PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

pouyasony
28-09-2014, 00:30
مدیر گروه این حرفو بهتون زد؟

بله گفتن كه اين درسو گذاشتن واسه كسايي كه از رشته ي ديگه اي ميان به اين رشته .مثلا جبرانيه واسشون ولي گفت شما هم بايد ناچارأ پاس كنيد
واقعا بايد در همچين دانشگاهيو گل گرفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

mojtaba2321
28-09-2014, 08:47
شی گرا کاردانی کسی توانسته برای کارشناسی معادل سازی کنه؟

Rossin
28-09-2014, 11:41
نه ببینید، برای کارشناسی رشته ما 3 تا درس جبرانی تعریف کردن که گفتن هرکی تو دوره کاردانی اینارو پاس کرده دیگه نمیخواد بگیره اینارو... من درس مدار منطقی رو با 11 پاس کرده بودم که این درس یکی از همین دروس جبرانی دوره کارشناسی هست.. من قبلا فکر می کردم که اگر کسی با نمره زیر 12 این درسارو پاس کرده، حتما باید بعنوان جبرانی دوباره اینارو اخذ کنه اما از مسئول آموزشمون که پرسیدم گفت نمره مطرح نیست، کافیه که فقط این درسارو تو دوره کاردانی پاس کرده باشید تا دوباره نیازی به گرفتن مجدد این درسها بعنوان درس جبرانی نداشته باشید. آزاد با علمی کاربردی فرق داره.. یعنی علمی کاربردی کلا سوای تمام دانشگاه های دنیا هست اینقدر باحاله :n02:

منم رشته ام نرم افزاره
الان توی دانشگاه ازاد واحد اصلیم دروس جبرانی که زده ویژه کاردانی پیوسته هاست (که من ناپیوسته ام ) زبان تخصصی برنامه سازی پیشرفته ذخیر بازیابی اطلاعات سیستم عامل و ساختمان داده است
که همکلاسیام اینا رو تطبیق واحدن دیگه بر نداشتن ولی من توی علمی کاربردی اینارو نگرفته بودم جز زبان تخصصی که اونم تطبیق ندادم!
بعد الان دانشگاهی که مهمانم برنامه سازی پیشرفته و مدار منظقی جبرانی هستند که بازم من پاس نکرده بودم تو علمی کاربردی اصلا ارائه نشده بود !!!!!!

ولی چیزی به عنوان نمره بالای 12 برای اینا من نشنیدم یعنی پاس کردنش فقط مهم بوده نه نمره اش!

فقط توی چارت نوشته :
کلیه دانشجویانی که مقطع کاردانی آنها نا پیوسته بوده است (دوره پیش دانشگاهی داشتند) ملزم به گذراندن واحد های جبرانی :
سیستم عامل 3 واحد
نظریه زبان و ماشین 3 واحد

کلیه دانشجویانی که مقطع کاردانی آنها پیوسته و مرتبط هستند (فنی حرفه ای و کاردانش) ملزم به گذراندن :
سیستم عامل 3 واحد
نظریه زبان وماشین 3 واحد
ساختمان داده 3 واحد
پایگاه داده 3 واحد

نکته ای که هست این که کلا این درسا توی هر واحدی باهم فرق داره :)) هرکی هرچی دلش میخواد ارائه میده دوستای علمی کاربردیم پاس کردن اینارو بعد من توی یه واحد ازاد پاس نکردم توی یه واحد دیگه باید پاس کنم :)) بادی به جهت هستند این دانشگاها

Rossin
28-09-2014, 11:50
دانشگاه برای اینکه 20 واحد در هر ترم دانشجورو پر کنه دروس جبرانیم قاطی دروس اصلی و تخصصی و اختیاری ارائه میده که چارتش خالی نباشه پولشم بگیره.
اکثرن هم تطبیق واحد نمیدن!

p30cc
29-09-2014, 18:48
بچه ها من هفته ی پیش حضوری رفتم دانشگاه که در مورد انتخاب واحدی که گفته بودم

بپرسم، اینکه زمانش کی هست و خودشون انتخاب واحد رو انجام میدن یا نه، که گفتن

خودشون تا آخر این هفته انجام خواهند داد، منم امروز رفتم به سامانه گفتم شاید انجام

شده ، خلاصه نام کاربری و رمز عبور رو نوشتم و لاگین رو زدم دیده وارد حسابم نشد!

نوشت مجدد وارد کنید اطلاعاتتون رو!

این بخاطر چی هست؟

hossein019940
29-09-2014, 19:13
چرا تو پنل هنوز برامون شماره دانشجویی ثبت نشده؟

Rossin
29-09-2014, 22:58
بچه ها من هفته ی پیش حضوری رفتم دانشگاه که در مورد انتخاب واحدی که گفته بودم

بپرسم، اینکه زمانش کی هست و خودشون انتخاب واحد رو انجام میدن یا نه، که گفتن

خودشون تا آخر این هفته انجام خواهند داد، منم امروز رفتم به سامانه گفتم شاید انجام

شده ، خلاصه نام کاربری و رمز عبور رو نوشتم و لاگین رو زدم دیده وارد حسابم نشد!

نوشت مجدد وارد کنید اطلاعاتتون رو!

این بخاطر چی هست؟

سلام
شاید هنوز ثبت اطلاعات نشدین
یکم طول میکشه تا همه دانشجوها وارد سیستم بشن

چرا تو پنل هنوز برامون شماره دانشجویی ثبت نشده؟

عجله نداشته باشید
تا چند وقت دیگه کارت موقت دانشجویی میدن بهتون که شماره دانشجویی هم داره.

p30cc
29-09-2014, 23:31
سلام
شاید هنوز ثبت اطلاعات نشدین
یکم طول میکشه تا همه دانشجوها وارد سیستم بشن

سلام. نه! قبلا واسه بارگذاری عکس وارد شده بودم.

p30cc
30-09-2014, 00:00
دوستی پ.خ دادند و راهنمایی فرمودند بنده رو ولی متاسفانه
بدیل داشتن فقط 6 ارسال :n02: نمیتونم جواب ایشون رو بدم

همینجا از ایشون تشکر میکنم:n16:

Milad4171
01-10-2014, 12:53
با سلام.
به تازگی قانونی رو دانشگاه آزاد تصویب کرده که کسانی که بهر دلیل دانشگاه رو ول کردن میتونن دوباره درسشون رو ادمه بدن و واحد هایی که گذروندن هم بهشون میدن.
حالا سوال من اینه که این قانون واسه ادامه تحصیل در علمی کاربردی هم اجرایی هست یا نه !
یعنی واحدهای که در دانشگاه آزاد گذرونده شده در دانشگاه علمی کاربردی قابل قبول هست یا نه !؟

MoXa
01-10-2014, 13:21
سلام
میخواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی برا معلولین چه امتیازهایی رو داره و برای اونها در رشته برنامه سازی تا چه مقطعی مدرک میدن ، مثلا تا ارشد یا ......

Rossin
01-10-2014, 15:46
با سلام.
به تازگی قانونی رو دانشگاه آزاد تصویب کرده که کسانی که بهر دلیل دانشگاه رو ول کردن میتونن دوباره درسشون رو ادمه بدن و واحد هایی که گذروندن هم بهشون میدن.
حالا سوال من اینه که این قانون واسه ادامه تحصیل در علمی کاربردی هم اجرایی هست یا نه !
یعنی واحدهای که در دانشگاه آزاد گذرونده شده در دانشگاه علمی کاربردی قابل قبول هست یا نه !؟

سلام
دوست گرامی بخشنامه ای در مورد برای دانشگاه علمی کاربردی نیمده هنوز و شاید اعلام بشه بعد ها
بله واحد هایی که تو علمی کاربردی گذروندین در صورت عدم مغاییرت از نظر تعداد واحد ها با دانشگاه ازاد تطبیق داده میشن

سلام
میخواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی برا معلولین چه امتیازهایی رو داره و برای اونها در رشته برنامه سازی تا چه مقطعی مدرک میدن ، مثلا تا ارشد یا ......

سلام
دوست گرامی معلولیت محدودیت نیست و این افراد مثل سایر دانشجو ها تا هر سطحی میتوانن ادامه تحصیل بدهند.
برنامه سازی کامپیوتری اول کاردانی بعد کارشناسی و ارشد و ...

hossein019940
02-10-2014, 18:29
این قسمت پشتیبانی معمولا چه مدت بعد از ایجاد تیکت بهمون جواب میدن؟
یه سوال دیگه:D
شهریه 85 درصد 600تومنه برای پرداخت میتونم هزینه ثابت رو پرداخت کنم و تو سایت ثبت کنم بقیه رو یه ماه بعد
یعنی حسابداری تایید میکنه که مثلا انقدر پرداخت شده تو پنل ثبت میکنه یا اینکه حتما باید همه باشه>؟

mahdi1323
02-10-2014, 19:41
دوستان کمک کنن من میخوام واسه رشته شبکه کامپیوتری ثبت نام کنم معدلم هم 13.67 هستش میتونم تو تبریز ثبت نام کنم شهریش چقدره ممنون دوستان

Rossin
02-10-2014, 19:46
این قسمت پشتیبانی معمولا چه مدت بعد از ایجاد تیکت بهمون جواب میدن؟
یه سوال دیگه:D
شهریه 85 درصد 600تومنه برای پرداخت میتونم هزینه ثابت رو پرداخت کنم و تو سایت ثبت کنم بقیه رو یه ماه بعد
یعنی حسابداری تایید میکنه که مثلا انقدر پرداخت شده تو پنل ثبت میکنه یا اینکه حتما باید همه باشه>؟

سه روز بعد نهایتا

شما هر چقدر بزرید توی حسابتون ثبت میشه
واحدی که من بودم بودن دانشجوهایی که ترم اول شهریه ثابت رو میریختن و متغییر رو یکم بعدش میریختن
قطعا قبول میکنند شما بریزید و بعد زنگ بزنید بهشون بگید یا وقتی کلاساتون شروع شد بهشون بگید.
جای نگرانی نیست

Fusi0n
11-10-2014, 00:14
سلام دوستان کسی جزوه یا کتابی برای ریاضی پیش نداره -بازه- قدر مطلق- معادله- مثلثات - تابع
نمونه سوال بیشتر میخوام اگر توضحیات باشه چه بهتر

Rossin
11-10-2014, 00:19
سلام دوستان کسی جزوه یا کتابی برای ریاضی پیش نداره -بازه- قدر مطلق- معادله- مثلثات - تابع
نمونه سوال بیشتر میخوام اگر توضحیات باشه چه بهتر

سلام
کتاب ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 از انتشارات گستشرش علوم پایه جامع و کامله و کتابایی بودن که برای ریاضی پیش پاس کردم
نمومه سوال هم داره در کنار توضیحاتش

hamid_diablo
11-10-2014, 16:50
سلام دوستان

من لیسانس نرم افزار پیام نور دارم.26 سالمه.میخوام برم خدمت

سوالم اینکه میتونم تو رشته ای مثل روانشناسی یا جامعه شناسی تو مقطع لیسانس علمی کاربردی شرکت کنم؟

Fusi0n
11-10-2014, 19:08
سلام دوستان

سوالم اینکه میتونم تو رشته ای مثل روانشناسی یا جامعه شناسی تو مقطع لیسانس علمی کاربردی شرکت کنم؟
سلام تا اونجا من خبر دار شدم برای ارشد علمی کاربردی سه سال باید سابقه کار داشته باشید بعد ارشد شاخه زیاد نداره

Rossin
11-10-2014, 23:15
سلام دوستان

سلام
دیپلم فنی دارید یا نظری؟

شما میتونید هر رشته ای توی علمی کاربردی یا آزاد بخونید ولی اول اولیت با کسایی هست که دیپلم مرتبط دارند
بودند کسایی که لیسانس حسابداری داشتند اما اومدن کامپیوتر خوندن برای لیسانس دیگشون.

hossein019940
16-10-2014, 09:49
دوستان چرا هنوز شماره دانشجوی تو پنل برامون صادر نشده و کارت بهمون ندادن>؟:n13:

paranoid_android
16-10-2014, 13:17
سلام دوستان

قصد فضولی ندارم، اما کنجکاوم بدونم که چرا میخوای رشته به این خوبی رو ول کنی و روانشناسی یا جامعه شناسی بخونی، اونم علمی کاربردی..
چرا نرم افزار رو ادامه نمی دی؟ یا IT؟ مثلا IT گرایش های خوبی مثل شبکه، امنیت اطلاعات و تجارت الکترونیک داره.. من خودم کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد میخوندم، کیفیت بد دانشگاه و بعضی مسائل دیگه باعث شد که درسمو نیمه کاره ول کنم و برم سربازی.. الان درسم تو رشته مهندسی شبکه های کامپیوتری دانشگاه (دبیرستان!) علمی کاربردی داره تموم میشه و دارم برای ارشد IT گرایش شبکه یا امنیت خودمو آماده می کنم... منم زمانی تصمیم شمارو داشتم و میخواستم مدیریت یا یه رشته دیگه بخونم.. اما الان خیلی خوشحالم که چنین کاری نکردم! اوضاع بازار کار کشور بده، اما تو هیچ رشته ای مثل کامپیوتر و IT نمیتونی حتی تو شرایط بد خوب کار کنی و مانور بدی.. البته اگر به این رشته ها علاقه داری بحثش جداست..
موفق باشی..

m.zar
16-10-2014, 15:01
سلام من تا سوم تجربی خوندم
پیش نگرفتم میتونم برم علمی کاربردی ؟
it بخونم

m.zar
16-10-2014, 15:05
کسی ج نمیده

paranoid_android
16-10-2014, 18:02
کسی ج نمیده
بله. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاهی هست که بدون پیش دانشگاهی و صرفا با دیپلم می تونید ادامه تحصیل بدید.
در ضمن شما هنوز 4 دقیقه از پست اولتون نگذشته انتظار دارید بسرعت جواب بگیرید!؟ قدری صبورتر باشید.

Rossin
16-10-2014, 19:31
دوستان چرا هنوز شماره دانشجوی تو پنل برامون صادر نشده و کارت بهمون ندادن>؟:n13:

اقا صبور باشید الان کارت صادر نمیکنند چون خیلی از ثبتنام ها تکمیل نشده و وارد سیستم نشده،تا قبل از امتجانای ترم اول کارت میدن و شماره دانشجویی صادر میشه.

Fusi0n
02-11-2014, 11:39
سلام به همه دوستان
اقا ما شکایت خودمون چطوری میتونیم به نهاد بالاتر برسومنیم الان تعداد واحدهای به ما دادن تخصصی و عمومی
ولی هنوز تو سامانه سجاد ثبت نشده و بعضی درس تو بدترین ساعات گذاشتن مثلا گزارش نویسی 12 تا 14 اونم اول هفته بعد استاد اومده سر کلاس میگه ساعت 12 نیم یا یک بیان از این به بعد !
جالب دیروز که کلاس بود بخش اموزش اومد گفت این کلاس کنسل شده و مشکل به وجود اومده میخواستن ما با کلاس دیگه مخلوط کنن بعد دیدن تعداد نفراتمون 11 نفر زیاد هستیم اومد سر جای اول
استادش اصلا جالب نیست هر چی اسرار که ما با این استاد نمی خواهیم و ... گفتن نمیشه و وقت گذشته ! :n02:
من تجربه دانشگاه ازاد سما دارم افتضاح بود بعد اومدن پیام نور اونم پدر ساب پچه در میارن تا یک ترم بری جلو الان علمی کاربردی اینجوری ولی باز از ازاد و پیام نور خیلی بهتر
نمی دونم برم غیر انتفاهی یا الکترونیک ازاد ؟! یه فوق میخوام فقط ؟!

Rossin
02-11-2014, 15:44
سلام به همه دوستان
اقا ما شکایت خودمون چطوری میتونیم به نهاد بالاتر برسومنیم الان تعداد واحدهای به ما دادن تخصصی و عمومی
ولی هنوز تو سامانه سجاد ثبت نشده و بعضی درس تو بدترین ساعات گذاشتن مثلا گزارش نویسی 12 تا 14 اونم اول هفته بعد استاد اومده سر کلاس میگه ساعت 12 نیم یا یک بیان از این به بعد !
جالب دیروز که کلاس بود بخش اموزش اومد گفت این کلاس کنسل شده و مشکل به وجود اومده میخواستن ما با کلاس دیگه مخلوط کنن بعد دیدن تعداد نفراتمون 11 نفر زیاد هستیم اومد سر جای اول
استادش اصلا جالب نیست هر چی اسرار که ما با این استاد نمی خواهیم و ... گفتن نمیشه و وقت گذشته ! :n02:
من تجربه دانشگاه ازاد سما دارم افتضاح بود بعد اومدن پیام نور اونم پدر ساب پچه در میارن تا یک ترم بری جلو الان علمی کاربردی اینجوری ولی باز از ازاد و پیام نور خیلی بهتر
نمی دونم برم غیر انتفاهی یا الکترونیک ازاد ؟! یه فوق میخوام فقط ؟!

سلام
والا اون زمان که من علمی کاربردی میخوندم رفتیم یه ساختمان بالای میدان ولیعصر اونجا ساختمان رسیدگی به شکایات و اینجور چیزا بود هم برای مدرکمون شکایت کردیم هم برای کلاسا که خیلی دیر وقت برگذار میشد
یه نامه ای نوشتیم و کل کلاس زیرشو امضا کردن ولی کارمون به جایی نرسید!!
کلا دانشگاه به اینجور چیزا توجه نداره و بقول خودشون طبق قوانین عمل میکنند
برام خیلی پیش اومده که استاد تایم کلاسو عوض کرده گفته نیم ساعت یک ساعت دیر تر بیاید با اموزش اغلب هماهنگن
اگه صرفا گرفتن مدرک براتون مهمه همینو بخونید تموم شه این 4 ترم
غیر انتفاهی و ازاد مثل هم هستن تقریبا ولی غیرانتفاهی سختگیر ترند
آزادم الان اون واحد هایی که بیشتر از 2 سال رشته ای رو برگذار کردن برای ترم تابستون یه ترم کامل رو حساب میکنند یعنی تا 20 واحد میدن اینجوری درستون زودتر تموم میشه
باز هم به خودتون بستگی داره تا به دانشگاه

majid322
07-11-2014, 19:41
دوستان من دیپلم تجربی دارم میخواستم برای رشته تربیت بدنی ثبت نام کنم البته بعد از خدمتم که سال دیگه تموم میشه میخواستم شرایط و زمان ثبت نامش رو بدونم و اینکه معمولا کلاسهاش
هفته ای چندباره و سطح دانشگاهی که قبول میشی به ازمونی که میدی مربوطه ؟

ایا در حین خدمت میتونم تو ازمونش شرکت کنم و در صورت قبولی رزرو کنم و بلافاصله بعد از خدمت به دانشگاه برم ؟

hossein019940
07-11-2014, 20:11
ثبتنامش فکر کنم تو مرداد ماه هستش یعنی بین اواسط و اواخر مرداد
کلاس هم بستگی داره ولی معمولا 3تا 4 روز بازم فرق داره.
نه آزمون نیست فقط ثبتنام میکنی :D
برای ورودی بهمن هم میگیرن
فکر کنم میتونین یه ترم مرخصی بگیرین

majid322
07-11-2014, 20:24
خیلی ممنون یه سوال دیگه اگه بهمن ثبت نام کنم میتونم تا برج 4 سال ایندش مرخصی بگیرم ؟
من بیشتر منظورم از اینکار اینه که دیگه بعد خدمت منتظر نمونم برای ثبت نام و ....

hossein019940
07-11-2014, 20:31
خیلی ممنون یه سوال دیگه اگه بهمن ثبت نام کنم میتونم تا برج 4 سال ایندش مرخصی بگیرم ؟
من بیشتر منظورم از اینکار اینه که دیگه بعد خدمت منتظر نمونم برای ثبت نام و ....
خوب ثبتنام هم کنی و مرخصی بگیری باز باید مهر بری سر کلاس خوب همون برج 4 ثبتنام کنی بهتره به نظر من
اره یه ترم میشه همون 4

mehrdadb3
07-11-2014, 22:21
سلام
من مدرک موقت کاردانیم رو اوردم دادم به آموزش برای تکمیل پرونده لیسانسم که دارم میخونم بعد 2 ماه رفتم ببینم کم و کسری نداره پرونده دیدم مدرک نیست توی پرونده پرس و جو کردم دیدم مثل اینکه گمش کردن بهشون میگم چی کار کنم میگن نگران نباش مشکلی پیش نمیاد اخه اصلشو بخام بگیرم باید موقت رو ببرم تحویل بدم حالا اینا میگن نگران نباش
به نظرتون مشکلی پیش نمیاد بعدن میخوام مدرک لیسانس رو بگیرم الانم ترم آخر هستم

jorj
07-11-2014, 22:42
سلام . می خواستم بدونم کلاس های این ترم تا کی برگزار می شه . ممنون

pouyasony
07-11-2014, 23:25
سلام . می خواستم بدونم کلاس های این ترم تا کی برگزار می شه . ممنون

تا اخر اذر

majid322
08-11-2014, 18:43
من از یه سری دوستان سوال کردم میگن استادهایی که تو علمی کاربردی تدریس میکنن اصلا خوب نیستن و خیلی هر کی هر کیه ... واقعا اینجوریه ؟؟

hossein019940
08-11-2014, 18:53
من از یه سری دوستان سوال کردم میگن استادهایی که تو علمی کاربردی تدریس میکنن اصلا خوب نیستن و خیلی هر کی هر کیه ... واقعا اینجوریه ؟؟
تو واحدی که ما هستیم کمتر از ارشد نیستن
یعنی کم کمش ارشد و دکترا گفتن که بخشنامه اومده که دیگه کارشناسی ها رو نمیگیرن برای استاد شدن
هر کی به هر کی اره درسته تو نمره دادن:D

HDana
08-11-2014, 20:14
آقا کسی اینجا درس کارورزی نداشته؟
حتما باید رفت 120 ساعت رو؟ فرمالیته است یا واقعایه؟؟

Rossin
08-11-2014, 22:49
سلام
واحد علمی کاربردی که من کاردانی خوندم توی تهران اساتید همه دکتری و بعضا از اساتید دانشگاه امیر کبیر و علم وصنعت بودن و تکو توک مدرس داشتیم.
نمره ام والا کسی به من هرکی هرکی نداد! مخصوصا سر درس تخصصی :(

آقا کسی اینجا درس کارورزی نداشته؟
حتما باید رفت 120 ساعت رو؟ فرمالیته است یا واقعایه؟؟

شما اول یه جایی رو پیدا کن که فرم رو براتون مهر بزنن و امضا کنند
نیازی نیست بری کارکنی حتما اونجا چون از جایی نمیان ببین که رفتی کار ورزی یا نه
گزارش های کامل هم توی نت هست میتونی از اونا استفاده کنی

من نه برای کاردانی رفتم کارآموزی نه برای کارشناسی دارم میرم! فرمو دادم مهر و امضا کردن و خودم گذارششو پر میکنم

iranchelseafan
11-11-2014, 17:29
سلام بچه ها من یه کمک می خوام ازتون من الان دانشجوی ترم 2 مدیریت بیمه هستم تو علمی کاربردی من ورودی بهمن ماه سال پیشم برای کارشناسی ناپیوستش یه سوالی دارم می خوام ببینم که من می تونم برای دوره بهمن ماه امسال دوباره تو همین رشته پذیرش بدم برای تهران چون برام مهمه که تهران قبول بشم به خاطره شرایطه خانوادگی ولی الان متاسفانه فعلا تهران نیستم البته جامم زیاد بد نیست ولی بدبختی اینه که کلاسامون همش بعد ازظهر برگزار میشه منی که کارمند نیستم باید مثلا اون موقع برم سره کلاس....وضعه نمراتمم بد نیست تا الان..البته اینم بگم معدله کاردانیم 13/17 بوده رشتمم کامپیوتر-نرم افزار می خوام که همین مدیریت بیمه رو بخونم چون هم مرتبط با کارمه هم اینکه برام راحته خوندنش و هم به رشته مدیریت علاقه دارم چون فوق لیسانس رو هم می خوام مدیریت بخونم..البته یه چیزه دیگه می خوام بدونم اگر شاغل بزنم شانسی دارم که زودتر قبول بشم؟؟؟از نظره امکاناتم که چی بگم این مرکزه ما شورشو در اوره باز صد رحمت به تهران...سواله آخر می تونم برای 2 ترم آخرم مهمانی بگیرم بعدشم مهمانی دائم؟؟؟الانم که این دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی رو نگاه می کنم اصلا یه موسسه هم برای رشته من نداره تو تهران...نمی دونم این چه وضعه تقسیم کردنه رشته هاست..

hossein019940
12-11-2014, 11:10
دوستان
من الان تو علمی کاربردی هستم میخوام برای ورودی بهمن برم یه دانشگاه دیگه برای همین میخوام بدونم که انتقالی میشه گرفت یا اینکه باید انصراف بدم؟

Rossin
12-11-2014, 19:28
دوستان
من الان تو علمی کاربردی هستم میخوام برای ورودی بهمن برم یه دانشگاه دیگه برای همین میخوام بدونم که انتقالی میشه گرفت یا اینکه باید انصراف بدم؟

سلام
ارزش انتقالی و دردسراشو نداره! انصراف بدین بهتره:n09:

alivw71
12-11-2014, 19:47
سلام دوستان

برای کاردانی دفترچه نمیاد ؟! من الان پیام نور هستم ورودی مهر امسال ولی فاصله دانشگاه زیاده اگه این علمی کاربردی زود بیاد دفترچه کاردانیش برم علمی کاربردی!

Rossin
12-11-2014, 22:42
سلام دوستان

برای کاردانی دفترچه نمیاد ؟! من الان پیام نور هستم ورودی مهر امسال ولی فاصله دانشگاه زیاده اگه این علمی کاربردی زود بیاد دفترچه کاردانیش برم علمی کاربردی!

سلام برای ترم بهمن دفترچه میاد و اینجا اطلاع رسانی میشه

iranchelseafan
13-11-2014, 09:07
کسی نبود جواب من و بده؟؟؟؟؟؟؟؟

Rossin
13-11-2014, 12:33
سلام بچه ها من یه کمک می خوام ازتون من الان دانشجوی ترم 2 مدیریت بیمه هستم تو علمی کاربردی من ورودی بهمن ماه سال پیشم برای کارشناسی ناپیوستش یه سوالی دارم می خوام ببینم که من می تونم برای دوره بهمن ماه امسال دوباره تو همین رشته پذیرش بدم برای تهران چون برام مهمه که تهران قبول بشم به خاطره شرایطه خانوادگی ولی الان متاسفانه فعلا تهران نیستم البته جامم زیاد بد نیست ولی بدبختی اینه که کلاسامون همش بعد ازظهر برگزار میشه منی که کارمند نیستم باید مثلا اون موقع برم سره کلاس....وضعه نمراتمم بد نیست تا الان..البته اینم بگم معدله کاردانیم 13/17 بوده رشتمم کامپیوتر-نرم افزار می خوام که همین مدیریت بیمه رو بخونم چون هم مرتبط با کارمه هم اینکه برام راحته خوندنش و هم به رشته مدیریت علاقه دارم چون فوق لیسانس رو هم می خوام مدیریت بخونم..البته یه چیزه دیگه می خوام بدونم اگر شاغل بزنم شانسی دارم که زودتر قبول بشم؟؟؟از نظره امکاناتم که چی بگم این مرکزه ما شورشو در اوره باز صد رحمت به تهران...سواله آخر می تونم برای 2 ترم آخرم مهمانی بگیرم بعدشم مهمانی دائم؟؟؟الانم که این دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی رو نگاه می کنم اصلا یه موسسه هم برای رشته من نداره تو تهران...نمی دونم این چه وضعه تقسیم کردنه رشته هاست..

سلام
مدیریت بیمه و رشته هایی از این قبیل اغلب چون کارمندا میرن تهرانم همینچوریه یعنی کلاسا دیر شروع میشه
موقع انتخاب دانشگاه باید دقت میکردین دانشگاه هایی که سهمیه شاغل میگرفتند رو انتخاب نکنید.
اگر بزنید سهمیه شاغل و پذیرش بشید باید مدارک کارتون رو تحویل دانشگاه بدین در غیر این صورت پذیرش شما قبول نمیشه.
برای مهمانی و انتقالی معدل شما ملاک نیست و باید دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنند فقط
از شرایط مهمانی دائم علمی کاربردی خبری ندارم بهتره از نقل و انقالات دانشگاه تون بپرسید نمیدونم بدون کنکور امکان مهمانی یا نقل و انتقال داره یا نه

واحد آمورشی بهزیستی،شرکت گروه پزشکی ابن سینا ، مدیریت بیمه-بیمه اشخاص مکانش فلکه دوم صادقیه

میهمان :

در مواردی که دانشجو به طور موقت ناگزیر به تغییر محل تحصیل خود باشد ، می تواند با موافقت موسسات آموزش مبداء و مقصد ، به عنوان دانشجوی میهمان ، بطور موقت ، برای مدت معین ، محل تحصیل خود را تغییر دهد .

میهمان شدن دانشجو در یک مرکز آموزشی ، مشروط بر این است که دانشجو حداقل یک نیمسال تحصیلی خود را در مرکز آموزشی مبداء گذرانده باشد .

میهمان شدن در طول مدت تحصیل ، در هر مقطع تحصیلی فقط یک بار مجاز است .

تغییر رشته :

دانشجو فقط می باید یک ترم تحصیلی ( حداقل 12 و حداکثر 20 واحد درسی از دروس سرفصل مصوب ) را با معدل حداقل 15 گذرانده باشد و همچنین در امتحانات کلیه دروس اخذ شده در ترم می باید حضور داشته باشد. دانشجویانی که با استفاده از سهمیه آزاد پذیرفته شده اند می باید کف معدل دیپلم کد رشته جدید در همان گروه آزمایشی قبولی همان سال پذیرش و دانشجویانی که دارای دیپلم هنرستان نظام قدیم ، فنی حرفه ای و کار و دانش و دانشجویانی که با استفاده از سهمیه شاغلین پذیرفته شده اند نیز می باید کف معدل ذیپلم در کد رشته جدید در همان زیر گروه آزمایشی قبئلی در همان سال پذیرش را داشته باشد .

دانشجو در هر یک از مقاطع تحصیلی تنها یک بار می توانند تغییر رشته دهد و اقدام نکردن دانشجو جهت ثبت نام در رشته جدید به منزله انصراف از تغییر رشته بوده و حق تغییر رشته تا پایان دوره از وی سلب می شود .

با توجه به حداکثر مدت مجاز تحصیل ، امکان گذراندن واحد های درسی مورد نیاز در رشته جدید را داشته باشد.

متقاضی تغییر رشته باید در خواست خود را همراه مدارک لازم حداقل 6 هفته پیش از شروع نیمسال تحصیلی به اداره آموزش محل تحصیل خود تسلیم نماید.

Milad4171
15-11-2014, 12:50
سلام.
تهران واسه رشته آی پی چه مناطقی رو داره ؟؟؟
مرسی

Rossin
15-11-2014, 19:37
سلام.
تهران واسه رشته آی پی چه مناطقی رو داره ؟؟؟
مرسی

سلام
برای رشته فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده :

مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی تهران1
مرکز آموزش علمی - کاربردی شرکت داده پردازی ایران
مرکز آموزش علمی - کاربردی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
مرکز آموزش علمی - کاربردی مخابرات نزاجا -شهید سرتیپ امینی
مرکز آموزش علمی - کاربردی دانشگاه علوم انتظامی
مرکز آموزش علمی - کاربردیئ شرکت گسترش انفورماتیک ایران
مرکز آموزش علمی - کاربردی تحقیقات صنعتی ایران
مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون علامه طبرسی
موسسه آموزش عالی آزاد انفورماتیک ایران
موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون دانشسار
موسسه آموزش عالی آزاد مدیریت و فناوری امیرکبیر
موسسه آموزش عالی آزاد نوآوران عصر دانش
موسسه آموزش عالی آزاد هادی
مرکز آموزش علمی - کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران

iranchelseafan
18-11-2014, 14:06
یچه ها یه سوال داشتم می خوام بینم راجبه علمی کاربردی چی فکر می کنین با اینکه زیره نظره وزارت علوم و بدون کنکور پذیرش می گیرن..من خودم نو مقطغ کاردانی ناپیوستش بودم ، کارشناسیش رو هم که الان دارم تو این دانشگاه می خونم البته الان هم شرایطم و اون بالا نوشتم براتون...اینم بگم من دیپلمم فنی حرفه ای (شاخه کامپیوتر )بوده می خوام ببینم آیا من اشتباه کردم برای این که تحصیلات تکمیلی داشته باشم این دانشگاه رو انتخاب کردم در ثانی من قصدم از اومدن به این دانشگاه با توجه به شرایطه کاری گه دارم و می دونم در آینده چی کارم این دانشگاه رو برای دوره کارشناسی ناپیوسته (همون لیسانس)انتخاب کردم ..حال می خوام بگم که واقعا راجبه این دانشگاه چی فکر می کنین چون برام خیلی مهمه که مسیره تحصیلم رو درست انتخاب کرده باشم در واقغ یه جور مشاوره می خوام ازتون در آخر اینکه من هدفم از تحصیل گرفتن مدرک فوق لیسانس در خارج از ایران می باشد بقیه دوستان رو نمی دونم البته اینم بگم که دوره کاردانیم خوب بود جان هر کی دوست دارین چرت و پرت ننویسین و بیام درست بجث کنیم اینم بگم که الان هم 27 سالمه

hossein019940
18-11-2014, 21:28
دوستان مثلا اگه تو یه کلاس همه برن و چند نفر بمونن کلاس برای ترم بعدش کنسل میشه؟
ما 11 نفر بودیم سه نفر رفتن:n02:

Rossin
18-11-2014, 22:39
یچه ها یه سوال داشتم می خوام بینم راجبه علمی کاربردی چی فکر می کنین با اینکه زیره نظره وزارت علوم و بدون کنکور پذیرش می گیرن..من خودم نو مقطغ کاردانی ناپیوستش بودم ، کارشناسیش رو هم که الان دارم تو این دانشگاه می خونم البته الان هم شرایطم و اون بالا نوشتم براتون...اینم بگم من دیپلمم فنی حرفه ای (شاخه کامپیوتر )بوده می خوام ببینم آیا من اشتباه کردم برای این که تحصیلات تکمیلی داشته باشم این دانشگاه رو انتخاب کردم در ثانی من قصدم از اومدن به این دانشگاه با توجه به شرایطه کاری گه دارم و می دونم در آینده چی کارم این دانشگاه رو برای دوره کارشناسی ناپیوسته (همون لیسانس)انتخاب کردم ..حال می خوام بگم که واقعا راجبه این دانشگاه چی فکر می کنین چون برام خیلی مهمه که مسیره تحصیلم رو درست انتخاب کرده باشم در واقغ یه جور مشاوره می خوام ازتون در آخر اینکه من هدفم از تحصیل گرفتن مدرک فوق لیسانس در خارج از ایران می باشد بقیه دوستان رو نمی دونم البته اینم بگم که دوره کاردانیم خوب بود جان هر کی دوست دارین چرت و پرت ننویسین و بیام درست بجث کنیم اینم بگم که الان هم 27 سالمه

سلام دوست گرامی دانشگاه علمی کاربردی مشکلی نداره من بشخصه اگه چیزی الان بلدم از کاردانی که علمی کاربردی بودم یاد گرفتم منهتا باید دید کشوری که میخوایید برای مستری اپلای کنید فنی حرفه ای یا دانشگاه علمی کاربردی رو قبول میکنه یا نه!
باید از اپلاس سنتر ها بپرسید تا خیالتون راحت شه

دوستان مثلا اگه تو یه کلاس همه برن و چند نفر بمونن کلاس برای ترم بعدش کنسل میشه؟
ما 11 نفر بودیم سه نفر رفتن:n02:
شما نگران نباش اینا هرجوری شده کلاسو برگذار میکنن و دانشجو برای ترم جدید میگیرن
بعضی از درساتون شاید تعداد کم باشید یا افتاده ها ترم قبل توش حضور داشته باشن اما کلا یه رشته منحل نمیشه:n09:

iranchelseafan
19-11-2014, 09:55
راست میگه ما تو یکی از درسهای عمومی این ترم 5-6 نفر بودیم استاد اومد هم کلاس و تشکیل داد هم هر چی جرت و پرت بود رو گفت گرچه به درس ربطی نداشت:n02::n02:

sara9000
21-11-2014, 19:21
سلام
لطفا بفرمائید موقع ثبت نام جدید کاردانی چه زمانی است
مرسی

Rossin
21-11-2014, 20:08
سلام
لطفا بفرمائید موقع ثبت نام جدید کاردانی چه زمانی است
مرسی
سلام
احتمالا اواسط آذر ماه دفترچه میاد

Argada
23-11-2014, 19:07
دوستان یه سوالی دارم...
یکی از دوستانم دیپلم داره اما مدرک پیش نداره... می تونه تو کاردانی ثبت نام کنه!؟
سوال دوم اینکه اگه مدرک کاردانی مثلا حقوق ثبتی رو از علمی کاربردی بگیره می تونه کارشناسی رو تو رشته حقوق دانشگاه ازاد ادامه بده!؟

hossein019940
23-11-2014, 19:28
دوستان یه سوالی دارم...
یکی از دوستانم دیپلم داره اما مدرک پیش نداره... می تونه تو کاردانی ثبت نام کنه!؟
سوال دوم اینکه اگه مدرک کاردانی مثلا حقوق ثبتی رو از علمی کاربردی بگیره می تونه کارشناسی رو تو رشته حقوق دانشگاه ازاد ادامه بده!؟
خوب رشته ها کارودانش و فنی اصلا پیش ندارن مثل خودم توی انتخاب واحد درس های پیش رو بهت میدن
اره فرقی نمیکنه.مثل سایر دانشگاه ها هستش

paranoid_android
23-11-2014, 19:36
دوستان یه سوالی دارم...

تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نداره.
بله میتونه. محدودیتی وجود نداره. با مدرک کاردانی دانشگاه علمی کاربردی میتونه مقطع کارشناسی هر رشته و هر دانشگاه دیگه ای رو ثبت نام کنه.

nilofar55
29-11-2014, 01:21
سلام.ببخشید دوستان کسی اطلاع نداره دفترچه های پذیرش بهمن کاردانی کی میاد؟سایت سنجش یه تاریخ زده.سایت علمی کاربردی یه تاریخ دیگه.که البته از هر دوشم گذشته.اما از هیچ کس صدایی در نیومده.حداقل اطلاعیه بدن تاریخو تصحیح کنن
یه سوال دیگه.به نظر شما با معدل 11امیدی به قبولی هست؟تو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی به نظرتون با این معدل تو کدوم رشته ها شانس بیشتری دارم؟
سپاس

Rossin
29-11-2014, 12:24
سلام.ببخشید دوستان کسی اطلاع نداره دفترچه های پذیرش بهمن کاردانی کی میاد؟سایت سنجش یه تاریخ زده.سایت علمی کاربردی یه تاریخ دیگه.که البته از هر دوشم گذشته.اما از هیچ کس صدایی در نیومده.حداقل اطلاعیه بدن تاریخو تصحیح کنن
یه سوال دیگه.به نظر شما با معدل 11امیدی به قبولی هست؟تو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی به نظرتون با این معدل تو کدوم رشته ها شانس بیشتری دارم؟
سپاس

سلام
دفترچه حدودا باید تا 25 تا 27 اذر ماه برای کاردانی بیاد

توی این گروه بعضی از رشته ها الویت با بچه های ریاضی فیزیک هست و بعد علوم انسانی و ... شاید انتخاب اون ها یکم کارتون رو سخت کنه
از طرفی انقدر تعداد این واحد های علمی کاربردی زیاد شده که ممکنه احتمال قبولیتون باشه.
ولی صرفا جهت اطمینان رشته هایی رو انتخاب کنید که فقط علوم انسانی و مهارتی الویت دارن
رشته دیپلمتون چی بود؟

Rossin
29-11-2014, 12:44
سپاس

سلام
دفترچه حدودا باید تا 25 تا 27 اذر ماه برای کاردانی بیاد

توی این گروه بعضی از رشته ها الویت با بچه های ریاضی فیزیک هست و بعد علوم انسانی و ... شاید انتخاب اون ها یکم کارتون رو سخت کنه
از طرفی انقدر تعداد این واحد های علمی کاربردی زیاد شده که ممکنه احتمال قبولیتون باشه.
ولی صرفا جهت اطمینان رشته هایی رو انتخاب کنید که فقط علوم انسانی و مهارتی الویت دارن
رشته دیپلمتون چی بود؟

nilofar55
30-11-2014, 00:54
رشتم انسانی بود.بله رشته هایی رو در نظر داشتم که انسانیا اولویت دارن.اما بیشتر این رشته ها مثلا ازشون 3یا 4مرکز بیشتر نیست تو تهران.اگه همه اون 3،4مرکزو بزنم احتمال قبولی هست؟به نظر شما شرکت کننده های شاغل بیشترن یا آزاد؟
ببخشید یه سوال دیگه؛انقدر دفترچه ها دیر میاد آیا تا آخر دی نتایجش مشخص میشه؟کلا امیدوارم باشم یا برم سراغ پیش دانشگاهی
سپاس از وقتی که برای پاسخ میگذارید

Rossin
30-11-2014, 01:36
رشتم انسانی بود.بله رشته هایی رو در نظر داشتم که انسانیا اولویت دارن.اما بیشتر این رشته ها مثلا ازشون 3یا 4مرکز بیشتر نیست تو تهران.اگه همه اون 3،4مرکزو بزنم احتمال قبولی هست؟به نظر شما شرکت کننده های شاغل بیشترن یا آزاد؟
ببخشید یه سوال دیگه؛انقدر دفترچه ها دیر میاد آیا تا آخر دی نتایجش مشخص میشه؟کلا امیدوارم باشم یا برم سراغ پیش دانشگاهی
سپاس از وقتی که برای پاسخ میگذارید

بله قطعا تا اخر دی نتایج میان چون باید برای ترم بهمن ثبتنام کنید و برید کلاس

ببنید آزاد و شاغل بودن دانشجو بیشتر بستگی به رشته و سهمیه مرکز برای پذیرش داره
سعی کنید مراکزی رو انتخاب کنید که سهمیه شاغل نداشته باشند.

راستش چون معدلتون زیر 12 هست احتمال قبولی کمه و ریسکه چون بعضی از رشته ها فقط بالای 12 ثبتنام میکنه ولی نکته دیگه ای هم که هست اینکه تقریبا هرکی علمی کاربردی ثبتنام میکنه قبول میشه!

شما میتونید انتخاب رشته کنید و تا قبولی صبر کنید اگر قبول نشدید بری برای پیش دانشگاهی

iranchelseafan
30-11-2014, 09:22
دوباره سلام من یه سوالی داشتم آیا با معدل کاردانی 13/17 آیا شانسی دارم که تو تهران تو همین رشته مدیریت بیمه برای کارشناسی قبول بشم؟؟؟و اینکه اگر دفترچه بیاد اینجا کسی هست که مشاوره بده که چجوری انتخاب کنیم که مشکلات بعدی پیش نیاد؟؟در ضمن من هر چی حساب می کنم معدلم چند صدم بالاتر میره این رو به کی بگیم؟؟؟و اینکه اگر چند درس از خارج از کشور داشته باشیم مثلا حدوده 26 واجد آیا می تونم از اون تعداد واجد برای کارشناسی استفاده کنم ؟

iranchelseafan
30-11-2014, 09:23
دوباره سلام من یه سوالی داشتم آیا با معدل کاردانی 13/17 آیا شانسی دارم که تو تهران تو همین رشته مدیریت بیمه برای کارشناسی قبول بشم؟؟؟و اینکه اگر دفترچه بیاد اینجا کسی هست که مشاوره بده که چجوری انتخاب کنیم که مشکلات بعدی پیش نیاد؟؟در ضمن من هر چی حساب می کنم معدلم چند صدم بالاتر میره این رو به کی بگیم؟؟؟و اینکه اگر چند درس از خارج از کشور داشته باشیم مثلا حدوده 26 واحد آیا می تونم از اون تعداد واجد برای کارشناسی استفاده کنم ؟

iranchelseafan
30-11-2014, 09:26
دفترچه هم که قربونش برم نمیاد......

Rossin
30-11-2014, 11:25
دوباره سلام من یه سوالی داشتم آیا با معدل کاردانی 13/17 آیا شانسی دارم که تو تهران تو همین رشته مدیریت بیمه برای کارشناسی قبول بشم؟؟؟و اینکه اگر دفترچه بیاد اینجا کسی هست که مشاوره بده که چجوری انتخاب کنیم که مشکلات بعدی پیش نیاد؟؟در ضمن من هر چی حساب می کنم معدلم چند صدم بالاتر میره این رو به کی بگیم؟؟؟و اینکه اگر چند درس از خارج از کشور داشته باشیم مثلا حدوده 26 واحد آیا می تونم از اون تعداد واجد برای کارشناسی استفاده کنم ؟

سلام
لطفا در پاسخ دادن دوستان یکم صبور باشید و پست تکراری ارسال نکنید دوست گرامی

بله امکانش هست چرا نباشه!
ایشالا دفترچه بیاد با دوستان کمکتون میکنیم و نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد کلا
معدلتون اگر بالاتر بره اشکال نداره فقط از معدلی که وارد میکنید کمتر نباید باشه. شما معدل واقعی رو اگر فکر میکنید بیشتر میشه چند صدم بیشتر وارد کنید اما نه خیلی که با معدل اصلی که میاد مغایرت داشت باشه.

دفترچه هم طبق معمول هر سال باید تا ا22 23 اذر ماه ییاد و حتما اطلاع رسانی میشه

در مورد واحد هایی که خارج از ایران پاس شدید نظری ندارم چون تطبیق واحد یکم بسختی انجام میشه و حتما باید واحد های پاس شده با واحد های ارائه شده یکی باشه تعدادش،اگر هم تطبیق بدمن تمام 26 واحد رو نمیدن بنظرم خیلی روش حساب نکنید.

iranchelseafan
01-12-2014, 10:52
اولش فکر کردم نظرم نرفته به سایت برای این کپی پیست شد..

hossein019940
01-12-2014, 18:37
دوستان
الان بنر زده که تا 13/9 شهریه رو پرداخت کنین وگرنه سامانه غیر فعال میشه درسته به نظرتون؟
البته بیشتر بچه ها او 15 درصد هم ندادن ولی من دادم
13/9واقعا سامانه بسته میشه یا گفتن که زودتر بریزیم؟

pouyasony
01-12-2014, 18:51
دوستان
الان بنر زده که تا 13/9 شهریه رو پرداخت کنین وگرنه سامانه غیر فعال میشه درسته به نظرتون؟
البته بیشتر بچه ها او 15 درصد هم ندادن ولی من دادم
13/9واقعا سامانه بسته میشه یا گفتن که زودتر بریزیم؟

اينجوري گفتن كه ببرين پرداخت كنيد من خودم تو هر ترم 15 درصدو موقع ثبت نامه ترم بعد پرداخت ميكنم

hossein019940
01-12-2014, 19:05
85درصد رو کی پرداخت میکنی پس:D
ممنون دوست عزیز
منم شک کردم چون تو قسمت تاریخ خودشون وارد کردن برا همین شک کرد:D

pouyasony
01-12-2014, 19:12
85درصد رو کی پرداخت میکنی پس:D
ممنون دوست عزیز
منم شک کردم چون تو قسمت تاریخ خودشون وارد کردن برا همین شک کرد:D

85 درصدو كه همون ترم اولش ازمون به زور ميگيرن ولي 15 درصدو ماله هرترمو ترم بعدش پرداخت ميكنم اونم با كلي ناز و عشوه:-)))

hossein019940
01-12-2014, 19:21
85 درصدو كه همون ترم اولش ازمون به زور ميگيرن ولي 15 درصدو ماله هرترمو ترم بعدش پرداخت ميكنم اونم با كلي ناز و عشوه:-)))

اینجا که اول میگن 15 درصضد رو پرداخت کنید برعکسه.چون من میخوام یه هفته بعدش پرداخت کنم برای این میگم که نکنه حرفشون درست باشه:n02:

sara9000
11-12-2014, 13:00
سلام
بچه ها در مورد حذف اضطراری سوال دارم مثلا در سایت نوشته حذف اضطراری / غیبت 4/16 منظورش چیه چون تو سایت که رفته بودم یه عددی داده بود

و چند سوال :n17:

1 چند تا درس را میتوانم در یک ترم یا همین ترمی که هستیم حذف کنیم ؟
2 در مقطع کاردانی چند بار میشود حذف اضطراری کرد ؟
3 درسی را که حذف میکنیم آیا شهریه آن هم حذف میشود یا خیر ؟
4 ممکنه اون دانشگاهی که هستیم قبول نکنه ؟ اگر قبول نکرد حذف کنیم چکار باید کرد ؟
5 تا چه زمان میشود از حذف اضطراری استفاده کرد منظورم تا چه تاریخی است
مرسی

sansa
11-12-2014, 13:14
سلام
بچه ها در مورد حذف اضطراری سوال دارم مثلا در سایت نوشته حذف اضطراری / غیبت 4/16 منظورش چیه چون تو سایت که رفته بودم یه عددی داده بود

و چند سوال :n17:

1 چند تا درس را میتوانم در یک ترم یا همین ترمی که هستیم حذف کنیم ؟
2 در مقطع کاردانی چند بار میشود حذف اضطراری کرد ؟
3 درسی را که حذف میکنیم آیا شهریه آن هم حذف میشود یا خیر ؟
4 ممکنه اون دانشگاهی که هستیم قبول نکنه ؟ اگر قبول نکرد حذف کنیم چکار باید کرد ؟
5 تا چه زمان میشود از حذف اضطراری استفاده کرد منظورم تا چه تاریخی است
مرسی

سلام
منظورشون اینه که نباید بیشتر از 3 جلسه در کلاستون غیبت داشته باشید که یکی از شروط حذف اضطراری هست . (البته زیاد جدی نگیرینش )

1- فقط یک درس را از طریق حذف اضطراری دو هفته قبل از شروع امتحانات میتونید حذف کنید . البته بقیه دروس رو میتونید با اوردن برگه استراحت پزشکی هم حذف کنید . (پس با حذف اضطراری فقط یک درس و با حذف پزشکی میتوان چند درس را حذف کرد با این شرط که برای هر درس باید گواهی پزشکی اورده شود که تاریخ ان در روز امتحان باشد ))

2- در هر ترم فقط یک بار حذف اضطراری و چندرین بار حذف پزشکی میتوان کرد . میتوان یک ترم رو هم حذف پزشکی کرد .

3- خیر شهریه ان را به طور کامل باید بپردازید .

4- با شرایطی که گفتم قبول خواهد کرد . و جزو قانون هست.

5- دو هفته مانده به شروع امتحانات دانشگاه اطلاعیه میزنه و باید برگه حذف اشظراری رو گرفت و استاد و مدیر گروه هم باید امضا بکند ان را .

خواهش میکنم موفق باشید .:n16:

sara9000
11-12-2014, 14:14
سلام sansa
مرسی پس فقط یک درس میشود حذف اضطراری کرد در هر ترم
لطف کردی برای راهنمائی

sansa
11-12-2014, 23:06
سلام sansa
مرسی پس فقط یک درس میشود حذف اضطراری کرد در هر ترم
لطف کردی برای راهنمائی

بله داداشی فقط یکی رو میشه حذف کرد . درس های دیگه رو فقط باید روز امتحان نیای به هیچ عنوان سر جلسه و بعد گواهی پزشکی برای آن روزی که امتحان داشتی بیاوری .:n16:

sansa
12-12-2014, 23:14
سلام

دوستان وقتی یک درسی رو که پیش نیاز داره . اگر هم پیش نیاز و هم خود درس رو با هم برداری . پیش نیاز رو قبول نشی ولی خود درس رو قبول بشی تکلیف چی میشه ؟ قبول میکنن ؟

iranchelseafan
13-12-2014, 09:27
دوباره باید پیش نیاز و ور داری...من خودم ترم اول اصول حسابداری رو قبول نشدم ولی این ترم 19 واحد ورداشتم + حسابداری(چون تو رشته من پیش نیاز) که از اون ور معدلم بره بالا ولی بهتر بود پیشنیاز درس رو ور می داشتی بعد میرفتی برا هم نیازش.....اینطوری ارزش نداره اونوقت رو معدلت تاثیر میزاره ..اون درسایی رو که با نمره های بالا قبول میشی یهو یه درس معدلت رو میاره پائین...این تجربه رو من ترم پیش داشتم..البته این ترم امیدوارم همه رو بالا بگیرم:n02:

CP-LS
13-12-2014, 10:31
سلام یه سری سوال دارم :
- ثبت نام ترم جدید غلمی کاربری ناپیوسته برای کارشناسی چه زمانی هست ؟
- شنیدم میگن مدرک این دانشگاه را جاهای دولتی قبول نمیکنن و میگن فاقد اعتبار برای استخدام هست . ایا واقعا این طور هست ؟
- ایا در ارزش مدرک ترمی با پودمانی تفاوت هست ؟
- چطور میشه اطلاعاتی راجع به گرایش هایی که برای رشته ای تی در این دانشگاه هست اطلاعات بدست اورد ؟
ممنون

Rossin
13-12-2014, 11:59
سلام یه سری سوال دارم :
- ثبت نام ترم جدید غلمی کاربری ناپیوسته برای کارشناسی چه زمانی هست ؟
- شنیدم میگن مدرک این دانشگاه را جاهای دولتی قبول نمیکنن و میگن فاقد اعتبار برای استخدام هست . ایا واقعا این طور هست ؟
- ایا در ارزش مدرک ترمی با پودمانی تفاوت هست ؟
- چطور میشه اطلاعاتی راجع به گرایش هایی که برای رشته ای تی در این دانشگاه هست اطلاعات بدست اورد ؟
ممنون

سلام
- تا 10 دی ماه دفترچه میاد و میتونید ثبتنام کنید
- نخیر درست نیست خیلی از دانشجوهای علمی کاربردی کارمندان شرکت های مختلف هستند که ضمن خدمت میان مدرک میگیرن!
- سیستم پودمانی از دانشگاه جامع حذف شده و فقط ترمی پذیرش میکنند.
- تمام اطلاعات مربوط به رشته ها و گرایش ها در دفترچه موچوده میتونید دفترچه پارسال رو دانلود و مطالعه کنید.

Fusi0n
13-12-2014, 12:13
سلام دوستان
یک مشکل خوردم من ترم اول هستم تو ترم اول به ما 14 واحد دادن دوتا درس ریاضی پیش و عمومی به ما دادن و یک استاد
من با استاد مشکل خوردم و احساس میکنم میخواد من بندازه ایا راهی هست بشه این درس حذف کرد از بخش اموزش پرسیدم گفت 14 واحد باشه امکان حذف نیست
به نظرتو به مسئول اموزش این موضع گزارش بدم بد نمیشه استادش خوب درس میده ولی کلا رفتاری بدی داره همش دوست داره افراد ضایع کنه
الان دیگه من صبر تموم شده جلسه اخر حرفی زد که این سوژه بعضی شاگرد کلاس شد برای تمسخر بنده
چه کنم؟! :n35: نمیدونم این چه گیری که کرده بودم کلا من سر کلاس همیشه اروم کار به کسی ندارم ولی این استاد باید بیفته بیخ ریش من ....

iranchelseafan
13-12-2014, 17:24
من می خوام که برای ترم بعد از شهرستان به تهران مهمانی بگیرم تو رشته خودم چون خودم ساکن تهرانم...البته از نظره خانوادگی تو شهرستان مشکلی ندارم چون اقوام هستن ولی خانواده خودم و دوستام و همه کس و کارام تهرانن..می خوام بدونم علمی کاربردی مهمانی دائم هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟به غیر ار انتقال دائم با تغییر رشته
بعد انتقال دائم با تغییر رشته چه شرایطی باید داشته باشه؟؟؟از یه طرفم نمی خوام که باعث بشه رو نمراتم تاثیره بد بزاره به نظرتون من چی کار کنم؟؟؟من دو ترمم بیشتر نمونده که تموم بشه

CP-LS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):فرق مدرک در اینه که وزرات علوم زیرش مهر میزنه و برای ترجمه مشکلی پیش نمیاد ولی مدرک مثلا دانشگاه آزاد رو وزارت علوم مهر نمی کنه و برای ترجمه اینجور چیزا مکافات داره...

iranchelseafan
13-12-2014, 17:28
سلام دوستان
یک مشکل خوردم من ترم اول هستم تو ترم اول به ما 14 واحد دادن دوتا درس ریاضی پیش و عمومی به ما دادن و یک استاد
من با استاد مشکل خوردم و احساس میکنم میخواد من بندازه ایا راهی هست بشه این درس حذف کرد از بخش اموزش پرسیدم گفت 14 واحد باشه امکان حذف نیست
به نظرتو به مسئول اموزش این موضع گزارش بدم بد نمیشه استادش خوب درس میده ولی کلا رفتاری بدی داره همش دوست داره افراد ضایع کنه
الان دیگه من صبر تموم شده جلسه اخر حرفی زد که این سوژه بعضی شاگرد کلاس شد برای تمسخر بنده
چه کنم؟! :n35: نمیدونم این چه گیری که کرده بودم کلا من سر کلاس همیشه اروم کار به کسی ندارم ولی این استاد باید بیفته بیخ ریش من ....
به نظره من کاری به استاد نداشته ....

sansa
13-12-2014, 20:27
سلام دوستان

از طریق حذف پزشکی میشه حذف کرد . گواهی استراحت برای اون روز امتحان بیار و روز امتحان درس حاظر نشو .

اینطوری حتی زیر 14 واحد هم بشه کاری ندارند .

Fusi0n
13-12-2014, 20:54
از طریق حذف پزشکی میشه حذف کرد . گواهی استراحت برای اون روز امتحان بیار و روز امتحان درس حاظر نشو .

اینطوری حتی زیر 14 واحد هم بشه کاری ندارند .
چطوری میشه این گرفت پیش یه پزشک برم ؟! راحت میشه گرفت ؟!
بعد دوتا درس تابلو نمیشه ؟! چیزی که هست اینجا استاد هر موقع دلشون خواست امتحان میگرن ؟! :n02:

sansa
13-12-2014, 22:30
چطوری میشه این گرفت پیش یه پزشک برم ؟! راحت میشه گرفت ؟!
بعد دوتا درس تابلو نمیشه ؟! چیزی که هست اینجا استاد هر موقع دلشون خواست امتحان میگرن ؟! :n02:

دو تا درس که سهله من 18 واحد رو انقدر حذف کردم که فقط 6 واحد تو یک ترم پاس کردم . (که بنا به مشکلاتی نتونستم اون ترم به درسام برسم)

برای حدود 4 تا از درس ها 4 تا گواهی پزشکی اوردم .

برای گرفتن گواهی پزشکی :

1- یا باید اشنا داشته باشی تا راحت بهت بده .

2 - یا اینکه بری دکتر و واسه دکتر فیلم بازی کنی (که این به شدت توصیه میشه:n02:) فقط تابلو نکنی . اخرش هم گواهی استراحت بگیر از دکتر تاریخش رو همون روز امتحانت باید بزنه .

----------------

منظورتون رو از بخش قرمز رنگ متوجه نشدم . باید ترم بعدی درس رو دوباره در انتخاب واحد اخذ کنید .

موفق باشی.

m.zar
14-12-2014, 09:38
سلام
ببخشین
با معدل 13/59 دیپلم هم قبول میکنه دانشگاه علمی کاربردی .بدون کنکور؟؟؟؟
رشتم تجربی بوده

pouyasony
14-12-2014, 11:41
منم دیپلمم تجربی بود معدلمم تقریا عین ماله شما بود که رشته حسابداری قبول شدم علمی کاربردی معدلت 10 هم باشه قبول میشی 100%

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

m.zar
15-12-2014, 12:38
بچه ها ورودی بهمن کی ثبت نام میکنه؟
انگار آزاد شروع کرده

sara9000
15-12-2014, 14:56
سلام
ببخشید سوالی دارم دانشگاه گفته اگر این ترم تصویه حساب نکنید نمیزاریم امتحان بدهید قبلا هم گفته بودند اما انگار ایندفعه جدی تر بوده و گفتند که معرفی نمیکنم برای کارت ورود به جلسه برای امتحان حالا میخواهم بدونم واقعا راست میگن و ترم آخر هم نیستیم ؟ تا حالا شده اینطوری که نزارن دانشجو امتحان بده برای ندادن شهریه ؟ اگر این کار را کردین آیا این کار قانونی است ؟ ممنون

sara9000
19-12-2014, 14:02
کسی نمیدونه ؟

sansa
19-12-2014, 14:17
سلام
ببخشید سوالی دارم دانشگاه گفته اگر این ترم تصویه حساب نکنید نمیزاریم امتحان بدهید قبلا هم گفته بودند اما انگار ایندفعه جدی تر بوده و گفتند که معرفی نمیکنم برای کارت ورود به جلسه برای امتحان حالا میخواهم بدونم واقعا راست میگن و ترم آخر هم نیستیم ؟ تا حالا شده اینطوری که نزارن دانشجو امتحان بده برای ندادن شهریه ؟ اگر این کار را کردین آیا این کار قانونی است ؟ ممنون

کارت ورود به جلسه داخل سایت هست باید توسط امور مالی و آموزش مهر بشه . بنابر این تصویه کنید .

میزارند امتحان بدید . اما تصویه کنید بهتره هستش و ریسک نکردین .

alivw71
23-12-2014, 00:34
سلام به دوستان

این دفترچه کاردانی که تو سایت سنجش الان زده به صورت حضوریه یا از این پودمانی هاست؟؟!

رشته فنی برای دیپلم انسانی نمیشه برداشت؟؟

Rossin
23-12-2014, 01:12
سلام به دوستان

این دفترچه کاردانی که تو سایت سنجش الان زده به صورت حضوریه یا از این پودمانی هاست؟؟!

رشته فنی برای دیپلم انسانی نمیشه برداشت؟؟

سلام
پودمانی از نظام علمی کاربردی حذف شده و تمام رشته ها و مقاطع به صورت حضوری هست.

با فنی میتونید انسانی انتخاب کنید و الویت با دیپلم ای انسانی هست اول و بعد شما.در هر صورت مانعی نداره

[Mohsen]
23-12-2014, 01:24
سلام
پودمانی از نظام علمی کاربردی حذف شده و تمام رشته ها و مقاطع به صورت حضوری هست.

با فنی میتونید انسانی انتخاب کنید و الویت با دیپلم ای انسانی هست اول و بعد شما.در هر صورت مانعی نداره

بر اساس این چیزی که شما میگید یعنی الان نظام علمی کاربردی ترمی هست ؟

CP-LS
23-12-2014, 06:59
سلام دوستان لطفا این اصطلاحات داخل این لینک را توضیح دهید. تا آنجایی که من میدونم مقطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد در سیستم تحصیلاتی کشور داریم. اما داخل این لینک یه سری عنوان اومده که متوجه معنی اون نمیشم آیا این عنوان ها حکم معادل برای مقاطعی که در بالا گفتم را دارند؟ من کاردانی ناپیوسته ای تی دارم آیا در همین دوره هایی که در لینک معرفی شده میتونم برای لیسانس ثبت نام کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rossin
23-12-2014, 13:27
;8497437']بر اساس این چیزی که شما میگید یعنی الان نظام علمی کاربردی ترمی هست ؟

بله فقط ترمی هست

Rossin
23-12-2014, 13:53
سلام دوستان لطفا این اصطلاحات داخل این لینک را توضیح دهید. تا آنجایی که من میدونم مقطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد در سیستم تحصیلاتی کشور داریم. اما داخل این لینک یه سری عنوان اومده که متوجه معنی اون نمیشم آیا این عنوان ها حکم معادل برای مقاطعی که در بالا گفتم را دارند؟ من کاردانی ناپیوسته ای تی دارم آیا در همین دوره هایی که در لینک معرفی شده میتونم برای لیسانس ثبت نام کنم؟

سلام
مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) همون کاردانی به کارشناسی محسوب میشه که رشته های جدید تری رو داره

بله میتونید ثبتنام کنید و مانعی ندارید.

CP-LS
23-12-2014, 16:12
سلام مجدد الان که میفرمایید دیگه پودمانی از سیستم علمی و کاربردی حذف شده و سیستم ترمی جایگزین آن شده. طول مدت دوره لیسانس همون چهار ترم هست؟ و آیا این تغییر سیستم در کلیه دانشگاه های علمی کاربردی کشور انجام شده یا فقط در بعضی از آنها؟

CP-LS
23-12-2014, 17:14
سلام مجدد الان که میفرمایید دیگه پودمانی از سیستم علمی و کاربردی حذف شده و سیستم ترمی جایگزین آن شده. طول مدت دوره لیسانس همون چهار ترم هست؟ و آیا این تغییر سیستم در کلیه دانشگاه های علمی کاربردی کشور انجام شده یا فقط در بعضی از آنها؟

Rossin
23-12-2014, 23:18

بله طول دوره همون 4 ترم هست و این تغییر برای تمام رشته ها است یعنی کلا سیستم پودمانی الان حدودا 2 3 سالی میشه حذف شده

m-530
23-12-2014, 23:56
دوستان این حذف و اضافه اضطراری زمانش کی هست ؟

paranoid_android
25-12-2014, 12:00
دوستان این حذف و اضافه اضطراری زمانش کی هست ؟
بیشتر از 15 روزه که شروع شده و مطابق تقویم سامانه، تا 20 ام این ماه ادامه داره. البته ممکنه هر واحد برای خودش بازه زمانی مشخصی رو تو این زمانبندی داشته باشه که خارج از اون اجازه حذف اضطراری به شما نده. بهتره از واحد خودتون سوال کنید تا ببینید هنوز فرصت دارید یا خیر. اگر فرصت نداشته باشید باید برای هر درسی که میخواید حذف کنید یک گواهی پزشکی ببرید.

alivw71
25-12-2014, 17:53
سلام دوستان

من الان دیپلم انسانی از گره صنعت 10 تا رشته برداشتم و بعد رفتم تو گروه اجتماعی که 4 تا از اونجا بردارم کد رشته ها رو قبول نمیکنه! میگه کد رشته یافت نشد. اگه همرو صنعت بزنم احتمال قبولی چه قدر هست؟

Rossin
25-12-2014, 18:30
سلام دوستان

من الان دیپلم انسانی از گره صنعت 10 تا رشته برداشتم و بعد رفتم تو گروه اجتماعی که 4 تا از اونجا بردارم کد رشته ها رو قبول نمیکنه! میگه کد رشته یافت نشد. اگه همرو صنعت بزنم احتمال قبولی چه قدر هست؟

سلام
شما فقط میتونید از زیر گروه صنعت یا از زیر گروه اجتماعی انتخاب کنید برای همین کد هارو ارور میده.

احتمال قبولی در علمی کاربردی صدرصده بدون شک:n02:

alivw71
25-12-2014, 20:21
سلام
شما فقط میتونید از زیر گروه صنعت یا از زیر گروه اجتماعی انتخاب کنید برای همین کد هارو ارور میده.

یه 18 تا فنی ورداشتیم ببینیم چی میشه:n02:

قبول نشم پاک ابروم میره :n02: اونم علمی کاربردی:n02:

[Mohsen]
26-12-2014, 19:38
سلام

من رشته کامپیوتر پیام نور هستم میخوام بیام حسابداری علمی کابردی، این معیار قبولیش بر اساس معدل دیپلمه درسته؟

بعد یک مورد دیگه اینکه میگن، علمی کاربردی کلاس هاش بیشتر طرف بعد از ظهر و شب برگزار میشه این مورد رو شما اطلاعی دارید؟

CP-LS
26-12-2014, 23:16
;8501345']من رشته کامپیوتر پیام نور هستم میخوام بیام حسابداری علمی کابردی، این معیار قبولیش بر اساس معدل دیپلمه درسته؟

بعد یک مورد دیگه اینکه میگن، علمی کاربردی کلاس هاش بیشتر طرف بعد از ظهر و شب برگزار میشه این مورد رو شما اطلاعی دارید؟

والا تا اونجا که من خودم تجربه کردم این طور نیست بوده که کلاس های ما از ساعت 8 صبح شروع شده باشه و تا حدود 5 عصر طول بکشه

Rossin
26-12-2014, 23:37
;8501345']من رشته کامپیوتر پیام نور هستم میخوام بیام حسابداری علمی کابردی، این معیار قبولیش بر اساس معدل دیپلمه درسته؟

بله بر اسا معدل دیپلم هست
کلاس های بعد ظهر و شب و پنجشنبه و چمعه همونطور که توی دفترچه اومده مخصوص شاغلین است نه دانشجوی عادی
ممکنه در طول ترم بعضی دروس تا ساعت 8 تشکیل بشه اما این مخصوص همه درسا و رشته ها نیست ممکنه اصلا اون ساعت نداشته نباشید

ArashMiniStar
27-12-2014, 00:01
بچه ها خواهشا کمکم کنید
من متولد ابان 74 هستم یعنی 19 سالمه
معافیت پزشکی دارم بنا به دلایلی سال قبل ایران نبودم چهارم نخوندم
الانم داوطلب ازادم ولی تا خرداد اینا بخوام هم پیش دانشگاهیو پاس کنم علافم حداقل
اصلا حال درس خوندن اینطوری ندارم دبیرستان هم دوست ندارم برم از جوش دیگه خوشم نمیاد :| راستی رشته ریاضی فیزیک هستم
معدل کل دیپلمم 16.26 شده
کتبیم 13 و چقدر
حالا یه فکری به سرم زده برم کاردانی کامپیوتر بعد لیسانس
دانشگاه ازاد نرم افزار ثبت نام کردم مونده علمی کاربردی
نظرتون چیه اگه کاردانی برم بعد لیسانس به مشکل میخورم؟ مثلا خوندم کسی که ناپیوسته کارشناسی عمران میگیره حق امضا نداره
راستی مثلا برای رشته کامپیوتر تکنولوژی نرم افزار و سخت افزار هست این تکنولوژی یعنی چی؟ با کسی که از پیش دانشگاهی رفته کنکور سراسری داده مستقیم رفته کارشناسی چه فرقی داره؟
برای من مهم نیس چه دانشگاهی برم فقط لیسانس کامپیوتر بگیرم تو مشهد هر جور شده
الان 1-2 ساله درس نخوندم.درس خوندن خیلی برام سخت شده مث کسی که سربازی رفته!
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
راستی چرا فناور اطلاعات کارشناسی ناپیوسته نداریم؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar
27-12-2014, 00:07
یه 18 تا فنی ورداشتیم ببینیم چی میشه:n02:

قبول نشم پاک ابروم میره :n02: اونم علمی کاربردی:n02:
من شنیدم صندلی خالیم دارن
الان کارشناسیش ریخته چه برسه به کاردانی علمی کاربردی
ماشالا از در دیوار دنبال ماها هستن[emoji3]

paranoid_android
27-12-2014, 02:10
چه مشکلی؟ هیچ مشکلی وجود نداره. در مورد رشته عمران هم نمونه زنده سراغ دارم.. پسر عمه م که کارشناسی ناپیوسته عمران خونده، عضو نظام مهندسی هست و دارای حق نظارت و اجرا...
در مورد رشته کامپیوتر تفاوتی بین کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته وجود نداره.
تکنولوژی معنی خاصی نداره حقیقتا! احتمالا برای تفکیک اسمی بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هست و اینکه البته دوستانی که کارشناسی ناپیوسته میخونن برخی از درس های دوره کارشناسی پیوسته رو نمیخونن که عمدتا زیر مجموعه دروس الکترونیک و ایناست و اهمیت چندانی نداره!
در ضمن کاارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعات وجود داره.. گرایش هایی مانند فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک و طراحی صفحات وب و برنامه نویسی تحت وب... دفترچه کارشناسی ترم بهمن که هنوز نیومده رو سایت سنجش، ولی این بخشی از اطلاعات دفترچه کارشناسی ترم مهر هست:

ArashMiniStar
27-12-2014, 09:03
چه مشکلی؟ هیچ مشکلی وجود نداره. در مورد رشته عمران هم نمونه زنده سراغ دارم.. پسر عمه م که کارشناسی ناپیوسته عمران خونده، عضو نظام مهندسی هست و دارای حق نظارت و اجرا...
در مورد رشته کامپیوتر تفاوتی بین کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته وجود نداره.
تکنولوژی معنی خاصی نداره حقیقتا! احتمالا برای تفکیک اسمی بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هست و اینکه البته دوستانی که کارشناسی ناپیوسته میخونن برخی از درس های دوره کارشناسی پیوسته رو نمیخونن که عمدتا زیر مجموعه دروس الکترونیک و ایناست و اهمیت چندانی نداره!
در ضمن کاارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعات وجود داره.. گرایش هایی مانند فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک و طراحی صفحات وب و برنامه نویسی تحت وب... دفترچه کارشناسی ترم بهمن که هنوز نیومده رو سایت سنجش، ولی این بخشی از اطلاعات دفترچه کارشناسی ترم مهر هست:

ممنون
میشه بفرمایید پسرخالتون کی فارغ التحصیل شدن؟چون این قضیه حق امضا مثل اینکه بعد از همین اضافه شدن تکنولوژیه
وگرنه پدر منم مهندس معدن هستن و از هنرستان رفتن و حق امضا دارن....
میخوام ببینم برای همه هست حق امضا یا نه
راستی الان وضعیت کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چطوریه؟سخته!؟آزمون داره!؟ چون الان سراسری که عملا همه قبولن

paranoid_android
27-12-2014, 11:21
ممنون
میشه بفرمایید پسرخالتون کی فارغ التحصیل شدن؟چون این قضیه حق امضا مثل اینکه بعد از همین اضافه شدن تکنولوژیه
راستی الان وضعیت کاردانی به کارشناسی کامپیوتر چطوریه؟سخته!؟آزمون داره!؟ چون الان سراسری که عملا همه قبولن

والا اطلاع دقیق که ندارم، اما برای شما که نباید مشکلی نداشته باشه. شما رشته تون کامپیوتر هست و نه عمران! پسرعمه بنده 1-2 سالی میشه که بعنوان مهندس ناظر مشغول هستن.
کنکور کاردانی به کارشناسی برای مقاطع روزانه و شبانه و برخی غیرانتفایی ها وجود دارد و برای اکثر غیرانتفایی ها و پیام نور و آزاد و علمی کاربردی چند ساله هست که بدون آزمون هست. سال های دور، کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی سخت بود اما در حال حاضر خیر.

Rossin
27-12-2014, 12:34

دوست عزیز این تکنولوژی که به اول رشته ها اضافه شده هیچ تاثیری توی مدرک و درسا و اینا نداره تفاوت بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فقط تعداد واحد ها و گذارندن 6 تا 12 واحد جبرانیه
کاردانی به کارشناسی وضعیتش خوبه تقریبا همه قبولن ازمونم نداره و بر اساس شرط معدل است

ArashMiniStar
27-12-2014, 14:09
دوست عزیز این تکنولوژی که به اول رشته ها اضافه شده هیچ تاثیری توی مدرک و درسا و اینا نداره تفاوت بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فقط تعداد واحد ها و گذارندن 6 تا 12 واحد جبرانیه
کاردانی به کارشناسی وضعیتش خوبه تقریبا همه قبولن ازمونم نداره و بر اساس شرط معدل است
یعنی تو مدرک نوشته نمیشه تکنولوژی؟
این جبرانی مال کی هست؟
من دانشگاه ازاد ثبت نام کردم نرم افزار کامپیوتر رفتم میگن ثبت نام قطعیه یعنی اصل مدرکم باید ببرم! مثل اینکه همه وارد میشن نه؟
حالا موندم علمی کاربردیو انتخاب کنم یا دانشگاه ازاد

Seriously?
27-12-2014, 19:54
سلام دوستان از بین مراکز علمی کاربردی زیر کدومشون بهتره از لحاظ سطح علمی و استادا برای رشته ی بازیگری؟
اگر اولویت بندی کنین و توضیحی هم دارین بدین ممنون میشم
1.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 35 تهران
2.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 23 تهران
3.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران
4.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران
5.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران
6.مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 49 تهران
7.مرکز اموزش علمی کاربردی شرکت تولیدی محصولات صوتی و تصویری سروش

ممنون میشم زودتر کمک کنین که ثبت نام کنم. راستی این واحد 35 وبسایت نداره چرا؟؟؟اصلا همچین چیزی امکان داره؟؟؟

Rossin
28-12-2014, 00:47
یعنی تو مدرک نوشته نمیشه تکنولوژی؟
این جبرانی مال کی هست؟
من دانشگاه ازاد ثبت نام کردم نرم افزار کامپیوتر رفتم میگن ثبت نام قطعیه یعنی اصل مدرکم باید ببرم! مثل اینکه همه وارد میشن نه؟
حالا موندم علمی کاربردیو انتخاب کنم یا دانشگاه ازاد

چرا دیگه توی مدرک میزنه تکنولوژی مهندسی نرم افزار یا هر چیز دیگه ای
جبرانی واحد هایی هست که دانشگاه در طول این 4 ترم ارائه میده زمانش معلوم نیست
قطعا ازاد بهتره هم نظر استاتید هم ارزش مدرک برای کار دولتی
بدون کنکور معلومه قبولی قطعیه حالا اصل مدرک نه ولی گواهی موقت پایان تحصیلات حتما باید باشه.

m.zar
29-12-2014, 14:25
سلام ببخشید
من چهار تا انخاب امروز کردم
یکی دوتای اول بوشهر دوتای دیگش یه شهر دیگه
من میخوام فقط بم بوشهر یعنی امکان داره بوشهر قبولم نکنن؟

Rossin
29-12-2014, 20:39
سلام ببخشید
سلام
الویت اول با انتخاب های اول و دومه که اکثرن همونارو قبول میشن
بازم به معدل و رشتتون و ... بستگی داره ولی احتمال خیلی زیاد همون انتخاب های اول رو قبول میشید

Rossin
29-12-2014, 22:42
سلام ببخشید
سلام
الویت اول با انتخاب های اول و دومه که اکثرن همونارو قبول میشن
بازم به معدل و رشتتون و ... بستگی داره ولی احتمال خیلی زیاد همون انتخاب های اول رو قبول میشید

monalisaa
29-12-2014, 23:47
داداش نه طوری برنامه ریزی کردند که حداقا بهمن ماه کلاسها برگذار بشه تو نگران نباش به زودی دفترچه می یاد
درضمن ممنون ثبت نام پودمانی و اعلام کردی
ارادتمند شما : بنیامین

سلام بکس..من به گفته یکی از اقوام از سال دوم دبیرستان به فکر علمی کاربردی افتادم. یکی از فامیلامون گفت کنکور و پیش دانشگاهی شرکت نکن و راحت برو علمی کاربردی. منم وسوسه شدم پیش دانشگاهی رو شرکت نکردم..الان که اواسط ساله پشیمونم چون رشتم ریاضیه که چرا امسال پیشو نخوندم. الان همه واسه هم دوره هام دارن واسه کنکور میخونن اما من نه پیش ثبت نام کردم نه میتونم کنکور بدم. سر دوراهیم و عجله دارم برم دانشگاه...به نظر شما چیکار کنم؟؟ علمی کاربردی انتخابه خوبیه؟ بعد واسه ی فوق دیپلو پودمانی چن سال طول میکشه؟ پیوسته نیس؟:n37:

basketball
30-12-2014, 17:11
سلام و عرض ادب
تفاوت "دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) «حضوری» و «آموزش‌های خاص - حین‌کار غیرحضوری»" با "دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپویسته)" چیست؟

Rossin
30-12-2014, 20:20
سلام بکس..من به گفته یکی از اقوام از سال دوم دبیرستان به فکر علمی کاربردی افتادم. یکی از فامیلامون گفت کنکور و پیش دانشگاهی شرکت نکن و راحت برو علمی کاربردی. منم وسوسه شدم پیش دانشگاهی رو شرکت نکردم..الان که اواسط ساله پشیمونم چون رشتم ریاضیه که چرا امسال پیشو نخوندم. الان همه واسه هم دوره هام دارن واسه کنکور میخونن اما من نه پیش ثبت نام کردم نه میتونم کنکور بدم. سر دوراهیم و عجله دارم برم دانشگاه...به نظر شما چیکار کنم؟؟ علمی کاربردی انتخابه خوبیه؟ بعد واسه ی فوق دیپلو پودمانی چن سال طول میکشه؟ پیوسته نیس؟:n37:

سلام
دوره پودمانی حذف شده و فقط ترمی الان هست برای کاردانی و کارشناسی
قطعا کار درستی نکردید باید پیش دانشگاهی رو میخوندید بعد برای ادامه تصمیم میگرفتین اینجوری انتخاب های بهتری برای دانشگاه داشتین.
علمی کاربردی تنها انتخابیه که بدون پیش دارید
خوب و بد بودنش به مرکز و استاداش مربوطه نه رشته ای که میخواید بخونید.
نرمال تحصیل برای کاردانی 4 ترمه یعنی حدودا 2 سال البته به شرط عدم مشروطی و افتادن درسا.میشه حدودا هر ترم 18 19 واحد
پیوسته نیست منظورتون چیه؟

Rossin
30-12-2014, 20:37
سلام و عرض ادب
تفاوت "دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) «حضوری» و «آموزش‌های خاص - حین‌کار غیرحضوری»" با "دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپویسته)" چیست؟

سلام

کارشناسی حرفه ای شامل رشته های فرهنگی و اجتماعی و هنری و اقتصادی ست اما مهندسی فناوری فقط رشته های مهندسی داره
تفاوتشون در رشته های ارائه شده است وگرنه شهریه هاشون یکیه.
آموزش های خاص-حین کار غیر حضوری برای شاغلین است که باید رشته هایی مرتبط با کارشون رو انتخاب کنند.روزها و ساعت های برگذاری کلاسا برای این گروه فرق میکنه.

