PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

hamed malekpour
04-04-2010, 22:50
چی شد پس نتایج را کی اعلام می کنند ؟

ARASH66
05-04-2010, 12:52
دوست عزیز کمی صبر کنید، به سایت sanjesh.org مراجعه کنید . ببینید لینک های موجود برای شما می باشد.

farshidshd
05-04-2010, 18:04
کاردانی علمی کاربردی دهه آخر فروردین نتایجش اعلا میشه . اینی که اعلام شده پودمانی هست

KAHAKDAM
07-04-2010, 13:43
سلام.
معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌‌وگو با فارس:

نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع تا جمعه اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي تا جمعه اعلام مي‌شود.

ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس افزود: آزمون دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي صبح جمعه 14 اسفند و آزمون دوره‌هاي كارداني در بعداز ظهر جمعه 14 اسفند در 228 شهرستان مختلف كشور برگزار شد.
وي گفت: در چهاردهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي 552 هزار نفر داوطلب شركت كردند.
خدايي گفت: حدود 142 هزار داوطلب در آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته 89 دانشگاه جامع علمي كاربردي پذيرش مي‌شوند.

djbagoor
07-04-2010, 18:16
سلام.
معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌‌وگو با فارس:

نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع تا جمعه اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي تا جمعه اعلام مي‌شود.

ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس افزود: آزمون دوره‌هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي صبح جمعه 14 اسفند و آزمون دوره‌هاي كارداني در بعداز ظهر جمعه 14 اسفند در 228 شهرستان مختلف كشور برگزار شد.
وي گفت: در چهاردهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي 552 هزار نفر داوطلب شركت كردند.
خدايي گفت: حدود 142 هزار داوطلب در آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته 89 دانشگاه جامع علمي كاربردي پذيرش مي‌شوند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کارشناسی رو هم اعلام کنن که خیلیییییی عالییی می شه....

djbagoor
07-04-2010, 20:20
نتايج كارداني و كارشناسي علمي كاربردي
تاريخ و ساعت : ۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۵ کد خبر : 24450

معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نتايج آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي فردا ( پنجشنبه ) ‪ ۱۹‬فروردين ماه از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش اعلام مي شود.

حسين توكلي روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود:
فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و همچنين فهرست اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون سال ‪ ۱۳۸۸‬دانشگاه جامع علمي كاربردي از ساعت ‪ ۱۶‬فردا ( پنجشنبه ) در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني .‪www‬ ‪ sanjesh.org‬قابل مشاهده است.

وي خاطرنشان كرد: پذيرفته‌شدگان اين آزمون‌ها ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه در پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش قرار داده مي‌شود براي ثبت نام از روز دوشنبه ‪ ۲۳‬فروردين تا پنجشنبه ‪۲۶‬ فروردين ماه همراه با مدارك لازم به موسسه محل قبولي خود مراجعه كنند.

به گفته وي معرفي‌شدگان رشته‌هاي نيمه متمركز نيز بايد با همراه داشتن مدارك لازم مندرج در اطلاعيه مربوطه براي شركت در مراحل گزينش اين رشته ها از ‪ ۲۳‬تا ‪ ۲۶‬فروردين ماه سال جاري به نشاني تعيين شده در اطلاعيه فوق مراجعه كنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

123arash
08-04-2010, 15:21
دوستان من كارداني رشته حقوق قبول شدم..

chat
08-04-2010, 17:58
دوستان نتایج کاردانی و کارشناسی اعلام شد.

هرکی قبول شده موفق و پیروز باشه.
هرکی هم نشده بازم موفق و پیروز باشه.

ماکه نشدیم...

ninjavb
08-04-2010, 19:08
با سلام
کارنامه هم داره ؟ اگه داره کی کارنامش میاد اخه من که تعجب کردم ! اصلا هیچی نخونده بودم ولی قبول شدم!!

farshidshd
08-04-2010, 19:29
با سلام
کارنامه هم داره ؟ اگه داره کی کارنامش میاد اخه من که تعجب کردم ! اصلا هیچی نخونده بودم ولی قبول شدم!!

مبارکه
خیر کارنامه نداره.
اگه بخوای باید نامه بدی به سازمان سنجش برات میفرستن
دانشگاه علمی کاربردی تقریبا 90 درصد داوطلبا رو جذب میکنه. اونایی هم که قبول نشدن رو توی تکمیل ظرفیت جذب میکنه

djbagoor
08-04-2010, 20:14
مبارکه
خیر کارنامه نداره.
دانشگاه علمی کاربردی تقریبا 90 درصد داوطلبا رو جذب میکنه. اونایی هم که قبول نشدن رو توی تکمیل ظرفیت جذب میکنه
داستان تکمیل ظرفیت دیگه چیه؟
واسه رشته/محل های نیمه متمرکز هم هست؟

KAHAKDAM
09-04-2010, 09:46
سلام بچه ها.انگاری دنیا روی سرم خراب شد.من کلی خونده بودم و معدلم 16/5 لود .قبول نشدم.مگه میشه؟تکمل ظرفیت قزیش چیه؟تو رو خدا یکی بگه؟

hamed malekpour
09-04-2010, 09:53
من که قبول شدم از رشته ی سرامیک خط تولید رشته ی خوبییه ....................؟

chat
09-04-2010, 11:01
کسانی قبول شدن که در فرم ثبت نام گزینه شاغل رو انتخاب کردن.
یعنی اکثر کسانی که شاغل رو انتخاب کردن قبول شدن.
درنتیجه افرادی مثل من که این کارو نکردن درصد قبولیشون خیلی پایینه.

djbagoor
09-04-2010, 11:09
100%
تو رشته امتحانی من سهمیه آزاد فقط 10 نفر بود که منم........

wolfman_741
09-04-2010, 11:31
من تو استان خودم قبول نشدم :41:
راهی هست انتقالی بگیرم ؟؟

Navid.H
09-04-2010, 11:33
مبارکه
خیر کارنامه نداره.

اقا یه خورده توضیح میدی یعنی چی....
کامل باشه خواهشا

ARASH66
09-04-2010, 12:42
علمی کاربردی کاری کرده که بیشتر شاغلین دولتی در این دانشگاه قبول شوند تا امتیازات کاری آنها بالا رود.

farshidshd
09-04-2010, 13:38
داستان تکمیل ظرفیت دیگه چیه؟
واسه رشته/محل های نیمه متمرکز هم هست؟

سلام بچه ها.انگاری دنیا روی سرم خراب شد.من کلی خونده بودم و معدلم 16/5 لود .قبول نشدم.مگه میشه؟تکمل ظرفیت قزیش چیه؟تو رو خدا یکی بگه؟

اقا یه خورده توضیح میدی یعنی چی....
کامل باشه خواهشا

هر آزمونی بعد از اینکه نتایج قبولی ها اعلام شد بعد از یه مدت به دلایل مختلف ( پر نشدن ظرفیت دانشگا ه ها ، اعلام ظرفیت جدید دانشگاه ها و ... ) یک سری داوطلب دیگه که تو آزمون شرکت کرده بودن رو در تکمیل ظرفیت شرکت میده ( اسمش روش هست، تکمیل ظرفیت ) و اونا رو مجددا میپذیره.حالا کی اعلام میکنه بستگی به خوده سازمان داره. یه سال شاید اصلا اعلام نکنن. یه سال شاید 2 بار اعلام کنن. همه ی اینا قبلا هم اتفاق افتاده

من تو استان خودم قبول نشدم :41:
راهی هست انتقالی بگیرم ؟؟

بله. باید بری اونجا ثبت نام کنی و احیانا یک ترم تحصیل کنی و از همونجا پی گیره انتقالی باشی

من که قبول شدم از رشته ی سرامیک خط تولید رشته ی خوبییه ....................؟

به سلامتی... حتما خوب بود که انتخابش کردی دیگه. بعد از قبولی دیگه نپرس خوبه یا بد.

موفق و موید باشید

G.D.ragon.Ir
09-04-2010, 13:44
سلام. جریان دوره های پودمانیش چیه؟ چه فرق هایی با دوره ی ترمیش داره؟

farshidshd
09-04-2010, 14:00
تعریف پودمان :

واژه پودمان از تار و پود گرفته شده است و منظور از پودمان همان بسته آموزشی میباشد. در واقع پودمان مجموعه ای از درس های مرتبط با هم در هر رشته می باشد که تشکیل یک مهارت را می دهد . پودمان از از واژه (مجولار) Madular گرفته شده که یک نوع سیستم تولیدی است که در آن قطعات بر اساس شباهت و ویژگیهای مشترک در قالب یک مجموعه متشکل تولید می شود

نحوه پذیرش دانشجو در دوره های پودمانی :

در دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، نحوه پذیرش بر اساس معدل بوده و در هر رشته بنا به ظرفیت اعلام شده از طرف مرکز می باشد . به عنوان مثال در رشته ای اعلام شده است ظرفیت گنجایش مرکز 100 نفر می باشد حال متقاضیان در آن رشته 200 نفر می باشند . معدل های کلیه متقاضیان به رایانه داده می شود و رایانه از میان آنها بر اساس سهمیه بالاترین معدل را پیدا کرده و آن را سقف قرار می دهد . به عنوان مثال بالاترین معدل 18 می باشد ، رایانه 18 را سقف قرار داده و 100 نفر را از 18 به پائین گزینش میکند تا ظرفیت تکمیل شود . حال ممکن است ظرفیت به معدل 14 یا کمتر ختم یا بیشتر ختم شود . متقاضیان در دوسهمیه شاغل و آزاد گزینش می شوند . شاغل به کسی گفته می شود که در یکی از نهادهای دولتی به صورت رسمی ، پیمانی یا قراردادی در شغل های مرتبط با رشته انتخابی خود مشغول انجام وظیفه باشد.

فرق دوره های پودمانی با ترمی در چیست؟

در دوره های ترمی دانشجویان مجاز به انتخاب واحد می باشند و واحد ها به صورت اختیاری اخذ می گردد ولی در دوره های پودمانی چون درس ها یا واحد ها در قالب بسته های مهارتی است و درس های هر مهارت نیز مشخص است ، دروس به صورت اجباری ارائه میشود . نمره قبولی در دوره های ترمی 10 میباشد ولی در دوره های پودمانی 12 میباشد.هر رشته در دوره کاردانی به صورت ترمی بین 4 تا 5 ترم به طول می انجامد . ولی در در دوره های پودمانی بین 8 تا 12 پودمان به طول می انجامد . دوره های ترمی امتحان جامع ندارد ولی در دوره های پودمانی دانشجویان پس از اتمام کلیه پودمانها باید در امتحان جامع شرکت کنند و پس از قبولی به آنهامدرک ارائه خواهد شد.امتحان جامع شامل چند درس تخصصی هر رشته خواهد بود . در دوره های پودمانی حضور و غیاب بر اساس ساعت تعیین شده است و باید در کلیه ساعات تعیین شده ، کلاس برگزار گردد ولی در دوره های ترمی حضور بر اساس طول ترم است.

مدت زمان طول دوره های پودمانی :

حداکثر در هر 3 سال پودمان قابل ارائه می باشد . پودمان معمولا در 8 و 16 یا 32 هفته قابل اجرا میباشد.

موفق باشید

G.D.ragon.Ir
09-04-2010, 14:53
پس با این اوصاف برای کاردانی, بجای 2 سال معمول باید 3 سال وقت گذاشت؟ مدرکش چطوره؟ برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر, به مشکل بر نمیخوریم؟ و در انتها, تاریخ ثبت نامش کی هست؟

شرمنده که زیاد شد
با تشکر

farshidshd
09-04-2010, 16:17
پس با این اوصاف برای کاردانی, بجای 2 سال معمول باید 3 سال وقت گذاشت؟ مدرکش چطوره؟ برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر, به مشکل بر نمیخوریم؟ و در انتها, تاریخ ثبت نامش کی هست؟

شرمنده که زیاد شد
با تشکر

مدرکش چندان خوب نیست.میتونی ادامه تحصیل بدی.تاریخش هم مشخص نیست دقیقا.

wolfman_741
10-04-2010, 00:58
بله. باید بری اونجا ثبت نام کنی و احیانا یک ترم تحصیل کنی و از همونجا پی گیره انتقالی باشی
\

نیاز به شرایط خاصی داره یا راحت انقالی میدن؟

Akhavan
10-04-2010, 11:08
نیاز به شرایط خاصی داره یا راحت انقالی میدن؟
شرایط خاص بعید میدونم..
یکی از همکلاسی های خودم ترم قبل انتقالی گرفت تهران، خودش هم تهرانی بود.
در کل میشه، فقط فکر میکنم اینطور باشه که شما اگر در واحد "جهاد دانشگاهی" قبول شده باشید، باید "جهاد دانشگاهی" شهرتون انتقالی بگیرید.

wolfman_741
10-04-2010, 21:01
ممنون از دوستانی که منو راهنمایی کردن :11:
و آخرین سوال :31:

چه زمانی برای ثبت نام باید برم و از کجا بدونم کلاس ها چه زمانی شروع میشه ؟؟

iman_s
11-04-2010, 00:06
مردود رشته متمرکز
یعنی دیگه امیدی نیست؟

Akhavan
11-04-2010, 00:34
یعنی دیگه امیدی نیست؟
یکبار دیگه، یکسال دیگه..:20:
امیدوار باش:46:

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

ممنون از دوستانی که منو راهنمایی کردن :11:
و آخرین سوال :31:

چه زمانی برای ثبت نام باید برم و از کجا بدونم کلاس ها چه زمانی شروع میشه ؟؟
ثبت نام اینطور که من شنیدم 2 شنبه همین هفته ست.

وقتی ثبت نام کردید، یک عدد برنامه هفتگی بهتون میدن:دی
شروع کلاسها احتمالا هفته دیگه هست، یا فوقش 2 هفته دیگه، دیگه:46:

KAHAKDAM
11-04-2010, 06:42
یعنی دیگه امیدی نیست؟
سلام.چرا بابا امید وار باش توی تکمیل ضرفیت جایی برای ما باشه.منم هینطور:31::41:

S.M.B
11-04-2010, 19:15
سلام خدمت همه .

دوستان من رشته برق صنعتی قبول شدم .
می خواستم ببینم کلا دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه خوبیه . ؟ مدرکش چطوره ؟ وضعیت کارش چطوره ؟
لطفا هر کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه !

123arash
11-04-2010, 22:01
سلام خدمت همه .

دوستان من رشته برق صنعتی قبول شدم .
می خواستم ببینم کلا دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه خوبیه . ؟ مدرکش چطوره ؟ وضعیت کارش چطوره ؟
لطفا هر کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه !
با سلام..
خيلي خوشحالم كه قبول شديد..
منم حقوق قبول شدم/
بابت ارزش مدرك خيالت راحت..مدركش كاملا معتبره-راحتم ميري سر كار.
من خودم با چشم خودم ديدم كه 3 نفر از اقواممون مدرك كارشناسي علمي كاربردي داشتن و الان هم رفتن سر كار.
خيالت راحت.

hamed malekpour
12-04-2010, 15:10
یه سوال چه مدارکی باید ببریم برای ثبت نام در دانشگاه برای کاردانی اگه بگین ممنون می شوم؟

123arash
12-04-2010, 17:03
یه سوال چه مدارکی باید ببریم برای ثبت نام در دانشگاه برای کاردانی اگه بگین ممنون می شوم؟
با سلام.
از هر كدوم از مدارك زير 3 برگ فتوكپي بگير به علاوه خودشون.
كارت ملي-شناسنامه =تمام صفحاتش كه هر صفحه 3 برگ فتوكپي بگير-
گواهي موقت پايان تحصيلات ديپلم-گواهي اصلي ديپلم-6 قطعه عكس-پوشه =3 رنگ هست شما با توجه به رشتت يك رنگ مشخص بايد بببري و يك گيره -چيزي يادم نيست ديگه.اميدوارم كمكت كرده باشم..
در ضمن وقتي ميري براي ثبت نام بايد شهريه ترم اولو بپردازي .شما پول ترم اولم با خودت ببر.

kalepoook
12-04-2010, 17:11
سلام
از دوستان کسی فرهنگ و هنر واحد 11 قبول نشده؟

arash66_2m
13-04-2010, 16:49
سلام دوستان یه سوالی داشتم /.
کسی از لیسانس دوم خبری داره ؟
لیسانس دوم در سه ترم ...
آیا این هستش و آیا من می تونم ثبت نام کنم و چطوری ؟ دانشگاه آزاد شبستر درس می خونم /.

خوشحال میشم یه راهنمایی بکنید /.

farshidshd
14-04-2010, 17:26
سلام دوستان یه سوالی داشتم /.
کسی از لیسانس دوم خبری داره ؟
لیسانس دوم در سه ترم ...
آیا این هستش و آیا من می تونم ثبت نام کنم و چطوری ؟ دانشگاه آزاد شبستر درس می خونم /.

خوشحال میشم یه راهنمایی بکنید /.

منظورت از لیسانس دوم چیه؟

آیا منظورت معادل هست؟

arash66_2m
14-04-2010, 19:28
منظورت از لیسانس دوم چیه؟

آیا منظورت معادل هست؟

نه !

منظورم همونی هستش که تقریبا اواخر شهریور تو تلویزیون اینا گفتن و بحث و گفتگو شد هستش /.

این لینک خبر ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshidshd
15-04-2010, 12:11
خب همه چی توی همون لینکی که گذاشتی نوشته شده دیگه. هنوز اجرایی نشده و تصمصم نگرفتن

123arash
16-04-2010, 10:27
دوستان من ثبت نام كردم و فردا ميرم دانشگاه ولي چيزي بهم موقع ثبت نام ندادند مثل شماره دانشجويي-ليست كتابها و ..
اگر فردا برم به كي بگم كه اينارو بهم بده و به نظر شما فردا صبح ساعت چند كلاسها شروع ميشه؟
متشكرم..

farshidshd
16-04-2010, 13:28
دوستان من ثبت نام كردم و فردا ميرم دانشگاه ولي چيزي بهم موقع ثبت نام ندادند مثل شماره دانشجويي-ليست كتابها و ..
اگر فردا برم به كي بگم كه اينارو بهم بده و به نظر شما فردا صبح ساعت چند كلاسها شروع ميشه؟
متشكرم..

مگه میشه پرینت انتخاب واحدتو بهت ندن؟؟

سایت دانشگاهتون برو.

فردا هم صبح برو پیش کارشناس رشته خودت.

معمولا صبح ها ساعت 8 کلاسا شروع میشه

eblisandenzo
16-04-2010, 17:19
سلام بچه ها . منم قبول شدم ولی هنوز ثبت نام نکردم . الن دیدم که مهلتش تا 26 بوده . حالا من چه کنم . حالا من مهم نیستم . دختر خالم هم شرکت کرده و منتظر جواب من بود که بهش بگم ثبت نام کی هستش . تو رو خدا کمک کنین . آبروم جلوش نره .

unlife
16-04-2010, 21:54
بچه ها من کنکور کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت کردم.چند روز پیش sms زدن بهم که تبریک میگیم قبول شدی برو سایت سنجش.اما تو سایت هرچی اسمم و ... وارد میکنم.میگه چنین داوطلبی وجود نداره.
به نظرتون چرا من اونجا وجود ندارم؟

Akhavan
16-04-2010, 22:52
سلام بچه ها . منم قبول شدم ولی هنوز ثبت نام نکردم . الن دیدم که مهلتش تا 26 بوده . حالا من چه کنم . حالا من مهم نیستم . دختر خالم هم شرکت کرده و منتظر جواب من بود که بهش بگم ثبت نام کی هستش . تو رو خدا کمک کنین . آبروم جلوش نره .
مبارکه..

ثبت نام با تاخیر انجام بدید.. بهتره از همین فردا برید و کار ثبت نامتون رو انجام بدید، نگران نباشید، ثبت نامتون میکنن.

بچه ها من کنکور کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت کردم.چند روز پیش sms زدن بهم که تبریک میگیم قبول شدی برو سایت سنجش.اما تو سایت هرچی اسمم و ... وارد میکنم.میگه چنین داوطلبی وجود نداره.
به نظرتون چرا من اونجا وجود ندارم؟
مطمئنا اطلاعاتت رو اشتباه وارد میکنی.
دقت کن.. اگه درست وارد کنی که بهت جواب میده.

unlife
20-04-2010, 08:02
مگه نباید شماره پرونده ای که تو کارت بود وارد کنم؟شماره شناسنامه ام رو هم که درست میزنم ولی نمیاد که.
حوصله ام سر رفت از بس زدم و گفت داوطلبی به این مشخصات وجود نداره.

S-M-P30
20-04-2010, 13:27
سلام دوستان

برای ثبت نام کنکور کجا باید برم ؟ ( کنکور دانشگاه علمی و کاربردی )
در ضمن این کنکوری که میخواد حذف شه ربطی به این کنکور داره ؟

دیپلم داوطلب آزاد و رشته ی کار و دانش هستم ( معدل 14.3 )
واسه این دانشگاه نیازی نیست که پیش دانشگاهی بخونم ؟

نکنه هردوش یکیه؟
این با همون کنکور سراسری یکیه ؟

لطفا یکی واسه منه بی سواد توضیح بده ( ممنون میشم )

123arash
21-04-2010, 10:14
سلام دوستان

برای ثبت نام کنکور کجا باید برم ؟ ( کنکور دانشگاه علمی و کاربردی )
در ضمن این کنکوری که میخواد حذف شه ربطی به این کنکور داره ؟

دیپلم داوطلب آزاد و رشته ی کار و دانش هستم ( معدل 14.3 )
واسه این دانشگاه نیازی نیست که پیش دانشگاهی بخونم ؟

نکنه هردوش یکیه؟
این با همون کنکور سراسری یکیه ؟

لطفا یکی واسه منه بی سواد توضیح بده ( ممنون میشم )

سلام..
اگر قبلا يعني 14 اسفند 88 كنكور دادي و قبول شدي برو ثبت نام كن.
براي مقطع كارداني ديپلم كافيه ولي بالاتر كه بخواي بري پيش دانشگاهي ميخواد.
اگر سربازي كردي ميتوني بدون كنكورش بري كه فكر نكنم مهلتش مونده باشه..
اين دانشگاه با سراسري فرق داره ولي همينو بگم مدركش مثل سراسري هست و از ازاد معتبرتره و حتي از پيام نور و غير انتفاعي..

S-M-P30
21-04-2010, 13:13
ممنون دوست عزیز
من اصلا تا به حال توی هیچ کنکوری شرکت نکردم
تاریخ ثبت نام کنکور جامع کی هست ؟

منظور از کاردانی همون فوق دیپلمه ؟

میتونم بعد از فوق دیپلم برم پیش دانشگاهی و بعدش بالاتر از کاردانی بخونم ؟ یا قبلش باید پیش دانشگاهی رو بگذرونم ؟
یعنی با این دیپلمی که من دارم بیشتر از فوق دیپلم رو نمیشه گذروند ؟
شرمنده دوستان ولی من کلا اطلاعاتم صفره
ممنون میشم راهنماییم کنید

سربازی رو هم که میخوام دو-سه هفته دیگه برم و بعد برم دانشگاه .......
معاف از رزم هم هستم

123arash
21-04-2010, 13:46
خواهش ميكنم..
بله منظور فوق ديپلمه..
تاريخ ثبت نام كنكور كه فكر كنم دي ماه سال گذشته بود و 14 اسفند هم امتحان داديم و تمام شد.
من پيش دانشگاهي دارم ولي قبول نكردند بالاتر از كارداني شركت كنم..
شما فكر كنيد كه بخواي از كلاس اول دبستان شروع نكني ولي از كلاس 5 شروع كني كه محاله..
كارداني هم مثل كلاس اوله--اول كارداني بعد بالاتر..
اگر ديدي فرصت ثبت نام تمام شده براي فكر كنم 8 يا 9 بعد شايد هم كمتر درس بخون و برو همين كارداني خيلي راحت قبول ميشي..
در كنكور كارداني فقط دروس عمومي ميخوني مثل ادبيات-عربي-زبان انگليس-ديني...ديگه كتاب ديگه نميخواد بخوني..
خيلي راحت قبول ميشي..

S-M-P30
21-04-2010, 19:10
دوباره سلام

همونطور که میدونید من رشته ی کار و دانش هستم و این رشته پیش دانشگاهی نداره
و اینطور که دوست خوبم 123arash توضیح داد من نمیتونم بدون پیش دانشگاهی بیشتر از کاردانی جلوتر برم

یعنی اگه من تا کاردانی رو با موفقیت بگذرونم ، میتونم بعدش به کارشناسی برم یا نه ؟ ( بدون مدرک پیش دانشگاهی )
اگه امکان پذیره چطور باید اینکارو کنم ؟
نکنه باید بعد از کاردانی دوباره برم دوره پیش دانشگاهی رو بگذرونم ؟

میدونم سوالام مسخرس ولی من کاملا در این زمینه آماتورم

درضمن اگه تا کاردانی بیشتر نمیتونم ادامه بدم پس یعنی فایده ای نداره ، چون مدرک فوق دیپلم که بدرد نمیخوره ، . درسته ؟

اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم جوابمو بده ..........

farshidshd
22-04-2010, 19:31
دوباره سلام

همونطور که میدونید من رشته ی کار و دانش هستم و این رشته پیش دانشگاهی نداره
و اینطور که دوست خوبم 123arash توضیح داد من نمیتونم بدون پیش دانشگاهی بیشتر از کاردانی جلوتر برم

یعنی اگه من تا کاردانی رو با موفقیت بگذرونم ، میتونم بعدش به کارشناسی برم یا نه ؟ ( بدون مدرک پیش دانشگاهی )
اگه امکان پذیره چطور باید اینکارو کنم ؟
نکنه باید بعد از کاردانی دوباره برم دوره پیش دانشگاهی رو بگذرونم ؟

میدونم سوالام مسخرس ولی من کاملا در این زمینه آماتورم

درضمن اگه تا کاردانی بیشتر نمیتونم ادامه بدم پس یعنی فایده ای نداره ، چون مدرک فوق دیپلم که بدرد نمیخوره ، . درسته ؟

اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم جوابمو بده ..........

کی گفته بدون پیش دانشگاهی نمیشه بیشتر از کاردانی رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

با مدرک دیپلم کار و دانش و فنی حرفه ای میتونید کاردانی بگیرید بعدش کارشناسی بعدش ارشد و الی آخر

فرق کار دانشی ها و فنی ها در اینه که بدون پیش دانشگاهی دیپلم میگیرن و میرن واسه کاردانی
ولی نظری ها با پیش دانشگاهی دیپلم میگرن و میتونن برن واسه کارشناسی( کاردانی ندارن )

کارشناسی اونا 8 ترمه . کارشناسی شما 4 ترم که البته 4 ترم هم باید کاردانی بگذرونید

من خودم دیپلم کامپیوتر دارم ( فنی ) کاردانی کامپیوتر خوندم الانم دارم کارشناسی میخونم و بعدش انشاالله میرم وااسه ارشد...
کار دانشی های زیادی هم باهام همکلاسن...

پس اینکه بدون پیش دانشگاهی نمیشه از کاردانی بالاتر رفت یه حرف بی اساسه...

.موفق باشید

mg player
24-05-2010, 12:44
سلام من مهندسی کامپیوتر در علمی کاربردی می خونم می خوام بدونم کسی می دونه مدرک این دانشگاه اعتبار بین المللی داره یا نه یه بدبختی بخواد بره اونور اب برا ادامه تحصیل مدرکش قبول مکنن یا نه
چون من توی کتابی خوندم که فقط مدرک ازاد و سراسری قبول می کنن :41::41:

chat
24-05-2010, 19:16
سلام من مهندسی کامپیوتر در علمی کاربردی می خونم می خوام بدونم کسی می دونه مدرک این دانشگاه اعتبار بین المللی داره یا نه یه بدبختی بخواد بره اونور اب برا ادامه تحصیل مدرکش قبول مکنن یا نه
چون من توی کتابی خوندم که فقط مدرک ازاد و سراسری قبول می کنن :41::41:

نخیر، اینجور که من شنیدم مدرک علمی کاربردی قابل ترجمه در خارج از کشور است.

Iranian boy10
14-06-2010, 18:04
سلام ، آزمون كارداني فني و حرفه اي علمي و كاريردي كي هست كسي خبري دار ه ؟!
ممنون :40:

hamidrezaj
02-07-2010, 08:14
سلام

دوستان می دونن آزمون کاردانی پیوسته یا ناپیوسته علمی کاربردی 89 کی هست؟

چون هیچ خبری ازش نیست و از سوالات عمومی که میدن از کجا میشه سوالات رو پیدا کرد و سطحش چطوریه؟

منتظرم با تشکر

farshidshd
02-07-2010, 17:29
وقتش نشده هنوز. هروقت اعلام شد تو سایتش میزنن:

masoudboy
03-07-2010, 13:11
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، با ادغام دانشگاه جامع علمي‌ـ‌كاربردي، آموزشكده‌هاي فني-حرفه‌اي و سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور، تشكيل "سازمان ملي مهارت " ابلاغ شد.

بر اساس تصميم شوراي عالي اداري، پذيرش دانشجوي جديد در دوره‌هاي علمي‌ـ كاربردي و آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي از سال 1389 متوقف و پذيرش دانشجو در صورت نياز بنا به تشخيص وزارت علوم،‌تحقيقات و فناوري توسط دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي وابسته به وزارتخانه مذكور انجام مي‌شود.

بعلاوه، مراكز آموزش علمي‌ـكاربردي وابسته به دستگاه‌هاي اجرايي كه مي‌بايست از تجهيزات و تخصص‌هاي ويژه موجود در دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط بهره گيري كنند براساس سياست‌هاي ابلاغي سازمان ملي مهارت براي آموزش مهارت هاي اين سازمان ادامه فعاليت خواهند داد.

به منظور ترويج آموزش‌هاي مهارتي و افزايش بهره‌وري در بخش‌هاي صنعت كشاورزي و خدمات دستورالعمل‌ها و ضوابط الزام‌آور براي به‌كارگيري نيروي انساني ماهر در دستگاه‌هاي عمومي‌و بخش خصوصي از طريق وزارت كار و امور اجتماعي و معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور ابلاغ مي‌شود.

همچنين به منظور تحقق اهداف اين مصوبه كميته‌اي متشكل از وزراي كار و امور اجتماعي، علوم تحقيقات و فناوري و آموزش و پرورش و معاونين توسعه مديريت و سرمايه انساني و برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور تشكيل و نسبت به اجرايي شدن اين مصوبه از طريق تهيه و ابلاغ دستور العمل‌هاي مورد نياز ظرف هشت ماه اقدام خواهند كرد. دبيرخانه كميته مزبور در سازمان ملي مهارت مستقر خواهد بود.

دانشگاه‌ها و واحد‌هاي آموزشي و پژوهشي وابسته به دستگاه‌هاي اجرايي نيز براساس فهرست تهيه شده توسط كميته فوق طي مدت دو سال از دستگاه مربوط منتزع و حسب مورد به وزارت علوم، ‌تحقيقات و فناوري يا سازمان ملي مهارت منتقل مي‌گردند موارد استثنا با تشخيص كميته تعيين مي‌شود.

بدين ترتيب، وزارت علوم،‌تحقيقات و فناوري و سازمان ملي مهارت موظفند زمينه واگذاري واحد هاي آموزش عالي يادشده را براساس قوانين و مقررات به بخش غير دولتي فراهم كرده و ادامه فعاليت موسسات آموزشي موجود غيردولتي در اين زمينه‌ها را به نحو مناسب و متناسب با ضوابط و آموزش هاي جديد سازمان ملي مهارت فراهم آورند.

اعضاي هيئت علمي‌دانشكده‌ها و موسسات آموزش عالي مربوطه نيز ضمن رعايت ضوابط و مقررات مربوطه و در صورت موافقت به دانشگاه پيام‌نور منتقل خواهند شد.

دانش آموزان فارغ التحصيلان هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي وابسته به آموزش و پرورش مانند ساير دانش‌آموزان داراي مدرك ديپلم مجاز به شركت در آزمون سراسري (كنكور) هستند و براي ادامه تحصيل آنان در صورت عدم وجود رشته‌هاي مناسب، ‌وزارت علوم،‌تحقيقات و فناوري نسبت به ايجاد آنها اقدام خواهد كرد.

معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور در قبال انتقال امكانات آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش به سازمان ملي مهارت، ‌اعتبارات لازم را براي تجهيز هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش در بودجه سنواتي اختصاص خواهد داد.

سازمان ملي مهارت همچنين موظف است نسبت به طراحي و استقرار « نظام صلاحيت‌هاي حرفه‌اي ملي ايران» جهت اعتبار بخشي به آموزش هاي مهارتي (فني و حرفه‌اي) در سطوح مختلف اقدام كند به طوري كه در چارچوب نظام صلاحيت‌هاي حرفه‌اي ملي ايران امكان ارتقاء مهارت آموختگان سطوح پايين‌تر به سطوح پيشرفته و عالي مهارتي كه داراي آموزش تحصيلي و استخدامي ‌متناظر با نظام آموزشي رسمي‌ كشور باشد وجود داشته باشد.

وزارت كار و امور اجتماعي مسئول اجراي اين مصوبه خواهد بود و گزارش اجراي اين مصوبه را حداكثر تا پايان سال 1389 به شوراي عالي اداري ارائه خواهد كرد.

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:40 AM ----------

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، كامران دانشجو، وزير علوم‌، تحقيقات و فناوري در حاشيه بازديد از برگزاري آزمون سراسري سال 89 در دانشگاه علم و صنعت ايران در جمع خبرنگاران در خصوص مباحث مطرح پيرامون دانشگاه علمي كاربردي اظهار داشت: اين مسئله در شوراي عالي اداري در بهمن‌ماه سال گذشته تصويب شده بود كه مصوبه آن در تاريخ 4 تيرماه به ما ابلاغ شد.

وي با بيان اينكه بنده مجري اين مصوبات ابلاغ شده هستم، افزود: در يكي از بندهاي اين مصوبه اعلام شده بود كه در سال 89 دانشگاه علمي‌ كاربردي دانشجو نمي‌پذيرد.

وزير علوم با بيان اينكه بر اساس اين مصوبه دانشگاه علمي كاربردي، آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و سازمان فني و حرفه‌اي در سال 89 با هم ادغام مي‌شوند، گفت: تمام اين نهادها پس از ادغام به سازمان ملي مهارت تبديل مي‌شوند و هيچكدام از آنها پذيرش دانشجو نخواهند داشت و تنها كارآموز و يا مهارت‌آموز جذب خواهند كرد.

دانشجو با بيان اينكه نگراني خاصي در مورد دانشجويان كنوني دانشگاه علمي كاربردي نيز وجود ندارد خاطرنشان كرد: در اين مصوبه تكليف دانشجويان دانشگاه علمي كاربردي نيز مشخص شده و اين دانشجويان تا زمان فارغ‌التحصيلي مطابق روش‌هاي قبلي به تحصيل خود ادامه مي‌دهند.

وي با بيان اينكه براي تحصيل و فارغ‌التحصيلي اين دانشجويان 4 سال زمان در مصوبه شوراي عالي اداري در نظر گرفته شده است، اضافه كرد: تمام تمهيدات لازم در اين مصوبه انديشيده شده تا براي كساني كه تاكنون در اين دانشگاه پذيرفته شده‌اند، مشكلي رخ ندهد.

وزير علوم با بيان اينكه بر اساس اين مصوبه هنرستاني‌ها هم مي‌توانند در كنكور سراسري شركت كنند، اظهار داشت: در مورد وضعيت آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي آقاي حاجي‌بابايي وزير محترم آموزش و پرورش بايد اظهارنظر كند.

دانشجو در خصوص اعلام تاريخ آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي از سوي سازمان سنجش نيز خاطرنشان كرد: اين موارد مربوط به پيش از ابلاغ مصوبه شوراي عالي اداري است و اين مصوبه نيز هنوز به سازمان سنجش ابلاغ نشده است و اعلام تاريخ آزمون نيز در گذشته نيز بر اساس درخواست آموزش و پرورش انجام شده بود.

وي در همين زمينه اضافه كرد: با توجه به اينكه ابلاغيه جديد در اين زمينه صادر شده است و ما هم بر اساس همين ابلاغيه در خصوص دانشگاه علمي كاربردي تصميم‌گيري مي‌كنيم، وزارت آموزش و پرورش هم بايد در خصوص آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي مطابق مصوبه شوراي عالي اداري تصميم‌گيري كند.

وزير علوم در پاسخ به اين سؤال كه آيا براي هنرستاني‌ها يك گروه آزمايشي جديد در كنكور سراسري در نظر گرفته خواهد شد، اظهار داشت: اين مسئله بايد به صورت كارشناسي بررسي شود و اگر نيازي به آن احساس شود آنرا عملي خواهيم كرد.

دانشجو با بيان اينكه مصوبه شوراي عالي اداري داراي 13 بند مختلف است، افزود: در اين مصوبه تكليف دانشجويان، كارمندان و حتي اعضاي هيئت علمي دانشگاه علمي كاربردي مشخص شده است كه بر اساس آن اعضاي هيئت علمي به دانشگاه پيام نور منتقل مي‌شوند.

وي با بيان اينكه در صورت نياز رشته‌هاي اين دانشگاه نيز تطبيق داده خواهند شد، گفت: اگر نيازي به رشته‌هاي موجود در دانشگاه علمي كاربردي احساس شود مي‌توانيم اين رشته‌ها را به ساير دانشگاه‌هاي كشور منتقل كنيم.

وزير علوم در پايان در پاسخ به سوالي در خصوص ساماندهي وضعيت شهريه مؤسسات آموزشي غير انتفاعي يادآور شد: بازنگري در اساسنامه مؤسسات آموزش عالي غير انتفاعي و همچنين چگونگي حمايت در آنها در برنامه‌هاي وزارت علوم قرار دارد كه بر همين اساس نظارت‌ها بيشتر شده و حمايت‌ها نيز بيشتر خواهد شد.

عليرضا خان
04-07-2010, 11:42
من دانشجوي مقطع كارداني در دانشگاه علمي كاربردي هستم.

تصميم داشتم براي ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي ناپيوسته همان دانشگاه علمي كاربردي را انتخاب نمايم. البته از روي اجبار؛ چون تنها دانشگاهي كه در كشور رشته ما (فيلمسازي) را در مقطه كارشناسي ناپيوسته دارد دانشگاه علمي كاربردي است.

حال تكليف امثال ما چه مي شود؟

hamidrezaj
08-07-2010, 07:01
ای بابا

پس الان برادر من می خواست تو دانشگاه علمی کاربردی شهریور یا مهر شرکت کنه

پس تکلیفش چیه باید یه سال واسته برای کنکور بخونه؟ چون امسال کنکور شرکت نکرد و می خواست بره علمی کاربردی.

پس بیشعورها چرا حداقل یه سال زودتر نمیگن مردم تکلیفشون رو بدونن.

دوستان نظرشون چیه چون پیام نور هم که واقعا مزخرفه , هر چقدر هم مدرکش معتبر باشه اینقدر سخت میگیرن که

طرف افسردگی بگیره تازه کی حوصله داره کتابهای 400 صفحه ای رو تو خونه بخونه.

منتظرم با تشکر

ehsan_jan3
20-07-2010, 14:18
سلام .رشته های آکادمیک علمی کاربردی به دانشگاههای دولتی ملحق شدن .

bayern
21-07-2010, 11:18
سلام
دوستان اگر ممکنه چند تا دانشگاه علمی کاربردی بمن معرفی کنید که بتونم واحدهای افتاده خودم رو بگیرم...رشته نرم افزار.و الان پودمان 6 هستم.دانشگاه خودمون ارائه نمیده
واحد های افتاده=ریاضی پیش....برنامه سازی شی گرایی و شبکه....من خیلی جا ها گشتم...ولی از شانس من ترم تابستونی نرم افزار ارائه نکرده بودن...اگه دانشگاهی میشناسید که ارائه میدم..منون میشم خبرم کنید و ادرس و سایت دانشگاه رو بهم بدید

basketball
21-07-2010, 12:16
سلام
من 17 سال دارم و امسال دیپلم طراحی صفحات وب کاردانشم را گرفتم با معدل 15/90
آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن یا گرافیک رایانه ای یا همچین چیزی رو داره
سپاس

france
01-08-2010, 23:39
سلام
من 17 سال دارم و امسال دیپلم طراحی صفحات وب کاردانشم را گرفتم با معدل 15/90
آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن یا گرافیک رایانه ای یا همچین چیزی رو داره
سپاس

با سلام

بله دوست عزیز خبر ذیل رو ببینید:

tiyam 01
05-08-2010, 19:31
سلام
میگن دانشگاه علمی کابردی میخواد منحل بشه درسته؟ امسال ثبت نام نمیکنن؟

music6808
05-08-2010, 22:02
سلام
این تاپیک که خیلی طولانیه!
کسی میتونه بهم بگه دفترچه کاردانی پودمانی - علمی کاربردی بدون کنکور توی نیمه ی اول چه موقع میاد؟
آخه شنیدم دو سری دفترچه میاد
یکی تو نیمه ی اول
یکی تو نیمه ی دوم
این دفترچه ی نیمه ی اول کی میاد؟
مرسی

france
08-08-2010, 20:19
سلام
کسی میتونه بهم بگه دفترچه کاردانی پودمانی - علمی کاربردی بدون کنکور توی نیمه ی اول چه موقع میاد؟
آخه شنیدم تو سری دفترچه میاد
یکی تو نیمه ی اول
یکی تو نیمه ی دوم
مرسی

با سلام

در سال 87 بار اول اردیبهشت ماه و متعاقبا باز شهریور همان سال ولی سال 88 از 20 بهمن الی 28 بهمن ثبت نام اغاز گردید.

عليرضا خان
08-08-2010, 22:15
سلام
آخه شنیدم تو سری دفترچه میاد
یکی تو نیمه ی اول
یکی تو نیمه ی دوم
مرسی

با سلام...

دفترچه های جدید پودمانی(بدون کنکور) دانشگاه جامع علمی کاربردی به احتمال زیاد از اواخر شهریور (سی ام) توزیع خواهد شد.

ehsan_jan3
09-08-2010, 20:03
رشته های آکادمیک رفتن جزو دانشگاههای دولتی

farshidshd
10-08-2010, 11:35
سلام
میگن دانشگاه علمی کابردی میخواد منحل بشه درسته؟ امسال ثبت نام نمیکنن؟

سلام.

خیر درست نیست. و ثبت نام هم میکنن

HELLBOY_HP
15-08-2010, 18:52
سلام دوستان زمان ثبت نام بعدي علمي كاربردي چه تاريخيه؟

farshidshd
16-08-2010, 18:06
سلام دوستان زمان ثبت نام بعدي علمي كاربردي چه تاريخيه؟

هنوز چیزی اعلام نشده.

اعلام شد مطمئنا خبر دار میشین.

tiyam 01
16-08-2010, 18:12
سلام.

خیر درست نیست. و ثبت نام هم میکنن

کی ثبت نام میکنن

Grand
17-08-2010, 00:55
یه سوال داشتم؛ اگر یک دانشجوی پودمانی بعد از گذروندن تمامی واحدها و شرکت در آزمون نهایی، موفق نشه نمره قبولی آزمون رو بدست بیاره چیکار باید بکنه؟ شنیدم سه بار حق شرکت در آزمون رو داره، درسته؟ خوب اگه در هر سه آزمون نمره حد نصاب رو نتونه به دست بیاره چی میشه؟

hosseingrami
22-08-2010, 13:39
سلام به همگي دوستان!
ببخشيد من چند تا سوال داشتم که قبلش بايد يه توضيحاتي از خودم بده!

دانشگاه علمي کاربردي فقط کارداني داره؟ پيوسته نداره؟اگه داشت حتما بايد پيوسته شرکت کنم؟نميشه همين کارداني رفت و مثلا کنکور امتحان داد و يه رشته قبول شد و بعد تطبيق واحد داد؟حالا هر رشته اي که باشه و پيوسته يا ناپيوسته هم باشه؟

من هدفم اين هست که چند روز ديگه امتحان پيش دارم که اوناي ترم 2 رو امتحان ميدم و دي ماه هم يک ها رو امتحان ميدم خوب اگه کلا قبول شدم که چه بهتر ولي اگه قبول نشدم پيش رو!
برم علمي کاربردي شرکت کنم و اگه بتونم عقب مونده هاي پيش رو هم بگذرم(ميشه؟) و تا کنکور 90 سر کنم و بعد اگه رشته خوبي ترجيحا دولتي قبول شدم تطبيق واحد بدم و بقيش هم که خدا بزرگه! نظرتون چيه ميشه همچنين چيزي؟

سوال بعديم اسن هست که کلا چه رشته هاي خوب و تاپي اين علمي کاربردي داره؟من به رشته هايي که مربوط به رايانه و موبايل و فناوري بشه علاقه دارم؟

رشته آي تي و آي تي سي چه جوري هست؟چرا اين قدر در موردش بد ميگند؟ميگند سخته و انصرافي زياد داره؟
نظر شما چيه؟
با توجه به اين که من علاقه هم دارم نظرتون چيه؟

homa m
23-08-2010, 06:14
سلام
من یه چند تا سوال داشتم راجع به پودمانی
اینکه معدل کل دیپلم باید چند باشه؟
آزمون جامع اون چجوریه ؟چند تاست ؟ آسونه؟ چون من دو سری فراگیر پیام نور دادم
ولی بخاطر اطلاع رسانی ضعیفش و استادای مشنگش که اصلا نمیدونن وضعیت و شرایط قبولی اون چی هست متاسفانه رد شدم
و تنها چیزی که ازش برام موند وقت و پول از دست رفته بود و حالا هم
چون انرژی و وقت لازم برای کنکور دادن رو ندارم میخوام کمی بیشتر راجع به این پودمانی بدونم
در کل میخوام بدونم دست آخر پشیمون نمیشم که چرا رفتم پودمانی اونم رشته آی تی
لطفا راهنماییم کنید امروز که نتیجه فراگیرم رو دیدم خیلی ناامید شدم از وقتی که از کارم زدم و دو سری نشستم
پای پیام نور

hosseingrami
23-08-2010, 22:09
سلام به همگي دوستان!

دانشگاه علمي کاربردي فقط کارداني داره؟ پيوسته نداره؟اگه داشت حتما بايد پيوسته شرکت کنم؟نميشه همين کارداني رفت و مثلا کنکور امتحان داد و يه رشته قبول شد و بعد تطبيق واحد داد؟حالا هر رشته اي که باشه و پيوسته يا ناپيوسته هم باشه؟

من هدفم اين هست که چند روز ديگه امتحان پيش دارم که اوناي ترم 2 رو امتحان ميدم و دي ماه هم يک ها رو امتحان ميدم خوب اگه کلا قبول شدم که چه بهتر ولي اگه قبول نشدم پيش رو!
برم علمي کاربردي شرکت کنم و اگه بتونم عقب مونده هاي پيش رو هم بگذرم(ميشه؟) و تا کنکور 90 سر کنم و بعد اگه رشته خوبي ترجيحا دولتي قبول شدم تطبيق واحد بدم و بقيش هم که خدا بزرگه! نظرتون چيه ميشه همچنين چيزي؟

سوال بعديم اسن هست که کلا چه رشته هاي خوب و تاپي اين علمي کاربردي داره؟من به رشته هايي که مربوط به رايانه و موبايل و فناوري بشه علاقه دارم؟

رشته آي تي و آي تي سي چه جوري هست؟چرا اين قدر در موردش بد ميگند؟ميگند سخته و انصرافي زياد داره؟
نظر شما چيه؟

سلام
ولی بخاطر اطلاع رسانی ضعیفش و استادای مشنگش که اصلا نمیدونن وضعیت و شرایط قبولی اون چی هست متاسفانه رد شدم
چون انرژی و وقت لازم برای کنکور دادن رو ندارم میخوام کمی بیشتر راجع به این پودمانی بدونم
لطفا راهنماییم کنید امروز که نتیجه فراگیرم رو دیدم خیلی ناامید شدم از وقتی که از کارم زدم و دو سری نشستم
پای پیام نور

سلام دوستان گل گلاب پس چي شد ببخشيد يکي تجربش رو نداره به من و اين رفيق جواب بده؟

azinaa
24-08-2010, 15:51
سلام دوستان
من لیسانی برق دارم. اما چون واسم کاری پیدا نشده تصمیم گرفتم ارشد بخونم. اما بازم چون حوصله ی شرکت دوباره تو کنکور و این مسخره بازیارو ندارم می خوام 1جایی درس بخونم که بتونم زود مدرکشو بگیرم. بنظرم علمی کاربردی خوبه. فقط می خوام راجع به شهریش بپرسم و اینکه کاردانی رو می تونم جند ترمه(بیشترین سرعت) تموم کنم؟
تاپیک های قبلی در مورد شهریه بود ولی قدیمی بود. جدیداً چطوره؟

hosseingrami
24-08-2010, 23:24
سلام دوستان گل گلاب پس چي شد ببخشيد يکي تجربش رو نداره به من و اين رفيق جواب بده؟

سلام دسوتان پس چي شد ببخشيد لطف کنيد جواب بدين يه دنيا ممنون ميشم!
يه وسال ديگه هم دارم اين که از نظر آموزش علمي کاربردي چه فرقايي با دولتي داره؟

tiyam 01
24-08-2010, 23:52
سلام به همگي دوستان!

نظر شما چيه؟

سلام من اینا رو میدونم
ترمی داره و پودمانی.. پیوسته داره و ناپیوسته
ترمی باید آزمون بدی مثل کنکور سراسری آزمون هم آخرای ساله.... پودمانی بدون کنکوره بیشتر بر اساس معدله و یه سری چیزای دیگه دوبار در سال ثبت نام میکنن

سلام
پای پیام نور

من پارسال با معدل کل 14 یه بار آی تی شهرمون و یه بارم آی تی کرمانشاه قبول شدم اما به خاطر یه سری مشکلات نرفتم. امسال باز میخوام ثبت نام کنم
آزمون جامع اطلاع زیادی ندارم اما شنیدم سخته. مثل اینکه اگه پروژه اشتغال زایی داشته باشی یا تو کارشناسی ناپیوسته قبول شی از آزمون جامع معاف میشی

homa m
25-08-2010, 02:17
من پارسال با معدل کل 14 یه بار آی تی شهرمون و یه بارم آی تی کرمانشاه قبول شدم اما به خاطر یه سری مشکلات نرفتم. امسال باز میخوام ثبت نام کنم
آزمون جامع اطلاع زیادی ندارم اما شنیدم سخته. مثل اینکه اگه پروژه اشتغال زایی داشته باشی یا تو کارشناسی ناپیوسته قبول شی از آزمون جامع معاف میشی

معافیت از آزمون برای کسایی که به نوعی کارآفرینی کردند مثلا جواز یک آموزشگاه یا راه اندازی تولیدی ....هم شامل میشه؟

........یکیم اینکه من شنیدم که موقع ثبت نام شرط معدل لازمه .... حد نصاب معدل چند باید باشه

.......یه سوال دیگه اینکه برای من که رشتم تجربی بوده چون میخوام به زیر رشته های ریاضی ( it )برم شنیدم که انگار باید دو تا درس تخصصی ریاضی و فیزیک رو پاس کنم .......

لطفا جوابمو بدید دربارش خیلی درگیری فکری دارم .....

tiyam 01
25-08-2010, 08:36
معافیت از آزمون برای کسایی که به نوعی کارآفرینی کردند مثلا جواز یک آموزشگاه یا راه اندازی تولیدی ....هم شامل میشه؟

........یکیم اینکه من شنیدم که موقع ثبت نام شرط معدل لازمه .... حد نصاب معدل چند باید باشه

.......یه سوال دیگه اینکه برای من که رشتم تجربی بوده چون میخوام به زیر رشته های ریاضی ( it ) برم شنیدم که انگار باید دو تا درس تخصصی ریاضی و فیزیک رو پاس کنم .......

لطفا جوابمو بدید دربارش خیلی درگیری فکری دارم .....

سوال اول رو دقیق نمیدونم فکر کنم باید زمان تحصیل اشتغال زایی داشته باشی. میدونی بری خود سایت دانشگاه علمی کاربردی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفتم خوب. من یه بار با معدل 14 تو آی تی کرمانشاه قبول شدم. یه نفر هم با معدل 15 تو مکانیک مشهد قبول شده بود. فکر کنم نمیخواد معدل زیاد بالا باشه. بستگی به شهری داره که میخوای توش قبول شی
سوال سوم هم فکر نکنم. دوستم دانشجوی علمی کاربردیه ازش میپرسم

---------- Post added at 09:36 AM ---------- Previous post was at 09:35 AM ----------

ثبت نام دوره های كارداني پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی دهه سوم شهریور ماه انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر عبدا... افشار ، معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی در 145 کد رشته ، 2080 کد رشته محل ، 466 مرکز آموزش علمی کاربردی در 30 استان كشور صورت می پذیرد . وی تصریح کرد : پذیرش این دوره در 4 گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام می شود . دکتر افشار در ادامه اظهار داشت : متقاضیان می بایست در زمان مقرر كه توسط سازمان سنجش آموزش كشور اعلام مي شود با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور ،دفترچه های ثبت نام را دریافت نموده و به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند . معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود : پذیرش در دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت های بومی و غیر بومی ، سهمیه شاغل ، آزاد و ایثارگر انجام می شود . دکتر افشار در خاتمه اظهار داشت : داوطلبان مرد می بایست دارای کارت پایان خدمت باشند .

ahriman323
25-08-2010, 09:11
من معدل دیپلم 16/41 هست پس میشه امیدوار بود.دی:
دوستان بله نظرتون ازاد برم بهتره یا علمی کاربردی/رشته الکترونیک
راستی دوستان علمی کاربردی برای تطبیق واحد چه نمره ای را قبول میکنه؟!ازاد چطور؟!

hosseingrami
25-08-2010, 14:48
[QUOTE=tiyam 01;5318169]
سلام من اینا رو میدونم
ترمی باید آزمون بدی مثل کنکور سراسری آزمون هم آخرای ساله.... پودمانی بدون کنکوره بیشتر بر اساس معدله و یه سری چیزای دیگه دوبار در سال ثبت نام میکنن

سلام ممنون رفيق جواب دادي!
ببخشيد مثلا همين رشته It رو پيوسته داره؟
ببخشيد من از سايت دانشگاه اون چيزايي که بايد بفهمم نميفهمم!
تو مطالب هم گفتم اگه ميدونيد بگيد که کلا چه رشته هايي داره علمي کاربردي؟
اين ترمي 100 درصد بهتره ديگه نه؟
به جز آزمونش چه شرايطي بايد داشته باشي؟!
فقط عمومي ها براي آزمون کافيه؟
:10:

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

سلامي دوباره !
لطف کنيد مطالب بالا رو جواب بديد و بعد اين رو هم از قلم نندازيد!
ببخشيد يکي از دوستان ميگفت که تو به جاي انکه چند سال از بهترين عمرهات رو بياي اين رشته رو بخوني بيا فني حرفه اي و بگذرونش تازه مدرکش 4 سال سابقه کار هم هست و اين جور حرف ها و ميگه اکثر کسايي که به اين جور رشته ها رفتند در آينده افسوس اينکه چرا 4 يا 5 يا بيشتر سال از عمرشون رو هدر دادند و در آخر هم همين فني حرفه اي يه رقيب سرسختشون ميشه؟
حاا به نظرتون اين مطالب درسته خداييش؟جي بگيد و تعصب رو بذاريد کنار؟

tiyam 01
25-08-2010, 22:21
[QUOTE=tiyam 01;5318169]
سلام من اینا رو میدونم

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

سلامي دوباره !
ببخشيد يکي از دوستان ميگفت که تو به جاي انکه چند سال از بهترين عمرهات رو بياي اين رشته رو بخوني بيا فني حرفه اي و بگذرونش تازه مدرکش 4 سال سابقه کار هم هست و اين جور حرف ها و ميگه اکثر کسايي که به اين جور رشته ها رفتند در آينده افسوس اينکه چرا 4 يا 5 يا بيشتر سال از عمرشون رو هدر دادند و در آخر هم همين فني حرفه اي يه رقيب سرسختشون ميشه؟

ترمی چند جا سوال کردم میگن بهتره. پودمانی واسه کسایی خوبه که شاغلن و کمتر میتونن سر بزنن دانشگاه

آزمون کاردانی فقط عمومیه و کارشناسی عمومی و تخصصی

شرایطش رو که از سایت دانشگاه نوشتم.

رشته که زیاد داره. دفترچه پارسالش رو میتونی از اینترنت بگیری ببینیشون. انیمیشن 3 بعدی داره، آی تی. سخت افزار، تعمیر سخت افزار و رشته های صنایع غذایی، خدماتی و ...

فنی حرفه ای، آموزشکده های فنی حرفه ای منظورش بوده؟ سابقه کار نمیدونم. من که تا حالا نشنیدم. گفته بودن (وزارت اینا، نه بجه ها) قراره آموزشکده های فنی حرفه ای و دانشگاه های علمی کاربردی ادغام بشن و علمی کاربردی منحل بشه. شایعه هم شده بود امسال دیگه ثبت نام نمیکنن. حالا نمیدونم چطوریه باز ثبت نام میکنن

صبر کنی مدیر انجمن (farshidshd ) بیاد بهتره. دقیق تر به سوالاتت جواب میده

MaLaS_shz
25-08-2010, 22:52
سلام دوستان.

یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت این آزمون علمی کاربردی جریانش چیه...منم جایی بهتر از p30world پیدا نکردم....

1-کلا چیه جریان؟

2-آزمونش چیه ؟ کی آزمون میگیرن ؟

3-شرایط ثبت نام ؟

4-چقدر باید خرخونو این حرفا باشیم؟

5-رشته هاش چیه و همه جا هست ؟

6-مثلا عمران شیراز داره ؟

7- مدرکش میشه چی ؟

hosseingrami
26-08-2010, 12:18
[QUOTE=hosseingrami;5320196]

ترمی چند جا سوال کردم میگن بهتره. پودمانی واسه کسایی خوبه که شاغلن و کمتر میتونن سر بزنن دانشگاه

آزمون کاردانی فقط عمومیه و کارشناسی عمومی و تخصصی

شرایطش رو که از سایت دانشگاه نوشتم.

رشته که زیاد داره. دفترچه پارسالش رو میتونی از اینترنت بگیری ببینیشون. انیمیشن 3 بعدی داره، آی تی. سخت افزار، تعمیر سخت افزار و رشته های صنایع غذایی، خدماتی و ...

فنی حرفه ای، آموزشکده های فنی حرفه ای منظورش بوده؟ سابقه کار نمیدونم. من که تا حالا نشنیدم. گفته بودن (وزارت اینا، نه بجه ها) قراره آموزشکده های فنی حرفه ای و دانشگاه های علمی کاربردی ادغام بشن و علمی کاربردی منحل بشه. شایعه هم شده بود امسال دیگه ثبت نام نمیکنن. حالا نمیدونم چطوریه باز ثبت نام میکنن

صبر کنی مدیر انجمن (farshidshd ) بیاد بهتره. دقیق تر به سوالاتت جواب میده

سلام ممنون!
پس خوبه؟خود رشته آي تي چي خوبه؟
اين امر که منحل بشه و با فني حرفه اي يکي بشه واسه داشنجوهاش چه اتفاقي ميفته؟
باشه منتظر ميمونم مدير جون farshidshd هم پاسخ بده بالايي رو!
ممنون!

MaLaS_shz
26-08-2010, 12:31
سلام دوستان.

یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت این آزمون علمی کاربردی جریانش چیه...منم جایی بهتر از p30world پیدا نکردم....

1-کلا چیه جریان؟

3-شرایط ثبت نام ؟

7- مدرکش میشه چی ؟
کسی ج نمیده؟؟؟؟

farshidshd
26-08-2010, 12:46
[QUOTE=tiyam 01;5318169]
سلام من اینا رو میدونم

سلامي دوباره !

سلام.

این دوتا لینک رو ببین::

اینم ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]〈=1&id=105 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت راست سایت بخش معرفی رشته های موجود رو ببین

دوره ترمی هم 100 درصد بهتر از پودمانی . دوره ترمی مثل همین دانشگاه های دیگه هست ولی پودمانی نه فرق داره. تفاوتشون هم توی همین تاپیک قبلا چند بار توضیح دادیم.

برای کنکورش هم مثل بقیه کنکور ها باید هم دروس تخصصی هم دروس عمومی رو خوب بخونی
در مورد فنی حرفه ای هم هرکسی نظری داره . ولی مدرکش به مدرک تحصیلی که یه رشته ی خاصی رو داری ، نمیرسه و کلا" شما برای سواد آموزی و بالا بردن سطح سواد و معلوماتت میری دانشگاه

کارگاهای فنی حرفه ای فقط کار بهت یاد میدن و کار...

سلام دوستان.

1-کلا چیه جریان؟

3-شرایط ثبت نام ؟

7- مدرکش میشه چی ؟

سلام

1- جریانی نداره. کنکور میدین و میرین دانشگاه . علمی کاربردی رو گذاشتن برای کارمندان دولت که الان دیگه همه میرن.

2- آزمونش همون کنکور خودمونه و هیچ فرقی نداره. وقتی موقعش شد اعلام میکنن کی و کجا کنکور میگیرن

3- همون شرایط دانشگاه های دیگه

4- بستگی به خودت داره. همه جا باید درس خوند .

5-از لینکهایی که بالا گذاشتم استفاده کن

6-فکر نمیکنم عمران داشته باشه . ( البته جهاد دانشگاهیش نداره )

اینجا رو ببین :

7- مدرکش میشه همون مدارکی که سایر دانشگاه ها میدن فقط مینویسن علمی کاربردی ...

موفق باشید

MaLaS_shz
26-08-2010, 13:27
خیلی ممنون farshidshd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان....

آزمونش جدا برگزار میشه ؟؟؟

چه موقعی از سال هست حدودا ؟

farshidshd
26-08-2010, 13:31
خیلی ممنون farshidshd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان....

آزمونش جدا برگزار میشه ؟؟؟

چه موقعی از سال هست حدودا ؟

بله جدا برگزار میشه

معمولا دی ماه و بهمن ماه ثبت نام هست. اسفند هم کنکور برگزار میشه

موفق باشید

MaLaS_shz
26-08-2010, 13:35
فرقش چیه با کارشناسی و کاردانی ؟

شهریه و این ها وضعش چه جووریه ؟؟؟

برای دیدن رشته ها سایتی هست یا نه ؟؟؟

hosseingrami
26-08-2010, 22:30
[QUOTE=hosseingrami;5320196]

سلام.

این دوتا لینک رو ببین::

اینم ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]〈=1&id=105 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت راست سایت بخش معرفی رشته های موجود رو ببین

دوره ترمی هم 100 درصد بهتر از پودمانی . دوره ترمی مثل همین دانشگاه های دیگه هست ولی پودمانی نه فرق داره. تفاوتشون هم توی همین تاپیک قبلا چند بار توضیح دادیم.

برای کنکورش هم مثل بقیه کنکور ها باید هم دروس تخصصی هم دروس عمومی رو خوب بخونی
در مورد فنی حرفه ای هم هرکسی نظری داره . ولی مدرکش به مدرک تحصیلی که یه رشته ی خاصی رو داری ، نمیرسه و کلا" شما برای سواد آموزی و بالا بردن سطح سواد و معلوماتت میری دانشگاه

کارگاهای فنی حرفه ای فقط کار بهت یاد میدن و کار...

سلام و ممنون!
ببين مثلا من ميخوام رشته آي تي شرکت کنم بايد به جز عمومي چه سالي(پيش دانشگاهي يا سوم يا چه درس هايي؟) و تخصصي رشته آي تي رو بايد کدوما امتحان بدم؟
برا رشته مهندسي کامپوتر-نرم افزار افزار چي؟
اگر پيوسته شرکت کنم ميتونم بعد از کنکور 90 تطبيق واحد بدم اگه دولتي قبول شدم؟اصلا آي تي پيوسته داره؟
سولل بعدي هم اينه که اگه مثلا همين کارداني آي تي رو رفتم و بعد کنکور 90 هم شرکت کردم و يه رشته بهتر قبول شدم ميتونم انصراف بدم و برم تو يه رشته ديگه(البته بازم دولتي؟)؟!
ببخشيد!
:10::10:

hosseingrami
28-08-2010, 13:35
[QUOTE=farshidshd;5323871]

سلام و ممنون!
ببين مثلا من ميخوام رشته آي تي شرکت کنم بايد به جز عمومي چه سالي(پيش دانشگاهي يا سوم يا چه درس هايي؟) و تخصصي رشته آي تي رو بايد کدوما امتحان بدم؟
اگر پيوسته شرکت کنم ميتونم بعد از کنکور 90 تطبيق واحد بدم اگه دولتي قبول شدم؟اصلا آي تي پيوسته داره؟
سولل بعدي هم اينه که اگه مثلا همين کارداني آي تي رو رفتم و بعد کنکور 90 هم شرکت کردم و يه رشته بهتر قبول شدم ميتونم انصراف بدم و برم تو يه رشته ديگه(البته بازم دولتي؟)؟!
ببخشيد!

سلام داش farshidshd و ديگر سدوتان لطف کنيد جولب بدين!
يه سوال ديگه هم بي پاسخ موند و اين که اگه يه روزي فني حرفه اي با علمي کاربردي يکي بشه و علمي کاربردي منحل بشه سر دانشجوهاش چي مياد؟

farshidshd
28-08-2010, 13:40
سلام داش farshidshd و ديگر سدوتان لطف کنيد جولب بدين!
يه سوال ديگه هم بي پاسخ موند و اين که اگه يه روزي فني حرفه اي با علمي کاربردي يکي بشه و علمي کاربردي منحل بشه سر دانشجوهاش چي مياد؟

یه همچین چیزی اتفاق نمیفته.

اگر هم بخوان اینکار رو کنن چند سال قبلش دیگه دانشجو نمیگیرن و وقتی همه ی دانشجوهاش فارغ التحصیل شدن اینکار رو میکنن.

.

farshidshd
28-08-2010, 13:45
سلام و ممنون!
ببخشيد!

سلام.

دروس آخرین مقطعی که خوندی رو باید بخونی.( همه ی کنکور ها همینطوریه )

اگه دولتی باشه میتونی تطبیق بدی.

توی دفترچه ها نوشته که چه رشته هایی پیوسته داره. آی تی هم فکر میکنم داشته باشه.

اگه مشکل خدمت نداشته باشین میتونین انصراف بدین و جای دیگه ثبت نام کنین.

موفق باشین

farshidshd
28-08-2010, 13:47
فرقش چیه با کارشناسی و کاردانی ؟

شهریه و این ها وضعش چه جووریه ؟؟؟

برای دیدن رشته ها سایتی هست یا نه ؟؟؟

هیچ فرقی نداره.

شهریه هم مثل دانشگاه های غیر انتفاعی هست.

همون لینکهایی که قبلا معرفی کردم یه سر بزن. رشته ها رو پیدا میکنی!!

موفق باشی

hosseingrami
28-08-2010, 16:58
سلام.

دروس آخرین مقطعی که خوندی رو باید بخونی.( همه ی کنکور ها همینطوریه )

اگه دولتی باشه میتونی تطبیق بدی.

توی دفترچه ها نوشته که چه رشته هایی پیوسته داره. آی تی هم فکر میکنم داشته باشه.

اگه مشکل خدمت نداشته باشین میتونین انصراف بدین و جای دیگه ثبت نام کنین.

موفق باشین

سلام داش خيلي ممنون!
منظور از اين دروس عمومي هاست يا تخصصي ها يا کلا؟من که رشته تجربي بودم و آخرين مطقعم خوب پيش دانشگاهي بوده و اونم ناقصه الان بايد چي بخونم؟اصلا نيازي به خوندن دروس آي تي هم هستۀاگه هست دقيق کدوما رو؟چون همه رو که نبايد خوند؟
از نظر آزمون و شرايط پيوسته با ناپيوسته چه فرق هايي داره؟
با توجه به اين که رشته خودت مهندسي نرم افزرا هست نظرت در مورد رشته آي تي چيه؟کدوم به نظرت بهتره؟چرا؟

hosseingrami
30-08-2010, 13:30
سلام داش خيلي ممنون!
منظور از اين دروس عمومي هاست يا تخصصي ها يا کلا؟من که رشته تجربي بودم و آخرين مطقعم خوب پيش دانشگاهي بوده و اونم ناقصه الان بايد چي بخونم؟اصلا نيازي به خوندن دروس آي تي هم هستۀاگه هست دقيق کدوما رو؟چون همه رو که نبايد خوند؟
با توجه به اين که رشته خودت مهندسي نرم افزرا هست نظرت در مورد رشته آي تي چيه؟کدوم به نظرت بهتره؟چرا؟

سلام داش farshidshd قربون دستت من منتظرم هر وقت فرصت کردي اين مورد آخري رو پاسخ بدي باشه!؟

farshidshd
30-08-2010, 14:07
کار
سلام داش خيلي ممنون!

هم عمومی ها و هم تخصصی ها ( عمومی سال سوم و پیش دانشگاهی و تخصصی های رشته ای که میخوای کنکور بدی یعنی آی تی )

رشته های نظری بدون کاردانی میتونن برن کارشناسی ( به این میگن کارشناسی پیوسته )
کارشناسی ناپیوسته هم همون کاردانی به کارشناسی هست. سطح سوالاتشون هم تقریبا یکی هست.( پیوسته شاید سخت تر باشه )

از نظر من نرم افزار بهتره چون هم میتونی در زمینه آی تی کار کنی هم نرم افزار هم ...

انتخاب رشته بستگی به علاقه فرد داره ...

hosseingrami
30-08-2010, 18:14
کار

هم عمومی ها و هم تخصصی ها ( عمومی سال سوم و پیش دانشگاهی و تخصصی های رشته ای که میخوای کنکور بدی یعنی آی تی )

رشته های نظری بدون کاردانی میتونن برن کارشناسی ( به این میگن کارشناسی پیوسته )
کارشناسی ناپیوسته هم همون کاردانی به کارشناسی هست. سطح سوالاتشون هم تقریبا یکی هست.( پیوسته شاید سخت تر باشه )

از نظر من نرم افزار بهتره چون هم میتونی در زمینه آی تی کار کنی هم نرم افزار هم ...

انتخاب رشته بستگی به علاقه فرد داره ...

سلام داش فرشيد و بازم ممنون!
ببخشيد اگه خواسته باشم رشته آي تي در دانشگاه علمي کاربردي قبول بشم(ثبت نام وآزمونش رو بدم) بازم بايد اينا رو بخونم؟چه کارداني و چه کارشناسي پيوسته؟
کلا دروسي که بايد بخونم ميشه بگيد دقيق و گويا باشه چون من بايد از همين الان بگردم و يداشون کنم و بخونم!

hosseingrami
01-09-2010, 13:29
ببخشيد اگه خواسته باشم رشته آي تي در دانشگاه علمي کاربردي قبول بشم(ثبت نام وآزمونش رو بدم) بازم بايد اينا رو بخونم؟چه کارداني و چه کارشناسي پيوسته؟
کلا دروسي که بايد بخونم ميشه بگيد دقيق و گويا باشه چون من بايد از همين الان بگردم و يداشون کنم و بخونم!

سلام داش فرشيد لطف کن سريع تر جواب بده!

farshidshd
01-09-2010, 15:14

بله باید بخونین.

برا منابعش هم بهتره همین تاپیک رو یه دور سرچ کنین .

.bahman.
01-09-2010, 19:39
برای ثبت نام پودمانی احتیاج به پیش دانشگاهی هست؟ هزینه علمی کاربردی کمتره یا پیام نور؟؟

hosseingrami
03-09-2010, 01:58
سلام ببخشيد چند تا سوال فوق حياتي داشن لطف کنيد با دقت بخونيد جواب بدين!قبلش بايد يه توضيحاتي بدم سوالم هم بعد همون توضيح هست!

دليل اينکه تجديد از پيش دانشگاهي دارم بيشتر به دليل سربازي و کنکور 90 هست چون اگه قبول ميشدم نميتونستم برا کنکور 90 برنامه ريزي کنم برا همين چون هدف من بعد شرکت در دانشگاه علمي کاربردي و قبول شدن در اون کنکور 90 هم هست برا همين اگه خدايي ناکرده به هر دليلي نتونستم يا قبول نشدم اين علمي کاربردي رو اولا ميتونم برگردم و دوباره تجديديها رو امتحان بدم؟(به همون دليل سربازي و کنور 90؟)؟
دوما اگه قبول شدم(علمي کاربردي) چون کنکور 90 نياز به پيش دانشگاهي داره تکليف پيش دانشگاهيم چي ميشه آيا راهي هست که بشه پيش دانشگاهي رو جداگانه برم و علمي کاربردي رو هم جدا برم؟
اگه آره که بهتر و اگر نيست پسس تکليف کنکور 90 چي ميشه؟
بعد ازاين که علمي کاربردي قبول شدم باز برا سربازي تا کي وقت دارم؟کارداني که تموم شد؟
ببخشيد اينا رو همه اگه نميدوني خواهش ميکنم بپرس ازجاي معتبري و اينم بپرس که امسال علمي کاربردي آي تي پيوسته نداره؟

farshidshd
03-09-2010, 11:48
برای ثبت نام پودمانی احتیاج به پیش دانشگاهی هست؟ هزینه علمی کاربردی کمتره یا پیام نور؟؟

بستگی به رشته داره . اگه فنی باشه نه.

سلام ببخشيد چند تا سوال فوق حياتي داشن لطف کنيد با دقت بخونيد جواب بدين!قبلش بايد يه توضيحاتي بدم سوالم هم بعد همون توضيح هست!

دليل اينکه تجديد از پيش دانشگاهي دارم بيشتر به دليل سربازي و کنکور 90 هست چون اگه قبول ميشدم نميتونستم برا کنکور 90 برنامه ريزي کنم برا همين چون هدف من بعد شرکت در دانشگاه علمي کاربردي و قبول شدن در اون کنکور 90 هم هست برا همين اگه خدايي ناکرده به هر دليلي نتونستم يا قبول نشدم اين علمي کاربردي رو اولا ميتونم برگردم و دوباره تجديديها رو امتحان بدم؟(به همون دليل سربازي و کنور 90؟)؟
دوما اگه قبول شدم(علمي کاربردي) چون کنکور 90 نياز به پيش دانشگاهي داره تکليف پيش دانشگاهيم چي ميشه آيا راهي هست که بشه پيش دانشگاهي رو جداگانه برم و علمي کاربردي رو هم جدا برم؟
اگه آره که بهتر و اگر نيست پسس تکليف کنکور 90 چي ميشه؟
بعد ازاين که علمي کاربردي قبول شدم باز برا سربازي تا کي وقت دارم؟کارداني که تموم شد؟
ببخشيد اينا رو همه اگه نميدوني خواهش ميکنم بپرس ازجاي معتبري و اينم بپرس که امسال علمي کاربردي آي تي پيوسته نداره؟

اگه قبول بشین ازتون مدرک پیش دانشگاهی میخوان. اگه نداشته باشین ثبت نام نمیکنن

علمی کاربردی برای کاردانی کارت پایان خدمت میخواد ولی برای کارشناسی نمیخواد.

در صورت قبولی در کارشناسی معافیت تحصیلی صادر میشه.
کارشناسی پیوسته IT داره.

موفق باشید

hosseingrami
03-09-2010, 13:39
بستگی به رشته داره . اگه فنی باشه نه.

اگه قبول بشین ازتون مدرک پیش دانشگاهی میخوان. اگه نداشته باشین ثبت نام نمیکنن

علمی کاربردی برای کاردانی کارت پایان خدمت میخواد ولی برای کارشناسی نمیخواد.

در صورت قبولی در کارشناسی معافیت تحصیلی صادر میشه.
کارشناسی پیوسته IT داره.

موفق باشید

سلامي دوباره و ممنون!
ببخشيد من بازم به جواب نرسيدم يک کلام بگيد ميشه پيش دانشگاهي رو همزمان با علمي کاربردي امتحان داد؟(البته پيش دانشگاهي رو به صورت راه دور يا غير حظوري)!
من نميفهمم چرا کارداني سربازي ميخواد؟منظورتون ترمي هست؟يا پودماني؟آخه شنيدم فقط پودماني ميخواد؟
اين که ميگيد آي تي پيوسته داره از جاي معتبري شنيديد ميشه من رو مطمعن کنيد؟

hosseingrami
04-09-2010, 22:12
سلامي دوباره و ممنون!
ببخشيد من بازم به جواب نرسيدم يک کلام بگيد ميشه پيش دانشگاهي رو همزمان با علمي کاربردي امتحان داد؟(البته پيش دانشگاهي رو به صورت راه دور يا غير حظوري)!
من نميفهمم چرا کارداني سربازي ميخواد؟منظورتون ترمي هست؟يا پودماني؟آخه شنيدم فقط پودماني ميخواد؟
اين که ميگيد آي تي پيوسته داره از جاي معتبري شنيديد ميشه من رو مطمعن کنيد؟

سلام بر داش فرشيد لطف کن زودتر پاسخ ميداده باش!
هر بار پاسخ ميدي نصف عمرم کم ميشه شانس ندارم همه چي برخلاف انتظارام در مياد.:31:(شوخي)

tiyam 01
08-09-2010, 21:49
سازمان سنجش آموزش كشور . بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام در پذيرش دوره‌هاي كارداني علمي- كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي شهريورماه 1389 مي‌رساند، ثبت‌نام براي پذيرش دوره هاي مذكور از روز يكشنبه 21/6/89 به صورت اينترنتي آغاز و در روز شنبه 27/6/89 پايان مي‌پذيرد.

ayatmsg
09-09-2010, 15:00
سلام
يك سوال داشتم
من شغل آزاد دارم و در يك مغازه كار مي كنم - مي خواستم بدونم اگه در دوره ترمي دانشگاه علمي كاربردي شركت كنم مشكلي برام از جهت كار ايجاد مي كنه يا نه؟

manya-atashin
12-09-2010, 14:27
داوطلبان دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی و کاربردی می توانند از ساعت 16 امروز برای ثبت نام اقدام نماین

فقط پودماني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tiyam 01
12-09-2010, 14:44
فقط پودماني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره فکر کنم. ترمی فقط یه بار در سال ثبت نام میکنن اونم زمستونه

ahriman323
13-09-2010, 10:49
سلام دوستان
"فــناوری اطلاعــات و ارتباطات" تفاوتش با "ارتباطات و فــناوری اطلاعــات (ICT) " در چیه؟!

جوابش کی میاد و کلاس ها کی شروع میشه؟!

من دیپلمم الکترونیک هست . معدلم 16/35 و سهمیه هم ندارم موندم ازاد ثبت نام کنم که مهلتش شنبه و یکشنبه هست یا علمی کاربردی!!!

manya-atashin
13-09-2010, 13:32
اره فکر کنم. ترمی فقط یه بار در سال ثبت نام میکنن اونم زمستونه

دقيق پس اعلام نشده هوز.

ممنون

hamed-sos
14-09-2010, 06:58
اساتید محترم به نظر شما----فراگیر پیام نور یا علمی کاربردی پودمانی؟؟؟
با توجه به اینکه فقط یک روز در میان میتونم برم
معدل 14.78 پیش دانشگاهی هم دارم-سربازی هم رفتم-

hamidrezaj
14-09-2010, 18:34
سلام به نظر دوستانی که اطلاعات کاملی دارن

کاردانی پودمانی بهتره یا ترمی؟ از نظر طول مدت تحصیل و ساعات کلاسها و مدرک و.....

اگه یه لینک یا منبع معتبری هست که توضیح خوبی داده معرفی کنید و طول مدت تحصیل تو این دوتا چقدره؟

موندم اینا رو برم یا کنکور 90 شرکت کنم البته دولتی. و مثلا کاردانی نرم افزار و فناوری اطلاعات به کارشناسی چندتا دانشگاه

داره که مدرک مهندسی بدن؟

MOHAMMAD2010
14-09-2010, 18:46
"فــناوری اطلاعــات و ارتباطات" تفاوتش با "ارتباطات و فــناوری اطلاعــات (ICT) " در چیه؟!
فناوری اطلاعات ( it ) بیشتر همون مباحث کامیوترو داره ولی فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ict ) هم برقه هم کامپیوتر ، در واقع ترکیب مخابرات ، الکترونیک - و کامپیوتره )

عليرضا خان
14-09-2010, 19:53
در اين لينك مي توانيد از برنامه ها، سرفصل ها و دروسي كه در هر رشته دانشگاه علمي كاربردي ارائه مي گردند به تفكيك ترمي و پودماني مطلع شويد:

عليرضا خان
14-09-2010, 19:58
سلام
يك سوال داشتم
من شغل آزاد دارم و در يك مغازه كار مي كنم - مي خواستم بدونم اگه در دوره ترمي دانشگاه علمي كاربردي شركت كنم مشكلي برام از جهت كار ايجاد مي كنه يا نه؟
اگر مي توانيد درچند روز هفته و هر روز چند ساعت به كلاس برويد مشكلي نيست. در غير اينصورت دانشگاه پيام نور براي شما مناسب تر است چون كلاس ندارد.

سلام دوستان

جوابش کی میاد و کلاس ها کی شروع میشه؟!

من دیپلمم الکترونیک هست . معدلم 16/35 و سهمیه هم ندارم موندم ازاد ثبت نام کنم که مهلتش شنبه و یکشنبه هست یا علمی کاربردی!!!

اساتید محترم به نظر شما----فراگیر پیام نور یا علمی کاربردی پودمانی؟؟؟
با توجه به اینکه فقط یک روز در میان میتونم برم
معدل 14.78 پیش دانشگاهی هم دارم-سربازی هم رفتم-
پيام نور براي شما مناسبتر است.

کاردانی پودمانی بهتره یا ترمی؟ از نظر طول مدت تحصیل و ساعات کلاسها و مدرک و.....

اگه یه لینک یا منبع معتبری هست که توضیح خوبی داده معرفی کنید و طول مدت تحصیل تو این دوتا چقدره؟

موندم اینا رو برم یا کنکور 90 شرکت کنم البته دولتی. و مثلا کاردانی نرم افزار و فناوری اطلاعات به کارشناسی چندتا دانشگاه

داره که مدرک مهندسی بدن؟

در پودماني شما كمتر يا بيشتر از مدت تعيين شده نمي توانيد تحصيل كنيد. مثلا خيلي از رشته هاي كارداني پودماني 7 ترم طول مي كشد و شما نمي توانيد در كمتر از 7 ترم تمام كنيد.

اما در ترمي معمولا در 4 يا 5 ترم تمام مي كنند. چون دست دانشجو است.

نكته: براي شركت در دوره هاي پودماني داشتن كارت پايان خدمت يا معافي ضروري است اما در ترمي نه.

ahriman323
14-09-2010, 20:18
اگر مي توانيد درچند روز هفته و هر روز چند ساعت به كلاس برويد مشكلي نيست. در غير اينصورت دانشگاه پيام نور براي شما مناسب تر است چون كلاس ندارد.

پيام نور براي شما مناسبتر است.

در پودماني شما كمتر يا بيشتر از مدت تعيين شده نمي توانيد تحصيل كنيد. مثلا خيلي از رشته هاي كارداني پودماني 7 ترم طول مي كشد و شما نمي توانيد در كمتر از 7 ترم تمام كنيد.

نكته: براي شركت در دوره هاي پودماني داشتن كارت پايان خدمت يا معافي ضروري است اما در ترمي نه.

مطمئنی کاردانی پودمانی 7 ترم هست؟!:18: این که میشه کارشناسی کاردانی:27::31: ترجیح میدوم برم همون رشته خودم لکترونیک ازاد..

hamijoon
14-09-2010, 23:05
بچه ها امروز داشتم با يكي از دوستام صحبت ميكردم گفت ديگه علمي كاربردي داره جمع ميشه و ديگه پذيرش ندارن .

اين حرف درسته ؟؟

ahriman323
15-09-2010, 00:03
بچه ها امروز داشتم با يكي از دوستام صحبت ميكردم گفت ديگه علمي كاربردي داره جمع ميشه و ديگه پذيرش ندارن .

اين حرف درسته ؟؟

نه چند مدت پیش همزمان با فنی حرفه ای میخواستن جمعش کنن ولی نکردن فعلا هنوز هست شاید از سال دیگه اینجور بشه...

hamidrezaj
15-09-2010, 00:54
نوشته شده توسط hamidrezaj [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داره که مدرک مهندسی بدن؟

پس با این حساب ترمی بهتره و من کارت سربازی هم دارم و فقط نمیدونم این ترمی رو برم یا واسه کنکور 90

بخونم که یه سال دیرتر میشه ولی میشه لیسانس مهندسی پیوسته دراومد که البته اولویت من کنکور واسه

غیرانتفاعی هست و البته علمی کاربردی هم مطمئن هست یکی از نرم افزار و it رو می خوام بخونم.

و واسه کاردانی به کارشناسی , دانشگاههای دولتی و علمی کاربردی تو اکثریت هستن یا تعداد کمی از

دانشگاهها جذب کاردانی به کارشناسی دارن؟

لطفا دوستان با طلاع راهنمایی کنند

با تشکر

Iranian boy10
15-09-2010, 08:41
سلام ، دفترچه كارداني علمي و كاربردي كه با آزمون پذيرش داره و معفيت و كارت خدمت نميخواد كي ميياد ؟!ديماه ؟؟

ممنون ميشم جواب بدين:40:

tiyam 01
15-09-2010, 15:00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپيام نور براي شما مناسبتر است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر پودماني شما كمتر يا بيشتر از مدت تعيين شده نمي توانيد تحصيل كنيد. مثلا خيلي از رشته هاي كارداني پودماني 7 ترم طول مي كشد و شما نمي توانيد در كمتر از 7 ترم تمام كنيد.

مطمئنی کاردانی 7 ترم طول میکشه (یعنی 3 سال و نیم :18:)
کسی میدونه کاردانی IT چقدر طول میکشه؟؟

tiyam 01
15-09-2010, 17:17
درسته میگن کاردانی پودمانی 8 ترمه طول میکشه یعنی 4 سال؟؟؟

عليرضا خان
15-09-2010, 17:43
سلام ، دفترچه كارداني علمي و كاربردي كه با آزمون پذيرش داره و معفيت و كارت خدمت نميخواد كي ميياد ؟!ديماه ؟؟

ممنون ميشم جواب بدين:40:
در زمستان مياد.

مطمئنی کاردانی 7 ترم طول میکشه (یعنی 3 سال و نیم :18:)
کسی میدونه کاردانی IT چقدر طول میکشه؟؟
آره حدود 7 ترمه. ولي چون در هر تابستان هم يك پودمان ارائه مي دهند دو سال و نيم طول مي كشد.

tiyam 01
15-09-2010, 20:29
در زمستان مياد.

آره حدود 7 ترمه. ولي چون در هر تابستان هم يك پودمان ارائه مي دهند دو سال و نيم طول مي كشد.

خوبه پس . یه نفر گفت 8 ترمه و 4 سال طول میکشه. میگفت اگه من دانشچوی علمی کاربردیم میدونم 8 ترمه.
اگه ترم تابستان نبود چقدر طول میکشید؟ نکنه همون 3.5 سال؟!!

Royce
17-09-2010, 13:07
سلام دوستان
کسی میدونه توی دانشگاه پودمانی علمی کاربردی هزینه هر ترم حدودا چقدر در میاد؟

tiyam 01
17-09-2010, 13:26
سلام دوستان

پارسال رفتم ثبت نام کنم گفتن حدود 280 تومان (واسه آی تی)

masoudboy
18-09-2010, 15:11
دوستان اگر کسی دفترچه کاردانی علمی کاربردی ترمی سال 88 را داره برای دانلود قرار بده ...

negar20
19-09-2010, 16:02
سلام به همه

براي رشته حسابداري پودماني هر ترم چقدر ميشه؟

با تشكرات فراوان

Iranian boy10
19-09-2010, 16:27
سلام به همه

براي رشته حسابداري پودماني هر ترم چقدر ميشه؟

با تشكرات فراوان
سلام ، ايتدا دفترچه ثيت نام كارداني پودماني 89 رو دريافت كنيد از لينك زير :

در دفترچه همه ي جزئيات (اتخاب رشته ، شهريه ثابت،متغير و ...) نوشته شده است .

موفق باشيد

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

سلام دوستان
همه ي جزئيات رو ميتوانيد از دفترچه ي بالا (كارداني پودماني 89) رو پس از دريافت مشاهده كنيد
:40:

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

دوستان اگر کسی دفترچه کاردانی علمی کاربردی ترمی سال 88 را داره برای دانلود قرار بده ...

براي دريافت دفترچه كارداني پودماني 89 از لينك بالا استفاده كنيد ! (اگه ميخوايد رشته هايي كه ميتونيد انتخاب كنيد رو مشاهده كنيد از همين دفترچه استفاده كنيد )
موفق باشيد:40:

tiyam 01
20-09-2010, 11:24
تو دفترچه ننوشته هر ترم کلا چقدر میشه. فقط گفته واحد ثابت و عملی و ... شهریه اش چقدره

Last Night
20-09-2010, 19:47
بالاخره امسال کارشناسی ناپیوسته برگذار میشه؟///

negar20
22-09-2010, 16:56
من شنيدم توي پودماني اگر سه جلسه سر كلاس نري حذف ميشي .درسته ؟؟؟؟؟؟؟

G.D.ragon.Ir
11-10-2010, 06:56
کسی میدونه نتایج پودمانی کی میاد؟

mohsentanha
11-10-2010, 20:34
من شنيدم توي پودماني اگر سه جلسه سر كلاس نري حذف ميشي .درسته ؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه ازاد هم ازین حرفا می زنن

کارشناسی تاپیوسته برا ترم بهمن نیومده؟
ازاد که اومد ثبت نام کردیم اینم ثبت نام کنیم حالا هرکدوم شد......:41::41:

Ezel
16-10-2010, 15:37
کسی میدونه نتایج پودمانی کی میاد؟
من امروز ( 24 مهر ) با روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی تماس گرفتم ، گفت ظرف 2 هفته آینده از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شه .

ramin1988
17-10-2010, 13:53
سلام .....

دوستان میخواستم ببینم نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه پودمانی کی میاد ؟

هیچ جا پیدا نکردم .

حدود 1 ماه پیش ثبت نام کردم ولی خبری نشده .....

مرسی اگه جواب بدین .

farshidshd
18-10-2010, 09:59
31 شهریور قرار بود اعلام بشه
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost-91404.html)

.

negar20
19-10-2010, 15:53
نتايج قرار بود نيمه دوم مهر بياد. ولي من شنيدم يكم آبان مياد.

Ezel
20-10-2010, 18:48
برای مشاهده ی نتایج دوره ثبت نامی آزمون علمی - کاربردی پودمانی شهریور ماه 89 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید .

G.D.ragon.Ir
21-10-2010, 06:47
یک سوال تابلو (جهت اطمینان) الان برای من تو قسمت کد رشته متمرکز, کد رشته شهرم رو زده (با رنگ قرمز), قبول شدم؟

اطلاعيه سازمان سنجش آمـوزش كشور درباره اعلام فهـرست اسامي پذيرفتـه شدگان نهايـي كدرشته هاي متمركز و فهرست اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل هاي داراي مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي پذيرش دوره هاي كارداني علمي- كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي شهريور ماه سال 1389

با حمد و سپاس به درگـاه خداوند متعال و ضمـن آرزوي مـوفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين وسيله فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته­هاي متمركز و فهرست اسامي معرفي­شدگان رشته­هاي نيمه‌متمركز پذيرش دوره­هاي كارداني علمي - كاربردي پودماني شهريور ماه سال 1389 به شرح زير اعلام و برحسب مورد، نظر داوطلبان را به موارد زير معطوف مي‌دارد:
الف) براساس ضوابط مربوط، گزينش متمركز هريك از رشته­هاي تحصيلي گروه­هاي آموزشي دوره­هاي كارداني علمي- كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي-‎كاربردي شهريور ماه سال 1389، از بين داوطلباني كه حدنصاب لازم را احراز كرده­اند و براساس اولويت كدرشته­ محل­هاي انتخابي و ظرفيت‎هاي تخصيص داده­ شده به هر سهميه، انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان اعلام مي‌گردد.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي چهارشنبه 5/8/89 لغايت شنبه 8/8/89 با در دست داشتن مدارك مشروحه زير و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 37 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. ضمناً شروع كلاس‎ها متعاقباً از طريق مركز آموزشي مربوط به اطلاع خواهد رسيد.
ب) مدارك لازم براي ثبت‎نام:
1- تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
3- اصل و تصوير گواهي‌نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم.
تبصره: همه پذيرفته‌شدگان بايد قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصيل شده باشند.
4- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ­التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده ­است(در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاء رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل).
5- 6 قطعه عكس 4×3 تمام رخ، تهيه شده در سال جاري.
6- گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقـام مسـئول محل كار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش)، تصويـر آخـرين فيش حقوقي يا حكم كارگزيني يا قرارداد همكاري و اصل آنها جهت تأييد (فقط براي پذيرفته‌شدگان شاغل).
7- اصل و تصوير كارت پايان خدمت، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري (براي آقايان).
7- گواهي اشتغال به كار و حكم كارگزيني از يگان مربوط براي شاغلين نيروهاي مسلح.
ج) براساس ضوابط مربوط، معرفي‌شدگان رشته­هاي نيمه متمركز ( براي كدرشته­‎محل‎هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند)، لازم است براي شركت در مراحل مذكور در يكي از روزهاي چهارشنبه 5/8/89 لغايت شنبه 8/8/89 با در دست داشتن مدارك لازم برايثبت‎نام مطابق مندرجات بند (ب) و با توجه به كدرشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در جدول شماره 37 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش، به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع معرفي‌شدگان رشته­هاي نيمه‌متمركز مي­رساند پس از اعلام نتيجه مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول­شدگان نهايي متعاقباً از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي اعلام خواهد شد.

منبع:

majid_sp
21-10-2010, 10:15
سلام بچه ها

من تو دوره کاردانی پودمانی علمی کاربردی ثبت نام کردم امروز که جوابش اومده رو سایت سنجش مشخصاتم رو که وارد می کنم میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نمی باشد
می خوام ببینم کسی دیگه هم امتحان کرده و کلا سایت مشکل داره یا اسم من بیچاره رو حذف کردن

اگر فقط مشکل من باشه باید چی کار کنم ؟ به کی کجا بگم ؟ من کد رهگیری ثبت نامم دارم

majid_sp
21-10-2010, 10:49
سلام بچه ها

من تو دوره کاردانی پودمانی علمی کاربردی ثبت نام کردم امروز که جوابش اومده رو سایت سنجش مشخصاتم رو که وارد می کنم میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نمی باشد
می خوام ببینم کسی دیگه هم امتحان کرده و کلا سایت مشکل داره یا اسم من بیچاره رو حذف کردن

اگر فقط مشکل من باشه باید چی کار کنم ؟ به کی کجا بگم ؟ من کد رهگیری ثبت نامم دارم
موضوع حل شد:31:

Ezel
21-10-2010, 12:53
یک سوال تابلو (جهت اطمینان) الان برای من تو قسمت کد رشته متمرکز, کد رشته شهرم رو زده (با رنگ قرمز), قبول شدم؟

بله ، یعنی شما مجاز به ثبت نام شناخته شده اید .:11:

fanoos1
22-10-2010, 17:13
بچه ها کسی میدونه که ثبت نام کنکور کاردانی ترمی دانشگاه علمی کاربردی کی هست؟
(برای دارندگان دیپلم فنی رفه ای و کاردانش)

farshidshd
23-10-2010, 12:19
بچه ها کسی میدونه که ثبت نام کنکور کاردانی ترمی دانشگاه علمی کاربردی کی هست؟
(برای دارندگان دیپلم فنی رفه ای و کاردانش)

معمولا در دی ماه ثبت نام میکنند ( دفترچه ها میاد ) و در اسفند ماه کنکور برگزار میشه

موفق باشید

netbazi
23-10-2010, 16:18
سلام من تازه کاردانی علمی کاربردی قبول شدم . اطلاع زیادی در مورد پودمانی ندارم .بیشترین سوالم هم راجع به کلاس ها و حجم درس هاس .آیا واسه همه درس ها استاد دارن؟ یا نه؟میشه کمکم کنید؟

Ezel
27-10-2010, 14:31
ثبت نام پذيرفته شدگان دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از 5 آبان آغاز مي شود

ثبت نام پذيرفته‌شدگان نهايي دوره‌هاي كارداني علمي كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از چهارشنبه 5 آبان ماه آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار ، معاون نظارت و سنجش دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : كليه پذيرفته‌شدگان مي بايست در يكي از روزهاي چهارشنبه 5 آبان تا شنبه 8 آبان ماه با در دست داشتن مدارك شامل تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت ، اصل و تصوير كارت ملي ، اصل و تصوير گواهي‌نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم (همه پذيرفته‌شدگان بايد قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصيل شده باشند) ، اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاء رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل) ، 6 قطعه عكس3*4 تمام رخ تهيه شده در سال جاري ، گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقام مسئدول محل كار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش) ، تصوير آخرين فيش حقوقي يا حكم كارگزيني يا قرارداد همكاري و اصل آنها جهت تأييد (فقط براي پذيرفته‌شدگان شاغل) ، اصل و تصوير كارت پايان خدمت ، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري (براي آقايان) ، با توجه به كد رشته محل قبولي ، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 37 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش ، به مركز آموزش علمي كاربردي ذيربط مراجعه نمايند.

دكتر كشتكار تصريح كرد : كلاس‌ها از 9 آبان ماه شروع مي شود. معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني 12 و 13 آبان ، پايان كلاس ها 23 دي ماه و امتحانات پايان پودمان 28 دي تا 12 بهمن ماه سالجاري برگزار مي شود.

farshidshd
27-10-2010, 15:19
سلام من تازه کاردانی علمی کاربردی قبول شدم . اطلاع زیادی در مورد پودمانی ندارم .بیشترین سوالم هم راجع به کلاس ها و حجم درس هاس .آیا واسه همه درس ها استاد دارن؟ یا نه؟میشه کمکم کنید؟

استاد هم برای همه ی درسها هست

KAHAKDAM
27-10-2010, 15:50
سلام
زمان ثبت نام و ازمون های کنکورهای سنجش اعلام کرده ولی جای دانشگاه علمی کاربردی خالیه!یعنی چی؟

meisam317
27-10-2010, 18:33
چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي

سلام به همه دوستان عريز پي سي چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي داشتم
همونطور كه ميدونين شرايط وامهاي خوداشتغالي خيلي خوبه مثلا سود 4 درصد .تنفس 3 تا 12 ماهه.گير ندادن به ضامن . قيمت پايين انها و....

سوالات من ؟ لطفا هر چي ميدونين بگين لطفا

1. گفتن با تعداد ساعت مهارت ميدن يعني ديپلم كارودانش با گواهي مهارت (كه توش تعداد ساعت هم نوشته )
حالا سئول من بعضي جاها گفتن با مدرك ليسانس دانشگاه جامع علمي كاربردي ميشه گرفت بعضي جاها كه شرايط بهتري داشتن گفتن نميشه

2. فقط داشتن گواهي مهارت مثلا200 سا 500 ساعته كافيه يا ديپلم كارودانش هم ميخاد ( من ليسانسم )

3. بعضي جاها با مدارك شهرستان هم گفتن ميشه بعضي جاها نه ؟ :13:

4. ميشه كارت مهارت رو غير حضوري گرفت . ديپلم رو كه ميشه :5:

توضيحات :
1. منظور از بعضي جاها بانكها و دفاتر وام عزيز هستن:31:

tiyam 01
30-10-2010, 18:04
فکر میکردم مهلت ثبت نام تا دوشنبه اس. الان رفتم سایت سازمان سنجش دیدم نوشته شنبه :5:

تو سایت وزارت علوم نوشته:
كلاس‌ها از 9 آبان ماه شروع مي شود. معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني 12 و 13 آبان ، پايان كلاس ها 23 دي ماه و امتحانات پايان پودمان 28 دي تا 12 بهمن ماه سالجاري برگزار مي شود.
ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني منظورش چیه؟

Iran.pars
31-10-2010, 09:17
فکر میکردم مهلت ثبت نام تا دوشنبه اس. الان رفتم سایت سازمان سنجش دیدم نوشته شنبه :5:

تو سایت وزارت علوم نوشته:
كلاس‌ها از 9 آبان ماه شروع مي شود. معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني 12 و 13 آبان ، پايان كلاس ها 23 دي ماه و امتحانات پايان پودمان 28 دي تا 12 بهمن ماه سالجاري برگزار مي شود.
ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني منظورش چیه؟

من که دیروز شنبه رفتم دانشگاه صنایع مخابرات شیراز گفتن تا پنجشنبه مهلت ثبت نام داری!:13:

tiyam 01
31-10-2010, 11:11
سلام
زمان ثبت نام و ازمون های کنکورهای سنجش اعلام کرده ولی جای دانشگاه علمی کاربردی خالیه!یعنی چی؟

اواخر آبان دفترچه کارشناسی میاد. هفته اینده هم دفترچه کاردانی به سازمان سنجش ارسال میشه

سایت مدیریت روابط عمومی دانشگاه جامع

120هزار نفر در آزمون‌ دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي پذيرفته مي‌شوند

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي، ظرفيت پذيرش دانشجو در دوره هاي ترمي كارداني ،كارشناسي پيوسته و ناپيوسته اين دانشگاه در سال جاري را حدود 120 هزار نفر اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي درحاشيه بيستمين گردهمايي واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي در نشست مطبوعاتي گفت: دفترچه آزمون هاي كارشناسي ناپيوسته و پيوسته اين دانشگاه ، به سازمان سنجش ارسال شده و تا اواخر آبان ماه ، دفترچه نهايي در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وي افزود: دفترچه برگزاري دوره هاي كارداني نيز تا هفته آينده به سازمان سنجش ارسال خواهد شد و پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمي از بهمن ماه ، وارد دانشگاه خواهند شد.

دكتر برزويي تاكيد كرد: ظرفيت كلي پذيرش دانشجوي علمي كاربردي در سال جاري نسبت به سال هاي 88 و 87 افزايش يافته و اين دانشگاه در تمام رشته محل هاي مصوب وزارت علوم در نيمسال دوم تحصيلي امسال، پذيرش دانشجو خواهد داشت.

وي از پذيرش دانشجوي كارشناسي ناپيوسته پودماني براي اولين بار در دانشگاه علمي كاربردي خبر داد و گفت: در تلاش هستيم دوره هاي پودماني كارشناسي را از بهمن ماه امسال در حدود 50 رشته تحصيلي، اجرايي كنيم.

معاون آموزشي دانشگاه علمي كاربردي با اشاره به نيازمحور بودن رشته هاي جديد اين دانشگاه تصريح كرد: تدوين اين رشته ها با توجه به نياز بازار كار و تقاضاي دستگاه هاي اجرايي، صورت گرفته است.

senaps
01-11-2010, 01:37
ببخشید،اونوقت کلاس های اینا کی شروع میشه؟ یعنی کی باید رفت سر کلاس؟!!
راستش من نمی دونم که چی میخوام بخونم(احتمالا نرم افزار...)
ولی خوبیه سری چیزا برام خیلی مهمه...
اینکه واقعا احساس کنم داشنگاه هستم(متاسافنه ملی یا ازاد نمی تونم برم چون اونا امکان تغییر رشته از دیپلم به کاردانی ندارن...!!!0من رشتم حسابداریه و میخوام برم بهترین جاییه که توش برنامه نویسی یاد بگیرم!!!!)

Iran.pars
01-11-2010, 02:58
واسه پودمانی ها که 13-12 همین ماه باید انتخاب واحد انجام بشه نزدیک یه هفته بعد هم که کلاسا شروع میشه (اطلاعات مربوط به دانشگاه صنایع مخابرات شیراز و ممکنه بقیه اینطور نباشه)
چند ماه دیگه آزمون علمی-کاربردی جامع گرفته میشه گمونم برج 11 شما میتونید توی اون آزمون شرکت کنید اگه قبول شدید امکانشو دارید که از پودمانی به ترمی برید (علمی-کاربردی جامع)و درساتونو تطبیق بدید تا اونایی رو که پاس کردید رو دیگه نخونید

senaps
01-11-2010, 20:39
ببخشید میشه این جامع رو توضیح بدین؟!!
این یعنی چی؟!!!

امکانات داشنکده های علمی کاربردی چیه؟!! ایا اینترنت و اینا هم میدن یا فقط مثل هنرستان باید بری توش چارتا کتابو حفظ کنی و امتحان بدی و بیای بیرون؟!!

farshidshd
01-11-2010, 20:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6945895324.jpg&X=222&Y=142

گروه آزمون وسنجش : کليه داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون پذيرش هر يک از دوره هاي کارداني، کارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي کاربردي دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1389 مي توانند جهت ثبت نام هر يک از دوره هاي فوق از روز يکشنبه 23 آبان اقدام کنند. به گزارش خبرنگار آفرينش ، ثبت نام اين دوره ها در روز دوشنبه 30 آبان ماه به پايان مي رسد.داوطلبان بايد از طريق شبکه اينترنتي سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.لازم به ذكر است كه جزئيات بيشتر در مورد اين آزمون روزهاي آينده اعلام خواهد شد و آزمون پذيرش دوره هاي کارداني، کارشناسي پيوسته و ناپيوسته اين دانشگاه در روز جمعه 17 دي ماه برگزار خواهد شد.

آفرینش

Iran.pars
02-11-2010, 12:38
ببخشید میشه این جامع رو توضیح بدین؟!!
این یعنی چی؟!!!
اینطور که من شنیدم برای کاردانی پودمانی باید 8 پودمان بگذرونی که هر سالی سه پودمان بهت میدن . دیگه چیزی به اسم ترم تو پودمانی نداری آخر سر هم که تمام 8 پودمانو گذروندی یه امتحان کنکور مانند میگیرن که نمره منفی نداره باید یه درصد خاصیرو بزنی که من دقیق اطلاع ندارم اگه قبول شدی مدرکو بهت میدن تازه من شنیدم اگه رتبه بالا بیاری بدون کنکور میتونی یری کارشناسی بخونی
اما جامع مثل بقیه دانشگاه ها ترمی سالی دو ترم و در کل واسه کاردانی 4-5 ترم باید بگذرونی که در کل فرق زیادی با پودمانی نداره . بچه های پودمانی میتونن در حین پودمانی بودن کنکور جامع علمی کاربردی هم بدن اگه قبول شدن درسارو تطبیق بدن و دانشگاه جامع برن

tiyam 01
02-11-2010, 19:34
اینطور که من شنیدم برای کاردانی پودمانی باید 8 پودمان بگذرونی که هر سالی سه پودمان بهت میدن . دیگه چیزی به اسم ترم تو پودمانی نداری
اما جامع مثل بقیه دانشگاه ها ترمی سالی دو ترم و در کل واسه کاردانی 4-5 ترم باید بگذرونی که در کل فرق زیادی با پودمانی نداره . بچه های پودمانی میتونن در حین پودمانی بودن کنکور جامع علمی کاربردی هم بدن اگه قبول شدن درسارو تطبیق بدن و دانشگاه جامع برن

شهریه هر ترم گفته بودن 280 تومان منظورشون هر پودمان 280 تومانه؟ اونوقت یعنی واسه کاردانی باید 8X280 هزینه کنیم؟؟

senaps
02-11-2010, 22:52
همه ی دانشگاه ها کاردانی رو تو 4 سال میدن؟

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

امکانات این دانشگاه ها چیه؟! به قولی چه انتظاری باید از یه دانشگاه علمی کاربردی،برای رشته ی نرم افزار داشته باشم؟!!
اینترنت سیستم!! و همه ی این چیزا....اونم تو شهری مثل ایلام!! ایا یه حداقل برای امکانات دارن؟

Iran.pars
03-11-2010, 02:17

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

امکانات این دانشگاه ها چیه؟! به قولی چه انتظاری باید از یه دانشگاه علمی کاربردی،برای رشته ی نرم افزار داشته باشم؟!!
اینترنت سیستم!! و همه ی این چیزا....اونم تو شهری مثل ایلام!! ایا یه حداقل برای امکانات دارن؟

واسه کاردانی دو الی دو و نیم سال باید خوند چه پودمانی چه ترمی
من از امکانات این دانشگاه ها خبر ندارم اونم تو ایلام!!:13:

Iran.pars
03-11-2010, 13:08
در رابطه با شهریه که من موقع ثبت نام 126500 تومن ریختم به حساب امروزم که انتخاب واحد داشتم 17 واحد گرفتم امور مالی هم که رفتم پولی نگرفتن

tiyam 01
04-11-2010, 21:28
در رابطه با شهریه که من موقع ثبت نام 126500 تومن ریختم به حساب امروزم که انتخاب واحد داشتم 17 واحد گرفتم امور مالی هم که رفتم پولی نگرفتن

این 126 تومان واسه یه پودمان بود؟
پارسال من خواستم آی تی ثبت نام کنم گفتن 280 تومان باید بریزی به حساب

tiyam 01
04-11-2010, 21:36

کارشناسی 4 ساله

fade2amin
05-11-2010, 20:37
سلام
من برای کارشناسی رشته کنترل و ابزار دقیق علمی کاربردی میخوام شرکت کنم، میخواستم بدونم چه کتابهای تستی رو بگیرم . برای درس اصول اندازه گیری الکتریکی ( رشته کنترل و ابزار دقیق )، چه کتابی رو پیشنهاد میدی که تستی باشه. من شنیدم مدرسان شریف داره، درسته ؟

Watson
06-11-2010, 17:42
در کل دانشگاه خوبی هست یا نه ؟
هر ترمی چند واحد میدن ؟
میشه یکی از کاردانی نرم افزار بره IT برای کارشناسی ؟

عليرضا خان
06-11-2010, 18:51
اين شماره آخر نشريه جامع است:

دانلود كنيد. اطلاعات مفيدي داره.

fanoos1
06-11-2010, 19:46
در کل دانشگاه خوبی هست یا نه ؟
هر ترمی چند واحد میدن ؟
میشه یکی از کاردانی نرم افزار بره IT برای کارشناسی ؟
منم اطاعاتی در باره دانشگاه علمی کاربردی میخواستم..../
استاد ها تو نمره خوب تا میکنند؟
میشه راحت تو 5/2 سال مدرک گرفت؟
کلاس هاش مثله سراسری طولانی هست یا مثل پیام نور جنبه ی غیر حضوری داره؟

senaps
07-11-2010, 01:26
رفقا راستش من امروز کلاس هام شروع شدن(پودمانی نرم افزار)
الان کلاس ها به این شکله که تو پودمان اول، درس های ریاضی،کارگاه 1 و 2 و زبان و برنامه سازی مقدماتی! داریم(فط این درسها برای این پودمان هستن!!!!!!!)

ازش راستش ناراضیم و دوستد ارم برم جامع ببینم اون چجوریه!!(خبر بخش ترمی رو هم براتون میگیرم)

ولی از لحاظ استاد،خوب اساتید خیلی فرق میکنن!! امروز یه استادی اومده بود اصلا صداش شنیده نمیشد!!!
داشت درس میداد،گفت بعضی ها هستن که متاسفانه، برا فیلم دیدن کامپیوتر میخرن!! منم گ
فتم شاید بخاطر نبود کپی رایته!
گفت یعنی چی؟
گفتم یعنی اگه برا ویندوزشون 200 هزار تومن پول بدن، برا پلیر هم 50 تا و برای ویروس کش 50 تای دیگه و کلا دو برابر قیمت اصلی سستمشون خرجش بکنن،عبرت میگیرن!!!
طرف برگشت گفت نه نه کپی رایت یعنی چی؟! :18:
من که مونده بودم از کجا شروع کنم،واسه همینم سرمو گرفتم پایین و گفتم فقط اسمش رو شنیدم!!!

ولی استاد برنامه سازی،خیلی حرفه ای بود!!!

ghfg
08-11-2010, 01:16
من رشته ی ماشین افزار پودمانی قبول شدم.کلا همهی مخارجم حدودا شد 251000تومان که واسم میصرفه.کلاساش 3 بعد از ظهر به بعده.پنجشنبه و جمعه هم کلاس دارم.هنوز هم کلاس نرفتم.ولی به نظر من علمی کاربردی کلا چه پودمانی و چه ترمی واسه اونایی که فرصت دارن واسه دولتی بخونن خوب نیست.حتی اگه پول دانشگاه ازاد رفتن رو هم داشته باشن ازادبرن بهتره تا علمی کاربردی.ای داشگاه برای امثال من که هم از سن درسشون گذشته و هم میخوان کار و درسو با هم داشته باشن خوبه.بازم ترمیش بهتره تا پودمانی.حالا دیگه تصمیم با خودتونه.اون 126000تومانی که دوستامون گفتن شهریه ثابتشه و یه شهریه متغیر هم داره که بستگی به رشته و تعداد واحدات داره.
و در کل درس خوندن بهتر از نخوندنشه.حالا هرجا که میخواد باشه:11:

anahita2002_anahita2002
08-11-2010, 01:28
کارشناسی ناپیوسته پودمانی و ترمی

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي، ظرفيت پذيرش دانشجو در دوره هاي ترمي كارداني ،كارشناسي پيوسته و ناپيوسته اين دانشگاه در سال جاري را حدود 120 هزار نفر اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي درحاشيه بيستمين گردهمايي واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي در نشست مطبوعاتي گفت: دفترچه آزمون هاي كارشناسي ناپيوسته و پيوسته اين دانشگاه ، به سازمان سنجش ارسال شده و تا اواخر آبان ماه ، دفترچه نهايي در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وي افزود: دفترچه برگزاري دوره هاي كارداني نيز تا هفته آينده به سازمان سنجش ارسال خواهد شد و پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته ترمي از بهمن ماه ، وارد دانشگاه خواهند شد.

دكتر برزويي تاكيد كرد: ظرفيت كلي پذيرش دانشجوي علمي كاربردي در سال جاري نسبت به سال هاي 88 و 87 افزايش يافته و اين دانشگاه در تمام رشته محل هاي مصوب وزارت علوم در نيمسال دوم تحصيلي امسال، پذيرش دانشجو خواهد داشت.

وي از پذيرش دانشجوي كارشناسي ناپيوسته پودماني براي اولين بار در دانشگاه علمي كاربردي خبر داد و گفت: در تلاش هستيم دوره هاي پودماني كارشناسي را از بهمن ماه امسال در حدود 50 رشته تحصيلي، اجرايي كنيم.

به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون پذيرش هر يك از دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي – كاربردي دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1389 مي رساند كه براساس برنامه زماني پيش بيني شده ، ثبت نام از داوطلبان هر يك از دوره هاي فوق الذكر از روز يكشنبه مورخ 23 / 8 / 89 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 30 / 8 / 89 پايان مي پذيرد.

ثبت نام از داوطلبان مذكور از طريق شبكه اينترنت اين سازمان انجام خواهد شد و لذا داوطلبان ذيربط براساس اطلاعيه اين سازمان كه در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 17 / 8 / 89 و 24 / 8 / 89 منتشر مي گردد، در صورت واجد شرايط بودن مي توانند براساس ضوابطي كه در اطلاعيه درج خواهد شد براي ثبت نام اقدام لازم نمايند.

ضمناَ به اطلاع مي رساند كه آزمون پذيرش دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در روز جمعه مورخ 17 / 10 / 89 برگزار خواهد شد.

mahmoodtaker
08-11-2010, 11:03
خیلی گیج شدم dd:
کاردانی ترمی علمی کاربردی ثبته نامش 30 ابا تموم میشه،بعد کنکورش احتمالا اواسط دی است....
نتایج هم با احتساب تکمیل ظرفیت اواخر بهمن میاد....
1 هفته هم زمان برای ثبته نام و .... زمان میبره.....
بعد چطور میشه که کلاس ها از همین نیمسال دوم 89-90 میخواد برگذار بشه؟

به فرض اگر به از فروردین شروع بشه،بعد یعنی طول ترم 2 ماه هست؟!!!!!!

مانی 22
08-11-2010, 15:14
کسی جواب نمیده ... ویرایش شد ...

shahneshin
09-11-2010, 11:25
تحصیل همزمان در علمی کاربردی اشکال نداره مثلا فراگیر در پیام نور یک رشته بخونی ودر علمی کاربردی رشته ای دیگر

senaps
09-11-2010, 14:47
بعد چطور میشه که کلاس ها از همین نیمسال دوم 89-90 میخواد برگذار بشه؟

متاسافنه علمی کاربردی اینجوریه!!!
وقت کلا خیلی کمه...
الان من دارم تلاش میکنم مثل سگ که برم دانشگاه ازاد با هر شهریه ای که لازم باشه!!!

ولی درباره ی سوالتون بگم که بله!! اول بار که میری برا کاردانی بهت 18-20 واحد میدن، یا 4-5 کتاب 3 ساعته که در طول هفته میری....
صبح ها برای معمولی ها و شب ها هم برای کسایی که کار دارن(شب منظورم بعد از ظهره ببخشید!!)

هر ترم حدود 10 جلسه کلاس رفتن بهتون میده...
یعنی فقط 1.5-2 ماه....
الان ما هفته ی اولمونه و داریم اولین جلسه ها رو میریم،و جالبه که یه ماه و نیم دیگه امتحان پایان این ترم رو میدیم!!!
اگه توجه کنی،اثکرا سن بالا ها میان علمی کاربردی و بیشتر واسه کارمندهاییه که باید برن مدرک بالاتر بگیرن تا قبل از بازنشستگی حقوقشون بره بالا تر...برا کسانی که میخوان چیزی یاد بگیرن،اصلا به درد نمیخوره!!

KAHAKDAM
09-11-2010, 15:28
سلام
بچه ها من شنیدم اگر میخوای از سهمیه شاغل استفاده کنی باید شاغل دولتی باشی؟!!!!من شغلم مربوط میشه به بخشی خصوصی!یعنی نمیتونم استفاده کنم؟وسوال دومم اینه که ایا سهمیه شاغل بشتر هست یا غیر شاغل!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وسوال بعدی چه کتابهایی رو باید خوند؟می دونم عمومی و لی دقیق تر بگین ممنون میشم.

DaRyUsH AkRaMi
09-11-2010, 15:53
سلام
اقا این کارشناسی پودمانی رشته های مربوط به کامپیوترم شامل میشه؟
کسی خبر نداره؟

senaps
09-11-2010, 15:59
سلام
بچه ها من شنیدم اگر میخوای از سهمیه شاغل استفاده کنی باید شاغل دولتی باشی؟!!!!من شغلم مربوط میشه به بخشی خصوصی!یعنی نمیتونم استفاده کنم؟وسوال دومم اینه که ایا سهمیه شاغل بشتر هست یا غیر شاغل!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وسوال بعدی چه کتابهایی رو باید خوند؟می دونم عمومی و لی دقیق تر بگین ممنون میشم.

پودمانی؟! نه فکر نکنم....هر کسی با هر کاری اومده و داره با من درس میخونه!!!(میخوند! چون یا دانشگاه ازاد میرم یا ترمی همین کاربردی یا کلا سر کلاس های گروه شاغلین نمیرن چون کسی دنبال یاد گیری نیست و همه مدرک رو میخوان و بس!!)

کتاب هاش رو لابد برا کنکوریش میخوای دیگه!! برای کنکور بسته به به رشته،کتاب های درسی خودت و ریاضی و عربی و زبان 100%!!! دقیق تر رو تو دفترچه که ابان ماه میاد میخونی!!!ولی از خودشون بپرسی خیلی بهتره!!!

اقا این کارشناسی پودمانی رشته های مربوط به کامپیوترم شامل میشه؟

ندیدم ولی فک کنم میشه!(ایلام این کامپیو.تر رو فقط تا کاردانی داره و بس!! واسه همین ندیدم....)

DaRyUsH AkRaMi
09-11-2010, 17:05
ندیدم ولی فک کنم میشه!(ایلام این کامپیو.تر رو فقط تا کاردانی داره و بس!! واسه همین ندیدم....)

از کجا ببینیم؟؟

senaps
09-11-2010, 17:25
محل دانشگاه علمی کاربردی!!!!بخش اموزش......
حتمی خودتون حضوری برید بپرسید...چون تا جایی که میدونم بخش بخش فرق میکنه....

Iranian boy10
09-11-2010, 20:27
سلام !
پس كي دفترچه هاي امسال (89) ميياد براي مقطع كارداني ؟!
هر چقدر زنگ ميزنم به پست هم ميگه هنوز نيومده !
مگه قرار نبود 17 آبان توزيع بشه ؟ پس كو ؟! :13:

mohsentanha
10-11-2010, 00:49
برا کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چه جوریه؟ دفترچش کی میاد؟
جو دانشگاه خوبه؟
مدرکش چقد ارزش داره؟
چند واحد ور باید گذروند؟
رشته کامپیوتر

DaRyUsH AkRaMi
10-11-2010, 11:06
اقا من زنگ زدم دانشگاه علمی و کاربردی کوی دانشگاه
گفتن که شاید پودمان کارشناسی اخرای سال بیاد..
:13:

fanoos1
10-11-2010, 11:32
متاسافنه علمی کاربردی اینجوریه!!!
وقت کلا خیلی کمه...
الان من دارم تلاش میکنم مثل سگ که برم دانشگاه ازاد با هر شهریه ای که لازم باشه!!!

ولی درباره ی سوالتون بگم که بله!! اول بار که میری برا کاردانی بهت 18-20 واحد میدن، یا 4-5 کتاب 3 ساعته که در طول هفته میری....
صبح ها برای معمولی ها و شب ها هم برای کسایی که کار دارن(شب منظورم بعد از ظهره ببخشید!!)

هر ترم حدود 10 جلسه کلاس رفتن بهتون میده...
یعنی فقط 1.5-2 ماه....
الان ما هفته ی اولمونه و داریم اولین جلسه ها رو میریم،و جالبه که یه ماه و نیم دیگه امتحان پایان این ترم رو میدیم!!!
اگه توجه کنی،اثکرا سن بالا ها میان علمی کاربردی و بیشتر واسه کارمندهاییه که باید برن مدرک بالاتر بگیرن تا قبل از بازنشستگی حقوقشون بره بالا تر...برا کسانی که میخوان چیزی یاد بگیرن،اصلا به درد نمیخوره!!
متاسفانه که چه عرض کنم برای خیلی ها خوشبختانه داره!
مخصوصا برای شاغین
و مخصوصا برای درس نخون هایی مثل خودم!
کلاس کمتر= جزوه کمتر در پایان ترم
جزوه کمتر در پایان ترم= نمره ی بالاتر در پایان ترم
!!!
ایا این طور نیست؟

senaps
10-11-2010, 12:09
متاسفانه که چه عرض کنم برای خیلی ها خوشبختانه داره!
مخصوصا برای شاغین
و مخصوصا برای درس نخون هایی مثل خودم!
کلاس کمتر= جزوه کمتر در پایان ترم
جزوه کمتر در پایان ترم= نمره ی بالاتر در پایان ترم
!!!
ایا این طور نیست؟

برای اشخاص شاغل!!! البته برا کسانی که میخوان سه سوته مدرک بگیرن،خیلی عالیه!!!
ولی باسه من که میخوام برنامه نویسی c رو بهتر و دقیق تر یاد بگیرم،و اینکه به صورت علمی اینو حالیم باشه،خیلی بده....
چون عذر میخوام! خنگ بازی های باقی بچه ها باعث میشه که استاد کم درس بده....
کلا من اینو در حد یه اموزشگاه هم نمی دونم!! با اینکه زیاد ادم درس خونی نیستم،ولی این دیگه خیلی وضعش خرابه!!!
امروز یه درس 3 واحدی زبان رو که خیلی دوست داشتم ببینم استادش رو که باهاش گفتمان کنم به انگلیسی،بعد از یه ساعت تماس گرفت که نمیتونه بیاد!!(یک ساعت بعد از اینکه همه تو کلاس جمع شده بودیم!!) به همین سادگی!! هفته ی اینده هم تعطیله!! حالا این خانوم/اقای استاد،چجوری میخواد توی 7-8 جلسه ی بافی مونده،سرفصل ها رو بگه؟!!!!!!

مانی 22
12-11-2010, 22:39
دوستان این دفترچشه چیشه ... که میاد و ما باید باهاش تو سنجش ثبت نام کنیم، این کی میاد ؟!
جون من بگید ، بعد از بیست سال اراده کردم کنکور بدم ...!
:31:

senaps
12-11-2010, 22:49
نمیدونم این ماه قرار بود بیاد!! ظارها افتاده دی ماه!!! یعنی قرار نبوده فقط برخی میگن این ماه میاد!! دی میاد،ازمونش هم اسفنده و شروع کلاس هاش هم فروردینه!!!

مانی 22
13-11-2010, 12:33
ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 23 آبان ماه آغاز مي شود
ثبت نام دوره هاي كارداني ، كارشناسي پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز يكشنبه 23 آبان آغاز و تا30 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در 331 رشته ،2606 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 140هزار نفر در 4 گروه صنعت، كشاورزي ، خدمات اجتماعي و هنر انجام مي شود.
دكتر برزويي در ادامه اظهار داشت: ظرفيت پذيرش در مقطع كارداني 96 هزار نفر و در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته 44 هزار نفر مي باشد، همچنين 91 هزار نفر ظرفيت داوطلب آزاد و 49 هزار نفر ظرفيت داوطلب شاغل مي باشد.
وي تصريح كرد: در اين دوره حدود 70 درصد ظرفيت پذيرش به دو بخش صنعت و كشاورزي اختصاص يافته است.
دكتر برزويي افزود: ويژگي خاص اين دوره از پذيرش تاكيد بر رشته هاي مهارتي و اجراي اين رشته ها در مراكزي كه داراي ويژگي مهارتي هستند، مي باشد.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه گفت: آزمون دوره هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 17 دي ماه سال جاري به طور همزمان توسط سازمان سنجش در سراسر كشور برگزار مي شود . وي افزود: ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود لذا داوطلبان مي بايست پس از تهيه دفترچه و كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور براي ثبت نام به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه نمايند.

این چی می گه ؟!
یعنی فردا دیگه ؟
دفترچش انگار نیومده هنوز، درسته ؟
------

دوستان از رشته مترجمی زبان خبری دارید ؟؟
کلاساش چه جوریه ؟

senaps
13-11-2010, 14:24
دوستان از رشته مترجمی زبان خبری دارید ؟؟

درس های ترم اولشون:

تربیت بدنی!
عربی!
ریاضیات!!!
زبان 1 که ما هم میخونیم!!!!!
و یه درس دیگه که یادم نیست اسمش!!!!حالا بری از خودشون دقیق تر بپرسی بهتره!! چون اینا برا پودمانی ایلام بودش!!

مانی 22
13-11-2010, 14:55
به به ... چه سخته ... !
مگه مال پودمانی و ترمی فرق دارن ؟!
مال شهرهای مختلفم حتما فرق داره ؟!
آقا جدی این دانشگاست ؟!

sarah amid
15-11-2010, 13:51
من یه سئوال داشتم؟

امکانش هست که هم آزاد خوند هم علمی-کاربردی ؟؟؟

اگر زود جوابمو بدین ممنون میشم

Iranian boy10
15-11-2010, 15:08
من یه سئوال داشتم؟

امکانش هست که هم آزاد خوند هم علمی-کاربردی ؟؟؟

اگر زود جوابمو بدین ممنون میشم
نه عزيزم ! اگه اينكار رو كني تخلف حساب ميشه و با شما رفتار خواهد شد ! (منبع‌:دفترچه علمي كاربردي)
موفق باشيد :46:

Last Night
15-11-2010, 16:14
دوستان...ایا کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی ارزش وقت و هزینه رو داره؟دوستانی که احیانا الان دارن میخونن راضی هستن؟کسایی که فارغ شدن از لحاظ مدرک مشکلی پیدا نکردن؟؟؟؟///

Ship Storm
15-11-2010, 20:03
والا ارزش که داره تو این کشور فقط باید مدرک داشت که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات باشه که این علمی کاربردی هم از این قاعده مستثنا نیست
دقترچشم که الان اومده به قیمت 8500 تومان و میشه از سایت سنجش گرفت و شرکت کرد

KAHAKDAM
16-11-2010, 14:12
سلام بچه ها
امروز دفترچه رو دان کردم.من شاغل هستم ولی متاسفانه هیچ کد اشتغالی برای شرکت من وجود نداره؟!!!!!!!!
این یعنی نمی تونم از سهمیه شاغل استفاده کنم!درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شرکت من صنایع گستر کویر طلایی هستش.
حالا باید به عنوان ازاد شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fade2amin
16-11-2010, 19:29
آقا من برای ابزار دقیق دانشگاه قزوین خودم رو آماده کرده بودم که متاسفانه الان که دفترچه ها اومده این گرایش رو پذیرش نداره و فقط ساخت و تولید میپذیره. چیزی که هست نظرتون ارزش داره من گرایش ساخت و تولید رو ادامه بدم با این توجه که کاردانی قدرت دارم ؟
کلا میخوام بدونم چقدر فرق این گرایش با ابزار دقیق ؟
ساپکو که فک نمیکنم قبول شم واسه همین طرفش نمیرم، چون محل کارم هم هشتگرد قزوین واسم مناسب بود که متاسفانه اینجور شد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین .
پ.ن: در صورت قبولی و تحصیل تو ساخت و تولید میتونم مثلا سال بعدش برای ابزار دقیق ساپکو اقدام کنم یا نه ؟ میخوام بدونم شرایط انصرافش چجوریه .
ممنونم .

G.D.ragon.Ir
17-11-2010, 12:46
دوستان, میگم اگه فردا دانشگاه نرم (اومدیم و فردا رو تعطیل نکردند (برای دانشگاهها) و غیبت من هم غیر موجه محسوب بشه) چه اتفاقی می افته؟ اولین غیبتم هست. (علمی کاربردی - پودمانی) لطفآ زودتر جواب بدید :10:

Ship Storm
17-11-2010, 12:51
دوستان, میگم اگه فردا دانشگاه نرم (اومدیم و فردا رو تعطیل نکردند (برای دانشگاهها) و غیبت من هم غیر موجه محسوب بشه) چه اتفاقی می افته؟ اولین غیبتم هست. (علمی کاربردی - پودمانی) لطفآ زودتر جواب بدید :10:

هیچ موردی نداره اگه امتحانی چیزی نداری و روال عادی قراره طی بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
1 روز که هیچی 5 روز هم نری مشکلی نیست :31: البته زمان ما مشکلی نبود نهایت با یک بهونه حل میشد که کاری پیش اومده بود و از این حرف ها:46:

hamidrezaj
18-11-2010, 02:36
سلام دوتا سوال داشتم

به نظر دوستان بین کاردانی نرم افزار و it کدوم بهتره واسه کارشناسی؟

و کل رشته های کارشناسی پیوسته , همین سه چهار تا رشته هستن؟ که اصلا هم جالب نیستن؟

farshidshd
20-11-2010, 12:10
با اعلام سقف سنوات در علمي کاربردي؛

شرط دانشجويان انصرافي براي شرکت در کنکورهاي دانشگاه علمي کاربردي تشريح شد

گروه آزمون وسنجش : دانشجويان انصرافي ساير دانشگاهها پس از گذراندن دوره سربازي مي توانند براي شرکت در دوره هاي کارداني و کارشناسي دانشگاه علمي کاربردي اقدام کنند. به گزارش مهر، دانشجويان انصرافي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي کشور (اعم از دوره هاي روزانه، شبانه و يا نيمه حضوري) و همچنين دانشگاه پيام نور، مراکز تربيت معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش و ديگر موسسه هاي آموزش عالي (موسسه هاي آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي، دانشگاه آزاد اسلامي و ...) که از معافيت تحصيلي استفاده کرده اند، لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل، خود را براي اعزام به خدمت به بخش هاي وظيفه عمومي معرفي کنند و به خدمت اعزام شوند.بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از انجام دوران خدمت وظيفه عمومي (خدمت ضرورت)، حق ثبت نام و شرکت در آزمونهاي علمي-کاربردي بعدي را خواهند داشت.علاوه بر اين، هيچ داوطلبي با داشتن ديپلم کامل متوسطه و يا گواهينامه دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه و با استفاده از معافيت تحصيلي از ساير موسسه هاي آموزش عالي، اعم از موسسه هاي آموزش عالي دولتي و غيردولتي مصوب، حق ثبت نام و شرکت در آزمون علمي-کاربردي سال 1389 را نخواهد داشت. به عبارت ديگر براساس مقررات وظيفه عمومي آن دسته از داوطلباني که داراي ديپلم کامل متوسطه نظام قديم و يا گواهينامه دوره پيش‌دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه هستند و از معافيت تحصيلي موسسه هاي آموزش عالي اعم از دولتي و غيردولتي مصوب استفاده مي کنند، حق ثبت نام و شرکت در آزمونهاي کارداني و کارشناسي علمي-کاربردي را 1389 را ندارند.
اعلام سقف سنوات در دوره هاي علمي کاربردي
دانشگاه علمي کاربردي سقف سنوات تحصيل در کارشناسي پيوسته 6 سال و سقف سنوات در کارداني را 3 سال اعلام کرده است بديهي است دانشجوياني که طي اين مدت موفق به اتمام دوره تحصيل نشوند، معافيت تحصيلي آنها ملغي شده و شرايط ادامه تحصيل را از دست خواهند داد.به گزارش مهر، ثبت نام آزمون دوره هاي کارداني و کارشناسي 1389 دانشگاه علمي کاربردي از ساعت 9 صبح روز يکشنبه 23 آبان آغاز شده و در روز يکشنبه 30 آبان ماه پايان مي‌پذيرد لذا کليه داوطلبان متقاضي ثبت نام مي توانند در اين روزها نسبت به ثبت نام اقدام کنند.آزمون کليه گروه­هاي آموزشي اين دوره ها در روز جمعه 17 دي ماه برگزار خواهد شد.

آفرینش

Ship Storm
20-11-2010, 22:51
من یک سوال دارم اینکه من الان تو خدمت هستم و تو دفترچه چیزی نوشته که برای من سوال شده که من میتونم کنکور شرکت کنم یا نه
من خدمتم یا 30 اسفند امسال تموم میشه و یا اینکه میره واسه سال بعد هنوز دقیق مشخص نیست ولی تو دفترچه در بخش نظام وظیفه بند 7 و10 با هم تناقض دارند :

بند 7 - دارا بودن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت در مقطع کاردانی (فوق دیپلم) و بدون قید دانشجوي انصرافی که در زمان ثبتن ام و شروع تحصیل مهلت تاریخ اعزام به خدمت آنها سپري نشده باشد.
...
بند 10 - فارغ التحصیلان دورههاي کاردانی (فوق دیپلم ) که دوران خدمت ضرورت آنان حداکثر تا زمان ثبت نام در نیم سال دوم تحصیلی 89-90 به پایان برسد، با ارایه گواهی از یگان مربوط، حق ثبتنام و شرکت در این آزمون را دارند.

حالا منی که الان وسط خدمت هستم اگه بخوام دفترچه رو پست کنم باید خودم رو بند 7 معرفی کنم یا بند 10؟(خودم فکر میکنم میشم بند 7 چون غیبت ندارم)
اگه بند 10 باید خودم رو معرفی کنم من که خدمتم تا نیم سال دوم تموم نمیشه معافیت تحصیلی شامل حالم میشه؟

farshidshd
21-11-2010, 11:12
من یک سوال دارم اینکه من الان تو خدمت هستم و تو دفترچه چیزی نوشته که برای من سوال شده که من میتونم کنکور شرکت کنم یا نه
من خدمتم یا 30 اسفند امسال تموم میشه و یا اینکه میره واسه سال بعد هنوز دقیق مشخص نیست ولی تو دفترچه در بخش نظام وظیفه بند 7 و10 با هم تناقض دارند :

بند 7 - دارا بودن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت در مقطع کاردانی (فوق دیپلم) و بدون قید دانشجوي انصرافی که در زمان ثبتن ام و شروع تحصیل مهلت تاریخ اعزام به خدمت آنها سپري نشده باشد.
...
بند 10 - فارغ التحصیلان دورههاي کاردانی (فوق دیپلم ) که دوران خدمت ضرورت آنان حداکثر تا زمان ثبت نام در نیم سال دوم تحصیلی 89-90 به پایان برسد، با ارایه گواهی از یگان مربوط، حق ثبتنام و شرکت در این آزمون را دارند.

حالا منی که الان وسط خدمت هستم اگه بخوام دفترچه رو پست کنم باید خودم رو بند 7 معرفی کنم یا بند 10؟(خودم فکر میکنم میشم بند 7 چون غیبت ندارم)
اگه بند 10 باید خودم رو معرفی کنم من که خدمتم تا نیم سال دوم تموم نمیشه معافیت تحصیلی شامل حالم میشه؟

شما باید بند 10 رو وارد کنید، چون در حین خدمت هستین ، و در صورت قبولی از خدمت ترخیص میشین

.

hamidrezaj
21-11-2010, 20:16
از دوستان به من هم کمک کنن ممنون میشم

Iranian boy10
21-11-2010, 20:56
تمديد مهلت ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي

مهلت ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي تا روز چهارشنبه سوم آذر ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي، معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي با اعلام اين خبر افزود: ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در 331 رشته ،2606 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش حدود 140هزار نفر در 4 گروه صنعت ، كشاورزي ، خدمات اجتماعي و هنر انجام مي‌شود.
وي با بيان اينكه ظرفيت پذيرش در مقطع كارداني 96هزار نفر و در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته 44 هزار نفر است ، تصريح كرد : ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي است و داوطلبان بايد پس از تهيه دفترچه و كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر كشور براي ثبت‌نام به پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه كنند.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت : آزمون دوره‌هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 17 دي‌ماه سال جاري به طور همزمان توسط سازمان سنجش در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

منبع :
موفق باشيد !:40:

Ship Storm
21-11-2010, 23:59
شما باید بند 10 رو وارد کنید، چون در حین خدمت هستین ، و در صورت قبولی از خدمت ترخیص میشین

.

ممنون فرشید جان
فقط این تیکه آخر بند 10 چی میگه؟

بند 10 - فارغ التحصیلان دورههاي کاردانی (فوق دیپلم ) که دوران خدمت ضرورت آنان حداکثر تا زمان ثبت نام در نیم سال دوم تحصیلی 89-90 به پایان برسد، با ارایه گواهی از یگان مربوط، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را دارند.

من که خدمتم تا نیم سال دوم تموم نمیشه!!! معافیت تحصیلی داره 100% دیگه؟

farshidshd
22-11-2010, 17:00
ممنون فرشید جان
فقط این تیکه آخر بند 10 چی میگه؟

بند 10 - فارغ التحصیلان دورههاي کاردانی (فوق دیپلم ) که دوران خدمت ضرورت آنان حداکثر تا زمان ثبت نام در نیم سال دوم تحصیلی 89-90 به پایان برسد، با ارایه گواهی از یگان مربوط، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را دارند.

من که خدمتم تا نیم سال دوم تموم نمیشه!!! معافیت تحصیلی داره 100% دیگه؟

بله تموم نمیشه ، ولی در صورت قبولی ترخیص میشی .

tiyam 01
23-11-2010, 23:15
راست میگن اگه کاردانی پودمانی داشته باشی ، کارشناسی فقط پودمانی میتونی بری؟

Ship Storm
24-11-2010, 06:09
راست میگن اگه کاردانی پودمانی داشته باشی ، کارشناسی فقط پودمانی میتونی بری؟

نخیر اصلا ربطی نداره
در ضمن ما تا امروز دوره کارشناسی ناپیوسته پودمانی در تارخ دانشگاه علمی کاربردی نداشتیم

tiyam 01
24-11-2010, 12:05
نخیر اصلا ربطی نداره
در ضمن ما تا امروز دوره کارشناسی ناپیوسته پودمانی در تارخ دانشگاه علمی کاربردی نداشتیم

راستش یکی از بچه ها گفت استادمون گفته اگه بری کاردانی پودمانی، کارشناسی رو هم حتما باید پودمانی ادامه بدی. دانشگاه دیگه نمیتونی بری

Ship Storm
25-11-2010, 18:07
راستش یکی از بچه ها گفت استادمون گفته اگه بری کاردانی پودمانی، کارشناسی رو هم حتما باید پودمانی ادامه بدی. دانشگاه دیگه نمیتونی بری

دوره کارشناسی پودمانی نداریم
دفترچش تا دیروز وقت داشت که پست کنید که اونم ترمی بود و کنکور داشت
مقطع کاردانی پودمانی داریم ولی مقطع کارشناسی نداریم البته حرف هایی هست که میگن از اواخر امسال قراره مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی هم بیاد ولی این حرف دوسال پیش هم من شنیده بودم و تا امروز هنوز عملی نشده

forum100
04-12-2010, 18:13
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت: سقف سنوات تحصيل در كارشناسي پيوسته دانشگاه جامع 6 سال است و دانشجوياني كه طي اين مدت موفق به اتمام دوره تحصيل نشوند، معافيت تحصيلي آنها ملغي شده و شرايط ادامه تحصيل را از دست خواهند داد.

رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اينكه ثبت‌نام دوره‌هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي تا چهارشنبه سوم آذر ادامه دارد، افزود: دانشجويان انصرافي دانشگاه‌ها و مؤسسه‌هاي آموزش عالي كشور (اعم از دوره‌هاي روزانه، شبانه يا نيمه حضوري) و همچنين دانشگاه پيام‌نور، مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش و ديگر مؤسسه‌هاي آموزش عالي (مؤسسه‌هاي آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي، دانشگاه آزاد اسلامي و ...) كه از معافيت تحصيلي استفاده كرده‌اند، بايد پس از انصراف قطعي از تحصيل، خود را براي اعزام به خدمت به بخش‌هاي وظيفه عمومي معرفي كنند و به خدمت اعزام شوند.

وي ادامه داد: اين داوطلبان پس از انجام دوران خدمت وظيفه عمومي (خدمت ضرورت)، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي دوره بعد را خواهند داشت.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: هيچ داوطلبي با داشتن ديپلم كامل متوسطه يا گواهينامه دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه و با استفاده از معافيت تحصيلي از ساير مؤسسه‌هاي آموزش عالي، اعم از مؤسسه‌هاي آموزش عالي دولتي و غيردولتي مصوب، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1389 را نخواهد داشت.

وي گفت: براساس مقررات وظيفه عمومي داوطلباني كه داراي ديپلم كامل متوسطه نظام قديم يا گواهينامه دوره پيش‌دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه هستند و از معافيت تحصيلي مؤسسه‌هاي آموزش عالي اعم از دولتي و غيردولتي مصوب استفاده مي‌كنند، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون دانشگاه جامع علمي كاربردي را ندارند.

برزويي در پايان اظهار داشت: سقف سنوات تحصيل در كارشناسي پيوسته 6 سال است و دانشجوياني كه طي اين مدت موفق به اتمام دوره تحصيل نشوند، معافيت تحصيلي آنها ملغي شده و شرايط ادامه تحصيل را از دست خواهند داد.

rira6451
05-12-2010, 12:29
من ترمي ثبت نام كردم , مي خواستم بپرسم امتحان ورودي كه قراره دي گرفته بشه سخته يا نه ؟
با توجه به اينكه گفتن 50% از نمره معدله و 50% ديگه امتحان ورودييه , من هم معدل ديپلمم 17/5 احتمال داره قبول بشم يا نه ؟؟؟؟
آخه هيچي نخوندم .

ar71
05-12-2010, 15:39
آقا من میخوام واسه علمی کاربردی رشته کامپیوتر انفورماتیک تهران امتحان بدم یه ماه دیگه هست

البته این فقط محکم کاری هست و اگه سراسری یا آزاد قبول شم اینو بیخیال میشم

میخوام بدونم واقعاً فقط دروس عمومی سه سال دبیرستان هست ؟!

کی دانشگاهش شروع میشه ؟! یکی میگفت اسفند ، میشه اسفند مرخصی گرفت و اردیبهشت بریم ؟!

fade2amin
05-12-2010, 19:22
دوستان کسی میدونه دفترچه آزمون کارشناسی علمی کاربردی رو کجای انقلاب میشه پیدا کرد ؟
قبلا دیدم که بچه ها میگفتن یه دکه فقط داره اگه اشتباه نکرده باشم .

fade2amin
07-12-2010, 00:51
راستی دوستان از دروس تخصصی از هرکدوم چند تا سوال میاد ؟

hosseingrami
26-12-2010, 12:39
سلام به همگی دوستان.
من دانشگاه علمی کاربردی رشته آی تی ثبت نام کردم.چند تا مشکل و سوال سد راه هست امیدوارم که اگه تجربش رو داشتید یه پاسخ بدین.
1.من به دلیل سربازی از دروس پیش دانشگاهیم تجدید دارم(5 از ترم 1+2 یعنی قاطی پاتی) و چند روز دیگه امتحان دارم و چون سنگین اند شاید نتونم پاسشون کنم.رشته it هم چون من تجربی ام میگند که پیش دانشگاهی رو هم میخواد.
حالا سوال من اینجاست که اگه من پیش رو قبول نشم و خود علمی کاربردی رو قبول بشم چی میشه؟میتونم برم یا نه؟
از نظر سربازی و معافیت چی مشکلی پیش نمی یاد؟
2.من برا آژمونش هیچی نخوندم و درسم هم زیاد خوب نیست.معدل سوم نهایی هم زیر ده هست.باید چه جوری بخونم تا بتونم کنکور علمی کاربردی رو قبول بشم؟همزمان برا پیش دانشاهی هم میخونم.
اصلا سخته یا آسون؟لازم به ذکره که برادر شهید هم هستم.
3.نمونه سوالات تست آزمون پارسال رو از کجا باید گیر بیارم که یه نگاهی بهشون بندازم؟
4.من اگه کنکور سراسری 90 یه رشته مشابه قبول شدم با توجه به شرایطم می گذاردند که تطبیق یا انصراف بدم و اون دانشگاه رو برم مشکل سربازی پیش نمیاد برام؟

ahriman323
27-12-2010, 06:00
سلام دوستان
علمی کاربردی برای همین نیمسال دوم دانشجو میگیره ترمی یا پودمانی مهلتش تمام شده یا هست؟! بدون امتحان قبول نمیکنن؟!
شیراز/الکترونیک

برای معادلسازی هزینه هاشون چجوری هست؟ فکر کنم تعداد واحد تقسیم بر 20 ضربدر شهریه ثابت باشه!

الان من ترم یک دانشگاه ازاد 29 واحد از دانشگاه دولی بالای 12 دارم 15 واحد هم این ترم دارم در دانشگاه ازاد میشه میشه 44 واحد تقسیم بر 20 ضربدر140 = 308 ولی ازاد میشه 29 واحد دانشگاه ازاد ضربدر 3 ضربدر 15000 میشه یک میلیون سیصد تازه 29 واحد...
ولی اگه الان از ازاد انصراف بدم برم علمی کاربردی 44 واحد میشه 300 تومان خیلی خوب ولی فکر نمی دونم همه واحد هایی که من دارم توی علمی کاربردی هست و بشه معادلسازی کرد؟!

justmp3
27-12-2010, 06:10
سلام دوستان
علمی کاربردی برای همین نیمسال دوم دانشجو میگیره ترمی یا پودمانی مهلتش تمام شده یا هست؟! ازاد بدون امتحان قبول نمیکنن؟!
شیراز/الکترونیک

ازاد بعضی موقع ها تو بعضی رشته ها کاردانی بدون کنکور میگیره...
مثلآ یزد (تفت) ترم پیش تو اکثره رشته ها میگرفت...

باید بری دانشگاه چک کنی

ahriman323
27-12-2010, 06:34
ازاد بعضی موقع ها تو بعضی رشته ها کاردانی بدون کنکور میگیره...
مثلآ یزد (تفت) ترم پیش تو اکثره رشته ها میگرفت...

باید بری دانشگاه چک کنی

منظورم از ازاد دانشگاه ازاد نیستا منظورم بدون کنکور ....
خودم که الان دانشجوی دانشگاه ازادم!

hosseingrami
27-12-2010, 10:37
سلام به همگی دوستان.
من دانشگاه علمی کاربردی رشته آی تی ثبت نام کردم.چند تا مشکل و سوال سد راه هست امیدوارم که اگه تجربش رو داشتید یه پاسخ بدین.
1.من به دلیل سربازی از دروس پیش دانشگاهیم تجدید دارم(5 از ترم 1+2 یعنی قاطی پاتی) و چند روز دیگه امتحان دارم و چون سنگین اند شاید نتونم پاسشون کنم.رشته it هم چون من تجربی ام میگند که پیش دانشگاهی رو هم میخواد.
حالا سوال من اینجاست که اگه من پیش رو قبول نشم و خود علمی کاربردی رو قبول بشم چی میشه؟میتونم برم یا نه؟
از نظر سربازی و معافیت چی مشکلی پیش نمی یاد؟
2.من برا آژمونش هیچی نخوندم و درسم هم زیاد خوب نیست.معدل سوم نهایی هم زیر ده هست.باید چه جوری بخونم تا بتونم کنکور علمی کاربردی رو قبول بشم؟همزمان برا پیش دانشاهی هم میخونم.
اصلا سخته یا آسون؟لازم به ذکره که برادر شهید هم هستم.
3.نمونه سوالات تست آزمون پارسال رو از کجا باید گیر بیارم که یه نگاهی بهشون بندازم؟
4.من اگه کنکور سراسری 90 یه رشته مشابه قبول شدم با توجه به شرایطم می گذاردند که تطبیق یا انصراف بدم و اون دانشگاه رو برم مشکل سربازی پیش نمیاد برام؟

سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه

justmp3
27-12-2010, 17:03
سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه

رشته ی دیپلمت ریاضیه دیگه؟!

پیش دانشگاهی را حتمآ میخوای پس باید یکجوری پاس کنی...

قبول شدنش سخت نیست...

تو سراسری هم معدل پیش داشنگاهیت تو نتیجه تاثیر میزاره... ولی با اون سهمیه که داری فکر کنم خیلی جلو می افتی...

موفق باشی

steps
27-12-2010, 20:10
کسی که رشته دیپلمش تجربی هست میتونه علمی کاربردی ریاضی کنکور بده؟

hosseingrami
28-12-2010, 10:05
رشته ی دیپلمت ریاضیه دیگه؟!

پیش دانشگاهی را حتمآ میخوای پس باید یکجوری پاس کنی...

قبول شدنش سخت نیست...

تو سراسری هم معدل پیش داشنگاهیت تو نتیجه تاثیر میزاره... ولی با اون سهمیه که داری فکر کنم خیلی جلو می افتی...

موفق باشی

سلام و ممنون که پاسخ دادی.
راستش دیپلمم که تجربیه و پیش دانشگاهیمم هم همینطور.
پس اگه پیش دانشگاهی میخواد چرا در زمانی که پیش دانشگاهی سر کلاس بودم یکی از دوستانم از ترم 2 به بعد سر کلاس نمی آمد و گفت که رشته آی تی علمی کابردی قبول شدم آخه اون که پیش دانشگاهیش از من ناقص تر بود.
من واقعا موندم فردا هم امتحان (یکی از دروس پیش) دارم و هیچی نخوندم و مطمعنم که می افتم دوباره.
جون من جواب بدی.

justmp3
28-12-2010, 19:15
سلام و ممنون که پاسخ دادی.
راستش دیپلمم که تجربیه و پیش دانشگاهیمم هم همینطور.
پس اگه پیش دانشگاهی میخواد چرا در زمانی که پیش دانشگاهی سر کلاس بودم یکی از دوستانم از ترم 2 به بعد سر کلاس نمی آمد و گفت که رشته آی تی علمی کابردی قبول شدم آخه اون که پیش دانشگاهیش از من ناقص تر بود.
من واقعا موندم فردا هم امتحان (یکی از دروس پیش) دارم و هیچی نخوندم و مطمعنم که می افتم دوباره.
جون من جواب بدی.

راجبه سراسری که یقین دارم میخواد... اما علمی کاربردی را باز از خود مسئولینش سوال کن شاید دوستت درست گفته باشه

DaRyUsH AkRaMi
31-12-2010, 22:04
دوستان کنکور بعدی علمی کاربردی کی هستش؟

ahriman323
01-01-2011, 01:02
دوستان کنکور بعدی علمی کاربردی کی هستش؟

بهمن یا اسفند احتمال داره دفترچه ترمی بیاد و بعدیش هم اردیبهشت هست

DaRyUsH AkRaMi
01-01-2011, 09:58
بهمن یا اسفند احتمال داره دفترچه ترمی بیاد و بعدیش هم اردیبهشت هست

مرسی
هنوزم معلوم نیست که کاردانی به کارشناسی پودمانی میاد یا نه؟

hosseingrami
04-01-2011, 17:31
سلام دوستان خسته نباشید من چند سوال دارم و ازتون خواهش میکنم چون وقت کمه سریع تر پاسخ بدین.
1.آزمونی که 17/10/89 مال کاردانی علمی کاربردی هست چه جوریه؟سخته یا آسون؟سطح سوالات چه جوریه؟جوری هست که کسی که اصلا نخونده بتونه یه چیزایی جواب بده؟
2.من معدل که دیپلمم 12.50 هست و سهمیه ایثارگری هم استفاده کردم حالا چی بازم می تونم نخونده قبول شم؟البته میخونم ولی تو سه روز نمیشه مسلط شد خوب.
3.اگه من این رو قبول نشم(آزمون کاردانی). آزمون بعدی ترمی کاردانی علمی کاربردی سال دیگه هست باز؟

hosseingrami
05-01-2011, 12:13
سلام دوستان خسته نباشید من چند سوال دارم و ازتون خواهش میکنم چون وقت کمه سریع تر پاسخ بدین.
1.آزمونی که 17/10/89 مال کاردانی علمی کاربردی هست چه جوریه؟سخته یا آسون؟سطح سوالات چه جوریه؟جوری هست که کسی که اصلا نخونده بتونه یه چیزایی جواب بده؟
2.من معدل که دیپلمم 12.50 هست و سهمیه ایثارگری هم استفاده کردم حالا چی بازم می تونم نخونده قبول شم؟البته میخونم ولی تو سه روز نمیشه مسلط شد خوب.
3.اگه من این رو قبول نشم(آزمون کاردانی). آزمون بعدی ترمی کاردانی علمی کاربردی سال دیگه هست باز؟

سلام رفقای با تجربه خواهشا پاسخ بدین چون 2 روز دیگه تا آزمون بیشتر نمونده.
:11::40::10:

ahriman323
05-01-2011, 15:41

در مورد سخت و اسان بودنش اطلاعی ندارم ولی میتونی یه سرچ بزنی و سوالات سالهای قبل را بگیری و نگاه کنی!

ازمون بعدی ترمی هم فکر کنم سال دیگه همین موقع باشه! ولی پودمانی احتمالا بهمن امسال یا اردیبهشت 90 میاد!

hosseingrami
05-01-2011, 19:32
در مورد سخت و اسان بودنش اطلاعی ندارم ولی میتونی یه سرچ بزنی و سوالات سالهای قبل را بگیری و نگاه کنی!

ازمون بعدی ترمی هم فکر کنم سال دیگه همین موقع باشه! ولی پودمانی احتمالا بهمن امسال یا اردیبهشت 90 میاد!

سلام.
راستش تو گوگل کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
با توجه به شرایط من احتما قبولی چند درصده؟کمی هم میخونم ولی خوب کی دو روزه به جایی رسیده که من دومی باشم.
:10::40:

ahriman323
05-01-2011, 22:16
سلام.
راستش تو گوگل کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
با توجه به شرایط من احتما قبولی چند درصده؟کمی هم میخونم ولی خوب کی دو روزه به جایی رسیده که من دومی باشم.

حالا شما این یکی دو روز را بخون انشااله که قبول میشی!
اینم سوالات سوال های قبل
87

88

یا

hosseingrami
06-01-2011, 00:11
حالا شما این یکی دو روز را بخون انشااله که قبول میشی!
اینم سوالات سوال های قبل
87

88

یا

سلام دستت درد نکنه رفیق ار کچا گیرشون آوردی؟
یکی از رفقا مثل من برادر شهیده و پارسال آزمون داده و میگه من علکی زدم تستاش رو و قبول شدم.حالا منم میزنم ببینم چی میشه؟!
راستی ببخشید اینا حجواب نداره؟یا جوابش رو هم میتونی برام آپ کنی؟

hosseingrami
06-01-2011, 19:14
[/COLOR]
سلام دستت درد نکنه رفیق ار کچا گیرشون آوردی؟
یکی از رفقا مثل من برادر شهیده و پارسال آزمون داده و میگه من علکی زدم تستاش رو و قبول شدم.حالا منم میزنم ببینم چی میشه؟!
راستی ببخشید اینا حجواب نداره؟یا جوابش رو هم میتونی برام آپ کنی؟

سلام رفقا لطف کنید اگه کسی جواباشون رو هم داره دریغ نکنه و زودتر آپلودش کنه یا لینکی چیزی بده تا فردا صبح بیشتر وقت ندارم و تقریبا چیزی هم بارم نیست.:10::11:
خیلی مخلصیم.

mosi_rock
11-01-2011, 01:20
این مدرک علمی کاربردی با پیام نور در یک سطح می باشد؟

hosseingrami
11-01-2011, 12:06
سلام دوستان.
من یه اشتباه کردم که تو این آزمون کاردانی تقریبا 70 درصد رو زدم که اگه نصفش هم درست باشند احتمال قبولیم کمه.
به نظر شما من قبول میشم؟
راستی نتایج کی میاد؟

sooroosh3
13-01-2011, 18:48
نتایج آزمون های كارداني و‌كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي نيمه دوم بهمن ماه اعلام مي شود

نتايج آزمون هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي ، ‌نيمه دوم بهمن ماه اعلام مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علي صدر ، مدير آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه با اعلام اين خبر آفزود :بر اساس هماهنگي بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش كشور حداقل140 هزار نفردرآزمونهای دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرش می شوند. دكتر صدر در ادامه گفت : از این تعداد حدود 96 هزار نفر در مقطع کاردانی و حدود 44 هزار نفر در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته پذيرفته مي شوند.

لازم بذكر است آزمون دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه 17 دی ماه برگزار شد.

منبع خبر
سایت مدیریت روابط عمومی

Ship Storm
13-01-2011, 20:39
سلام دوستان.
من یه اشتباه کردم که تو این آزمون کاردانی تقریبا 70 درصد رو زدم که اگه نصفش هم درست باشند احتمال قبولیم کمه.
به نظر شما من قبول میشم؟
راستی نتایج کی میاد؟

بستگی به نوع رشته و انتخاب شهرهاتون داره
احتمال قبولی تو مقطع کاردانی خیلی بیشتر از کارشناسی ناپیوسته هست

Royce
15-01-2011, 18:55
سلام
دوستان کسی میدونه این دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی(کاردانی)کی میاد؟

اگه در مورد هزینش هم بگید که ترمی حدودا چقدر میشه خیلی مرسی میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Royce
16-01-2011, 00:31
دوستان لطفا زود جواب بدین خیلی فوریه

Royce
16-01-2011, 20:41
ای بابا یعنی یه نفر اینجا نیست جواب ما رو بده؟ :13:خوبه تاکید کردم کارم فوریه

ahriman323
16-01-2011, 21:30
سلام
دوستان کسی میدونه این دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی(کاردانی)کی میاد؟

اگه در مورد هزینش هم بگید که ترمی حدودا چقدر میشه خیلی مرسی میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سالی دو سه بار میاد اردیبهشت - مهر - اسفند

بهمن یا اسفند احتمالا بیاد!

فکر کنم ماهی 300 400 باشه...

شهریه ثابتش حدود 130

Ship Storm
16-01-2011, 22:46
البته یکی گرونترین رشته های موجود تو شاخه فنی مهندسی نرم افزار بود که سال 85 هر ترم 220 در میومد و الان فکر میکنم 350 باشه

Royce
16-01-2011, 23:13
فکر کنم ماهی 300 400 باشه...

شهریه ثابتش حدود 130

منظورتونو از این دو قسمت نفهمیدم !

Ship Storm
17-01-2011, 21:39
منظورتونو از این دو قسمت نفهمیدم !

شهریه ثابت که مبلغی هست که بصورت ثابت باید پرداخت کنید هر ترم
مابقی هزینه هم میشه شهریه متغیر شما که بر حسب اون واحد ها و درس هایی که به شما ارائه میدن تو اون پودمان حساب میشه و به شهریه ثابت افزوده میشه و مبلغ نهایی هزینه هر پودمان در میاد

masoudboy
28-01-2011, 13:31
دوستان گويا دانشگاه علمي كاربردي قرار هست يك كنكور كارداني پيوسته به صورت جداگانه براي ديپلم هاي فني و كاردانش برگزار كنه ؟ درسته ؟

اين هم متن خبرش :

براي نخستين بار دوره‌هاي كارداني پيوسته ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي در 58 رشته اجرا مي‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي با اعلام اين خبر افزود: اين دوره‌ها در 4 گروه صنعت در 33 رشته فرهنگ و هنر، 16 رشته كشاورزي، 7 رشته مديريت خدمات اجتماعي برگزار مي‌شود.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت: فارغ التحصيلان هنرستان‌هاي فني حرفه‌اي و كاردانش مهمترين مخاطبان اين دوره‌ها هستند و مي‌توانند با ورود به اين دوره‌ها تا بالاترين سطوح آموزش عالي مهارتي را در دانشگاه جامع علمي كاربردي طي كنند.

وي تصريح كرد: تلاش خواهيم كرد اين رشته‌ها در سراسر كشور با توجه به نيازهاي هر استان ايجاد و اجرا شود.

برزويي گفت: آزمون دوره‌هاي كارداني پيوسته ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي مانند ساير دوره‌هاي اين دانشگاه، توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي‌شود. ثبت‌نام اين دوره‌ها تا پايان سالجاري انجام مي‌شود.

Ship Storm
28-01-2011, 14:58
یه اخباری هم از دوره کارشناسی ناپیوسته پودمانی بود ولی صحت خبر رو نمیدونم چقدر درست بود
میگفتن تا آخر امسال اعلام میکنن ولی تا امروز که خبری نشده

tehran_boy
29-01-2011, 19:57
سلام
من می خوام برای علمی کاربردی ثبت نام کنم دفترچه اش چه تاریخی میاد.
رشته برنامه نویسی کامپیوتر داره این دانشگاه؟
اگر یه اطلاعات کلی از نحوه امتحان و ورود به این دانشگاه به من بدید ممنون میشم.