PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

hamid3369
14-01-2016, 09:17
بله میشه....

ممنون دوست گرامی..کارشناسی ترمی(مرتبط)مهندسی فناوری اطلاعات مدرک انسانی رو محدود نمیکنه (یا فقط مدرک رشته ریاضی میخواد)

hamid3369
23-01-2016, 13:57
دوستان پاسخ ندادید که ... فناوری اطلاعات تو دفترچه سنجش ذکر کرده مرتبط با دیپلم های ریاضی و تجربی .. بعد اگر با دیپلم انسانی پذیرفته بشم امتحان خاصی پیشنیاز گرفته میشه

Rossin
23-01-2016, 20:11
دوستان پاسخ ندادید که ... فناوری اطلاعات تو دفترچه سنجش ذکر کرده مرتبط با دیپلم های ریاضی و تجربی .. بعد اگر با دیپلم انسانی پذیرفته بشم امتحان خاصی پیشنیاز گرفته میشه

غیر مرتبط هم میشه و براش حدودا 12 واحد پیشنیاز در نظر گرفتن که طی ترم اول تا اخر ارائه میشه.

37598
26-01-2016, 12:31
ثبت نام ترم بهمن کی شروع میشه
علمی کاربردی کلاسهای پنجشنبه و جمعه داره یا ایام هفتست؟
من شاغل هستم و کل روزم تا ساعت 17 پره

Rossin
26-01-2016, 13:38

ثبتنام امسال انگار یکم دیر اومده ولی تا نیمه اول بهمن ماه باید شروع بشه.

بعضی از واحد ها کلاس های شاغیل داره که روزای تعطیل و ساعات دیرتر هست. توی دفترچه ببینید معلومه

فقط هنگام ثبتنام باید ذکر کنید که شاغل هستین و بعد هم برای ثبتنام در دانشگاه معرفی نامه ببرین

tajrobenik
26-01-2016, 23:33

حتی بدون این که رشته ای خاص مخصوص شاغل ها برید ( چون به نظر به صورت کلی تفاوتی بین کلاس های شاغلین و غیر شاغلین نیست).فقط وقتی بگین شاغلین باید مدارک مربوطه رو هم ببرید.

اگه بتونید بعد از ساعت 17 کلاس ها رو شرکت کنید.
می‌تونید هر ترم تعداد کم تری درس بردارید.
پنج شنبه دارن.
جمعه گاها بعضی از درس ها هست.

jojonice
26-01-2016, 23:41
سلام
دوستان لطفا راهنمائی کنید
یکی از دوستام ترم چهارم کاردانی است و دیگه درسی ندارد یعنی دیگه باید فارغ التحصیل بشود و منتظره برای کارشناسی شرکت کند
حالا سوالی دارم ایشون برای دریافت مدرک کاردانی باید چکار کنه منظورم این است که تازه نمرات را دادند و میخواهد بدونه کی میتونه مدرک کاردانی را دریافت کند
و سوال بعد اینکه باتوجه با اینکه دیگه کاردانی را پاس کرده الان میخواهد برای کارشناسی شرکت کند مشکلی نداره ؟

و لطفا در مورد تائیدیه تحصیلی دیپلم هم بگید چون دانشگاه گفته باید تائیدیه تحصیلی بیاره و خیلی ها گفتن ممکنه چند ماه زمان ببره آیا راهی است که فوری تائیدیه تحصیلی را دریافت کنه ؟
ممنون
خداحافظ

استاد شیفو
27-01-2016, 11:53
سلام
یکی از دوستام ترم چهارم کاردانی است و دیگه درسی ندارد یعنی دیگه باید فارغ التحصیل بشود و منتظره برای کارشناسی شرکت کند
حالا سوالی دارم ایشون برای دریافت مدرک کاردانی باید چکار کنه منظورم این است که تازه نمرات را دادند و میخواهد بدونه کی میتونه مدرک کاردانی را دریافت کند
(اگر مشکل نظام وظیفه داشته باشید . مدرک رو به هیچ وجه نمیدن . فقط در صورتی میدن که یا در مقط عبالاتر قبول شده باشید و یا مشکل خدمت نداشته باشید . حداکثر دو ماه بعد از امتحانات مدرک قابل تحویل به دانشجو است)
و سوال بعد اینکه باتوجه با اینکه دیگه کاردانی را پاس کرده الان میخواهد برای کارشناسی شرکت کند مشکلی نداره ؟
خیر ، معدل کاردانی رو هم تقریبی بزنید . یعنی هنگام شرکت در کارشناسی ، معدل فعلی تون رو وارد کنید.
و لطفا در مورد تائیدیه تحصیلی دیپلم هم بگید چون دانشگاه گفته باید تائیدیه تحصیلی بیاره و خیلی ها گفتن ممکنه چند ماه زمان ببره آیا راهی است که فوری تائیدیه تحصیلی را دریافت کنه ؟
ممنون
تاییدیه تحصیلی میرید و از دبیرستان میگیرید . منتها باید از دانشگاه نامه ببرید تا تاییدیه تحصیلی بدند.
خداحافظ

............

