PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

mohsen_zz
07-01-2012, 23:57
خیلی ممنون از پاسختون:11:
پس اگه کارشناسی کمتر از چهار سال تموم میشه با حساب اینکه ترم تابستونی هم بردارم میتونم مثلا 3 ساله کارشناسیمو بگیرم؟هر ترم چهار ماه و هر مقطع چهار ترمه دیگه آره؟
معدل دیپلمم ریاضیم 15.84 هست.....خوبه؟
از مدرک پیش دانشگاهیم نمیتونم استفاده ی خاصی بکنم؟
با این معدل و رشته ای که دارم آیا میتونم راحت تو دانشگاه علمی کاربردی ترمی گرایش صنعت قبول بشم؟:41:
آره عزیز منم تقریبا عین شرایط شما رو دارم همسن و هم رشته ریاضی با معدل 16، مدرک پیش نیازی نیست ، دیپلم ریاضی هم برای پذیرش در صنعت در اولویته
قبول هم میشی براحتی بستگی داره کجا بخوای قبول بشی، من سخت ترین رشته کاردانی ترمی برای قبولی رو قبول شدم ، معماری تهران، توی کنکور هم ادبیات و عربی رو اصلا نزدم، بقیه رو هم 50 درصد زدم قبول شدم
در کل نگران نباش یه دور دروس عمومی دبیرستان رو بخون قبول میشی ;)
هیچ وقت هم برای کسب علم دیر نیست، خیلی ها رو میشناسم با سن بالای سی سال دارن لیسانس میخونن
زودتر از 4 سال هم نمیتونی کارشناسی بگیری (اگر ناپیوسته بتونی 4 ساله لیسانس بگیری هم خیلی هنر کردی )

xgf
08-01-2012, 08:55
کنکور ترمی که اعلام نتایج شدن و ما ثبت نام کردیم، کلاس هامون هم از 23 بهمن شروع میشه، فکر کنم الان هرچی ثبت نام کنند از مهر سال دیگه کلاس هاش باشه ولی بازم بپرس
توصیه من اینه که پودمانی نرو اگر سنت خیلی بالا نیست

میدونم دوست عزیز ولی من اگه این پودمانی رو ثبت نام نکنم و اگه کنور ترمی قبول نشم این پودمانی از دستم میره من میخواهم بدونم میتونم این پودمانی رو ثبت نام کنم که بعد ترمی کنکور بدم قبول نشدم برم پودمانی که باز یه سال دیگه عقب نمونم؟ تاریخ کنور و کلاس ها به هم میخوره؟

tulip_m
08-01-2012, 15:03
سلام
بچه ها یه راهنمایی جامع می خواستم
من کاردانی نرم افزار و لیسانس نرم افزار دارم
حالا میخوام کارشناسی ناپیوسته ی نوازندگی ساز ایرانی شرکت کنم
سر کار هم میرم و زیاد وسط هفته کلاس نمیتونم برم
این پودمانی چطوریه؟ واقعا بدون کنکور؟
من میتونم توی این رشته شرکت کنم؟ ثبت نامش کی هست؟
اگه باید آزمون بدم ,چطوری خیلی درس خوندن میخواد؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید

xgf
08-01-2012, 18:15
سلام
بچه ها یه راهنمایی جامع می خواستم
من کاردانی نرم افزار و لیسانس نرم افزار دارم
حالا میخوام کارشناسی ناپیوسته ی نوازندگی ساز ایرانی شرکت کنم
سر کار هم میرم و زیاد وسط هفته کلاس نمیتونم برم
این پودمانی چطوریه؟ واقعا بدون کنکور؟
من میتونم توی این رشته شرکت کنم؟ ثبت نامش کی هست؟
اگه باید آزمون بدم ,چطوری خیلی درس خوندن میخواد؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید

سلام دفترچه اش رو 20 همین ماه میدن نه عزیزم کنکور نداره فقط در پایان تحصیل یه ازموش نجامع ازت میگیرن و اتخاب رشته ات هم بستگی به معدل دیپلمت داره در مورد اونهاش چیزی دیگه نمیدونم یک سری میگن پودمانی به ددر نمیخره نرید ولی من از اونهایی که پودمانی تو شهرمون هستن پرسیدم میگم ما راضی هستیم فوق دیپلممنون رو در دو سال و سه ماه گرفتیم ولی بعضی ها میگنه سه سالو سه ماه طول میشه درمورد مدرکش هم که اونها میگفتن هیچ فرقی با ترمی نمیکنه و جفتش ر و وظارت علوم میده ولی گویا دوستان دیگر میگویند مدرکش به درد نمیخوره.
اگهر دوستان عزیز پاشخ سوال قبلی م نرو هم بدن ممنون میشم:27:

mohsen_zz
09-01-2012, 06:06
میدونم دوست عزیز ولی من اگه این پودمانی رو ثبت نام نکنم و اگه کنور ترمی قبول نشم این پودمانی از دستم میره من میخواهم بدونم میتونم این پودمانی رو ثبت نام کنم که بعد ترمی کنکور بدم قبول نشدم برم پودمانی که باز یه سال دیگه عقب نمونم؟ تاریخ کنور و کلاس ها به هم میخوره؟
آره میتونی همه رو شرکت کنی و هر کدوم رو خواستی بری

xgf
09-01-2012, 13:18
آره میتونی همه رو شرکت کنی و هر کدوم رو خواستی بری

ممنون ولی دوست من میشه یکم واضح تر توضیح بدی ؟ من اگه این پودمانی رو شرکت کنم کلاس هاش فکر میکنم اسفند شروع بشه و کنکور ترمی هم که فکر میکنم پاییز باشه و بعد از مدتی طولانی جواب کنکور میاد تقریبا یه ترم که از پودمانی بگذره اومدیم قبول شدم ترمی تکلیف این یه ترم خودنم و هزینه این ترم که دادم چی میشه؟ ایا میشه انتقال داده به ترمی؟

mohsen_zz
09-01-2012, 13:58
ممنون ولی دوست من میشه یکم واضح تر توضیح بدی ؟ من اگه این پودمانی رو شرکت کنم کلاس هاش فکر میکنم اسفند شروع بشه و کنکور ترمی هم که فکر میکنم پاییز باشه و بعد از مدتی طولانی جواب کنکور میاد تقریبا یه ترم که از پودمانی بگذره اومدیم قبول شدم ترمی تکلیف این یه ترم خودنم و هزینه این ترم که دادم چی میشه؟ ایا میشه انتقال داده به ترمی؟
باید بری دانشگاه علمی کاربردی بپرسی ببینی برات تطبیق واحد میدن یا نه، یا اگه دوستان دیگه اینجا میدونن راهنمایی کنن..

matlabdoni
09-01-2012, 15:11
من سوال داشتم لطفا دوستان راهنمایی کنند:

من رشته نرم افزار کامپیوتر را قبول شدم و 23/11 کلاسها شروع می شوند.حالا میخوام بدونم تغییر رشته چگونه هست؟(میخوام رشته حسابداری را انتخاب کنم)

اینطور که پرسیدم گفتند باید ترم 1 (3 ماه)تموم بشه تا بتونی تغییر رشته کنی.یعنی من باید این 3 ماه را الکی برم سر کلاس!!!حالا سوالم اینه که میشه کاری کرد وقتی این ترن را خوندم و خواستم غییر رشته بدم دیگه نخوام درسهایی که مربوط به نرم افزار بود را اگر در حسابداری هست نخونم؟؟لطفا کمی توضیح بدید که چطور می توانم نهایت استفاد را ببرم که شهریه ای که دادم هدر نداده باشم.
ممنون

xgf
09-01-2012, 18:16
[QUOTE=mohsen_zz;6759938]باید بری دانشگاه علمی کاربردی بپرسی ببینی برات تطبیق واحد میدن یا نه، یا اگه دوستان دیگه اینجا میدونن راهنمایی کنن..[/QUO
خیلی معذرت ولی چهار تا ...میزاشتن اونجا بهتر بود زورشون میاد استکان چایی رو بردارن چه برسه اینکه جواب بدن:41:

دوستان عزیز فردا دفترچه پودمانی رو میدن هر کی خواست بره بگیره:27:

mojtaba2321
10-01-2012, 00:54
دفترچه پودمانی از الان توی سایت سنجش اومده و می تونید ثبت نام کنید.

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:53 AM ----------

برای تطبیق پودمانی به ترمی باید نمره هاتون بالای 15 باشه.

tulip_m
10-01-2012, 09:52
سلام
بچه ها کسی اینجا هست که نوازندگی سازهای ایران یا جهان شرکت کنه؟ کارشناسی ناپیوسته
یک سئوال دیگه الان چه منابعی رو باید بخونیم؟
یک سئوال دیگه اگه نگیم کارمند دولت هستیم مهم؟

Tom Clancy's
10-01-2012, 11:42
سلام دوستان
تو دفترچه قسمتی که کد رشته محل رو میخوای انتخاب کنی،فقط عنوان مرکز رو نوشته میخواستم بدونم آدرس اون مرکز رو نمیشه پیدا کرد که معلوم بشه کجاست؟؟؟ (کد زیر گروه 609 - نرم افزار-تهران)

farzanehpaksima
10-01-2012, 12:01
به نظر من علمی کاربردی خیلی با ارزش تر از آزاده ، من هر دو رو تجربه کردم ، رشته ای که قبول شدین عالیه تبریک میگم

هزینه هاش هم خیلی کمتر هست نسبت به آزاد .

اگه رو سایت هست اسمتون نیازی نیست دیگه نشریه ای بگیرید ، ثبت نام هم برید اسمتون تو دانشگاه هست

Tom Clancy's
10-01-2012, 12:07
سلام دوستان
تو دفترچه قسمتی که کد رشته محل رو میخوای انتخاب کنی،فقط عنوان مرکز رو نوشته میخواستم بدونم آدرس اون مرکز رو نمیشه پیدا کرد که معلوم بشه کجاست؟؟؟ (کد زیر گروه 609 - نرم افزار-تهران)

این رو پیدا کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه کدوم واحد بهتره تو تهران؟؟؟

Iranian boy10
10-01-2012, 12:23
این رو پیدا کردم

از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه کدوم واحد بهتره تو تهران؟؟؟
سلام !

بنظر من "شرکت داده پردازی ایران" رشته نرم افزار تو تهران خوبه !:10:
موفق باشید:11:

xgf
10-01-2012, 17:21
سلام .فقط در اخرین مرحله مشکل دارم ببینید توضیحات زیر را.
هر داوطلب بر اساس میزان علاقه مندی خود به رشته های تحصیلی وبا توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز اموزشی که در جدول شماره یک و دو امده است منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه اصلی شامل صنعت.کاشاورزی. مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ وهنر ضوابط شرکت نماید.
ولی در این جا هم گفته شده :
داوطلب ازاد مجاز به انتخاب حداکثر 30 کد رشته (در صورت موجود )ار بین رشته های تحصیلی موجود در یک گروه اموزشی مطابق جدول شماره میباشد در صورت انتخاب از چند گروه اموزشی تمامی انتخاب ها حذف خواهند شد.

منظورشان چیست؟

مثلا من فناوری اطلاعات قم میخواهم برم باید همین یه رشته رو انتخاب کنم وشهر های ان را در اولیت های بعدی قرار بدم یا اینکه نه میتوانم چند رشته ا نتخاب کنم؟
میشه توضیح بدید ممنون؟:27:

Tom Clancy's
10-01-2012, 18:01
سلام .فقط در اخرین مرحله مشکل دارم ببینید توضیحات زیر را.
هر داوطلب بر اساس میزان علاقه مندی خود به رشته های تحصیلی وبا توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز اموزشی که در جدول شماره یک و دو امده است منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه اصلی شامل صنعت.کاشاورزی. مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ وهنر ضوابط شرکت نماید.
ولی در این جا هم گفته شده :
داوطلب ازاد مجاز به انتخاب حداکثر 30 کد رشته (در صورت موجود )ار بین رشته های تحصیلی موجود در یک گروه اموزشی مطابق جدول شماره میباشد در صورت انتخاب از چند گروه اموزشی تمامی انتخاب ها حذف خواهند شد.

منظورشان چیست؟

مثلا من فناوری اطلاعات قم میخواهم برم باید همین یه رشته رو انتخاب کنم وشهر های ان را در اولیت های بعدی قرار بدم یا اینکه نه میتوانم چند رشته ا نتخاب کنم؟
میشه توضیح بدید ممنون؟:27:

سلام
ببینید دوست عزیز شما اول کد زیر گروه آموزشی رشته مورد نظرتون رو انتخاب میکنید(مثلا برا همین فناوری اطلاعات میشه 609) حالا شما میتونید کلیه رشته هایی که تو این زیر گروه هستند رو هم انتخاب کنید(فقط اونهایی که تو این زیر گروه هستند )بعد مراجعه میکنید به جدول 5 - 18 و انتخاب هاتون رو باتوجه به شهر مورد نظر انجام میدید

xgf
10-01-2012, 18:22
سلام
ببینید دوست عزیز شما اول کد زیر گروه آموزشی رشته مورد نظرتون رو انتخاب میکنید(مثلا برا همین فناوری اطلاعات میشه 609) حالا شما میتونید کلیه رشته هایی که تو این زیر گروه هستند رو هم انتخاب کنید(فقط اونهایی که تو این زیر گروه هستند )بعد مراجعه میکنید به جدول 5 - 18 و انتخاب هاتون رو باتوجه به شهر مورد نظر انجام میدید

کد زیر گروه اموزشی برای شاغلین دولتی و خصوصی هست ولی برای من که ازادم معرفی کد گروه مشخص نشد ه
پس منظورتون این هست که الان فناروی اطلاعات که تو گروه صنعت هست میشه که رشته های دیگه هم همچون برق الکترونیک-ابزار دقیق -تکنو لوزی کنترول و ماشین افزار سخت افزار کامپیتر رو هم انتخاب کنم؟ چون همه دراین گروه هستن
ممنون:11:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم دوستان من اولیت اولمو میخواهم فناروی اطلاعات بزنم معدلم 14/72 هست امکان داره رد بشم؟ به نظر شما رشته خوبیه؟

ahriman323
10-01-2012, 23:42
سلام دوستان
کارشناسی تری سال دیگه میاد نه؟

پودمانی مگه امتحان داشت قبلا؟

دوستان الکترونیکی چه گرایشی را برای کارشناسی ناپیوسته توصیه میکنند؟!

ترم بعد کاردانی ام تمام میشه میتونم که شرکت کنم؟!

shuhin
11-01-2012, 11:08
سلام دوستان
من میخوام پودمانی نرم افزار رو انتخاب کنم
ممکنه بین این 3 بگید کدوم بهتره؟؟ (تهران)
1-داده پرداز ایران
2-گسترش انفورماتیک
3-موسسه آموزش عالی انفورماتیک ایران

بعد معدل من 17.37 هست به نظرتون انتخاب اول قبول میشم؟؟؟؟:11:

xgf
11-01-2012, 11:14
سلام دوستان
من میخوام پودمانی نرم افزار رو انتخاب کنم
ممکنه بین این 3 بگید کدوم بهتره؟؟ (تهران)
1-داده پرداز ایران
2-گسترش انفورماتیک
3-موسسه آموزش عالی انفورماتیک ایران

بعد معدل من 17.37 هست به نظرتون انتخاب اول قبول میشم؟؟؟؟:11:

سلام
شک نکن که قبولی:27:

Tom Clancy's
11-01-2012, 11:36
کد زیر گروه اموزشی برای شاغلین دولتی و خصوصی هست ولی برای من که ازادم معرفی کد گروه مشخص نشد ه
پس منظورتون این هست که الان فناروی اطلاعات که تو گروه صنعت هست میشه که رشته های دیگه هم همچون برق الکترونیک-ابزار دقیق -تکنو لوزی کنترول و ماشین افزار سخت افزار کامپیتر رو هم انتخاب کنم؟ چون همه دراین گروه هستن
ممنون:11:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم دوستان من اولیت اولمو میخواهم فناروی اطلاعات بزنم معدلم 14/72 هست امکان داره رد بشم؟ به نظر شما رشته خوبیه؟

مشخص کردن اون کد برای داوطلب آزاد لازم نیست
بله شما میتونید توی یه گروه هر رشته ای رو انتخاب کنید

Royce
11-01-2012, 12:46
سلام
دوتا سوال دارم بدطور لنگم هرکی میتونه راهنمایی کنه.
1.امروز از جلوی پست که رد میشدم نوشته بود دفترچه پودمانی کاردانی ناپیوسته علمی کاربردی
این ناپیوسته خوردنیه یا پوشیدنی؟ :دی من دوره قبل(همین 4-5 ماه پیش) که دفترچه پودمانی کاردانی گرفتم روش چیزی از پیوسته و ناپیوسته ننوشته بود.آیا این دفترچه همونه من بگیرم؟اشتباهی نره تو پاچمون؟
2.سهمیه شاغل از نظر هزینه چه مزیتهایی نسبت به آزاد داره؟

ممنون میشم به این 2تا سوال ما جواب بدید

ahriman323
11-01-2012, 12:52
سلام
دوتا سوال دارم بدطور لنگم هرکی میتونه راهنمایی کنه.
1.امروز از جلوی پست که رد میشدم نوشته بود دفترچه پودمانی کاردانی ناپیوسته علمی کاربردی
این ناپیوسته خوردنیه یا پوشیدنی؟ :دی من دوره قبل(همین 4-5 ماه پیش) که دفترچه پودمانی کاردانی گرفتم روش چیزی از پیوسته و ناپیوسته ننوشته بود.آیا این دفترچه همونه من بگیرم؟اشتباهی نره تو پاچمون؟
2.سهمیه شاغل از نظر هزینه چه مزیتهایی نسبت به آزاد داره؟

ممنون میشم به این 2تا سوال ما جواب بدید
اگه مدرک کاردانی را دارید میتونید دفترچه کارشناسی ناپیوسته بگیرید اگه دیپلم دارید باید کارشناسی پیوسته بگیرید
هزینه فکر نمیکنم فرقی داشته باشه ولی از نظر ظرفیت پذیرش

mehr film
11-01-2012, 16:14
آقا من کاردانی از دانشگاه آزاد دارم ... به نظرتون پودمانی کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ارزش داره ؟ یا همون کاردانی به کارشناسی آزاد رو برم مدرکش بهتره

دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی کی میاد ؟

ahriman323
11-01-2012, 16:21
آقا من کاردانی از دانشگاه آزاد دارم ... به نظرتون پودمانی کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ارزش داره ؟ یا همون کاردانی به کارشناسی آزاد رو برم مدرکش بهتره

دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ترمی کی میاد ؟

منم کاردانی ازاد دارم میخوام کارشناسی برم علمی کاربردی

ترمی سالی یکبار میاد ظاهرا برج 8 یا 9

mehr film
11-01-2012, 17:01
منم کاردانی ازاد دارم میخوام کارشناسی برم علمی کاربردی

ترمی سالی یکبار میاد ظاهرا برج 8 یا 9

پودمانی میخوای بری شما هم ؟؟

آما فکر نکنم پودمانی ارزش بیشتری از آزاد داشته باشه . فقط هزینش کمتره ...

