PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18

linkinpark20
05-09-2012, 15:25
دوستان راسته که میگن تو دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی کاردانی همه کلاسا عصر برگزار میشه و به خاطر افراد شاغل طرف صبح کلاس برگزار نمیشه؟

این حالتی که شما گفتید فقط برای یک سری دانشگاه ها که سهمیه شاغل هم جذب میکنن مصداق داره

pouyasony
05-09-2012, 16:05
این حالتی که شما گفتید فقط برای یک سری دانشگاه ها که سهمیه شاغل هم جذب میکنن مصداق داره

خب دوست عزیز شما دفترچه رو نگا کن 90 درصد رشته ها هم داوطلب ازاد جذب میکنه هم شاغل تازه سهمیه شاغل ها بیشتره

PSYCHO_MAN
05-09-2012, 16:37
برگزاری کلاسها در تایم عصر یا دو روز آخر هفته همش بستگی به دانشگاه ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اونا داره و اینکه اساتیدی باشن که روز تعطیل یا بعد از ساعات اداری تایم خالی برای تدریس داشته باشن.
ما که 90% کلاسامون همون صبح برگزار میشد تا عصر.کلاس آخر هفته هم نداشتیم تقریباً . یکم اذیت میشدم سر این موضوع.

Mr7 Illusive
05-09-2012, 16:41
دوستان 27 ام تا 30 ام زمان ثبت نام هست نتیجه کاردانی به کارشناسی دولتی هم مهر میاد حالا ما باید چیکار کنیم؟

pouyasony
05-09-2012, 17:04
برگزاری کلاسها در تایم عصر یا دو روز آخر هفته همش بستگی به دانشگاه ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اونا داره و اینکه اساتیدی باشن که روز تعطیل یا بعد از ساعات اداری تایم خالی برای تدریس داشته باشن.
ما که 90% کلاسامون همون صبح برگزار میشد تا عصر.کلاس آخر هفته هم نداشتیم تقریباً . یکم اذیت میشدم سر این موضوع.

دوست عزیز خب اگه صبح بذارن که شاغلا و کارمندا نمیتونن بیان

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

M0hsen3D
05-09-2012, 17:16
دوستان من میخوام برای ترمی ثبت نام کنم منتها معدل کل دیپلمم رو نمیدونم چون هنوز نگرفتمش ولی یه معدل کل تو یه برگه خلاصه تحصیلی دارم که 16.13 . همینو میتونم بزنم برای ثبت نام؟ اگه معدل کل دیپلم بیشتر یا کم تر بود چی؟ (ولی میدونم از 16 پایین تر نیست دیگه)
یعنی هیچکی واقعا نمیدونه؟ :thumbsdow

PSYCHO_MAN
05-09-2012, 20:55
دوست عزیز خب اگه صبح بذارن که شاغلا و کارمندا نمیتونن بیان

متاسفانه خیلیاشون این مشکلو درک نمیکنن و میگن ما شرایطشو نداریم و هزار جور بهانه دیگه
منم کارمند رسمی و اداره ای نبودم و کارم تقریباً آزاد بود ولی بازم گاهاً مشکل میخوردم برای کلاسا اما دستو بالم بسته بود و باید یکی به نعل میزدیم یکی به میخ

Mr7 Illusive
06-09-2012, 00:20
سلام دوستان
من این دوجا قبول شدم کدوم را برم بهتره؟
ترمی:

مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات گرايش مخابرات سيار / مركزاموزش علمي -كاربردي كارخانجات مخابراتي ايران -شيراز

پودمانی:

مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات گرايش ديتا-شيراز-مركزاموزش علمي -كاربردي شركت صنايع مخابراتي راه دورايران -شيراز

با توجه به حذف ازمون جامع الان تفاوت ترمی و پودمانی چیه؟بجر محدودیت 14 واحدی و ترم تابستان اجباری؟
کسی در مورد رشته نظری نداره؟

دوستان 27 ام تا 30 ام زمان ثبت نام هست نتیجه کاردانی به کارشناسی دولتی هم مهر میاد حالا ما باید چیکار کنیم؟

دوستان باید ثبت نام کنیم حتما؟ چند میگیرن؟

alivw71
06-09-2012, 15:41
دوستان به نظرتون با معدل کل 12.05 کدوم میتونم قبول شم یا اصلا قبول میشم؟؟؟ :دی

0

1- رشته محل انتخابی
3502|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|حقوق قضايي گرايش علوم ثبتي|3502

2- رشته محل انتخابی
3550|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|حقوق گرايش شوراي حل اختلاف|3550

3- رشته محل انتخابی
3551|مركز آموزش علمي - كاربردي كانون سردفتران و دفترياران|حقوق گرايش شوراي حل اختلاف|3551

4- رشته محل انتخابی
3569|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|خدمات قضايي|3569

5- رشته محل انتخابی
3570|مركز آموزش علمي - كاربردي كانون سردفتران و دفترياران|خدمات قضايي|3570

6- رشته محل انتخابی
3586|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|دستيار قضايي|3586

7- رشته محل انتخابی
3593|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|ضابطين قضايي|3593

8- رشته محل انتخابی
3596|مركز آموزش علمي - كاربردي قوه قضاييه تهران|نگارش حقوقي|3596

9- رشته محل انتخابی
3681|مركز آموزش علمي - كاربردي فرهنگي هنري شهرداري تهران|جامعه‌شناسي شهري|3681

10- رشته محل انتخابی
3381|مركز آموزش علمي - كاربردي انجمن سازندگان قطعات خودرو|حسابداري گرايش صنعتي|3381

11- رشته محل انتخابی
3277|مركز آموزش علمي - كاربردي شركت تعاوني پيشتازان آيين زندگي (تهران)|امور تعاون|3277

12- رشته محل انتخابی
3382|مركز آموزش علمي - كاربردي صنايع و معادن ايران - مركز تهران|حسابداري گرايش صنعتي|3382

13- رشته محل انتخابی
3276|مركز آموزش علمي - كاربردي جهاد كشاورزي شهيد زمانپور (تهران - ساوجبلاغ)|امور تعاون|3276

14- رشته محل انتخابی
3448|مركز آموزش علمي - كاربردي مالياتي تهران|حسابداري گرايش مالياتي|3448

15- رشته محل انتخابی
3503|مركز آموزش علمي - كاربردي كانون سردفتران و دفترياران|حقوق قضايي گرايش علوم ثبتي|3503

16- رشته محل انتخابی
3278|مركز آموزش علمي - كاربردي شركت تعاوني كارخانجات فراوري روغن و دانه‌هاي روغني ايران|امور تعاون|3278

17- رشته محل انتخابی
3421|مركز آموزش علمي - كاربردي شركت سهامي بيمه ايران- استان تهران|حسابداري گرايش مالي|3421

18- رشته محل انتخابی
3061|موسسه آموزش عالي علمي - كاربردي هلال ايران|مترجمي زبان انگليسي|3061

19- رشته محل انتخابی
3083|مركز آموزش علمي - كاربردي سازمان عقيدتي سياسي ارتش|مروج سياسي|3083

20- رشته محل انتخابی
3221|مركز آموزش علمي - كاربردي موسسه توسعه آموزشي پژوهشي سينا (تهران)|اقتصاد كار و بهره‌وري|3221

21- رشته محل انتخابی
3469|مركز آموزش علمي - كاربردي انجمن سازندگان قطعات خودرو|لجستيك گرايش زنجيره تامين|3469

22- رشته محل انتخابی
3470|مركز آموزش علمي - كاربردي شركت مهركام پارس (تهران)|لجستيك گرايش زنجيره تامين|3470

senaps
07-09-2012, 15:14
اقا همین روزاس که ثبت نام کاردانی به کارشناسی هم برامون بیاد! خدایی خیلی خوشحالم که یه سال عقب نیوفتادم!

amirkalak6
07-09-2012, 19:33
دوستان چرا من موقع ثبت نام هر چی شماره پروندرو میزنم ارور میده!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansa
07-09-2012, 22:00
اقا همین روزاس که ثبت نام کاردانی به کارشناسی هم برامون بیاد! خدایی خیلی خوشحالم که یه سال عقب نیوفتادم!

داداش خاب دیدی ؟

پود مانی و ترمی کاردانی به کارشناسی تموم شد.

golebeh
07-09-2012, 23:08
همسرم یش دانشگاهی نرفته و می تونه پودمانی کاردانی شرکت کنه
تا کی مهلت داره.البته رشتش گرافیک کامپیوتری هست.باید کاردانی پیوسته شرکت کنه یا نا پیوسته

matlabdoni
08-09-2012, 09:16
دوستان تو را خدا راهنمایی کنید که وقتی ندارم.و همین امروز باید برم دفترچه برای ازمون کاردانی را بگیرم:

من متولد نیمه دوم 71 هستم.اسفندماه 90 وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم و در رشته نرم افزار تحصیل کردم و چون علاقه ام برید اصلا سر کلاس نرفتم جز دو درس عمومی که فقط زبان انگلیسی را قبول شدم(تقصیر خودم بود نمی دونم چرا از دانشگاه زده شدم ولی سخت پشیمونم.اگر احمالی نکرده بودم الان همه واحد ها را گگذرانده بودم.این همه پول الکی نمی دادم)اما به رشته نرم افزار نعلاقه ندارم چون میدونم اگر مدرکشو بگیرم کاری برام نیست و اصلا نمی تونم برنامه نویسی کنم و ...

من میتونم برم دفترچه ازمون کاردنی را بگیرم و برای رشته حسابداری کنکور بدم(ظاهرا تا 20 فرصت دارم)ایا میتونم به رشته حسابداری با این وضع ادامه بدم؟اگر کنکور قبول نشم چیکار کنم؟

یه سوال دیگه:احیانا اگر کنکور قبول نشدم میتونم تو همین رشته نرم افزار بمونم و فقط درس های عمومی را نتخاب کنم ؟و ترم بعد برای کنکور رشته حسابداری صنعتی ازمون بدم و واحدها را تطبیق بدم؟؟؟ایا میتونم برای ترم 2 فقط درسهای عمومی انتخاب کنم؟؟؟؟

تو را خدا سریع راهنمایی کنید وقتی ندارم.ت را خدا سریع

golebeh
08-09-2012, 12:03
تا کی مهلت داره.البته رشتش گرافیک کامپیوتری هست.باید کاردانی پیوسته شرکت کنه یا نا پیوسته

mojtaba2321
08-09-2012, 12:21

بله میتونه شرکت کنه ثبت نام پودمانی از 20 شهریور شروع میشه.
کاردانی ناپیوسته.

mojtaba2321
08-09-2012, 12:23
دوستان تو را خدا راهنمایی کنید که وقتی ندارم.و همین امروز باید برم دفترچه برای ازمون کاردانی را بگیرم:

من متولد نیمه دوم 71 هستم.اسفندماه 90 وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم و در رشته نرم افزار تحصیل کردم و چون علاقه ام برید اصلا سر کلاس نرفتم جز دو درس عمومی که فقط زبان انگلیسی را قبول شدم(تقصیر خودم بود نمی دونم چرا از دانشگاه زده شدم ولی سخت پشیمونم.اگر احمالی نکرده بودم الان همه واحد ها را گگذرانده بودم.این همه پول الکی نمی دادم)اما به رشته نرم افزار نعلاقه ندارم چون میدونم اگر مدرکشو بگیرم کاری برام نیست و اصلا نمی تونم برنامه نویسی کنم و ...

من میتونم برم دفترچه ازمون کاردنی را بگیرم و برای رشته حسابداری کنکور بدم(ظاهرا تا 20 فرصت دارم)ایا میتونم به رشته حسابداری با این وضع ادامه بدم؟اگر کنکور قبول نشم چیکار کنم؟

یه سوال دیگه:احیانا اگر کنکور قبول نشدم میتونم تو همین رشته نرم افزار بمونم و فقط درس های عمومی را نتخاب کنم ؟و ترم بعد برای کنکور رشته حسابداری صنعتی ازمون بدم و واحدها را تطبیق بدم؟؟؟ایا میتونم برای ترم 2 فقط درسهای عمومی انتخاب کنم؟؟؟؟

تو را خدا سریع راهنمایی کنید وقتی ندارم.ت را خدا سریع

کاردانی علمی کاربردی ترمی کنکورش برداشته شد.
میتونید شرکت کنید قبول که شدید دروسی که پاس شدید رو ازتون قبول میکنن.
شما هر رشته ای قبول بشید فقط همون درس عمومی که پاس شدید رو ازتون قبول میکنن.

matlabdoni
08-09-2012, 12:32
کاردانی علمی کاربردی ترمی کنکورش برداشته شد.
میتونید شرکت کنید قبول که شدید دروسی که پاس شدید رو ازتون قبول میکنن.
شما هر رشته ای قبول بشید فقط همون درس عمومی که پاس شدید رو ازتون قبول میکنن.

مرسی از جواب یه سال دیگه:
یعنی چی کنکور برداشته شده؟پس ازمونش چگونه هست؟
میشه من تو همین رشته نرم افزار بمونم و برای این ترمم (ترم 2 هستم) فقط دروس عمومی را انتخاب کنم و برای نیمه دوم 91 تو ازمون کاردانی شرکت کنم و رشته حسابداری را انتخاب کنم؟ایا دروس عمومی نرم افزار با رشته حسابداری تطبیق میخوره؟

جواب این سوالمو نگرفتم ممنون میشم جواب بدید:اصلا میشه برای ترم 2 فقط دروس عمومی را انتخاب کرد؟

amirkalak6
08-09-2012, 14:38
دوستان چرا من موقع ثبت نام هر چی شماره پروندرو میزنم ارور میده!!!!

دوستان کسی نمیدونه چرا اینطوریه؟؟؟

mojtaba2321
08-09-2012, 16:15
مرسی از جواب یه سال دیگه:
یعنی چی کنکور برداشته شده؟پس ازمونش چگونه هست؟
میشه من تو همین رشته نرم افزار بمونم و برای این ترمم (ترم 2 هستم) فقط دروس عمومی را انتخاب کنم و برای نیمه دوم 91 تو ازمون کاردانی شرکت کنم و رشته حسابداری را انتخاب کنم؟ایا دروس عمومی نرم افزار با رشته حسابداری تطبیق میخوره؟

جواب این سوالمو نگرفتم ممنون میشم جواب بدید:اصلا میشه برای ترم 2 فقط دروس عمومی را انتخاب کرد؟
نه دوره پودمانی و نه ترمی دیگه کنکور ندارن فقط شرط معدل ملاک ورود هست.
شما هر رشته ای بخواید میتونید شرکت کنید اما اینکه فقط و فقط دروس عمومی رو انتخاب کنید نمیشه، سقف انتخاب دروس عمومی توی یه ترم یه میزان مشخصی داره که باید از دانشگاه بپرسید.
شما که رشته حسابداری رو دوست دارید چرا همین الان علمی کاربردیش شرکت نمیکنید؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 16:19

دوستان باید ثبت نام کنیم حتما؟ چند میگیرن؟

هزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی چنده؟ ما که وضعیت کنکور دولتی کاردانی به کارشناسیمون مهر میاد باید چیکار کنیم؟

matlabdoni
08-09-2012, 17:08
نه دوره پودمانی و نه ترمی دیگه کنکور ندارن فقط شرط معدل ملاک ورود هست.
شما هر رشته ای بخواید میتونید شرکت کنید اما اینکه فقط و فقط دروس عمومی رو انتخاب کنید نمیشه، سقف انتخاب دروس عمومی توی یه ترم یه میزان مشخصی داره که باید از دانشگاه بپرسید.
شما که رشته حسابداری رو دوست دارید چرا همین الان علمی کاربردیش شرکت نمیکنید؟

اکی.یعنی دیگه ازمون تستی در کار نیست و بر حسب مدلم وارد دانشگاه میشم.

فقط یه سوال دیگه:(ببخشید دیگه)مهلت ثبت نام برای دوره ترمی علمی کاربردی تا کی هست؟تو دفترچه که نوشته بود مهلتش تا امروزه؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 17:13
اکی.یعنی دیگه ازمون تستی در کار نیست و بر حسب مدلم وارد دانشگاه میشم.

فقط یه سوال دیگه:(ببخشید دیگه)مهلت ثبت نام برای دوره ترمی علمی کاربردی تا کی هست؟تو دفترچه که نوشته بود مهلتش تا امروزه؟

مهلت ثبت نام : تا پایان روز شنبه 1391/06/18 می باشد

PSYCHO_MAN
08-09-2012, 18:45
گند بزنن به این سیستم با این برنامه ریزیشون
با این وضع اعلام نتایج ناپیوسته سراسری و آزاد حق انتخابی نداری مجبوری یا علمی کاربردی که قبول شدی پولشو بدی ثبت نام کنی یا بیخیال شی وایسی تا اعلام نتایج سراسری-آزاد که ریسک قبول نشدن هم وجود داره. اونوقت باید آدم دودستی بزنه تو سرش که جفتشو از دست داده.
یه حالتیم هست اینکه بری علمی کاربردی ثبت نام کنی بعد دیدی مثلاً سراسری جای خوب قبول شدی انصراف بدی که در این حالتم پول یه ترمت مفت و مسلم میره تو خیکشون و آدم تا... میسوزه.

Mr7 Illusive
08-09-2012, 19:01
گند بزنن به این سیستم با این برنامه ریزیشون
با این وضع اعلام نتایج ناپیوسته سراسری و آزاد حق انتخابی نداری مجبوری یا علمی کاربردی که قبول شدی پولشو بدی ثبت نام کنی یا بیخیال شی وایسی تا اعلام نتایج سراسری-آزاد که ریسک قبول نشدن هم وجود داره. اونوقت باید آدم دودستی بزنه تو سرش که جفتشو از دست داده.
یه حالتیم هست اینکه بری علمی کاربردی ثبت نام کنی بعد دیدی مثلاً سراسری جای خوب قبول شدی انصراف بدی که در این حالتم پول یه ترمت مفت و مسلم میره تو خیکشون و آدم تا... میسوزه.
شدیدا تایید میشه..

چقدر باید پول بدیم برای ثبت نام؟

matlabdoni
08-09-2012, 19:12
من در حال ثبت نام برای کاردانی هستم.کد نظام وظیفه را چی بزنم؟متولد 4/اذر/71 هستم.تو را خدا سریع بگید...منتظر هستم.صفحه ثبت نام بازه....................

