PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Iranian boy10
14-09-2011, 16:52
ممنون-حل شد
فقط یه چیزی:

چون من خیلی علاقه به رشته نرم افزار دارم و فقط همین رشته تو شهرستان ما هست.(اصفهان-تیران و کرون):46: و ممکنه نیارم
1- امکانش هست مثلا من بزنم رشته برق صنعتی یا جوشکاری و وقتی برای ثبت نام میرم تغییر رشته به نرم افزار نمایم.؟؟؟

2- اگه سوال دومی نمیشه ، می تونم رشته نرم افزار را در شهرهای دیگه بزنم و بعد قبل از اینکه بروم دانشگاه انتقالی بگیرم به دانشگاه خودم؟؟؟؟

خیلی مهمه لطفا پاسخ بدید چون میخوام دفترچه رو پرش کنم
ممنون

راستی میدونید باید رتبه ام در کنکور چند از چند باشه تا بیارم
تغییر رشته و انتقالی به این راحتی که فکر میکنید نیست !

Iranian boy10
14-09-2011, 17:15
سلام ! 22 مهر که کنکور علمی کاربردییه ، کی نتایج مییاد و کی کلاس ها شروع میشه ؟! فکر کنم نتایج آخر آبان و شروع کلاس ها بهمن ماه؟!!
کسی اطلاعی داره ؟:13:

ahriman323
16-09-2011, 11:31
سلام دوستان
برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی تا کی وقت داره که کاردانی را تمام کنی و فارغ تحصیل بشی؟
من این ترم را دارم و ترم بعد هم معرفی به استاد دارم میتونم شرکت کنم؟!
الان آزادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس با این حساب اگه دو ترمه هم بشم مشکلی نیست؟!
حتما باید نیمسال دوم قبول بشی یا کلا همش نیمسال اوله؟ مرخصی میدن نیم سال اولو؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matlabdoni
16-09-2011, 19:00
من 22 مهر آزمون کنکور علمی کاربردی ترمی دارم.هنوز دیپلم نگرفتم و ممکنه طول بکشه:20:می خواستم ببینم برای آزمون مشکلی پیش میاد؟؟؟؟یا نمیخواد

Ship Storm
16-09-2011, 22:45
کسانیی که کاردانی به کارشناسی پودمانی قبول شدن ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی پودمانی هم که از 27 شهریور شروع میشه
حواستون باشه جا نمونید

mjorh
16-09-2011, 23:46
تغییر رشته و انتقالی به این راحتی که فکر میکنید نیست !
..............................................

H A M A S
17-09-2011, 10:12
عنوان درخواست :نحوه ویرایش اطلاعات و شرکت در آزمون کاردانی ناپیوسته برای دیپلمه ها کاردانشی و فنی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند.!
تاريخ ارسال جواب 1390/06/26-9:30
پاسخ : با سلام باسلام.داوطلب گرامی برای شرکت دردوره های کاردانی ناپیوسته باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشورنیازی به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.داوطلبان دارای مدرک کاردانی پیوسته میتوانند بصورت فرضی سال اخذ مدرک ومعدل پیش دانشگاهی را وارد نمایند. با تشکر

پانوشت:این سوال رو خودم پرسیدم.پس با خیال راحت یک سال فرضی برای کاردانی ناپیوسته وارد کنید

mohsen_zz
17-09-2011, 16:16
عنوان درخواست :نحوه ویرایش اطلاعات و شرکت در آزمون کاردانی ناپیوسته برای دیپلمه ها کاردانشی و فنی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند.!
تاريخ ارسال جواب 1390/06/26-9:30
پاسخ : با سلام باسلام.داوطلب گرامی برای شرکت دردوره های کاردانی ناپیوسته باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشورنیازی به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.داوطلبان دارای مدرک کاردانی پیوسته میتوانند بصورت فرضی سال اخذ مدرک ومعدل پیش دانشگاهی را وارد نمایند. با تشکر

پانوشت:این سوال رو خودم پرسیدم.پس با خیال راحت یک سال فرضی برای کاردانی ناپیوسته وارد کنید
آقا ما که دیپلم ریاضی هستیم(بدون پیش) چطور؟ اینا کاراشون حساب کتاب نداره فردا قبول بشیم بگن فقط فنی و کاردانش!

matlabdoni
17-09-2011, 18:56
چه عجبی بالاخره ما فنی و حرفه ای و کاردانشی ها از طرف سازمان وزارت حمایت شدیم:31:

یه سوال داشتم من رشته ام که دیپلم گرفتم کامپیوتر بوده...می تونم برای آزمون رشته برق را بزنم؟؟

من خیلی به رشته گرافیک رایانه علاقه دارم علمی کاربردی نداره؟؟؟

mojtaba2321
18-09-2011, 10:25
چه عجبی بالاخره ما فنی و حرفه ای و کاردانشی ها از طرف سازمان وزارت حمایت شدیم:31:

یه سوال داشتم من رشته ام که دیپلم گرفتم کامپیوتر بوده...می تونم برای آزمون رشته برق را بزنم؟؟

من خیلی به رشته گرافیک رایانه علاقه دارم علمی کاربردی نداره؟؟؟
آره ولی الان فقط برای پودمانی میتونید شرکت کنید.
دفترچش رو بگیرید تا امشب بیشتر مهلت ثبت نام نداره.

mohsen_zz
19-09-2011, 01:48
راستی من شنیدم قراره کارشناسی ناپیوسته رو از دانشگاه های دولتی حذف کنند.. یعنی برای امسال هم کردند تقریبا نصف سال قبل پذیرش کردند و خیلی دانشگاه ها هم پذیرش نکردند ... آیا کلا حذف خواهد شد ؟!

Ship Storm
19-09-2011, 11:04
راستی من شنیدم قراره کارشناسی ناپیوسته رو از دانشگاه های دولتی حذف کنند.. یعنی برای امسال هم کردند تقریبا نصف سال قبل پذیرش کردند و خیلی دانشگاه ها هم پذیرش نکردند ... آیا کلا حذف خواهد شد ؟!
امسال که مشکلی نبوه و ظرفیت ها هم در حد بهتری بودن نسبت به پارسال
شما منبع خبرتون کجاست ؟

Mahiar0
19-09-2011, 20:21
این نتیجه علمی کاربردی کی میاد؟

jak_1300
20-09-2011, 18:36
آره ولی الان فقط برای پودمانی میتونید شرکت کنید.
دفترچش رو بگیرید تا امشب بیشتر مهلت ثبت نام نداره.

كي مياد جوابش؟ من دفترچه رو گرفتم و ثبت نام كردم؟
يه سوال ديگه من رشته جوشكاري رو انتحخاب كردم چجوري ميتونم بفهمم كه درساش شامل چه دروسي هست؟؟؟؟

Royce
22-09-2011, 16:36
کسی در مورد تاریخ شروع کلاسهای کاردانی پودمانی چیزی میدونه؟

jak_1300
22-09-2011, 16:52
مگه جوابش اومده ؟

hamed-sos
24-09-2011, 19:16
این نتیجه علمی کاربردی کی میاد؟:13::13::41:

jak_1300
24-09-2011, 19:37
:13::13::41:

آخه مگه میشه کسی ندونه جواب کی میاد ای بابا نمیشه اینجوری که سایتی چیزی نداره که بتونیم چک کنیم

negar20
25-09-2011, 10:36
من حدود يك سال پيش كه ثبت نام كردم جوابش يه ماه بعد اومد كلاسامون هم از سه هفته بعدش شروع شد. عجله نكنيد مياد.:20:

omid.7128
25-09-2011, 13:15
به نظر شما کاردانی غیر انتفاعی رفسنجان بهتره یا علمی کاربر
دی؟

javady
25-09-2011, 16:53
دوستان سلام
دو تا سوال

1- دانشگاه علمی - کاربردی چند نمونه آزمون برای کارشناسی داره؟ من شنیدم یکیش کاردانی به کارشناسی هستش و یکی دیگه کارشناسی ناپیوسته(من رشتم حسابداریه) تو کدام آزمون میتونم شرکت کنم؟

2- نمونه سو.الات کارشناسی رشته حسابداری رو چطوری میتونم گیر بیارم ؟ یعنی تو اینترنت میتونم پیدا کنم ؟ یا کسی داره بهم بده؟

مر30

negar20
26-09-2011, 09:42
به نظر شما کاردانی غیر انتفاعی رفسنجان بهتره یا علمی کاربر
دی؟

اگر تهران هستيد علمي كاربردي تهران بهتر از غير انتفاعي رفسنجانه اما اگر توي همون شهر هستيد همونو بريد چون شهريه هاش تقريبا در يه حده.

negar20
26-09-2011, 10:02
دوستان سلام
دو تا سوال

1- دانشگاه علمی - کاربردی چند نمونه آزمون برای کارشناسی داره؟ من شنیدم یکیش کاردانی به کارشناسی هستش و یکی دیگه کارشناسی ناپیوسته(من رشتم حسابداریه) تو کدام آزمون میتونم شرکت کنم؟

2- نمونه سو.الات کارشناسی رشته حسابداری رو چطوری میتونم گیر بیارم ؟ یعنی تو اینترنت میتونم پیدا کنم ؟ یا کسی داره بهم بده؟

مر30

اگر كارداني ناپيوسته داريد( كارداني پيوسته مختص فني حرفه اي و كاردانش است ) بايد كارداني به كارشناسي ناپيوسته شركت كنيد.

javady
26-09-2011, 11:59
اگر كارداني ناپيوسته داريد( كارداني پيوسته مختص فني حرفه اي و كاردانش است ) بايد كارداني به كارشناسي ناپيوسته شركت كنيد.

من کاردانی پیوسته رشته حسابداری دارم منظورتون از کاردانی ناپیوسته چیه؟؟

یعنی نمیتونم تو کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟

negar20
26-09-2011, 12:37
من کاردانی پیوسته رشته حسابداری دارم منظورتون از کاردانی ناپیوسته چیه؟؟

یعنی نمیتونم تو کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟

از هر رشته اي باشيد چه هنرستان چه دبيرستان اگر كارداني دانشگاه علمي كابردي شركت كنيد ميشيد كارداني ناپيوسته من خودم كارداني ناپيوسته ميگيرم البته 2 ترم ديگه . ولي اگر مثل خودتون مستقيم دانشگاه سراسري قبوي بشيد كارداني پيوسته ميشه.
چه مدرك كارداني آزاد چه سراسري ميتونيد دانشگاه علمي كاربردي واسه كارداني به كارشناسي ناپيوسته شركت كنيد.

javady
26-09-2011, 15:55
اوکی با این اوصاف پس میتونم شرکت کنم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
منابع و نمونه سوالات رو چطوری میتون گیر بیارم؟ آیا تو اینترنت میشه پیدا کرد؟

negar20
26-09-2011, 16:51
اوکی با این اوصاف پس میتونم شرکت کنم کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
منابع و نمونه سوالات رو چطوری میتون گیر بیارم؟ آیا تو اینترنت میشه پیدا کرد؟

من خودم چند دفعه واسه رشته خودم كه حسابداري بود سرچ كردم منابع كارداني به كارشناسي بود. ولي بيشترش توي فروشگاههاي اينترنتيه بايد بخريد.

negar20
26-09-2011, 17:02
اين وبلاگم مخصوص بچه هاي كارداني به كارشناسي حسابداريه منابع هم توش هست

Reza31001
28-09-2011, 16:53
این کارت ورود به جلسه کاردانی ترمی کی میاد؟
جمعه آزمونه!
احتمالا تو سایتی غیر از سایت سنجش که نیست؟

Iranian boy10
28-09-2011, 18:38
این کارت ورود به جلسه کاردانی ترمی کی میاد؟
جمعه آزمونه!
احتمالا تو سایتی غیر از سایت سنجش که نیست؟
سلام . كنكور كارداني ترمي به 22 مهر موكول شده است !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

Behradj
29-09-2011, 20:34
دوستان واسه کاردانی ترمیش ثبت نام تموم شده ؟

matlabdoni
29-09-2011, 22:57
دوستانی که میرند دانشگاه علمی کاربردی رشته نرم افزار شهریه اش چقدره؟؟؟؟؟

شهریه ثابتش چقدره؟؟؟؟؟

و انتخاب واحد ها چقدره؟؟؟؟

هر کدوم را بلدید پاسخ بدید.....مهمه برام

mojtaba2321
30-09-2011, 19:51
دوستان واسه کاردانی ترمیش ثبت نام تموم شده ؟
بله دوست عزیز
خیلی وقته تموم شده.

Behradj
30-09-2011, 23:25
امسال زود شروع کردن ثبت نام رو؛ اینطور نیست ؟!

Iranian boy10
01-10-2011, 10:21
امسال زود شروع کردن ثبت نام رو؛ اینطور نیست ؟!
بله :27: .
:11:

steps
02-10-2011, 21:32
اقایون من ترمی ثبت نام کردم ولی چرا خبری از کارتا نیست؟
راستی میشه از ازاد رفت علمی کاربردی(منظورم تطبیق نمرات هست همش هم عمومی هست)؟
من تو این 10 روز چی بخونم؟
راستی من تجربی خوندم ولی تو شاخه ریاضی کنکور دادم :41: یکی از دوستام می گفتت شانست کمتر هست.
راستی نظام وظبف گیر نمیده؟(ازاد ترم یک هستم)
من بر پایه اون تبصره بند 11 ثبت نام کردم به مشکل برنخورم. متولد 29 اسفند 69 هستم و مدرک پیشم رو هم امسال خرداد گرفتم و غیبت هم ندارم . میشی مرخصی که برای ازاد رد کردن رو برای علمی کاربردی بکنن و تقریبا انتقال بدنش ؟
راستی دوم : احتمال قبول شدنم چقدر هست؟ معدلم بالا نیست (چون ازاد هم از نظر هزینه رفت و امد هم مصافتش دارم اذیت میشم و برای اولین برای کنکور نگرانم)

ARASH66
03-10-2011, 19:56
دفترچه کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی که نیومده هنوز؟

ahriman323
05-10-2011, 00:47
در صورت قبولی توی کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میشه ترم اول را مرخصی گرفت چون کاردانی ام ترم بعدی تمام میشه!

jak_1300
06-10-2011, 09:47
سلام دوستان من دفترچه علمی کار بردی رو پر کردم همون که بدونه کنکور هستش حدود چند هفته پیش هنوز جوابش نیومده؟

steps
07-10-2011, 00:39
من تو این 10 روز چی بخونم؟
راستی من تجربی خوندم ولی تو شاخه ریاضی کنکور دادم :41: یکی از دوستام می گفتت شانست کمتر هست.
راستی نظام وظبف گیر نمیده؟(ازاد ترم یک هستم)
من بر پایه اون تبصره بند 11 ثبت نام کردم به مشکل برنخورم. متولد 29 اسفند 69 هستم و مدرک پیشم رو هم امسال خرداد گرفتم و غیبت هم ندارم . میشی مرخصی که برای ازاد رد کردن رو برای علمی کاربردی بکنن و تقریبا انتقال بدنش ؟
راستی دوم : احتمال قبول شدنم چقدر هست؟ معدلم بالا نیست (چون ازاد هم از نظر هزینه رفت و امد هم مصافتش دارم اذیت میشم و برای اولین برای کنکور نگرانم)

کسی جواب نمیده؟:11:

javady
07-10-2011, 10:26
سلام به رفقا
تو دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی رشته حسابداری اینجا هستش؟؟ یه چندتا سوال داشتم

smallfrank
07-10-2011, 15:29
سلام دوستان

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ترمی کی هست ؟

ahriman323
08-10-2011, 02:05
در صورت قبولی توی کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی میشه ترم اول را مرخصی گرفت چون کاردانی ام ترم بعدی تمام میشه!
????

