PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

vahid_203
25-11-2008, 20:42
سلام
من مي تونم به صورت آزمايشي در كارداني به كارشناسي شركت كنم يا نه

سلام :8:

اگه منظور شما اينه كه بدون داشتن مدرك كارداني تو آزمون شركت كنيد كار اشتباهيه و نفعي نداره
چون دانشگاه جامع علمي - كاربردي تحت نظارت وزارت علوم و آزمون هاي اون رو سازمان سنجش برگزار ميكنه در صورت ديدن تخلف از كسي احتمال محروم شدن شخص براي سال بعد وجود داره ...
به هر حال نظر خودتونه مي تونيد شركت كنيد ....:46:

:5:

ولي اگه شما مدرك كارداني داري و مي خواي امتحان بدي ولي اگر هم قبول شدي ثبت نام نكني، مشكلي نداره ..
مي تونيد امتحان بديد ... :20:

:40::11::40:

mohsen_blid
25-11-2008, 22:13
سلام اگر میشود جواب من رو بدهید
این ثبت نام ترمی است یا پودمانی؟
من دارم معافیت سربازیم رو میگیرم اگر امتحان بدم مشکلی پیش نمیاد
من پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم متولد 67 هستم مشکلی نیست؟
اسامی رشته ها رو چگونه میتوانم بدست بیارم؟
اگر رشته اقتصاد داره هزینش چقدره؟یا مدیریت mba

vahid_203
25-11-2008, 22:35
سلام اگر میشود جواب من رو بدهید
این ثبت نام ترمی است یا پودمانی؟
من دارم معافیت سربازیم رو میگیرم اگر امتحان بدم مشکلی پیش نمیاد
من پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم متولد 67 هستم مشکلی نیست؟
اسامی رشته ها رو چگونه میتوانم بدست بیارم؟
اگر رشته اقتصاد داره هزینش چقدره؟یا مدیریت mba

سلام

اين ثبت نام ترمي

نه خير مشكلي نداره ، بعد از قبولي اگه معافيت گرفتي كه ميبري ميدي دانشگاه اگه نه دانشگاه اسمت رو ميده نظام وظيفه تا برات معافيت تحصيلي بدن

نه براي 67 مشكلي نيست و داشتن پيش دانشگاهي هم عاليه

از طريق سايت سازمان سنجش sanjesh.org يا دانشگاه جامع علمي كاربردي uast.ac.ir و يا خريد دفترچه

اطلاعي از هزينه رشته اقتصاد ندارم ولي كليه رشته هاي كارداني ترمي علمي - كاربردي شهريه اش هر ترم حدود 300 الي 400 تومن

موفق باشيد :11:

vahid_203
26-11-2008, 18:36
چون من از مرکز علمی کاربردی نزدیک محل پرسیدم که میشه بعدا کاردانی به کارشناسی آی تی شرکت کرد گفت آره میشه!!

نظر شما چیه آیا شرایط برای سال 87 تغییر کرده؟

دوست عزيز شما دوباره به همون محل مراجعه كن و سوال كن كارداني به كارشناسي it تو كدوم دانشگاه هست ؟

:13:

عزيز من كارداني به كارشناسي it تو ايران تو هيچ دانشگاهي وجود نداره

:41:

تموم مسئولين دانشگاه جامع علمي كاربردي كثافت و پست فطرت هستن .. :2:

نه میشه چرا نشه همین مدرک معادل کاردانی میشه البته اگه تونستی بگیری میگن امتحان جامع فوق العاده سخته قبول نشی مدرک بی مدرک باید قبول شی تا مدرک بدن!

امتحان جامع سخت نيست بلكه مسخرست :41:

اصلا نميدوني سوالات از كجا و كدوم كتاب و سرفصل و مرجعي تهيه شده :13:

استادت تو كلاس اومده جزوه 20 صفحه اي داده و ازت امتحان گرفته شدي 20 ولي حتي يكي از سوالات اون درس رو تو امتحان جامع نميتوني جواب بدي چون معلوم نيست از كجا طرح شده .. :46:

اينا خودشونم ميدونن كه امتحان جامع چيز مسخره اي و خودشونم توش موندن :18:

انگار دبيرستان ... آخه يكي نيست بگه وقتي كتاب و سرفصل تدريس براي دانشجو مشخص نشده چه امتحاني :2:

اينا بايد بيان براي هر رشته و درسي كتابهايي چاپ كنن و بعد بدن به استاد ها و استادها از اون تدريس كنن و در آخر هم كه امتحان بگيرن از اون كتاب باشه :2:

اينا دانشگاه رو كردن مدرسه راهنمائي .........

ثبت نامی ترمی هم اغاز شده!اقا اعتبار مدرک ترمی چطوره فکر نکنم امتحان جامع و سایر مشکلات پودمانی رو داشته باشه!البته من قصد ثبت نام ندارم!

ترمي خوبه و مشكلات پودماني رو نداره ... ترمي مثل دانشگاه آزاد

vahid_203
28-11-2008, 14:04
سلام دوستان :10:

تو آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد 3 تا انتخاب داريم .. همه ميدونيم كه انتخاب اول مهمه و احتمال قبولي در موارد دوم و سوم خيلي پايينه .. من خودم تا حالا كسي رو نديدم كه كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد تو انتخاب دوم و يا سوم قبول بشه

حالا سوال منه اينه كه :

تو دانشگاه علمي كاربردي كه الان دفترچه هاش اومده 20 تا انتخاب داريم .. آيا تو اينم مثل دانشگاه انتخاب اول مهمه ؟

نحوه گزينش از بين اين 20 مورد چطوريه ؟

ممنون ميشم دوستان كمك كنيد ... :11:

vahid_203
28-11-2008, 20:50
كسي نيست كه پارسال امتحان داده باشه و در اين زمينه اطلاعي داشته باشه .. ؟

Mohamma:D
28-11-2008, 21:30
كسي نيست كه پارسال امتحان داده باشه و در اين زمينه اطلاعي داشته باشه .. ؟

سلام رفيق
آره من پاسال شركت كردم
اونم رشته كنترل
شايد باورت نشه ولي خداييش توي اولين انتخابم كه قزوين بود هم قبول شدم ولي چه سود كه كادانيم يه ترم ديگه هم داشت و من نتونستم برم:19:
به هرحال بايد بهت بگم كه آره همه جا همينطوره كه اولويتهارو نگاه ميكنن
من هم اوليشو قزوين زدم و بقيه رو تهران و كرمانشاه و ...

shila1
29-11-2008, 20:47
سلام
خسته نباشيد
لطفا پاسخ نامه رو هم بذاريد
متشكرم

sepehr_x50
06-12-2008, 15:28
سلام.

زمان برگزاری امتحان ترمي دانشگاه علمي كاربردي کی هستش؟!

wt3rf5
09-12-2008, 21:18
پودمانی ارزشش خیلی پایینتر از ترمیه
مدرک پودمانی تغریبا بیخودیه
بسمه تعالی،

طبیعتا فردی که سواد کافی در زمینه ی سیستم آموزش عالی کشور رو دارا باشه، چنین صحبت های بی اساسی مطرح می کنه. از شما دوست گرامی با چنین مسئولیتی در سایت، پاسخ فوق بعید بود.

کلیه ی سیستم های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای ارزشی برابر هستند و راه برای ادامه تحصیل فارق التحصیلان در سیستم های مورد بحث به گونه ای یکسان باز است.

پاینده باشید.

نادر1368
11-12-2008, 09:55
من هم با wt3rf5 موافقم چون هدف اموزش است نه چیزی دیگر البته من شنیدم که میگن ترمی بهتر از پودمانی هستش ولی دلیل نمیشه مدرک پودمانی بی ارزش باشه اتفاقا برای گرفتن مدرک پودمانی علمی کاربردی امتحان جامع اونطور که شنیدم بسیار سخت باید بدی و مدرک بگیری ولی ترمی اینطور نیست چون پودمانی یه کم شرایطش سخت تر از ترمیه نباید بی ارزش باشه.

unlife
03-01-2009, 01:02
سلام
من دانش آموز سوم تجربی ام و چند ماه دیگه دیپلمم رو میدن کف دستم...
میخوام معماری بخونم...
بهم گفتن چون دیپلمم نظری ِ نمیتونم کنکور فنی ها رو بدم
یکی گفت تنها راهش علمی کاربردی ِ...
من نمیدونم الان میشه علمی کاربردی پودمانی (ترمی ؟) شرکت کنم؟
من هیچی نمیدونم کسی هم نیست کمکم کنه میترسم وقت ثبت نام بگذره من هنوز دنبال جواب باشم...!
میشه بهم اطلاعات کامل بدین،پاک گیج شدم:41:
راستی یه چیزی من نمی خوام رشته ی خودمو ول کنم ها...
یعنی اگه دانشگاه هم رفتم در کنارش پیش تجربی رو هم بگذرونم و کنکور سراسری شرکت کنم....:27:

unlife
03-01-2009, 01:15
شهریه بستگی به رشته داره؟
یعنی اگه یکی معماری بخواد بخونه چقدر باید هزینه بده؟

03-01-2009, 10:18
سلام
من دانش آموز سوم تجربی ام و چند ماه دیگه دیپلمم رو میدن کف دستم...
میخوام معماری بخونم...
بهم گفتن چون دیپلمم نظری ِ نمیتونم کنکور فنی ها رو بدم
یکی گفت تنها راهش علمی کاربردی ِ...
من نمیدونم الان میشه علمی کاربردی پودمانی (ترمی ؟) شرکت کنم؟
من هیچی نمیدونم کسی هم نیست کمکم کنه میترسم وقت ثبت نام بگذره من هنوز دنبال جواب باشم...!
میشه بهم اطلاعات کامل بدین،پاک گیج شدم:41:
راستی یه چیزی من نمی خوام رشته ی خودمو ول کنم ها...
یعنی اگه دانشگاه هم رفتم در کنارش پیش تجربی رو هم بگذرونم و کنکور سراسری شرکت کنم....:27:

دوست عزيز من هم فوق ديپلمم رو از علمي كاربردي گرفتم
اونجا كه بودم خيلي بودن كه رشته رياضي بودن ولي اومده بودن و قبول شده بودن
فكر نميكنم مشكلي باشه
حداقل براي دوره هاي ترمي كه اينجوري بود
ولي محلت ثبت نام كه گذشته شما كي ميخواي علمي كاربردي ثبت نام كني؟

unlife
05-01-2009, 03:08
دوست عزيز من هم فوق ديپلمم رو از علمي كاربردي گرفتم
اونجا كه بودم خيلي بودن كه رشته رياضي بودن ولي اومده بودن و قبول شده بودن
فكر نميكنم مشكلي باشه
حداقل براي دوره هاي ترمي كه اينجوري بود
ولي محلت ثبت نام كه گذشته شما كي ميخواي علمي كاربردي ثبت نام كني؟

میگن وقت ثبت نام بدون کنکور نگذشته هنوز...
یه جایی خوندم که اگه من ثبت نام بکنم و قبول بشم اما دیپلمم رو هبوز نگرفته باشم نمیتونم برم...ثبت نامم نمیکنن.درسته؟

06-01-2009, 00:56
میگن وقت ثبت نام بدون کنکور نگذشته هنوز...
یه جایی خوندم که اگه من ثبت نام بکنم و قبول بشم اما دیپلمم رو هبوز نگرفته باشم نمیتونم برم...ثبت نامم نمیکنن.درسته؟

نكنه منظورت پودمانيه؟
ضمناً اگه مدرك ديپلم نداشته باشي يه چك ضمانت 300 هزار تومني ميزاري تا مدركتو ببري
تا طرم بعد هم وقت داري

06-01-2009, 00:59
يه خبر مهم
امروز اعلام شد تاريخ توزيع كارت ورود به جلسه كرداني به كارشناسي علمي كاربردي 25 و 26 دي هست
يادتون نره
امتحانم كه 27

farshidshd
09-01-2009, 11:42
تاريخ‌ ، محل و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌ سال 1387 اعلام شد

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ در آزمون‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌ سال 1387 ثبت‌ نام‌ نموده‌اند، بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌مي‌رساند كه‌ كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ دوره‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌سال 1387 در روزهاي‌ چهارشنبه‌25/10/87 و پنج‌شنبه‌ 26/10/87براساس‌ مندرجات‌ بند «ب» اين‌ اطلاعيه‌ در حوزه‌هاي‌ توزيع‌ كارت‌ مندرج‌ در جداول‌شماره‌ 2 و 3 توزيع‌ مي‌گردد.

الف‌ - محل‌ توزيع‌ كارت

محل توزيع كارت ‌ورود به ‌جلسه ‌آزمون ‌كليه ‌داوطلبان‌ برمبناي‌شهرستان‌ محل‌ اقامت‌فعلي‌ آنان‌ به‌ شرح‌جدول‌
شماره‌ 1 مي‌باشد .

ب‌ - نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ و تاريخهاي‌ توزيع‌ آن

كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ (به‌ جز داوطلباني كه براساس جدول شماره 1 حوزه توزيع كارت آنان شهرستان تهران مي باشد) در حوزه‌هاي‌سراسركشور وبراساس‌ سال‌تولد آنان‌توزيع‌ مي‌گردد.لذا كليه‌داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ، لازم‌ است‌ باتوجه‌ به‌ سال‌ تولد خود و در تاريخهاي‌ تعيين‌ شده‌شخصاً براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ به‌ حوزه‌هاي‌ توزيع‌ كارت‌ (حوزه‌هاي‌ مندرج‌ در جدول‌ شماره‌ 2) مراجعه‌ نمايند.
1-توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ داوطلبان‌ (به جز داوطلباني كه شهرستان توزيع كارت آنان براساس جدول شماره 1 حوزه توزيع كارت آنان شهرستان تهران مي باشد) براساس‌ سال‌ تولد آنان‌ به‌ شرح‌ زيرمي‌باشد.
1-1-كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1364 و سالهاي قبل از آن‌ از ساعت‌ 8 لغايت‌ 12 روز چهارشنبه‌25/10/1387 .
2-1-كليه‌ خواهران‌‌و برادران‌ متولد سالهاي‌ 1365، 1366 و 1367 از ساعت‌ 14 لغايت‌ 18 روز چهارشنبه 25/10/1387 .
3-1-كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1368 و سالهاي بعدازآن از ساعت‌ 8 لغايت‌ 12 روز پنج‌شنبه26/10/1387‌ .
2-كليه‌ خواهران‌ و برادراني‌ كه‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنان‌ در تقاضانامه‌ ثبت‌نام اينترنتي‌، يكي‌ از شهرستانهاي‌ تهران‌(كد‌320) ، شميرانات‌ (كد 336) ، رودهن(321)، دماوند(كد324) و فيروزكوه(كد323) مي‌باشد، لازم‌ است‌براساس‌ سال‌ تولد و شماره‌ شناسنامه‌ و با توجه‌ به‌ جدول‌ شماره‌ 3 براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ به‌ حوزه‌هاي‌ مربوط مراجعه‌ نمايند.

ج‌- مدارك‌ مورد نياز براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌

براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودبه‌ جلسه‌ آزمون‌ مدارك‌ زير مورد نياز است‌ .
شناسنامه‌ عكسداريا كارت ملي و يا كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار كه‌ حاوي‌ مشخصات‌ فردي‌ داوطلب‌ باشد .

د- تذكرهاي‌ مهم

1-كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ باارائه‌ شناسنامه‌ عكسدار يا كارت ملي و يا هرنوع‌ كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار ،منحصراً به‌ شخص‌ داوطلب‌ تسليم‌ خواهد شد ولذا ازتسليم‌ كارت‌ ورودي‌ به‌ غير داوطلب‌ خودداري‌ مي‌شود . خواهد شد ولذا ازتسليم‌ كارت‌ ورودي‌ به‌ غير داوطلب‌ خودداري‌ مي‌شود .
2-رعايت‌ شئونات‌ اسلامي‌ ، بويژه‌ پوشش‌ اسلامي‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ به‌ هنگام‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌ و شركت‌ در آزمون‌ الزامي‌ است‌ .
3-در روي‌ كارت‌ ورودي‌ نام‌ خانوادگي‌ ،نام‌ ،جنس، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌ ، پاسخگويي به معارف ، سهميه، وضعيت‌ داوطلب‌، كد اشتغال، معدل ، كد ديپلم ، مقطع‌ ، گروه آموزشي، شاخه تحصيلي ، معلوليت ، كد رشته‌هاي انتخابي ، شهرستان محل آزمون‌ ، كد رشته امتحاني يا كد زير گروه آموزشي و كد رشته هاي انتخابي درج‌ گرديده‌ است‌.
4-درخصوص‌ مشخصات‌ شناسنامه‌اي‌ (شامل‌ نام‌ خانوادگي‌ ، نام‌ ، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌)،عنوان‌ شاخه تحصيلي‌ و وضعيت‌ داوطلب، كد رشته انتخابي ، كد اشتغال ، معدل ، كد ديپلم و سهميه چنانچه‌ باتوجه‌ به‌ مندرجات‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام اينترنتي ‌اختلافي‌ مشاهده‌ نموديد، از كارت‌ ورودي‌ فتوكپي‌ تهيه‌ و در فتوكپي‌دور مورد يا موارد مربوط راخط بكشيد وصحيح‌ آن‌ را با خط خوانا و بدون‌ قلم‌ خوردگي‌ باخودكار قرمز در بالاي‌ آن‌ بنويسيد وفتوكپي‌ مربوط را به‌ نماينده‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ تحويل‌ نماييد.
5-آن دسته از داوطلباني كه در تقاضانامه ثبت نام اينترنتي آزمون سال 1387 دانشگاه جامع علمي-كاربردي متقاضي سهميه ايثارگران شده و در كارت ورود به جلسه آنان سهميه فوق درج گرديده، چنانچه استفاده از سهميه مذكور توسط ارگان ذيربط مورد تاييد قرار نگيرد از سهميه مربوط حذف خواهند شد.
6- چنانچه‌ تفاوتي‌ بين‌ درج‌ عنوان‌ مقطع‌ ، جنس‌ ، پاسخگويي به معارف ، نام‌ گروه‌ آموزشي يا رشته‌ امتحاني‌ و معلوليت در كارت‌ ورودي‌ مندرج‌ باآنچه‌ كه‌ در فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ اينترنتي درج‌كرده‌ايد مشاهده‌ نموديد، سريعاً و قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ به‌ واحد رفع‌ نقص‌ مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ مراجعه‌ و مورد يا موارد را گزارش‌ دهيد و موضوع‌را پي‌گيري‌ نماييد تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌‌، برحسب‌ مورد اقدام‌ گردد.
7- براي حضور در جلسه آزمون علاوه بر كارت ورودي داوطلبان بايد شناسنامه عكسدار يا كارت شناسائي عكسدار معتبر ، چند مداد سياه نرم پررنگ ، مداد پاكن ، مداد تراش و سنجاق به همراه داشته باشند.
8-از آوردن وسايل اضافي به جلسه آزمون (بجز وسائل مندرج در بند 7 فوق ) مانند كيف دستي، ساك دستي، كتاب ، جزوه ، ماشين حساب ، تلفن همراه اكيداً خودداري نمايند.
درخاتمه‌اضافه‌ مي‌نمايد كه‌واحد پاسخگويي‌غيرحضوري‌ همه‌روزه‌ بغير از ايام تعطيل‌ آماده ‌پاسخگويي ‌به ‌سوالات‌ مي‌باشد. لذا داوطلبان‌ در صورت‌ نياز مي‌توانند با شماره ‌تلفنهاي ‌99-88923595 به‌ طور مستقيم‌
با روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند

برای مشاهده ادامه مطلب فایل زیر را دانلود کنید ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

.
التماس دعا

mohamad23
11-01-2009, 15:28
تاريخ‌، محل و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌هاي دانشگاه‌ جامع‌ اعلام شد

خبرگزاري فارس: تاريخ‌، محل و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي ‌كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ كاربردي‌ سال 87 اعلام شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ كارت‌هاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ دوره‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ كاربردي‌ سال 87 در روزهاي‌ چهارشنبه‌ 25 دي و پنج‌شنبه‌ 26 دي توزيع‌ مي‌شود.
كارت‌هاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ تمام‌ داوطلبان‌ (به‌ جز داوطلبان كه توزيع كارت آن‌ها در شهرستان تهران است) در حوزه‌هاي‌ سراسر كشور و براساس‌ سال ‌تولد آنها توزيع مي‌شود و تمام ‌داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ بايد باتوجه‌ به‌ سال‌ تولد خود و در تاريخ‌هاي‌ تعيين‌ شده ‌شخصاً براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ به‌ حوزه‌هاي‌ توزيع‌ كارت‌ مراجعه‌ كنند.
توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ داوطلبان‌ براساس‌ سال‌ تولد آن‌ها‌ست بر اين اساس توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ تمام‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 64 و سال‌هاي قبل از آن‌ از ساعت‌ 8 تا‌ 12 ‌چهارشنبه‌25 دي،‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ تمام خواهران ‌‌و برادران‌ متولد سالهاي‌ 65 ، 66 و 67 از ساعت‌ 14 تا‌ 18 ‌چهارشنبه 25 دي،‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ تمام‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 68 و سا‌ل‌هاي بعد از آن از ساعت‌ 8 تا 12 ‌پنج‌شنبه 26 دي، توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ تمام خواهران‌ و برادراني‌ كه‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنها در تقاضانامه‌ ثبت‌نام اينترنتي‌، يكي‌ از شهرستانهاي‌ تهران‌(كد‌320) ، شميرانات‌ (كد 336)‌، رودهن(321)، دماوند(كد324) و فيروزكوه(كد323) است بايد براساس‌ سال‌ تولد و شماره‌ شناسنامه‌ براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ به‌ حوزه‌هاي‌ مربوط مراجعه‌ كنند.

* مدارك‌ مورد نياز براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌

شناسنامه‌ عكس‌دار يا كارت ملي و يا كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكس‌دار كه‌ حاوي‌ مشخصات‌ فردي‌ داوطلب‌ باشد براي دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ مورد نياز است‌.
كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ با ارائه‌ شناسنامه‌ عكس‌دار يا كارت ملي و يا هرنوع‌ كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكس‌دار ،منحصراً به‌ شخص‌ داوطلب‌ داده مي‌شود.
در روي‌ كارت‌ ورودي‌ نام‌ خانوادگي‌، نام‌، جنس، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌، پاسخگويي به معارف، سهميه، وضعيت‌ داوطلب‌، كد اشتغال، معدل، كد ديپلم، مقطع‌، گروه آموزشي، شاخه تحصيلي، معلوليت، كد رشته‌هاي انتخابي، شهرستان محل آزمون‌، كد رشته امتحاني يا كد زير گروه آموزشي و كد رشته هاي انتخابي درج‌ شده‌ است‌.

ya30n
11-01-2009, 16:11
بچه ها
من ميرم سربازي
ديپلم تجربي دارم
و دارم تبديلش ميكنم به ديپلم كامپيوتر
ميتونم علمي كاربردي فناوري اطلاعات شركت كنم ديگه؟
يا باز يه وقت گير ندن بايد رشتت رياضي باشه!
مملكت كوفتي
هيچيش درست نيست...

يا حق (:

truman
12-01-2009, 16:35
دوستان عزيز ميشه لطف كنيد يه مشاوره باهاتون داشته باشم ؟

من متولد 67 هستم . مشكل سربازي ندارم . كارت معافيت دارم . ديپلم رياضي هم هستم . ميخوام رشته ي فيلمسازي علمي كاربردي شركت كنم . آيا اين رشته ترمي هستش يا پودماني ؟ و اينكه ترمي و پودماني هر كدوم كي زمان ثبت نامشون هستش ؟ و در آخر اينكه مدرك پيش دانشگاهي بايد داشته باشم يا نه ؟

ممنون از همتون

farshidshd
13-01-2009, 19:08
دوستان عزيز ميشه لطف كنيد يه مشاوره باهاتون داشته باشم ؟

من متولد 67 هستم . مشكل سربازي ندارم . كارت معافيت دارم . ديپلم رياضي هم هستم . ميخوام رشته ي فيلمسازي علمي كاربردي شركت كنم . آيا اين رشته ترمي هستش يا پودماني ؟ و اينكه ترمي و پودماني هر كدوم كي زمان ثبت نامشون هستش ؟ و در آخر اينكه مدرك پيش دانشگاهي بايد داشته باشم يا نه ؟

ممنون از همتون

هم ترمی میتونی ثبت نام کنی هم پودمانی ترمی که ثبت نامش تموم شده پودمانی هم هنوز شروع نشده ولی دقیقا نمیدونم کی ثبت نام میکنن مدرک پیش دانشگاهی هم حتما باید داشته باشی ( با توجه به مدرک دیپلمت )

farshidshd
13-01-2009, 19:10
بچه ها
من ميرم سربازي
ديپلم تجربي دارم
و دارم تبديلش ميكنم به ديپلم كامپيوتر
ميتونم علمي كاربردي فناوري اطلاعات شركت كنم ديگه؟
يا باز يه وقت گير ندن بايد رشتت رياضي باشه!
مملكت كوفتي
هيچيش درست نيست...

يا حق (:

میتونی ثبت نام کنی...
یه کم هم آرومتر صحبت کنی بهتره !! :46:

mohamad23
14-01-2009, 19:51
برگزاری آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در 27 دی

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در 27 دی ماه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عبدالله افشار گفت: سیزدهمین آزمون سراسری دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه 27 دی ماه راس ساعت 30/8 صبح و آزمون دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ساعت 30/15 عصر جمعه مورخ 27 دی ماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی اضافه کرد: آزمون در مقطع کاردانی در 188 رشته، 1318 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 76 هزار نفر برگزار می شود.
وی افزود: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در 4 گروه صنعت در 93 رشته و 551 کد رشته محل ، کشاورزی در 42 رشه و 308 کد رشته محل، مدیریت و خدمات اجتماعی در 37 رشته و 351 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 کد رشته محل انجام می شود.
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: آزمون در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیز در 109 رشته، 657 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 34 هزار و 500 نفر برگزار می شود.
افشار افزود: پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در 4 گروه صنعت در 35 رشته و 241 کد رشته محل، کشاورزی در 28 رشته و 172 کد رشته محل، مدیریت و خدمات اجتماعی در 15 رشته و 121 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 21 رشته و 123 کد رشته محل صورت می پذیرد.
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در پذیرش سال جاری مطابق روال قبلی به منظور توجه به بعد کیفی آموزش مطابق استانداردهای آموزشی مصوب و نتایج نظارت بر حسن اجرای دوره های آموزشی در مراکز تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور، وضعیت رشته محل و ظرفیت ها در گروه صنعت 33/20 درصد، گروه کشاورزی 94/14 درصد، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی 48/32 در صد و گروه فرهنگ و هنر 30/21 درصد در مقطع کاردانی ناپیوسته جدید بوده و در مقطع کارشناسی نیز در گروه صنعت 38/31 درصد کشاورزی 99/28 درصد، مدیریت و خدمات اجتماعی 42/39 درصد و فرهنگ و هنر 69/28 درصد رشته محل و ظرفیت جدید داشته ایم.

mohamad23
14-01-2009, 20:04
مدير آزمون و آموزش‌هاي غيرحضوري دانشگاه جامع در گفت‌وگو با فارس خبر داد
اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان آيين‌نامه تسهيلات برگزيدگان علمي دانشگاه جامع

خبرگزاري فارس: مدير آزمون و آموزش‌هاي غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي از اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان با استفاده از آيين‌نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره‎هاي تحصيلي بالاتر ـ براي تحصيل در مقطع كارشناسي ناپيوسته ـ دانشگاه جامع خبر داد.

علي صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه اسامي پذيرفته‌شدگان با استفاده از آيين‌نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره‎هاي تحصيلي بالاتر ـ براي تحصيل در مقطع كارشناسي ناپيوسته ـ دانشگاه جامع روي سايت اين دانشگاه به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار دارد.
وي گفت: پذيرفته‌شدگان بايد براي ثبت‌نام، هم‌زمان با پذيرفته‌شدگان آزمون سراسري علمي كاربردي كارشناسي ناپيوسته سال 87 در تاريخي كه اعلام مي‌شود به مراكز آموزش علمي كاربردي مربوط و به آدرس‌هاي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته مراجعه نمايند.
مدير آزمون و آموزش‌هاي غيرحضوري دانشگاه جامع با بيان اين‌كه اگر در هر مرحله از پذيرش (ثبت‌نام، حين تحصيل در دانشگاه و ...) مشخص شود داوطلب حقايق را كتمان نموده و يا واجد يكي از شرايط و ضوابط مندرج در آيين‌نامه پذيرش نيست، از ادامه تحصيل محروم مي‌شود، اظهار داشت: اين دسته از پذيرفته‌شدگان مجاز به شركت در آزمون كارشناسي ناپيوسته علمي‌ كاربردي سال 87 نيستند.
وي گفت: نتيجه پذيرش نهايي داوطلباني‎ كه اسامي آنها اعلام شده است پس از استعلام از مراجع ذيربط اعلام مي‌شود، اعلام اسامي اين داوطلبان به معناي پذيرش قطعي آن‌ها نيست و پذيرفته‌شدگان مي‎توانند در آزمون كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي سال 87 شركت كنند.

mohamad23
14-01-2009, 20:05
در گفت‌وگو با فارس
ظرفيت‌هاي جديد دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي ظرفيت‌هاي جديد سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي را اعلام كرد.

حسين بلندي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: در پذيرش سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي مطابق روال قبلي به منظور توجه به بعد كيفي آموزش مطابق استانداردهاي آموزشي مصوب و نتايج نظارت برحسن اجراي دوره‌هاي آموزشي در مراكز تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردي در سراسر كشور، رشته محل و ظرفيت‌ها در گروه صنعت 33/20درصد، گروه كشاورزي 94/14درصد، گروه مديريت و خدمات اجتماعي48/32درصد و گروه فرهنگ و هنر 30/21درصد در مقطع كارداني ناپيوسته جديد است.
وي گفت: همچنين در مقطع كارشناسي نيز در گروه صنعت 38/31 درصد، كشاورزي 99/28درصد، مديريت و خدمات اجتماعي 42/39درصد و فرهنگ وهنر 69/28درصد رشته محل و ظرفيت رشته محل و ظرفيت جديد ايجاد شده است.
وي با تأكيد بر اين‌كه رشته‌هاي كارشناسي نا‌پيوسته دانشگاه جامع امسال به 111 رشته در 748 كد رشته محل با پذيرش 40 هزار دانشجو مي‌رسد، اظهار داشت: رشته‌هاي مقطع كارشناسي ناپيوسته تا قبل از سال 84، 14 رشته در 27 كد رشته محل بود، تعداد رشته‌هاي كارشناسي ناپيوسته در نيمه دوم سال 84 به 37 رشته در 86 كد رشته محل با 4 هزار نفر ظرفيت رسيد و اين آمار در سال 85 به 66 رشته در 161 كد رشته محل با ظرفيت 9 هزار و 700 نفر رسيد.
بلندي با بيان اين‌كه رشته‌هاي كارشناسي ناپيوسته در سال 86 به 105 رشته و 504 كد رشته محل با ظرفيت 26 هزار و 500 نفر افزايش يافته است، گفت: در دوره‌هاي ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي 36 درصد ظرفيت‌ها شاغل و در دوره‌هاي پودماني كه مورد توجه شاغلان است 65 درصد ظرفيت‌هاي پذيرش شاغل هستند.

mohamad23
15-01-2009, 20:43
آزمونهای دانشگاه علمی و کاربردی فردا در 216 شهرستان برگزار می شود

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمونهای کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در صبح و بعدازظهر فردا خبر داد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کاردانی این دانشگاه فردا بعدازظهر برگزار می شود و داوطلبان در این آزمون تنها به سئولات عمومی پاسخ می دهند.
وی اظهار داشت: 186 هزار و 118 نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 76 هزار و 599 نفر زن و 109 هزار و 519 نفر مرد هستند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه علمی کاربردی نیز فردا رأس ساعت 8:30 در 4 گروه آزمایشی و 6 کد رشته برگزار می شود.
وی تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون را 5 هزار و 214 نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد 2 هزار و 565 نفر زن و 2 هزار و 676 نفر مرد هستند.
توکلی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه اظهار داشت: این آزمون نیز در 4 گروه آزمایشی در 87 کد رشته امتحانی برگزار می شود و تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون نیز 182 هزار و 442 نفر هستند. از این تعداد 66 هزار و 475 نفر زن و 115 هزار و 967 نفر مرد به شمار می آیند.
وی افزود: نتایج این آزمونها تا پایان سال جاری اعلام می شود.

16-01-2009, 13:11
سلام بروبچ
امروز چه كرديد؟
من كه گند كاشتم
خيلي سؤالاش سخت بود
من كه رشتم كنترل بود تا حالا اينجور سوالايي نديده بودم:41:

bandary
16-01-2009, 15:23
آره سخت بود نمیدونم این سوالات رو از کجا آورده بودن
ادبیاتش که بیشتر آیه بود !!!
انگلیسیشم در مورد آمریکا بود فقط !!!
در کل عمومیش از تخصصیش خیلی بهتر بود

mohamad23
16-01-2009, 16:30
آزمون دانشگاه جامع علمي‌ كاربردي برگزار شد
رييس دانشگاه: نتايج آزمون در اواخر بهمن اعلام مي‌شود
110هزار نفر امسال پذيرش مي‌شوند

رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي با شركت 373 هزار و 801 داوطلب، گفت:‌ با پذيرش110هزار نفر در اين آزمون، نتايج نهايي آزمون اواخر بهمن اعلام مي‌شود.
به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دكتر بلندي رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي صبح امروز با حضور در يكي از حوزه‌هاي اين آزمون در هنرستان آزادي، عنوان كرد: از 373 هزار داوطلب حدود 49 درصد داوطلبان در مقطع كارداني و 51 درصد نيز در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته مي‌باشند.
وي با بيان اينكه در كل 39 درصد از داوطلبان آزمون‌ها را داوطلبان زن و 61 درصد آنها را داوطلبان مرد تشكيل مي‌دهند، گفت: در دوره‌هاي كارداني ناپيوسته 58 درصد مردان و 42 درصد خانم‌ها، در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته 36 درصد خانم و 64 درصد مرد و در دوره‌هاي كارشناسي پيوسته 49 درصد خانم و 51 درصد مرد مي‌باشند.
وي افزود: اين آمار نشان مي‌دهد كه شعار دانشگاه جامع علمي كاربردي مبني بر اينكه در كوتاه مدت شما را وارد بازار كار مي‌كنيم و براي ورود به بازار كار نيازي به طي مقاطع مختلف تحصيلي نيست مورد توجه متقاضيان قرار گرفته است.
دكتر بلندي خاطر نشان كرد: دانشگاه جامع علمي كاربردي نيز در راستاي پياده سازي اصل 44 قانون اساسي زمينه سازي‌هايي كرده تا افراد بتوانند راحت تر به شغل برسند.
وي با بيان اينكه به اعتقاد ما مدرك گرايي پاسخگويي نيست، عنوان كرد: در همه دنيا روال بر اين است كه افراد بر اساس تخصص‌هاي خود در مشاغل مختلف جذب شوند نه مداركي كه دارند.
وي با اشاره به ايجاد 110 هزار و 320 ظرفيت در سال جاري، اظهار كرد: 30 درصد اين ظرفيت‌ها مربوط به مقاطع كارشناسي و 70 درصد آن مربوط به دوره‌هاي كارداني است و توجه به اين نكته ضروري است كه دانشگاه جامع علمي كاربردي براي تمام مقاطع كارداني خود، مقاطع كارشناسي ايجاد نمي‌كند بلكه نيازهاي مناطق مختلف را مدنظر قرار مي‌دهد.
رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي با اشاره به تغييرات جدي در تصويب و اجراي دوره‌ها بر اساس رفع نياز مناطق مختلف، گفت: در دانشگاه جامع علمي كاربردي نبايد يك رشته دائما تمديد شود بلكه بايد به نيازها توجه شود و بر اين اساس ساختار اين دانشگاه با ساختار ساير نظامهاي آموزش عالي متفاوت است و بايد سيستم ديناميكي وجود داشته باشد و بر همين اساس است كه عضو هيات علمي دائم مدنظر قرار ندارد و نسبت به بكارگيري مدرسين علمي كاربردي تلاش كرده‌ايم.
دكتر بلندي خاطرنشان كرد: در دوره‌هاي كارداني در بخش صنعت20 درصد رشته‌ها و ظرفيت‌ها جديدند، در بخش كشاورزي 15 درصد،‌ در فرهنگ و هنر 21 درصد و در دوره‌هاي كارشناسي گروه صنعت 31 درصد، كشاورزي 29 درصد، مديريت و خدمات 40 درصد و فرهنگ و هنر21 درصد رشته‌ها و ظرفيت‌ها جديد هستند.
وي با بيان اينكه امسال يكي از بهينه‌ترين آزمون‌هاي اين دانشگاه برگزار مي‌شود، گفت: در سال 87 تعداد كل داوطلبان دوره‌هاي مختلف اين دانشگاه از مرز 600 هزار نفر گذشت.
دكتر بلندي همچنين با بيان اينكه آزمون دوره‌هاي كارداني اين دانشگاه عصر امروز در 188 رشته و با پذيرش 76 هزار نفر برگزار مي‌شود، اظهار كرد: پذيرش دانشجو در اين مقطع در 93 رشته گروه صنعت، 42 رشته گروه كشاورزي، 37 رشته مديريت و خدمات اجتماعي و در 16 رشته فرهنگ و هنر برگزار مي‌شود.
رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه، گفت: آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيز در 109 رشته و با ظرفيت 34 هزار و 500 نفر برگزار شد و پذيرش دانشجو در45 رشته گروه صنعت، 28 رشته گروه كشاورزي، 15 رشته گروه مديريت و خدمات اجتماعي و 21 رشته گروه فرهنگ و هنر برگزار شد.

mohamad23
16-01-2009, 16:31
شرکت 14608 داوطلب در آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی در کرج

کرج - خبرگزاری مهر: 14 هزار و 608 نفر از داوطلبان کرجی امروز در آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع عملی کاربردی شرکت کردند. کارشناس مسئول سنجش و ارزیابی تحصیلی آموزش و پرورش ناحیه یک کرج در حاشیه برگزاری این آزمون در این ناحیه در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: امروز در دو شیفت از ساعت 8 تا 11 و 15 دقیقه و 15 و 30 تا 17 و 20 دقیقه داوطلبان کرجی در حوزه های مختلف نواحی چهارگانه آموزش و پرورش کرج در این آزمون شرکت کردند.
احمد کمال زارع افزود: در مقطع کارشناسی در این شهرستان دو هزار و 833 خانم در آموزش و پرورش ناحیه سه و چهار هزار و 643 آقا در ناحیه چهار کرج آزمون دادند.
این مسئول خاطرنشان کرد: در مجموع در مقطع کاردانی آزمون این دانشگاه، سه هزار و 29 خانم در ناحیه دو و چهار هزار و 103 آقا در آموزش و پرورش ناحیه یک این شهرستان در آزمون شرکت کردند.
وی بیان داشت: آموزش و پرورش ناحیه چهار متولی توزیع کارت آقایان و آموزش و پرورش ناحیه سه کرج متولی توزیع کارت ورود به جلسه خانم ها بودند.
کارشناس مسئول سنجش و ارزیابی تحصیلی آموزش و پرورش ناحیه 1 کرج عنوان کرد: داوطلبان مستقر در حوزه های آموزش و پرورش در رشته های صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی، فرهنگ و هنر آزمون دادند.
کمال زارع متذکر شد: 15 حوزه امتحانی برای برگزاری این آزمون در آموزش و پرورش ناحیه کرج در نظر گرفته شد که در هر حوزه بیش از 250 داوطلب حضور داشتند.
شهرستان کرج بیش از دو میلیون نفر جمعیت دارد که 430 هزار نفر از آنان را دانش آموزان تشکیل می دهند.

mohamad23
16-01-2009, 16:43
دانشکده علمی کاربردی سیرجان گشایش یافت

کرمان - خبرگزاری مهر: معاون جهاد دانشگاهی از راه اندازی دانشکده علمی و کاربردی سیرجان با 150دانشجو خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، عبدالحمید احمدی شب گذشته در مراسم بهره برداری مرکز آموزشی علمی کاربردی در سیرجان گفت: در حال حاضر 40مرکز علمی و کاربردی در سراسر کشور فعالیت می کنند و نقش مهمی در تربیت نیروی متخصص در کشور برعهده دارند.
وی تصریح کرد: در این مراکز 25هزار دانشجو در 70رشته در مقاطع تحصیلی مختلف در حال تحصیل هستند.
وی گفت: دانشکده علمی کاربردی در سیرجان با 150دانشجو درحال حاضر و در فضایی برابر 3هزار متر مربع ایجاد شده است.
احمدی افزود: در این دانشکده رشته های معماری، "it " و نرم افزار وجود دارد و تا پایان سال جاری نیز رشته های حسابداری صنعتی، فن آوری اطلاعات و ارتباطات و علوم قضایی راه اندازی و 150دانشجو در این رشته ها پذیرش می شوند.

mohamad23
18-01-2009, 15:13
جزئيات آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي پودماني اعلام شد

خبرگزاري فارس:معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي جزئيات آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي پودماني را اعلام كرد.

عبدالله افشار در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي پودماني در روز جمعه 16 اسفند برگزار مي‌شود، افزود: داوطلبان رشته‌هاي ساز جهاني و ساز ايراني بايد حداقل در آزمون يك درس تستي شركت كنند.
وي با تأكيد بر اين‌كه آزمون درس تصويرسازي 2 رشته گرافيك و تمام دروس رشته نقاشي ايراني به صورت تستي برگزار مي‌شود، گفت: در رشته مترجمي نوار و فيلم از دروس ترجمه شفاهي فيلم (فارسي به انگليسي) و ترجمه شفاهي فيلم (انگليسي به فارسي) و رشته آموزش زبان انگليسي از درس مكالمه موضوعي آزمون گرفته مي‌شود.
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: آزمون رشته‌هاي نرم افزار كامپيوتر، روابط عمومي و امور فرهنگي براساس سرفصل دروس مصوب سال 84 و نيز سرفصل دروس مصوب قبل از آن در دو كد رشته مجزا برگزار مي‌شود و بر اين اساس داوطلبان بايد يكي از دو كد رشته امتحاني را انتخاب نموده و به سوالات آن پاسخ دهد.
وي با تأكيد بر اين‌كه تمام مواد آزمون جامع به صورت تستي برگزار مي‌شود، اظهار داشت: آزمون جامع دانشگاه علمي كاربردي نمره ندارد.

salimsang
18-01-2009, 20:58
منابع امتحاني دروس عمومي دانشگاه جامع (كارداني به كارشناسي)

ادبيات : المقالات في مقامات الشيخ الرييس في مكتب الجامع علي كتب المفيده الفارسية
زبان : transmition in comunication of simolation and operation to jameition
معارف : القوانين الخاصه و العامه في كتاب المبين و في كل كتب الاسلامية من يوم الاول الي الان

truman
19-01-2009, 10:57
دوستان عزيز كسي ميدونه ثبت نام كارداني پودماني چه موقعي هست و امتحانش چه موقع برگزار ميشه ؟

hamed_aa
21-01-2009, 11:51
دوستان کسی سوالات و پاسخنامه کاردانی به کارشناسی 87 رو تو سایتی دیده؟اگه هست لطفا لینکشو بذارید.
ممنون

farshidshd
21-01-2009, 12:34
دوستان کسی سوالات و پاسخنامه کاردانی به کارشناسی 87 رو تو سایتی دیده؟اگه هست لطفا لینکشو بذارید.
ممنون

این سوالاتش ولی نمی دونم جوابش هست یا نه::::

Ship Storm
21-01-2009, 17:56
دوستان عزيز كسي ميدونه ثبت نام كارداني پودماني چه موقعي هست و امتحانش چه موقع برگزار ميشه ؟

پودمانی امتحان نداره شرط معدله

ali_86
21-01-2009, 19:59
سلام
منم پودمانی خوندم واسه همین لازم دیدم با اجازه تون تو این بحث شرکت کنم

من دانشجوی it ورودی سال 83 پودمانی در جهاد دانشگاهی تبریز هستم و الانهم کارم شده لعن ونفرین به مسئولینی که این پودمانی مزخرف رو تو کشور پیاده کردن و من و امثال منو بیچاره کردند( خدا ازشون نگذره من یکی که نمیگذرم )

من ورودی 83 هستم و در خرداد 87 درسم تموم شده و در مهر ماه هم در آزمون جامع شرکت کردم( که واقعا به نظرم از کنکور هایی که شرکت کردم و قبول نشدم هم سخت تر بود(با این که کتاب و جزوه خوانده بودم ولی چه فایده آخه سوالات از منابع دیگری آمده بود که اصلا با مطالبی که ما خوانده بودیم یکی که نبود هیچ شباهتی هم نداشت )

اینم بگم که من در این مدت نه واحد مانده داشتم و نه مرخصی رفتم هر درسی هم که دادن خواندم ولی 4 سال طول کشیده که بخشی مربوط به سازمان هست وبخشی هم تقصیر مرکز خراب شده ی ماست

الانم منتظر جواب این آزمون جامعم که امیدوارم با لطف خدا قبول شم که اگر نشوم با همون مدرک دیپلم هم که شده میرم خدمت
( اخه آبروم رفته پیش همه از دست این پودمانی چون هم کلاسی های دبیرستانیم فتن خدمت و الان در دانشگاه سراسری یا آزاد وحتی علمی کاربردی ترمی (غیر پودمانی) دارن کاردانی میگیرن ولی من اسیر آزمون جامع هستم

اینم بگم که پودمانی یعنی خودتو یک عمر اسیر یک مدرک بی ارزش و فشار های روحی کردن است

پودمانی اگر شاغل باشید شاید به کارتون بیاد چون واحد کم میدن و مشروط شدن هم نداره

هزینش هم که حدود دوونیم میلیون تومان واسه ما آب خورده
زمانی هم که از ما ثبت نام می کردند حداقل طول تحصیل 2.5 سال ذکر شده بود و در مورد آزمون جامع هم شفاها میگفتن که حذف خواهد شد

هیچ مسئولی هم به حرفهای شما گوش نمیده چون همشون دنبال این هستند که از شما پول بگیرند و سر شمارو یه جوری مشغول کنند تا مزاحم حق خوریشون نشین و بگذارین تا راحت ظلم کنند به همه . و هوای همدیگرو هم خوب دارن پس بی خودی اعتراض نکنید آخه ما اعتراض کردیم ولی یه کسی که به حرفمون گوش کنه پیدا نشد پس شماهم نگردید که نیست

بی سواد بمانید ولی پودمانی نخوانید اینو برادرانه توصیه میکنم

در آخر باز هم از خدا میخوام در کار همه (مخصوصا پودمانیها) فرجی کنه و از گناه های مسئولین این اتلاف عمر من و امثال نگذره

---------------
بنده تو امتحان مهر قبول شدم و 30000 تومن هم بدهی واسم زده بودن (به همه از 27000 تا 250000) رفتم زود واریز کردم تا زود تصویه کنم تا گواهی لغو معافیت تحصیلی بگیرم و دفترچه اعزام به خدمت بگیرم ولی تا الان که 1387.8.28 این گواهی کوفتی رو ندادن و میگن باید پرونده بره تهران(که دوستانه دورهی قبل 3 ماه معطل موندند)
منم بعد از درگیری و رفتن اینور و اونور بلاخره گفتم میخوام شکایت کنم و اگر تا پایان این هفته گواهی بدستم نرسه این کارو میکنم(این یک هفته رو هم رو درواسی موندم چون مرکز جهاد دانشگاهی تبریز قول داده )

خلاصه بازم میگم بی سواد بمانید ولی پودمانی نخوانید اونم تو مراکز بی عرضه و بی ارزش مثل مرکز ما( جهاد دانشگاهی)

-----------

سلام

من مطالب بالا رو حدود 3 ماه قبل نوشتم ولی متاسفانه و1000 متاسفانه الانم گیر این پودمانی لعنتیم
من مهر ماه تو آزمون جامع قبول شدم ولی الان که بهمن ماهه هنوز یک گواهی لغو معافیت تحصیلی هم به من ندادند تا لااقل واسه خدمت اقدام کنم

این مطلب رو نوشتم تا حتما حواستون باشه که پودمانی چه دردسر هایی داره و مثل من چشم بسته تو این چاه عمیق نیفتین

پودمانی آبروی من رو برد خدا آبروی مسئولین و باعث و بانیانش رو ببره که من رو بیچاره کردند

واسه همه دعا کنید

truman
21-01-2009, 22:15
پودمانی امتحان نداره شرط معدله

منظورم همون بود . يعني ثبت نامش چه موقعيه ؟ در ضمن براي رشته اي مثل تصويربرداري و عكاسي معدل ديپلم بايد چقدر باشه ؟ من ديلپمم رياضيه . امكان داره بزارن به اين رشته بيام ؟

Ship Storm
21-01-2009, 23:34
منظورم همون بود . يعني ثبت نامش چه موقعيه ؟ در ضمن براي رشته اي مثل تصويربرداري و عكاسي معدل ديپلم بايد چقدر باشه ؟ من ديلپمم رياضيه . امكان داره بزارن به اين رشته بيام ؟

والا من از زمان ثبت نام اطلاع دقیقی ندارم ولی شما رشته ریاضی باشی هم میتونی بیای مشکلی نداره
معدل دیپلمت هم هرچی بالاتر باشه امکان قبولیت بیشتره:11:

Ship Storm
21-01-2009, 23:39
آقا این امتحان جامع چطوریه؟
سخته؟ آسونه؟ من 16 اسفند باید برم بدم رشتم هم نرم افزاره یخورده دلهره دارم نکنه قبول نشیم!!
چطوریاست؟ درصد قبولیش خوبه؟
در ضمن ما اگه کنکور کارشناسی ناپیوسته قبول بشیم از این آزمون معافیم؟؟

cyrus_ln
24-01-2009, 14:32
دوستان این دانشگاه علمی کاربردی چجوریاست؟
کنکور داره؟
پودمانی چیه؟
اگه کنکور داره , کنکورش کی برگزار میشه؟
پیشاپیش ممنون

farshidshd
24-01-2009, 18:04
دوستان این دانشگاه علمی کاربردی چجوریاست؟
کنکور داره؟
پودمانی چیه؟
اگه کنکور داره , کنکورش کی برگزار میشه؟
پیشاپیش ممنون

از نظر مدرک خب به نظر من مثل مدارک دانشگاه های غیر انتفاعیه البته با اعتبار نسبتا کمتر
هم بدون کنکورس هست ( پودمانی)
هم کنکوریش
کاردانی به کارشناسیش چند روز پیش برگزار شد
کاردانیش هم انقریب میاد
منتظر باشید ...

cyrus_ln
24-01-2009, 18:29
از نظر مدرک خب به نظر من مثل مدارک دانشگاه های غیر انتفاعیه البته با اعتبار نسبتا کمتر
هم بدون کنکورس هست ( پودمانی)
هم کنکوریش
کاردانی به کارشناسیش چند روز پیش برگزار شد
کاردانیش هم انقریب میاد
منتظر باشید ...

بدون کنکور و کنکوریش چه فرقی با هم دارن؟
ثبت نامش چجوریه از طریق اینترنته؟

farshidshd
24-01-2009, 18:38
بدون کنکور و کنکوریش چه فرقی با هم دارن؟
ثبت نامش چجوریه از طریق اینترنته؟

کنکوریش مدرکش معتبر تره و اینکه مثل بقیه ی دانشگاه هاست ولی پودمانیش .... ( نگم بهتره ))

ثبت نامش هم وقتی دفترچه ها بیاد بله از طریق اینترنت هست

milad_Z
25-01-2009, 05:29
کنکوریش مدرکش معتبر تره و اینکه مثل بقیه ی دانشگاه هاست ولی پودمانیش .... ( نگم بهتره ))

ثبت نامش هم وقتی دفترچه ها بیاد بله از طریق اینترنت هست
تفاوت پودمانی با ترمی در اینه که پودمانی بدون کنکور وارد میشی (با شرط معدل)و بعد از اینکه درست تموم شد یه آزمون ازت می گیرن... که نمره منفی نداره و هر پاسخ صحیح 3 نمره مثبت داره و 20 % هم بزنی قبولی...
.ترمی اولش کنکور میدی و دیگه آخرش آزمون نداره واگه دانشجوی ممتاز باشی یعنی درستو توی 4 ترم تموم کرده باشی و معدلت بالای 18 باشه بدون کنکور کاردانی به کارشناسی می تونی بری کارشناسی بخونی...البته چون خیلیا ممکنه چنین شرایطی داشته باشن احتمال اینکه انتخاب بشی کمه ...از نظر مدرک هم که هیچ کدوم به درد نمی خوره چون الان با فوق دیپلم فقط می تونی آبدارچی بشی

PC-0611
26-01-2009, 01:36
به نظر من پودمانی هم خوبه فقط باید آخرش یک آزمون جامع بدی که اگر قبول شدی با کاردانی ترمی فرقی نداره و هر دو از نظر ارزش مدرک یکی هستند.

milad_Z
26-01-2009, 05:42
درسته...پودمانی شرط معدل دیپلم داره ولی ترمی این طور نیست...حالا نه اینکه معدلت 19 الی 20 باشه ها ... مثلا کامپیوتر معدلت باید بالای 17 باشه...گرافیکم فکر کنم بالای 11 12 باید باشه :دی

Ship Storm
28-01-2009, 12:26
تفاوت پودمانی با ترمی در اینه که پودمانی بدون کنکور وارد میشی (با شرط معدل)و بعد از اینکه درست تموم شد یه آزمون ازت می گیرن... که نمره منفی نداره و هر پاسخ صحیح 3 نمره مثبت داره و 20 % هم بزنی قبولی...
.ترمی اولش کنکور میدی و دیگه آخرش آزمون نداره واگه دانشجوی ممتاز باشی یعنی درستو توی 4 ترم تموم کرده باشی و معدلت بالای 18 باشه بدون کنکور کاردانی به کارشناسی می تونی بری کارشناسی بخونی...البته چون خیلیا ممکنه چنین شرایطی داشته باشن احتمال اینکه انتخاب بشی کمه ...از نظر مدرک هم که هیچ کدوم به درد نمی خوره چون الان با فوق دیپلم فقط می تونی آبدارچی بشی

مطمئنی 20% بزنی قبولی :18: ؟؟؟؟ میگفتن 50% که :19:
من 16 آزمون جامع دارم و کنکور هم دادم برای کارشناسی خداکنه قبول شیم از شر این آزمون جامع معاف شیم :27:

نادر1368
28-01-2009, 18:14
میگن ازمون جامع سخته درسته ولی میگن هرکس معدلش از 15 بالا باشه ازمون جامع قبول میشه!

Ship Storm
28-01-2009, 19:57
میگن ازمون جامع سخته درسته ولی میگن هرکس معدلش از 15 بالا باشه ازمون جامع قبول میشه!

به معدل ربطی نداره ولی تو چند تا پست بالاتر دوستان گفتند اگه 20% هم بزنی قبولی ولی من شنیدم 50% باید بزنی

آزمون جامع رو با چند شرط میتونی ندی:
1-کسب عنواین ورزشی
2-تایید طرح کارآفرینی توسط وزارت کار
3-قبولی در دانشگاه دولتی مقطع کاردانی به کارشناسی
3-قبولی در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

Ship Storm
29-01-2009, 12:03
تو سایت دانشگاه زده:

نتایج آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور نيمه دوم بهمن ماه اعلام می شود.

میگفتن اسفند ماه اعلام میشه ولی انگار زودتر اعلام میشه

farshidshd
29-01-2009, 12:21
تو سایت دانشگاه زده:

نتایج آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور نيمه دوم بهمن ماه اعلام می شود.

میگفتن اسفند ماه اعلام میشه ولی انگار زودتر اعلام میشه

این حرفاشونو جد ی نگیر اگه همون اسفند هم اعلام کنن خیلی خوبه
پارسال که تو عید بود اعلام کردن

PC-0611
29-01-2009, 17:12
خدمت دوستان عرض کنم که این دانشگاه جامع علمی کاربردی هیچیش رو حساب و کتاب نیست.
همانطور که همه اطلاع دارند مسولین دانشگاه جامع به تمام خبرگزاریها گفتن نتایج نیمه دوم بهمن میاد که ما همون بدترین حالت یعنی روز آخر بهمن رو در نظر میگیریم ولی دیروز چندتا از دوستانم به سازمان سنجش رجوع کردند و بعد از کلی اصرار و تقاضا اون مسئول کنکورهای سنجش بشون گفت احتمالا نیمه اول اسفند جوابا میان.

farshidshd
29-01-2009, 19:02
دانلود دفترچه سوالات تخصصی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 1387 ( رشته کامپیوتر )

دانلود دفترچه سوالات عمومی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 1387 ( کلیه رشته ها )

vahid_203
01-02-2009, 12:29
خدمت دوستان عرض کنم که این دانشگاه جامع علمی کاربردی هیچیش رو حساب و کتاب نیست.
همانطور که همه اطلاع دارند مسولین دانشگاه جامع به تمام خبرگزاریها گفتن نتایج نیمه دوم بهمن میاد که ما همون بدترین حالت یعنی روز آخر بهمن رو در نظر میگیریم ولی دیروز چندتا از دوستانم به سازمان سنجش رجوع کردند و بعد از کلی اصرار و تقاضا اون مسئول کنکورهای سنجش بشون گفت احتمالا نیمه اول اسفند جوابا میان.

سلام

كاش نتايج كارداني به كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي رو تا 11 اسفند و حداكثر تا 16 اسفند بدن حداقل تكليف ما مشخص بشه

چون 11 اسفند ثبت نام كارداني به كارشناسي پيام نور و 16 اسفند امتحان جامع پاياني پودماني

اگه قبول شديم كه پيام نور و امتحان جامع رو بي خيال اگر هم كه قبول نشديم بايد به فكر پيام نور و امتحان جامع مسخره كوفتي باشيم

:10:

farshidshd
01-02-2009, 14:35
سلام

كاش نتايج كارداني به كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي رو تا 11 اسفند و حداكثر تا 16 اسفند بدن حداقل تكليف ما مشخص بشه

چون 11 اسفند ثبت نام كارداني به كارشناسي پيام نور و 16 اسفند امتحان جامع پاياني پودماني

اگه قبول شديم كه پيام نور و امتحان جامع رو بي خيال اگر هم كه قبول نشديم بايد به فكر پيام نور و امتحان جامع مسخره كوفتي باشيم

خب همه رو ثبت نام کن
کار از محکم کاری عیب نمیکنه
پارسال که دم عید نتایج علمی کاربردی رو اعلام کردن و عیدمونو خراب کردن
امسال امیدوارم زودتر اعلام کنن

PC-0611
02-02-2009, 00:03
ای کاش امسال دانشگاه جامع کارنامه کنکور بده که حداقل ببینیم چکار کردیم و سرمونو الکی نبرن!!
بابا اون دانشگاه آزاد که کارنامهاش عجیب و غریب بودن حالا این که دیگه اصلا کارنامه نمیده.
خدا بمون رحم کنه.من که خیلی خوب دادم کنکورشو حالا ببینم نتایج چی میشه.

PC-0611
02-02-2009, 00:07
راستی بچه هایی که آزمون جامع پومانی دارند حواسشون باشه که تا 16 بهمن ماه فرصت دارند خودشونو به آموزش مرکز علمی کاربردی معرفی کنند در غیر اینصورت اسمشون برای ازمون جامع رد نمیشه.
حالا من بدبخت هنوز گیر پروژه لعنتی هستم و نمیدونم باید چکار کنم هر چی هم به استاد میگم از آزمون عقب میفتم میگه تا فرمت دلخواه من نشه نمی پذیرم.
بچه ها به نظرتون چکار کنم از دست این استاد و این پروژه؟

vahid_203
02-02-2009, 00:35
خب همه رو ثبت نام کن
کار از محکم کاری عیب نمیکنه
پارسال که دم عید نتایج علمی کاربردی رو اعلام کردن و عیدمونو خراب کردن
امسال امیدوارم زودتر اعلام کنن

شما درست مي فرماييد فرشيد جان

ولي مسئله مهم اين امتحان جامع مسخره است كه قراره 16 اسفند برگزار بشه و با قبول شدن آدم از شر اون راحت ميشه

به هر حال منم اميدوارم كه زودتر اعلام كنن و مثل پارسال عيد نباشه و همه قبول بشن
:11:

farshidshd
02-02-2009, 12:48
ای کاش امسال دانشگاه جامع کارنامه کنکور بده که حداقل ببینیم چکار کردیم و سرمونو الکی نبرن!!
بابا اون دانشگاه آزاد که کارنامهاش عجیب و غریب بودن حالا این که دیگه اصلا کارنامه نمیده.
خدا بمون رحم کنه.من که خیلی خوب دادم کنکورشو حالا ببینم نتایج چی میشه.

علمی کاربردی هیچ وقت کارنامه نمیده چون اگه کارنامه بده همه صداشون در میاد
انشا الله که قبول میشین و احتیاجی به کارنامه پیدا نمیکنین

PC-0611
02-02-2009, 14:09
چاکرتم فرشید جون.خدا از دهنت بشنوه:46:
بابا من بدجوری نگران این علمی کاربردی هستم چون خداییش هیچیش روی حساب و کتاب نیست و فقط خدا از کارهای مسولینش سر درمیاره:5:
توکل به خدا انشالله همه بچه ها بعد از اعلام نتایج شاد و خندون باشن:19:

mohamad23
03-02-2009, 17:59
آغاز ثبت نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع از فردا

خبرگزاري فارس: ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت اينترنتي از 16 بهمن آغاز و تا روز دوشنبه 26 بهمن ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، علي صدر، مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: متقاضيان جديد ثبت نام در دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده و همچنين دانشجويان دوره‌هاي قبل، مي‌بايست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستي سراسر كشور نسبت به خريد كارت اعتباري به مبلغ 5 هزار ريال كه داراي شماره پرونده، نام كاربري و رمز عبور مي‌باشد و يك جلد دفترچه راهنماي ثبت‌نام به مبلغ 17 هزار ريال اقدام كنند.
صدر در ادامه گفت: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه مي‌بايست به سامانه ثبت‌نام اينترنتي دوره كارداني پودماني غيرحضوري مديريت خانواده به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
وي افزود: اين دور شامل 16 پوديمان با رويكردهاي مهارتي متنوع مانند حقوق خانواده، مشاوره خانواده، رونشناسي و تعليم و تربيت كودكانف اقتصاد و برنامه ريزي خانواده، آداب معاشرت و همسرداري و جمعيت، بهداشت و فوريت‌هاي پزشكي، مجموعه‌اي جامع از مهارت‌هاي علمي كاربردي را در اختيار اعضاء خانواده قرار مي‌دهد.
صدر در ادامه اظهار داشت: در اين ميان برخي پودمان‌هاي اختياري نظير دكوراسيون و تزئينات داخلي، پرورش گلهاي زينتي، آشپزي و سفره‌آرايي و كاربري كامپيوتر بر غنا و تنوع اين دوره افزوده است و دانشجويان اين دوره با امكان انتخاب دو پودمان هم‌زمان در هر پودمان تحصيلي حداقل در 3 سال امكان كسب همه مهارت‌ها را داشته و به دريافت مدرك رسمي كارداني علمي كاربردي پودماني در دوره مديريت خانواده از سوي دانشگاه جامع علمي كاربردي نايل مي‌شود و امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر را در تمامي دانشگاه‌ها خواهند داشت.
مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه افزود: پودما‌ن‌ها در قالب لوح فشرده به همراه جزوه يا كتاب قابل ارائه است.
صدر در خاتمه گفت: شهريه ثبت‌نام در هر پودمان 300 هزار ريال بوده و تنها شرط پذيرش در اين دوره داشتن مدرك ديپلم دوره متوسطه بوده و هيچگونه شرط ديگري از جمله معدل، جنسيت و سن وجود ندارد.

mohamad23
04-02-2009, 20:11
ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع از امروز آغاز شد

خبرگزاري فارس: ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت اينترنتي از امروز چهارشنبه 16 بهمن آغاز و تا روز دوشنبه 26 بهمن ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، دانشگاه جامع علمي كاربردي از مهر‌ سال 1381 با هدف ارتقاي مهارت‌هاي زندگي اعضاي خانواده با همكاري صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران اقدام به پذيرش دانشجو در دوره غيرحضوري مديريت خانواده كرده است.
اين دوره پودماني شامل 16 پودمان با رويكردهاي مهارتي متنوع مانند حقوق خانواده، مشاوره‌خانواده، روانشناسي و تعليم و تربيت كودكان، اقتصاد و برنامه‌ريزي خانواده، آداب معاشرت و همسرداري و جمعيت، بهداشت و فوريت‌هاي پزشكي، مجموعه‌اي جامع از مهارت‌هاي علمي كاربردي را در اختيار اعضاء خانواده قرار مي‌دهد.
در اين ميان برخي پودمان‌هاي اختياري نظير پرورش گل هاي زينتي، قاليبافي، گلسازي، كاربري كامپيوتر بر غنا و تنوع اين دوره افزوده است و دانشجويان اين دوره با امكان انتخاب دو پودمان همزمان در هر ترم تحصيلي حداقل در 5/2 سال امكان كسب همه مهارتها را داشته و به دريافت مدرك كارداني علمي كاربردي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در رشته فوق نايل مي‌شوند و امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر را در تمامي دانشگاه‌ها خواهند داشت.
تمام پودمان‌ها در قالب جزوه و سي دي‌هاي آموزشي قابل ارائه است و شهريه ثبت‌نام در هر پودمان 300 هزار ريال بوده و تنها شرط پذيرش در اين دوره داشتن مدرك ديپلم دوره متوسطه بوده و هيچگونه شرط ديگري از جمله كف معدل، جنسيت، سن و غيره ندارد.
با توجه به گستردگي جغرافيايي پذيرش دانشجو در 30 استان كشور، اطلاع‌رساني به دانشجويان و آگاهي از وضعيت تحصيلي از طريق پايگاه الكترونيكي دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید انجام مي‌شود.

mohamad23
04-02-2009, 20:12
رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي:
دانشگاه جامع دوره‌هاي جديد آموزشي براي صنايع غذايي ايجاد مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي براي همكاري با دست‌اندركاران واحدهاي صنعتي براي رفع نيازهاي تخصصي آنها اعلام آمادگي كرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، حسين، در ديدار با مديران ارشد واحدهاي صنايع غذايي كشوركه جهت تبادل نظر درخصوص نحوه توسعه بيشتر آموزش‌هاي علمي كاربردي در صنايع غذايي برگزار شد، هدف از تأسيس دانشگاه جامع علمي كاربردي را خودكفايي دركنار استفاده از دستاوردهاي جهاني عنوان كرد و گفت: ارائه دانش به دانشجويان در حد نياز، ارائه تخصص و مهارت به دانشجويان و پيش‌بيني زمينه اشتغال دركشور سه مسئوليت اساسي دانشگاه جامع علمي كاربردي است.
وي با بيان اين‌كه در اين دانشگاه60 درصد واحدهاي درسي عملي است، افزود: دانشگاه جامع علمي كاربردي پس از اعلام نياز متوليان واحدهاي صنعتي از جمله صنايع غذايي و كشاورزي كشور آمادگي دارد تا با تدوين برنامه، دوره‌هاي كوتاه مدت و مقطع‌داري را كه با محوريت دانش، تخصص و اشتغال باشد، برگزار و به رفع نياز ده‌ها هزار واحد توليدي صنعت غذا كمك كند.
وي به مديران ارشد صنايع غذايي حاضر درجلسه پيشنهاد نمود طي نشست‌هاي مشترك با جمعي از مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي مقدمات ارائه برنامه‌اي جامع به شوراي برنامه‌ريزي دانشگاه را فراهم كنند.
بلندي با اشاره به اهميت استفاده از دانش‌آموختگان متخصص و كاربردي براي واحدهاي توليدي، راهكار مؤثر در اين عرصه را، استفاده از دانش‌آموختگاني كه غالب دوره‌هاي آموزشي آنها به صورت عملي بوده عنوان نمود.
ابوالحسن خليلي، دبيركل كانون انجمن‌هاي صنفي صنايع غذايي نيز در اين نشست با اشاره به اهميت توسعه صنعت غذا در جهت تضمين امنيت غذايي جامعه ، سريعترين اتفاق‌هاي تكنولوژيك دنيا را در عرصه‌هاي مختلف صنعت غذا اعم از فرآوري، بسته‌بندي و توزيع عنوان كرد و اعلام آمادگي كرد تا تشكل‌هاي صنايع غذايي جهت ورود كاربردي علم به صنعت توسط دانشگاه جامع علمي كاربردي، همكاري داشته باشند.
وي ضمن تشكر از نقش كنوني دانشگاه جامع علمي كاربردي دركشور، اظهار اميدواري كرد كه در روند جديد همكاري صنايع غذايي و دانشگاه جامع علمي كاربردي، مشكلات كنوني نيز مرتفع شود.
بر اساس اظهارات ساير مديران حاضر در جلسه و اعلام نظر رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي مقرر شد تا جمعي از دبيران كل انجمن‌هاي صنفي صنايع غذايي و مديران برخي اتحاديه‌هاي مرتبط، جزئياتي از نيازهاي واحدهاي صنعتي را گردآوري و جهت بررسي تخصصي به دانشگاه جامع علمي كاربردي ارائه كنند.

PC-0611
08-02-2009, 20:30
معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با فارس:
نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع پنج‌شنبه اعلام مي‌شود
خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش گفت: نتايج سيزدهمين آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز پنج‌شنبه هفته جاري اعلام مي‌شود.
حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار شد،‌ افزود: اين آزمون در مقطع كارداني در 188 رشته، هزار و 318 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 76 هزار نفر بود. وي گفت: پذيرش دانشجو در مقطع كارداني در 4 گروه، صنعت در 93 رشته و 551 كد رشته محل، كشاورزي در 42 رشته و 308 كد رشته محل، مديريت و خدمات اجتماعي در 37 رشته و 351 كد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 كد رشته محل بود. معاون سازمان سنجش در ادامه اظهار داشت: آزمون در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در 109 رشته، 657 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 34 هزار و500 نفر انجام شد.

لینک خبر:

11-02-2009, 20:25
معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با فارس:
نتايج آزمون‌هاي دانشگاه جامع پنج‌شنبه اعلام مي‌شود
خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش گفت: نتايج سيزدهمين آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز پنج‌شنبه هفته جاري اعلام مي‌شود.
حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه سيزدهمين آزمون سراسري دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار شد،‌ افزود: اين آزمون در مقطع كارداني در 188 رشته، هزار و 318 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 76 هزار نفر بود. وي گفت: پذيرش دانشجو در مقطع كارداني در 4 گروه، صنعت در 93 رشته و 551 كد رشته محل، كشاورزي در 42 رشته و 308 كد رشته محل، مديريت و خدمات اجتماعي در 37 رشته و 351 كد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 كد رشته محل بود. معاون سازمان سنجش در ادامه اظهار داشت: آزمون در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در 109 رشته، 657 كد رشته محل و ظرفيت پذيرش 34 هزار و500 نفر انجام شد.

لینک خبر:

يعني از ساعت 12 امشب بايد منتظر جواب باشيم؟:13:

vahid_203
11-02-2009, 22:02
يعني از ساعت 12 امشب بايد منتظر جواب باشيم؟:13:

فكر نكنم 12 شب بره تو سايت

احتمالا فردا صبح ...

nvb007
11-02-2009, 22:18
بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ناپیوسته ، میتونیم تو دانشگاههای دیگه مثل ازاد و سراسری ادامه تحصیل بدیم ؟
یا فقط باید علمی کاربردی ادامه بدیم ؟

vahid_203
12-02-2009, 00:06
بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ناپیوسته ، میتونیم تو دانشگاههای دیگه مثل ازاد و سراسری ادامه تحصیل بدیم ؟
یا فقط باید علمی کاربردی ادامه بدیم ؟

سلام دوست عزيز

بله ميشه و هيچ محدوديتي نداره

farshidshd
12-02-2009, 11:39
سایت خود دانشگاه علمی کاربردی هم اصلا به روش نیاورده تا حالا::::

nvb007
12-02-2009, 13:04
این چه مسخره بازی ایه

من آزاد قبول شدم ، اما هزینه هاش برام خیلی سنگینه
امیدوارم که اینجا قبول شم ، اگه نه که مجبورم ازاد ثبت نام کنم

نادر1368
12-02-2009, 16:21
خوب نتایجم که اومد!ما یه رفیق داریم قبول شده البته کاردانی انشاء الله همه قبول شوید!

reza.hdi
12-02-2009, 17:13
یعنی منم قبول شدم؟
ایول
کاردانی it گلرنگ
;-)
ایشالا همه قبول بشن.

12-02-2009, 18:26
با تشكر از vahid-203

نتايج كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي - كاربردي اعلام شد

نتايج كارداني :

کد:

نتايج كارشناسي :

کد:

ما كه اصفهان قبول شديم:11:

Ship Storm
12-02-2009, 19:01
رشته هاي نيمه متمرکز دوره کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1387 از ساعت 18 روز شنبه 26 بهمن ماه اعلام مي گردد.

این چیه دیگه؟؟؟

Ship Storm
12-02-2009, 21:23
نکمیل ظرفیت هم داره مقطع کارشناسی ناپیوسته؟؟؟ کی هستش؟؟

Akhavan
13-02-2009, 00:25
سلام..

منم قبول شدم.

جهاد دانشگاهی اراک.

با امید موفقیت برای یکا یک شما عزیزان.

milad_Z
13-02-2009, 06:47
منم قبول شدم.کارشناسی نرم افزار تهران واحد داده پردازی ایران...یه خورده غیر عادی بود.من انتخاب اولم قبول شدم بعد دوستم که آزاد تهران شمال قبول شده هیچ جا قبول نشده

farshidshd
13-02-2009, 10:16
این چیه دیگه؟؟؟

نوشته دیگگه
متمرکز و نیمه متمرکز واسه شما ها نیست

نکمیل ظرفیت هم داره مقطع کارشناسی ناپیوسته؟؟؟ کی هستش؟؟

بله داره البته اگر بازهم سازمان سنجشی ها لج نکنن واسه ترم مهر احتمالا تکمیل ظرفیت اعلام میکنن

13-02-2009, 13:36
سلام..

منم قبول شدم.

جهاد دانشگاهی اراک.

با امید موفقیت برای یکا یک شما عزیزان.

به به اومدي به شهر ما؟
منم كاردانيمو جهاد گرفتم.
اگه آمار استادا رو خواستي بگو برات بگم:10:

Akhavan
13-02-2009, 18:27
به به اومدي به شهر ما؟
منم كاردانيمو جهاد گرفتم.
اگه آمار استادا رو خواستي بگو برات بگم:10:
به همشهری..:10:
چطوری؟ :31:
اگه کسی رو نمیشناختم حتما مزاحمت خواهم شد.:5:

PC-0611
13-02-2009, 20:53
منم قبول شدم.کارشناسی نرم افزار تهران واحد داده پردازی ایران...یه خورده غیر عادی بود.من انتخاب اولم قبول شدم بعد دوستم که آزاد تهران شمال قبول شده هیچ جا قبول نشده

نه بابا زیاد هم عجیب نیست آخه این کنکور علمی کاربردی خدایی در اومدن داخلش سختتره حالا چه سوالات سخت باشه چه آسون. چون معمولا ملت علمی کاربردی رو انتخاب می کنند و ظرفیت های کمتری هم نسبت به آزاد داره

reza.hdi
15-02-2009, 15:59
من it قبول شدم. میتونم همون روزهای اول تغییر رشته بدم به نرم افزار؟

worldm
16-02-2009, 05:58
درمورد تاسيسات الكتريكي صنعتي ميخواستم بدونم

16-02-2009, 09:01

در مورد چيش ميخواي بدوني؟
يه كم بيشتر توضيح بده.:11:

behrooz.l.p2004
16-02-2009, 20:24
سلام
من کاردانی پودمانی it ترم اخرم و توی کنکور دانشگاه آزاد قبول شدم ولی نگذاشتن ثبت نام کنم گفتن شما باید برگه قبولی امتحان جامع پودمانی داده باشید و تا 30 بهمن جواب قبولی در اون رو به ما بدید در صورتی که امتحان جامع هر 6 ماه یکبار برگزار میشه یکی در مهر ماه ویکی در اسفند ماه وجاب هر کدوم یک ماه بعدش میاد وتازه به ما که ترم آخر بودیم اجازه شرکت کردن ندادن چون زمانی که داشتن ثبت نام آزمون جامع رو انجام میدادن تازه امتحان های ما تموم شده بود و نمره ها نیومده بود و میگفتن برای شرکت توی آزمون جامع باید همه نمره ها تون اموده باشه حالا پیدا کنید پرتغال فروش را نمیدونم ما چه گناهی کردیم پودمانی شدیم کسی اگه راهی میدونه کمک کنه لطفا"

worldm
17-02-2009, 06:21
در مورد چيش ميخواي بدوني؟
يه كم بيشتر توضيح بده.:11:
درمورد كتابهاش -درمورد هزينه -اصلا چه كاري هست-من توي علمي كارردي متمركز قبول شم متمركز يعني چي؟
ايا بازار كارداره-اصلا به درد بخوره

vahid_203
19-02-2009, 14:25
اين مسئولين دانشگاه جامع علمي - كاربردي مثل اينكه مريض تشريف دارن ...

آخه واسه چي 15 روز مونده به امتحان جامع (16 اسفند) وقت امتحان رو يهو عوض ميكنن و ميشه 23 اسفند

الان 3 ماهه كه مشخص كردن 16 اسفند .. يه بدبختي هم مثل من رفته آزمون بانك رفاه كه قراره 23 اسفند برگزار بشه ثبت نام كرده و الان يهو ميگن امتحان جامع شد 23 اسفند .... من چه خاكي به سرم بريزم ؟

به خدا مسخره تر از اين دانشگاه علمي كاربردي نداريم ....................

نادر1368
19-02-2009, 15:03
درمورد كتابهاش -درمورد هزينه -اصلا چه كاري هست-من توي علمي كارردي متمركز قبول شم متمركز يعني چي؟
ايا بازار كارداره-اصلا به درد بخوره

15- فرق بین رشته های متمرکز و نیمه متمرکز چیست ؟

رشته هایی که پذیرش دانشجودر آنها نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه ، معاینه و آزمون علمی و عملی و دارد ، رشته های نیمه متمرکز نامیده می شود ورشته ها یی که پذیرش دانشجو درآن بدون طی مراحل فوق و فقط براسا س نمرات آزمون سراسری صورت می گیرد رشته های متمرکزهستند البته تعداد بسیاری محدودی از موسسات نیز به صورت متمرکز دارای شرایط خاص دانشجو می گیرد که دردفتر چه راهنمای شرکت درآزمون که به همراه کارت ورود به جلسه در اختیار داوطلبان قرار گرفته است فهرست آنها درج شده است .

معلومه که رشته خوبیه علمی کاربردی پودمانیش هفت خان رستم داره!ترمی خوبه.

farshidshd
19-02-2009, 15:27
من it قبول شدم. میتونم همون روزهای اول تغییر رشته بدم به نرم افزار؟

فکر نمیکنم بشه
شما باید همون موقع ثبت نام رشته رو انتخاب میکردین
حالا که قبول شدین نمیتونین تغییر بدین مگه اینکه سال دیگه دوباره کنکور بدین

mohsen_blid
21-02-2009, 16:23
سلام دوستان
سوال دارم
ثبت نام جدیدش کی هست؟علمی کاربردی
البته بگم من پیش دانشگاهی دارم ایا میتونم ترمی شرکت کنم؟
نمره قبولی چند هست؟

farshidshd
21-02-2009, 18:48
سلام دوستان
سوال دارم
نمره قبولی چند هست؟

ثبت نامش تاریخ دقیقی نداره وقتی اعلام شد اینجا میگیم
ترمی همه میتونین شرکت کنن
باید کنکور بدین و در صورت قبولی میتونین ادامه بدین درست مثل بقیه دانشگاها
نمره قبولی هم 10 هست ولی معدل باید 12 به بالا باشه

Ship Storm
22-02-2009, 08:57
سلام
من کاردانی پودمانی it ترم اخرم و توی کنکور دانشگاه آزاد قبول شدم ولی نگذاشتن ثبت نام کنم گفتن شما باید برگه قبولی امتحان جامع پودمانی داده باشید و تا 30 بهمن جواب قبولی در اون رو به ما بدید در صورتی که امتحان جامع هر 6 ماه یکبار برگزار میشه یکی در مهر ماه ویکی در اسفند ماه وجاب هر کدوم یک ماه بعدش میاد وتازه به ما که ترم آخر بودیم اجازه شرکت کردن ندادن چون زمانی که داشتن ثبت نام آزمون جامع رو انجام میدادن تازه امتحان های ما تموم شده بود و نمره ها نیومده بود و میگفتن برای شرکت توی آزمون جامع باید همه نمره ها تون اموده باشه حالا پیدا کنید پرتغال فروش را نمیدونم ما چه گناهی کردیم پودمانی شدیم کسی اگه راهی میدونه کمک کنه لطفا"

دوست من هم همینطور بود کاردانی پودمانی ولی ثبت نامش کردن دانشگاه شهریار تهران قبول شد
من خودم هم همین شرایط رو دارم باید امتحان جامع بدم 23 اسفند:41:

Ship Storm
22-02-2009, 09:02
اين مسئولين دانشگاه جامع علمي - كاربردي مثل اينكه مريض تشريف دارن ...

آخه واسه چي 15 روز مونده به امتحان جامع (16 اسفند) وقت امتحان رو يهو عوض ميكنن و ميشه 23 اسفند

الان 3 ماهه كه مشخص كردن 16 اسفند .. يه بدبختي هم مثل من رفته آزمون بانك رفاه كه قراره 23 اسفند برگزار بشه ثبت نام كرده و الان يهو ميگن امتحان جامع شد 23 اسفند .... من چه خاكي به سرم بريزم ؟

به خدا مسخره تر از اين دانشگاه علمي كاربردي نداريم ....................

آره واقعا من رو 16 اسفند حساب باز کرده بودم من 23 تا 26 اسفند اصلا انقدر سرم شلوغ میشه که 24 ساعته باید بیدار باشم
کلی قرار مرار گذاشتیم واسه این 3 روز چون گفته بودن آزمون 16 اسفنده ما هم ترتیب داده بودیم کارامون رو توی 23 تا 26 اسفند که مثل اینکه بدبخت شدیم با تصمیمات این ها:41:

سلام دوستان
سوال دارم
نمره قبولی چند هست؟

برادر پیشنهاد میکنم اگه کارشناسی قبول شدی بری وگرنه اوضاعت میشه اوضاع ما
اگه هم کاردانی میخوای بری حداقل پودمانی نرو که اگه بری بعد میفهمی چه اشتباهی کردی
معدل کل من تو دوره پودمانی رشته نرم افزار 18.31 شد ولی کسایی که کاردانی ترمی بودن اگه معدلشون بالای 18 بود بدون کنکور میرفتن کارشناسی ما موندیم اینور و گیر این آزمون جامع افتادیم:13:

vahid_203
22-02-2009, 12:08
آره واقعا من رو 16 اسفند حساب باز کرده بودم من 23 تا 26 اسفند اصلا انقدر سرم شلوغ میشه که 24 ساعته باید بیدار باشم
کلی قرار مرار گذاشتیم واسه این 3 روز چون گفته بودن آزمون 16 اسفنده ما هم ترتیب داده بودیم کارامون رو توی 23 تا 26 اسفند که مثل اینکه بدبخت شدیم با تصمیمات این ها:41:

برادر پیشنهاد میکنم اگه کارشناسی قبول شدی بری وگرنه اوضاعت میشه اوضاع ما
اگه هم کاردانی میخوای بری حداقل پودمانی نرو که اگه بری بعد میفهمی چه اشتباهی کردی
معدل کل من تو دوره پودمانی رشته نرم افزار 18.31 شد ولی کسایی که کاردانی ترمی بودن اگه معدلشون بالای 18 بود بدون کنکور میرفتن کارشناسی ما موندیم اینور و گیر این آزمون جامع افتادیم:13:

درسته دوست عزيز ... منم حرفهاي ايشون رو تاييد ميكنم ... من هم پيشنهاد ميكنم به هيچ وجه پودماني نخونين :41:

و در كل سعي كنيد كارداني نخونيد چون بدرد نميخوره :13:

به خدا دانشجويان پودماني سطح علمي شون از بچه هاي ترمي بالاتره (ما با 12 درس پاس كرديم اونا با 10) و موارد زياد ديگه .. حالا نميدونم اين چه قانوني كه پودماني اگه معدلش 20 هم بشه فرقي نميكنه :19:

انشاا... شما Ship Storm عزيز و كل دوستاني كه 23 امتحان جامع دارن قبول بشن تا از دست اين پودمان راحت بشيبم :10:

نادر1368
22-02-2009, 16:14
دوستان این امتحان جامع رو سخت نگیرین من یه چند نفر رو میشناسم پودمانی میخونن یکی میگه سوالات تکراری و اسونه:25:یکی میگه اگه معدلت از 15 بالا باشه قبولی!:16:یکی هم میگه یه ازمون فرمالیته هست و همه مظلومیم و محکوم به قبولی;)البته در مورد اینکه امتحان رو عقب انداختن همه یه واکنش نشون دادن که نگیم بهتره:27: موفق باشید و دور پودمانی چاه بکنین!:11:

vahid_203
22-02-2009, 17:04
دوستان این امتحان جامع رو سخت نگیرین من یه چند نفر رو میشناسم پودمانی میخونن یکی میگه سوالات تکراری و اسونه:25:یکی میگه اگه معدلت از 15 بالا باشه قبولی!:16:یکی هم میگه یه ازمون فرمالیته هست و همه مظلومیم و محکوم به قبولی;)البته در مورد اینکه امتحان رو عقب انداختن همه یه واکنش نشون دادن که نگیم بهتره:27: موفق باشید و دور پودمانی چاه بکنین!:11:

انشاا.. كه همون طوري كه شما ميگيد باشه و همه قبول بشيم :10:

راستي منظورتون از اين جمله چيه ؟ :20:

(( در مورد اینکه امتحان رو عقب انداختن همه یه واکنش نشون دادن که نگیم بهتره ))

ميشه بيشتر توضيح بدين ... :11:

نادر1368
22-02-2009, 18:40
راستي منظورتون از اين جمله چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

(( در مورد اینکه امتحان رو عقب انداختن همه یه واکنش نشون دادن که نگیم بهتره ))

ميشه بيشتر توضيح بدين ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
یکی میگفت همه اینا رو ........................کرد.:27:
یکی دیگه این..............من ............... این .......بگه..........ا !چرا مسخره بازی در میارین ....................ه................!فکر کنم این برادرمون چون مدارک خدمت خودش رو ارسال کرده 18 اسفند اعزامش بوده نمیدونم در هر صورت اعتراض کردن دیگه فکر کنم شامم نخوردن :27:اولی که خورد!
ووووو فکر کنم توضیحم کامل بود.:11:

Ship Storm
23-02-2009, 07:19
درسته دوست عزيز ... منم حرفهاي ايشون رو تاييد ميكنم ... من هم پيشنهاد ميكنم به هيچ وجه پودماني نخونين :41:

و در كل سعي كنيد كارداني نخونيد چون بدرد نميخوره :13:

به خدا دانشجويان پودماني سطح علمي شون از بچه هاي ترمي بالاتره (ما با 12 درس پاس كرديم اونا با 10) و موارد زياد ديگه .. حالا نميدونم اين چه قانوني كه پودماني اگه معدلش 20 هم بشه فرقي نميكنه :19:

انشاا... شما Ship Storm عزيز و كل دوستاني كه 23 امتحان جامع دارن قبول بشن تا از دست اين پودمان راحت بشيبم :10:

انشالله همینطور باشه که میگی همه قبول بشن اگه قبول نشن خداینکرده میره 6 ماه دیگه:41:
دم عیدی و هزار کار و درگیری اینم شده قوز بالا قوز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
23-02-2009, 07:21

این رو من هم شنیدم که میگن فرمالیته هستش
ولی این رو هم شنیدیم که خیلی ها افتادن:41:

mohsen_blid
23-02-2009, 15:02
دوستان فکر میکنم یه اشتباهی شده

من اصلا ثبت نام نکردم که امتحان بدم

من میخوام وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم اونم میخواستم بدونم کی دوباره شروع به ثبت نام میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
23-02-2009, 15:57
دوستان فکر میکنم یه اشتباهی شده

من اصلا ثبت نام نکردم که امتحان بدم

من میخوام وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم اونم میخواستم بدونم کی دوباره شروع به ثبت نام میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پودمانیش دفترچش هر 6 ماه میاد فکرک نم تو اردیبهشت ماه بیاد ولی پودمانی نرو که من رفتم پشیمونم حدودای ماه آبان دفترچه کنکوریش میاد اون رو بگیر شرکت کن

PC-0611
24-02-2009, 15:24
دوستان اینقدر نگران آزمون جامع نباشید.
اگر قبول شدید که احتمالش هم زیاده ولی اگر خدای نکرده هم قبول نشدید شما با قبولی در کنکوری که سازمان سنجش برگزار میکنه هم به مقطع بالاتر میتونید برید هم از آزمون جامع معاف خواهید شد. پ در هر صورت جای امیدواری وجود داره

PC-0611
24-02-2009, 15:27
شرط معافیت از آمون جامع
1-طرح کارآفرینی تصویب شده
2-قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی که از طرف سازمان سنجش برگزار میشه
یعنی کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی و کنکور کارشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی که اگر قبول شدید از آزمون جامع معاف میشوید و میری به کارشناسی و از دست این پودمانی و آزمونش خلاص میشی
به همین خوشمزگی!!

نادر1368
24-02-2009, 15:44
شرط معافیت از آمون جامع
1-طرح کارآفرینی تصویب شده
2-قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی که از طرف سازمان سنجش برگزار میشه
یعنی کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی و کنکور کارشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی که اگر قبول شدید از آزمون جامع معاف میشوید و میری به کارشناسی و از دست این پودمانی و آزمونش خلاص میشی
به همین خوشمزگی!!

کار افرینی که هیچ!
قبولی در کنکور کارشناسی ناپیوسته کار انچنان اسانی هم نیست!هنوز تا 23 خیلی مونده بشینین بخونین!

mohsen_blid
25-02-2009, 16:57
دوستان اگر دفترچه کنکورش اونم ترمی اش بیاد اون ابان ماه امتحانش کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن اگر پودمانی خواند میشه از معافیت سربازی استفاده کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نادر1368
25-02-2009, 17:10
دوستان اگر دفترچه کنکورش اونم ترمی اش بیاد اون ابان ماه امتحانش کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امتحانش که فکر کنم امسال اواخر دی برگزار شد.
نه معافیت نداره باید کارت پایان خدمت داشته باشی معافیت فقط برای ترمیهاست.

Ship Storm
25-02-2009, 19:21

تا دو و نیم پیش که من رفتم پودمانی اون موقع پایان خدمت نمیخواست ولی دوترم بعد من پایان خدمت شرط پودمانی شد

ehsankalak
26-02-2009, 14:11
سلام دوستان کسی نمیدونه تاریخ ثبت نام برای آزمون دانشگاه علمی کاربردی کی هست ؟

farshidshd
26-02-2009, 14:16
دوست عزیز تاپیک های زیادی در مورد علمی کاربردی زده یه ذره میگشتین 100تا پیدا میکردین
تو این تاپیک هم سوال شما پرسیده شده و پاسخ داده شده

truman
02-03-2009, 21:13
دوستان دفترچه پودماني نميدونيد كي مياد ؟

farshidshd
03-03-2009, 10:58

تاریخ دقیقی نداره دوست عزیز ولی به محض اومدن دفترچه اعلام میشه همینجا

Ship Storm
03-03-2009, 14:11

از من به شما نصیحت پودمانی نرو برو کنکوریش من فارغ التحصیل پودمانیش هستم الآن واقعا پشیمون هستم که چرا آزاد که قبول شدم نرمفتم و چرا علمی کاربردی کنکوریش رو شرکت نکردم سعی کن پودمانی رو نری حداالمکان :11:

truman
04-03-2009, 18:30
آره . ممنون از نظرت دوست عزيز . منم تا جايي كه بتونم به حرف شما گوش ميكنم

vahid_203
04-03-2009, 23:59

بله درست ميگن ... منم پودماني خوندم و الان شديدا پشيمانم ..
نريد پودماني

نادر1368
08-03-2009, 16:17
آغاز ثبت‌نام دوره‌هاي كارداني پودماني دانشگاه علمي كاربردي از چهارشنبه؛ دكترتوكلي: در اين دوره 99 هزار داوطلب پذيرفته مي‌شوند .
معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام الكترونيكي دوره‌هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز چهارشنبه 21 اسفند ماه، گفت: ثبت‌نام اينترنتي اين آزمون تا روز دوشنبه 26 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، داوطلبان مي‌توانند در مهلت مقرر با مراجعه به باجه‌هاي پستي و پس از پرداخت 48 هزار ريال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به دريافت كارت اعتباري و دفترچه راهنماي ثبت‌نام اقدام كنند. وي با بيان اينكه داوطلبان بايد پيش از تكميل فرم ثبت‌نام نهايي نسبت به مطالعه دقيق دفترچه راهنما اقدام كنند، اظهار كرد: بر اين اساس متقاضيان مي‌توانند تا ساعت 24 روز دوشنبه 26 اسفند ماه با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و بر اساس دستورالعمل‌هاي مربوطه نسبت به تكميل فرم تقاضانامه الكترونيكي اقدام كنند. معاون سازمان سنجش با اشاره به ظرفيت دوره‌هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي، اظهار كرد: در اين دوره 98 هزار و 740 نفر پذيرفته مي‌شوند كه از اين تعداد 62 هزار و 202 ظرفيت به سهميه آزاد و 36 هزار و 538 نفر به سهميه شاغلين اختصاص دارد. دكتر توكلي در خاتمه تصريح كرد: پذيرش در دوره كارداني پودماني براي4 گروه آزمايشي در 25 زير گروه، 122 رشته تحصيلي در 353 مركز آموزشي و هزار و 506 كد رشته محل صورت مي‌گيرد.

نادر1368
08-03-2009, 16:20
نحوه ثبت نام و پذيرش در دوره هاي کارداني پودماني اعلام شد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور نحوه ثبت نام و پذيرش در دوره هاي کارداني پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي را اعلام کرد. حسين توکلي در گفتگو با خبرنگار آفرينش افزود:
داوطلبان علاقه مند بايد در اين مهلت به نزديک ترين باجه پستي مراجعه و پس از دريافت 48 هزار ريال به عنوان وجه ثبت نام نسبت به تهيه کارت اعتباري و يک جلد دفترچه راهنماي ثبت نام اقدام کنند. معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از دريافت کارت و دفترچه نسبت به مطالعه دقيق مندرجات اقدام و سپس نسبت به تکميل فرم پيش نويس تقاضانامه که در صفحه 58 دفترچه چاپ شده است اقدام کنند و پس از اطمينان از صحت مندرجات فرم در تاريخ تعيين شده براي ثبت نام به سايت سازمان سنجش به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و بر اساس دستور العمل مربوط نسبت به تکميل تقاضانامه اقدام کنند. وي ادامه داد: ظرفيت در دوره کارداني پودماني 91 هزار و 740 نفر است که از اين تعداد 62 هزار و 202 نفر به سهميه آزاد و 36 هزار و 538 نفر به شاغلين اختصاص دارد. توکلي اضافه کرد: پذيرش در اين دوره ها براي 4 گروه آزمايشي در 25 زير گروه، 122 کد رشته تحصيلي، 353 مرکز آموزشي و يک هزار و 506 کد رشته محل صورت مي گيرد. وي اظهار داشت: پذيرش همچنين براساس معدل کل ديپلم و با توجه به صلاحيت هاي عمومي در سهميه هاي مربوط و بومي بودن بر اساس ضوابط دانشگاه انجام مي شود.

truman
09-03-2009, 21:53
دوستان براي ثبت نام در يك رشته از پودماني ، معدل كتبي سال آخر ديپلم محاسبه ميشه يا معدل كل ديپلم يعني سه سال دبيرستان ؟ من معدل كتبي داغوني دارم . ده و سي و يك صدم . اميدي هست ؟

vahid_203
09-03-2009, 23:48
دوستان براي ثبت نام در يك رشته از پودماني ، معدل كتبي سال آخر ديپلم محاسبه ميشه يا معدل كل ديپلم يعني سه سال دبيرستان ؟ من معدل كتبي داغوني دارم . ده و سي و يك صدم . اميدي هست ؟

معدل كل ديپلم :20:

البته پيشنهاد ميكنم پودماني ثبت نام نكنيد ... :19:

truman
10-03-2009, 00:35
مطمئنيد معدل كل ديپلم مد نظره ؟ توي برگه موقت ديپلم دو تا معدل نوشته . يكيش كتبيه . اون يكي كل . من از خيلي ها شنيدم همون كتبي مد نظرشونه . اگر اينجوري باشه كه خيلي خوبه .
راستي در صورتي كه پودماني شركت كنيم ، ميشه همزمان توي دانشگاه پيام نور يا ازاد هم تحصيل كرد ؟

نادر1368
10-03-2009, 19:51
مطمئنيد معدل كل ديپلم مد نظره ؟ توي برگه موقت ديپلم دو تا معدل نوشته .
براساس معدل کل ديپلم شما دوتا معدل داری یکی کل یکی کتبی نهایی.

truman
10-03-2009, 22:42
ممنونم . سوال دوم چطور ؟
آيا در صورتي كه پودماني شركت كنيم ، ميشه همزمان توي دانشگاه پيام نور يا ازاد هم تحصيل كرد ؟

farshidshd
11-03-2009, 10:11
ممنونم . سوال دوم چطور ؟
آيا در صورتي كه پودماني شركت كنيم ، ميشه همزمان توي دانشگاه پيام نور يا ازاد هم تحصيل كرد ؟

خیر نمیشه همزمان در دو دانشگاه یا در دو رشته متفاوت تحصیل کرد

unlife
13-03-2009, 17:04
1)
بله
دانشگاه جامع علمي - كاربردي به دو صورت در سطح كارداني دانشجو پذيرش ميكنه (پودماني و ترمي) كه هر دو بدون كنكور .. ولي تو سطح كارشناسي پيوسته و ناپيوسته كنكور داره
ترمي 100 برابر بهتر از پودماني چون اين مشكلاتي رو كه تو پست بالا نوشتم نداره

2)
پيام نور = علمي كاربردي ...
( فراگير پيام نور يه چيزي تو همين مايه هاي پودماني علمي - كاربردي و كسي مدارك پودماني و فراگير رو قبول نداره در حالي كه دانشجويان پودماني علمي - كاربردي و فراگير پيام نور هم سطح علمي شون از ترمي ها بالاتره و هم بيشتر زحمت مي كشن نسبت به ترمي ها ولي دوره هاي ترمي معمولي پيام نور كه از طريق كنكور سراسري دانشجو پذيرش ميكنه خوبه و مدركش با ارزش

آزاد › علمي كاربردي
آزاد هزار برابر بهتر از علمي كاربردي و پيام نور

شما میدونی که دفترچه ی ترمی علمی کاربردی کی میاد؟
شهریه ی ترمی چقده؟

farshidshd
13-03-2009, 19:21
شما میدونی که دفترچه ی ترمی علمی کاربردی کی میاد؟
شهریه ی ترمی چقده؟

دفترچه ها معمولا دی یا آبان ماه میاد

شهریه هم ترمی 350 تومان ( حدودا )

vahid_203
14-03-2009, 10:16
خلاصه اين امتحان جامع 23 اسفند هم برگزار شد و ما هم رفتيم داديم .... :5:

به اميد قبولي همه بچه هايي كه ديروز امتحان دادن :5:

:40::11::40:

vahid_203
24-03-2009, 00:21
سلام بچه ها .. عيدتون مبارك ... اميدوارم سال خوب و خوشي پيش رو داشته باشيد :10:

كسي اطلاع داره نتايج امتحان جامع 23 اسفند رو كي قراره بدن ؟ :11:

Ship Storm
28-03-2009, 09:47
این امتحان جامع چقدر مسخره بود من که اصلا سوالاتش رو نخوندم یکی از بچه ها که بلد بود میزد و ما هم همه از رو اون زدیم یه دختره م مراقب بود بنده خدا دمش گرم هیچی نمیگفت آخر بار دید خیلی تابلو داره تقلب میشه میگفت شما منو اینجا چی فرض کردید
خلاصه اگه اون دوستمون قبول شه یه 40 نفر دیگه قبول میشن و اگه قبول نشه 40 نفریمون میوفتیم :دی

Ship Storm
28-03-2009, 09:48
سلام بچه ها .. عيدتون مبارك ... اميدوارم سال خوب و خوشي پيش رو داشته باشيد :10:

كسي اطلاع داره نتايج امتحان جامع 23 اسفند رو كي قراره بدن ؟ :11:

فکر کنم سایت سنجش اعلام کنه و تو خود داشگاه محل تحصیل هم بزنه
دانشگاه فکر کنم بدونه کی میاد نتایج و فکر کنم تا آواخر فروردین بیاد

truman
30-03-2009, 16:49
دوستان نتايج پودماني كه چند هفته پيش ثبت نام كرديم كي مياد ؟

Nakh0d4
30-03-2009, 17:19
خیر نمیشه همزمان در دو دانشگاه یا در دو رشته متفاوت تحصیل کرد
فقط پبام نور با دانشگاهاي ديگه مي توني همزمان بخوني:10:

Ship Storm
30-03-2009, 18:14
از ما که گذشت ولی دوستان پودمانی علمی کاربردی رو نخونید و برید کنکوریش رو بخونید این رو از من که دانشجوی پودمانی بودم به عنوان یک نصیحت اویزه گوشتون کنید بعدا میفهمید چی شده و چه اشتباهی کردید حداقل تو دوره ترمی اگه معدلت بالای 18 بشه بدون کنکور میری مقطع کارشناسی ولی تو پودمانی نه تنها اینها رو نداره بلکه 7 ترم هم طول میکشه تا تمومش کنید و خیلی واحد کم ارائه میدن و میتونم بگم فقط و فقط به درد کارمندها میخوره تازه بعد اینکه همه واحد ها رو گذروندید باید امتحان جامع بدید که اگه قبول شدید که هیچی وگرنه میره تا 6 ماه دیگه
خلاصه یکم رو حرف های من فکر کنید و با کسانی که تو این زمینه خبره تر از من هستند بیشتر مشورت کنید و بعد تصمیم بگیرید

farshidshd
30-03-2009, 20:04
فقط پبام نور با دانشگاهاي ديگه مي توني همزمان بخوني:10:

اینم فکر نکنم بشه ...:13:

Ship Storm
30-03-2009, 22:28
اینم فکر نکنم بشه ...:13:

چرا تو پیام نور میتونی همزمان تو دوتا رشته ادامه تحصیل بدی و مشکلی هم نداره :46:

vahid_203
31-03-2009, 10:49
از ما که گذشت ولی دوستان پودمانی علمی کاربردی رو نخونید و برید کنکوریش رو بخونید این رو از من که دانشجوی پودمانی بودم به عنوان یک نصیحت اویزه گوشتون کنید بعدا میفهمید چی شده و چه اشتباهی کردید حداقل تو دوره ترمی اگه معدلت بالای 18 بشه بدون کنکور میری مقطع کارشناسی ولی تو پودمانی نه تنها اینها رو نداره بلکه 7 ترم هم طول میکشه تا تمومش کنید و خیلی واحد کم ارائه میدن و میتونم بگم فقط و فقط به درد کارمندها میخوره تازه بعد اینکه همه واحد ها رو گذروندید باید امتحان جامع بدید که اگه قبول شدید که هیچی وگرنه میره تا 6 ماه دیگه
خلاصه یکم رو حرف های من فکر کنید و با کسانی که تو این زمینه خبره تر از من هستند بیشتر مشورت کنید و بعد تصمیم بگیرید

كاملا درست مي فرماييد :46:

من پودماني خوندم و پشيمانم ........................... :13:

بيشتر مشورت كنيد .... :20:

سوالي بود در خدمتم

truman
31-03-2009, 14:25
در ضمن براي ثبت نام پودماني نيازي به مدرك پيش دانشگاهي نيستش ؟ چون نديدم تو دفترچش چيزي درباره پيش دانشگاهي نوشته باشه ؟

David.Jn
31-03-2009, 17:24
سلام دوستان
کلاسهای علمی کاربردی چه جورین؟اونم مثل پیام نور پنج شنبه جمعست؟! یا تمام روزاست؟! اصلآ اون آزادی در مورد کلاس رو داره یا نه؟!

واینکه از کاردانی میشه به علمی کاربردی رفت؟!منظورم اینه که با کاردانی دانشکده های سراسری میشه تو دنشکده های علمی کاربردی درس خوند و اینکه تطبیق واحد میدن! اگه میدن چند واحده؟!

vahid_203
01-04-2009, 00:18
در ضمن براي ثبت نام پودماني نيازي به مدرك پيش دانشگاهي نيستش ؟ چون نديدم تو دفترچش چيزي درباره پيش دانشگاهي نوشته باشه ؟

1) چيزي در مورد زمان اعلام نتايج نگفتن ولي نتايج امتحان جامع كه سالهاي قبل انجام شده در عرض 1 ماه داده شده ، پس احتمالا تا آخر فروردين بدن

2) بله .. براي ثبت نام در دوره پودماني داشتن پيش دانشگاهي لازم نيست ( البته توصيه ميكنم به هيچ وجه پودماني نخونيد)

vahid_203
01-04-2009, 00:29
سلام دوستان
کلاسهای علمی کاربردی چه جورین؟اونم مثل پیام نور پنج شنبه جمعست؟! یا تمام روزاست؟! اصلآ اون آزادی در مورد کلاس رو داره یا نه؟!

واینکه از کاردانی میشه به علمی کاربردی رفت؟!منظورم اینه که با کاردانی دانشکده های سراسری میشه تو دنشکده های علمی کاربردی درس خوند و اینکه تطبیق واحد میدن! اگه میدن چند واحده؟!

سلام

نه خير مثل پيام نور نيست .. مثل دانشگاه آزاد و يا سراسري .. كل روزهاي هفته ...
البته پذيرش دانشجو در دانشگاه علمي كاربردي به دو صورت ( آزاد - شاغل ) كه سعي ميشه كلاسهاي شاغلين مجزا و اواخر هفته و بعدازظهر ها باشه ، ولي اونايي كه آزاد ثبت نام كردن عين دانشگاه آزاد يا سراسري و فرقي نداره

سوال دوم شما 2 نوع مفهوم داره :

اگه منظورتون كارداني به كارشناسي ، بله ميشه .. ميتونيد مثلا با كارداني سراسري يا آزاد تو آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي شركت كنيد

و يا اگه منظورتون اينه كه مثلا كارداني تو آزاد يا سراسري خونديد ولي تموم نكرديد و فقط تعدادي واحد پاس كرديد و ميخوايد كارداني يا كارشناسي علمي كاربردي بخونيد و واحدهايي رو كه قبلا پاس كرديد و تطبيق بديد ، بله ميشه ، ولي تعداد واحد رو نميشه گفت ، بستگي به نمرات شما و دانشگاه محل تحصيل و مدير گروه دانشگاه علمي كاربردي داره كه چند تا رو قبول كنن

David.Jn
01-04-2009, 09:46
نه خير مثل پيام نور نيست .. مثل دانشگاه آزاد و يا سراسري .. كل روزهاي هفته ...
البته پذيرش دانشجو در دانشگاه علمي كاربردي به دو صورت ( آزاد - شاغل ) كه سعي ميشه كلاسهاي شاغلين مجزا و اواخر هفته و بعدازظهر ها باشه ، ولي اونايي كه آزاد ثبت نام كردن عين دانشگاه آزاد يا سراسري و فرقي نداره

تشکر از کمکتون
میشه یکم در مورد پذیرش به صورت شاغل بگین. چون شما گفتین یا بعد از ظهر ها و یا روزهای آخر هفته.

اگه منظورتون كارداني به كارشناسي ، بله ميشه .. ميتونيد مثلا با كارداني سراسري يا آزاد تو آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه علمي كاربردي شركت كنيد

و يا اگه منظورتون اينه كه مثلا كارداني تو آزاد يا سراسري خونديد ولي تموم نكرديد و فقط تعدادي واحد پاس كرديد و ميخوايد كارداني يا كارشناسي علمي كاربردي بخونيد و واحدهايي رو كه قبلا پاس كرديد و تطبيق بديد ، بله ميشه ، ولي تعداد واحد رو نميشه گفت ، بستگي به نمرات شما و دانشگاه محل تحصيل و مدير گروه دانشگاه علمي كاربردي داره كه چند تا رو قبول كنن
نه منظورم این بود که کاردانی رو تموم کردم و هیچ واحدی ندارم
میخواستم بدونم واسه کاردانی به کارشناسی کنکور داره و اینکه اگه داره کنکورش چه زمانیه؟
راستی اطلاعی در مورد تعداد واحد رشته کامپیوتر تو مقطع کارشناسی ندارین؟ واینکه شهریه چقدره؟!

vahid_203
01-04-2009, 11:50
تشکر از کمکتون
میشه یکم در مورد پذیرش به صورت شاغل بگین. چون شما گفتین یا بعد از ظهر ها و یا روزهای آخر هفته.

نه منظورم این بود که کاردانی رو تموم کردم و هیچ واحدی ندارم
میخواستم بدونم واسه کاردانی به کارشناسی کنکور داره و اینکه اگه داره کنکورش چه زمانیه؟
راستی اطلاعی در مورد تعداد واحد رشته کامپیوتر تو مقطع کارشناسی ندارین؟ واینکه شهریه چقدره؟!

خواهش ميكنم .. :5:

تو دفترچه مثلا مينويسه : ظرفيت 70 نفر بعد جلوش نوشته آزاد : 35 ، شاغل : 35

رشته و كار بايد ارتباط داشته باشه .. مثلا نميشه يه نفر كه نجاري داره بياد و رشته كامپيوتر رو انتخاب كنه و بگه من شاغلم و از سهميه شاغل ثبت نام كنه

مثلا يه نفر استخدام مخابرات و داره كار ميكنه .. موقع ثبت نام ميتونه رشته هاي it و يا كامپيوتر رو انتخاب كنه و از سهميه شاغل ثبت نام كنه .. بعد از قبولي از مخابرات يه برگه اشتغال ميگيره و ميده به دانشگاه ...

كلاسهاي آزاد و شاغل جداست .. يعني 35 نفر آزاد ميشه يك كلاس و 35 نفر شاغل ميشه يك كلاس ديگه

و كلاسهاي شاغلين سعي ميشه كه بعد از ظهرها و اواخر هفته باشه .. چون يارو كار ميكنه نميتونه هر روز رو مرخصي بگيره و بياد كلاس

البته بعضي از رشته ها و مراكز علمي كاربردي فقط آزاد پذيرش ميكنن و بعضي ها فقط شاغل و بعضي ها هر دو

اينجوريه ... حالا شما اگه شاغليد و رشته اي كه ميخوايد انتخاب كنيد مرتبطه ميتونيد موقع ثبت نام شاغل بزنيد اگه نه بايد آزاد رو انتخاب كنيد

2 تا مورد در مورد شاغلين :

1) استادها هواي شاغل ها رو خيلي نگه ميدارن ... چون يارو كار ميكنه و درس ميخونه پس وقتي يه 7 گرفت استاد 10 رو ميده ولي تو كلاس آزاد اينجوري نيست و از اين ارفاق ها نيست

2) سن دانشجو هاي شاغل زياده ... يارو 15 سال كارمند يك اداره است ... و 40 سال سنشه .. زياد كلاس هاشون حال نميده ... متوجه ميشي كه چي ميگم ؟ چون سنشون زياده همه با ادب و شخصيت و ... :31:

بله .. دانشگاه علمي كاربردي كنكور كارداني به كارشناسي داره ...

آذر هر سال دفترچه هاش مياد و اواخر دي ماه هم آزمون برگزار ميشه و بهمن هم نتايج رو ميدن و از اسفند كلاسها شروع ميشه

تعداد واحد كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر حدود 90 واحد بايد باشه

شهريه دانشگاه علمي كاربردي خيلي پايين تر از دانشگاه آزاد ( ترمي حدود 300 الي 400 تومن )

شهريه ثابت براي رشته كامپيوتر 1387 ( كارداني به كارشناسي "كارشناسي ناپيوسته" ) : 780 142 هزار تومان

:11: موفق باشي دوست عزيز :11:

David.Jn
01-04-2009, 16:53
واقعآ ممنون
خیلی گلی.
توضیحاتت کامل بود.
فقط یه چیزی میمونه تطبیق واحد که چه درسهایی رو تطبیق میدن چه درسهایی رو نمیدن اگه اطلاع دارین ممنون میشم بگین
در مورد دروس مورد مطالعش واسه کنکور اطلاعی نداری.

truman
01-04-2009, 18:52
دوستان من سه بار اين رو پرسيدم و هيچ كس جوابمو نداد . ممنون ميشم جوابمو بديد . بازم مي پرسم

Ship Storm
01-04-2009, 19:02
دوستان من سه بار اين رو پرسيدم و هيچ كس جوابمو نداد . ممنون ميشم جوابمو بديد . بازم مي پرسم

تو صفحه قبل دوستمون جواب سوالتون رو دادند
نیاز به مدرک پیشدانشگاهی نیست و حتی دپلمه های فنی و کاردانش هم میتونن شرکت کنن و شما باد مدرک سوم دبیرستان هم میتونی شرکت کنی
در مورد اعلام نتایج بنده اطلاعی ندارم ولی سایت سنجشش حتما تو بخش پرسش و پاسخش زده

vahid_203
01-04-2009, 22:51
واقعآ ممنون
خیلی گلی.
توضیحاتت کامل بود.
فقط یه چیزی میمونه تطبیق واحد که چه درسهایی رو تطبیق میدن چه درسهایی رو نمیدن اگه اطلاع دارین ممنون میشم بگین
در مورد دروس مورد مطالعش واسه کنکور اطلاعی نداری.

خواهش ميكنم دوست عزيز كاري نكردم .. :11: شما هم گلي :11:

والا تطبيق رو دقيق اطلاع ندارم ... ولي تا جايي كه ميدونم درسهايي كه نمراتش بالاي 12 باشه و تعداد و نوع واحدش به هم بخوره
براي مثال : شما درسي به نام برنامه سازي كامپيوتر خوندي كه 3 واحده (2 نظري و 1 عملي) ولي تو دانشگاه جديد اون درس 1 واحد نظري و 2 واحد عملي ... اون وقت نميشه تطبيق داد ..

دروس امتحاني رشته مهندسي نرم افزار كامپيوتر (كارداني به كارشناسي) دانشگاه جامع علمي كاربردي :

عمومي :

زبان و ادبيات فارسي (ضريب 1)
معارف اسلامي (ضريب 1)
زبان انگليسي (ضريب 1)
رياضي (ضريب 3)

تخصصي :

برنامه سازي كامپيوتر
ذخيره و بازيابي اطلاعات
زبان تخصصي
ساختمان داده ها

ضريب چهار درس با هم : 10

موفق باشي دوست عزيزم :40:

vahid_203
01-04-2009, 22:57

دوست عزيز من بلافاصله در پست 326 صفحه قبل جواب شما رو دادم ... فقط بايد به خودتون يه زحمتي ميداديد و نگاه ميكرديد

truman
01-04-2009, 23:36
دوست عزيز حق با شماست . معذرت و ممنون . البته من زحمت كشيدما . باور كنيد كلي گشتم . اگر چشمم به جواب شما نخورده به سر به هوايي خودم بر ميگرده . باز هم معذرت و باز هم تشكر

David.Jn
02-04-2009, 20:10
خواهش ميكنم دوست عزيز كاري نكردم .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما هم گلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا تطبيق رو دقيق اطلاع ندارم ... ولي تا جايي كه ميدونم درسهايي كه نمراتش بالاي 12 باشه و تعداد و نوع واحدش به هم بخوره
براي مثال : شما درسي به نام برنامه سازي كامپيوتر خوندي كه 3 واحده (2 نظري و 1 عملي) ولي تو دانشگاه جديد اون درس 1 واحد نظري و 2 واحد عملي ... اون وقت نميشه تطبيق داد ..

دوباره ممنون
شما یا کس دیگه آدرس مرکز علمی کاربردی داخل تهران رو نداره؟!
فکر میکنم باید برم یه سری سوالات مثل تطبیق واحد که چه واحدهایی رو برام تطبیق میدن و اینکه آیا میتونم یه موقع از آزاد وارد سهمیه شاغلی بشم.

vahid_203
03-04-2009, 12:46
دوست عزيز حق با شماست . معذرت و ممنون . البته من زحمت كشيدما . باور كنيد كلي گشتم . اگر چشمم به جواب شما نخورده به سر به هوايي خودم بر ميگرده . باز هم معذرت و باز هم تشكر

خواهش ميكنم عزيزم .....

خدايي نكرده منم قصد جسارت نداشتم ...

اميدوارم هميشه موفق و مؤيد باشي

vahid_203
03-04-2009, 12:48
دوباره ممنون
شما یا کس دیگه آدرس مرکز علمی کاربردی داخل تهران رو نداره؟!
فکر میکنم باید برم یه سری سوالات مثل تطبیق واحد که چه واحدهایی رو برام تطبیق میدن و اینکه آیا میتونم یه موقع از آزاد وارد سهمیه شاغلی بشم.

آدرس هاي مراكز علمي كاربردي تهران تو دفترچه سال قبل بايد باشه ... صبر كن دفترچه رو پيدا كنم واست مينويسم

Ship Storm
03-04-2009, 13:31
دوستان متقاضی دوره پودمانی هرچند که گفتم نرید پودمانی بعد پشیمون میشید ولی من خودم واحد 49 درس خوندم و یه چیزی هست که اگه انتخاب اول رو اونجا بزنید راحت تر از واحد های دیگه قبول میشید چون ظرفیتش رو مثل اینکه برده بالا تا 1 ماه پیش 1100 نفر دانشجو داشت البته اگه رشته ای که میخواین برید رو داشته باشه ولی در کل سعی کنید نرید پودمانی و برید ترمی علمی کاربردی رو بخونید که خیلی بهتره

masoudboy
03-04-2009, 16:58
دوستان یک راهنمایی بکنند به من ممنون میشم .
من خدمت سربازیم را تازه تمام کردم و 22 سالمه میخواهم برم دانشگاه . دیپلم فنی دارم . به نظر شما با توجه به اینکه من سر کار هم می خواهم برم چه دانشگاهی برم بهتره ؟ خودم نظرم روی همبن پودمانی علمی کاربردی هست ولی خوب دوستان در این تاپیک خیلی ازش بد گفتند . کلاسهای پودمانی چند روز در هفته است ؟ به نظرتون من بین فراگیر پیام نور و پودمانی علمی کاربردی کدام را انتخاب کنم بهتره ؟

Ship Storm
03-04-2009, 17:30
من خدمت سربازیم را تازه تمام کردم و 22 سالمه میخواهم برم دانشگاه . دیپلم فنی دارم . به نظر شما با توجه به اینکه من سر کار هم می خواهم برم چه دانشگاهی برم بهتره ؟ خودم نظرم روی همبن پودمانی علمی کاربردی هست ولی خوب دوستان در این تاپیک خیلی ازش بد گفتند . کلاسهای پودمانی چند روز در هفته است ؟ به نظرتون من بین فراگیر پیام نور و پودمانی علمی کاربردی کدام را انتخاب کنم بهتره ؟

خوب اگه دیپلم فنی هستی و دانشگاه آزاد رو نمیخوای بری اول سعی کن دوره های ترمی علمی کاربردی رو بری چون هم زودتر تموم میشه و هم واحد زیاد ارائه میکنند و خیلی هم بهتره ولی اگه میخوای بری سرکار پودمانی بهتر باهات راه میان چون کلاس هایی برای کارمندها داره که بعد از ظهر ها برگزار میشه مثلا 4 تا 7 شب و 5 روز در هفته ولی اگه نری کلاس کارمندها میشه 3 روز در هفته ولی خوب شاید از صبح هم کلاس باشه وباید بری در کل پودمانی خیلی هم بد نیست بخاطر چی میگیم بده بخاطر اینکه 7 ترم طول میکشه و تابستون ها هم باید اجباری بری سر کلاس , انتخاب واحد دست خودت نیست, هر ترم نهایت 10 واحد بهت بدن و 7 ترم هم طول میکشه البته با ترم تابستون هاش و بعد اینکه مدرک رو گرفتی باید بری آزمون جامع بدی که از یکسری از درس هاست که در طول دوره کاردانی خوندی و اگه قبول بشی مدرک میدن وگرنه میره 6 ماه دیگه تا دوباره آزمون جامع بدی بخاطر این میگم اگه شرایطش رو داری و میتونی برو ترمی علمی کاربری رو بخون که تو اون دوره اگه معدلت بالای 18 هم بشه بدن کنکور میری مقطع کارشناسی ولی پودمانی اینطور نیست من خودم پودمانی نرم افزار واحد 49 تهران خوندم معدل کل کاردانیم هم 18.32 شد ولی چه فایده فعلا پشت کنکور هستیم و امتحان جامع رو هم دادیم ولی هنوز نتیجش نیومده(البته هرچند که امتحان جامع رو همش رو تقلب کردیم چون مراقب ها کاری نداشتند) ولی خوب باز آدم دلشوره داره تا مدرک رو بهش بدن

masoudboy
03-04-2009, 17:44
آقا ممنون از پاسختون . من ترمی شرکت کردم ولی قبول نشدم .
تو مدرکی که ارائه میده دانشگاه پودمانی ذکر میشه یا نه ؟
این 7 ترم چند سال طول میکشه ؟
ارزش مدرک پودمانی چطوره ؟
کلا شما تا الان چقدر هزینه کردی ؟؟
این 3 روز در هفته کلاس را میشه مثلا چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه رفت ؟

ARASH66
03-04-2009, 17:49
با سلام
دوستان عزیز زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمي و کاربردي چه تاریخی است و همچنین زمان دریافت دفترچه؟

Ship Storm
03-04-2009, 18:26
آقا ممنون از پاسختون . من ترمی شرکت کردم ولی قبول نشدم .
تو مدرکی که ارائه میده دانشگاه پودمانی ذکر میشه یا نه ؟
این 7 ترم چند سال طول میکشه ؟
ارزش مدرک پودمانی چطوره ؟
کلا شما تا الان چقدر هزینه کردی ؟؟
این 3 روز در هفته کلاس را میشه مثلا چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه رفت ؟

خواهش میکنم
بله ذکر میشه
این هفت ترم 2 سال و نیم طول میکشه سالی 3 ترم ارائه میشه با تابستون ها ولی هر ترم حدود 10 واحد ارائه میدن
مدرکش خوبه نمیگم بده و معتبر هم ست و همه جا هم قبولش دارند وبا سایر مدرک های کاردانی فرق چندانی نداره
من ورودی سال 85 بودم اون موقع 115 شهریه ثابت میدادم و یه 110 تومن هم برای واحد ها میدادم حدودا ترمی 220 برام تموم مشد و در کل حدود 1 میلیون 600 هزار هزینه شد
بستگی داره برنامه درسی دانشگاه چه روزایی باشه معمولا اگه تعداد داوطلبان رشته مورد نظر تو اون دانشگاه زیاد باشه چند تا کلاس تشکیلمیدن و برنامه هاشون فرق داره شما میتونید هر کدوم رو که دوست داشتید انتخاب کنید
مثلا سال 85 که من رفتم واحد 49 تهران رشته نرم افزار رو به 6 تا کلاس تقسیم بندی کردن و هرکی هر کلاسی رو دوست داشت انتخاب میکرد یکی دوتا کلاس هم مخصوص کارمندها گذاشته بودن که نمیرسن بیان و بعد از ظهر ها تشکیل میشد

با سلام
دوستان عزیز زمان کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمي و کاربردي چه تاریخی است و همچنین زمان دریافت دفترچه؟

پارسال که من شرکت کردم فکر کنم آبان ماه بود دفترچش اومد

truman
03-04-2009, 18:55
دوست عزيز شما گفتيد براي اينكه مدركتون رو بدن بايد امتحان جامع بدي . به فرض كه داديم و قبول شديم و مدركمون رو دادن . آيا قبولي توي اين امتحان يعني مجوز حضور توي دوره كارشناسي ؟ يا اينكه براي كارشناسي بايد باز هم صبر كني و كنكور كارشناسي بدي ؟
سوال بعديم هم اينه كه بعد از اخذ كارداني ، براي كارشناسي خوندن بايد دوره ي دو ساله رو گذروند ديگه ؟ درسته ؟

farshidshd
03-04-2009, 20:12
با سلام

شماها دیوونه میکنین...!! :13:

یه کم بگردین هست 100 درصد
تو همین تاپیک هم هست::::::::::::::::

آزمون كارداني ،كارشناسي وكارشناسي ناپيوسته سال 1387 دانشگاه جامع علمي - كاربردي

تاريخ ثبت‌نام از تاريخ 87/9/4 تا تاريخ 87/9/12
تاريخ برگزاري آزمون :: 1387/10/27
این ماله 87 بود

سال 88 هم همین حدودا ( دی ماه ) میاد
هنوز اعلام نشده
منتظر باشین تا اعلام کنن

نادر1368
03-04-2009, 21:37
دوست عزيز شما گفتيد براي اينكه مدركتون رو بدن بايد امتحان جامع بدي . به فرض كه داديم و قبول شديم و مدركمون رو دادن . آيا قبولي توي اين امتحان يعني مجوز حضور توي دوره كارشناسي ؟ يا اينكه براي كارشناسي بايد باز هم صبر كني و كنكور كارشناسي بدي ؟

صبر کن!

سوال بعديم هم اينه كه بعد از اخذ كارداني ، براي كارشناسي خوندن بايد دوره ي دو ساله رو گذروند ديگه ؟ درسته ؟
بله ناپیوسته همینطوره.

vahid_203
03-04-2009, 23:13

پودماني علمي كاربردي كلاسهاش كل هفته است و امكان داره صبح باشه امكان داره بعدازظهر باشه و كارداني

فراگير پيام نور كلاسهاش پنجشنبه و جمعه است و كارشناسي

پس فراگير پيام نور بهتره .. چون هم ميتونيد كل هفته به كارتون برسيد و هم مدرك ليسانس بگيريد

فقط فراگير پيام نور خوندش نسبت به پودماني علمي كاربردي خيلي سخت تره و خيلي پشتكار و زحمت ميخواد

vahid_203
03-04-2009, 23:23
مدرکش خوبه نمیگم بده و معتبر هم ست و همه جا هم قبولش دارند وبا سایر مدرک های کاردانی فرق چندانی نداره

با تشكر از دوست عزيز Ship Storm

فقط اين مطلب بالا رو كه نقل قول كردم اصلا تاييد نميكنم .. به هيچ وجه ... مدرك كارداني پودماني خيلي فرق داره با كارداني بقيه دانشگاه ها

اصلا ارزش نداره .. كل اطلاعيه هاي استخدامي مينويسن : مدارك پودماني مورد قبول نمي باشد

الكي نميكم خودم با چشمام ديدم

( استخدام وزارت نفت .. بانك ها .. ثبت احوال و چند جاي ديگه كه الان يادم نيست )

فقط به درد كارمند ها ميخوره كه برن و بخونن و بعد اينكه مدرك گرفتن ارتقاء درجه بگيرن و حقوقشون افزايش پيدا كنه

البته دوست عزيزم Ship Storm خدايي نكرده قصد جسارت نداشتم

موفق باشيد :40:

masoudboy
03-04-2009, 23:26
ممنون از راهنمایی تمام دوستان.
فراگیر پیام نور کاردانی نداره ؟
زمان ثبت نام فراگیر کی هست ؟
کسی که پیش دانشگاهی نداره می تونه فراگیر شرکت بکنه ؟
اگر فوق دیپلم پودمانی علمی کاربردی بگیریم میشه کاردانی به کارشناسی دانشگاه های دیگه هم شرکت کزد ؟

vahid_203
03-04-2009, 23:29

نه عزيزم ... قبولي در امتحان جامع يعني : دريافت مدرك كارداني پودماني

و براي كارشناسي بايد تو آزمون كارداني به كارشناسي ثبت نام كني و امتحان بدي و اگه قبول شدي بري بخوني

در واقع اين امتحان جامع يه چيز مزخرف و اضافي كه گذاشتن

بله بايد 2 سال بخوني ولي فقط تو خود دانشگاه علمي كاربردي

اگه آزاد قبول بشي 20 واحد هم بهت پيش نياز ميدن چون كاردانيت پودماني و اونا پودماني رو به رسميت نميشناسن

دليل اينكه اينقدر دارم تو اين تاپيك خودم رو ميكشم كه نريد پودماني همين چيزاست ديگه

vahid_203
03-04-2009, 23:34
ممنون از راهنمایی تمام دوستان.
فراگیر پیام نور کاردانی نداره ؟
زمان ثبت نام فراگیر کی هست ؟
کسی که پیش دانشگاهی نداره می تونه فراگیر شرکت بکنه ؟
اگر فوق دیپلم پودمانی علمی کاربردی بگیریم میشه کاردانی به کارشناسی دانشگاه های دیگه هم شرکت کزد ؟

نه فراگير كارداني نداره

ثبت نامش اسفند بود

نه نميتونه .. مگر اينكه كارداني داشته باشه

بله با فوق ديپلم پودماني علمي كاربردي ميتونيد تو تموم آزمون هاي كارداني به كارشناسي ( آزاد - سراسري - علمي كاربردي ) شركت كنيد

behroozifar_s
06-04-2009, 18:48
سلام دوستان

کسی هست منو در مرود رشته های دانشگاه جامع کمی کمک کنه.

رشته های کاردانی منظورمه . مثلا عمران یا خلبانی ppl یا اویونیک یا تعمیر و نگهداری هواپیما.

اینکه چه درسهایی باید برای کنکورش بخونن .
امتحانش کی هست .
جزء رشته های بدون کنکور محسوب میشه یا نه
ثبت نامش کیه .
آیا شرط سنی یا معدلی داره .

از دوستانی که کمک میکنن پیشاپیش ممنونم.

روز خوش

behroozifar_s
06-04-2009, 19:57
سلام رفيق
من دانشگاه آزاد مرودشت رشته ي برق صنعتي و دانشگاه علمي كاربردي رشته ي مخابرات(داده ها) قبول شدم و اون چيزي كه مي دونم رو مي گم
دانشگاه آزاد اعتبار و ارزش بيشتري داره نصبت به دانشگاه علمي كاربردي ولي بايد بگم كه دانشگاه علمي كاربردي شهريه ي كمتري داره نصبت به دانشگاه آزاد در كل فرق آنچناني با هم نمي كنند ولي يه خورده و نه خيلي زياد دانشگاه آزاد بهتره

ممنون
باي

سلام دوست عزیز

امیدوارم ناراحت نشین از صحبتی که میخوام بکنم . اولا علمی کاربردی دانشگاه دولتیه و مدرکش معتبر تر از آزاد هستش.

ثانیا دانشگاه علمی کاربردی رتبه ی 25 در دانشگاه های داخلی رو داره در صورتی که آزاد اصلا توی لیست نیست چون صلاحیت علمی نداره .

جدیدا در لیست استخدامی های پیمانی در مراکز دولتی یا خصوصی معدل دانشگاه دولتی 14 یا 12نوشته شده اما از آزاد 16 یا 15 خواسته میشه.

اگر آزاد بهتره پس چرا باید معدل بیشتر داشته باشی ؟
اگر آزاد بهتره پس چرا توی لیست کیفیت دانشگاه های ایران اصلا وجود نداره ؟

کلام آخر به شما بگن یه نفر رفته دانشگاه آزاد یه نفر دیگه رفته سراسری . به نظرت کدومشون سواد بهتری دارن ؟!

البته اینو هم بگم که پودمانی های دانشگاه جامع به ظاهر کیفیت پایین تر دارن . چون اگه با کاردانی دانشگاه جامع بری آزاد بهت پیش نیاز میخوره در صورتی که اگه با همون مدرک سراسری قبول بشی پیش نیاز نداره . فکر کنم این پیش نیاز گداشتن یه کار جدیده که دانشگاه آزاد گداشته تا پول بیشتری بگیره.

اگر دوستان در صحبتهای من مشکلی مشاهده میکنن خوشحال میشم بشنوم .
تمام مطالب بالا رو یه مشاور تحصیلی در مدارس انرژی اتمی بهم گفت .

روز خوش

Ship Storm
07-04-2009, 09:03
سلام دوست عزیز

امیدوارم ناراحت نشین از صحبتی که میخوام بکنم . اولا علمی کاربردی دانشگاه دولتیه و مدرکش معتبر تر از آزاد هستش.

ثانیا دانشگاه علمی کاربردی رتبه ی 25 در دانشگاه های داخلی رو داره در صورتی که آزاد اصلا توی لیست نیست چون صلاحیت علمی نداره .

جدیدا در لیست استخدامی های پیمانی در مراکز دولتی یا خصوصی معدل دانشگاه دولتی 14 یا 12نوشته شده اما از آزاد 16 یا 15 خواسته میشه.

اگر آزاد بهتره پس چرا باید معدل بیشتر داشته باشی ؟
اگر آزاد بهتره پس چرا توی لیست کیفیت دانشگاه های ایران اصلا وجود نداره ؟

کلام آخر به شما بگن یه نفر رفته دانشگاه آزاد یه نفر دیگه رفته سراسری . به نظرت کدومشون سواد بهتری دارن ؟!

البته اینو هم بگم که پودمانی های دانشگاه جامع به ظاهر کیفیت پایین تر دارن . چون اگه با کاردانی دانشگاه جامع بری آزاد بهت پیش نیاز میخوره در صورتی که اگه با همون مدرک سراسری قبول بشی پیش نیاز نداره . فکر کنم این پیش نیاز گداشتن یه کار جدیده که دانشگاه آزاد گداشته تا پول بیشتری بگیره.

اگر دوستان در صحبتهای من مشکلی مشاهده میکنن خوشحال میشم بشنوم .
تمام مطالب بالا رو یه مشاور تحصیلی در مدارس انرژی اتمی بهم گفت .

روز خوش

درسته دانشگاه علمی کاربردی مدرکش جزء مدارک دولتی ولی باعنوان علمی کاربردی حساب میشه چون شهریش هم به نسبت میشه گفت دولتیه
من خودم در حال حاضر برای کار استخدامم دارم پیگیر میشم مدرکم رو قبول دار و هیچ مشکلی هم نیست چون مدرک وزارت علوم هستش و جزء مدارک معتبر
یکی از دوست های من همین امسال از علمی کاربردی قبول شد برای کاردانی به کارشناسی آزاد ولی شانسی که آورد ترم قبلش 90 واحد ارائه میکردن تا کارشناسی ولی الآن شده 70 واحد و مثل اینکه کمترش کردن

farshidshd
07-04-2009, 11:11
در این مورد بحث زیاد شده
تو تاپیک علمی کاربردی بگردین و مطالعه کنین
احتیاج نبود تاپیک دیگه ای بزنین!

behroozifar_s
07-04-2009, 23:21
در این مورد بحث زیاد شده
تو تاپیک علمی کاربردی بگردین و مطالعه کنین
احتیاج نبود تاپیک دیگه ای بزنین!

شرمنده دوست عزیز

چشم

behroozifar_s
07-04-2009, 23:30
از راهنمایی هاتون ممنون . اما من در مورد رشته هایی مثل خلبانی ppl و مراقبت پرواز مشکل دارم .

البته یه تاپیک جدید زدم که بهم تذکر دادن .

من از این تاپیک های اینجا جواب سوالم رو نمیتونم بگیرم .

لطفا یکی بهم بگه : برای کاردانی رشته هایی که نام بردم چه درسهایی باید خوند .
امتحان و ثبت نامش حدودا چه زمانیه .
شهریه این رشته چقدره .
آیا پودمانی محسوب میشه یا خیر .

از کمکتون ممنون.

behroozifar_s
07-04-2009, 23:39
نه فراگير كارداني نداره

ثبت نامش اسفند بود

نه نميتونه .. مگر اينكه كارداني داشته باشه

بله با فوق ديپلم پودماني علمي كاربردي ميتونيد تو تموم آزمون هاي كارداني به كارشناسي ( آزاد - سراسري - علمي كاربردي ) شركت كنيد

البته بخشید اینو عرض میکنم اما اسفند گذشته ( اسفند 87 ) اولین مرحله کاردانی پیام نور فراگیر ثبت نام کرد .

البته رشته هاش بیشتر دبیری بود . مثل دبیری ریاضی و اگر اشتباه نکنم مترجمی زبان هم توش بود .

به جهت رتبه ی این دانشگاه در کل ایران ( پیام نور ) و سطح علمی که داره بهتر از دانشگاه آزاده .
البته بستگی به شرایط شما هم داره ( منظورم به خاطر خدمت سربازی است ) .

به هر حال موفق باشید

Ship Storm
08-04-2009, 06:13
از راهنمایی هاتون ممنون . اما من در مورد رشته هایی مثل خلبانی ppl و مراقبت پرواز مشکل دارم .

البته یه تاپیک جدید زدم که بهم تذکر دادن .

من از این تاپیک های اینجا جواب سوالم رو نمیتونم بگیرم .

لطفا یکی بهم بگه : برای کاردانی رشته هایی که نام بردم چه درسهایی باید خوند .
امتحان و ثبت نامش حدودا چه زمانیه .
شهریه این رشته چقدره .
آیا پودمانی محسوب میشه یا خیر .

از کمکتون ممنون.

در مورد اینکه چی باید بخونید اینجا سر بزنید:

ثبت نامش ترمیش که آبان ماه بود ولی پودمانی ها سالی 2 بار ثبت نام میکنه یک بار قبل از عید و یکبار حدود اردیبهشت و خرداد اگه اشتباه نکرده باشم (پودمانی آبان ماه هم فکر کنم ثبت نام داشته باشیم برای ترم بهمن)
شهریه هم فکر کنم حدود 350 باشه
اینکه پودمانی هست یا ترمی بستگی داره که تو کدوم دوره این رشته رو بیارن

vahid_203
08-04-2009, 13:23
البته بخشید اینو عرض میکنم اما اسفند گذشته ( اسفند 87 ) اولین مرحله کاردانی پیام نور فراگیر ثبت نام کرد .

البته رشته هاش بیشتر دبیری بود . مثل دبیری ریاضی و اگر اشتباه نکنم مترجمی زبان هم توش بود .

به جهت رتبه ی این دانشگاه در کل ایران ( پیام نور ) و سطح علمی که داره بهتر از دانشگاه آزاده .
البته بستگی به شرایط شما هم داره ( منظورم به خاطر خدمت سربازی است ) .

به هر حال موفق باشید

سلام ..

عزيزم اون كارداني نبود .. كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته) بود كه دوره اول بود و براي اولين بار ثبت نام شد

و رشته هاي كارداني به كارشناسي اينا بودند :

آموزش حرفه و فن
آموزش ديني و عربي
آموزش رياضي
آموزش زبان انگليسي
علوم تجربي
آموزش و پرورش ابتدايي
امور تربيتي
تربيت بدني و علوم ورزشي
مهندسي توليدات دامي
تربيت معلم قرآن كريم

behroozifar_s
08-04-2009, 22:30
سلام ..

عزيزم اون كارداني نبود .. كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته) بود كه دوره اول بود و براي اولين بار ثبت نام شد

و رشته هاي كارداني به كارشناسي اينا بودند :

آموزش حرفه و فن
آموزش ديني و عربي
آموزش رياضي
آموزش زبان انگليسي
علوم تجربي
آموزش و پرورش ابتدايي
امور تربيتي
تربيت بدني و علوم ورزشي
مهندسي توليدات دامي
تربيت معلم قرآن كريم

حق با شماست .

از راهنماییتون ممنون

:11::20:

gladiator.shiraz
10-04-2009, 13:20
سلام
یه سوال فنی : ثبت نام ترمی (_ نه پودمانی ) دانشگاه علمی کاربردی برای ترم جدید کی میشه ؟ ایا اصلا میگیرن ؟ من دیپلم دارم ..پایان خدمت هم ندارم ....

gladiator.shiraz
10-04-2009, 13:25
ثبت نامش ترمیش که آبان ماه بود

اقا من شنیدم تو اردیبهشت هم ترمی میگیره ...حقیقت داره ؟ فوری فوری

Ship Storm
10-04-2009, 15:56
سلام
یه سوال فنی : ثبت نام ترمی (_ نه پودمانی ) دانشگاه علمی کاربردی برای ترم جدید کی میشه ؟ ایا اصلا میگیرن ؟ من دیپلم دارم ..پایان خدمت هم ندارم ....

اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی ثبت نام ترمیش فکر کنم حدو آبان باشه همزمان با ثبت نام دوره های کارشناسی پیوست و ناپیوسته

gladiator.shiraz
10-04-2009, 16:10
اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی ثبت نام ترمیش فکر کنم حدو آبان باشه همزمان با ثبت نام دوره های کارشناسی پیوست و ناپیوسته

یعنی اردیبهشت یا خرداد امسال ثبت نام نداره ..... ؟ :2::2::2:

vahid_203
10-04-2009, 23:23
یعنی اردیبهشت یا خرداد امسال ثبت نام نداره ..... ؟ :2::2::2:

سلام

فكر نكنم باشه .. چون پذيرش پودماني تازه تموم شده .. هنوز ريزه كاري و ثبت نام و ... اون تموم نشده

اصولا بايد آبان ماه باشه ..

ولي از اين دانشگاه جامع علمي كاربردي نيمشه سر درآورد .. يه موقع ديدي فردا دفترچه ترمي اومد ... و يا اصلا آبان هم پذيرش نداشت ...

هيچ چيزش معلوم و قانوني نيست

شما هم تو اينترنت و .. پيگير باشيد ....

Ship Storm
11-04-2009, 23:32
من که دانشگاه بودم تابستون هم یکسری اضافه میشدن به جمع ما
مرداد ماه سری جدید میومدن و فکر کنم دفترچه داشته باشه اواخر اردیبهشت و خرداد
بازم بپرس از خود دانشگاه جامع
این شماره دانشگاه علمی کاربردی تهران واحد 49 یه زنگ بزن بپرس ببین کی پذیرش دارن اون ها میدونن : 44826280-44873796

mohamad23
13-04-2009, 16:06
ساختار تشکیلاتی شورای آموزشی مراکز علمی کاربردی ابلاغ شد

ساختار تشکیلاتی شورای آموزشی مراکز علمی کاربردی و همچنین کمیسیون موارد خاص به واحدهای استانی و مراکز تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسرکشور ابلاغ شد. به گزارش خبرگزاری مهر، سعید زمانی - مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه اظهار داشت: مجموعه مقررات آموزشی به همراه ابلاغیه ‌ها و مصوبات شورای آموزشی و کمیسیون موارد خاص به واحدهای استانی و مراکز آموزشی علمی کاربردی ابلاغ شد تا این واحدها بتوانند در مورد مباحث مربوط به خدمات آموزشی محوله، در چارچوب آیین نامه آموزشی تصمیم گیری کنند.
وی افزود: این ساختار تشکیلاتی طبق مصوبه ابلاغی شورای آموزشی دانشگاه است که باعث تسریع در اتخاذ تصمیم گیریها می ‌شود.
وی اظهار کرد: واحدهای استانی دانشگاه باید در تاریخ تعیین شده اسامی اعضای شورای آموزشی را جهت ابلاغ حکم به معاونت نظارت و سنجش دانشگاه اعلام و نسبت به پیگیری تشکیل شورای آموزشی در مراکز علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام کنند.

نادر1368
20-04-2009, 16:37
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كد رشته‌هاي متمركز و فهرست اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت كد رشته محل‌هاي داراي مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي پذيرش دوره‌هاي كارداني علمي ـ كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي اسفندماه سال 1387

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و ضمن آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي متمركز و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان مرحله اول رشته‌هاي نيمه‌متمركز پذيرش دوره‌هاي كارداني علمي ـ كاربردي پودماني اسفندماه سال 1387 به شرح زير اعلام و بر حسب مورد، نظر داوطلبان را به موارد زير معطوف مي‌دارد.
الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي دوره‌هاي كارداني علمي ـ كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي اسفندماه سال 1387، از بين داوطلباني كه حد نصاب لازم را احراز كرده‌اند و بر اساس اولويت كد رشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان اعلام مي‌گردد.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي شنبه 5/2/88 لغايت سه‌شنبه 8/2/88 با در دست داشتن مدارك مشروحه زير و با توجه به كد رشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 30 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذير‌بط مراجعه نمايند. ضمناً شروع كلاس‌ها هنگام ثبت‌نام به اطلاع پذيرفته‌شدگان خواهد رسيد.
ب) مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1. تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2. اصل و تصوير گواهي‌نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم (براي كليه پذيرفته‌شدگان آزاد و شاغل)
تبصره: همه پذيرفته‌شدگان بايد قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصيل شده باشند.
3. اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاء رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل).
4. 6 قطعه عكس 4* 3 تمام رخ، تهيه شده در سال جاري.
5. گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقام مسؤول محل كار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش)، تصوير آخرين فيش حقوقي يا حكم كارگزيني يا قرارداد همكاري و اصل آنها جهت تأييد (براي پذيرفته‌شدگان شاغل) .
6. اصل و تصوير كارت پايان خدمت، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري (براي آقايان).
7. گواهي اشتغال به كار و حكم كارگزيني از يگان مربوط براي شاغلين نيروهاي مسلح.
ج) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور در يكي از روزهاي شنبه 5/2/88 لغايت سه‌شنبه 8/2/88 با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام (مطابق مندرجات بند «ب») و با توجه به كد رشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در جدول شماره 30 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش، به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع معرفي‌شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند، پس از اعلام نتيجه مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي اعلام خواهد شد.

masoudboy
20-04-2009, 22:51
دفترچه پذیرش علمی کاربردی اسفند 87 را کسی می دونه از کجا دریافت کنم ؟
فایلش را حذف کردم از رو سیستم .

masoudboy
21-04-2009, 00:44
من رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات قبول شدم پودمانی شهر خودمون.به نظرتون برم یا صبر کنم برم دانشگاه آزاد ؟؟
چطور رشته ای هست ؟

god girl
21-04-2009, 08:20
سلام
میخواستم بدون دفترچه هایه علمی کابردی تو سال جدید کی میاد؟؟؟
کنکورش کی هست؟؟؟

vahid_203
21-04-2009, 10:16
من رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات قبول شدم پودمانی شهر خودمون.به نظرتون برم یا صبر کنم برم دانشگاه آزاد ؟؟
چطور رشته ای هست ؟

من خوندم .. رشته خوبيه ... جديده ...

ولي پيشنهاد ميكنم پودماني نخونيد به درد نميخوره ...

masoudboy
21-04-2009, 11:53
من خوندم .. رشته خوبيه ... جديده ...

ولي پيشنهاد ميكنم پودماني نخونيد به درد نميخوره ...

من اگر پودمانی نخونم تنها راهی که برام می مونه این هست که دانشگاه آزاد برم .
من الان شاغل نیستم ولی به زودی شاید سر کار بخواهم برم . با توجه به این موضوع به نظرتون پودمانی بهتر نیست ؟
شما برای این رشته هر ترم چقدر هزینه کردید و کلا چقدر شد و چند پودمان طی کردید ؟؟
آزمون جامع قبول شدید ؟

vahid_203
21-04-2009, 14:23
من اگر پودمانی نخونم تنها راهی که برام می مونه این هست که دانشگاه آزاد برم .
من الان شاغل نیستم ولی به زودی شاید سر کار بخواهم برم . با توجه به این موضوع به نظرتون پودمانی بهتر نیست ؟
شما برای این رشته هر ترم چقدر هزینه کردید و کلا چقدر شد و چند پودمان طی کردید ؟؟
آزمون جامع قبول شدید ؟

بله .. پودماني براي افراد شاغل خيلي خوبه .. چون بيشتر كلاسها بعدازظهر و اواخر هفته برگزار ميشه :20:

هر ترم نه بايد بگيد هر پودمان ...:31:

7 پودمانه .. 3.5 سال طول كشيد (مهر 1384 الي ارديبهشت 1388) هر پودمان حدود 200 الي 250 هزار تومان

در كل حدود 000 600 1 تومان :13:

الان هم كه 1 ارديبهشت هنوز نتيجه امتحان جامع (23 اسفند 87) رو ندادن .. يعني هنوز مدركي دستم نيست در حالي كه 3.5 سال الاف دانشگاه شدم :2:

ولي دانشگاه آزاد 2 الي 2.5 سال ميتوني تموم كني و بدون هيچ آزموني مدركت رو بگيري :27:

سوالي بود در خدمتم :40::11:

masoudboy
21-04-2009, 14:35
بله .. پودماني براي افراد شاغل خيلي خوبه .. چون بيشتر كلاسها بعدازظهر و اواخر هفته برگزار ميشه :20:

هر ترم نه بايد بگيد هر پودمان ...:31:

7 پودمانه .. 3.5 سال طول كشيد (مهر 1384 الي ارديبهشت 1388) هر پودمان حدود 200 الي 250 هزار تومان

در كل حدود 000 600 1 تومان :13:

الان هم كه 1 ارديبهشت هنوز نتيجه امتحان جامع (23 اسفند 87) رو ندادن .. يعني هنوز مدركي دستم نيست در حالي كه 3.5 سال الاف دانشگاه شدم :2:

ولي دانشگاه آزاد 2 الي 2.5 سال ميتوني تموم كني و بدون هيچ آزموني مدركت رو بگيري :27:

سوالي بود در خدمتم :40::11:

ممنون از پاسخ
یعنی یک فوق دیپلم 3.5 سال !!!!!!!!!
یعنی هیچ راهی نداره زودتر مدرک بگیریم ؟؟؟

truman
21-04-2009, 15:02
دوستان من اولويت هاي اول پودمانيم تصوير برداري و عكاسي بود و گرافيك . اما اولويت آخرم كه كمك كارگرداني هستش قبول شدم . زياد مايل به اين رشته نيستم . راهي هست تا اعتراض كنيم يا درخواست بديم كه توي اولويت هاي اولم يه جوري قبولمون كنن ؟

نادر1368
21-04-2009, 15:18
ممنون از پاسخ
نه vahid_203 گفتن که برای شاغلین مناسبه باید پایان خدمت داشته باشی و فقط فکر کنم 12 واحد میتونی انتخاب کنی نه بیشتر پس خیلی طول میکشه در پایان هم ازمون جامع داری.

truman
21-04-2009, 21:17
دوستان من اولويت هاي اول پودمانيم تصوير برداري و عكاسي بود و گرافيك . اما اولويت آخرم كه كمك كارگرداني هستش قبول شدم . زياد مايل به اين رشته نيستم . راهي هست تا اعتراض كنيم يا درخواست بديم كه توي اولويت هاي اولم يه جوري قبولمون كنن ؟

vahid_203
21-04-2009, 22:02
ممنون از پاسخ

نه دوست عزيزم هيچ راهي نداره ... اينم بگم من در طول تحصيل هيچ يك از درس هام رو نيافتادم ... :41:

هر پودمان 8 الي 12 واحد درس ميدن بهت و نميتوني بيشتر برداري ... :13:

در كل دوست عزيز بايد بگم : پودمان نظام آموزشي مزخرفي كه در آوردن و به هيچ دردي نميخوره :19:

من يكي از دوستام همون موقع كه من پودماني قبول شدم اونم دانشگاه آزاد رشته كارداني عمران قبول شد (مهر 1384) و بعد از 2 سال يعني سال 1386 تموم كرد و همون سال آزمون كارداني به كارشناسي آزاد رو داد و مهندسي عمران قبول شد، الان ترم آخره و قراره مدرك مهندسي بگيره ، در حالي كه من هنوز (امروز) كارداني رو ندارم كه حداقل خوشحال باشم و يا بتونم كارشناسي امتحان بدم ، تازه از اونم بهتر درس خوندم و معدلم 15.49 در حالي كه معدل اون 13 :18:

1) مهمتر از همه : درس خوندن تو دانشگاه آزاد خيلي راحته و به راحتي ميتوني نمره بگيري و با 10 قبول بشي در حالي كه دانشگاه جامع علمي كاربردي چون تحت نظارت وزارت علوم خيلي سخته نمره گرفتن و تو پودماني 12 نمره قبولي و بايد آزمون جامع بدي ...
( اگه قبول نشي هيچي ، يعني اگه من اون امتحاني رو كه 23 اسفند 87 دادم قبول نشم اين 3.5 سال رفت پي كارش ... و بايد تا مهر صبر كنم و مجدد امتحان بدم ... يعني 4 سال ) :2:

2) و مهمتر از مورد اول : اگه معدل كاردانيت تو دانشگاه آزاد بالاي 18 باشه بدون آزمون ميري كارشناسي ولي تو پودماني اگه 20 هم باشه هيچ فرقي نميكنه به حالت :2:

3) و مهمتر از مورد اول و دوم : تو اطلاعيه هاي استخدامي ميبيني نوشه مدرك پودماني مورد قبول نيست ولي آزاد رو قبول دارن (باور نميكني هفته نامه بازار كار بگير ورق بزن ميبيني) :2:بازم بگم يا بسه ؟؟؟؟؟؟ :41::41::41:

vahid_203
21-04-2009, 22:08

سلام :5:

تا جايي كه اطلاع دارم ابتدا اولويت اول بررسي ميشه اگه نشد دوم و بعد سوم و ... :31:

پس يعد از بررسي اطلاعات اولويت آخر شما رو قبول كردن .... نميشه كاري كرد :13:

ولي براي اطمينان شما به مركز كل دانشگاه علمي كاربردي استاني كه هستين مراجعه كنيد و سوال كنيد شايد راهي بود :11:

masoudboy
21-04-2009, 23:08
پس بهتره بیخیال بشم و برای کاردانی پیوسته آزاد یا حتی دولتی آماده بشم.
اگه تو این دوره پودمانی علمی کاربردی که قبول شدم نرم ثبت نام کنم و تو مرحله بعد که دوباره پذیرش داره شرکت کنم مشکلی نیست ؟>

vahid_203
21-04-2009, 23:14
پس بهتره بیخیال بشم و برای کاردانی پیوسته آزاد یا حتی دولتی آماده بشم.
اگه تو این دوره پودمانی علمی کاربردی که قبول شدم نرم ثبت نام کنم و تو مرحله بعد که دوباره پذیرش داره شرکت کنم مشکلی نیست ؟>

نه مشكلي به وجود نمياد و در سالهاي بعدي هم ميتونيد ثبت نام كنيد ... :5:

موفق باشيد :11:

truman
21-04-2009, 23:30
دوستان ميدونم براتون زحمت داره ولي ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد . واقعا نياز دارم به اين اطلاعات . خيلي خيلي زياد . اگه شما هم به ترتيب شماره لطف كنيد و پاسخ من رو بديد خيلي بهتره .

1 : امكان داره كه من پودماني رو كه قبول شدم ثبت نام كنم و اواخر مرداد آزمون پيام نور رو هم بدم و اين دو رو با هم شركت كنم ؟ يا اينكه بعد از اينكه مطمئن شدم پيام نور قبول شدم ، اين رو انصراف بدم ؟ هزينه اي رو از دست مي دم ؟

2 : معمولا چند روز در هفته و چند ساعت در روز كلاس ها برگذار ميشه ؟

3 : آيا هزينه همه رشته ها اندازه هم هستش ؟ مثلا رشته كمك كارگرداني كه دروس كارگاهي هم داره بيشتر نيست ؟
4 : هر سال چند پودمانه ؟
5 : براي ثبت نام بايد برگه موقت ديپلم رو ببرم يا برم دبيرستان اصل ديپلم رو بگيرم ؟
6 : در صورت اخذ مدرك كارداني ، آيا مي شود در دانشگاهي غير از علمي كاربردي براي كارشناسي ادامه تحصيل داد ؟
7 : شروع كلاسهاي پودماني كي شروع ميشه ؟ اول پاييز ؟

vahid_203
22-04-2009, 00:08
دوستان ميدونم براتون زحمت داره ولي ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد . واقعا نياز دارم به اين اطلاعات . خيلي خيلي زياد . اگه شما هم به ترتيب شماره لطف كنيد و پاسخ من رو بديد خيلي بهتره .

1 : امكان داره كه من پودماني رو كه قبول شدم ثبت نام كنم و اواخر مرداد آزمون پيام نور رو هم بدم و اين دو رو با هم شركت كنم ؟ يا اينكه بعد از اينكه مطمئن شدم پيام نور قبول شدم ، اين رو انصراف بدم ؟ هزينه اي رو از دست مي دم ؟

2 : معمولا چند روز در هفته و چند ساعت در روز كلاس ها برگذار ميشه ؟

3 : آيا هزينه همه رشته ها اندازه هم هستش ؟ مثلا رشته كمك كارگرداني كه دروس كارگاهي هم داره بيشتر نيست ؟
4 : هر سال چند پودمانه ؟
5 : براي ثبت نام بايد برگه موقت ديپلم رو ببرم يا برم دبيرستان اصل ديپلم رو بگيرم ؟
6 : در صورت اخذ مدرك كارداني ، آيا مي شود در دانشگاهي غير از علمي كاربردي براي كارشناسي ادامه تحصيل داد ؟
7 : شروع كلاسهاي پودماني كي شروع ميشه ؟ اول پاييز ؟

1) بله ، ميتونيد هر دو رو با هم شركت كنيد و پس از اطمينان از قبولي در پيام نور انصراف بديد ، بعد انصراف هزينه ترم اول پودماني رو از دست ميديد و پول شما رو بر نمي گردونن

2) 2 الي 4 روز در هفته .. ساعت و روز كلاس بستگي به مركزي داره كه قبول شديد و شاغل يا آزاد بودن شما

3) شهريه ثابت برابره ، ولي واحد هاي كارگاهي يا تئوري و يا ... متفاوت ، يعني رشته اي كه بيشتر درسهاش كارگاه باشه شهريه اش بيشتر ميشه و رشته اي كه بيشتر درسهاش تئوري كمتر ميشه

4) 2 الي 3 پودمانه .. (اول : مهر الي بهمن) (دوم : اسفند الي خرداد) (سوم : تير الي شهريور) البته تابستون رو همه مراكز درس ارائه نميكنن و بستگي به لياقت مسئولين دانشگاه داره كه تابستون هم كلاس بذارن و يكي از پودمانها رو بخونيد و يا نذارند

5) با برگه موقت ديپلم ميتونيد ثبت نام كنيد ولي تا پايان پودمان اول بايد اصل ديپلم رو ارائه بديد

6) بله ميتونيد در هر دانشگاهي كه خواستيد ادامه بديد ( سراسري - آزاد - غير انتفاعي و ...)

7)
ثبت نام : 88.2.5 الي 88.2.8
شروع كلاسها : 88.2.12
پايان كلاسها : 88.5.29
امتحانات : 88.6.2 الي 88.6.17

اطلاعات مورد نياز براي قبول شدگان دوره جديد پودماني (سومين پذيرش سال 87) :

:40: موفق باشي دوست عزيزم :40:

truman
22-04-2009, 09:41
من واقعا ممنوننم دوست عزيز

truman
22-04-2009, 09:44
راستي دوره كارداني چند پودمانه كلا ؟

Ship Storm
22-04-2009, 11:58
راستي دوره كارداني چند پودمانه كلا ؟

7 پودمان هستش سالی 3 پودمان

vahid_203
22-04-2009, 14:00
نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي کارداني علمي - کاربردي پودماني مورخ 23 اسفند ماه 1387 اعلام شد

براي مشاهده نتايج به لينك زير مراجعه فرماييد

بالاخره اين نتايج اومد و ما هم قبول شديم ..... به اميد قبولي همه عزيزان

Ship Storm
22-04-2009, 15:01
خدارو شکر ما قبول شدیم خیالمون راحت شد از شر این آزمون جامع مزخرف که همش دلهره بود برای مایی که هم هزینه کرده بودیم و هم وقت گذاشته بودیم باید این آزمون رو میدادیم تا مدرک بهمون بدن
خدارو 100 هزار مرتبه شکر

vahid_203
22-04-2009, 15:10
خدارو شکر ما قبول شدیم خیالمون راحت شد از شر این آزمون جامع مزخرف که همش دلهره بود برای مایی که هم هزینه کرده بودیم و هم وقت گذاشته بودیم باید این آزمون رو میدادیم تا مدرک بهمون بدن
خدارو 100 هزار مرتبه شکر

كاملا تاييد ميشه

واقعا چيز مسخره ايه .. خدا رو شكر كه ما از شر امتحان جامع راحت شديم ... انشاا... همه قبولشن :11:

MostafaPES
27-04-2009, 22:28
سلام دوستان
من پودمان 3 رسته برق -قدرتم ميخوام رشته و يا دانشگاهم رو عوض كنم
مي خواستم ببينم دفترچه جديد پودماني تو سايت نيست ببينم رشته هاي جديد اومده يا نه؟
يه سوال
دانشگاه ما ترم تابستان نميده. همه پودماني ها اينجوريه؟
اگه بخوام ترمي بشم بايد چي كار كنم؟

Ship Storm
30-04-2009, 23:05
نتایج آزمون جامع دانشگاه جامع علمی کاربردی عوض شد خیلی از دوستان من که قبول شده بودن الآن تو نتایج جدید مردود شدن
حتما برید سر بزنید و برسی کنید

Ship Storm
01-05-2009, 01:49
سلام دوستان
من پودمان 3 رسته برق -قدرتم ميخوام رشته و يا دانشگاهم رو عوض كنم
مي خواستم ببينم دفترچه جديد پودماني تو سايت نيست ببينم رشته هاي جديد اومده يا نه؟
يه سوال
دانشگاه ما ترم تابستان نميده. همه پودماني ها اينجوريه؟
اگه بخوام ترمي بشم بايد چي كار كنم؟

در مورد رشته جدید که نمیتونی تغییر رشته بدی خیلی سخت میشه واحد هات رو باید از اول بگذرونی چون همش تو کل دوره پودمانی 12 واحد عمومی داری بقیش تخصصیه
نخیر من خودم پودمانی بودم ترم تابستون اجباری بود واگه نخوان ترم تابستون بدن که 3 سال و نیم طول میکشه تا فارغ التحصیل بشید و اگه ترم تابستون بدن 2 سال و نیم
برای اینکه ترمی بشید باید دفترچه آزمون علمی کاربردی که حدود آبان ماه میاد رو بگیری و شرکت کنی اگ قبول بشی میتونی منتقل کنی خودت رو به ترمی

gladiator.shiraz
01-05-2009, 13:42
سلام .دفترچه تکمیل ظرفیت کی میاد ؟

farshidshd
01-05-2009, 15:24
سلام .دفترچه تکمیل ظرفیت کی میاد ؟

فکر نکنم دفترچه ای باشه اگه اعلام بشه اینترنتیه

vahid_203
01-05-2009, 21:00
نتایج آزمون جامع دانشگاه جامع علمی کاربردی عوض شد خیلی از دوستان من که قبول شده بودن الآن تو نتایج جدید مردود شدن
حتما برید سر بزنید و برسی کنید

ممنون كه اطلاع دادي

من مجدد نگاه كردم قبول شدم ..

حالا ميشه بگي واسه چي عوض كردن ؟ اين چه مدليه ؟‌

Ship Storm
01-05-2009, 22:24
ممنون كه اطلاع دادي

من مجدد نگاه كردم قبول شدم ..

حالا ميشه بگي واسه چي عوض كردن ؟ اين چه مدليه ؟‌

والا نمیدونم چی شد که عوض شد همش از ناهماهنگی ها و عدم نظم تو این دانشگاهه
کل دخترهای گروه نرم افزار که ما بودیم همه افتادن و پسرها هم که بودیم نصفشون افتادن من شانس اوردم بغل یکی از دوستام بودم هر کتاب رو 3 بار خونده بود دقیقا هرچی زد منم زدم و به بقیه هم رسوندم ولی نمیدونم چرا یکسری افتادن
به هر حال شانس اوردم من قبول شدم دوست من هم قبول شده بود زمانی که نتایج اولیه رو داده بودن و وقتی که نتایج جدید اومد بنده خدا مردود شده بود

vahid_203
01-05-2009, 22:28
والا نمیدونم چی شد که عوض شد همش از ناهماهنگی ها و عدم نظم تو این دانشگاهه
کل دخترهای گروه نرم افزار که ما بودیم همه افتادن و پسرها هم که بودیم نصفشون افتادن من شانس اوردم بغل یکی از دوستام بودم هر کتاب رو 3 بار خونده بود دقیقا هرچی زد منم زدم و به بقیه هم رسوندم ولی نمیدونم چرا یکسری افتادن
به هر حال شانس اوردم من قبول شدم دوست من هم قبول شده بود زمانی که نتایج اولیه رو داده بودن و وقتی که نتایج جدید اومد بنده خدا مردود شده بود

عجب :18::18:

به خدا ديگه شورشو در آورده اين دانشگاه علمي كاربردي :13:

حالا با اين وضع سالي 3 بار پذيرش دانشجو پودماني داره :41:

به هر حال خوشحالم كه شما قبول شدي :40:

Ship Storm
01-05-2009, 23:34
عجب :18::18:

به خدا ديگه شورشو در آورده اين دانشگاه علمي كاربردي :13:

حالا با اين وضع سالي 3 بار پذيرش دانشجو پودماني داره :41:

به هر حال خوشحالم كه شما قبول شدي :40:

وحید جان فقط خداروشکر میکنم از شر این دانشگاه رات شدم یعنی بدتر از این دیگه نمیشد
هم هزینه و هم وقت آخر سرش هم این آزمون
به هر حال خداروشک هم ما قبول شدیم و هم شما این مقطع رو به خیر و خوشی تموم کردیم ولی من هرکی رو ببینم بخواد بره پودمانی جدا منصرفش میکنم مگه اینکه چاره ای نداشته باشه

masoudboy
02-05-2009, 18:06
من هم از درد ناچاری رفتم ثبت نام کردم . فقط با این وضعیت که شما می گید خدا به داد ما برسه .!!
الان 22 ساله هستم فکر کنم 26 سالگی یک فوق دیپلم بگیرم آن هم از نوع پودمانی !!!
اولین چیزی که فعلا فهمیدم بی نظمی شدید در برنامه ریزی این دانشگاه هست .

masoudboy
02-05-2009, 18:10
از شما هم موقع ثبت نام اصل مدرک دیپلم را گرفتند ؟

vahid_203
03-05-2009, 16:03

بله .. گرفتند ...

براتون آرزوي موفقيت دارم ... فقط اين رو بگم سعي كنيد كليه دروس رو بار اول پاس كنيد يعني مثلا درس x كه مال پودمان 3 هست ، اگه شما خدايي نكرده بيافتيد ديگه كارتون تمومه ...
بايد صبر كني تا دوباره تو دانشگاه ارائه بشه .. امكان داره شما برسي به پودمان 6 ولي هنوز اون درس ارائه نشده باشه و يا اگه پيش نياز درس ديگه اي باشه كه ديگه بدتره ...
بايد بري بگردي ببيني تو كدوم شهر و كدوم مركز هست و برگه مهمان بگيري واسه اون درس بري يه مركز علمي كاربردي ديگه بخوني كه اونم مشكلات مربوط به خودش رو داره

نكته هايي جالب و شنيدني :

من يكي از دوستام تو مركز جهاد دانشگاهي تبريز خونده ... وقتي بعد از 4 سال كه تموم كرد ، رفت براي تسويه و ديد كه 2 تا از نمره هاي دروس پودمان دوم نيست و گم شده ( بله درست خوندي دوست عزيز گم شده ... اينجور چيزا تو دانشگاه علمي كاربردي عاديه) هر كاري كرد قبول نكردن كه خونده ، بيچاره نتونست امتحان جامع مهر 87 رو بده و دوباره اون درس ها رو انتخاب واحد كرد و مجدد خوند و اسفند 87 امتحان جامع داد :41:

و يا يكي از دوستام كل شهريه هر پودمان رو سر وقت داده بود ولي آخر سر موقع تسويه گفتن 150 هزار تومن بدهكاري و اگه ندي نميتوني امتحان جامع بدي ، اين بدبخت هم 150 تومن رو داد ... :41:

منم كه تو مركز مديريت صنعتي تبريز خوندم آخر سر موقع تسويه مسئول آموزش دانشگاه گفت : 3 تا از دروس ترم اول رو نخوندي ولي چون پس از اتمام هر پودمان يه كارنامه براي درسهاي پاس شده ميگرفتم و ميدونستم كه اينجوري ميشه كارنامه اون پودمان رو در آوردم كردم تو چشمهاي يارو و گفتم كثافت پس اين چيه ؟ يارو هنگ كرد و ازم عذر خواهي كرد

و بعد از اون رفتم امور مالي گفتن 110 هزار تومن بدهكاري و بايد بدي ولي چون كليه فيش هاي واريزي و برگه هاي انتخاب واحدم رو نگه داشته بودم بازم كردم تو چشم يارو و گفتم اين چيه ؟ و بازم عذر خواهي كرد و كارم راه افتاد

:40:خلاصه پيگير كارات باش و از كليه مدارك كپي بگير و نگه دار و يا شماه فيش و .. رو يادداشت كن نگه دار :40:

Ship Storm
03-05-2009, 20:36
:40:خلاصه پيگير كارات باش و از كليه مدارك كپي بگير و نگه دار و يا شماه فيش و .. رو يادداشت كن نگه دار :40:

1000% تایید میشه حتما همیشه از مدارکت کپی بگیر و همیشه بابت هر چیزی ازشون فیش بگیر

من گفتم هنوز مدرکم اماده نیست رفتم از مدیر هنرستانمون یک نامه گرفتم بردم دانشگاه قبول کردن

من هم از درد ناچاری رفتم ثبت نام کردم . فقط با این وضعیت که شما می گید خدا به داد ما برسه .!!
الان 22 ساله هستم فکر کنم 26 سالگی یک فوق دیپلم بگیرم آن هم از نوع پودمانی !!!
اولین چیزی که فعلا فهمیدم بی نظمی شدید در برنامه ریزی این دانشگاه هست .

انشالله که موفق باشی فقط سعی کن به قول دوست خوبم وحید عزیز هیچ درسی رو نیوفتی وگرنه کلاهت پس معرکست چون هر ترم که همون رشته شما رو پذیرش ندارن که اینطوری اگه درسی رو بیوفتی معلوم نیست کی بتونی بگیری
اگه درست بهتون واحد ها رو ارائه کنند و تابستون هم واحد بدن 2 سال و نیم طول میکشه

mohsen_blid
05-05-2009, 13:34
سلام دوستان شرایط نظام وظیفه و همچنین معدل مدرک در ورود به علمی کاربردی را توضیح بدهید ؟
هم ترمی هم پودمانی
البته اگه در حال گذراندن انجام وظیفه باشیم می تونیم شرکت کنیم؟

Ship Storm
07-05-2009, 12:56
سلام دوستان شرایط نظام وظیفه و همچنین معدل مدرک در ورود به علمی کاربردی را توضیح بدهید ؟
هم ترمی هم پودمانی
البته اگه در حال گذراندن انجام وظیفه باشیم می تونیم شرکت کنیم؟

دوره پودمانی باید معافیت و یا کارت پایان خدمت داشته باشید و برای دوره ترمی نیازی ندارید
در مورد معدل برای دوره پودمانی هرچی بالاتر باشه درصد قبولی بیشتره
اگه در حال انجام خدمت وظیفه هستید فکر کنم فقط بتونید دوره ترمی رو شرکت کنید

mohsen_blid
08-05-2009, 09:23
دوره پودمانی باید معافیت و یا کارت پایان خدمت داشته باشید و برای دوره ترمی نیازی ندارید
در مورد معدل برای دوره پودمانی هرچی بالاتر باشه درصد قبولی بیشتره
اگه در حال انجام خدمت وظیفه هستید فکر کنم فقط بتونید دوره ترمی رو شرکت کنید
سلام والا من نظام وظیفه خود را بهپایان رسانیده ام
میخواستم بدونم اینی که میگن برای حضور در دوره های ترمی علمی کاربردی باید معدل خوبی داشته باشی واقعیت داره یا نه؟

بعد یک امتحان ورودی دارد یا خیر؟ چطور است؟نحوه ورود؟

Ship Storm
08-05-2009, 13:36
سلام والا من نظام وظیفه خود را بهپایان رسانیده ام
میخواستم بدونم اینی که میگن برای حضور در دوره های ترمی علمی کاربردی باید معدل خوبی داشته باشی واقعیت داره یا نه؟

بعد یک امتحان ورودی دارد یا خیر؟ چطور است؟نحوه ورود؟

خوب از نظام وظیف مشکلی نداری
به معدل هم بستگی داره و فکر کنم 15 درصد نمره کل کنکور رو شامل بشه مسلما هرچی معدلت بالاتر باشه از این 15 درصد سهم بیشتری میبری
امتحان ورودی که نداره همون کنکور هستش و فقط فکر کنم برخی از رشته هاش مصاحبه و یک آزمون عملی هم داره
نحوه ورود اکثررشته ها تو دوره ترمی همون کنکوری هستش

mohsen_blid
08-05-2009, 15:00
خوب از نظام وظیف مشکلی نداری
به معدل هم بستگی داره و فکر کنم 15 درصد نمره کل کنکور رو شامل بشه مسلما هرچی معدلت بالاتر باشه از این 15 درصد سهم بیشتری میبری
امتحان ورودی که نداره همون کنکور هستش و فقط فکر کنم برخی از رشته هاش مصاحبه و یک آزمون عملی هم داره
نحوه ورود اکثررشته ها تو دوره ترمی همون کنکوری هستش

ممنونم
در کل
برای ورود به علمی کاربردی به صورت ترمی

می بایست
1- دفترچه ترمی که در حدود ابان ماه انتشار میشه رو دریافت کرد
2-سپس در اسفند یا بهمن امتحان کنکور مربوطه را داد
3- در صورت داشتن معدل خوب شانس قبولی بالا میرود(یک سوال کف معدل چنده وایا معدل کل دیپلم ملاکه)
4- در صورتی که رشته مورد نظر شما امتحان ورودی یا عملی داشته باشه باید از پس اون هم بر بیایید

3 سوال دیگر
1 اگر بومی منطقه یا همون شهر باشی تاثیری دارد
2- در ضمن از کجا باید کفه معدل رو پیدا کرد برای هر رشته
3- سوالات کنکورش در چه سطوحی است(اسان است متوسط است سخته؟؟؟ )

با تشکر

Ship Storm
08-05-2009, 16:29
ممنونم
در کل
برای ورود به علمی کاربردی به صورت ترمی

می بایست
1- دفترچه ترمی که در حدود ابان ماه انتشار میشه رو دریافت کرد
2-سپس در اسفند یا بهمن امتحان کنکور مربوطه را داد
3- در صورت داشتن معدل خوب شانس قبولی بالا میرود(یک سوال کف معدل چنده وایا معدل کل دیپلم ملاکه)
4- در صورتی که رشته مورد نظر شما امتحان ورودی یا عملی داشته باشه باید از پس اون هم بر بیایید

3 سوال دیگر
1 اگر بومی منطقه یا همون شهر باشی تاثیری دارد
2- در ضمن از کجا باید کفه معدل رو پیدا کرد برای هر رشته
3- سوالات کنکورش در چه سطوحی است(اسان است متوسط است سخته؟؟؟ )

با تشکر

مورد 1و3و4 شما تایید میشه
نتایج تو بهمن ماه میاد کنکورش دی ماه هستش
حداقل معدل 12 هستش فکر کنم و معدل کل دیپلم ملاک هست چون برای ورود به دوره علمی کاربردی مقطع کاردانی نیاز به پیش دانشگاهی نیست(کاردانی ناپیوسته) ولی کارشناسیش فکر کنم پیش دانشگاهی رو میخواد(کارشناسی پیوسته) که در این صورت معدل پیش دانشگاهی ملاک میشه
==
بله بومی بودن تاثیر داره
معدل رو زیاد واسه دوره کنکوری ملاک قرار نده بیشتر بستگی به نحوه تست زدن های شما داره که چند درصد بتنی بزنی تا قبول بشی حداقل معدل رو تو خود دفترچه فکر کنم زده و طبق روال معمولا یا 10 هستش یا 12
سوالات کنکورش هم مثل بقیه کنکورها آسون نیست و نسبتا سخته

brain
10-05-2009, 14:31
سلام.

یه سوال:

فردی با این وضعیت:
متولد آبان 68 که مدرک دیپلم با معدل 19/14 و مدرک پیش دانشگاهی حضوری دارد.
در کنکور 87 موفق نشده اشت.

آیا می تواند در کنکور کاردانی علمی کاربردی غیر پودمانی 88 شرکت کند؟

آیا علمی کاربردی ، کارشناسی پیوسته برای رشته هنر (گرافیک-نقاشی و ... ) دارد و فردی با این وضعیت می تواند در آن شرکت کند؟ ( منظورم امسال هست )

و یک سواله مهم تر:
الان فردی با این وضعیت باید دفترچه نظام وظیفه را ارسال کند ؟ اگه تاریخ اعزام زودتر از اعلام نتایج کنکور باشه ، باید چه کرد؟

مثلا جوابا بهمن میاد .... ولی تازیخ اعزام خورده 18 دی !!!! یکی میگفت باید تاریخ اعزام ور تمدید کنی !!! درسته ؟؟؟!!!

truman
11-05-2009, 13:55
دوستان من پودماني دارم مي خونم . وقتي شركت كردم شاغل نبودم . اما الان دارم شاغل ميشم . آيا ميشه سهميه شاغل ها رو استفاده كنم ؟ در ضمن وقتي مدارك شاغل بودنم رو ادائه دادم چه سودي داره ؟ يعني چه مزايايي شاغل ها نسبت به آزاد ها دارن ؟ كمتر سر كلاس ميرن ؟

iammahdi
11-05-2009, 15:08
با سلام ...
مي شه يه اطلاعاتي از دانشگاه علمي کاربردي به من بديد ...
اينکه رفتن يه اين دانشگاه با کنکور هست يا بدون کنکور ؟
پودماني و غير پودماني چيه؟
دفترچه هاي ثبت نام 88 کي مي ياد؟
شهريه هاش چطوره؟

با تشکر...

brain
11-05-2009, 15:39
سلام.
علمی کاربردی 2 نوع هستش :
پودمانی : نیاز به کارت پایان خدمت - بدون آزمون ( توصیه شده برای شاغلین)
غیر پودمانی (ترمی) : با آزمون > در مهر یا آبان دفترچه ثبت نام توزیع میشه - دی ماه آزمون - بهمن اعلام نتایج -

این اطلاعاتی است که من داشتم ..درست یا غلطشو نمیدونم .. در مورد شهریه چیزی نمیدونم .... ولی کمتر از غیر انتفاعی هستش ....

vahid_203
11-05-2009, 21:29
دوستان من پودماني دارم مي خونم . وقتي شركت كردم شاغل نبودم . اما الان دارم شاغل ميشم . آيا ميشه سهميه شاغل ها رو استفاده كنم ؟ در ضمن وقتي مدارك شاغل بودنم رو ادائه دادم چه سودي داره ؟ يعني چه مزايايي شاغل ها نسبت به آزاد ها دارن ؟ كمتر سر كلاس ميرن ؟

مزيت شاغل بودن در شانس قبولي مهمه نه بعد از قبولي

چون مثلا از ظرفيت 70 نفري يك رشته 35 نفر آزاد و 35 نفر شاغل برميدارن و ميدونيد كه داوطلب آزاد بيشتر از شاغله پس شانس قبولي شاغل ها بيشتر .. همين و بس ...
دروس و استاد و كتاب و شهريه و .... هر دو تا يكيه

البته اينم بگم : استاد ها زياد براي شاغل ها سخت نميگيرن + سعي ميشه كلاس شاغل ها بعدازظهر ها باشه

در ضمن فكر نكنم الان شما رو تغيير وضعيت بدن به شاغل

Ship Storm
15-05-2009, 11:16
سلام.

یه سوال:

فردی با این وضعیت:
متولد آبان 68 که مدرک دیپلم با معدل 19/14 و مدرک پیش دانشگاهی حضوری دارد.
در کنکور 87 موفق نشده اشت.

آیا می تواند در کنکور کاردانی علمی کاربردی غیر پودمانی 88 شرکت کند؟

آیا علمی کاربردی ، کارشناسی پیوسته برای رشته هنر (گرافیک-نقاشی و ... ) دارد و فردی با این وضعیت می تواند در آن شرکت کند؟ ( منظورم امسال هست )

و یک سواله مهم تر:
الان فردی با این وضعیت باید دفترچه نظام وظیفه را ارسال کند ؟ اگه تاریخ اعزام زودتر از اعلام نتایج کنکور باشه ، باید چه کرد؟

مثلا جوابا بهمن میاد .... ولی تازیخ اعزام خورده 18 دی !!!! یکی میگفت باید تاریخ اعزام ور تمدید کنی !!! درسته ؟؟؟!!!

اگه 6 ماه فرصتت پر شده باشه نمیتونی شرکت کنی و بایددفترچه رو پست کنی و اگه پر نشده باشه میتونی
خود من برای کارشناسی آخرین کنکوری هست که در تیر ماه امشل میدم بعد اون 6 ماهم پر میشه باید فکر نظام وظیفه باشم
اگه تاریخ اعزام زودتر باشه اعزام میشی و اگه قبول بشی مرخص میشی

mohsen_blid
16-05-2009, 15:11
سلام یک سوال دارم
این کارشناسی پیوسته و ناپیوسته یا همچنین کاردانی اش چیه ؟؟؟؟؟
در ضمن دفترچه اش رو از کجا میشه دانلود کرد سرچ کردم نبود؟؟؟

vahid_203
16-05-2009, 15:48
سلام یک سوال دارم
این کارشناسی پیوسته و ناپیوسته یا همچنین کاردانی اش چیه ؟؟؟؟؟
در ضمن دفترچه اش رو از کجا میشه دانلود کرد سرچ کردم نبود؟؟؟

كارشناسي پيوسته : دارندگان مدرك پيش دانشگاهي شركت مي كنند و 4 سال خوانده و ليسانس ميگيرند

كارشناسي ناپيوسته : مخصوص دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) مي باشد كه 2 سال خوانده و ليسانس ميگيرند

كارداني پيوسته : دارندگان مدرك فني و حرفه اي و كاردانش شركت مي كنند و 2 سال خوانده و فوق ديپلم ميگرند

كارداني ناپيوسته : مدرك پيش دانشگاهي يا فني يا كاردانش و در بعضي دانشگاه ها ديپلم نياز مي باشد كه 2 سال خوانده و فوق ديپلم ميگرند

تفاوت كارداني پيوسته با ناپيوسته :

كسي كه كارداني پيوسته خوانده باشد فقط ميتواند در همان رشته كارداني اش كارشناسي خوانده و ادامه تحصيل دهد

مثلا : كسي كه كارداني پيوسته برق خوانده باشد فقط حق ادامه تحصيل در همان رشته يعني برق را دارد و نمي تواند رشته ديگري انتخاب كند ولي اگر كارداني ناپيوسته باشد بدون توجه به رشته كارداني اش ميتواند در دوره كارشناسي ادامه تحصيل دهد.

farshidshd
16-05-2009, 20:28
امروز نتايج رشته‌هاي نميه متمركز دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي سال 87 اعلام مي شود
26/02/88 تاريخ درج خبر

باحمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و ضمن آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند: فهرست اسامي قبول شدگان رشته‌هاي نميه متمركز دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي‌كاربردي1387 از ساعت 18(6بعدازظهر) امروز شنبه 26/2/88 برروي سايت سازمان به نشاني :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل مشاهده است. پذيرفته‌شدگان مذكور ضرورت دارد براساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست آنان بر روي سايت سازمان قرار داده مي‌شود، براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند

mohsen_blid
17-05-2009, 18:01
كارشناسي پيوسته : دارندگان مدرك پيش دانشگاهي شركت مي كنند و 4 سال خوانده و ليسانس ميگيرند

كارشناسي ناپيوسته : مخصوص دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) مي باشد كه 2 سال خوانده و ليسانس ميگيرند

كارداني پيوسته : دارندگان مدرك فني و حرفه اي و كاردانش شركت مي كنند و 2 سال خوانده و فوق ديپلم ميگرند

كارداني ناپيوسته : مدرك پيش دانشگاهي يا فني يا كاردانش و در بعضي دانشگاه ها ديپلم نياز مي باشد كه 2 سال خوانده و فوق ديپلم ميگرند

تفاوت كارداني پيوسته با ناپيوسته :

كسي كه كارداني پيوسته خوانده باشد فقط ميتواند در همان رشته كارداني اش كارشناسي خوانده و ادامه تحصيل دهد

مثلا : كسي كه كارداني پيوسته برق خوانده باشد فقط حق ادامه تحصيل در همان رشته يعني برق را دارد و نمي تواند رشته ديگري انتخاب كند ولي اگر كارداني ناپيوسته باشد بدون توجه به رشته كارداني اش ميتواند در دوره كارشناسي ادامه تحصيل دهد.

خیلی ممنون
اما دفترچه اش رو ندارید من دانلود کنم ببینم چطوریه؟؟؟

vahid_203
17-05-2009, 22:36
خیلی ممنون
اما دفترچه اش رو ندارید من دانلود کنم ببینم چطوریه؟؟؟

دفترچه كدوم رو ؟

mohsen_blid
18-05-2009, 11:08
دفترچه كدوم رو ؟

کارشناسی پیوسته

یک سوال در این دفترچه تمام مراکز کشور همراه با رشته ها را درج کرده است؟؟؟؟؟؟؟

mpirayesh
18-05-2009, 17:44
برای رفتن دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی باید چه کار کنم

اگه تاریخ ثبت نام داره تاریخ ثبت نام کی است ؟

شرایط پذیرش؟

من دیپلم ریاضی فیزیک دارم با معدل کتبی 16

متولد 65 - سربازی هم معافم

میخواستم ببینم ما رو راه میدن بدون کنکور یا نه ؟

ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدین

Ship Storm
18-05-2009, 21:21
برای رفتن دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی باید چه کار کنم

اگه تاریخ ثبت نام داره تاریخ ثبت نام کی است ؟

شرایط پذیرش؟

من دیپلم ریاضی فیزیک دارم با معدل کتبی 16

متولد 65 - سربازی هم معافم

میخواستم ببینم ما رو راه میدن بدون کنکور یا نه ؟

ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدین

1- خدمت وظیفه رفته باشی و یا معاف باشی
2-ثبت نام دوره پودمانی سالی 3 بار فکر کنم انجام میشه یکی خرداد ماه یکی مهر ماه و یکی تو زمستونه
3-شرایط خاصی نداره هرچی معدت بالاتر باشه امکان قبولی بیشتره و در ضمن باید مدرک دیپلم نظری یا فنی حرفه ای یا پیش دانشگاهی داشته باشی

mpirayesh
19-05-2009, 00:07
1- خدمت وظیفه رفته باشی و یا معاف باشی
2-ثبت نام دوره پودمانی سالی 3 بار فکر کنم انجام میشه یکی خرداد ماه یکی مهر ماه و یکی تو زمستونه
3-شرایط خاصی نداره هرچی معدت بالاتر باشه امکان قبولی بیشتره و در ضمن باید مدرک دیپلم نظری یا فنی حرفه ای یا پیش دانشگاهی داشته باشی
===================

دوره پودمانی که گفتی کاردانی یا کارشناسی ؟

حداقل زمان تمام کردن این دوره ها ؟

Ship Storm
19-05-2009, 23:08
===================

دوره پودمانی که گفتی کاردانی یا کارشناسی ؟

حداقل زمان تمام کردن این دوره ها ؟

پودمانی کاردانی داره ولی جدیدا دارن کاردانی به کارشناسی رو هم میارن تا چند وقت دیگه اعلام میشه
حداقل زمانش هم 2 سال و نیم

"R E Z A"
20-05-2009, 09:21
سلام دوستان .

یه سوال داشتم اینکه فرق دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر دانشگاه ها چیه ؟

در کل من از سیستم این دانشگاه اصلا خبری ندارم و نمیدونم شرط قبول شدن توش چطوریه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین .

Ship Storm
20-05-2009, 14:34
سلام دوستان .

یه سوال داشتم اینکه فرق دانشگاه جامع علمی کاربردی با سایر دانشگاه ها چیه ؟

در کل من از سیستم این دانشگاه اصلا خبری ندارم و نمیدونم شرط قبول شدن توش چطوریه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین .

فرق خاصی نداره به اونصورت فقط دوره پودمانیش برای مقطع کاردانی هستش که پذیرش بصورت شرط معدله و خدمت سربازی هم باید رفته باشید و یا معاف باشید و در این دوره شما حق انتخاب واحد ندارید و دانشگاه خودش براتون واحد انتخاب میکنه و ..... در دوره ترمی هم مثل بقیه دانشگاه ها باید برید کنکور بدید و اگه قبول شدید وارد دانشگاه میشید و روال اونجا مثل سایر دانشگاه ها هستش

"R E Z A"
20-05-2009, 18:42
فرق خاصی نداره به اونصورت فقط دوره پودمانیش برای مقطع کاردانی هستش که پذیرش بصورت شرط معدله و خدمت سربازی هم باید رفته باشید و یا معاف باشید و در این دوره شما حق انتخاب واحد ندارید و دانشگاه خودش براتون واحد انتخاب میکنه و ..... در دوره ترمی هم مثل بقیه دانشگاه ها باید برید کنکور بدید و اگه قبول شدید وارد دانشگاه میشید و روال اونجا مثل سایر دانشگاه ها هستش

ممنون به خاطر توتجهتون

از لحاظ رشته های دانشگاهی چطور ؟

مثلا رشته های فنی این دانشگاه محدود به چند تا رشته نیستن ؟

تو چندتا پست قبلی گفتین پودمانی هاش تا الان کاردانی بوده یعنی نمیتونن بعد از تموم شدن دوره هاشون توی کاردانی به کارشناسی شرکت کنن .

بازم ممنون

mpirayesh
20-05-2009, 19:16
پودمانی کاردانی داره ولی جدیدا دارن کاردانی به کارشناسی رو هم میارن تا چند وقت دیگه اعلام میشه
حداقل زمانش هم 2 سال و نیم

================
یعنی نمیشه 2 ساله تموم کرد
اگه همه درسارو پاس کنی

راستی اگه کاردانی پودمانی بگیری میتونی بقیشو تو سایر دانشگاهها ادامه داد

Ship Storm
20-05-2009, 22:04
================
یعنی نمیشه 2 ساله تموم کرد
اگه همه درسارو پاس کنی

راستی اگه کاردانی پودمانی بگیری میتونی بقیشو تو سایر دانشگاهها ادامه داد

نه 7 ترم طول میکشه که سالی 3 ترم میدن و تابستون ها هم اجباری باید بری
پودمانی بگیری فقط تو دانشگاه های پودمانی میتونی ادامش رو بخونی اونم در صورتی که اون دانشگاه مقصد دروسی رو که هنوز پاس نکردی رو تو لیست دروس قابل ارائه داشته باشه یعنی بتونه دروس باقیمانده رو به شم ارائه کنه چون معمولا هر ترم که پذیرش میکنن ممکنه از همون رشته پذیرش نکنن (مثلا امسال در اردیبهش ماه رشته نرم افزار رو پذیرش میکنه میره 3 ترم دیگه دوباره نرم افزار پذیرش داره) و این مشکل احتمالی هست

ممنون به خاطر توتجهتون

از لحاظ رشته های دانشگاهی چطور ؟

مثلا رشته های فنی این دانشگاه محدود به چند تا رشته نیستن ؟

تو چندتا پست قبلی گفتین پودمانی هاش تا الان کاردانی بوده یعنی نمیتونن بعد از تموم شدن دوره هاشون توی کاردانی به کارشناسی شرکت کنن .

بازم ممنون

از لحاظ رشته های دانشگاهی تنوع دانشگاه های دولتی و آزاد رو نداره ولی خیلی از رشته های مهم و بدرد بخور رو داره که تو دفترچه هاش زده
پودمانی ها تا الآن کاردانی بوده و کسانی که بتونند مدر کاردانی پودمانی رو دریافت کنند هیچ مشکلی برای ورود به دوره کارشناسی ندارند و در همه دانشگاه ها پذیرش میشند
جدیدا میخوان کاردانی به کارشناسی پودمانی رو هم بیارن که اگه بیارن راحت تر میشه ادامه تحصیل داد

mpirayesh
21-05-2009, 00:24
نه 7 ترم طول میکشه که سالی 3 ترم میدن و تابستون ها هم اجباری باید بری
پودمانی بگیری فقط تو دانشگاه های پودمانی میتونی ادامش رو بخونی اونم در صورتی که اون دانشگاه مقصد دروسی رو که هنوز پاس نکردی رو تو لیست دروس قابل ارائه داشته باشه یعنی بتونه دروس باقیمانده رو به شم ارائه کنه چون معمولا هر ترم که پذیرش میکنن ممکنه از همون رشته پذیرش نکنن (مثلا امسال در اردیبهش ماه رشته نرم افزار رو پذیرش میکنه میره 3 ترم دیگه دوباره نرم افزار پذیرش داره) و این مشکل احتمالی هست

===================

ببخشید مثل اینکه منظورم رو بد بیان کردم

منظورم کاردانی پودمانی بگیری
بعد برای کاردانی به کارشناسی میشه بری سراسری یا آزاد

راستی خرج گرفتن کاردانی تو این دانشگاه کمتره یا آزاد ؟

mohsen_blid
21-05-2009, 07:45
دفترچه كدوم رو ؟

کارشناسی پیوسته

یک سوال در این دفترچه تمام مراکز کشور همراه با رشته ها را درج کرده است؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان کمک میکنه؟؟؟؟؟؟

Ship Storm
21-05-2009, 08:11
===================

ببخشید مثل اینکه منظورم رو بد بیان کردم

منظورم کاردانی پودمانی بگیری
بعد برای کاردانی به کارشناسی میشه بری سراسری یا آزاد

راستی خرج گرفتن کاردانی تو این دانشگاه کمتره یا آزاد ؟

آره هیچ مشکلی نیست
شما مدرک کاردانی پودمانی رو بگیری در هر دانشگاهی پذیرش میشی و منعی نداره چون مدرک معتبره و از وزارت علوم تحقیقاته و با سایر مارک کاردانی مطابقت میکنه و برای شرکت در دوره کاردانی به کارشناسی آزاد یا دولتی هم هیچ مشکلی نداره
خرج این دانشگاه سال 85 که من پذیرش شدم حدود ترمی 215 بود(البته رشته به رشته فرق داره من نرم افزار بودم که تو دانشگاه ما از همه رشته ها گرون تر بود مثلا مترجمی زبان داشتیم هر ترم 180 تومن میدادن و یا حسابداری بود هر ترم 190 میدادن) ورودی های جدید که من برسی کرده بودم فکر کنم حول و حوش 300 میدن یعنی کم و بیش 7 تا 300 تومن رو در نظر بگیر

یکی از دوستان کمک میکنه؟؟؟؟؟؟

بله در این دفترچه ذکر شده:11:

mohsen_blid
21-05-2009, 08:32
بله در این دفترچه ذکر شده:11:
ممنون
ولی ایا شما لینک دریافت دفترچه اش رو دارید هر چی میگردم برای دانلود پیدا نیست مال همین سال 87 رو میخوام؟؟؟؟؟؟؟