راجع به ترمی هم شنیدم که سالی 2 بار میاد شما چیزی نشنیدید ؟

ahriman323
11-01-2012, 17:08
پودمانی میخوای بری شما هم ؟؟

آما فکر نکنم پودمانی ارزش بیشتری از آزاد داشته باشه . فقط هزینش کمتره ...

راجع به ترمی هم شنیدم که سالی 2 بار میاد شما چیزی نشنیدید ؟
فعلا دفترچه پودمانی را میگیرم.ترمی که اومد دفترچه ترمی را میگرم:21: تطبیق واحد میکنیم
اسفند هم دفترچه دولتی:31:

mehr film
11-01-2012, 17:40
جدی میشه این کارو کرد ؟؟؟؟ یعنی همه ی واحد ها رو تطبیق میدن ؟ یا یه سری ها رو ممکنه ندن ؟

ahriman323
11-01-2012, 17:43
جدی میشه این کارو کرد ؟؟؟؟ یعنی همه ی واحد ها رو تطبیق میدن ؟ یا یه سری ها رو ممکنه ندن ؟
مشترک ها اگه نمره بالای 12 یا 15 فکر کنم علمی کاربردی 15 باشه
اینجوری هم اگه دولتی یا ترمی قبول نشدی پودمانی میخونی اگه هم قبول شدی معادلسازی میکنی

xgf
11-01-2012, 20:02
ما که بالاخره انتخاب رشته کردیم کسی میدونه جوابش کی میاد؟

mojtaba2321
11-01-2012, 23:13
اگه مدرک کاردانی را دارید میتونید دفترچه کارشناسی ناپیوسته بگیرید اگه دیپلم دارید باید کارشناسی پیوسته بگیرید
هزینه فکر نمیکنم فرقی داشته باشه ولی از نظر ظرفیت پذیرش
با دیپلم نمیشه کارشناسی شرکت کرد. کاردانی رو گزاشتن واسه دیپلمه ها.
واسه تطبیق پودمانی به ترمی هم همونطور که قبلا گفتم همه فقط درسهایی رو قبول میکنن که از 15 به بالا باشه نه 12 ، اینم بخشنامش:

ahriman323
12-01-2012, 00:04
با دیپلم نمیشه کارشناسی شرکت کرد. کاردانی رو گزاشتن واسه دیپلمه ها.
واسه تطبیق پودمانی به ترمی هم همونطور که قبلا گفتم همه فقط درسهایی رو قبول میکنن که از 15 به بالا باشه نه 12 ، اینم بخشنامش:
کارشناسی پیوسته نداره مگه ؟
میانگین کل دروس گذرانده شده 15 یا نمره هر درس 15 یا 14؟
دانشگاه ازاد 12 قبول میکنن اینها 15 :27:
بعد اگه دولتی قبول شم درسهای بالای 12 را قبول میکنن یا 15؟

mojtaba2321
12-01-2012, 12:20
کلا کارشناسی واسه بچه های کاردانش و فنی حرفه ای نداریم، مگر اینکه برن پیش دانشگاهی بگیرن و شرکت کنن.

ahriman323
12-01-2012, 15:33
کلا کارشناسی واسه بچه های کاردانش و فنی حرفه ای نداریم، مگر اینکه برن پیش دانشگاهی بگیرن و شرکت کنن.
خوب منم منظورم همون پیش دانشگاهی داشته باشن که کارشناسی پیوسته شرکت کنن.

MAGIDIYUM
12-01-2012, 18:03
آقا منم همین مشکل رو داشتم امسال.....دیپلم ریاضیم با مدرک پیش دانشگاهی
رفتم دفترچه کارشناسی پیوسته گرفتم ولی موقع ثبت نام ... کد رشته ی مورد نظرم رو از من قبول نکرد (رشته ی مکانیک ماشین ابزار-ساخت و تولید) .... چون رشته ای که میخواستم واسه کسایی بود که علاوه در مدرک پیش دانشگاهی مدرک کاردانی هم میبایست داشته باشن با اینکه کارت ثبت نام هم مال کارشناسی پیوسته بود در صورتی که این پیش نیاز ها مال ناپیوسته هست
تنها چند رشته مربوط به صنایع دریایی و.... بود که واسه کارشناسیه پیوسته قبول میکرد
(جالبه دوستام هم که دورو برم بودن هم میگفتم خوشبحالت مدرک پیش داری ... برو کارشناسی پیوسته).
به هر حال یه دفترچه ی 12 تومنی رفت تو پاچم...
پس شما چه جوری میگید که میشه؟
هر کاری کردم نشد که نشد:41: لطفا دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی میدند که قضیه چی بوده....

ahriman323
12-01-2012, 18:11
آقا منم همین مشکل رو داشتم امسال.....دیپلم ریاضیم با مدرک پیش دانشگاهی
رفتم دفترچه کارشناسی پیوسته گرفتم ولی موقع ثبت نام ... کد رشته ی مورد نظرم رو از من قبول نکرد (رشته ی مکانیک ماشین ابزار-ساخت و تولید) .... چون رشته ای که میخواستم واسه کسایی بود که علاوه در مدرک پیش دانشگاهی مدرک کاردانی هم میبایست داشته باشن با اینکه کارت ثبت نام هم مال کارشناسی پیوسته بود در صورتی که این پیش نیاز ها مال ناپیوسته هست
تنها چند رشته مربوط به صنایع دریایی و.... بود که واسه کارشناسیه پیوسته قبول میکرد
(جالبه دوستام هم که دورو برم بودن هم میگفتم خوشبحالت مدرک پیش داری ... برو کارشناسی پیوسته).
به هر حال یه دفترچه ی 12 تومنی رفت تو پاچم...
پس شما چه جوری میگید که میشه؟
هر کاری کردم نشد که نشد:41: لطفا دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی میدند که قضیه چی بوده....
خوب خودتون دارید میگید که تنها چند رشته مربوط به صنایع دریایی و.... بود که واسه کارشناسیه پیوسته قبول میکرد

MAGIDIYUM
12-01-2012, 18:37
دوست عزیز رشته ی مکانیک ساخت و تولید یه رشته ی شناخته شده است و به قول معروف جزو رشته های عوام پسنده...اصلا اصل رشته هایی که میشد انتخاب کرد(اونایی که لیستش تو دفترچه بلند بالاست و زیاده بود) اونا رو واسه کارشناسیه پیوسته زده بود ولی واسه ناپیوسته قبول میکرد که رشته ی من هم جزو اونا بود و مساله ی اصلیه من هم همینه و حتی خود دانشجو های ساخت تولیدی گفتن که میتونی این رشته رو اینجوری انتخاب کنی حالا که بهشون هم میگم.... میگن ما نمیدونیم چرا اینجوری شده و علتش چیه....
به خاطر این قضیه یک سال دیگه از عمرم تلف شد و باید تا سال دیگه صبر کنم و دنبال کاردانیه ناپیوسته ترمی باشم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xgf
12-01-2012, 18:44
کسی میدونه جوابش کی میاد؟

mojtaba2321
12-01-2012, 20:25
کسی میدونه جوابش کی میاد؟
تا اواسط بهمن یا اواخر بهمن دیگه جوابش میاد.

shuhin
12-01-2012, 23:31
تا اواسط بهمن یا اواخر بهمن دیگه جوابش میاد.

سلام
بعد ورودیش کی میشه تقریبا؟

mojtaba2321
13-01-2012, 11:19
سلام
بعد ورودیش کی میشه تقریبا؟
همون اواخر بهمن.

G.D.ragon.Ir
15-01-2012, 10:55
سلام. چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

- بین مدرک پودمانی و ترمی فرق هست؟ (مثلآ تو مدرک ذکر میکنند پودمانی یا همچین چیزهایی؟)
- بعد از کاردانی اگر کارشناسی ناپیوسته قبول بشیم دیگه ازمون جامع نیاز نیست؟ و اگر جواب مثبت هست, درمورد دانشگاه های غیر علمی کاربردی هم صدق میکنه؟

matlabdoni
15-01-2012, 12:59
دوستان یه سوال داشتم:من تو شهر خودم قبول شدم رشته نرم افزار.اما به دلایلی از درس خودن منصرف شدم.چرا؟برای چی عمرمو تلف کنم .وقتی می بینم که این همه لیستانسه بیگار هستند یا مدرکشون قاب کردند رفتند سراغ کار دیگه ای.آخه این همه حسابداری میخواهیم چی کار..کار که نیست.
حالا سوالم اینه که من 20 روزه پیش 370 شهریه مو ریختم به حساب دانشگاه.ایا میشه شهریه مو بهم بازگردونند؟
منتظر جوابم

szh_1367
15-01-2012, 14:26
دوستان یه سوال داشتم:من تو شهر خودم قبول شدم رشته نرم افزار.اما به دلایلی از درس خودن منصرف شدم.چرا؟برای چی عمرمو تلف کنم .وقتی می بینم که این همه لیستانسه بیگار هستند یا مدرکشون قاب کردند رفتند سراغ کار دیگه ای.آخه این همه حسابداری میخواهیم چی کار..کار که نیست.
حالا سوالم اینه که من 20 روزه پیش 370 شهریه مو ریختم به حساب دانشگاه.ایا میشه شهریه مو بهم بازگردونند؟
منتظر جوابم
اول اینکه اشتباه نکن در اینده پشیمان خواهی شد

احتمالا شما یک ترم رفتی و حالا میخواهید انصراف بدهید پول کسب شده از شما پس داده نخواهد شد

در هنگام ثبت نام در دفترچه مورد شما رو توضیح داده است

xgf
15-01-2012, 20:42
سلام. چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

- بین مدرک پودمانی و ترمی فرق هست؟ (مثلآ تو مدرک ذکر میکنند پودمانی یا همچین چیزهایی؟)
- بعد از کاردانی اگر کارشناسی ناپیوسته قبول بشیم دیگه ازمون جامع نیاز نیست؟ و اگر جواب مثبت هست, درمورد دانشگاه های غیر علمی کاربردی هم صدق میکنه؟

سخت دراشتباهید از من به عنوان یه برادر کوچیکتر نصیحت من هم وقتی دیپلمم رو گرفتم همین فکر کردم و خواستم وارد بازار کارشوم اما وقتی سرمایه نداری باید بری حمالی کنی اخر هم چندر قاض کف دستت بزارن شما اصلا احتمال نده کارواست پیدا نشه به این فکر کرن حداقل تو جامعه ادم حسابت میکنن
از ما گفتن بود تصمیم با خودته:11:

klid
16-01-2012, 07:27
سلام برو بچ خسته نباشید چند تا سوال داشتم
1-میشه واحد های پودمانی با ترمی تطبیق داد
2-کسی اینجا گرافیک خونده میخواستم بدونم چه واحدهایی رو باید پاس کنیم( اگه میشه شهریه شم بگین)

با تشکر از بچه محلها

xgf
16-01-2012, 13:16
سلام مجدد ببخشید دوستان یه سوال غیر تخصصی داشتم
میخواستم بدونم من قبلا بیمه پدرم که بازنشته بود بودم ولی فقط دیپلم گرفتم درس نخوندم قطع شد ایا وقتی من وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم میتونم مجدد از این بیمه پدرم استفاده کنم و تحت پوشش اون قرار بگیرم؟ دانشگاه نامه اشتغال به تحصیل برای تامین اجتماعی میده؟

ahriman323
16-01-2012, 14:58
منتظر جوابم
همونطور که دوستان فرمودند در اینده پشیمان خواهی شد و اشتباه میکنی. ادامه بده!

سلام مجدد ببخشید دوستان یه سوال غیر تخصصی داشتم
میخواستم بدونم من قبلا بیمه پدرم که بازنشته بود بودم ولی فقط دیپلم گرفتم درس نخوندم قطع شد ایا وقتی من وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم میتونم مجدد از این بیمه پدرم استفاده کنم و تحت پوشش اون قرار بگیرم؟ دانشگاه نامه اشتغال به تحصیل برای تامین اجتماعی میده؟
اره باید بشه
اره از دانشگاه ازاد گواهی اشتغال به تحصیل میده. من برای بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گرفتم و دفترچه ام را درست کردم.

xgf
16-01-2012, 16:33
همونطور که دوستان فرمودند در اینده پشیمان خواهی شد و اشتباه میکنی. ادامه بده!

اره باید بشه
اره از دانشگاه ازاد گواهی اشتغال به تحصیل میده. من برای بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گرفتم و دفترچه ام را درست کردم.

من منظورم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی بود نه دانشگاه ازاد:41:

afshinrobat
16-01-2012, 19:24
سلام دوستان
تو رشته تکنولوژی کنترل ماشین سازی تبریز به صورت پودمانی شرکت کردم کسی هست به سوالهای من جواب بده

afshinrobat
16-01-2012, 19:31
سلام
در رشته تکنولوژی کنترل ماشین سازی تبریز شرکت کردم کسی هست در مورد اونجا و نحوه تحصیل اطلاعاتی بده

xgf
16-01-2012, 19:53
سلام
در رشته تکنولوژی کنترل ماشین سازی تبریز شرکت کردم کسی هست در مورد اونجا و نحوه تحصیل اطلاعاتی بده

صبور باش دوست من
1 شما صبر کنید اول ببینید این رشته قبول میشید یا نه
2- درمورد رشته و نحوه ثبت نام هم اعلام میکنند و اطلاعات کافی داخل دفترچه هست:46:

mehr film
16-01-2012, 23:09
آقا کسی بلاخره به ما نگفت ارزش مدرک آزاد بالاتره یا کارشناسی ناپیوسته پودمانی ... یک روز دیگه بیشتر وقت نداره
و اینکه شرط قبولی کارشناسی ناپیوسته پودمانی چیه ؟ معدل کاردانی ؟ چند باید باشه ؟

klid
16-01-2012, 23:30
دوستان نگفتید میشه واحد های پودمانی تو ترم اول یا دوم با ترمی تطبیق داد؟

اگر کسی میدونه رشته گرافیک چه واحدهایی باید پاس کرد لطف کنه بگه ممنون میشم

mojtaba2321
17-01-2012, 10:51
دوستان نگفتید میشه واحد های پودمانی تو ترم اول یا دوم با ترمی تطبیق داد؟

اگر کسی میدونه رشته گرافیک چه واحدهایی باید پاس کرد لطف کنه بگه ممنون میشم
دوست عزیز برای تطبیق پودمانی با ترمی حداقل نمره های شما باید 15 باشه بخشنامه اش هم در پست های قبل گذاشتم.

اما اینکه ثبت نام پودمانی کاردانی تا 29 دی تمدید شد.

ahriman323
17-01-2012, 11:17
من منظورم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی بود نه دانشگاه ازاد:41:
خوب فرقی نداره یه گواهی اشتغال به تحصیل میگری دیگه

کارشناسی هم تمدید شده

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تمديد مهلت ثبت نام شركت در آزمون مقطع كارشناسي ناپيوسته دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي سال 1391 و همچنين ثبت نام شركت در پذيرش مقطع كارداني دوره هاي پودماني بهمن ماه سال 1390 دانشگاه جامع علمي- كاربردي

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت نام شركت در آزمون مقطع كارشناسي ناپيوسته دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي سال 1391 و همچنين داوطلبان متقاضي شركت در پذيرش مقطع كارداني دوره هاي پودماني بهمن ماه سال 1390 دانشگاه جامع علمي- كاربردي مي‌رساند:
نظر به اينكه برخي از داوطلبان در تاريخ مقرر ثبت نام، براي دريافت مدارك ثبت نام مقاطع مذكوراقدام ننموده‌اند، لذا با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه:
1- در روزهاي چهارشنبه 1390/10/28 لغايت پنج شنبه 1390/10/29 منحصراً در باجه هاي مركزي شهرستانهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 هر يك از روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان مقاطع مذكور اقدام گردد.
2- در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 روزهاي چهارشنبه 1390/10/28 لغايت پنج شنبه 1390/10/29 منحصراً در مناطق پستي11، 13 ،14، 15، 16 ، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان مقاطع مذكور اقدام شود.
ضمناً به اطلاع مي رساند داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون مقطع كارشناسي ناپيوسته دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي سال 1391 و همچنين داوطلبان متقاضي شركت در پذيرش مقطع كارداني دوره هاي پودماني بهمن ماه سال 1390 دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه كارت اعتباري ثبت نام هر يك از مقاطع مذكور را تا تاريخ 1390/10/29 دريافت مي‌دارند، مي‌توانند حداكثرتا ساعت 24 روز پنج شنبه 1390/10/29 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، نسبت به ثبت نام اقدام نمايند

farzanehpaksima
17-01-2012, 16:44
پودمانی با ترمی چه فرقی داره ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

ahriman323
17-01-2012, 17:49
پودمانی با ترمی چه فرقی داره ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

پودمانی هر ترم یه مقدار خاصی واحد میتونی بگیری فکر کنم ترمی 14 تا بیشتر نشه گرفت و اخر دوره هم باید یه امتحان بدی

ترمی اینجور نیست و خیلی بهتره

Royce
17-01-2012, 20:32
از کسی شنیدم این آخرین دوره پودمانیه و از سال دیگه بند و بساط پودمانی کاردانی قراره جمع بشه کسی در این باره چیزی شنیده؟

ahriman323
17-01-2012, 20:59
از کسی شنیدم این آخرین دوره پودمانیه و از سال دیگه بند و بساط پودمانی کاردانی قراره جمع بشه کسی در این باره چیزی شنیده؟
اره خیلی وقت پیش شنیده بودم در این مورد ولی نمیدونم تا چه قدر صحت داشته باشه میتونید یه سرچ توی نت بزنید!

xgf
17-01-2012, 21:36

شایعه ای بیش نیست .
از بچگی دارن میگن کنکور رو میخواهیم از سال دیگه برداریم راه برای جوان ها باز بشه اما .....................!
هر وقت شنیدی کنکور رو برداشتن بدون این پودمانی هم حذف شده:31:

ahriman323
17-01-2012, 23:10
شایعه ای بیش نیست .
از بچگی دارن میگن کنکور رو میخواهیم از سال دیگه برداریم راه برای جوان ها باز بشه اما .....................!
هر وقت شنیدی کنکور رو برداشتن بدون این پودمانی هم حذف شده:31:
کنکور را که گفتند سال 93 برمیداریم

afshinrobat
17-01-2012, 23:14
کسی اطلاع داره کلاسهای پودمانی هفته ای چند روزه؟

Ship Storm
17-01-2012, 23:19
کسی اطلاع داره کلاسهای پودمانی هفته ای چند روزه؟

بستگی به اون واحد دانشگاهی داره
معمولا اینطوریه که 3 روز در هفته اونم از ساعت 2 بعد از ظهر الی 6 و7 شب هست

afshinrobat
17-01-2012, 23:37
ممنون یه سوال دیگه ایا امتحان جامع سخته یا راحت میشه قبول شد می ترسم بعد از تموم شدن نتونم از عهداش بر بیام

Ship Storm
18-01-2012, 00:17
ممنون یه سوال دیگه ایا امتحان جامع سخته یا راحت میشه قبول شد می ترسم بعد از تموم شدن نتونم از عهداش بر بیام

امتحان جامع 99% قبول میشن و نگرانی از این بابت وجود نداره
بیشتر جنبه سوری داره و نگرانش نباش

afshinrobat
18-01-2012, 16:40
خیلی ممنون

MAGIDIYUM
19-01-2012, 10:09
سلام دوستان

بچه ها یه سوال داشتم....

من یه گاج سه سالانه ی دین و زندگی واسه سال 88 دارم و میخوام واسه کنکور جامع علمی کاربردی ترمیه سال دیگه بخونمش علاوه بر اون انگلیسی و ادبیات و عربیم هم تقریبا قدیمیه البته مال نظام جدید هست...سال 86 دیپلم گرفتم....حالا میخوام بدونم العان مفهوم کتاب ها تغییر اساسی کرده و من باید برم جدیدشون رو بخرم و بخونم یا اینکه فقط جلدشون عوض شده و همین کتاب های خودم برای کنکور کفایت میکنه؟:20:
راستی دروس عمومیه پیش دانشگاهی هم باید بخونم یا فقط تا دیپلمه؟

mohsen_zz
19-01-2012, 19:32
سلام دوستان

بچه ها یه سوال داشتم....

من یه گاج سه سالانه ی دین و زندگی واسه سال 88 دارم و میخوام واسه کنکور جامع علمی کاربردی ترمیه سال دیگه بخونمش علاوه بر اون انگلیسی و ادبیات و عربیم هم تقریبا قدیمیه البته مال نظام جدید هست...سال 86 دیپلم گرفتم....حالا میخوام بدونم العان مفهوم کتاب ها تغییر اساسی کرده و من باید برم جدیدشون رو بخرم و بخونم یا اینکه فقط جلدشون عوض شده و همین کتاب های خودم برای کنکور کفایت میکنه؟:20:
راستی دروس عمومیه پیش دانشگاهی هم باید بخونم یا فقط تا دیپلمه؟

غیر از کتاب دین و زندگی با معارف اسلامی سابق که کاملا فرق کرده بقیه خیلی تغییری نکرده همون ها رو بخون
کتاب های عمومی دوم و سوم رو فقط بخون پیش نیازی نیست
من سه ساله دارم کنکورش رو می دم و هر سال انتخاب اولم در تهران قبول میشم اما امسال تصمیم گرفتم برم
تست های امسال نسبتا سخت بود فکر کنم سال بعد هم سخت باشه چون هر سال متقاضی زیاد تر میشه ( چند سال پیش همین ترمی هم کنکور نداشت)

جهت اطلاع: شهریه کل ترم اول معماری 430 تومن

ahriman323
20-01-2012, 00:39
دانشگاه جامع علمي كاربردي :: مهلت خرید تا 1390/10/30 23:00:00 ::

Royce
20-01-2012, 18:18
دانشگاه جامع علمي كاربردي :: مهلت خرید تا 1390/10/30 23:00:00 ::

داستان این پستتون چیه؟
پودمانی کاردانی باز تمدید شد؟

ahriman323
20-01-2012, 18:39
داستان این پستتون چیه؟
پودمانی کاردانی باز تمدید شد؟

اره......:40:

عليرضا خان
21-01-2012, 14:59
كسي ميدونه نتايج كارداني به كارشناسي ناپيوسته ترمي كي اعلام ميشه؟

MAGIDIYUM
21-01-2012, 22:48
سلام بچه ها
به نظر شما برای کنکور کاردانیه سال دیگه کتاب های تست قلم چی ای که برای دروس عمومی دارم رو بخونم و کفایت میکنه یا اینکه مستقیم برم کتاب درسی رو بخونم؟؟؟؟؟؟؟

کدومش بهتره؟؟:46:

Iranian boy10
22-01-2012, 09:39
سلام بچه ها
به نظر شما برای کنکور کاردانیه سال دیگه کتاب های تست قلم چی ای که برای دروس عمومی دارم رو بخونم و کفایت میکنه یا اینکه مستقیم برم کتاب درسی رو بخونم؟؟؟؟؟؟؟

کدومش بهتره؟؟:46:
سلام
کتابهای درسی بهترین گزینست برای کنکور کاردانی!
موفق باشید:10:

ي.ك.ت.آ
25-01-2012, 21:46
سلام...........يه چندتا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدين.
من امسال سوم دبيرستانم رشتم رياضي فيزيك ميخوام بيخيال پيش دانشگاهي رفتن بشم و تو دانشگاه علمي كاربردي تهران مهندسي معماري بخونم .ميخوام از مهر امسال 1391 برم دانشگاه به نظرتون چه جوري ميتونم؟حتما بايد پودماني شركت كنم؟
راستي دانشگاه علمي كاربردي خوابگاه داره؟چرا تا حالا من اسمي ازش نشنيدم؟
به نظرتون تصميم درسته؟من شنيدم علمي كاربردي دومين مدرك معتبر كشورو ميده درسته؟

naser_2006
25-01-2012, 22:28
نتایج ک2ک رو کی اعلام میکنن؟

naser_2006
25-01-2012, 22:34
من امسال سوم دبيرستانم رشتم رياضي فيزيك ميخوام بيخيال پيش دانشگاهي رفتن بشم و تو دانشگاه علمي كاربردي تهران مهندسي معماري بخونم .ميخوام از مهر امسال 1391 برم دانشگاه به نظرتون چه جوري ميتونم؟حتما بايد پودماني شركت كنم؟

کنکور کاردانی فکر کنم شهریور یا مهر باید باشه!ک ورودی بهمن میگیره یعنی از بهمن میری دانشگاه(ترمی)
پودمانی از مهر وارد دانشگاه میشن!
دقیق نمیدونم اما باید دفترچه رو بخونی اما خوابگاه هم میتونی بیرون بگیری .
مدرک همشون مثل همن.یه اگه میخوای مدرک معتبر بگیری باید جای خوب قبول شی(مثل شریف!)
کلا زیاد به نوع مدرک توجه نمیکنن کاربلد باشی با کله میان میبرنت:13:

mohsen_zz
25-01-2012, 22:55

سلام
برای اعتبار مدرک صد البته دانشگاه های دولتی تهران بهترین ها هستند، ولی آخرش این خود شخصه که باید درس بخونه... فرق نمیکنه توی هاروارد یا در دانشگاه دور افتاده فلان شهرستان... و از نظر بخش خصوصی هم کاربلد بودن مهمه و مدرک خیلی اهمیت نداره، و از نظر دولت هم مدرک با مهر وزارت علوم مهمه که علمی کاربردی هم زیر نظر وزارت علوم هست مثل سایر دانشگاه های دولتی و پیام نور.
من هم دارم معماری میخونم در علمی کاربردی تهران
اما توصیه میکنم بشین برای کنکور سراسری بخون چون کاردانی به کارشناسی عملا پنج سال وقت میبره تا لیسانس بگیری و مدرک پیوسته هم دردسرش کمتره.
بعضی از واحدهای علمی کاربردی خوابگاه داره در دفترچه نوشته ولی در تهران هیچ کدوم ندارن (اینطور که یادمه)
پودمانی هم نرو ترمی بهتره. (شهریور سال بعد ثبت نام کنکورش هست بهمن شروع کلاس ها)

Iranian boy10
26-01-2012, 12:01

سلام !
لازم به توضیحه که کاردانی علمی کاربردی ترمی تا جایی که میدونم مدرک پیش دانشگاهی میخواد !
البته از امسال اینطوری شد !
سالهای 89 ، 88 و قبل از اون لازم نبود ولی از امسال الزامی بود!
موفق باشی:10:

mohsen_zz
26-01-2012, 13:27
سلام !
لازم به توضیحه که کاردانی علمی کاربردی ترمی تا جایی که میدونم مدرک پیش دانشگاهی میخواد !
البته از امسال اینطوری شد !
سالهای 89 ، 88 و قبل از اون لازم نبود ولی از امسال الزامی بود!
موفق باشی:10:
خیر امسال هم اینطور نبود، من بدون پیش ثبت نام کردم، یعنی موقع ثبت نام کنکورش در دفترچه نوشت که کاردانی ناپیوسته پیش می خواد، اما یک هفته بعد سازمان سنجش اطلاعیه داد که نیازی نیست... در همین تاپیک هم ذکر کردم، البته ممکنه سال بعد اجباری بشه...

alivw71
26-01-2012, 20:46
مقطع کاردانی فکر نکنم پیش دانشگاهی بخاد!!! واسه کارشناسی باید پیشدانشگاهی داشته باشیم.
............................
راستی دوستان اجازه نمیدن در حین تحصیل مدرک پیش هم تحویل بدیم؟

ي.ك.ت.آ
26-01-2012, 23:40
مامان ميگه اگه تو بخواي بري علمي كاربردي بدون مدرگ پيش واسه كارشناسي ارشد دچار مشكل ميشي.درسته؟واسته ارشد مدرك پيش ميخواد؟اگه كسي ليسانسشو از علمي كاربردي بگيره حتما بايد فوق ليسانس هم تو ي اون دانشگاه بخونه؟
بابام امروز گفت تو يكي رو ميشناسي كه با مدرك علمي كاربردي جايي استخدام شده باشه!!!!!!!!!!!!من كه نميشناسم كسي رو ولي اگه شماها ميشناسين به منم خبر بدين لطفا............
واسه فوق ديپلم چندسال طول ميكشه تا درسمون تموم شه؟

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

سلام
برای اعتبار مدرک صد البته دانشگاه های دولتی تهران بهترین ها هستند، ولی آخرش این خود شخصه که باید درس بخونه... فرق نمیکنه توی هاروارد یا در دانشگاه دور افتاده فلان شهرستان... و از نظر بخش خصوصی هم کاربلد بودن مهمه و مدرک خیلی اهمیت نداره، و از نظر دولت هم مدرک با مهر وزارت علوم مهمه که علمی کاربردی هم زیر نظر وزارت علوم هست مثل سایر دانشگاه های دولتی و پیام نور.
من هم دارم معماری میخونم در علمی کاربردی تهران
اما توصیه میکنم بشین برای کنکور سراسری بخون چون کاردانی به کارشناسی عملا پنج سال وقت میبره تا لیسانس بگیری و مدرک پیوسته هم دردسرش کمتره.
بعضی از واحدهای علمی کاربردی خوابگاه داره در دفترچه نوشته ولی در تهران هیچ کدوم ندارن (اینطور که یادمه)
پودمانی هم نرو ترمی بهتره. (شهریور سال بعد ثبت نام کنکورش هست بهمن شروع کلاس ها)

ممنون از اينكه راهنماييم كردي.ميشه يكم درباره ي مهندسي معماري بگي.به نظرت من بدون خوندن پيش ميتونم تو معماري موفق باشم؟
معماري چند واحديه؟
چند سال طول ميكشه تا فوق ديپلم بگيرم؟
كارداني به كارشناسي چه طور؟

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

راستي ببخشيد يه سوال ديگه.شماهايي كه معماري ميخونين واحد چندين؟آدرس دانشگاهتونو ميشه بدين.مرسي

Ship Storm
27-01-2012, 00:06
مقطع کاردانی فکر نکنم پیش دانشگاهی بخاد!!! واسه کارشناسی باید پیشدانشگاهی داشته باشیم.
............................
راستی دوستان اجازه نمیدن در حین تحصیل مدرک پیش هم تحویل بدیم؟

تو مقطع کاردانی نیاز به پیش دانشگاهی نیست
فقط کسانی که پیش دارن یک درس ریاضی پیش رو نمیگذرونن اونم به شرطی که چند سال (دقیق یادم نیست فکر کنم 2 سال بود) از مدرک پیش نگذشته باشه

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

مامان ميگه اگه تو بخواي بري علمي كاربردي بدون مدرگ پيش واسه كارشناسي ارشد دچار مشكل ميشي.درسته؟واسته ارشد مدرك پيش ميخواد؟اگه كسي ليسانسشو از علمي كاربردي بگيره حتما بايد فوق ليسانس هم تو ي اون دانشگاه بخونه؟
بابام امروز گفت تو يكي رو ميشناسي كه با مدرك علمي كاربردي جايي استخدام شده باشه!!!!!!!!!!!!من كه نميشناسم كسي رو ولي اگه شماها ميشناسين به منم خبر بدين لطفا............