سلام دوستان

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ترمی کی هست ؟
پارسال اینجوری بود:
تاریخ ثبت نام: 89/08/23
تاریخ آزمون: 89/10/17
اعلام نتایج نهایی: 89/11/21

matlabdoni
08-10-2011, 09:56
دوستان من میخوام اطلاعات ثبت نامی که در خصوص آزمون ترمی علمی کاربردی هست را ویرایش کنم..چون معدلمو اشتباه کم کم وارد کردم.
از کدام قسمت سایت سنجش باید وارد شوم.لطفا لینکشو بزارید

Reza31001
08-10-2011, 11:18
ویرایش اطلاعات چند روز بعد از ثبت نام بود و وقتش گذشت
ولی ممکنه وقتی کارت رو گذاشتن بشه ویرایش کرد فعلا که خبری نیست

Iranian boy10
08-10-2011, 17:37
ویرایش اطلاعات چند روز بعد از ثبت نام بود و وقتش گذشت
ولی ممکنه وقتی کارت رو گذاشتن بشه ویرایش کرد فعلا که خبری نیست
سلام !
بله ميتونيد!:10:

Iranian boy10
09-10-2011, 20:34
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون دوره‌هاي مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1390 و تاريخ برگزاري آزمون مقاطع مذكور

ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلبي كه در آزمون دوره‌هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي - كاربردي سال 1390 ثبت‌نام نموده‌اند بدينوسيله به اطلاع ميرساند آزمون دوره هاي مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته در صبح روز جمعه 22/7/1390 در 44 شهرستان مختلف كشور (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد. ‌كارتهاي‌ شركت در آزمون ‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 19/7/1390 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشوربه نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار مي‌گيرد و داوطلبان هر يك از مقاطع مذكور پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالي بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه هاي رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 2 مراجعه نمايند.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 19/7/1390 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌ در آزمون مقاطع دوره‌هاي‌ كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي - كاربردي سال 1390، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كد رهگيري يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين مقاطع براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نيمروز برگزاري ، تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون ، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون‌كليه‌داوطلبان‌ به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ 2 مراجعه نمايند.
.ج- داوطلبان دوره هاي مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته چنانچه درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند ، لازم است به شرح زير اقدام نمايند.
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2 ، 4 ، 5 ، 6 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 و 18 ( شامل نام خانوادگي ، نام ،سال تولد، شماره شناسنامه،كد ملي ، معدل كل ديپلم ، وضعيت داوطلب ، كداشتغال ،كد ديپلم ،شاخه تحصيلي وكدرشته محلهاي انتخابي براساس اولويت علاقه ) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 22/7/90 منحصراًً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند، شايان ذكر است چنانچه موارد اصلاح شده مغاير با ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام باشد مورد يا موارد اصلاحي لحاظ نخواهد شد و در صورتيكه نسبت به بندهاي 3، 7، و 8 (جنس، معلوليت، ومعارف) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است در روز پنجشنبه 21/7/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند.
2ـ چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله ، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و اشتباه عكس مي‌باشد ضروري است در روز پنجشنبه 21/7/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار شخصاً به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه مراجعه نمايندوموضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.
د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
1- همزمان با قرارگرفتن كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور، به منظور آگاهي بيشتر داوطلبان از ضوابط آزمون، برگ راهنماي شركت در آزمون نيز بر روي سايت قرارداده مي‌شود تا هر داوطلب با مطالعه دقيق آن براي حضور در جلسه آزمون و پاسخگويي به سوالات اقدام نمايند. درصورت ضرورت داوطلبان مي‌توانند از آن پرينت تهيه نمايند.
2- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ ،مدادتراش ، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- درهاي ورودي ِحوزه هاي امتحاني صبح راس‌ ساعت‌ 00/8 (هشت صبح) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصيه مي‌شود قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. فرآيند آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ 30/8 (هشت و سي دقيقه صبح) آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
5-داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، بي سيم، جزوه، كتاب، *ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه داوطلبان در صورت لزوم مي‌توانند سوال يا سوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 21/7/90 و در وقت اداري با شماره تلفن 99-88923595 يا بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ميان بگذارند.

منبع :

mohammadrm
10-10-2011, 00:49
سلام دوستان
یه علامت سوال تو ذهنم ایجاد شده و اون اینکه خیلیا میگن که مدرک داشنگاه علمی کاربردی به درد نمیخوره ! من کاردانی داشنگاه آزاد دارم و امسال هم تو سری دوم کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری افتادم .
راستش الان نمیدونم چیکار کنم یکی میگه یه تصمیمی بگیر که بعدا پشیمون نشی ( یعنی همون مدرک علمی کاربردی به درد نمیخوره ) یکی میگه اگه قبول شدی برو ولی نصف راه مرخصی بگیر برو کنکور سال آینده شرکت کن .
والا خودم هاج و واج موندم که چیکار کنم . از شما دوستان باتجربه میخوام که کمی کمکم کنید .

matlabdoni
10-10-2011, 07:34
پس دفترچه ثبت نام ازمون فراگیر کی میاد؟مگه نگفتد 15 مهر میاد؟ چرا هنوز نیومده؟
در ضمن من مدرکم دیپلم فنی و حرفه ای هست و میخوام تازه آزمون بدم و وارد دانشگاه پیام نور شوم برای همین باید ازمون فراگیر چیو بگیرم؟

mohammadrm
10-10-2011, 13:03
کسی نبود به ما کمک کنه ؟!

Хоссейн
11-10-2011, 16:16
سلام دوستان
یه علامت سوال تو ذهنم ایجاد شده و اون اینکه خیلیا میگن که مدرک داشنگاه علمی کاربردی به درد نمیخوره ! من کاردانی داشنگاه آزاد دارم و امسال هم تو سری دوم کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری افتادم .
راستش الان نمیدونم چیکار کنم یکی میگه یه تصمیمی بگیر که بعدا پشیمون نشی ( یعنی همون مدرک علمی کاربردی به درد نمیخوره ) یکی میگه اگه قبول شدی برو ولی نصف راه مرخصی بگیر برو کنکور سال آینده شرکت کن .
والا خودم هاج و واج موندم که چیکار کنم . از شما دوستان باتجربه میخوام که کمی کمکم کنید .
دوستان سوال منم هست
+
من میتونم واسه کارشناسی رشته ای غیر از رشته خودم بخونم؟
من کاردانی الکتروتکنیک(برق قدرت) دارم برای کارشناسی می خوام الکترونیک بخونم , میشه؟

jak_1300
11-10-2011, 16:56
سلام دوستان من دفترچه علمی کار بردی رو پر کردم همون که بدونه کنکور هستش حدود چند هفته پیش هنوز جوابش نیومده؟

سلام دوستان کسی هست جواب منو بده خواهشا اگه کسی چیزی میدونه به من بگه من هیچی نمیدونم یه وقت تاریخش نگذره من نفهمم

steps
12-10-2011, 21:20

جون من کمک کنید:19:

Royce
14-10-2011, 08:32
سلام دوستان کسی هست جواب منو بده خواهشا اگه کسی چیزی میدونه به من بگه من هیچی نمیدونم یه وقت تاریخش نگذره من نفهمم

هنوز جوابش نیومده.فعلا هممون منتظریم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

jak_1300
14-10-2011, 13:52
هنوز جوابش نیومده.فعلا هممون منتظریم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

خب اگه جواب بیاد چجوری بفهمبم بهمون زنگ میزنن؟

Royce
14-10-2011, 22:15
احتمالا پیامک بدن اخبار هم اعلام میکنه از همین تاپیک هم میشه پیگیری کنی زیاد سخت نگیر

Masоud
15-10-2011, 19:58
سلام

کسانی که کارت پایان خدمت ندارن میتونن در دوره های پودمانی یا ترمی شرکت کنن ؟

یه سؤال دیگه هم اینکه امتحان علمی کاربردی پودمانی و ترمی چه تاریخی برگزار شده یا میشه ؟

ممنون میشم به نفر از دوستان جوابمو بده.

موفق باشید :40:

Ship Storm
15-10-2011, 21:46
سلام

یه سؤال دیگه هم اینکه امتحان علمی کاربردی پودمانی و ترمی چه تاریخی برگزار شده یا میشه ؟

سلام مسعود جان
داشتن کارت پایان خدمت برای دوره های پودمانی از سال 86 الزامی شده
پودمانی امتحان نداره و شرط معدل هست
از زمان دقیقش اطلاع ندارم ولی فکر کنم تا یک ماه آینده دفترچه های آزمون ترمی بیاد چه کاردانی و چه کارشناسی ناپیوسته
پودمانی کاردانی هم که اومده بود همین چند وقت پیش
کارشناسی ناپیوسته پودمانی هم که برای اولین بار امسال پذیرش داشت کنکورش تو اردیبهشت بود فکر میکنم و دفترچه هاش در بهمن ماه اومد اگر اشتباه نکرده باشم

ahriman323
16-10-2011, 07:18
سلام

پارسال اینجور بود:
کارشناسی ترمی
تاریخ ثبت نام:89/08/23
تاریخ آزمون:89/10/17
اعلام نتایج نهایی:89/11/21

کارشناسی پودمانی
تاریخ ثبت نام:89/12/17
تاریخ آزمون:90/02/29
اعلام نتایج نهایی:تیر ماه

Ship Storm
16-10-2011, 09:05
پذيرش دانشجو در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري دانشگاه علمي کاربردي

رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد استان يزد از پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري از بهمن ماه سال جاري در اين استان خبر داد.

ناصر صدرا ابرقويي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه يزد، اظهار كرد: دانشگاه در حال برنامه ريزي و تعريف آموزشهاي عالي مهارتي در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتراي حرفه‌اي مي باشد و براي اولين بار در بهمن ماه سال جاري برنامه ريزي شده است تا در تعدادي از عناوين رشته‌ها تحت عنوان مهندسي ارشد فناوري، پذيرش دانشجو داشته باشد.

وي اظهار اميدواري كرد كه در استان يزد هم بتوانيم در مقطع كارشناسي ارشد براي بعضي از مراكز واجد شرايط پذيرش دانشجو داشته باشيم.

صدرا ابرقويي اضافه كرد: در 3 مركز آموزش علمي كاربردي استان يزد حداكثر 30 نفر ظرفيت براي پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد وجود دارد.

وي تصريح كرد: در سال جاري با افزايش 6 مركز در سطح استان، تعداد مراكز دانشگاه جامع علمي كاربردي استان يزد به 21 مركز مي رسد و اين دانشگاه امسال به آموزش بيش از 9 هزار دانشجو در سطح استان مي پردازد.

رييس دانشگاه علمي كاربردي استان يزد تعداد دانشجويان پسر دانشگاه جامع علمي كاربردي استان يزد را حدود 55 درصد و دانشجويان دختر را 45 درصد ذكر كرد و گفت: بالغ بر 70 درصد از دانشجويان واحدهاي استان بومي هستند كه قرار است اين ميزان به 85 درصد برسد.

وي خاطرنشان كرد: تاكنون 6 هزار نفر در مقاطع كارشناسي و كارداني از اين دانشگاه فارغ التحصيل شده‌اند.

negar20
16-10-2011, 10:25
سلام دوستان

كي گفته مدركش به درد نميخوره همون طور كه دانشگاه آزاد مورد تاييد وزارت علومه دانشگاه علمي كاربردي هم مورد تاييده من براي كارشناسي هم اگه قبول شم همين دانشگاه ميرم. چند تا از دوستان من دانشگاه آزاد ميرن ولي راضي نيستن ميگن با نصف شهريه اي كه ما ميديم تو هم همون مدرك رو ميگيري.

Masоud
16-10-2011, 17:55
سلام

کسی از دوستان اطلاع داره امسال امتحان کارشناسی ترمی چه تاریخی برگزار میشه ؟

Ship Storm
17-10-2011, 00:05
سلام

کسی از دوستان اطلاع داره امسال امتحان کارشناسی ترمی چه تاریخی برگزار میشه ؟

مسعود جان دفترچش بیاد تازه معلوم میشه که کی برگزار میشه هنوز دفترچه نیومده ولی حدودا بهمن و اسفند هست ، هرسال که اینطور بوده

linkinpark20
17-10-2011, 09:48
سلام دوستان من کاردانی پودمانی علمی کاربردی میخونم رشته IT و ترم آخر میخواستم برای کارشناسی ادامه بدم آیا کسی میدونه دفترچش کی میاد و آیا ناپیوسته فقط علمی کاربردی داره رشته من رو؟و سوال آخر اینکه کسی از بچه های اینجا میدونه ماده های درسی که واسه کارشناسی امتحان میگیرن واسه رشته من چی هستن؟ممنون میشم

linkinpark20
18-10-2011, 09:06
یعنی اینجا کسی نیست جواب بده؟

nilofar69
23-10-2011, 22:12
دوستانی که میرند دانشگاه علمی کاربردی رشته نرم افزار شهریه اش چقدره؟؟؟؟؟

شهریه ثابتش چقدره؟؟؟؟؟

و انتخاب واحد ها چقدره؟؟؟؟

هر کدوم را بلدید پاسخ بدید.....مهمه برام

سلام
شهریه ثابت 126500ت

شهریه متغیرهارو حفظ نیستم

اما کلا از 290 ت بیشتر نمیشه.
میانگین 250 هست

steps
24-10-2011, 14:00
واحدهایی که تو ازاد پاس کردیم میشه تو علمی کابردی تطبیق زد؟

javady
25-10-2011, 11:54
دوستان من از یک کارمند دانشگاه سوال کردم برای آزمون ها اینطور جواب داد

يك عضو پشتيباني سيستم به درخواست شما بصورت ذيل پاسخ داده است:
باسلام
در مقطع کارشناسي 10 آبان پذيرش خواهيم داشت و کارداني با شرط معدل در بهمن ماه پذيرش خواهيم داشت.

.

