PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

Rossin
24-02-2015, 00:36
دوستان سلام
راستش جواب من تو سوالات شما نبود
من برای کارم مجبور برم علمی کاربردی رشته مدیریت امور اداری افتادم
ترم اولی هم هستیم بهمن ماه چند تا کلاس که رفتم دیدم همه استاد ها از اون اول میگن نه جزوء میدن نه کتاب اون چیزهایی که توضیح میده یا می نویسه باید یاد بگیری!
من اصلا کشش درس های مثل اصول حسابداری1 و ریاضی و زبان ندارم و واقعا به این درس های علاقه ندارم ولی بعضی ها مثل خوندنی را علاقه شدید دارم
نمی دونم شاید اولشه دارن این جوری میگن ولی می خوام مطمئن شم موقع امتحان قبول می کنند یا چیزی میدن بخونیم قبول شیم؟اگر واقعا باید خودمون یاد بگیریم من بذارم درس رو کنار
کاردانی هستم تو تهران
ممنون میشم خیالم رو راحت کنید

سلام
ببینید این نوع رفتار استاد اصلا در خورد کاردانی و علمی کاربردی نیست ! به ماهم زیاد میگفتن اما اخر ترم جزوه دادن استاد و ما خوندیم ازش
ببینید برای ریاضی و حسابداری و کلا درس هایی اینجوری نمیشه جزوه نداد اما استادا چیزی رو هم دیکته نمیکنن و هرچی مینویسن شماهم باید بنویسید و برای خودتون جزوه درست کنید.روش درس خوندن دانشگاهی اینه.
برای بعضی از دروس عمومی و زبان ممکنه کتاب معرفی کنن یا خودشون جزوه ای بدن و شما کپی کنید.

کشش این درس هارو نداشتن بحث دیگه ایه و بلاخره باید پاس کنید چون ممکنه پیشنیاز بعضی از دروس ترم دوم باشه و مهمه. اگر درس فقط خوندی دوست داشتین باید رشته ای میخوندین که ریاضیات و امثالهم نداشته باشه
استادا ترم اول یکم سخت میگیرن که شما بیوفتین روی دور درس خوندن و از اب بندی در بیارید :n02:
استادای علمی کاربردی در اکثر موارد راه میان با دانشجویان کارمند و اگر نمره برگه جوری باشه نمره قبلی رو میدن بهتون . شما جوری بخونید نمره قبولی رو بگیرید فقط.

علمی کاربردیه اقا پیام نور نیست که خود خوان باشه! جای نگرانی نداره.
بازهم با همکلاسیا حرف بزنید و ته کار استادو در بیارید و اگر مشکلی خاصی داشت به اموزش بگید براتون رفع میکنه اما نه فقط یه نفر بره بگه!کل کلاس با هم متحد باشند.

migmig3000
24-02-2015, 18:23
دوستان حداقل چند نفر کلاس تشکیل میشه ؟ انتخاب واحد کردیم فقط 8 نفر درس رو برداشتن :n04:

حد نصاب که 15 نفره. ولی گاهی اوقات که تعداد کمتره ممکنه شهریه اون درس رو افزایش بدن که کلاسش تشکیل بشه!

[Mohsen]
24-02-2015, 21:42
سلام دوستان، یک سوال: با مدرک کاردانی علمی کاربردی میشه برای دانشگاه آزاد در یک رشته دیگه ثبت نام کرد (مثلا کاردانی حسابداری علمی کابردی به کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد)؟

ArashMiniStar
24-02-2015, 22:49
;8557115']سلام دوستان، یک سوال: با مدرک کاردانی علمی کاربردی میشه برای دانشگاه آزاد در یک رشته دیگه ثبت نام کرد (مثلا کاردانی حسابداری علمی کابردی به کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد)؟
اره

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

[Mohsen]
24-02-2015, 23:11
اره

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

میشه یکم توضیح بدید که به چه صورته؟ طول دوره کارشناسی به طور معمول 4 سال هست، در اون صورت چطور میشه؟

paranoid_android
25-02-2015, 12:05
;8557204']میشه یکم توضیح بدید که به چه صورته؟ طول دوره کارشناسی به طور معمول 4 سال هست، در اون صورت چطور میشه؟
شما اگر کاردانی دارید، میتونید توی کارشناسی ناپیوسته شرکت کنید که دوره 2 ساله هست، البته اگر کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شما متجانس نباشه باید چند واحد رو بصورت جبرانی بگذرونید.

igi jones
08-03-2015, 08:37
سلام
دوستان من یک درس و پیش نیازش را به صورت همنیاز دریک ترم اخذ کرده ام .

حال اگر درس پیش نیاز را قبول نشوم . آیا نمره آن درس دیگر را قبول میکنند ؟ با توجه به این که هر دو درس در یک ترم اخذ شده اند ؟

hamid_diablo
08-04-2015, 15:06
سلام دوستان

ثبت نام ارشد برای علمی کاربردی چه ماه هایی انجام میشه؟

در سال فقط 1 بار ورودی میگیرن؟

Rossin
08-04-2015, 16:16
سلام دوستان

ثبت نام ارشد برای علمی کاربردی چه ماه هایی انجام میشه؟

در سال فقط 1 بار ورودی میگیرن؟

سلام
بله ثبتنام فقط سالی یکبار در دی ماه به مدت 10 روز شروع میشه و در اردیبهشت ماه هم ازمون برگذار میشه.

hamid_diablo
08-04-2015, 21:31
سلام
بله ثبتنام فقط سالی یکبار در دی ماه به مدت 10 روز شروع میشه و در اردیبهشت ماه هم ازمون برگذار میشه.

حالا اگه سرباز باشم و سربازیم تا تیر ماه تموم بشه میتونم تو امتحانش شرکت کنم؟

یعنی شرایطی نداره من مهر ماه سال دیگه سر کلاس باشم ؟

Rossin
11-04-2015, 22:20
حالا اگه سرباز باشم و سربازیم تا تیر ماه تموم بشه میتونم تو امتحانش شرکت کنم؟

یعنی شرایطی نداره من مهر ماه سال دیگه سر کلاس باشم ؟

بله امکانش هست .
فقط سالی یکبار پذیرش میشه دیگه فرصتی ندارید که! متسفانه شرایطی نداره.

استاد شیفو
12-04-2015, 16:22
سلام
دوستان نخدید ها ..:n02:

وقتی یکی یک درس رو در کلاشناسی 3 باز نمره زیر 10 بگیرد . وضعیت آن درس چه میشود ؟

Rossin
12-04-2015, 18:42
سلام
دوستان نخدید ها ..:n02:

وقتی یکی یک درس رو در کلاشناسی 3 باز نمره زیر 10 بگیرد . وضعیت آن درس چه میشود ؟

سلام

وضعیت مشخصه! شما در آن درس مردود شدین و باید بازهم اخذش کنید تا نمره قبولی بگرید.

استاد شیفو
12-04-2015, 19:07
سلام

وضعیت مشخصه! شما در آن درس مردود شدین و باید بازهم اخذش کنید تا نمره قبولی بگرید.

سلام

شنیده بودم از از سه بار مردودی البته فقط برای یک درس ، بالاترین نمره مردودی رو به عنوان نمره نهایی ثبت میکنن.

migmig3000
13-04-2015, 15:41
سلام

شنیده بودم از از سه بار مردودی البته فقط برای یک درس ، بالاترین نمره مردودی رو به عنوان نمره نهایی ثبت میکنن.

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط وقتی اون درس رو در ترم های بعد بالای 14 بگیرید نمره های مردودی قبلی درس در معدل لحاظ نمیشه.

Rossin
15-04-2015, 10:50
سلام

شما خب مجدد هم میتونید اون درس رو اخذ کنید اگه نمره بالاتر از 10 بگیرید چی؟ نمره بالای ده ثبت میشه براتون. تا جایی که میدونم اگر نمره بالای 10 بیارید مردودی ها ثبت نمیشه براتون.

shuhin
17-04-2015, 00:20
سلام دوستان
دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع کی میاد تقریبا؟؟؟

Rossin
17-04-2015, 11:24
سلام دوستان
دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع کی میاد تقریبا؟؟؟

سلام
دفترچه پذیرش مهر ماه توی مرداد ماه میاد
پارسال 5/18 اومد

migmig3000
17-04-2015, 21:09
دوستان اگه دانشگاه در حق دانشجو یه اشتباهی مرتکب شده باشه و واحد استانی هم پاسخگو نباشه به چه صورت میشه از طریق علمی کاربری کل اقدام کرد؟

استاد شیفو
18-04-2015, 10:06
دوستان اگه دانشگاه در حق دانشجو یه اشتباهی مرتکب شده باشه و واحد استانی هم پاسخگو نباشه به چه صورت میشه از طریق علمی کاربری کل اقدام کرد؟

متاسفانه باید رفت مرکزی تهران و اونجا شکایت کرد .

migmig3000
18-04-2015, 12:26
متاسفانه باید رفت مرکزی تهران و اونجا شکایت کرد .

ممنون از پاسختون. آدرس علمی کاربردی مرکزی رو دارید؟

استاد شیفو
18-04-2015, 12:45
ممنون از پاسختون. آدرس علمی کاربردی مرکزی رو دارید؟

فقط مدارک مورد قبول مانند صدای ضبط شده ، پرینت از مشکل و ... رو با خودتون ببرید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tajrobenik
11-05-2015, 00:44
می خوام برم علمی کاربردی رو شروع کنم.

چه جوری معلوم می شه کدوم دانشگاه بهتر هست!؟
مثلا من یک رشته شبکه کامپیوتر انتخاب کردم ... توی مشهد هم چند تا دانشگاهی هست که این رشته رو ارائه می ده از کجا معلوم می شه کدوم بهتره؟
من استاد های دانشگاه برام مهم هست...
---------- و در کل دسته بندی های دانشگاه علمی کاربردی جوریاست؟

Rossin
12-05-2015, 11:24
می خوام برم علمی کاربردی رو شروع کنم.

چه جوری معلوم می شه کدوم دانشگاه بهتر هست!؟
مثلا من یک رشته شبکه کامپیوتر انتخاب کردم ... توی مشهد هم چند تا دانشگاهی هست که این رشته رو ارائه می ده از کجا معلوم می شه کدوم بهتره؟
من استاد های دانشگاه برام مهم هست...
---------- و در کل دسته بندی های دانشگاه علمی کاربردی جوریاست؟

سلام
استاد ها ممکنه در چند واحد تدریس کنن ولی اون واحد ها از نظر نظم و امکانات باهم متفاوت باشن.
بنظرم قبل از انتخاب واحد تحصیلی یه سری بهشون بزنید و با دانشجوهاش حرف بزنید و مشورت کنید.
من برای کاردانیم همینجوری واحدمو انتخاب کردم و خیلیارو هم دیدم که میومدن از ما میپرسیدن در مورد این واحد و استاداش!
استادای ما با استادای واحدی که نزدیکمون بود یکی بود ولی سطح کلاس کاری و نظم واحد ما کجا و واحد نزدیک کجا!

kamrantak
13-05-2015, 10:28
سلام دوستان ما که ترم اولی هستیم و توی واحدی هستیم که از همه لحاظ به عنوان یه واحد سختگیر شناخته میشه.
حالا به خاطر تداخل امتحانات با ماه مبارک رمضان، گفتند امتحانات رو برخلاف تقویم آموزشی میخوان زودتر بگیرن. و این یعنی فشرده شدن کلاس ها و ایجاد کلاس های جبرانی در زمان های غیر معقول (با توجه به شاغل بودن اکثر دانشجوهای این مرکز)!
حالا میخوام بپرسم اصلا چنین اجازه ای داره که یه مرکز اینکارو بکنه ای کلا اینجوریه؟
کلا این مرکز که ما داریم توش درس میخونیم تافته جدا بافته است.نه امکاناتی داره نه خدماتی ارائه میدن....با توجه به شهریه ای که می گیرن.شهریه رو که گرفتند حالا اینور سال هم که گفتن به غیر از 15% یه صد و خرده ای هم باز باید بدیم....:n34:

tajrobenik
13-05-2015, 12:48
شهریه دانشگاه علمی کاربردی چه طوریاست>؟ وام و قسطی و این موارد هم دارن یا نه ؟ انتخاب رشته کاردانی برای ادامه تحصیل و کارشناسی علمی کاربردی تاثیر گذار هست یا نه ؟ مثلا یک کاردانی بریم بعد بگن دیگه نمی تونی کارشناسی شرکت کنی یا مثلا اگه کاردانی فلان رشته رو می رفتی کارشناسی بهتر می تونستی ادامه بدی؟

tajrobenik
13-05-2015, 13:01
من که باید تا آخر کاردانی باشم چون رشتم رو کارشناسی دانشگاه معتبر داره برای همین باید بخونم کاردانی رو بگیرم و کارشناسی برم یه دانشگاه واقعی:n02:

این جمله رو می شه بیشتر توضیح بدین ؟ این که منظورتون از دانشگاه واقعی چی هست....
رشتم رو کارشناسی دانشگاه معتبر داره یعنی چی؟

در کل این تشخصی دانشگاه معتبر چیه و این رشته معتبر ....

و می شه بگین چه طوری حظوری پرس و جو کنم؟ یعنی برم دانشگاه بعدم تو دانشگاه که رام نمی دم و باز چه طوری دانشجو پیدا کنم و و چه طوری شروع به صحبت در این مورد؟ .... شما ها که تو دانشگاه هستین می شه برای من پرس و جو کنید...؟

سلام دوستان دیروز زنگ زدن بهمون رفتیم جلسه توجیهی داشتند.ولی آخرش ما رو مجبور به تغییر رشته به آی تی می کنند.رشته شبکه جالب بود که فقط دو نفر ثبت نام کردند:n08:
حالا ما ده دوازده نفر بودیم.حالا به ما گفتند ترم اول که مشابه هم هست درسا با آی تی ها بخونید تا بعد.پرسیدم ما همون نرم افزار می مونیم دیگه گفتند نه .لوب کلامشون:سازمان به ما این اجازه رو میده که شما رو به زور تغییر رشته بدیم.حالا یه سوالی میشه یه ترم اینجا بخونم با آی تی بعد ترم دو رو مرخصی بگیرم(اصلا مرخصی داره؟) بعد با ترم دوم دوره های بعد واحد های دیگه بخونم؟ یا میگین کلا خودمون رو بدیم دست اینا و اینقدر حساس نشیم؟آخه آی تی کجا و برنامه نویسی (نرم افزار)کجا:n34:

شبکه دو نفر!!!؟!؟!؟
من می خواستم شبکه کامپیوتر برم!؟ یعنی با این اوصاف باید بی خیال این موضوع بشم؟

hossein019940
13-05-2015, 13:34
این جمله رو می شه بیشتر توضیح بدین ؟ این که منظورتون از دانشگاه واقعی چی هست....
رشتم رو کارشناسی دانشگاه معتبر داره یعنی چی؟

در کل این تشخصی دانشگاه معتبر چیه و این رشته معتبر ....