مدرک علمی کاربردی هم اعتبار داره و تو بازار کار من خیلی ها رو دیدم که باهاش استخدام شدن ، این حرف ها از روی علم نداشته در این زمینه زده شده که مدرک علمی کاربردی ارش نداره و ... (درسته نسبت به مدرک دانشگاه ملی اعتبار کمتری داره ولی مورد قبول همه ارگان ها هست)
مهم اینه که مورد تایید وزارت علوم هست
کارشناسی ارشد ربطی به اینکه شما علمی کاربردی خوندی و حتما باید ارشد هم علمی کاربردی بخونی نداره میتونی سراسری بخونی میتونی آزاد بخونی و میتونی پیام نور بخونی
علمی کاربردی که تازه امسال اونم تو چند تا رشته محدود مقطع کارشناسی ارشد رو آورده فعلا جا نیوفتاده کامل
فوق دیپلم هم اگر پودمانی باشی 2 سال و نیم واگر ترمی باشی 2 سال حداقل طول میکشه

mohsen_zz
27-01-2012, 01:02

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

ممنون از اينكه راهنماييم كردي.ميشه يكم درباره ي مهندسي معماري بگي.به نظرت من بدون خوندن پيش ميتونم تو معماري موفق باشم؟
معماري چند واحديه؟
چند سال طول ميكشه تا فوق ديپلم بگيرم؟
كارداني به كارشناسي چه طور؟

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

راستي ببخشيد يه سوال ديگه.شماهايي كه معماري ميخونين واحد چندين؟آدرس دانشگاهتونو ميشه بدين.مرسي
خوندن و نخوندن پیش در رشته معماری هیچ فرقی نداره... فقط باید ریاضی پیش رو در دانشگاه پاس کنی خبری از انتگرال و دیفرانسیل هم نیست چون معماری یک رشته هنریه تا یک رشته مهندسی! و از ریاضیات هم هندسه بیشترین کاربرد رو داره و کلا تا لیسانس 5 واحد ریاضیات 1 و 2 رو باید پاس کنید.
من تازه از 23 بهمن ترم یک رو شروع میکنم 2 سال طول میکشه تا فوق دیپلم و 2 سال هم تا لیسانس و با تاخیر بین این دو میشه 5 سال برای لیسانس، نظام مهندسی هم ، هم اجازه طارحی میده و هم نظارت و مانند بقیه مهندس ها باید در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید برای اخد پروانه اشتغال.(چند روز پیش مراجعه کردم و پرسیدم)
برادر خودم هم مهندس ترافیک هست از دانشگاه علمی کاربردی و الان با حقوق خوب استخدام شهرداری شده...
آدرس دانشگاه ما: خيابان كريمخان زند- جنب پارك بهجت آباد - روبروي خيابان به آفرين ( ساختمان سابق مركزي شماره 4 شهرداري تهران) 021 88898941
امسال 20 مرد و 20 زن و 30 شاغل در معماری پذیرش کرد.

mojtaba2321
30-01-2012, 22:32
(درسته نسبت به مدرک دانشگاه ملی اعتبار کمتری داره ولی مورد قبول همه ارگان ها هست)

میشه بگید معیار این اعتبار چیه؟

عليرضا خان
31-01-2012, 10:31
چرا نتايج آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ترمي رو كه اوايل دي ماه برگزار كردن اعلام نمي كنن؟

Ship Storm
31-01-2012, 10:52
میشه بگید معیار این اعتبار چیه؟

معیار گزینش های سازمان ها و اداره جات هست

farzanehpaksima
31-01-2012, 18:29
چرا نتايج آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ترمي رو كه اوايل دي ماه برگزار كردن اعلام نمي كنن؟

نمیدونم.. منم شدیداً منتظرم.. گفته بودن اوایل بهمن داره میشه اواسط بهمن :41:

mojtaba2321
01-02-2012, 00:14
ثبت نام پودمانی کاردانی از 17 تا 20 بهمن هست.
پس بنابراین نتایج پودمانی باید همین روزا بیاد.

naser_2006
05-02-2012, 02:02
مثل اینکه میخوان تو نیمه ی دوم بهمن نتایج رو بدن یعنی بعد 25!!!!!!!:13:
عجب آدم ای بیخیالی پیدا میشه.....:19:

xgf
05-02-2012, 12:43
کسی نمیدونه جواب پودمانی کاردانی که ثبت نامش چند وقت پیش بود کی میاد؟

mojtaba2321
05-02-2012, 15:42
کسی نمیدونه جواب پودمانی کاردانی که ثبت نامش چند وقت پیش بود کی میاد؟
من تیکت زدم بهم جواب دادن اسفند !!!:13:

عليرضا خان
06-02-2012, 11:14
اي بابا ! پس چرا اين نتايج آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ترمي علمي كاربردي رو اعلام نمي كنن؟ :41:

پس اين سازمان سنجش با اين همه تشكيلات و ساختمانهاي گنده و امكانات و بودجه و كارمند و غيره و غيره و غيره داره چه غلطي مي كنه؟ :19:

به خدا مي دادن دست همين بچه هاي p30world زودتر اعلام مي كردن :13:

hesam68
07-02-2012, 05:06
سلام دوستان
واسه کنکور کارشناسی نا پیوسته علمی کاربرد چند تا کتابنمونه سوال خوب با فرمت پی دی اف واسه درسای عمومی میخوام
بی زحمت اگه لینک دانلود دارین واسم بزارین

Iranian boy10
08-02-2012, 17:21
اي بابا ! پس چرا اين نتايج آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته ترمي علمي كاربردي رو اعلام نمي كنن؟ :41:

پس اين سازمان سنجش با اين همه تشكيلات و ساختمانهاي گنده و امكانات و بودجه و كارمند و غيره و غيره و غيره داره چه غلطي مي كنه؟ :19:

به خدا مي دادن دست همين بچه هاي p30world زودتر اعلام مي كردن :13:
سلام!
نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد برای مشاهده نتایج به آدرس زیر مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي‌متمركز و معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي:

موفق باشید:11:

n340
08-02-2012, 18:33
از دوستانی که دسترسی به دفترچه دارن
کد 1930 کجا و کدوم دانشگاه و چه رشته ای است

Iranian boy10
08-02-2012, 18:58
از دوستانی که دسترسی به دفترچه دارن
کد 1930 کجا و کدوم دانشگاه و چه رشته ای است
سلام !
تبریک میگم !
مهندسی تکنولوژی هواپیما- مرکز علمی کاربردی صنعت هوانوردی تهران

موفق باشید!:10:

BEHZAD2007
08-02-2012, 20:11
سلام !
تبریک میگم !
مهندسی تکنولوژی هواپیما- مرکز علمی کاربردی صنعت هوانوردی تهران

موفق باشید!:10:

سلام دوست عزیز این کد هارو از کجا میشه فهمید مال کجاست
با تشکر

naser_2006
08-02-2012, 22:12
این لینک دفترچه هست:
تو این کد محل قبولی زده:

moeinhoseyni
09-02-2012, 21:09
سلام من پودمان 6 it هستم یعنی این ترم 6 را میخونم اما یک درس از پودمان 1 داشتم 2 واحدیه حالا که میخواستم انتخاب واحد کنم
یه درس از پودمان 6 را حذف کردند و این درس مربوط به پودمان 1 را جاش گذاشتند میخواستم بدونم حداکثر چند واحد تو یه پودمان میشه انتخاب کرد و دوم اینکه من میتونم این درسی که تو این ترم نمیتونم بخونم را برم یه دانشگاه دیگه بگیرم به صورت میهمان

Iranian boy10
12-02-2012, 09:34
سلام.
از پذیرفته شدگان کاردانی ترمی 1390 کسی هست ؟ کلاساتون شروع شد امروز یا نه؟ کی شروع میشه کلاسا؟ شهریه تون چقدر شد ؟ اگر میشه رشتتون هم بنویسید!

ممنون:10:

BEHZAD2007
12-02-2012, 11:15
سلام دوستان فرق رشته متمرکز با نیمه متمرکز چیه اونی که متمرکز مردود شده باشه امکان این هست که بتونه تو چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز قبول شه
با تشکر

moeinhoseyni
12-02-2012, 14:06
دوستان کسی اینجا جوابتون را نمیده بیخودی سوال نکنید

mohsen_zz
12-02-2012, 15:04
سلام.
از پذیرفته شدگان کاردانی ترمی 1390 کسی هست ؟ کلاساتون شروع شد امروز یا نه؟ کی شروع میشه کلاسا؟ شهریه تون چقدر شد ؟ اگر میشه رشتتون هم بنویسید!

ممنون:10:
آره امروز جلسه توجیهی و شروع کلاس ها بود
معماری شهریه کل 430 تومن

shuhin
12-02-2012, 15:41
سلام دوستان
من کاردانی پودمانی شرکت کردم.میخواستم بدونم اگه قبول بشم و نرم مشکلی پیش نمیاد که؟؟؟؟؟!

BEHZAD2007
12-02-2012, 16:26
سلام دوستان
من کاردانی پودمانی شرکت کردم.میخواستم بدونم اگه قبول بشم و نرم مشکلی پیش نمیاد که؟؟؟؟؟!

نه مشکی پیش نمیاد

Iranian boy10
13-02-2012, 19:12
اعلام نتايج متمرکز و نيمه متمرکز دوره هاي کارداني پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي بهمن ماه سال 1390:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fjameelmi%2Fpodnimmot%2F901124%2Findex.php)
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كد رشته‌هاي متمركز و اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كد رشته محل‌هاي داراي مصاحبه و يا آزمون عملي پذيرش مقطع كارداني دوره‌هاي پودماني بهمن ماه سال 1390 دانشگاه جامع علمي‌ـ‌كاربردي:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Story.aspx%3Fgid%3D5%26id%3D244)

shuhin
13-02-2012, 21:37
سلام دوستان
من نرم افزار داده پرداز ایران (پودمانی) قبول شدم.اما موندم برم یا نرم
الان یه شرایطی برام پیش اومده که میتونم برم مدارک شبکه MCITP Microsoft و Cisco رو بگیرم.از پودمانی هم زیاد خوشم نمیاد ترمی رو بیشتر دوس دارم.به نظرتون اگه برم دنبال این مدارک و سال دیگه برم ترمی ثبت نام کنم بهتره یا برم ثبت نام کنم دانشگاه رو؟
نظر بدید دوستان موندم :45:

shuhin
13-02-2012, 21:39
سلام دوستان
من نرم افزار داده پرداز ایران (علمی کاربردی پودمانی) قبول شدم.اما موندم برم یا نرم
الان یه شرایطی برام پیش اومده که میتونم برم مدارک شبکه MCITP Microsoft و Cisco رو بگیرم.از پودمانی هم زیاد خوشم نمیاد ترمی رو بیشتر دوس دارم.به نظرتون اگه برم دنبال این مدارک و سال دیگه برم ترمی ثبت نام کنم بهتره یا برم ثبت نام کنم دانشگاه رو؟
نظر بدید دوستان موندم
:45:

BEHZAD2007
13-02-2012, 22:46
سلام دوستان
من نرم افزار داده پرداز ایران (پودمانی) قبول شدم.اما موندم برم یا نرم
نظر بدید دوستان موندم :45:

اگه مشکل سربازی تا سال دیگه نداری میتونی سال بعد ترمی بخونی شما میتونی همزمان هر دو رو بخونی

M o h a m m @ d
13-02-2012, 22:53
خوب میتونی همزمان بخونی تو پودمانی بیشتر از 14 12 واحد تو یه ترم نمیدن درساشم زیاد سنگین نیست میتونی مدارک شبکه MCITP Microsoft و Cisco همزمان بخونی بگیری سال بعد که ترمی ثبت نام کردی درساشم تطبیق بدی اگه همون نرم افزار بخوای ترمی بخونی.

ولی فکر کنم مدرک شبکه MCITP Microsoft و Cisco از علمی کاربردی معتبرتره :31: بیشتر بدردت میخوره
خوب یاد بگیری که بتونی کار کنی عالیه.

shuhin
13-02-2012, 23:14
میترسم یه وقت کلاساش باهم بشه بعد نتونم برم.هزینه کلاسای این مدرکا هم بالاست لامصب :13:
به خدا اگه الان مشکل مدرکش نبود هیچوقت دانشگاه پا نمیذاشتم!!
چون من نظرم اینه که تو دانشگاه هیچیییی یاد نمیگیره آدم فقط وقتت میره و پولت . بشینی 2 تا کتاب خودت بخونی از 10 تا کلاس دانشگاه بهتره
به قول هیچکس:این نظر من بود حالا خوبه یاکه بده..! :31:

shuhin
13-02-2012, 23:17
اگه مشکل سربازی تا سال دیگه نداری میتونی سال بعد ترمی بخونی شما میتونی همزمان هر دو رو بخونی

خدا رو شکر این خدمت وظیفه عمومی :2: رو تموم کردم :31:
باهم که میشه خوند اما میترسم ساعتاش با هم یکی بشه!
پودمانی برنامه رو خودشون میدن نه؟؟؟!:13:

M o h a m m @ d
13-02-2012, 23:40
تا جای که من میدونم کلاسی کاربردی بعد وقت اداریه .از 2به بعد .تو هفته فکر نکنم بیشتر از 4 جلسه کلاس داشته باشی.
این که معلومه بر عکس تمام دانشگاههای جهان تو ایران دانشجو دنبال نمره میدونن تا یادگیری.

BEHZAD2007
14-02-2012, 08:22
خدا رو شکر این خدمت وظیفه عمومی :2: رو تموم کردم :31:
باهم که میشه خوند اما میترسم ساعتاش با هم یکی بشه!
پودمانی برنامه رو خودشون میدن نه؟؟؟!:13:

خوش به حالت تموم شده پودمانی برنامه رو خودشون میدن ولی فکر کنم بیشتر 2 روز اخر هفته باشه یعنی پنج شنبه و جمعه چون اونایی که پودمانی ورمیدارن بیشتر شاغلن شما یه زنگ بزن دانشگاه یه پرس و جو کن
موفق باشید

mojtaba2321
14-02-2012, 11:39
نمیدونم چرا همه انقدر بد پودمانی و خوب ترمی رو میگن
پودمانی هر سال 3 ترم داره و اگه خوب درساش رو آدم بخونه 2 ساله تموم میشه با ترمی هیچ فرقی نداره از نظر زمان بندی.

xgf
14-02-2012, 17:24
سلام ببخشید دوستان من پودمانی رشته انتخاب اولم که ای تی بود تو شهر خودمون قبول شدم .حالا از کی تا کی مهلت ثبت نامش هست باید به کجا مراجعه کنم> چه مدارکی میخواهد؟

xgf
14-02-2012, 19:15
یکی پیدا میشه مارو راهنمایی کنه؟!

BEHZAD2007
14-02-2012, 20:14
سلام ببخشید دوستان من پودمانی رشته انتخاب اولم که ای تی بود تو شهر خودمون قبول شدم .حالا از کی تا کی مهلت ثبت نامش هست باید به کجا مراجعه کنم> چه مدارکی میخواهد؟

دوست من دست بجنبون که الانم دیر شده منم کارشناسی قبول شدم ولی مدارک حاظر نیست خدا کنه ثبت نامو تمدید کنن تو سایت سنجش نوشته دیگه

kingmostafa
14-02-2012, 20:14
سلام.
يه اطلاعات كلي در مورد دانشگاه هاي علمي -كاربردي ميخوام.منبعي سراغ داريد؟
اينكه چه رشته هايي داره؟
چه پيش نيازي ميخواد؟
شهريه چقدره؟
قبوليش چطوريه؟
اعتبارش چقدره؟
و....

ممنون ميشم اگر كمك كنيد :11:

xgf
14-02-2012, 21:54
دوست من دست بجنبون که الانم دیر شده منم کارشناسی قبول شدم ولی مدارک حاظر نیست خدا کنه ثبت نامو تمدید کنن تو سایت سنجش نوشته دیگه

ممنون دوست عزیز من کاردانی ای تی قبول شدم کارشناسی نیستم و طبق این اطلاعیه تا 7/12/90 فرصت ثبت نام دارم دوست این دوستمون منو تو شک انداخت یخ چک بکنید ببینید اطلایع رو درست خودندم؟

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و ضمن آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله نظر پذيرفته‌شدگان نهايي كد رشته‌ محل‌هاي متمركز و اسامي پذيرفته‌شدگان مرحله اول كد رشته محل‌‌هاي نيمه‌متمركز پذيرش مقطع كارداني دوره‌هاي پودماني علمي‌ـ‌كاربردي بهمن ماه سال 1390 را به موارد ذيل معطوف مي‌دارد:

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش علمي داوطلبان در كد رشته‌هاي متمركز هر يك از گروه‌هاي آموزشي مقطع كارداني دوره‌هاي پودماني بهمن ماه سال 1390 دانشگاه جامع علمي‌ـ‌كاربردي و نيز اولويت كد رشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كد رشته محل استخراج گرديده است.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي 2/12/90 لغايت 7/12/90 با در دست داشتن مدارك به شرح بند ‹‹ب›› اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 40 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. ضمناً شروع كلاس‌ها متعاقباً از طريق مركز آموزشي مربوط به اطلاع خواهد رسيد.
ب) مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1- 6 قطعه عكس 4×3 تمام رخ، تهيه شده در سال جاري.
2- تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
4- اصل و تصوير گواهي‌نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم.
5- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاء رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل).
6- گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقام مسئول محل كار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش)، تصوير آخرين فيش حقوقي يا حكم كارگزيني يا قرارداد همكاري و اصل آنها جهت تأييد (فقط براي پذيرفته‌شدگان شاغل).
7- اصل و تصوير كارت پايان خدمت، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري (فقط براي آقايان).
8- گواهي اشتغال به كار يا حكم كارگزيني از يگان مربوط براي شاغلين نيروهاي مسلح.
ج) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز، براي كد رشته محل‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور در يكي از روزهاي 2/12/90 لغايت 7/12/90 با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام مطابق مندرجات بند (ب) و با توجه به كد رشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در جدول شماره 40 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند پس از اعلام نتيجه مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر خواهد شد.

BEHZAD2007
14-02-2012, 23:54
دوست من واسه منم تاریخ 29 زده شروع ثبت نام ولی دیروز یه اس اومد که فردا کلاس ها شروع شده من فردا به دانشگاه زنگ میزنم شما هم بهتره یه تماس با دانشگاه بگیری ببنینی قضیه چیه
اینم متنش
طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي‌متمركز و معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي
1390/11/19
نسخه چاپی
با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل‌هاي متمركز و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي را به موارد ذيل معطوف مي‌دارد:

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي‌ـ‌كاربردي سال 1390 از بين داوطلباني كه حدنصاب نمره علمي لازم را احراز كرده‌اند، بر اساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گرديده است.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي شنبه مورخ 29/11/90 لغايت چهارشنبه مورخ 3/12/90 با در دست داشتن مدارك به شرح بند‹‹ج›› اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. لازم بذكر است شروع كلاس‌ها متعاقباً از طريق مركز آموزشي مربوط به اطلاع خواهد رسيد.
ب) براساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور از تاريخ 29/11/90 لغايت 3/12/90 با دردست داشتن مدارك زير به مركز آموزشي ذيربط به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند كه پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر خواهد شد.
ج) مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1- تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
3- اصل و تصوير گواهينامه پايان تحصيلات نظام قديم آموزش متوسطه يا دوره پيش دانشگاهي (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي پيوسته).
4- اصل مدرك فوق ديپلم يا كارداني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي و يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش و يك برگ تصوير آن (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته).
5- 6 قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
6- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
7- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظيفه عمومي) مندرج در صفحه 3 و 20 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور مشخص نمايد.
8- ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان اتباع خارجي براساس مندرجات صفحات 2 و 19 دفترچه راهنماي شركت در آزمون دوره‌هاي مذكور صورت گيرد.[COLOR="Silver"]

mojtaba2321
15-02-2012, 02:14
کسی pdf دفترچه پودمانی بهمن ماه رو داره؟

linkinpark20
15-02-2012, 07:54
کسی pdf دفترچه پودمانی بهمن ماه رو داره؟

دوست عزیز تو خود سایت سنجش برو بعد گزینه علمی کاربردی رو انتخاب کن بعد پایین صفحه همه دفترچه ها هست که میتونی دانلود کنی.موفق باشی

xgf
15-02-2012, 11:56
دوست من واسه منم تاریخ 29 زده شروع ثبت نام ولی دیروز یه اس اومد که فردا کلاس ها شروع شده من فردا به دانشگاه زنگ میزنم شما هم بهتره یه تماس با دانشگاه بگیری ببنینی قضیه چیه
اینم متنش
طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي‌متمركز و معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي
1390/11/19
نسخه چاپی
با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل‌هاي متمركز و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي را به موارد ذيل معطوف مي‌دارد:

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي‌ـ‌كاربردي سال 1390 از بين داوطلباني كه حدنصاب نمره علمي لازم را احراز كرده‌اند، بر اساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گرديده است.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي شنبه مورخ 29/11/90 لغايت چهارشنبه مورخ 3/12/90 با در دست داشتن مدارك به شرح بند‹‹ج›› اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. لازم بذكر است شروع كلاس‌ها متعاقباً از طريق مركز آموزشي مربوط به اطلاع خواهد رسيد.
ب) براساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور از تاريخ 29/11/90 لغايت 3/12/90 با دردست داشتن مدارك زير به مركز آموزشي ذيربط به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند كه پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر خواهد شد.
ج) مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1- تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
3- اصل و تصوير گواهينامه پايان تحصيلات نظام قديم آموزش متوسطه يا دوره پيش دانشگاهي (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي پيوسته).
4- اصل مدرك فوق ديپلم يا كارداني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي و يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش و يك برگ تصوير آن (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته).
5- 6 قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
6- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
7- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظيفه عمومي) مندرج در صفحه 3 و 20 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور مشخص نمايد.
8- ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان اتباع خارجي براساس مندرجات صفحات 2 و 19 دفترچه راهنماي شركت در آزمون دوره‌هاي مذكور صورت گيرد.[COLOR="Silver"]

ممنون دوست عزیز من الان زنگ زدم دانشگاه گفت از دوم تا هفتم اسفند ماه هست طبق همون اطلاعیه:21::21:

xgf
15-02-2012, 12:03
ببخشید باز سوال میپرسم میخواستم بدونم شهریه های رشته itچطوری هست؟ ببینم از پسش بر میام یا نه؟

mohsen_zz
18-02-2012, 19:15
ببخشید باز سوال میپرسم میخواستم بدونم شهریه های رشته itچطوری هست؟ ببینم از پسش بر میام یا نه؟

شهریه کل رو در حدود 400 حساب کن

matlabdoni
19-02-2012, 10:00
من دانشگاه علمی کاربردی شهرم قبول شدم ایا همه دانشجوهای ترم 1 نرم افزار درسهاشون چه عموی و تخصیی مثل هم هست؟

آخه تو انتخاب واحد که دانشگاه زده بود برای ترم 1 من اصلا افرسی عمومی نداشتم که تو برنامه هست؟

ویه سوال دیگه اگر بلد هستید جواب بدید :
درسهای عمومی رشته نرم افزار برای ترم 1 چی هست؟

لطفا راهنمایی کنید

mojtaba2321
21-02-2012, 15:53
امروز رفتم ثبت نام کردم(نرم افزار پودمانی)
جالب اینه که بهم 14 واحد دادن و گفتن پیش نخوردی(با اینکه کاردانشم)
و بجای درسای پیش اینا رو بهم دادن:
ریاضی و آمار مقدماتی
ریاضی علم کامپیوتر 1
زبان عمومی

یا خدا !! زبان عمومی ... اونم تو پودمان 1 ....:41:
راستی کسی میدونه ریاضی و آمار مقدماتی و ریاضی علم کامپیوتر 1 چیه؟

kingmostafa
22-02-2012, 19:30
سلام.
اينكه چه رشته هايي داره؟
چه پيش نيازي ميخواد؟
شهريه چقدره؟
قبوليش چطوريه؟
اعتبارش چقدره؟
و....

ممنون ميشم اگر كمك كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به يك عدد جوان خوشتيپ خوشگل با معرفت جهت پاسخگويي نيازمنديم .
حالا اگر جواب همش رو هم نمي دونيد جواب دو تاش رو هم بديد قبوله هااا :31:

M o h a m m @ d
22-02-2012, 20:13
سلام.
اينكه چه رشته هايي داره؟
اون دیگه باید دفترچه دانلود کنی ببینی تو شهرتون چند دانشگاه و چه رشته های ارائه میدن

چه پيش نيازي ميخواد؟

بستگی داره پودمانی بخوای بخونی یا ترمی .
پودمانی که هیچ پیش نیازی نمیخواد جز مدرک دیپلم.ازمونم نداره البته اخر که درست تموم میشه یه ازمون جامع داره که قبول شی بعد بهت مدرک میدن
ترمی که ازمون داره پیش نیازش گرفتن نمره تو ازمون.درس ازمونم دبیرستانه

شهريه چقدره؟

شهریه هم بستگی به رشته داره ثابتش که حدودای 130تومنه به بالا متغیرشم حدودای 150به بالا میشه

قبوليش چطوريه؟

قبولیش تو درساش که اسونه .

اعتبارش چقدره؟

اعتبارش که اول از همه برای کارمندا خوبه که مدرکشون راحت میتونن بالا ببرن.
بدرد کسی میخوره که پارتی داشته باشن:31:
بعضی جاها پودمانی قبول ندارن:13:
تمام مدرک دانشگاهی پشت سر هم بزاری اخریش علمی کاربردیه:5:

mojtaba2321
25-02-2012, 18:47
ریاضی و آمار مقدماتی
ریاضی علم کامپیوتر 1
زبان عمومی

کسی اطلاعی از این دو تا درس نداره؟
ریاضی و آمار مقدماتی و ریاضی علم کامپیوتر 1

Majid-6120
26-02-2012, 15:00
سلام

بچه ها طبق قانون جدید خدمت وظیفه دیگه دانشگاه جامع کارت پایان خدمت نمیخواد ؟

سردار کمالی گفت: بر اساس این قانون، شرط صدور معافیت تحصیلی برای دانشجویانی که صرفاً از طریق کنکور سراسری در دانشگاه ها پذیرفته می شدند، برداشته شد ؛ بنابراین کسانی که در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور مثل دانشگاه علمی- کاربردی، مؤسسات آموزشی کیش و قشم و مؤسسات آموزشی که مورد تأیید وزارت علوم هستند از معافیت تحصیلی برخوردار خواهند شد.

چجوریاست ؟

M o h a m m @ d
26-02-2012, 19:31
سلام

چجوریاست ؟
نه دیگه نمیخواد اونا هم شامل معافیت تحصیلی شدن .
حتما یه شازده پسری دانشگاه جزیره ای قبول شده قانون عوض شده؟؟؟؟!!!!!!!!:31:
خدمتم به حالت قبل برگشت دیگه 24 ماه نیست.
بدبخت اونای که 2 سال پیش 1 ماه مونده به خدمتشون این قانون 24 ماه تصویب شد مجبور شدن بیشتر خدمت کنن.:41:

Ship Storm
26-02-2012, 23:13
سلام

چجوریاست ؟

علمی کاربردی دوره های پودمانیش فقط کارت پایان خدمت میخواست اونم بخاطر اینکه کنکور نداشت و الا دوره های ترمی که کنکور داشت کارت پایان خدمت نمیخواست اگر مشمول و غیبت نخورده باشی

xgf
27-02-2012, 21:06
سلام
به منم 14 واحد دادن رشته ای تی قبول شدم تو شهر خودمون اما دو تا ریاضی و فیزیک پیش هم دادن .
من قیمت ها رو راسه بهتون میگم بدون خورده.
یه فیش 311000 تومان پرداخت کردیم.
یه فیش 65000 تومان.
یه فیش 46000 تومان .
8000 تاییده تحصیلی.
5000 تشکیل پرونده .
پودمان اول به نظرتون برای 14 واحد این مبالغ زیاد نیست؟ از 400 رد میزنه که:41::41:

M o h a m m @ d
27-02-2012, 22:16
سلام
به منم 14 واحد دادن رشته ای تی قبول شدم تو شهر خودمون اما دو تا ریاضی و فیزیک پیش هم دادن .
من قیمت ها رو راسه بهتون میگم بدون خورده.
یه فیش 311000 تومان پرداخت کردیم.
یه فیش 65000 تومان.
یه فیش 46000 تومان .
8000 تاییده تحصیلی.
5000 تشکیل پرونده .
پودمان اول به نظرتون برای 14 واحد این مبالغ زیاد نیست؟ از 400 رد میزنه که:41::41:
خیلی زیاد گرفتن نباید غیر از شهریه پول دیگه بگیرند.
65 و 46 ت برای چی گرفتن؟

MojiOS
28-02-2012, 11:51
دوستان ثبت نام کی هست پودمانی علمی کاربردی؟! من دانشگاه نمی رم. یعنی امسال باید کنکور شرکت می کردم اما شرکت نکردم. دفترچه گرفتم واسه کنکور 91. الان دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام پودمانی داره برم ثبت نام کنم دیگه کنکور ندم؟

Ship Storm
28-02-2012, 13:52
خیلی زیاد گرفتن نباید غیر از شهریه پول دیگه بگیرند.
65 و 46 ت برای چی گرفتن؟

اون 46 هزار تومان فکر کنم برای حق نظارت و همون 15% خود دانشگاه جامع باشه ولی اون 65 هزار تومان دیگه برای چی بوده ؟

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

دوستان ثبت نام کی هست پودمانی علمی کاربردی؟! من دانشگاه نمی رم. یعنی امسال باید کنکور شرکت می کردم اما شرکت نکردم. دفترچه گرفتم واسه کنکور 91. الان دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام پودمانی داره برم ثبت نام کنم دیگه کنکور ندم؟

فعلا که پودمانی اعلام نشده برای ثبت نام ولی به زودی اعلام میشه که برای ثبت نام اقدام کنید
پودمانی برای آقایون نیاز به کارت پایان خدمت داره و در مقطع کاردانی فقط کنکور نداره و کارشناسی ناپیوسته پودمانی کنکور داره

MojiOS
28-02-2012, 14:22
اون 46 هزار تومان فکر کنم برای حق نظارت و همون 15% خود دانشگاه جامع باشه ولی اون 65 هزار تومان دیگه برای چی بوده ؟

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

فعلا که پودمانی اعلام نشده برای ثبت نام ولی به زودی اعلام میشه که برای ثبت نام اقدام کنید
پودمانی برای آقایون نیاز به کارت پایان خدمت داره و در مقطع کاردانی فقط کنکور نداره و کارشناسی ناپیوسته پودمانی کنکور داره
اخبار که گفت پودمانی هم دیگه معافیت تحصیلی می دن که؟! بچه ها هم خبرش رو گذاشتن صفحه قبل

Ship Storm
28-02-2012, 14:47
اخبار که گفت پودمانی هم دیگه معافیت تحصیلی می دن که؟! بچه ها هم خبرش رو گذاشتن صفحه قبل

اگر جدیدا اعلام شده که دوره های بدون کنکور پودمانی نیاز به کارت پایان خدمت نداره که هیچی ولی تا دوره قبلی که ثبت نام میکردن نیاز به کارت داشت ولی چون من خبر رو در جریان نبودم طبق روال دوره ثبت نام قبلی عرض کردم

xgf
28-02-2012, 17:30

اون 311000 تومان واسه چهار تا درس یادم نیست دم دست نیست برگاه انتخاب واحدم
اون 65000 واسه دو تا ریاضی پیش و وفیزیک پیش این ها هم فکر کنم جز واحد هام حساب میشن.
اون 46000 هزار هم که نوشته بود برگه مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات

Ship Storm
29-02-2012, 14:19
اون 311000 تومان واسه چهار تا درس یادم نیست دم دست نیست برگاه انتخاب واحدم
اون 65000 واسه دو تا ریاضی پیش و وفیزیک پیش این ها هم فکر کنم جز واحد هام حساب میشن.
اون 46000 هزار هم که نوشته بود برگه مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات

4 تا درس 311 هزار تومان ؟؟!!! :18:
زمان ما سال 85 من یادمه رشته نرم افزار ترم 1 من کلا 220 هزار تومان واریز کردم اونم 15 هزار تومان حق نظارت خود دانشگاه علمی کاربردی بود و مابقی هم 205 هزار تومان بود که ریختم به حساب خود دانشگاه و 11 واحد هم داده بودن

mojtaba2321
29-02-2012, 22:41
کسی فایل pdf یا متنی از قوانین نظام پودمانی نداره؟
از کجا میشه قوانینش رو پیدا کرد؟ من تو سایتش چیزی پیدا نکردم.

993
01-03-2012, 00:53
ریاضی و آمار مقدماتی
ریاضی علم کامپیوتر 1
زبان عمومی

اون "یا خدا" رو من نگرفتم چی شد!؟ زبان عمومی نباید بدن؟ زبان عمومی توی پودمان 6-7 باید بدن؟ کلا زبان بدن یا ندن؟ پودمان 1 خوبه یا پودمان 6 ؟ یعنی چی اخه این "یا خدا"؟؟؟؟

mojtaba2321
01-03-2012, 09:25
اون "یا خدا" رو من نگرفتم چی شد!؟ زبان عمومی نباید بدن؟ زبان عمومی توی پودمان 6-7 باید بدن؟ کلا زبان بدن یا ندن؟ پودمان 1 خوبه یا پودمان 6 ؟ یعنی چی اخه این "یا خدا"؟؟؟؟
بله چون قبلش باید زبان پیش میدادن.

Ship Storm
01-03-2012, 12:08
بله چون قبلش باید زبان پیش میدادن.

زبان پیش نداریم که دوست عزیز ، ریاضی پیش داریم که اونم مختص کسانی هست که از رشته های فنی و حرفه ای و یا کارودانش و یا دیپلمه های بدون پیش دانشگاهی میان و یا کسانی که 2 سال یا بیشتر از مدرک پیش دانشگاهیشون گذشته باشه
البته زمان ما اینطوری بود الآن رو دیگه نمیدونم

mojtaba2321
01-03-2012, 14:50
زبان پیش نداریم که دوست عزیز ، ریاضی پیش داریم که اونم مختص کسانی هست که از رشته های فنی و حرفه ای و یا کارودانش و یا دیپلمه های بدون پیش دانشگاهی میان و یا کسانی که 2 سال یا بیشتر از مدرک پیش دانشگاهیشون گذشته باشه
البته زمان ما اینطوری بود الآن رو دیگه نمیدونم
به ما حتی ریاضی یا حتی فیزیک پیش هم ندادن!!

Ship Storm
01-03-2012, 15:36
به ما حتی ریاضی یا حتی فیزیک پیش هم ندادن!!

چه رشته ای بودی دبیرستان ؟

mojtaba2321
01-03-2012, 22:37
چه رشته ای بودی دبیرستان ؟
من کاردانش بودم
تو کلاسمون همه رشته ای داریم از کاردانش تا دیپلم دبیرستان ولی به هیچکس هیچ درس پیش ندادن.
برای منم همین جای سوال بود و مسئول پودمانی هم در جواب گفت هیچکدومتون پیش نخوردین با اینکه معدل دیپلم خودمم پایین بود و برای چند سال پیشه!

Ship Storm
02-03-2012, 16:59
من کاردانش بودم
تو کلاسمون همه رشته ای داریم از کاردانش تا دیپلم دبیرستان ولی به هیچکس هیچ درس پیش ندادن.
برای منم همین جای سوال بود و مسئول پودمانی هم در جواب گفت هیچکدومتون پیش نخوردین با اینکه معدل دیپلم خودمم پایین بود و برای چند سال پیشه!

عجیبه :31:
احتمالا خودشون نمره هاشو براتون رد کردن مثل ورزش و کارآموزی که برای ما خودشون به همه 20 دادن و الا ریاضی پیش رو همه باید بگذرونن مخصوصا کاردانش و فنی حرفه ای ها

silsin
02-03-2012, 17:16
واقعا؟شاید پودمانی اینجوریه وگرنه ماشالله تا دلتون بخواد توی فنی حرفه ای ها پیش میزنن .
تنها جایی که من خبر دارم دیگه پیش نمی خورن کارشناسیه اونم رشته های مرتبط با رشته خودمون

mojtaba2321
02-03-2012, 22:32
به هر حال به هیچکس هیچ درس پیشی ندادن و استاد ریاضیه هم میگفت ریاضی مقدماتی و آمار از ریاضی پیش آسونتره.

Ship Storm
02-03-2012, 22:44
به هر حال به هیچکس هیچ درس پیشی ندادن و استاد ریاضیه هم میگفت ریاضی مقدماتی و آمار از ریاضی پیش آسونتره.

هم ریاضی پیش و هم ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 آسونه و به نسبت چیزی نداره
تو مقطع کارشناسی ناپیوسته که وارد بشی همون ریاضیات گسسته سختیش به حدی هست که خاطره شیرینی این 3 تا ریاضی کاردانی رو از آدم میگیره :31: : دی

xgf
11-03-2012, 18:46
سلام عرض کردیم دوستان.
من به دلیل اینکه رشته دیپلمم اصلا ریاضی و فیزک نداشتیم الان تو پومان اول ای تی هستم مشگل دارم .
اولین درسی که مشگل دارم ریاضی پیس هست که استاد ماشالله میاد تئوری وار یه فصل رو درس میده میره و من اصلا نمیفهمم میرتسم این درس رو بیفتم متاسفانه ریاضی عمومی هم با این استاد داریم ولی استاد مبانی برنامه نویسیمون بدک نیست یه چیزایی حالیمون میشه از گفته هاش .
این دبیر ریاضی تا حدی پیش رفته که اصلا میخواهم قید پولمو بزنم برم انصراف بدم:41::41:
دوستان یک کتاب فعلا میتونید معرفی کنید خود اموز که درونش کاملا مباحث ریاضی پیش رو توضیح داده باشه که تو ین درس کن نیارم با این استادش:13::13:

M o h a m m @ d
12-03-2012, 08:18
سلام عرض کردیم دوستان.
من به دلیل اینکه رشته دیپلمم اصلا ریاضی و فیزک نداشتیم الان تو پومان اول ای تی هستم مشگل دارم .
اولین درسی که مشگل دارم ریاضی پیس هست که استاد ماشالله میاد تئوری وار یه فصل رو درس میده میره و من اصلا نمیفهمم میرتسم این درس رو بیفتم متاسفانه ریاضی عمومی هم با این استاد داریم ولی استاد مبانی برنامه نویسیمون بدک نیست یه چیزایی حالیمون میشه از گفته هاش .
این دبیر ریاضی تا حدی پیش رفته که اصلا میخواهم قید پولمو بزنم برم انصراف بدم:41::41:
دوستان یک کتاب فعلا میتونید معرفی کنید خود اموز که درونش کاملا مباحث ریاضی پیش رو توضیح داده باشه که تو ین درس کن نیارم با این استادش:13::13:
کتابای ریاضی دبیرستان رشته علوم تجربی یا ریاضی بگیر .خوبه بیشتر از این که درس نمیدن

Iran.pars
13-03-2012, 21:42
بابا خوش به حالتون ما که کلی درس پیش داشتیم
حتی کسایی رو هم داشتیم که بعضیاشونو افتادن
در کل پودمانی چیز بدرد بخوری نیست اگه یه درسو هم بیوفتی فرصت جبران پیدا نمیکنی
بدبختی تو ترما واحد هم نمیدن تو هر پودمان 12 واحد بیشتر نمیدن (بدبختی داریم به خدا )
تا انقلاب مهدی باید بریم دانشگاه
اما تو مدرکی که میدن نمینویسن ترمی بوده یا پودمان

mojtaba2321
14-03-2012, 13:52
سلام عرض کردیم دوستان.
منم همین مشکلو دارم.
تنها چارش کلاس خصوصیه.

soheil_66
14-03-2012, 14:54
بابا خوش به حالتون ما که کلی درس پیش داشتیم
حتی کسایی رو هم داشتیم که بعضیاشونو افتادن
در کل پودمانی چیز بدرد بخوری نیست اگه یه درسو هم بیوفتی فرصت جبران پیدا نمیکنی
بدبختی تو ترما واحد هم نمیدن تو هر پودمان 12 واحد بیشتر نمیدن (بدبختی داریم به خدا )
تا انقلاب مهدی باید بریم دانشگاه
اما تو مدرکی که میدن نمینویسن ترمی بوده یا پودمان

عجیبههه بهتون واحد نمیدادن
من از 6 تا درس پودمان 1 ، 3 تاشو اوفتادم این ترم بهم دادن و پودمان 2 رو هم کامل بهم دادن .
در مجموع 18 واحد الان دارم :34:

oumadam
14-03-2012, 17:22
سلام دوستان
من لیسانس غیر مهندسی دارم
دارم برنامه نویسی یاد میگیرم
بنظرتون برای اینکه موفق تر باشم لازمه که بر مدرک کامپیوتر بگیرم؟
خودم به این فکر بودم که برم علمی کاربردی بخونم
سنم 26 ساله. دیر نشده؟:41:

mojtaba2321
15-03-2012, 01:26
عجیبههه بهتون واحد نمیدادن
من از 6 تا درس پودمان 1 ، 3 تاشو اوفتادم این ترم بهم دادن و پودمان 2 رو هم کامل بهم دادن .
در مجموع 18 واحد الان دارم :34:
اگه 3 تا درسو بیفتی مگه نباید کل پودمان رو دوباره بگذرونی؟

soheil_66
15-03-2012, 02:19
اگه 3 تا درسو بیفتی مگه نباید کل پودمان رو دوباره بگذرونی؟

نه اگه معدل پایین تر از 12 بود مشروط میشدم و باید دوباره همون پودمان رو برمیداشتم .
با استاداش صبحت کردم که 10 بدن حداقل مشروط نشم و معدلم بیاد بالای 12

xgf
15-03-2012, 21:20
منم همین مشکلو دارم.
تنها چارش کلاس خصوصیه.

خیر سرشون این همه پول گرفتن که چیزی یاد ما بدن.
درسته ولی خوب برادر من هزینه ترمش کلی در میاد اون طرف هم که کلاس خصوصی بخواهم برم میشه وا ویلا:2::2:

Iran.pars
15-03-2012, 22:59
نه اگه معدل پایین تر از 12 بود مشروط میشدم و باید دوباره همون پودمان رو برمیداشتم .
با استاداش صبحت کردم که 10 بدن حداقل مشروط نشم و معدلم بیاد بالای 12

تا جایی که به ما گفتن طبق قانون پودمانی اگه 6 واحد بیوفتی باید فقط درسای افتاده رو بگیری ، نمیتونی از پودمان بعدی چیزی برداری

soheil_66
16-03-2012, 13:56
تا جایی که به ما گفتن طبق قانون پودمانی اگه 6 واحد بیوفتی باید فقط درسای افتاده رو بگیری ، نمیتونی از پودمان بعدی چیزی برداری

والا یکی دیگه از بچه های کلاس فقط یه زبان رو قبول شد و بقیه درسها رو اوفتاد و موقع ثبت نام و انتخاب واحد با هم بودیم و بهش گفتن عیب نداره و ترم 2 رو میتونی بیای و اون درس های پودمان 1 رو هم باید برداری .
یا یکی دیگه از بچه ها 4 تا از درس هاش رو اوفتاد و به اونم همینو گفتن .
از نظر قانونی حرف شما درسته ولی خب اجرای قانون شاید تو هر دانشگاهی فرق داشته باشه و برای ما که کلا خیلی خر تو خره :31:

سلام دوستان

دوست عزیز منم 25 سالم شده و تازه رفتم دانشگاه و از من بزرگتر خیلی هست تو کلاس .
کوچیکترین پسر کلاسمون متولد 68 و اکثرا همسن و سالای خودمون هستن ، پس زیاد از این لحاظ مشکلی نیست

Iran.pars
16-03-2012, 14:11
والا یکی دیگه از بچه های کلاس فقط یه زبان رو قبول شد و بقیه درسها رو اوفتاد و موقع ثبت نام و انتخاب واحد با هم بودیم و بهش گفتن عیب نداره و ترم 2 رو میتونی بیای و اون درس های پودمان 1 رو هم باید برداری .
یا یکی دیگه از بچه ها 4 تا از درس هاش رو اوفتاد و به اونم همینو گفتن .
از نظر قانونی حرف شما درسته ولی خب اجرای قانون شاید تو هر دانشگاهی فرق داشته باشه و برای ما که کلا خیلی خر تو خره :31:
همین حرفو یکی از استادامون بهمون زد گفت که ما میتونیم چنین کاری کنیم اما آخر سر که میخواین مدرکو بگیرین مشکل پیدا میکنین

کوچیکترین پسر کلاسمون متولد 68 و اکثرا همسن و سالای خودمون هستن ، پس زیاد از این لحاظ مشکلی نیست
به شدت تایید میشه

M o h a m m @ d
16-03-2012, 17:48
سلام دوستان
برنامه نویسی احتیاج به مدرک دانشگاهی نداره
اصلا تو دانشگاهها اونجور برنامه نویسی یاد نمیدن که چندسال عمرت بزاری فقط مدرک بگیری تا برنامه نویسی یاد بگیری.
دانشگاه برنامه نویسیش در حد نمره یاد گرفتن برای قبولیه نه اینکه بتونی باهاش کاری بکنی.
خودت وقتت بزاری براش بهتره وقتتم تو دانشگاهها تلف نمیشه.
بجای این همه شهریه بدی برو شهریه برنامه نویسی تو آموزشگاهها بده بهتره حداقل یاد میگیری.
تو دوسال که بخوای کاردانی بگیری بری اموزشگاه خودتم فقط تمرین کنی استاد میشی ، میتونی پول در بیاری باهاش

oumadam
17-03-2012, 02:03
برنامه نویسی احتیاج به مدرک دانشگاهی نداره
اصلا تو دانشگاهها اونجور برنامه نویسی یاد نمیدن که چندسال عمرت بزاری فقط مدرک بگیری تا برنامه نویسی یاد بگیری.
دانشگاه برنامه نویسیش در حد نمره یاد گرفتن برای قبولیه نه اینکه بتونی باهاش کاری بکنی.
خودت وقتت بزاری براش بهتره وقتتم تو دانشگاهها تلف نمیشه.
بجای این همه شهریه بدی برو شهریه برنامه نویسی تو آموزشگاهها بده بهتره حداقل یاد میگیری.
تو دوسال که بخوای کاردانی بگیری بری اموزشگاه خودتم فقط تمرین کنی استاد میشی ، میتونی پول در بیاری باهاش

مرسی رفیق
اینو میگن یه مشاوره خوب
من خیلی وقته تو این سایتم ( یه بار اخارج شدم دوباره اومدم ) تو این مدتم خیلی مشاوره گرفتم ولی هیچکدوم به ملموسی و واقع گرایانه گیه این نبود. البته باید بگم من بخاطر یاد گرفتن نمیخاستم برم دانشگاه بلکه میخاستم مدرکم هم مطابق باشه چون برای کار بعدا وقتی بگم مدرکم غیر مهندسیه شاید طرف نتونه بهم اون اعتماد لازم رو بکنه ورگنه من معتقدم تو هیچ رشته ای تو دانشگاه چیزی به آدم یاد نمیدم و آدم باید خودش بره دنبالش
مرسی مرسی مرسی

mohsen_zz
17-03-2012, 10:09
منم دارم معماری می خونم تو علمی کاربردی... اینطور که ازش پیداست آدم باید خودش بره دنبال یاد گرفتن و کار کردن وگرنه دانشگاه فقط برای نمره گرفتن و پاس کردن... آدم بخواد به استادها و کلاس ها اکتفا بکنه بی سواد فارغ التحصیل میشه
تو این دانشگاه هم اکثر بچه ها ضعیف هستن و تریپ "استاد خسته نباشید"... و دو در کردن کلاس ها...استاد ها هم از خدا خواسته! مثلا کلاس های ما رو از 20 اسفند بچه ها تعطیل کردن رفتن... خیلی ها اومدن فقط مدرک بگیرن .. متاسفانه این حقیقته!

البته این موضوع تقریبا برای همه دانشگاه های ایران صدق میکنه با این جو مدرک گرایی.

M o h a m m @ d
17-03-2012, 11:04
منم دارم معماری می خونم تو علمی کاربردی... اینطور که ازش پیداست آدم باید خودش بره دنبال یاد گرفتن و کار کردن وگرنه دانشگاه فقط برای نمره گرفتن و پاس کردن... آدم بخواد به استادها و کلاس ها اکتفا بکنه بی سواد فارغ التحصیل میشه
تو این دانشگاه هم اکثر بچه ها ضعیف هستن و تریپ "استاد خسته نباشید"... و دو در کردن کلاس ها...استاد ها هم از خدا خواسته! مثلا کلاس های ما رو از 20 اسفند بچه ها تعطیل کردن رفتن... خیلی ها اومدن فقط مدرک بگیرن .. متاسفانه این حقیقته!

البته این موضوع تقریبا برای همه دانشگاه های ایران صدق میکنه با این جو مدرک گرایی.
مشکل از سیستم استخدامی تو ایرانه اصلا کسی که استخدام میشه با توجه به مدرکش هیچ ربطی به شغلی که داره ربطی نداره یا این همه عمرش گذاشته رفته دانشگاه ولی از چیزی که استعداد داره استفاده نمیشه .
برای همین همه فکر نمره و مدرکن، نه یاد گیری. برن سرکار حالا هرچی بود حتی پرورش جلبک دریای:31:
داداش خودم ارشد زمین شناسی داره . تو دبیرستان ریاضی و زیست درس میده معلوم نیست ربطش چیه:31:
یکی دیگه کاردانی کامپیوتر داره زبان انگلیسی درس میده :31:

boy iran
17-03-2012, 20:02
سلام خدمت دوستان

من لیسانس تربیت بدنی دارم جدیدا ( حالا نمیدونم واقعا جدید هست یا نه ) چند رشته رو به طور مخصوص مربیگری اون رو توی دانشگاه علمی کاربردی قرار دادن مثل تکواندو فوتبال و کشتی

من میخواستم توی رشته مربیگری فوتبال تو این دانشگاه تحصیل کنم البته مدرک b مربیگری فوتبال دارم و چند سال هست مربی هستم و مشکلی ندارم فقط میخواستم بیبینم به چه روش بهتره برای کسی که گرفتار هست پودمانی یا روش های دیگر

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند ؟

Royce
17-03-2012, 21:38
دوستان کسی در مورد تاریخ بعدی ثبت نام کاردانی ( ترمی یا پودمانی ) چیزی میدونه؟

شما دانشجوی ترمی هستید یا پودمانی؟

mojtaba2321
18-03-2012, 14:52
ثبت نام پودمانی و ترمی بعدی میفته واسه شهریور.

soheil_66
19-03-2012, 14:54
دوستان کسی در مورد تاریخ بعدی ثبت نام کاردانی ( ترمی یا پودمانی ) چیزی میدونه؟

شما دانشجوی ترمی هستید یا پودمانی؟

پودمانی ...

part gah
19-03-2012, 15:14
ســـــــــلام

دانشگاه علمی کاربردی الان برای چه رشته و زیر گروه ای مقطع فوق لیسانس داره؟

xgf
20-03-2012, 17:50
ســـــــــلام

بیشتر رشته ها رو داره مثلا ای تی و تکنولوژی اطلاعات رو میدونم ولی از بقیه اطلاعات ندارم:11:

Iranian boy10
20-03-2012, 18:23
ســـــــــلام

سلام!
سال نو 1391 رو به همه دوستان تبریــــــــــک میگـــم!:5:
دفترچش(ارشد علمی و کاربردی) رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید:
موفق باشید:40:

Royce
20-03-2012, 23:57
کسی اطلاع داره هزینه هر ترم پودمانی کاردانی رشته کامپیوتر حدودا چقدر در میاد؟

mohsen_zz
21-03-2012, 04:22
اگه زیر 26 سال هستید بهتره نروید پودمانی از ما گفتن بود... اکثرا سن بالا هستن و سال ها از درس دور بودن و اکثرا هم فقط اومدن مدرک بگیرن (به هزار یک دلیل: افزایش حقوق و استخدام و...) و به یادگیری بها نمیدن و سطح کلاس رو همیشه پایین نگه می دارن... یعنی دیگه تو دانشگاه های ایران این دیگه آخرشه :19:

M o h a m m @ d
21-03-2012, 07:16
کسی اطلاع داره هزینه هر ترم پودمانی کاردانی رشته کامپیوتر حدودا چقدر در میاد؟
حدودای 280تا 320 میشه

xgf
21-03-2012, 20:01
اگه زیر 26 سال هستید بهتره نروید پودمانی از ما گفتن بود... اکثرا سن بالا هستن و سال ها از درس دور بودن و اکثرا هم فقط اومدن مدرک بگیرن (به هزار یک دلیل: افزایش حقوق و استخدام و...) و به یادگیری بها نمیدن و سطح کلاس رو همیشه پایین نگه می دارن... یعنی دیگه تو دانشگاه های ایران این دیگه آخرشه :19:

داداش اینطوری ها هم که شما میگید نیست
من الان ای تی میخونم پودمانی هم هستم کلاس ما من و چند نفر دیگه کوچترینشون هستم با سن 20 وبزرگترینمون هم 28 سالشه از نظر سخت گیری هم زیاد سخت میگیرن تمرین دادن چک کردن دادن نمره و این حرفها تو دانشگاه ما از نظر سخت گیری و این حرفها فرقی با دولتی نداره:41:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

حدودای 280تا 320 میشه

البته اگر پیش هم بهشون بدن خیلی بیشتر میشه تا 400 پیش میره فکر کنم:27:

Ship Storm
21-03-2012, 20:09

این مسئله با دید کلی به نظر من صحیح نیست که اینطور بهش نگاه کنیم و بگیم اصلا صلاح نیست بریم این دوره ها
خیلی از واحد های دانشگاهی هستند که خیلی خوب عمل میکنند ولی خوب دوره پودمانی اگر اون قانون کارت پایان خدمت رو برداره 100% رقابت توش بیشتر میشه و سطح علمیش بالاتر میره

part gah
21-03-2012, 20:17
بیشتر رشته ها رو داره مثلا ای تی و تکنولوژی اطلاعات رو میدونم ولی از بقیه اطلاعات ندارم:11:
برای زیر گروه فرهنگ و هنر نمیدونید کی رشته هاش اضافه میشه؟

xgf
22-03-2012, 11:27
برای زیر گروه فرهنگ و هنر نمیدونید کی رشته هاش اضافه میشه؟

اطلاع دقیقی ندارم ولی میتونید از دانشگاه علمی کاربردی منطقه خودتون یه سوالی بکنید:46:

mojtaba2321
26-03-2012, 12:04
الان دیگه پودمانی و ترمی نداره
هر کی شهریه دانشگاه آزاد نداره اومده علمی کاربردی
تو واحد ما (شیراز) 90 درصد سن پایین و زیر 20 سال هستن.

MojiOS
27-03-2012, 08:43
این مسئله با دید کلی به نظر من صحیح نیست که اینطور بهش نگاه کنیم و بگیم اصلا صلاح نیست بریم این دوره ها
خیلی از واحد های دانشگاهی هستند که خیلی خوب عمل میکنند ولی خوب دوره پودمانی اگر اون قانون کارت پایان خدمت رو برداره 100% رقابت توش بیشتر میشه و سطح علمیش بالاتر میره
قانون کارت پایان خدمت برداشته شد دیگه. قانون جدید رو اعلام کردن چند وقت پیش

Royce
01-04-2012, 13:11
دوستان این کنکور کاردانی ترمی تا چه حد فرمالیتست؟یکی از دوستان میگفت زیاد اهمیت نداره و بیشتر جنبه تشریفاتی داره یعنی بیشتریا قبول میشن ولی من حدود دو سه سال پیش توی کنکورش شرکت کردم با اینکه هیچی نخونده بودم ولی زبانو خوب زدم اما قبول نشدم
الان سهمیه ها نسبت به اون موقع بیشتر نشده؟
در کل برای یکی مثل من که زیاد حس خوندن درسهای قدیمی نیست امیدی برای قبول شدن هست یا باید فکر پودمانی باشیم؟

xgf
01-04-2012, 16:20
دوستان این کنکور کاردانی ترمی تا چه حد فرمالیتست؟یکی از دوستان میگفت زیاد اهمیت نداره و بیشتر جنبه تشریفاتی داره یعنی بیشتریا قبول میشن ولی من حدود دو سه سال پیش توی کنکورش شرکت کردم با اینکه هیچی نخونده بودم ولی زبانو خوب زدم اما قبول نشدم
الان سهمیه ها نسبت به اون موقع بیشتر نشده؟
در کل برای یکی مثل من که زیاد حس خوندن درسهای قدیمی نیست امیدی برای قبول شدن هست یا باید فکر پودمانی باشیم؟

سلام
اگر شما به نظر من واسه حس نداشتن خواندن درس های قدیمی میخواهید پودمانی برید باید بگم کاملا در اشتباه هستید چون وقتی وارد دانشگاه میشید با در س هایی رو برو میشید که برای حل محاسباتش به درس های قبلی نیاز داره استاد هم که ماشالله دوستان میدونند میان تیتر وار درس میدن میرن نمونه اش خود من هیچی از درسهام نمیفهم به خاطر اینکه یا درس های پیش نیاز رو نداشتم یا اینکه چیزی از قبل بلد نیستم در کل به نظر من فرق چندانی بین ترمی و پودانی نیست مخصوصا این موردی که اشاره کردید:20:

jak_1300
01-04-2012, 16:54
سلام دوستان من ترم پیش اولایه پاییز دفترچه گرفتم واسه دانشگاه علمی گاربردی با اینکه پول هم ریختم به حساب دانشگاه در رشته جوشکاری ولی به دلیل شرکت در کلاسهای سفارت ایتالیا برا گرفتن ویزایه تحصیلی نهایتا امصراف دادم الان با توجه به گرونی ارز امکان داره که نرم ایتالیا حالا میخوام بدونم من الان چطوزی میتونم وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم
من دیپلم گامپیوتر با پیش دانشگاهی هستم معدلمم بالا ۱۳ هستش چیکار باید بکنم
دانشگاه آزاد چی چطور میتونم واردش بشم خیلی وقته از درس دور بودم میتونم قبول شم تو کنکورش؟
علمی کتربردی چه رشته مهندسیه خوبی داره؟

xgf
02-04-2012, 11:46
سلام دوستان من ترم پیش اولایه پاییز دفترچه گرفتم واسه دانشگاه علمی گاربردی با اینکه پول هم ریختم به حساب دانشگاه در رشته جوشکاری ولی به دلیل شرکت در کلاسهای سفارت ایتالیا برا گرفتن ویزایه تحصیلی نهایتا امصراف دادم الان با توجه به گرونی ارز امکان داره که نرم ایتالیا حالا میخوام بدونم من الان چطوزی میتونم وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم
من دیپلم گامپیوتر با پیش دانشگاهی هستم معدلمم بالا ۱۳ هستش چیکار باید بکنم
دانشگاه آزاد چی چطور میتونم واردش بشم خیلی وقته از درس دور بودم میتونم قبول شم تو کنکورش؟
علمی کتربردی چه رشته مهندسیه خوبی داره؟

سلام ببخشید من یه سوال برام پیش اومده شما با معدل 13 و دیپلم چطوری میخواستید برید ایتالیا ادامه تحصیل بدید؟:19:

من به شما پودمانی رشته ای تی رو توصیه میکنم اما واقعا سخته :41:

M o h a m m @ d
02-04-2012, 12:03
اصلانم سخت نیست :46:
من تو سه پودمان معدل کلم شد 18.5 بعد دیدم مدرکش ارزش نداره رفتم پیام نور ای تی :31:
درسی که اونجا میدن اندازه یک هشتم پیام نوره
چون از رو جزوه درس میدن کتاب خاصی نداره خیلی اسونه
راحت میتونی استاد بپیچونی کمتر درس بده:31:

jak_1300
02-04-2012, 12:33
سلام ببخشید من یه سوال برام پیش اومده شما با معدل 13 و دیپلم چطوری میخواستید برید ایتالیا ادامه تحصیل بدید؟:19:

دوسته من برا رفتن به ایتالیا باید زبانش رو یاد بگیری و همین زبانش خیلی سخته اما من با نمره ۹۴ از ۱۰۰ قبول شدم
خوب حالا این آی تی که میگی رو کی هست ثبت نام دانشگاه چون من شنیدم که اخبار گفت از ۱۵ اسفند دفترچه هاش میاد

boy iran
02-04-2012, 21:16
سلام

ببخشید از کجا میشه فهمید یک رشته خاص رو در تهران میتونی پیدا کنی یا نه

M o h a m m @ d
02-04-2012, 23:09
سلام

ببخشید از کجا میشه فهمید یک رشته خاص رو در تهران میتونی پیدا کنی یا نه
دفترچه ثبت نام دانلود کنی از سایت سنجش

Royce
02-04-2012, 23:39
سلام
اگر شما به نظر من واسه حس نداشتن خواندن درس های قدیمی میخواهید پودمانی برید باید بگم کاملا در اشتباه هستید چون وقتی وارد دانشگاه میشید با در س هایی رو برو میشید که برای حل محاسباتش به درس های قبلی نیاز داره استاد هم که ماشالله دوستان میدونند میان تیتر وار درس میدن میرن نمونه اش خود من هیچی از درسهام نمیفهم به خاطر اینکه یا درس های پیش نیاز رو نداشتم یا اینکه چیزی از قبل بلد نیستم در کل به نظر من فرق چندانی بین ترمی و پودانی نیست مخصوصا این موردی که اشاره کردید:20:

ببین داداش از طرفی خودمم 24 سالمه و نمیخوام مهد کودک برم بازم پودمانی فکر کنم میانگین سنیشون بالاتر باشه
بعدش ما نفهمیدیم بالاخره توی امتحان ورودی ترمی احتمال قبول شدن زیاده یا نه؟
ممنون از شما :10:

jak_1300
03-04-2012, 00:01
آقا من میخوام برم تو این دانشگاه میخوام بدونم دفترچه اش اومده ثبت نام داره الان؟
چیکار باید بکنم من؟

xgf
03-04-2012, 13:17
اصلانم سخت نیست :46:
من تو سه پودمان معدل کلم شد 18.5 بعد دیدم مدرکش ارزش نداره رفتم پیام نور ای تی :31:
درسی که اونجا میدن اندازه یک هشتم پیام نوره
چون از رو جزوه درس میدن کتاب خاصی نداره خیلی اسونه
راحت میتونی استاد بپیچونی کمتر درس بده:31:

دانشگاه شما رو نميدونم چطوره اما دانشگاه ما تماما مثل دانشگاه دولتي رفتار ميكنند .
از نظر مدرك هم اصلا باهاتون موفق نيستم اگر كار باشه براي هد دوش هست و اگر نباشه واسه هر دوش نيست از اون گذشته پيام نور كه مدركش بي ارزش تره:31: حداقل ميرفتي دولتي يا ازاد

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

آقا من میخوام برم تو این دانشگاه میخوام بدونم دفترچه اش اومده ثبت نام داره الان؟
چیکار باید بکنم من؟

تو همين تايپيك اعلام ميشه دوست من پودماني فكر كنم دي ماه بياد دفترچه اش ترمي زود تر مياد امام كنكور داره

Royce
05-04-2012, 20:05
با سلام

کسی میدونه کاردانی ترمی (مثلا رشته کامپیوتر) کلاسهاش چند روز در هفته و چند ساعت در روزه ؟

Iranian boy10
06-04-2012, 13:03
با سلام

کسی میدونه کاردانی ترمی (مثلا رشته کامپیوتر) کلاسهاش چند روز در هفته و چند ساعت در روزه ؟
سلام !
بیشتر رشته های ترمی سه روز در هفته کلاس دارن!

Royce
06-04-2012, 13:51
سلام !
بیشتر رشته های ترمی سه روز در هفته کلاس دارن!

اونوقت زمانش حدودا از ساعت چند تا چنده؟
میخوام ببینم با کارم تداخل داره یا نه
ممنون

xgf
06-04-2012, 18:49
اونوقت زمانش حدودا از ساعت چند تا چنده؟
میخوام ببینم با کارم تداخل داره یا نه
ممنون

بستگي به مديريت دانشگاهتون داره كه در چه حدي هستن معمولا بين 3-4 روز هست پودماني بعد اظهر ها ميانگين 2 تا 8 ولي در كل ميتوني بعضي كلاس ها با استاد هماهنگي كني اگه نتوني بياي ولي از درس عقب ميفتي

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سلام
دوستان عزيز من يه كتاب ميخواهم مثل نمونه كتاب هاي گاج كه قشنگ هر مسئله اي رو از پايه توضيح بده و حل كنه بره جلو و اخرش نمونه سوال هم با جواب داشته باشه كه خودم تمرين كنم و ياد بگريم واسه درس فيزيك پيش - رياضي پيش و رياضي عمومي راستشو بخواهيد استاد تند تند درس ميده من نميفهمم ميخواهم خودم از روي كتاب خوبنم برم جلو فط خواهشا كتاب خود رياضي پيش دانشگاهي نباشه يكي مثل گاج؟اگه خود گاج هم باشه بهتره فقط اسم كتاب رو ميخواهم بدونم كه برم تهيه كنم؟
سر فصل هاي ريا ضي پيش هم بدين صورت هست:
پيشاپيش از كمك همتون ممنونم

1-معادله نامعادله و تعيين علامت

2-هندسه تحليلي

3-لگاريتم معادلات

4-مثلثات و معادلات مثلثات

5-تابع

تا اينجا رياضي پيش بود از اينجا به بعد رياضي عمولي

1-حدود پيوستگي

2-مشتق و كاربردي هاي ان

3-انتگرال

سر فصل هاي فيزيك پيش هم بديت صورت هست

-بردار

2-حركت روي خط راست يا حركت يك بعدي

3-حركت دوبعدي

4-ديناميك1

5ديناميك2
نميدونم سر فصل ها رو درست گفتم يا نه به هر حال اين كتاب ها رو واسه فيزيك پيش -رياضي پيش و رياضي عمومي ميخواهم:11:

8086
14-04-2012, 20:50
با سلام
میخواستم بدونم شهریه کاردانی به کارشناسی نرم افزار یا it ترمی حدودا چنده ؟
ممنون

EAT
15-04-2012, 15:53
با سلام
میخواهم ببین زمان کنکور کادرانی کی هستش
کی باید ثبت کنم یکی منبع کامیپوتر کی میدونم ممنون میشم راهنمایی کنید

Ship Storm
15-04-2012, 19:10
با سلام
میخواستم بدونم شهریه کاردانی به کارشناسی نرم افزار یا it ترمی حدودا چنده ؟
ممنون

فکر میکنم با احتساب ترم 18 واحدی حدودا 500 هزار تومان هست

8086
15-04-2012, 19:51
فکر میکنم با احتساب ترم 18 واحدی حدودا 500 هزار تومان هست

با سلام
جدا ؟
من شنیده بودم حدودا 300 تومان در میاد که ؟!

Ship Storm
16-04-2012, 19:08
با سلام
جدا ؟
من شنیده بودم حدودا 300 تومان در میاد که ؟!

300 که خیلی بیشتر میشه
من سال 85 کاردانی درس میخوندم 220 میدادم برای 10 واحد

alivw71
21-04-2012, 11:20
سلام دوستان .
یه سوال داشتم تا کاردانی یا کارشناسی چند واحد باید بگزرونیم .
تا کارشناسی چند سال طول میکشه؟ چند سال با کاردانی فرق داره؟
من الان دیپلم علوم انسانی دارم میخام رشته شیمی بخونم . تا کارشناسی ترمی چقدر میشه؟
به نظرتون کاردانی بخونم یا کارشناسی؟ طوری باشه که خیلی زود فارق التحصیل بشم . چون شنیدم فرق کاردانی با کارشناسی فقط 1 ساله.

part gah
21-04-2012, 11:22
کاردانی پودمانی با ارائه واحد توی تابستون برای من از اردیبهشت 88 تا اردیبهشت 90 طول کشید.
کارشناسیم تا الان 33 واحد بوده مهر 90 ورودیم بوده تا کی طول بکشه نمیدونم ولی فک کنم همون 2 سال باشه.

mojtaba2321
22-04-2012, 10:45
واسه امتحانای پایان ترم پودمانی باید کارت ورود به جلسه بگیریم؟
مثکه توی سایت جدیدشون باید عکس بزاریم .

Iranian boy10
23-04-2012, 16:47
ثبت نام مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1391 از 11 اردیبهشت ماه آغاز می شود
ثبت نام مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1391از 11 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر گفت : متقاضيان شركت در آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1391 می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام از روزدوشنبه 11/2/91 آغاز و در روز يكشنبه 17/2/91 پايان‌ مي‌پذيرد.

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ شرايط وضوابط ، تاريخ و نحوه‌ ثبت‌ نام‌ در آزمون‌ مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي- کاربردي سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

التماس دعا :11:

MAGIDIYUM
23-04-2012, 20:17
سلام

چند تا سوال مهم داشتم...

2-آیا کارشناسیه پیوسته یعنی اینکه یه کله تا کارشناسی میخونیم و کاردانیش کنکور نداره؟؟؟؟

1-آیا این آزمون کارشناسیه پیوسته با اونی که حدودای آبان و آذر پارسال برگزار شد تفاوتی داره؟چون من رشتم ریاضیه و مدرک پیش دانشگاهی دارم و به من گفتن که میتونم مقطع کارشناسیه پیوسته شرکت کنم ولی وقتی کارت آزمون رو گرفتم و ثبت نام کردم..فهمیدم که مقاطع کارشناسیه پیوستش فقط شامل چند رشته ی محدود و خاصه و 12 تومن رفت تو پاچم...میترسم اینم مثل اون شه..
<<<< لطــــــــــــــفا کــــــــــمــــــــــک کنید >>>>

3-من میخوام برم رشته ی ساخت و تولید...کسی میدونه این رشته تو این دفترچه جزو پیوسته هست یا نه؟؟

لطفا منه نا بلد رو راهنمایی کنید:41::19:

Mr7 Illusive
26-04-2012, 18:08
کارت ورود به جلسه کنکور پودمانی که 29ام کنکورش هست کی میاد؟

M o h a m m @ d
27-04-2012, 11:35
سلام

چند تا سوال مهم داشتم...

2-آیا کارشناسیه پیوسته یعنی اینکه یه کله تا کارشناسی میخونیم و کاردانیش کنکور نداره؟؟؟؟

1-آیا این آزمون کارشناسیه پیوسته با اونی که حدودای آبان و آذر پارسال برگزار شد تفاوتی داره؟چون من رشتم ریاضیه و مدرک پیش دانشگاهی دارم و به من گفتن که میتونم مقطع کارشناسیه پیوسته شرکت کنم ولی وقتی کارت آزمون رو گرفتم و ثبت نام کردم..فهمیدم که مقاطع کارشناسیه پیوستش فقط شامل چند رشته ی محدود و خاصه و 12 تومن رفت تو پاچم...میترسم اینم مثل اون شه..
<<<< لطــــــــــــــفا کــــــــــمــــــــــک کنید >>>>

3-من میخوام برم رشته ی ساخت و تولید...کسی میدونه این رشته تو این دفترچه جزو پیوسته هست یا نه؟؟

لطفا منه نا بلد رو راهنمایی کنید:41::19:
1اره یه کله تا کارشناسی میخونی.دانشگاه علمی کاربردی دو مدل دانشجو میپذیره پودمانی و ترمی که پودمانی بدون ازمونه ولی ترمی ازمون داره.
2نه هیچ تفاوتی نداره دانشگاه کاربردی برکس دانشگاه دیگه تو سال 2 یا 3 بار پذیرش داره.
باید ببینی چه رشته های کارشناسی داره و اون رشته ای که میخوای داره یا نه ؟بهتر بود قبل از خرید دفترچش دانلود میکردی میخوندی چه رشته های داره.
3بای دفترچش بخونی ببینی

leilana
28-04-2012, 14:05
سلام
می دونین هزینه دوره کاردانی ناپیوسته چقدر است؟ دوره مربیگری مهدکودک
خیلی ممنون از راهنماییتون

Ship Storm
28-04-2012, 19:29
سلام
می دونین هزینه دوره کاردانی ناپیوسته چقدر است؟ دوره مربیگری مهدکودک
خیلی ممنون از راهنماییتون

دقیق نمیشه مشخص کرد ولی دوره های ترمی با حد نصاب 18 واحد بخوای حساب کنی حدود 450 در میاد

leilana
29-04-2012, 09:26
خیلی ممنون ship storm

akharwarbaz
29-04-2012, 10:38
دوستان میشه با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد برای کارشناسی علمی کاربردی شرکت کرد ؟بدون آزمون و شرط معدل . یا باید آزمون بدیم ؟

M o h a m m @ d
29-04-2012, 12:04
دوستان میشه با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد برای کارشناسی علمی کاربردی شرکت کرد ؟بدون آزمون و شرط معدل . یا باید آزمون بدیم ؟
هیچ فرقی نمیکنه چون همشون زیر نظر وزارت علوم هستن هر مدرکی داشته باشی قبول میکنن حتی کاردانی کاربردی داشتی میرفتی ازاد بازم قبول میکردن

akharwarbaz
29-04-2012, 19:03
هیچ فرقی نمیکنه چون همشون زیر نظر وزارت علوم هستن هر مدرکی داشته باشی قبول میکنن حتی کاردانی کاربردی داشتی میرفتی ازاد بازم قبول میکردن

میدونستم اینو . من سوالم اینه که میشه بدون امتحانم وارد دانشگاه علمی کاردبردی شد با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد.
چون کاردانی علمی کاربردی با شرط معدل داره. خواستم ببینم برای کاردانی به کارشناسی هم میشه این مدلی

M o h a m m @ d
29-04-2012, 19:13
میدونستم اینو . من سوالم اینه که میشه بدون امتحانم وارد دانشگاه علمی کاردبردی شد با مدرک کاردانی دانشگاه ازاد.
چون کاردانی علمی کاربردی با شرط معدل داره. خواستم ببینم برای کاردانی به کارشناسی هم میشه این مدلی
نگرفتم منظورت اگه معدلت بالای 18 نمیدونم شرایطش؟
ولی اگه منظورت کلی باشه با هر معدلی بدون ازمون که پودمانی باشه میتونی کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنی
یا ترمی کاردانی به کارشناسی که ازمون داره.

BEHZAD2007
29-04-2012, 22:38
سلام دوستان اگه یه نفر ترم اول کارشناسی حسابداری باشه میتونه بقیه ترم هارو منظور ترم 2تا مثلا 4 رو کلا انتقالی بگیره بیاد جایی دیگه اگر امکان داره شرایطش چجوریه
با تشکر

اسطقس
30-04-2012, 00:42
سلام به همه
این روزها ثبت نام کاردانی علمی کاربردی و دانشگاه آزاد شروع میشه
برای کسیکه لیسانس داره و میخواد کاردانی یه رشته دیگه رو بگیره و بغلش کار هم بکنه دانشگاه آزاد رو توصیه میکنید یا علمی کاربردی را
ممنون میشم راهنمائیم کنید
( این پست بدلیل اینکه میخاستم نظر هر دو صنف دوستانی آزاد و علمی کاربردی را بدونم تو جفتش مطرح کردم - لطفا حذفش نکنید )

M o h a m m @ d
30-04-2012, 00:48
سلام به همه
این روزها ثبت نام کاردانی علمی کاربردی و دانشگاه آزاد شروع میشه
برای کسیکه لیسانس داره و میخواد کاردانی یه رشته دیگه رو بگیره و بغلش کار هم بکنه دانشگاه آزاد رو توصیه میکنید یا علمی کاربردی را
ممنون میشم راهنمائیم کنید
( این پست بدلیل اینکه میخاستم نظر هر دو صنف دوستانی آزاد و علمی کاربردی را بدونم تو جفتش مطرح کردم - لطفا حذفش نکنید )
علمی کاربردی اونم پودمانیش
چون بقیه ساعت کلاسیش زیاده. بدرد یه کارمند نمیخوره سرکار باشه بعد بتونه درس بخونه امتحان بده

اسطقس
30-04-2012, 01:04
علمی کاربردی اونم پودمانیش
چون بقیه ساعت کلاسیش زیاده. بدرد یه کارمند نمیخوره سرکار باشه بعد بتونه درس بخونه امتحان بده

مرسی
خب من میخوام ترمی رو بخونم. پودمانی دیگه خیلی سطحش پائینه ( البته از نظر علمی نمیگم از نظر اینکه چون کنکور نداره اینجور تصور میشه)
ترمی چطوره؟
بنظرت با اونها که سنشون بلاست ( 26 سالمه ) همکاری نمیکنن؟

M o h a m m @ d
30-04-2012, 11:12
مرسی
خب من میخوام ترمی رو بخونم. پودمانی دیگه خیلی سطحش پائینه ( البته از نظر علمی نمیگم از نظر اینکه چون کنکور نداره اینجور تصور میشه)
ترمی چطوره؟
بستگی به استادش داره .معمولا زیاد سختگیری نمیکنن .
ما اون موقعه تو کلاس کسی داشتیم که سال بعد میخواست بازنشست بشه شما دیگه جای خود.
یه بار با دوستم رفته بود که میخواست رشتش عوض کنه تو بایگانی یه استاد اومد به دفتر دارش گفت لیست بده به همه یکی دو نمره اضافه کنم.:31:

BEHZAD2007
30-04-2012, 11:50
سلام دوستان اگه یه نفر ترم اول کارشناسی حسابداری باشه میتونه بقیه ترم هارو منظور ترم 2تا مثلا 4 رو کلا انتقالی بگیره بیاد جایی دیگه اگر امکان داره شرایطش چجوریه
با تشکر

یه جونمرد جواب بده

Iranian boy10
30-04-2012, 16:08
مرسی
ترمی چطوره؟
اگه سربازی رفتی و شاغل هستی و کات بیشتر روزهاس من پودمانی رو توصیه میکنم!
وگرنه ترمی یکم بهتره و آدم فکر میکنه که تو دانشگاهه :31:
قود لاک:10:

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

یه جونمرد جواب بده
بنظرم شما هم یه تاپیک جدا بزنید!
:10:

اسطقس
30-04-2012, 16:43
اگه سربازی رفتی و شاغل هستی و کات بیشتر روزهاس من پودمانی رو توصیه میکنم!
وگرنه ترمی یکم بهتره و آدم فکر میکنه که تو دانشگاهه :31:
قود لاک:10:

مرسی رفیق
خدمتم رو رفتم
عشق دانشگاهم نیستمچون 4 سال بودم و بنظرم هیچ خبری نیس ( بمن که حال نداد ) ولی میخوام هم معتبر باشه هم اینکه بشه سریع تمومش کرد. پودمانی فکر کنم چارتش بسته تر باشه. من لیسانس دارم ولی احتمالا یه 12 واحدی رو بشه تطبیق داد. یعنی معادل ترم اول. اگر بتونم و بذارن سه ترمه تمومش کنم خیلی خوب میشه. بعید میدونم پودمانی چنین شرایطی رو داشته باشه

M o h a m m @ d
30-04-2012, 17:50
با تشکر
اگه شرایطت خاص باشه شاید بزارن دانشگاه کاربردی جوریه که نمیخواد دانشجو(پول:31: ) از دست بده برای همین سخت انتقالی میدن بهتره بری با مسئول آموزش یا مشاور دانشگات حرف بزنی بپرسی ازش؟

boy iran
30-04-2012, 19:14
سلام

یکی از دوستام امروز دفترچه گرفته بود داد به من خوندم متوجه نشدم

دیپلم داره ولی تمامی رشته ها رو زده کارشناسی ناپیوسته یعنی باید فوق دیپلم داشته باشی خالا این بنده خدا چیکار کنه

اسطقس
30-04-2012, 19:28
سلام

یکی از دوستام امروز دفترچه گرفته بود داد به من خوندم متوجه نشدم

دیپلم داره ولی تمامی رشته ها رو زده کارشناسی ناپیوسته یعنی باید فوق دیپلم داشته باشی خالا این بنده خدا چیکار کنه

ظاهرا کارشناسی ناپیوسته ها فقط برای فوق دیپلمه هاست
من لیسانس دارم فکر نکنم بتونم شرکت کنم:41:

boy iran
30-04-2012, 20:40
الام داستان برای سال بعد چی هست که پیش دانشگاهی وجود نداره ؟

M o h a m m @ d
30-04-2012, 23:29
الام داستان برای سال بعد چی هست که پیش دانشگاهی وجود نداره ؟
فرقی نمیکنه چه سر به کلا چه ته به کلا:31: باید 12 سال بخونی .فقط اسمش عوض شده
الان بجای پیش دانشگاهی میگن ششم....؟

fanoos1
03-05-2012, 09:58
سلام دوستان،من دفترچه کارشناسی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی رو خوندم ولی متوجه نمیشدم!
سلام
تو دفترچه مشخص نشده این ظرفیت های فقط برای مهر ماه هست یا شامل ورودی نیمسال دوم(بهمن) هم میشه
اگه فقط برای مهر هست برای بهمن کنکور جداگانه برگذار میکنن؟!!
از اونجایی که من تا تابستان امسال فارق التحصیل نمیشم نمیدونم ثبت نام کمک یا نه؟
خواهش میکنیم جواب بدین

leilana
03-05-2012, 10:40
سلام تو دفترچه کارشناسی نوشته با هر فوق دیپملی میشه در هر رشته شرکت کرد. در دفترچه مربی پیش دیستانی که مد نظر منه نوشته فوق دیپلمهای مرتیط. من لیسانس صنایع دارم. می تونم تو این رشته شرکت کنم؟

leilana
03-05-2012, 11:06
سلام تو دفترچه کارشناسی نوشته با هر فوق دیپملی میشه در هر رشته شرکت کرد. در دفترچه مربی پیش دیستانی که مد نظر منه نوشته فوق دیپلمهای مرتیط. من لیسانس صنایع دارم. می تونم تو این رشته شرکت کنم؟

hesam68
04-05-2012, 00:23
سلام

من الان رفتم سایت سنجش که ببینم ازمون کارشناسی نا پیوسسته جامع چه رشته هایی رو داره ولی دفترچه رو واسه دانلود نزاشته بودن؟؟؟؟؟

از کجا میتونم دفترچه رو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟

M o h a m m @ d
04-05-2012, 07:28
سلام

من الان رفتم سایت سنجش که ببینم ازمون کارشناسی نا پیوسسته جامع چه رشته هایی رو داره ولی دفترچه رو واسه دانلود نزاشته بودن؟؟؟؟؟

از کجا میتونم دفترچه رو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟
ثبت نام بعد قسمت منو سمت راست دانلود دفترچه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oetdownload%2Fdownloadhandler.ashx%3Fid%3D193)

essien
07-05-2012, 14:42
دوستان کسی که کاردانی پودمانی علمی کاربردی داره , میتونه تو کارشناسی ناپیوسته دوره های ترمی علمی کاربردی شرکت کنه؟

اگه میشه شرایطش چیه ؟
مثلا باید آزمون جامع رو داده باشه و قبول شده باشه ؟

اگه یه نفر جواب بده ممنون میشم چون تا فردا بیشتر وقت ثبت نام نداریم.
ممنون.

M o h a m m @ d
07-05-2012, 19:22
دوستان کسی که کاردانی پودمانی علمی کاربردی داره , میتونه تو کارشناسی ناپیوسته دوره های ترمی علمی کاربردی شرکت کنه؟

اگه میشه شرایطش چیه ؟
مثلا باید آزمون جامع رو داده باشه و قبول شده باشه ؟

اگه یه نفر جواب بده ممنون میشم چون تا فردا بیشتر وقت ثبت نام نداریم.
ممنون.
فرقی نمیکنه از کدوم دانشگاه مدرک فوق گرفتی فقط باید شما مدرک کاردانی داشته باشی تا بتونی تو کارشناسی ثبت نام کنی.
اگه آزمون جامع دادی و قبول شدی و مدرک داری هیچ مشکلی نیست

essien
07-05-2012, 19:45
فرقی نمیکنه از کدوم دانشگاه مدرک فوق گرفتی فقط باید شما مدرک کاردانی داشته باشی تا بتونی تو کارشناسی ثبت نام کنی.
اگه آزمون جامع دادی و قبول شدی و مدرک داری هیچ مشکلی نیست

ممنون دوست عزیز.
برادرم آزمون جامع که هنوز نداده و میگه 28 یا 29 اردیبهشت برگزار میشه.
نمیدونم آزمون سختیه آسونیه در چه حدیه ؟ معمولا همه قبول میشن یا نه؟

یا مثلا اگه کسی قبول بشه بعد آزمون جامع رو قبول نشده باشه مشکلی پیش میاد؟

M o h a m m @ d
07-05-2012, 20:22
ممنون دوست عزیز.
برادرم آزمون جامع که هنوز نداده و میگه 28 یا 29 اردیبهشت برگزار میشه.
نمیدونم آزمون سختیه آسونیه در چه حدیه ؟ معمولا همه قبول میشن یا نه؟

یا مثلا اگه کسی قبول بشه بعد آزمون جامع رو قبول نشده باشه مشکلی پیش میاد؟
دفترچش بخون ببین معدل میخواد برای ثبت نام یا نه اگه نخواست ثبت نام کن.
بخونی اسونه نخونی سخت:31:
الان که قبولی کلی دانشگاهها زیاده به احتمال 80 درصد قبول میشید

mehr film
08-05-2012, 02:26
دوستان یه سوالی .... من دانشجوی ترم آخر کاردانی هستم ... اما تا اون تاریخی که زده توی دفترچه ( تا شهریور) فارغ التحصیل نمیشم یه چندتایی واحدم میمونه ( یعنی میفتم واسه ترم مهر) .. اگه قبول بشم توی کنکو کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی میشه ترم مهر رو یه جوری مرخصی بگیرم یا رزرو کنم ؟

mehr film
09-05-2012, 16:19
دوستان یه سوالی .... من دانشجوی ترم آخر کاردانی هستم ... اما تا اون تاریخی که زده توی دفترچه ( تا شهریور) فارغ التحصیل نمیشم یه چندتایی واحدم میمونه ( یعنی میفتم واسه ترم مهر) .. اگه قبول بشم توی کنکو کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی میشه ترم مهر رو یه جوری مرخصی بگیرم یا رزرو کنم ؟

کسی نبود ؟

mojtaba2321
10-05-2012, 08:51
کسی اطلاعاتی در مورد اعتکاف دانشجویی این دانشگاه داره؟ تو سایتش چیزی نزده.

szh_1367
11-05-2012, 15:17
کسی نبود ؟
معمولا برای چنین افرادی مرخصی رد میکنند اما شما سعی کن بری جایی که مد نظر داری قبول بشی سوال کنی که ایا با این شرایط قبول میکنند یا خیر

Royce
11-05-2012, 20:35
سلام
دوستان کسی میدونه دفترچه های کاردانی پودمانی و ترمی حدودا کی میاد ؟

szh_1367
12-05-2012, 18:10
سلام
دوستان کسی میدونه دفترچه های کاردانی پودمانی و ترمی حدودا کی میاد ؟
پارسال که اینجوری بود

کاردانی ترمی تاریخ ثبت نام 90/06/16 تاریخ آزمون 90/07/22

کاردانی پودمانی تاریخ ثبت نام 90/10/27