Iranian boy10
25-10-2011, 18:54
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از 11 آبان ماه آغاز مي شود
ثبت نام دوره هاي كارشناسي پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز چهارشنبه 11 آبان آغاز و تا 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 135 رشته ، 1719 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 61 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود.
دكتر صدر در ادامه اظهار داشت: ثبت نام دوره هاي كارشناسي ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه دفترچه و كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي ثبت نام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه نمايند.
معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: آزمون دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 2 دي ماه سال جاري به طور همزمان توسط سازمان سنجش در سراسر كشور برگزار مي شود .
منبع:

basketball
28-10-2011, 16:11
نتایج کاردانی پودمانی کی میاد؟

Ship Storm
28-10-2011, 17:20
واحدهایی که تو ازاد پاس کردیم میشه تو علمی کابردی تطبیق زد؟

همش تطبی نمیخوره
کلا سیلابس درسی علمی کاربردی با آزاد و سراسری متفاوت هست ولی اکثرا تطبیق میخوره
من خودم برای تطبیق رفتم 51 واحد از 72 واحد رو تطبیق زدن

javady
29-10-2011, 16:40
با سلام

سوالی داشتم:

آیا سوالات دروس عمومی آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته ترمی دانشگاه علمی - کاربردی فرق داره با دانشگاه آزاد و یا سراسری؟؟؟
مثل ادبیات فارسی یا فرهنگ و اندیشه اسلامی...

من میخوام ادبیات یا معارف یا زبان انگلیسی میخوام بخونم برای آزمون چیا رو بخونم همون ادبیات و دروس عمومی رو بخونم اشکالی نداره؟؟؟

:20:

basketball
30-10-2011, 03:11
نتایج کاردانی پودمانی کی میاد؟
خاک بر سر این دانشگاه...
از 20 شهریور نتایج رو هنوز اعلام نکرده...
خوبه حالا از کنکور و تصحیح برگه هم خبری نبوده

ahriman323
30-10-2011, 20:38
سلام دوستان
من یه ترم دیگه بجز این ترم دارم تا کاردانیم تموم بشه میتونم تو این آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم و ترم اول کارشناسی را مرخصی بگیرم یا ترم بعدش ثبت نام کنم؟!

nilofar69
30-10-2011, 22:05
سلام دوستان
من یه ترم دیگه بجز این ترم دارم تا کاردانیم تموم بشه میتونم تو این آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم و ترم اول کارشناسی را مرخصی بگیرم یا ترم بعدش ثبت نام کنم؟!

سلام
نه متاسفانه مرخصی نمی دن.من از استادم پرسیدم

استادمون گفت فقط اونایی که ترم آخر هستن می تونن شرکت کنن.بقیه هم اگه بخوان به صورت آزمایشی براشون هست.چون مرخصی نمی دن

mojtaba2321
01-11-2011, 14:27
پودمانی کاردانی سخت افزار قبول شدم.
بچه ها به نظرتون رشته خوبیه؟
با توجه به اینکه رشتم کامپیوتر نبوده از پس درساش بر میام؟ ترم اول بهم چه واحدهایی میدن؟
اصلا ترمش از کی شروع میشه؟

jak_1300
01-11-2011, 16:19
سلام آقا اس ام اس اومده که قبول شدم گفته برو ‌تو سایت سنجش که رفتم اما خبری نیست از چیزی من میخوام بدونم چی قبول شدم؟

jak_1300
01-11-2011, 16:35
سلام آقا من رشته جوش كار در مركز جوش ايران پذيرفته شدم اما اصلا دوست ندارم نميشه رشته ام رو به روابط عمومي تغيير بدم؟؟ راهي داره خواهشاً اگه راهي داره بهم اطلاع بدين

hamed-sos
01-11-2011, 17:02
رشته فناوری اطلاعات پودمانی کاردانی تو مرکز آموزش و پژوهش وزارت صنایع و معادن تهران خوبه؟

Ship Storm
01-11-2011, 18:28
پودمانی کاردانی سخت افزار قبول شدم.
بچه ها به نظرتون رشته خوبیه؟
با توجه به اینکه رشتم کامپیوتر نبوده از پس درساش بر میام؟ ترم اول بهم چه واحدهایی میدن؟
اصلا ترمش از کی شروع میشه؟

رشته خوبیه و باید علاقمند به دروسش باشی
اکثر دروس در زمینه الکترونیک کامپیوتر هست
مدارها ، پردازش ها و ......
ترم اول معمولا دروس عمومی ارائه میشه + یک واحد ریاضی پیش + ریاضی 1 و ریاضی 2 و زبان عمومی و یکی دو تا درس ساده تخصصی
از پسش بر میای به شرطی که علاقمند باشی و مباحثش رو با جدیت دنبال کنی چون دروسش اکثرا محاسباتی هست و فرمول و روش های محاسبه زیاد داره

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

رشته فناوری اطلاعات پودمانی کاردانی تو مرکز آموزش و پژوهش وزارت صنایع و معادن تهران خوبه؟

بستگی داره شما خوب بودن رو تو چی بدونی
رشته فناوری اطلاعات که رشته خیلی خوب و بروزی هست و دانشگاه هم که شهر تهران باشه و محل سکونتتون هم تهران باشه چرا که بد باشه

mojtaba2321
01-11-2011, 22:16
نمیدونید ترم پودمانی واسه ما که تازه قبول شدیم از کی شروع میشه؟ از بهمن دیگه؟
بعد واسه که رشتمون سخت افزار نبوده، توی دروس تخصصی از اول توضیح میدن یا نه؟

nilofar69
01-11-2011, 23:35
نمیدونید ترم پودمانی واسه ما که تازه قبول شدیم از کی شروع میشه؟ از بهمن دیگه؟
بعد واسه که رشتمون سخت افزار نبوده، توی دروس تخصصی از اول توضیح میدن یا نه؟

سلام
بله به احتمال زیاد ترم از بهمن شروع میشه

شما حتما به سایت اون واحدی که قبول شدی سر بزن.اونجا اطلاعیه واسه روزه ثبت نام،مبلغ شهریه،شروع کلاسا و... میذارن

به سایت uast.ac.ir سر بزنین و آدرس سایت واحدی که توش قبول شدین رو پیدا کنین.

در مورد سوال دومتون کاملا مطمئن نیستم.اما خودم رشته م تجربی بود و نرم افزار قبول شدم.اما مشکلی نداشتیم.
چون قبول شدن توو رشته های این دانشگاه حتما در ارتباط با رشته ی دیپلمتون نیست فکر نمی کنم مشکلی باشه

من الان یادم افتاد که ما هم قبول شدیم از 16 آبان کلاسامونو شروع کردن.منم دو سال پیش آخرای شهریور دفترچه گرفته بودم

عليرضا خان
02-11-2011, 09:36
دفترچه هاي كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي چرا هنوز در سايت سنجش قرار نگرفته؟

steps
02-11-2011, 13:18
برای یکی از دوستان اس ام اس اومده قبول شده ولی وارد سایت میشم اسم رشته رو ننوشته فقط زیر کد رشته متمرکز با قرمز یک کد 4 رقمی نوشته و زیر کد رشته متمرکز 1 تا 3 هم خط فاصله هست. این یعنی چی؟

mojtaba2321
02-11-2011, 14:07
برای یکی از دوستان اس ام اس اومده قبول شده ولی وارد سایت میشم اسم رشته رو ننوشته فقط زیر کد رشته متمرکز با قرمز یک کد 4 رقمی نوشته و زیر کد رشته متمرکز 1 تا 3 هم خط فاصله هست. این یعنی چی؟
تو دفترچه تو جدول شماره 14 ببین کجا قبول شده.

Ship Storm
02-11-2011, 18:05
دفترچه هاي كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي چرا هنوز در سايت سنجش قرار نگرفته؟
دفترچه که دیروز هم موجود بود
البته لینکش صفحه اول نبود دیروز ولی امروز که صفحه اول اومده لینکش

Royce
02-11-2011, 20:28
سلام
یه سوال دارم کسی میتونه راهنمایی کنه؟
من موقع ثبت نام سهمیه شاغل نزدم و خودمو آزاد معرفی کردم.الانم رشته تعمیر و نگهداری خودرو قبول شدم.راهی نیست سهمیمو به شاغل تغییر بدم؟

jak_1300
03-11-2011, 00:38
سلام آقا من رشته جوش كار در مركز جوش ايران پذيرفته شدم اما اصلا دوست ندارم نميشه رشته ام رو به روابط عمومي تغيير بدم؟؟ راهي داره خواهشاً اگه راهي داره بهم اطلاع بدين

الو کسی چیزی نمیدونه میتونم عوض کنم رشته ام رو؟

basketball
03-11-2011, 01:56
ممنون میشم یکی از دوستان دفترچه کاردانی پودمانی 90 رو آپلود کنه...

سپاس

yedostekhob
03-11-2011, 17:31
کسی نیست این دفترچه رو داشته باشه ؟/////
دفترچه علمی کاربردی کاردانی پودمانی 90

سپاس

red moon
03-11-2011, 17:38
بچه ها نوبت بعدی ثبت نام پودمانی کی میشه
بعد یکی هم اینکه معدل باید چند باشه تا قبول بشیم مثلا من برای آی تی دفترچه رو که پر کردم دیپلمم تجربی بوده با معدل 13 حالا بنظرتون تطبیق بزنم به کارو دانش کامپیوتر بهتر نیست چون برام زده بود مردود...

steps
04-11-2011, 10:54
کسی نیست این دفترچه رو داشته باشه ؟/////
دفترچه علمی کاربردی کاردانی پودمانی 90

سپاس

منم این دفترچه رو میخوام تا ببینم فامیلمون کجا قبول شده. (کد رشته 7224 هست)

راستی جواب ترمی کی میاد؟

jak_1300
04-11-2011, 11:01

سلام آقا کسی میدونه من میتونم رشه ام رو عوض کنم الان یا دیگه نمیشه؟

mojtaba2321
04-11-2011, 12:28
سلام آقا کسی میدونه من میتونم رشه ام رو عوض کنم الان یا دیگه نمیشه؟
نه دیگه اگه قبول شده باشید نمیشه عوضش کنید.

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

منم این دفترچه رو میخوام تا ببینم فامیلمون کجا قبول شده. (کد رشته 7224 هست)

راستی جواب ترمی کی میاد؟
7224: معماری گروه بین الملل ره شهر (کوبیک بیلد)

BEHZAD2007
04-11-2011, 13:16
سلام دوستان ثبت نام ترمی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا کیه
راستی منابع ازمون رو اگه دارید بزارید سایتی معرفی کنید با تشکر

Mohammaduir
04-11-2011, 17:14
یه سوال دارم کسی هست کمک کنه:
میخام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی رو اسم بنویسم.
ازونجایی که توی شهر ما رشته دلخواه خودم رو نداره مجبورم برم اصفهان
رشته ترافیک و راه آهن و راه سازی مدنظر منه. اما چون باید حتما یه چیزی قوبل شم میخام روابط عمومی بزنم که احتمال بیشتری ست قبول شم

حالا سوال من اینه که آیا میتونم چندتا رشته رو انتخخاب کنم؟
مثلا
1ترافیک
2راه آهن
3روابط عمومی

5.
6.

Ali_N8
05-11-2011, 13:33
دانشگاه علمی کاربری تفکیک جنسیتی شده
منبع :

hamed-sos
05-11-2011, 15:06
میشه یه مسلمون دفترچه رو آپ کنه؟

szh_1367
05-11-2011, 17:49
میشه یه مسلمون دفترچه رو آپ کنه؟
منظورتون دفترچه کاردانی به کارشناسی جامع علمی کاربردی سال 90 هست ؟؟؟؟

این لینک دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی جامع علمی کاربردی سال 90

farhadmcs
05-11-2011, 22:45
سلام
9648 کدام دانشگاه است ؟
با تشکر

hamed-sos
05-11-2011, 23:27
منظورتون دفترچه کاردانی به کارشناسی جامع علمی کاربردی سال 90 هست ؟؟؟؟

این لینک دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی جامع علمی کاربردی سال 90

نه دوست من

همین دفترچه ی پودمانی کاردانی که نتایجش اومد

mojtaba2321
06-11-2011, 09:34
سلام
9648 کدام دانشگاه است ؟
با تشکر
فیلم سازی گرایش عکاسی و فیلم برداری - فرهنگ و هنر واحد 11 تهران

smallfrank
07-11-2011, 18:21
سلام
يه سوال دارم
براي ثبت نام کارشناسي نا پيوسته
انتخاب اولو هرجا بزني همونجا بايد امتحان بدي ؟

Ship Storm
07-11-2011, 18:35
سلام
يه سوال دارم
براي ثبت نام کارشناسي نا پيوسته
انتخاب اولو هرجا بزني همونجا بايد امتحان بدي ؟

نخیر فکر نمیکنم اینطور باشه چون بر اساس کد پستی و محل سکونت حوزه شما تعیین میشه
این قانون فکر کنم حدود 4 سال پیش حذف شد

Хоссейн
07-11-2011, 19:27
سلام
دوستان مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره؟یعنی من می تونم با مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی واسه ادامه تحصیل به یه دانشگاه خارجی برم؟
بعد من می خوام الکترونیک بخونم تو عنوان مرکز نوشته:مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت کارخانه جات پارس الکتریک یا نیرو محرکه
این کارخانه جات پارس الکتریک یا نیرو محرکه یا....چی هستن؟چه ربطی به دانشگاه دارن؟

szh_1367
08-11-2011, 11:13
سلام
دوستان مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره؟یعنی من می تونم با مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی واسه ادامه تحصیل به یه دانشگاه خارجی برم؟
بعد من می خوام الکترونیک بخونم تو عنوان مرکز نوشته:مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت کارخانه جات پارس الکتریک یا نیرو محرکه
این کارخانه جات پارس الکتریک یا نیرو محرکه یا....چی هستن؟چه ربطی به دانشگاه دارن؟

شما برای ادامه تحصیل در خارج از کشور باید قوانین دانشگاه مورد نظرتون رو مطالعه کنید بعضی از دانشگاههای جهان هستند که دانشگاهی جزء دانشگاه دولتی رو قبول ندارند

اون نیرو محرکه سازمانی است که این دانشگاه ( علمی کاربردی ) رو ساپورت مالی و ........ میکنه بعضی مواقع هم از همین دانشجوها در کارخانه جات خودشون استخدام میکند

Iranian boy10
13-11-2011, 11:52
سلام . كسي نميدونه نتايج كارداني ترمي علمي كاربردي كي اعلام ميشه ؟! الان 1 ماهه كه ميگذره از آزمون ولي از نتايج خبري نيســــــت !!:13:

hamed-sos
13-11-2011, 17:23
من برای ثبت نام رفتم گفتن کلاسها پنجشنبه ها و جمعه هاست آیا اساتید با ما راه میان که همین 2 روز رو هم یکیش رو بریم یا راه نداره(پودمانی...کاردانی)

saeid6441
13-11-2011, 21:02
سلام
من برای ثبت نام رفتم دانشگاه واحد گردشگران بنیاد
رشته فناوری اطلاعات بعد از اینکه شهریه رو ریختم اومدم دانشگاه میگن قراره جای دانشگاه عوض بشه از شریعتی حسینیه ارشاد بره سمت نیاوران,کسی خبر داره؟ چطوری میشه شهریه رو پس گرفت؟

MAGIDIYUM
14-11-2011, 21:20
سلام دوستان

من میخواستم بدونم برای مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کی دفترچه میاد.....

آیا نیمه ی دوم سال 90 هم دفترچش میاد.....