من این کد را از کجا پیدا کنم آخه.تا ساعت 23 امشب فرصت دارم ثبت نام کنم.
تو را خدا سریع جوابمو بدید

pouyasony
08-09-2012, 19:20
من در حال ثبت نام برای کاردانی هستم.کد نظام وظیفه را چی بزنم؟متولد 4/اذر/71 هستم.تو را خدا سریع بگید...منتظر هستم.صفحه ثبت نام بازه....................

من این کد را از کجا پیدا کنم آخه.تا ساعت 23 امشب فرصت دارم ثبت نام کنم.
تو را خدا سریع جوابمو بدید

دوست عزیز خودت باید نگا کنی ببینی کدوم یکی از اون 14 مورد به شرایطت میخوره

matlabdoni
08-09-2012, 19:23
دوست عزیز خودت باید نگا کنی ببینی کدوم یکی از اون 14 مورد به شرایطت میخوره

کدام 14 مورد.لطفا دقیق راهنماییم کن.
ممنون.منتظرم ...
من کارهای سربازی را انجام دادم و چون دانشگاه قبول دم از معافیت موقت تحصیلی استفاده می کنم. و وقتی درسم تموم شد با سربازی اعزام میشم و سالم هم هستم چی بزنم.در ضمن تا حالا انصراف هم ندادم و 1 ترم که دانشگاه رفتم و الان میخوام تغییر رشته بدم

منتظر جوابتون هستم ...........

pouyasony
08-09-2012, 19:38
کدام 14 مورد.لطفا دقیق راهنماییم کن.
ممنون.منتظرم ...
من کارهای سربازی را انجام دادم و چون دانشگاه قبول دم از معافیت موقت تحصیلی استفاده می کنم. و وقتی درسم تموم شد با سربازی اعزام میشم و سالم هم هستم چی بزنم.در ضمن تا حالا انصراف هم ندادم و 1 ترم که دانشگاه رفتم و الان میخوام تغییر رشته بدم
دوست عزیز دفترچه رو دانلود کن صفحه 3 بند 3-2 نوشته مقررات وظیفه عمومی اونارو بخون ببین کدومش بهت میخوره

matlabdoni
08-09-2012, 19:40
دوست عزیز دفترچه رو دانلود کن صفحه 3 بند 3-2 نوشته مقررات وظیفه عمومی اونارو بخون ببین کدومش بهت میخوره

اکی کد 5 را زدم.امیدوارم اشتباه نکرده باشم

majidli
08-09-2012, 19:42
دوستان اینکه میگن کاردانی ترمی ازمون نداره راسته؟تایید شدس؟

matlabdoni
08-09-2012, 20:13
دوستان من ثبت نامم تموم شد.حالا کی نتایج اعلام میشه.اخه 1 مهر باید برم دانشگاه.

دوستان برام دعا کنید که رشته جدید یعنی حسابداری قبول بشم اگرنه شاید قید دانشگاه را بزنم/:41:من علاقه ای به رشته نرم افزار ندارم.علاقه داشتم ولی بریده شدم.
به نظرتون میتونم فقط دروس عمومی را انتخاب کنم .میدونید عمومی چند واحد میشه انتخاب کرد؟

pouyasony
08-09-2012, 20:47
اکی کد 5 را زدم.امیدوارم اشتباه نکرده باشم

دوست عزیز یعنی شما از وقتی که دیپلم یا پیش گرفتید بیشتر از یکسال نگذشته؟؟؟شما کی مدرکتون رو گرفتید؟به احتمال زیاد اشتباه زدی

pouyasony
08-09-2012, 20:48
دوستان اینکه میگن کاردانی ترمی ازمون نداره راسته؟تایید شدس؟
اره دوست عزیز برای اولین بار بدون کنکور و از طریق معدل کل دیپلم بر میدارن

matlabdoni
08-09-2012, 21:22
دوست عزیز یعنی شما از وقتی که دیپلم یا پیش گرفتید بیشتر از یکسال نگذشته؟؟؟شما کی مدرکتون رو گرفتید؟به احتمال زیاد اشتباه زدی

من ثبت نامم تکمیل شد.چطوری باید اصلاح کنم پس.مشکلی پیش نیاد؟

من شهریور 90 دیپلم گرفتم و گواهی موقت پایان متوسطه برام صادر شد.

pouyasony
08-09-2012, 22:49
من ثبت نامم تکمیل شد.چطوری باید اصلاح کنم پس.مشکلی پیش نیاد؟

من شهریور 90 دیپلم گرفتم و گواهی موقت پایان متوسطه برام صادر شد.

دوست عزیز اگه شهریور 90 دیپلم گرفته باشین درست انتخاب کردین اخه منم متولد 71 هستم من سال 88 دیپلم گرفتم فکرکردم شمام مثل من هستی

Royce
09-09-2012, 16:37
ظاهرا فردا ( دوشنبه ) دفترچه پودمانی کاردانی قراره بیاد
من اینجا هم ثبت نام میکنم تا ببینیم کدومش قبول میشیم
راستی کسی میدونه کی جواب ترمی کاردانی میاد ؟

PSYCHO_MAN
09-09-2012, 19:38
شدیدا تایید میشه..

چقدر باید پول بدیم برای ثبت نام؟

شما حدودی یه 400 تومنیو در نظر داشته باش حالا باز بالا پایین داره(دست بالا در نظر بگیر). رقم دقیقش موقع ثبت نام و انتخاب واحد درمیاد.

Mr7 Illusive
09-09-2012, 20:39
شما حدودی یه 400 تومنیو در نظر داشته باش حالا باز بالا پایین داره(دست بالا در نظر بگیر). رقم دقیقش موقع ثبت نام و انتخاب واحد درمیاد.
ای بابا مگه اول کار شهریه ثابت را نمیگیرن شهریه ثابت 190 هست که

400 بدیم بعد دولتی قبول شیم که 400 تومن می پره

Royce
10-09-2012, 12:43
مقطع كارداني فني- كارداني حرفه اي دوره هاي پودماني نظام آموزش مهارتي

دوستان کسی میدونه این داستانش چیه ؟ این همون پودمانی کاردانی خودمونه ؟

و یه سوال دیگه اینکه کسی میدونه توی پودمانی چند سال طول میکشه تا مدرک کاردانی بگیریم ؟ مثل ترمی همون 2 سال طول میکشه ؟

mojtaba2321
10-09-2012, 14:11
بعد از حذف رشته "نرم افزار کامپیوتر" از دوره کارشناسی علمی کاربردی، این بار در دوره پودمانی کاردانی هم این رشته به طور کامل حذف و به جای اون دو رشته دیگه جایگزین شده.....

tasmin
10-09-2012, 14:11
دفترچه و کارت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی پودمانی روی سایت اومده .

mojtaba2321
10-09-2012, 14:12
دوستان کسی میدونه این داستانش چیه ؟ این همون پودمانی کاردانی خودمونه ؟

و یه سوال دیگه اینکه کسی میدونه توی پودمانی چند سال طول میکشه تا مدرک کاردانی بگیریم ؟ مثل ترمی همون 2 سال طول میکشه ؟
بله همون پودمانی هست.
طول مدت دوره پودمانی هم 2 سال هست.

majidli
10-09-2012, 14:45
دوستان کسی در مورد تاریخ اعلام نتایج کاردانی ترمی اطلاعی داره؟

PSYCHO_MAN
10-09-2012, 19:56
ای بابا مگه اول کار شهریه ثابت را نمیگیرن شهریه ثابت 190 هست که

400 بدیم بعد دولتی قبول شیم که 400 تومن می پره

پرداخت فقط شهریه ثابت موقعی که شما بخوای 1 ترم مرخصی بگیری که ترم اول شامل این قضیه نمیشه .
من خودم زمان کاردانی به خاطر مشغله که داشتم و همینکه سراسری و آزاد شرکت کرده بودم و اون زمان هم مثل الان نتیجه اونا دیرتر میومد و میخواستم صبر کنم ببینم چی قبول میشم (قبول شدم چون کارشناسی نبود نرفتم ) میخواستم ترم یک نرم سر کلاس و فقط شهریه ثابت بدم ولی گفتن آیین نامه دانشگاه جامع اجازه نمیده ترم یک مرخصی بگیری
البته اگه اشتباه نکنم دانشگاه آزاد میشه این حرکتو زد

linkinpark20
11-09-2012, 07:18
بله همون پودمانی هست.
طول مدت دوره پودمانی هم 2 سال هست.

نه دوست عزیز پودمانی اگه همه دسرات رو پاس کنی 3ساله تموم میشه

mojtaba2321
11-09-2012, 09:06
نه دوست عزیز پودمانی اگه همه دسرات رو پاس کنی 3ساله تموم میشه

دوست عزیز من خودم دارم پودمانی درس میخونم!!دوستای دیگه هم توی سایت هستن.
شما هر سال 3 تا پودمان داری و در مجموع باید 6 پودمان رو بگذرونی.

Royce
11-09-2012, 18:06
دوستان کسی در مورد تاریخ اعلام نتایج کاردانی ترمی اطلاعی داره؟

احتمالا تا آخر همین برج

1_zahra
11-09-2012, 19:54
سلام من ديپلم كامپيوتر كارودانش با معدل 18.90 دارم ،شاغل هم نيستم ،مي خوام پودماني ثبت نام كنم اما نميدونم كدوم رشته خوبه چون نرم افزار حذف شده من ترمي ثبت نام نكردم و الان پشيمونم :37: چون از هر كي ميپرسم ميگن ترمي بهتره ،پودماني مدت زمانش بيشتره، بدرده شاغلا ميخوره از اين حرف ها ........
من متولد 1370 ،كسايي كه ميرن پودماني سنشون خيلي زياده؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

majidli
11-09-2012, 20:09
سلام من ديپلم كامپيوتر كارودانش با معدل 18.90 دارم ،شاغل هم نيستم ،مي خوام پودماني ثبت نام كنم اما نميدونم كدوم رشته خوبه چون نرم افزار حذف شده من ترمي ثبت نام نكردم و الان پشيمونم :37: چون از هر كي ميپرسم ميگن ترمي بهتره ،پودماني مدت زمانش بيشتره، بدرده شاغلا ميخوره از اين حرف ها ........
من متولد 1370 ،كسايي كه ميرن پودماني سنشون خيلي زياده؟

سن رو چیکار داری/تو برو که درس بخونی و بتونی مدرک بگیری!

OPAP
12-09-2012, 14:00
سلام بچه ها به نظرتون تو پودمانی که فناوری اطلاعات it نداره از بین 2 تا رشته شبکه های کامپیوتری و تعمیر و مونتاژ سیستم های رایانه ای کدومشون بازار کار خوبی دارن ؟

M o h a m m @ d
12-09-2012, 15:18
سلام بچه ها به نظرتون تو پودمانی که فناوری اطلاعات it نداره از بین 2 تا رشته شبکه های کامپیوتری و تعمیر و مونتاژ سیستم های رایانه ای کدومشون بازار کار خوبی دارن ؟
شبکه های کامپیوتری عالیه همیشه هم بازار داره.

OPAP
12-09-2012, 15:58
مرسی نظرت در مورد برق صنعتی چیه ؟

1_zahra
12-09-2012, 17:22
سلام

1) اگر من كاردانيمو از علمي كاربردي پودماني بگيرم براي كارداني به كارشناسي ميتونم برم دانشگاه هاي دولتي ؟يا بايد حتما علمي كاربردي پودماني برم ؟

2) الان كه رشته نرم افزار از پودماني حذف شده ،اگر من برنامه سازي رو انتخاب كنم بعدا ميتونم رشتمو عوض كنم ؟ چون بين انتخاب رشته شبکه های کامپیوتری و برنامه سازي موندم؟

3) الان كه رشته ها رو اينطوري جدا كردن بهتر شده يا موقعي كه فقط نرم افزار بود؟

mojtaba2321
12-09-2012, 18:12
سلام

1) اگر من كاردانيمو از علمي كاربردي پودماني بگيرم براي كارداني به كارشناسي ميتونم برم دانشگاه هاي دولتي ؟يا بايد حتما علمي كاربردي پودماني برم ؟

2) الان كه رشته نرم افزار از پودماني حذف شده ،اگر من برنامه سازي رو انتخاب كنم بعدا ميتونم رشتمو عوض كنم ؟ چون بين انتخاب رشته شبکه های کامپیوتری و برنامه سازي موندم؟

3) الان كه رشته ها رو اينطوري جدا كردن بهتر شده يا موقعي كه فقط نرم افزار بود؟

1. کارشناسی هر دانشگاهی دوست داشته باشید میتونید برید.
2.بله میتونید تغییر رشته بدید.
3.معمولا هر سال شهریور نرم افزار ارائه نمیشه و در عوض واسه ترم 2 نرم افزار رو دانشگاه ها ارائه میدن. سال های قبل هم همینطور بود.

ضمنا مدت زمان دوره پودمانی 2 سال هست.
توی دانشگاه ما هم 95 درصد متولدین هفتادی به بالا هستن!
شما چون معدلتون خوبه هر رشته ای انتخاب اولتون باشه قبول میشید حواستون باشه.

ahriman323
12-09-2012, 18:52
ثبت نام کاردانی به کارشناسی پودمانی و ترمی 27 تا 30 ام هست درسته؟
چاره ای نیست برای ثبت نام که پول ندیم برای ما که نتیجه کنکور دولتی مهر مشخص میشه؟

1_zahra
12-09-2012, 20:32
1. کارشناسی هر دانشگاهی دوست داشته باشید میتونید برید.
2.بله میتونید تغییر رشته بدید.
3.معمولا هر سال شهریور نرم افزار ارائه نمیشه و در عوض واسه ترم 2 نرم افزار رو دانشگاه ها ارائه میدن. سال های قبل هم همینطور بود.

ضمنا مدت زمان دوره پودمانی 2 سال هست.
توی دانشگاه ما هم 95 درصد متولدین هفتادی به بالا هستن!
شما چون معدلتون خوبه هر رشته ای انتخاب اولتون باشه قبول میشید حواستون باشه.

خيلي ممنون

اگه از ترم 2 نرم افزار هست پس چه فرقي بين نرم افزار با برنامه سازي و شبکه های کامپیوتری هست؟

من در سعادت آباد (تهران) هستم ، نميخوام زياد دانشگاه دور باشه ، شما موسسه آموزش عالي آزاد هادي رو ميشناسين ميخوام الويت اولم قرار بدم با رشته كارداني فني برنامه‌سازي كامپيوتر

كلا موندم چه دانشگاهي انخاب كنم ؟

نميدونم از بين 1)موسسه آموزش عالي آزاد هادي 2) مركز آموزش علمي - كاربردي ساپكو 3)مركز آموزش علمي - كاربردي شركت كارخانجات پارس الكتريك 4) مركز آموزش علمي - كاربردي فرهنگ و هنر واحد 34 تهران

5) مركز آموزش علمي - كاربردي فرهنگ و هنر واحد 49 تهران كدومو انتخاب كنم ؟

كلا از لحاظ سطح علمي ترتيب اين دانشگاه ها چطوري ميشه؟

M o h a m m @ d
12-09-2012, 22:06
مرسی نظرت در مورد برق صنعتی چیه ؟

خوبه .از تعمیر و مونتاژ بهتره.

pouyasony
13-09-2012, 12:50
بچه ها کسی بخواد از دانشگاه ازاد بیاد علمی کاربردی واحداش معادلسازی میشه؟

Royce
13-09-2012, 13:47
دوستان به نظرتون من با معدل 14/23 اولویت چندم قبول میشم برای کاردانی پودمانی ؟
الان رشته مورد علاقم ابزار دقیقه ولی نمیدونم اولویت اول بزنم یا نه

mojtaba2321
13-09-2012, 13:55
دوستان به نظرتون من با معدل 14/23 اولویت چندم قبول میشم برای کاردانی پودمانی ؟
الان رشته مورد علاقم ابزار دقیقه ولی نمیدونم اولویت اول بزنم یا نه

توی پودمانی فقط اولویت اول قبول میشید.

pouyasony
13-09-2012, 22:13
دوستان این ثبت نام علمی کاربردی ترمی که چند روز پیش ثبت نام کردیم شروع کلاساش از مهره یا بهمن؟

mojtaba2321
13-09-2012, 23:59
دوستان این ثبت نام علمی کاربردی ترمی که چند روز پیش ثبت نام کردیم شروع کلاساش از مهره یا بهمن؟

از آبان هست.

mahdi 1371
14-09-2012, 01:19
سلام :20:

می خواستم یه تعداد سوال بپرسم، لطفا راهنماییم کنید.

من کنکور سراسری رشته ی ریاضی فیزیک قبول نشدم و 91/11/18 هم تاریخ اعزامم به خدمت هست. میخوام اگه میشه پودمانیا ثبت نام کنم و بعد از یه سال دوباره کنکور سراسری شرکت کنم.فقط یه سری سوال داشتم:

1- توی مقررات وظیفه ی عمومی توی دفترچه نوشته شده که ((4. برگه آماده به خدمت بدون غیبت که تاریخ مندرج در آن سپری نشده باشد. ضمن آنکه از تاریخ اخذ مرک دیپلم یا پیش دانشگاهی نباید پیش از یک سال گذشته باشد.)) در حالی که من خرداد 90 تمام امتحانات پیش دانشگاهیا قبول شدم و نمی دونم مدرسه تاریخ فراغت از تحصیلم را تا چه موقعی زده. اگه تا 30 خرداد زده باشه، میشه یک سال و سه ماه و یعنی من نمی تونم ثبت نام کنم ؟:37:

2- من معدلم 17.20 هستش چقدر احتمال آوردن موارد خوب انتخابیم هست ؟

3- در صورت پذیرفته شدن، آیا سالی دیگه میشه هم زمان توی کنکور سراسری شرکت کرد ؟

4- گذروندن درسهای پودمانی علمی کاربردی به چه صورت هستش؟ (مثل دانشگاههای معمولی ترمی و در هر سالی دو ترم هست؟ چقدر از یک هفته صرف کلاسها و خوندن درس هاش میشه؟ یعنی میشه هم زمان برا کنکور سراسری خوند ؟)

با تشکر:11:

pouyasony
14-09-2012, 10:01
از آبان هست.

دوست عزیز از ابان؟مگه میشه؟کلاسا یا باید از مهر شروع شه یا بهمن

mojtaba2321
14-09-2012, 13:51
دوست عزیز از ابان؟مگه میشه؟کلاسا یا باید از مهر شروع شه یا بهمن

تاریخ شروع کلاسهای ثبت نامیهای شهریور از آبان و ثبت نامیهای دی از اسفند هست.
بچه های پودمان یک، بخاطر دیر اعلام شدن نتایج و ثبت نام همیشه کلاساشون دیرتر از بقیه شروع میشه.

mojtaba2321
14-09-2012, 13:54
سلام :20:

من کنکور سراسری رشته ی ریاضی فیزیک قبول نشدم و 91/11/18 هم تاریخ اعزامم به خدمت هست. میخوام اگه میشه پودمانیا ثبت نام کنم و بعد از یه سال دوباره کنکور سراسری شرکت کنم.فقط یه سری سوال داشتم:

1- توی مقررات وظیفه ی عمومی توی دفترچه نوشته شده که ((4. برگه آماده به خدمت بدون غیبت که تاریخ مندرج در آن سپری نشده باشد. ضمن آنکه از تاریخ اخذ مرک دیپلم یا پیش دانشگاهی نباید پیش از یک سال گذشته باشد.)) در حالی که من خرداد 90 تمام امتحانات پیش دانشگاهیا قبول شدم و نمی دونم مدرسه تاریخ فراغت از تحصیلم را تا چه موقعی زده. اگه تا 30 خرداد زده باشه، میشه یک سال و سه ماه و یعنی من نمی تونم ثبت نام کنم ؟:37:

4- گذروندن درسهای پودمانی علمی کاربردی به چه صورت هستش؟ (مثل دانشگاههای معمولی ترمی و در هر سالی دو ترم هست؟ چقدر از یک هفته صرف کلاسها و خوندن درس هاش میشه؟ یعنی میشه هم زمان برا کنکور سراسری خوند ؟)

2. توی پودمانی انتخاب اول مد نظر دانشگاه هست
3.بله
4.توی دوره پودمانی هر سال 3 پودمان بهتون میده، همه درسها پکیج شده و شما حق انتخابی نداره و طبق پکیج بهتون داده میشه.
هر پودمان تقریبا 12 واحد هست. و برای پودمان مهر و بهمن معمولا هفته ای 2 روز و پودمان تابستون هفته ای 4 روز هست.

pouyasony
14-09-2012, 14:16
تاریخ شروع کلاسهای ثبت نامیهای شهریور از آبان و ثبت نامیهای دی از اسفند هست.
بچه های پودمان یک، بخاطر دیر اعلام شدن نتایج و ثبت نام همیشه کلاساشون دیرتر از بقیه شروع میشه.

دوست عزیز من پودمانیو نمیگم که ترمیو میگم همه جا نوشته شروع کلاسای ترمی از اول مهر ماه هستش

alivw71
14-09-2012, 16:58
دوستان یه سوال
کی جواب این ترمی میاد . دقیقا چندم شهریوره؟

matlabdoni
14-09-2012, 18:18
من فردا معلت انتخاب واحدم برای ترم 2 هستم ولی برای کاردانی ترمی و تغییر رشته اقدام کرد.نمی دونم جواب ترمی کی میاد.من حالا باید چیکار کنم؟ثبت نام نکنم؟من علاقه ای به این رشته ندارم. منم باید ابان ماه برم سر کلاس یا نه؟ اگر اصلا ترمی الویت اول را قبول نشم چیکار کنم.میشه از دانشگاه انصراف بدم و برای سری بعدی یعنی نیمه دوم دوباره دفترچه ترمی را بگیرم....تو را خدا راهنمایی کنید عجله دارم

mahdi 1371
14-09-2012, 18:56

mahdi 1371
14-09-2012, 18:59
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

1- توی مقررات وظیفه ی عمومی توی دفترچه نوشته شده که ((4. برگه آماده به خدمت بدون غیبت که تاریخ مندرج در آن سپری نشده باشد. ضمن آنکه از تاریخ اخذ مرک دیپلم یا پیش دانشگاهی نباید پیش از یک سال گذشته باشد.)) در حالی که من خرداد 90 تمام امتحانات پیش دانشگاهیا قبول شدم و نمی دونم مدرسه تاریخ فراغت از تحصیلم را تا چه موقعی زده. اگه تا 30 خرداد زده باشه، میشه یک سال و سه ماه و یعنی من نمی تونم ثبت نام کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

با تشکر

2. توی پودمانی انتخاب اول مد نظر دانشگاه هست
3.بله
4.توی دوره پودمانی هر سال 3 پودمان بهتون میده، همه درسها پکیج شده و شما حق انتخابی نداره و طبق پکیج بهتون داده میشه.
هر پودمان تقریبا 12 واحد هست. و برای پودمان مهر و بهمن معمولا هفته ای 2 روز و پودمان تابستون هفته ای 4 روز هست.

دوست عزیز لطفا اگه جواب اولی را هم می دونی بگو.(آخه خیلی مهمه)

5- جوابهای ثبت نام کی اعلام میشه و شروع کلاسها از کی هست ؟

با تشکر

matlabdoni
15-09-2012, 05:54
دوستان راهنمایی کنید امروز باید برم برای انتخاب واحد.
من باید صبر کنم تا جواب ترمی بیاد سپس برای انتخاب واحد اقدام کنم؟چی کار کنم.رشته نرم افزارم ولی تغییر رشته دادم و منتظر جواب ترمی هستم.

یه سوال مهم دیگه:میتونم فعلا از تحصیل انصراف بدم و ترم بعد دوباره ترمی را بگیرم و شرکت کنم؟

vanish
15-09-2012, 10:47
سلام
یکی از آشناهامون میخواد پودمانی شرکت کنه! مدرک دیپلومشو از کار و دانش گرفته (کار با وسایل با سیم) حالا میخواستم ببینم میتونه برای دشتیاری قضایی شرکت کنه؟ و اینکه چه رشته رو پیشنهاد میکنین که ریاضی و فیزیک کمتری داشته باشه؟

Maahrokh
15-09-2012, 17:30
سلام من ترمی رشته امور شعب بانکی قبول شدم ولی در مور این رشته که چه جوریه و حدود شهریه اطلاع ندارم و نگران آینده شغلیش هم هستم که کار گیرم بیاد یا نه .. خیلی ممنون میشم جوابمو بدین و در جریانم بزارین منتظرم ..ممنووووووون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

matlabdoni
15-09-2012, 18:52
چرا کسی اینجا راهنمایی نمی کنه ما را.

پس این چه انجمنیه که مدیر برای هر بخشش نیست؟تا پشتیبانی کنه.

دوستانی هم که اینجا فعالیت دارند از سر محبته.

موفق باشند

ahriman323
16-09-2012, 18:13
دوستان برای ثبت نام حتما باید اصل مدرک کاردانی باشه یا میشه چک داد؟
من مدرکم را از دانشگاه ازاد هنوز نگرفتم به عدم رعایت پیشنیازی پرونده ام رفته کمیسیون و گفته ان چهارشنبه از کمیسیون بیاد میخواستم بدونم میتونم اینجا به جای مدرک کاردانی چک بدم از طرفی دیگه هم دانشگاه هم 600تومن بدهکارم میخواستم ببینم میتونم 2سال دیگه که کارشناسی مدرکم را بگیرم کاردانی ام را ببرم؟

PSYCHO_MAN
16-09-2012, 18:32
چکو نمیدونم ولی گواهی موقت نمیتونی بگیری؟

ahriman323
16-09-2012, 18:34
چکو نمیدونم ولی گواهی موقت نمیتونی بگیری؟
باید تصویه کنم برای گواهی موقت حتما؟!
برای ثبت نام کاردانی ازاد که به جای مدرک چک می گیرفتن

PSYCHO_MAN
16-09-2012, 18:36
ظاهراً نتایج کارشناسی ناپیوسته سراسری این هفته میاد(28ام تا 30ام)
کسایی که کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی قبول شدن میتونن صبر کنن برا نتایج سراسری چون ثبت نام علمی کاربردی تا 30ام وقت داره.

PSYCHO_MAN
16-09-2012, 18:43
چون بدهکاری صحبت کن یجورایی باهاشون کنار بیا یه گواهی موقت یا کارنامه (ریز نمرات کل دروس) نهایی دوره کاردانی یا هر چیزی که سند باشه که واحداتو کامل گذروندی ازشون بکن برا ثبت نام

M o h a m m @ d
16-09-2012, 18:50
سلام من ترمی رشته امور شعب بانکی قبول شدم ولی در مور این رشته که چه جوریه و حدود شهریه اطلاع ندارم و نگران آینده شغلیش هم هستم که کار گیرم بیاد یا نه .. خیلی ممنون میشم جوابمو بدین و در جریانم بزارین منتظرم ..ممنووووووون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه فقط بفکر کارشناسی باش چون بانکها کمتر از کارشناسی نمیگیرن.شهریشم بیشتر از 310 320 بیشتر نمیشه.

golebeh
16-09-2012, 20:09
بچه ها کمک چرا کد نظام وظیفه همسرم رو می زنم فقط دو تا عدد می تونم بزنم و بعد کنارش اخطار می ده......برای کاردانی پودمانی
وای خدااااااااااااااااااااا

matlabdoni
16-09-2012, 21:10
من زمانت انتخاب واحدم 25 شهریور بود که نرفتم چون منتظرم جواب ترمی بیاد.مشکلی که پیش نمیاد.منتظر باشم..............

Royce
16-09-2012, 22:18
بچه ها کمک چرا کد نظام وظیفه همسرم رو می زنم فقط دو تا عدد می تونم بزنم و بعد کنارش اخطار می ده......برای کاردانی پودمانی
وای خدااااااااااااااااااااا

شما معلومه دفترچه رو کامل نخوندین
اگه همسرتون کارت پایان خدمت داره (صرفا پایان خدمت و نه معافییت و ...) باید عدد یک رو توی قسمت مربوطه وارد کنید

Maahrokh
16-09-2012, 22:48
خوبه فقط بفکر کارشناسی باش چون بانکها کمتر از کارشناسی نمیگیرن.شهریشم بیشتر از 310 320 بیشتر نمیشه.

مرسی.. اره واسه کارشناسی قبول شدم .. مدرک پیش دانشگاهیم موقته هنوز اصلیش نیومده به نظرت گیر میدن؟

M o h a m m @ d
16-09-2012, 23:37
مرسی.. اره واسه کارشناسی قبول شدم .. مدرک پیش دانشگاهیم موقته هنوز اصلیش نیومده به نظرت گیر میدن؟

نه فوقش یه گواهی موقتش میاری میدی تا وقتی اصلش بیاری.که اونم بعد مدتی یادشون میره:31:

pouyasony
17-09-2012, 11:15
جواب این کاردانی ترمی کی میاد پس؟

hamid_diablo
17-09-2012, 18:53
سلام دوستان

برای کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار و یا رشته ای مرابط با کامپیوتر مثل شبکه تو علمی کاربردی هست؟

در ضمن منابع درسی کارشناسی هر رشته رو از کجا باید تهیه کنیم؟

PSYCHO_MAN
18-09-2012, 20:19
سلام دوستان

برای کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار و یا رشته ای مرابط با کامپیوتر مثل شبکه تو علمی کاربردی هست؟

در ضمن منابع درسی کارشناسی هر رشته رو از کجا باید تهیه کنیم؟

سلام
آره داداش هست چرا نباشه؟
کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ، سخت افزار ، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری، IT الان تو دوره های ترمی و پودمانی دانشجو میگیره.
از لینک زیر میتونی منابع درسی رشته های بالا رو دانلود کنی.

ahriman323
19-09-2012, 10:35
طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته سال 91 در هفته اول مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
ثبت نام و انتخاب واحد دوره های ترمی و پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 27 تا 30 شهریورماه انجام می شود و ثبت نام با تاخیر 5 و 6 مهرماه و شروع کلاس ها نیز از اول مهرماه خواهد بود. همچنین حذف و اضافه 15 و 16 مهرماه ، حذف اضطراری ویژه دوره های ترمی 15 آذرماه و پایان کلاس ها 21 دی ماه خواهد بود

neda behrooz
19-09-2012, 11:53
من پود مانی شرکت کردم
میخوااستم بدونم کلاس هاش کی شورع میشه؟
برای 5ش و جمعه کلاس داره ؟اخه من شاغلم
کی نتایج اعلام میکنند
مخارج به چه صورت
تو چند ترم میتونم کاردانی بگیرم
راجبه رشته معماری شهری یکم بهم اطلاعات بدین.
لطفا کمک کنید.
09359738912

M0hsen3D
19-09-2012, 16:51
دوستان من ترمی ثبت نام کردم الان گیج شدم باید چیکار کنم؟ نتایجم که نیومده.

pouyasony
19-09-2012, 23:17
کی میاد جواب این کاردانی ترمی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahriman323
19-09-2012, 23:27
کی میاد جواب این کاردانی ترمی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهر ماه..........

pouyasony
19-09-2012, 23:41
مهر ماه..........

اونوقت کلاسا از کی شروع میشه؟

ahriman323
20-09-2012, 01:51
اونوقت کلاسا از کی شروع میشه؟
مهر احتمالا شروع میشه با کمی تاخیر

neda behrooz
20-09-2012, 08:07
منظورت اینه که نتایج پودمانی علمی کاربردی 1 مهر میاد تا 5.6 مهلت داریم که بریم واسه ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

neda behrooz
20-09-2012, 08:19
کلاس هاش به چه صورت ؟
میشه 5 ش وجمه کلاس برداشت من نگران شغلمم!!!!!!!!!!!!!!
نتاج کی اعلام میشه!

mojtaba2321
20-09-2012, 10:25
کلاس هاش به چه صورت ؟
میشه 5 ش وجمه کلاس برداشت من نگران شغلمم!!!!!!!!!!!!!!
نتاج کی اعلام میشه!

کلاسهای توی پودمانی تابع دانشگاه هست ، هر روز و ساعتی گذاشتن باید بیایید ، دست خودتون نیست که انتخاب واحد کنید.
ما توی ترم اول خیلی از کسایی که شاغل بودن بخاطر ساعت کلاسا انصراف دادن و دیگه نیومدن.
نتایج پودمانی هم اواسط یا اواخر مهر میاد شروع کلاساش هم از آبان هست.

neda behrooz
20-09-2012, 11:21
[QUOTE=mojtaba2321;7227110]کلاسهای توی پودمانی تابع دانشگاه هست ، هر روز و ساعتی گذاشتن باید بیایید ، دست خودتون نیست که انتخاب واحد کنید.
ما توی ترم اول خیلی از کسایی که شاغل بودن بخاطر ساعت کلاسا انصراف دادن و دیگه نیومدن.
نتایج پودمانی هم اواسط یا اواخر مهر میاد شروع کلاساش هم از آبان هست.[/QUO

وای نه

میدونی چند روز در هفته ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

mojtaba2321
20-09-2012, 16:43
[QUOTE=mojtaba2321;7227110]کلاسهای توی پودمانی تابع دانشگاه هست ، هر روز و ساعتی گذاشتن باید بیایید ، دست خودتون نیست که انتخاب واحد کنید.
نتایج پودمانی هم اواسط یا اواخر مهر میاد شروع کلاساش هم از آبان هست.[/QUO

وای نه

میدونی چند روز در هفته ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

پودمانی 2 روز در هفته هست.
اما اگه سهمیه شاغل شرکت کرده باشید کلاسهاتون بعدازظهر هست.

majidli
21-09-2012, 22:45
دوستان کسی بطور واقعی و حتمی میدونه نتایج کاردانی ترمی کی میاد؟اونایی که میگفنن شهریور،شهریور تموم شد

alone_boy
21-09-2012, 23:00
سلام
دوستان در مورد این دانشگاه توضیح میدید؟
مدرکش معتبره؟.معمولا استاداش خوبن یا نه؟
و اینکه یکی از دوستان چند روز پیش واسه تکمیل ظرفیت علمی کاربردی(ترمی) شرکت کرده و دو رشته رو هم انتخاب کرده ولی من هر چی میگردم همچین چیزی نمیبینم که بخوام ثبت نام کنم.لینکش کجاست؟

pouyasony
21-09-2012, 23:17
دوستان کسی بطور واقعی و حتمی میدونه نتایج کاردانی ترمی کی میاد؟اونایی که میگفنن شهریور،شهریور تموم شد

بابا به خدا منم موندم خودشون گفته بودن تا اواخر شهریور اعلام میکنیم فعلا که خبری نشده اخه من دانشگاه ازاد قبول شدم ثبت نامش 4و 5 مهره.میترسم تا قبل اون نتایجش نیاد اخه میخوام علمی کاربردی برم.

neda behrooz
22-09-2012, 09:21
[QUOTE=neda behrooz;7227215]

پودمانی 2 روز در هفته هست.
اما اگه سهمیه شاغل شرکت کرده باشید کلاسهاتون بعدازظهر هست.

mer30 az rah namid
mofagh bashi

tasmin
22-09-2012, 11:31
اگه دو روز درهفته باشه که خیلی خوبه و کل درس ها توی همین 2 روز باشه .

Maahrokh
23-09-2012, 22:26
سلااااااااااام:20:
بچه ها من کارشناسی پیوسته امور شعب بانکی قبول شدم کلاسا از کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟:44:
من درسم خیلی خوب بوده الان همه ناراحت شدن میخوام برم این دانشگاه .. من اصن نمیدونم امور شعب بانکی چه جور شغلیه در آینده یا اصن کاری گیرم میاد؟؟؟؟؟؟ میگن بانک میخوات مجازی بشه و این رشته دیگه به درد نمیخوره.....من چیکار کنم میخوام همینو برم ولی هیچ اطلاعی از رشته ندارم و نمیدونم بازار کار داره اصن کار میدن به ادم........یکی جواب بده ممنون میشم:11:
منتظررررررررررررررررررررم

matlabdoni
24-09-2012, 06:46
من نمی دونم چرا این زمونه همه فقط در حال تغییر رشته هستند(خودمو مییگم)و زیاد به درس عشق نمی ورزند. در ضمن این نتایج ترمی که هنوز نیومده.من باید 26 شهریور انتخاب واحد میکردم اما به دلیل تغییر رشته هتوز الافم......خدا نگذره که اینقدر ما را الاف می کنند و با سرنوشت ماها بازی می کنند.

alivw71
24-09-2012, 22:04
جواب این کاردانی ترمی کی میاد پس؟؟؟

pouyasony
24-09-2012, 22:14
جواب این کاردانی ترمی کی میاد پس؟؟؟

دهنمونو سرویس کردن بابا الان مثلا منی که تو دانشگاه ازاد قبول شدم و فردا و پس فردا زمانه ثبت نامه ولی من میخوام برم علمی کاربردی از طرفی اینام جوابارو نمیدن اگه صبر کنم تا جوابارو بدن و یه موقع قبول نشم بدبخت شدم چون دانشگاه ازادم ثبت نامش تموم میشه و میمونم رو هوا.هیچ کدوم از کاراشون با برنامه نیست ادم نمیدونه چی بگه فقط به فکر منافع خودشونن

mojtaba2321
25-09-2012, 11:23
دهنمونو سرویس کردن بابا الان مثلا منی که تو دانشگاه ازاد قبول شدم و فردا و پس فردا زمانه ثبت نامه ولی من میخوام برم علمی کاربردی از طرفی اینام جوابارو نمیدن اگه صبر کنم تا جوابارو بدن و یه موقع قبول نشم بدبخت شدم چون دانشگاه ازادم ثبت نامش تموم میشه و میمونم رو هوا.هیچ کدوم از کاراشون با برنامه نیست ادم نمیدونه چی بگه فقط به فکر منافع خودشونن

اواسط مهر نتیجش میاد
به نظر من بعنوان کسی که خودم دارم توی علمی کاربردی درس میخونم برید آزاد خیلی بهتره.

tasmin
25-09-2012, 11:51
اواسط مهر نتیجش میاد
به نظر من بعنوان کسی که خودم دارم توی علمی کاربردی درس میخونم برید آزاد خیلی بهتره.

دوست گرامی ، میتونم بپرسم شما داری برای کاردانی میخونی یا کارشناسی ؟ و شما میگید آزاد بهتره !! ولی هزینه دانشگاه آزاد خیلی بالاست . اگه عملی کاربردی ضعفی داره بگید ممنون می شم.

ahriman323
25-09-2012, 11:54
دوست گرامی ، میتونم بپرسم شما داری برای کاردانی میخونی یا کارشناسی ؟ و شما میگید آزاد بهتره !! ولی هزینه دانشگاه آزاد خیلی بالاست . اگه عملی کاربردی ضعفی داره بگید ممنون می شم.
والا ما که کاردانی ازاد گرفتم پیشیمون شدیم چرا نرفتیم علمی کاربردی هیچ فرقی نداره وقتی کاری در کار نیست چه فرقی داره فقط داری یه مدرک واسه دل خوشی می گیری

matlabdoni
25-09-2012, 15:55
ای بابا دیگه دارم قاطی میکنم.

چرا نتیجه کاردانی نیمیاد.

ملتو سرکار گذاشتن.فردا و پس فردا باید برم انتخاب واحد.

دوستانی که اطلاع دارند ما را از نگرانی در بیارند.مشکلی پیش نیاد.
من تغییر رشته دادم ولی منتظرم جوتاب بیاد تا برم دانشگاه.

نکنه ابان باید بریم دانشگاه.
ترمی رو میگم

1_zahra
25-09-2012, 16:27
سلام

من علمی کاربردی پودمانی ثبت نام کردم
میخواستم بدونم آموزشكده فني و حرفه اي سما تهران که الان بدون کنکور داره ثبت نام میکنه بهتره یا علمی کاربردی پودمانی؟

رشته ای که میخوام برم کامپیوتر

ثبت نام کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنید

mojtaba2321
26-09-2012, 00:39

من دارم کاردانی میخونم
درسته هزینه علمی کاربردی بهتره ولی مث مهدکودک میمونه هم محیط دانشگاه و هم پرسنل و اساتید.
توی دانشگاه آزاد استاداش کم کم یا دانشجوی دکترا هستن یا دکترا دارن ولی تو علمی کاربردی نمونش استاد خودمون با لیسانس داره تدریس میکنه! سطح علمی هم قربونش برم صفر!
هیچوقت هزینه دو تا دانشگاه رو با هم مقایسه نکنید چون امکانات و سطح علمی و خیلی چیزای دیگه توی این دو دانشگاه توی دو سطح مختلف هست.
دانشگاه خود ما با اینکه یکی از معتبرترین ادارات استان دایرش کرده به همه چی شبیه جز دانشگاه نه انتشارات نه بوفه سلف هیچییییییی
علمی کاربردی ها هم معمولا چون مکانشون اجاره ای هست کلاسای درب و داغونی دارن و چون از اول برای دانشگاه ساخته نشدن اتاقاش استاندارد کلاس رو نداره و یهو میبینی توی یه اتاق 12 متری سی تا دانشجو رو ریختن. اینایی که میگم رو خودم دارم به عینه میبینم و لمس میکنم و چون هم دانشجوی آزاد بودم الان هم علمی کاربردی میتونم تفاتشون رو بخوبی حس بکنم.
علمی کاربردی فقط به درد افراد شاغل و کارمند میخوره.

ahriman323
26-09-2012, 01:03
من دارم کاردانی میخونم
درسته هزینه علمی کاربردی بهتره ولی مث مهدکودک میمونه هم محیط دانشگاه و هم پرسنل و اساتید.
توی دانشگاه آزاد استاداش کم کم یا دانشجوی دکترا هستن یا دکترا دارن ولی تو علمی کاربردی نمونش استاد خودمون با لیسانس داره تدریس میکنه! سطح علمی هم قربونش برم صفر!
هیچوقت هزینه دو تا دانشگاه رو با هم مقایسه نکنید چون امکانات و سطح علمی و خیلی چیزای دیگه توی این دو دانشگاه توی دو سطح مختلف هست.
دانشگاه خود ما با اینکه یکی از معتبرترین ادارات استان دایرش کرده به همه چی شبیه جز دانشگاه نه انتشارات نه بوفه سلف هیچییییییی
علمی کاربردی ها هم معمولا چون مکانشون اجاره ای هست کلاسای درب و داغونی دارن و چون از اول برای دانشگاه ساخته نشدن اتاقاش استاندارد کلاس رو نداره و یهو میبینی توی یه اتاق 12 متری سی تا دانشجو رو ریختن. اینایی که میگم رو خودم دارم به عینه میبینم و لمس میکنم و چون هم دانشجوی آزاد بودم الان هم علمی کاربردی میتونم تفاتشون رو بخوبی حس بکنم.
والا ما که ازاد بودیم یه جای معتبر فقط مدیر گروه دکترا داشت

neda behrooz
26-09-2012, 08:24
پس چرا ج علمی کاربردی پود مانی نمیاد دیگه کلافه شدم

pouyasony
26-09-2012, 10:24
من دارم کاردانی میخونم

دوست عزیز شما پودمانی میخوونی که با ترمی خیلی فرق داره من خودم قبلا ترمی علمی کاربردی میخوندم استادامون اکثرا دکترا داشتن سطح علمی کلاس هم واقعا عالی بود چون اکثرا همه دانشجوها سنشون بین 18 تا 25 بود ولی تو پودمانی 90 درصد همه کارمند و سنشون بالای 40 سال خوب معلومه هیچ سطح علمی وجود نداره.وقتی از علمی کاربردی انصراف دادم رفتم دانشگاه ازاد فقط میتونم بگم بی درو پیکرترین دانشگاه ایرانه فقط اینو بگم که علمی کاربردی سگش میارزه به ازاد مدرکشم که صد درصد معتبرتر از ازاده.اینو بدون هیچوقت سطح پودمانی و ترمی رو باهم یکی ندونید اصلا قابل قیاس نیستن

neda behrooz
26-09-2012, 12:09
دوست عزیز شما پودمانی میخوونی که با ترمی خیلی فرق داره من خودم قبلا ترمی علمی کاربردی میخوندم استادامون اکثرا دکترا داشتن سطح علمی کلاس هم واقعا عالی بود چون اکثرا همه دانشجوها سنشون بین 18 تا 25 بود ولی تو پودمانی 90 درصد همه کارمند و سنشون بالای 40 سال خوب معلومه هیچ سطح علمی وجود نداره.وقتی از علمی کاربردی انصراف دادم رفتم دانشگاه ازاد فقط میتونم بگم بی درو پیکرترین دانشگاه ایرانه فقط اینو بگم که علمی کاربردی سگش میارزه به ازاد مدرکشم که صد درصد معتبرتر از ازاده.اینو بدون هیچوقت سطح پودمانی و ترمی رو باهم یکی ندونید اصلا قابل قیاس نیستن

من پود مانی شرکت کردم
19 سالمه شاغلم هستم

از نظر کلاس پود مانی با ترمی چه فرقی داره
برای من کودوم بهتره؟؟؟/

من بیشتر از 2 در هفته نمیتونم برم سر کلاس ساعتش فرق نمیکنه.......

mojtaba2321
26-09-2012, 12:23

اینی که شما میگید توی کل ایران صادق نیست
جایی که خودم درس میخونم هم ترمی هست هم پودمانی و میگم با اینکه سازمان خیلی معروف و با عظمتی پشتش هست اما استادای خیلی ضعیفی داره
گفتید دانشجوهای پودمانی 40 ساله هستن اما اینی که میگید دانشگاه هایی هست که شاغل های همون اداره میان توش درس میخونن مث همین صنایع مخابراتی شیراز
اما بیشتر دانشجوهای علمی کاربردی جوون ها هستن و بخاطر اینکه شهریه کمتری بپردازن میان علمی کاربردی توی کلاس خودمون بزرگترین نفر 27 سالشه.
کارگاه کامپوتر دانشگاه ما 10 تا سیستم داره ولی داغون ترین دانشگاه آزاد استان فارس کارگاش 40 تا سیستم داره!
کلا تفاوت خیلی داره ولی نمیشه منکر این شد که بعضی مراکز علمی کاربردی از سطح بالایی برخوردان اما در اقلیت هستن.

neda behrooz
26-09-2012, 12:34
جایی که خودم درس میخونم هم ترمی هست هم پودمانی و میگم با اینکه سازمان خیلی معروف و با عظمتی پشتش هست اما استادای خیلی ضعیفی داره
گفتید دانشجوهای پودمانی 40 ساله هستن اما اینی که میگید دانشگاه هایی هست که شاغل های همون اداره میان توش درس میخونن مث همین صنایع مخابراتی شیراز
اما بیشتر دانشجوهای علمی کاربردی جوون ها هستن و بخاطر اینکه شهریه کمتری بپردازن میان علمی کاربردی توی کلاس خودمون بزرگترین نفر 27 سالشه.
کارگاه کامپوتر دانشگاه ما 10 تا سیستم داره ولی داغون ترین دانشگاه آزاد استان فارس کارگاش 40 تا سیستم داره!
کلا تفاوت خیلی داره ولی نمیشه منکر این شد که بعضی مراکز علمی کاربردی از سطح بالایی برخوردان اما در اقلیت هستن.
یکی از اولویت های من
اموزشکده فرهنگ و هنر واحد 10 تهران
میدونید محیط اونجا به چه صورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mojtaba2321
26-09-2012, 13:57
یکی از اولویت های من
اموزشکده فرهنگ و هنر واحد 10 تهران
میدونید محیط اونجا به چه صورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از دوستای تهرانی بپرسید.

tasmin
26-09-2012, 14:01
کلا تو دانشگاه ها که بحث سطح علمی زیاد خوب نیست و بیشتر باید خودت تلاش کنی تا تو اون رشته تخصص و تجربه پیدا کنی . هیچ فرقی هم بین آزاد و علمی کاربردی نداره .

ahriman323
26-09-2012, 17:49
سلام کاکو
من ترمی کارخانجات مخابراتی(زیمنس) گرایش مخابرات سیار قبول شدم و پودمانی هم مخابرات راه دور گرایش دیتا به نظرت کدوم را برم برادرم هم ترمی گرایش دیتا مخابرات راه دور
هفته پیش رفتم ترمی کارخانجات مخابراتی ثبت نام کردم و امروز با برادرم رفتم مخابرات راه دور ثبت نام کنه دیدم اصلا اینجا با اونجا قابل مقایسه نیست و رفتم کارخانجات مخابراتی انصراف دادم اومدم پودمانی مخابرات راه دور ثبت نام کردم که برادرم هم همینجا قبول شده و همین گرایش دیتا ولی ترمی
حالا نظر شما چیه؟شما کجا بودی؟
البته قرار شد یه مبلغی را بهشون دستی بدیم تا شنبه که نتایج دولتی میاد اگه دولتی قبول شدیم بریم انصراف بدیم و پول را پس بگیریم/قرار شد فردا بریم ثبت نام را تکمیل کنیم و پول دستی بدیم بهشون

من ازاد مرودشت میرفتم که معتبرترین ازاد تو استانه فقط مدیر گروه دکترا داشت

mojtaba2321
26-09-2012, 20:33
سلام کاکو
من ترمی کارخانجات مخابراتی(زیمنس) گرایش مخابرات سیار قبول شدم و پودمانی هم مخابرات راه دور گرایش دیتا به نظرت کدوم را برم برادرم هم ترمی گرایش دیتا مخابرات راه دور
هفته پیش رفتم ترمی کارخانجات مخابراتی ثبت نام کردم و امروز با برادرم رفتم مخابرات راه دور ثبت نام کنه دیدم اصلا اینجا با اونجا قابل مقایسه نیست و رفتم کارخانجات مخابراتی انصراف دادم اومدم پودمانی مخابرات راه دور ثبت نام کردم که برادرم هم همینجا قبول شده و همین گرایش دیتا ولی ترمی
حالا نظر شما چیه؟شما کجا بودی؟
البته قرار شد یه مبلغی را بهشون دستی بدیم تا شنبه که نتایج دولتی میاد اگه دولتی قبول شدیم بریم انصراف بدیم و پول را پس بگیریم/قرار شد فردا بریم ثبت نام را تکمیل کنیم و پول دستی بدیم بهشون

من ازاد مرودشت میرفتم که معتبرترین ازاد تو استانه فقط مدیر گروه دکترا داشت
هر کدومشو علاقه داری برو
الان دانشگاه آزاد زرقان همه استادهاش یا دکترا دارن یا دانشجوی دکترا هستن.

hamid_diablo
27-09-2012, 20:01
سلام 

یه سئوال درباره دانشگاه علمی کاربردی داشتم

من الان دانشجوی مهندسی نرم افزار کارشناسی پیام نورم

اما به دلایلی باید انصراف بدم.تا 85 واحد هم پاس کردم و مدرک کاردانی بهم میدن

میخواستم بدونم با این شرایط میتونم برای کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی برای رشته نرمافزار شرکت کنم؟

برای تطبق درسا چه نمره ای لحاظ میشه؟

داشتم منابع کارشناسی رو میخوندم که متوجه شدم نزدیک 30 واحد از درسای کارشناسی رو تا الان گذردندم .میتونم اونارو تطبیق بزنم و بقیش که 40 واتحد میمونه رو بخونم؟

Royce
29-09-2012, 17:22
کسی نمیدونه جواب این کاردانی پودمانی و ترمی بی صاحاب :31: کی میاد ؟

pouyasony
29-09-2012, 18:19
کسی نمیدونه جواب این کاردانی پودمانی و ترمی بی صاحاب :31: کی میاد ؟

به احتمال زیاد یکی دو هفته دیگه

ahriman323
29-09-2012, 19:18
..........

PSYCHO_MAN
29-09-2012, 21:24
سلام

یه سئوال درباره دانشگاه علمی کاربردی داشتم

من الان دانشجوی مهندسی نرم افزار کارشناسی پیام نورم

اما به دلایلی باید انصراف بدم.تا 85 واحد هم پاس کردم و مدرک کاردانی بهم میدن

میخواستم بدونم با این شرایط میتونم برای کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی برای رشته نرمافزار شرکت کنم؟

برای تطبق درسا چه نمره ای لحاظ میشه؟

داشتم منابع کارشناسی رو میخوندم که متوجه شدم نزدیک 30 واحد از درسای کارشناسی رو تا الان گذردندم .میتونم اونارو تطبیق بزنم و بقیش که 40 واتحد میمونه رو بخونم؟

سلام دوست عزیز
مصوبه زیر میتونه راهنمایی بکنه. فکر کنم مشکلی نباشه برای شما.

شوراي برنامه ريزي آموزش عالي وزارت علوم تحقیقات و فناوری در جلسه شماره 748 مورخ 17/11/1388 مقرر نمود:

«دانش آموختگان دوره هاي معادل كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته (دارندگان مدارك معادل) به شرط آن كه دوره فوق با مجوز شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم،‌تحقيقات و فناوري برگزار شده باشد و مدارك معادل آنان مورد تاييد وزارت متبوع باشد، مي توانند با همان مدرك معادل در آزمون هاي سراسري سازمان سنجش آموزش كشور براي ادامه تحصيل در مقطع تحصيلي بالاتر شركت نمايند و در صورت پذيرفته شدن ادامه تحصيل دهند.»

توضيح: همانطور ذكر شده است اين ابلاغيه تنها در خصوص آزمون هايي كه توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي شود، معتبر است و شامل آزمون هاي دانشگاه آزاد اسلامي نمي شود.

شماهم چون پیام نوری و آزمون سرارسری وزارت علوم رو گذروندی بعید میذونم مشکلی از این بابت داشته باشی.

برا تطبیق واحد هم نمرات بالای 14 رو تطبیق میزنن. یه چیزی هم من شنیدم اینه که باید اون واحدها رو بعد از سال 85 گذرونده باشی تا تطبیق بزنن البته اینو زیاد مطمئن نیستم .

اگر اون 30 واحد رو اکی کنن بله میشه واحدهای باقیمانده رو پاس کنی تا تموم شه . البته به این راحتی هم نیست ولی شدنیه.

M0RTEZA_R
29-09-2012, 22:13
یعنی گل بگیرن در این علمی کاربردیرو:27:
نتایج ترمی چی شده
مگه دستی حساب میکنن نتیجه رو؟

hamid_diablo
29-09-2012, 23:02
برا تطبیق واحد هم نمرات بالای 14 رو تطبیق میزنن. یه چیزی هم من شنیدم اینه که باید اون واحدها رو بعد از سال 85 گذرونده باشی تا تطبیق بزنن البته اینو زیاد مطمئن نیستم .

اگر اون 30 واحد رو اکی کنن بله میشه واحدهای باقیمانده رو پاس کنی تا تموم شه . البته به این راحتی هم نیست ولی شدنیه.

دوست عزیز بابت جوابتون ممنون

وای گفتید 14!!!!!متاسفانه اکثر نمره هام حول و حوش12 و 13 هست و پس نمیتونم کاری کنم

یه سئوال دیگه.وقتی داشتم چارت درسی کاردانی نرم افزار رو برای دانشگاه علمی کاربردی میدیدم متوجه شدم کلی با چارت درسی پیام نور فرق داره.میخواستم بدونم اون درسهایی که تو چارت علمی کاربردی برای کاردانی هست رو دوباره باید پاس کنم؟؟؟

مثلا تو پیام نور واحدی تحت عانوان طراحی وب و زبان تخصصی 2 و 3 نداریم.اونارو باید دوباره پاس کنم

mojtaba2321
30-09-2012, 00:05

وای گفتید 14!!!!!متاسفانه اکثر نمره هام حول و حوش12 و 13 هست و پس نمیتونم کاری کنم

یه سئوال دیگه.وقتی داشتم چارت درسی کاردانی نرم افزار رو برای دانشگاه علمی کاربردی میدیدم متوجه شدم کلی با چارت درسی پیام نور فرق داره.میخواستم بدونم اون درسهایی که تو چارت علمی کاربردی برای کاردانی هست رو دوباره باید پاس کنم؟؟؟

مثلا تو پیام نور واحدی تحت عانوان طراحی وب و زبان تخصصی 2 و 3 نداریم.اونارو باید دوباره پاس کنم

اینا رو باید از خود دانشگاه بپرسید.

ahriman323
30-09-2012, 01:27
دوستان من علمی کاربردی ترمی ثبت نام کردم و پول را بهشون دستی دادم میتونم پس بگیرم
حالا موندم برم انصراف بدم غیر انتفایی ثبت نام کنم یا نه
غیر انتفایی دورتر ولی علمی کاربردی نزدیکه خونمون هست
رشته غیر انتفایی ict هست که بیشتر خوشم میاد تا الکترونیک که کاردانی ام بوده و قبول شدم غیر انتفایی
استخدام هم دیگه جایی نیست که بگی این معتبره یا اون حالا نظر شما چیه؟

tasmin
30-09-2012, 13:52
دوستان من علمی کاربردی ترمی ثبت نام کردم و پول را بهشون دستی دادم میتونم پس بگیرم
رشته غیر انتفایی ict هست که بیشتر خوشم میاد تا الکترونیک که کاردانی ام بوده و قبول شدم غیر انتفایی

سلام
اگه شما شهریه و هزینه انتخاب واحد رو داده باشی در صورتی که حداقل یک هفته از زمان شروع کلاس گذشته باشه ، مبلغ برگشتی شما فقط مبلغ انتخاب واحد است، و پول شهریه را به شما نمیدن.
و درمورد صحبت دوم تون ممکنه موقع استخدام برای کار به مدرکت نگاه نکنن که از کجا گرقتی ولی واقعا برای خودت باید مهم باشه که وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل میشی چقدر به تخصص و اطلاعاتت در زمینه اون رشته ای که درسش رو خواندی اضافه شده و اصلا این مدرک تو کارت تاثیر مثبت گذاشته یا نه ؟؟؟؟!!!!
به هرحال اختلاف کیفیت سطح علمی در دانشگاه های دولتی و آزاد و علمی کاربری و پیام نور واقعا خیلی زیاده.
شما که قراره هرینه و وقتت رو بزاری پس یه کار باکیفیت انجام بده که بهش افتخار کنی

ahriman323
30-09-2012, 14:46
سلام
اگه شما شهریه و هزینه انتخاب واحد رو داده باشی در صورتی که حداقل یک هفته از زمان شروع کلاس گذشته باشه ، مبلغ برگشتی شما فقط مبلغ انتخاب واحد است، و پول شهریه را به شما نمیدن.
و درمورد صحبت دوم تون ممکنه موقع استخدام برای کار به مدرکت نگاه نکنن که از کجا گرقتی ولی واقعا برای خودت باید مهم باشه که وقتی از دانشگاه فارغ التحصیل میشی چقدر به تخصص و اطلاعاتت در زمینه اون رشته ای که درسش رو خواندی اضافه شده و اصلا این مدرک تو کارت تاثیر مثبت گذاشته یا نه ؟؟؟؟!!!!
به هرحال اختلاف کیفیت سطح علمی در دانشگاه های دولتی و آزاد و علمی کاربری و پیام نور واقعا خیلی زیاده.
شما که قراره هرینه و وقتت رو بزاری پس یه کار باکیفیت انجام بده که بهش افتخار کنی
انصراف دادم هزینه هم گرفتم

هزینه هر ترم چقدر میشه تقریبا؟

pouyasony
30-09-2012, 17:07
دوستان تو دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی حداکثر چند واحد تو هر ترم میشه برداشت؟ایا مثل دانشگاه ازاد یا سراسری دانشجویی که معدل الف بیاره میتونه واحد بیشتر برداره؟

matlabdoni
30-09-2012, 19:20
یه سوالی از طرف دوستم داشتم که می خواستم بپرسم و بهش اطلاع بدم (خودش خجالتیه بپرسه تو دانشگاه:46:میگه رفتم دفتر آموزش اونجا پر از خانم بود:2:)

گفتم اینجا هم مطرح کنم زودتر جواب بگیرم.

دوستم هنوز بعد 2 سال موفق به اخذ دیپلم نشده یعنی هنوز در حال امتحان دادن هست (ای کیوش پایینه)ولی کارت نظام وظیفه داره.ایا میتونه برای علمی کاربردی پودمانی ثبت نام کنه و بره دانشگاه؟؟؟؟ایا میتونه یه دیپلم موقت بگیره و بره دانشگاه؟؟؟

PSYCHO_MAN
30-09-2012, 21:25

بله بچه های نرم افزار 3 تا زبان تخصصی دارن . طراحی وب هم شامل همون آموزش زبان html , php و جاوا اسکریپت و بعضیام با asp.net
شما بخوای واحد تطبیق بدی ازتون ریز نمرات میخوان و چون اینارو پاس نکردی باید بگذرونی البته بعد از تایید مدرک کاردانی یا معادلش. احتمالش ضعیفه بزارن این واحدارو پاس نکنی به عنوان پیش نیازی چیزی میگن بگذرون. اگر 1 درس بود میشد معرفی با استاد گذروند

PSYCHO_MAN
30-09-2012, 21:43

دوست عزیز تحقیق کن اون مرکز غیرانتفایی که قیول شدی در چه سطحیه . چون جا با جا فرق داره .غیرانتفایی خوب داریم مثل سوره و واحد کار قزوین و مورد بدش کم نیست.
من یکی از رفیقام علمی کاربردی میخوند ، چنتا واحدشو تو غیرانتفایی به عنوان مهمان گذرونده بود زیاد ازشون تعریف نمیکرد ومیگقت کلاسای خودشون بهتره .
ولی در کل اگر شرایط فراهم باشه منم غیرانتفاییو به علمی کاربردی ترجیح میدم.

حالا اگه رفتی ثبت نام بیزحمت اگه ممکنه ممون میشم ازشون بپرسی میشه یکی از علمی کاربردی بیاد غیرانتفایی یعنی کنکور بده بعدش اگر قبول شد واحداشو از علمی کاربردی تطبیق بزنه تو غیرانتفایی ؟

hamid_diablo
30-09-2012, 23:23
بله بچه های نرم افزار 3 تا زبان تخصصی دارن . طراحی وب هم شامل همون آموزش زبان html , php و جاوا اسکریپت و بعضیام با asp.net
شما بخوای واحد تطبیق بدی ازتون ریز نمرات میخوان و چون اینارو پاس نکردی باید بگذرونی البته بعد از تایید مدرک کاردانی یا معادلش. احتمالش ضعیفه بزارن این واحدارو پاس نکنی به عنوان پیش نیازی چیزی میگن بگذرون. اگر 1 درس بود میشد معرفی با استاد گذروند

ممنون بابت پاسختون

آخه میدونید چیه چارت درسیمون خیلی فرق داره.شاید بگم 40 واحد غیر مشترک داریم.اگه این 40 واحدو با 70 واحد کارشناسی بخوام پاس کنم که بیچاره میشم!!!!!!!

دوستان دیگه خبری درباره این موشوع ندارن

senaps
30-09-2012, 23:36
آخه میدونید چیه چارت درسیمون خیلی فرق داره.شاید بگم 40 واحد غیر مشترک داریم.اگه این 40 واحدو با 70 واحد کارشناسی بخوام پاس کنم که بیچاره میشم!!!!!!!

مگه میشه تا این حد فرق داشته باشه؟!!

دوستان اطلاعی دارن که ثبت نام پودمانی 27 ام این ماه هستش یا ماه اینده؟!
قبلا کسی کارشناسی رو امتحانش رو داده که ما بدونیم چقد باید سطحمون خوب باشه که تهرون قبول شیم بکنیم بیایم تهران؟!

hamid_diablo
30-09-2012, 23:43
مگه میشه تا این حد فرق داشته باشه؟!!

بله چارتشو دیدم

جزء طراحی الگوریتم و ساختمان داده و مدار منطقی و چند تا درس دیگه بقیه واحد ها یکی نیست!!!!!

نمیدونم چرا اینطوریه

PSYCHO_MAN
01-10-2012, 01:32
بله چارتشو دیدم

جزء طراحی الگوریتم و ساختمان داده و مدار منطقی و چند تا درس دیگه بقیه واحد ها یکی نیست!!!!!

نمیدونم چرا اینطوریه

فکر کنم چون تو علمی کاربردی رشته های مثل نرم افزار و IT و ITC به صورت ناپیوسته دانشجو میگیرن و وارد کارشناسی که میشی رشته ها گرایشی میشه و دروس تخصصی گرایشها تفاوت دارن ، اینطوری شده .
ولی تو مقطع کارشناسی پیوسته سراسری و پیام نور و آزاد گرایشی نیستن
الان که شما اینطوری گفتی قضیه جالب شد برام. منم رفتم یه سرچ زدم برای چارت دروس پیام نور و آزاد رشته خودم it . دیدم راست میگی یه سری دروس باهم تفاوت دارن
البته دروس پایه و عمومی زیاد فرقی ندارن مثلا تو پیام نور یا آزاد 2 ریاضی پاس میکنن تو علمی کاریردی یدونه یا اونجا معادلات دیفرانسیل دارن اینجا ما ریاضیات مهندسی داریم که دیفرانسیل درس میدن در واقع همونه اسمش فرق میکنه.

اما دروس اصلی و تخصصی چنتا از درسا فرق دارن . حالا ممکنه اینجا اسم درسا فرق کنه ولی محتوا مطالب شاید یکی باشن مثلا :
درس مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات تو علمی کاربردی با درس مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات تو پیام نور یا مستند سازی با شیوه ارائه مطالب و ...
اینجا باید معادل سازی کرد مثلا دید تو یه درسی در علمی کاربری سر فصل دروس چیا گفته شده درس مشابهش تو پیام نور یا آزاد چیه و چیا درس میدن. اینم کار کارشناس و مدیر گروهه . البته به این آسونیا هم نیست وقضیه یخورده پیچیدس و شاید زیر بار نرن .

امیدوارم مشکلت حل بشه.

5421942
01-10-2012, 09:41
یه سوال فنی داشتم...

واسه کنکور کاردانی ناپیوسته ترمی چه درسایی رو باید خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pouyasony
01-10-2012, 12:05
یه سوال فنی داشتم...

دوست عزیز کنکور کاردانی کلا برداشته شده بدون ازمون و از روی معدل کل برمیدارن

tasmin
01-10-2012, 15:16
یه سوال فنی داشتم...

کلا کنکور برای مقطع کاردانی چه برای ترمی و چه برای پودمانی علمی کاربردی برداشته شده و شرط معدل است ، یعنی اون کسی که معدل دیپلم یا پیش دانشگاهیش بالا باشه توی انتخاب محل دانشگاه توی اولویت قرار میگیره.

ahriman323
01-10-2012, 22:29
یکی از اشناها تو دانشگاه علمی کاربردی که قبول شدم و انصراف دادم هست گفت اینجا بهتره از غیر انتفایی منم دوباره فردا میخوام برم علمی کاربردی ثبت نام کنم و غیر انتفایی پیشتازان را بیخیال بشم چند روز پیش علمی کاربردی ثبت نام کردم بعد رفتم انصراف دادم حالا فردا دوباره میخوام برم ثبت نام کنم

Iranian boy10
02-10-2012, 10:26
یکی از اشناها تو دانشگاه علمی کاربردی که قبول شدم و انصراف دادم هست گفت اینجا بهتره از غیر انتفایی منم دوباره فردا میخوام برم علمی کاربردی ثبت نام کنم و غیر انتفایی پیشتازان را بیخیال بشم چند روز پیش علمی کاربردی ثبت نام کردم بعد رفتم انصراف دادم حالا فردا دوباره میخوام برم ثبت نام کنم

سلام خسته نباشید
خجسته اییا
موفق باشید

ahriman323
02-10-2012, 11:35
سلام خسته نباشید
خجسته اییا
موفق باشید

سلامت باشید.دی:
رفتم ثبت نام کردم بنده خداها پولم یادشون رفت بگیرن.:27:

senaps
02-10-2012, 11:58
بله چارتشو دیدم

نمیدونم چرا اینطوریه

عجب...من پرسیدم ظاهرا علمی کاربردی کلا زده به تیپ کاردانی و کاملا گرایش های کارشناسی رو اورده برا کاردانی یا یه همچین چیزی!!!! اینجوری که نمیشه....
به هر صورت، درس ها وقتی زیر نظر وزارت علومه یکیه!! فک کنم تفاوت تو عنوان درس ها باشه فقط که دوستان هم اشاره کردن... که در اینصورت، احتمالا برات درستشون میکنن داداش...

pouyasony
02-10-2012, 12:50
بچه ها یه خبر خوب نتایج کاردانی ترمی تا عصر اعلام میشه اینم خبرش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]متن%20اخبار/متن%20خبر.aspx?i=11691

pouyasony
02-10-2012, 12:52
بچه ها یه خبر خوب نتایج کاردانی ترمی تا عصر اعلام میشه اینم خبرش:
فهرست اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز اعلام می شود.به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر علی صدر ، معاون سنجش ، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : فهرست اسامی حدود 118 هزار نفر پذیرفته شده در دوره های کاردانی ترمی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر می شود.وی در خاتمه گفت : زمان و نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان تا فردا 12 مهرماه اعلام می شود.

Iranian boy10
02-10-2012, 16:54
نتیجه کاردانی ترمی 1391:
زودی برید و بگید از کجا قبول شدید!!!
موفق باشید:11:

Royce
02-10-2012, 17:14
آقا من جهاد دانشگاهی قبول شدم.کسی میدونه جهاد دانشگاهی چجور جاییه ؟ :دی

Iranian boy10
02-10-2012, 17:17
آقا من جهاد دانشگاهی قبول شدم.کسی میدونه جهاد دانشگاهی چجور جاییه ؟ :دی

مبارکه ، لطفا رشته قبولیتون هم ذکر کنیییییییییییییید!

Royce
02-10-2012, 17:27
ممنون داداش
رشته IT (فناوری اطلاعات) و با معدل 14/23 همون اولویت اول قبول شدم
حالا نگفتید کلا این دانشگاه چجوریاست ؟

MAGIDIYUM
02-10-2012, 17:30
آقا من با معدل 15.84... رشته ي ماشين افزار گرايش ساخت و توليد ... دانشگاه قالب هاي صنعتي ايران خودرو قبول شدم ..اولويت اولم هم بود.....بهترين دانشگاه فني مهندسي در زمينه ي مكانيكه و اساتيد با تجربه اي داره:26::26::26::26:

انشا الله همه در رشته ي و دانشگاه مورد علاقشون قبول شن:11:

Royce
02-10-2012, 17:40
این لینک مال سایت سنجشه که توی سایت خودشون زده ولی باز نمیشه
خاک بر سرشون
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشوردر خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي متمركز و معرفي شدگان چند برابرظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز پذيرش مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش
الان درست شد

alivw71
02-10-2012, 17:40
من امور تعاون قبول شدم :دی (جهاد کشاورزی) شهيد زمانپور(-تهران-ساوجبلاغ)
اول فکر کردم باید برم ساوجبلاغ :دی بعد فهمیدم نه همین تهرانه.

الویت 13 رو قبول شدم از 30 تا الویت. معدل 12.05 :دی

M0hsen3D
02-10-2012, 17:51
اقا من هرچی مشخصاتمو میزنم میگه داوطلب موجود نمی باشد!چیکار کنم؟:19:

Iranian boy10
02-10-2012, 18:40
این لینک مال سایت سنجشه که توی سایت خودشون زده ولی باز نمیشه
خاک بر سرشون
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشوردر خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي متمركز و معرفي شدگان چند برابرظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز پذيرش مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش
الان درست شد
جهاد دانشگاهی تهران دیگه ؟! اکثر جهاد دانشگاهی ها امکانات خوبی دارن !

pouyasony
02-10-2012, 19:10
دوستان انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی چجوریه؟خودمون حق انتخاب واحدارو نداریم؟

Iranian boy10
02-10-2012, 19:23
دوستان انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی چجوریه؟خودمون حق انتخاب واحدارو نداریم؟

یعنی چی چجوریه ! تو پودمانی ها خود دانشگاه انتخاب واحد میکنه ولی تو ترمی دست خودته ،مثل تموم دانشگاههای دولتی...!

pouyasony
02-10-2012, 19:33
جدی؟حداکثر چند واحد میشه برداشت؟

Iranian boy10
02-10-2012, 19:37
جدی؟حداکثر چند واحد میشه برداشت؟

داداش اسکل کردی یا ...؟! دیگه اینو از یه بچه اول ابتدایی بپرسی میگه که حداکثر 20 واحد . درصورتی که معدل ترم قبلی 17 بالا باشه میتونید تا 24 واحد هم بردارید. البته در صورتی که معدل ترم قبل کمتر از 12 باشه مشروط حساب میشی و فقط ترم بعد میتونی 14 واحد برداریییییییییییییی.
والسلاممممممممم

pouyasony
02-10-2012, 20:17
داداش اسکل کردی یا ...؟! دیگه اینو از یه بچه اول ابتدایی بپرسی میگه که حداکثر 20 واحد . درصورتی که معدل ترم قبلی 17 بالا باشه میتونید تا 24 واحد هم بردارید. البته در صورتی که معدل ترم قبل کمتر از 12 باشه مشروط حساب میشی و فقط ترم بعد میتونی 14 واحد برداریییییییییییییی.
والسلاممممممممم

دوست عزیز خودم میدونم اینارو ولی تو شهر ما ارومیه یه دانشگاه هست که ماله ترمی هارو خودشون انتخاب واحد میکنن اصلا تو سایتش هم چیزی به اسم انتخاب واحد نداره بیا اینم سایتش اگه چیزی به نام انتخاب واحد پیدا کردی به ماهم اطلاع بده .منم چون تازه از دانشگاه ازاد دارم میام به علمی کاربردی یخورده وارد نیستم به سیستم دانشگاه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
02-10-2012, 20:17
بچه ها برای کنکور کاردانی به کارشناسی حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشم؟

میتونم دفترچمو پست کنم و حین خدمت برای کارشناسی بخونم؟

در ضمن رشتم نرم افزاره.میتونم نرم افزار تهران قبول بشم؟

pouyasony
02-10-2012, 20:18
اقا من هرچی مشخصاتمو میزنم میگه داوطلب موجود نمی باشد!چیکار کنم؟:19:

اگه شماره شناسنامت اولش صفر داره نذار صفرارو

M0hsen3D
02-10-2012, 20:59
اقا خدا خیرت بده کمک بزرگی کردی نا امید شده بودم.
من با معدل 15.66 دانشگاه علمی صنعتی مشهد - نرم افزار قبول شدم ( انتخاب اول ) :20:

majidli
02-10-2012, 22:36
بالاخره جوابش اومد.کسی میدونه زمان ثبت نام و شروع کلاسها کی هست؟

pouyasony
02-10-2012, 22:53
بالاخره جوابش اومد.کسی میدونه زمان ثبت نام و شروع کلاسها کی هست؟

ثبت نام از 15 تا 17 مهر.شروع کلاسهام احتمالا یکی دو روز بعد از ثبت نام باشه

pedram.n
02-10-2012, 23:50
من با معدل 16.61 رشته علوم تجربی در هیچ رشته کاردانی ترمی قبول نشدم .( در رشته آی تی و نرم افزار ثبت نام کرده بودم .) آیا کسی با دیپلم تجربی قبول شده؟

M0RTEZA_R
03-10-2012, 09:48
سلام
من قبول شدم.فقط من الان در پروسه معافیت پزشکیم.میتونم ثبت نام کنم؟

M0RTEZA_R
03-10-2012, 09:50
برای ثبت نام چه مدارکی ازمه؟

M0hsen3D
03-10-2012, 10:40
مدارک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=117 16

pouyasony
03-10-2012, 11:09
من با معدل 16.61 رشته علوم تجربی در هیچ رشته کاردانی ترمی قبول نشدم .( در رشته آی تی و نرم افزار ثبت نام کرده بودم .) آیا کسی با دیپلم تجربی قبول شده؟

بله من با دیپلم تجربی با معدل 14.26 رشته حسابداری مالی ارومیه قبول شدم

M0RTEZA_R
03-10-2012, 12:09
مدارک:

لینک خرابه.

M0hsen3D
03-10-2012, 12:13
اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردیفهرست اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر علی صدر ، معاون سنجش ، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : فهرست اسامی حدود 118 هزار نفر پذیرفته شده در دوره های کاردانی ترمی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام شد.دکتر صدر در ادامه گفت : پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي شنبه 15 تا دوشنبه 17 مهرماه با در دست داشتن مدارك شامل شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري ،تصوير شناسنامه و اصل آن ، تصوير كارت ملي و اصل آن ، اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن ، اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن ، اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است ، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار براي پذيرفته‌شدگان شاغل ، براي برادران مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نماید ، با توجه به كدرشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در دفترچه راهنماي پذيرش مراجعه نمايند.

M0RTEZA_R
03-10-2012, 18:42
سلام
ایا اینی که نظام وظیفه ماده 5 نوشته شامل ترک تحصیل هم میشه؟یعنی کسی که به صورت پیوسته و حضوری تحصیل کرده ولی مدرک پیش نگرفته و از تاریخ انصرافش بیش از یه سال نگذشته باشه میتونه ثبت نام کنه؟

pouyasony
03-10-2012, 19:19
دوستان یه سوال.الان ما که ورودی جدید حساب میشیم و 15 تا 17 مهر میریم واسه ثبت نام شروع کلاساش از ابان هستش اونوقت اونایی که ورودیه جدید نیستن کلاساشون شروع شده اونجوری سر کلاس ما از اونا عقب میمونیم که.کسی میدونه چجوریه؟

matlabdoni
03-10-2012, 20:34
آقا ما هم رشته جدیدمون خدا را شکر.قبول شدیم.رشته حسابداری صنعتی .دانشگاه علمی کاربردی تیران و کرون

الان میخوام بدونم.چون برای رشته جدید شرکت کردم و اینکه ترم قبل رشته دیگه ای بودم تو همون دانشگاه.ایا میتونم برای ترم بعد ثبت نام کنم؟یا باید شهریه ثابت را بدم؟؟؟؟لطفا زود راهنمایی کنید فردا فقط میتونم ثبت نام کنم.

Royce
03-10-2012, 21:12
جهاد دانشگاهی تهران دیگه ؟! اکثر جهاد دانشگاهی ها امکانات خوبی دارن !

سلام
نه اصفهان
میگن زیاد سخت میگیرن.به هر حال ممنون از شما

senaps
03-10-2012, 21:17
دوستان یه سوال.الان ما که ورودی جدید حساب میشیم و 15 تا 17 مهر میریم واسه ثبت نام شروع کلاساش از ابان هستش اونوقت اونایی که ورودیه جدید نیستن کلاساشون شروع شده اونجوری سر کلاس ما از اونا عقب میمونیم که.کسی میدونه چجوریه؟

سلام دوست عزیز....
مسئله اینه که پیش‌فرض شما، پیش فرض دانشگاه های سراسریه!!! بهتون قول میدم اولین جلسه‌ی رسمیتون دی ماه باشه!!!! دی!
به هر صورت، برای علمی کاربردی ها چون معمولا مراکز کوچیکی هستن، این حرکت عادیه... وقتی اون ترم بالایی ها یا ورودی های قبلی شما دارن امتحان میدن، شما میرین سر کلاس!! داشنگاه ما اینجوریه!! مثلا ما ابان ماه امتحان‌های پایان ترم رو میدیم و به امید خدا کاردانی رو میگیریم و میریم پی کارشناسیش که همین روزا دفترچه‌ی پودمانیش میاد

Royce
03-10-2012, 21:20
دوستان کسی نمیدونه جواب پودمانی کاردانی کی میاد ؟ من اونجا هم ثبت نام کردم میخوام ببینم اونجا برام بهتره یا ترمی

pouyasony
03-10-2012, 21:33
سلام دوست عزیز....
مسئله اینه که پیش‌فرض شما، پیش فرض دانشگاه های سراسریه!!! بهتون قول میدم اولین جلسه‌ی رسمیتون دی ماه باشه!!!! دی!
به هر صورت، برای علمی کاربردی ها چون معمولا مراکز کوچیکی هستن، این حرکت عادیه... وقتی اون ترم بالایی ها یا ورودی های قبلی شما دارن امتحان میدن، شما میرین سر کلاس!! داشنگاه ما اینجوریه!! مثلا ما ابان ماه امتحان‌های پایان ترم رو میدیم و به امید خدا کاردانی رو میگیریم و میریم پی کارشناسیش که همین روزا دفترچه‌ی پودمانیش میاد

اقا اینجوری که اصلا امکان نداره که مثلا ورودی های قبلی امتحان بده تازه ما کلاسامون شروع شه.اونوقت ما کی باید امتحان بدیم؟اینجوری که نمیشه تاریخ امتحانات از الان مشخصه

PSYCHO_MAN
03-10-2012, 21:35

من یادمه ترم اول بقیه مثه جاهای دیگه از ترم بهمن اومده بودن سر کلاس ما از اردیبهشت تازه کلاسامون شروع شد. البته فقط ترم 1 اینجوریه بقیه ترما دوباره روال عادیشو طی میکنه.

PSYCHO_MAN
03-10-2012, 21:38
دوستان کسی نمیدونه جواب پودمانی کاردانی کی میاد ؟ من اونجا هم ثبت نام کردم میخوام ببینم اونجا برام بهتره یا ترمی

جواب سوال اولتو شرمنده نمیدونم ولی ترمیو میخوای ول کنی بری پودمانی؟! البته اگر اصلاً وقت نمیکنی بری سر کلاس به پودمانیم فکر کن.

senaps
03-10-2012, 21:40
بچه ها برای کنکور کاردانی به کارشناسی حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشم؟
برا ترمی رو اطلاع دقیق ندارم... ولی تو پودمانی راه نداره و باید حتمی پایان خدمت یا معافیت تحویل بدی تا ثبت نامت بکنن....(فک کنم برا ترمی ها هم اینجوری بود!! کلا علمی کاربردی یه جورایی زیر نظر نظامی ها میباشه!)

میتونم دفترچمو پست کنم و حین خدمت برای کارشناسی بخونم؟
نمی‌دونم... فردا میرم از دانشگاه خودمون اخرین اطلاعات رو کسب میکنم میگم بهتون....

در ضمن رشتم نرم افزاره.میتونم نرم افزار تهران قبول بشم؟
اقا منم برا همونجا (تهران) دارم تلاش میکنم.... امیدوارم دوتامون قبول بشیم و بتونیم اونجا درسمون رو بخونیم!!!( پروژه هات رو هم خودم می‌نویسم....)

------------------
یه جوک.... امروز استاد درس کتابخونه‌های الکتریکی که رفیق قدیمی بنده میباشه( 3 ترم پیش باهاش شبکه سازی داشتم!) داشت از داشنجو هاش پروژه میگرفت....
اقای استاد پروژه‌ی گروه اول رو از رو لپ تاپ من دید..... بهشون 80 داد از 100...بعد گروه دوم بهش گفتم استاد ما هم پروژه امادس میدیم خدمتتون.... بعد نشستن سر جای قبلی ها و باز از روی لپ تاپ بنده پروژه رو تحویل دادن.... همینجوری رفت تا 5 گروه از 8 گروه فقط به ترتیب از چپ به راست ویژوال اوستودیو رو ماکزیمایز میکردن و ارائه پروژه میکردن... استاده می‌پرسید که گرید ویوت کجاس؟ اینا میگفتن بله کلاس هم داریم!!!! خلاصه به همه 80 از 100 داد و حتی شک هم نکرد که این اوسکول ها چرا همه دارن از رو یه سیستم پروژه ارائه میکنن...
جالبیش اینجاست که 3 تا از پروژه ها رو از تو فلشم و فایل های تمرینی ترم اولم بهشون دادم و به عنوان پروژه ازشون قبول کرد....

الان من عصبانیم! چرا؟ چون وقتی باهاش درس داشتیم، 3 شبانه روز تا نصف شب نشستم برا این لامصب پروژه نوشتم!!!! همینجوری نمره داده بوده که از 10 نمره‌ی عملی بهم 7 داده بود دیگه!

pouyasony
03-10-2012, 21:46
من یادمه ترم اول بقیه مثه جاهای دیگه از ترم بهمن اومده بودن سر کلاس ما از اردیبهشت تازه کلاسامون شروع شد. البته فقط ترم 1 اینجوریه بقیه ترما دوباره روال عادیشو طی میکنه.

دوست عزیز اونوقت امتحاناتونم همزمان با بقیه میدادین یا نه؟

PSYCHO_MAN
03-10-2012, 21:52
بله چارتشو دیدم

نمیدونم چرا اینطوریه

سلام
آقا شما یکاری کن من دفتر چه رو خوندم نوشته طرف میتونه بیاد با هر مدرکی که داره مثلاً کاردانی برق بیاد تو کنکور ناپیوسته تو رشته دلخواهش مثلاً گروه صنعت زیر گروه فناوری اطلاعات امتحان بده اگر بتونه قبول شه تو رشته جدیدش میتونه ادامه تحصیل بده

الان یسری از بچه های خودمون با کاردانی نرم افزار اومدن it امتحان دادن قبول شدن دارن برای کارشناسی it میخونن. it و نرم افزارم واحد غیر مشترک داره پس اون قضیه تطبیق واحدتم یجورایی حل میشه .شما فقط یه مدرک از دانشگاهت بگیر کنکور شرکت کن بقیشم خدا بزرگه.

PSYCHO_MAN
03-10-2012, 21:57
دوست عزیز اونوقت امتحاناتونم همزمان با بقیه میدادین یا نه؟

نه دیگه باید تعداد جلسات کلاسا طبق آئین نامه پر میشد. ما جدا امتحان دادیم تقریبا 30 40 روز بعد از ورودیای قدیمی تر. ولی ترم بعدیمون طبق روال معمولش از مهر شروع شد.
احتمالا فاصله امتحانا و پایان کلاساتون کم میشه و خود امتحانا هم فشرده تر برگزار میشه. بستگی به برنامه ریزی دانشگاه داره.

PSYCHO_MAN
03-10-2012, 22:05
------------------
یه جوک.... امروز استاد درس کتابخونه‌های الکتریکی که رفیق قدیمی بنده میباشه( 3 ترم پیش باهاش شبکه سازی داشتم!) داشت از داشنجو هاش پروژه میگرفت....
اقای استاد پروژه‌ی گروه اول رو از رو لپ تاپ من دید..... بهشون 80 داد از 100...بعد گروه دوم بهش گفتم استاد ما هم پروژه امادس میدیم خدمتتون.... بعد نشستن سر جای قبلی ها و باز از روی لپ تاپ بنده پروژه رو تحویل دادن.... همینجوری رفت تا 5 گروه از 8 گروه فقط به ترتیب از چپ به راست ویژوال اوستودیو رو ماکزیمایز میکردن و ارائه پروژه میکردن... استاده می‌پرسید که گرید ویوت کجاس؟ اینا میگفتن بله کلاس هم داریم!!!! خلاصه به همه 80 از 100 داد و حتی شک هم نکرد که این اوسکول ها چرا همه دارن از رو یه سیستم پروژه ارائه میکنن...
جالبیش اینجاست که 3 تا از پروژه ها رو از تو فلشم و فایل های تمرینی ترم اولم بهشون دادم و به عنوان پروژه ازشون قبول کرد....

:39:
قدرشو بدونین

pouyasony
03-10-2012, 22:17
ولی به ما که گفتن کلاسا از ابان شروع میشه و واسه اینکه از بقیه عقب نمونین کلاسهای جبرانی میذاریم تا به اونا برسید

senaps
04-10-2012, 00:36
ولی به ما که گفتن کلاسا از ابان شروع میشه و واسه اینکه از بقیه عقب نمونین کلاسهای جبرانی میذاریم تا به اونا برسید

هه هه ماخ! مگه میشه؟! اصلا استاد مربوطه وقت نمی‌کنه اینجوری بیاد سر کلاس... بعدشم شما داری 1 ماه دیرتر شروع میکنی...(4 جلسه!) که اونم 2-3 جلسه‌ی اول رو هواست!! مگر اینکه کمتر درس بدن بهتون...( البته باید 13 جلسه رو تشکیل بدن حتمی!!!)...

نمی‌دونم... برا ما که ترم های اینجوری هر کی سر وقت خودش امتحان میده... مثلا میگم، امروز من برای برخی دوستان پروژه‌ی پایان ترم(بعد زا امتحان کتبی) رو دادم که بدن دست استاد مربوطه در صورتی که خودمون ابان امتحانمون شروع میشه و در حالی که دو گروه دیگه امروز اولین جلسشون تشکیل شد!!!!

Royce
04-10-2012, 10:17
آقا ترمی کلاساش چند روز در هفتست ؟
در ضمن من سهمیه شاغل هستم

pouyasony
04-10-2012, 10:53
هه هه ماخ! مگه میشه؟! اصلا استاد مربوطه وقت نمی‌کنه اینجوری بیاد سر کلاس... بعدشم شما داری 1 ماه دیرتر شروع میکنی...(4 جلسه!) که اونم 2-3 جلسه‌ی اول رو هواست!! مگر اینکه کمتر درس بدن بهتون...( البته باید 13 جلسه رو تشکیل بدن حتمی!!!)...

نمی‌دونم... برا ما که ترم های اینجوری هر کی سر وقت خودش امتحان میده... مثلا میگم، امروز من برای برخی دوستان پروژه‌ی پایان ترم(بعد زا امتحان کتبی) رو دادم که بدن دست استاد مربوطه در صورتی که خودمون ابان امتحانمون شروع میشه و در حالی که دو گروه دیگه امروز اولین جلسشون تشکیل شد!!!!

امکان نداره!!!!اینجور که شما میگید ترم اول برای ما تا اسفند شایدم بیشتر طول میکشه اونوقت میشه بگی ما کی باید بریم ترم 2؟حتما اونم از خرداد میریم اره؟؟؟؟چون فقط ترم اول یکم اینور اونور میشه و ترم 2 مثل بقیه از بهمن باید بریم سر کلاس .هر جور شده ترم اول رو ما باید تا اواخر دی یا اوایل بهمن تموم کنیم

senaps
04-10-2012, 11:54
امکان نداره!!!!اینجور که شما میگید ترم اول برای ما تا اسفند شایدم بیشتر طول میکشه اونوقت میشه بگی ما کی باید بریم ترم 2؟حتما اونم از خرداد میریم اره؟؟؟؟چون فقط ترم اول یکم اینور اونور میشه و ترم 2 مثل بقیه از بهمن باید بریم سر کلاس .هر جور شده ترم اول رو ما باید تا اواخر دی یا اوایل بهمن تموم کنیم

بله.... ما الان 5 پودمان گذشته نامنظم بودیم... یه گروه تازه وارد دانشگاه شده و اولین جلسه‌اش بوده، یه عده داشتن امتحان پایان ترم میدادن و ما هم سر کلاس ها بودیم!(مثلا وسط ترم!)....

در طول 5 پودمان گذشته، کلاس هاشون 3 روز در هفته بوده... ولی برنامه‌هستش دیگه!! ممکنه همه رو بذارن تو یه روز، ممکنه دو روز، ممکنه تمام روزای هفته... ولی شما روی سه روزش حساب باز کن...
(این سهمیه‌ی شاغل و اینا هم که میگن حرف مفته!!! هیچ تاثیری نداره!! گولتون زدن با این حرف... به ما هم میگفتن اینا رو...تنها تاثیرش بعد‌از ظهر انداختن کلاس ها و بهانه‌ای برای گرفتن نمره از اساتید میباشه و بس!

برا ترمی رو اطلاع دقیق ندارم... ولی تو پودمانی راه نداره و باید حتمی پایان خدمت یا معافیت تحویل بدی تا ثبت نامت بکنن....(فک کنم برا ترمی ها هم اینجوری بود!! کلا علمی کاربردی یه جورایی زیر نظر نظامی ها میباشه!)
اینو هم پرسیدم... ظاهرا دیگه فرقی نداره و بر هر دو گروه، معافیت میگیرن....

راستی اقا خدارو شکر دانشجو های خوبی این ترم اومدن دانشگاه‌ها.... حالش رو ببرید! خوش به حالتون ما که تموم شد درسمون رفتیم!

pouyasony
04-10-2012, 12:26
بله.... ما الان 5 پودمان گذشته نامنظم بودیم... یه گروه تازه وارد دانشگاه شده و اولین جلسه‌اش بوده، یه عده داشتن امتحان پایان ترم میدادن و ما هم سر کلاس ها بودیم!(مثلا وسط ترم!)....

در طول 5 پودمان گذشته، کلاس هاشون 3 روز در هفته بوده... ولی برنامه‌هستش دیگه!! ممکنه همه رو بذارن تو یه روز، ممکنه دو روز، ممکنه تمام روزای هفته... ولی شما روی سه روزش حساب باز کن...
(این سهمیه‌ی شاغل و اینا هم که میگن حرف مفته!!! هیچ تاثیری نداره!! گولتون زدن با این حرف... به ما هم میگفتن اینا رو...تنها تاثیرش بعد‌از ظهر انداختن کلاس ها و بهانه‌ای برای گرفتن نمره از اساتید میباشه و بس!

راستی اقا خدارو شکر دانشجو های خوبی این ترم اومدن دانشگاه‌ها.... حالش رو ببرید! خوش به حالتون ما که تموم شد درسمون رفتیم!

دوست عزیز من ترمی رو میگم نه پودمانی کلا پودمانیا همه چیشون بدون برنامه و بی نظمه .پودمانی و ترمی اصلا قابل قیاس نیستن.من رفیقم سال پیش تو همین دانشگاهی که من قبول شدم قبول شد البته ترم مهر نبود ماله بهمن بود که کلاساشون همزمان با بقیه ورودی ها تشکیل شد کاسهای پودمانی فکر کنم 1 روز یا دو روز در هفتست که اونم معلوم نیست چی به چیه

pouyasony
04-10-2012, 12:28

ترمی که مثل پودمانی نیستش که برنامه رو خود دانشگاه بده خودت انتخاب واحد میکنی الیته از ترم دوم به بعد چون ترم اولو خودشون 19 واحد میدن

alivw71
04-10-2012, 15:21
دوستان من الان سربازم :دی مدرک (نظام وظیفه) چی ببرم؟

senaps
04-10-2012, 16:32
دوستان من الان سربازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدرک (نظام وظیفه) چی ببرم؟

بهت میگن اونجا.... باید از اموزش بپرسی... ولی فک کنم از اموزش بهت نامه میدن برای معافیت که ببری برای پادگان!

دوست عزیز من ترمی رو میگم نه پودمانی کلا پودمانیا همه چیشون بدون برنامه و بی نظمه .پودمانی و ترمی اصلا قابل قیاس نیستن.من رفیقم سال پیش تو همین دانشگاهی که من قبول شدم قبول شد البته ترم مهر نبود ماله بهمن بود که کلاساشون همزمان با بقیه ورودی ها تشکیل شد کاسهای پودمانی فکر کنم 1 روز یا دو روز در هفتست که اونم معلوم نیست چی به چیه
گرامی سر کلاس ها که با هم میشینن!!!! مگر اینکه علمی کاربردی مد نظر شما، از اون خفن هاش بوده باشه!!!! الان خفن ترین علمی کاربردی استان ما! همین دانشگاه ما هستش که کلاس های ترمی و پودمانی با هم میشینن سر یه کلاس....
بعدشم، مدرسه نیست که!! تمام افرادی که درس خاصی رو با فلان استاد گرفتن، از هر رشته‌ای باشن میرن سر کلاسش... مخصوصا درس های عمومی...

ترمی که مثل پودمانی نیستش که برنامه رو خود دانشگاه بده خودت انتخاب واحد میکنی الیته از ترم دوم به بعد چون ترم اولو خودشون 19 واحد میدن
برای ما اینطوریه که میگه کدوم درسا رو ور میداری؟! بعد انتخاب میکنی بعد میری پی کارت بعد از دو سه هفته، یه برنامه چیدن با توجه به وقت استاد ها که معمولا زا دولتی و ازاد شهر میان و وقتشون پره، یه برنامه‌ای میذارن... اصلا هم دانشجو تو برنامه دخالت نداره و تا جایی هم که من انتخاب واحدشون رو دیدم، فقط واحد بر میدارن بدون اینکه بدونن اون استاد خاص، کی کلاس داره.... کلیشون اومدن سر کلاس ها ما و تداخل داشتن با کلاس های دیگه و اذیت شدن!!!!

hamid_diablo
04-10-2012, 16:44

یعنی من که خدمت نرفتم میتونم امسال برای کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟البته دارم از پیام نور انصراف میدم.مشکلی نیست؟

senaps
04-10-2012, 18:50
یعنی من که خدمت نرفتم میتونم امسال برای کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟البته دارم از پیام نور انصراف میدم.مشکلی نیست؟

ظاهرا دیگه نه!(مشکلی نیست و میتونی درس بخونی!!!) ولی باز چک کن با دانشگاه مربوطه که گیر نیوفتی! خدایی نکرده با هم فرق نکنه قانونشون!

alivw71
04-10-2012, 19:17
بهت میگن اونجا.... باید از اموزش بپرسی... ولی فک کنم از اموزش بهت نامه میدن برای معافیت که ببری برای پادگان!
یه جا نوشته: سربازان شاغل به خدمت جهت تحصیل در مقطع کاردانی از خدمت ترخیص نخواهند شد. یعنی حین خدمت باید درس بخونن؟

PSYCHO_MAN
05-10-2012, 01:40

دوست عزیز شما وقتی قبل از خدمت میری دانشگاه در واقع داری از سهمیه معافیت تحصیلی که نظام وظیفه و وزارت علوم برای دانشجویان تا مدت دوره تحصیلشون در نظر گرفتن استفاده میکنی پس وقتی از دانشگاه انصراف بدی چون از این سهمیه یکبار استفاده کردی دیگه بار دومی نداره و مشمول محسوب میشی
یعنی باید بری دفترچه خدمت پر کنی و آماده به خدمت بشی (اگر تو کار معافی نیستی)

حالا اینجا یه موردی هست واینه که بعضی ازسربازان چون از اون سهمیه بالا تا حالا استفاده نکردن میتونن در حین خدمت کنکور بدن و اگر قبول شن در هر مرحله ای از خدمت که باشن ترخیص میشن ولی کسایی که قبلاً دانشجو بودن وادامه تحصیل ندادن میتونن کنکور بدن اما باید تا آخر خدمت صبر کنن بعد میتونن برن از نو ادامه تحصیل بدن:41:

اما ننرس
اینایی که گفتم دقیقا تو سیستم نظام وظیفه اجرا میشد ولی جدیداً قانونی وضع کردن که کسایی که یکبار از رشته تحصیلیشون انصراف میدن میتونن یکبار دیگه از اون معافیت استفاده کنن البته به شرط اینکه حداکثر یکسال بعد از انصراف دوباره شروع به تحصیل در مقطع جدید کنن. و سنوات تحصیلی قبلییم تو دوره جدید لحاظ نمیشه . ولی شما بازم از یه کارشناس بپرس ببین چجوریاس

sasan2014
05-10-2012, 14:54
سلام به همگی
من با معدل 14.50 داده بردازی تهران رشته مخابرات - ارتباطات داده ها قبول شدم
حالا موندم برم یا نرم
دیبلم من برق صنعتی بوده
میخواستم بدونم رشته خوبیه یا نه
فقط کمک کنید

sasan2014
05-10-2012, 14:54
کسی نیست کمک کنه

PSYCHO_MAN
05-10-2012, 15:40
داده پردازی جزء علمی کاربردیای خوب تهرانه که فقط رشته های مرتبط با کامپیوتر و مخابرات و it رو پذیرش داره .
اگر به این رشته علاقه دارید به نظر من برید البته اگر دوست دارید تو علمی کاربردی درس بخونید

senaps
05-10-2012, 17:46
داده پردازی جزء علمی کاربردیای خوب تهرانه که فقط رشته های مرتبط با کامپیوتر و مخابرات و it رو پذیرش داره .

اقا عکسی تشریح امکاناتی... سایتی چیزی ازش ندارید؟! کسی که عضوش بوده باشه و وبلاگی چیزی داشته باشه؟! مبلغ شهریه و وضعیت خوابگاه و .... و هر چیز دیگه‌ای که به نظرتون به درد بخوره در خصوص این دانشگاه؟!

sasan2014
05-10-2012, 18:01
i
اگر به این رشته علاقه دارید به نظر من برید البته اگر دوست دارید تو علمی کاربردی درس بخونید
ممنون داداش
اطلاعاتی درباره رشته مخابرات - ارتباطات داده ها میخولستم

senaps
05-10-2012, 19:53
سلام....
دوستان من معدلم 17 هست برای کاردانی... این ترم 5 درس دارم که نمره‌ام توشون بالای 17 میشه و معدلم بالاتر میاد.....
سوالی که ازتون دارم اینه که به نظرتون، کاردانی به کارشناسی پودمانی علمی کاربردی بخونم و امیدوار باشم دانشگاه خوبی قبول بشم، یا اینکه بشینم تا کنکور سال اینده بیاد؟
هدف بنده گرفتن کارشناسی توی یه دانشگاه خوب هستش و بس....
اگر برم علمی کاربردی پودمانی بخونم و بعد وقتی دفترچه سراسری اومد برا اون امتحان بدم و قبول بشم،میتونم برم؟!
میدونید چه درسایی میاد برای ازمون کاردانی به کارشناسی؟(علمی کاربردی و سراسری...)

بنده متاسفانه اصلا نمیتونم درس بخونم و نمراتم بر پایه‌ی چیزایی هست که یاد گرفتم.... نه جزوه دارم و نه برای امتحان میشینم میخونم... برای همین امیدی به درس خوندن برای کنکور ها ندارم، ولی میخوام ادامه تحصیل بدم تا حداقل ارشد نرم افزار بگیرم...چون کارم مرتبط هستش و هرچی مدرکم بهتر باشه، برام بهتره....

یه راهنمایی بکنن دوستان لطفا!

sasan2014
05-10-2012, 20:14
کسی نیست کمک ما کن

hamid_diablo
05-10-2012, 20:24
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي داشتن کارت پايان خدمت براي ثبت‌نام در دوره‌هاي کارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه را الزامي اعلام کرد.

به گزارش پایگاه آموزش ایران، رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي در گفت‌وگو با فارس با بيان اينکه ثبت‌نام آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي تا 27 دي‌ماه ادامه دارد، گفت: داوطلبان آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي بايد کارت پايان خدمت، کارت معافيت دايم، کفالت يا پزشکي دائم يا فرم کامپيوتري زمان صلح يا حکم کارگزيني و گواهي اشتغال به کار براي شاغلين نيروهاي مسلح که گذراندن دوره نظام وظيفه براي آنها ضرورت ندارد، داشته باشند. به گفته وي آزمون دوره پودماني کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي در روز جمعه 29 ارديبهشت‌ماه سال 91 برگزار مي‌شود. معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي تأکيد کرد که هر داوطلب فقط حق انتخاب يک گروه آموزشي و يک زيرگروه آموزشي را دارد. در صورت انتخاب رشته از چند گروه آموزشي و يا چند زير گروه آموزشي، تمامي انتخاب‌هاي داوطلب حذف خواهد

پس با این اوصاف من نمیتونم ادامه تحصیل بدم و بعد از انصرافم از پیام نورباید برم خدمت.....

شانس ما داریم

pouyasony
05-10-2012, 20:46
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي داشتن کارت پايان خدمت براي ثبت‌نام در دوره‌هاي کارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه را الزامي اعلام کرد.

به گزارش پایگاه آموزش ایران، رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي در گفت‌وگو با فارس با بيان اينکه ثبت‌نام آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي تا 27 دي‌ماه ادامه دارد، گفت: داوطلبان آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي بايد کارت پايان خدمت، کارت معافيت دايم، کفالت يا پزشکي دائم يا فرم کامپيوتري زمان صلح يا حکم کارگزيني و گواهي اشتغال به کار براي شاغلين نيروهاي مسلح که گذراندن دوره نظام وظيفه براي آنها ضرورت ندارد، داشته باشند. به گفته وي آزمون دوره پودماني کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي در روز جمعه 29 ارديبهشت‌ماه سال 91 برگزار مي‌شود. معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي کاربردي تأکيد کرد که هر داوطلب فقط حق انتخاب يک گروه آموزشي و يک زيرگروه آموزشي را دارد. در صورت انتخاب رشته از چند گروه آموزشي و يا چند زير گروه آموزشي، تمامي انتخاب‌هاي داوطلب حذف خواهد

پس با این اوصاف من نمیتونم ادامه تحصیل بدم و بعد از انصرافم از پیام نورباید برم خدمت.....

شانس ما داریم

دوست عزیز یعنی چی؟یعنی مام الان کاردانی رو بگیریم نمیتونیم واسه کارشناسی بخونیم؟کاردانیو بگیریم باید بریم خدمت؟

Ezel
05-10-2012, 20:58
اقا عکسی تشریح امکاناتی... سایتی چیزی ازش ندارید؟! کسی که عضوش بوده باشه و وبلاگی چیزی داشته باشه؟! مبلغ شهریه و وضعیت خوابگاه و .... و هر چیز دیگه‌ای که به نظرتون به درد بخوره در خصوص این دانشگاه؟!

سلام

سایتش این بود تا جایی که خاطرم هست :

dpicollege.ir

همونوطور که دوستمون هم اشاره کردند جزو علمی کاربردی های تاپ تهران هست این مرکز ؛ اساتید مجرب و خوبی داره و امکانات کارگاهی کامپیوتری قوی ای هم داره .

آدرسش هم خ نجات اللهی ( ویلا ) نرسیده به کریمخان کوچه خسرو هست .

خوابگاه هم ندارد ( نداشت :دی )

sasan2014
05-10-2012, 21:17
فردا باید بریم ثبت نام
کلاسها از چه تاریخی شروع میشه

hamid_diablo
05-10-2012, 21:43
دوست عزیز یعنی چی؟یعنی مام الان کاردانی رو بگیریم نمیتونیم واسه کارشناسی بخونیم؟کاردانیو بگیریم باید بریم خدمت؟

با این اوصاف شما چطوری بدون کارت پایان خدمت کاردانی علمی کاربردی میخونید؟

منم متاسف شدم.مجبورم برم خدمت و یا اینکه برم آزاد 

دیگه نمیشه علمی کاربردی ثبت نام کنم.

اینجا کسی هست بدون کارت پایان خدمت یا معافیت تو علمی کاربردی ثبت نام کرده باشه؟

pouyasony
05-10-2012, 22:01
با این اوصاف شما چطوری بدون کارت پایان خدمت کاردانی علمی کاربردی میخونید؟

منم متاسف شدم.مجبورم برم خدمت و یا اینکه برم آزاد

دیگه نمیشه علمی کاربردی ثبت نام کنم.

اینجا کسی هست بدون کارت پایان خدمت یا معافیت تو علمی کاربردی ثبت نام کرده باشه؟

دوست عزیز کاردانی علمی کاربردی کارت پایان خدمت نمیخواد از طریق معافیت تحصیلی میخونم دیگه مثل بقیه

hamid_diablo
06-10-2012, 10:20
دوست عزیز کاردانی علمی کاربردی کارت پایان خدمت نمیخواد از طریق معافیت تحصیلی میخونم دیگه مثل بقیه

پس چه فرقی با بقیه دانشگاه ها داره

من شنیده بودم برای ثبت نام دوره های کاردانی هم کارت پایان خدمت میخواد!!!!!!!

البته قانونی که تو ایران میزارن همینجوریه......کلا کشور داغونی داریم

pouyasony
06-10-2012, 10:29
پس چه فرقی با بقیه دانشگاه ها داره

من شنیده بودم برای ثبت نام دوره های کاردانی هم کارت پایان خدمت میخواد!!!!!!!

البته قانونی که تو ایران میزارن همینجوریه......کلا کشور داغونی داریم

کشورمون که از داغونم یه چیزی اونورتره.ولی نه کاردانیو با معافیت تحصیلی هم میشه رفت

senaps
06-10-2012, 12:48
قانونی که تا سال گذشته بود این هستش که خدمت نکرده ها نمیتونن بیان پودمانی بخونن..... حالا این مشکل حل شده! چه دخلی داره به خرابی یا ابادی قانون مملکت من نمیدونم!!

ولی خبری که صفحه‌یقبل گذاشتین عجیبه.....
من از دانشگاه پرسیدم گفتن که براشون نامه نگاری میکنیم و معافیت میگیریم!! و گفت این قانون جدیده.... شاید برای مراکز مختلف فرق میکنه؟‌من از جهاد دانشگاهی پرسیدم....شاید باید دوستان از دانشگاه های دیگه هم بپرسن!؟!

senaps
06-10-2012, 13:04
سایتش این بود تا جایی که خاطرم هست :

خدایی من 3-4 سال پیش بهتر از این اوسکل ها سایت طراحی میکردم!! سایتشون خیلی ضعیفه! مخصوصا که کلیک راستش رو بستن و دست ادم رو کاملا می‌بنده...باید یه چند تا UX دیزاینر استخدام بکنن اینا...!!

از نظر شهریه و اینا اطلاع ندارید که چطوریه؟! بعد کارشناسی پودمانی میگیره یا نه فقط ترمی کار میکنه؟

----------------
دوستان من الان داشتم این دفترچه‌ی سال پیش پودمانی کارشناسی علمی کاربردی رو میخوندم... چهار گرایش داشته که صنعت تنها گرایش کامپیوتریش هست که اسمی از نرم افزار و هوش مصنوعی برده نشده(هرچند هوش برا ارشد میباشه)... همش ای‌تی بودش که؟ پس ما نرم افزاری ها چیکار کنیم؟ نمیشه که بیان 2 میلیون از ما بگیرن، 2 سال وقتمون رو تلف کنن اخرش هم امکان ادامه‌ی تحصیل نداشته باشیم؟؟؟
از اون ور دانشگاه ها دیگه کاردانی به کارشناسی برای دانشگاه های سراسری دیگه نمیگیرن مگر دانشگاه های بدرد نخور! از این ور علمی کاربردی اینجوری! اونور ازاد شهریه‌اش ترمی 1 میلیونه... پیام نور هم که....

خوب می‌میرن از اول بگن ؟؟؟؟ من باید الان چیکار کنم؟

9884
06-10-2012, 13:45
سلام:sq_1:

لطفا جواب بدید سریعتر.

به نظر شما جدای از بحث علاقه ،کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی مهندسی نرم افزارو بری بهتره از لحاظ موقعیت و آینده شغلی برای یه دختر و یا کاردانی به کارشناسی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی رو؟

کسی که فوق دیپلمش چیزدیگه ای بوده حالا میره گرافیک به نظرتون طراحی و...رو میتونه درحد مطلوب برای کار یاد بگیره؟

و از نظر اعتبار مدرک چی؟
ازون طرف لیسانس نرم افزار بیشتر برای استخدامی ها کاربرد نداره؟

مرسی
:sq_16:

senaps
06-10-2012, 14:04
گرافیک سلیقه میخواد! اگه دارید، شک نکنین.... سلیقه رو هم لطفا از مادرتون نپرسید!! اگر دید دارین برای طراحی چیزا می‌تونید موفق باشید....
شخصا فکر میکنم که علمی کاربردی اعتبار بیشتری داره!

9884
06-10-2012, 14:51
گرافیک سلیقه میخواد! اگه دارید، شک نکنین.... سلیقه رو هم لطفا از مادرتون نپرسید!! اگر دید دارین برای طراحی چیزا می‌تونید موفق باشید....
شخصا فکر میکنم که علمی کاربردی اعتبار بیشتری داره!

نمیدونم!!دید دارم یا نه! سلیقه رو هم نمیدونم!ظاهرا باید از مادرم بپرسم!
از نظر آینده شغلی چی فکر میکنید؟
میگن لوازمی هم که باید بخری هزینش بالاست.همینطوره؟
کسی گرافیک نخونده؟

baran_bahar
06-10-2012, 15:15
علمی کاربردی ترمی کاردانی امسالم دوبار هستش ؟
اگه آره مهلت بعدی تو چه تاریخیه ؟

پودمانی کاردانی تاریخ بعدیش کی هستش ؟؟

senaps
06-10-2012, 16:30
نمیدونم!!دید دارم یا نه! سلیقه رو هم نمیدونم!ظاهرا باید از مادرم بپرسم!

من هیچوقت یاد نگرفتم موهام رو شونه کنم!! هیچوقت هم اینکارو نمیکنم چون عادت ندارم! پس همیشه موهام رو از بیخ میگیرم!! چرا؟ چون از مامان می‌پرسیدم و ایشون میگفت امشب زنگ میزنه برد پیت بیاد ازم بپرسه چطوری موهام رو درست کردم!!! از مادرتون نپرسید...چون بهتون میگه... اگر چیزایی که می‌چینین یا درست میکنین، رنگ هایی که انتخاب میکنین...چینش دادن وسایل یا طرح های گرافیکیی که می‌بینید رو میتونید نقد بکنید و مثلا تو ذهنتون یه بهترش رو خلق بکنین، ولی دانش درست کردن واقعیش و بیرون از مغزتون رو ندارید، دید دارید... البته هر کسی یه خورده دید داره، ولی عرض کردم... گرافیست هایی که پول در میارن، اونایی هستن که به شدت دید دارن و سلیقشون خوبه! همچنین گاهی اعتماد به نفس هم میتونه کمک بکنه..

از نظر آینده شغلی چی فکر میکنید؟
خوب اینده‌ی خوبی معمولا داره... البته با توجه به اینکه تو چه گرایشی بخواید کار بکنید... کلا گرافیست ها خوب پول در میارن! ولی بعضی هاشون یه تیپ هایی میزنن که ادم تا عمر داره یادش نمیره که چطور جلو جمع ضایع شده بوده که فکش رو زمین سابیده میشده!!!!

میگن لوازمی هم که باید بخری هزینش بالاست.همینطوره؟
خیر کی گفته؟ باید بدونید که لوازم معمولا به شدت گرونه!

کسی گرافیک نخونده؟
اگر فیس بوق دارید، من چند تا دوست هنرمند و گرافیست دارم که بهتون معرفی بکنم باهاشون صحبت بکنید... همچنین صفحه‌ی هنر گرافیک یه 4-5 هزار نفری گرافیست داره حد‌اقل!! ولی عرض کردم، فیس بوق میخواد!!

علمی کاربردی ترمی کاردانی امسالم دوبار هستش ؟
اگه آره مهلت بعدی تو چه تاریخیه ؟

بنده الان اطلاع دقیق ندارم! ولی برای کارشناسی یه بار دیگه میاد... ولی برای کاردانی فکر کنم که تا اردیبهشت نداشته باشیم!

پودمانی کاردانی تاریخ بعدیش کی هستش ؟؟
کارشناسیش که همین ماه میاد و کاردانی هاش هم که الان دارن ثبت نام می‌کنن...فکر نکنم لااقل تا دی و اینا بیاد!(اگر بخواد بیاد!)

9884
06-10-2012, 18:12
خیر کی گفته؟ باید بدونید که لوازم معمولا به شدت گرونه!

اگر فیس بوق دارید، من چند تا دوست هنرمند و گرافیست دارم که بهتون معرفی بکنم باهاشون صحبت بکنید... همچنین صفحه‌ی هنر گرافیک یه 4-5 هزار نفری گرافیست داره حد‌اقل!! ولی عرض کردم، فیس بوق میخواد!!

آخرش گرونه یا گرون نی؟!
فیس بوق ندارم خو
خودتون رشتتون چیه؟دانشجوتشریف دارید یا نه هنوز؟

PSYCHO_MAN
06-10-2012, 18:51

شانس ما داریم

جدی ؟ مطمئنی؟
والا ما همین الان کلی هم دانشگاهی داریم بدون پایان خدمت از همین ترم و ورودی بهمن پارسال اومدن کارشناسی .
این خبر جدیده ؟ باز شب خواب بد دیدن صبح پا شدن یه قانون جدید وضع کردن؟!

pouyasony
06-10-2012, 18:57
جدی ؟ مطمئنی؟
والا ما همین الان کلی هم دانشگاهی داریم بدون پایان خدمت از همین ترم و ورودی بهمن پارسال اومدن کارشناسی .
این خبر جدیده ؟ باز شب خواب بد دیدن صبح پا شدن یه قانون جدید وضع کردن؟!

من ابن خبرو هرجا گشتم پیدا نکردم احتمالا قدیمی باشه چون اگه خبری بشه اولین جایی که خبرشو میذاره سایت علمی کاربردیه

PSYCHO_MAN
06-10-2012, 19:04
سلام:sq_1:

لطفا جواب بدید سریعتر.

به نظر شما جدای از بحث علاقه ،کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی مهندسی نرم افزارو بری بهتره از لحاظ موقعیت و آینده شغلی برای یه دختر و یا کاردانی به کارشناسی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی رو؟

کسی که فوق دیپلمش چیزدیگه ای بوده حالا میره گرافیک به نظرتون طراحی و...رو میتونه درحد مطلوب برای کار یاد بگیره؟

و از نظر اعتبار مدرک چی؟
ازون طرف لیسانس نرم افزار بیشتر برای استخدامی ها کاربرد نداره؟

مرسی
:sq_16:

از نظر اعتبار مدرک اینطور که تحقیق کردم زیاد فرقی ندارن جفتشون زیر نظر وزارت علومن شاید غیرانتفایی یکمی بهتر باشه از نظر سطح علمی به نظرم غیرانتفایی بهتره البته منظورم غیرانتفایی خوب مثل سوره ، علم وفرهنگ ، کار ،رجا و... چون غیرانتفایی درپیت هم زیاده.
نرم افزارم کسی میاد باید علاقه به این رشته و به خصوص انواع مختلف زبانهای برنامه نویسی و ریاضیات کامپیوتر داشته باشه

PSYCHO_MAN
06-10-2012, 19:16
خدایی من 3-4 سال پیش بهتر از این اوسکل ها سایت طراحی میکردم!! سایتشون خیلی ضعیفه! مخصوصا که کلیک راستش رو بستن و دست ادم رو کاملا می‌بنده...باید یه چند تا UX دیزاینر استخدام بکنن اینا...!!

از نظر شهریه و اینا اطلاع ندارید که چطوریه؟! بعد کارشناسی پودمانی میگیره یا نه فقط ترمی کار میکنه؟

این که خوبه بعضیا همین سایتم ندارن تو وبلاگ اخبارشونو میزارن!

پارسال پذیرش کارشناسی پودمانی داشتن ولی رشته شما نبود فقط it میگرفتن. نرم افزار فقط تو ترمی میگرفتن. شاید کنکور بعدی پذیرش داشته باشن.
شهریه دوره پودمانی معمولا یه مقداری کمتر از ترمیه من الان کارشناسی ترمی حدود 400 پیاده میشم.

alivw71
06-10-2012, 19:53
400 تومن ترمی؟؟؟؟
واسه زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی هم همین شهریه باید داد؟

senaps
06-10-2012, 20:16
آخرش گرونه یا گرون نی؟!

خیلی خیلی گرونه عزیزم!!! خیلی خیلی گرونه!!!! الان تنها رشته‌ای که تجهیزاتش ارزونه، حسابداریه که یه ماشین حساب 10 تومنی و یه خودکار 300 تومنی و یه دفتر 2-3 تومنی یه ترم برای یه درس جوابگوه!!!! حتی ابیاری گیاهان دریایی هم کمر ادم رو میشکنه!!!
البته بستگی به طرفش هم داره.... ولی گرافیک و اینا باید براشون همیشه وسیله مسیله بخری(شاید!) و خوب گرون در میان اینجور چیزا... چون فروشنده هاشون وجدان ندارن اکثرا!

خودتون رشتتون چیه؟دانشجوتشریف دارید یا نه هنوز؟
من دارم نرم افزار میخونم....الان دیگه رسما درسم تموم شده و ابان امتحان های پایان ترم رو میدیم!!

به نظر من هم درست نیست! چون همین پریروز پرسیدم گفتن قانون جدید اینه که براشون معافیت میگیریم!

این که خوبه بعضیا همین سایتم ندارن تو وبلاگ اخبارشونو میزارن!
و حرف حساب هم جواب نداره!! ولی خوب خدایی این شرکت با این همه اعتبار(فک کنم 60 سال؟!! سابقه!) نباید یه سایت درست حسابی برای دانشگاهش درست بکنن اخه؟!....

پارسال پذیرش کارشناسی پودمانی داشتن ولی رشته شما نبود فقط it میگرفتن. نرم افزار فقط تو ترمی میگرفتن. شاید کنکور بعدی پذیرش داشته باشن.
اقا نرم افزار اسمش عوض شده؟ عاخه من هرچی گشتم تو دفترچه‌ی پودمانی سال قبل، اصلا نرم افزار نبود... دارم دغ میکنم!!

Ezel
06-10-2012, 21:45

شهریه که توی همه ی مراکز یکسانه ؛ میزانش هم در دفتر چه زده میشه که البته 15 درصد شهریه باید به حساب مخصوص حق نظارت سازمان مرکزی علمی کاربردی واریز بشه /

بخش دوم سوالتون هم در حال حاضر اطلاعی ندارم چون هر سال هر مرکز طبق بضاعت وآمادگی ای که داره دانشجو در مقاطع مختلف پذیرش میکنه بنابراین بهتره با بخش آموزش این مرکز تماس بگیرید و از خانم جعفری یا آقای شفتی سوال کنید :46:

Royce
06-10-2012, 23:17
آقا من یه سوال دارم جون مادرتون هرکی میتونه مارو راهنمایی کنه چون فردا صبح باید برم برا ثبت نام
اول شرایط خودمو بگم
من تقریبا شاغل هستم و زیادم درسخون نیستم(البته خیلیم تنبل نیستم) و فقط و فقط برای مدرک میخوام برم دانشگاه چون میدونم توی دانشگاههای ایران به کسی چیزی یاد ندادن و همچنین خیلی برام مهمه که روزای کمی در هفته دانشگاه برم و استادا هم زیادی سختگیری نکنن
حالا با این تفاصیل :
ترمی با سهمیه شاغل رشته فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی بیشتر به درد من میخوره یا پودمانی رشته ابزار دقیق و دانشگاه فنی حرفه ای ؟
لازم به ذکره به هر دوتا رشته علاقه دارم
لطفا کمک کنید دوستان

PSYCHO_MAN
06-10-2012, 23:59
400 تومن ترمی؟؟؟؟
واسه زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی هم همین شهریه باید داد؟

نه عزیز کمتره شهریش

PSYCHO_MAN
07-10-2012, 00:04
اقا نرم افزار اسمش عوض شده؟ عاخه من هرچی گشتم تو دفترچه‌ی پودمانی سال قبل، اصلا نرم افزار نبود... دارم دغ میکنم!!

و برعکس پارسال تو دفترچه ترمی it نبود ولی نرم افزار بود

ahriman323
07-10-2012, 00:08
آقا من یه سوال دارم جون مادرتون هرکی میتونه مارو راهنمایی کنه چون فردا صبح باید برم برا ثبت نام
اول شرایط خودمو بگم
من تقریبا شاغل هستم و زیادم درسخون نیستم(البته خیلیم تنبل نیستم) و فقط و فقط برای مدرک میخوام برم دانشگاه چون میدونم توی دانشگاههای ایران به کسی چیزی یاد ندادن و همچنین خیلی برام مهمه که روزای کمی در هفته دانشگاه برم و استادا هم زیادی سختگیری نکنن
حالا با این تفاصیل :
ترمی با سهمیه شاغل رشته فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی بیشتر به درد من میخوره یا پودمانی رشته ابزار دقیق و دانشگاه فنی حرفه ای ؟
لازم به ذکره به هر دوتا رشته علاقه دارم
لطفا کمک کنید دوستان
پودمانی ها معمولا از 2بعد از ظهر به بعد کلاساش هست ولی ترمی کلاس های صبح هم داره

pouyasony
07-10-2012, 00:20
نه عزیز کمتره شهریش

ماله من رشته حسابداری مقطع کاردانی شد 370 تومان

pouyasony
07-10-2012, 10:16
من امروز رفتم ثبت نام کردم رشته حسابداری مالی واقعا لذت برم از نظم و مقرراتشون واقعا سگش میارزه به کل دانشگاه ازاد و غیر انتفایی .برنامه کلاسی هم بهمون دادن از شنبه کلاسامون رسمی شروع میشه(قابل توجه اون دوستمون که میگفت تازه از دی کلاساتون شروع میشه).خلاصه خیلی راضیم

Royce
07-10-2012, 14:19
سلام
دوستان توی پودمانی کاردانی چند وقت طول میکشه تا مدرک بگیریم ؟
هزینه هاش از ترمی کمتره ؟

9884
07-10-2012, 15:00
توی پودمانی نهایتش 2/5 سال طول میکشه.
هزینه هاش هم فرقی با دوره ترمی نداره.
تو دوره پودمانی پودمان به پودمان خورد خورد میگیرن ولی تو ترمی همون شهریه ترم رو مثل بقیه دانشگاهای ترمی.

ahriman323
07-10-2012, 17:22
توی پودمانی نهایتش 2/5 سال طول میکشه.
هزینه هاش هم فرقی با دوره ترمی نداره.
تو دوره پودمانی پودمان به پودمان خورد خورد میگیرن ولی تو ترمی همون شهریه ترم رو مثل بقیه دانشگاهای ترمی.
ما که رفتیم ثبت نام کردیم برای کارشناسی شهریه ثابت ترمی 195 و شهریه ثابت پودمانی225 تومن گرفتن

MAGIDIYUM
07-10-2012, 19:45
سلام
بچه ها چند تا سوال پيش پا افتاده دارم:sq_6::sq_24::sq_2:

آقا دانشگاه ترمي به اين صورته كه به صورت نيم سال اول و دوم نام گذاري ميشه....و چهار تا نيمسال براي مقطع كارداني داره كه ميشه يك نيم سالش هم مرخصي گرفت...يعني هر نيم سال يك ترمه...تا اينجا درست گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب حالا ميخوام بدونم تو هر نيم سال يا يك ترم چند ماهش رو بايد بريم داشگاه در اصل هر ترم چند ماهه؟؟
بعد ميگن از 12 تا 20 واحد مجاز به انتخاب هستين...معمولا چند تا درس ميشه؟؟؟

ممنون:sq_25:

pouyasony
07-10-2012, 19:53
سلام
بچه ها چند تا سوال پيش پا افتاده دارم:sq_6::sq_24::sq_2:

آقا دانشگاه ترمي به اين صورته كه به صورت نيم سال اول و دوم نام گذاري ميشه....و چهار تا نيمسال براي مقطع كارداني داره كه ميشه يك نيم سالش هم مرخصي گرفت...يعني هر نيم سال يك ترمه...تا اينجا درست گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب حالا ميخوام بدونم تو هر نيم سال يا يك ترم چند ماهش رو بايد بريم داشگاه در اصل هر ترم چند ماهه؟؟
بعد ميگن از 12 تا 20 واحد مجاز به انتخاب هستين...معمولا چند تا درس ميشه؟؟؟

ممنون:sq_25:

بله 4تا نیمساله
هر ترم تقریبا 4 ماهه که از اینور اونورش بزنی سرجمع 2ماه نمیری کلاس مخصوصا نمسال دوم که قبل عید که اصلا کسی نمیره بعده عیدم 1 ماهشو میزنن همش میمونه 1 ماه.
اگه معدل ترم قبلیت کمتر از 12 واحد باشه تو ترم جدید بیشتر از 14 واحد نمیتونی برداری اگه معدل ترم قبلیت 17 به بالا باشه ترم جدید 24 واحد میتونی برداری واسه 20 واحد معمولا 6 یا 7 تا کتاب میشه بستگی به تعداد واحدای درسایی که برمیداری داره ممکنه همرو 4یا 3 واحدی برداری خب اینجوری تعداد کتابا هم کم میشه

9884
07-10-2012, 20:43
شایدبه تازگی تغییرکرده.من خودم کاردانی پودمانی خوندم.