استاد شیفو
27-01-2016, 11:55
سلام

دوستان مشکلی دارم .

یکی از امتحانات دانشگاه نتونستم شرکت کنم . و حتی نتونستم برای حذف اون درس گواهی پزشکی ببرم .

حال به دلیل غیبت غیر موجه ، تکلیف نمره اون درس چی میشه ؟ خودکار حذف میشه ؟ یا نمره 0 براش ثبت میشه .

m.zar
28-01-2016, 09:18
نمره 0 حساب میشه دوست عزیز

tajrobenik
28-01-2016, 10:57
سلام

ممنون
خداحافظ

مراحل اداری داره.
اما مطمئن باشه همه درس ها رو پاس کرده و دیگه درسی نمونده. که اگه مونده باشه به مشکل می‌خوره.
بعدش بره و ثبت نام کنه و ادامه تحصیل بده برای کارشناسی.
ولی بازم تاکید می‌کنم هیچ درسی نمونده باشه و با دانشگاه برای کاردانی تسویه حساب کرده باشه و نامه تسویه حساب رو داشته باشه.

tajrobenik
28-01-2016, 11:00
سلام

دوستان مشکلی دارم .

یکی از امتحانات دانشگاه نتونستم شرکت کنم . و حتی نتونستم برای حذف اون درس گواهی پزشکی ببرم .

حال به دلیل غیبت غیر موجه ، تکلیف نمره اون درس چی میشه ؟ خودکار حذف میشه ؟ یا نمره 0 براش ثبت میشه .

یا همین که نمره صفر ثبت شده.
یا این که نامه بنویسید به ( دانشگاه:‌دقیق یادم نیست اسمش چی بود : شاید شورای موارد خاص)
و توی نامه توضیح بدین دلیلتون رو که امتحان شرکت نکردین.
شاید شورا موافق کرده و اون درس رو حذف کنن.

37598
31-01-2016, 11:57
سلام
دوستان کسی از وضعیت دانشگاه های سمت غرب تهران اطلاعی داره؟
کدومشون بهترند یا سطح اساتیدشون بالاست؟

jojonice
31-01-2016, 19:17
سلم
ممنون از راهنمائی ها
دوستان چه موقع ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی میاد
ممنون
خداحافظ

Amin_0913
08-02-2016, 20:07
سلم
ممنون از راهنمائی ها
دوستان چه موقع ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی میاد
ممنون
خداحافظ
Iثبت نام شروع شده

دانشگاه انفورماتیک ایران خوبه‍؟

mani89
11-02-2016, 12:24
سلام
بچه ها هر کی میتونه کمک کنه، خواهشاً جواب بده!!!
من دانشجوی مقطع کاردانی ترم 4 هستم الان کلاً واسم 29 واحد مونده.
ترم قبل مدیرگروه از روی عمد یا به صورت غیر عمد یک درسی رو که پیش نیاز 9 واحد درس دیگه بود!!!! بهم نداد.
در صورتی که من خودم در زمان انتخاب واحد اینترنتی این درس رو انتخاب کرده بودم ولی ایشون گفتند نمی تونی برداری
و درس رو حذف کردند. در صورتی که میتونستم این درس رو بردارم و مشکلی نبود.
میدونید که دانشگاه علمی کاربردی یک قانونی داره که اگه شما تنها 8 واحد درس باقیمانده داشته باشید برای فارق التحصیلی، می تونید این 8 واحد رو تو ترم تابستون بگذرونید. منم چون معدلم ترم پیشم بالای 17 بود می تونستم این ترم 22 یا 24 واحد بردارم بقیش رو بذارم تابستون، ولی این قضیه عدم رعایت پیش نیاز کار دست من داده و نمی تونم الان بیشتر از 16 واحد رو بردارم... میگن بمون تا ترم مهر!!!!!! من احتیاج خیلی ضروری دارم که مدرک رو تا تابستون بگیرم و ادامه تحصیل تا بهمن واسم مقدور نیست. به نظر شما راهی داره که بتونم اون درس پیشنیاز رو کاریش کنم؟ دانشگاه کمیسسون موارد استثنایی یا همچین چیزی نداره؟ نامه ای چیزی بنویسم؟

mani89
12-02-2016, 10:31
مدیران گرامی این نوشته قبلی منو تایید کنه 2 روز گذشت...

jojonice
12-02-2016, 23:38
سلام
لطفا فوری راهنمائی کنید در مورد ثبت نام در کارشناسی
خوب رشته ای که قبلا کاردانی ترمی را قبول شدم از گروه صنعت بود
اما الان برای کارشناسی خواستم ثبت نام کنم و تغیر رشته بدم به زیر مجموعه از گروه مدیریت و خدمات اجتمائی

خوب قسمتی که میخواهد اطلاعات رشته قبولی در کاردانی را بنویسم مثل معدل و رشته تحصیلی کاردانی و گروه آموزشی که من چون رشته صنعت بودم همین صنعت را انتخاب کردم
اما مشکل اینجاست چون تغیر رشته میخواهم بدهم اون قسمت پائینش که باید کد رشته محل برای کارشناسی را وارد کنم بدلیل اینکه مربوط به مدیریت و خدمات اجتمائی است برای همین کد را قبول نمیکند و باید اون قسمت بالا را از صنعت به مدیریت و خدمات اجتمائی تغیر بدهم تا کد محل کارشناسی را قبول کنه
خوب سوالم اینجا است اگر چنین کاری کنم در قسمت مدرک کاردانی که دارم تداخل به وجود نمیاد و بگن تو مدرکت صنعت بوده اما چرا مدیریت و خدمات اجتمائی را انتخاب کردی ؟
چون راه دیگری هم نیست و باید حتما این کار را انجام داد تا کد را قبول کنه
آیا تغییر دادن از گروه صنعت به گروه مدیریت و خدمات اجتمائی مشکلی نداره چون بعضی جا ها میگن پیوسته با ناپیوسته فرق میکنه

و لطفا در مورد کد رشته 9999 هم توضیح دهید چون در دفترچه کارشناسی گفته اگر کد رشته کاردانی شما نبود این کد 9999 را وارد کنید و در دفترچه کارشناسی اون کد رشته مرتبط به کاردانی نبود اما مثل آن بود حالا بنظرتان همونی که تغریبا اسمش مثل رشته خودم است را انتخاب کنم یا همین کد 9999 را وارد کنم

ممنون میشوم راهنما

در عکس زیر هم مشخص کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jojonice
13-02-2016, 16:52
کسی میدونه لطفا

paranoid_android
23-02-2016, 00:00
سلام.
آیا مراکز علمی کاربردی گواهی برای رتبه اول دانشگاه بین ورودی های اون ترم یا اون سال برای اون رشته بر مبنای درخواست دانشجو مثل دانشگاه های دیگه صادر می کنن؟ آیا این نامه قابلیت ترجمه داره؟ باید توسط واحد استانی تایید بشه؟ کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره؟

paranoid_android
07-03-2016, 11:27
سلام.
آیا مراکز علمی کاربردی گواهی برای رتبه اول دانشگاه بین ورودی های اون ترم یا اون سال برای اون رشته بر مبنای درخواست دانشجو مثل دانشگاه های دیگه صادر می کنن؟ آیا این نامه قابلیت ترجمه داره؟ باید توسط واحد استانی تایید بشه؟ کسی تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه داره؟

کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟

jjadm
02-04-2016, 18:57
....................

mortezaabbasi
09-04-2016, 23:07
وقت بخیر. من دفترچه ثبت نام بدون آزمون بهمن ۹۴ رو خوندم نوشته بود افراد شاغل فقط میتونن رشته مرتبط با شغل خودشون رو بخونن و همینطور کسی که دیپلم تجربی داره نمیتونه رشته های گروه ریاضی فیزیک رو انتخاب کنه! یعنی من که دادگستری کار میکنم و دیپلم تجربی دارم نمیتونم فناوری اطلاعات بخونم؟!!!! دلم رو صابون زده بودم که میتونم کلاس های بعد از ظهر و پنجشنبه جمعه رو شرکت کنم و هم شغلم رو داشته باشم هم به کلاس و درسم برسم .اینطوری باشه که خیلی بده مجبور میشم پیام نور بخونم. همینطوریه یا من اشتباه متوجه شدم؟ ممنون

jojonice
14-04-2016, 20:24
سلام
یکی از دوستان چند درس را در کاردانی قبول شد و حالا که آمده کارشناسی همان درسها را بهش دادن
و حالا سوالی دارم آیا میتونه و بره و این درسها را به دانشگاه بگه که حذف کنن ؟ چون در زمانی که کاردانی بود این درسها را قبول شد و حالا در کارشناسی همان درسها را بهش دادن
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ

محمد7966
14-04-2016, 20:31
سلام
یکی از دوستان چند درس را در کاردانی قبول شد و حالا که آمده کارشناسی همان درسها را بهش دادن
و حالا سوالی دارم آیا میتونه و بره و این درسها را به دانشگاه بگه که حذف کنن ؟ چون در زمانی که کاردانی بود این درسها را قبول شد و حالا در کارشناسی همان درسها را بهش دادن
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ
سلام

یه درخواست بده امتحانش ضرری نداره که

به هر حال دانشگاه پولی ممکنه قبول نکنه ولی امتحانش ضرری نداره البته من برای علمی کاربردی رو نمیدونم ولی تو دولتی ها درخواست میدادیم یا قبول میکردن یا نه

نمونه اش دوست من که از پیام نور دولتی قبول شد و براش بعضی از درسا رو معادل سازی کردند براش

Fusi0n
13-05-2016, 21:08
سلام خوب هستید ببخشید میشه دوستان راهنمایی کنن این شماره های دانشجویی چطوری مثلا
این کد دانشجویی مال چه رشته ای سال میدونم 93 و ترم 1 فکر کنم ولی رشته چطوری میشه فهمید.
93145002180171

Rossin
29-05-2016, 23:52
سلام خوب هستید ببخشید میشه دوستان راهنمایی کنن این شماره های دانشجویی چطوری مثلا
این کد دانشجویی مال چه رشته ای سال میدونم 93 و ترم 1 فکر کنم ولی رشته چطوری میشه فهمید.
93145002180171

فکر نکنم قانون ثابتی داشته باشه شماره دانشجویی
این که میگین عدد 1 برای ترم یک هست درست نیست که چون همه شماره دانشجویی ها ترم اول داده میشه ولی من عدد بعد از سال ورودم 1 نیست 3 بوده و برای کارشناسی 4!
ولی تمام هم رشته ای های من که در این سال وارد شدن جز 2و 4 رقم اخر بقیه شماره هاشون با من یکی بود!
باید ی سرچ بین شماره دانشجویی های رشته های مختلف دانشگاه بزنین تا متوجه بشین

lena_jfr
04-06-2016, 08:39
فوری لطف کنید جواب بدید!!!!:n13::n27::n03:
من 3ترم کارشناسی مدیریت بازرگانی غیر انتفاهی می خوندم و ترم 4 رو به خاطر شرایط کاریم نرفتم و میخوام انصراف هم بدم و بیام علمی کاربردی نزدیک خونمون. ازینور معدل کتبی دیپلمم 10/56 و معدل کل یا نهایی دیپلمم 15/60 هست،الان نمیدونم کدوم ملاکه برای ورود به علمی کاربردی،چون گفتن شرط معدل بالای 12 هستش، و اگه با همین معدل میتونم وارد شم،میتونم کاردانی حسابداری برم یا کارشناسی؟ تروخدا جواب بدید نمیدونم از کجا اطلاعات کسب کنم:n03: مسوولین هم که درست و حسابی جواب نمیدن ! دیگه امیدم به پاسخ شماست.ممنون:n12::n16::n40:

Rossin
05-06-2016, 11:57
فوری لطف کنید جواب بدید!!!!:n13::n27::n03:
من 3ترم کارشناسی مدیریت بازرگانی غیر انتفاهی می خوندم و ترم 4 رو به خاطر شرایط کاریم نرفتم و میخوام انصراف هم بدم و بیام علمی کاربردی نزدیک خونمون. ازینور معدل کتبی دیپلمم 10/56 و معدل کل یا نهایی دیپلمم 15/60 هست،الان نمیدونم کدوم ملاکه برای ورود به علمی کاربردی،چون گفتن شرط معدل بالای 12 هستش، و اگه با همین معدل میتونم وارد شم،میتونم کاردانی حسابداری برم یا کارشناسی؟ تروخدا جواب بدید نمیدونم از کجا اطلاعات کسب کنم:n03: مسوولین هم که درست و حسابی جواب نمیدن ! دیگه امیدم به پاسخ شماست.ممنون:n12::n16::n40:

سلام
برای ثبتنام از معدل کل استفاده میشه که باید دقیق نوشته بشه و در صورت مغایرت از شما ثبتنام نمیکنند.

شما برای انتخاب رشته مانعی ندارین در ابتدا کاردانی و بعد ازمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنین.

Fusi0n
05-06-2016, 14:53
فکر نکنم قانون ثابتی داشته باشه شماره دانشجویی
این که میگین عدد 1 برای ترم یک هست درست نیست که چون همه شماره دانشجویی ها ترم اول داده میشه ولی من عدد بعد از سال ورودم 1 نیست 3 بوده و برای کارشناسی 4!
ولی تمام هم رشته ای های من که در این سال وارد شدن جز 2و 4 رقم اخر بقیه شماره هاشون با من یکی بود!
باید ی سرچ بین شماره دانشجویی های رشته های مختلف دانشگاه بزنین تا متوجه بشین
این طور که متوجه شدم اون عدد بعد سال 1و 2 فقط هست و وردوی اول و دوم نشون میده 2 مثلا میشه مال ترم بهمن تا خرداد

یک سوال دیگر در ترم اول حتما باید یک سری درس که دانشگاه عنوان میکنه برداشت ؟! مثلا من نمیخوام ریاضی مهندسی بردارم پیش نیاز هیچ درسی نیست ؟!

lena_jfr
06-06-2016, 09:02
سلام
برای ثبتنام از معدل کل استفاده میشه که باید دقیق نوشته بشه و در صورت مغایرت از شما ثبتنام نمیکنند.

شما برای انتخاب رشته مانعی ندارین در ابتدا کاردانی و بعد ازمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنین.

ببخشید که دوباره سوال می پرسم، فقط محض اطمینان می پرسم که مهدل کل همون معدل 3 سال دبیرستان هست دیگه ؟ همونی که 15/60 شدم ؟ خیلی خوشحال شدم،آخه استرس داشتم که آیا نزدیک خونمون پذیرفته می شم یا نه !:n13::n12:

Rossin
09-06-2016, 14:50
ببخشید که دوباره سوال می پرسم، فقط محض اطمینان می پرسم که مهدل کل همون معدل 3 سال دبیرستان هست دیگه ؟ همونی که 15/60 شدم ؟ خیلی خوشحال شدم،آخه استرس داشتم که آیا نزدیک خونمون پذیرفته می شم یا نه !:n13::n12:

معدلی که روی مدرک دیپلمتون ثبت میشه یعنی همون 3 سال

برای علمی کاربردی خیلی لنگ معدل نباشین خیلی از رشته ها به معدل بالا نیازی ندارن

tajrobenik
11-06-2016, 01:15

استرس معدل نداشته باشین .احتمال زیاد قبولید. اسم محدودیت معدل خیلی جاها دارن اما فقط اسمش هست و چون ورودی پایین هست عملا اجرا نمیشه.

پرور
25-06-2016, 13:12
دوستان کسی از شرایط ترم های تابستانی اطلاع داره

شهریه ؟
تایم کلاسها ؟
و ...

Rossin
25-06-2016, 22:03
دوستان کسی از شرایط ترم های تابستانی اطلاع داره

شهریه ؟
تایم کلاسها ؟
و ...

شهریه اش اگر اشتباه نکنم نصف شهریه ثابت به همراه پول واحداس و زمان کلاس ها هم طولانی تر از ترم عادیه چون زمان ترم کوتاه تره تقریبا هر کلاس 3 ساعت اینطورا.

MoXa
30-06-2016, 23:54
سلام عزیزانم
من 30/11/94 کاردانی گرفتم ، بعد ثبت نام کردم یه دانشگاه اسمم دراومد ، معدلم مغایرت داشت گفتن صبر کن تا جوابش بیاد ، وقتی که اومد من از دانشگاهش بدم اومد استاداش هیز بودن ، دیگه نرفتم تا الان ، میخوام مرداد ثبت نام کنم ، میخواستم ببینم میتونم ؟ آخه مشمول خدمت هم هستم ، میگن از تاریخ فارغ التحصیلی 6 ماه فرصت هست ، میخواستم بدونم اواخر مرداد دفترچه میاد من به مشکل نمیخورم ؟؟؟

navid.zz68
01-07-2016, 01:27
سلام ثبت نامش كي هست؟

Fusi0n
01-07-2016, 15:57
من کاردانی تمام شده فقط 8 واحد مونده که میتونم تابستون بگیرم الان برای کارشناسی میتونم ثبت نام کنم و از مهر برم سر کلاس ؟! ایا ؟!

MoXa
11-08-2016, 22:09
دوستان این ماه یعنی مرداد ، ثبت نام نداره برای مهر ؟؟؟

sahar_lady021
01-09-2016, 09:19
سلام. میشه لطفا به من بگید هزینه هر ترم دانشگاه علمی کاربردی (مترجمی زبان انگلیسی )چقدر میشه حدودا؟

Zachyrock
26-09-2016, 09:08
سلام

دوستان کسی میدونه چرا جواب داشنگاه جامع علمی کاربردی رو نذاشتن هنوز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه الان 5 مهر هست و ما از شهریور ثبت نام کردیم ( ولی تو سنجش خبری نیست ) من واسه ترم یک ثبت نام کردم :n37:

Zachyrock
26-09-2016, 21:23
......................

sphinxs
11-10-2016, 01:51
امسال به دلیل فراخوان هایی که مدام تمدید میشد سرشون شلوغ بوده گویا ولی این تاخیر دیگه خیلی طولانی شده.

mojt90
13-10-2016, 19:46
سلام

دوستان یک تجربه ای دارم براتون ! پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان دانشگاه علمی کاربردی رو برای تحصیلتون انتخاب نکنید . به قدر اساتید ضعیف ، اساتید تازه کار و با سطح علمی واقعا پایین ، امکانات کم ، قوانین به شدت به ضرر دانشجو ، فضای محدود و .. داره که وقتی واردش بشوید میفهمید به نظرم پیام نور و آزاد بهترند و ارزش علمی مدارکشون بالاتره . وقتتون و عمرتون رو تو این دانشگاه به درد نخور تلف نکنید . وقتی وارد این دانشگاه شدید روزی به عقیده من می رسید .

mahdi1323
13-10-2016, 21:08
سلام

دوستان یک تجربه ای دارم براتون ! پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان دانشگاه علمی کاربردی رو برای تحصیلتون انتخاب نکنید . به قدر اساتید ضعیف ، اساتید تازه کار و با سطح علمی واقعا پایین ، امکانات کم ، قوانین به شدت به ضرر دانشجو ، فضای محدود و .. داره که وقتی واردش بشوید میفهمید به نظرم پیام نور و آزاد بهترند و ارزش علمی مدارکشون بالاتره . وقتتون و عمرتون رو تو این دانشگاه به درد نخور تلف نکنید . وقتی وارد این دانشگاه شدید روزی به عقیده من می رسید .
داداش حرف تو درسته ولی همشون که اینجوری نیستن من تبریز درس میخونم استادای دانشگاه ما که عالین

mojt90
13-10-2016, 21:11
داداش حرف تو درسته ولی همشون که اینجوری نیستن من تبریز درس میخونم استادای دانشگاه ما که عالین

اگر استاد ها را راحتی و به اصطلاح کیلویی نمره بدهند که همه دانشجویان به این استاد عالی می گویند . در این صورت دانشجویان در هنگام ورود به بازار کار میفهمند که هیچ چیزی در دانشگاه نیاموخته اند .
من تجربیاتم رو گفتم حتی انتقالی گرفتم گفتم رفتم استانی دیگر ولی ... به هر حال هر کسی که در این دانشگاه تحصیل کند این موضوع را درک میکند:n16:.

mahdi1323
13-10-2016, 23:14
اگر استاد ها را راحتی و به اصطلاح کیلویی نمره بدهند که همه دانشجویان به این استاد عالی می گویند . در این صورت دانشجویان در هنگام ورود به بازار کار میفهمند که هیچ چیزی در دانشگاه نیاموخته اند .
من تجربیاتم رو گفتم حتی انتقالی گرفتم گفتم رفتم استانی دیگر ولی ... به هر حال هر کسی که در این دانشگاه تحصیل کند این موضوع را درک میکند:n16:.
من که اینجا کیلویی نمره نگرفتم حتی تو یک درس به خاطر 75. صدم افتادم خیلی سخت گیرن اینجا

mojt90
14-10-2016, 00:00
من که اینجا کیلویی نمره نگرفتم حتی تو یک درس به خاطر 75. صدم افتادم خیلی سخت گیرن اینجا

فقط یک مورد استاد بود . مورد های دیگر براتون اتفاق نیافتاده است که

قبل از امتحانات ، برای صدور کارت باید شهریه را کامل پرداخت کنید وگرنه اجازه حضور در امتحان را نمیدهند !
برای حذف یک درس بر خلاف کلیه دانشگاه های داخل ایران باید حتما گواهی پزشکی ارائه داد !
دروس را ارائه نمی دهند تا شما ترم هایتان بیشتر شود و در نتیجه شهریه بیشتری پرداخت کنید !
مدارک تان مهم پرونده تحصیلیتان را به راحتی گم می کنند (پیشنهاد می شود همیشه از هر مدرکتون یک نخسه کپی داشته باشید)
سیستم نرم افزاری طوری طراحی شده که به علت خطا ناگهان انتخاب واحدتان از سیستم حذف می شود !
تنها یک استاد برای برخی دروس ارائه می شود !
در هر لحظه و هر ساعت برخی دروس به چارت درسی شما اضافه و یا حذف می شود !
در هر لحظه و هر ساعت قوانین عوض می شود !
حذف اضطراری به طور خنده داری در اکثر دانشگاه های علمی کاربردی ارائه نمی شود !
و .... که وقت ندارم توضیح بدم . (لطفا نقل قول نکنید .:n16:)

من حرف هامو زدم . افراد میل خودشون هست . این تجربه من بود . حال وقتی وارد این دانشگاه بشوید به صحت این حرف ها پی میبرید .
روز خوش :n16:

MrGee
15-10-2016, 14:05
دوستان کسی از نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته اطلاع داره که کی میاد؟ الان مهر تموم شد، ما کی ثبت نام کنیم کی بریم دانشگاه؟

Fusi0n
15-10-2016, 15:50
دوستان کسی از نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته اطلاع داره که کی میاد؟ الان مهر تموم شد، ما کی ثبت نام کنیم کی بریم دانشگاه؟

اره بخدا کلافه کردن گفتن بعد عاشورا اینا میاد ولی هنوز نیومده نمیدونم چرا انقدر دارن کش میدن این ورودی ها رو

37598
15-10-2016, 15:56

نگران نباشید
میاد
ما خودمون ترم بهمن بودیم
عملا بعد از عید ثبت نام کردیم و رفتیم سر کلاس
کلا هم ترم یکمون 1 ماه بود

37598
15-10-2016, 16:00
فقط یک مورد استاد بود . مورد های دیگر براتون اتفاق نیافتاده است که

قبل از امتحانات ، برای صدور کارت باید شهریه را کامل پرداخت کنید وگرنه اجازه حضور در امتحان را نمیدهند !
برای حذف یک درس بر خلاف کلیه دانشگاه های داخل ایران باید حتما گواهی پزشکی ارائه داد !
دروس را ارائه نمی دهند تا شما ترم هایتان بیشتر شود و در نتیجه شهریه بیشتری پرداخت کنید !
مدارک تان مهم پرونده تحصیلیتان را به راحتی گم می کنند (پیشنهاد می شود همیشه از هر مدرکتون یک نخسه کپی داشته باشید)
سیستم نرم افزاری طوری طراحی شده که به علت خطا ناگهان انتخاب واحدتان از سیستم حذف می شود !
تنها یک استاد برای برخی دروس ارائه می شود !
در هر لحظه و هر ساعت برخی دروس به چارت درسی شما اضافه و یا حذف می شود !
در هر لحظه و هر ساعت قوانین عوض می شود !
حذف اضطراری به طور خنده داری در اکثر دانشگاه های علمی کاربردی ارائه نمی شود !
و .... که وقت ندارم توضیح بدم . (لطفا نقل قول نکنید .:n16:)

من حرف هامو زدم . افراد میل خودشون هست . این تجربه من بود . حال وقتی وارد این دانشگاه بشوید به صحت این حرف ها پی میبرید .
روز خوش :n16:

حرفتون رو قبول دارم
ولی باید بگردید دنبال خوبهاش بگردید
البته من هیچکدوم از اینایی که واسه شما پیش اومده بود نه خودم و نه در نزدیکان و دوستان ندیدم
دانشگاه ما واسه رشته های کاردانی هم استاد دکتر میذاره

بعد اینو در نظر بگیرید که توی دانشگاه ها (به غیر از سراسری و فقط روزانه و شبانه) هیچ چیز یادتون نمیدند این خود شما هستید که باید یاد بگیرید
این دانشگاه ها برای برچسب زدن مثل مهندس و ... به درد میخوره و همش خرید مدرک با پول توی یه مدت خاصه

samfisher7
16-10-2016, 23:04

سلام
دیروز زنگیدم ساختمان مرکزی
یه خانومی خی لی بی حوصله و بی حال جواب داد
که به احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه همین هفته نتیجه میاد رو سایت
اگه نیومدم که دوباره باید پیگیری کنیم

MrGee
17-10-2016, 09:00
سلام
دیروز زنگیدم ساختمان مرکزی
یه خانومی خی لی بی حوصله و بی حال جواب داد
که به احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه همین هفته نتیجه میاد رو سایت
اگه نیومدم که دوباره باید پیگیری کنیم

مرسی :n40:

hamid_diablo
21-10-2016, 13:17
سلام دوستان

برادر من برای ورودی بهمن ماه ثبت نام کرده و قبول شده ؟
کاردانی به کارشناسی
کی باید ثبت نام کنه؟

amirb95
19-11-2016, 03:42
دوستان کسی از دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 11 تهران چیزی میدونه؟
میخوام کاردانی حسابداری مالی ثبت نام کنم
یه سریا میگن آزاد خوبه
کسی هست راهنمایی کنه؟

پرور
20-12-2016, 16:23
بچه ها یک سوال
من به دلیل گرفتاری های زیاد شغلی حدود 1.5 ماه دانشگاه نرفتم ، یعنی هر درس 6 جلسه ، به نظرتون بهترین راه و بهانه ای که برای مجاز کردنشون می شه انجام دادا چیه .

مثلا گواهی از پزشکی بیمارستانی چیزی می شه ردیف کرد یا راه حل بهتری هم داره

samfisher7
22-12-2016, 20:54
بچه ها یک سوال
من به دلیل گرفتاری های زیاد شغلی حدود 1.5 ماه دانشگاه نرفتم ، یعنی هر درس 6 جلسه ، به نظرتون بهترین راه و بهانه ای که برای مجاز کردنشون می شه انجام دادا چیه .

مثلا گواهی از پزشکی بیمارستانی چیزی می شه ردیف کرد یا راه حل بهتری هم داره

از بچه های اون دانشگاتون بپرس
ولی به نظرم یه سر اموزش دانشگاه بروببین مزه دهن اونا چیه چی میگن؟

[Mohsen]
21-01-2017, 19:37
سلام دوستان

برای مقطع کارشناسی به نظرتون همین علمی کاربردی بهتره یا سما؟

Fusi0n
23-01-2017, 17:23
دوستان کسی موسسه آموزش عالی آزاد مدیریت و فناوری امیرکبیر میشناسه در تهران خیابان افریقا ؟!
چطوری هست ؟ استاد اذیت نمیکنن ؟!

Fusi0n
22-02-2017, 17:25
دوستان کسی موسسه آموزش عالی آزاد مدیریت و فناوری امیرکبیر میشناسه در تهران خیابان افریقا ؟!
چطوری هست ؟ استاد اذیت نمیکنن ؟!

دوستان کسی نمیشناسه اینجا چطوری میشه فهمید خوب
خودم دانشجو دانشگاه فناوری اطلاعات شهرداری تهرانم ولی این ترم واقعا افتضاح شده خیلی وضعیت بد.

ali_agha1981
09-02-2018, 17:25
سلام من دیپلم انسانی دارم و شاغل هستم....هر روز تا ساعت 17 سرکار هستم بجز پنج شنبه و جمعه ها ....
میخواستم در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1) فرق پودمانی با ترمی چی هست ؟ بنظرتون من پودمانی بخونم یا ترمی ؟
2) اینکه تهران کدام دانشگاه درس بخونم میتونم انتخاب کنم ؟؟
3) پیش دانشگاهی نرفتم ! باید برم ؟
4) من معدل دیپلم پایین هست حدود 12.5 ... آیا معدلم دیپلمم در انتخاب دانشگاه مورد نظر علمی کاربردی تاثیر داره ؟

37598
10-02-2018, 09:24
سلام من دیپلم انسانی دارم و شاغل هستم....هر روز تا ساعت 17 سرکار هستم بجز پنج شنبه و جمعه ها ....
میخواستم در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1) فرق پودمانی با ترمی چی هست ؟ بنظرتون من پودمانی بخونم یا ترمی ؟
2) اینکه تهران کدام دانشگاه درس بخونم میتونم انتخاب کنم ؟؟
3) پیش دانشگاهی نرفتم ! باید برم ؟
4) من معدل دیپلم پایین هست حدود 12.5 ... آیا معدلم دیپلمم در انتخاب دانشگاه مورد نظر علمی کاربردی تاثیر داره ؟

سلام
1) علمی کاربردی فقط ترمی میگیره فقط مگه در شرایط خاص
2) معمولا اولین انتخابت قبول میشی پس دقت کن
3) پیش دانشگاهی مهم نیست فقط مدرک دیپلم میخواد
4) معدلم هیچ ربطی نداره

hesam68
13-07-2018, 18:48
سلام. تاریخ شروع ثبتنام ترم مهر ۹۷ کارشناسی حرفه ای مشخص هست؟؟

samfisher7
03-01-2019, 20:51
سلام. تاریخ شروع ثبتنام ترم مهر ۹۷ کارشناسی حرفه ای مشخص هست؟؟
اگر تاریخشو اطلاع ندارید به نظرم زنگ بزنید
بهتر مطلع میشید
یا اون دانشگاهی که مدنظرتونه
از قسمت اموزشش بپرسید