متاسفانه من چون ملاک رو این گونه قرار داده بودم که مثل پارسال دوباره دفترچه 23 آبان میاد دنبالشو نگرفتم و العان میبینم اصلا خبری نیست!!!!!! :18:و مثل اینکه شهریور ثبت نامش بوده و من قافل شدم ازش:41:

لطفا راهنمایی کنید......یعنی باید یک سال دیگه صبر کنم :19:

GSM-Researcher
15-11-2011, 17:05
سلام دوستان. من یه سوال داشتم. می خواستم ببینم برای ورود به دانشگاه عملی کاربردی در مقطع کاردانی پودمانی چی جوری باید ثبت نام کنم؟ دفترچه اش کی میاد؟ شرایطش چیه؟ با تشکر

nilofar69
15-11-2011, 18:34
سلام دوستان. من یه سوال داشتم. می خواستم ببینم برای ورود به دانشگاه عملی کاربردی در مقطع کاردانی پودمانی چی جوری باید ثبت نام کنم؟ دفترچه اش کی میاد؟ شرایطش چیه؟ با تشکر

سلام

شما فقط باید دیپلم داشته باشی و هر رشته ای رو که بخوای میتونی انتخاب کنی(اینطور نیست که حتما در ارتباط با رشته ی دیپلمت باشه)
قبول شدنش هم که بر اساس معدل هست.شما دفترچه رو پر میکنی و جوابش حدود یک ماه بعد میاد که کجا قبول شدی.

معمولا دفترچه سالی 2 بار میاد.احتمالا باید 2-3 ماه دیگه دوباره بیاد.اگه خواستین از مسئول آموزش دانشگامون بپرسم؟

GSM-Researcher
16-11-2011, 15:11
سلام

شما فقط باید دیپلم داشته باشی و هر رشته ای رو که بخوای میتونی انتخاب کنی(اینطور نیست که حتما در ارتباط با رشته ی دیپلمت باشه)
قبول شدنش هم که بر اساس معدل هست.شما دفترچه رو پر میکنی و جوابش حدود یک ماه بعد میاد که کجا قبول شدی.

معمولا دفترچه سالی 2 بار میاد.احتمالا باید 2-3 ماه دیگه دوباره بیاد.اگه خواستین از مسئول آموزش دانشگامون بپرسم؟

سلام. تشکر از پاسختون. ممنون میشم اگر سوال کنید که کی دوباره دفترچه میاد. با تشکر

MAGIDIYUM
16-11-2011, 16:20
سلام دوستان

من میخواستم بدونم برای مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کی دفترچه میاد.....

آیا نیمه ی دوم سال 90 هم دفترچش میاد.....

متاسفانه من چون ملاک رو این گونه قرار داده بودم که مثل پارسال دوباره دفترچه 23 آبان میاد دنبالشو نگرفتم و العان میبینم اصلا خبری نیست!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و مثل اینکه شهریور ثبت نامش بوده و من قافل شدم ازش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا راهنمایی کنید......یعنی باید یک سال دیگه صبر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
16-11-2011, 17:42

شرایط رو حدودا دوستمون عرض کردند دمتتون
من فقط یک نکته رو بگم که دوره های پودمانی کارت پایان خدمت رو میخواد برای آقایان

Royce
17-11-2011, 23:28
منم میخوام بدونم تاریخ بعدی ثبت نام پودمانی کاردانی کیه

nilofar69
17-11-2011, 23:36
دوستان باید تا شنبه صبر کنید که بپرسم براتون:8:

Iranian boy10
19-11-2011, 15:54
سلام . كسي نميدونه نتايج كارداني ترمي علمي كاربردي كي اعلام ميشه ؟! الان 1 ماهه كه ميگذره از آزمون ولي از نتايج خبري نيســــــت !!:13:
منبع :
:40:

nilofar69
19-11-2011, 19:05
الوعده وفا:20:

سلام
از آموزش پرسیدم گفتن اسفند دفترچه های کاردانی پودمانی میاد
از استادمونم پرسیدم،ایشون هم گفتن بهمن یا اسفند میاد

naser_2006
21-11-2011, 00:39
آیا امکان تحصیل برای شاغلین در علمی کاربردی وجود داره؟مثلا کسی ک فروشنده هست و تمام وقت رو تو فروشگاه فروشندگی میکنه امکان تحصیل تو علمی کاربردی رو داره ؟(مقطع کارشناسی)

BEHZAD2007
21-11-2011, 09:51
دوستان کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

Ship Storm
21-11-2011, 09:58
آیا امکان تحصیل برای شاغلین در علمی کاربردی وجود داره؟مثلا کسی ک فروشنده هست و تمام وقت رو تو فروشگاه فروشندگی میکنه امکان تحصیل تو علمی کاربردی رو داره ؟(مقطع کارشناسی)

اگر بخوای اصلا نری و فقط بری برای امتحان ها که نمیشه بعید میدونم همه استادها باهات راه بیان
نیاز داره حداقل 2 روز زمانت رو خالی کنی

Iranian boy10
24-11-2011, 14:13
سلام ، پس كي اين نتايج كارداني ترمي ميياد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :19:

steps
25-11-2011, 12:19
سلام ، پس كي اين نتايج كارداني ترمي ميياد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :19:

احتمالا هفته دیگه بیاد.

Iranian boy10
25-11-2011, 12:49
احتمالا هفته دیگه بیاد.
سلام . ميشه بگيد از كجا فهميديد؟!
ممنون :11:

BEHZAD2007
25-11-2011, 13:35
دوستان کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

ممنون میشم ج بدید

szh_1367
25-11-2011, 17:33
ممنون میشم ج بدید
نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی در تاریخ 28/9/90 در سایت سنجش اعلام میشود

steps
25-11-2011, 23:15
سلام . ميشه بگيد از كجا فهميديد؟!
ممنون :11:

از سیستم تیکت پرسیدم . جواب دادن اوایل اذر
البته یک نفر دیگه هم پرسیده بود که چند صفحه قیل هستش
ادیت:(خودت هم پرسیده بودی)

prodoctornuke
26-11-2011, 02:06
کسی میدونه نجف اباد اصفهان رشته حساب داری داره یا نه؟
اگر داره چه گرایش هایی ازش رو داره؟

mohsen_zz
26-11-2011, 17:16
خیر نداره!

matlabdoni
26-11-2011, 21:02

تیران و کرون کنار شهرستان نجف اباد (25 کیلومتر)رشته حسابداری(پیام نور) داره!

دوستان من مدرک دیپلم کامپیوتر دارم(بدون پیش دانشگاهی)چطوری می تونم بدون فراگیر وارد دانشگاه پیام نور برای رشته حسابداری بخونم؟؟؟اگه نمیشه ایا علمی کاربردی همچین رشته ای را داره؟من مدرک پیش دانشگاهی ندارم یعنی از هر جهتی ساپورت نمیشیم.:41:

prodoctornuke
26-11-2011, 21:59
مرسی دوست عزیزم .منظورم علمی کاربردی بود

عليرضا خان
27-11-2011, 15:33
كسي ميدونه زمان شروع كلاس هاي دوره هاي پودماني كه چند روز پيش نتايجش اعلام شد چه موقع است؟

naser_2006
28-11-2011, 16:28
نتایج کنکور کاردانی ک ماه مهر(فک کنم22) برگزار شد رو کی اعلام میکنن؟

Iranian boy10
28-11-2011, 17:18
نتایج کنکور کاردانی ک ماه مهر(فک کنم22) برگزار شد رو کی اعلام میکنن؟
سلام . راستش اصلاً هيچي معلوم نيست چون اعلام نكردن كي اعلام ميشه! بعضييا ميگن اوايل آذر بعضييا ميگن اواخر آذر !!! خلاصه تا حالا همچين كنكوري نديده بوديم كه اونم ديديم :20:! در حال حاضر فعلا سركاريم ... :27:
موفق باشيد:10:

Iranian boy10
01-12-2011, 16:17
از سیستم تیکت پرسیدم . جواب دادن اوایل اذر
البته یک نفر دیگه هم پرسیده بود که چند صفحه قیل هستش
ادیت:(خودت هم پرسیده بودی)
دیدی داداش نتایج نیومد ؟! حالا بگو نتایج اوایل آذر مییاد !
از تیکت دیگه هر چی میپرسم ،جواب میده نتایج اعلام خواهد شد !
شما جدیداً سوالی پرسیدید درمورد اعلام نتایج کاردانی ترمی 90 :2:؟!

alivw71
01-12-2011, 16:25
سلام دوستان
3 تا سوال داشتم
1-میشه با مدرک دیپلم علوم انسانی وارد دانشگاه شد؟
2- مدرک کارشناسی این دانشگاه قابل استخدام هست(از نظر اعتبار)؟
3-دفترچه ازمون بعدی کی میاد؟؟

Iranian boy10
01-12-2011, 16:42
سلام دوستان
3 تا سوال داشتم
1-میشه با مدرک دیپلم علوم انسانی وارد دانشگاه شد؟
2- مدرک کارشناسی این دانشگاه قابل استخدام هست(از نظر اعتبار)؟

سلام .
1-بله میتونید!
2-درمورد این سوال باید عرض کنم که : مقاطع کاردانی (جدیدا کاردان حرفه ای میگن) و کارشناسی( کارشناس حرفه ای ) علمی کاربردی دو نظام آموزشی داره : ترمی و پودمانی . نظام آموزشی پودمانی نیاز به کارت معافیت از خدمت یا پایان خدمت میخواد برای آقایان ! جزئیات نظام پودمانی و ترمی که مربوط به انتخاب واحد و نحوه گزینش هست رو تو صفحات قبلی هست ! یا میتونید از سایت دانشگاه علمی کاربردی پیدا کنید :

از نظر استخدام دولتی اگه بخواین تا جایی که من اطلاع دارم فقط کادانی و کارشناسی از نظام ترمی استخدام میکنن !

steps
01-12-2011, 23:51
دیدی داداش نتایج نیومد ؟! حالا بگو نتایج اوایل آذر مییاد !
از تیکت دیگه هر چی میپرسم ،جواب میده نتایج اعلام خواهد شد !
شما جدیداً سوالی پرسیدید درمورد اعلام نتایج کاردانی ترمی 90 :2:؟!

نه.
به این تیجه رسیدم که تیکت چیز مزخرفی هست جواب دوتا از سوال ها رو هم جالب داد.
گفت واحدهایی که توازاد پاس کنم تطبیق نمی خوره:18:
از نظر نظام وظیفه هم گفت مرخصی تحصیلی دیگه بهم نمیدن:2:
نتایج هم گفت اوایل اذر:41:

کلا تیکت چیز داغونی هست .
به نظر خودم بعد از اینکه ثبت نام سراسری تموم بشه نتایجش رو میگن.

matlabdoni
03-12-2011, 08:38
دوستان شهریه دانشگاه علمی کاربردی برای رشته نرم افزار (ترمی)(ثابت و ترمی)چقدره؟

من 2 ساله که دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر دارم.می خواستم ببینم که می تونم تو ازمون کاردانی پیوسته ترمی رشته حسابداری را بزنم؟مشکلی نیست؟

یه سوال دیگه داشتم.به نطر شما چه دانشگاهی بهتره از نطر شهریه؟

Ship Storm
03-12-2011, 23:13
دوستان شهریه دانشگاه علمی کاربردی برای رشته نرم افزار (ترمی)(ثابت و ترمی)چقدره؟

من 2 ساله که دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر دارم.می خواستم ببینم که می تونم تو ازمون کاردانی پیوسته ترمی رشته حسابداری را بزنم؟مشکلی نیست؟

یه سوال دیگه داشتم.به نطر شما چه دانشگاهی بهتره از نطر شهریه؟

در مورد سوال آخر
روزانه دولتی
شبانه دولتی
علمی کاربردی و پیام نور هم فکر کنم در یک سطح باشه هزینش

Royce
06-12-2011, 19:52
کسی میدونه در صورتیکه بهمن یا اسفند دفترچه پودمانی کاردانی بیاد اونوقت شروع کلاسها از کیه؟

Ship Storm
06-12-2011, 20:55
کسی میدونه در صورتیکه بهمن یا اسفند دفترچه پودمانی کاردانی بیاد اونوقت شروع کلاسها از کیه؟

اگر بهمن ثبت نام باشه معمولا اردیبهشت کلاس ها برگزار میشه

alivw71
07-12-2011, 21:08
پودمانی با ترمی فرق دارن؟

کدوم معتبر تره؟؟:31:

Ship Storm
07-12-2011, 21:13
پودمانی با ترمی فرق دارن؟

کدوم معتبر تره؟؟:31:

بله فرق دارن
هر کدوم برای یک عده از افراد مناسب تره
پودمانی برای قشر کارمند جماعت که نمیرسه هفته ای 3 روز بره دانشگاه و یا در طول روز صبح ها بره سر کلاس بهتره چون معمولا کلاس ها در بعد از ظهر و یا روزهای تعطیل برگزار میشه ( البته بستگی به اون واحد دانشگاهی هم داره که چطور برنامه ریزی کنه)
ترمی معتبر تره
پودمانی هر ترم به شما یکسری واحد مشخص شده از قبل میدن و حدودا هر ترم 9 الی 11 واحد میشه ولی در دوره ترمی مثل سایر دانشگاه ها رفتار میشه

matlabdoni
08-12-2011, 08:43
آقا من میخوام برای ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی برم.اگر از نطر سربازی غیبت خورده باشم ثبت نام نمی کنند؟یا مهم نیست؟

یه سوال دیگه داشتم

کسی که میره علمی کاربردی رشته نرم افزار می تونه دقیق بگه شهریه اش چقدره؟شنیدم که مثل دانشگاه ازاده یعنی حدودا 500 هزار تومن.درسته؟

لطفا راهنمایی کنید.

و اینکه زمان ثبت نام بعدی کنکور علمی کاربردی ترمی کی میاد؟
ممنون

Ship Storm
08-12-2011, 10:20
آقا من میخوام برای ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی برم.اگر از نطر سربازی غیبت خورده باشم ثبت نام نمی کنند؟یا مهم نیست؟

یه سوال دیگه داشتم

کسی که میره علمی کاربردی رشته نرم افزار می تونه دقیق بگه شهریه اش چقدره؟شنیدم که مثل دانشگاه ازاده یعنی حدودا 500 هزار تومن.درسته؟

لطفا راهنمایی کنید.

و اینکه زمان ثبت نام بعدی کنکور علمی کاربردی ترمی کی میاد؟
ممنون

اگر سربازی غیبت خورده باشید مشکل داره
رشته نرم افزار در کدوم مقطع ؟ کاردانی حدود 300 میشه و کارشناسی ناپیوسته پودمانی 385 هزار تومان و کارشناسی پیوسته رو دقیق نمیدونم ولی چون ترمی 18 واحد و بیشتر ارائه میشه به همون 450 فکر کنم میرسه
دوره های ترمی ثبت نامش سالی یکبار انجام میشد تا به حال مگر اینکه خود دانشگاه مجدد اعلام کنه و هر سال دفترچه ها آبان میومد ولی امسال زودتر از موعد هر سال اومد

linkinpark20
08-12-2011, 10:28
دوستان ثبت نام کارشناسی پودمانی ناپیوسته علمی کاربردی زمانش کی هست کسی میدونه؟

alivw71
08-12-2011, 14:22
بله فرق دارن
هر کدوم برای یک عده از افراد مناسب تره
پودمانی برای قشر کارمند جماعت که نمیرسه هفته ای 3 روز بره دانشگاه و یا در طول روز صبح ها بره سر کلاس بهتره چون معمولا کلاس ها در بعد از ظهر و یا روزهای تعطیل برگزار میشه ( البته بستگی به اون واحد دانشگاهی هم داره که چطور برنامه ریزی کنه)
ترمی معتبر تره
پودمانی هر ترم به شما یکسری واحد مشخص شده از قبل میدن و حدودا هر ترم 9 الی 11 واحد میشه ولی در دوره ترمی مثل سایر دانشگاه ها رفتار میشه
شهریه چقدر در میاد هر ترمی؟
من پیش دانشگاهی ندارم . ولی دیپلم علوم انسانی دارم متونم ثبت نام کنم.؟
دفترچه ترمی کی میاد؟

Ship Storm
08-12-2011, 16:34
دوستان ثبت نام کارشناسی پودمانی ناپیوسته علمی کاربردی زمانش کی هست کسی میدونه؟

پارسال ثبت نامش 89/12/17 و تاریخ برگزاری امتحان 90/02/29 و نتایج هم تیرماه اعلام شد
امسال هنوز معلوم نیست ولی زمانش تقریبا مشخصه و مثل پارسال هست حالا چند روز یا چند هفته عقب جلو

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

شهریه چقدر در میاد هر ترمی؟
من پیش دانشگاهی ندارم . ولی دیپلم علوم انسانی دارم متونم ثبت نام کنم.؟
دفترچه ترمی کی میاد؟

شهریه ها رو که حدودی گفتم
اینو میدونم که دوره های کاردانی پودمانی رو با مدرک دیپلم نظری و یا فنی حرفه ای و یا کاردانش میتونید ثبت نام کنید ، دفترچه اون یکی ها رو مطالعه نکردم ببینم شرایط پذیرش چطوره

mojtaba2321
11-12-2011, 23:42
دفترچه ترمی کاردانی کی میاد ؟
و اینکه برای اون 4 تا درس عمومی که باید تو آزمون ترمی پاسخ داد کتاب جامعی چیزی هست بگیریم از الان بخونیم؟

عليرضا خان
12-12-2011, 09:06
اطلاعيه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاريخ، نحوه پرينت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته وكارشناسي ناپيوسته دانشگاه علمي- كاربردي سال 1390

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي- كاربردي سال 1390مي‌رساند كه اطلاعيه اين سازمان درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون مقاطع مذكور از طريق پايگاه اينترنتي سازمان سنجش و در هفته نامه پيك سنجش مورخ 28/9/90 منتشر مي‌گردد.

yedostekhob
12-12-2011, 13:32
ای بابا از روزی که کنکور ترمی رو دادیم شبی 1 برگ هم تصحیح می کردن تا الان دیگه تمام شده بود این نتایج ترمی انگار قرار نیست اعلام بشه :19:
تو کف این نتایج موندیم :45:

Iranian boy10
12-12-2011, 14:24
دفترچه ترمی کاردانی کی میاد ؟
و اینکه برای اون 4 تا درس عمومی که باید تو آزمون ترمی پاسخ داد کتاب جامعی چیزی هست بگیریم از الان بخونیم؟
دفترچه کاردانی ترمی سال بعد مییاد فکر کنم آبان یا آذر 91 بیاد!
موفق یاشید:10:

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

ای بابا از روزی که کنکور ترمی رو دادیم شبی 1 برگ هم تصحیح می کردن تا الان دیگه تمام شده بود این نتایج ترمی انگار قرار نیست اعلام بشه :19:
انشاالله اواخر آذر نتایجش مییاد :46:
موفق باشید:10:

Tom Clancy's
12-12-2011, 15:01
[QUOTE=Iranian boy10;6696270]دفترچه کاردانی ترمی سال بعد مییاد فکر کنم آبان یا آذر 91 بیاد!
موفق یاشید:10:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

با سلام

یعنی اگر من بخوام سال 91 برای آزمون کاردانی علمی کاربردی ثبت نام کنم باید تا آبان آذر صبر کنم؟ :18:
پس ورودیش کی میشه؟؟؟
من شنیدم میگن که بعد از عید میاد دفترچش که :37:

بعد یه سوال دیگه : منابع آزمون رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

matlabdoni
12-12-2011, 19:09

والا نمی دونم چرا اینقدر دیر اعلام می کنند؟مثل اینکه دلشون به حال ما نسوخته که با سرنوشتمون دارند بازی می کنند.:46:

یه چند تا سوال داشتم شایدم یکی.

می خواستم بدونم که ایا علمی کاربردی بدون کنکور هم ثبت نام می کنه؟(حالا یا با دفترچه یا بدونه ان)و اینکه ترمی هم بدون کنکوره یا فقط پودمانی؟

من خیلی پول تو بساطم نیست می خواستم بدونم میشه با حداکثر ترمی 350 هزارتومن برم دانشگاه علمی کاربردی یا بیشتره؟:2:
با ارزوی موفقیت برای تمام شماها

mojtaba2321
12-12-2011, 22:29
علمی کاربردی هر سال دو بار ثبت نام میکنه
امسال هم بهمن یا اسفند صد در صد ثبت نام داره.

yedostekhob
13-12-2011, 00:33
والا نمی دونم چرا اینقدر دیر اعلام می کنند؟مثل اینکه دلشون به حال ما نسوخته که با سرنوشتمون دارند بازی می کنند.:46:

یه چند تا سوال داشتم شایدم یکی.

می خواستم بدونم که ایا علمی کاربردی بدون کنکور هم ثبت نام می کنه؟(حالا یا با دفترچه یا بدونه ان)و اینکه ترمی هم بدون کنکوره یا فقط پودمانی؟

من خیلی پول تو بساطم نیست می خواستم بدونم میشه با حداکثر ترمی 350 هزارتومن برم دانشگاه علمی کاربردی یا بیشتره؟:2:
با ارزوی موفقیت برای تمام شماها

بله بدونه کنکور هم داره كه همون پودمانی ها هستن

نه بابا بيشتر از 350 دیگه نمیشه من که برای فناوری اطلاعات قبول شده بودم ترمی 320 بود که نرفتم :27: منتظر جواب ترمی موندم :21:

MojiOS
13-12-2011, 02:14

نه بابا بيشتر از 350 دیگه نمیشه من که برای فناوری اطلاعات قبول شده بودم ترمی 320 بود که نرفتم :27: منتظر جواب ترمی موندم :21:
بدون کنکور چه جوریه؟! من می خوام گرافیک بخونم. تهران هستم. شهریه و هزینش هم اصلا برام مهم نیست. ثبت نامش کی هست؟

matlabdoni
13-12-2011, 11:14

پس من رفتم یه خانومه پشت میز نشسته بودم بهش میگم علمی کاربردی رشته نرم افزار ترمی چقدره ؟می گه فکر کنم حداقل 400 در بیاد.حداقلش تازه بعد به یکی از دوستان گفتم گفت 500 میشه .:41:متاسفانه درست راهنمایی نمی کنند.اما دیروز موتورمو برده بودم تعمیرگاه یکی از بچه ها را دیدم که می گت من میرم دانشگاه علمی کاربردی(بدون کنکور و پودمانی رشته it)گفتش شهریه ام 370 تومنه و فقط انتخاب واحدش کمتره.

اگه 370 باشه که بازم میشه یه کاریش کرد.:10:

Tom Clancy's
13-12-2011, 13:44
علمی کاربردی هر سال دو بار ثبت نام میکنه
امسال هم بهمن یا اسفند صد در صد ثبت نام داره.

منظور شما ثبت نام ترمی هست دوست عزیز؟؟؟؟؟
اگر اینطور باشه عالیه چون من سری اولی که ثبت نام بود خدمت بودم از دستم رفت :41:
بعد اگر بهمن ثبت نام کنه ورودیش کی میشه؟؟؟

MojiOS
13-12-2011, 23:52
ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور کی هستش؟! می خوام گرافیک بخونم! شرایطش چه جوریه؟! یعنی چه جوری باید وارد شد؟! امتحانی چیزی داره؟!

yedostekhob
14-12-2011, 01:00
پس من رفتم یه خانومه پشت میز نشسته بودم بهش میگم علمی کاربردی رشته نرم افزار ترمی چقدره ؟می گه فکر کنم حداقل 400 در بیاد.حداقلش تازه بعد به یکی از دوستان گفتم گفت 500 میشه .:41:متاسفانه درست راهنمایی نمی کنند.اما دیروز موتورمو برده بودم تعمیرگاه یکی از بچه ها را دیدم که می گت من میرم دانشگاه علمی کاربردی(بدون کنکور و پودمانی رشته it)گفتش شهریه ام 370 تومنه و فقط انتخاب واحدش کمتره.

اگه 370 باشه که بازم میشه یه کاریش کرد.:10:

نه بابا 500 تومان :18:
اگر قرار بود اینقد پول بدیم که میرفتیم غیر دولتی
بخاطری که باورت بشه من الان از قبضی که دانشگاه صادر کرده بود که بریزم به حسابشون عکس میگیرم میزارم :27:
:10:

mojtaba2321
14-12-2011, 21:33
کاردانی ناپیوسته یعنی چی؟
از دی ثبت نامش شروع میشه.
اینم خبرش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتهی پودمانیه

بعد یه سوال...
اگه یکی بره پودمانی ، سال بعدش ترمی شرکت کنه و قبول بشه ، دروسی که پودمانی گذرونده رو ازش قبول میکنن که بخواد بره ترمی؟

Reza31001
15-12-2011, 08:13
کاردانی ناپیوسته یعنی اینکه شما دیپلمت رو گرفتی بعد چند سال میخوای بری دانشگاه در مقطع کاردانی
پیوسته هم مال بچه های هنرستان که مثلا دیپلمشون رو خرداد 90 میگیرن تابستون کنکور میدن و از مهر 90 میرن سر کلاس دانشگاه

اون پودمانی هم بگم که واحد هاش هر ترم 12 تا بیشتر نیست یعنی برای حدود 76 واحدی که کاردانی داره باید 6 ترم برید دانشگاه در حالی که نرمالش 4 ترم و یا نهایتا 5 ترمه و مشکل اصلیش اینه که تمام واحدها از طرف خود دانشگاه انتخاب میشه برای همین اگه میتونید حتما ترمی قبول بشین

mojtaba2321
15-12-2011, 09:59
کاردانی ناپیوسته یعنی اینکه شما دیپلمت رو گرفتی بعد چند سال میخوای بری دانشگاه در مقطع کاردانی
پیوسته هم مال بچه های هنرستان که مثلا دیپلمشون رو خرداد 90 میگیرن تابستون کنکور میدن و از مهر 90 میرن سر کلاس دانشگاه

اون پودمانی هم بگم که واحد هاش هر ترم 12 تا بیشتر نیست یعنی برای حدود 76 واحدی که کاردانی داره باید 6 ترم برید دانشگاه در حالی که نرمالش 4 ترم و یا نهایتا 5 ترمه و مشکل اصلیش اینه که تمام واحدها از طرف خود دانشگاه انتخاب میشه برای همین اگه میتونید حتما ترمی قبول بشین
خب واسه اینکه کارم سریعتر بشه و با توجه به اینکه دوره ترمی فقط 1 بار در سال ثبت نام دارن، میشه اول پودمانی برم سال بعد هم ترمی شرکت کنم آیا اینجوری واحدهای پودمانی رو برام تطبیق میدن؟

Reza31001
15-12-2011, 16:11
نمیدونم
باید حضوری بپرسید
ترجیحا از همون واحدی هم بپرسید که میخواین ثبت نام کنید چون تو بحث تطبیق واحد معمولا دانشگاهها زیاد گیر میدن

اینم میدونم که امکان جابجایی بین پودمانی و ترمی نیست ( البته مورد شما فرق داره :31:)

yedostekhob
16-12-2011, 00:04

کاردانی پیوسته یعنی اینکه شما مستقیم تا لیسانس درس ادامه میدید
نا پیوسته یعنی اینکه تا فوق دیپلم میخونید بعد دوباره امتحان می دید برای لیسانس :27:

mojtaba2321
16-12-2011, 15:08
نا پیوسته یعنی اینکه تا فوق دیپلم میخونید بعد دوباره امتحان می دید برای لیسانس :27:
کاردانی پیوسته علمی کاربردی فقط تا فوق دیپلمه. واسه لیسانس آزمون داره. مستقیم نیست.

Ship Storm
16-12-2011, 15:21

پودمانی درسته 6 ترم هست ولی 2 سال طول میشکه چون سالی 3 ترم ارائه میشه و تابستون ها هم اجباریه و یک ترم حساب میشه

steps
16-12-2011, 16:27
دوستان کلاس های ترمی که جوابش هوز نیومده از کی شروع میشه؟

Reza31001
17-12-2011, 12:48
تو بهمن شروع میشه

از کی تا حالا با کاردانی لیسانس میدن؟:13: ( اون وقت کارشناسی پیوسته چی هست؟)

کاردانی پیوسته بر میگرده به تفاوت هنرستانی هاو دبیرستانیها و همون سال چهارمی که دبیرستانی ها دارن
گویا در طرح تحول آموزشی:27: هم این تفاوت می خواد حذف بشه
و البته کسانی هم که بعد چند سال دوری از درس میخوان کاردانی بخونن باید ناپیوسته انتخاب کنن

Iranian boy10
17-12-2011, 17:42
تو بهمن شروع میشه

از کی تا حالا با کاردانی لیسانس میدن؟:13: ( اون وقت کارشناسی پیوسته چی هست؟)

کاردانی پیوسته بر میگرده به تفاوت هنرستانی هاو دبیرستانیها و همون سال چهارمی که دبیرستانی ها دارن
گویا در طرح تحول آموزشی:27: هم این تفاوت می خواد حذف بشه
و البته کسانی هم که بعد چند سال دوری از درس میخوان کاردانی بخونن باید ناپیوسته انتخاب کنن
سلام
مطمئن هستی که بهمن ماه شروع میشه کلاسها ؟!! فکر نکنم بهمن شروع بشه ! چون نتایج اواخر هفته اعلام میشه و خودم پرسیدم از روابط عمومی علمی کاربردی که شروع کلاسها چند رو بعد اعلام نتایج انجام میشه!
شروع کلاسها فکر کنم از دی ماه باشه!
انشاءالله که دی ماه بریم سر کلاس! :10:

steps
17-12-2011, 19:38
سلام
مطمئن هستی که بهمن ماه شروع میشه کلاسها ؟!! فکر نکنم بهمن شروع بشه ! چون نتایج اواخر هفته اعلام میشه و خودم پرسیدم از روابط عمومی علمی کاربردی که شروع کلاسها چند رو بعد اعلام نتایج انجام میشه!
شروع کلاسها فکر کنم از دی ماه باشه!
انشاءالله که دی ماه بریم سر کلاس! :10:

من الان دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و دی ماه امتحانام هست .
چطوری میتونم واحدهامو تطبیق بزنم؟(ترم یک هستم)

Reza31001
17-12-2011, 19:49
رو این حساب گفتم بهمن چون شروع ترم زوج دانشگاهها بهمن ماه هست و اگه قرار باشه زودتر هم شروع بشه خوب نفعی نداره چون اگه از دی هم شروع بشه بازم نمیشه تا خرداد 2 ترم رو گذروند
حالا شما اگه پرسیدی که حتما همونه
گویا سالهای قبل امتحان زودتر گرفته میشده و نتایج هم زودتر میومده و کلاسا تو آذر شروع میشده و یه ترم عقب موندگی به وجود نمیومده!

من الان دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و دی ماه امتحانام هست .
چطوری میتونم واحدهامو تطبیق بزنم؟(ترم یک هستم)

از آزاد به علمی کاربردی؟
از آموزش دو تا دانشگاه پرس و جو کنید و ببینین اصلا اجازش رو میدن یا نه

aa12
18-12-2011, 00:56
من واسه ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و کنکورش چند روز دیگه ست . نو دفترچه نوشته بود که کسانی که دانشگاه دیگه ای قبول شده باشند و انصراف داده باشند ، حق ثبت نام و شرکت در کنکور ندارند .
من مهر ماه یک موسسه غیرانتفاعی قبول شدم و رفتم ثبت نام کردم اما بعدش انصراف دادم . حالا راهی هست که بتونم برم علمی کاربردی ؟

mojtaba2321
18-12-2011, 12:34
من واسه ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و کنکورش چند روز دیگه ست . نو دفترچه نوشته بود که کسانی که دانشگاه دیگه ای قبول شده باشند و انصراف داده باشند ، حق ثبت نام و شرکت در کنکور ندارند .
من مهر ماه یک موسسه غیرانتفاعی قبول شدم و رفتم ثبت نام کردم اما بعدش انصراف دادم . حالا راهی هست که بتونم برم علمی کاربردی ؟

واسه کاردانی یا کارشناسی میخواید کنکور بدید؟
فکر نکنم چنین قانونی صادق باشه.

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

کسی نمیدونه علمی کاربردی ، دروس عمومی دانشگاه آزاد رو با چه شرایطی تطبیق میده؟

Хоссейн
19-12-2011, 09:03
دوستان کارت ورود به جلسه مگه قرار نبود امروز بیاد؟
چی شد پس کی میاد؟کسی میدونه؟

Iranian boy10
19-12-2011, 10:52
دوستان کارت ورود به جلسه مگه قرار نبود امروز بیاد؟
چی شد پس کی میاد؟کسی میدونه؟

كارت شرکت در آزمون مقاطع كارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی كاربردی از 29 آذرماه توزیع می شود

توزیع كارت ورود به جلسه آزمون مقاطع كارشناسی پیوسته و كارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی كاربردی از روز سه شنبه 29 اذرماه آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، داوطلبان آزمون های كارشناسی پیوسته و كارشناسی ناپیوسته سال 1390 دانشگاه جامع علمی كاربردی می توانند از روز سه شنبه 29 آذر تا پنجشنبه اول دی ماه ، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با وارد كردن اطلاعات شخصی و یا نام و نام خانوادگی و كد رهگیری نسبت به مشاهده و گرفتن پرینت كارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام كنند.
اطلاعیه راهنمای توزیع كارت و شركت در آزمون های كارشناسی پیوسته و كارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی كاربردی از روز دوشنبه 28 آذرماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد.
لازم به ذکر است آزمون مقاطع كارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی كاربردی روز جمعه دوم دی ماه بطور همزمان توسط سازمان سنجش در حوزه های امتحانی سراسر كشور برگزار می شود.

یادآوری : امروز دوشنبه 28 آذر 1390

123arash
20-12-2011, 09:14
سلام عزيزان..
يك سوال:
من ادبيات رو نزديك 40 تا50 درصد اگر بزنم.
انديشه اسلامي رو 50 درصد بزنم..
دروس تخصصي نزديك 20 الي 30 درصد بزنم.
ايا شهر خودم علمي كاربردي(ايلام)ميتونم قبول بشم؟
خيلي نگرانم قبول ميشم يا خير...

در كل سطح قبولي چطوره؟راحته؟يا نه؟
خيلي وقته ميخونم ميترسم قبول نشم...

ممنونم..

Ship Storm
20-12-2011, 10:36
سلام عزيزان..
يك سوال:
من ادبيات رو نزديك 40 تا50 درصد اگر بزنم.
انديشه اسلامي رو 50 درصد بزنم..
دروس تخصصي نزديك 20 الي 30 درصد بزنم.
ايا شهر خودم علمي كاربردي(ايلام)ميتونم قبول بشم؟
خيلي نگرانم قبول ميشم يا خير...

در كل سطح قبولي چطوره؟راحته؟يا نه؟
خيلي وقته ميخونم ميترسم قبول نشم...

ممنونم..

این درصد هایی که گفتید اگر بزنید 100% قبولید شک نکنید

smallfrank
20-12-2011, 14:42
سلام دوستان

میشه الان حوزه آزمون روز جمعه رو تغییر داد ؟

حوزه برچه اساسی انتخاب میشه ؟

ahriman323
21-12-2011, 00:42
سلام دوستان
کارشناسی ترمی علمی کاربردی دوره بعد کی میاد دفترچه؟

عليرضا خان
21-12-2011, 14:50
سلام دوستان
کارشناسی ترمی علمی کاربردی دوره بعد کی میاد دفترچه؟

رفت تا سال ديگه...

ولي دفترچه كارشناسي پودماني علمي كاربردي اواخر دي همين امسال مياد.

alivw71
21-12-2011, 15:43
من داشتم تلویزون نگاه میکردم درباره مسابقات ماشین های هیدروبیلی یه همیچن چیزی بودش . که دانشگاه های معروفی مثل دانشگاه شریف . امیر کبیر. علم و صنعت. با جامع علمی کاربردی . شرکت داشتن. که از این همه دانشگاه معروف . دانشگاه علمی کاربردی مقام اول رو کسب کرد. و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بسیار عصبانی بودن و معترض :دی

yedostekhob
23-12-2011, 00:32
هی ی وای ی ی من چرا نتایج ترمی اعلام نمی شه:17: تکلیفمون روشن بشه اخه مگه دارن چی کار میکنن

عليرضا خان
23-12-2011, 12:35
هی ی وای ی ی من چرا نتایج ترمی اعلام نمی شه:17: تکلیفمون روشن بشه اخه مگه دارن چی کار میکنن

يكي مي گفت شايعه شده بخشي از انبار مخزن سازمان سنجش كه اتفاقا اونجا محل نگهداري پاسخنامه هاي داوطلباي ترمي بوده دچار آتش سوزي شده و براي همين حالا موندن چجوري اين خبر رو به ملت اعلام كنن و ...

steps
23-12-2011, 13:14
يكي مي گفت شايعه شده بخشي از انبار مخزن سازمان سنجش كه اتفاقا اونجا محل نگهداري پاسخنامه هاي داوطلباي ترمي بوده دچار آتش سوزي شده و براي همين حالا موندن چجوري اين خبر رو به ملت اعلام كنن و ...

فکر نکنم اینطوری باشه .
هفته قبل ثبت نام سراسری بود همینطوری سرور سایت روی فشار بود بعدش کارت علمی کاربردی اومد به نظرم هفته دیگه 100% نتیج رو اعلام میکنن.

yedostekhob
23-12-2011, 23:12

نه بابا اینا آنقدر پرو هستن که اگر برگ‌ها رو هم گم کنن راحت میان میگن که دوباره بیاید واسه امتحان سوالات لوو رفته بوده:31:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

فکر نکنم اینطوری باشه .
هفته قبل ثبت نام سراسری بود همینطوری سرور سایت روی فشار بود بعدش کارت علمی کاربردی اومد به نظرم هفته دیگه 100% نتیج رو اعلام میکنن.

امیدواریم که همینطور باشه چون حالمون دیگه بهم خورد :2: درس خوندن از کلمون پرید :31:

Iranian boy10
24-12-2011, 13:36
سلام . نه بابا خیلی شایعه شده تو این روزا میگن سوالات لو رفته ، سنجش این آزمون رو کم لن یکن اعلام کرده :31:
این تاخیرها بخاطر اینه که چون برای اولین بار مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته با هم شرکت کردند و بعد شرکت فنی وحرفه ای ها آزاد شد که اینطوری شده ...:2:
بعضی ها همم میگن اوایل دی مییاد نتایج بعضی ها میگن اواخر دی :41:

Iranian boy10
24-12-2011, 15:01
سلام !
بلاخره سنجش جواب داد :
نتایج اواخر دیماه اعلام میشه!:41::2::18:
اینم عکس :

عنوانی که می بینید نوشته "یادآوری " من خودم نوشتم، گفتم شاید واقعا یادشون رفته باشه گفتم یادآوری کنم بهشون یه وقت خوابشون نبره :46:!
ما رفتیم هر وقت اومد مییایم فروم !:11:
موفق باشید:11:

steps
24-12-2011, 15:57
از یک جهت برای من خوب شد باز امتحانای ترمم رو میدم و چندتا واحد هم تطبیق میدم

عليرضا خان
25-12-2011, 11:25
اين اطلاعيه چي ميگه؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشوردر خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي درشته‌محل‌هاي متمركز و معرفي شدگان چند برابرظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iranian boy10
25-12-2011, 12:42
اين اطلاعيه چي ميگه؟

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشوردر خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي درشته‌محل‌هاي متمركز و معرفي شدگان چند برابرظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FFullStory.aspx%3Fgid%3D5%26id%3D1178)
داداش من موندم این اطلاعیه رو از کجای سایت سنجش پیدا کردی ؟! میتونی بگی ؟!! :18:

H A M A S
25-12-2011, 18:09
خبرساعت 6شبکه خبراعلام کردفردانتایج میاد.....

Iranian boy10
25-12-2011, 18:10
نتایج آزمونهای کاردانی ترمی علمی کاربردی فردا اعلام می شود

نتایج نهایی آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی فردا در سامانه اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. به گزارش خبرنگار مهر، اسامی قبولیهای کد رشته محلهای متمرکز و معرفی چند برابر ظرفیت کد رشته های نیمه متمرکز در آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی سال 90 دانشگاه علمی کاربردی فردا اعلام می شود.
داوطلبان با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانند از نتیجه این آزمون مطلع شوند.
تمام پذیرفته شدگان در یکی از روزهای 11 تا 15 دی ماه با مراجعه به مراکز مورد پذیرش می توانند، ثبت نام کنند.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ffa%2Fnewsdetail.aspx%3FNewsID%3D1492953)

yedostekhob
26-12-2011, 00:01
چه عجب :19:

خدا بخیر کنه فردا رو :31:
چه کسانی نا امید میشوند :45:
و
چه کسانی شاد :26:

Reza31001
26-12-2011, 08:09
فردا شد و هنوز نیومده
البته الان تازه 8 صبحه :31:

Iranian boy10
26-12-2011, 09:44
ساعت 9:40 اینجا ایران است و از نتایجمون خبری نیست :41:

اینم خبر دیگه از سایت علمی کاربردی :

نتایج آزمون کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز اعلام می شود

نتایج نهایی آزمون دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز دوشنبه 5 دی ماه اعلام می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، اسامی پذیرفته شدگان رشته های متمرکز و معرفی چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی از عصر امروز در پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل مشاهده می باشد. پذیرفته شدگان می بایست از 11 تا 15 دی ماه با مراجعه به مرکز محل قبولی خود ثبت نام کنند.
لازم به ذکر است آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی 22 مهرماه سال جاری برگزار شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=922 6

steps
26-12-2011, 09:55
دوستان زیاد نگران نباشید احتمال قبولی تو ازمون زیاد من چند نفر رئ دیدم قبول شدن که تو جدول ضرب عدی مشکل داشتن . البته اگه شانس منه بد بخت هست مثل ازاد میشه بلا سرم میاد

mohsen_zz
26-12-2011, 12:37
نتایج آزمون ترمی علمی کاربردی 90 هم اکنون اعلام شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fjameelmi%2Fkrdterminim%2F901005%2Findex.php)

ما که اولویت اولمون قبول شدیم :5:

Iranian boy10
26-12-2011, 13:31
اصلاً همه کارشون خودسرانست ! :2:
من الویت اولم رو نرم افزار کامپیوتر دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران زده بودم ولی مثل اینکه با توجه به اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان ، این دانشگاه رو حذف کردن و فقط دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان رو حذف نکردن ! :41:
به هر حال الویت دوم قبول شدم !
راستی : 23 بهمن کلاس ها شروع میشه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=923 3

Reza31001
26-12-2011, 13:46
دوستان کسی دفترچه کاردانی ترمی رو نداره؟
همینی که نتیجش امروز اومده

Iranian boy10
26-12-2011, 13:56
دوستان کسی دفترچه کاردانی ترمی رو نداره؟
همینی که نتیجش امروز اومده
تقدیم به شما دوست عزیز :
التماس دعا :11:

yedostekhob
26-12-2011, 14:26
بهله اولویت اول قبول شدیم رفت :31:
فناوری اطلاعات اصفهان

حالا کی حال داره بره دانشگاه :31:

steps
26-12-2011, 15:35
منم انتخاب اولم مركز آموزش علمي - كاربردي
فرهنگي هنري شهرداري تهران قبول شدم .

mohsen_zz
26-12-2011, 16:43
منم انتخاب اولم مركز آموزش علمي - كاربردي
فرهنگي هنري شهرداري تهران قبول شدم .
معماری قبول شدی؟

steps
26-12-2011, 16:59
معماری قبول شدی؟

نه. شهرسازی قبول شدم

mohsen_zz
26-12-2011, 18:07
نه. شهرسازی قبول شدم
منم معماری همونجا قبول شدم :10:

matlabdoni
01-01-2012, 13:57
منم تو شهرستان خودم قبول شدم....

زمان ثبت نام ترمی در دانشگاه کیه؟

steps
01-01-2012, 17:22
منم تو شهرستان خودم قبول شدم....

زمان ثبت نام ترمی در دانشگاه کیه؟

از 11 دی(امروز) تا 15 دی.

shuhin
02-01-2012, 21:23
خوش به حالتون :37:
من که موقع ثبت نام سربازی بودم از دستم رفت... :45:
دوستان میشه خواهش کنم یه توضیح مختصر در مورد تفاوت ترمی با پودمانی بدین؟
میدونم که پودمانی 7 ترم طول میکشه و ترمی 4 ترم
در مورد مدرک هم میگن مدرک پودمانی مثل ترمی نیست و خیلی اعتبار نداره درسته این حرف؟؟:44:

yedostekhob
02-01-2012, 23:47
اوه اوه شهریم 370 تومان شد :18:
کسی نمی دونه ترم اول چند واحد می دن و چند روز در هفته باید بریم سر کلاس ؟؟؟؟
رشته ای تی

nilofar69
03-01-2012, 07:02
رشته ای تی

370؟!!!!!!
ترمی قبول شدین؟
لطقا بعد از اینکه معلوم شد دقیق چند واحد بهتون میدن بگین

منتظرم

Ship Storm
03-01-2012, 07:08
رشته ای تی

دوره های ترمی فکر کنم 18 واحد بهتون میدن هر ترم و اگر برنامه ریزی درست داشته باشند 2 روز کامل از 8 صبح تا 6 عصر کلاس داری
پودمانی بین 9 تا 11 واحد میدن و کلاس ها معمولا 3 روز در هفته ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 هست البته بستگی به دانشگاه داره ممکنه طور یگه برنامه ریزی کنه و صبح کلاس برگزار کنه

mohsen_zz
03-01-2012, 12:36
370؟!!!!!!
ترمی قبول شدین؟

منتظرم

آره شهریه کل هر ترم حدود 370 میشه شهریه ثابت هم 190 تومن هست.
هر ترم هم حدود 18 واحد میدن

yedostekhob
03-01-2012, 15:21
370؟!!!!!!
ترمی قبول شدین؟

منتظرم

بله ترمی قبول شدم
چشم فردا برای انجام کارا میرم واحد ها مشخص شد اینجا می گم

راهشو بگو :37: 100 کیلومتر تا خونه راهه خدا کنه که 2 روز بیشتر در هفته نباشه که رسما به فنا میرم اگر بیشتر باشه

Tom Clancy's
03-01-2012, 20:15
سلام دوستان
من میخوام پودمانی نرم افزار شرکت کنم امسال
ممکنه دوستانی که رشته نرم افزار میخونن بگن که کلا چه واحدهایی رو باید پاس کنیم؟
یا منبعی معرفی کنید که بتونم پیدا کنم
ممنون:11:

matlabdoni
04-01-2012, 17:03
بنده تو شهر خودم (تیران و کرون)یعنی علمی کاربردی قبول شدم.رشته نرم افزار 18 واحد شهریه شم شد 370 تومن.:41:با یه بدبختی جور کردم تا امروز ثبت نام شروع شد.

دوستان به نظر شما رشته نرم افزار سخته؟استادهاش خوب مفهوم را میرسونند؟:10:

MojiOS
04-01-2012, 17:08
دوستان ترمی چه جوری باید ثبت نام کنم؟

این چیه؟! من گرافیک می خوام بخونم. از این طریق می تونم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]متن%20اخبار/متن%20خبر.aspx?i=9264

nilofar69
04-01-2012, 23:44
سلام دوستان
من میخوام پودمانی نرم افزار شرکت کنم امسال
ممکنه دوستانی که رشته نرم افزار میخونن بگن که کلا چه واحدهایی رو باید پاس کنیم؟
یا منبعی معرفی کنید که بتونم پیدا کنم
ممنون:11:

سلام من رشته م نرم افزاره از ترم 1 می گم تا آخر:1- ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 . کارگاه 1و 2(مباحث ICDL رو گفتن توو این کارگاه ها)

ترم 2-برنامه سازی مقدماتی(هر استادی یه زبان رو می گفت.به ما C رو گفتن.و یه مقدار ++C)و ساختمان داده ها ، برنامه سازی شی گرا(مفهوم شی گرایی رو با زبان ++C گفتن)،زبان تخصصی 1

ترم 3-برنامه سازی شبکه،اصول طراحی و برنامه سازی تحت وب،کارگاه لینوکس،زبان تخصصی 2

ترم 4-مباحث ویژه 1(ادامه ی مبحث شی گرایی)،سیستم و ساختار فایل،پایگاه داده ها(SQL)،آز-پایگاه داده ها

ترم 5-تجزیه تحلیل و مدل سازی سیستم،کارگاه مدل سازی سیستم،مباحث ویژه 2(طبق رای گیری استاد بین #C و اصول طراحی کامپایلر خوشبختانه یا بدبختانه اصول طراحی کامپایلر که فکر کنم مربوط به دوره کارشناسی هست انتخاب شد)

ترم 6-گرافیک و چند رسانه ای تحت وب(photoshop,flash)،برنامه سازی پیشرفته تحت وب،مدیریت وب سایت

ترم 7-پروژه و کارورزی.البته دروس عمومی هم هستن

یه استادمون کتابایی که خودش نوشته بود معرفی کرد برای Sql و asp.net بقیه اکثرا خودشون جزوه دادن.

البته اینم بگم ممکنه توو واحدی که شما قبول شدی کمی این موارد متفاوت باشه

nilofar69
05-01-2012, 00:03
بنده تو شهر خودم (تیران و کرون)یعنی علمی کاربردی قبول شدم.رشته نرم افزار 18 واحد شهریه شم شد 370 تومن.:41:با یه بدبختی جور کردم تا امروز ثبت نام شروع شد.

دوستان به نظر شما رشته نرم افزار سخته؟استادهاش خوب مفهوم را میرسونند؟:10:

سلام.به سلامتی

نه اصلا سخت نیست.یعنی حداقل کاردانی اصلا سخت نیست.البته بودن بعضی از بچه ها که به زوره پاچه خواری نمره می گرفتن و درس رو متوجه نمی شدن.

باید به رشته ت علاقه داشته باشی و خوب بخونی.چون فرّار هست

هر استادی یه ویژگی ای داره.ما که مشکلی نداشتیم با استادامون مخصوصا استاد برنامه نویسی که عالی بود.
بعضی استادا هم هستن سطح علمی شون بالاست اما یه ذره عدالت..........:19:

Ship Storm
05-01-2012, 00:09
سلام من رشته م نرم افزاره از ترم 1 می گم تا آخر:1- ریاضی علم کامپوتر 1 و 2 . کارگاه 1و 2(مباحث ICDL رو گفتن توو این کارگاه ها)

ترم 2-برنامه سازی مقدماتی(هر استادی یه زبان رو می گفت.به ما C رو گفتن.و یه مقدار ++C)و ساختمان داده ها ، برنامه سازی شی گرا(مفهوم شی گرایی رو با زبان ++C گفتن)،زبان تخصصی 1

ترم 3-برنامه سازی شبکه،اصول طراحی و برنامه سازی تحت وب،کارگاه لینوکس،زبان تخصصی 2

ترم 4-مباحث ویژه 1(ادامه ی مبحث شی گرایی)،سیستم و ساختار فایل،پایگاه داده ها(SQL)،آز-پایگاه داده ها

ترم 5-تجزیه تحلیل و مدل سازی سیستم،کارگاه مدل سازی سیستم،مباحث ویژه 2(طبق رای گیری استاد بین #C و اصول طراحی کامپایلر خوشبختانه یا بدبختانه اصول طراحی کامپایلر که فکر کنم مربوط به دوره کارشناسی هست انتخاب شد)

ترم 6-گرافیک و چند رسانه ای تحت وب(photoshop,flash)،برنامه سازی پیشرفته تحت وب،مدیریت وب سایت

یه استادمون کتابایی که خودش نوشته بود معرفی کرد برای Sql و asp.net بقیه اکثرا خودشون جزوه دادن.

خیلی کامل توضیح دادی
دقیقا همین ها هست دوره کاردانی
البته مباحث ویژه ممکنه دات نت تحت VB هم تدریس بشه که دیگه بستگی به استاد داره که چطور انتخاب کنه

Tom Clancy's
05-01-2012, 14:11
سلام من رشته م نرم افزاره از ترم 1 می گم تا آخر:1- ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 . کارگاه 1و 2(مباحث ICDL رو گفتن توو این کارگاه ها)

خییییییییلی لطف کردین دوست عزیز
ممنون از توضیح کاملتون

ترم 1 این ریاضی علم کامپیوتر چی هست؟ کتابه؟؟ :11:

راستیتش میدونید چرا میخوام بدونم؟
میخوام قبل از رفتن به دانشگاه تا اونجایی که تو توانم هست منابع رو پیدا کنم و بخونم که تو دانشگاه راحت باشم

در حال حاضر این مباحث رو بلدم
برنامه نویسی C,C++ , C# , VB.NET , ASP.NET ,,java , T-SQL va SQL Server
گرافیک هم : Photo shop- Corel,,Macromedia Flash (+Scripting)
سیستم عامل هم ویندوز رو به طور کامل بلدم (از ویندوز 3.1 تا ویندوز 7 :31:) لینوکس هم بلدم

فقط از واحدهایی که ریاضی و اینجور چیزا دارن یه کم میترسم :31::11:

Royce
05-01-2012, 23:32
سلام
شنیدم توی این ماه دفترچه پودمانی کاردانی توزیع میشه
گوش به زنگ باشید

Ship Storm
06-01-2012, 00:03
سلام
گوش به زنگ باشید

فکر کنم 20 این ماه بیاد

ramin4116
06-01-2012, 00:04
سلام من تهران هستم می خواستم ببینم چطور می تونم بدون کنکور ثبت نام کنم . دیپلم فنی کامپیوتر دارم .

yedostekhob
06-01-2012, 00:10
سلام
گوش به زنگ باشید

بله :27:
20 دی ماه یعنی سه شنبه هفته دیگه :40:

Ship Storm
06-01-2012, 07:17
سلام من تهران هستم می خواستم ببینم چطور می تونم بدون کنکور ثبت نام کنم . دیپلم فنی کامپیوتر دارم .
دوره های کاردانی پودمانی رو اگر کارت پایان خدمت دارید میتونید ثبت نام کنید و بدون کنکور و با شرط معدل برید ادامه تحصیل بدید

ramin4116
06-01-2012, 07:21
دوره های کاردانی پودمانی رو اگر کارت پایان خدمت دارید میتونید ثبت نام کنید و بدون کنکور و با شرط معدل برید ادامه تحصیل بدید

سلام بله کارت پایان خدمت دارم . مثلا این بهمن می تونم ثبت نام کنم . تو هر واحدی که خواستم
یه سوال دیگه هم دارم . می خواستم ببینم دانشگاه علمی کاربردی کامپیوتر کجا داره .

Ship Storm
06-01-2012, 08:00
سلام بله کارت پایان خدمت دارم . مثلا این بهمن می تونم ثبت نام کنم . تو هر واحدی که خواستم
یه سوال دیگه هم دارم . می خواستم ببینم دانشگاه علمی کاربردی کامپیوتر کجا داره .

بله میتونید ثبت نام کنید البته شرط معدل هست و هرچی معدل شما بالاتر باشه احتمال قبول شدن بیشتر میشه
دفترچش فکر کنم 20 دی ماه بیاد بگیرید و مطالعه کنید ببینید کدوم دانشگاه ها رشته مدنظر شما رو دارند
گروه کامپیوتر رشته های مختلفی رو داره مثل: نرم افزار و سخت افزار و IT و ..... . بسته به علاقه شما هرکدوم رو مایل بودید میتونید ادامه بدید

MojiOS
06-01-2012, 11:18
یعنی بدون کارت پایان خدمت نمیشه؟! من که کارت پایان خدمت ندارم باید چی کار کنم؟! :41: دوره دیگه ای نداره که ثبت نام کنم؟

ramin4116
06-01-2012, 11:21
یعنی بدون کارت پایان خدمت نمیشه؟! من که کارت پایان خدمت ندارم باید چی کار کنم؟! :41: دوره دیگه ای نداره که ثبت نام کنم؟

نه منظور داداش گلمون این نیست . منظورش اینه که کسایی که کارت پایان خدمت دارن بدون کنکور می تونن ثبت نام کنند بقیه اگه مشمول نباشن امتحان می دن .

Ship Storm
06-01-2012, 12:05

نه منظور داداش گلمون این نیست . منظورش اینه که کسایی که کارت پایان خدمت دارن بدون کنکور می تونن ثبت نام کنند بقیه اگه مشمول نباشن امتحان می دن .

دوره های کاردانی پودمانی کنکور نداره و شرط معدل هست و حتما هم باید آقایون کارت پایان خدمت رو داشته باشند
آقایونی که کارت پایان خدمت ندارن حق شرکت در پذیرش های پودمانی رو ندارند حتی اگر مشمول خدمت وظیفه عمومی بحساب نیان ، کلا یکی از شرایط اینکه بتونی درس بخونی بصورت پودمانی اینه که کارت پایان خدمت داشته باشی

xgf
06-01-2012, 13:26
سلام دوستام عزیز.
من چند تا سوال داشتم اگه ممکن هست جواب بدید ممنونتون میشم.
منم 20 سالمه خدمت سربازی هم معاف شدم .
دیپلم نقشه کشی ساختمان دارم میخواهم برم دانشگاه علمی کاربردی .
میگن به دو صورت هست پودمانی و ترمی که طبق گفته دوستان پودمانی اصلا به درد نمیخوره.
1- میخواستم بدونم من میتونم با مدرک دیپلم رشته عوض کنم و در ترمی کنکور بدم؟ اگه میشه باید چیکار بکنم؟

soheil_66
06-01-2012, 13:28
سلام
دوستان منم پودمانی نرم افزار میخونم
دانشگاه ما که هتل بید و تازه سال اولش و استاداش هیچی بارشون نیست و آخر خندس کلاسامون
فرض کنید استاد کامپیوترش برنامه بلد نیست نصب کنه ، دیگه خودتون تا ته خط برید
البته اگه نمره بدن مشکلی با این مسائل نداریم ! :31:

nilofar69
06-01-2012, 13:41
خییییییییلی لطف کردین دوست عزیز
ممنون از توضیح کاملتون

ترم 1 این ریاضی علم کامپیوتر چی هست؟ کتابه؟؟ :11:

راستیتش میدونید چرا میخوام بدونم؟
میخوام قبل از رفتن به دانشگاه تا اونجایی که تو توانم هست منابع رو پیدا کنم و بخونم که تو دانشگاه راحت باشم

در حال حاضر این مباحث رو بلدم
برنامه نویسی C,C++ , C# , VB.NET , ASP.NET ,,java , T-SQL va SQL Server
گرافیک هم : Photo shop- Corel,,Macromedia Flash (+Scripting)
سیستم عامل هم ویندوز رو به طور کامل بلدم (از ویندوز 3.1 تا ویندوز 7 :31:) لینوکس هم بلدم

فقط از واحدهایی که ریاضی و اینجور چیزا دارن یه کم میترسم :31::11:

سلام.خواهش میکنم

واقعا اینارو بلدین؟ ماشالااااا
خوب برای اینکه قبل از رفتن به دانشگاه یه آمادگی کامل پیدا کنین یه پروژه واسه ما طراحی کنین که بدیم به دانشگاه.چون اصلا وقت ندارم و همچنین حوصله:31:
شوخی کردم:20:

ریاضی های ترم 1 خیلی ساده بود.نگران نباشید

دو تا کتاب بود ریاضی علم کامپیوتر 1 و ریاضی ع ک 2

مباحث گراف و اجتماع اشتراک و...

خلاصه خیلی ساده بود.

