PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Ship Storm
21-05-2009, 11:25
ممنون
ولی ایا شما لینک دریافت دفترچه اش رو دارید هر چی میگردم برای دانلود پیدا نیست مال همین سال 87 رو میخوام؟؟؟؟؟؟؟

خدمت شما :11:

دفترچه ثبت نام آزمون كارشناسي علمي كاربردي 1387 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mpirayesh
23-05-2009, 11:12
زمان پذیرش خرداد پودمانی شروع شده است یا نه؟

Ship Storm
23-05-2009, 13:36
زمان پذیرش خرداد پودمانی شروع شده است یا نه؟

منظور از پذیرش همون ثبت نام هستش دیگه درسته؟
هنوز شروع نشده و اگه شروع شه اولین جایی که اعلام میشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش:11:

masoudboy
23-05-2009, 17:17
شرایط تغییر رشته در پودمانی چی هست ؟؟
من فناوری اطلاعات هستم می خواهم برم نرم افزار میشه ؟

Ship Storm
23-05-2009, 17:36
شرایط تغییر رشته در پودمانی چی هست ؟؟
من فناوری اطلاعات هستم می خواهم برم نرم افزار میشه ؟

من خودم نرم افزار بودم ولی اگه برنامه نویسی خالص رو دوس داری اینکار رو کن :31:
تعداد واحدهایی که همخونی داره +کلیه عمومی ها رو کم میکنن و بعد هرچی موند و پیش نیاز بود بهت ارائه میکنن
البته همه این ها در صورتیه که دانشگاه موافقت کنه و یا مجری آموزشی ای که اون دورس رو بتونه ارائه نه وجود داشته باشه شاید یک ترم دروس شما ارائه نشه وباید منتظر بمونی تا 4 ماه دیگه
یکم دنگ و فنگ داره به نظر من رشته IT از بهترین رشته ها هستش تو دانشگاه ما IT هم بودند و رشته خیلی خوبی هم بود حداقل برنامه نویسی محض توش کمتره

masoudboy
24-05-2009, 19:02
من خودم نرم افزار بودم ولی اگه برنامه نویسی خالص رو دوس داری اینکار رو کن :31:
تعداد واحدهایی که همخونی داره +کلیه عمومی ها رو کم میکنن و بعد هرچی موند و پیش نیاز بود بهت ارائه میکنن
البته همه این ها در صورتیه که دانشگاه موافقت کنه و یا مجری آموزشی ای که اون دورس رو بتونه ارائه نه وجود داشته باشه شاید یک ترم دروس شما ارائه نشه وباید منتظر بمونی تا 4 ماه دیگه
یکم دنگ و فنگ داره به نظر من رشته IT از بهترین رشته ها هستش تو دانشگاه ما IT هم بودند و رشته خیلی خوبی هم بود حداقل برنامه نویسی محض توش کمتره

من شنیدم IT بازار کار نداره .
به نظر شما بازار کار کدام بهتره نرم افزار یا IT ؟
بعد احتمال قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار اگر IT بخونی چقدره ؟

mpirayesh
25-05-2009, 00:40
اگه پذیرش خرداد ماه ثبت نام کنیم اعلام اسامی پذیرفته شده ها کی است ؟

و زمان شروع کلاسها ؟

Ship Storm
25-05-2009, 09:51
من شنیدم IT بازار کار نداره .
به نظر شما بازار کار کدام بهتره نرم افزار یا IT ؟
بعد احتمال قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار اگر IT بخونی چقدره ؟

والا از نظر بازارکار که من اطلاع دقیقی ندام هر کدوم ا رشته های فوق رو که باشی باید بهترین ها باشی چون رقابت تو این رشته بخصوص نرم افزار خیلی بالاست این رو به واقعیت عرض میکنم که تو دانشگاه ما گروهی قوی تر و مخ تر نرم افزار نبودن حتی IT ها هم میومدن از ما کمک میگرفتن و مسلما قبولی تو کنکور نرم افزار سخت تر هستش چون تعداد داوطلبینش بیشتره ولی خوب من خودم نرم افار بودم و نرم افزار رو هم دوست داشتم ولی یکم دورس برنامه نویسی هاش زیاده

اگه پذیرش خرداد ماه ثبت نام کنیم اعلام اسامی پذیرفته شده ها کی است ؟

و زمان شروع کلاسها ؟

کسایی که پذیرش خرداد ماه پودمانی رو ثبت نام کنند اون طور که روال قبلش بود حدودا 10 شهریور و یا 20 مرداد پذیرش میشدند

a3m00n
17-06-2009, 18:01
سلام.
فوریه !

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور دانشجو میپذیره؟
مدرک پیش دانشگاهی نمی خواد؟
ممنون

nafas
17-06-2009, 18:19
سلام.
فوریه !

دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور دانشجو میپذیره؟
مدرک پیش دانشگاهی نمی خواد؟
ممنون
سلام سعید

نه به نظرم نمیخواد
البته بعضی رشته ها

ولی مدرک پیش دانشگاهی رو مطمئنم نمیخواد

a3m00n
17-06-2009, 18:33
سلام عزیزم.
اولا من نمیشناسمت شما چجوری منو میشناسی؟
mhn ?

بعدش در مورد جوابها مطمعنی؟
آخه من جوابای متفاوتی شنیدم.

nafas
19-06-2009, 23:57
آره محمودم

والله مطمئن نیستم ولی میدونم پارسال بابام با دیپلم میخواست امتحان علمی کاربردی بده
و پیش دانشگاهی هم نداشتن
تازشم بعضی از رشته ها رو میتونس بدون کنکور بره البته اونایی که مرتبط با کارش بود چون کارمنده دولته :دی

دیگه حالا خود دانی

میخوای بیشتر میپرسم بهمت میگم

farshidshd
20-06-2009, 11:39
آره محمودم

والله مطمئن نیستم ولی میدونم پارسال بابام با دیپلم میخواست امتحان علمی کاربردی بده
و پیش دانشگاهی هم نداشتن
تازشم بعضی از رشته ها رو میتونس بدون کنکور بره البته اونایی که مرتبط با کارش بود چون کارمنده دولته :دی

دیگه حالا خود دانی

میخوای بیشتر میپرسم بهمت میگم

فقط رشته های فنی پیش دانشگاهی نمیخواد
رشته های نظری 100 درصد پیش میخواد

"R E Z A"
21-06-2009, 08:10
این ثبت نام پودمانی خرداد ماه به تیر موکول شد ؟

توی سایت سنجش که چیزی نیست .

nafas
21-06-2009, 12:27
فقط رشته های فنی پیش دانشگاهی نمیخواد
رشته های نظری 100 درصد پیش میخواد

فرشید رشته های پیش رو با رشته های داشنگاشون میخونن

به اصطلاح پیش زمینه میشه براشون

نمیشه بازم ؟

nvgroup
24-06-2009, 21:44
سلام.

این درسته که گفته میشه برای ثبت نام توی دانشگاه علمی کاربردی، باید کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت داشت؟؟

من دیپلم کاردانش (بدون پیش دانشگاهی) دارم و میخوام این دوره، رشته "انیمیشن" که گویا از پارسال اضافه شده، شرکت کنم.
معمولاً کی دفترچه های "علمی کاربردی" میاد میاد؟؟
و طریقه بدون کنکورش چیه؟؟
من سابقه کار هم دارم ولی کارمند دولت نیستم!
بصورت آزاد کار کردم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

nvgroup
26-06-2009, 00:03
کسی نبود جواب مارو بده؟؟

جواب این سوالا خیلی برام مهمه!!

pouya_naruto
03-07-2009, 17:49
دوستان من صفحه هات قبلی تاپیک رو خوندم ولی هیچی نفهمیدم(بزاری رو حساب خنگ بودنم)
چند تاسوال دارم:
1- من دیپلم کامپیوتر دارم و خدمتمم رفتم و میخوام it بخونم...
اول اینکه میشه مستقیما توی مقطع کارشناسی شرکت کرد یا نه!
دوم اینکه من میخوام ترمی بخونم...
از همه مهمتر آیا مدرکش خارج از ایران اعتبار دارهیا نه
آخرین سوالمم اینه که ثبت نامش کی هست!!؟؟؟کنکورش امساله ؟ و چند تا درس

نادر1368
03-07-2009, 18:56
سلام.

این درسته که گفته میشه برای ثبت نام توی دانشگاه علمی کاربردی، باید کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت داشت؟؟

من دیپلم کاردانش (بدون پیش دانشگاهی) دارم و میخوام این دوره، رشته "انیمیشن" که گویا از پارسال اضافه شده، شرکت کنم.
معمولاً کی دفترچه های "علمی کاربردی" میاد میاد؟؟
و طریقه بدون کنکورش چیه؟؟
من سابقه کار هم دارم ولی کارمند دولت نیستم!
بصورت آزاد کار کردم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

چندین بار این سوالا پاسخ داده شده ترمی نیازی به کارت پایان خدمت نداره داوطلبان ازاد و شاغل هم میتونن شرکت کنند.
پودمانی نیاز به کارت پایان خدمت داره و برای شاغلین مناسبتره.
معمولا اواخر پاییز دفترچه های ترمی که مناسب شماست(کارت پایان خدمت نداری)میاد و اواخر زمستان ازمونشه.
فرقی نداره یکی از دوستان من خودش بیرون شاغل بود(ازاد)به عنوان شاغل تحصیل می کرد.فرقی نداره دیپلم کاردانش باشی یا نظری یا فنی انچنان محدودیتی نداری احتمالا دیپلمت باید مرتبط باشه.

دوستان من صفحه هات قبلی تاپیک رو خوندم ولی هیچی نفهمیدم(بزاری رو حساب خنگ بودنم)
چند تاسوال دارم:
1- من دیپلم کامپیوتر دارم و خدمتمم رفتم و میخوام it بخونم...
اول اینکه میشه مستقیما توی مقطع کارشناسی شرکت کرد یا نه!
دوم اینکه من میخوام ترمی بخونم...
از همه مهمتر آیا مدرکش خارج از ایران اعتبار دارهیا نه
آخرین سوالمم اینه که ثبت نامش کی هست!!؟؟؟کنکورش امساله ؟ و چند تا درس

خیر مستقیم نمیشه خوب ترمی میتونینو
مدرکش مورد تایید وزارت علوم هست پس به عنوان مدرک حساب میشه!
اواخر پاییز ثبت نام کنکورش زمستان سوالات از دروس عمومی مطرح میشه البته پارسال اینطور بود.

shahrooztk
06-07-2009, 14:51
سلام . یه سری سوال :

من دیپلم کاردانش کامپیوترام . 84 دیپلم گرفتم خدمت نرفتم 2 ماه هست که دفترچه خدمت و فرستادم ، نه معافم نه هنوز تاریخ اعزام دارم .

- باید تاریخ اعزام بگیرم ، یا کارت پایان خدمت ؟
- بعدش میتونم تو آزمون جامع علمی کاربری (کاردانی ، کارشناسی پیوسته ، ناپیوسته) شرکت کنم ؟
- اگه میشه ، رشته نرم افزار می خواستم شرکت کنم لیست موارد آزمونش چیشه ؟ (عمومی و تخصصی) آیا همون دروس فنی حرفه ای ؟
- ثبت نام کی ، آزمون کی ؟

ممنون

farshidshd
06-07-2009, 17:50
سلام . یه سری سوال :

من دیپلم کاردانش کامپیوترام . 84 دیپلم گرفتم خدمت نرفتم 2 ماه هست که دفترچه خدمت و فرستادم ، نه معافم نه هنوز تاریخ اعزام دارم .

- باید تاریخ اعزام بگیرم ، یا کارت پایان خدمت ؟
- بعدش میتونم تو آزمون جامع علمی کاربری (کاردانی ، کارشناسی پیوسته ، ناپیوسته) شرکت کنم ؟
- اگه میشه ، رشته نرم افزار می خواستم شرکت کنم لیست موارد آزمونش چیشه ؟ (عمومی و تخصصی) آیا همون دروس فنی حرفه ای ؟
- ثبت نام کی ، آزمون کی ؟

ممنون

برای کاردانی حتما باید پایان خدمت داشته باشی

ولی کارشناسی لازم نداره چیزی

منابع هم تو این تاپیک هم تو قسمت منابع هست همون دروس و سر فصل های سراسری با کمی تغییر که موقع ثبت نام اعلام میکنن

ثبت نام هم تارییخش فعلا معلوم نیست

shahrooztk
06-07-2009, 19:14
برای کاردانی حتما باید پایان خدمت داشته باشی

ولی کارشناسی لازم نداره چیزی

منابع هم تو این تاپیک هم تو قسمت منابع هست همون دروس و سر فصل های سراسری با کمی تغییر که موقع ثبت نام اعلام میکنن

ثبت نام هم تارییخش فعلا معلوم نیست

مرسی از پاسختون .

فقط یه مسئله :

مگه کارشناسی پیوسته مخصوص دارندگان مدرک پیش دانشگاهی و کارشناسی نا پیوسته مخصوص دارندگان مدرک کاردانی نیست ؟ اونوقت چه جوری میشه کارشناسی شرکت کرد ؟

Ship Storm
04-08-2009, 21:39
دوستان تکمیل ظرفیت علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی اعلام نشده؟ خبری هست اصلا؟

farshidshd
05-08-2009, 12:18
مرسی از پاسختون .

فقط یه مسئله :

مگه کارشناسی پیوسته مخصوص دارندگان مدرک پیش دانشگاهی و کارشناسی نا پیوسته مخصوص دارندگان مدرک کاردانی نیست ؟ اونوقت چه جوری میشه کارشناسی شرکت کرد ؟

بله
کارشناسی پیوسته ماله دارندگان مدرک پیش دانشگاهی هست و کارشناسی ناپیوسته ماله دارندگان مدرک کاردانی

شما اگه کاردانی داری میتونی کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی
اگه پیش دانشگاهی داری میتونی یا کاردانی یا کارشناسی شرکت کنی

دوستان تکمیل ظرفیت علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی اعلام نشده؟ خبری هست اصلا؟

علمی کاربردی تکمیل ظرفیت نداره
مگه اینکه خیلی خیلی جا داشته باشن

که فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت اعلام کنن

Ship Storm
05-08-2009, 21:27
علمی کاربردی تکمیل ظرفیت نداره
مگه اینکه خیلی خیلی جا داشته باشن

که فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت اعلام کنن

یعنی فرشید جان همه که قبول میشن میرن؟جا خالی هیچی وجود نداره؟؟
عجب دانشگاه باحالیه پس طرفدار زیاد داره :31:

TURBO_BOY2006
08-08-2009, 22:16
سلام بچه ها.
من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم هم خراب شد :41:29000 منطقه 2
انتخاب رشته رو هم آماده کردم(فقط pc هستن.یعنی یا IT یا مهندسی نرم افزار و کاردانی نرم افزار!!!)ولی هنوز وارد نکردم.اگه لطف کنید راهنماییم کنید که وقت زیادی نمونده.

من یه سری روزانه که به احتمال شونصد درصد قبول نمیشم زدم :31:بعد یه غیر انتفاعی که به احتمال شونصد درصد قبول میشم زدم تو رشت بعدشم پیام نور زدم.
من از همین الان میدونم که غیر انتفاعی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار قبول میشم.تو گیلان مهندسی کامپیوتر نرم افزار غیر انتفاعی نیست!! :41:راه دور هم اگه برم هزینش خیلی زیاد میشه :41: ، مجبور شدم اینو انتخاب کنم چون یه سری مزایای تخفیف ویژه داره.ولی بلاخره کاردانیه دیگه:13:.
حالا من میخوام بدونم کاردانی علمی کاربردی نرمافزار:
1- با همون کاردانیی که رشته های فنی میخونن یکیه؟یا فرق داره؟
2-واسه ادامه تحصیل (خیلی مهمه برام:46:) مشکلی نیست یعنی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار به ====> کارشناسی نرم افزار اصلآ وجود داره؟(همون مهندسی میشه؟ یا نه ؟ اگه نه چیه پس؟):13: در این مورد یکم کامل تر توضیح بدید جون هیچی نمیدونم.
3-اگه دوباره باید کنکور بدم(بدبختیه:41:) دانشگاهاش زیادن یا نه؟ مشکلی از این بابت وجود نداره؟ سربازی هم باید رفت بعد کاردانی یا میشه ادامه تحصیل داد؟

:11:ممنون میشم به سوالامتم پاسخ بدید.:11:
هر کدوم رو که میدونید بگید.:11:

TURBO_BOY2006
09-08-2009, 17:49
سلام بچه ها.
من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم هم خراب شد :41:29000 منطقه 2
انتخاب رشته رو هم آماده کردم(فقط pc هستن.یعنی یا IT یا مهندسی نرم افزار و کاردانی نرم افزار!!!)ولی هنوز وارد نکردم.اگه لطف کنید راهنماییم کنید که وقت زیادی نمونده.....

دوستان کمک کنید که امشب باید انتخاب رشته کنم:41:.

amin_amini
10-08-2009, 13:39
سلام.
من هم همین سوال رو دارم:

حالا من میخوام بدونم کاردانی علمی کاربردی نرمافزار:
1- با همون کاردانیی که رشته های فنی میخونن یکیه؟یا فرق داره؟
2-واسه ادامه تحصیل (خیلی مهمه برام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلی نیست یعنی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار به ====> کارشناسی نرم افزار اصلآ وجود داره؟(همون مهندسی میشه؟ یا نه ؟ اگه نه چیه پس؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این مورد یکم کامل تر توضیح بدید جون هیچی نمیدونم.

.German.
25-08-2009, 22:52
آغاز ثبت نام دوره پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی از 4 شهریورماه

ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت اینترنتی از 4 شهریور ماه آغاز می شود و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری مهر، علی صدر - مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان جدید ثبت نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره های قبل، باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری به مبلغ 25 هزار ریال که دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور است و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت نام به مبلغ هفده هزار ریال اقدام کنند.
وی اظهار داشت: برخی پودمانهای اختیاری نظیر دکوراسیون و تزئینات داخلی، پرورش گلهای زینتی، آشپزی و سفره آرایی و کاربری کامپیوتر بر غنا و تنوع این دوره افزوده شده است و دانشجویان این دوره با امکان انتخاب دو پودمان هم زمان در هر پودمان تحصیلی، حداقل در 3 سال امکان کسب همه مهارتها را داشته و به دریافت مدرک رسمی کاردانی علمی کاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی نایل می شوند و امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگاهها خواهند داشت.
مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پودمانها در قالب لوح فشرده به همراه جزوه یا کتاب قابل ارائه می شود.
وی اظهار داشت: شهریه ثبت نام در هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودیهای نیمسال اول تحصیلی 82-1381 تا قبل از نیمسال اول تحصیلی 88-1387 مبلغ 300 هزار ریال بوده و شهریه هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 88-1387 به واحد مبلغ سیصد و سی هزار ریال است.
صدر گفت: تنها شرط پذیرش در این دوره داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچگونه شرط دیگری از جمله معدل، جنسیت و سن وجود ندارد.

.German.
26-08-2009, 15:56
رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي در گفت‌وگو با فارس:
15 هزار مدرس جديد به زودي جذب دانشگاه جامع مي‌شوند

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: به زودي 15 هزار مدرس جديد جذب دانشگاه جامع علمي كاربردي مي‌شوند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسين بلندي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه در حال حاضر دانشگاه جامع علمي كاربردي 20 هزار مدرس در مراكز آموزشي تحت نظارت دارد، افزود: با احتساب 15 هزار مدرس جديدي كه به زودي در دانشگاه جامع علمي كاربردي جذب مي‌شوند آمار مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي به 35 هزار نفر مي‌رسد.
وي با بيان اين‌كه در حال حاضر 83 درصد از مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي حق التدريس هستند،‌ گفت: در حال حاضر 70 درصد از مدرسان مراكز آموزش علمي كاربردي كشور مدرك تحصيلي كارشناس ارشد ، 6/7 درصد دكترا و مابقي در مدرك ليسانس دارند ضمن اين‌كه تعدادي از مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي نيز افراد خبره هستند.
رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد بر اين‌كه 46 درصد از فعاليت‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي در زمينه صنعت، 8 درصد كشاورزي ، 30 درصد خدمات اجتماعي و 16 درصد فرهنگ و هنر است، اظهار داشت: 80 درصد از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي بومي و 20 درصد غير بومي هستند كه در آينده اين 20 درصد نيز بومي مي‌شوند.

.German.
26-08-2009, 15:57
نحوه رفع مشكلات ثبت‌نام دوره غيرحضوري دانشگاه جامع اعلام شد

خبرگزاري فارس: مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي نحوه رفع مشكلات ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي را اعلام كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت اينترنتي از امروز آغاز و تا چهارشنبه 11 شهريور ادامه دارد، افزود: داوطلبان براي ثبت‌نام در دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده بايد با مراجعه به دفاتر پستي كارت اعتباري به مبلغ 25 هزار ريال خريداري كنند كه اين كارت داراي شماره پرونده، نام كاربري و رمز عبور است، داوطلبان همچنين بايد دفترچه راهنماي ثبت‌نام را نيز به مبلغ 17 هزار ريال دريافت كنند.
وي با بيان اين‌كه داوطلبان دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده پس از مطالعه دفترچه راهنما بايد به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و ثبت‌نام كنند، گفت: شهريه هر يك از پودمان‌هاي آموزشي دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده براي ورودي‌هاي نيمسال اول تحصيلي 88-1387، 330 هزار ريال است.
مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اين‌كه در طول ثبت‌نام داوطلبان بايد از كليك روي دكمه Back خودداري كنند چرا كه در غير اين صورت به صفحه اصلي بازگشته و بايد مراحل ثبت‌نام را از ابتدا آغاز كنند، افزود: ثبت‌نام داوطلبان فقط وقتي تكميل مي‌شود كه در انتهاي مراحل ثبت‌نام سيستم شناسه پرداخت 11رقمي و كد رهگيري 10 رقمي ارائه دهد.
وي گفت: داوطلبان دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي در صورت داشتن مشكل در روند ثبت‌نام اينترنتي بايد به بخش ارتباط با بخش فني در منوي ثبت‌نام مراجعه كنند، اين داوطلبان در صورتي كه سؤالي درباره شرايط و ضوابط ثبت‌نام دارند، مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي 82776626 و 82776630 تماس بگيرند.

ramin9072
28-08-2009, 15:30
سلام
یک سوال فنی
من دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی پودمانی هستم (کاردانی ) سخت افزار

من تمامی دروسم در آبان ماه تموم میشه و باید تا اسفند منتظر امتحان جامع ارزیابی بمونم آیا در این مدت 4 ماهه میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم (( نکته : من در سال 86 تونستم از نظام وظیفه گواهی که بتونم درسم رو ادامه بدم گرفتم ))
منظورم اینه که توی ابان که درسام تموم میشه باید دفترچه اعظام به خدمت بفرستم
یا تا موقع اولین امتحان جامع میتونم از معافیتم استفاده کنم

ممنون میشو راهنماییم کنین please

Ship Storm
30-08-2009, 09:00
سلام
یک سوال فنی
من دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی پودمانی هستم (کاردانی ) سخت افزار

من تمامی دروسم در آبان ماه تموم میشه و باید تا اسفند منتظر امتحان جامع ارزیابی بمونم آیا در این مدت 4 ماهه میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم (( نکته : من در سال 86 تونستم از نظام وظیفه گواهی که بتونم درسم رو ادامه بدم گرفتم ))
منظورم اینه که توی ابان که درسام تموم میشه باید دفترچه اعظام به خدمت بفرستم
یا تا موقع اولین امتحان جامع میتونم از معافیتم استفاده کنم

ممنون میشو راهنماییم کنین please

شما تا زمانی که آزمون جامع رو قبول نشی میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی و فارغ التحصیل شناخته نمیشی

.German.
30-08-2009, 23:08
مهلت ثبت ‌نام آزمون ارزیابی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

مهلت ثبت نام در آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای پودمانی مهرماه سال 88 دانشگاه جامع علمی کاربردی تا فردا دوشنبه تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام در این آزمون اقدام نکرده اند تا فردا دوشنبه 9 شهریورماه فرصت دارند که نسبت به ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی اقدام کنند.
داوطلبان می ‌توانند تا ساعت 24 دوشنبه 9 شهریورماه جاری با مراجعه به سامانه آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای پودمانی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند.

Mohamma:D
01-09-2009, 17:02
سلام
بچهها زمان ثبت نام طرم جديد كارشناسيا كيه؟

cyrus_ln
02-09-2009, 11:11
سلام
یه سوال دارم دوستان
دفترچه علمی کاربردی کی میاد؟

.German.
02-09-2009, 17:27
مهلت ثبت نام در دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری علمی کاربردی تمدید شد

ثبت ‌نام در دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز دوشنبه 16شهریورماه تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، علی صدر - مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان جدید ثبت ‌نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره ‌های قبل، باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور و همچنین یک جلد دفترچه راهنمای ثبت ‌نام اقدام کنند.
وی اظهار داشت: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه باید به سامانه ثبت‌ نام اینترنتی دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه و نسبت به ثبت ‌نام خود اقدام کنند.
مدیر آزمون، آموز‌شهای خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: شهریه ثبت ‌نام در هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 82-1381 تا قبل از نیمسال اول تحصیلی88 -1387 مبلغ سیصدهزار ریال بوده و شهریه هریک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 88-1387 به بعد مبلغ سیصدوسی هزار ریال است.
مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : تنها شرط پذیرش در این دوره داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچگونه شرط دیگری از جمله معدل ، جنسیت و سن وجود ندارد.

Ali&G
02-09-2009, 21:12
دوستان ترو خدا راهنمایی کنن من دیپلم الکتروتکنیک هستم کنکور ازاد و دولتی رو شرکت کردم ولی امیدی به قبولیم نیست برج 8 هم باید برم خدمت لطفا بگین کی این دفترچه های علمی کاربردی برای رشته من میاد و میتونم با شرکت تو این دانشگاه سربازی بپیچونم یا نه؟؟؟

kermoo_22
03-09-2009, 11:54
دوستان ترو خدا راهنمایی کنن من دیپلم الکتروتکنیک هستم کنکور ازاد و دولتی رو شرکت کردم ولی امیدی به قبولیم نیست برج 8 هم باید برم خدمت لطفا بگین کی این دفترچه های علمی کاربردی برای رشته من میاد و میتونم با شرکت تو این دانشگاه سربازی بپیچونم یا نه؟؟؟
ثبت نام علمی کاربردی 3 آذر تا 9 آذر امسال است
انشاءا... که دانشگاه قبول می شی خدمت نمیری

ehsan_jan3
03-09-2009, 15:33
کسی خبر داره انتخاب واحد کیه؟

mahtab_00m
03-09-2009, 20:32
کمک کنید دانشگاه علمی کاربردی شرط معدل چه جوری برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali&G
04-09-2009, 12:00
ثبت نام علمی کاربردی 3 آذر تا 9 آذر امسال است
انشاءا... که دانشگاه قبول می شی خدمت نمیری

ممنون دوست عزیز راستی این دفترچه هایی که برای علمی کاربردی هست و تا اخر این ماه میاد برای چیه ؟؟؟
در ضمن درمورد ورودیه این علمی کاربردی یکم توضیح میدی که امید بهش داشته باشم یا نه؟؟؟
بازم تشکر

04-09-2009, 22:32
کسی خبر داره انتخاب واحد کیه؟

علام تقويم آموزشي نيمسال اول و دوم سال تحصيلي 89-88 دانشگاه جامع علمي - كاربردي

تقويم آموزشي دوره هاي ترمي و پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي براي نيمسال اول و دوم سال تحصيلي 89-88 اعلام شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار، معاون نظارت وسنجش دانشگاه با اعلام اين خبر اظهار داشت: در نيمسال اول سال تحصيلي89-88 ، ثبت نام و انتخاب واحد در روزهاي 28 الي 31 شهريورماه انجام مي شود و شروع كلاس ها اول مهرماه خواهد بود. دكتر كشتكار افزود : زمان حذف و اضافه 15و16 مهرماه و حذف اضطراري ويژه دوره هاي ترمي18آذرماه انجام مي شود. معاون نظارت وسنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه گفت : پايان كلاس ها 24 دي ماه و امتحانات 28دي تا 12 بهمن ماه برگزار مي شود. دكتر كشتكار افزود : در نيمسال دوم سال تحصيلي 89-88 ، ثبت نام و انتخاب واحد در روزهاي 18 تا 21 بهمن ماه انجام مي شود وزمان شروع كلاس ها 25 بهمن ماه خواهد بود. وي تصريح كرد: زمان حذف و اضافه 11و 12 اسفندماه و حذف اضطراري ويژه دوره هاي ترمي 23 ارديبهشت ماه 89 انجام مي شود. معاون نظارت وسنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت: پايان كلاس ها 27 خردادماه 89 و امتحانات اول تا 15 تيرماه 89 برگزار مي شود.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_blid
09-09-2009, 23:01
بچه ها یک سوال
رشته هایی کهع در دانشگاه های علمی کاربردی وجود داره چیه؟
ایا مدیریت بازرگانی و ... از این قبیل رو داره
منظورم ترمی هست نه پودمانی
بسیار مهمه

10-09-2009, 15:40
بچه ها یک سوال
رشته هایی کهع در دانشگاه های علمی کاربردی وجود داره چیه؟
ایا مدیریت بازرگانی و ... از این قبیل رو داره
منظورم ترمی هست نه پودمانی
بسیار مهمه

شما چه رشته هايي رو ميخواي؟
مديريت كه داره...
ترمي هم هست..
ديگه...؟

mohsen_blid
10-09-2009, 23:20
سلام
من مدیریت بازرگانی یا صنعتی رو میخوام ایا این دو رشته در دانشگاه های علمی کاربردی اموزش داده میشوند
ترمی نه پودمانی!

در ضمن من که پیش دنشگاهی دارم
کارشناسی پیوسته هستم یا نا پیوسته؟(قبلا میدونستما الان یادم رفته)

در ضمن از کجا میتونم ببینم ایا این رشته ها در قزوین وجود داره یا نه ؟

kermooo
11-09-2009, 16:32
سلام دوستان ممنون می شوم یه سوالاتم پاسخ دهید بسیار بسیار لازم دارم این اطلاعات را:
بنده فارغ التحصیل پیش دانشگاهی در رشته تجربی هستم و دارای کارت پایان خدمت و شاغل هم نیستم معدل من 25/17 است:
من میخوام رشته حسابداری بخونم و تا فوق ادامه بدهم، سراسری هم قبول نشدم و آزاد هم شرکت نکرده بودم
لذامیخواستم بدونم اگر در پودمانی کاردانی علمی کاربردی شرکت کنم :
1-- آیا رشته حسابداری داره و اگر داره گرایش داره و کدام گرایش بهتر و بازار کار دولتی دارد؟
2-- آیا شرایط ادامه تحصیل برای کنکور کاردانی به کارشناسی در سراسری یا آزاد را دارد؟
3-- آیا میتوان آزمون جامع را نداد و بتوان ادامه تحصیل داد(کاردانی به کارشناسی)؟
5/3-- آیا قبل آزمون جامع ، کارشناسی ناپیوسته ، برگزار می شود ؟ و آیا در پودمان آخر تحصیلی میتوان در آزمون کارشناسی ناپیوسته شرکت کرد (یعنی تداخل یا عقب ماندگی زمانی با هم ندارند که آدم نتواند کارشناسی ناپیوسته را شرکت کرد؟))
8/3-- آیا حتما باید پودمان آخر هم تمام کرد بعد تو آزمون شرکت کنیم؟
4-- کلاسها چند روز در هفته می باشد ؟
5-- شهریه آن برای سال 88 چقدر است؟
6-- چند ترم است و چند سال طول میکشد؟
7-- محیط کلاس ها و شرایط محیطی آن چگونه است؟
>>>>>>>اگر راه بهتری شما سراغ دارید لطف کنید به من بگید البته زمان برای من بسیار بسیار مهم است<<<<<<<
خدا خیرتون بده لطف کنید جواب پاسخ هایم را بدید البته سوالات من سوالات خیلی هاست که من به صورت کامل پرسیدم

truman
11-09-2009, 22:31
دوستان من شنيدم مدرك كارداني كه دانشگاه علمي كاربردي پودماني مي ده معادل كارداني هستش و نه خود كارداني . ميشه در مورد اين و كلا اعتبار اين دانشگاه كمي راهنماييم كنيد ؟ اصلا دانشگاه محسوب ميشه ؟

kermooo
11-09-2009, 23:03
سوال دیگه اینکه این کاردانی ، کاردانی پیوسته حساب می شود یا کاردانی نا پیوسته؟

wolfman_741
12-09-2009, 13:21
یه سوال:
دفترچه علمی کاربردی برای فنی حرفه ای و کارودانش کی میادش؟؟؟

wolfman_741
13-09-2009, 11:30
یه سوال:
دفترچه علمی کاربردی برای فنی حرفه ای و کارودانش کی میادش؟؟؟
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟

masoudboy
13-09-2009, 12:07
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟

در آذرماه و بهمن هم كنكورش هست .

Ali&G
13-09-2009, 13:01
در آذرماه و بهمن هم كنكورش هست .

ولی یکی از دوستانم که توی پست کار میکنه گفت تا اخر این ماه میاد:46:

Ni_nigc
13-09-2009, 13:08
ويرايش شد
همينجوري

masoudboy
13-09-2009, 13:48
براي پودماني 28 شهريور مياد ولي براي ترمي همان آذرماه مياد .
اينم وبسايت دانشگاه علمي كاربردي كه زمان ثبت نام آزمون ها مشخص كرده :

masoudboy
13-09-2009, 14:07
ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز شنبه 28 شهريورماه آغاز وتا روز جمعه 3 مهرماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكترعبدا... افشار ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: پذیرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 139 كدرشته ، 1801 كدرشته محل ، 398 مركز آموزش علمي كاربردي ، 30 استان و 150 شهر در سراسر كشور انجام مي پذيرد .
وي تصريح كرد: پذيرش اين دوره در4 گروه صنعت با 54 كدرشته و 699 كدرشته محل ، مديريت و خدمات اجتماعي با 50 كدرشته و 799 كدرشته محل ، كشاورزي با 17 كدرشته و 38 كدرشته محل و فرهنگ و هنر با 18 كدرشته و 285 كدرشته محل انجام مي شود.
دكترافشار در ادامه اظهار داشت : متقاضيان مي بايست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور ، دفترچه های ثبت نام را دریافت نموده و به صورت اينترنتي از طریق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : پذیرش در دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی ، سهمیه شاغل ، آزاد و ایثارگر انجام می‌شود.
دكتر افشار در خاتمه اظهار داشت: داوطلبان مرد مي بايست داراي كارت پايان خدمت يا معافيت باشند.

Ali&G
14-09-2009, 09:46
ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز شنبه 28 شهريورماه آغاز وتا روز جمعه 3 مهرماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكترعبدا... افشار ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: پذیرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 139 كدرشته ، 1801 كدرشته محل ، 398 مركز آموزش علمي كاربردي ، 30 استان و 150 شهر در سراسر كشور انجام مي پذيرد .
وي تصريح كرد: پذيرش اين دوره در4 گروه صنعت با 54 كدرشته و 699 كدرشته محل ، مديريت و خدمات اجتماعي با 50 كدرشته و 799 كدرشته محل ، كشاورزي با 17 كدرشته و 38 كدرشته محل و فرهنگ و هنر با 18 كدرشته و 285 كدرشته محل انجام مي شود.
دكترافشار در ادامه اظهار داشت : متقاضيان مي بايست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور ، دفترچه های ثبت نام را دریافت نموده و به صورت اينترنتي از طریق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : پذیرش در دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی ، سهمیه شاغل ، آزاد و ایثارگر انجام می‌شود.
دكتر افشار در خاتمه اظهار داشت: داوطلبان مرد مي بايست داراي كارت پايان خدمت يا معافيت باشند.

ای داد بیداد یعنی من که 20 برج8 باید برم سربازی نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟

KAHAKDAM
14-09-2009, 09:46
سلام. این توضیع دفترچه ها برای کاردانشی ها کی میاد. یکی میگه اذر یکی میگه بهمن یکی میگه شهریور. خواهش میکنم با ذکر منبع بگو تا تردید برطرف بشه.ممنون.

truman
14-09-2009, 13:42
دوستان يه سوال خيلي مهم داشتم . اگر مدرك كارداني پودماني اخذ بشه ديگه نميشه ادامه تحصيل داد باهاش ؟ يعني كنكور كارداني به كارشناسي توي دانشگاه دولتي يا آزاد شركت كرد و در صورت قبولي ادامه تحصيل داد ؟

masoudboy
14-09-2009, 15:50
ای داد بیداد یعنی من که 20 برج8 باید برم سربازی نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟

شما تو سربازي مرخصي مي گيري ميري كنكور علمي كاربردي ترمي را ميدي اگه قبول شدي از سربازي ترخيص ميشي ادامه تحصيل ميدي .

masoudboy
14-09-2009, 15:54
سلام. این توضیع دفترچه ها برای کاردانشی ها کی میاد. یکی میگه اذر یکی میگه بهمن یکی میگه شهریور. خواهش میکنم با ذکر منبع بگو تا تردید برطرف بشه.ممنون.

دانشگاه علمي كاربردي براي دوره هاي ترمي يك كنكور بيشتر نداره كه تمام ديپلم ها نظري ، فني حرفه اي ، كاردانش مي تونن شركت مي كنند و همانطور كه گفتم دفترچش آذر ماه مياد كنكورش هم بهمن ماه هست و البته بدون كنكور هم ميشه وارد اين دانشگاه شد كه همان دوره هاي پودماني هست و براي اين دوره ها به مردها معافيت تحصيلي نمي دهند و حتما بايد كارت پايان خدمت يا معافي داشته باشي تا بتوني بري .

masoudboy
14-09-2009, 15:57
دوستان يه سوال خيلي مهم داشتم . اگر مدرك كارداني پودماني اخذ بشه ديگه نميشه ادامه تحصيل داد باهاش ؟ يعني كنكور كارداني به كارشناسي توي دانشگاه دولتي يا آزاد شركت كرد و در صورت قبولي ادامه تحصيل داد ؟

ميشه ادامه تحصيل داد براي كارشناسي در همه دانشگاه ها اما مثلا تو دانشگاه آزاد بايد تعداد واحد بيشتري را پاس كنيد .

sylvanas
14-09-2009, 19:55
ُسلام م
میخواستم ببینم دفتر چه هاشم 28ام میاد؟
بعدشم این معدل کل می خواد یا معدل کتبی سال سوم ؟

wolfman_741
15-09-2009, 22:59
براي پودماني 28 شهريور مياد ولي براي ترمي همان آذرماه مياد .
اينم وبسايت دانشگاه علمي كاربردي كه زمان ثبت نام آزمون ها مشخص كرده :
تفاوتشون چیه؟؟؟؟؟

alhadi
19-09-2009, 15:03
سلام دوستان.یکی کمک کنه بگه آیا کارشناسی پیوسته داره علمی کاربردی یا نه خیلی مهمه؟
یعنی منظورم اینه که واسه چهار سال یه بار کنکور داد.داره یا نه؟؟؟؟؟

19-09-2009, 23:15
سلام دوستان.یکی کمک کنه بگه آیا کارشناسی پیوسته داره علمی کاربردی یا نه خیلی مهمه؟
یعنی منظورم اینه که واسه چهار سال یه بار کنکور داد.داره یا نه؟؟؟؟؟

نوچچچچ:41:

vanish
20-09-2009, 12:39
دوستان من چطوری بفهمم چه دانشگاهی چه رشته هایی رو ارائه میده؟
رو سایت دانشگاه کرمانشاه چیزی پیدا نکردم

K A R I M I
20-09-2009, 19:19
سلام
آقا من بدون کنکور میتونم وارد این دانشگاه بشم ( چون کارت پایان خدمت دارم ) ، درسته ؟ ( لطفا در رابطه با پودمانی و غیر پودمانی و ... یه توضیح کوچیکی بدید )
بعد هزینه هر ترمش حدودا چقدر هست ؟
لطفا من رو از این سردرگمی نجات بدید ، ممنون :دی

sylvanas
20-09-2009, 21:06
اره میشه دفتر چه هام اومده برید بگیرید
پودمانی بدون کنکور و کاردانیه
غیر پودمانی با کنکور کارشناسی
هزینه ی ر واحدم بین 240 تا 290 تومنه !

unlife
21-09-2009, 02:10
1. دانشگاه علمی کاربردی فلسفه هم داره؟
اگه داره:
2.من پیش ریاضی ام میتونم وارد این رشته بشم؟
3.چه کنکوری باید بدم؟(کاردانی؟پیوسته؟ یا چی؟)
4. اگه قبول بشم نمیتونم سراسری شرکت کنم؟
یعنی میشه هم تو این دانشگاه درس بخونم هم تویه دانشگاه دولتی؟

sylvanas
22-09-2009, 11:34
من تو دفترچه فلسفه ندیدم دفترچه ی پودمانی البته
شاید تو غیر پودمانی باشه

alhadi
23-09-2009, 15:28
اره میشه دفتر چه هام اومده برید بگیرید
پودمانی بدون کنکور و کاردانیه
غیر پودمانی با کنکور کارشناسی
هزینه ی ر واحدم بین 240 تا 290 تومنه !

دوست عزیز منظور شما از غیر پودمانی با کنکور کارشناسی اینه که مثلا من با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میتونم کنکور بدم و یه رشته کارشناسی رو 4سال بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بدم؟

اگه جواب بله هست مثلا رشته های شیمی یا صنایع یا مدیریت صنعتی رو داره؟مرسی
یا حق

masoudboy
24-09-2009, 01:24
دوست عزیز منظور شما از غیر پودمانی با کنکور کارشناسی اینه که مثلا من با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میتونم کنکور بدم و یه رشته کارشناسی رو 4سال بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بدم؟

اگه جواب بله هست مثلا رشته های شیمی یا صنایع یا مدیریت صنعتی رو داره؟مرسی
یا حق

من دقيق نمي دونم ولي مثل اينكه كارشناسي داره و شرطش هم براي شركت كردن همون ديپلم نظري و پيش دانشگاهي هست .
دفترچه هاش اواسط آذر مياد .

alhadi
24-09-2009, 12:25
1. دانشگاه علمی کاربردی فلسفه هم داره؟
اگه داره:
2.من پیش ریاضی ام میتونم وارد این رشته بشم؟
3.چه کنکوری باید بدم؟(کاردانی؟پیوسته؟ یا چی؟)
4. اگه قبول بشم نمیتونم سراسری شرکت کنم؟
یعنی میشه هم تو این دانشگاه درس بخونم هم تویه دانشگاه دولتی؟

دوست عزیز نمیدونم نمیدونم فلسف داره یا نه .(ولی احتمالا داشته باشه وقتی که رشته مدیریت کسب و کارهای کوچیک هست میخوای فلسفه نداشته باشه)
یکی از دوستام با هم پیش ریاضی بودیم پشت کنکوری البته اون 4 تا واحد افتاده بود یعنی پیشو نگذرونده بود گفت نمیتونم بمونم برج 10 امتحان داد برج 11 رفت سر کلاس رشته برق فقط مدرک دیپلمش نیاز بود البته واسه کاردانی آزمون داد.

farid55
24-09-2009, 19:46
دوستان دفترچه های کنکور کاردانی به کارشناسی این دانشگاه کی می اد؟

sajad
24-09-2009, 19:54
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی همه ساله در اواسط دی ماه انجام میشود و خود آزمون نیز در اواخر بهمن ماه برگذار میشود.

truman
26-09-2009, 10:54
دوستان من از كسي شنيدم كه پودماني ميخوند و پودمان اول رو تموم كرد و ميخواست طبق قانون خودشون تغيير رشته بده به يه رشته هم گروه توي همون واحدشون . اما گفت تازه بخشنامه اومده كه كنسل شده اينكار . آيا ميشه بعد از پودمان دوم تغيير رشته بده ؟ بخشنامه بازم مياد ؟ يا فقط براي پودمان اولي هاس ؟

sajad
27-09-2009, 02:26
اين آخريم مصوبه هست
تغيير رشته در پودمان اول ممنوع هست ..
تغيير رشته بعد از پودمان اول فقط يكبار امكانپذير هست

ehsan_jan3
27-09-2009, 13:17
این خبر دسته که درسهای جبرانی حذف شدن ؟

sajad
27-09-2009, 13:37
درسهاي جبراني براي تغيير رشته ؟

sajad
27-09-2009, 21:06

zeroandone
28-09-2009, 00:00
دانشگاه مجازی چه رتبه ای داره؟دانشگاه شیراز

wolfman_741
28-09-2009, 01:10
میخواستم برای علمی کاربردی بخونم البته غیر پودمانی(فوق دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای)
اسم دروس اختصاصی رو میخواستم .(میخوام بدونم چه درس هایی رو باید بخونم)

ehsan_jan3
28-09-2009, 13:19
حذف درسهای جبرانی برای کاردانی به کارشناسی

wolfman_741
28-09-2009, 14:48
میخواستم برای علمی کاربردی بخونم البته غیر پودمانی(فوق دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای)
اسم دروس اختصاصی رو میخواستم .(میخوام بدونم چه درس هایی رو باید بخونم)
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

MAJ€€D
28-09-2009, 15:16
روزانه-شبانه-علمی کاربردی-غیر انتفاعی-آزاد-پیام نور

همینطور رو هوا !

فاطـمه
28-09-2009, 15:27

خنده داره يعني به نظر شما علمي كاربردي از غيرانتفاعي و آزادم ارزشش بيشتره؟

MAJ€€D
28-09-2009, 15:32
خنده داره يعني به نظر شما علمي كاربردي از غيرانتفاعي و آزادم ارزشش بيشتره؟

کاش خنده دار بود .
حالا علمی کاربردی هیچی !

آزاد رو بعد از علمی کاربردی و غیر انتفاعی آورده !

فاطـمه
28-09-2009, 15:38
کاش خنده دار بود .
حالا علمی کاربردی هیچی !

آزاد رو بعد از علمی کاربردی و غیر انتفاعی آورده !
آره ديگه منم منظورم همين بود
اصلا مي دوني
اوليت بندي دانشگاه ها به اين راحتي نيست
بارها تو اين انجمن سر اين كه آزاد بهتره يا غير انتفاعي دعوا شده:27:
ولي مطمئنا علمي كاربردي بهتر از آزاد و غير انتفاعي نيست

sajad
28-09-2009, 17:15
رتبه بندي دانشگاهي و اينج.ر مدرك مقايسه كردن وجود خارجي نداره

ramin 69
28-09-2009, 18:57

مطمئنا بعد از روزانه و شبانه آزاد و غیرانتفاعی هستند
بعدشم پیام نور
بعد علمی کاربردی

zeroandone
29-09-2009, 05:43
دانشگاه مجازی چه رتبه ای داره؟دانشگاه شیراز

کسی جواب سوال منو نمی دونه؟:13:

negar20
30-09-2009, 12:14
من نميدونم پودماني بخونم يا پيام نور چون نميتونم حضوري سر كلاس حاضر بشم . پودماني مدركش معتبره يا پيام نور. درسته كه پودماني مدرك معادل كارداني ميده ؟؟؟؟

masoudboy
30-09-2009, 13:55
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

در كنكور كارداني ترمي علمي كاربردي فقط دورس عمومي 3 سال ديبرستان سوال مياد و تخصصي نداره.

01-10-2009, 12:13
من نميدونم پودماني بخونم يا پيام نور چون نميتونم حضوري سر كلاس حاضر بشم . پودماني مدركش معتبره يا پيام نور. درسته كه پودماني مدرك معادل كارداني ميده ؟؟؟؟

دوست من اگه ميخواي يه مدركي بگيري كه حداقل توي شركتهاي دولتي يه چيزي حسابت كنن نرو پودماني. پودماني به درد نخور ترين مدرك دانشگاهي تو ايرانه. حداقل صد رحمت به پيام نور. مدرك پودماني معادل كاردانيه.

piroooz
01-10-2009, 15:57
کسی جواب سوال منو نمی دونه؟:13:
ببینید رتبه بندی که علنا و کتبا اعلام بشه وجود نداره چون دیگه سر بقیه بی کلا میمونه ...
ولی خوب از لحاظ تجربی فکر کنم اینطور باشه
روزانه - شبانه - آزاد - پیام نور - علمی کاربردی یا مجازی
در مورد دانشگاه مجازی خودشون میگن مدرکش با سراسری فرقی نمیکنه ولی ...

nardos
02-10-2009, 00:51
کم مونده بگن مدرک پیش دانشگاهی بالاتر از مدرک لیسانس غیر انتفاحی و آزاده

Ship Storm
02-10-2009, 12:41
دوستان دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی(ترمی) کی میاد؟

شکوفـه
03-10-2009, 19:18
جزييات توزيع كارت و آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي دانشگاه جامع علمي كاربردي مهر88 اعلام شد.
دكتر توكلي معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت: كارتهاي شركت در آزمون براي كليه داوطلبان از روز دوشنبه 20 مهر بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار مي‌گيرد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي بايد روز پنجشنبه 23 مهر به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت مراجعه كنند.
وي افزود: آزمون جامع وارزيابي حرفه‌اي دانشگاه جامع علمي كاربردي صبح روز جمعه 24 مهر در 30 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد.
دكتر توكلي در خاتمه تصريح كرد: ‌داوطلبان مي‌توانند با وارد نمودن اطلاعات شخصي شامل نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه و تاريخ تولد يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه كنند و بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

vahid_203
03-10-2009, 21:41

سلام دوست عزیز

پودمانی علمی کاربردی : کاردانی .. ولی فراگیر پیام نور : کارشناسی ...

پس پیام نور بهتره

تو پودمانی باید سر کلاس حاضر بشید ولی تو فراگیر پیام نور میتونی نری ... مشکلی پیش نمیاد

نه درست نیست ... پودمانی معادل کاردانی نیست .. بلکه خود کاردانی و هیچ فرقی با کاردانی های دیگر دانشگاه ها مثل آزاد یا سراسری نداره

از نظر معتبر بودن مدرک باید عرض کنم هر دو تا معتبره

سوالی بود در خدمتم :11:

ehsan_jan3
04-10-2009, 13:09
دوستان سلام

از قرار معلوم شهریه علمی کاربردی داره مشابه آزاد میشه.

صحت داره ؟

G LADIATOR
04-10-2009, 13:32
دوستان اینجا کسی هست بتونه رک و پوست کنده جواب منو بده؟؟؟
من میخواستم کنکور علمی کاربردی(ترمی) بدم و بعدش هم برم رشته انیمیشن....
حالا یه سری سوال داشتم که اگه کسی جوا بده تا آخر امروز ممنونش میشم(:31:)

1.فقط باید درس های عمومی سه سال دبیرستان رو بخونم؟(حذفی مذفی چیزی در کار نیست؟)

2.کی باید واسه کنکورش ثبت نام کنم؟؟؟

3.کی کنکور برگزار میشه؟؟؟

4.جوابش حدودا کی میاد؟؟؟

5. حدودا کی باید رفت سر کلاس؟؟؟

6.شهریه ترمی چنده و باواحد ها و... کلا چند تومنی پول میخواد؟؟؟(این یکی رو کامل توضیح بدید:31:)

7.واسه قبول شدن تو رشته انیمیشن حدودا چه رتبه ای لازمه؟؟؟

8.پول بهتره یا ثروت؟

9.دستتون نره لای در.......

آقا دمتون گرم....یکی دو تا سوال که بیشتر نبود....سعی کنید حتما جواب بدید که خیلی واجبه....

sylvanas
05-10-2009, 11:18
دروغه.
من خودم شخصا رفتم از رشته گرافیک که پرهزینه ترین درسه پرسیدم گفت واسه من پول شهریه و وسایل شاید به 300 تومن برسه تو هر ترم .برای بقیه رشته هام گفتن هر ترم به 250 تومن نمی رسه.
کنکورشم کارتاش و ثبت نامش تو آذره.

من میخوام پودمانی ثبت نام کنم و تا اذر که دفترچه اون یکی میاد برم اونجا و بعد کنکورو بدم اگه عکاسی قبول شدم برم به نظر شما میشه؟ از این یکی انصراف داد رفت اون یکی؟
جواب پودمانی کی میاد کسی میدونه؟

negar20
06-10-2009, 18:26
سلام دوست عزیز

پودمانی علمی کاربردی : کاردانی .. ولی فراگیر پیام نور : کارشناسی ...

پس پیام نور بهتره

تو پودمانی باید سر کلاس حاضر بشید ولی تو فراگیر پیام نور میتونی نری ... مشکلی پیش نمیاد

نه درست نیست ... پودمانی معادل کاردانی نیست .. بلکه خود کاردانی و هیچ فرقی با کاردانی های دیگر دانشگاه ها مثل آزاد یا سراسری نداره

از نظر معتبر بودن مدرک باید عرض کنم هر دو تا معتبره

سوالی بود در خدمتم :11:

ممنون از جوابتون ولي من شنيدم اگر فراگير شركت كني (پيام نور) توي مدركت معادل قيد ميشه. پودماني هم همه ميگن مدرك معادل ميده

wolfman_741
06-10-2009, 21:22
در كنكور كارداني ترمي علمي كاربردي فقط دورس عمومي 3 سال ديبرستان سوال مياد و تخصصي نداره.
بعد رشته کامپیوتره؟؟؟
مگه میشه تخصصی نداشته باشه؟؟!!!!
یه سوال دیگه هم دارم:
کارت پایان خدمت یا معافیت نمیخواد که؟؟

07-10-2009, 11:03
بعد رشته کامپیوتره؟؟؟
مگه میشه تخصصی نداشته باشه؟؟!!!!
یه سوال دیگه هم دارم:
کارت پایان خدمت یا معافیت نمیخواد که؟؟

آره تخصصي نداره. يه كنكور تقريبا فرماليته است. تقريبا همه قبولن.

مگه اينكه طي دوران مرخصي تحصيلي باشي وگرنه بايد كارت پايان خدمت داشته باشي. البته اگه سنت به خدمت نخورده ايرادي نره

vahid_203
07-10-2009, 16:12
ممنون از جوابتون ولي من شنيدم اگر فراگير شركت كني (پيام نور) توي مدركت معادل قيد ميشه. پودماني هم همه ميگن مدرك معادل ميده

خواهش میکنم دوست عزیزم

نه تو فراگیر مینویسه معادل و نه تو پودمانی

تو فراگیر مینویسه (فراگیر) ....... و تو پودمانی مینویسه (پودمانی)

یعنی : کارشناسی فراگیر پیام نور ـ کاردانی پودمانی علمی کاربردی

من خودم مدرکم کاردانی پودمانی ....

هر دو تا هم اعتبار داره

مطمئن باش اینجوریه

:11:

شکوفـه
10-10-2009, 11:26
معان پژوهشي دانشگاه علمي كاربردي با رد برخي ادعاها مبني بر بي اعتباري مدارك فارغ‌التحصيلان اين دانشگاه براي اشتغال، گفت: تمامي مدارك اين دانشگاه توسط معاونت سنجش دانشگاه صادر مي‌شود كه همه آنها زير مجموعه وزارت علوم هستند و هيچ كس در هيچ كجاي داخل و خارج از كشور نمي‌تواند بگويد اين مدارك استانداردهاي لازم را ندارد.
دكتر شايانفر در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در خصوص ادعاي برخي روساي واحدهاي اين مركز در خصوص بي اعتباري مدارك دانش‌آموختگان اين دانشگاه جهت استخدام، بيان كرد: ما اين مسئله را تاييد نمي‌كنيم، موارد جزئي مطرح شده بود ولي پس از مكاتبه حل شده است.
وي ادامه داد: تنها تفاوت اين دانشگاه با ديگر دانشگاه‌هاي دولتي در اين است كه بودجه و رديف دولتي آن بسيار كم است و از محل 15 درصد حق نظارت شهريه دانشجويان، فعاليت‌هاي اجرايي خود را تامين مي‌كند.
وي در خصوص مسايل مطرح شده در اين زمينه، به ادعاي وزارت نفت در اين باره اشاره كرد و گفت: اين موارد حل شده است ولي اگر مشكلي بود بيشتر در دوره‌هاي پودماني بوده است.
معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اينكه اعتراض برخي سازمانها در مورد ورود بدون آزمون دانشجويان در دوره‌هاي پودماني بوده است، افزود:‌اين حرف كاملا بي اساس است. فرق نظام پودماني با نظام ترمي در اين است كه در ترمي‌، آزمون در ابتداي ورود دانشجويان انجام مي‌گيرد در حاليكه در نظام پودماني، آزمون جامع در پايان دوره قرار دارد كه اين آزمون نيز توسط سازمان سنجش برگزار مي‌شود.

David.Jn
10-10-2009, 20:57
سلام دوستان
کسی اینجا لیست دروس و تعداد واحدهای دوره کارشناسی علمی کاربردی رو نداره؟

واینکه سطح علمی این دانشگاه تو دوره کارشناسی در چه حده؟ در حده دوره کارشناسی ناپبوسته دانشگاههای دولتی یا غیر انتفاعی هست یا نه؟

MarziehA
10-10-2009, 23:40
دوستان من یه مشکل دارم کسی هست کمکم کنه؟؟؟!!!
رشتۀ من مهندسی کامپیوتر هست در مقطع کارشناسی و ترم آخر هستم.
برای درس کارآموزی سر دو راهی موندم.
راستش نمی دونم کجا برم.
موندم شرکت راه آهن برم، یا یه شرکت خصوصی یا اینکه کلا بپیچونم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی هست که برای کارآموزی شرکت راه آهن رفته باشه؟ .... واحد آمار و فناوری اطلاعات
اگه کسی هست می خوام بدونم کارآموزی تو این شرکت سرکاریه یا واقعا فایده داره؟
ممنون

shahrzad20
11-10-2009, 16:42
خواهش میکنم دوست عزیزم

نه تو فراگیر مینویسه معادل و نه تو پودمانی

تو فراگیر مینویسه (فراگیر) ....... و تو پودمانی مینویسه (پودمانی)

یعنی : کارشناسی فراگیر پیام نور ـ کاردانی پودمانی علمی کاربردی

من خودم مدرکم کاردانی پودمانی ....

هر دو تا هم اعتبار داره

مطمئن باش اینجوریه

:11:

دوستم تازه لیسانسش رو از پیام نور گرفت 2-3 ماه می شه عنوان فراگیر رو هم برداشتن . پودمانی سخته؟

hamijoon
13-10-2009, 19:47
بچه ها من يه سوال دارم . من ترم آخر كارداني هستم رشته كامپيوتر . متولد 1368 . ميخواستم بپرسم ميتونم علمي كاربردي شركت كنم؟؟ اگه ميشه چطوريه ؟؟ آزمونش كيه؟ نظام وظيفم چي ؟؟

!AB!
15-10-2009, 22:36
دوستاني كه علمي كاربردي ميرن

شهريه هر ترم چقدرهست

به درد كسي كه ديپلم كامپيوتر دار ميخوره

hamed-sos
17-10-2009, 09:40
با تشکر
برای آزمون ترمی..منابع کاردانی چیه؟
منابع کارشناسی چیه؟

sylvanas
17-10-2009, 13:07
کسی می دونه جوابای پودمانی کی میاد؟

عليرضا خان
18-10-2009, 09:23
من نشستم كل اين تاپيك رو خوندم.

چشمهايم درآومد!

به اين جمع بندي رسيدم:

-----

1. دانشگاه علمي كاربردي از دو طريق دانشجو مي پذيرد: الف. دوره هاي ترمي: از طريق كنكور مخصوص دانشگاه علمي كاربردي ب. دوره هاي پودماني: كه كنكور ورودي ندارد

2. فقط در رشته هايي كه از طرق كنكور ورودي به آنها وارد شويم (دوره هاي ترمي) معافيت تحصيلي برايمان صادر مي گردد. در نتيجه، دوره هاي پودماني معافيت تحصيلي ندارد.

3. تحصيل در دانشگاه علمي كاربردي هم رايگان و هم پولي است. بعضي دوره هاي ترمي پولي است و بعضي از آنها رايگان. اما همه دوره هاي پودماني پولي است.

----

ممنون ميشم دوستان صحت و سقم جمع بندي مرا بررسي كنند. خصوصا مورد شماره 3 را.

mh_amin
18-10-2009, 09:46
لطفا يكي به من بگه دوره هاي ترمي كارداني دانشگاه علمي كاربردي كه با كنكور واردش مي شويم مجاني است يا پولي؟

Ship Storm
18-10-2009, 11:21
من نشستم كل اين تاپيك رو خوندم.

چشمهايم درآومد!

به اين جمع بندي رسيدم:

-----

1. دانشگاه علمي كاربردي از دو طريق دانشجو مي پذيرد: الف. دوره هاي ترمي: از طريق كنكور مخصوص دانشگاه علمي كاربردي ب. دوره هاي پودماني: كه كنكور ورودي ندارد

2. فقط در رشته هايي كه از طرق كنكور ورودي به آنها وارد شويم (دوره هاي ترمي) معافيت تحصيلي برايمان صادر مي گردد. در نتيجه، دوره هاي پودماني معافيت تحصيلي ندارد.

3. تحصيل در دانشگاه علمي كاربردي هم رايگان و هم پولي است. بعضي دوره هاي ترمي پولي است و بعضي از آنها رايگان. اما همه دوره هاي پودماني پولي است.

----

ممنون ميشم دوستان صحت و سقم جمع بندي مرا بررسي كنند. خصوصا مورد شماره 3 را.

همه موارد درسته به جز شماره 3
همه دوره ها هزینه و شهریه داره و دوره بدون شهریه و رایگان نداریم

9vin
18-10-2009, 11:24
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی کی میاد؟
ممنونم :11:

sylvanas
19-10-2009, 12:22
مرسی از این همه جواب !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ship Storm
19-10-2009, 21:12
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی کی میاد؟
ممنونم :11:

فکر کنم 5 اذر ماه میاد

عليرضا خان
19-10-2009, 23:16
لطفا يكي به من بگه دوره هاي ترمي كارداني دانشگاه علمي كاربردي كه با كنكور واردش مي شويم مجاني است يا پولي؟

همه موارد درسته به جز شماره 3
همه دوره ها هزینه و شهریه داره و دوره بدون شهریه و رایگان نداریم

اينجور كه دوستمون گفتن پوليه !

hamed-sos
20-10-2009, 08:32
دوستان..من منابع آزمون کارشناسی...ترمی رو گرفتم...فقط نمیدونم...رشته های ریاضی و شیمی و فیزیک...3 سال دبیرستانه..مثل کاردانی......یا برای کارشناسی ...شامل پیش دانشگاهی هم میشه؟؟؟؟؟

highlander
20-10-2009, 13:30
سلام
من ثبت اينتر نتي دانشگاه علمي كاربردي رو انجام دادم منتظره اعلام نتايجم تو سايت سينجش هنوز اعلام نكرده بايد چجوري از زمان اعلام نتايج با خبر شم؟؟؟؟؟؟ لطفا من را راهنمايي كنيد

highlander
20-10-2009, 13:42
سلام
براي ثبت نام در دانشگاه هاي علمي كاربردي بايد چي كار كنم ممنون ميشم اگه كسي در اين رابطه كمكم كنه

highlander
20-10-2009, 14:10
نتايج پودماني كي اعلام ميشه لطفا راهنمايي كنيد.
متشكرم

jojo_
22-10-2009, 12:18
سلام من عضو جدید سایت هستم. من دانشجوی((( I T فناوری اطلاعات))) ترم 4 علمی کاربردی ام.(کاردانی) .میخوام از حالا واسه کارشناسی بخونم که دولتی اگه نشد آزاد رو سال اول قبول شم .ولی نمیدونم باید چه طوری واسه کنکور کارشناسی خودمو خوب خوب آماده کنم و چه درسایی رو بخونم که مربوط به کارشناسی I T باشه. تو رو خدا کمکم کنید دوستان.

msadeghpoor
22-10-2009, 14:37
سلام
براي ثبت نام در دانشگاه هاي علمي كاربردي بايد چي كار كنم ممنون ميشم اگه كسي در اين رابطه كمكم كنه

یعنی چی آخه این سوال
اول بگو وضعیتت چه جوریه دیپلم داری فوق دیپلم داری در کدوم مقطع می خوای شرکت کنی تا بعد

hamid2220
22-10-2009, 17:40
با سلام . نتایج علمی و کاربردی کاردانی اعلام شده ولی وقتی به لیست پذیرفته شدگان می رم و اسمم رو میارم نمی زنه پذیرفته شدم یا نه فقط مشخصات و شماره پرونده و کد رشته متمرکز و غیر متمرکز رو زده رو زده نمی دونم باید چی کار کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟

hamid2220
23-10-2009, 12:12
با سلام . نتایج علمی و کاربردی کاردانی اعلام شده ولی وقتی به لیست پذیرفته شدگان می رم و اسمم رو میارم نمی زنه پذیرفته شدم یا نه فقط مشخصات و شماره پرونده و کد رشته متمرکز و غیر متمرکز رو زده رو زده نمی دونم باید چی کار کنم کسی می تونه راهنمایی کنه؟

ممنون خودم فهمیدم واسم مسیج فرستادن و گفتن قبول شدم:27:

undertaker_ss
23-10-2009, 20:34
سلام
یکی از دوستان دیپلم داره می خواد زبان شرکت کنه
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1- مستقیما می تونه برای لیسانس بده یا اول باید کاردانی بخونه؟
2- زمان ثبت نامش کی هست؟
3- مواد امتحانیش چیه؟
4- شرایطش چیه؟
ممنون

KAHAKDAM
24-10-2009, 10:35
سلام. میخواستم بپرسم رشته های فنی که کتاب ادبیات و زبان و عربی 3 ندارند ایا برای خواندن کنکور علمی و کاربردی باید این کتاب هارو جور کرد؟؟؟؟؟؟

babak_bibak
02-11-2009, 13:05
سلام بی سلام
دوستان کسی میدونه که منابع کنکور کاردانی دانشگاه جامع عملی کاربردی ترمی سال 1388 واسه رشته ی الکترو تکنیک چیه؟
آیا ارزش داره که 2 سال علمی کاربردی بخونی؟
بابا از بس همه جا در این باره سوال پرسیدم دیوونه شدم
کسی نیس جواب بده؟:19::18:

02-11-2009, 20:08
سلام بی سلام
دوستان کسی میدونه که منابع کنکور کاردانی دانشگاه جامع عملی کاربردی ترمی سال 1388 واسه رشته ی الکترو تکنیک چیه؟
آیا ارزش داره که 2 سال علمی کاربردی بخونی؟
بابا از بس همه جا در این باره سوال پرسیدم دیوونه شدم
کسی نیس جواب بده؟:19::18:

دوست عزيز خوب سوالت بي حساب و كتابه ديگه ..
اصلا كارداني علمي كاربردي ديگه سوالات تخصصي براي يه رشته خاص نداره كه بخواد منابع داشته باشه. فقط بايد به دانسته هاي خودت توي دبيرستان اكتفا كني.
حداقل يه مدرك كه ميشه ازش گرفت.:27:

r4pbr4p
03-11-2009, 20:29
کسی نمیدونه کی شروع میشه کلاسای علمی کاربردی پودمانی؟ : دی

04-11-2009, 13:53
کسی نمیدونه کی شروع میشه کلاسای علمی کاربردی پودمانی؟ : دی

مگه شروع نشده؟ پودمانياي دانشگاه ما كه تشكيل شدن.

m0trix
13-11-2009, 18:15
سلام.

بچه معلومه كه هيچ كس حقيقت رو نميگه چون نميدونه و به همين خاطر هم چون خودش در اون دانشگاه درس خونده اون رو برتر از همه جا ميدونه

خوب ولي همگي توي روزانه و شبانه يه حرف مشترك دارين.

بچه ببينيد شما اينو هر جا بگين بهتون نميگن كه كدون بهتره ميگن مدركش معتبره همين

ولي ازاد چون بعضي هاش بدونه كنكور برميداره اين باعث شده كه اعتبارش پيش بقيه دانشگاه ها بياد پايين

و پيام نور هم چون بعضي از درساش خير حضوريه اين باعث شده كه ارزشش بياد پايين

و علمي كاربردي هم كه چون دو نوع هست خيلي استباه ميكنن (پودماني و ترمي) پودماني كه اندازه اول دبستان

ارزش نداره ولي ترميش مثل روزانه هست و خيلي خوبه

نتيجه گيري

روزانه شبانه علمي كاربردي (ترمي) غير انتفاعي و پيام نور در يك سطح ازاد و علمي كاربردي(پودماني)

m0trix
13-11-2009, 18:24
بلخره چي شد

Reman
14-11-2009, 19:50
بالاخره این شد که این بحث ها هیچ فایده ای نداره.
فکر کنم 1000000 بار این رو گفتم فقط به مستندات مراجعه کنید.
به قبولی ارشد دولتی، مسابقات علمی و مقاله.
با توجه به دلایل بالا این رنک وجود داره.
دانشگاه تمام دولتی ،
دانشگاه آزاد( این دو تا دانشگاه اول فاصلشونو با 3 تا دانشگاه بعدی تقریبا خیلی زیاد کردند)،
دانشگاه پیام نور،
غیر انتفاعی و
علمی کاربردی.

mojtaba_sa
23-11-2009, 19:50
سلام
دفترچه ترمی(نه پودمانی) این دانشگاه چند آذر ارائه میشه ؟

hamed-sos
24-11-2009, 08:43
فکر کنم 3 یا 4 آذر

KAHAKDAM
25-11-2009, 13:38
سلام. دیگه درپیت بازیشون معلوم شد.3 اذر گذشت و دفترگه ها نیومد:41:

saeednot
27-11-2009, 13:40
چی شد پس؟؟؟!چرا دفترچه هاشون نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟!!

wolfman_741
29-11-2009, 21:39
کسی از دفترچه خبری نداره؟؟؟

hamed-sos
30-11-2009, 00:02

hamijoon
01-12-2009, 22:42
بچه ها كسي نميدونه دفترچه كي مياد ؟

alhadi
02-12-2009, 01:22
تو سایت سازمان سنجش زده که از 27 /10 تا 11/3 ثبت نام هستش . آزمونش هم 14 /12 هستش.
اینم لینک :

hamed-sos
02-12-2009, 09:25
چرا اینقدر دیر
یعنی به ترم اول میرسیم؟

KAHAKDAM
02-12-2009, 10:14
چرا اینقدر دیر
یعنی به ترم اول میرسیم؟

سلام.بابا پس کی یاد می گیرید که اول پست سلام بدید.بد که نیست،هست؟:19:
جوابش که حدود 1 ماه بعد میاد!نه فکر نکنم که به ترم اول برسه پس میره تا مهر؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

alhadi
02-12-2009, 22:47
دوستان عزیز .تو اهواز اول همین هفته دفترچه ها اومدن.زود او نا رو جمع کردن. سازمان سنجش در روز سوم همین برج(9)اطلاعیه داده بود که برنامه علمی کاربردی تغییر کرده به این علت دفترچه ها رو جمع آوری کردن. سال قبل یکی از دوستان اول 10 امتحان داد .آخر 10 جواب اومد .اول یازده رفت کلاس. اما با توجه به تغییرات بوجود اومده احتمالا ترم بهمن فرت میشه. میره ترم مهر 89

ARASH66
04-12-2009, 10:27
دوستان دفترچه کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی کی پخش میشه؟

hamijoon
04-12-2009, 12:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين لينك چيه؟

خيلي ديره كه .

G LADIATOR
08-12-2009, 11:17
سلام...
بروبچس باحاللل...:10:
كسي نميدونه دفترچه آزمون علم كاربردي كي ول ميشه تو مملكت؟:41:
در ضمن...كسي لينك دانلود همين دفترچه واسه پارسال رو نداره؟
ليست رشته ها و شهر هاشون رو ميخوام....
ممنون...:11:

:40::40::40:

masoudboy
08-12-2009, 13:00
بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون پذيرش هريك از دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته علمي – كاربردي دانشگاه جامع علمي كاربردي سال 1388 مي‌رساند كه براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، ثبت‌نام از داوطلبان هريك از دوره‌هاي فوق‌الذكر از روز يكشنبه 27/10/88 آغاز و در روز شنبه 3/11/88 پايان مي‌پذيرد. ثبت‌نام از داوطلبان مذكور از طريق شبكه اينترنت اين سازمان انجام خواهد شد و لذا داوطلبان ذيربط براساس اطلاعيه اين سازمان كه در سايت سازمان سنجش و نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 14/10/88، 21/10/88 منتشر مي‌گردد، در صورت واجد شرايط بودن مي‌توانند براساس ضوابطي كه در اطلاعيه درج خواهد شد براي ثبت‌نام اقدام نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه آزمون پذيرش دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته در روز جمعه 14/12/88 برگزار خواهد شد

Hamid-kakero
14-12-2009, 18:17
بینید نظر همه محترمه؛اما به شرطی که منصفانه وبی طرفانه باشه.بعضی از دوستان رو هوا و بر اساس نظر خودشون یه جیزایی می گن که جایی بسی خنده است. مثلا دوستی می گفت پیام نور از ازاد و غیر انتفاعی بهتره!
اما من بر اساس حرف یکی از مشاورین گزینه2 در برنامه های سال پیش این رتبه بندی رو میگم:
1.روزانه
2.شبانه
3.آزاد
4.غیر انتفاعی
5.پیام نور
که مشاور محترم حرفی از علمی کاربردی و مجازی و اینا نزد.امابا توجه به رشته ممکن یه دانشگاه از دانشگاه دیگه سبقت بگیره.مثلا کامپیتر آزاد مشهد از خیلی از دولتی هایم بهتره. چون قبولیاش تو ارشد از خیلی از دانشگاههای روزانه هم بیشتره یا خیلی موارد دیگه

sina1415
15-12-2009, 22:50
سلام من خودم مدرک مهندسی برق ( انتقال ) از علمی کاربردی دارم

به جرات می تونم بگم مدرکش از ازاد معتبر تره .......چون اولا هم مهر وزارت علوم داره و هم مهر وزرات نیرو ( البته واسه مهندس و کاردانی برق)

chat
16-12-2009, 04:57
سلام

منابع و ضرایب دروس کنکور کاردانی مربوط به دانشگاه علمی کابردی رو کجا میدن یا از کجا گیر بیازم؟
خسه شدم از بس تو این نت گشتم و هیچی پیدا نشد....
درضمن دروس مربوط به رشته نقشه کشی معماری رو میخواستم.

hamed-sos
19-12-2009, 20:19
دوستان میشه دفترچه پارسال ...کاردانی....یا کارشناسی را برای دانلود قرار بدن؟؟؟؟

David.Jn
20-12-2009, 19:48
دوستان میشه دفترچه پارسال ...کاردانی....یا کارشناسی را برای دانلود قرار بدن؟؟؟؟
آره منم میخوام

دوستان میشه شهریه ثابت+ شهریه متغیر برای دوره کاردانی به کارشناسی(کنکوری) را بگید؟

David.Jn
23-12-2009, 22:38
ای بابا چرا اینقدر تاپیک سوت و کوره؟؟؟

chat
24-12-2009, 00:48
انگار نه انگار که ما سوال کردیم...
از سابقه ای فروم بعیده که اینقدر دیر جواب بدن؟....

Elham_saber
25-12-2009, 19:23
سلام من عضو جدید سایت هستم. من دانشجوی((( I T فناوری اطلاعات))) ترم 4 علمی کاربردی ام.(کاردانی) .میخوام از حالا واسه کارشناسی بخونم که دولتی اگه نشد آزاد رو سال اول قبول شم .ولی نمیدونم باید چه طوری واسه کنکور کارشناسی خودمو خوب خوب آماده کنم و چه درسایی رو بخونم که مربوط به کارشناسی I T باشه. تو رو خدا کمکم کنید دوستان.
سلام دوست من راستش تا پارسال که دانشگاه دولتی برا کارشناسی رشته آی تی نداشتیم،ولی بعداً چه خواهد شد خدا میدونه
ولی غیر انتفاعی هست...

wolfman_741
30-12-2009, 13:07
از این دفترچه خبری نشد ؟:13:

chat
30-12-2009, 17:20
آهایییییییییییییییییییییی ییییییییییی:19:
کسی خونه نیست؟
دوهفته است این تاپیک اومده بالا اما هیچ کس جواب نداده:2:

farshidshd
01-01-2010, 12:31
آهایییییییییییییییییییییی ییییییییییی:19:
کسی خونه نیست؟
دوهفته است این تاپیک اومده بالا اما هیچ کس جواب نداده:2:

اگه پیدا بشه حتما میزارن واستون

توی دفترچه راهنمای ثبت نام همه ی اینا هست میتونین برین ببینین

chat
01-01-2010, 19:59
زبونم لال، دندش نرم، خدایی نکرده و .... ناسلامتی اینجا چند نفر درخواست دادن!:angry:

hamed malekpour
04-01-2010, 17:36
زمان برگزاري دانشگاه جامع علمي كاربردي كي است؟

nima_kiyaniyan
05-01-2010, 23:05
سلام

من چند تا سوال دارم .... من تو کنکور کاردانی به کارشناسی سال 88 شرکت کردم و در یه دانشکده قبول شدم .. اگه الان انصراف بدم می تونم تو کنکور جامع علمی کاربردی شرکت کنم ؟
یا تا 2 سال پس از انصراف در هیچ آزمونی نمی تونم شرکت کنم ؟

این دانشگاه های علمی کاربردی رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر ، سخت افزار دارن ؟ پیام نور چی ؟ فراگیر پیام نور چی ؟

اگه انصراف بدم می تونم در آزمون یکی از اینا شرکت کنم ؟

ممنون

chat
05-01-2010, 23:44
مثل اینکه مدیرای اینجا تو اغتشاشات اخیر مسدوم شدن که هیچ جوابی نمیدن!

زمان برگزاري دانشگاه جامع علمي كاربردي كي است؟

آقا حامد
زمان برگذاری آزمون علمی کاربردی 1388/12/14
و زمان ثبت نام 1388/10/27

موفق باشید.

chat
05-01-2010, 23:47
اگه پیدا بشه حتما میزارن واستون

توی دفترچه راهنمای ثبت نام همه ی اینا هست میتونین برین ببینین

دفترچه کجاست که ما بریم ببینیم؟

farshidshd
07-01-2010, 19:03
تاريخ، نحوه ثبت نام وبرگزاري آزمون هاي دانشگاه علمي کاربردي اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : ثبت نام آزمون دوره هاي کارداني، کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي از روز يکشنبه 27 دي ماه در سراسر کشور آغاز مي شود.
دکترحسين توکلي، معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اين خبر به خبرنگار آفرينش ، گفت: ثبت نام در آزمون پذيرش هر يک از دوره هاي کارداني ، کارشناسي پيوسته و کارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه براساس برنامه زماني پيش بيني شده تا سوم بهمن ماه ادامه دارد.
وي ادامه داد: ثبت نام در آزمون دانشگاه جامع علمي کاربردي به صورت اينترنتي و از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام مي شود و داوطلبان بايد در مهلت زمان تعيين شده و در صورت دارا بودن شرايط نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش درباره زمان برگزاري آزمون دانشگاه جامع علمي کاربردي ، گفت: آزمون پذيرش دوره هاي کارداني ، کارشناسي پيوسته و کارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه روز جمعه 14 اسفند ماه 88 به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار مي شود.
وي در ادامه افزود : ثبت نام آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني به صورت اينترنتي از 22 دي ماه آغاز مي شود و تا 30 دي ماه ادامه دارد.
براساس اين گزارش ، نام داوطلبان واجد شرايط شرکت در اين آزمون تنها به صورت اينترنتي و از طريق سايت ir.ac.uast.moonjame zaانجام مي گيرد.
همچنين اين گزارش مي افزايد : داوطلبان واجد شرايط پس از مطالعه دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون مي توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. داوطلبان مي توانند از روز سه شنبه 22 دي ماه تا چهارشنبه 30 دي ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. وجه ثبت نام در آزمون 59 هزار و 500 ريال است و داوطلبان تاييد شده مي توانند نتيجه تاييد يا عدم تاييد شرکت در آزمون را از طريق سامانه و با استفاده از کد رهگيري و شماره شناسنامه خود از روز دوشنبه 10 اسفندماه مشاهده کنند.
آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني 21 اسفندماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور بطور همزمان در سراسر کشور برگزار مي شود.

منبع::: سایت آفرینش

.

chat
08-01-2010, 00:18
براساس اين گزارش ، نام داوطلبان واجد شرايط شرکت در اين آزمون تنها به صورت اينترنتي و از طريق سايت ir.ac.uast.moonjame zaانجام مي گيرد.
ممنون دوست عزیز.

آدرس سایت ذکر شده مشکل تایپی داره و در اصل به این شکل است :

اما من میخواستیم زودتر از اینا به منابع دسترسی داشته باشم وگر نه از این تاریخ ها رو خیلی ها باخبر بودن.

nima_kiyaniyan
09-01-2010, 23:25
سلام

این دانشگاه علمی کاربردی باید سر کلاس بریم یا مثل پیام نور غیر حضوری انجام میشه ؟>

من جایی کار می کنم و نمی تونم برم سر کلاس .. و حتما هم باید کارشناسی سخت افزار بگیرم .. چیکار کنم ؟ کدوم دانشگاه برم ؟

Grand
12-01-2010, 00:05
سلام

این دانشگاه علمی کاربردی باید سر کلاس بریم یا مثل پیام نور غیر حضوری انجام میشه ؟>

من جایی کار می کنم و نمی تونم برم سر کلاس .. و حتما هم باید کارشناسی سخت افزار بگیرم .. چیکار کنم ؟ کدوم دانشگاه برم ؟

باید بری سر کلاس.

hamed malekpour
12-01-2010, 18:00
من الان رشتم متالورژي است مي تونم شركت كنم ديپلمم ؟

Iranian boy10
13-01-2010, 14:28
سلام . خسته نباشید .

من میخواستم شرایط ثبت نام دردانشگاههای علمی و کاربردی رو بهم بگید. یکی میگه با معدل برمیدارن ، باید کنکور علمی کاربردی رو بدی و .... !! یه نفر بیاد شرایط رو بگه . راستی کی ثبت نام شروع میشه ؟؟! میگن اسفنده ؟؟

chat
13-01-2010, 23:24
راستی کی ثبت نام شروع میشه ؟؟! میگن اسفنده ؟؟

اگه زحمتی نیست پست های همین صفحه رو بخونید.

David.Jn
15-01-2010, 10:11
دریافت دفترچه علمی کاربردی از سنجش در آدرس زیر

Ship Storm
15-01-2010, 10:20
دفترچه ها اومده کاردانی به کارشناسی و کارشناسی پیوسته 7400 و کاردانی 5500 تومن :31:

eblisandenzo
16-01-2010, 08:06
سلام دوستان یه سوال . من میخوام تو رشته مهندسی کشتی مازندران ( خودم تهران هستم ) شرکت کنم تو مقطع کارشناسی پیوسته اما تو شرایط اختصاصی رشته زده که باید سلامت کامل بینایی داشته باشی ( آزمایش پزشکی داره) . من قبلا عینک میزدم اما الان چشمام رو با لیزر جراحی کردم و از عینک استفاده نمی کنم . آیا این باز هم شامل من میشه ؟

ninjavb
17-01-2010, 14:01
با سلام شهریه رشته مهندسی نرم افزار حدودا چه قدر میشه و از ازاد چه قدر کمتره ؟ و ایا به نظر شما دانشگاه ازاد بهتره یا علمی کاربردی؟ (کارشناسی ناپیوسته)
با تشکر

hamed-sos
17-01-2010, 14:40
آیا میتوان افرادی که پیش دانشگاهی دارند هم کارشناسی پیوسته و هم کاردانی ...هم زمان امتحان بدهند؟

G.D.ragon.Ir
18-01-2010, 11:04
با سلام شهریه رشته مهندسی نرم افزار حدودا چه قدر میشه و از ازاد چه قدر کمتره ؟ و ایا به نظر شما دانشگاه ازاد بهتره یا علمی کاربردی؟ (کارشناسی ناپیوسته)
با تشکر
فکر کنم برنامه گزینه جوان بود که توش گفته بودند شهریه های علمی کاربردی بالای 300 تومن نمیشه (هر ترم) البته تو خود دفترچه هم نوشته (اما نه بصورت انفرادی واسه هر رشته) اگه وضعتون خوبه که هر دوتا رو امتحان بدید (هر کدوم رو قبول شدید برید) اما اگه هزینه براتون مهمه که مسلمآ علمی کاربردی(البته قیمت آزاد رو نمیدونم ولی اونجور که شنیدم بیشتره) به نظر من اسم دانشگاه ها اونقدر مهم نیست, مهم مهارت شخصه (واسه اشتغال, اگه کارفرما واقعآ ادم باشعوری باشه نمیگه نمره ادبیات فارسیت چنده و از این جور چیزها بلکه ملاک رو مهارت شما تو اون زمینه مورد نظر, قرار میده)
=======================================
دوستان کسی منابع آزمون کاردانی نرم افزار رو میتونه بمن بگه (تو خود دفترچه, چیزی ننوشته :41:)
راستی دیروز که برای تهیه دفترچه کاردانی رفتم اداره پست, دفترچه رو به قیمت 6,150 داد در حالی که تو خود دفترچه ذکر شده 6,100 :18:

hamed malekpour
18-01-2010, 15:23
يك سوال فوري من الان ثبت نام كردم آيا مي شه الويت هام را يكشو حذف وديگري را تغير بدهم ؟

MaaRyaaMi
18-01-2010, 16:24
...............................

farshidshd
19-01-2010, 15:13
يك سوال فوري من الان ثبت نام كردم آيا مي شه الويت هام را يكشو حذف وديگري را تغير بدهم ؟

اگه ثبت کردی نمیشه تغیرش بدی

سلام دوستان
منم میخوام علمی کاربردی شرکت کنم رشته ی نقاشی
کسی اطلاعی داره چه جوریه تحصیلش؟

سوال دیگه هم داشتم

اینکه میشه همزمان هم دانشگاه دیگه دولتی خوندو هم علمی کاربردی؟
لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره بگه

در مورد نقاشی باید یه هم رشته پیدا بشه و بیاد توضیح بده واست

و اینکه همزمان نمیشه در دو دانشگاه تحصیل کرد

G.D.ragon.Ir
20-01-2010, 13:17
سلام. کسی نیست مواد آزمون کاردانی (رشته مورد نظرم نرم افزار کامپیوتر هست) رو بگه؟ (تو دفترچه فقط عمومی ها و ضرایبشون رو نوشته) یا حداقل منبعی رو معرفی کنید که بهش رجوع کنم

با تشکر

MaaRyaaMi
20-01-2010, 13:23
کاردانی مواد آزمون نداره
دروس مربوط به سه سال دبیرستانه

G.D.ragon.Ir
20-01-2010, 16:41
کاردانی مواد آزمون نداره
دروس مربوط به سه سال دبیرستانه
منظورتون تمام دروسی که بچه ها تو این 3 سال می خونند؟ و اگه آره, لیست این کتاب ها رو از کجا مبشه گیر آورد و درضمن ضریبشون چی میشه؟ چون دیپلم تطبیقیم میپرسم

بازم ممنون

cd3
20-01-2010, 19:29
سلام دوستان من منابع آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته ITC رو می خوام ؟ و سر فصل های دروسش رو کجا می شه گیر آورد؟؟؟

123arash
21-01-2010, 08:40
با درود.لطفا دوستان کمکم کنند که وقت زیادی برای ثبت نام نومونده.من مدرک ÷یش دانشگاهی انسانی دارم و میخوام علمی کاربردی شرکت کنم.اما نمیدونم که فرق ÷یوسته و نا÷یوسته کارشناسی چی هست.دوستان لطف کنند بگن توی کدوم یک باید شرکت کنم.و اینکه میگن باید کارت ÷ایان خدمت داشته باشم تا شرکت کنم ولی من ندارم.ایا باید داشته باشم؟متشکرم.

G.D.ragon.Ir
21-01-2010, 12:14
با درود.لطفا دوستان کمکم کنند که وقت زیادی برای ثبت نام نومونده.من مدرک ÷یش دانشگاهی انسانی دارم و میخوام علمی کاربردی شرکت کنم.اما نمیدونم که فرق ÷یوسته و نا÷یوسته کارشناسی چی هست.دوستان لطف کنند بگن توی کدوم یک باید شرکت کنم
کارشناسی ناپیوسته برای افرادی هست که مدرک کاردانی دارند (فوق دیپلم) و میخوان واسه کارشناسی (لیسانس) بخونند
کارشناسی پیوسته (که شامل حال شماست) با مدرک دیپلم/پیش دانشگاهی (با توجه به مندرجات در دفترچه راهنما) و تا مقطع لیسانس هست

و اینکه میگن باید کارت ÷ایان خدمت داشته باشم تا شرکت کنم ولی من ندارم.ایا باید داشته باشم؟متشکرم.
قاعدتآ باید داشته باشید ولی یک تعداد تبصره و... هم داره که پیشنهاد میکنم به خود دفترچه راهنما (که از سایت سنجش قابل دانلوده) مراجعه کنید

unlife
21-01-2010, 21:26
من می خوام فقط تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و نمی خوام دانشگاش رو برم.بهتره کارشناسی شرکت کنم یا کاردانی؟(ریاضی فیزیک ام.)مواد آزمونشون چه جوریاست؟
لطفن زود جواب بدید تا زمان ثبت نام تموم نشده.

eli_i
21-01-2010, 21:33
علمی کاربردی آیا کارشناسی ارشد هم داره رشته آموزش زبان؟؟

hamed-sos
21-01-2010, 22:26
هیچ کس نمیدونه آیا میتوان در هر دو آزمون کاردانی و کارشناسی ژیوسته شرکت کرد یا خیر؟

cd3
22-01-2010, 11:41
من می خوام فقط تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و نمی خوام دانشگاش رو برم.بهتره کارشناسی شرکت کنم یا کاردانی؟(ریاضی فیزیک ام.)مواد آزمونشون چه جوریاست؟
لطفن زود جواب بدید تا زمان ثبت نام تموم نشده.

سلام . به نظر من یهتر کارشناسی امتحان بدید. دفترچه راهنما رو از سایت سنجش دانلود کن!!!!!!!!!1

G.D.ragon.Ir
23-01-2010, 17:23
سلام. چندتا سوال

همینکه شماره پرونده و کد رهگیری رو دریافت کردیم یعنی ثبت نام انجام شده؟ (تو سایت سنجش)
چه مدارک/چیزهایی رو باید پیش خودمون نگه داریم؟ (مثل کارت ثبت نام و...)

با تشکر

MaaRyaaMi
23-01-2010, 18:08
بله ثبت نام تموم شده!

خوب کد رهگیری و شماره پرونده و اون کارت اعتباری خیلی مهم هستن
تا اعلام نتایج و ... باید داشته باشین

prince_0f_darks
23-01-2010, 19:02
سلام دوستان
علمی کاربردی امروز ثبت نامش تموم میشه!
من هنوز هیچ کاری نکردم
یه سئوالی داشتم
میخوام بدونم فرقی بین این ازمون که الان داره ثبت نام میشه با علمی کاربردی پودمانی هست یا نه؟؟؟؟؟

من دیپلم کامپیوتر دارم خدمت هم رفتم
حالا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهریش چقدره لطفا یکی راهنماییم کنه زودتر
میخوام همین کامپیوتر رو ادامه بدم

kasbpersian
23-01-2010, 19:30
من درسم بهمن تمام نميشه ... چطور اينا ميخوان بعد از عيد ترم رو شروع كنن ؟ من به هيچ وجه نميتونم شركت كنم ؟ با يكي دو تا از استادا صحبت كردم گفتم احتمال داره به ورودي مهر تغيير كنه . كسي اطلاعي نداره ؟

David.Jn
23-01-2010, 22:55
به نقل از سایت علمی کاربردی

مهلت ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي تمديد شد

منبع خبر:سایت مدیریت روابط عمومی

خلاصه خبر :
مهلت ثبت نام در دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي تا روز سه شنبه 6 بهمن ماه تمديد شد.

farshidshd
24-01-2010, 13:09
من درسم بهمن تمام نميشه ... چطور اينا ميخوان بعد از عيد ترم رو شروع كنن ؟ من به هيچ وجه نميتونم شركت كنم ؟ با يكي دو تا از استادا صحبت كردم گفتم احتمال داره به ورودي مهر تغيير كنه . كسي اطلاعي نداره ؟

بله درست گفتن ممکنه به مهر تغییر کنه یه سال اینجوری شد.

ولی الان ممکنه همون بعد از عید باشه

KAHAKDAM
24-01-2010, 13:36
بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1388 مي‌رساند:
نظر به اينكه برخي از داوطلبان تا اين تاريخ ، براي دريافت مدارك ثبت نام اقدام ننموده‌اند، لذا با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه :

در روزهاي روزهاي يكشنبه 4/11/88، دو‌شنبه 5/11/88 وسه شنبه 6/11/88 منحصراً در باجه‌ مركزي پست هر يك از شهرستانهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 هر يك از روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان دوره هاي مذكور اقدام گردد.
در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 روزهاي يكشنبه 4/11/88، دو‌شنبه 5/11/88 وسه شنبه 6/11/88 منحصراً در مناطق پستي11، 13 ،14، 15، 16 ، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت نام داوطلبان دوره‌هاي مذكور اقدام شود.
ضمناً به اطلاع مي رساند داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي –كاربردي سال 88 كه كارت اعتباري ثبت نام هر يك از دوره‌هاي مذكور را تا تاريخ 6/11/88 دريافت مي‌دارند، مي توانند حداكثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 6/11/88 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) ، نسبت به ثبت نام در آزمون دوره‌هاي مذكور اقدام نمايند.

منبع:

hamed-sos
24-01-2010, 18:33
همون بعد از عید

rezaeeit
28-01-2010, 11:13
سلام
نمونه سوالات امتحان رشته it کاردانی جامع رو می خواستم .

ninjavb
03-02-2010, 21:28
با سلام
ایا الان راهی هست که بشه اولویت ها رو تغییر داد ؟ اخه من یه اولویتام رو اشتباه زدم!

farshidshd
04-02-2010, 12:48
با سلام
ایا الان راهی هست که بشه اولویت ها رو تغییر داد ؟ اخه من یه اولویتام رو اشتباه زدم!

الان دیگه دیر شده .کاری نمیشه کرد

farid55
06-02-2010, 17:12
دوستان میشه یکی یه بزرگواری کنه و منو توجیح کنه که داستان این سیستم پودمانی چیه؟ظاهرا دفترچش20 بهمن میاد...
من مدرکم پیش دانشگاهی تجربیه؟میتونم حسابداری شرکت کنم؟ممنون میشم یکی به ما توضیح بده:11:

Andaron
07-02-2010, 10:20
...........................................

kalepoook
12-02-2010, 18:01
سلام
برای انتخاب رشته پومانی علمی کاربردی،به نظر شما تو گزینهای تعمیرات سخت افزار و سخت افزار کدوم بهتر و راحت تر هست،منظورم برای گرفتن مدرک و بازار کار،در کل یه رشته که به درد دیپلم کامپیوتر بخوره و بتونه برای کارشناسی هم ادامه بده و آسون هم باشه معرفی کنید.
به نظرتون رشته های کامپیوتر راحت هستن یا حسابداری؟
wolfman_741
12-02-2010, 22:13
کسی میدونه کارت ورود به جلسه برای کنکور اسفند ماه کی میاد ؟

djbagoor
12-02-2010, 23:43
من سوالات تخصصی کنکور سال های قبل علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی) رشته I.C.T رو لازم دارم ,کسی نداره؟
نمی دونید از کجا می شه تهیه کرد؟ کتاب فروشی های انقلاب دارند سوالات کنکورهای علمی کاربردی رو ؟

djbagoor
13-02-2010, 00:11
کسی میدونه کارت ورود به جلسه برای کنکور اسفند ماه کی میاد ؟
احتمالا 12 میاد 14 امتحانه........

123arash
18-02-2010, 12:44
با درود به عزيزان.من پارسال يه غلطي كردم كنكور زياد نخواندم و قبول نشدم.حالا فقط امسال فرصت دارم و گرنه ورود به ديار خدمت سربازي منتظر منه.من كارداني علمي كاربردي انساني شركت كردم به نظر شما شانس قبولي چقدر هست؟من كتابهاي سال سوم دبيرستان خواندم و الان دوم را دارم ميخوانم ايا امكان قبولي هست.

PaeeiZeh
18-02-2010, 13:53
اگه معدل دیپلمت خوبه
و درسای عمومی
قبول میشی

hamed malekpour
20-02-2010, 18:22
یک سوال اگه من در امتحان روز جمعه 14قبول بشوم کی به دانشگاه می روم؟

hamed malekpour
21-02-2010, 20:58
کسی نیست جواب منو بده..........:19:

123arash
28-02-2010, 07:20
دوستان من كارداني شركت كردم ولي نميدانم كي كارت ورود به جلسه بگيرم.امتحان 14 اسفند هست.

ARASH66
28-02-2010, 11:02
دوست عزیز روز دوشنبه یعنی 12/10 مشخص میشه، سری به سایت سنجش بزنید.

alhadi
28-02-2010, 11:35
یک سوال اگه من در امتحان روز جمعه 14قبول بشوم کی به دانشگاه می روم؟

دوست عزیز من دوستم خودش علمی کاربردی اهواز میخونه . واسم سوال کرد. بهش گقتن اوایل اردیبهشت سال 89!

farshidshd
28-02-2010, 14:11
تاريخ، نحوه پرينت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون جامع وارزيابي حرفه اي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي اسفندماه 1388 اعلام شد
09/12/88 تاريخ درج خبر

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي- كاربردي مي‌رساند كه كارتهاي شركت در آزمون براي كليه داوطلبان آزمون مذكور از روز سه‌شنبه 18/12/88 براساس مندرجات بند «الف» اين اطلاعيه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار مي‌گيرد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي بايستي از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 17 روز پنج شنبه 20/12/88 به حوزه هاي‌ رفع نقص كارت مندرج در جدول ذيل مراجعه نمايند. ضمناً براساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي- كاربردي راس ساعت 9 صبح روز جمعه 21/12/88 در 31 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گرديده است. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي گيرد قابل پرينت و دريافت مي‌باشد.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني

كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 18/12/88 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شخصي (شامل نام خانوادگي ونام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) و يا نام خانوادگي ، نام و كد رهگيري يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون ، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني

آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون‌كليه‌داوطلبان برمبناي استان محل تحصيل آنان به شرح جدول ذيل مي‌باشد.

ج- تذكرهاي‌ مهم‌
1- داوطلبان بايستي تصوير (كپي) فيش بانكي به مبلغ 59500 ريال كه به حساب سيبا به شماره 2178699003006 به نام تمركز وجوه درآمد اختصاصي دانشگاه جامع علمي – كاربردي واريز شده است را به همراه داشته باشند.
2-با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 3 ، 4 و 5 (شامل نام خانوادگي و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه و شماره ملي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 20/12/88 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند.
3- به داوطلبان توصيه مي‏شود كه مندرجات برگ راهنمائي را كه بر روي سايت سازمان قرار مي گيرد و قابل پرينت مي‌باشد دقيقاً مطالعه نمايند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در كارت ورودي و بر اساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني كه بر روي كارت شركت در آزمون درج گرديده است حوزة امتحاني خود را شناسائي نمايند.
4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد يا عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 17روز پنج شنبه 20/12/88 با به همراه داشتن دو قطعه 4 ´ 3 و كارت شناسايي ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول ذيل ) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
5-داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر كارت ورودي، شناسنامه عكسدار يا كارت ملي و چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند.
6- از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) مانند كيف دستي، ساك دستي،كتاب، جزوه، تلفن همراه، ماشين حساب و پيجر اكيداً خودداري نمايند.
7-اين آزمون نمره منفي ندارد.
8- داوطلباني كه داراي معلوليت (نابينا، كم بينا و ناشنوا) مي‌باشند، مي بايست با ارائه معرفي نامه از سازمان بهزيستي و توانبخشي به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در محل رفع نقص كارت مراجعه نمايند.
درخاتمه‌اضافه‌ مي‌نمايد كه‌ داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سوال يا سوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ همه روزه در وقت اداري با شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 يابخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ميان بگذارند.

جدول شهرستان و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون جامع وارزيابي حرفه‌اي پودماني اسفندماه 1388 دانشگاه جامع علمي- كاربردي براساس استان محل تحصيل داوطلبان

آذربايجان شرقي
تبريز
تبريز- كوي وليعصر- انتهاي خيابان شهريار شمالي- بيست متري صفا- ساختمان نور- مركز آموزش علمي-كاربردي سازمان مديريت صنعتي تبريز

آذربايجان غربي
اروميه
اروميه – خيابان مافي ـ پايين‌تر از مدرسه استعدادهاي درخشان ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي فرهنگ و هنر واحد 1 آذربايجان غربي

اردبيل
اردبيل
اردبيل- شهرك كوثر-بالاتر از نمايشگاه بين‌المللي- مركز آموزش علمي- كاربردي فرهنگ و هنر واحد 1 اردبيل

اصفهان
اصفهان
اصفهان ـ ميدان آزادي ـ خيابان دانشگاه ـ دانشگاه اصفهان ـ ساختمان معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي

ايلام
ايلام
ايلام- ميدان شهدا- خيابان عدالت- جنب دادگستري -مركز آموزش علمي- كاربردي ايلام 1

بوشهر
بوشهر
بوشهر – خيابان دواس- دانشگاه خليج فارس

تهران
تهران
حوزه خواهران: دانشگاه تربيت معلم تهران- خيابان شهيد مفتح ـ شماره 49 ـ نرسيده به خيابان انقلاب
حوزه برادران : دانشگاه صنعتي اميركبير- تهران - خيابان حافظ – روبروي خيابان سميه

چهارمحال وبختياري
شهركرد
شهركرد- بلوار طالقاني- خيابان سعادت -خيابان خبرنگار – مركز آموزش علمي- كاربردي تعاوني پيام شهركرد

خراسان جنوبي
بيرجند
بيرجند – خيابان پاسداران ـ نبش پاسداران 26 ـ دانشگاه جامع علمي- كاربردي واحد استان خراسان جنوبي

خراسان شمالي
بجنورد
بجنورد ـ خيابان طالقاني غربي ـ چهارراه زايشگاه ـ خيابان صمديه لباف ـ كوچه نگين ـ پلاك 16 ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي بجنورد‌1

خراسان رضوي
مشهد
مشهد- روبروي زير گذر پارك ملت ـ درب شمالي دانشگاه فردوسي مشهد ـ جنب دانشكده مهندسي ـ مديريت آموزشي دانشگاه

خوزستان
اهواز
اهواز- 24 متري (آزادگان) – خيابان كيكاووس - روبروي بيمارستان شهيد رجايي- مركز آموزش و پژوهش استانداري

زنجان
زنجان
زنجان – انتهاي كوچه مشكي – ميدان دارالقرآن كريم ـ روبروي فرهنگسراي امام خميني (ره)- تربيت معلم الزهرا(س)

سمنان
سمنان
سمنان – ميدان امام رضا(ع)- بلوار معلم – نرسيده به ميدان مطهري – دانشگاه جامع علمي – كاربردي واحد استان سمنان

سيستان وبلوچستان
زاهدان
زاهدان- بعد از ميدان دكتر حسابي ـ بزرگراه خليج فارس – جنب اداره هواشناسي ـ مركز آموزش و پژوهش استانداري

فارس
شيراز
شيراز- بلوار مدرس- روبروي فضل آباد- دانشگاه صنعتي شيراز

قزوين
البرز
قزوين- شهرستان البرزـ الوند ـ بلوار سهروردي – روبروي دادگستري – مركز آموزش علمي ـ كاربردي خانه كارگر

قم
قم
قم- ميدان توحيد – خيابان 20 متري شهيد رئيس كرمي‌زاد- نبش كوي 37 ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي دادگستري قم

كردستان
سنندج
سنندج – جنب شهرك پيام ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي جهاد كشاورزي

كرمان
كرمان
كرمان- بزرگراه امام خميني (ره)- ميدان پژوهش- دانشگاه پيام نور استان كرمان ـ سالن امتحانات غدير

كرمانشاه
كرمانشاه
كرمانشاه – سه راه 22 بهمن ـ ابتداي خيابان جهاد دانشگاهي ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي جهاد دانشگاهي كرمانشاه

كهكيلويه و بويراحمد
ياسوج
ياسوج ـ بلوار استقلال ـ سالن تربيت معلم شهيد ايزد پناه

گلستان
گرگان
گرگان – انتهاي ويلاشهر ـ جاده مريم آباد ـ نرسيده به روستاي مريم آباد ـ مركز آموزش علمي- كاربردي خانه كارگر واحد گرگان

گيلان
رشت
رشت- كيلومتر 5 جاده شهر صنعتي – مركز آموزش علمي- كاربردي پرديس شيلات

لرستان
خرم آباد
خرم آباد- خيابان 60 متري ـ بلوار تامين اجتماعي ـ مركز پيش دانشگاهي شهيد مفتح

مازندران
بابلسر
بابلسر ـ خيابان پاسداران ـ روبروي اداره پست ـ سازمان مركزي دانشگاه مازندران ـ دفتر برگزاري آزمونها

مركزي
اراك
اراك – خيابان شهيدبهشتي- كوچه حاج آقا صابر- مركز آموزش علمي- كاربردي جهاددانشگاهي اراك

هرمزگان(بجزداوطلبان ‌كيش)
بندرعباس
بندرعباس- چهارراه نخل ناخدا ـ ابتداي خيابان دانشگاه ـ مركز آموزش علمي ـ كاربردي جهاد دانشگاهي بندرعباس

هرمزگان
كيش
جزيره كيش – خيابان سنايي – خيابان مسجدامير – ورودي اول سمت راست – مركز آموزش علمي- كاربردي كيش

همدان
همدان
همدان – بلوار فلسطين ـ جنب اداره استاندارد ـ مركز آموزش علمي- كاربردي تعاون

يزد
يزد
يزد- بلوار شهيدان اشرف- مركز آموزش علمي ـ كاربردي جهاد كشاورزي

سنجش...

123arash
28-02-2010, 16:49
با درود به دوستان.من الان كه مشخصات ثبت نامي را در برگ پرينت شده ثبت نامي ديدم متوجه شدم معدل ديپلم را اشتباه وارد كردم.لطفا اگه ادرس ويرايش اطلاعات كارداني را داريد اينجا بگزاريد تا تصحيح كنم و اينكه از كي ميتونم تصحيح كنم.متشكرم.

G.D.ragon.Ir
02-03-2010, 11:05
برای دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون ورودي کارداني, کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1388 به سایت سنجش مراجعه کنید

hamed malekpour
02-03-2010, 11:08
زمان برگزاری مگه 14اسفند نبود آیا تغییر ش داده اند؟

G.D.ragon.Ir
02-03-2010, 12:21
زمان برگزاری مگه 14اسفند نبود آیا تغییر ش داده اند؟

همون 14 هست
========================================
دوستان, من از کارت شرکت در آزمون پرینت گرفتم ولی تو عکسش اطراف مهر سازمان سنجش کادر سفید افتاده (قسمتی از تصویر من با کادر سفید اطراف مهر رفته (نگن عکسه رو خودم با فتوشاپ دستگاری کردم)) اون بابا هم گفت چون دوتا عکس روی هم هستند اینجوری شده!!! میخواستم بدونم پرینت شما هم همچین وضعی داره یا نه؟ و درکل من باید چیکار کنم؟؟؟

ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید

chat
02-03-2010, 12:34
همون 14 هست
========================================
دوستان, من از کارت شرکت در آزمون پرینت گرفتم ولی تو عکسش اطراف مهر سازمان سنجش کادر سفید افتاده (قسمتی از تصویر من با کادر سفید اطراف مهر رفته (نگن عکسه رو خودم با فتوشاپ دستگاری کردم)) اون بابا هم گفت چون دوتا عکس روی هم هستند اینجوری شده!!! میخواستم بدونم پرینت شما هم همچین وضعی داره یا نه؟ و درکل من باید چیکار کنم؟؟؟

ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید

فکر نمیکنم.

برای همین چیزاست که گفتن کارت ملی یا شناسنامه را همراه بیارین.
اینا به این راحتیا سرشون کلا نمیره.

بازم اگه 1% فکر میکنی که مشکل داره به محلی که تو این لینک مشخص کرده یه سری بزن.

farshidshd
02-03-2010, 17:35
با آغاز توزيع کارت از امروز;

تاريخ برگزاري آزمون دوره هاي علمي کاربردي سال 88 اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز توزيع کارت ورود به جلسه آزمون دوره هاي کارداني، کارشناسي پيوسته و کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1388 از امروز سه شنبه 11 اسفند ماه ، گفت: آزمون دوره هاي کارشناسي پيوسته و کارشناسي ناپيوسته و کارداني با رقابت 544 هزار و 103 داوطلب در 228 شهرستان روز جمعه 14 اسفند ماه برگزار مي شود.
دکتر حسين توکلي در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به برگزاري آزمون دوره هاي کارشناسي پيوسته با رقابت 10 هزار و 111 داوطلب در 7 رشته امتحاني و کارشناسي ناپيوسته با رقابت 232 هزار و 462 داوطلب در 104 کد رشته امتحاني در صبح روز جمعه 14 اسفند ماه، اظهار کرد: آزمون دوره هاي کارداني با رقابت 301 هزار و 530 داوطلب براي 4 گروه آموزشي در بعدازظهر روز جمعه 14 اسفند برگزار مي شود.
وي با اشاره به نحوه توزيع کارت ورود به جلسه اظهار کرد: کارتهاي شرکت در آزمون براي کليه داوطلبان از امروز سه شنبه 11 اسفند ماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي گيرد، بنابراين داوطلبان مي توانند براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.
توکلي در ادامه افزود: داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه ، اطلاعات مندرج بر روي کارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و کد رهگيري را وارد کرده و يک نسخه پرينت از کارت شرکت در آزمون تهيه کنند، بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملي و يا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامي است.
وي درخصوص نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه تصريح کرد: با توجه به اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در نام خانوادگي، نام، سال تولد، شماره شناسنامه ، کد ملي، وضعيت داوطلب، کد اشتغال و کدرشته محل هاي انتخابي بر اساس اولويت علاقه کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند، بايد براي اصلاح مورد يا موارد مذکور از طريق لينک مربوط حداکثر تا فردا 12 اسفند ماه فقط به سايت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.
وي افزود: در صورتي که نسبت به بندهاي جنس، معلوليت و معارف تفاوتي مشاهده شود ضروريست طي روزهاي 12 و 13 اسفند ماه به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.
معاون سازمان سنجش در خاتمه گفت: چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس و يا داراي اشکالاتي از جمله فاقد مهر، واضح نبودن عکس و اشتباه عکس باشد بايد طي روزهاي 12 و 13 اسفند ماه با همراه داشتن 2 قطعه عکس 4x3 و کارت ملي يا شناسنامه عکسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

منبع::: آفرینش

kasbpersian
02-03-2010, 18:46
من كه هرچي اطلاعات رو ميزنم ميگه همچين كسي ثبت نام نكرده ! مگه ميشه ؟ من از صفحش عكس گرفتم ... 20 بار زدم بازم ...

farshidshd
02-03-2010, 19:04
من كه هرچي اطلاعات رو ميزنم ميگه همچين كسي ثبت نام نكرده ! مگه ميشه ؟ من از صفحش عكس گرفتم ... 20 بار زدم بازم ...

شما مشکلتون چیه؟؟

اگه می خواید اطلاعات رو وارایش کنید که فکر نمیکنم برای دانشگاه علمی کاربردی اصلاح اطلاعات بزارن

اگه هم بخوان این کار رو بکنن باید صبر کنین تا اعلام کنن

ahd_online
02-03-2010, 19:15

دوست من شاید آدرسو اشتباه رفتی ببین مقطع تحصیلیتو (کاردانی یا کارشناسی) اشتباه نزدی؟

kasbpersian
02-03-2010, 21:58
مرسي .... مقطع رو اشتباه رفته بودم :11:

از دست جووناي اين دوره زمونه يكم دقت ندارن :31:

123arash
04-03-2010, 11:13
دوستان من فردا امتحان كارداني رشته حقوق يا حسابداري دارم.به نظر شما شانس قبولي چقدره؟نتايج كي مياد؟ممنونم

hamed malekpour
04-03-2010, 11:22
به نظر من 70%قبول می شی.

ARASH66
05-03-2010, 12:27
این هم از کنکور علمی و کاربردی
درس های عمومی به نظر من سوال های سختی داشت، مخصوصا معارف.

hamed malekpour
05-03-2010, 19:43
خیلی سخت بود کی نتیجه ها را اعلام می کنند؟

zerosector
05-03-2010, 20:19
سلام
نتایجش کی اعلام میشه؟

123arash
06-03-2010, 12:25
سلام بر همگي.من از 100 سوال 50 تا جواب دادم.تازه از اين 50 تا 10 تا غلط هم داشتم.خدا كنه رشته مديريت يا حقوق در بيام.دوستم گفت نتيجه 17 فروردين مياد.دوستان ايا شانس قبولي دارم؟

hamed malekpour
06-03-2010, 17:32
من پارسال 20تا زدم قبول شدم شما که 40تا صحیح زدی 80%قبول می شی.

kalepoook
12-03-2010, 22:05
سلام
اگه ممکنه بگین جواب کاردانی پودمانی علمی کاربردی کی و یا چجوری میشه مطلع شد؟
یا هر جوری که میشه راهنمایی کنید ممنون میشم،آیا پودمانیم امتحان داره یا اینکه بر حسب معدل هست؟
دیگه دور از جون بی سوادیو هزار دردسر،ممنون میشم راهنمایی کنید.

moer
12-03-2010, 23:25
امروز من آزمون جامع دادم ! جاتون خالي چه 10 20 40 لي راه انداخته بودم من !
ولي در كل آسون بود سوالاش !
ايشالا كه هم جامع و هم كارشناسي ناپيوسته رو قبول شم !
يا حق

wolfman_741
18-03-2010, 21:45
نتایج این کنکوری تو 14 اسفند دادیم کی میاد ؟

atolympic
19-03-2010, 10:34
كسي دفترچه پودماني 88 كه بهمن اومده رو نداره؟؟؟؟؟من گمش كردم حالا هم كه قبول شدم نميدونم كجا قبول شدم...

kalepoook
22-03-2010, 13:22
سلام
تبریک سال نو به همه دوستان،می خاستم بدونم علمی کاربردی کاردانی رشته بازاریابی داره آیا کارشناسی هم داره یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

hamed malekpour
31-03-2010, 10:23
چرا کسی جواب نمی ده کی نتایج را اعلام می کنند کاردانی را؟

chat
31-03-2010, 14:08
اینجا یکی از بیحال ترین تاپیک هاست. زیاد دل به جواب تو این تاپیک خوش نکنید.

درضمن من شنیدم نتایج کنکور 14 اسفند، در اردیبهشت ما منتشر میشه.

موفق باشید.

Ship Storm
01-04-2010, 11:38
من هم منتظر اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته هستم شدیدا :31:

mohsen_gh1991
03-04-2010, 18:34
سلام
بچه کسی خبر نداره نتایج کنکور کاردانی علمی کاربردی کی میاد؟البته پودمانی رو نمیخوام.

123arash
03-04-2010, 20:36
من تو گوگل سرچ كردم نوشته بود اواخر فروردين..
البته اگه همون امتحان 14 اسفند منظورته.

chat
03-04-2010, 23:17
همون ادردیبهشت جواب هر دو میاد به احتمال قوی...
هرکی میخواد، ایمیل بزنه به من من هر روز سایت سنجش رو چک میکنم :31: هر وقت جوابش اومد به شما هم خبر میدم. present.idea_at_gmail.com

موفق باشید.

123arash
04-04-2010, 13:31
سپاسگزارم..تو همين تاپيك بنويسي كافيه..