و می شه بگین چه طوری حظوری پرس و جو کنم؟ یعنی برم دانشگاه بعدم تو دانشگاه که رام نمی دم و باز چه طوری دانشجو پیدا کنم و و چه طوری شروع به صحبت در این مورد؟ .... شما ها که تو دانشگاه هستین می شه برای من پرس و جو کنید...؟

دانشگاه علمی کاربرد اصلا رو حساب دانشگاه نباید شناخت کلا طرز کاراش و ....خیلی چیزازی دیگه فرق میکنه هر واحد با واحد دیگه یه جورایی فکر کنم هر واحدی برای خودش یه برنامه ای دارن.تابلوی دانشگاه رو عوض کردن به جای وزارت علوم زدن وزارت کشور:D
شهریش که برای کاردانی که ما میدیم 315 تومن ثابته هست زیاد تفاوتی با غیرانتفایی ها نداره من ترمی 850 دارم میدم با آزاد تفاوت داره
وام هم که باید کارمندی ببری که فیش حقوقی داشته باشه حالا ممکنه بعضی ها هم چک قبول کنن-منظورت رو متوجه نشدم اگه منظورت اینکه کاردانی این رشته رو داشته باشن و کارشناسی این واحد این رشته رو نده خوب میری یه واحد دیگه میگیری یا یه دانشگاه دیگه

The R2R
14-05-2015, 12:05
1-بعضیا میگن مدرک علمی کاربردی به آزاد نمیرسه صحت داره؟
2-چرا شهریه علمی کاربردی کم تر از آزاده؟
3-سطح کدوم بالاتره از چه لحاظ؟
مرسی

Rossin
15-05-2015, 20:59
مرسی

سلام

هر دو دانشگاه مدارکشون مهر وزارت علوم میخوره و معتبر هست ولی برای استخدام دولتی الویت اخر رو داره
شهریه اش از دانشگاه ازاد کمتره چرا چون کلا سیستم مدیریتیش با دانشگاه ازاد فرق داره و تحت نظارت دانشگاه جامع است.
از چه لحاظ سطحشون بالاتره؟ تقریبا هر استادی که علمی کاربردی تدریس داره ازادم تدریس داره و در بعضی از واحد ها استادهای دانشگاه دولتی یعنی استاد تمام ها در برخی از رشته ها در علمی کاربردی هم تدریس دارند.

s.k.y
15-05-2015, 21:04
مرسی

دانشگاه علمی و کاربردی معتبره اما در عمل خواهان زیادی نداره .

اولیت استخدام ها اکثرا به این صورت است : 1- دولتی 2- پیام نور 3- آزاد 4- علمی و کاربردی 5- غیر انتفاعی

The R2R
15-05-2015, 21:22
من الان کاردانی میخوام بخونم و قصد دارم تا کارشناسی ادامه بدم ، بعضیا میگن کاردانی رو علمی کاربردی بخون و کارشناسی رو آزاد بخون بعضیا هم بر عکس اینو میگن !

ما ام لنگ در هوا موندیم :n29:

s.k.y
15-05-2015, 21:54
من الان کاردانی میخوام بخونم و قصد دارم تا کارشناسی ادامه بدم ، بعضیا میگن کاردانی رو علمی کاربردی بخون و کارشناسی رو آزاد بخون بعضیا هم بر عکس اینو میگن !

دوستانون دقیقا درست میگند . مدرک کارشناسی رو از ازاد بگیرید . علمی کاربردی فقط برای کاردانی خوبه و نه بیشتر ...

Rossin
15-05-2015, 22:02

چه رشته ای میخواهید برای کاردانی بخونید؟
ببینی بعضی از رشته های خاص هستن مثل لژستیک بنادر و .. که خاص هستن و فقط علمی کاربردی اون هارو ارائه میده
ولی برای بقیه رشته هایی که عام هستن مثل نرم افزار و معماری و ... اگر اون هارو در علمی کاربردی بخونید برای کاردانی توی کارشناسی به مشکلی نمیخورید برعکسشم همینطور.

اغلب کاردانی رو علمی کاربردی میخونن کارشناسی رو ازاد و غیر انتفاهی
شماهم بهتره این کارو کنید

The R2R
15-05-2015, 22:06
دوستانون دقیقا درست میگند . مدرک کارشناسی رو از ازاد بگیرید . علمی کاربردی فقط برای کاردانی خوبه و نه بیشتر ...

اون موقع بخوام با مدرک کاردانی علمی کاربردی استخدام بشم بهم گیر میدن درسته؟!

s.k.y
15-05-2015, 22:13
اون موقع بخوام با مدرک کاردانی علمی کاربردی استخدام بشم بهم گیر میدن درسته؟!

گیر نمیدن ولی استخدام سخت میشید .

من فکر کردم الان در حال مطالعه کاردانی هستید . اگر هنوز کاردانی نخوندید ازاد بهترین گزینه هست . بدون کنکور هم که شده جدیدا . شهریه فرق زیادی نمیکنه اما بسیار بهتر از علمی و کاربردیست !!!

The R2R
15-05-2015, 22:16
چه رشته ای میخواهید برای کاردانی بخونید؟
ببینی بعضی از رشته های خاص هستن مثل لژستیک بنادر و .. که خاص هستن و فقط علمی کاربردی اون هارو ارائه میده
ولی برای بقیه رشته هایی که عام هستن مثل نرم افزار و معماری و ... اگر اون هارو در علمی کاربردی بخونید برای کاردانی توی کارشناسی به مشکلی نمیخورید برعکسشم همینطور.

اغلب کاردانی رو علمی کاربردی میخونن کارشناسی رو ازاد و غیر انتفاهی
شماهم بهتره این کارو کنید

رشته اصلیم الکتروتکنیک هست ، والا از شما پنهون نباشه من به طراحی وب و برنامه نویسی هم علاقه دارم و علمی کاربردی چون میشه توش انتخاب رشته کرد بخاطر این وسوسم کرده اما میخوام همون برق رو بخونم در کنارش طراحی وب هم از بیرون یاد بگیرم

The R2R
15-05-2015, 22:20
گیر نمیدن ولی استخدام سخت میشید .

من فکر کردم الان در حال مطالعه کاردانی هستید . اگر هنوز کاردانی نخوندید ازاد بهترین گزینه هست . بدون کنکور هم که شده جدیدا . شهریه فرق زیادی نمیکنه اما بسیار بهتر از علمی و کاربردیست !!!

نه الان واسه کنکور هم نوشتم ولی بعید میدونم رتبه بیارم ، آزاد خیلی هزینش سنگینه ، کاش یکی به من توضیح بده دلیل اینکه آزاد انقدر هزینش بالاست چیه؟!

s.k.y
16-05-2015, 08:13
نه الان واسه کنکور هم نوشتم ولی بعید میدونم رتبه بیارم ، آزاد خیلی هزینش سنگینه ، کاش یکی به من توضیح بده دلیل اینکه آزاد انقدر هزینش بالاست چیه؟!

اینو بگم . فرق هزینه آزاد با علمی کاربردی حدودا 200 تومن هست . و این ارزش دارد . وقتی وارد دانشگاه علمی وکاربردی بشید ارزو میکنید ای که چند برابر شهریه بیشتر میدادید و دانشگاه ازاد میرفتید .

Rossin
16-05-2015, 12:19
اینو بگم . فرق هزینه آزاد با علمی کاربردی حدودا 200 تومن هست . و این ارزش دارد . وقتی وارد دانشگاه علمی وکاربردی بشید ارزو میکنید ای که چند برابر شهریه بیشتر میدادید و دانشگاه ازاد میرفتید .

اگر شما ناراضی بودید دلیل بر این نیست که تمام واحد ها بد باشن!
دانشگاه ازاد هم همچین اش دهن سوزی نیست و نسبت به شهریه ای که میگیره امکاناتی نداره.

پس بهتره طرف حق باشیم و کسی رو تحریک نکنیم

s.k.y
16-05-2015, 12:29
اگر شما ناراضی بودید دلیل بر این نیست که تمام واحد ها بد باشن!
دانشگاه ازاد هم همچین اش دهن سوزی نیست و نسبت به شهریه ای که میگیره امکاناتی نداره.

پس بهتره طرف حق باشیم و کسی رو تحریک نکنیم

خیلی چیز ها هست که تنها مربوط به واحد ما نیست که نمیدونم اطلاع دارید یا نه !!!

سامانه سجاد یا همون سیستم سراسری علمی و کاربردی ، قوانین تو خالی و غیر قابل باور ، سیستم آموزشی بسیار نامنظم ، و ....

دانشگاه آزاد هر چند اش دهنسوزی نباشه اما 10 برابر از دانشگاه علمی و کاربردی بهتر است . نظم ، قوانین اساسی و منظم ، سیستم آموزشی بدون مشکل ، سیستم اینترنتی بسیار منظم و طبق قانون و ...

برای من مهم نیست . من وظیفه داشتم تجربیات خودم رو بگم . هر کس هم حرف منو قبول نداره بره واحد علمی و کاربردی شهرشون از هر تعداد دانشجو که دلش میخوا بپرسه که آیا راضی هستند از وضعیت و اوضاع این دانشگاه یا خیر ...

بسیاری فقط برای شهریه کمتر علمی و کاربردی را انتخاب کردند . در صورتی که اگر شهریه ازاد برابر بود چه بسا آنجا رو انتخاب میکردند .

خیلی ها علمی و کاربردی رو اصلا در حد دانشگاه نمیدوند .

The R2R
16-05-2015, 12:32
از لحاظ راحت پاس کردن واحد چی؟ فرقی دارن باهم؟!
من شنیدم دانشگاه آزاد پیر میکنه آدمو تا بتونی ازش مدرک بگیری زمانش نسبت به علمی کاربردی بیشتره

The R2R
16-05-2015, 13:00
خیلی چیز ها هست که تنها مربوط به واحد ما نیست که نمیدونم اطلاع دارید یا نه !!!

سامانه سجاد یا همون سیستم سراسری علمی و کاربردی ، قوانین تو خالی و غیر قابل باور ، سیستم آموزشی بسیار نامنظم ، و ....

دانشگاه آزاد هر چند اش دهنسوزی نباشه اما 10 برابر از دانشگاه علمی و کاربردی بهتر است . نظم ، قوانین اساسی و منظم ، سیستم آموزشی بدون مشکل ، سیستم اینترنتی بسیار منظم و طبق قانون و ...

برای من مهم نیست . من وظیفه داشتم تجربیات خودم رو بگم . هر کس هم حرف منو قبول نداره بره واحد علمی و کاربردی شهرشون از هر تعداد دانشجو که دلش میخوا بپرسه که آیا راضی هستند از وضعیت و اوضاع این دانشگاه یا خیر ...

بسیاری فقط برای شهریه کمتر علمی و کاربردی را انتخاب کردند . در صورتی که اگر شهریه ازاد برابر بود چه بسا آنجا رو انتخاب میکردند .

خیلی ها علمی و کاربردی رو اصلا در حد دانشگاه نمیدوند .

شما مث که خیلی دلتون پره ، شما خودت آزاد رفتی؟

s.k.y
16-05-2015, 15:48
شما مث که خیلی دلتون پره ، شما خودت آزاد رفتی؟

من کارشناسی هستم و چون تا حالا نصف راه رو رفتم نمیتونم نیمه کاره رها کنم . وگرنه میرفتم آزاد .

برای من مهم نیست . شما هر جا دلتون خواست برید ثبت نام کنید . بعدا چند ترم بعدش به حرف های من میرسید .

The R2R
16-05-2015, 16:46
من کارشناسی هستم و چون تا حالا نصف راه رو رفتم نمیتونم نیمه کاره رها کنم . وگرنه میرفتم آزاد .

برای من مهم نیست . شما هر جا دلتون خواست برید ثبت نام کنید . بعدا چند ترم بعدش به حرف های من میرسید .

نظر شما واسه من خیلی مهمه چون شما تجربه کردید و میدونید چی به چیه ، کاردانی هم علمی کاربردی بودید؟

paranoid_android
16-05-2015, 20:34
بنده هم کاملا موافقم که اغلب واحدهای دانشگاه های آزاد از نظر نظم و انضباط آموزشی، اساتید و سایر امکانات به مراتب بهتر از واحدهای علمی کاربردی هستن..
به نظر بنده بیش از 90 درصد واحدهای علمی کاربردی حداقل استانداردهای لازم برای برگزاری دوره های کارشناسی رو ندارن!
متاسفانه خیلی از اساتیدی که نمی تونن توی دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیرانتفایی ها تدریس کنن، براحتی توسط واحدهای علمی کاربردی جذب میشن!
بنده شاگرد اول مهندسی شبکه ورودی بهمن 92 یکی واحد های علمی کاربردی وابسته به شرکت مخابرات هستم با معدل بالای 19.

tajrobenik
17-05-2015, 12:00
............ فقط می خواستم بگم من هنوز دانشگاه علمی کاربردی نرفتم اما دارم بحث هاتون رو می خونم ...

و تحقیقاتی که کردم ...:
خلاصه مقایسه دانشگاه علمی کاربردی با آزاد:
پول کمتری می گیره.
راحت تر نمره می گیری.
مدرکش هم خیلی فرق نمی کنه ( شاید یکم پایین تر باشه)
بی نظم و خیلی مشخص نیست کلاس ها چه طوری هست و برگزار شده یا نشده و یا ...
سن ها نسبتا بالا تر هست.
بیشتر کابردی هست

خوب :

برای شخصی که بخواد کار کنه و درس بخونه و فقط داشتن یک اسم کاردانی براش مهم هست و خیلی این که چه مدل دانشگاهی بود که فرقی نمی کنه. و سن و سالی ازش گذشته: همه ی این گزینه ها مثبت هست!
مثلا تو یک شرکت خصوصی از شما کار می خواد نه مدرک اما اگه یک مدرک جهت اسم داشته باشی که چه بهتر.

The R2R
17-05-2015, 21:58
امکانش هست زودتر از آزاد مدرک گرفت؟

s.k.y
17-05-2015, 22:06
............ فقط می خواستم بگم من هنوز دانشگاه علمی کاربردی نرفتم اما دارم بحث هاتون رو می خونم ...

و تحقیقاتی که کردم ...:
خلاصه مقایسه دانشگاه علمی کاربردی با آزاد:
پول کمتری می گیره.
راحت تر نمره می گیری.
مدرکش هم خیلی فرق نمی کنه ( شاید یکم پایین تر باشه)
بی نظم و خیلی مشخص نیست کلاس ها چه طوری هست و برگزار شده یا نشده و یا ...
سن ها نسبتا بالا تر هست.
بیشتر کابردی هست

خوب :

برای شخصی که بخواد کار کنه و درس بخونه و فقط داشتن یک اسم کاردانی براش مهم هست و خیلی این که چه مدل دانشگاهی بود که فرقی نمی کنه. و سن و سالی ازش گذشته: همه ی این گزینه ها مثبت هست!
مثلا تو یک شرکت خصوصی از شما کار می خواد نه مدرک اما اگه یک مدرک جهت اسم داشته باشی که چه بهتر.

دقیقا درسته .

اصلا بنیاد علمی و کاربردی برای شاغل ها ایجاد شده . کسانی که شاغل هستن و فقط دنبال یک مدرگ هستند که افزایش حقوق برای انها داشته باشد . بهترین گزینه است .

اما کسانی که میخواهند وارد بازار کار شوند اصلا خوب نیست .

Amin_0913
18-05-2015, 21:26
دانشگاه علمی کاربردی خوب برای رشته نرم افزار بدون کنکور که شرط معدل هم نداشته باشه چی سراغ دارید؟
تهران و اصفهان

hossein019940
26-05-2015, 16:37
دوستان یه سوال در مورد امتحانات
یکی از استادای ما از عید به این طرف 3 بار کلاس اومده این هفته هم که کلاس داشتیم نیومده الانم تو کارت ورود به جلسه نه تاریخی از امتحان این استاد نه چیزی این که امتحانش عملی هست برای همین ننوشته
هیچ اطلاعی هم نداد بهمون که امتحان چه تاریخی داریم
آموزش بهش گیر نمیده که چرا امتحان نگرفتی و نمره ندادین؟
آخه چند روز پیش که کلاس داشتیم زنگ زدن بچه ها گفت یادم رفته :n08::n08::n08:
میخوام بگم که چقدر بیخیاله

The R2R
05-06-2015, 15:53
دوستان مدرک علمی کاربردی واسه دانشکده های افسری(ناجا) مورد تایید هستن یا نه؟

tajrobenik
06-06-2015, 17:53
یک روش برای انتخاب دانشگاه خوب:::::::::::::::::: این که ببینیم چه دانشگاهایی دارن کارشناسی اون رشته ای که می‌خوایم رو می‌دن ................. همون دانشگاه رو واسه کاردانی انتخاب کنیم ........................ :

migmig3000
07-06-2015, 14:12
سلام کسی از تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی اطلاع داره؟

tajrobenik
08-06-2015, 10:17
سلام کسی از تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی اطلاع داره؟

سال پیش 93.5.18 بوده.........
برین به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدرس .... اشاره گر موس رو روی هر موردی نگه دارین تاریخ رو نشون می‌ده.

Amin_0913
30-06-2015, 19:28
سلام
من میخوام بدون کنکور برای کاردانی ثبت نام کنم
کی اسم نویسیه؟

tajrobenik
01-07-2015, 01:17
سلام
من میخوام بدون کنکور برای کاردانی ثبت نام کنم
کی اسم نویسیه؟

کنکور که نداره شرط معدل ... هست و ثبت نام هم آخر همین ماه ( ۳۰ . ۴ . ۹۴ ) هست ...
و این که ثبت نام کی باشه قبول بشین بهتون می‌گن بستگی به شرایط داره ...
کلاس ها هم از مهر یا بسته به نوع انتخابتون بهمن شروع می‌شه...

Amin_0913
01-07-2015, 12:16
کنکور که نداره شرط معدل ... هست و ثبت نام هم آخر همین ماه ( ۳۰ . ۴ . ۹۴ ) هست ...
و این که ثبت نام کی باشه قبول بشین بهتون می‌گن بستگی به شرایط داره ...
کلاس ها هم از مهر یا بسته به نوع انتخابتون بهمن شروع می‌شه...
شرط معدل رو نمیدونید چطوریه؟

ArashMiniStar
01-07-2015, 12:17
دوستان آیا علمی کاربردی بریای کارشناسی پیوسته ثبت نام داره؟؟؟ این کاردانیش رو آخر شهریور دوباره نمیذارن برای ثبت نام یا فقط همین یه دوره اگه نکنم از دست میدم؟
سوال بعدیم اینه ک کنکور سراسری توش برای کاردانی پیوسته (یعنی بدون نیاز به پیش دانشگاهی) هم داره یا هر چی داره برای پیش دانشگاهی دارا هست؟؟

ArashMiniStar
01-07-2015, 12:19
تا جایی که من میدونم خرکی هست!! یعنی شما انتخاب اولت هر جا نزنی قبولی!!!شرط معدل هم تو دفترچه ترم قبل ببینید اصلا داره یا نه

tajrobenik
01-07-2015, 17:06

معمولا انتخاب اول قبول هستید... مگه این که دانشگاه خاصی انتخاب کرده باشین ....

Fusi0n
06-07-2015, 15:30
دوستان فرض کنید درسی داریم بنام برنامه نویسی مقدماتی بعد درس داریم به نام ساختمان داده
ساختمان داده پیش نیاز درسیش همون برنامه نویسی تو یک ترم این دو درس با هم میگیری
بعد برنامه نویسی مقدماتی می افتی ولی ساختمان با پاس میشی مشکلی پیشش نمیاد اینکه ساختمان داده بگن باید دوباره بگزرونیم ؟

hossein019940
06-07-2015, 16:48
دوستان فرض کنید درسی داریم بنام برنامه نویسی مقدماتی بعد درس داریم به نام ساختمان داده
ساختمان داده پیش نیاز درسیش همون برنامه نویسی تو یک ترم این دو درس با هم میگیری
بعد برنامه نویسی مقدماتی می افتی ولی ساختمان با پاس میشی مشکلی پیشش نمیاد اینکه ساختمان داده بگن باید دوباره بگزرونیم ؟
فکر کنم وقتی درس پیشنیاز رو بگیری و بی افتی از حالت پیشنیازی خارج میشه ولی حذف کنی و غیره ...........نمیشه
منظور شما اینکه درس پیشناز که کقدماتی رو افتادی؟برای همین بگن که باید دوباره ساختمان داده رو پاس کنی؟
نه اینجوری نیست

Fusi0n
06-07-2015, 17:13
بله دقیقا منظورم همین بود خیالم راحت شد (البته این ترم هم نیاز خورده بود نمیدونم مسئول اموزش گفت)فقط میتونم اون درس بزارم ترم اخر بگیرم ؟! همون برنامه نویسی مقدماتی ؟
این برنامه نویسی مقدماتی من دوبار افتادم دومین بارش همین ترم بود که با ساختمان همنیاز شده بود

hossein019940
06-07-2015, 19:28
مشکلی نداره
چون یکی از دوستام هم همینطور شد هنوز که ترم سوم هست پیشنیاز رو دوباره نگرفته
یکی از هم رفیقام درس ریاضی پیش رو گرفته نیومده و البته با بگه پزشک و افتاد ححذف پزشکی خورد ترم دوم ریاضی عمومی رو گرفته یعنی پیشنیاز رو پاس نکرده بود

Amin_0913
16-07-2015, 15:44
سلام
دفترچه کاردانی سال ۹۴-۹۵ اومده
یه سوالی که دارم اینه من دیپلمم تجربیه ولی میخوام توی گروه صنعت رشته کامپیوتر برنامه سازی انتخاب رشته کنم
این کار شدنیه؟
من دانشجوی آزاد حساب میشم؟

ArashMiniStar
16-07-2015, 15:52
سلام
یه سوالی که دارم اینه من دیپلمم تجربیه ولی میخوام توی گروه صنعت رشته کامپیوتر برنامه سازی انتخاب رشته کنم
این کار شدنیه؟
وقت ثبت نامش تا کی هست ؟ تو شهریور دوباره میذارن یا نه؟

parsgiga_3
16-07-2015, 18:01
سلام
دوستان برای کاردانی فنی شبکه ها کامپیوتری من این چندتا رو توی تهران مد نظرمه،خواستم ببینم شما اطلاعاتی راجعبشون دارید؟(از لحاظ سطح علمی ، نظم و انضبات و ...)
بنظرتون اولویت بندیشون چجوری قرار بدم؟
اگه جایی بهتر از این ها هم هست لطفا معرفی کنید.

شرکت گسترش انفورماتیک ایران
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
مرکز علوم و فنون علامه طبرسی
موسسه آموزش عالی ازاد انفورماتیک ایران
مرکز آموزشی عالی فرهنگ و هنر واحد 26
خانه کاگر

پیشاپیش ممنون:n40:

Rossin
17-07-2015, 00:17
سلام
این کار شدنیه؟

سلام
خیر مانعی نداره منتها اولویت اول با بچه های هنرستانه ولی شماهم قبول میشید،مورد داشتیم فوق دیپلم خیاطی اومده نرم افزار خونده پس نگران نباشید:n02:

وقت ثبت نامش تا کی هست ؟ تو شهریور دوباره میذارن یا نه؟
تمدیدی در ماه شهریور نیست و اگر بخوان تمدید کنن زمان فعلی رو افزایش میدن

سلام
دوستان برای کاردانی فنی شبکه ها کامپیوتری من این چندتا رو توی تهران مد نظرمه،خواستم ببینم شما اطلاعاتی راجعبشون دارید؟(از لحاظ سطح علمی ، نظم و انضبات و ...)
بنظرتون اولویت بندیشون چجوری قرار بدم؟
اگه جایی بهتر از این ها هم هست لطفا معرفی کنید.

شرکت گسترش انفورماتیک ایران
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
مرکز علوم و فنون علامه طبرسی
موسسه آموزش عالی ازاد انفورماتیک ایران
مرکز آموزشی عالی فرهنگ و هنر واحد 26
خانه کاگر

پیشاپیش ممنون:n40:

سلام
در مورد واحد های دیگه اطلاعی ندارم ولی کاردانیم رو گسترش انفورماتیک ایران خوندم،در واقع گول اسمشو خوردم!
البته این حرف برای 5 ساله پیش هست ولی تا همین چند وقت پیش که رفتم برای کار اداری یکی از دوستام و گرفتن مدرک خودم بسیار بی نظم شده،با اینکه استاد های خیلی خوبی داشتیم اون زمان ولی کادر بی نظمی داره امکاناتشم بدک نیست،البته شاید زمان ما مدیر کس دیگه ای بود و اینجوری بود وضعش شاید حالا بهتر شده باشه!
در کل راضی نیودم.

فرهنگ و هنر هام اکثرن یه ساختمان های قدیمی و کوچیک هستن با امکانات در حد مهدکودک! بازم این گسترش انفورماتیک یه ساختمان بزرگه و منزل مسکونی نبوده!
مورد دیگه اینکه از علمی کاربردی توقع سطح علمی نداشته باشید چون اکثر مدرس هاش یا فوق لیسانسن یا دانشجوی فوق لیسانس مگر برای درس هایی مثل ریاضی که دکترا بیارن تدریس کنه

parsgiga_3
17-07-2015, 08:40
ممنون از پاسخگوییتون،پس وضعیت گسترش انفورماتیک بهتره از بقیه،
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران چطوره؟

ArashMiniStar
17-07-2015, 14:57
سلام
خیر مانعی نداره منتها اولویت اول با بچه های هنرستانه ولی شماهم قبول میشید،مورد داشتیم فوق دیپلم خیاطی اومده نرم افزار خونده پس نگران نباشید:n02:

تمدیدی در ماه شهریور نیست و اگر بخوان تمدید کنن زمان فعلی رو افزایش میدن

سلام
در مورد واحد های دیگه اطلاعی ندارم ولی کاردانیم رو گسترش انفورماتیک ایران خوندم،در واقع گول اسمشو خوردم!
البته این حرف برای 5 ساله پیش هست ولی تا همین چند وقت پیش که رفتم برای کار اداری یکی از دوستام و گرفتن مدرک خودم بسیار بی نظم شده،با اینکه استاد های خیلی خوبی داشتیم اون زمان ولی کادر بی نظمی داره امکاناتشم بدک نیست،البته شاید زمان ما مدیر کس دیگه ای بود و اینجوری بود وضعش شاید حالا بهتر شده باشه!
در کل راضی نیودم.

فرهنگ و هنر هام اکثرن یه ساختمان های قدیمی و کوچیک هستن با امکانات در حد مهدکودک! بازم این گسترش انفورماتیک یه ساختمان بزرگه و منزل مسکونی نبوده!
مورد دیگه اینکه از علمی کاربردی توقع سطح علمی نداشته باشید چون اکثر مدرس هاش یا فوق لیسانسن یا دانشجوی فوق لیسانس مگر برای درس هایی مثل ریاضی که دکترا بیارن تدریس کنه
بعد اگه الان ثبت نام نکنم تو شهریور برم خود دانشگاه صحبت کنم قبول نمیکنن نه؟
شما احیانا در مورد کاردانی دانشگاه ازاد اطلاعاتی ندارین؟
سوال بعدیم اینه ک کاردانی پیوسته از طریق کنکور سراسری پذیرش داره یا فقط برای ناپیوسته هست کسی میدونه؟

Fusi0n
17-07-2015, 16:19
ممنون از پاسخگوییتون،پس وضعیت گسترش انفورماتیک بهتره از بقیه،
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران چطوره؟

من خودم دانشجوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران هستم اینجا قرار از اقدسیه تغییر جا بده بیا سمت شهید بهشتی و مفتح از مهر ماه
کلا سطح متوسطی داره بعضی استاد واقعا خوب نیستن و خیلی اذیت میکنن و الکی سخت میگیرن خوب درس نمیدن
حالا مثلا استاد بائی ما درس مبانی فناوری اطلاعت داشتیم باهاش کلا استاد قاطی هست 5 امتحان گرفت کل ترم همه نمره عالی گرفتم
بعد امتحان اخر تقریبا نصب سوال جواب دادم داد 10 ! اعتراض کردم گفت نمره ثبت شده نمیشه کاری کرد؟! جالب نه !
ولی بعضی استاد خوب و واقعا مسلط و اموزش خوبی میدن اگر خوب پیش بری بهت نمره خوبی میدن
مثلا استاد ساختمان داده فامیلیش رضوی بود 3 غیبت داشتم امتحانشم تو روزی بود که باید 2 امتحان میدادم چون امتحان این ترم فشرده شده بود بخاطر ماه رمضان اورده بود
جلو تر نصب سوال جواب دادم راحت 10 داد قبول شدم درس فوق العاده سختی ولی جالب
تقریبا خوب مباحث میگفت

کلا استاد که دروس عمومی هستن اکثر خوب مال درس اخلاق و اندیشه یک خانم به نام هما مسعودی بخونی با نمره بالا قبول میشی عالی درس میده
بعد استاد دیگه مثل محمودی و بیگدلی خوب درس میدن مثل اخلاق حرفه ای و گزارش نویسی کار افرینی و.. استاد بیگدلی خوب درس میده
تو دروس ریاضی قبلا استاد لطیفی بود که خوب درس میده ولی اخلاق درست حسابی نداره میره رو اعصاب سادات حسینی بد نیست اونم
یه استاد خانم داشتیم به نام بقایی برای دروس برنامه نویسی وب و ... و یکسری دروس مربوط به شبکه خیلی عالی استادش قبلا درس ساختمان داده و شی گرا و... میداد ولی فکر کنم ترم مهر نباشه
در کل بازم سوالی داشتی پیغام بده جواب میدم

Rossin
17-07-2015, 17:11
بعد اگه الان ثبت نام نکنم تو شهریور برم خود دانشگاه صحبت کنم قبول نمیکنن نه؟
شما احیانا در مورد کاردانی دانشگاه ازاد اطلاعاتی ندارین؟
سوال بعدیم اینه ک کاردانی پیوسته از طریق کنکور سراسری پذیرش داره یا فقط برای ناپیوسته هست کسی میدونه؟

الان ثبت نام در سایت سنجش هست و شهریور ماه اعلام نتایج و ثبت نام در دانشگاه

چه اطلاعاتی میخواهید؟

توی دفترچه درج شده پیوسته ثبتنام دارند.لطفا دفترچه رو خوب مطالعه کنید.

ArashMiniStar
17-07-2015, 20:07
الان ثبت نام در سایت سنجش هست و شهریور ماه اعلام نتایج و ثبت نام در دانشگاه

چه اطلاعاتی میخواهید؟

توی دفترچه درج شده پیوسته ثبتنام دارند.لطفا دفترچه رو خوب مطالعه کنید.
آره خوندم
آقا این علمی کاربردی کارشناسی پیوسته آیا داره یا همه ناپیوسته هست؟ چون نمیتونم مثل کاردانی اطلاعاتی در موردش پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یه لینکی چیزی بدین چون من ندیدم اگرم نداره ک هیجی
ضمنا برای انتخاب دانشگاه مناسب تو مشهد از کجا تحقیق کنم نظرری دارید؟
یه مورد دیگر چرا بر عکس دانشگاه آزاد یا موسسات کاردانی کار های عمومی ساختمان نداره و چیزای دیگه هست چ فرقی اصلا بینشونه.

Rossin
17-07-2015, 21:37
آره خوندم
آقا این علمی کاربردی کارشناسی پیوسته آیا داره یا همه ناپیوسته هست؟ چون نمیتونم مثل کاردانی اطلاعاتی در موردش پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یه لینکی چیزی بدین چون من ندیدم اگرم نداره ک هیجی
ضمنا برای انتخاب دانشگاه مناسب تو مشهد از کجا تحقیق کنم نظرری دارید؟
یه مورد دیگر چرا بر عکس دانشگاه آزاد یا موسسات کاردانی کار های عمومی ساختمان نداره و چیزای دیگه هست چ فرقی اصلا بینشونه.

بله برای کارشناسی هم پیوسته داره هم ناپیوسته میتونید از دفترچه امسالش در سایت سنجش ببینید.

برای انتخاب دانشگاه مناسب در شهرتون از دوستان همشهری بپرسید من در مورد مشهد اطلاعاتی ندارم.

ببینید رشته های علمی کاربردی در چند مورد متفاوت از آزاد و غیر انتفاهی هستند چون هدف علمی کاربردی همونطور که از اسمش پیداست رشته هایی هست که بیشتر جنبه عملی دارند و منحصر همین دانشگاه هستند.برای همین بعضا متفاوت با بقیه دانشگاه ها هستند و برای ادامه تحصیل هم باید علمی کاربردی ادامه بدین

ArashMiniStar
17-07-2015, 21:42
بله برای کارشناسی هم پیوسته داره هم ناپیوسته میتونید از دفترچه امسالش در سایت سنجش ببینید.

برای انتخاب دانشگاه مناسب در شهرتون از دوستان همشهری بپرسید من در مورد مشهد اطلاعاتی ندارم.

ببینید رشته های علمی کاربردی در چند مورد متفاوت از آزاد و غیر انتفاهی هستند چون هدف علمی کاربردی همونطور که از اسمش پیداست رشته هایی هست که بیشتر جنبه عملی دارند و منحصر همین دانشگاه هستند.برای همین بعضا متفاوت با بقیه دانشگاه ها هستند و برای ادامه تحصیل هم باید علمی کاربردی ادامه بدین
درسته از کاردانی بری کارشناسی تعدادی از واحدا قبول نمیکنن؟
راستی من الان سایت سنجش قسمت علمی کاربردی دیدم اصلا کارشناسی پیوسته نبود ممکنه ورودی از کنکور سراسری باشه؟ چون من کنکورم شرکت کردم

Rossin
17-07-2015, 22:23
درسته از کاردانی بری کارشناسی تعدادی از واحدا قبول نمیکنن؟
راستی من الان سایت سنجش قسمت علمی کاربردی دیدم اصلا کارشناسی پیوسته نبود ممکنه ورودی از کنکور سراسری باشه؟ چون من کنکورم شرکت کردم

کاردانی به کارشناسی ربطی نداره که قرار باشه واحدهارو قبول کنن یا نه! نصف واحدهارو در کاردانی میگذرونید نصفش رو کارشناسی

پیوسته و ناپیوسته رو دانشگاه ازاد و غیر انتفاهی داره علمی کاربردی ناپیوسته داره فقط . بالاه ام برای ازادو غیر انتفاهی گفتم.ببخشید گنگ بود

ArashMiniStar
18-07-2015, 13:30
اقا راسته کسی ک ناپیوسته عمران خونده حق امضا طراحی و محاسبات نداره؟ خیلی بده ک داغون شدم اصلا :(

matador
21-07-2015, 19:09
سلام دوستان

یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین برام مهمه

برادرم کاردانی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی خونده رشته گرافیک کامپیوتر ؛ میخواستم بدونم آیا میتونه برای کارشناسی رشته ش رو عوض کنه مثلا بره مدیریت بخونه ؟؟

و ممنون میشم بهم بگین ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی چه زمانی است ؟؟ حالا یا آزاد یا سراسری یا پیام نور

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین ، برام خیلی مهمه

سپاس

matador
21-07-2015, 19:10
............تکراری

tajrobenik
22-07-2015, 09:29
............. سال پیش 93.4.31 ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بود...
الان 94.4.31 هنوز ثبت نام کاردانی علمی کاربردی اعلام نشده.!
احتمالا فردا یا چند روز آینده است....

mojtaba2321
24-07-2015, 12:04
دوستان توی ترم سوم. پس از ترم تابستون. میشه کاراموزی یک و دو رو با هم گرفت؟

mojtaba2321
24-07-2015, 12:07
اقا راسته کسی ک ناپیوسته عمران خونده حق امضا طراحی و محاسبات نداره؟ خیلی بده ک داغون شدم اصلا :(
اره واقعیت داره.

Amin_0913
28-07-2015, 21:21
سلام
دوستان موسسات آزاد علمی کاربردی با موسسات دیگه اش فرق داره؟
مثلا بین این دو موسسه چه تفاوتی وجود داره؟

مرکز آموزش علمی - کاربردي علوم و فنون علامه طبرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت
و
موسسه آموزش عالی آزاد انفورماتیک ایران وزارت علوم، تحقیقات و فناوري

Rossin
29-07-2015, 13:07
سلام
دوستان موسسات آزاد علمی کاربردی با موسسات دیگه اش فرق داره؟
مثلا بین این دو موسسه چه تفاوتی وجود داره؟

مرکز آموزش علمی - کاربردي علوم و فنون علامه طبرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت
و
موسسه آموزش عالی آزاد انفورماتیک ایران وزارت علوم، تحقیقات و فناوري

سلام
چیزی به اسم موسسه آزاد علمی کاربردی نداریم و این موسسه غیرانتفاهی هست که کاردانی یا کارشناسی میگیرن و شاید در دفترچه علمی کاربردی اسمشون باشه
ولی ربطی به علمی کاربردی ندارند

توی شهریه ام تفاوت زیادی ندارند، مدرک هر دوتاشون هم تایید شده از وزارت علوم هست.

Amin_0913
29-07-2015, 17:05
سلام
چیزی به اسم موسسه آزاد علمی کاربردی نداریم و این موسسه غیرانتفاهی هست که کاردانی یا کارشناسی میگیرن و شاید در دفترچه علمی کاربردی اسمشون باشه
ولی ربطی به علمی کاربردی ندارند

توی شهریه ام تفاوت زیادی ندارند، مدرک هر دوتاشون هم تایید شده از وزارت علوم هست.

سلام
خیلی ممنون
امروز 7 مرداد 94 هست و طبق دفترچه ایی که توی پرتال سایت علمی کاربردی گذاشته شده از امروز ثبت نام این دانشگاه برای ترم مهر شروع شده ولی توی سایت سنجش هیچ چیزی در این مورد ننوشته
لطفا راهنمایی کنید

Rossin
29-07-2015, 19:21
سلام
خیلی ممنون
امروز 7 مرداد 94 هست و طبق دفترچه ایی که توی پرتال سایت علمی کاربردی گذاشته شده از امروز ثبت نام این دانشگاه برای ترم مهر شروع شده ولی توی سایت سنجش هیچ چیزی در این مورد ننوشته
لطفا راهنمایی کنید

سلام

بنظر میرسه ثبت نام علمی کاربردی رو گذاشتن بعد از انتخاب رشته سراسری که سایت سبک باشه و دچار اختلال نشه و مشکلی برای ثبتنام کننده ها پیش نیاد.
یکم صبوری کنید تا این مدت تموم شه
موفق باشید

parsgiga_3
29-07-2015, 21:48
سلام
بچه ها یک سوال
من یکی از درسام رو افتادم و شهریور باید قبول شم
الان تو ثبت نام معدل کل دیپلمم رو چی بزنم با توجه اینکه وقتی اون درس افتادم رو قبول شم معدلم تغییر می کنه؟

mojtaba2321
29-07-2015, 21:59
سلام
بچه ها یک سوال
من یکی از درسام رو افتادم و شهریور باید قبول شم
الان تو ثبت نام معدل کل دیپلمم رو چی بزنم با توجه اینکه وقتی اون درس افتادم رو قبول شم معدلم تغییر می کنه؟
معدلتو تخمینی یه مقدار پایین تر بزن.

parsgiga_3
30-07-2015, 08:02
معدلتو تخمینی یه مقدار پایین تر بزن.

بعدا مغایرت داشته باشه گیر نمیدن?

mojtaba2321
30-07-2015, 09:09
بعدا مغایرت داشته باشه گیر نمیدن?
نه اگه پایین تر زده باشی گیر نمیدن.

ashkan1q
30-07-2015, 12:33
دوستان ثبت نام علمی کاربردی شروع شده ؟؟ چرا سایت سنجش قسمت ثبت نام نداره ؟؟ از کجا دقیقا باید ثبت نام و انجام بدم ؟؟؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

mojtaba2321
30-07-2015, 12:35
دوستان ثبت نام علمی کاربردی شروع شده ؟؟ چرا سایت سنجش قسمت ثبت نام نداره ؟؟ از کجا دقیقا باید ثبت نام و انجام بدم ؟؟؟

چند پست قبل رو بخونید یکی از دوستان توضیح دادن.

ashkan1q
30-07-2015, 12:37
۳_۴ صفحه قبل رو خوندم بعد سوالم و مطرح کردم.

tajrobenik
30-07-2015, 22:30
سال پیش 93.4.31 ثبت نام علمی کاربردی بود...
امروز 94.5.8 و هنوز ثبت نام شروع نشده...

....ظاهرا باید منتظر بمونیم تا انتخاب رشته سراسری تموم بشه بعدش ثبت نام کاردانی علمی کاربردی شروع می شه...

mojtaba2321
30-07-2015, 22:32
۳_۴ صفحه قبل رو خوندم بعد سوالم و مطرح کردم.

چند پست قبل رو هم خوندید؟؟

ashkan1q
31-07-2015, 01:15
سال پیش 93.4.31 ثبت نام علمی کاربردی بود...
امروز 94.5.8 و هنوز ثبت نام شروع نشده...

....ظاهرا باید منتظر بمونیم تا انتخاب رشته سراسری تموم بشه بعدش ثبت نام کاردانی علمی کاربردی شروع می شه...
ممنون.
دیپلم واسه چند سال پیش باشه مشکلی نداره که ؟؟ نظام قدیم و جدید و قدیم که میگن !؟ واسه بدون کنکور دانشگاه رفتن مشکلی نداره دیپلم واسه چه سالی باشه ؟؟

Amin_0913
04-08-2015, 20:10
ظاهرا خبری نیست از ثبت نام

tajrobenik
05-08-2015, 11:14
ممنون.
دیپلم واسه چند سال پیش باشه مشکلی نداره که ؟؟ نظام قدیم و جدید و قدیم که میگن !؟ واسه بدون کنکور دانشگاه رفتن مشکلی نداره دیپلم واسه چه سالی باشه ؟؟

مهم داشتن دیپلم معتبر هست...

و 94.5.14 هنوز خبری از ثبت نام نیست!
شایدم علمی کاربردی : سال های آخر ورودی ش باشه ... و قرار به تغییر داشته باشن...
گاها بعضی از مجوز های دانشکده ها نشانگر این فرضیه هست...

Tom Clancy's
11-08-2015, 11:01
سلام دوستان
تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی تقریبا چه موقع هست؟!!

mojtaba2321
11-08-2015, 11:14
سلام دوستان
تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی تقریبا چه موقع هست؟!!
همیشه بعد از کاردانی ، ثبت نام کارشناسی شروع میشه، چند روز دیگه.

Amin_0913
13-08-2015, 10:32
سلام
ثبت نام کاردانی شروع شد
از روز پنجشنبه 94/05/22 آغاز و در روز پنجشنبه 94/05/29 پايان مي‌پذيرد

majid322
13-08-2015, 12:55
سلام دانشگاه علمی کاربردی معمولا چند روز در هفته کلاس داره ؟؟ زمان بندی کلاسها و تعداد روز در هفته دست خود دانشجویه ؟؟

migmig3000
15-08-2015, 01:27
سلام دانشگاه علمی کاربردی معمولا چند روز در هفته کلاس داره ؟؟ زمان بندی کلاسها و تعداد روز در هفته دست خود دانشجویه ؟؟
اگه دانشگاه بزرگ باشه دست دانشجو برای انتخاب واحد بازه (مثل جهاد دانشگاهی) ولی دانشگاه های کوچیک اگه یه درس رو برنداری ممکنه ترم های بعد ارائه نشه و دانشجو مجبوره طبق چارت واحد برداره!

alivw71
15-08-2015, 10:13
سلام دوستان

ترم پاییز کی شروع میشه؟
بنده تابستان واحد بر نداشتم.

tajrobenik
15-08-2015, 11:19
حواستون باشه که دانشگاه ساختمان شماره یک و دو داشته باشه...

سال پیش جهاد دانشگاه ی قبول شدم.!
حدودا دانشگاه ها ده کیلومتر با هم فاصله دارن.
یکی این سمت شهر و یکی دیگه اون سمت شهر..
به فکر این که این سمت شهری ه قرار ه برم. رفتم که برم ثبت نام کنم!
گفتن کاردانی دانشکده اون سمت شهر هست.

این شد که یک سال الکی رفت. دانشگاه نرفتم.

mojeex
15-08-2015, 14:26
دوستان معمولا کی اعلام نتایج انجام میشه؟

fereshteh26
18-08-2015, 20:49
دوستان کسی میدونه کدوم دانشگاه علمی کاربردی واسه رشته فناوری اطلاعات خوبه ؟
جهاد دانشگاهی که دوستمون گفت چطوره ؟
رشته فناوری اطلاعات رو چند تقسیم کردن .کدومش بهتره.

mojtaba2321
18-08-2015, 20:52
بستگی به شهرتون داره
گرایشها هم 6 تا شده خودتون سرچ کنید میاد
اما بهترینش آی تی و امنیت و شبکه هست بازم بستگی به علاقتون داره.

fereshteh26
18-08-2015, 21:32

fereshteh26
18-08-2015, 21:40
بستگی به شهرتون داره

واسه تهران میخوام

fereshteh26
18-08-2015, 21:50
بستگی به شهرتون داره

واسه تهران میخوام.

Tom Clancy's
19-08-2015, 09:53
سلام دوستان
من دوره کاردانی رو دانشگاه داده پردازی ایران (تهران) رشته نرم افزار خوندم. الان منتظر ثبت نام کارشناسی هستم. از دوستان کسی اطلاع داره که کدوم دانشگاه برای این رشته مناسب هست؟؟ چون از این دانشگاه که اصلا راضی نبودم!
ممنون :n11:

Amin_0913
19-08-2015, 11:29
سلام دوستان
من دوره کاردانی رو دانشگاه داده پردازی ایران (تهران) رشته نرم افزار خوندم. الان منتظر ثبت نام کارشناسی هستم. از دوستان کسی اطلاع داره که کدوم دانشگاه برای این رشته مناسب هست؟؟ چون از این دانشگاه که اصلا راضی نبودم!
ممنون :n11:
سلام
داداش دانشگاهش چطور بود؟
سطح استاتیدش چطور بود؟
ببخشید من جواب غیر مرتبط دادم

Tom Clancy's
19-08-2015, 11:48
سلام
داداش دانشگاهش چطور بود؟
سطح استاتیدش چطور بود؟
ببخشید من جواب غیر مرتبط دادم

دانشگاهش که یه ساختمون 5 6 طبقه هست با یه فضای بسیار کوچیک جلوی ساختمون!
سطح اساتیدش هم به نسبت جاهای دیگه که من میشنیدم بهتر بود اما چیزی که باعث شد من از این دانشگاه راضی نباشم کادر اداری بود. واقعا نامنظم بودن و عملکرد نامناسبی داشتند.

migmig3000
19-08-2015, 18:46
تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی رو توی سایت سنجش میزنن یا باید از دانشگاه پیگیر باشیم؟

mojtaba2321
19-08-2015, 18:47
تاریخ ثبت نام کاردانی به کارشناسی رو توی سایت سنجش میزنن یا باید از دانشگاه پیگیر باشیم؟
تو سنجش میزنه

Amin_0913
19-08-2015, 20:16
سلام
دوستان ایا محل سکونت (برای رشته هایی که محل سکونت مهم نیست) برای انتخاب مهمه؟؟؟؟؟
مثلا من اصفهان زندگی میکنم ولی مثلا دانشگاه تهران بزنم

fereshteh26
19-08-2015, 20:52
سلام دوستان
میتونیم با خرید سه تا کارت از سه گروه انتخاب رشته کنیم؟ هرکدوم جداگانه.

یه سوال دیگه : چه فرقی بین رشته های زیر هست؟و به نظر شما کدوم بهتره؟
گروه اول:
کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات(ict)
کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
کاردانی فنی فناوری اطلاعات _اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات _خدمات الکترونیکی شهر
کاردانی فنی فناوری اطلاعات_رسانه
کاردانی فنی کامپیوتر_سیستم های کامپیوتری
کاردانی فنی نرم افزار_برنامه سازی کامپیوتری

گروه دوم:
کاردانی حرفه ای امور بانکی
کاردانی حرفه ای حسابداری_حسابداری مالی
کاردانی حرفه ای حسابداری_حسابداری دولتی
کاردانی حرفه ای حسابداری_حسابداری مالیاتی
کاردانی حرفه ای امور بیمه

jojonice
20-08-2015, 13:34
سلام
دوستان لطفا راهنمائی کنید
در مورد قسمتی که نوشته کد مربوط به سربازی را وارد کنید
یکی از دوستان چند سال قبل از طریق خرید خدمت معاف شد و الان کارت سربازی را دارد فقط میخواهد بدونه بابد کد 1 را بزنه و یا 2 ؟
کدومش درسته ؟
اگر بین 1 و 2 اشتباه بزنه بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟
چون نمیدونه دقیقا برای کسی که خرید خدمت بوده و الان کارت سربازی داره کدام کد درسته ؟
ممنون میشوم فوری راهنمائی کنید
خداحافظ

استاد شیفو
20-08-2015, 16:57
دوستان زمان انتخاب واحد ترم مهر 94 میدونید کی هست ؟؟؟؟

mojtaba2321
20-08-2015, 17:06
دوستان زمان انتخاب واحد ترم مهر 94 میدونید کی هست ؟؟؟؟
یک هفته قبل از اول مهر.

jojonice
20-08-2015, 22:45
سلام
یکی از دوستان چند سال قبل از طریق خرید خدمت معاف شد و الان کارت سربازی را دارد فقط میخواهد بدونه بابد کد 1 را بزنه و یا 2 ؟
کدومش درسته ؟
چون نمیدونه دقیقا برای کسی که خرید خدمت بوده و الان کارت سربازی داره کدام کد درسته ؟
خداحافظ

لطفا فوری ممنون

tajrobenik
21-08-2015, 15:51
سلام
کدومش درسته ؟
خداحافظ
فرضا اگه اشتباه هم بزنید.
با داشتن کارت پایان خدمت قانونی بعید مشکلی پیش بیاد! چون موقع ثبت نام ازتون مدرک مرتب با مشکل نداشتن با خدمت رو می خوان و نه این که به چه صورت هست و چگونگی معافیت.
بازم می خواین تماس بگیرید بپرسید.
احتمالا 2 بزنید درست باشه.

tajrobenik
21-08-2015, 15:57
می تونیم با مدرک کاردانی علمی کابردی :

در کاردانی به کارشناسی :
شرکت کنیم؟

Rossin
21-08-2015, 19:45
می تونیم با مدرک کاردانی علمی کابردی :

در کاردانی به کارشناسی :
شرکت کنیم؟

سلام
بله امکانش هست

mojeex
24-08-2015, 13:26
سلام دوستان.. کسی میدونه اعلام نتایج چه موقع انجام میشه؟:n13:

Alikamanak
25-08-2015, 13:57
سلام

با معدل 14/70 با اولویت اول جهاد دانشگاهی اهواز دوره کاردانی , رشته فناوری اطلاعات ؛ اینترنت ؛ نام نویسی کردم. احتمال پذیرفته شدن چقدر است؟؟

Tom Clancy's
29-08-2015, 20:00
سلام دوستان
من مدرک کاردانی رو با رشته نرم افزار گرفتم اون موقع هنوز نرم افزار رو تقسیم بندی نکرده بودند.درحال حاضر برای کارشناسی اگر قصد ادامه دادن رشته برنامه نویسی رو داشته باشم فقط برنامه نویسی تحت وب هست؟؟!! :|
تا جایی که دیدم رشته ها امنیت اطلاعات ، برنامه نویسی تحت وب، طراحی وب و شبکه بودند. به جز اینها تو حوزه نرم افزار باز هم رشته هست؟!!

paranoid_android
29-08-2015, 20:55
سلام

با معدل 14/70 با اولویت اول جهاد دانشگاهی اهواز دوره کاردانی , رشته فناوری اطلاعات ؛ اینترنت ؛ نام نویسی کردم. احتمال پذیرفته شدن چقدر است؟؟
دوست عزیز، هر سال بخشی از ظرفیت های تعیین شده دانشگاه هایی مثل آزاد و غیرانتفایی و پیام نور و علمی کاربردی خالی میمونه. شما با هر معدلی میتونید مطمئن باشید که پذیرفته میشید.

paranoid_android
29-08-2015, 21:02
سلام دوستان
من مدرک کاردانی رو با رشته نرم افزار گرفتم اون موقع هنوز نرم افزار رو تقسیم بندی نکرده بودند.درحال حاضر برای کارشناسی اگر قصد ادامه دادن رشته برنامه نویسی رو داشته باشم فقط برنامه نویسی تحت وب هست؟؟!! :|
تا جایی که دیدم رشته ها امنیت اطلاعات ، برنامه نویسی تحت وب، طراحی وب و شبکه بودند. به جز اینها تو حوزه نرم افزار باز هم رشته هست؟!!
مهندسی شبکه در حوزه نرم افزار قرار نمیگیره دوست عزیز. شاخه ای مستقل از مهندسی کامپیوتر هستش.
شما هر کدوم از این رشته هارو بخونید میتونید تحت پلتفرم مورد نظرتون به برنامه نویسی و توسعه نرم افزار بپردازید. توی دانشگاه چیز خارق العاده ای یادتون نمیدن.

tajrobenik
30-08-2015, 01:20
سلام

حدود صد در صد!

mahdi1323
30-08-2015, 23:27
سلام نتایج کی اعلام میشه الن برای من یک \یام اومده برای انتخاب واحد تا 18 وقت دارنی اخه من دانشگاهم نمیدونم که کجاست هنوز نتایج نیومده

tajrobenik
31-08-2015, 03:12
کاردانی علمی کاربردی....

سال پیش ثبت نام حدود 93.04.31 بوده و اعلام نتایج حدود 93.6.17

امسال ثبت نام 94.05.22 بوده که اگه بخواد نسبت سال پیش رو در نظر بگیریم می‌شه بعد از یک مهر!

اما خوب احتمالا از 94.06.17 در انتظار نتایج باشیم خوب باشه.

matador
31-08-2015, 09:18
دوستان اعلام نتیجه کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) علمی کاربردی حدودا کی میشه ؟؟

Alikamanak
31-08-2015, 10:44
دوست عزیز، هر سال بخشی از ظرفیت های تعیین شده دانشگاه هایی مثل آزاد و غیرانتفایی و پیام نور و علمی کاربردی خالی میمونه. شما با هر معدلی میتونید مطمئن باشید که پذیرفته میشید.

حدود صد در صد!

خدا از دهنتون بشنوه...
یکم از دلهره من کم شد

hamid_diablo
03-09-2015, 07:55
سلام دوستان

برادر من نتونست تو زمان تعیین شده ثبت نام کنه برای کاردانی

میخواستم بدونم برای ترم مهر دوباره ثبت نام میکنن؟

tajrobenik
04-09-2015, 00:36
سلام دوستان

برادر من نتونست تو زمان تعیین شده ثبت نام کنه برای کاردانی

میخواستم بدونم برای ترم مهر دوباره ثبت نام میکنن؟

از طریق سایت که بعید هست ... اما به صورت حضوری شاید خود دانشگاه ی که می خواین برین ثبت نام داشته باشه...

hossein019940
04-09-2015, 01:21
سلام
دوستان تو چارت تحصیلی زده نام درس:
یک درس از اخلاق و تربیت اسلامی
الان میخوام انتخاب واحد کنم این دوتا درس هست کدوم رو باید انتخاب کنم؟

اندیشه اسلامی1
دانش خانواده و جمعیت

book3000
04-09-2015, 09:26
سلام
دوستان تو چارت تحصیلی زده نام درس:
الان میخوام انتخاب واحد کنم این دوتا درس هست کدوم رو باید انتخاب کنم؟

اندیشه اسلامی1
دانش خانواده و جمعیت
سلام
اینا که گفتی ۳تا درس و هر کدام دو واحده
دانش خانواده
اخلاق اسلامی
اندیشه اسلامی ۱
هر سه تا هم عمومی هستند
ببین استاد اخلاق و اندیشه یک هستش یا نه
نمره میده یا نه

hossein019940
04-09-2015, 13:33
رو پاس کرده بودم
باید اندیشه 1 بگیرم استادشم همونه عالیه

فقط دوتا درس تخصصی تداخل دارن خودشون درست میکنن فردا یا اینکه باید حضوری بریم آموزش؟
هر دوتا هم تخصص هستن برای رشتمون هستش

hossein019940
05-09-2015, 10:07
دوستان سامانه سجاد مشکل داره؟
من پیش نیازا رو پاس کردم یعنی درسای کارگاه و ریاضی و یه درس دیگه انتخاب واحد کردم ثبت شد دو باره که میرم رو صفحه انتخاب واحد جلوی درس ها میزنه پیش نیاز ها ثبت نشده
البته انتخاب واحد کردم کلی گفتم چرا اینجوریه سیستمشون

پرور
06-09-2015, 11:25
با سلام

دوستان لطفا من را راهنمایی کنید

من متولد 62 سال 82 کاردانی نرم افزار گرفتم و بعدش هم خدمت نرفتم تا به امروز که معاف شدم و کارت پایان خدمتم را گرفتم
الان قصد ادامه تحصیل دارم ، یعنی از اولم داشتم ولی سر یک اشتباه کلا برنامه زندگیم به هم ریخت.

با توجه به اینکه شغل بنده آزاد هست و قصد استخدام در جایی را هم ندارم.
از رشته هایی که بعد از گرفتن کارشناسی می شه وکیل شد ، یا مهندس ساختمان ، یا رشته ای که بعد بشه در شاخه پزشکی ادامه داد !!! رشته ای هست که من بتونم ادامه تحصیل بدم ؟!

کی باید اقدام کنم و کلا من پیرمرد را راهنمایی کنید اولین اقدام چی می تونه باشه

با سپاس فراوان

tajrobenik
06-09-2015, 14:16
با سلام

دوستان لطفا من را راهنمایی کنید

من متولد 62 سال 82 کاردانی نرم افزار گرفتم و بعدش هم خدمت نرفتم تا به امروز که معاف شدم و کارت پایان خدمتم را گرفتم
الان قصد ادامه تحصیل دارم ، یعنی از اولم داشتم ولی سر یک اشتباه کلا برنامه زندگیم به هم ریخت.

با توجه به اینکه شغل بنده آزاد هست و قصد استخدام در جایی را هم ندارم.
از رشته هایی که بعد از گرفتن کارشناسی می شه وکیل شد ، یا مهندس ساختمان ، یا رشته ای که بعد بشه در شاخه پزشکی ادامه داد !!! رشته ای هست که من بتونم ادامه تحصیل بدم ؟!

کی باید اقدام کنم و کلا من پیرمرد را راهنمایی کنید اولین اقدام چی می تونه باشه

با سپاس فراوان
....
دفترچه ی کاردانی به کارشناسی رو بگیرید و ببینید به چه رشته ای علاقه دارین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا دفتر چه ی کارشناسی علمی کابردی رو دانلود کنید بخونید راهنمای خوب ی هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matador
06-09-2015, 17:03
دوستان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 6/14 تموم شد حالا نتایجش کی میاد ؟؟ شروع ترم مهر است ؟

لطفا اگه اطلاعی دارید دریغ نفرمایید

با تشکر

پرور
07-09-2015, 08:47
[QUOTE=tajrobenik;8704360]....
دفترچه ی کاردانی به کارشناسی رو بگیرید و ببینید به چه رشته ای علاقه دارین...
یا دفتر چه ی کارشناسی علمی کابردی رو دانلود کنید بخونید راهنمای خوب ی هست.

ممنون از شما

دفترچه کارشناسی علمی کاربردی را دانلود کردم ، گویا تا آخر هفته هم مهلت ثبت نامش تمدید شده

آیا من که کاردانی نرم افزار خودندم ، می تونم توی رشته "كارشناسی حرفه‌ای حقوق-حقوق ثبتي" ادامه بدم ؟

حداکثر 20 انتخاب رشته می تونم داشته باشم درسته آیا همش باید در زیر گروه 804 باشه یا باید سایر انتخاب ها صرفا در زیر مجموعه "مدیریت و خدمات اجتماعی " باشه .

برای اینکه بعدا بشه وکیل شد ، آیا می شه رشته دیگه ای را هم انتخاب کرد یا فقط باید همین حقوق ثبتی را انتخاب کرد ؟

ممنون از همگی

پرور
07-09-2015, 10:00
دوستان من امروز تماس گرفتم کانون وکلا و در رابطه با اینکه آیا می شه با مدرک حقوق ثبتی دانشگاه علمی کاربری می شه توی آزمون وکالت شرکت کرد یا نه سوال کردم ،

متاسفانه جوابشون خیر بود و گفتند ما صرفا حقوق قضایی را قبول داریم که این رشته را هم دانشگاه علمی و کاربردی نداره ؟!!

از دوستان کسی هست این رشته حقوق ثبتی را خونده باشه و یا اطلاعی از این موضوع داشته باشه ؟! آیا اگر مجوز وکالت نمی دن مجوز تاسیس دفترخانه می دن ؟!

پرور
07-09-2015, 15:08
با پیش فرضی که من برای انتخاب رشته داشتم ( خود رشته به درد بخور باشه و امکان خود اشتغالی داشته باشه ، نظیر وکالت ، پزشکی ! ، تاسیس دفتر اسناد رسمی و ... )

با این اوضاف رشته "حقوق ثبتی" با توجه به اینکه می گن وکیل نمی تونی بشی ، و برای مجوز دفتر اسناد و املاک هم چند ساله دیگه اصفهان به هیچ کس مجوز دفتر جدید نمی دن ، به کار من نمیاد ، مگر اینکه دوستان لطف کنند راهنمایی کنند آیا کسی تونسته با این رشته وکیل بشه یا خیر

میاییم سر رشته های مهندسی ساختمان که بعدا بشه آزمون نظام مهندسی را داد و مجوز اشتغال به ساخت و به قولی کوپن کرفت

طی تحقیقی که کردم ، نظام مهندسی مجوز طراجی که به هیج یک از فارق التحصیلان علمی کاربردی نمی ده و بعضی رشته ها فقط مجوز کار اجرایی می ده که اونم از صحتش اطمینان ندارم ، از دوستان کسی می دونه کدوم یک از رشته های علمی کاربردی (کارشناسی) را نظام مهندسی قبول داره ؟!!!

این هم قابل توجه بود

-به فارغ­ التحصیلان رشته علمی ـ کاربردی ساختمان و یا عمران فقط پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته مرتبط با عمران تعلق می­گیرد.
- به فارغ­ التحصیلان رشته کارشناسی ناپیوسته تأسیسات حرارتی و برودتی و رشته تهویه مطبوع (علمی ـ کاربردی ـ تکنولوژی و..) پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته مرتبط با تأسیسات مکانیکی ساختمان تعلق می­گیرد.
- به فارغ ­التحصیلان رشته کارشناسی ناپیوسته شبکه­ های انتقال و توزیع (علمی ـ کاربردی، تکنولوژی و …) پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته مرتبط با تأسیسات برقی ساختمان تعلق می­گیرد.

- به فارغ­ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته رشته علمی ـ کاربردی معماری و مهندسی تکنولوژی معماری از دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزشی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناری، پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته مرتبط با معماری تعلق می­گیرد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پرور
07-09-2015, 15:16
یعنی اگر درست فهمیده باشم گرفتن این مدارک از دانشگاه علمی و کاربردی فقط می شه "پروانه اشتغال به کار" گرفت ، نه از نظارت خبری هست و نه از طراحی و محاسبات !!!!

فقط با توجه به این بند

- به دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مهندسی عمران که دارای مدرک کارشناسی ارشد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سازه و زلزله باشند، پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته مرتبط و با صلاحیت نظارت بر حسب سنوات و محاسبات حداکثر تا پایه ۲ تعلق می­گیرد.

یعنی اگه "مهندسی فناوري عمران - ساختمان سازي" بخونیم بعدش هم بریم ارشد زلزله بگیریم (اصلا نمی دونم شدنیه یا نه) اون موقع تازه می شه نظارت گرفت با پروانه اشتغال !!!

Alikamanak
08-09-2015, 17:28
سلام

نتایج کاردانی علمی و کاربردی کی میاد؟ شهریور تموم شد و خبری از اینا نشد... میترسم بعدش قبول نشیم و از آزاد هم عقب بمونیم...:n22:

این چه وضع نظام آموزشیه... :n36:

Alikamanak
08-09-2015, 17:35
سلام

نتایج کاردانی علمی و کاربردی کی میاد؟ شهریور تموم شد و خبری از اینا نشد... میترسم بعدش قبول نشیم و از آزاد هم عقب بمونیم...:n22:

این چه وضع نظام آموزشیه... :n36:

alivw71
09-09-2015, 17:02
سلام

این سامانه سجاد برای بنده هرچه رمز عبور میزنم بستست!!! به دانشگاه مراجعه کردم که گفتن مشکل برطرف شده ولی هنوز باز نمیشه!

مهلت انتخاب واحد تا کی هست؟

استاد شیفو
09-09-2015, 17:07
سلام

این سامانه سجاد برای بنده هرچه رمز عبور میزنم بستست!!! به دانشگاه مراجعه کردم که گفتن مشکل برطرف شده ولی هنوز باز نمیشه!

مهلت انتخاب واحد تا کی هست؟

لعنتی ها همیشه سایت رو میبندن .

اگر رمز عبور اشتباست با کارت ملی برید آموزش براتون ری ست کنن .

اگر سایت بسته هست. باید باز به دانشگاه مراجعه کنید .

اگه نتونید انتخاب واحد کنید میمونه برای حذف و اضافه !:n01:

alivw71
09-09-2015, 17:12
لعنتی ها همیشه سایت رو میبندن .

اگر رمز عبور اشتباست با کارت ملی برید آموزش براتون ری ست کنن .

اگر سایت بسته هست. باید باز به دانشگاه مراجعه کنید .

اگه نتونید انتخاب واحد کنید میمونه برای حذف و اضافه !:n01:

الان دو روزه رفتم دانشگاه اومدم که گفتن ریست کردیم و مشکل نداره دیگه!! و باید شماره کارت ملی تو قسمت نام کاربری و رمز عبور (دوبار) وارد کنم که بازم وارد نشد.

فردا بنده هم جایی کار دارم نمیتونم برم دانشگاه و میترسم محلت بگزره و دیگه نشه انتخاب واحد کرد!

پرور
11-09-2015, 08:33
مهلت تمدید شده ثبت نام کارشناسی هم تا پنج شنبه بود که دیشب تمام شد. کسی می دونه نتایج کی اعلام می شه

- - - Updated - - -

مهلت تمدید شده ثبت نام کارشناسی هم تا پنج شنبه بود که دیشب تمام شد. کسی می دونه نتایج کی اعلام می شه

matador
11-09-2015, 22:05
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در پذيرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهرماه سال 1394 مي‌رساند، با توجه به نظر دفتر گسترش آموزش عالي و به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (94/06/19) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده تا روز سه‌شنبه مورخ 94/06/24 بتوانند نسبت به ثبت‌نام و يا ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند. لذا كليه متقاضيان ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت نام (دفترچه راهنما از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در پذيرش دوره مذكور اقدام نمايند. ضمناً لازم به توضيح است اطلاعيه اين سازمان درخصوص اعلام تعداد معدودي كدرشته محل جديد علاوه بر كدرشته‌محلهاي درج شده در دفترچه راهنما در روز يكشنبه مورخ 94/6/22 از طريق پايگاه اطلاع رساني فوق‌الذكر منتشر خواهد شد.

پرور
11-09-2015, 22:44
اینجوری هی داره تمدید می شه کی می خوان جواب ها را بدن ، کی ثبت نام کنند ، کی کلاس ها شروع شه ؟!!

سالهای قبل روالش چطوری بوده دوستان

paranoid_android
12-09-2015, 17:11
دوستانی که هنوز نتونستن انتخاب واحد کنن:

تمدید مهلت انتخاب واحد برای دانشجویان
برای آن دسته از دانشجویانی که در سامانه جامع آموزشی دانشگاه، موفق به انتخاب واحد نشده اند، مهلت انتخاب واحد تمدید گردید. روزهای 22، 23 و 24 شهریور برای دانشجویان ورودی بهمن ماه سال 1392 و ورودی های ماقبل آن؛ روزهای 25 و 26 شهریور برای دانشجویان ورودی مهر ماه سال 1393؛ روزهای 27 و 28 شهریور برای دانشجویان ورودی بهمن ماه سال 1393؛ لازم به ذکر است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
مدیر کل خدمات آموزشی - ستاد

paranoid_android
12-09-2015, 18:03
اینجوری هی داره تمدید می شه کی می خوان جواب ها را بدن ، کی ثبت نام کنند ، کی کلاس ها شروع شه ؟!!

سالهای قبل روالش چطوری بوده دوستان

نگران دیر شروع شدن کلاسها نباشید. دانشگاه علمی کاربردی یکم دیرتر از بقیه دانشگاه ها کلاساش شروع میشه. ورودی های جدید از هفته دوم و حتی هفته سوم مهر کلاساشون تشکیل میشد. البته این ترم ظاهرا انتخاب واحد زودتر شده و کلاسا هم زودتر شروع میشه.

jojonice
18-09-2015, 12:30
سلام
دوستان نتایج پذیرفته شدگان کاردانی مهر ماه را کی میدن ؟
و کلاسهای مهرماه که مثلا ترم دوم هستند معمولا از کی شروع میشوند
ممنون
خداحافظ

- - - Updated - - -

سلام
ممنون
خداحافظ

- - - Updated - - -

سلام
ممنون
خداحافظ

- - - Updated - - -

سلام
ممنون
خداحافظ

mahdi1323
18-09-2015, 20:56
دوستان من سریال ثبت نام و شماره پرونده ای که ثبت نام کردم پرینت کردم ولی هر چقدر میگردم نیست چیکار کنم دیگه نمیتونم نتایج رو ببینم

migmig3000
20-09-2015, 12:37
سلام
ممنون
خداحافظ
نتایج ثبت نام رو از سایت سنجش پیگیر باشید.
دانشگاه ما کلاس هاش 28 شهریور شروع شد!

pouyasony
20-09-2015, 13:45
کسی میدونه نحوه انصراف دادن تو علمی کاربردی چجوریه؟ از طریق سامانه سجاد باید انصراف بدم؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

paranoid_android
20-09-2015, 14:54
کسی میدونه نحوه انصراف دادن تو علمی کاربردی چجوریه؟ از طریق سامانه سجاد باید انصراف بدم؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

بعد برای پیگیری کارتون حضورا هم مراجعه می کنید و نهایتا تسویه حساب می کنید.

matador
20-09-2015, 16:38
دوستان جواب کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) چرا نمیاد ؟؟ سال تحصیلی شروع شد که ...

tajrobenik
21-09-2015, 11:14
زمان بندیشون
از جهاتی شاید خوب و از جهت هایی شاید بد باشه...
ثبت نام که از سال پیش دیر تر بود...
اعلام نتایج هم هنوز نشده.
sanjesh.org/Group.aspx?gid=5&sid=50

امروز سی شهریور...

Amin_0913
21-09-2015, 21:39
من میگم بریم کمکشون

پرور
22-09-2015, 16:34
هنوز که می شه ادیت کرد انتخاب ها را ؟! قضیه چیه ؟

Amin_0913
22-09-2015, 22:23
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر 94 دانشگاه جامع علمی‌کاربردی فردا چهارشنبه اول مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر می‌شود.

Amin_0913
23-09-2015, 13:39
دوستان نتیاج کاردانی اومد
من "متمرکز كاردانی فنی نرم‌افزار - برنامه‌سازی کامپیوتری/مركز آموزش علمی - كاربردی شركت گسترش انفورماتیك ایران" قبول شدم

یه سوال
دوره ترمی یا پودمانی رو خودمون انتخاب میکنیم یا برامون انتخاب میکنند؟
کدومش بهتره؟
من شاغل هستم ولی داوطلب آزاد هستم

mojtaba2321
23-09-2015, 13:41
پودمانی دیگه نیست ، الان دوره ترمیه

Amin_0913
23-09-2015, 14:02
پودمانی دیگه نیست ، الان دوره ترمیه

داداش از شهریه هاش خبر دارید؟

fereshteh26
23-09-2015, 14:02
سلام
کسی میدونه برای ثبت نام باید چیکار کرد و چه مدارکی لازمه؟
تو سایت دانشگاه که چیزی ننوشته.

mojtaba2321
23-09-2015, 14:04
داداش از شهریه هاش خبر دارید؟
شهریه رو تو دفترچه نوشته

mojtaba2321
23-09-2015, 14:05
سلام
کسی میدونه برای ثبت نام باید چیکار کرد و چه مدارکی لازمه؟
تو سایت دانشگاه که چیزی ننوشته.
اطلاعیه سایت سنجش رو بخونید

Fusi0n
23-09-2015, 15:24
سلام دوستان
من معدل ترم اخر بالا 12 شد ولی بیشتر از 18 واحد درس نمیدن و الان با ترم تابستان میرم برای ترم چهارم ؟! راهی نداره من 19 واحد یا بیشتر بگیرم ؟!

Alikamanak
23-09-2015, 15:26
هزینه ثبتنام چقدره؟ شهریه رو باید جلو جلو بدیم؟

mojtaba2321
23-09-2015, 15:39
هزینه ثبتنام چقدره؟ شهریه رو باید جلو جلو بدیم؟
اطلاعیه سازمان سنجش رو تو سایتش بخونید

mojtaba2321
23-09-2015, 15:40
سلام دوستان
من معدل ترم اخر بالا 12 شد ولی بیشتر از 18 واحد درس نمیدن و الان با ترم تابستان میرم برای ترم چهارم ؟! راهی نداره من 19 واحد یا بیشتر بگیرم ؟!
شما اگه معدلتون بالای 17 بشه تا سقف 24 واحد میتونید بردارید

پرور
24-09-2015, 11:51
نتایج کارشناسی را کی اعلام می کنند ؟! کسی می دونه

mojtaba2321
24-09-2015, 11:52
نتایج کارشناسی را کی اعلام می کنند ؟! کسی می دونه
هفته اینده

jojonice
24-09-2015, 13:46
سلام
دوستان در قسمت نتایج کاردانی وقتی وارد میشویم ننوشته قبول شدید یا رد شدید فقط نوشته نتیجه و بعد اسم رشته و اسم دانشگاهی را نوشته که قبلا ثبت نام کردیم این منظورش چیه ؟
ممنون

mojtaba2321
24-09-2015, 14:03
سلام
دوستان در قسمت نتایج کاردانی وقتی وارد میشویم ننوشته قبول شدید یا رد شدید فقط نوشته نتیجه و بعد اسم رشته و اسم دانشگاهی را نوشته که قبلا ثبت نام کردیم این منظورش چیه ؟
ممنون
اسم همون دانشگاهی که نوشته قبول شدید

migmig3000
24-09-2015, 16:29
کاردانی که همه رو قبول کردن باید منتظر نتایج کارشناسی باشیم...

tajrobenik
24-09-2015, 21:19
.
هزینه ها ی کاردانی علمی کاربردی چه طوریاست؟
ثبت نام . شهریه ثابت . و در کل همه باهم!

وام هم می دن؟

mojtaba2321
24-09-2015, 21:21
.

وام هم می دن؟

- - - Updated - - -

.

وام هم می دن؟
شهریه رو تو دفترچه نوشته
کلا کاردانی اونقدری نمیشه که بخای وام بگیری ارزش نداره

tajrobenik
24-09-2015, 21:36
شهریه رو تو دفترچه نوشته
کلا کاردانی اونقدری نمیشه که بخای وام بگیری ارزش نداره

آره چیزی که نوشته به کنار ( که یکم پیچیدست!!)
می خوام بدونم جمع ش چقدر می شه و یک دانشجو تجربه ای در این زمینه داره بگه.

نه فقط بخاطر شهریه.
کلا تسهیلات وام دارن.
مثلا وام برای شروع یک کار تجاری یا وام برای خرید مسکن...

mojtaba2321
24-09-2015, 21:37
آره چیزی که نوشته به کنار ( که یکم پیچیدست!!)
می خوام بدونم جمع ش چقدر می شه و یک دانشجو تجربه ای در این زمینه داره بگه.

نه فقط بخاطر شهریه.
کلا تسهیلات وام دارن.
مثلا وام برای شروع یک کار تجاری یا وام برای خرید مسکن...
نه فقط وام برای شهریه ثابت میدن

paranoid_android
25-09-2015, 18:21
سلام.
دوستان، بعد از اتمام تحصیل و تسویه، دانشنامه کارشناسی چند ماه بعد صادر میشه؟ شنیدم علمی کاربردی خیلی طولش میده! نمیشه یجوری این پروسه رو کوتاهتر کرد؟ ممنون.

mojtaba2321
25-09-2015, 19:03
سلام.
دوستان، بعد از اتمام تحصیل و تسویه، دانشنامه کارشناسی چند ماه بعد صادر میشه؟ شنیدم علمی کاربردی خیلی طولش میده! نمیشه یجوری این پروسه رو کوتاهتر کرد؟ ممنون.
بعد از تسویه ، چهار ماه بعد مدرک موقت بهتون میدن

hossein019940
25-09-2015, 19:37
یه سوال
کسی که فارغ التحصیل شده بدون کارت پایان خدمت مدرکش رو میدن؟حالا اصل یا موقت مهم نیست کلا یه مدرکی بدن بهمون منظورم بود

mojtaba2321
25-09-2015, 19:40
یه سوال
کسی که فارغ التحصیل شده بدون کارت پایان خدمت مدرکش رو میدن؟حالا اصل یا موقت مهم نیست کلا یه مدرکی بدن بهمون منظورم بود
بله میدن، بعد از چهار ماه از روز تسویه

paranoid_android
26-09-2015, 00:09
سلام.

paranoid_android
26-09-2015, 00:13
بعد از تسویه ، چهار ماه بعد مدرک موقت بهتون میدن

ممنون. دانشنامه اصلی چظور؟

mojtaba2321
26-09-2015, 00:15
ممنون. دانشنامه اصلی چظور؟
بعد که گواهی موقت گرفتید یه درخواست پر میکنید اونم یک ماهی کمتر یا بیشتر طول میکشه تا بیاد

پرور
26-09-2015, 01:27
بدون پایان خدمت که فکر نکنم بدن ، مطمئنین بدون پایان خدمت مدرک را می دن ؟!

paranoid_android
26-09-2015, 11:21
بعد که گواهی موقت گرفتید یه درخواست پر میکنید اونم یک ماهی کمتر یا بیشتر طول میکشه تا بیاد

خیلی ممنون. امیدوارم همینقدر که فرمودید طول بکشه. بنده شنیدم زیر 8 ماه دانشنامه آماده نمیشه..

- - - Updated - - -

بدون پایان خدمت که فکر نکنم بدن ، مطمئنین بدون پایان خدمت مدرک را می دن ؟!
بنده پایان خدمت دارم. بدون پایان خدمت نمیدن.

Amin_0913
26-09-2015, 13:41
نه فقط وام برای شهریه ثابت میدن
داداش از ترم اول میدند یا از ترمهای بعد؟

Alikamanak
26-09-2015, 23:54
سلام

5- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

یعنی گواهی موقت رو هم باید ببریم این آقا تأیید کنه؟

migmig3000
27-09-2015, 15:07
نتایج دوره‌های کارشناسی علمی‌کاربردی تا پایان هفته اعلام می‌شود. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tajrobenik
27-09-2015, 23:09
رفتم دانشگاه ببینم چه خبره...
خلوت ه خلوت بود ... انگار نه انگار که مهر ماه شروع شده...
نه تابلویی نه مکانی که حتی سوال کنی واسه ثبت نام چه مدارکی لازم ه به چه حسابی پول باید واریز کنیم یا فقط ثبت نام بدون پول هست!؟
خلاصه یک ساعتی تو دانشکده نشستیم و یک دوری زدیم و حدودا با هیچ کی صحبت هم نکردیم و یکم تابلو ها رو خوندیم و برگشتیم....

fereshteh26
27-09-2015, 23:13
این دیر اعلام شدن نتایج به منم استرس وارد کرده میترسم فردا برم بگن اصلا ثبت نام نداریم. تو سایت دانشگام اصلا خبری نیست.

Amin_0913
28-09-2015, 00:03
رفتم دانشگاه ببینم چه خبره...
خلوت ه خلوت بود ... انگار نه انگار که مهر ماه شروع شده...
نه تابلویی نه مکانی که حتی سوال کنی واسه ثبت نام چه مدارکی لازم ه به چه حسابی پول باید واریز کنیم یا فقط ثبت نام بدون پول هست!؟
خلاصه یک ساعتی تو دانشکده نشستیم و یک دوری زدیم و حدودا با هیچ کی صحبت هم نکردیم و یکم تابلو ها رو خوندیم و برگشتیم....

از فردا شروع میشه ثبت نام
الان تو سایت اون دانشگاهی که من قبول شدم مدارک لازم و... زده
گفته بیاید

ArashMiniStar
28-09-2015, 12:06
سلام

5- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

یعنی گواهی موقت رو هم باید ببریم این آقا تأیید کنه؟
اگه مهر اموزش پروش نداره باید بری اموزش پرورش منطقه مدرست بری پیش کارشناس نظری و رییس اینا بعد میری بایگانی.میتونی اول بری بایگانی بهت میگن پیش کی و کی بری

Amin_0913
28-09-2015, 12:20
اقا رسید تاییدیه تحصیلی چیه؟)
من گواهینامه دوره پیش دانشگاهی (موقت رو نمیگما، اصلش) رو دارم
بازم باید برم رسید بگیرم؟

mojtaba2321
28-09-2015, 12:23
باید بری دفتر پیشخوان دولت یا دفترهای پستی

ArashMiniStar
28-09-2015, 14:01
باید بری دفاتر پیشخوان 22500 اگه اشتباه نکنم بدی با یه کپی از اخرین مدرک همونی ک میخوای تاییدیه بگیری با کپی شناسنامه اینارو ببر
دانشگاتم باید بگی تو دفتر پیشخوان ک ب اونجا بفرستن تاییدیه رو. رسید هم بهت میدن موقع ثبت نام ب دانشگاه بدی

tajrobenik
28-09-2015, 16:56
امروز رفتم دانشگاه.
واسه ثبت نام تعدادی دانشجو بودن.
و مدارک رو گرفتم اومدم خونه پر کنم فردا ببرم واسه ثبت نام.

باید بری دفتر پیشخوان دولت یا دفترهای پستی

باید بری دفاتر پیشخوان 22500 اگه اشتباه نکنم بدی با یه کپی از اخرین مدرک همونی ک میخوای تاییدیه بگیری با کپی شناسنامه اینارو ببر
دانشگاتم باید بگی تو دفتر پیشخوان ک ب اونجا بفرستن تاییدیه رو. رسید هم بهت میدن موقع ثبت نام ب دانشگاه بدی

اگه مدرکت تحصیلی اصلی رو هم داشته باشیم این تاییدیه لازم هست؟

و یک موضوع دیگه این که اگه نخوایم مدرک اصلی رو بدیم و بخوایم فقط کپی برابر با اصل رو بدیم خیلی باید اسرار داشته باشیم یا نه از نظر قانونی مانعی نداره فقط کپی برابر با اصل رو بدیم؟ (کپی برابر با اصل توسط دفتر اسناد رسمی)

mojtaba2321
28-09-2015, 18:10
امروز رفتم دانشگاه.

و یک موضوع دیگه این که اگه نخوایم مدرک اصلی رو بدیم و بخوایم فقط کپی برابر با اصل رو بدیم خیلی باید اسرار داشته باشیم یا نه از نظر قانونی مانعی نداره فقط کپی برابر با اصل رو بدیم؟ (کپی برابر با اصل توسط دفتر اسناد رسمی)
فقط مدرک اصلی رو باید بدید اگه دارید

Alikamanak
28-09-2015, 18:27
مسخره ترین کادر اداری رو امروز تجربه کردم...

یک مشت آدم از خود راضی و بی نظم. بی برنامه و پولکی

یه کپی پشت و رو رفتیم از زیراکس بگیریم 1500 تومن گرفت!! پونصد تومن هم خورد نداشت

آخر سر هم یه برگه چسبوندن گوشه پرونده که آقا این مغایرت دیپلم داره باید بره دوباره بررسی بشه... حالا یکی نیست بگه تو این اوضاع بی دانشجویی ، طول دادنش چیه.

طرف داد میزد آقایون و خانوما "" بریید فردا بیاید - فردا هم دوست نداشتید بیاید برید چهارشنبه بیاید بهتره!!"" :|

تا اینجا کادر اداری علمی کاربردی مضخررررف بود..........

Amin_0913
28-09-2015, 18:36

یه کپی پشت و رو رفتیم از زیراکس بگیریم 1500 تومن گرفت!! پونصد تومن هم خورد نداشت

آخر سر هم یه برگه چسبوندن گوشه پرونده که آقا این مغایرت دیپلم داره باید بره دوباره بررسی بشه... حالا یکی نیست بگه تو این اوضاع بی دانشجویی ، طول دادنش چیه.

طرف داد میزد آقایون و خانوما "" بریید فردا بیاید - فردا هم دوست نداشتید بیاید برید چهارشنبه بیاید بهتره!!"" :|

کدوم واحد؟

Amin_0913
28-09-2015, 18:39
امروز رفتم دانشگاه.

شما کدوم واحد بودی؟......

mojtaba2321
28-09-2015, 18:40

دوست عزیز شما خودتون این دانشگاه رو خوب یا بد انتخاب کردید، اگه خوبه که هیچی اگرم بده خودتون انتخاب کردید

ArashMiniStar
28-09-2015, 18:48

آقا سخت نگیر جاهای دیگه هم مزخرف هستن من رفته بودم یه موسسه غیرانتفاعی ثبت نام کنم چون اون روز ثبت نام ک مخصوص من نبود و گذشته بود ساعت 10 11 ک رفتم گفت آخر وقت بیا کارتو راه بندازم ساعت 2 رفتیم گفت برگه آجار تموم شده و این شد ک مجبور شدیم برای سومین بار بریم ک ی ثبت نام انجام بدیم :n27:

BigHeart
28-09-2015, 20:11
آقا سخت نگیر جاهای دیگه هم مزخرف هستن من رفته بودم یه موسسه غیرانتفاعی ثبت نام کنم چون اون روز ثبت نام ک مخصوص من نبود و گذشته بود ساعت 10 11 ک رفتم گفت آخر وقت بیا کارتو راه بندازم ساعت 2 رفتیم گفت برگه آجار تموم شده و این شد ک مجبور شدیم برای سومین بار بریم ک ی ثبت نام انجام بدیم :n27:

دانشکده قبلیم بعد از ۲ سال رفتم مدرکمو بگیرم ببرم یه دانشکده دیگه برای کارشناسی
مثه بانک ها دستگاه پرینت شماره گذاشته بودن و سیستم شماره هارو صدا میزد تا دانشجو ها بی نظمی نکنن روی شماره بیان جلو
اول فکر کردم اشتباه اومدم تو بانک :n13:

tajrobenik
28-09-2015, 21:11
فقط مدرک اصلی رو باید بدید اگه دارید

می شه برابر با اصل مدرک اصلی رو داد. (نمی خوام مدرک اصلی دست دانشگاه باشه می خوام دست خودم بمونه)
می شه همراهمون نبریم دانشکده و این بهونه رو بیاریم که همرامون نیست. برابر با اصل رو قبول می کنن.
یا کلا اگه بشه اصلی رو هم ببریم برابر با اصل رو بگیرین و اصل رو نگیرن خوبه.
کلا قانونی با این موضوع وجود نداره که اصل رو ندیم بهشون؟

hossein019940
29-09-2015, 22:30
بنده پایان خدمت دارم. بدون پایان خدمت نمیدن.
هیچ راهی نداره که مثلا یه گواهی موقت بگیریم؟

paranoid_android
29-09-2015, 23:14
هیچ راهی نداره که مثلا یه گواهی موقت بگیریم؟

گواهی موقت میدن دوست عزیز، بنده اصل دانشنامه رو عرض کردم.

paranoid_android
29-09-2015, 23:21
دوستان، بنده امروز از مسئول آموزش مرکز آموزش خراب شدمون در مورد زمان آماده شدن دانشنامه پرسیدم، میگه "روال اینه که 6 ماه بعد از تاریخ تسویه تشریف میارید گواهی موقت می دیم خدمتتون که روش نوشته قابلیت ترجمه نداره! و حدود 3 ماه هم طول میکشه تا اصل دانشنامه تون صادر بشه!" یعنی گل بگیرین در این دانشگاه علمی کاربردی رو! دانشگاه آزاد زیر 3 ماه اصل دانشنامه بنده رو صادر کرد و رفتم گرفتم، اینا تو این 9 ماه مگه چه غلطی میخوان بکنن! آپولو بفرستن هوا؟! خاک!
الان یه بدبختی مثل من میخواد اپلای کنه باید 9 ماه صبر کنه که یه ورق پاره برسه دستش؟! گواهی موقت ایتا حتی ارزش ترجمه و ارائه به دانشگاه های خارج از کشور رو هم نداره!

tajrobenik
30-09-2015, 09:18
دیروز رفتم دانشگاه جای سه نفر مسئولی که واسه ثبت نام بودن رفتم

ظاهرا واسه ثبت نام یکی از اولیت های مهم ارائه ی اصل مدرک دیپلم هست.
دلیلی هم که گواهی موقت رو قبول نمی‌کردن این بود که دیپلم واسه چند سال پیش بود.

و یک نفر هم اونجا بود که شهرستان بود دیپلمش و باید می‌رفت از مدرسه می‌گرفت.
گواهی داده بود اگه تا آخر ماه نیاره کلا ثبت نامش تعطیل ه و باید بیاره.

ما هم طبیعیش کردیم گفتیم اوکی فردا می‌یارم.

و هزینه تا الان:
هزار و پونصد بابت کپی مدارک و فورم هایی که باید پر می‌شد.
بیست و دو هزار پونصد هم بابت تایید ه تحصیلی. ( البته روی برگه جمعشون حدود هیجده و پونصد تومن هست) که احتمالا چهار هزار تومن هم اپراتور بابت ثبت گرفت.

Amin_0913
01-10-2015, 18:49
سلام
من رفتم ثبت نام
20 واحد داده بودند + پیش نیاز
که هزینه 85%ِش شده بود 710 تومن تقریبا و 15% فکر کنم 126 تومن شد
جمعا برای ترم یک 836 تومن میشد برای کاردانی برنامه سازی کامپیوتر
من چون نمیتونستنم ثبت نام نکردم

matador
01-10-2015, 19:36
دوستان نتایج کارشناسی ناپیوسته اومد <

پرور
02-10-2015, 10:19
من انتخاب اولم قبول شدم :n13:

4837 - كارشناسی حرفه‌ای حقوق - حقوق ثبتی/مركز آموزش علمي - كاربردي مالياتي اصفهان

- - - Updated - - -

4837 - كارشناسی حرفه‌ای حقوق - حقوق ثبتی/مركز آموزش علمي - كاربردي مالياتي اصفهان

matador
02-10-2015, 10:57

- - - Updated - - -

مبارک باشه < من هم مدیریت بیمه / مرکز بیمه ایران تهران پذیرفته شدم

tajrobenik
03-10-2015, 11:32
سلام
من رفتم ثبت نام
20 واحد داده بودند + پیش نیاز
که هزینه 85%ِش شده بود 710 تومن تقریبا و 15% فکر کنم 126 تومن شد
جمعا برای ترم یک 836 تومن میشد برای کاردانی برنامه سازی کامپیوتر
من چون نمیتونستنم ثبت نام نکردم

من هم رفتم ثبت نام کنم.
با انتخاب واحدی که داشتن حدودا همین هفصد. هشتصد تومن می‌شه. (صنعت)

صحبت کردم. که فعلا موجودی ندارم.
حدودا شهریه ثابت رو نقدی می‌گیرن و باقیش رو چک می‌گیرن واسه دو ماه دیگه.

پرور
06-10-2015, 15:41
واقعا افتضاحه برنامه ریزیهاشون

روز یکشنبه من رفتم دانشگاه مورد نظر برای اینکه ببینم واسه دوشنبه چه چیزهایی نیاز دارن واسه ثبت نام و کلا یک پرس و جویی بکنم

از سه نفر از مسئولین اونجا سوال کردم ، کفتند در سایت خود مرکز اعلام می کنیم ، من گفتم تو سایت سنجش زده از دوشنبه تا چهارشنبه بیشتر وقت نداره ، قشنگ گفتن ما کاری به اون نداریم خودمون اطلاعیه می زنیم !!

خلاصه ما برگشتیم خونه و از فرداش روزی چند دفعه سایت را چک می کردم ، خبری نبود که نبود ، تلفن هم چند باز زدم کسی جواب نمی داد ، تا اینکه لحظاتی پیش باز تماس گرفتم که شانسی گوشی را برداشتند ، سوال کردم پس این اطلاعیه را کی می زنید و کی باید بیاییم برای ثبت نام ؟

فرمودند دیروز و امروز بوده و فردا آخرین مهلتش هست !!!!!! می گم پس شما اینجوری به من گفتید ، خیلی ریلکس می گه بله ولی برنامه عوض شده و مطابق سازمان سنجش عمل می کنیم ! به همه هم SMS زدیم که برنامه اینه ! ، می گم چیزی برای من نیومده ، می فرمایند حتما SMS تبلیغاتیون را بستید ، تقصیر خودتونه که بستید !!!!

خلاصه اینکه دوستان فردا روز آخر ثبت نامه غافل نشید

migmig3000
06-10-2015, 16:39
من امروز فناوری اطلاعات ثبت نام کردم شهریه حدود هشتصد تومان میشه کلاس ها هم گفتن دوشنبه بیاین برنامه کلاس ها رو میگیم.

tajrobenik
07-10-2015, 02:00
موقع ثبت نام بنا به این دلیل که رشته ای که می‌خواستم به حد نصاب نرسیده بود.
رفتم یک دانشگاه دیگه ببینم چه طوری ه.
دانشگاه دوم که رفتم با یک مقایسه ای که با دانشگاه خودمون داشتم به این نتیجه رسیدم حتی اگه رشته ای که می‌خوام داشته باشه بازم این جا نمی‌رم.
همون تغییر گرایش بهتر هست. تا این که بیام این دانشگاه.

مقایسه: فقط موضوع ثبت نام و نظمی که دانشگاه خودمون هست کجا و اون دانشگاه دوم کجا.
اصن معلوم نبود کجاست تایپ و تکثیر... کجاست ثبت نام.... از چه شخصی باید سوال بشه تا توضیح بده. و مساحت دانشگاه....
اما دانشکده خودمون: نظم بالا. ثبت نام مشخص. مراحل ثبت نام مشخص. انتخاب واحد مشخص. واریز پول هم مشخص. کلا نظم حاکم فرما بوده و تا الان راضی ام.

سه شنبه یک کلاس هم تشکیل شد که خوب بود.

Alikamanak
10-10-2015, 19:38
با سلام ؛
در هنگام ثبتنام پرونده بنده پیوست مغایرت نوع دیپلم خورد و از ادامه ثبتنام عقب ماندم تا اینکه تماس گرفتن گفتن تأیید شد و بیا کامل کن.
ما هم از واریز شهریه و انتخاب واحد عقب ماندیم. با توجه به اینکه دانشجوی جدید الورود هستیم ، لذا مرکز یک برنامه برای دانشجویان جدید الورود اعلام نموده است ، منتها بنده الان که در لیست دروس ارائه شده انتخاب واحد نگاه میکنم 4 درس با اساتید مذکور در برنامه بیشتر با برنامه مرتبط با رشته بنده تطابق ندارد.

در کل ، این انتخاب واحد اصلأ برای دانشجویان جدید الورود است ؟
و سوال دوم اینکه آیا در حذف و اضافه ممکنه دروسی که لیست ارائه شده وجود ندارند برای انتخاب واحد ارائه شوند ؟

tajrobenik
11-10-2015, 10:45
با سلام ؛
در هنگام ثبتنام پرونده بنده پیوست مغایرت نوع دیپلم خورد و از ادامه ثبتنام عقب ماندم تا اینکه تماس گرفتن گفتن تأیید شد و بیا کامل کن.
ما هم از واریز شهریه و انتخاب واحد عقب ماندیم. با توجه به اینکه دانشجوی جدید الورود هستیم ، لذا مرکز یک برنامه برای دانشجویان جدید الورود اعلام نموده است ، منتها بنده الان که در لیست دروس ارائه شده انتخاب واحد نگاه میکنم 4 درس با اساتید مذکور در برنامه بیشتر با برنامه مرتبط با رشته بنده تطابق ندارد.

در کل ، این انتخاب واحد اصلأ برای دانشجویان جدید الورود است ؟
و سوال دوم اینکه آیا در حذف و اضافه ممکنه دروسی که لیست ارائه شده وجود ندارند برای انتخاب واحد ارائه شوند ؟

در کل انتخاب واحد بستگی به سیستم آموزش داره.
و این که انتخاب واحد ترم یک با آموزش هست و هر سوالی دارین ازشون بپرسید.
ترم های بعدی هم روال انتخاب واحد رو بهتون توضیح می‌دن به موقعش.

در ضمن بعید از کلاس های ترم یک عقب بمونید.: چون یک هفته هست کلاس ها تشکیل شده.
اما از کلاس هایی که اکثرشون دانشجویانی غیر از ترم یک هستن شاید عقب بمونید که اینم باز بستگی به نوع انتخاب واحد آموزش داره که چه طوری انتخاب واحد داشته باشن و پیش بینی این مورد رو داشته باشن.

mahdi1323
11-10-2015, 11:57
دوستان من ثبت نام کردم گفتن برنامه دروس رو در سایت میزاریم از اونجا نگاه کن ولی تا حالا خبری نشده

mahdi1323
12-10-2015, 15:37
دوستان من ثبت نام کردم گفتن برنامه دروس رو در سایت میزاریم از اونجا نگاه کن ولی تا حالا خبری نشده

کسی جواب نمیده غیر عادی نیست 20 مهر ماه هنوز خبری نیست

migmig3000
12-10-2015, 22:57
دانشگاه ما هم رشته تجارت به حد نصاب نرسید و گفتن بریم ای تی! فردا هم کلاس هاش شروع میشه...

برنامه کلاس ها مشخص شده شما حضوری پیگیر شو که از کلاس ها جا نمونی

mahdi1323
12-10-2015, 23:43
دانشگاه ما هم رشته تجارت به حد نصاب نرسید و گفتن بریم ای تی! فردا هم کلاس هاش شروع میشه...

برنامه کلاس ها مشخص شده شما حضوری پیگیر شو که از کلاس ها جا نمونی

حضوری پیگیر میشم میگین برو از سایت نگاه کن رشته من اینترنت و شبکه های گستردست

migmig3000
13-10-2015, 00:50
حضوری پیگیر میشم میگین برو از سایت نگاه کن رشته من اینترنت و شبکه های گستردست

رشته های کاردانی که یکی دو هفته ای هست سر کلاس میرن. برای کارشناسی هم تازه برنامه رو زدن البته ممکنه با اساتید بر سر تنظیم کلاس ها مشکل داشته باشن

پرور
16-10-2015, 21:47
دوستان برنامه کلاسی را می تونید توی سامانه سجاد ببینید

برای ورود هم نام کاربری کد ملی تون و پسوورد کد ملی + دنبالش هم شماره شناسنامتون

- - - Updated - - -

mahdi1323
16-10-2015, 22:16

- - - Updated - - -

نه نمیتونیم ببینیم متاسفانه کلاس هی شما شروع شده مال شما یا نه

mahdi1323
18-10-2015, 10:35
دوستان یک سال برنامه هارو دادن کلاس هامون تا ساعت 12 شب گذاشتن نمیدونم چیکار کنم اگه انصراف بدم پولمو بر میگردونن

Rossin
18-10-2015, 15:35
دوستان یک سال برنامه هارو دادن کلاس هامون تا ساعت 12 شب گذاشتن نمیدونم چیکار کنم اگه انصراف بدم پولمو بر میگردونن

کلاس ها تا 12 شب؟؟؟؟!! مگه میشه؟ کدوم واحد هستین؟چه رشته ای؟:n27:

ArashMiniStar
18-10-2015, 15:47
شاید 12 ظهره امکان نداره 12 شب عزیز

mahdi1323
18-10-2015, 16:31
شاید 12 ظهره امکان نداره 12 شب عزیز

اشتباه زدن رفتم گفتن اشتباه شده برنامه رو دادن بهم تربیت بدی همون ورزش خودمون دیگه فوتبال و والیبال خودمون دیگه

Aloneman2005
07-11-2015, 09:39
من سال 89 وارد دانشگاه شدم یک ترم مانده به دانشگاه دیگه نرفتم تقریبا یه 16 واحدی برام مونده . میخوام دوباره برم ادامه بدم چکار باید بکنم راهی وجود داره.

- - - Updated - - -

من سال 89 وارد دانشگاه شدم یک ترم مانده به دانشگاه دیگه نرفتم تقریبا یه 16 واحدی برام مونده . میخوام دوباره برم ادامه بدم چکار باید بکنم راهی وجود داره.

hossein019940
24-11-2015, 11:11
سلام
دوستان میتونم دیپلمی که تحویل دانشگاه دادم رو دوباره بگیرم؟
یه ترم دیگه تموم میشه درسم میخواستم بدونم دانشگاه میتونه دیپلم رو بده بهم؟
مثلا بگم که میخوام کپی برابر اصلش کنم
یا اینکه باید فارغ التحصیل بشم تا مدارک رو بدن؟

Rossin
24-11-2015, 12:54
سلام
دوستان میتونم دیپلمی که تحویل دانشگاه دادم رو دوباره بگیرم؟
یه ترم دیگه تموم میشه درسم میخواستم بدونم دانشگاه میتونه دیپلم رو بده بهم؟
مثلا بگم که میخوام کپی برابر اصلش کنم
یا اینکه باید فارغ التحصیل بشم تا مدارک رو بدن؟

سلام
فکر کنم اگه کارت ملی یا شناسنامتونو بدین میتونید برای چند روز دیپلمو بگیرین کارتونو انجام بدین و مجدد مدرک رو برگردونین.
یکی از دوستانم برای کارای مهاجرتش دیپلمشو میخواست اینکارو کرد.

استاد شیفو
09-01-2016, 11:22
سلام

این ترم ترم اخرم بود . دوستان من این ترم 20 واحد گرفته بودم . سر امتحانات دانشگاه نرفتم . و همه 0 ثبت شد .

آیا انصراف از تحصیل برای من هزینه ای داره ؟

من کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر هستم.

اگر انصراف ندیم و نیمه کاره رها کنیم چی میشه . یعنی دیگه به دانشگاه مراجعه نکنیم .

paranoid_android
12-01-2016, 15:55
سلام. اگر کسی مجموع ترم های پاس کردش دقیقا 13 واحد باشه میتونه و ترم آخرش باشه، میتونه 2 درس 2 واحدی رو بعنوان معرفی به استاد برداره؟

استاد شیفو
12-01-2016, 16:04
سلام. اگر کسی مجموع ترم های پاس کردش دقیقا 13 واحد باشه میتونه و ترم آخرش باشه، میتونه 2 درس 2 واحدی رو بعنوان معرفی به استاد برداره؟

همین سوال رو من دو هفته قبل از آموزش دانشگاه پرسیدم .

اگر فقط دو درس 2 واحدی داشته باشید . به شرطی که حتی 1 واحد عملی نداشته باشند . میتونید دو درس رو به صورت معرفی به استاد بگذرونید .

Rossin
12-01-2016, 16:50
سلام

این ترم ترم اخرم بود . دوستان من این ترم 20 واحد گرفته بودم . سر امتحانات دانشگاه نرفتم . و همه 0 ثبت شد .

آیا انصراف از تحصیل برای من هزینه ای داره ؟

من کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر هستم.

اگر انصراف ندیم و نیمه کاره رها کنیم چی میشه . یعنی دیگه به دانشگاه مراجعه نکنیم .

سلام
یکی از دوستانم همین جوری شد ترم اخر نرفت و دیگه به دانشگاه مراجعه نکرد نامه ای هم برای دلیل انصراف به دانشگاه نداد،الان 5 سال میشه بیخیالش شده و به دانشگاه مراجعه نکرده.مشکلی پیش نیمده،اغلب تا 3 ماه برای شما غیبت رد میکنن و بعدش انصراف و اینجور چیزا،دانشگاه ازاد هزینه داره برای انصرافی ولی علمی کاربردی رو نمیدونم. برین از ایین نامه اموزشی بخونید

hamid3369
13-01-2016, 20:28
سلام دارم خدمت p30worldهای گرامی خواهشا راهنمایی کنین

سوال منه اینه که با دیپلم انسانی میشه در علمی کاربردی فناوری اطلاعات خوند امکانش هست ...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

paranoid_android
13-01-2016, 20:52
سلام دارم خدمت p30worldهای گرامی خواهشا راهنمایی کنین

سوال منه اینه که با دیپلم انسانی میشه در علمی کاربردی فناوری اطلاعات خوند امکانش هست ...ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

بله میشه....