دوستان هر کی می تونه واسه پروژه یه کمکی به من بکنه.:19:

واقعا موندم.یه سایتی پروژه آماده ای.........:27:

اگرم نیست خودم دست به کار بشم یه چیزی درست کنم.آخه موضوع خوبی نمیاد به ذهنم:19:

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

سلام
دوستان منم پودمانی نرم افزار میخونم
دانشگاه ما که هتل بید و تازه سال اولش و استاداش هیچی بارشون نیست و آخر خندس کلاسامون
فرض کنید استاد کامپیوترش برنامه بلد نیست نصب کنه ، دیگه خودتون تا ته خط برید
البته اگه نمره بدن مشکلی با این مسائل نداریم ! :31:

منم پودمانی خوندم.ترم آخرم

اما برای ما اصلا اینطوری که شما میگی نبود.همه ی استادامون عالی بودن.شبکه،پایگاه داده،برنامه نویسی

این مسائل به نظرم ربطی به پودمانی یا ترمی نداره.

تنها استاد کم سواد ما استاد زبان تخصصی بود

soheil_66
06-01-2012, 14:30
والا دانشگاه ما به هر چی شباهت داره الا محل علم و دانش و تحصیل
همونطوریم که شما گفتی فرق زیادی بین پودمانی و ترمی وجود نداره دانشگاه همونه و استاداشم همون
بنظرم اگه کسی واقعا به دنبال یاد گرفتن و درسش خوب هست قبل از انتخاب دانشگاه بهتر قبلش یه پرس و جو کنه و بعد انتخاب کنه .
شاید باورتون نشه ولی الان بعد از 40 روز رفتن به دانشگاه هیچ منبع یا کتاب خاصی نداریم . مثلا زبانش از یه کتاب 100 صفحه ای رفت کپی گرفت و به همه داد و تا الان به زور 10 صفحه ش رو خوندیم ( واقعا موندم چطور یک ماه دیگه میخواد امتحان ترمو برگزار کنه )

یا درسهای کامیپوترش که خداس و هنوز کامپیوتراش شبکه نشدن و هفته ای دو روز میریم تو سر و کله ی هم دیگه میزنیم و بگو بخند داریم . استادش گفته بود برید کتاب نمیدونم چی چی بخرید ولی هیچکس تا حالا نخریده . یه روزش در کلاس قفل بود و کلیدش گم شده بود و بعد از دو ساعت رفتن کلید ساز اوردن در رو باز کردن ، یا روز دیگه ش برق رفته بود و گفت برید خونه هاتون و اصلا نمیخواد بمونید :31:

درس ریاضی هم که دیگه نگو ، استادش میاد جزوه میگه میره و هیچکدوم از بچه ها چیزی نمیفهمن و همه الکی سر تکون میدن و خود استاد میگه من موندم چه جوری شماها میخواین قبول شین . خلاصه که عالمیه .

فقط یه سوال ، راست که میگن پودمانی بعد از اینکه ترم آخر رو هم گذروندیم باید یه کنکور بدیم بعد اگه قبول شدیم مدرک کاردانی رو میدن ؟

xgf
06-01-2012, 14:53
ماشالله این هم استاد یکی نیست ما رو راهنمایی کنه؟:13:

nilofar69
06-01-2012, 15:12
سلام دوستام عزیز.
من چند تا سوال داشتم اگه ممکن هست جواب بدید ممنونتون میشم.
منم 20 سالمه خدمت سربازی هم معاف شدم .
دیپلم نقشه کشی ساختمان دارم میخواهم برم دانشگاه علمی کاربردی .
میگن به دو صورت هست پودمانی و ترمی که طبق گفته دوستان پودمانی اصلا به درد نمیخوره.
1- میخواستم بدونم من میتونم با مدرک دیپلم رشته عوض کنم و در ترمی کنکور بدم؟ اگه میشه باید چیکار بکنم؟

سلام

من در مورد خدمت و کارتش چیزی نمی دونم.

در مورد پودمانی این که میگن به درد نمی خوره برای اینه که 7 ترم طول میکشه حدود 2 سالو 3-4 ماه
و واحد کم میدن چون در اصل پودمانی برای شاغل هاست.از لحاظ مدرک هم دقیق نمی دونم اما هم مدرک پودمانی و هم ترمی رو وزارت علوم میده.

ترمی شما میتونی واحدای بیشتری برداری و زودتر تموم کنی درست رو.

من فقط پودمانی رو میدونم که شما هر دیپلمی هم داشته باشی می تونی دانشگاه توو هر رشته ای که دوست داری درس بخونی.مثلا من دیپلمم تجربی بود اما نرم افزار خوندم.

یا دوستم کامپیوتر کاردانش بود الان حسابداری می خونه.

شما فقط باید دیپلم داشته باشی.

در مورد ترمی نمی دونم که به این صورت هست یا نه.

nilofar69
06-01-2012, 15:20
والا دانشگاه ما به هر چی شباهت داره الا محل علم و دانش و تحصیل
همونطوریم که شما گفتی فرق زیادی بین پودمانی و ترمی وجود نداره دانشگاه همونه و استاداشم همون
بنظرم اگه کسی واقعا به دنبال یاد گرفتن و درسش خوب هست قبل از انتخاب دانشگاه بهتر قبلش یه پرس و جو کنه و بعد انتخاب کنه .
شاید باورتون نشه ولی الان بعد از 40 روز رفتن به دانشگاه هیچ منبع یا کتاب خاصی نداریم . مثلا زبانش از یه کتاب 100 صفحه ای رفت کپی گرفت و به همه داد و تا الان به زور 10 صفحه ش رو خوندیم ( واقعا موندم چطور یک ماه دیگه میخواد امتحان ترمو برگزار کنه )

یا درسهای کامیپوترش که خداس و هنوز کامپیوتراش شبکه نشدن و هفته ای دو روز میریم تو سر و کله ی هم دیگه میزنیم و بگو بخند داریم . استادش گفته بود برید کتاب نمیدونم چی چی بخرید ولی هیچکس تا حالا نخریده . یه روزش در کلاس قفل بود و کلیدش گم شده بود و بعد از دو ساعت رفتن کلید ساز اوردن در رو باز کردن ، یا روز دیگه ش برق رفته بود و گفت برید خونه هاتون و اصلا نمیخواد بمونید :31:

درس ریاضی هم که دیگه نگو ، استادش میاد جزوه میگه میره و هیچکدوم از بچه ها چیزی نمیفهمن و همه الکی سر تکون میدن و خود استاد میگه من موندم چه جوری شماها میخواین قبول شین . خلاصه که عالمیه .

فقط یه سوال ، راست که میگن پودمانی بعد از اینکه ترم آخر رو هم گذروندیم باید یه کنکور بدیم بعد اگه قبول شدیم مدرک کاردانی رو میدن ؟

خدارو شکر برای ما اینطور نبود.همه چیز خوب بود.
به نظرم دوستانی که می خوان واحدی رو انتخاب کنن قبلش از بچه های اون واحد یه پرس و جو کنن خوبه.

بله بعد از تموم شدن دوره ی کاردانی باید یه آزمون داد که بهش میگن آزمون جامع از 3-4 تا درسی که توی دوره ی کاردانی خوندیم.بعد از قبولی توو این آزمون مدرک میدن.
البته اگر کسی توو یه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنه و قبول بشه، حتی اگه برای ثبت نام توو دانشگاهی که قبول شده اقدام نکنه از آزمون جامع معاف میشه.

Tom Clancy's
06-01-2012, 16:57
سلام.خواهش میکنم

واقعا اینارو بلدین؟ ماشالااااا
خوب برای اینکه قبل از رفتن به دانشگاه یه آمادگی کامل پیدا کنین یه پروژه واسه ما طراحی کنین که بدیم به دانشگاه.چون اصلا وقت ندارم و همچنین حوصله:31:
شوخی کردم:20:

ریاضی های ترم 1 خیلی ساده بود.نگران نباشید

دو تا کتاب بود ریاضی علم کامپیوتر 1 و ریاضی ع ک 2

مباحث گراف و اجتماع اشتراک و...

خلاصه خیلی ساده بود.

دوستان هر کی می تونه واسه پروژه یه کمکی به من بکنه.:19:

واقعا موندم.یه سایتی پروژه آماده ای.........:27:

اگرم نیست خودم دست به کار بشم یه چیزی درست کنم.آخه موضوع خوبی نمیاد به ذهنم:19:[COLOR="Silver"]

تنها استاد کم سواد ما استاد زبان تخصصی بود
شما چه پروژه ای میخواین؟
بگید اگه بتونم حتما کمکتون میکنم:20:

xgf
06-01-2012, 18:03
سلام

من در مورد خدمت و کارتش چیزی نمی دونم.

در مورد پودمانی این که میگن به درد نمی خوره برای اینه که 7 ترم طول میکشه حدود 2 سالو 3-4 ماه
و واحد کم میدن چون در اصل پودمانی برای شاغل هاست.از لحاظ مدرک هم دقیق نمی دونم اما هم مدرک پودمانی و هم ترمی رو وزارت علوم میده.

ترمی شما میتونی واحدای بیشتری برداری و زودتر تموم کنی درست رو.

من فقط پودمانی رو میدونم که شما هر دیپلمی هم داشته باشی می تونی دانشگاه توو هر رشته ای که دوست داری درس بخونی.مثلا من دیپلمم تجربی بود اما نرم افزار خوندم.

یا دوستم کامپیوتر کاردانش بود الان حسابداری می خونه.

شما فقط باید دیپلم داشته باشی.

در مورد ترمی نمی دونم که به این صورت هست یا نه.

سلامم
ممنون ولی من بیشتر سوال مورد نظرم روی ترمی بود . از دوستان عزیز کسی میدونه ایا من میتونم به رشته دلخواه مورد علاقم برم؟
ثبت نام و تاریخ کنکورش کی هست؟:40:

mohsen_zz
07-01-2012, 05:23
سلامم
ممنون ولی من بیشتر سوال مورد نظرم روی ترمی بود . از دوستان عزیز کسی میدونه ایا من میتونم به رشته دلخواه مورد علاقم برم؟
ثبت نام و تاریخ کنکورش کی هست؟:40:
آره داداش شما دیپلم تربیت بدنی داشته باش بیا بشین معماری ترمی بخون، فقط دیپلم داشته باش هر رشته ای می خوای بخون. ولی اولویت داره مثلا رشته های صنعت اولویت با ریاضی هاست.

xgf
07-01-2012, 10:37
آره داداش شما دیپلم تربیت بدنی داشته باش بیا بشین معماری ترمی بخون، فقط دیپلم داشته باش هر رشته ای می خوای بخون. ولی اولویت داره مثلا رشته های صنعت اولویت با ریاضی هاست.

ممنون .
یک 20 همین ماه دفترچه ها پودمانی رو میدن میشه من این پودمانی رو ثبت نام کنم بعد اگر ترمی قبول نشدم حداقل این پودمانی رو برم؟
تاریخ شروع کلاس های پودمانی کی میشه؟ ایا به اعلام نتایج کنکور ترمی برخورد میکنه؟:41:

xgf
07-01-2012, 20:13
کسی میدونه؟

mohsen_zz
07-01-2012, 21:26
ممنون .
یک 20 همین ماه دفترچه ها پودمانی رو میدن میشه من این پودمانی رو ثبت نام کنم بعد اگر ترمی قبول نشدم حداقل این پودمانی رو برم؟
تاریخ شروع کلاس های پودمانی کی میشه؟ ایا به اعلام نتایج کنکور ترمی برخورد میکنه؟:41:
کنکور ترمی که اعلام نتایج شدن و ما ثبت نام کردیم، کلاس هامون هم از 23 بهمن شروع میشه، فکر کنم الان هرچی ثبت نام کنند از مهر سال دیگه کلاس هاش باشه ولی بازم بپرس
توصیه من اینه که پودمانی نرو اگر سنت خیلی بالا نیست

MAGIDIYUM
07-01-2012, 21:55
آقا من 22 سالمه ...کارت پایان خدمت هم دارم و دیپلم ریاضی فیزیکم و پیش دانشگاهی هم خوندم و میخواهم برم رشته ی صنعتی بخونم....آیا به نظر شما برای من دیره که ساله دیگه تو کنکور جامع علمی کاربردی ترمی شرکت کنم یا نه؟

آیا راهی هست که من زود تر از چهار سال با مدرک کارشناسی فارق التحصیل بشم؟....مثلا واحد بیشتری بردارم یا اینکه چون من یک سری مدرک فنی حرفه ای مرتبط با رشته ای که میخواهم بخونم دارم گفتم شاید بشه تطبیق هم زد یا واحد های عملی رو حذف کرد.....
چون یکی بهم گفته که نمیزارن زیاد واحد برداری یا تطبیق نمیزنن یا اگر بتونی واحد تابستونی هم برداری بعدا یه جایی بهت واحد کم میدن و نمیزارن زودتر از چهار سال تموم شه .... راسته؟

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

یه سوال دیگه ....من هم میخواهم کار کنم و هم درس بخونم آیا دانشگاه و اساتید علمی کاربردی ترمی باهام راه میان که به کارمم برسم.

Ship Storm
07-01-2012, 22:55
آقا من 22 سالمه ...کارت پایان خدمت هم دارم و دیپلم ریاضی فیزیکم و پیش دانشگاهی هم خوندم و میخواهم برم رشته ی صنعتی بخونم....آیا به نظر شما برای من دیره که ساله دیگه تو کنکور جامع علمی کاربردی ترمی شرکت کنم یا نه؟

آیا راهی هست که من زود تر از چهار سال با مدرک کارشناسی فارق التحصیل بشم؟....مثلا واحد بیشتری بردارم یا اینکه چون من یک سری مدرک فنی حرفه ای مرتبط با رشته ای که میخواهم بخونم دارم گفتم شاید بشه تطبیق هم زد یا واحد های عملی رو حذف کرد.....
چون یکی بهم گفته که نمیزارن زیاد واحد برداری یا تطبیق نمیزنن یا اگر بتونی واحد تابستونی هم برداری بعدا یه جایی بهت واحد کم میدن و نمیزارن زودتر از چهار سال تموم شه .... راسته؟

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

یه سوال دیگه ....من هم میخواهم کار کنم و هم درس بخونم آیا دانشگاه و اساتید علمی کاربردی ترمی باهام راه میان که به کارمم برسم.

دیر بودن که دیگه بستگی به وضعیت خودتون داره یکی از دوستان من 23 سالشه الان کارشناسی ارشدش هم گرفته تو رشته نرم افزار و داره میره خدمت یک ماه دیگه
7 ترم حداقل طول میکشه کارشناسی البته واحد تابستونی برداری کمتر میشه
مدارک فنی و حرفه ای رو تطبیق نمیزنن چون اون اصلا یک چیز جداست و ربطی به دروس دانشگاهی نداره
شما اگر معدلت بالا باشه 224 واحد میتونی برداری هر ترم البته به جز ترم اول

MAGIDIYUM
07-01-2012, 23:23
خیلی ممنون از پاسختون:11:
پس اگه کارشناسی کمتر از چهار سال تموم میشه با حساب اینکه ترم تابستونی هم بردارم میتونم مثلا 3 ساله کارشناسیمو بگیرم؟هر ترم چهار ماه و هر مقطع چهار ترمه دیگه آره؟
معدل دیپلمم ریاضیم 15.84 هست.....خوبه؟
از مدرک پیش دانشگاهیم نمیتونم استفاده ی خاصی بکنم؟
با این معدل و رشته ای که دارم آیا میتونم راحت تو دانشگاه علمی کاربردی ترمی گرایش صنعت قبول بشم؟:41: