PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

MAX X
31-01-2011, 22:50
سلام دوستان
کسی نمونه سئوالات سالهای قبل آزمون جامع علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات (IT) یا نرم افزارو داره؟
دمتون گرم ، 30 نفر منتظر جوابن (بچه های کلاس) :11:

DJ_EBI
01-02-2011, 02:04
سلام دوستان
کسی نمونه سئوالات سالهای قبل آزمون جامع علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات (IT) یا نرم افزارو داره؟
دمتون گرم ، 30 نفر منتظر جوابن (بچه های کلاس) :11:

سلام
آزمون دوره های کاردانی علمی کاربردی سال 87

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آزمون دوره های کاردانی علمی کاربردی سال 88

منبع : سایت کارشناسی

MAX X
01-02-2011, 23:05
ممنون از جوابت :11: ، اما تو پست قبل که گفتم ...

نمونه سئوالات سالهای قبل آزمون جامع علمی کاربردیآزمون جامع یه امتحانیه مثل کنکور که از 5 تا درس تخصصی که تو دوره کاردانی خوندیم سئوال میاد. تا تو این امتحان قبول نشیم مدرکمون بی ارزشه ، هرچند کلا..(تاریخ برگزاری 20 اسفند 89)
کسی سئوالات سال قبلو نداره؟
please

Ship Storm
03-02-2011, 13:36
سلام
من می خوام برای علمی کاربردی ثبت نام کنم دفترچه اش چه تاریخی میاد.
رشته برنامه نویسی کامپیوتر داره این دانشگاه؟
اگر یه اطلاعات کلی از نحوه امتحان و ورود به این دانشگاه به من بدید ممنون میشم.

کدوم مقطع قصد ثبت نام دارید؟

yaghob.boss
03-02-2011, 14:27
مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره ؟ در رشته حسابداری

Ship Storm
04-02-2011, 10:01
مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره ؟ در رشته حسابداری

در داخل ایران معتبره و مشکلی از این بابت نیست چون مدرک, مدرک وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری هست

عليرضا خان
04-02-2011, 11:38
نتايج آزمون 17 دي كي مياد؟

Ship Storm
04-02-2011, 11:57
نتايج آزمون 17 دي كي مياد؟

طبق اخبار موجود اواخر بهمن

Ship Storm
06-02-2011, 22:49
سازمان سنجش آموزش كشور ضمـن آرزوي مـوفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‎وسيله به اطلاع مي‌رساند، فهـرست اسامي پذيرفتـه شدگان نهايـي آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و هم چنيـن فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمركز آزمون سال 1389 دانشگاه جامع علمي-كاربردي از ساعت 16 (4 بعد ازظهر) روز پنجشنبه مورخ 21/11/89 بر روي سايت سازمان سنجش به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sanjesh.org قابل رويت مي باشد.
پذيرفته شدگان مذكور ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست آنان برروي سايت اين سازمان قرار داده مي‌شود، براي ثبت‌نام با در دست داشتن مدارك لازم به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

satrianism
07-02-2011, 17:02
سازمان سنجش آموزش كشور ضمـن آرزوي مـوفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‎وسيله به اطلاع مي‌رساند، فهـرست اسامي پذيرفتـه شدگان نهايـي آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و هم چنيـن فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي نيمه متمركز آزمون سال 1389 دانشگاه جامع علمي-كاربردي از ساعت 16 (4 بعد ازظهر) روز پنجشنبه مورخ 21/11/89 بر روي سايت سازمان سنجش به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sanjesh.org قابل رويت مي باشد.

پذيرفته شدگان مذكور ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست آنان برروي سايت اين سازمان قرار داده مي‌شود، براي ثبت‌نام با در دست داشتن مدارك لازم به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

با این که توی سایت سنجش نوشته 21 ام میاد.10 با ر تلویزیون گفت که امروز یعنی 18/11 میاد ساعت 4 بعد الظهر.که هیچ خبری هم نیست.واقعا که.....:13::13::13::13::13::13:

Ship Storm
07-02-2011, 17:44
با این که توی سایت سنجش نوشته 21 ام میاد.10 با ر تلویزیون گفت که امروز یعنی 18/11 میاد ساعت 4 بعد الظهر.که هیچ خبری هم نیست.واقعا که.....:13::13::13::13::13::13:

اعتبار اخبار خود سایت بیشتر از گفته تلویزیونه

hosseingrami
08-02-2011, 21:45
سلام راست میگه این رفیقمون.
من خودم رو کشتم تا ساعت چهار دوشنه بشه حالا که شده در کمال تعجب تو سایت خود دانشگاه و سنجش نوشته تا آخر هفته.
واقعا که، واقعا که.

ashkan_enrique7
09-02-2011, 15:26
من دفترجه دوره های کاردانی علمی و کابردیپ.دمانی رو گرفتم .
می خواستم بدونم آزمونی وجود داره واسه ورود ؟؟؟

DJ_EBI
09-02-2011, 23:15
من دفترجه دوره های کاردانی علمی و کابردیپ.دمانی رو گرفتم .
می خواستم بدونم آزمونی وجود داره واسه ورود ؟؟؟

نخیر دوست عزیز آزمونی نداره شرط معدله یکی از شرایط ثبت نام هم اینه که حتما باید کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشی

موفق باشی :11:

Abolfazl3007
10-02-2011, 20:49
سلام دوستان
خدا رو شکر امروز تو سنجش دیدم که تو رشته کنترل کیفیت قطعات مکانیکی - دانشگاه ساپکو تهران قبول شدم .
میخواستم ببینم کسی میدونه شهریه ترم اول حدودا چقدر هست ؟
در ضمن چند روز در هفته کلاس هست ؟

KAHAKDAM
11-02-2011, 09:13
سلام بچه ها
بچه من رفتم سایت کد قبولی متمرکز رو زده ولی وضعیت هیچی ننوشه؟کد قبولی من برق صنعتیه؟

manya-atashin
11-02-2011, 15:24
سلام دوستان

من چهار شنبه بايد برم كرمان براي ثبت نام آي تي ...دانشگاه علمي كاربردي

و بدليل نداشتن خوابگاه و سلف سرويس و ... اين دانشگاه
مجبورم ترم اول رو مرخصي بگيرم

ميخواستم بدونم چي ميگيرن بايد مرخصي؟ شهريه ثابت؟

و ترم اول علمي كاربردي كي شروع ميشه ؟ مقطع كارداني ؟

لطفا سريع تر جواب بدين
خيلي فوريه ...
ممنون

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

سلام بچه ها
بچه من رفتم سایت کد قبولی متمرکز رو زده ولی وضعیت هیچی ننوشه؟کد قبولی من برق صنعتیه؟

خب شما قبول شديد برق صنعتي ...
كد متمركز ملاك هست ديگه

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

دوستان من يه سوال ديگه هم دارم ...

من ميتونم انتقالي بگيرم به شهر خودم ؟!!!

شرايطش چيه؟ چي لازم داره؟ مرخصي بگيرم ترم اول بعد بهم انتقالي ميدن؟ يا بايد حتما يك ترم بخونم !!!

ممنون ميشم كمكم كنيد

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

دوستان من يه سوال ديگه هم دارم ...

من ميتونم انتقالي بگيرم به شهر خودم ؟!!!

شرايطش چيه؟ چي لازم داره؟ مرخصي بگيرم ترم اول بعد بهم انتقالي ميدن؟ يا بايد حتما يك ترم بخونم !!!

ممنون ميشم كمكم كنيد

MILAD MGH
11-02-2011, 23:15
سلام
نظرتون راجع به رشته ی تعمیرات مکانیکی چیه؟
کلا چطوریه؟

Abolfazl3007
12-02-2011, 09:23
سلام
نظرتون راجع به رشته ی تعمیرات مکانیکی چیه؟
کلا چطوریه؟

رشته خوبیه - سر فصل های نزدیکی به کاردانی رشته مکانیک دولتی داره .

mojtaba2321
12-02-2011, 12:56
چند تا سوال در مورد کاردانی پودمانی داشتم.

1.اینکه واحداش رو آسون میشه پاس کرد؟
2.آزمون پایان دورش سخته؟ اگه قبول نشی چی میشه؟
3.با هر دیپلمی هر رشته ای رو میشه زد؟
4.اینکه میگن واحد کم میدن و کاردانیش 3 سال طول می کشه درسته؟
5.امتحان ورودی داره؟

عليرضا خان
12-02-2011, 16:15
نتايج كارداني به كارشناسي علمي كاربردي رو نگاه كردم و ديدم كارشناسي ناپيوسته گرافيك بابل قبول شدم!

ser adam
12-02-2011, 17:36
1-خوب تو درس بخونی راحت میشه واحد پاس کرد....نخونی سخت میشه پاس کرد:31:....اما خوب بعضی استاداش خوب نمره میدن:5:
2-قبول میشی....زیاد سخت نیست:46:اگه قبول نشی بازم میتونی شرکت کنی...
3-نمیدونم....فکر کنم اگه مرتبط نباشه پیشنیاز بخوره....دقیقا نمیدونم
4-واحد رو خودشون میدن و معمولش ظرف 2.5 سال....2 سال و 6 ماه....من ورودی اردیبهشت 88 ام ....تابستون 90 تموم میکنم.
5-پودمانی نه.....آخرش امتحان میگیرن.

mojtaba2321
13-02-2011, 10:14
برای پودمانی ، اگه کسی مدرک کاردانی آزاد داشته باشه دروس عمومیش رو تطبیق میدن؟

ser adam
13-02-2011, 13:53
برای پودمانی ، اگه کسی مدرک کاردانی آزاد داشته باشه دروس عمومیش رو تطبیق میدن؟
دوست من دانشجوی دانشگاه فنی بود بعضی واحد هاشو تطبیق دادن.بستگی به واحدی هم کهمیری داره یه وقتایی اینقدر جواب تطبیق واحد دیر میاد که مجبور میشی دوباره اون درس رو پاس کنی.اما خوب تطبیق واحد صورت میگیره.اگه قصدت واسه اومدن به علمی و کاربردی 100% یه واحد و انتخاب کن و برو شرایط ریز رو از مشاوره یا سرپرست گروه رشته مربوطت سوال کن....حالا رشته چی میخوای بری؟:20:

mojtaba2321
13-02-2011, 14:07
1-خوب تو درس بخونی راحت میشه واحد پاس کرد....نخونی سخت میشه پاس کرد:31:....اما خوب بعضی استاداش خوب نمره میدن:5:
2-قبول میشی....زیاد سخت نیست:46:اگه قبول نشی بازم میتونی شرکت کنی...
3-نمیدونم....فکر کنم اگه مرتبط نباشه پیشنیاز بخوره....دقیقا نمیدونم
4-واحد رو خودشون میدن و معمولش ظرف 2.5 سال....2 سال و 6 ماه....من ورودی اردیبهشت 88 ام ....تابستون 90 تموم میکنم.
5-پودمانی نه.....آخرش امتحان میگیرن.
اگه هر ترم 12 واحد بدن که 4 سال طول میکشه تموم کنی! چه جوریه؟؟

Ship Storm
13-02-2011, 16:33
یه بار رئیس دانشگاه علمی کاربردی تو تلویزیون چند وقت پیش گفت که ثبت نام برای دوره های پودمانی کاردانی به کارشناسی رو تا آخر امسال آغاز میکنیم اما خبری نشده چرا پس

ferdfe
13-02-2011, 16:44
این رشته مرمت و بازسازی ساختمان چیه یکی از اقوام ما قبول شده !!!

bxit
16-02-2011, 01:04
سلام این دانشگاه علمی و کاربردی کارشناسی پودمانی
مدرک علمی و کاربردی میده؟ یا اینکه تو مدرک می نویسه پودمانی علمی و کاربردی؟
اونوقت واسه ارشد بخواییم بخونیم مشکلی پیش نمیاد؟

hosseingrami
16-02-2011, 16:35
سلام دوستان میخوام این جا یه مشاوره داشته باشم از دوستان با تجربه خواهش میکنم نظرشون رو اعلام کنند.
من آی تی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع ترمیش قبول شدم.
آدم درس خونی هم نیستم و کنکور 90 هم اولین کنکور سراسری من هست.پیش دانشگاهیم به دلیل سربازیم ناقص هست(نرفتن به سربازی به وسیله معافیت تحصیلی).
حالا من باید یکی رو انتخاب کنک یا آی تی علمی کاربردی یا سراسری 90؟
واقعا موندم چه کنم؟

masoudboy
16-02-2011, 23:04
2 مقطع جديد در دانشگاه علمي كاربردي تدوين شده و تا پايان سال ثبت نامش انجام ميشه ...
دوره كارشناسي ناپيوسته پودماني
دوره كارداني پيوسته ترمي ( فقط ديپلم های كاردانش و فنی حرفه ای )

hosseingrami
17-02-2011, 00:38
سلام دوستان میخوام این جا یه مشاوره داشته باشم از دوستان با تجربه خواهش میکنم نظرشون رو اعلام کنند.
من آی تی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع ترمیش قبول شدم.
آدم درس خونی هم نیستم و کنکور 90 هم اولین کنکور سراسری من هست.پیش دانشگاهیم به دلیل سربازیم ناقص هست(نرفتن به سربازی به وسیله معافیت تحصیلی).
حالا من باید یکی رو انتخاب کنک یا آی تی علمی کاربردی یا سراسری 90؟
واقعا موندم چه کنم؟

سلام دوستان این خیلی مهمه اگه کسی نظری چیزی داشت بیان کنه.

ashkan_enrique7
17-02-2011, 02:06
سلام
من نتونستم ثبت نام کنم گفتم این دوره پودمانی فقط باید کارت معافیت داشته باشیم .
حالا واسه ثبت نام در این دانشگاه کاره دیگه ای می تونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
18-02-2011, 07:13
سلام
من نتونستم ثبت نام کنم گفتم این دوره پودمانی فقط باید کارت معافیت داشته باشیم .
حالا واسه ثبت نام در این دانشگاه کاره دیگه ای می تونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از قوانین این دانشگاه از بهمن ماه سال 1385 تصویب شد که دیگه داوطلبان کارت پایان خدمت و یا معافیت داشته باشند و مشکل نظام وظیفه نداشته باشند

mojtaba2321
18-02-2011, 14:42
2 مقطع جديد در دانشگاه علمي كاربردي تدوين شده و تا پايان سال ثبت نامش انجام ميشه ...
دوره كارشناسي ناپيوسته پودماني
دوره كارداني پيوسته ترمي ( فقط ديپلم های كاردانش و فنی حرفه ای )
جدی؟ کجا اینو گفتن؟

masoudboy
18-02-2011, 21:27
جدی؟ کجا اینو گفتن؟

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي از ايجاد دوره كارداني پودماني ويژه سربازان و بسيجيان فعال سپاه پاسداران انقلاب اسلامي خبر داد و گفت: ثبت نام اين دوره از 10 تا 15 اسفند ماه انجام مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر عبدالرسول پورعباس سرپرست دانشگاه در نشست مطبوعاتي صبح امروز با بيان اينكه دانشگاه جامع علمي كاربردي در راستاي ماموريت‌هاي جديد خود تحولاتي در پيش رو دارد و در حال حاضر زمان آن رسيده است كه اين تحولات اجرايي شوند، افزود : در سه ماه گذشته رشته‌هاي مهارتي در دانشگاه جامع علمي كاربردي به شدت گسترش پيدا كرده است و تمام برنامه‌هاي آموزشي در قالب نظام مهارتي تدوين مجدد و بازنگري شد و پيش بيني مي‌كنيم تا سال آينده كليه برنامه‌هاي دانشگاه در راستاي نظام مهارتي شكل يابد. وي با اشاره به تدوين و اجراي دو مقطع جديد مهارتي ، عنوان كرد: در اين راستا، دوره كارشناسي ناپيوسته پودماني طراحي شد كه با توجه به اينكه اين دوره بسيار پرطرفدار است، انتظار داريم كه بخش زيادي از جمعيت شاغل كشور را پوشش دهد.
دكتر پورعباس با اشاره به طراحي دوره كارداني پيوسته ترمي، اظهارداشت: داوطلبان اين دوره نيز تا پايان سال جاري جذب دانشگاه‌ جامع علمي كاربردي مي‌شوند ، براي اين دوره بيش از 600هزار نفر از فارغ التحصيلان هنرستان‌هاي فني حرفه اي و كاردانش داوطلب ورود هستند.

وي با اشاره به آغاز مذاكراتي با دستگاه‌هاي اجرايي در راستاي اهداف توسعه آموزشهاي مهارتي، افزود: در اين راستا بحث آموزش‌هاي تك پودمان تخصصي براي نخستين بار طراحي شد و در آينده نزديك اين آموزش‌ها به مرحله اجرا مي‌رسد.

دكتر پورعباس با اشاره به دوره هاي تك پودمان تخصصي ، افزود: داوطلبان اين دوره ها مي‌توانند پودمان‌هاي تك را در يك دوره زماني باز و بدون محدوديت سپري كنند و تجميع اين پودمان‌ها تبديل به يك مدرك مي‌شوند .

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي ادامه داد: تعدادي از رشته‌هاي اين دوره طراحي شده و مابقي رشته‌ها نيز به مرور در حال طراحي هستند. وي با اشاره به بحث آموزش سربازان در دوره سربازي با همكاري سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، اظهار داشت : دوره سربازي از دوره‌هاي مقدسي است كه جوانان حداقل 18 ماه از بهترين اوقات خود را در جهت خدمت به نظام سپري مي‌كنند، بنابراين طرحي بسيار انقلابي و جامع با سپاه پاسداران تدوين شد كه امسال فاز اول آن آغاز و در آينده‌اي نزديك ورود هر سربازي به سربازخانه مانند ورود وي به دانشگاه خواهد بود.

دكتر پورعباس با بيان اينكه سپري كردن دوره سربازي با اين طرح مي‌تواند به طور همزمان باعث ايجاد امكان تحصيل شود، گفت: انتظار داريم ضمن اينكه سربازي به عنوان امري مقدس سپري مي‌شود اين دوره به دوره آموزش مستمر تبديل شود.

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اينكه سربازاني كه داراي ديپلم هستند مي‌توانند پس از ورود به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و گذراندن دوره كارداني، پس از اتمام دوره سربازي مدرك كارداني را دريافت كنند، افزود: در آينده نزديك براي سربازاني كه در زمان ورود داراي مدارك بالاتر هستند مقاطع تحصيلات تكميلي نيز در نظر گرفته خواهد شد. وي ادامه داد: در ادامه اين همكاري با حوزه عقيدتي سياسي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اين طرح توسعه خواهد يافت و پوشش آموزش‌هاي عقيدتي سياسي در قالب نظام مهارتي را خواهيم داشت.

دكترپورعباس با اشاره به ايجاد اين مراكز در 25 استان و 28 مركز تحت عنوان مراكز علمي كاربردي حضرت امام حسين (ع) ، اظهار كرد: دوره كارداني پودماني سربازان در 13 رشته آغاز خواهد شد و ظرفيت پذيرش آن براي سال جاري 6هزار نفر خواهد بود و پيش بيني مي‌كنيم حدود هفت هزار نفر اعلام قبولي داشته باشيم.

وي با بيان اينكه تاريخ ثبت نام اين دوره از 10 تا 15 اسفند ماه خواهد بود، افزود: رشته‌هاي اين دوره در گروه‌ آموزشي صنعت در رشته‌هاي تعمير و نگهداري خودرو، تعميرات مكانيكي، سخت‌افزار كامپيوتر، فناوري اطلاعات و ارتباطات، در گروه آموزشي مديريت و خدمات اجتماعي در رشته‌هاي اطلاعات نظامي گرايش جمع آوري اطلاعات، تربيت مربي قرآن كريم، تكنولوژي آموزشي، حسابداري گرايش مالي، حقوق قضايي گرايش علوم ثبتي، لجستيك گرايش زنجيره تامين و مروج سياسي و در گروه فرهنگ و هنر در رشته امور فرهنگي خواهد بود.

وي با بيان اينكه براي مهرماه سال آينده تعداد رشته‌هاي اين دوره رشد چشمگيري خواهند داشت، افزود: رشته‌ها به شكل تخصصي مهارتي، مي‌توانند هم نيازهاي سپاه و هم نياز جامعه را رفع كنند.

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اينكه در ادامه اين طرح بايد مسير آموزش‌ها را به سمت آموزش‌هاي شغل محور و كارآفرين سوق دهيم، افزود: با تعاملي كه با وزارت كار صورت گرفته است سربازان پس از ترخيص از دوره سربازي در دسته‌هايي سازماندهي مي‌شوند و با وام ها و تسهيلاتي كه در اختيار آنان قرار داده مي‌شود، مستقيما جذب محيط كار خواهند شد.

وي با بيان اينكه اين دوره براي سربازان ديپلمه اجرا مي شود ، افزود: در آينده‌اي نه چندان دور اميدواريم دوره‌هاي مقاطع بالاتر افزايش يابد و اميدواريم در مهرماه سال آينده دوره كارشناسي ناپيوسته اختصاصي سربازان تدوين و اجرا شود.
دكتر پورعباس شروع طرح، ظرفيت رشته‌ها و تعداد آنان را در حال حاضر محدود دانست و ادامه داد: اين حركت توسط سازمان سنجش و با پذيرش سربازان آغاز خواهد شد .

وي با بيان اينكه سربازان بر اساس سوابق تحصيلي و معدل خود مي‌توانند در اين دوره‌ پذيرش شوند، افزود: البته ظرفيتي براي بسيجيان فعال نيز ديده شده كه اميدواريم در آينده اين ظرفيت‌ها افزايش بيشتري يابد.

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي در خصوص مكانيزم شهريه اين سربازان عنوان كرد: در تفاهم نامه منعقد شده تخفيف خاصي براي آنان در نظر گرفته شده است كه بخشي از آن را سپاه و بخشي را سرباز متقبل مي‌شود.

وي در خاتمه با اشاره به استان‌هايي كه دوره كارداني پودماني ويژه سربازان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را برگزار مي كنند ، اظهار داشت : استان‌هاي آذربايجان شرقي ، آذربايجان غربي، اردبيل، اصفهان، تهران،‌ چهارمحال و بختياري، خراسان رضوي، خوزستان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهگيلويه و بويراحمد، گلستان، گيلان، لرستان،‌ مازندران، مركزي،‌ هرمزگان، همدان و يزد داراي مراكز علمي كاربردي ويژه سربازان سربازان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي هستند.

Ship Storm
19-02-2011, 06:07
من شنیده بودم و تو تلویزیون یکبار اعلام کرد دوره کاردانی به کارشناسی پودمانی میاد ولی خبری نشد از سایت سنجش هم پرسیدم خدا خیرشون بده انقدر خوب راهنمایی کردن که کف کردم : پرسیدم تاریخ ثبت نام برای این دوره ها کی هست؟ جواب دادند شما صفحه اول سایت ما رو نگاه کنید همه چیز توش هست :13:
دولی دوره های کاردانی به کارشناسی پودمانی 99% نیاز به کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم داره

dokhtare khoshgel
23-02-2011, 19:45
ba arze salam va khaste nabashid.
mitonid nemone soalate arzyabi daneshgahe elmi karbordi ke 20 esfand bargozar mishe baram befrestid. reshteye it
ba tashakor

parsgiga_3
25-02-2011, 21:43
سلام
دوستان برای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته در علمی و کاربردی باید پایان خدمت یا معاف از خدمت داشته باشیم؟

Ship Storm
26-02-2011, 07:14
سلام
دوستان برای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته در علمی و کاربردی باید پایان خدمت یا معاف از خدمت داشته باشیم؟

فقط غیبت نباید داشته باشید و الا نه پایان خدمت میخواد و نه معاف از خدمت
اونی که پایان خدمت و یا معاف از خدمت میخواد مقطع کاردانی پودمانی هست

fanoos1
26-02-2011, 13:28
دوستان نتايج كارداني پودماني علمي كارداني كي مياد؟! كلاس هاش از كي هست؟

Ship Storm
27-02-2011, 11:47
من از یکی از دوستان شنیدم که 17 اسفند دفترچه کاردانی به کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی میاد آیا کسی این خبر رو شنیده؟

masoudboy
27-02-2011, 16:31
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : با توجه به فشردگي برنامه هاي سازمان سنجش آموزش كشور در ماه پاياني سال و بر اساس هماهنگي هاي بعمل آمده ، ثبت‌نام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از 17 اسفند آغاز و تا 22 اسفندماه ادامه خواهد داشت. وي در ادامه اظهار داشت : آزمون دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي 29 ارديبهشت‌ماه سال 90 برگزار مي‌شود.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : ثبت نام دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي در 91 كد رشته ، 720 كد رشته محل در 31 استان كشور با ظرفيت پذيرش 45 هزار نفر انجام مي شود.

دكتر برزويي تصريح كرد: از اين ميزان پذيرش ، 54 درصد در حوزه صنعت ، 25 درصد در حوزه مديريت و خدمات اجتماعي ، 18 درصد در حوزه فرهنگ و هنر و 3 درصد به حوزه كشاورزي اختصاص دارد.

وي افزود : تمام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي ، مهارتي است و دوره هاي عمومي حذف شده‌اند.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي تصريح كرد : در دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني علمي كاربردي ، روش اجرا به صورت پودماني مي باشد و تنها تفاوت آن با دوره هاي كارداني پودماني اين است آزمون آن ابتدا برگزار مي شود.

دكتر برزويي در خاتمه اظهار داشت : در رويكرد جديد فعاليت دانشگاه جامع علمي كاربردي بر اساس نياز سنجي براي هر شغل ، يك دوره آموزشي تعريف شده است .

Ship Storm
27-02-2011, 16:36
پس صحت این خبری که من شنیدم مورد تایید هست
انقدر امروز و فردا کردن که اصلا شک کردیم همچین دوره ای امسال ثبت نامش انجام بگیره یا نه ولی مثل اینکه ثبت نامش دیگه قطعی شد

KAHAKDAM
28-02-2011, 13:41
سلام خدمت اساتید محترم
اقایون من خوشبختانه توی دوره های ترمی تصفهان قبول شدم.البته قم هستم.و به دلیل دور بودن از منطقه رفتم به دانشگاه مرکزی برای انتقالی.(درسته که تر اولی هستم ولی شنیده بودم که میشه با دلایلی از دانشگاه مرکزی انتقالی گرفت.خلاصه یک شنبه ی هفته ی پیش روفتم تهران و به دلیل شاغل بودن و سرپرستی خانواده(یه دلیل موجه ولی یکم چاخان:34:)
خلاصه موافقت شد و گفتن بهت زنگ میزنیم و دیگه نمیخواد بری به اصفهان.ولی هنوز که یک هفته میگزده هنوز خبری از تماسشون نیست و من هم هرچی زنگ میزنم هیچکس جواب نمیده حتی قسمت جواب نامه ها!چکار کنم گیر کردم اساسی.
کــــــــمک:19:

Ship Storm
28-02-2011, 20:49
سلام خدمت اساتید محترم
اقایون من خوشبختانه توی دوره های ترمی تصفهان قبول شدم.البته قم هستم.و به دلیل دور بودن از منطقه رفتم به دانشگاه مرکزی برای انتقالی.(درسته که تر اولی هستم ولی شنیده بودم که میشه با دلایلی از دانشگاه مرکزی انتقالی گرفت.خلاصه یک شنبه ی هفته ی پیش روفتم تهران و به دلیل شاغل بودن و سرپرستی خانواده(یه دلیل موجه ولی یکم چاخان:34:)
خلاصه موافقت شد و گفتن بهت زنگ میزنیم و دیگه نمیخواد بری به اصفهان.ولی هنوز که یک هفته میگزده هنوز خبری از تماسشون نیست و من هم هرچی زنگ میزنم هیچکس جواب نمیده حتی قسمت جواب نامه ها!چکار کنم گیر کردم اساسی.
کــــــــمک:19:

تلفنی کاری پیش نمیره به نظر من حظوری برید برای بررسی روند کار چون زکم هم زمانش بگذره ممکنه دوباره برای انتقالی نظرشون برگرده

DaRyUsH AkRaMi
01-03-2011, 10:25
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : با توجه به فشردگي برنامه هاي سازمان سنجش آموزش كشور در ماه پاياني سال و بر اساس هماهنگي هاي بعمل آمده ، ثبت‌نام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از 17 اسفند آغاز و تا 22 اسفندماه ادامه خواهد داشت. وي در ادامه اظهار داشت : آزمون دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي 29 ارديبهشت‌ماه سال 90 برگزار مي‌شود.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : ثبت نام دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي در 91 كد رشته ، 720 كد رشته محل در 31 استان كشور با ظرفيت پذيرش 45 هزار نفر انجام مي شود.

دكتر برزويي تصريح كرد: از اين ميزان پذيرش ، 54 درصد در حوزه صنعت ، 25 درصد در حوزه مديريت و خدمات اجتماعي ، 18 درصد در حوزه فرهنگ و هنر و 3 درصد به حوزه كشاورزي اختصاص دارد.

وي افزود : تمام دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي ، مهارتي است و دوره هاي عمومي حذف شده‌اند.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي تصريح كرد : در دوره هاي كارشناسي ناپيوسته پودماني علمي كاربردي ، روش اجرا به صورت پودماني مي باشد و تنها تفاوت آن با دوره هاي كارداني پودماني اين است آزمون آن ابتدا برگزار مي شود.

دكتر برزويي در خاتمه اظهار داشت : در رويكرد جديد فعاليت دانشگاه جامع علمي كاربردي بر اساس نياز سنجي براي هر شغل ، يك دوره آموزشي تعريف شده است .

دوستان میشه اینجارو یکم توضیح بدید؟

Royce
01-03-2011, 11:07
سلام
کسی میدونه دفترچه کاردانی علمی کاربردی کی میاد؟

Ship Storm
01-03-2011, 14:44
دوستان میشه اینجارو یکم توضیح بدید؟

در قسمت اول فکر میکنم منظور دروس عمومی بوده که حذف شدند و همه دورس ارائه شده در این مقطع بصورت مهارتی و فنی ( همون آزمایشگاه و کارگاه و ..) برگزار میشه
در قسمت دوم هم که خوب دوره های کاردانی پودمانی شرط معدل هست و آزمون ندارن ولی در این مقطع آزمون برگزار میشه

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

سلام
کسی میدونه دفترچه کاردانی علمی کاربردی کی میاد؟

پودمانی که یک هفته پیش آخرین مهلت ثبت نامش بود و رفت دیگه انشالله برای خرداد ماه فکر میکنم
دوره های ترمی هم حدود مهر و آبان میاد دفترچه

DaRyUsH AkRaMi
01-03-2011, 16:10
در قسمت اول فکر میکنم منظور دروس عمومی بوده که حذف شدند و همه دورس ارائه شده در این مقطع بصورت مهارتی و فنی ( همون آزمایشگاه و کارگاه و ..) برگزار میشه
در قسمت دوم هم که خوب دوره های کاردانی پودمانی شرط معدل هست و آزمون ندارن ولی در این مقطع آزمون برگزار میشه

ای بابا .. دلم خوش بود ازمون نداره!!
اینطوری که سخت شد!!

hesam68
01-03-2011, 18:49
سلام
دوستم دیپلوم فنی داره
میخواستم بدونم ازمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی واسه رشته های فنی و شروع ثبتنامش ک هست؟

Ship Storm
01-03-2011, 19:16
ای بابا .. دلم خوش بود ازمون نداره!!
اینطوری که سخت شد!!

آزمون داره ان مقطع چون تعداد افرادی که پشت کنکور کاردانی به کارشناسی گیر کردن خیلی زیاده و ظرفیت پذیرش این مقطع هم خیلی کمه به نسبت تعداد داوطلبان

سلام
دوستم دیپلوم فنی داره
میخواستم بدونم ازمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی واسه رشته های فنی و شروع ثبتنامش ک هست؟

ایشون اگر بخواهند پودمانی شرکت کنند باید کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم داشته باشند ولی کاردانی ترمی که کنکور داره رو حدود مهر و آبان ماه هر سال دفترچه های ثبت نام میاد

hesam68
01-03-2011, 20:13
مرسی
کاردانی که میاد تو مهر واسه بهمن دانشجو میگیره؟

elfy
01-03-2011, 20:59
دانشگاه آزاد من شنیدم 2 نوبت در سال کنکور برگزار میکنه من تا شهریور امسال کاردانیم تموم میشه یعنی باید یه ترم سماغ بمکم تا کنکور بیاد یا نه میتونم کنکور بدم و اول مهر برم برای کارشناسی؟

Ship Storm
02-03-2011, 07:10
مرسی
کاردانی که میاد تو مهر واسه بهمن دانشجو میگیره؟

بله درسته

دانشگاه آزاد من شنیدم 2 نوبت در سال کنکور برگزار میکنه من تا شهریور امسال کاردانیم تموم میشه یعنی باید یه ترم سماغ بمکم تا کنکور بیاد یا نه میتونم کنکور بدم و اول مهر برم برای کارشناسی؟

من یک نوبت اون در جریانش هستم که اونم در مهرماه هر سال ثبت نامش شروع میشه و از بهمن هم باید برید سر کلاس
شما دانشگاه دولتی و موسسات غیر انتفاعی رو میتونید ثبت نام کنید و مشکلی از این بابت ندارید ولی دانشگاه آزاد پذیرش مهرماه تو مقطع کاردانی به کارشناسی تا بحال من ندیدم داشته باشه و همیشه پذیرش بهمن ماه بوده

ahriman323
04-03-2011, 19:00
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه علمی کاربردی درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

Ship Storm
05-03-2011, 06:22
دوستان میشه همزمان با خدمت توی دانشگاه علمی کاربردی درس خوند؟!
برادرم الان خدمته فوق دیپلم الکترونیک هست

فکر میکنم فقط دانشگاه پیام نور این امکان رو داشته باشه

parsgiga_3
05-03-2011, 22:54
سلام
دانشگاه علمی و کاربردی ، کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور هم داره؟
در صورت داشتن،وضعیت نظام وظیفه لازم برای ثبت نام رو هم توضیخ بدین
ممنون
:11:

Ship Storm
06-03-2011, 06:56
سلام
دانشگاه علمی و کاربردی ، کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور هم داره؟
در صورت داشتن،وضعیت نظام وظیفه لازم برای ثبت نام رو هم توضیخ بدین
ممنون

بدون کنکور نداره و فقط مقطع کاردانی اونم پودمانی شرط معدل هست
از اواخر سال 85 به بعد دیگه فکر میکنم هر مقطعی از هر دانشگاه که بدون کنکور بود نیازمند داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم شد .
17 اسفند برای کاردانی به کارشناسی یک دفترچه میاد بررسی کنید ببینید چطوریه شرایطش چون برای اولین بار هست که در مقطع کاردانی به کارشناسی داره پودمانی برگزار میکنه

DaRyUsH AkRaMi
07-03-2011, 09:56
دوستان مقطع کارشناسی اونم از نوع پودمانش ، از نظر حضور و غیاب چطوره؟
میدونم اولین سالی هست که پودمانی میگیره ولی با توجه به مقطع کاردانی نظرتونو بهم بگید ..
مرسی :40:

Ship Storm
07-03-2011, 10:56
دوستان مقطع کارشناسی اونم از نوع پودمانش ، از نظر حضور و غیاب چطوره؟
میدونم اولین سالی هست که پودمانی میگیره ولی با توجه به مقطع کاردانی نظرتونو بهم بگید ..
مرسی :40:

حظور و غیاب بستگی به استاد داره
یک استاد براش زیاد مهم نیست ولی استاد دیگه براش مهمه
و این مقطع هنوز نیومده که بخوایم اظهار نظر کنیم ولی طبق دوره های کاردانی پودمانی معمولا میشه پیش بینی کرد زیاد سخت گیری نمیشه ولی نه دیگه طوری باشه که طرف از 15 جلسه کلاس 10 جلسش رو نباشه

DaRyUsH AkRaMi
08-03-2011, 10:15
دوستان دفترچه قرار بود امروز بیاد..
اومده بریم تهیه کنیم؟

iman_s
08-03-2011, 16:35
قضيه اين پودماني كارداني به كارشناسي چيه؟
يكي كامل توضيح بده منو روشن كنه.يكي از اشناهامون كليد كرده به من كه چيه منم هيچي نميدونم.
هر كي مدرك كارداني داشته باشه ميتونه شركت كنه.يكي ميگفت پودماني شرط معدله و آزمون ندارهولي اخبار ديشب ميگفت آزمونش تو ارديبهشته؟

manya-atashin
08-03-2011, 18:25
سلام دوستان
دانشگاه علمي كاربردي
كارشناسي ناپيوسته پودماني ثبت نام ميكنه
من كارشناسي ترمي تهران
و كارداني ترمي كرمان قبول شدم
بيمه و آي تي
ولي خب نميشد برم شهرستان

بنظرتون پودماني شركت كنم؟
آينده كاري كه نداره ديگه نه؟؟؟

شهريه هاش چه جوريه؟

نظرتون خيلي مهمه دوستان ! مرسي

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

اي بابا ....... دلمون خوش بود به اين !
كارداني به كارشناسي هست كه !!!
نشد ...

Ship Storm
08-03-2011, 18:50
دوستان دفترچه قرار بود امروز بیاد..
اومده بریم تهیه کنیم؟

بله اومده قیمت 11100 تومان

قضيه اين پودماني كارداني به كارشناسي چيه؟
يكي كامل توضيح بده منو روشن كنه.يكي از اشناهامون كليد كرده به من كه چيه منم هيچي نميدونم.
هر كي مدرك كارداني داشته باشه ميتونه شركت كنه.يكي ميگفت پودماني شرط معدله و آزمون ندارهولي اخبار ديشب ميگفت آزمونش تو ارديبهشته؟

پودمانی تو این مقطع اولین باره داره برگزار میشه
دوره کاردانی پودمانی یک آزمون جامع آخر داشت که باید قبول میشدی تا مدرک بهت بدن حالا تو این دوره کارشناسی ناپیوسته اومدن اون آزمون رو اول گذاشتن و هرکس قبول شد میتونه بره درس بخونه و دیگه آخر کار آزمون جامع برگزار نمیشه
با هر مدرک کاردانی میشه رفت البته بهتره که بررسی کنید رشته کاردانی شما مطابق باشه با رشته امتحانی در این مقطع

سلام دوستان
دانشگاه علمي كاربردي
كارشناسي ناپيوسته پودماني ثبت نام ميكنه
من كارشناسي ترمي تهران
و كارداني ترمي كرمان قبول شدم
بيمه و آي تي
ولي خب نميشد برم شهرستان

بنظرتون پودماني شركت كنم؟
آينده كاري كه نداره ديگه نه؟؟؟

شهريه هاش چه جوريه؟

نظرتون خيلي مهمه دوستان ! مرسي

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

اي بابا ....... دلمون خوش بود به اين !
كارداني به كارشناسي هست كه !!!
نشد ...

شما باید مدرک کاردانی رو داشته باشید برای شرکت در این آزمون

ifu
09-03-2011, 12:08
من دیپلم تجربی دارم و دارم پیش میخونم و همچنین دارم به صورت آزاد دیلپم کار و دانش می گیرم که تا آخر تابستون مدرکم رو میگیرم.

می خواستم بدونم امتحان کاردانی ترمی دانشگاه علمی و کاربردی کی برگزار میشه و کی دفترچه ش میاد؟
اگه تا اون موقع دیپلم کامپیوتر نتونستم بگیرم با دیپلم تجربی هم میشه کاردانی رفت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Ship Storm
09-03-2011, 17:42
من دیپلم تجربی دارم و دارم پیش میخونم و همچنین دارم به صورت آزاد دیلپم کار و دانش می گیرم که تا آخر تابستون مدرکم رو میگیرم.

می خواستم بدونم امتحان کاردانی ترمی دانشگاه علمی و کاربردی کی برگزار میشه و کی دفترچه ش میاد؟
اگه تا اون موقع دیپلم کامپیوتر نتونستم بگیرم با دیپلم تجربی هم میشه کاردانی رفت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

دفترچه حدود مهر و آبان ماه میاد
بله با هر مدرک دیپلمی میتونید تو مقطع کاردانی شرکت کنید

ARASH66
10-03-2011, 22:31
دوستان الان زمان ثبت نام پودمانی کارشناسی ناپیوسته هست.
میخواستم بدونم که اگر چند واحد پومدان رو پاس کنیم بعد انصاراف بدهیم برای سراسری سال دیگه می توانیم واحد هایی رو که گذراندیم تطبیق بدهیم؟

Ship Storm
11-03-2011, 01:53
دوستان الان زمان ثبت نام پودمانی کارشناسی ناپیوسته هست.
میخواستم بدونم که اگر چند واحد پومدان رو پاس کنیم بعد انصاراف بدهیم برای سراسری سال دیگه می توانیم واحد هایی رو که گذراندیم تطبیق بدهیم؟

کلا واحدهای دانشگاه علمی کاربردی رو خیلی کم تطبیق میزنن و اگر مثلا 10 واحد رو بگذرونی شاید 4 واحد رو و اونم درس هایی که بخوره به هم رو براتون تطبیق بزنن
سرفصل دروس دانشگاه علمی کاربردی تقریبا با سایر دانشگاه ها کمی متفاوته

ARASH66
11-03-2011, 10:05
ممنونم
نمیدونم چیکار کنم ثبت نام کنم و سراسری سال دیگه قبول شدم انصراف بدم.
نمیدونم ارزش داره؟

Ship Storm
11-03-2011, 10:52
ممنونم
نمیدونم چیکار کنم ثبت نام کنم و سراسری سال دیگه قبول شدم انصراف بدم.
نمیدونم ارزش داره؟

اگر مطمئن هستید دانشگاه غیر انتفاعی و یا دولتی قبول میشید به نظر من ثبت نام نکنید و الا با صرف 11 هزار تومان میتونید تو آزمون شرکت کنید و چیزی رو هم از دست نداده باشید

zhashemi
11-03-2011, 11:20
ثبت نام نکنید اگه یه مدرک میخواید برای در کوزه میتونید پودمانی ثبت نام کنید تنها جایی که کارشناسی رشته منو داره پودمانیه اما من ثبت نام نمیکنم ارزش نداره

ARASH66
11-03-2011, 12:21
اگر مطمئن هستید دانشگاه غیر انتفاعی و یا دولتی قبول میشید به نظر من ثبت نام نکنید و الا با صرف 11 هزار تومان میتونید تو آزمون شرکت کنید و چیزی رو هم از دست نداده باشید
خب سعیم رو میکنم ولی خب تا زمان کنکور وقت زیادی هست گفتم این رو بخونم و بعد واحد ها رو تطبیق بدم که همینطور که شما هم گفتید زیاد روش نمیشه حساب کرد.

shir_farhad
12-03-2011, 16:52
خبرگزاري فارس: ثبت‌نام دوره پودماني ويژه سربازان از امروز 21 اسفندماه آغاز مي‌شود و تا چهارشنبه 25 اسفندماه ادامه دارد.

پروژه مشغول سازی جوانان با تحصیل همچنان ادامه دارد.

تبریک میگم.

پاک کردن صورت مساله به جای حل کردن آن.

چی فکر می کردیم چی شد؟

زین پس بنویسیم ایران بخوانیم هندوستان.

:2::2::2:

DaRyUsH AkRaMi
12-03-2011, 18:45
دوستان چند تا سوال داشتم در مورد رشته ها و مواد ازمونی..
1- من کاردانی رشتم کامپیوتر بوده و الان میخام گروه صنعتی رو انتخاب کنم..
ولی چندتا رشته داره که میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی دارن در موردش یا نه؟
کد زیر گروه 659..
2- مواد ازمونش همین 5 تا درس هستش؟( زبان و ادبیات فارسی -زبان انگلیسی- مبانی- فیزیک و ریاضی عمومی؟)

Ship Storm
12-03-2011, 20:53
دوستان چند تا سوال داشتم در مورد رشته ها و مواد ازمونی..
1- من کاردانی رشتم کامپیوتر بوده و الان میخام گروه صنعتی رو انتخاب کنم..
ولی چندتا رشته داره که میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی دارن در موردش یا نه؟
کد زیر گروه 659..
2- مواد ازمونش همین 5 تا درس هستش؟( زبان و ادبیات فارسی -زبان انگلیسی- مبانی- فیزیک و ریاضی عمومی؟)

بله دوره پودمانی همین ها هست

DaRyUsH AkRaMi
12-03-2011, 21:39
بله دوره پودمانی همین ها هست

مرسی
سر فصلاش چی هست؟
منابع؟
یک سوال دیگه..
اولویت بندیش چطوری هست؟
دانشگاههای علمی کاربردی تراز دارن؟ رتبه دارن؟
شرمنده بیشتر از یک سوال شد

Ship Storm
13-03-2011, 17:54
مرسی
سر فصلاش چی هست؟
منابع؟
یک سوال دیگه..
اولویت بندیش چطوری هست؟
دانشگاههای علمی کاربردی تراز دارن؟ رتبه دارن؟
شرمنده بیشتر از یک سوال شد

سر فصل خاصی نداره که بخواهید تهیه ببینید
شما از سر فصل دروس کاردانی در این دانشگاه باید استفاده کنید
زبان انگلیسی عمومی کتاب Concepts And Comments An ESL Reader انتشارات جنگل
برگزیده متون و ادب فارسی انتشارات نشر دانشگاهی
ریاضی 1 و 2 (علم کامپیوتر)
فیزیکش رو نمیدونم چون تو مقطع کاردانی پودمانی فیزیک ندارن

البته ناگفته نمونه دروس ممکنه تو هر دانشگاهی متفاوت باشه و سرفصل و منبع معتبری معرفی نشده فکر کنم

DaRyUsH AkRaMi
13-03-2011, 19:16
سر فصل خاصی نداره که بخواهید تهیه ببینید
شما از سر فصل دروس کاردانی در این دانشگاه باید استفاده کنید
زبان انگلیسی عمومی کتاب Concepts And Comments An ESL Reader انتشارات جنگل
برگزیده متون و ادب فارسی انتشارات نشر دانشگاهی
ریاضی 1 و 2 (علم کامپیوتر)
فیزیکش رو نمیدونم چون تو مقطع کاردانی پودمانی فیزیک ندارن

البته ناگفته نمونه دروس ممکنه تو هر دانشگاهی متفاوت باشه و سرفصل و منبع معتبری معرفی نشده فکر کنم

ممنونم از جوابت
برای امتحانش از همین منابعی که گفتید باید استفاده کرد یا اینکه نه ، میشه از منابع دیگه ای هم استفاده کرد؟
برای مبانی کامپیوتر پیشنهادی نداری؟
:40:

Ship Storm
13-03-2011, 19:41
ممنونم از جوابت
برای امتحانش از همین منابعی که گفتید باید استفاده کرد یا اینکه نه ، میشه از منابع دیگه ای هم استفاده کرد؟
برای مبانی کامپیوتر پیشنهادی نداری؟
:40:
از منابع دیگه هم میشه استفاده کرد
کلا علمی کاربردی منبع مشخصی نداره
حتی تو بازار هم براش منبعش نیست
همون کتاب های مقسمی رو بگیرید بخونید به نظر من بهتره

عــــلی
17-03-2011, 09:10
سلام دوستان.
جواب دانشگاه علمی کاربردی اومد رفتم دیدم ولی نه نوشته قبول نه نوشته مردود.
فقط کد رشته متمرکز رو داده.
از کجا بفهمم قبول شدم؟
لطفاً کمکم کنید.
مرسی

Last Night
17-03-2011, 13:35
سلام دوستان.
جواب دانشگاه علمی کاربردی اومد رفتم دیدم ولی نه نوشته قبول نه نوشته مردود.
فقط کد رشته متمرکز رو داده.
از کجا بفهمم قبول شدم؟
لطفاً کمکم کنید.
مرسی
اون کد رشته 4 رقمی محل قبولی شماست...باید از تو دفترچه با توجه به اون کد محل قبولی تونو پیدا کنید///

DaRyUsH AkRaMi
26-03-2011, 19:30
از منابع دیگه هم میشه استفاده کرد
کلا علمی کاربردی منبع مشخصی نداره
حتی تو بازار هم براش منبعش نیست
همون کتاب های مقسمی رو بگیرید بخونید به نظر من بهتره

دوست عزیز کدوم یک از کتاباشو؟

mojtaba2321
31-03-2011, 16:35
دوستان کسی اطلاع از رشته گیاهان دارویی داره؟
به نظرتون ارزش خوندن داره؟

Ship Storm
31-03-2011, 16:57
دوست عزیز کدوم یک از کتاباشو؟

کتاب هایی که تو کنکور ازش سوال میاد دیگه
حالا دقیق نمیدونم ولی فکر کنم این ها باشه : سیستم عامل ، پایگاه داده ، مدارمنطقی ، برنامه سازی کامپیوتر ، زبان تخصصی
حالا برای کنکور های مختلف مثل آزاد و سراسری و علمی کاربردی ممکنه برخی هاش ازش سوال نیاد ولی کل کتاب هاش برای رشته نرم افزار همینه فکر کنم

mojtaba2321
02-04-2011, 15:46
دیپلم من کاردانش معماری بوده.
حالا پودمانی کاردانی گیاهان دارویی قبول شدم.
تو دفترچه گفته که اگه داوطلب در رشته غیردیپلم خودش قبول بشه باید در پودمان پیش نیاز شرکت کنه.
منظور از این پودمان پیش نیاز چیه؟
بعد مگه تو پودمانی هر ترم 12 واحد نمیدن؟ اینجوری که 4 سال طول میکشه تموم بشه درسته؟

basketball
06-04-2011, 12:17
هیچ دانشگاه ترمی علمی کاربردی انیمیشن نداره؟
فقط پودمانی دیگه؟
دانشگاه آزاد چی؟
پیام نور چی؟

worldm
09-04-2011, 14:11
سلام من میخوام برای یکی از اشناها که خانم هستند تو دانشگاه علمی کاربردی پودمانی ثبت نام بکنم.ایا امکان داره که رشته حقوق رو یکسره کارشناسی ثبت نام کرد؟
موقع ثبت نامش کی هست؟
سن کمی دارند و به نظرتون بهتره ترمی رو با ازمون دادن ثبت نام بکنند بهتر نیست؟
در صورتی که کاردانی ترمی قبول بشن امکان ادامه تحصیل در دیگر دانشگاهها هست یا همون علمی کاربردی فقط؟
اعتبار مدرک پودمانی پایین تره. چرا؟
در صورتیکه پودمانی برن امکان ادامه تحصی در دیگر دانشگاهها رو دارند؟

mojtaba2321
13-04-2011, 11:45
امروز از دانشگاهی که قبول شدن بهم زنگ زدن.
گفت پودمانی 5 یا 6 ترمه با احتساب ترم تابستون تموم میشه.

.saba
13-04-2011, 21:34
سلام می خواستم بدونم قضیه این تجدید پودمان چیه؟یکی میشه به من توضیح بده ..ممنون میشم!!

Ship Storm
14-04-2011, 12:50
امروز از دانشگاهی که قبول شدن بهم زنگ زدن.
گفت پودمانی 5 یا 6 ترمه با احتساب ترم تابستون تموم میشه.

ترم تابستون تو پودمانی اجباری هست و کلا 2 سال و نیم حداکثر زمان میبره دوره

wolfman_741
22-04-2011, 09:32
من دانشجوی ترمی هستم
بنا به دلایلی این ترم دیگه نمیتونم دانشگاه برم
میتونم برم برای این ترم که ثبت نام کردم مرخصی بگیرم ؟

Royce
24-04-2011, 12:42
سلام
بچه ها کسی میدونه دفترچه بدون کنکور و با کنکور کاردانی کی میاد؟
ممنون

Royce
26-04-2011, 21:23
توی متفرقه پرسیده بودم تا حالا جواب داده بودند:13:

عليرضا خان
26-04-2011, 22:13
هیچ دانشگاه ترمی علمی کاربردی انیمیشن نداره؟
فقط پودمانی دیگه؟
دانشگاه آزاد چی؟
پیام نور چی؟

سلام

من خودم در دانشگاه علمي كاربردي انيميشن مي خونم.

پودماني.

در مشهد

تا امروز كه فقط علمي كاربردي آنهم پودماني داشته اين رشته رو.

اما در مقطع ارشد، دانشگاه هاي دولتي دارن.

Ship Storm
27-04-2011, 00:37
سلام
بچه ها کسی میدونه دفترچه بدون کنکور و با کنکور کاردانی کی میاد؟
ممنون

بدون کنکور معمولا یکی تو خرداد ماه میاد و با کنکورش تو مهر و آبان

wolfman_741
28-04-2011, 23:03
من دانشجوی ترمی هستم
بنا به دلایلی این ترم دیگه نمیتونم دانشگاه برم
میتونم برم برای این ترم که ثبت نام کردم مرخصی بگیرم ؟
کسی نیست جواب بده ؟
دانشگاه من دوره :41:

Ship Storm
30-04-2011, 07:44
کسی نیست جواب بده ؟
دانشگاه من دوره :41:

والا دقیق من نمیدونم ولی فکر میکنم شهریه ثابت رو بریزید میتونید مرخصی بگیرید به شرطی که اشخاصی باشند تو دانشگاه شما که حداقل یک ترم از شما عقب تر باشند که بتونید در ترم بعد با اون ها واحدهای پاس نشده رو بگذرونید( در ترم بعدی دورس پاس نشده ارائه بشند)
البته بهتره با خود دانشگاه تماس بگیرید اینطوری مطمئن تر میشید

Dex
11-05-2011, 14:50
چندتا سوال

من خدمتم تموم شده
میخوام بدون کنکور بیام این دانشگاه
شیراز هستم

دیپلمم کامپیوتره
میتونم هر رشته ای که دوست داشتم برم >؟

من یکم سرم شلوغه ، میتونم هفته ای فقط 3 روز یا کمترو در اختیار دانشگاه باشم ؟

علمی کاربردی نسبت به دانشگاه های دیگه سختره ؟

Iranian boy10
11-05-2011, 23:05
سلام! کسی میدونه که من باید درخواست میهمانی برای ترم دوم که از مهرماه شروع میشه رو ارائه بدم؟! بعضییا میگن باید اردیبهشت ماه کارش رو انجام بدی ولی رفتم آموزش کفت حالا زیاد مونده برای درخواست میهمانی برای ترم دوم !
جیکار باید بکنم ؟!
خیلی ممنون :11:

Ship Storm
12-05-2011, 14:14
چندتا سوال

من خدمتم تموم شده
میخوام بدون کنکور بیام این دانشگاه
شیراز هستم

دیپلمم کامپیوتره
میتونم هر رشته ای که دوست داشتم برم >؟

من یکم سرم شلوغه ، میتونم هفته ای فقط 3 روز یا کمترو در اختیار دانشگاه باشم ؟

علمی کاربردی نسبت به دانشگاه های دیگه سختره ؟

اگر دیپلم فنی و کاردانش باشید باید همون رشته خودتون رو برید اگر اشتباه نکرده باشم
معمولا برای شاغلین کلاس های با ساعت های تنظیم شده قرار میدهند مثلا پنجشنبه و جمعه از صبح تا شب و یا 4 روز هفته از 4 عصر تا 8 شب
نخیر سخت تر نیست ، چه بسا آسون تره

ersch
12-05-2011, 15:38
من الان سربازم میتونم بیام رشته مدیریت تو علمی کاربردی؟

Iranian boy10
17-05-2011, 19:44
سلام! کسی میدونه که من باید درخواست میهمانی برای ترم دوم که از مهرماه شروع میشه رو ارائه بدم؟! بعضییا میگن باید اردیبهشت ماه کارش رو انجام بدی ولی رفتم آموزش کفت حالا زیاد مونده برای درخواست میهمانی برای ترم دوم !
جیکار باید بکنم ؟!
خیلی ممنون :11:
سلام کسی نیست جواب بده ؟!!!!!!!! :18:

Ship Storm
17-05-2011, 21:01
من الان سربازم میتونم بیام رشته مدیریت تو علمی کاربردی؟

برای چه مقطعی؟ کاردانی یا کارشناسی؟
پودمانی رو نمیتونی بیای ولی ترمی رو میتونی کنکور بدی و اگر قبول شدی بیای

P30iran
20-05-2011, 11:09
(فارغ التحصیل آزادم ولی هم غیرانتفاعی درس خودنم هم علمی کاربردی هم پیام نور)
روزانه - شبانه - علمی کاربردی(ترمی)-غیرانتفاعی-پیام نور-مجازی-آزاد-موسسات و آموزش عالی آزاد
ضوابط رتبه بندی:
مورد تایید وزرات علوم و تحقیقات - (در رشته پزشکی،وزارت بهداشت)
نحوه ورود(آزمون سازمان سنجش)
اساتید - هیات علمی
امکانات آموزشی و رفاهی
(بابا لامذهبا{منظور دانشگاه ازاد}واسه کاردانی به کارشناسی رشته فنی مهندسی شهریه کارشناسی ارشد رو میگیرن - این پول واقعاً زوره - بعد بهونشون اینه که بهترین اساتید رو میارن{هراستادی که میارن ،فقط پول و میشناسه}برای دوستانی که نمی دونن شهریه این مقطع چقدره :حداقل 1000000 حداکثر 1200000 تومان هر ترم {ماهی 250000تومان})
اکثراً درس نخونترین دانشجویان و معمولا پولدارترین دانشجویانند
(از هر هزارتاشون یکیشون تو رشته خودش کارش درسته-واقعاً هم درسته)

Royce
29-05-2011, 11:56
سلام
کسی تاریخ توزیع دفترچه کاردانی (با کنکور و بدون کنکور) علمی کاربردی و میدونه؟

nimahandsomboy
05-06-2011, 15:55
با سلام

رفیق من الان داره پودمانی میخونه حقوق خدمات قضایی

میخواد از پودمانی بره ترمی

باید چیکار کنه؟؟

ایا واحد هایی را که تاالان پاس کرده میتونه تطبیق بده؟؟؟

Ship Storm
05-06-2011, 18:28
با سلام

رفیق من الان داره پودمانی میخونه حقوق خدمات قضایی

میخواد از پودمانی بره ترمی

باید چیکار کنه؟؟

ایا واحد هایی را که تاالان پاس کرده میتونه تطبیق بده؟؟؟

باید دفترچه ترمی رو بگیره و تو آزمونش ثبت نام کنه اگر قبول شد واحدهایی که گذرونده فکر میکنم همش رو تطبیق بدهند چون سیلابس درسی دانشگاه های علمی کاربردی همه یکی هستند

nimahandsomboy
07-06-2011, 09:18
تاریخ ثبت نام ترمی علمی کاربردی کی هست؟؟

Ship Storm
07-06-2011, 09:33
تاریخ ثبت نام ترمی علمی کاربردی کی هست؟؟

حدودا اواخر مهر و اوایل آبان اعلام میشه

red moon
08-06-2011, 14:24
سلام ....من از دانشگاه کرج راجع به پذیرش پودمانی پرسیدم گفتن امسال دانشجوی پودمانی اصلا گرفته نمیشه و معلوم نیست تا کی ....میخواستم بدونم اینجوریه واقعا ....اونوقت چرا؟

mojtaba2321
17-06-2011, 00:49
واسه آزمون کاردانی علمی کاربردی ترمی چه درسایی رو امتحان میگیرن؟
یادمه تو دفترچش زده بود دروس عمومی
میخوام برم کتاباش رو بگیرم.

farshidshd
18-06-2011, 11:23
واسه آزمون کاردانی علمی کاربردی ترمی چه درسایی رو امتحان میگیرن؟
یادمه تو دفترچش زده بود دروس عمومی
میخوام برم کتاباش رو بگیرم.

منابع آزمون کاردانی علمی کاربردی ::

mojtaba2321
18-06-2011, 11:25
منابع آزمون کاردانی علمی کاربردی ::

ممنونم.
به نظرتون واسه من که چندین سال از درس و کتاب و اینا دور بودم چه کتابایی بگیرم بهتره؟
کتابای قلمچی خوبه؟ ازونا که همه چیو توضیح داده.

farshidshd
18-06-2011, 11:32
ممنونم.
به نظرتون واسه من که چندین سال از درس و کتاب و اینا دور بودم چه کتابایی بگیرم بهتره؟
کتابای قلمچی خوبه؟ ازونا که همه چیو توضیح داده.

فرقی نمیکنه چی باشه ، چون دروس عمومی رو همه ی کتابا به خوبی توضیح میدن
قلمچی هم خوبه

mojtaba2321
18-06-2011, 11:42
فرقی نمیکنه چی باشه ، چون دروس عمومی رو همه ی کتابا به خوبی توضیح میدن
قلمچی هم خوبه
کتابای مخصوصی نیست مخصوص داوطلبای آزمون علمی کاربردی؟
راستی شما دفترچه دوره ترمی پارسال رو هم دارید؟

Royce
18-06-2011, 17:41
سلام
کسی تاریخ توزیع دفترچه کاردانی (با کنکور و بدون کنکور) علمی کاربردی و میدونه؟

از بین جمعیت کسی نمیدونه؟

ariaei_tabar
18-06-2011, 20:30
سلام
من دیپلم فنی دارم می خواستم تو دانشکاه علمی کاربردی شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید:
1_فرقش با پیام نور؟
2_تاریخ توزیع دفترچه؟
3_شرایط ورود؟
4_ از همون اول .........؟
هرچی که میدونین کمکم می کنه توضیح بدین؟
مرسی از کمکتون
منتظرم

DJ_EBI
18-06-2011, 22:52
سلام
من دیپلم فنی دارم می خواستم تو دانشکاه علمی کاربردی شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید:
1_فرقش با پیام نور؟
2_تاریخ توزیع دفترچه؟
3_شرایط ورود؟
4_ از همون اول .........؟
هرچی که میدونین کمکم می کنه توضیح بدین؟
مرسی از کمکتون
منتظرم

1-همه ی دیپلمه ها می تونن شرکت کنند (فنی و کاردانش ریاضی ....) 2 نوعه پودمانی (بدون ازمون ) جامع ترمی (ازمون میگیرن)
2- پودمانی 3 بار تو سال دانشجو میگیره - ترمی 1 بار اونم دفترچش تو دی میاد اسفند کنکورشه

3-پودمانی- داشتن پایان خدمت ترمی-همه به شرط داشتن دیپلم می تونن شرکت کنند

4-متوجه منظورتون نشدم :31:

یکی از خوبی هاش اینه که تو هر رشته ای که دلتون می خواد می تونید شرکت کنید مخوصا باسه بچه های هنرستانی

farshidshd
19-06-2011, 10:32
کتابای مخصوصی نیست مخصوص داوطلبای آزمون علمی کاربردی؟
راستی شما دفترچه دوره ترمی پارسال رو هم دارید؟

شما میرین برای خرید ، بگین برای کاردانی علمی کاربردی میخوام

اینم دفترچه سال89 :::

از بین جمعیت کسی نمیدونه؟

پارسال که اینطوری بود ::

کارشناسی ترمی : زمان توزیع دفترچه و ثبت نام :: 89/8/23 ، تاریخ آزمون :: 89/10/17 ، اعلام نتایج:: 89/11/21

کاردانی ترمی : زمان توزیع دفترچه و ثبت نام :: 89/8/23 ، تاریخ آزمون :: 89/10/17 ، اعلام نتایج:: 89/11/21

کارشناسی پودمانی : زمان توزیع دفترچه و ثبت نام :: 89/12/17 ، تاریخ آزمون :: 90/2/29 ، اعلام نتایج:: تیر ماه

کاردانی پودمانی : زمان توزیع دفترچه و ثبت نام :: 89/11/20 ، اعلام نتایج:: 89/12/25

.

Royce
19-06-2011, 13:33
آقا من 2 تا سوال دارم :

1.دفترچه پودمانی که بیاد از کجا باید متوجه شد؟سایت سنجش؟اخبار صدا و سیما؟

2.هزینه کاردانی پودمانی حدودا ترمی چقدر در میاد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

پودمانی 3 بار تو سال دانشجو میگیره

یعنی برای کاردانی پودمانی 3 بار در سال دفترچه میاد؟

sepideh khanom
19-06-2011, 14:04
1) هم صدا و سیما اعلام می کنه ، هم سایت سنجش و هم سایت

2) بستگی به رشته داره اما فکر نکنم بیشتر از ترمی 300 تومان بشه

DaRyUsH AkRaMi
26-06-2011, 16:09
سلام
دوستان کسی خبر نداره کارشناسی -پودمان- نتیجش کی ظهور میکنه؟

farshidshd
27-06-2011, 13:00
سلام
دوستان کسی خبر نداره کارشناسی -پودمان- نتیجش کی ظهور میکنه؟

قرار بود همین تیر ماه اعلام کنن

farshidshd
28-06-2011, 11:45
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمركز آزمون دوره هاي ترمي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي-كاربردي دانشگاه جامع علمي-كاربردي سال 1389

-فهرست پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمركز آزمون دوره هاي ترمي كارداني دانشگاه جامع علمي – كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- ‌فهرست پذيرفته شدگان نهايي شته هاي نيمه متمركز آزمون كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي-كاربردي سال 1389 دانشگاه جامع علمي – كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- ‌فهرست پذيرفته شدگان نهايي دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي – كاربردي بهمن ماه 1389 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با آرزوی قبولی همه ی شما عزیزان

wolfman_741
30-06-2011, 14:15
درسته که زیر 12 واحد معدل نداره و مشروط نمیشه ؟؟

farshidshd
30-06-2011, 16:07
درسته که زیر 12 واحد معدل نداره و مشروط نمیشه ؟؟

در پودمانی بله درسته
همه چی در امتحان جامع آخر هست

wolfman_741
01-07-2011, 14:26
در پودمانی بله درسته
همه چی در امتحان جامع آخر هست
مرسی
ولی منظور من ترمی بود

farshidshd
01-07-2011, 15:42
در ترمی ، خیر ، درست نیست

Iranian boy10
01-07-2011, 16:47
سلام! من دارم ترم 1 دانشگاه علمي كاربردي در رشته عمران -آب فاضلاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصفهان رو تموم ميكنم (كارداني )
ميخوام انصراف بدم بعد دوباره كنكور كارداني علمي كاربردي ترمي بدم و از تهران رشته عمران امور پيمانها اگه خدا بخواد قبول بشم و اونجا ادامه تحصيل بدم ! خونمون تهرانه ! خيلي خرجم بالاس ! همچنين گرايش رشتمم به درد بخور نيست و تو هيچ شهري بجز اصفهان نيست كه مهمان بگيرم ! نظرتون چيه ؟
چند تا سوال : 1- درس هاي عمومي رو كه پاس كردم بايد چند باشم تا تطبيق بزنن ؟ (دانشگاه علمي كاربردي)
2- از نظر نظام وظيفه بايد چيكار كنم ؟ بايد وقتي انصراف دادم دفترچه رو بفرستم ؟ نميخوام غيبت بخورم ! و وقتي قبول شدم ترخيص ميشم ؟ ترم بعديم مهر شروع ميشه ، اگه ماه مهر دفترچه رو بفرستم بايد كي برم خدمت ؟ دفترچه كارداني علمي كاربردي ترمي آبان ميياد و نتايج بهمن ميياد ! تا بهمن خدمت ميرم من اگه ترم 2 رو انصراف بدم؟
لطفاً توضيح بديد كامل ! ممنون ميشم
منتظرم جواب بديد خيلي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wolfman_741
01-07-2011, 22:27
سلام! من دارم ترم 1 دانشگاه علمي كاربردي در رشته عمران -آب فاضلاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصفهان رو تموم ميكنم (كارداني )
ميخوام انصراف بدم بعد دوباره كنكور كارداني علمي كاربردي ترمي بدم و از تهران رشته عمران امور پيمانها اگه خدا بخواد قبول بشم و اونجا ادامه تحصيل بدم ! خونمون تهرانه ! خيلي خرجم بالاس ! همچنين گرايش رشتمم به درد بخور نيست و تو هيچ شهري بجز اصفهان نيست كه مهمان بگيرم ! نظرتون چيه ؟
چند تا سوال : 1- درس هاي عمومي رو كه پاس كردم بايد چند باشم تا تطبيق بزنن ؟ (دانشگاه علمي كاربردي)
2- از نظر نظام وظيفه بايد چيكار كنم ؟ بايد وقتي انصراف دادم دفترچه رو بفرستم ؟ نميخوام غيبت بخورم ! و وقتي قبول شدم ترخيص ميشم ؟ ترم بعديم مهر شروع ميشه ، اگه ماه مهر دفترچه رو بفرستم بايد كي برم خدمت ؟ دفترچه كارداني علمي كاربردي ترمي آبان ميياد و نتايج بهمن ميياد ! تا بهمن خدمت ميرم من اگه ترم 2 رو انصراف بدم؟
لطفاً توضيح بديد كامل ! ممنون ميشم
منتظرم جواب بديد خيلي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه سری اطلاعات جزعی دارم امیدوارم بدرد بخوره
تا قبل از پایان ترم دوم میتونی کنکور بدی و یه دانشگاه قبول شی و بری دانشگاه جدید
برای سربازی بعد از انصراف 4 ماه وقت داری دفترچه پست کنی تا تاریخ اعزامت بازم چند ماه طول میکشه
حالا حساب کن ببین میتونی به کنکور برسونی و کنکور بدی
از اوجا که من هم شهر غریب درس میخونم و میدونم خیلی سخته همیشه به خودم میگم کاش ترم اول یه کنکور میدادم و یه دانشگاه دیگه میرفتم
برای این که اطمینان پیدا کنی و راه درست رو انتخاب کنی به مسول نظام وظیفه دانشگاه مراجعه کن من خودم این کارو کردم (البته برای من دیگه دیر شده بود و دیگه نمیتونستم کنکور بدم)
موفق باشی:11:

DaRyUsH AkRaMi
05-07-2011, 11:06
دوستان کم کم داریم به نیمه دوم تیر هم میرسیم.. هنوز خبری از کارشناسی پودمانی نیست؟؟؟

Iranian boy10
06-07-2011, 20:41
سلام.من در حال تمام كردن ترم 1 دانشگاه علمي كاربردي هستم و ميخواهم بدليل دور بودن و خرج بالا و بي علاقگي در تحصيل در اين رشته انصراف بدم بعضي ها ميگن كه براي انصراف از دانشگاه علمي كاربردي بايد نصف شهريه ترم رو پرداخت كنيم يعني چقدر بايد پرداخت كرد؟. راسته اين موضوع ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lolo021
08-07-2011, 00:31
با سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیپلم نرم افزار کاردانش دارم-مشکل سربازی هم ندارمتحمل ندارم صبر کنم! و امسال میخوام توی یکی از دانشگاه ها بخونم. مهلت ثبت نام کنکورم که تمام شده
دانشگاه سما بدون کنکور ثبت نام میکنه و باید در اولین آزمون دانشگاه ازاد شرکت کنم و....
و دانشگاه علمی کاربردی هم که فکر کنم چند ماه دیگه آزمون میگیره؟ واسه همین این دو تا رو مقایسه کردم و پرسیدم، با این شرایط اگه راه دیگری هم وجود داره لطفا پیشنهاد کنید

امسال که کنکور دولتی گذشت و فکر کنم تا یک سال دیگه نمیتونم توی کنکور دولتی شرکت کنم.درسته؟
دانشگاه سما یا علمی کاربردی برم بهتره؟
مدرک کدام معتبر تر هست؟
و آیا در مدرک کاردانی که در آخر بهمون میدن نامی از سما برده میشود؟
آزمون علمی کاربردی تغریبا چند وقت دیگه هست؟

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
08-07-2011, 20:03
با سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیپلم نرم افزار کاردانش دارم-مشکل سربازی هم ندارمتحمل ندارم صبر کنم! و امسال میخوام توی یکی از دانشگاه ها بخونم. مهلت ثبت نام کنکورم که تمام شده
دانشگاه سما بدون کنکور ثبت نام میکنه و باید در اولین آزمون دانشگاه ازاد شرکت کنم و....
و دانشگاه علمی کاربردی هم که فکر کنم چند ماه دیگه آزمون میگیره؟ واسه همین این دو تا رو مقایسه کردم و پرسیدم، با این شرایط اگه راه دیگری هم وجود داره لطفا پیشنهاد کنید

امسال که کنکور دولتی گذشت و فکر کنم تا یک سال دیگه نمیتونم توی کنکور دولتی شرکت کنم.درسته؟
دانشگاه سما یا علمی کاربردی برم بهتره؟
مدرک کدام معتبر تر هست؟
آزمون علمی کاربردی تغریبا چند وقت دیگه هست؟

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام و عرض پوزش بابت غیبت چند روزه ای که داشتم

1- بله درسته
2- مسلما" سما ( چون به دانشگاه آزاد مرتبط هست و دانشگاه آزاد بهتر از علمی کاربردی هست )
3-بازهم آزاد
4- خیر
5- معمولا آبان ماه ثبت نام میکنن ( کاردانی )

موفق باشید

ahriman323
09-07-2011, 00:37
سلام من 33 واحد یعنی 2ترم دیگه دارم تا کاردانی دانشگاه ازاد تمام بشه میتونم ترمی کارشناسی علمی کاربردی شرکت کنم!؟میشه ترم اول را مرخصی گرفت؟!

lolo021
09-07-2011, 03:22
با سلام و عرض پوزش بابت غیبت چند روزه ای که داشتم

2- مسلما" سما ( چون به دانشگاه آزاد مرتبط هست و دانشگاه آزاد بهتر از علمی کاربردی هست )
4- خیر

خواهش میکنم و خیلی ممنونم:11:

لطفا به این ها هم پاسخ دهین

1- از چه جهت یا جهاتی میگین دانشگاه آزاد بهتر از علمی کاربردی هستش؟
2- مطمئنید هیچ اسمی از سما آورده نمیشود؟
3- پس دقیقا فرق دانشگاه آزاد با سما چیه؟
4- اگه هیچ فرقی نداره چرا کلاس ها مختلط هستن !؟یعنی این فقط تنها فرق سما با دانشگاه آزاد هستش !!!؟:19:
5- دانشجویان در دانشکده سما باید در اولین آزمون دانشگاه آزاد شرکت کنند و قبول شودند! درسته دیگه؟ سوالم اینکه اگه قبول نشیم چی میشه و احتمال قبولی آن چقدر است !؟
6- و شما رشته نرم افزار رو پیشنهاد میکنید یا IT !؟ خودتون که نرم افزارید

ممنون آقا فرشید:11:

Ship Storm
09-07-2011, 08:13
دوستان کم کم داریم به نیمه دوم تیر هم میرسیم.. هنوز خبری از کارشناسی پودمانی نیست؟؟؟

انشالله اواخر تیر ماه

farshidshd
09-07-2011, 10:17
سلام من 33 واحد یعنی 2ترم دیگه دارم تا کاردانی دانشگاه ازاد تمام بشه میتونم ترمی کارشناسی علمی کاربردی شرکت کنم!؟میشه ترم اول را مرخصی گرفت؟!

باید دید کنکور چه زمانی هست و از کی کلاسا شروع میشه
اگه تا زمان شروع کلاسا فارغ شدی یا 1 ترم داشته باشی ، میتونی شرکت کنی
اگه نه ، نمیتونی
چون برای ثبت نام باید مدرک کاردانی داشته باشی
حتی برای مرخصی ، چون برای مرخصی باید ثبت نام کنی

خواهش میکنم و خیلی ممنونم:11:

لطفا به این ها هم پاسخ دهین

1- از چه جهت یا جهاتی میگین دانشگاه آزاد بهتر از علمی کاربردی هستش؟
2- مطمئنید هیچ اسمی از سما آورده نمیشود؟
3- پس دقیقا فرق دانشگاه آزاد با سما چیه؟
4- اگه هیچ فرقی نداره چرا کلاس ها مختلط هستن !؟یعنی این فقط تنها فرق سما با دانشگاه آزاد هستش !!!؟:19:
5- دانشجویان در دانشکده سما باید در اولین آزمون دانشگاه آزاد شرکت کنند و قبول شودند! درسته دیگه؟ سوالم اینکه اگه قبول نشیم چی میشه و احتمال قبولی آن چقدر است !؟
6- و شما رشته نرم افزار رو پیشنهاد میکنید یا IT !؟ خودتون که نرم افزارید

ممنون آقا فرشید:11:

1- تجربه ، بازار کار ، خوده دانشگاه و ...
2- مینویسن سما ، ولی اسم واحد دانشگاهی اصلی آزاد رو هم مینویسن
3-هیچ فرقی ندارن با هم ، هر واحد دانشگاهی آزاد ، یه واحد سما هم داره
4- سما هم مختلط هست ، البته قبلا نبود ، الان خیلی جاها ، مختلط هست
5- بله درسته ، قبول نشین ، دوره بعدی باید کنکور بدید،(البته کاردانی دیگه بدون کنکور شده اکثر جاها ) احتمال قبولی هم 99% هست

6- چون خودم نرم افزارم ، مسلما میگنم نرم افزار ،چون هم بازار کار بیشتری داره هم اگه مدرک نرم افزار داشته باشی میتونی کارای IT هم انجام بدی

موفق باشید

lolo021
09-07-2011, 16:50
خیلی ممنون فرشید جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط کدوم درسته؟. اول گفتین خیر و حالا گفتین...ببین...

خیر

مطمئنید هیچ اسمی از سما آورده نمیشود؟

مینویسن سما ، ولی اسم واحد دانشگاهی اصلی آزاد رو هم مینویسن

1-لطفا یک توضیحی در مورد این دو جوابی که بالا دادین بدین و کدوم جوابتون درسته؟بالاخره در مدرک سما نوشته میشود یا نه؟
2- میشه کلا سما رو توضیح بدی و یا تعریف کنی!؟
3- گفتین کاردانی بدون کنکور شده اکثر جاها ولی اینطور نیست. بدون کنکور ثبت نام میکنند ولی همانجور که فتم در اولین آزمون باید شرکت کنی و قبول بشی! یک توضیح هم در این مورد بدین لطفا
آقا فرشید گل ممنون از زحماتت:40:

farshidshd
10-07-2011, 12:18
خیلی ممنون فرشید جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط کدوم درسته؟. اول گفتین خیر و حالا گفتین...ببین...

مطمئنید هیچ اسمی از سما آورده نمیشود؟

1-لطفا یک توضیحی در مورد این دو جوابی که بالا دادین بدین و کدوم جوابتون درسته؟بالاخره در مدرک سما نوشته میشود یا نه؟
2- میشه کلا سما رو توضیح بدی و یا تعریف کنی!؟
3- گفتین کاردانی بدون کنکور شده اکثر جاها ولی اینطور نیست. بدون کنکور ثبت نام میکنند ولی همانجور که فتم در اولین آزمون باید شرکت کنی و قبول بشی! یک توضیح هم در این مورد بدین لطفا
آقا فرشید گل ممنون از زحماتت:40:

1- مینویسن سما ، ولی اسم واحد دانشگاهی رو هم مینویسن ، جواب اولم که خیر بود ، من جوره دیگه سوالتون رو متوجه شده بودم

2-سما یه دانشکده از یک واحد دانشگاهی هست ، مثلا واحد آیت الله آملی ، که دانشگاه اصلی هست ، و دانشکده سما هم داره . تقریبا هر واحد دانشگاهیه اصلی ، یه دانشکده سما داره.

3-باید برید همون واحد دانشگاهی که میخواید ثبت نام کنین ، بپرسید که آیا بدون کنکور میگیرن یا نه ، معمولا بدون کنکور بر اساس معدل میگیرن ، حالا هر معدلی باشه.

موفق باشید

lolo021
10-07-2011, 12:45
3-باید برید همون واحد دانشگاهی که میخواید ثبت نام کنین ، بپرسید که آیا بدون کنکور میگیرن یا نه ، معمولا بدون کنکور بر اساس معدل میگیرن ، حالا هر معدلی باشه.
بدون کنکور جز مراکز استان ها میگیرن ولی اسمش بدون کنکوره و باید در اولین آزمون شرکت کرد پس بدون کنکور فقط ثبت نام میکنند ولی اگه در کنکور بعدی قبول نشی دیگه همه درسای که پاس کردی فکر کنم هیچی میشه؟ حالا شما منظورت از بدون کنکور همینه یا اینکه کلا کنکور نمیگیرن؟ منظورتم از هر معدلی باشه رو نفهمیدم اگه هر معدلی باشه که نمیشه بر اساس معدل!؟
بازم ممنون:11:

farshidshd
10-07-2011, 13:03
بدون کنکور جز مراکز استان ها میگیرن ولی اسمش بدون کنکوره و باید در اولین آزمون شرکت کرد پس بدون کنکور فقط ثبت نام میکنند ولی اگه در کنکور بعدی قبول نشی دیگه همه درسای که پاس کردی فکر کنم هیچی میشه؟ حالا شما منظورت از بدون کنکور همینه یا اینکه کلا کنکور نمیگیرن؟ منظورتم از هر معدلی باشه رو نفهمیدم اگه هر معدلی باشه که نمیشه بر اساس معدل!؟
بازم ممنون:11:
بدون کنکور یعنی اینکه کلا با معدل میگیرن
یعنی هیچ امتحان و تستی نمیگیرن

یکی از دوستان در مقطع کاردانی ، با معدل 13 بدون کنکور وارد یکی از دانشگاه های آزاد شد

البته بازم میگم ، بعضی دانشگاه ها اینجوری هستن

lolo021
10-07-2011, 13:24
بدون کنکور یعنی اینکه کلا با معدل میگیرن
یعنی هیچ امتحان و تستی نمیگیرن

یکی از دوستان در مقطع کاردانی ، با معدل 13 بدون کنکور وارد یکی از دانشگاه های آزاد شد

البته بازم میگم ، بعضی دانشگاه ها اینجوری هستن
فرشید جان منظورم ورود به دانشگاه نبود
میگم بعد از ورود هیچ وقت هیچ آزمون دیگری نمیگیرن؟مثلا سما بعد از یک سال یعنی سال بعدی میگه باید در آزمون شرکت کنی اما برای ورود هیچ آزمون و تستی نمیخواد
میشه بگی منظور از بعضی ها کدوما هستن اگه میشه مثال بزن
و این دوست شما در واحد سما بود؟ یا خود دانشگاه آزاد؟

و یک سول دیگر
آیا کلا بچه های کاردانش در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد فقط سما میتونن قبول بشن؟یعنی کاردانشی هایی که کامپیوتر خوندن و در آزمون دانشگاه آزاد که در مرداد ماه هست شرکت میکنن فقط در واحد سما میتونن قبول بشن و یا کاردانشی ها هم میتونن در مقطع کاردانی در خود دانشگاه آزاد قبول بشن؟
در دانشگاه آزاد مقطع کاردانی رشته کامپیوتر فقط مخصوص دیپلمه های نظری هستش؟یا کاردانشی ها هم میتونن اونجا قبول بشن؟

شرمنده بابت سوال های زیاد:18:فرشید جان مرسی خیلی کمک کردی:11:

farshidshd
10-07-2011, 13:37
فرشید جان منظورم ورود به دانشگاه نبود
میگم بعد از ورود هیچ وقت هیچ آزمون دیگری نمیگیرن؟مثلا سما بعد از یک سال یعنی سال بعدی میگه باید در آزمون شرکت کنی اما برای ورود هیچ آزمون و تستی نمیخواد
میشه بگی منظور از بعضی ها کدوما هستن اگه میشه مثال بزن
و این دوست شما در واحد سما بود؟ یا خود دانشگاه آزاد؟

و یک سول دیگر
آیا کلا بچه های کاردانش در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد فقط سما میتونن قبول بشن؟یعنی کاردانشی هایی که کامپیوتر خوندن و در آزمون دانشگاه آزاد که در مرداد ماه هست شرکت میکنن فقط در واحد سما میتونن قبول بشن و یا کاردانشی ها هم میتونن در مقطع کاردانی در خود دانشگاه آزاد قبول بشن؟
در دانشگاه آزاد مقطع کاردانی رشته کامپیوتر فقط مخصوص دیپلمه های نظری هستش؟یا کاردانشی ها هم میتونن اونجا قبول بشن؟

شرمنده بابت سوال های زیاد:18:فرشید جان مرسی خیلی کمک کردی:11:

خب توی مسنجر جوابتونو گرفتید ...

lolo021
10-07-2011, 13:45
مرسی فقط فرشید جان این دوست شما در واحد سما بود؟ یا خود دانشگاه آزاد؟

گفتین بچه های کاردانش میتونن تو خود دانشگاه آزاد هم شرکت کنند اگه میتونند پس سما ماله چیه!؟

part gah
10-07-2011, 14:07
سلام.............
جواب کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی و کاربردی که امتحانش سال 90برگزار شد کی اعلام میشه؟

farshidshd
10-07-2011, 19:02
مرسی فقط فرشید جان این دوست شما در واحد سما بود؟ یا خود دانشگاه آزاد؟

گفتین بچه های کاردانش میتونن تو خود دانشگاه آزاد هم شرکت کنند اگه میتونند پس سما ماله چیه!؟
دوتاشون سما و چندتاشون هم خوده دانشگاه آزاد
سما رو هرکسی میتونه بره ، واسه افراد خاصی نیست

سلام.............
جواب کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی و کاربردی که امتحانش سال 90برگزار شد کی اعلام میشه؟

خیلی وقته اعلام شده ( کارشناسی و کاردانی )

کارشناسی ناپیوسته اواسط مرداد اعلام میشه ...

.

stream4
13-07-2011, 21:47
سلام.
دوستان علمی کاربردی برای دوره کاردانی ( بدون کنکور ) کی ثبت نامش شروع میشه؟
و اینکه شنیدم اگه توش پذیرفته بشیم و درسمون تموم بشه بعدش باید آزمون خاصی بدیم . درسته؟
جریان این آزمونه چیه اگه میشه یکم توضیح بدین در چه سطحیه و اگه توش نمره لازم رو کسب نکنیم چه اتفاقی میفته و ...

ممنون.

farshidshd
14-07-2011, 09:50
سلام.
دوستان علمی کاربردی برای دوره کاردانی ( بدون کنکور ) کی ثبت نامش شروع میشه؟
و اینکه شنیدم اگه توش پذیرفته بشیم و درسمون تموم بشه بعدش باید آزمون خاصی بدیم . درسته؟
جریان این آزمونه چیه اگه میشه یکم توضیح بدین در چه سطحیه و اگه توش نمره لازم رو کسب نکنیم چه اتفاقی میفته و ...

ممنون.
سلام

ثبت نامش معلوم نیست فعلا" ، برای پودمانی ، بله آخرش یه آزمون جامع میگیرن که باید نمره ی لازم رو بیارین وگرنه دوباره باید یه سری درسا رو بخونین و دوباره آزمون بدین

h.parsi
18-07-2011, 18:41
سلام دوستان
یکی از آشنایان نزدیکمون امسال دیپلم مدیریت خانواده میگیره.می خواستم ببینم علمی کاربردی بهتره کنکور بده یا سراسری یا آزاد؟ کدامیک بهتر است.
آیا قبول شدن در کاردانی مدیریت خانواده سخت است؟ شرایط بومی هم هست؟
چه دانشگاهایی مدیریت خانواده دارند؟

با تشکر

farshidshd
19-07-2011, 11:30
سلام دوستان
یکی از آشنایان نزدیکمون امسال دیپلم مدیریت خانواده میگیره.می خواستم ببینم علمی کاربردی بهتره کنکور بده یا سراسری یا آزاد؟ کدامیک بهتر است.
آیا قبول شدن در کاردانی مدیریت خانواده سخت است؟ شرایط بومی هم هست؟
چه دانشگاهایی مدیریت خانواده دارند؟

با تشکر

سلام
مسلما سراسری و آزاد بهتر از علمی کاربردی هستن
قبولی در کاردانی هم نسبتا راحته ، شرایط بومی هم داره

تقریبا همه جا مدیریت خانواده هست

DaRyUsH AkRaMi
21-07-2011, 08:39
:19:
دوستان عزیز من تو پی سی..
خبری از این اعلام نتایج پودمان نشد؟؟ کسی اشنایی چیزی نداره تو سازمان سنجش که ببینه قضیه از چه قراره!!؟

Tom Clancy's
27-07-2011, 18:03
سلام دوستان
ثبت نام آزمون علمی کاربردی (ترمی) (کاردانی) تموم شده مهلتش؟ :41:

Iranian boy10
27-07-2011, 22:28
سلام دوستان
ثبت نام آزمون علمی کاربردی (ترمی) (کاردانی) تموم شده مهلتش؟ :41:
سلام :20:
نه هنوز دفترچش نيومده ! دفترچه ثبت نامي كارداني ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي هر سال آخراي آبان ماه ميياد! و آزمونش ديماه برگزار ميشه !:10:
موفق باشيد :11:

akharwarbaz
28-07-2011, 15:35
نمدونم مربوط اینجا میشه یا جای دیگه !!

الان من دانشگاه علمی کاربردی پودمانی درس میخونم رشته سخت افزار ..ترم 1 داره تموم میشه ..مخواستم ببینم بنظرتون تغییر رشته بدم به IT یا .. بهتر نیست..بیشتر برای بازار کار کدوم بهتره !!؟ + اینکه میگن سخت افزار عین اسمش خیلی سخته :دی میخوام فیزیک میزیک نداشته باشه و راحت باشه‌

farshidshd
29-07-2011, 18:36
نمدونم مربوط اینجا میشه یا جای دیگه !!

الان من دانشگاه علمی کاربردی پودمانی درس میخونم رشته سخت افزار ..ترم 1 داره تموم میشه ..مخواستم ببینم بنظرتون تغییر رشته بدم به IT یا .. بهتر نیست..بیشتر برای بازار کار کدوم بهتره !!؟ + اینکه میگن سخت افزار عین اسمش خیلی سخته :دی میخوام فیزیک میزیک نداشته باشه و راحت باشه‌

سخت افزار خیلی سخت تر از IT هست ، بازار کار هردوشون به نظرم فرقی با هم نداره
توی هیچکدومش هم فیزیک میزیک نیست!

.

Ship Storm
30-07-2011, 19:46
ابراهيم خدايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس
با بيان اينكه نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي فردا 9 مردادماه اعلام مي‌شود افزود:
در آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي حدود 50 هزار و 635 داوطلب پذيرش شده‌اند.

وي با بيان اينكه 108 هزار داوطلب در آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي ثبت‌نام كرده بودند، افزود: تقريباً نيمي از شركت‌كنندگان در كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي پذيرش شده‌اند.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور اعلام مي‌شود و داوطلبان بايد با وارد كردن اطلاعات مورد نظر از نتايج خود مطلع شوند.

ahriman323
30-07-2011, 21:05
برای مشاهده نتايج آزمون دوره کارشناسي ناپيوسته علمي -کاربردي پودماني سال 1390 اینجا را کلیک نمایید

vahid_203
30-07-2011, 22:54
سلام بچه ها خوبین
در آزمون کارشناسي ناپيوسته علمي -کاربردي پودماني سال 90 دو تا رشته انتخاب کرده بودم
تو صفحه نتایج برای من جلو کد رشته متمرکز کد رشته اولی رو انتخاب کردم رو نوشته و اسم رشته رو هم نوشته ولی قسمت وضعیت داوطلب خالیه ( نه نوشته قبول و نه مردود)
یعنی من قبول شدم ؟
چرا اینجوریه ؟

DaRyUsH AkRaMi
31-07-2011, 11:20
سلام دوستان
من کاردانی دولتی دارم.. میتونم تطبیق واحد بدم دیگه؟

farshidshd
31-07-2011, 11:44
سلام بچه ها خوبین
در آزمون کارشناسي ناپيوسته علمي -کاربردي پودماني سال 90 دو تا رشته انتخاب کرده بودم
تو صفحه نتایج برای من جلو کد رشته متمرکز کد رشته اولی رو انتخاب کردم رو نوشته و اسم رشته رو هم نوشته ولی قسمت وضعیت داوطلب خالیه ( نه نوشته قبول و نه مردود)
یعنی من قبول شدم ؟
چرا اینجوریه ؟

از دوستانی که نتیجشونو دیدن باید بپرسید ، اگه اشتباه نکنم ، احتمالا شما کد رشته ی امتحانی اول رو قبول شدید ...

سلام دوستان
من کاردانی دولتی دارم.. میتونم تطبیق واحد بدم دیگه؟

مشکلی نیست ...

.

Ship Storm
31-07-2011, 14:08
من کاردانی به کارشناسی پودمانی قبول شدم گویا :31:
اینجا : مهندسي تكنولوژي فناوري اطلاعات /تجارت الكترونيك /-قزوين -مركزاموزش علمي -كاربردي علوم وفنون قزوين
به نظرتون ارزش داره برم براش وقت بزارم ؟

sepideh khanom
31-07-2011, 14:16
سلام بچه ها خوبین
یعنی من قبول شدم ؟
چرا اینجوریه ؟

شما باید این قسمت رو ببینی کد رشته قبولي متمرکز که قبولی هم با رنگ قرمز مشخص کرده
بالای صفح هم توضیح داده "علامت --- به منزله عدم قبولي مي باشد"

نوآوری که تو اعلام نتایج کرده ایه که غایبین و اونهایی هم که قبول نشدن اسمشون هست:13:

ifu
03-08-2011, 15:24
سلام

من میخواستم بدونم با دیپلم تجربی و بدون پیش دانشگاهی میشه توی علمی کاربردی در رشته های کاردانی مثل کامپیوتر شرکت کرد؟

ممنون

Iranian boy10
03-08-2011, 17:35
سلام

من میخواستم بدونم با دیپلم تجربی و بدون پیش دانشگاهی میشه توی علمی کاربردی در رشته های کاردانی مثل کامپیوتر شرکت کرد؟

ممنون

بله ميتونيد شركت كنيد وادامه تحصيل بديد! ولي متاسفانه دانشگاه هاي علمي كاربردي ارزش ادامه تحصبل ندادن. :2:

ifu
04-08-2011, 11:07
بله ميتونيد شركت كنيد وادامه تحصيل بديد! ولي متاسفانه دانشگاه هاي علمي كاربردي ارزش ادامه تحصبل ندادن. :2:

چرا؟ مگه این دانشگاه ها چطوری اند؟

vahid_203
05-08-2011, 09:07

سلام دوست عزیز

میشه بپرسم چرا ندارن ؟ دوست عزیز چرا الکی گمراه می کنید ...
من خودم علمی کاربردی خوندم الانم تو یکی از ادارات دولتی مشغول کارم ...
مدرک دانشگاه علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری و آزمون ها و ثبت نام و ... رو هم سنجش انجام میده .. حالا چه جوری شد بی ارزش

بله نسبت به صنعتی شریف و اینا که آره ارزشش کمتره ولی از صد تا آزاد و پیام نور بهتره که تو هر دهاتی رفتن شعبه زدن

Ship Storm
05-08-2011, 12:36

با دلیل و مدرک حرفتون رو اثبات کنید و همینطوری چون اسم علمی کاربردی روشه دانشگاه بدیه ؟
دانشگاه علمی کاربردی هم مدرکش معتبره و هم اینکه همه شرکت ها و نهاد ها قبولش دارن مگر اینکه شرکت خاصی اعلام کنه برای استخدام مدارک فلان دانشگاه رو نیاز داریم
مهمترین و شاخصی که میتونیم در نظر بگیریم که مدرک معتبر هست یا نه تاییدیه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری هست که اگر این مدرک ر تایید کنه پس در سراسر کشور مدرک معتبره و هیچ مشکلی نداره حتی در خارج از کشور و اگر تایید نکنه معتبر نیست
این نکته رو در نظر بگیریم که اگر دانشگاه خوب نبشاه و مورد استقبال قرار نگیره هیچوقت نمیتونه رشد خوبی رو در بازه زمانی کوتاه بدست بیاره
این آمار زیر رو قرار میدم که مربوط میشه به 18 اسفند ماه سال 89 :
ملاحظه کنید :

Iranian boy10
05-08-2011, 13:23
با دلیل و مدرک حرفتون رو اثبات کنید و همینطوری چون اسم علمی کاربردی روشه دانشگاه بدیه ؟
دانشگاه علمی کاربردی هم مدرکش معتبره و هم اینکه همه شرکت ها و نهاد ها قبولش دارن مگر اینکه شرکت خاصی اعلام کنه برای استخدام مدارک فلان دانشگاه رو نیاز داریم
مهمترین و شاخصی که میتونیم در نظر بگیریم که مدرک معتبر هست یا نه تاییدیه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری هست که اگر این مدرک ر تایید کنه پس در سراسر کشور مدرک معتبره و هیچ مشکلی نداره حتی در خارج از کشور و اگر تایید نکنه معتبر نیست
این نکته رو در نظر بگیریم که اگر دانشگاه خوب نبشاه و مورد استقبال قرار نگیره هیچوقت نمیتونه رشد خوبی رو در بازه زمانی کوتاه بدست بیاره
این آمار زیر رو قرار میدم که مربوط میشه به 18 اسفند ماه سال 89 :
ملاحظه کنید :

سلام! من كه ميگم ارزش ادامه تحصيل نداره ، راستش من كه يه ترم رفتم علمي كاربردي ، دانشگاهش تو بيابون بود از نظر مكاني، استاد هاش اصلاً سواد نداشتن برا تدريس و دانشجوهاش هم اكثراً شاغل هستن و هيچي حاليشون نبود . اكثر دانشجو ها هم قول همين زير نظر وزارت علوم رو ميخورن .
نظر من اينه كه بايد تو كلاس بين دانشجوها رقابت باشه و تخصصشون تو اون رشته رو داشته باشن ولي تو علمي كاربردي اينطور نبود ! من علمي كاربرد ي اصفهان ميخوندم ، شايد واسه شهر خودمون تهران ، وضع علمي و موقعيت مكانيش با اصفهان فرق كنه .
موفق باشيد :20:

Ship Storm
05-08-2011, 14:41
سلام! من كه ميگم ارزش ادامه تحصيل نداره ، راستش من كه يه ترم رفتم علمي كاربردي ، دانشگاهش تو بيابون بود از نظر مكاني، استاد هاش اصلاً سواد نداشتن برا تدريس و دانشجوهاش هم اكثراً شاغل هستن و هيچي حاليشون نبود . اكثر دانشجو ها هم قول همين زير نظر وزارت علوم رو ميخورن .
نظر من اينه كه بايد تو كلاس بين دانشجوها رقابت باشه و تخصصشون تو اون رشته رو داشته باشن ولي تو علمي كاربردي اينطور نبود ! من علمي كاربرد ي اصفهان ميخوندم ، شايد واسه شهر خودمون تهران ، وضع علمي و موقعيت مكانيش با اصفهان فرق كنه .
موفق باشيد :20:

مسلما هر واحد دانشگاهی با واحد دیگه فرق میکنه
اساتید ، دانشجوها ، و امکانات دانشگاه خیلی تو وضعیت علمی دانشگاه تاثیر میذاره
دانشگاه علمی کاربردی مدرک معتبری داره و در بازار کار فعلی من مشکلی براش ندیدم ولی خوب با دانشگاه های معتبر ملی قابل مقایسه نیست
میشه مدرک کاردانی و کارشناسی رو تو این دانشگاه گرفت و از فرصت موجود نهایت استفاده رو برد چون مدرک معتبره و مشکلی نداره و مدارک تحصیلات تکمیلی رو تو دانشگاه های معتبر تر بهشون دست پیدا کرد(ارشد و دکتری)
رقابت در بین دانشجوها زمانی اتفاق میوفته که اکثر بچه ها هم سن و سال باشن و اون شور و حال جوونی خودشون رو داشته باشن و درگیری فکری به جز درس خوندن نداشته باشن
فی الحال میشه گفت نیمی از افرادی که در این دانشگاه ها درس میخونن شاغل هستند و به علت مشغله کاری و مشکلات زندگی نمیتونن با سایر دانشجوها رقابت کنن حتی اگر بخوان باز رقابتشون نتیجه آنچنانی نداره و این عده صرفا میشه گفت برای گرفتن مدرک وارد دانشگاه شدن تا تو حقوق ماهانه و رتبه کاریشون تو محل کار تاثیر مثبت بزاره و گرفتن نمرات 18 و29 و20 براشون زیاد مطرح نیست ولی در این بین عده ای هستند که فکرشون آزاده و تنها کارشون در این سال ها درس خوندن هست و بیشتر از سمت خانواده این عده پشتیبانی میشن و این افراد رقابت خودشون رو با همدیگه دارن
به نظر من رقابت برای همه میسر هست ولی بستگی داره هدف از رورد به دانشگاه برای هر شخص چی باشه
این هم یک نکته که میتونه مفید باشه :
رتبه بندی دانشگاه های ایران تو سایت ٌWebometrics قابل مشاهده هست
لینک صفحه مورد نظر :

Iranian boy10
05-08-2011, 18:44
من کاردانی به کارشناسی پودمانی قبول شدم گویا :31:
اینجا : مهندسي تكنولوژي فناوري اطلاعات /تجارت الكترونيك /-قزوين -مركزاموزش علمي -كاربردي علوم وفنون قزوين
به نظرتون ارزش داره برم براش وقت بزارم ؟
خيلي ممنون از مطالب مفيد و با ارزشتون ! و لي مثل اينكه خودتون هم شك داشتيد به دانشگاه علمي كاربردي بريد و تحصيل كنيد!؟:13:
ممنون از راهنمايي هممون :11:

Ship Storm
05-08-2011, 18:57
خيلي ممنون از مطالب مفيد و با ارزشتون ! و لي مثل اينكه خودتون هم شك داشتيد به دانشگاه علمي كاربردي بريد و تحصيل كنيد!؟:13:
ممنون از راهنمايي هممون :11:

شک ندارم به مدرکش فقط چون دوره پودمانی اولین سال هست داره برگزار میشه و شهر مورد نظر با من 100 کیلومتر فاصله داره و در حال حاضر مشغول به کار هستم خواستم ببینم این دوره های خوبی هست و یا صبر کنیم برای دوره های ترمی که مهر ماه ثبت نام میشه اقدام کنیم به هر حال هرچقدر هم کم هزینه برداره با هزینه رفت و آمد ترمی 800 در میاد
هرطور شده خودم ثبت نام میکنم و میرم و اگر جای نزدیک تر قبول شدم جابجا میکنم و اگر هم قبول نشدیم همین دوره رو ادامه میدیم و هیچ مشکلی هم نداره و مدرکش هم معتبره
در ضمن دانشگاه علوم فنون علمی کاربردی قزوین بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی این استان هست که در حال حاضر بیشتر از 1100 دانشجو داره ولی باید رفت و دید چطور دانشگاهیه

vahid_203
05-08-2011, 21:30
شک ندارم به مدرکش فقط چون دوره پودمانی اولین سال هست داره برگزار میشه و شهر مورد نظر با من 100 کیلومتر فاصله داره و در حال حاضر مشغول به کار هستم خواستم ببینم این دوره های خوبی هست و یا صبر کنیم برای دوره های ترمی که مهر ماه ثبت نام میشه اقدام کنیم به هر حال هرچقدر هم کم هزینه برداره با هزینه رفت و آمد ترمی 800 در میاد
هرطور شده خودم ثبت نام میکنم و میرم و اگر جای نزدیک تر قبول شدم جابجا میکنم و اگر هم قبول نشدیم همین دوره رو ادامه میدیم و هیچ مشکلی هم نداره و مدرکش هم معتبره
در ضمن دانشگاه علوم فنون علمی کاربردی قزوین بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی این استان هست که در حال حاضر بیشتر از 1100 دانشجو داره ولی باید رفت و دید چطور دانشگاهیه

سلام
منم همین رشته قبول شدم ( مهندسي تكنولوژي فناوري اطلاعات /فناوري اطلاعات /-تبريز-مركزاموزش علمي -كاربردي جهاددانشگاهي تبريز )

رشته کاردانیم هم IT
میخوام برم چون تنها کارشناسی ناپیوسته IT که تو ایران هست
نه تو دانشگاه آزاد هست نه سراسری نه پیام نور و نه غیرانتفاعی .. دوره های ترمی هم پارسال که نبود بعید میدونم امسال هم باشه
بچه های هم دوره من اکثرا کامپیوتر ادامه تحصیل دادن که من هیچ علاقه ای ندارم

Ship Storm
05-08-2011, 21:40
سلام
منم همین رشته قبول شدم ( مهندسي تكنولوژي فناوري اطلاعات /فناوري اطلاعات /-تبريز-مركزاموزش علمي -كاربردي جهاددانشگاهي تبريز )

رشته کاردانیم هم IT
میخوام برم چون تنها کارشناسی ناپیوسته IT که تو ایران هست
نه تو دانشگاه آزاد هست نه سراسری نه پیام نور و نه غیرانتفاعی .. دوره های ترمی هم پارسال که نبود بعید میدونم امسال هم باشه
بچه های هم دوره من اکثرا کامپیوتر ادامه تحصیل دادن که من هیچ علاقه ای ندارم

من رشته کاردانیم نرم افزار بوده به نظرت دروس پیشن نیاز باید بگذرونم یا نه ؟

DaRyUsH AkRaMi
06-08-2011, 13:17
سلام به دوستای عزیز
کسی از بچه ها گل اینجا هست که دانشگاه شیخ علامه طبرسی درس خونده باشه؟
وضعیتش چطوره؟

abdolahe
07-08-2011, 10:50
سلام دوستان یه سوال داشتم
تو مدرک پودمانی علمی کاربردی گذینه پودمانی هم قید میشه ؟ اصلا مدرکش اعتبار داره؟

Royce
07-08-2011, 11:26
این دفترچه پودمانی کاردانی هنوز نیومده؟

ifu
08-08-2011, 07:18
سلام

دانشگاه عملی کاربردی فقط میشه کاردانی شرکت کرد یا کارشناسی هم میشه؟ من از یکی شنیدم میگفت شهریور ثبت نامش شروع میشه.
کسی اطلاعی داره؟

vahid_203
08-08-2011, 08:25
من رشته کاردانیم نرم افزار بوده به نظرت دروس پیشن نیاز باید بگذرونم یا نه ؟

احتمالا یه چند واحد پیش نیاز بدن .. تو دوره های ترمی که اون جوریه .. پودمانی هم که دوره اول هنوز مشخص نیست چه خبره

Ice Pain
08-08-2011, 21:59
یکی میتونه بگه که دقیقا دانشگاه علمی و کاربردی چه رشته هایی رو داره؟؟؟؟ لیست رشته ها
ممنون میشم

abdolahe
09-08-2011, 12:02
دفترچه ازمون قبل رو از سایتشون دانلود کنید وببینید چه رشته هایی داره!

Ice Pain
09-08-2011, 12:26
میشه آدرس سایت رو بگین؟:11:

ifu
09-08-2011, 12:36

میشه لینک این دفترچه رو بدید واسه دانلود؟
من که هر چی تو سایتش گشتم چیزی پیدا نکردم.

Iranian boy10
09-08-2011, 18:23
سلام. درخواستتون رو تو تاپيك زير مطرح كنيد :

موفق باشيد:11:

ifu
11-08-2011, 18:51
کسی درباره ی رشته های کاردانی و کارشناسی اطلاعی داره؟ یعنی هم میشه رشته های کاردانی شرکت کرد و هم کارشناسی؟ یا اینکه فقط میشه کاردانی شرکت کرد؟

Ship Storm
11-08-2011, 20:23
کسی درباره ی رشته های کاردانی و کارشناسی اطلاعی داره؟ یعنی هم میشه رشته های کاردانی شرکت کرد و هم کارشناسی؟ یا اینکه فقط میشه کاردانی شرکت کرد؟

اگر مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید میشه رشته های کارشناسی پیوسته رو شرکت کرد که کنکور داره و اگر مدرک دیپلم فنی و کاردانش و یا نظری داشته باشید باید کاردانی شرکت کنید که هم کنکوریش هست و هم پودمانی که برای آقایان داشتن کارت پایان خدمت الزامی هست

shabeashegha
15-08-2011, 02:03
سلام
کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در سال چندبار برگزار میشه و دفترچه اش کی میاد؟برای آمادگی توی کنکور جایی هست آزمون آزمایشی برگزار کنه؟بهترین آزمون کدومه؟

shabeashegha
17-08-2011, 04:56
سلام
کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در سال چندبار برگزار میشه و دفترچه اش کی میاد؟برای آمادگی توی کنکور جایی هست آزمون آزمایشی برگزار کنه؟بهترین آزمون کدومه؟
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

farshidshd
17-08-2011, 12:18
سلام

معمولا سالی یه باره و آبان ماه ثبت نام میکنن

واسه آمادگی کتابای مخصوص علمی کاربردی هست که میتونی تهیه کنی
آزمونهای مدرسان هم بد نیست

ifu
23-08-2011, 21:44
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز یکشنبه 6 شهریورماه آغاز و تا 13 شهریور ادامه خواهد داشت. دکتر صدر در ادامه اظهار داشت : ثبت نام دوره های کاردانی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی در 272 رشته ، 3416 کدرشته محل ، 727 مرکز آموزشی در 31 استان کشور با ظرفیت پذیرش 135 هزار نفر انجام می شود. وی تصریح کرد : آزمون دوره کاردانی ترمی علمی کاربردی روز جمعه 8 مهرماه توسط سازمان سنجش بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه گفت : ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي نیز از روز یکشنبه 20 شهریورماه آغاز و تا 27 شهریور ادامه خواهد داشت . دکتر صدر افزود : ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 163 رشته ، 3173 کد رشته محل ، 575 مرکز آموزشی در 31 استان کشور با ظرفیت پذیرش 114 هزار نفر انجام می شود.

معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت : داوطلبان مي توانند در مهلت مقرر دفترچه و كارت اعتباري ثبت نام را از دفاتر پستي و يا به صورت اينترنتي تهيه نموده و نسبت به ثبت نام خود از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام نمايند.

دوستان نظرشون درباره خبر بالا چیه؟
آزمونش 8 مهره؟
ثبت نامش چطوریه که میگفتن دفترچه ش مهر یا آبان میاد؟ این با اون فرق میکنه؟

کلا دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی بدند :31:

mojtaba2321
27-08-2011, 18:27
قبول شدن تو پودمانی علمی کاربردی شرایطش چیه؟
من پارسال یه رشته خیلی الکی که متقاضی خیلی کمی داشت شرکت کردم و قبول شدم ولی نرفتم.
اما امسال اگه بشه میخوام کامپیوتر ثبت نام کنم.
میخوام بدونم چه جوریه شرایط قبول شدنش؟

Iranian boy10
28-08-2011, 09:50
كسي ميتونه سايت سنجش رو باز كنه؟ چشه سايت ؟ از ديروز خراب شده ؟! :13:
اگه كسي ميتونه باز كنه بگه ، شايد مشكل از رايانه منه !:11:

mojtaba2321
28-08-2011, 10:09
كسي ميتونه سايت سنجش رو باز كنه؟ چشه سايت ؟ از ديروز خراب شده ؟! :13:
اگه كسي ميتونه باز كنه بگه ، شايد مشكل از رايانه منه !:11:
باز میشه مشکلی نداره.

Ship Storm
28-08-2011, 10:40
قبول شدن تو پودمانی علمی کاربردی شرایطش چیه؟
من پارسال یه رشته خیلی الکی که متقاضی خیلی کمی داشت شرکت کردم و قبول شدم ولی نرفتم.
اما امسال اگه بشه میخوام کامپیوتر ثبت نام کنم.
میخوام بدونم چه جوریه شرایط قبول شدنش؟

کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ؟

mojtaba2321
28-08-2011, 12:00
کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ؟
برای کاردانی
من دیپلمم معماریه ولی میخوام امسال واسه کامپیوتر ثبت نام بکنم.
پارسال گیاهان دارویی زدم قبول شدم ولی نرفتم.

Ship Storm
28-08-2011, 13:10
برای کاردانی
من دیپلمم معماریه ولی میخوام امسال واسه کامپیوتر ثبت نام بکنم.
پارسال گیاهان دارویی زدم قبول شدم ولی نرفتم.

برای کاردانی شما باید کارت پایان خدمت رو داشته باشی و دوره پودمانی شرط معدل هست هرچی معدل بالاتری داشته باشید امکان قبولی بیشتر میشه
اما دوره های کاردانی ترمی هم وجود داره که دفترچه اون تو مهر و آبان ماه میاد و آزمونش هم در دی ماه هست حدودا که آزمون میدید و در صورت کسب رتبه در دانشگاه مورد نظر ادامه تحصیل میدید

mojtaba2321
28-08-2011, 13:29
ممنونم اما توی صفحه قبل گفته شده که ثبت نام دوره ترمی کاردانی از 6 و پودمانی کاردانی از 20 شهریور هست.
و اینکه به نظرتون با معدل 12.79 میشه پودمانی کاردانی کامپیوتر شیراز قبول شد؟:13:

Ship Storm
28-08-2011, 13:51
ممنونم اما توی صفحه قبل گفته شده که ثبت نام دوره ترمی کاردانی از 6 و پودمانی کاردانی از 20 شهریور هست.
و اینکه به نظرتون با معدل 12.79 میشه پودمانی کاردانی کامپیوتر شیراز قبول شد؟:13:

خوب پس ثبت نام ها افتاده جلو و من خبر نداشتم چون سال های قبل و قبل تر همه ثبت نام ها در مهر ماه ابان صورت میگرفت
با این معدل رو دوره های پودمنای نمیشه زیاد حساب باز کرد مگر اینکه سهمیه شاغل داشته باشید که اونم احتمالش کمه ولی خوب امید داشته باشید و ثبت نام رو انجام بدید

farshidshd
28-08-2011, 15:35
ثبت نام آزمون کاردانی پیوسته و نا پیوسته دوره های ترمی دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد( 1390/06/06 )

مهلت ثبت نام : تا پایان روز یکشنبه 1390/06/13 می باشد
زمان برگزاری آزمون : روز جمعه 1390/07/08
پس از تکمیل کلیه بندهای تقاضانامه و تایید نهایی و دریافت کد رهگیری 16 رقمی هیچگونه تغییر و یا اصلاحی درخصوص اطلاعات تقاضانامه امکان پذیر نمی باشد
براساس ضوابط ، کلیه داوطلبان منحصرا مجاز به ثبت نام در یک مقطع تحصیلی (کاردانی پیوسته یا ناپیوسته) می باشند. در غیر اینصورت پرونده ثبت نامی آنان باطل می گردد

خرید کارت اعتباری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدثبت نام :

موفق باشید

mojtaba2321
29-08-2011, 12:13
ای بابا
انگار امسال علمی کاربردی کلا کامپیوتر نمی گیره.

Iranian boy10
29-08-2011, 12:19
ای بابا
آره ، هر سال بدتر از پارسال.:27:
كسي ميدونه من ديپلم فني و حرفه اي دارم ميتونم مدرك پيش دانشگاهي بگيرم ؟ چطوري ؟ چقدر طول ميكشه ؟ بايد چيكار كنم ؟
ممنون:11:

mojtaba2321
29-08-2011, 13:50
آره ، هر سال بدتر از پارسال.:27:
كسي ميدونه من ديپلم فني و حرفه اي دارم ميتونم مدرك پيش دانشگاهي بگيرم ؟ چطوري ؟ چقدر طول ميكشه ؟ بايد چيكار كنم ؟
ممنون:11:
اره میتونی بگیری.
باید بری آموزشگاه بزرگسالان که پیش دانشگاهی داشته باشه.
دروس پیش دانشگاهی رو انتخاب واحد میکنی، اگه کلاس داشت سر کلاساشم میری، میتوین سبیل اساتیدش رو هم چرب کنی :46: امتحان بدی و مدرک بگیری.

Iranian boy10
29-08-2011, 14:12
اره میتونی بگیری.
باید بری آموزشگاه بزرگسالان که پیش دانشگاهی داشته باشه.
دروس پیش دانشگاهی رو انتخاب واحد میکنی، اگه کلاس داشت سر کلاساشم میری، میتوین سبیل اساتیدش رو هم چرب کنی :46: امتحان بدی و مدرک بگیری.
ممنون. شما خودتون پيش دانشگاهي داريد ؟
مطمئنيد كه ميشه؟ يكي از دوستان گفتن بايد تغيير رشته بديد !:41:

mojtaba2321
29-08-2011, 14:45
ممنون. شما خودتون پيش دانشگاهي داريد ؟
مطمئنيد كه ميشه؟ يكي از دوستان گفتن بايد تغيير رشته بديد !:41:
نه من پیش ندارم.
دیپلم هنرستان دارم و همون سالی که فراگیر پیام نور کنکوری شد و دیگه با مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام میکرد واسه پیش علوم انسانی اقدام کردم.
تغییر رشته همینه که میرید مدرسه بزرگسالان ثبت نام میکنید و دروسش رو میگذرونید.

lolo021
31-08-2011, 08:09
ای بابا

یعنی چی کامپیوتر نمیگیره؟ مطمئنید رشته کامپیوتر نداره؟

و سوال دیگری آیا دروسی که در دانشگاه آزاد پاس بشه میشه در علمی کاربری ترمی تطبیق زد؟

urcu
31-08-2011, 20:09
دوستان کارشناسی کی میاد ترمی برج8؟
تا کی وقت داره برای فارغ تحصیلی؟!

szh_1367
31-08-2011, 22:00
سلام

دوستان دفترچه دانشگاه جامع علمی کاربردی مقطع کاردانی به کارشناسی معمولا در چه تاریخی می یاد و چه زمانی امتحان برگذار می شود

ممنون

مديريت
01-09-2011, 14:14
بچه ها يه سوال دارم در مقطع كارشناسي ارشد چه رشته هايي داره اين دانشگاه ؟
ربطي به ليسانسي كه داري داره رشته هاي فوقش منظورم اينه مثلا من صنايع غذايي خوندم چه رشته هايي براي فوق داره و ميتونم تو رشته اي مثل حقوق شركتش كنم يا حتما بايد زير مجموعه رشته خودم باشه ؟
هزينه هاش چقدره ؟
من شنديم علمي كاربردي فوق نداره و قراره تازه امسال اونم براي رشته هاي كشاورزي و اينا بياره درسته ؟
مثلا من ميتونم رشته it شركت كنم ؟ در مقطع فوق منظورمه ها

farshidshd
02-09-2011, 12:11
دوستان کارشناسی کی میاد ترمی برج8؟
تا کی وقت داره برای فارغ تحصیلی؟!

سلام

دوستان دفترچه دانشگاه جامع علمی کاربردی مقطع کاردانی به کارشناسی معمولا در چه تاریخی می یاد و چه زمانی امتحان برگذار می شود

ممنون

معمولا آبان ماه دفترچه ها میاد و دی آزمونش هست

بچه ها يه سوال دارم در مقطع كارشناسي ارشد چه رشته هايي داره اين دانشگاه ؟
ربطي به ليسانسي كه داري داره رشته هاي فوقش منظورم اينه مثلا من صنايع غذايي خوندم چه رشته هايي براي فوق داره و ميتونم تو رشته اي مثل حقوق شركتش كنم يا حتما بايد زير مجموعه رشته خودم باشه ؟
هزينه هاش چقدره ؟
من شنديم علمي كاربردي فوق نداره و قراره تازه امسال اونم براي رشته هاي كشاورزي و اينا بياره درسته ؟
مثلا من ميتونم رشته it شركت كنم ؟ در مقطع فوق منظورمه ها

علمی کاربردی فعلا ارشد نداره.

.

urcu
02-09-2011, 12:53
معمولا آبان ماه دفترچه ها میاد و دی آزمونش هست

.
تا کی وقت داره که کاردانی را تمام کنی و فارغ تحصیل بشی برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی؟
من این ترم را دارم و ترم بعد هم معرفی به استاد میتونم شرکت کنم؟!
الان آزادم

Mahsa jili bili
02-09-2011, 15:05
درود

من دیپلم کامپیوتر هنرستان کاردانش با کد دیپلم 9749 دارم و سال 84 دیپلم گرفتم امسال دفترچه ترمی گرفتم ولی رشته و کد رشته من تو قسمت اول دفترچه که مخصوص کاردانش و فنی (کاردانی پیوسته) هست نبود و در قسمت دوم دفترچه که مربوط به پیش دانشگاهی و دیپلم نظام قدیم(کاردانی ناپیوسته) هست از زیر گروه کامپیوتر گروه صنعت هستش حالا من باید کاردانی پیوسته رو در فرم ثبت نام بزنم یا کاردانی ناپیوسته رو؟

من فقط درسهای عمومی 2و3 رو خوندم مشکلی نداره برای این امتحان؟

تو رو خدا کمکم کنید خیلی گیرم به خدا

با تشکر

lvlina_r
02-09-2011, 20:55
سلام
من دوستم تو رشته ی دوخت های تزیینی کاردانش مدرک دیپلم داره
از رشته اش خیلی بدش می آد، می خواد کنکور نقاشی بده
ولی اصلا نمی دونم کنکور ها چه طوری شده
سراسری کیه؟؟ اصلا هست؟؟ علمی کاربردی چطور؟؟
گویا این 2 سال خیلی تغییر و تحول رخ داده، می شه کلا در مورد راه حل هایی که داره راهنماییم کنید، ممنون

farshidshd
03-09-2011, 13:27
درود

من دیپلم کامپیوتر هنرستان کاردانش با کد دیپلم 9749 دارم و سال 84 دیپلم گرفتم امسال دفترچه ترمی گرفتم ولی رشته و کد رشته من تو قسمت اول دفترچه که مخصوص کاردانش و فنی (کاردانی پیوسته) هست نبود و در قسمت دوم دفترچه که مربوط به پیش دانشگاهی و دیپلم نظام قدیم(کاردانی ناپیوسته) هست از زیر گروه کامپیوتر گروه صنعت هستش حالا من باید کاردانی پیوسته رو در فرم ثبت نام بزنم یا کاردانی ناپیوسته رو؟

من فقط درسهای عمومی 2و3 رو خوندم مشکلی نداره برای این امتحان؟

تو رو خدا کمکم کنید خیلی گیرم به خدا

با تشکر

شما کاردانی پیوسته باید بزنید دروس عمومی هم مشکلی نیست .

سلام
من دوستم تو رشته ی دوخت های تزیینی کاردانش مدرک دیپلم داره
از رشته اش خیلی بدش می آد، می خواد کنکور نقاشی بده
ولی اصلا نمی دونم کنکور ها چه طوری شده
سراسری کیه؟؟ اصلا هست؟؟ علمی کاربردی چطور؟؟
گویا این 2 سال خیلی تغییر و تحول رخ داده، می شه کلا در مورد راه حل هایی که داره راهنماییم کنید، ممنون

سراسری کاردانی پیوسته ، اردیبهشت ثبت نام میکنن
علمی کاربردی کاردانی ترمی 6 شهریور ثبت نامش بود
علمی کاربردی کاردانی پودمانی 20 شهریور ثبت نام میکنن

دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته هم آخر اردیبهشت ثبت نامش بود

.

eblisandenzo
03-09-2011, 13:29
سلام دوستان یه سوال !

من دانشجوی ترم 3 دانشگاه آزاد هستم ( مقطع کارشناسی) . میخوام بدونم آیا میشه همزمان با این رشته ای که تو دانشگاه آزاد میخونم یه رشته کاردانی هم تو علمی کاربردی بخونم ؟

matlabdoni
03-09-2011, 17:03
دوستان خواهشا فوری کمک کنید چون من فقط فردا را وقت دارم برای گرفتن دفترچه کنکور!!!
من پشت کنکوری هستم و می خوام دفترچه و کارت اعتباری آزمون کاردانی علمی کاربردی ترمی را بگیرم!!!اما رفتم اداره پست دفترچه رو بگیرم نوشته بود کاردانی پیوسته ..کاردانی تا پیوسته.......درست یادم نیست . اما نمیدونم کاردانی پوسته و نا پیوسته یعنی چه؟؟؟؟؟بهش گفتم کاردانی می خوام اما گفت همینه؟؟؟برای همین من به شک افتادم
لصفا کمک کنید .....من شک دارم که برای ثبت نام آزمون ترمی کاردانی تا فردا فقط مهلتشه یا من اشتباه می کنم دفترچش ابان میاد..؟؟؟؟؟؟
راستی کاردانی پیوسته ..کاردانی تا پیوسته یعنی چه ؟؟؟

lvlina_r
03-09-2011, 19:38
سراسری کاردانی پیوسته ، اردیبهشت ثبت نام میکنن
علمی کاربردی کاردانی ترمی 6 شهریور ثبت نامش بود
علمی کاربردی کاردانی پودمانی 20 شهریور ثبت نام میکنن

دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته هم آخر اردیبهشت ثبت نامش بود

این سراسری کاردانی پیوسته قرار بود تغییر کنه، چی شد؟؟ قرار بود برش دارند گویا، هنوز هست؟؟؟
علمی کاربردی کاردانی ترمی همینیه که تا فردا مهلت ثبت نام داره؟؟ و همونیه که پارسال کنکورش دی بود؟؟ الان زودتر شده؟؟
پودمانی دفترچه ش را دیدم، اصلا گرافیک و نقاشی تو اصفهان نداره...
دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته کنکوریه؟؟ کی کنکورشه؟؟

matlabdoni
04-09-2011, 09:28
من رشته ام فنی حرفه ای هست و دفترچه کاردانی ترمی علمی کاربردی ÷یوسته و نا ÷یوسته را گرفتم اما فقط درسای عمومی نوشته بود میاد تو کنکور!!!!یعنی حقیقت داره؟؟؟؟از درسای تخصصی نمیاد؟؟؟؟

farshidshd
04-09-2011, 10:39
سلام دوستان یه سوال !

من دانشجوی ترم 3 دانشگاه آزاد هستم ( مقطع کارشناسی) . میخوام بدونم آیا میشه همزمان با این رشته ای که تو دانشگاه آزاد میخونم یه رشته کاردانی هم تو علمی کاربردی بخونم ؟

خیر نمیشه

دوستان خواهشا فوری کمک کنید چون من فقط فردا را وقت دارم برای گرفتن دفترچه کنکور!!!
من پشت کنکوری هستم و می خوام دفترچه و کارت اعتباری آزمون کاردانی علمی کاربردی ترمی را بگیرم!!!اما رفتم اداره پست دفترچه رو بگیرم نوشته بود کاردانی پیوسته ..کاردانی تا پیوسته.......درست یادم نیست . اما نمیدونم کاردانی پوسته و نا پیوسته یعنی چه؟؟؟؟؟بهش گفتم کاردانی می خوام اما گفت همینه؟؟؟برای همین من به شک افتادم
لصفا کمک کنید .....من شک دارم که برای ثبت نام آزمون ترمی کاردانی تا فردا فقط مهلتشه یا من اشتباه می کنم دفترچش ابان میاد..؟؟؟؟؟؟
راستی کاردانی پیوسته ..کاردانی تا پیوسته یعنی چه ؟؟؟

همونه ، با توجه به رشتتون باید پیوسته یا ناپیوسته رو انتخاب کنید
اگه دیپلم فنی دارید پیوسته رو باید انتخاب کنید

این سراسری کاردانی پیوسته قرار بود تغییر کنه، چی شد؟؟ قرار بود برش دارند گویا، هنوز هست؟؟؟
علمی کاربردی کاردانی ترمی همینیه که تا فردا مهلت ثبت نام داره؟؟ و همونیه که پارسال کنکورش دی بود؟؟ الان زودتر شده؟؟
پودمانی دفترچه ش را دیدم، اصلا گرافیک و نقاشی تو اصفهان نداره...
دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته کنکوریه؟؟ کی کنکورشه؟؟

هنوز چیزی معلوم نیست

من رشته ام فنی حرفه ای هست و دفترچه کاردانی ترمی علمی کاربردی ÷یوسته و نا ÷یوسته را گرفتم اما فقط درسای عمومی نوشته بود میاد تو کنکور!!!!یعنی حقیقت داره؟؟؟؟از درسای تخصصی نمیاد؟؟؟؟

درسته فقط عمومی میاد

.

H A M A S
04-09-2011, 15:50
سلام
یه بنده خدایی سال 89 دیپلم کاردانش کامپیوتر گرفته میخواد بره دانشگاه علمی کاربردی

اما توی قسمت پیوسته اش رشته کامپیوتر وجود نداره !!!
توی قسمت ناپیوسته هم مدرک پیش دانشگاهی میخواد!

باید کدومو انتخاب کنه؟؟

matlabdoni
04-09-2011, 18:38
دوستان من رفتم کافی نت تا یارو برای من ازمون کاردانی پیوسته ترمی رشته نرم افزار را ثبت نام کنم. بعد از کلی وقت می گه پیوسته این رشته رو نداره فقط نا پیوسته داره !!!!بعد برداشته کنکور ناپیوسته را برای من ثبت نام کرده.:41: تازه گفت مشکلی نیست.اما من مدرکم دیپلم فنی هست.؟؟؟؟؟موردی داره؟؟؟میشه یه جوری ماست مالی کرد. :20:
از هون اولش میدونستم این علمی کاربردیم بدرد من نمی خوره ......همون بروم دانشگاه ازاد بهتره!!!!اما کو ترمی 700 تومن.:18:

چی کار کنم...تو رو خدا کمک کنید اگه میشه خودم ویرایشش کنم؟؟؟؟؟؟دردسر نشه اگه ازمون بدم بعد قبول شوم اما مدرک پیش دانشگاهی بخواند؟؟؟؟

راستی از کجای سایت سنجش وارد اطلاعاتم شوم که ثبت نام کردم؟؟؟؟؟

farshidshd
05-09-2011, 11:42
سلام
یه بنده خدایی سال 89 دیپلم کاردانش کامپیوتر گرفته میخواد بره دانشگاه علمی کاربردی

اما توی قسمت پیوسته اش رشته کامپیوتر وجود نداره !!!
توی قسمت ناپیوسته هم مدرک پیش دانشگاهی میخواد!

باید کدومو انتخاب کنه؟؟

دوستان من رفتم کافی نت تا یارو برای من ازمون کاردانی پیوسته ترمی رشته نرم افزار را ثبت نام کنم. بعد از کلی وقت می گه پیوسته این رشته رو نداره فقط نا پیوسته داره !!!!بعد برداشته کنکور ناپیوسته را برای من ثبت نام کرده.:41: تازه گفت مشکلی نیست.اما من مدرکم دیپلم فنی هست.؟؟؟؟؟موردی داره؟؟؟میشه یه جوری ماست مالی کرد. :20:
از هون اولش میدونستم این علمی کاربردیم بدرد من نمی خوره ......همون بروم دانشگاه ازاد بهتره!!!!اما کو ترمی 700 تومن.:18:

چی کار کنم...تو رو خدا کمک کنید اگه میشه خودم ویرایشش کنم؟؟؟؟؟؟دردسر نشه اگه ازمون بدم بعد قبول شوم اما مدرک پیش دانشگاهی بخواند؟؟؟؟

راستی از کجای سایت سنجش وارد اطلاعاتم شوم که ثبت نام کردم؟؟؟؟؟

نمیدونم چرا نداره، مدرک فنی کامپیوتر ، باید پیوسته رو بره دیگه ، اینا هم دیگه خودشون هم نمیدونن چی کار کنن...

.

ahriman323
10-09-2011, 00:28
کارشناسی پارسال دوبار امدخ انگار؟
یکی از دوستان اسفند دفترچه گرفته و اردیبهشت امتحان داده و گفتن 28 ام بره ثبت نام کنه!

mojtaba2321
10-09-2011, 14:07
با توجه به اینکه برای دوره ترمی کاردانی کامپیوتر نگرفتن، و اگه برای پودمانی کامپیوتر بگیرن حجم ثبت نام خیلی خیلی بالایی خواهد داشت و قبول شدن ما که دیپلممون کامپیوتر نیست و معدل بالایی هم نداریم خیلی سخت بشه.

Iranian boy10
10-09-2011, 20:29
سلام . از ثبت نام علمي كاربردي معلومه كه خودش هم چرته و بدبخت كننده ! من كه اصلاً نميخوام شركت كنم ! ثبت نام كردم ولي پشيمونم حيف 8300 تومنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اطلاعيه جديد سنجش : اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص شركت داوطلبان ديپلمه فني و حرفه اي، كاردانش و هنرستانها در آزمون كارداني ناپيوسته دانشگاه جامع علمي - كاربردي و تمديد ثبت نام تا تاريخ 24/6/90

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون كارداني پيوسته و ناپيوسته در دانشگاه جامع علمي – كاربردي براي سال 1390 مي‌رساند با مساعدت وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كليه داوطلبان ديپلمه هاي نظري و ديپلمه كاردانش، فني و حرفه اي و هنرستانها مي‌‌توانند در آزمون كارداني ناپيوسته ثبت نام نمايند. در ضمن مهلت ثبت نام آزمون فوق تا روز پنج شنبه 24/6/90 تمديد گرديد. متقاضيان مي‌توانند جهت دريافت دفترچه و كارت اعتباري از طريق سايت سازمان يا مراكز پستي به شرح ذيل نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.
1- در روزهاي يكشنبه20/6/90 لغايت پنج شنبه 24/6/90 منحصراً در باجه هاي مركزي شهرستانهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت 19 هر يك از روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان مقاطع دوره هاي مذكور اقدام گردد.
2- در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 روزهاي يكشنبه 20/6/90 لغايت 24/6/90 منحصراً در مناطق پستي 11 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان مقاطع دوره هاي مذكور اقدام شود.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون مقاطع كارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي – كاربردي كه كارت اعتباري ثبت نام هر يك از دوره هاي مذكور را تا تاريخ 24/6/90 دريافت مي‌دارند، مي‌توانند حداكثر تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24/6/90 با مراجعه با نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) نسبت به ثبت نام در آزمون مقاطع دوره هاي مذكور اقدام نمايند.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد زمان برگزاري آزمون روز جمعه 22/7/90مي‌باشد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

basketball
11-09-2011, 00:20
دوستان چرا کاردانی پودمانی هنوز دفترچه اش نیومده؟

H A M A S
11-09-2011, 09:10
سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون كارداني پيوسته و ناپيوسته در دانشگاه جامع علمي – كاربردي براي سال 1390 مي‌رساند با مساعدت وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كليه داوطلبان ديپلمه هاي نظري و ديپلمه كاردانش، فني و حرفه اي و هنرستانها مي‌‌توانند در آزمون كارداني ناپيوسته ثبت نام نمايند.

ای بابا ما که پیوسته ثبت نام کردیم!!!
ویرایش نداره؟؟
چه طوری میشه حالا که ثبت نام کردیم بریم ناپیوسته؟؟

Iranian boy10
11-09-2011, 09:29
ای بابا ما که پیوسته ثبت نام کردیم!!!
ویرایش نداره؟؟
چه طوری میشه حالا که ثبت نام کردیم بریم ناپیوسته؟؟
سلام ! موقع پرينت كارت ورود به جلسه ميتوني اطلاعات ثبت ناميت رو ويرايش كني (زمان پرينت كارت اعلام نشده!) به جز گروه ثبت نامي ميتوني ويرايش كني!
موفق باشي:11:

H A M A S
11-09-2011, 10:53
سلام ! موقع پرينت كارت ورود به جلسه ميتوني اطلاعات ثبت ناميت رو ويرايش كني (زمان پرينت كارت اعلام نشده!) به جز گروه ثبت نامي ميتوني ويرايش كني!
موفق باشي:11:

یعنی میتونم بزنم کاردانی ناپیوسته و کامپیوتر رو انتخاب کنم؟؟

basketball
11-09-2011, 11:37
دوستان چرا کاردانی پودمانی هنوز دفترچه اش نیومده؟
آقا یکی جواب ما رو بده ثواب داره

Iranian boy10
11-09-2011, 11:56
یعنی میتونم بزنم کاردانی ناپیوسته و کامپیوتر رو انتخاب کنم؟؟
اگه موقع ثبت نام گروهت رو صنعت زدي ،بله ميتوني كامپيوتر رو بزني.

mojtaba2321
11-09-2011, 12:00
آقا یکی جواب ما رو بده ثواب داره
نمیدونم منم از صبح مرتب سایت سنجش رو چک میکنم قرار بوده امروز بیاد خیلی عجیبه.
اما ممکنه با توجه به تمدید دوره ترمی و اینکه اعلام کردن میشه کاردانی ناپیوسته هم ثبت نام کرد دفترچه پودمانیش با تاخیر بیاد.

Iranian boy10
11-09-2011, 12:58
نمیدونم منم از صبح مرتب سایت سنجش رو چک میکنم قرار بوده امروز بیاد خیلی عجیبه.
اما ممکنه با توجه به تمدید دوره ترمی و اینکه اعلام کردن میشه کاردانی ناپیوسته هم ثبت نام کرد دفترچه پودمانیش با تاخیر بیاد.
سازمان سنجش(رنجش) فرمودند :
داوطلبان پذیرش در دوره های کاردانی علمی-کاربردی پودمانی شهریور ماه 1390 دانشگاه جامع علمی کاربردی , برای ثبت نام از ساعت 8 امشب به سایت مراجعه فرمایند

basketball
11-09-2011, 12:59
خاک بر سرشون...تو سایت سنجش زدن ثبت نام 20 ام شروع میشه بعد هنوز دفترچه اش نیومده....جالب اینه خبر رو ویرایش نکردند!

Iranian boy10
11-09-2011, 15:54
ثبت نام كارداني پودماني1390 شروع شد...
سايت سنجش

mojtaba2321
11-09-2011, 22:23
دوستان رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات همون it هست؟
اطلاعاتی در موردش میخواستم.

mohsen_zz
12-09-2011, 04:56
سلام
آقا ما آخر نفهمیدیم با دیپلم سوم ریاضی(بدون پیش دانشگاهی) میشه در دوره ناپیوسته کاردانی علمی کاربردی شرکت کرد یا نه؟
البته داوطلب آزاد(غیر شاغل)
ممنون

mojtaba2321
12-09-2011, 08:42
سلام
آقا ما آخر نفهمیدیم با دیپلم سوم ریاضی(بدون پیش دانشگاهی) میشه در دوره ناپیوسته کاردانی علمی کاربردی شرکت کرد یا نه؟
البته داوطلب آزاد(غیر شاغل)
ممنون

آره میشه..

Ship Storm
12-09-2011, 09:00
دوستان رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات همون it هست؟
اطلاعاتی در موردش میخواستم.

اونی که شما میگی فکر کنم ICT هست نه IT

mohsen_zz
12-09-2011, 10:10
.........................

mojtaba2321
12-09-2011, 13:01
اونی که شما میگی فکر کنم ICT هست نه IT
ict ارتباطات و فناوری اطلاعات هست.
it فناوری اطلاعات و ارتباطات هست.
این چیزیه که دقیقا توی دفترچه ذکر شده.
میخوام بدونم تفاوتشون چیه؟

Ship Storm
12-09-2011, 14:06
ict ارتباطات و فناوری اطلاعات هست.
it فناوری اطلاعات و ارتباطات هست.
این چیزیه که دقیقا توی دفترچه ذکر شده.
میخوام بدونم تفاوتشون چیه؟

اگر دفترچه زده که هیچ ولی معنی IT میشه INFORMATION TECHNOLOGY و معنی ICT میشه INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY

mojtaba2321
12-09-2011, 14:36
اگر دفترچه زده که هیچ ولی معنی IT میشه INFORMATION TECHNOLOGY و معنی ICT میشه INFORMATION COMMUNICATION TECHNOLOGY
ممنون
ولی حالا اگه دوستان اطلاعاتی در مورد این دو رشته دارن لطفا بگن.

Royce
13-09-2011, 16:00
توی این دفترچه ها انقدر لفظ قلم مینویسن که آدم خیلی جاهارو متوجه نمیشه
من دیپلم کار و دانش رشته کامپیوتر دارم الان اگه بخوام وارد دانشگاه پودمانی علمی کاربردی بشم باید الزاما کامپیوتر بخونم؟نمیشه مثلا الکترونیک و ادامه بدم؟
ممنون

matlabdoni
13-09-2011, 16:30
خواهشا یکی از دوستان که با تجربه هستند جواب منو بدهند....باور کنید هر چی بهش فکر می کنم حال و اعصابم ناجور میشه!!!

من کارت اعتباری دوره آزمون علمی کاربردی ترمی را گرفتم و رفتم برای ثبت نام در کافی نت؟؟؟چون من دیپلم کامپیوتر از فنی و حرفه ای دارم اما ایشون گفتند رشته نرم افزار مربوط به نا پیوسته می باشد که مدرک پیش دانشگاهی می خواهد. برای همین منو نا پیوسته ثبت نام کرد و گفت مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ و مدرکمو زد پیش دانشگاهی!!!

حالا شما که با تجربه هستید بگید من چی کار کنم؟؟؟؟میشه از طریق سایت سنجش ویرایشش کرد و مدرکمو دیپلم کنم؟؟؟؟؟یا دیگه ثبت نام شد؟؟؟؟
مثلا الان که پیوسته نرم افزار نداره من الکی بزنم مثلا باغداری و بعد عوضش کنم؟؟؟؟چون تو دفترچه رشته نرم افزار مال نا پیوسته میشه)

آخه چرا علمی کاربردی که از اسمش معلومه باید همه رشته های خوب را بزاره برای پیش دانشگاهی ها(مثل کامپیوتر) و رشته های بیخودو بزاره برای فنی ها!!!! خیلی فنی و کاردانشی ها را حمایت نمی کنند.:41:
خواهشا سریع به من جواب بدید ......می بینید که وضعیتم چطوری هست.

اگرم نشد دیگه قید کنکور را می زنم:18:

ببخشید دست خودم نیست الان 2 ساله میخوام کنکور بدم ....دولتی که نمیشه چون باید مخ باشی تازه اونم میفتی راه دور...مجبورم ببینم این چی میشه :11:

Iranian boy10
13-09-2011, 22:51
بله ميتونيد!:5:

mojtaba2321
14-09-2011, 00:38
خواهشا یکی از دوستان که با تجربه هستند جواب منو بدهند....باور کنید هر چی بهش فکر می کنم حال و اعصابم ناجور میشه!!!

من کارت اعتباری دوره آزمون علمی کاربردی ترمی را گرفتم و رفتم برای ثبت نام در کافی نت؟؟؟چون من دیپلم کامپیوتر از فنی و حرفه ای دارم اما ایشون گفتند رشته نرم افزار مربوط به نا پیوسته می باشد که مدرک پیش دانشگاهی می خواهد. برای همین منو نا پیوسته ثبت نام کرد و گفت مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ و مدرکمو زد پیش دانشگاهی!!!

حالا شما که با تجربه هستید بگید من چی کار کنم؟؟؟؟میشه از طریق سایت سنجش ویرایشش کرد و مدرکمو دیپلم کنم؟؟؟؟؟یا دیگه ثبت نام شد؟؟؟؟
مثلا الان که پیوسته نرم افزار نداره من الکی بزنم مثلا باغداری و بعد عوضش کنم؟؟؟؟چون تو دفترچه رشته نرم افزار مال نا پیوسته میشه)

آخه چرا علمی کاربردی که از اسمش معلومه باید همه رشته های خوب را بزاره برای پیش دانشگاهی ها(مثل کامپیوتر) و رشته های بیخودو بزاره برای فنی ها!!!! خیلی فنی و کاردانشی ها را حمایت نمی کنند.:41:
خواهشا سریع به من جواب بدید ......می بینید که وضعیتم چطوری هست.

اگرم نشد دیگه قید کنکور را می زنم:18:

ببخشید دست خودم نیست الان 2 ساله میخوام کنکور بدم ....دولتی که نمیشه چون باید مخ باشی تازه اونم میفتی راه دور...مجبورم ببینم این چی میشه :11:
چند روز پیش خود دانشگاه علمی کاربردی اطلاعیه داد که هنرستانی ها هم میتونن در آزمون کاردانی ناپیوسته شرکت کنن.
هیچ مشکلی نیست داداش خیالت راحت باشه.

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

توی این دفترچه ها انقدر لفظ قلم مینویسن که آدم خیلی جاهارو متوجه نمیشه
من دیپلم کار و دانش رشته کامپیوتر دارم الان اگه بخوام وارد دانشگاه پودمانی علمی کاربردی بشم باید الزاما کامپیوتر بخونم؟نمیشه مثلا الکترونیک و ادامه بدم؟
ممنون
میشه مشکلی نیست.

matlabdoni
14-09-2011, 08:34
ممنون-حل شد
فقط یه چیزی:

چون من خیلی علاقه به رشته نرم افزار دارم و فقط همین رشته تو شهرستان ما هست.(اصفهان-تیران و کرون):46: و ممکنه نیارم
1- امکانش هست مثلا من بزنم رشته برق صنعتی یا جوشکاری و وقتی برای ثبت نام میرم تغییر رشته به نرم افزار نمایم.؟؟؟

2- اگه سوال دومی نمیشه ، می تونم رشته نرم افزار را در شهرهای دیگه بزنم و بعد قبل از اینکه بروم دانشگاه انتقالی بگیرم به دانشگاه خودم؟؟؟؟

خیلی مهمه لطفا پاسخ بدید چون میخوام دفترچه رو پرش کنم
ممنون

راستی میدونید باید رتبه ام در کنکور چند از چند باشه تا بیارم

H A M A S
14-09-2011, 14:24
بله ميتونيد!:5:

چه طوری ویرایش کنم؟
آخه برای ناپیوسته سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی و معدل مدرک پیش دانشگاهی میخواد؟؟( برای دیپلمه های کاردانشی)
بدون اینها ثبت نام انجام نمیشه!

soheil_66
14-09-2011, 15:59
دانشگاه جامع علمی کاربردی، اقدام به تک‌جنسیتی کردن دانشگاه‌ها کرد.
دانشگاه جامع علمی کاربردی با انتشار دفترچه‌های نام‌نویسی و بدون هماهنگی واحدهای دانشگاهی، دانشگاه‌ها را به زنانه و مردانه تبدیل کرد. این در حالی است که 70 درصد دانشجویان این دانشگاه را خواهران تشکیل می‌دهند و اقدام انجام شده از سوی دانشگاه جامع به لحاظ افزایش هزینه‌ها، ضرر هنگفتی برای مدیران واحدها خواهد داشت.
-------------------------------------------------
سلام
من که دیشب ثبت نام کردم دوره های پودمانی و جالب بود اکثر دانشگاهها جنسیت ها رو جدا کرده بودن .
دوستان و اساتید من معدل دیپلمم 15/15 کاردانش هست و 3 تا اولویت اولم رو هم زدم نرم افزار و 2 تای بعدش رو زدم سخت افزار . بنظرتون امکان قبول وجود داره یا نه .
باتشکر

Iranian boy10
14-09-2011, 16:47
چه طوری ویرایش کنم؟
آخه برای ناپیوسته سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی و معدل مدرک پیش دانشگاهی میخواد؟؟( برای دیپلمه های کاردانشی)
بدون اینها ثبت نام انجام نمیشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمعدل پیش دانشگاهی نمیخواد سال اخذ میخواد ، شما 00 بنویس ! اگه میخوای مطمئن بشی با سنجش تماس بگیر و بپرس شمارش هم اینه :
6182209 و 6182217 کد شهرستان : 0261
اگه پرسیدی ما هم در جریان قرار بده ، تا بقیه هم استفاده کنن!
موفق باشید:10: