PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

مانی 22
17-05-2012, 18:52
سلام دوستان
می دونید آزمون علمی کاربردی برای کاردانی کی برگزار می شه و ثبت نامش کی هستش؟ دانشگاه های موسیقیش توی تهران کجاهاست؟

steps
22-05-2012, 12:13
من ازمون قبلی علمی کاربردی شرکت کردم و قبول شدم ولی چون کارشناسی میخوندم و رشتم کاردانی بود صبت نام نکردن و نظام وظیفه مرخی نداد.
اگه کارت پایان خدمت داشته باشم میتونم برم از ترم دیگه ثبت نام کنم ؟(از مهر ماه برم) و ترم قبل رو برام مرخصی رد کنن.

nilofar69
26-05-2012, 01:53
سلام کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه تا نتایج آزمون جامع که اردیبهشت برگزار شد اعلام کنن؟

alivw71
26-05-2012, 12:58
سلام چند تا سوال داشتم.
من 20 خرداد اعزامم به سربازی
1- میتونم در حین خدمت تو مقطع کاردانی تحصیل کنم؟
2- من فقط 2 تا از درس های پیش دانشگاهیم مونده موردی نداره؟
3- دفترچه ترمی کی میاد؟
4-ترمی چقدر درمیاد؟ از ازاد کمتره دیگه؟

mojtaba2321
13-06-2012, 13:08
کسی رشته نرم افزار بوده؟
توی پودمان 2 در مورد این دو تا درس سوال داشتم: ساختمان داده ها و الگوریتم ، برنامه سازی شی گرا
راستش چون توی کلاس استادا چیز زیادی یاد نمیدن خودم میخوام برم این درسا رو از قبل یاد بگیرم، فقط نمیدونم این دو تا درس بالایی تحت چه عناوینی توی آموزشگاه های بیرون آموزش داده میشه.

mehdi2008ooo
18-06-2012, 11:11
باسلام خدمت دوستان
من برای شرکت در رشته تجارت الکترونیک در مقطع کارشناسی ( علمی کاربردی ) نیاز به یه سری سوالات و منابع درسی دارم چون ترمی هست و باید با قبول شدن در کنکور وارد بشی و باتوجه به اینکه من کاردانیم کامپیوتر - نرم افزار هست از منابع این درس اطلاع خاصی ندارم و تو اینترنت هم که سرچ زدم موردی به درد بخوری رو نتونستم پیدا کنم ممنون میشم دوستان مبابعی اگر هست برای تهیه نمونه کتب یا اینکه سوالات تستی که بتونم تا یکی دوماه آینده که کنکورش هست خودم رو آماده کنم
باتشکر - مهدی

Crespo
19-06-2012, 23:50
سلام دوستان.
من دانشجوی کاردانی IT علمی کاربردی هستم. یک ترم دیگه ایشالا، تموم میکنم. میخواستم ببینم واسه کارشناسی برای دانشگاه آزاد میتونم شرکت کنم؟
کلاً چه دانشگاه هایی رو میتونم شرکت کنم و آزمون کاردانی به کارشناسی با توجه به اینکه من یه ترم دیگه هنوز دارم، کی برگزار میشه که من بتونم شرکت کنم؟!

M o h a m m @ d
20-06-2012, 06:52
سلام دوستان.
من دانشجوی کاردانی IT علمی کاربردی هستم. یک ترم دیگه ایشالا، تموم میکنم. میخواستم ببینم واسه کارشناسی برای دانشگاه آزاد میتونم شرکت کنم؟
کلاً چه دانشگاه هایی رو میتونم شرکت کنم و آزمون کاردانی به کارشناسی با توجه به اینکه من یه ترم دیگه هنوز دارم، کی برگزار میشه که من بتونم شرکت کنم؟!

کلا مدرک فوق دیپلم گرفته باشی میتونی برای کارشناسی تو هر ازمون ازاد یا سراسری یا غیر انتفاعی شرکت کنی.

nilofar69
21-06-2012, 22:23
سلام دوستان.

سلام بله می تونید شرکت کنید.دفترچه ها هم اومده هم سراسری و هم آزاد که البته کنکورشون با هم برگزار میشه.اگه می خواید شرکت کنید اقدام کنید چون تا 6تیر مهلت ثبت نام داره.
اگه تا 31 شهریور فارغ التحصیل میشین میتونین جزء ورودی های مهر باشین و اگه تا 30 بهمن فارغ التحصیل میشین جزء ورودی های بهمن میشین.البته در صورت قبولی در آزمون!!

Crespo
22-06-2012, 13:31
سلام بله می تونید شرکت کنید.دفترچه ها هم اومده هم سراسری و هم آزاد که البته کنکورشون با هم برگزار میشه.اگه می خواید شرکت کنید اقدام کنید چون تا 6تیر مهلت ثبت نام داره.
اگه تا 31 شهریور فارغ التحصیل میشین میتونین جزء ورودی های مهر باشین و اگه تا 30 بهمن فارغ التحصیل میشین جزء ورودی های بهمن میشین.البته در صورت قبولی در آزمون!!

من ایشالا آخر ترم مهر امسال تموم میکنم. الان باید همین امسال واسه کارشناسی شرکت کنم؟
آزمونش کی هست؟
و بعد سئوالی که پیش میاد اینه که اگ من تا زمان مقرر فارغ التحصیل نشم و نخوام در آزمون شرکت کنم، این کارم به عنوان تخلف ثبت نمیشه که شرکت در آزمون احتمالی سال بعدم رو تحت الشعاع قرار بده؟!

Crespo
22-06-2012, 21:02
تو دفترچه نوشته:

كدرشته های تحصیلی نیمسال اول و نیمسال دوم را داوطلبانی می توانند انتخاب نمایند كه حداكثر تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصیل شوند. دانشجویانی كه از تاریخ 1391/6/31 به بعد و حداکثر تا 1391/11/30 فارغ التحصیل می شوند (یعنی تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصل نمی شوند) در صورت اعلام ظرفیت توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، منحصراً مجاز به انتخاب كد رشته های تحصیلی نیمسال دوم می باشند. به عبارت دیگر دانشجویانی كه تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصیل نمی شوند حق انتخاب رشته های تحصیلی نیمسال اول را ندارند.

این یعنی چی؟! یعنی مثلاً اگر من واسه آزمون امسال شرکت کنم و فرضاً اگر قبول بشم، انتخاب رشتم و وارد شدن به دانشگاه مورد نظر واسه ترم بهمن (چون به ترم مهر امسال که 100% نمی رسم) مشروط به داشتن ظرفیت توی اون رشته و اون دانشگاه هستش؟؟؟!!!

mehr film
23-06-2012, 11:52
تو دفترچه نوشته:

كدرشته های تحصیلی نیمسال اول و نیمسال دوم را داوطلبانی می توانند انتخاب نمایند كه حداكثر تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصیل شوند. دانشجویانی كه از تاریخ 1391/6/31 به بعد و حداکثر تا 1391/11/30 فارغ التحصیل می شوند (یعنی تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصل نمی شوند) در صورت اعلام ظرفیت توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، منحصراً مجاز به انتخاب كد رشته های تحصیلی نیمسال دوم می باشند. به عبارت دیگر دانشجویانی كه تا تاریخ 1391/6/31 فارغ التحصیل نمی شوند حق انتخاب رشته های تحصیلی نیمسال اول را ندارند.

این یعنی چی؟! یعنی مثلاً اگر من واسه آزمون امسال شرکت کنم و فرضاً اگر قبول بشم، انتخاب رشتم و وارد شدن به دانشگاه مورد نظر واسه ترم بهمن (چون به ترم مهر امسال که 100% نمی رسم) مشروط به داشتن ظرفیت توی اون رشته و اون دانشگاه هستش؟؟؟!!!

بله ... همینطوریه

Crespo
23-06-2012, 13:08
بله ... همینطوریه

با این اوصاف، پیشنهاد دوستان چیه؟ شرکت کنم؟!

mehr film
23-06-2012, 14:03
والا من که خودم شرکت میکنم .... از شرکت نکردن بهتره بلاخره ...

یه سوال ... دوستان کسی میدونه کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی کی میاد ؟

مانی 22
24-06-2012, 01:27
دوستان ثبت نام کنکورش کیه؟ تموم شد؟

مانی 22
26-06-2012, 01:06
کسی خبری نداره واقعا؟؟؟

brad pitt
26-06-2012, 13:13
سلام

ثبت نام کنکور علمی کاربردی کی هست ؟

کاردانی به کارشناسی نه ها . دیپلم به کاردانی منظورمه

ممنون

brad pitt
26-06-2012, 13:18
ثبت نام دیپلم به کاردانی علمی کاربردی کی هست ؟ هم عادی و هم پودمانی
ممنون

mojtaba2321
29-06-2012, 20:12
من دانشجوی پودمانی کاردانی هستم
اگه بخوام برم دوره ترمی باید انصراف بدم یا انتقالی میشه؟

M o h a m m @ d
29-06-2012, 22:58
سلام

ثبت نام کنکور علمی کاربردی کی هست ؟

کاردانی به کارشناسی نه ها . دیپلم به کاردانی منظورمه

ممنون
تو شهریوره 20 ام به بعد

M o h a m m @ d
29-06-2012, 23:01

نمیخواد انصراف بدی اول باید تو ازمونش شرکت کنی قبول شدی بعد باید بری شرایط بپرسی ممکنه اگه همون رشته باشی فقط بعضی واحدات تطبیق بدن
انتقالیم نمیشه چون اون ازمون داره نمیشه منتقل شی از پودمانی به ترمی

Lady parisa
02-07-2012, 09:23
دوره‌های آمادگی فراگیر پیام نور به دانشگاه جامع علمی کاربردی واگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، با دستور معاونت آموزشی وزارت علوم در هفته جاری، امور مربوط به برگزاری دوره‌های آمادگی فراگیر پیام نور در موسسات آموزش عالی غیردولتی به دانشگاه جامع علمی کاربردی تفویض شد.

غلامعلی نادری ، با بیان اینکه امور اجرایی دوره های آمادگی فراگیر پیام نور موسسات آموزش عالی غیردولتی -غیرانتفاعی به دانشگاه جامع علمی کاربردی واگذار شد، اظهار داشت: این تفویض از سوی معاون آموزشی وزارت علوم صورت گرفته امانظارت روی این دوره ها به عهده دفاتر نظارت و ارزیابی استان ها واگذار شده است.

وی ادامه داد: این تفویض امور از تاریخ 3 تیرماه سال جاری ابلاغ شد و برگزاری دوره های آموزشی پیام نور توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در موسسات آموزش عالی صورت می گیرد.

به گفته مدیر کل دفتر آموزش های آزاد وزارت علوم، پیش از این ، برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور توسط موسسات با مجوز وزارت علوم انجام می شد.

نادری در توضیح بیشتر این امر خاطرنشان کرد: به عبارت دیگر مجوز برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور در موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی از سوی وزارت علوم صادر می شود، از سوی دیگر در دستورالعمل جدید، به منظور ادامه تشکیل این دوره ها در موسسات، حمایت و امور مربوط به آن به دانشگاه علمی کاربردی تفویض شد.

این مقام مسئول وزارت علوم تاکید کرد که برای هماهنگی برگزاری دوره های فوق در موسسات، لازم است دو دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور با یکدیگر هماهنگی و همکاری های لازم را انجام دهند.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=109 41

Lady parisa
02-07-2012, 09:30
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز چهارشنبه 11 آبان آغاز و تا 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 135 رشته ، 1719 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 61 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود.

s_amir4000
03-07-2012, 18:23
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز چهارشنبه 11 آبان آغاز و تا 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 135 رشته ، 1719 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 61 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود.

سلام
دوست عزیز منبع این خبری که اعلام کردین رو ذکر میکنید؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehr film
03-07-2012, 21:34

کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی که 1 ماه پیش ثبت نامش بود که .... تا یه مدت دیگه کنکورشه !

brad pitt
04-07-2012, 11:53
سلام

معذرت میخام کنکور پودمانی علمی کاربردی برای دیپلم به فوق دیپلم رشته ی عمران هم داره ؟

ممنون

Alislow
04-07-2012, 20:48
علمی کاربردی رشته برق کارشناسی ناپیوسته داره تهران؟

alivw71
05-07-2012, 12:37
دوستان من الان سربازم میخام در حین خدمت هم در دانشگاه تحصیل کنم . باید کدوم دفترچه رو بگیرم؟
پودمانی برای سربازان هم امکان پذیره یا باید ترمی باشه؟
کی این دفترچه هاش میاد؟

Royce
05-07-2012, 14:53

میشه بپرسم چرا؟مگه پودمانی چشه؟

amirfiri
06-07-2012, 14:18
سلام
منابع كنكور كارداني به كارشناسي علمي كاربردي ترمی که اخر تیر برگزار می شه چيه؟

کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی که 1 ماه پیش ثبت نامش بود که .... تا یه مدت دیگه کنکورشه !
منظور از این خبر این بود که افرادی که قبول شدند باید در آبان ماه برای ثبت نام اقدام کنند

سلام

معذرت میخام کنکور پودمانی علمی کاربردی برای دیپلم به فوق دیپلم رشته ی عمران هم داره ؟

ممنون

علمی کاربردی رشته برق کارشناسی ناپیوسته داره تهران؟

دوستان من الان سربازم میخام در حین خدمت هم در دانشگاه تحصیل کنم . باید کدوم دفترچه رو بگیرم؟
پودمانی برای سربازان هم امکان پذیره یا باید ترمی باشه؟
کی این دفترچه هاش میاد؟
برای پاسخ به سوالاتتون می تونین به سایت علمی کاربردی مراجعه بکنین
سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته هایی که تدریس می شه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن پودمانی برای سربازان امکان پذیر نیست.از ترمی هم بی خبرم.

mojtaba2321
08-07-2012, 23:14
این درسته که واسه پذیرش کاردانی به کارشناسی ترمی هیچ ظرفیتی به رشته نرم افزار داده نشده بوده؟

senaps
10-07-2012, 01:05
میشه بپرسم چرا؟مگه پودمانی چشه؟

امکانات دانشگاه = 0!
سطح اساتید=0!
سطح سایر دانشجو ها= -150!!
ارزش مدرک= 0*10000005055000463216543216544 !!!!
مدت زمانی که طول میکشه مدرک رو بگیرید= 2 سال!!!!

------
دوستان اگر امکانش براتون هست، لطفا علمی کاربردی هایی که نرم افزار رو برای کارشناسی میگیرن و سطحشون هم بالاست و توی شهرهای درست حسابی هستن مثل تهران و شیراز و اینا معرفی بکنن...البته سایت مال شیراز رو دیدم...خوب بود ولی شخصا دنبال بیشتر از اینام!

Royce
10-07-2012, 12:18
پس ما تازه میخواستیم بریم پودمانی !!!
میگم این کنکور کاردانی ترمی تا چقدر فرمالیتست؟برای قبولی حتما باید بخونیم؟

senaps
10-07-2012, 14:03
میگم این کنکور کاردانی ترمی تا چقدر فرمالیتست؟برای قبولی حتما باید بخونیم؟

بله باید بخونید!! منم با دیدگاه شما بودم...البته من نرفتم سر امتحان!! خوابم برد!! ولی قبول نشدم... اکثر بچه های همکلاسیم(6 نفر همش!!) رفتن شرکت کردن، عین 6 نفرش قبول شدن...البته اینا پودمان 4 بودن!!...
دوست دیگه‌ی بنده که رفته بود سر جلسه با نگرش من، قبول نشد!!

پس ما تازه میخواستیم بریم پودمانی !!!

یه چیزی الان بهت بگم:
اگر میخوای کارشناسی و اینا بگیری، کاردانی بازم باید علمی کاربردی بخونی!! تو ترمی یه خورده بچه ها رو اذیت میکنن... ولی اگر بخوای مثلا ارشد هم بخونی، اونوقت خوبه...(توجه کن که من این ترم تابستونی کاردانی رو میگیرم، ولی هرچی پرس و جو کردم، دانشگاهی که کاردانی به کارشناسی بگیره و دولتی باشه نبود!!!! انتخاب هام فقط ازاد بود که بابای میلیونر ندارم!! و علمی کاربردی..)....

حالا کلا علمی کاربردی: علمی کاربردی برای کسی که دیپلم گرفته مثل من، کابوس بود!!! تقریبا کمترین اختلاف سنی با من سر کلاس ها، 4-5 سال بودش!! اکثرا کارمند... از هر راهی برای پیچوندن کلاس و درس دادن استاد استفاده میکردن!!! تو پودمانی چون کنکور نداره، پودمان 1 و 2 تصفیه‌ی دانشجو هست!!!!!
تو پودمانی شما 6 واحد بیوفتی، پودمان رو کامل افتادی و باید دوباره بگذرونی!!!! اونوقت پودمان اول 6 واحد ریاضیات داره، با 3 واخد برنامه نویسی و 3 واحد زبان!!!! یعنی کلاس 50 نفره ازش 5 نفر می‌مونه برا پودمان 2... معمولا گروه ها رو ادغام میکنن برا پودمان 2 که بشن مثلا یه کلاس 30 نفره!
باز پودمان 2، 3 واحد ساختمان داده(کابوس نرم افزاری ها!) 3 واحد شی گرایی(یکی از اساسی ترین درس ها و کابوس برخی ها باز!) 3 واحد ریاضی گذاشتن که باز خیلی ها نمی تونن این 6 واحد رو بیوفتن!!‌حالا شما کلا 10 واحد داشتی که 9 تاش رو افتادی!!!!

تو ترمی داستان همینه باز...یعنی سطح علمی تفاوت چندانی نداره معمولا و اساتید هموناس... فقط یه خورده سخت گیری ها بیشتره!!

اگر فرصت شرکت در پودمانی رو داری، شرکت کن...کنکور هم بده...اگر قبول شدی که میری ترمی... اگر نشدی لااقل از درس نیوفتی!!!! سطحش از باختر و غیره بالاتره و بعد از دولتی، ازاد و پیام نور هستش....

szh_1367
11-07-2012, 09:45
بله باید بخونید!! منم با دیدگاه شما بودم...البته من نرفتم سر امتحان!! خوابم برد!! ولی قبول نشدم... اکثر بچه های همکلاسیم(6 نفر همش!!) رفتن شرکت کردن، عین 6 نفرش قبول شدن...البته اینا پودمان 4 بودن!!...
دوست دیگه‌ی بنده که رفته بود سر جلسه با نگرش من، قبول نشد!!

یه چیزی الان بهت بگم:
اگر میخوای کارشناسی و اینا بگیری، کاردانی بازم باید علمی کاربردی بخونی!! تو ترمی یه خورده بچه ها رو اذیت میکنن... ولی اگر بخوای مثلا ارشد هم بخونی، اونوقت خوبه...(توجه کن که من این ترم تابستونی کاردانی رو میگیرم، ولی هرچی پرس و جو کردم، دانشگاهی که کاردانی به کارشناسی بگیره و دولتی باشه نبود!!!! انتخاب هام فقط ازاد بود که بابای میلیونر ندارم!! و علمی کاربردی..)....

حالا کلا علمی کاربردی: علمی کاربردی برای کسی که دیپلم گرفته مثل من، کابوس بود!!! تقریبا کمترین اختلاف سنی با من سر کلاس ها، 4-5 سال بودش!! اکثرا کارمند... از هر راهی برای پیچوندن کلاس و درس دادن استاد استفاده میکردن!!! تو پودمانی چون کنکور نداره، پودمان 1 و 2 تصفیه‌ی دانشجو هست!!!!!
تو پودمانی شما 6 واحد بیوفتی، پودمان رو کامل افتادی و باید دوباره بگذرونی!!!! اونوقت پودمان اول 6 واحد ریاضیات داره، با 3 واخد برنامه نویسی و 3 واحد زبان!!!! یعنی کلاس 50 نفره ازش 5 نفر می‌مونه برا پودمان 2... معمولا گروه ها رو ادغام میکنن برا پودمان 2 که بشن مثلا یه کلاس 30 نفره!
باز پودمان 2، 3 واحد ساختمان داده(کابوس نرم افزاری ها!) 3 واحد شی گرایی(یکی از اساسی ترین درس ها و کابوس برخی ها باز!) 3 واحد ریاضی گذاشتن که باز خیلی ها نمی تونن این 6 واحد رو بیوفتن!!‌حالا شما کلا 10 واحد داشتی که 9 تاش رو افتادی!!!!

تو ترمی داستان همینه باز...یعنی سطح علمی تفاوت چندانی نداره معمولا و اساتید هموناس... فقط یه خورده سخت گیری ها بیشتره!!

اگر فرصت شرکت در پودمانی رو داری، شرکت کن...کنکور هم بده...اگر قبول شدی که میری ترمی... اگر نشدی لااقل از درس نیوفتی!!!! سطحش از باختر و غیره بالاتره و بعد از دولتی، ازاد و پیام نور هستش....

در حال حاضر در مقطع کارشناسی نرم افزار دانشگاه علمی و کاربردی شیراز در حال تحصیل هستم

اولین نکته ای که باید عرض کنم اینکه دانشگاه علمی و کاربردی دیگه دانشجویی به عنوان نرم افزار نمیگیره

اینطور که رئیس دانشگاه میگفت ما اخرین ورودی ها بودیم از این به بعد اگر دانشجویی گرفته بشود با عنوان ها مثل طراح وب سایت ، برنامه نویس win app ، طراح الگوریتم و .... که دقیقا یادم نیست

جناب senaps خیلی خوب سطح دانشگاه علمی و کاربردی رو تشریح کردند دانشگاه علمی و کاربردی شیراز نیز جزء همین زیر گروهی هست که تشریح شده بلکه کمی هم وضعیت خراب تر هست

اونهایی که در مقطع کاردانی در دانشگاههای دولتی بودن و در حال حاضر به علمی و کاربردی اومدن واقعا تفاوت سطح رو مشاهده میکنند وضعیت برای افرادی مثل من واقعا اعصاب خورد کن هست

دانشگاه ازاد شیراز یا حتی مرودشت که نزدیک شیراز هست صد شرف داره به این علمی کاربردی

تصمیم با خودتون اما مثل من خام اسم دانشگاه نشید که بگید فلان کلان شهر بهتره چون امکانات بیشتر و .... داره اول تحقیق کنید

senaps
11-07-2012, 10:42
اولین نکته ای که باید عرض کنم اینکه دانشگاه علمی و کاربردی دیگه دانشجویی به عنوان نرم افزار نمیگیره

چی؟ مگه میشه؟ مسخرمون میکنن؟ همین الان واسه ماهایی که هم وب بلدیم هم وین‌اپلیکیشن هم لینوکس!!اپلیکیشن کار نیست.... اونوقت اینا میخوان ما رو دسته بندی هم بکنن؟ چرا از خودشون حرف در میارن؟ حالا این سراسریه و برا همه‌ی دانشگاه هاست یا فقط دانشگاه شما اینجوری میکنه؟؟؟؟

لعنت به اینا! چرا اینجوری ک ر م میریزن اخه؟

تصمیم با خودتون اما مثل من خام اسم دانشگاه نشید که بگید فلان کلان شهر بهتره چون امکانات بیشتر و .... داره اول تحقیق کنید

حالا شهریه‌ی ازاد ترمی چند تا اب میخوره؟؟ من بدبخت دفترچه‌ی دولتی/ازاد هم نخریدم به خیال خام اینکه میام کلان شهر ها لااقل دانشگاه خوب پیدا میشه بینشون.....

szh_1367
11-07-2012, 19:50
چی؟ مگه میشه؟ مسخرمون میکنن؟ همین الان واسه ماهایی که هم وب بلدیم هم وین‌اپلیکیشن هم لینوکس!!اپلیکیشن کار نیست.... اونوقت اینا میخوان ما رو دسته بندی هم بکنن؟ چرا از خودشون حرف در میارن؟ حالا این سراسریه و برا همه‌ی دانشگاه هاست یا فقط دانشگاه شما اینجوری میکنه؟؟؟؟

لعنت به اینا! چرا اینجوری ک ر م میریزن اخه؟

این چیزی بود که رئیس دانشگاه علمی کابردی شیراز گفت قرار بر این هست که به صورت سراسری اجرا بشه

جزئیات رو دقیق نمیدونم شما خودت پیگیری کن شاید جریان به شکل دیگه باشه

حالا شهریه‌ی ازاد ترمی چند تا اب میخوره؟؟ من بدبخت دفترچه‌ی دولتی/ازاد هم نخریدم به خیال خام اینکه میام کلان شهر ها لااقل دانشگاه خوب پیدا میشه بینشون.....

شهریه ازاد تا جایی که اطلاع دارم ترمی یک تومن باید باشه

دوستانی که دانشگاه ازاد هستن دقیقتر اطلاع دارند

پ.ن: خواستم چیزی بنویسم در مورد مسئو... بازم بی خیال شدم

mojtaba2321
11-07-2012, 23:12
پودمانی کاردانی هم یادمه یه بار نرم افزار نگرفت. امسال هم مثکه کارشناسی نرم افزار نگرفته...:41: اما بعید میدونم این قضیه در سال های بعد هم تکرار بشه.

senaps
12-07-2012, 19:43
تایید میشه... امروز از مدیر گروه پرسیدم!! گفت یعنی تو نمی‌دونستی؟! متوجه نشدی که دیگه نرم‌افزار تو دانشگاه نداریم ؟!!

NANOO
13-07-2012, 16:21
سلام بر همه
سوالاتی داشتم اگر کسی جواب بدهد بسیار ممنون می شوم.
من اواخر دوره ی کاردانی پودمانی رشته نرم افزار رایانه هستم. می خواستم بپرسم
اولا: آیا معدل الف ها لازم است در آزمون جامع نهایی شرکت کنند؟
دوما: آیا نمرات زیر 12 در معدل حساب می شوند؟
سوما: آیا دانشگاه موظف است به دانشجویان اول (از نظر معدل) تخفیف دهد. شرایط این تخفیف چیست؟

پیشاپیش متشکرم

M0hsen3D
13-07-2012, 17:04
سلام دوستان ,
کاردانی پودمانی امسال پذیرشش کی هست؟ مدرکش به نظرتون در چه سطحی هست؟

senaps
13-07-2012, 22:51

دوست عزیز، مدرکش مثل تمام دانشگاه های دیگه ارزش داره....تو شرکت های خصوصی کمی گیر میدن!! یعنی باید خودت رو نشون بدی که استخدام بشی....برا دولتی هم که فرقی نمیکنه!!!!

senaps
13-07-2012, 23:00
سوما: آیا دانشگاه موظف است به دانشجویان اول (از نظر معدل) تخفیف دهد. شرایط این تخفیف چیست؟

من در این خصوص پرسیدم!! هیچ گونه تخفیفی ارائه نمیشه!! تازه نامردا میان معدلمون رو میزنن به دیوار ابرومون میره!!(زشته تو دانشگاه ادم معدلش 19 -19.5 باشه!! ضایعه خداوکیلی!!)...

دوما: آیا نمرات زیر 12 در معدل حساب می شوند؟

زیر 12 که افتادید و باید دوباره امتحان بدین!! یعنی باید دوباره بهتون بدن... ولی بله! باید محاسبه بشن!! من فردا دارم میرم دانشگاه، براتون میپرسم که مطمئن بشم داستانش رو!!

اولا: آیا معدل الف ها لازم است در آزمون جامع نهایی شرکت کنند؟
فک کنم که بعله!!!! بازم باید جامع بدین...راه حلش اینه که ازمون کارشناسی شرکت کنین و قبول بشین!(فقط دانشگاه دولتی قبول هستش!!)....این مورد رو هم یادم انداختید باید فردا چک کنم ببینم میشه یا نه!

M0hsen3D
14-07-2012, 09:19
حالا اگه بگی پذیرشش هم کی هست ممنونت میشم من زیاد اطلاعی ندارم تو سایتشم نزده.

senaps
14-07-2012, 12:03
پرسیدم سوالات رو:
باید امتحان جامع بدیم به هر صورت!!
تک واحد افتاده(زیر 12) رو معرفی به استاد میدن اگر پودمان اخر باشی!!

حالا اگه بگی پذیرشش هم کی هست ممنونت میشم من زیاد اطلاعی ندارم تو سایتشم نزده.

دفترچه‌اش اومده و رفته!!! من برا کارشناسی پرسیدم، گفتن که اطلاعی ندارن و فعلا فقط IT میگیرن چون نرم‌افزار مشکل داره!!

NANOO
14-07-2012, 18:42
زیر 12 که افتادید و باید دوباره امتحان بدین!! یعنی باید دوباره بهتون بدن... ولی بله! باید محاسبه بشن!! من فردا دارم میرم دانشگاه، براتون میپرسم که مطمئن بشم داستانش رو!!

سلام ممنون
راستی این موردی که گفتین درست نیست. در دوره های پودمانی نمرات زیر 12 نباید در معدل حساب بشن و نمی شن. کسی که ازش پرسیدین یا ناآگاه بوده یا دروغ گفته. من زنگ زدم از علمی کاربردی هم پرسیدم. شما هم زنگ بزنین ببینین بهتون چی می گن. اگر حرف من رو تایید نکردن بگین به چه شماره ای زنگ زدین تا من هم زنگ بزنم بپرسم.
تو آیین نامه ی پودمانی اومده اگر سر امتحان درسی هم غیبت کنین درس خود به خود حذف می شه
خوب درسی هم که حذف بشه دیگه تو معدل حسابی نداره

خبرشو بدین. شاید هم من اشتباه می کنم

senaps
15-07-2012, 13:10
خبرشو بدین. شاید هم من اشتباه می کنم

بله این مورد درسته.... ببینید، شما باید 70 واحد بگیرین که کاردانی رو بهتون بدن!! حالا وقتی یه واحدی زیر 12 بگیرید، افتادین....(این رو هرکی بهتون گفته که زیر 12 نیوفتادین، اشتباهه و دروغ گفته..!!با یه جا دیگه هماهنگ کنین!)... خوب، اخر سر وقتی که ترم اخر میشین، واحد هایی که کم دارین رو بهتون میدن....(دلتون رو هم نباید به علمی کاربردی خوش کنین!!!!معمولا همون واحد ها رو میده و مخصوصا تو پودمانی جایی برای عوض کردن درسهای دیگه نیست!)...
حالا، نمیدونم تو معدل حساب میشه یا نه(شاید منظورشون معدل نهایی کاردانی باشه که بله همه میدونیم که حساب نمیشه چون اون درس رو افتادین و بدون واحدهای اون درس، دورتون رو تکمیل نکردین!!!) ولی توی کارنامه های اخر هر پودمان، بله حساب میشه و بهتون میگن که پودمان قبل، چه معدلی داشتین...!!!!(البته این ارزشی نداره!)....

NANOO
15-07-2012, 14:28
سلام
پس در نتیجه معدل فوق دیپلم در پودمانی بر مبنای واحد های قبول شده، است و درس هایی که افتادی اما دوباره پاس کردی در معدل کل تاثیر ندارند.
یعنی من دو تا درس رو فرض کن 0 شدم و معدل یک ترم من شده 10، اما بعد با پاس کردن اون ها با نمره ی 20، اون صفر ها در معدل کلم تاثیر نداره؟

آیا تو مدرک نهایی معدل هر ترم رو هم ثبت می کنن و یا فقط معدل کل (که نمرات افتاده و زیر 12 درش حساب نشده) به نمایش در میاد؟

jo_jumper
15-07-2012, 14:52
برو بچ گرامی جواب کنکور پودمانی کارشناسی 91 اومده تو سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست !! اینشاالله قبول شده باشین....

tasmin
15-07-2012, 16:04
سلام
از دوستان کسی بوده که دوره پودمانی کارشناسی رو گذرونده باشه. چطوری این پودمانی ؟

لطفا راهنمایی کنیدو

M0hsen3D
16-07-2012, 21:48
نه من کاردانی رو میگم نه کاردانی به کارشناسی چطور دفترچش اومده و رفته ما خبر نداریم! ؟

brad pitt
16-07-2012, 22:12
سوال من هم سوال عزیزه بالاییست

ممنون

szh_1367
17-07-2012, 10:29
سلام دوستان ,

کاردانی پودمانی پارسال در به این صورت بود

تاریخ ثبت نام 90/10/27

تاریخ اعلام نتیج 90/11/24

Mr7 Illusive
17-07-2012, 18:23
دوستان اگر هنگام ویرایش کردن از دوتا کد رشته امتحانی وارد کنی حذف میشه انتخاب ها؟

M0hsen3D
18-07-2012, 23:31
من از دوستان شنیدم میشه من کارشناسی ثبت نام کنم درسته (فنی هستم) بعد درسای پیش رو در دانشگاه بگذرونم؟

senaps
19-07-2012, 10:28
من از دوستان شنیدم میشه من کارشناسی ثبت نام کنم درسته (فنی هستم) بعد درسای پیش رو در دانشگاه بگذرونم؟

اره فک کنم این کار شدنی هستش..... باید با دانشگاه مربوطه حرف بزنید...

M0hsen3D
19-07-2012, 13:37
مطمئنی؟ یعنی الان میتونم برای کارشناسی پیوسته پودمانی 91 ثبت نام کنم؟

senaps
20-07-2012, 12:15
فک کنم با دیپلم فنی فقط میشه ناپیوسته خوند!
ولی جهت اطلاعات بیشتر، به یکی از علمی کاربردی ها مراجعه کنین..... من مطمئن نیستم و فقط شنیده ها هستش....

پیشنهاد: معمولا جهاد دانشگاهی های علمی کاربردی، سطحشون و امکاناتشون بالاتره از سایر علمی کاربردی ها، ولی خوب، مشخصا چون مال جهاد دانشگاهی هستش، برادر های بسیج و سپاه حضور دارن در راس کار و مشخصا استین کوتاه و مانتو خفن و اینا ممنوعه!!!! ولی امکانات و اینا بهتره!

mehr film
22-07-2012, 00:55
آقا این داخل سایت سنجش هست .. اما خبری از گزینه ای که بشه کارت رو پرینت گرفت نیست . داخل سایت نزدن .. کسی خبر نداره ؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1391 و تاريخ برگزاري آزمون دوره هاي مذكور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr7 Illusive
22-07-2012, 08:42
آقا این داخل سایت سنجش هست .. اما خبری از گزینه ای که بشه کارت رو پرینت گرفت نیست . داخل سایت نزدن .. کسی خبر نداره ؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1391 و تاريخ برگزاري آزمون دوره هاي مذكور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پرینت کارت؟
چه ازمونی؟
کارشناسی که جمعه ازمونش یود

mehr film
22-07-2012, 11:38
جدا ؟؟؟

آزمون کارشناسی ناپیوسته ترمی علمی کاربردی ....

آخه تو سایت زده تازه از 27 ام کارت ورود به جلسه میاد ... 29 ام هم رفع نقص کارت ها هست .. معمولا بعد از این مراحل یک هفته یا بیشتر طول میکشه تا آزمون ..

مطمعن هستین برگزار شده ؟

mehr film
22-07-2012, 11:42
مثل اینکه برگزار شده و جا موندم ......

دوستان سری بعدی همین کنکور . یعنی کارشناسی ناپیوسته ترمی کی هست نمیدونید ؟ برای ترم بهمن هم ورودی داره ؟ دوباره کنکور هست یا رفت تا سال بعد ؟

M0hsen3D
22-07-2012, 16:52
پس گفتین برای کاردانی پودمانی جهاد دانشگاهی برم بهترینه درسته؟

Crespo
22-07-2012, 23:35
پس گفتین برای کاردانی پودمانی جهاد دانشگاهی برم بهترینه درسته؟

به نظر من! الان در سطح علمی کاربردی، دانشگاه علمی صنعتی خراسان (سجاد، مولوی) سطح کمی و کیفی آموزشی خیلی عالیه و اساتیدش مجربن. چندتا از اساتید در فردوسی تدریس میکنن. تنها دانشگاه عملی کاربردی هستش که کارشناسی ناپیوسته IT گرایش امینیت اطلاعات رو داره و حتی به همین جهاد دانشگاهی هم ندادن!

senaps
23-07-2012, 21:13
به نظر من! الان در سطح علمی کاربردی، دانشگاه علمی صنعتی خراسان (سجاد، مولوی) سطح کمی و کیفی آموزشی خیلی عالیه و اساتیدش مجربن. چندتا از اساتید در فردوسی تدریس میکنن. تنها دانشگاه عملی کاربردی هستش که کارشناسی ناپیوسته IT گرایش امینیت اطلاعات رو داره و حتی به همین جهاد دانشگاهی هم ندادن!

حرفای دوستمون رو تایید میکنم تقریبا.... من حتی اسم این دانشگاه رو هم نشنیدم.... ولی باید بگم که الان علمی کاربردی به صورتی هستش که برخی مراکز یا سازمان ها، دانشگاه علمی کاربردی خصوصی خودشون رو دارن.... متاسفانه قبولی تو این مراکز 1 به 50 هزار هستش!! ولی خوب سطح بسیار عالیی دارن..... تو هر استان فوقش بشه یه دونه علمی کاربردی پیدا کرد....

علمی کاربردی معمولا امکانات ندارن.... ولی خوب، گاهی برخی مراکز اساتید واقعا باسواد دارن... الان یکی از اساتید ما، دانشگاه فردوسی ارشد هوش مصنوعی گرفته با معدل بسیار عالی.... درس پایگاه داده، تو کلاس 18 نفره، 7 نفر رو انداخت... اکثرا بچه ها 13-14 قبول شدن.... ولی اکثرا ترم های بعدی به دست و پای مدیر گروه افتاده بودن که واحد های ترم بعدی با همین استاده باشه... چون واقعا سواد داره.... و بقیه‌ی استاد های قدیمی تر، وقتی میان سر کلاس، میگن جزوه‌ی ما هم شبیه به استاد فلانیه....
ولی تو کل مرکز ما فقط همین یه نفر هست!!!

جهاد دانشگاهی، معمولا تلفیقی از امکانات و سطح علمی هستش.... ولی برخی علمی کاربردی ها هستن که واقعا سطح علمی شاخی دارن .... باید بگردین... اولویت اول باید اون مراکز بخصوص باشن... بعدش بهتره و پیشنهاد میکنم که جهاد های دانشگاهی رو برید!

M0hsen3D
24-07-2012, 17:50
حالا واسه پذیرش بیشتر چه شرایطی دارن؟ معل کل دیپلم فنی؟

senaps
24-07-2012, 18:57
من با معدل 12.3 دیپلم فنی حسابداری اومدم تو!!!(واقعا حسابداری خوندن بزرگترین اشتباه عمرم بودش....)....
تو پودمان، هرچی معدل بالاتر باشه، واسه دانشگاه های بهتری میتونین انتخاب داشته باشید...
تو کنکور هم که تفاوتی نیست.....

پس شد اول معدل، بعد رشته!!!! مثلا شاید معدل 18 کامپیوتر(فنی!) با ارزش تر از 16 تجربی باشه! ریاضیات ولی استثناست و قلب مهندسی!

M0hsen3D
24-07-2012, 21:00
معدل دیپلمم (کامپیوتر) 16 شد :دی پس با این حساب میتونم یه علمی کاربردی خوب برم (به کنکور هم که کاری ندارم)
ممنون خیلی کمک کردی رفیق موفق باشی:12:

M0hsen3D
01-08-2012, 14:56
دوستان شهریه همون 300 تا 350 هست؟

senaps
02-08-2012, 11:34
پودمانی؟ پودمان های اول تا حدود 250 تومن هستش.... پودمان اخر، تقریبا میشه 300 تومن! البته شهریه ثابت رو باید دید که براتون چند محاسبه میکنن!

sansa
04-08-2012, 14:53
مثل اینکه برگزار شده و جا موندم ......دوستان سری بعدی همین کنکور . یعنی کارشناسی ناپیوسته ترمی کی هست نمیدونید ؟ برای ترم بهمن هم ورودی داره ؟ دوباره کنکور هست یا رفت تا سال بعد ؟منم مثل این دوستمون جا موندم . اوایل دانشگاه علمی کاربردی دی اذر ماه ثبت نام میکرد برای ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و دی ماه ازمون میگرفت و بهمن هم کلاس ها شروع میشد.حالا نمیدونم چی شده زمان ثبت نام و ازمون یک دفعه اومد برای تابستوننمیدونم این علمی کابردی مخ نداره الان فکر کنم 60 درصد دانشجو های کاردانی علمی کاربردی تو ازمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام نکردن ون فکر کردن مثل روال همیشه تو دی ماه ثبت نام میکنن....................سوال ایا ما باید برای ورود ثبت نام در ازمون کاردانی به کارشناسی ترمی تا یک سال دیگه یعنی 92 صبر کنیم یا همین سال 91 دوباره علمی کاربردی دانشجو میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

senaps
07-08-2012, 19:40
چی؟ شوخی میکنین؟؟؟؟ نه بابا یه ازمون دیگه میگیره اخرای سال.... مگر میشه؟ یعنی منم جا موندم؟؟؟ من از اموزش پرسیدم گفتن میاد، ولی فعلا اعلام نشده که کی!!! مگر میشه یه سال ما رو عقب بندازن؟ خرخرشون رو میجوم!

mojtaba2321
07-08-2012, 23:57
انگار آزمون جامع پودمانی دوره کاردانی هم به سلامتی حذف شد.
ولی به نظر میاد فقط برای ورودی جدید مهر هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 28

senaps
08-08-2012, 08:13
انگار آزمون جامع پودمانی دوره کاردانی هم به سلامتی حذف شد.

من فک میکردم این ازمون لعنتی رو میشه با قبول شدن تو دوره کارشناسی دور زد!!! ظاهرا باید مدرک کارشناسی بگیری، تا این مدرک رو بهت بدن.... یعنی اگر بری کارشناسی بخونی و وسطش ول بکنی، حتی کاردانی هم نداری و باید ازمون جامع بدی....!!!

بعد، این ازمون جامع 6 درس هستش.....
شی گرایی و ساختمان حتمی هستن..... به انتخاب خودتون بین پایگاه و یا سیتم و ساختار فایل یکی رو انتخاب میکنین!(پیشنهاد میکنم پایگاه انتخاب کنین!! سیستم ساختار خیلی درس بدقلقی برای تستی میباشه!!! و دهن بسیاری رو سرویس کرده)..... و دو درس دوم هم انتخاب بین اصول شبکه سازی و تجزیه و تحلیل نرم افزار میباشه..... که باز پیشنهاد میشه اصول شبکه رو بردارین چون تجزیه تحلیل نرم افزاری برای تستی درس بدقلقی میباشه.....

این چهار درس رو تست میدین و میره پی کارش!!!

Mr7 Illusive
08-08-2012, 09:30
کارشناسی هم ازمون جامع داره اخرش؟ نمیشه دورش زد؟

senaps
08-08-2012, 11:44
کارشناسی هم ازمون جامع داره اخرش؟ نمیشه دورش زد؟

اره دیگه بدون کنکور وقتی میری تو باید اخرش جامع بدی!!!!
فک نکنم... مگر اینکه ارشد قبول بشی و بری و مدرک مربوطه رو بگیری!

senaps
08-08-2012, 21:12
خبر خوش........

ظاهرا جامع رو برداشتن!!! شامل همه هم میشه و از این به بعد دیگه جامع نمی‌دیم.......
هیپ هیپ، هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا

امروز اموزش دانشگاهمون بهمون خبر داد!

mojtaba2321
08-08-2012, 23:15
خبر خوش........

ظاهرا جامع رو برداشتن!!! شامل همه هم میشه و از این به بعد دیگه جامع نمی‌دیم.......
هیپ هیپ، هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا

امروز اموزش دانشگاهمون بهمون خبر داد!
ولی اینجور که توی سایت دانشگاه نوشته فقط برای دوره جدیدها هست.

Mr7 Illusive
09-08-2012, 00:13
اره دیگه بدون کنکور وقتی میری تو باید اخرش جامع بدی!!!!
فک نکنم... مگر اینکه ارشد قبول بشی و بری و مدرک مربوطه رو بگیری!

کاردانی به کارشناسیه و کنکور داره

senaps
09-08-2012, 11:55
کاردانی به کارشناسیه و کنکور داره

نه دیگه پس شما جامع نداری....

کدوم دانشگاهی شما؟! امکانات و سطح علمی چطوره؟!

ولی اینجور که توی سایت دانشگاه نوشته فقط برای دوره جدیدها هست.
خاک تو سرشون کنن!!

Mr7 Illusive
09-08-2012, 14:22
نه دیگه پس شما جامع نداری....

کدوم دانشگاهی شما؟! امکانات و سطح علمی چطوره؟!
خاک تو سرشون کنن!!
من تازه قبول شدم
مهر شروع میشه کلاس ها/ کنکور ترمی هم دادم تا ببینم ترمی قبول میشم یا نه/
من شیرازم/مخابرات راه دوره ict گرایش دیتا/ امکاناتش خبر داری و سطح علمی؟ این بهتره یا زیمنس(کارخانجات مخابرات ایران) یا جهاد دانشگاهی

sansa
10-08-2012, 05:37
چی؟ شوخی میکنین؟؟؟؟ نه بابا یه ازمون دیگه میگیره اخرای سال.... مگر میشه؟ یعنی منم جا موندم؟؟؟ من از اموزش پرسیدم گفتن میاد، ولی فعلا اعلام نشده که کی!!! مگر میشه یه سال ما رو عقب بندازن؟ خرخرشون رو میجوم!

داداشی منم مثل شما جا موندم . لامصب این علمی کاربردی نیمدونم شانس گند ما هست ! قبلنا بهمن ماه اخر سال دوباره کاردانی به کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترمی میگرفت .

اما الان از شانس بد ما دیگه اخر سال ورودی نمیگره و شده تابستون !

من رفتم اداره اموزش دانشگاهمون پرسیدم گفت بهمن ورودی نمیگره ...:2:

به نظر تو میگیره ؟ منم ترم مهر مدرک کاردانی مو میگیرم . و باید طبق روال بهمن برم برای کارشناسی ....اما ... به نظر تو میگیرن دوباره ورودی تو اخر سال ؟ ما کجا شکایت کنیم ؟بایا چه شانس گندی داریم.

فقط اینو بگم :

دانشجویان کاردانی که ترم مهر 91 مدرک کاردانی خودشون رو میگیرن . 1 سال عقب اقتادند و باید در کنکور 92 شرکت کنند و مهر 92 برن سر کلاس کارشناسی

senaps
10-08-2012, 10:31
دانشجویان کاردانی که ترم مهر 91 مدرک کاردانی خودشون رو میگیرن . 1 سال عقب اقتادند و باید در کنکور 92 شرکت کنند و مهر 92 برن سر کلاس کارشناسی

غلط کردن! مگه دست خودشونه؟؟؟
نباید اطلاع رسانی میکردن یا چیزی شبیه به اون؟! حالا ما چه گلی به سر بگیریم؟؟؟؟

من شیرازم/مخابرات راه دوره ict گرایش دیتا/ امکاناتش خبر داری و سطح علمی؟ این بهتره یا زیمنس(کارخانجات مخابرات ایران) یا جهاد دانشگاهی

هم.... رشته‌تون که رشته‌ی بسیار خوبی هستش...بهتون تبریک میگم....
ولی از دانشگاه خیر متاسفانه خبر ندارم.... کلا به سطح و امکانات علمی کاربردی دل نبندید و اگر میخواید یاد بگیرید، بیرون از کلاس باید خودتون تلاش کنین!!!!
در این حد که مثلا اگر چند تا کتاب مطالعه کنین، میتونین از درس دادن اساتید محترم ایراد گرفته، بهشون یاد اوری بکنین که 2+2 میشه 4!

V.Valizadeh9
10-08-2012, 15:12
سلام دوستان
من اگه دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم (حالت ترمی)
بعد اگه قبول شدم میتونم یک ترم مرخصی بگیرم یا نه ؟
من میخوام از بهمن ماه برم دانشگاه ...
مرسیــ از همگی

senaps
10-08-2012, 16:11
فک کنم میشه....!!! ولی دقیقش رو باید با دانشگاه مربوطه هماهنگ کنین... ولی اینکه ترم اول رو مرخصی بگیرین، فکر کنم نمیشه!

mojtaba2321
14-08-2012, 22:28
بخشنامه حذف آزمون جامع دوره پودمانی یکی دو روزی هست اومده.
خوشبختانه توی بخشنامه ذکر شده آزمون جامع شامل همه دانشجوهای قدیمی و جدید میشه.
بدبختانه سخت گیری اساتید دوره پودمانی بخاطر حذف آزمون جامع شروع خواهد شد و تقریبا مث دوره ترمی میشه و نمره گرفتن به آسونی قبل نخواهد بود.

senaps
15-08-2012, 09:06
تایید میشه!! ازمون جامع برا همه حذف شده و مشکل به وجود اومده اینه که از این به بعد از ازمون حرفه‌ای استفاده خواهند کرد!! ازمون حرفه‌ای یعنی چی رو خدا میدونه!!!! البته برا ما نمره گرفتن تو علمی کاربردی پودمانی هیچوقت راحت نبوده!

alivw71
18-08-2012, 23:24
سلام دوستان کسی میدونه دفترچه ترمی کاردانی کی میاد؟

f.a.r.i.21
19-08-2012, 10:40
سلام دوستان کسی میدونه دفترچه ترمی کاردانی کی میاد؟

سال 92

دیگه اخر سال ورودی نمیگیره

M0hsen3D
20-08-2012, 15:12
سلام دوستان من امسال میخوام کاردانی پودمانی بخونم ولی گفتین از دی پزیرش داره ولی این که میگه از مهر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 61

M0hsen3D
20-08-2012, 15:17
بعد ازمون جامع هم که دیگه نداره نه؟(خیلی خوب شد:8:)

Iranian boy10
20-08-2012, 19:54
معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي 91 دانشگاه جامع علمي كاربردي از 13 شهريور ماه خبر داد.

سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به ‌آغاز ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي 91 دانشگاه جامع علمي كاربردي از 13 شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، گفت: مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا 18 شهريور ماه ادامه دارد.

وي در خصوص نحوه تهيه كارت اعتباري ثبت‌نام، گفت: داوطلبان بايد با مراجعه به سايت سازمان سنجش با پرداخت حق ثبت‌نام 8 هزار و 500 توماني نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام كنند.

طباطبايي در ادامه از آغاز ثبت‌نام دوره كارداني فني و كارداني حرفه‌اي دوره پودماني نظام آموزشي مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 20 شهريور ماه خبر داد و گفت‌: مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا 27 شهريور ماه ادامه دارد.

معاون سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه گزينش دانشجو در اين دوره‌ها بر اساس معدل ديپلم انجام مي‌شود، خاطرنشان كرد: نتايج نهايي اين دوره‌ها آخر شهريور ماه اعلام مي‌شود.

منبع: ایسنا
:11:

mojtaba2321
20-08-2012, 21:27
کسی میدونه شرایط انتقالی دائم از یک واحد به یک واحد دیگه در همون شهر چیه؟
همه واحدهای پاس شده حتی زیر 15 رو تطبیق میدن؟
اصلا شدنی هست؟

mojtaba2321
20-08-2012, 21:27
سلام دوستان من امسال میخوام کاردانی پودمانی بخونم ولی گفتین از دی پزیرش داره ولی این که میگه از مهر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 61

هر سال ثبت نام ترمی و پودمانی توی شهریوره.

senaps
20-08-2012, 23:08
کسی میدونه شرایط انتقالی دائم از یک واحد به یک واحد دیگه در همون شهر چیه؟

دلیل مهم ترین شرطه!!!!
ترم اول(پودمان اول!!) یکی از خانم های کلاس ما که از شهر دیگه‌ای بود، کلی نامه نگاری و ... کرد، اخرش هم الان تو مرکز خودمون داره درس میخونه!!

senaps
20-08-2012, 23:14
بکس حالا واسه کارشناسی چه جور خاکی خوبه که تو سرمون بریزیم؟؟؟ من هر کاری میکنم، برنامه هام جور نمیشن برا هیچ حرکتی!

alivw71
20-08-2012, 23:38
دوستان من الان سربازم اگه ترمی قبول بشم میشه از سربازی ترخیص شد رفت دانشگاه؟
دیپلم علوم انسانی دارم میتونم شرکت کنم؟

golebeh
20-08-2012, 23:41
راستش من یه دختر سه ساله دارم و مسیولیت های دیگه

من کاردانی گرافیک سراسری دارم حالا می خوام ادامه بدم اصلا در توان خودم نمی بینم برای کنکور بخونم اونم دروسی که هر سال عوض می شه ........الان پیام نور و خوشم اومده اما دانشجو محوره و همه می گن سخته
علمی کاربردی چطوره کنکور داره یا نه اونم مثل پیام نور آزمون داره
من حتما باید درس بخونم
بچه ها کی امتحانشه تو و خدا بگید آزمون داره یا نه .....کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته هنررررررررررررررررررررررر ررررررر بدون کنکوره؟اگه آره پس چرا من نمی بینم
بخدا حالم بد شده گیج شدم

golebeh
20-08-2012, 23:42
کارشناسی ناپیوسته چیه؟همون کاردانی به کارشناسیه؟

senaps
21-08-2012, 08:29
دوستان من الان سربازم اگه ترمی قبول بشم میشه از سربازی ترخیص شد رفت دانشگاه؟

فقط اگر ترمی قبول بشین!

دیپلم علوم انسانی دارم میتونم شرکت کنم؟
با دیپلم ابیاری گیاهان دریایی، میشه تو علمی کاربردی هواپیما سازی خوند!!! نیگران نباشید....

من کاردانی گرافیک سراسری دارم حالا می خوام ادامه بدم اصلا در توان خودم نمی بینم برای کنکور بخونم اونم دروسی که هر سال عوض می شه
اگر معدل کاردانیتون خوبه، لبخند دوره‌های پودمانی(بدون کنکور!) دانشگاه های علمی کاربردی رو از دور می‌تونید ببینید!!!!

بچه ها کی امتحانشه تو و خدا بگید آزمون داره یا نه
الان گیر اکثر ماهایی که ترم/پودمان اخر هستیم دقیقا همینه!! علمی کاربردی بیشعور همیشه دی ماه و اینا ثبت نام میکرد برا کارشناسی، امسال اومد با سایر دانشگاه ها برگذار کرد و ملت یادشون رفت ثبت نام کنن و افتادن سال اینده!!!!

کارشناسی ناپیوسته چیه؟همون کاردانی به کارشناسیه؟

عاره دیگه.....

کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته هنررررررررررررررررررررررر ررررررربدون کنکوره؟
نع!! اگر ترمی برید، ازمون داره... اگر پودمانی برید، شرط معدل میرید..... معدل 13-14 میرید تو!!

golebeh
21-08-2012, 11:57
فقط اگر ترمی قبول بشین!

با دیپلم ابیاری گیاهان دریایی، میشه تو علمی کاربردی هواپیما سازی خوند!!! نیگران نباشید....

اگر معدل کاردانیتون خوبه، لبخند دوره‌های پودمانی(بدون کنکور!) دانشگاه های علمی کاربردی رو از دور می‌تونید ببینید!!!!

الان گیر اکثر ماهایی که ترم/پودمان اخر هستیم دقیقا همینه!! علمی کاربردی بیشعور همیشه دی ماه و اینا ثبت نام میکرد برا کارشناسی، امسال اومد با سایر دانشگاه ها برگذار کرد و ملت یادشون رفت ثبت نام کنن و افتادن سال اینده!!!!

عاره دیگه.....

نع!! اگر ترمی برید، ازمون داره... اگر پودمانی برید، شرط معدل میرید..... معدل 13-14 میرید تو!!

خیر ببینی جواب دادی

من معدل کاردانیم با عرض شرمندگی 13.58 صدمه پس خدا رو شکر قبولمم ولی اینجور که شماها می گین دفترچه اش حالا حالا ها نمیاد....به نظرتون کی میاد ؟دی ؟ بهمن ؟کی آخه
البته من بازم تاکید کنم من می خوام فقط کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم نه کارشناسی

یه چیز دیگه مطمینید شرط معدله و مثل پیام نور آزمون نداره

golebeh
21-08-2012, 12:00
معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي 91 دانشگاه جامع علمي كاربردي از 13 شهريور ماه خبر داد.

سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به ‌آغاز ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي 91 دانشگاه جامع علمي كاربردي از 13 شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت: مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا 18 شهريور ماه ادامه دارد.

وي در خصوص نحوه تهيه كارت اعتباري ثبت‌نام، گفت: داوطلبان بايد با مراجعه به سايت سازمان سنجش با پرداخت حق ثبت‌نام 8 هزار و 500 توماني نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام كنند.

طباطبايي در ادامه از آغاز ثبت‌نام دوره كارداني فني و كارداني حرفه‌اي دوره پودماني نظام آموزشي مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 20 شهريور ماه خبر داد و گفت‌: مهلت ثبت‌نام داوطلبان تا 27 شهريور ماه ادامه دارد.

معاون سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه گزينش دانشجو در اين دوره‌ها بر اساس معدل ديپلم انجام مي‌شود، خاطرنشان كرد: نتايج نهايي اين دوره‌ها آخر شهريور ماه اعلام مي‌شود.

منبع: ایسنا
:11:

جدا شهریوره؟خدا کنه منو قبول کنن واسه تهران هنر بخونم ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا.........پود انی می خواممممممم بخونم

golebeh
21-08-2012, 12:06
یه چیز دیگه می گم نکنه ظفیتشون پر بشه منو قبول نکنن:45:

golebeh
21-08-2012, 17:23
بچه ها می خوام تصویر سازی از شاخه های گرافیک بخونم :))))))))))))))))) دعا کنید تازه چند تا دانشگاه نزدیک خونمون یافتم دعااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااا کنید قبول شم
فقط می مونه که کی دفترچش بیاد و اینکه اصلا نمی دونم چه کتابهایی رو باید بخونم و مثلا پیام نور نوشته فلان درس تالیف فلانی اما اینجا تو دفترچش خوندم نوشته مثلا انگلیسی ادبیات وووووو اما ننوشته چه کتابی و تالیف کی؟

golebeh
21-08-2012, 19:31
دفتر چه نوبت دوم علمی کاربردی کی میاد+کتابهای آزمون و تو دفترچه معرفی می کنند و مولف و نویسنده کتاب رو می گن یا نه باید خودمون بخونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
21-08-2012, 19:54
سلام....
شما چقد می‌پرسی ماشالا....

جدا شهریوره؟خدا کنه منو قبول کنن واسه تهران هنر بخونم ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا.........پود �انی می خواممممممم بخونم

نوشته برای کاردانی!!!

یه چیز دیگه می گم نکنه ظفیتشون پر بشه منو قبول نکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی؟ علمی کاربردی و ظرفیت؟! دوست عزیز من میگم ترم های اول تا 50-60 نفر رو میریزن تو یه کلاس!! شما میگی ظرفیت تکمیل بشه؟!!!!

بچه ها می خوام تصویر سازی از شاخه های گرافیک بخونم :))))))))))))))))) دعا کنید تازه چند تا دانشگاه نزدیک خونمون یافتم دعااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااا کنید قبول شم

همون دانشگاه های نزدیک خونتون که پیدا نمودین، ازشون نپرسیدین سوالاتتون رو که جواب دقیق بگیرید ایا؟

دفتر چه نوبت دوم علمی کاربردی کی میاد+کتابهای آزمون و تو دفترچه معرفی می کنند و مولف و نویسنده کتاب رو می گن یا نه باید خودمون بخونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه ماخ!! گیر اکثر بچه های کلوپ علمی کاربردی همینه دیگه!! اطلاع نداریم که ثبت نام جدید برای کارشناسی، افتاده به کی!! ممکنه امسال باشه، ممکنه سال اینده باشه!!! بعد شما که شرط معدل میری تو، دیگه کتاب ازمون و نویسنده و اسم کتاب رو لازم نداری!!! یه سایته... میری تو، اسم و مشخصات رو وارد میکنی مثلا میزنی معدل 14.30!!(ریسکه ها!!) بعد موقع ثبت نام که قبول شدی، میری میگی اقا معدل مغایرت داره!! ولی میری سر کلاس ها و در اخر هم همه چی درست میشه و شما میری درست رو میخونی!!

golebeh
21-08-2012, 20:07
سلام....

نوشته برای کاردانی!!!

چی؟ علمی کاربردی و ظرفیت؟! دوست عزیز من میگم ترم های اول تا 50-60 نفر رو میریزن تو یه کلاس!! شما میگی ظرفیت تکمیل بشه؟!!!!

همون دانشگاه های نزدیک خونتون که پیدا نمودین، ازشون نپرسیدین سوالاتتون رو که جواب دقیق بگیرید ایا؟

هه هه ماخ!! گیر اکثر بچه های کلوپ علمی کاربردی همینه دیگه!! اطلاع نداریم که ثبت نام جدید برای کارشناسی، افتاده به کی!! ممکنه امسال باشه، ممکنه سال اینده باشه!!! بعد شما که شرط معدل میری تو، دیگه کتاب ازمون و نویسنده و اسم کتاب رو لازم نداری!!! یه سایته... میری تو، اسم و مشخصات رو وارد میکنی مثلا میزنی معدل 14.30!!(ریسکه ها!!) بعد موقع ثبت نام که قبول شدی، میری میگی اقا معدل مغایرت داره!! ولی میری سر کلاس ها و در اخر هم همه چی درست میشه و شما میری درست رو میخونی!!

ههههههه خیر ببینی جوون داشتم دق می کردم:31:
من معدلم 13.58 ان شالله قبول بشم:12:

M0hsen3D
21-08-2012, 20:09
فرق این کاردانی فنی با کاردانی حرفه ای چیه من گیج شدم؟! بعد با معدل کل 16.13 دیگه قبولی حتمی هست دیگه نه (هر علمی کاربردی که بخوام میتونم برم؟)؟

golebeh
21-08-2012, 20:14
سلام....

نوشته برای کاردانی!!!

د نه د عزیز برادر ببین اشتباه می گی
کاردانی به کارشناسی پودمانی آزمون داره من دفترچه 91 دانلود کردم و دیدم بـــــــــــــــــله آزمون داره لامصــــــــــــــب

Mr7 Illusive
21-08-2012, 20:54
کاردانی به کارشناسی پودمانی آزمون داره من دفترچه 91 دانلود کردم و دیدم بـــــــــــــــــله آزمون داره لامصــــــــــــــب

بله ازمون داره و من شرکت کردم قبول شدم امسال

golebeh
21-08-2012, 21:03

پس این شرط معدله چیه که گفتی...بابا من صفر کیلومترم:41:

golebeh
21-08-2012, 21:09
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 11 اردیبهشت آغاز و تا 17 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت . به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 136 رشته ، 1125 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 78 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود. دكتر صدر در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره هاي كارشناسي ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود ، لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه دفترچه و كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي ثبت نام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمايند. معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آزمون دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 30 تیرماه سال جاري به طور همزمان توسط سازمان سنجش در سراسر كشور برگزار مي شود.

یعنی الان ثبت نام می کنن و امتحانش تیر 92 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr7 Illusive
21-08-2012, 21:49
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 11 اردیبهشت آغاز و تا 17 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت . به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 136 رشته ، 1125 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 78 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود. دكتر صدر در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره هاي كارشناسي ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود ، لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه دفترچه و كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي ثبت نام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمايند. معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آزمون دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 30 تیرماه سال جاري به طور همزمان توسط سازمان سنجش در سراسر كشور برگزار مي شود.

یعنی الان ثبت نام می کنن و امتحانش تیر 92 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روز دوشنبه 11 اردیبهشت آغاز و تا 17 اردیبهشت ماه سال91
امتحانش تیر 30تیر 91 بود

golebeh
22-08-2012, 12:41
بچه ها یه جایی می شناسید بدون کنکور واسه مهر منو ثبت نام کنه واسه کاردانی به کارشناسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alivw71
22-08-2012, 13:20
پس پیش دانشگاهی نمیخاد مقطع کاردانی . خیالم راحت شد :دی
احتمال قبول شدن در دانشگاه چقدره ؟
واسه ازمونش باید چه کتابایی رو خوند.
با تشکر :دی

golebeh
22-08-2012, 14:54
سلام خسته نباشید
من کاردانی گرافیک سراسری دارم و می خوام دانشگاه جامع علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی ترمی... فرهنگ و هنر (تصوی سازی) شرکت کنم چون پودمانی زمانش گذشت ولی ترمی فکر کنم دفترچش پاییز بیاد
دروسی که به عنوان مواد آزمون آزمون معرفی شده شامل
زبان و ادبیات فارسی
زبان انگلیسی
مبانی کامپیوتر
** آمار و روش تحقیق
** تاریخ هنر ایران و جهان
** هنرهاي سنتی و تجسمی
** نظریه هاي جامعه شناسی فرهنگی

می باشد و در انتهای آن نوشته

** در گروه فرهنگ و هنر داوطلبان لازم است به سؤالات 2 درس از 4 درسی که با علامت ** مشخص شده است پاسخ دهند.

1 حالا سوالم اینه که این نوشته بالا یعنی چی؟یعنی من به انتخاب خودم از اون چهار درس تخصصی می تونم دو تا شو بخونم و جواب بدم یا نه هر چهار تاشو باید بخونم و جواب بدم دروس تخصصی همشون ضریب 2/5 هستن

2 آیا آزمون علمی کاربردی نمره منفی داره؟

3 آیا کتاب کنکور و یا تست و یا کتابی که به درد من و این امتحانات بخوره می شناسید که بهم معرفی کنید چون اصلا نمی دونم باید برم چه کتابهایی تالیف کی و انتشارات چی بخرم:((

من هشت ساله از کاردانی ام می گذره والان واقعا نمی دونم چه کنم:42:

senaps
23-08-2012, 12:05
فرق این کاردانی فنی با کاردانی حرفه ای چیه من گیج شدم؟! بعد با معدل کل 16.13 دیگه قبولی حتمی هست دیگه نه (هر علمی کاربردی که بخوام میتونم برم؟)؟

هیچی!

عه؟ عاره من اشتباه کردم.... ظاهرا کاردانی به کارشناسی ازمون داره هر دوتاش! پس معدل مهم نیست! من معدلم 18 و خورده ای میباشه!!

MAGIDIYUM
23-08-2012, 19:48
سلام
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید

این دفترچه ی کاردانی ترمی جامع علمی کاربردی که 13 شهریور میاد و پیوسته و ناپیوسته داره.....آیا من که دیپلم ریاضیم (پیش دانشگاهی هم دارم) میتونم کاردانی پیوسته شرکت کنم؟؟
و اینکه این کاردانیه پیوسته یعنی از دیپلم تا آخر کارشناسی رو یه کله میخونی؟؟؟

و یه مساله ی مهم ...قبول شدن توش راحته؟؟..چون چند نفر گفتن فُرمالیتس و چون ریاضی هستی ... قبولی.چون تقریبا هیچی نخوندم و فقط دین و زندگی 3 سالانه رو نشستم و خوندم اونم نه همشو...آیا امیدی هست؟:19:

f.a.r.i.21
24-08-2012, 10:25
این مسئول های بی کفایت تصمیم گیرنده ازمون علمی و کاربردی مگه نمیدونن که چون خودشون قبلا ترم بهمن دانشجو میگرفتن

الان 70 درصد داشجو های کاردانی بهمن ماه امسال 91 فارق التحصیل میشن و باید کارشناسی شرکت کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا 1 سال عقب موندن از درس ؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا این هیئت مدیره مرکزی علمی کاربردی و این به اصطلاح دکتر صدری رئیس برگزاری ازمون های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی که نمیدونم با این طرز فکرشون مدرکشونو چجوری بهشون دادن اصلا مغز ندارن نیمدونن که باید طبق روال گذشته بهمن ماه ازمون کارشناسی بگیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

M0hsen3D
24-08-2012, 11:06
یعنی واقعا تا یه سال دیگه الاف میشین؟ اینا دیگه کین بابا.

golebeh
24-08-2012, 13:00
این مسئول های بی کفایت تصمیم گیرنده ازمون علمی و کاربردی مگه نمیدونن که چون خودشون قبلا ترم بهمن دانشجو میگرفتن

الان 70 درصد داشجو های کاردانی بهمن ماه امسال 91 فارق التحصیل میشن و باید کارشناسی شرکت کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا 1 سال عقب موندن از درس ؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا این هیئت مدیره مرکزی علمی کاربردی و این به اصطلاح دکتر صدری رئیس برگزاری ازمون های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی که نمیدونم با این طرز فکرشون مدرکشونو چجوری بهشون دادن اصلا مغز ندارن نیمدونن که باید طبق روال گذشته بهمن ماه ازمون کارشناسی بگیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

:37:خوب بهمن امتحانه دیگه منظورت چیه؟

f.a.r.i.21
24-08-2012, 16:07
:37:خوب بهمن امتحانه دیگه منظورت چیه؟

داداش ازمون کاردانی به کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترمی شهریور ماه برگزار شد . تموم شد رفت

دیگه بهمن ورودی نمیگیره و ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و پیوسته رفت برای سال 92

1_zahra
24-08-2012, 17:25
سلام
من دیپلم کامپیوتر (کارودانش) دارم

برای اینکه برم دانشگاه علمی کاربردی باید کنکور بدم ؟ واینکه از چه درسهایی تو کنکور میاد؟ و تاریخ کنکور کیه؟

دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبه؟(چون نزدیک ترین دانشگاه به خونه هست میپرسم)

ممنون میشم راهنماییم کنید

Royce
24-08-2012, 17:45
سلام
دوستان توی دانشگاه علمی کاربردی تا چه مقطعی میشه ادامه تحصیل داد؟یکی از آشناهای ما لیسانس برق از دانشگاه آزاد داره آیا میتونه برای فوق لیسانس بقیشو توی دانشگاه علمی کاربردی ادامه بده؟

نادر1368
24-08-2012, 19:11
سلام
دوستان توی دانشگاه علمی کاربردی تا چه مقطعی میشه ادامه تحصیل داد؟یکی از آشناهای ما لیسانس برق از دانشگاه آزاد داره آیا میتونه برای فوق لیسانس بقیشو توی دانشگاه علمی کاربردی ادامه بده؟
بله چرا نميشه!ارشد برق كه داره!حتي دكتري هم ميخوان ايجاد كنن و هي مدرك بدن به ملت!باشد كه اشباع شوند!:3:

M0hsen3D
25-08-2012, 16:32
سلام ,
دوستان ترمی با پودمانی الان چه فرقی میکنه؟
از 13 شهریور ترمی ثبت نام میکنن بدون کنکور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 90
از مهر هم پودمانی.

حالا من کدومشو ثبت نام کنم؟

mehdi-2009
25-08-2012, 16:40
سلام

برای اینکه برم دانشگاه علمی کاربردی باید کنکور بدم ؟ واینکه از چه درسهایی تو کنکور میاد؟ و تاریخ کنکور کیه؟

دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبه؟(چون نزدیک ترین دانشگاه به خونه هست میپرسم)

بله باید کنکوربدین
واسه کاردانی فقط از 4درس عمومی امتحان می گیرن.

Iranian boy10
25-08-2012, 16:48
سلام

ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از 13 شهریورماه آغاز مي شود
ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 13 شهریور آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 266 رشته ، 2705 كد رشته محل ، حدود 550 مرکز آموزش علمی کاربردی و ظرفيت پذيرش 64 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود. دكتر صدر در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود ، لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي مشاهده دفترچه و ثبت نام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمايند. معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان ، اواخر شهریورماه اعلام می شود. دکتر صدر در خاتمه گفت : بدیهی است تسهیلات لازم جهت معافیت تحصیلی داوطلبان مشمول ، برابر مقررات مندرج در دفترچه ثبت نام ، پیش بینی شده است.
امسال برای اولین بار کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور خواهد بود و بر اساس معدل دیپلم گزینش خواهد شد/
منبع(سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید:11:

MAGIDIYUM
25-08-2012, 18:41
امسال برای اولین بار کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور خواهد بود و بر اساس معدل دیپلم گزینش خواهد شد/

خدا از دهنت بشنوه....خیر ببینی جوون:31: واقعا همچین چیزی داااااااااااااریم:31:

این سایتی که بالا گذاشتی نمیدونم چرا باز نمیشه.....میخوام با چشمای خودم ببینم..
پیش هم میخواد؟ رشتم ریاضیه... با معدل 15.84 امیدی هست دانشگاه خوب قبول شم؟

اگه فرق کاردانی پیوسته و ناپیوسته هم بگی...خیلی ممنونت میشم...

Royce
26-08-2012, 12:06

اگه ترمی کنکور نداشته باشه اونوقت دیگه با پودمانی فرقش چیه ؟

golebeh
26-08-2012, 21:53
داداش ازمون کاردانی به کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترمی شهریور ماه برگزار شد . تموم شد رفت

دیگه بهمن ورودی نمیگیره و ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و پیوسته رفت برای سال 92

نخیر کی گفته دفترچش شهریور میاد پودمانی تموم شد اما ترمی نه

golebeh
26-08-2012, 22:01

پس چرا اینجا چیزی ننوشته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golebeh
26-08-2012, 22:03
تو رو خدا یکی به من بگه جیان چیه؟یعنی امسالدانشگاه علمی کاربردی ترمی آزمون نداره

golebeh
26-08-2012, 22:15
بخدا دارم زار می زنم اگه اطلاعاتی دارین بگید تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااا

golebeh
26-08-2012, 22:18
:41::42: دلم می خواد بمیرم

golebeh
26-08-2012, 22:27
پودمانی چی؟آزمونش کیه؟

Ahmad
26-08-2012, 22:31
این سایت رو ببین:

M . Sayid
26-08-2012, 22:34
دفترچه انتخاب رشتش رفته رو سایت سنجش ! فک نکنم مال علمی کاربردی باشه

golebeh
26-08-2012, 22:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالم خیلی بده تو رو خدا هر کی آنلاینه جواب بده ...ثبت نام برای کادانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی گذشته؟دفترچه اش نمیاد؟یعنی رفت تا سال دیگه
بخدا دارم زار می زنم اگه اطلاعاتی دارین بگید تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااا

پودمانی چی؟آزمونش کیه؟

پس چی که می گفتن بهمن آزمون دارن

بخدا دارم دق می کنم

golebeh
26-08-2012, 22:36
سایتش باز نمی شه

golebeh
26-08-2012, 22:37
پس چرا من ندیدم یعنی چی تو رو خدا بیشتر راهنمایی کنیدمن جامع علمی کابردی کاشناسی ناپیوسته می خوام

golebeh
26-08-2012, 22:41
چزا سایتش باز نمی شه

golebeh
26-08-2012, 22:54
یکی به من بدبخت بگه دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کابردی.... چه ترمی چه پودمانی کی میاد؟

golebeh
26-08-2012, 22:57
قبلا شنیده بودم آبان دفترچه میاد و بهمن امتحانه:41:

basketball
26-08-2012, 22:58
زیاد جدی نگیر این دانشگاه های پودمانی رو...
بدون ثبت نام، موقع شروع ترم هم میتونی دانشجو بشید

golebeh
26-08-2012, 22:58
دفترچه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی معمولا در پائیز منتشر میگردد. خود آزمون در دی یا بهمن ماه و نتایج آن هم اواخر سال اعلام میشود.

من اینو شنیده بودم پس چی شد گرررررررررررررررررررررررر رررررررررررریه

golebeh
26-08-2012, 22:59
تو رو خدا چطوری؟

الان من چطوری برم بدون آزمون ثبت نام کنم

golebeh
26-08-2012, 23:00
زیاد جدی نگیر این دانشگاه های پودمانی رو...
بدون ثبت نام، موقع شروع ترم هم میتونی دانشجو بشید

تو روووووووووووو خدا اگه راهی بلدی بهم بگو تو روووووووووووووووووووووووو ووووووووو خدا

golebeh
26-08-2012, 23:03
باید برم دانشگاه مربوطه بگم منو ثبت نام کنید!!!!!!!!!!!!
باید فرم پر کنم
چه کنم

golebeh
26-08-2012, 23:05
بابا یه مسلمونی جواب منو بده من دارم اینور سیبستم زااااااااااااااااااااا رررررررررررررررررررررررر می زنم خدا رو خوش نمیاد

golebeh
26-08-2012, 23:11
دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ترمی یا پودمانی کی میاد؟

golebeh
26-08-2012, 23:12
دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ترمی یا پودمانی کی میاد؟

golebeh
26-08-2012, 23:22
به من گفتن کنکور کارشناسی ناپیوسته ترمی امسال 2 بار برگزار میشه
30 تیر اولیش بود
دومیش هم دی ماهه

golebeh
26-08-2012, 23:25
30 تیر اولیش بود
دومیش هم دی ماهه

یعنی همش دروغ بود گریهههههههه

golebeh
26-08-2012, 23:25
گند خورد به سرنوشتم

hamidrezaj
26-08-2012, 23:52
سلام دوست عزیز یه بار هم فکر کنم علمی کاربردی دی ماه هست ولی دانشگاه ملی فکر کنم همون سالی یه باره,

منتظر آذر - دی باش ولی ایندفعه درست حسابی پیگیر باش که دیگه خدای نکرده عقب نمونی

انشاءالله سربلند باشید

golebeh
27-08-2012, 00:14
سلام دوست عزیز یه بار هم فکر کنم علمی کاربردی دی ماه هست ولی دانشگاه ملی فکر کنم همون سالی یه باره,

منتظر آذر - دی باش ولی ایندفعه درست حسابی پیگیر باش که دیگه خدای نکرده عقب نمونی

انشاءالله سربلند باشید

ممنون خدا از دهنتون بشنوه

mohamad skystar
27-08-2012, 00:18
طبق این لینک آزمون های علمی کاربردی دوره کارشناسی تمام شده دوست عزیز

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

f.a.r.i.21
27-08-2012, 09:01
30 تیر اولیش بود
دومیش هم دی ماهه

داداش خدا از دهنت بشنوه فکر کنم اگه دانشگاه ازاد هم اینطور باشه

M0hsen3D
27-08-2012, 16:23
اقا یکی به ما هم کمک کنه . فرق پودمانی با ترمی الان چی هست که ترمی رو مثل پودمانی بدون کنکور پذیرش میکنن؟ الان من معدل کل دیپلمم 16.13 هست ترمی ثبت نام کنم یا پودمانی؟

alavi71
27-08-2012, 17:33
اقا یکی به ما هم کمک کنه . فرق پودمانی با ترمی الان چی هست که ترمی رو مثل پودمانی بدون کنکور پذیرش میکنن؟ الان من معدل کل دیپلمم 16.13 هست ترمی ثبت نام کنم یا پودمانی؟

پودمانی علمی کاربردی در اغلب استخدامی ها اعتباری از نظر مدرک نداره
در ضمن دروس ارائه شده و واحد ها 6-10 واحد بیشتر نیست
و اصلا سطح علمی خوبی ندارند
توصیه میشه در رشته های خوب حالا فرقی نداره دولتی ازاد پیام نور -شرکت کنید
موفق باشید

1_zahra
27-08-2012, 17:55
کسی میدونه سطح علمی دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مجتمع فني تهران )چطوره؟

کلا در منطقه سعادت آباد دانشگاه علمی کاربردی خوب کدومه؟

M0hsen3D
27-08-2012, 18:47
نه دیگه الان باید یا ترمی علمی کاربردی ثبت نام کنم یا پودمانی. که پس ترمی بهتره اون جور که فهمیدم.

hamid_diablo
27-08-2012, 19:34
سلام

من دانشجوی پیام نورم .رشته مهندسی نرم افزار

تا الان 85 واحد پاس کردم و میخوام از پیام نور به خاطر مسئله ای که برام پیش اومد انصراف بدم.اونجا بهم مدرک کاردانی میدن

میخواستم بپرسم میتونم برای کارشناسی بیام علمی کاربردی؟

در ضمن تقریبا نزدیک 70 واحدم نمره هام پائین 12 خست.امکان داره تطبیق بخوره یا اینکه باید دوباره پاسشون کنم؟

dirt road
27-08-2012, 19:46
سلام

تا الان 85 واحد پاس کردم و میخوام از پیام نور به خاطر مسئله ای که برام پیش اومد انصراف بدم.اونجا بهم مدرک کاردانی میدن

در ضمن تقریبا نزدیک 70 واحدم نمره هام پائین 12 خست.امکان داره تطبیق بخوره یا اینکه باید دوباره پاسشون کنم؟

احتمال قريب به يقين بايد دوباره پاس كنيد.البته در بحث تطبيق واحد راي نهايي، خيلي زياد به نظر شوراي آموزش بستگي داره ولي نمره هاي زير 12 پيام نور را نخواهند پذيرفت.

alavi71
27-08-2012, 22:10
سلام

سلام
شما کاردانی میخوندید یا کارشناسی؟؟؟؟
نمراه های زیر 12 تطبیق نمیشه-باید مجدد پاس کنید. تعداد تطبیقی ها رو خود دانشگاه میگه بهتون

sansa
28-08-2012, 10:44
رفتم از مرکز علمی و کاربردی مرکزی تهران پرسیدم

دوستان دیگه امسال کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترمی برگزار نمیشه رفت دیگه برای سال 92 ............

golebeh
28-08-2012, 10:48
رفتم از مرکز علمی و کاربردی مرکزی تهران پرسیدم

دوستان دیگه امسال کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ترمی برگزار نمیشه رفت دیگه برای سال 92 ............

پودمانی چی؟

golebeh
28-08-2012, 10:49
خاک بر سرم شد :41:

golebeh
28-08-2012, 11:05
پودمانی چی؟

sansa
28-08-2012, 16:48
پودمانی چی؟

من اطلاعای ندارم

شما تو امضات نوشتی ای کاش دانشجو بشم .

اگه میخوای تازه بری دانشگاه : کاردانی تا 13 شهریور وقت ثبت نامش هست.

هیچ میدونی پودمانی 6 ترم هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پودمانی که بدتره .............. 1 سال صبر کنی برای کنکور 92 بهتره که بری پودمانی

منم مثل شما خاک بر سرم شد. عقب موندم . این عوضی ها نمیدونم امسال شانس ما چرا شهریور ازمون گرفتن

golebeh
28-08-2012, 21:36
من اطلاعای ندارم

شما تو امضات نوشتی ای کاش دانشجو بشم .

اگه میخوای تازه بری دانشگاه : کاردانی تا 13 شهریور وقت ثبت نامش هست.

هیچ میدونی پودمانی 6 ترم هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پودمانی که بدتره .............. 1 سال صبر کنی برای کنکور 92 بهتره که بری پودمانی

منم مثل شما خاک بر سرم شد. عقب موندم . این عوضی ها نمیدونم امسال شانس ما چرا شهریور ازمون گرفتن

من کاردانیمو از سراسری گرفتم
راستش من 29 سالمه یه دختر سه ساله دارم پودمانی برام خوبه البته ترمی هم باشه می رم اما پودمانی بهتره می تونم وقت بیشتری برای دخترکم بزارم

golebeh
28-08-2012, 21:37
واقعا موفقم خیلی بی بررررررررررررررررررررررنا مه هستن:2:

golebeh
28-08-2012, 21:38
می شه یه خواهش کنم اگه شماره اونجا رو داری بزنگی ببینی پودمانی برا نیمسال دوم دارن یا نه:42:

sansa
28-08-2012, 21:55
بله دارن مطمئن باش .

اگه شاغلی پودمانی بهترین گزینست.

golebeh
28-08-2012, 22:54
بله دارن مطمئن باش .

اگه شاغلی پودمانی بهترین گزینست.

جاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااان من آزمون نیم سال دوم دارن امسال بخدا از خوشحالی گریم گفت تو رو خدا مطمینی گریههههههههههههههههههه:42:

golebeh
28-08-2012, 22:56
نه خانه د ارم ولی بچه داری اونم برای من که دارم زبان و مفاهیم وووووو غیره و بهش آموزش می دم +همسرداری+هزار تا مسولیت دیگه پودمانی بهتره

golebeh
28-08-2012, 22:57
نمیدونی دفترچه اش کی میاد؟حدودا؟

ارمیتا2
29-08-2012, 17:47
ثبت نام کنکور ترمی کاردانی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی از 13 شهریور آغاز می شود./برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش مراجعه شود.

Royce
30-08-2012, 00:29
سلام
دوستان 2-3 تا سوال داشتم لطفا هر کدومو که میتونید جواب بدید چون خیلی کارم فوریه
این دفترچه ترمی که سیزدهم قراره بیاد یعنی کنکور نداره کلا ؟ با معدل 14/5 امکان قبول شدن توی یه رشته خوب هست ؟
من در حال حاضر توی یک شرکت خصوصی مشغول به کار هستم و میتونم نامه اشتغال به کار بگیرم حالا با این تفاصیل به نظرتون سهمیه شاغل بزنم بهتره یا آزاد ؟کلاسهای آزاد چند روز در هفتست ؟اصلا کلا میشه بگید این دوتا چه فرقایی با هم دارن ؟

ارمیتا2
30-08-2012, 09:32
سلام
دوستان 2-3 تا سوال داشتم لطفا هر کدومو که میتونید جواب بدید چون خیلی کارم فوریه
این دفترچه ترمی که سیزدهم قراره بیاد یعنی کنکور نداره کلا ؟ کنکور داره و خیلی راحته قبولیش .4درس عمومی باید کنکور بدید.با معدل 14/5 امکان قبول شدن توی یه رشته خوب هست ؟من چند نفر می شناسم با سهمیه آزاد و معدل 12 الان رشته برق می خونند.
من در حال حاضر توی یک شرکت خصوصی مشغول به کار هستم و میتونم نامه اشتغال به کار بگیرم حالا با این تفاصیل به نظرتون سهمیه شاغل بزنم بهتره یا آزاد ؟نامه اشتغال باشه شرایط بهتر می شه و نداشته باشید هم بازم قبولید.کلاسهای آزاد چند روز در هفتست ؟اترمی علمی کاربردی که با کنکور هست کلاسای شاغلین با داوطلب آزاد فرقی ندارند ومعمولآ ترم اول خود دانشگاه روزهاشو تعیین می کنه و از ترم های بعد با خود دانشجو هست./بعضی دانشگاهها 2 روز در هفته کلاس دارندو بعضی یک روز کامل و دو روز نیمه وقت./صلا کلا میشه بگید این دوتا چه فرقایی با هم دارن ؟فرق شون توی اینه که کسی که شاغل باشه خیلی راحت قبول می شه .معمولآ قبولی 100درصده ولی اون دانشگاهی که قبول می شید مهمه./کسی که در دانشگاههای تهران قبول میشه با اونی که شهر دیگری قبول میشه رتبش بهتره.

golebeh
30-08-2012, 09:49
نخیر کنکور و آزمون نداره

ارمیتا2
30-08-2012, 16:37
.................................................. ...........................

1_zahra
30-08-2012, 17:11
پذیرش دانشگاه علمی کاربردی به صورت پودمانی کنکور ندارد ولی ترمیکنکور دارد و تاریخ کنکور در سایت سنجش است./ترمیدر 2 سال کاردانی می گیرید ولی در پودمانی4سال/
نخیر کنکور نداره
برای اولین بار امسال کنکور ترمی رو برداشتن

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود:پذیرش دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل کل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان ، اواخر شهریورماه اعلام می شود.

منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 90

golebeh
30-08-2012, 17:49
منم می گم کنکور نداره

golebeh
30-08-2012, 17:50
کاردانی به کارشناسی پودمانی برا نیمسال دوم دارن یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr_100_dolari
30-08-2012, 17:52
نخیر کنکور نداره

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود:پذیرش دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل کل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان ، اواخر شهریورماه اعلام می شود.

منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=112 90

برای کاردانی به کارشناسی کی میادش دفترچش ؟
اون کنکور داره یا نه ؟>

soheil_66
31-08-2012, 00:19
کسی میدونه سطح علمی دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مجتمع فني تهران )چطوره؟

کلا در منطقه سعادت آباد دانشگاه علمی کاربردی خوب کدومه؟

من کلاس های آزاد مجتمع فنی رو میرفتم و کلا دانشگاه با کلاسیه ولی از رشته های علمی کاربردیش خوشم نیومد . الان دانشگاه توی خیابون هرمزان شهرک غرب میرم اینجام بد نیست . یه دانشگاه هم فکر کنم توی بلوار دریا هستش .
در هر صورت باید ببینی چه رشته ای دوست داری و بعد انتخاب کنی .

Royce
31-08-2012, 10:42
پودمانی واقعا 4 سال طول میکشه تا مدرک کاردانی بگیریم ؟ ای بابا این که خیلی بده

mojtaba2321
31-08-2012, 12:29
پودمانی واقعا 4 سال طول میکشه تا مدرک کاردانی بگیریم ؟ ای بابا این که خیلی بده

خیر دوست عزیز 2 ساله هست.

alivw71
31-08-2012, 14:10
دوستان معدل کتبی دیپلمم 9.25 هست :دی وکل 11.5 :دی امکان قبولی هست؟
جواب بدید زود. (دیپلم علوم انسانی.)
الان من سربازم و هرچی زودتر میخام ترخیص شم.
کی باید ایست خدمتی بگیرم؟ همون روز که نتایج اعلام شد؟

mojtaba2321
31-08-2012, 14:49
دوستان معدل کتبی دیپلمم 9.25 هست :دی وکل 11.5 :دی امکان قبولی هست؟
جواب بدید زود. (دیپلم علوم انسانی.)
الان من سربازم و هرچی زودتر میخام ترخیص شم.
کی باید ایست خدمتی بگیرم؟ همون روز که نتایج اعلام شد؟
بستگی به دانشگاهی داره که میخوای انتخاب اولتو بزنی اما پودمانی بزنی قبول میشی اما نه یه جای خوب.

alivw71
31-08-2012, 15:17
اگه کل دانشکاهای تهران و کرج رو بزنم قبولی 100%؟
رشته هم . اگه جورا بافی هم داشته باشه میزنمم.
پودمانی منو از خدمت سربازی ترخیص نمیکنه. به خاطر همین میخام ترمی بخونم.

pouyasony
31-08-2012, 16:14
سلام دوستان چند وقته یه سوال برام پیش اومده بود که بالاخره اینجارو پیدا کردم
من دیپلمم تجربیه میخوام تو این کنکور ترمی علمی کاربردی شرکت کنم و رشته حسابداری بردارم الان میخواستم بدونم اولویت قبولی با کسی هستش که دیپلم فنی حرفه ای یا همون حسابداری داره یا نه ؟خودشم من مدرک پیش دانشگاهی دارم
لطفا زود جوابمو بدید ممنون میشم.

M0hsen3D
31-08-2012, 18:34
ترمی کنکور نداره امسال ... شرط معدل هست.

Royce
31-08-2012, 19:19
خیر دوست عزیز 2 ساله هست.

پس این دوستمون چی میگه ؟

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی به صورت پودمانی کنکور ندارد ولی ترمیکنکور دارد و تاریخ کنکور در سایت سنجش است./ترمیدر 2 سال کاردانی می گیرید ولی در پودمانی4سال

nightmare
31-08-2012, 21:20
سلام .
دوستان من میخواستم امسال در دانشگاه علمی کاربردی (کاردانی پیوسته) شرکت کنم. اما شرایط کاریم طوری هست که فقط پنجشنبه و جمعه برای دانشگاه رفتن وقت دارم.
(مشکل سربازی ندارم. معدل دیپلمم نزدیک 17 هست و کارم به نوعی آزاد محسوب میشه. اما لیست بیمه دارم و فکر کنم بتونم گواهی اشتغال به کار جور کنم)

میخواستم چندتا سوال بپرسم ازتون:

۱- آیا این دانشگاه برای افرادی مثل من شرایط خاصی در نظر گرفته که بتونیم درس بخونیم؟ (سهمیه شاغل و ...)
۲- شرایط شاغلین در حالت های ترمی و پودمانی متفاوته؟ چون ترجیح میدم ترمی بخونم تا پودمانی.

در کل ممنون میشم در مورد شرایط افراد شاغل برای تحصیل در این دانشگاه بهم توضیح بدید. یا اینکه منبعی رو معرفی کنید تا خودم مطالعه کنم.

سپاس.

mojtaba2321
31-08-2012, 22:17
سلام دوستان چند وقته یه سوال برام پیش اومده بود که بالاخره اینجارو پیدا کردم
من دیپلمم تجربیه میخوام تو این کنکور ترمی علمی کاربردی شرکت کنم و رشته حسابداری بردارم الان میخواستم بدونم اولویت قبولی با کسی هستش که دیپلم فنی حرفه ای یا همون حسابداری داره یا نه ؟خودشم من مدرک پیش دانشگاهی دارم
لطفا زود جوابمو بدید ممنون میشم.

توی دفترچه نوشته اولویت با اونایی هست که دیپلم اون رشته رو دارن درسته ولی پذیرش از دیپلم های دیگه هم خیلی زیاده.
الان توی رشته ما که نرم افزاره از همه رشته های فنی و غیر فنی سر کلاس داریم.

mojtaba2321
31-08-2012, 22:21
سلام .
دوستان من میخواستم امسال در دانشگاه علمی کاربردی (کاردانی پیوسته) شرکت کنم. اما شرایط کاریم طوری هست که فقط پنجشنبه و جمعه برای دانشگاه رفتن وقت دارم.
(مشکل سربازی ندارم. معدل دیپلمم نزدیک 17 هست و کارم به نوعی آزاد محسوب میشه. اما لیست بیمه دارم و فکر کنم بتونم گواهی اشتغال به کار جور کنم)

میخواستم چندتا سوال بپرسم ازتون:

۱- آیا این دانشگاه برای افرادی مثل من شرایط خاصی در نظر گرفته که بتونیم درس بخونیم؟ (سهمیه شاغل و ...)
۲- شرایط شاغلین در حالت های ترمی و پودمانی متفاوته؟ چون ترجیح میدم ترمی بخونم تا پودمانی.

در کل ممنون میشم در مورد شرایط افراد شاغل برای تحصیل در این دانشگاه بهم توضیح بدید. یا اینکه منبعی رو معرفی کنید تا خودم مطالعه کنم.

سپاس.
1. بله سهمیه شاغل داره و میتونید وقتی دفترچه اومد فقط کد رشته های سهمیه شاغل رو بزنید.
2.ترمی و پودمانی هیچ فرقی با هم ندارن، توی دوره ترمی هر ترم به شما حدود 18 واحد میدن و هر سال 2 ترم دارید؛ ولی پودمانی هر ترم 12 واحد و هر سال هم 3 ترم دارید.
برای شما که شاغلید و وقت کمی دارید پودمانی بهتره.
الان آزمون قبل از دوره ترمی ، و آزمون پس از دوره پودمانی هم برداشته شده.
اگه منظورتون از منابع درسهای خود دانشگاه هست توی سایت خود علمی کاربردی یه قسمتش سرفصل دروس رو بصورت pdf گذاشته میتونید ببینید.

mojtaba2321
31-08-2012, 22:23
پس این دوستمون چی میگه ؟

همونطور که در پست قبل به دوستمون شرایط دوره پودمانی رو گفتم به شما هر سال 3 پودمان میدن، کل دوره کاردانی هم 6 پودمان هست.
دیگه خودمم دانشجوی پودمانی هستم بازم حرفی میمونه؟!

pouyasony
31-08-2012, 23:01
توی دفترچه نوشته اولویت با اونایی هست که دیپلم اون رشته رو دارن درسته ولی پذیرش از دیپلم های دیگه هم خیلی زیاده.
الان توی رشته ما که نرم افزاره از همه رشته های فنی و غیر فنی سر کلاس داریم.
معدل کتبی دیپلم رو میخوان یا معدل کل؟من معدل کلم 14.26 هستش دیپلم تجربی.به نظرتون تو همین شهر خودم ارومیه شانس قبولی تو رشته حسابداری یا رشته های مدیریت رو دارم؟

1_zahra
31-08-2012, 23:34
من کلاس های آزاد مجتمع فنی رو میرفتم و کلا دانشگاه با کلاسیه ولی از رشته های علمی کاربردیش خوشم نیومد . الان دانشگاه توی خیابون هرمزان شهرک غرب میرم اینجام بد نیست . یه دانشگاه هم فکر کنم توی بلوار دریا هستش .
در هر صورت باید ببینی چه رشته ای دوست داری و بعد انتخاب کنی .

ممنون
شما ترمی هستین؟
من دیپلم کامپیوتر دارم و میخوام کاردانی ترمی برم ، چون از هرکی میپرسم میگه ترمی بهتره

مثله اینکه دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران فقط پودمانی داره ؟ درسته؟

mojtaba2321
01-09-2012, 00:08
معدل کتبی دیپلم رو میخوان یا معدل کل؟من معدل کلم 14.26 هستش دیپلم تجربی.به نظرتون تو همین شهر خودم ارومیه شانس قبولی تو رشته حسابداری یا رشته های مدیریت رو دارم؟

معدل کل
بله به راحتی قبول میشید.

ارمیتا2
01-09-2012, 01:46
نخیر کنکور نداره

ببخشید من از این خبر اطلاعی نداشتم .

soheil_66
01-09-2012, 02:11
ممنون
شما ترمی هستین؟
من دیپلم کامپیوتر دارم و میخوام کاردانی ترمی برم ، چون از هرکی میپرسم میگه ترمی بهتره

مثله اینکه دانشگاه علمی کاربردی فناوران اطلاعات تهران فقط پودمانی داره ؟ درسته؟

نه من پودمانی نرم افزار میخونم
از لحاظ مدرک بین ترمی و پودمانی هیچ فرقی نیست و فقط همون بحث مدت زمانش هست که یکم پودمانی بیشتره.
مجتمع فنی رو الان دفترچه ترمی پارسال رو نگاه میکردم اثری ازش نبود و فقط پودمانی داشت .

Royce
01-09-2012, 10:39
دوستان برای اینکه با سهمیه شاغل وارد دانشگاه بشیم آیا اون کاری که انجام میدیدم حتما باید به رشتمون مربوط باشه ؟ یکی از دوستان میگفت زیاد به این چیزا گیر نمیدن فقط میخوان جایی به مدت حد اقل یک سالی مشغول به کار باشی این درسته ؟

pouyasony
01-09-2012, 11:12
معدل کل
بله به راحتی قبول میشید.

داداش شرمنده یه سوال دیگه تو انتخاب رشته فقط یه رشته رو انتخاب کنم بهتره یا چندتا رشته رو انتخاب کنم؟مثلا میگم شاید اگه فقط یه رشته رو بزنم شانسم بیشتر باشه!

mojtaba2321
01-09-2012, 13:37
داداش شرمنده یه سوال دیگه تو انتخاب رشته فقط یه رشته رو انتخاب کنم بهتره یا چندتا رشته رو انتخاب کنم؟مثلا میگم شاید اگه فقط یه رشته رو بزنم شانسم بیشتر باشه!

میتونید چند تا رشته هم انتخاب کنید به شرطی که همشون توی یک گروه آموزشی باشن، مثلا حسابداری و پرورش آبزیان رو با هم نمیتونید انتخاب کنید.
ولی اگه علاقه خاص به یک رشته مثلا حسابداری دارید میتونید چند تا دانشگاه که حسابداری دارن رو انتخاب کنید( این روزا دیگه همه شهرهای بزرگ چند تا مرکز علمی کاربردی دارن)

mojtaba2321
01-09-2012, 13:45
دوستان برای اینکه با سهمیه شاغل وارد دانشگاه بشیم آیا اون کاری که انجام میدیدم حتما باید به رشتمون مربوط باشه ؟ یکی از دوستان میگفت زیاد به این چیزا گیر نمیدن فقط میخوان جایی به مدت حد اقل یک سالی مشغول به کار باشی این درسته ؟

ایراد آنچنانی نمیگیرن
ولی این برگ ثبت نام دفترچه پودمانی پارسال هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyasony
01-09-2012, 13:59
میتونید چند تا رشته هم انتخاب کنید به شرطی که همشون توی یک گروه آموزشی باشن، مثلا حسابداری و پرورش آبزیان رو با هم نمیتونید انتخاب کنید.
ولی اگه علاقه خاص به یک رشته مثلا حسابداری دارید میتونید چند تا دانشگاه که حسابداری دارن رو انتخاب کنید( این روزا دیگه همه شهرهای بزرگ چند تا مرکز علمی کاربردی دارن)

اره من دوس دارم حسابداری بزنم ولی چون دیپلمم تجربیه میترسم تو حسابداری قبول نشم معدلمم 14.26

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

alivw71
01-09-2012, 20:38
معدل کل من 11.5 هست. حالا با دیپلم انسانی بهتره چه رشته هایی و دانشگاهی رو انتخاب کنم که قبولیم 100%بشه؟

1_zahra
01-09-2012, 22:00
نه من پودمانی نرم افزار میخونم
از لحاظ مدرک بین ترمی و پودمانی هیچ فرقی نیست و فقط همون بحث مدت زمانش هست که یکم پودمانی بیشتره.
مجتمع فنی رو الان دفترچه ترمی پارسال رو نگاه میکردم اثری ازش نبود و فقط پودمانی داشت .

خيلي ممنون از راهنماييتون

مجتمع فنی پودمانی نرم افزار داره؟من الان موندم چه دانشگاهي برم ترمي ، پودماني ؟ واينكه ميخوام هم نزديك باشه و هم سطح علمي بالايي داشته باشه؟

اگر پودماني و ترمي با هم فرقي ندارن پس چرا ايشون اين طوري گفتن؟

پودمانی علمی کاربردی در اغلب استخدامی ها اعتباری از نظر مدرک نداره
در ضمن دروس ارائه شده و واحد ها 6-10 واحد بیشتر نیست
و اصلا سطح علمی خوبی ندارند
توصیه میشه در رشته های خوب حالا فرقی نداره دولتی ازاد پیام نور -شرکت کنید
موفق باشید

يه سوال ديگه داشتم اينكه ساعت تشكيل كلاسهاي پودماني كيه؟
چون من شاغل نيستم و ترجيح ميدم صبح باشه

ببخشيد اين همه سوال پرسيدم

soheil_66
01-09-2012, 23:50
خيلي ممنون از راهنماييتون

مجتمع فنی پودمانی نرم افزار داره؟من الان موندم چه دانشگاهي برم ترمي ، پودماني ؟ واينكه ميخوام هم نزديك باشه و هم سطح علمي بالايي داشته باشه؟

اگر پودماني و ترمي با هم فرقي ندارن پس چرا ايشون اين طوري گفتن؟

يه سوال ديگه داشتم اينكه ساعت تشكيل كلاسهاي پودماني كيه؟
چون من شاغل نيستم و ترجيح ميدم صبح باشه

ببخشيد اين همه سوال پرسيدم

خواهش میکنم
مجتمع فنی نرم افزار نداره ... دانشگاه تو سعادت آباد و شهرک غرب ، چهار پنج تایی هست ولی هر کدوم رشته های خاصی دارن و باید ببینی کدوم رشته میخوای انتخاب کنی . مثلا رشته نرم افزار 2 تا دانشگاه هست که میتونی انتخاب کنی ... .

در خصوص صحبتهای این دوستمون خودشون جواب بدن بهتره ولی اینکه 6 تا 10 واحد بیشتر نمیدن که کاملا اشتباه ست حداقل برای ما که اینگونه بود و ترم اول 14 واحد و ترم دوم 13 واحد داشتیم . البته اینم بگم پودمانی در آخر باید آزمون جامع بدی تا مدرکتو بگیری (فکر کنم معدل اگه بالای 17 باشه بدون کنکور مدرک میدن ، اینو مطمئن نیستم :31: ) . فرق دیگه شم نمره قبولی که ترمی 10 و پودمانی 12 ست . فرق دیگشم برای آقایون هست که ترمی کارت پایان خدمت یا معافی سربازی نمیخواد و پودمانی میخوادش .

راجب ساعت کلاسها بطور مثال برای ما اینطوری بود که 3 تا گروه A , B , C داشتیم که گروه A کلاسهاش صبح بود . گروه B هم صبح هم ظهر . گروه C هم کلاسهاش ظهر بود .

M0hsen3D
02-09-2012, 00:20
یعنی چی کارت پایان خدمت میخواد پودمانی؟ یعنی من الان باید اول سربازی برم بعد پودمانی شرکت کنم؟
...................

دوستان من برای دیپلمم یه درس (عربی) افتاده دارم ... و باید دی ماه امتحان بدم. میتونم علمی کاربردی ترمی این ماه ثبت نام کنم و یه ترم تا دی مرخصی بگیرم از دانشگاه؟

soheil_66
02-09-2012, 18:28
یعنی چی کارت پایان خدمت میخواد پودمانی؟ یعنی من الان باید اول سربازی برم بعد پودمانی شرکت کنم؟
...................

دوستان من برای دیپلمم یه درس (عربی) افتاده دارم ... و باید دی ماه امتحان بدم. میتونم علمی کاربردی ترمی این ماه ثبت نام کنم و یه ترم تا دی مرخصی بگیرم از دانشگاه؟

Mr7 Illusive
02-09-2012, 21:44
نتایج کارشناسی پیوسته ترمی علمی کاربردی هم دیگه کم کم باید پیداش بشه!
کسی دقیقا اطلاع نداره چه روزی یا هفته چندم شهریور میاد؟

mojtaba2321
03-09-2012, 09:52
خواهش میکنم
مجتمع فنی نرم افزار نداره ... دانشگاه تو سعادت آباد و شهرک غرب ، چهار پنج تایی هست ولی هر کدوم رشته های خاصی دارن و باید ببینی کدوم رشته میخوای انتخاب کنی . مثلا رشته نرم افزار 2 تا دانشگاه هست که میتونی انتخاب کنی ... .

در خصوص صحبتهای این دوستمون خودشون جواب بدن بهتره ولی اینکه 6 تا 10 واحد بیشتر نمیدن که کاملا اشتباه ست حداقل برای ما که اینگونه بود و ترم اول 14 واحد و ترم دوم 13 واحد داشتیم . البته اینم بگم پودمانی در آخر باید آزمون جامع بدی تا مدرکتو بگیری (فکر کنم معدل اگه بالای 17 باشه بدون کنکور مدرک میدن ، اینو مطمئن نیستم :31: ) . فرق دیگه شم نمره قبولی که ترمی 10 و پودمانی 12 ست . فرق دیگشم برای آقایون هست که ترمی کارت پایان خدمت یا معافی سربازی نمیخواد و پودمانی میخوادش .

راجب ساعت کلاسها بطور مثال برای ما اینطوری بود که 3 تا گروه A , B , C داشتیم که گروه A کلاسهاش صبح بود . گروه B هم صبح هم ظهر . گروه C هم کلاسهاش ظهر بود .

دوست عزیز آزمون جامع دوره پودمانی برداشته شد.

tasmin
03-09-2012, 10:30
ثبت نام کارشناسی پودمانی از 27 شهریور شروع میشه، کسی میدونه مدرکش چه جوریه و چند ترم طول میکشه تا مدرک بگیریم.

golebeh
03-09-2012, 13:45
کسی می دونه دفترچه پودمانی کارشناسی ناپیوسته نیم سال دوم میاد یا نه اگه بیاد کی؟

golebeh
03-09-2012, 13:45
ثبت نام کارشناسی پودمانی از 27 شهریور شروع میشه، کسی میدونه مدرکش چه جوریه و چند ترم طول میکشه تا مدرک بگیریم.

آزمون داره

pouyasony
03-09-2012, 13:54
دوستان همه جا نوشته ثبت نام ترمی کاردانی پیوسته و ناپیوسته شروع شده حتی تو سایت علمی کاربردی لینک هم دادن ولی وقتی میرم تو سایت سنجش هیچ خبری نیست

Iranian boy10
03-09-2012, 14:14
دوستان همه جا نوشته ثبت نام ترمی کاردانی پیوسته و ناپیوسته شروع شده حتی تو سایت علمی کاربردی لینک هم دادن ولی وقتی میرم تو سایت سنجش هیچ خبری نیست

چه عجله ای دارید ...!!!
نترسید تا 18 وقت هست ، ثبت نام تموم نمیشه :20:
موفق باشید

Mr7 Illusive
03-09-2012, 16:27

خرید کارت اعتباری شرکت در پذیرش مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی 1391، دانشگاه جامع علمی - کاربردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه راهنمای شرکت در پذیرش مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی سال 1391، دانشگاه جامع علمی - کاربردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M0RTEZA_R
03-09-2012, 16:53
سلام برای ثبت نام فقط دیپلم میخواد یا پیشم باید داشته باشی؟اینی که نوشته یعنی چی؟

ثبت‌نام قطعي پذيرفته‌شدگان نظام جديد در مراكز آموزشي، منوط به ارايه مدرك ديپلم سه ساله نظام جديد و مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشد.

pouyasony
03-09-2012, 16:56
سلام من دفترچه رو دانلود کردم ولی راجب کاردانی پیوسته و نا پیوسته چیزی نگفته .کاردانی پیوسته با ناپیوسته چه فرقی میکنه؟کدومش بهتره؟

Mr7 Illusive
03-09-2012, 17:11
سلام من دفترچه رو دانلود کردم ولی راجب کاردانی پیوسته و نا پیوسته چیزی نگفته .کاردانی پیوسته با ناپیوسته چه فرقی میکنه؟کدومش بهتره؟
فکر کنم:
کاردانی پیوسته باید دیپلم فنی /کاردانش داشته باشی
کاردانی ناپیوسته باید پیش دانشگاهی داشته باشی

pouyasony
03-09-2012, 18:21
فکر کنم:
کاردانی پیوسته باید دیپلم فنی /کاردانش داشته باشی
کاردانی ناپیوسته باید پیش دانشگاهی داشته باشی
نه عزیز فکر نکنم اینجوری باشه چون تو دفترچه نوشته اونایی هم که مدرک پیش دانشگاهی دارن باید فقط معدل کل دیپلم رو بزنن.

M0RTEZA_R
03-09-2012, 19:01
فکر کنم بعدا باید مدرک پیشو ببری بدی

alivw71
03-09-2012, 19:07
کد نظام وظیفه چطوریه؟
من سربازم اخه!!!

alivw71
03-09-2012, 19:50
14) سربازان شاغل به خدمت جهت تحصيل در مقطع كارداني از خدمت ترخيص نخواهند شد.
این یعنی چیی؟

M0RTEZA_R
03-09-2012, 20:36
شماره ندارن زنگ بزنیم بپرشیم؟

pouyasony
03-09-2012, 20:59
شماره ندارن زنگ بزنیم بپرشیم؟

داداش خیالت تخت مدرک پیش نمیخواد اونی که شما نوشتید که تو دفترچه هست مخصوص اتباع خارجیه.با دقت بخونی متوجه میشی

golebeh
03-09-2012, 23:47
کسی می دونه دفترچه پودمانی یا ترمی کارشناسی ناپیوسته نیم سال دوم میاد یا نه اگه بیاد کی؟

tasmin
04-09-2012, 09:43
کسی می دونه دفترچه پودمانی یا ترمی کارشناسی ناپیوسته نیم سال دوم میاد یا نه اگه بیاد کی؟

دفترچه ثبت نام آزمون پودمانی نیمه دوم سال میاد، با عنوان آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی - پودمانی . این ثبت نامی هم که روز 27 شهریور داره شروع میشه برای کسانی هست که تو کنکور این مقطع که در اردیبهشت ماه 91 برگزار گردید و قبول شدن هستش.

برای علمی کاربردی ترمی هم نیمه دوم سال ثبت نام هست و نیمه اول سال کنکورش.

alivw71
04-09-2012, 12:57
کسی اینجا کد های نظام وظیه رو نمیدونه چی بزم؟
تو دفترچه چیزی ننوشته.

MAGIDIYUM
04-09-2012, 15:32
کسی اینجا کد های نظام وظیه رو نمیدونه چی بزم؟
تو دفترچه چیزی ننوشته.

دوست من اگه منظورتون دفترچه ی کاردانی پیوسته و ناپیوسته ی ترمیه.....شما باید با توجه به صفحه ی سوم دفترچه ....اونجایی که تیتر نوشته : (( 3-2) مقررات وظیفه ی عمومی))....از شماره ی 1 تا 14 .... متناسب با وضعیتتون یکی رو انتخاب و موقع ثبت نام درج کنید....

M0RTEZA_R
04-09-2012, 15:43
الان این ثبت نام مال امساله؟یعنی از مهر شروع میشه دانشگاه؟

tasmin
04-09-2012, 16:03
الان این ثبت نام مال امساله؟یعنی از مهر شروع میشه دانشگاه؟
به احتمال خیلی زیاد همینطوره و از مهر کلاس ها شروع میشه

M0RTEZA_R
04-09-2012, 16:14
نمیدونم متونم بنویسم.من میخوام باسه معافی اقدام کنم.الان بنویسم تا اخر شهریور جوابش بیاد که من برم به سازمان وظیفه بگم من میخوام برم دانشگاه.

Mr7 Illusive
04-09-2012, 17:07
برای مشاهده نتايج آزمون دوره هاي کارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمي دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 91(رشته هاي متمرکز و نيمه متمرکز) اینجا را کلیک نمایید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr7 Illusive
04-09-2012, 17:13
سلام دوستان
من این دوجا قبول شدم کدوم را برم بهتره؟
ترمی:

مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات گرايش مخابرات سيار / مركزاموزش علمي -كاربردي كارخانجات مخابراتي ايران -شيراز

پودمانی:

مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات گرايش ديتا-شيراز-مركزاموزش علمي -كاربردي شركت صنايع مخابراتي راه دورايران -شيراز

alivw71
04-09-2012, 18:19
دوستان کد رشته همون کد زیر گروه اموزشیه؟

Royce
05-09-2012, 00:20
از دوستان کسی اینجا هست که تجربه ترمی کاردانی رو داشته باشه ؟ من 25 سالمه میترسم برم ترمی مهد کودک باشه :( برا همین بین ترمی و پودمانی مرددم . میانگین سنی دانشجوها چجوریاست ؟

PSYCHO_MAN
05-09-2012, 01:51
من ترمی کاردانی بودم. از شما یه سالی بزرگترم و بین دانشجوهایی که بودیم من جزء رده جوانان -امید محسوب میشدم . چنجا هم مهمان بودم تقریباً همین وضع بود . ولی ازمن میشنوی زیاد در قید و بند این چیزا نباش مدرکتو زودتر بگیر که که سنت داره یواش یواش بالا میره

linkinpark20
05-09-2012, 07:35
دوستان بنده ترم دو کارشناسی نا پیوسته نرم افزار هستم حالا کارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات قبول شدم چون مدرک کاردانی من هم فناوری اطلاعات هست میخواستم بپرسم کسی اینجا هست خبر داشته باشه که چه تعداد واحدم رو میتونم تطابق بدم چون ترم اول رو همه رو پاس کردم میترسم تغییر رشته بدم یک ترم عقب بیفتم و یک سوال دیگه اینکه ایا این کار ارزش داره یا همون نرم افزار رو ادامه بدم بهتره ممنون میشم ازتون

babakiyan
05-09-2012, 10:53
سلام دوستان
من این دوجا قبول شدم کدوم را برم بهتره؟
سلام
من جای شما باشم ترمی رو میرم :20:

Mr7 Illusive
05-09-2012, 10:55
سلام
من جای شما باشم ترمی رو میرم :20:
با توجه به حذف ازمون جامع الان تفاوت ترمی و پودمانی چیه؟بجر محدودیت 14 واحدی و ترم تابستان اجباری؟
کسی در مورد رشته نظری نداره؟

babakiyan
05-09-2012, 10:56
دوستان بنده ترم دو کارشناسی نا پیوسته نرم افزار هستم حالا کارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات قبول شدم چون مدرک کاردانی من هم فناوری اطلاعات هست میخواستم بپرسم کسی اینجا هست خبر داشته باشه که چه تعداد واحدم رو میتونم تطابق بدم چون ترم اول رو همه رو پاس کردم میترسم تغییر رشته بدم یک ترم عقب بیفتم و یک سوال دیگه اینکه ایا این کار ارزش داره یا همون نرم افزار رو ادامه بدم بهتره ممنون میشم ازتون
نرم افزار خیلی بهتر از فناوری اطلاعات
در واقع نرم افزار میتونه کارای فناوری اطلاعات رو انجام بده ولی فناوری اطلاعات برخی از کارای نرم افزار رو انجام بده بخصوصو برنامه نویسی که فقط نرم افزار میتونه انجام بده

M0hsen3D
05-09-2012, 12:53
دوستان من میخوام برای ترمی ثبت نام کنم منتها معدل کل دیپلمم رو نمیدونم چون هنوز نگرفتمش ولی یه معدل کل تو یه برگه خلاصه تحصیلی دارم که 16.13 . همینو میتونم بزنم برای ثبت نام؟ اگه معدل کل دیپلم بیشتر یا کم تر بود چی؟ (ولی میدونم از 16 پایین تر نیست دیگه)

pouyasony
05-09-2012, 13:35
دوستان راسته که میگن تو دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی کاردانی همه کلاسا عصر برگزار میشه و به خاطر افراد شاغل طرف صبح کلاس برگزار نمیشه؟