اطلاعات کامل رو میتونید در دفترچه امسالش ببینید

book3000
31-12-2014, 22:23
سلام
آیا دوستان عزیزدرباره رشته خبرنگاری(تهران) اطلاعاتی دارند؟

pouyasony
03-01-2015, 11:09
سلام دوستان من الان ترم یک حسابداری کارشناسی ناپیوسته تو شهر ارومیه هستم.من کلا میخوام بیام تهران میخواستم ببینم میتونم انتقالی بگیرم واسه تهران؟همچین چیزی امکان داره

Rossin
03-01-2015, 21:21
سلام دوستان من الان ترم یک حسابداری کارشناسی ناپیوسته تو شهر ارومیه هستم.من کلا میخوام بیام تهران میخواستم ببینم میتونم انتقالی بگیرم واسه تهران؟همچین چیزی امکان داره

فکر نکنم بشه چون علمی کاربردی بدون کنکور دانشچو میگیره و هرکسی میتونه محل تحصیل خودش رو انتخاب کنه.برای همین امکانش نیست.
شما میتونید انصراف بدین دوباره تهران پذیرش بشید و واحد های گذرانده شده رو تطبیق بدن براتون.
ترم اولم هستین خیلی عقب نمی افتید.

pouyasony
03-01-2015, 23:25
فکر نکنم بشه چون علمی کاربردی بدون کنکور دانشچو میگیره و هرکسی میتونه محل تحصیل خودش رو انتخاب کنه.برای همین امکانش نیست.
شما میتونید انصراف بدین دوباره تهران پذیرش بشید و واحد های گذرانده شده رو تطبیق بدن براتون.
ترم اولم هستین خیلی عقب نمی افتید.
متاسفانه من مشمول هستم و امکان انصراف نیست.پس اگه نمیشه چطور داخل سامانه سجاد تو بخش درخواست ها گزینه های مهمان و انتقال دائم هست؟

Rossin
04-01-2015, 17:44
متاسفانه من مشمول هستم و امکان انصراف نیست.پس اگه نمیشه چطور داخل سامانه سجاد تو بخش درخواست ها گزینه های مهمان و انتقال دائم هست؟

حتی برای دانشگاه ازاد هم نقل و انقال فقط برای دانشجویان کنکوری هست
الان شرایط نقل و انتقال علمی کاربردی (مربوط به سال 89وجدیدترش رو پیدا نکردم)رو خوندم نوشته بود شرایط خاصی هست که طی آن دانشجو امکان مهانی و یا انتقالی رو داشته باشه.مثل فوت والدین معلولیت و ازدواج
چون شما بدون کنکور هستید بهتره برای اطلاعات کامل از نقل و انتقالات واحدتون بپرسید چون چیز دقیقی از سایت دانشگاه جامع پیدا نکردم

پ.ن: سال 89 88 دانشگاه جامع دوره ترمی رو با کنکور پذیرش میکرد!

alivw71
05-01-2015, 22:19
دوستان کی جواب این علمی کاربردی میاد (کاردانی)؟

Rossin
06-01-2015, 21:52
دوستان کی جواب این علمی کاربردی میاد (کاردانی)؟
سلام
طبق برنامه هرسال 30 دی ماه جواب میاد البته شاید یکی دو روز این ور اون ور تر بشه.

sansa
10-01-2015, 10:39
سلام

دوستا یک سوالی دارم . رئیس دانشگاه میتونه نمره یکی رو تغییر بده ؟ اجازشو داره ؟

Rossin
10-01-2015, 21:53
سلام

دوستا یک سوالی دارم . رئیس دانشگاه میتونه نمره یکی رو تغییر بده ؟ اجازشو داره ؟

سلام
تمام برگه های امتحانی در بایگانی ذخیره میشند اگر نمره ای تغییر کنه و بازرس بیاد بصورت اتفاقی اون برگه رو ببینه میفهمه که نمره برگه و نمره ثبت شده یکی نیست اون وقته که مشکل ساز میشه!
اینو همه استادای ما میگن برای همین کسی توی دانشگاه چه استاد چه از کارمندان و مدیر نمیاد خودشو برای دانشجویی خراب کنه!
میتونه اما عواقبش با خودشه!

sansa
11-01-2015, 15:26
..................

[Mohsen]
12-01-2015, 19:27
سلام
طبق برنامه هرسال 30 دی ماه جواب میاد البته شاید یکی دو روز این ور اون ور تر بشه.

الان منظورتون همین پذیرش بدون کنکور هست؟ چون من پیام نور هستم میخواستم بیام علمی کاربردی مدارک رو که دادم گفت 15 بهمن مثل اینکه اعلام میکنن، گفت اس ام اس میاد براتون. به غیر از اس ام اس توی سایت سنجش هم میزنن دیگه درسته؟

Rossin
14-01-2015, 13:32
;8516694']الان منظورتون همین پذیرش بدون کنکور هست؟ چون من پیام نور هستم میخواستم بیام علمی کاربردی مدارک رو که دادم گفت 15 بهمن مثل اینکه اعلام میکنن، گفت اس ام اس میاد براتون. به غیر از اس ام اس توی سایت سنجش هم میزنن دیگه درسته؟
کاردانیا بدون کنکور هستن دیگه در علمی کاربردی.
بله هم اس ام اس میاد هم توی سنجش میزنن قطعا
تا 15 بهمن مهلت ثبتنام بوده.
پارسال 30 دی ماه جوابا اومد اگه برید سایت سنجش میبینید این تاریخ رو

sansa
15-01-2015, 10:18
یک درس پیش نیاز درس دیگر است . اگر من هم درس پیش نیاز و هم خود درس اصلی رو بگیرم .

درس پیش نیاز رو قبول نشم . اما درص اصلی رو قبول شم . نمره درص اصلی رو قبول میکنن یا نه ؟

sansa
16-01-2015, 14:28
یک درس پیش نیاز درس دیگر است . اگر من هم درس پیش نیاز و هم خود درس اصلی رو بگیرم .

درس پیش نیاز رو قبول نشم . اما درص اصلی رو قبول شم . نمره درص اصلی رو قبول میکنن یا نه ؟

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟

Rossin
16-01-2015, 22:53

سلام
تاجایی که میدونم اگر پیش نیاز رو قبول نشید یا حذف بشید ترم دیگه میتونید همنیازش کنید با درس اصلی اما حالا که این دوتارو باهم دارید نمیدونم والا برای خودمم پیش نیمده تا به حال !

توی ایین نامه هم به چنین موردی بر نخوردم
دوستانی که میدونن حتما زود جواب میدن نگران نباشید.

hamid_diablo
21-01-2015, 18:34
سلام

من کارشناسیم تموم شده و میخام دفترچمو پست کنم و احتمالا اردیبهشت 94 اعزامم

میخواستم بدونم میتونم همزمان با خدمت برای کارشناسی ارشد شرکت کنم؟ یعنی هم خدمت برم و هم درس بخونم...

میشه تو دانشگاه علمی کاربردی این کارو انجام داد؟

reza.kaka
21-01-2015, 19:25
سلام
دوستان یک فردی در دانشگاه ما هست که در دانشگاه سمت معاون آموزشی دارد . از قضا استاد هم است .

حال یکی از دروس رو در هر ترم این فرد ارائه میشود ، هر ترم افتاده های زیادی دارد . به طوری که از 100 % حدود 60 درصد موفق به پاس این درس نمی شوند .

این فرد ، با توجه به سمتی که دارد اجازه ارائه این درس رو توسط استاد دیگری نمیدهد !!! و هر ترم خودش فقط این درس را ارائه میدهد !!! در صورتی که استاد های توانمند زیادی برای این درس در دانشگاه هستند .

میخواستم ببینم چطور ، چگونه میتوان از ارائه این درس توسط این استاد جلوگیری کرد ؟ از طریق شکایت در واحد استانی ؟ کجا باید شکایت کنیم ؟ اصلا میتوان شکایت کرد ؟

[Mohsen]
22-01-2015, 01:03
دوستان این نتایج کاردانی نیومد که، مگه سال های قبل 30 دی نبود؟

m.zar
22-01-2015, 10:16
راس میگن نتایج چی شد؟

nilofar55
22-01-2015, 13:10
مگه چند میلیون نفر میخوان معرفی کنن انقدر طولش میدن و بی نظمن؟ اون از زمان اومدن دفترچه هاشون که گذاشتن تو دی. اینم از اعلام نتایجشون. که افتاده تو بهمن. یه اطلاعیه هم نمیدن تکلیف مردمو مشخص کنن. نمیگن زودتر چی شده حداقل تکلیف آیندمونو بدونیم که باید واسه دانشگاه چی کار کنیم.
اما فکر کنم دیگه باید تا شنبه بیاد. کلا حدس میزنیم دیگه. برای تقویت هوش خوبه

Fusi0n
22-01-2015, 13:18
دوستان رشته خدمات الکترونیک شهر (گرایش فناوری اطلاعات)
درسی هست به نام تجزیه تحلیل سیستم ها ایا کسی میدونه مواد درسی چی و جزوء ازش داره قرار بده ؟!

alivw71
25-01-2015, 15:56
هنوز نتایج اعلام نشده!!!؟:n24:

[Mohsen]
25-01-2015, 17:19
هنوز نتایج اعلام نشده!!!؟:n24:

نه هنوز! :|

m-530
25-01-2015, 18:42
اندر حکایــــــــــــــــت دانشگاه جامع علمی و کاربردی و جهاد دانشگاهی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

دوستان اگر قصد دارید وارد دانشگاه شوید .

اگر قصد دارید بدبخت شوید وارد دانشگاه علمی کاربردی ، جهاد دانشگاهی شوید .

اینو کسی به شما میگه که 4 سال از سر ناچاری مجبور به تحصیل در این دانشگاه شده .

این دانشگاه فقط پول براش مهمه ، نه چیزی یادتون میدن ، نه قانون درست و حسابی برای مواردی که برای دانشجو پیش میاد دارند ، نه مدرک با ارزشی دارند ، نه استاد

های به درد بخوری دارند . نه آموزش و کارکنان درست و حسابی دارند ، نه نظم درست و حسابی دارند .

پیام نور ، آزاد ، سراسری بخونید ...ولی وارد این دانشگاه لعنتی نشید .

این دانشگاه ها فقط پول واسشون مهمه . فقط کافیه به شعبه های که مثل قارچ سر درآورده نگاهی بیندازید !!!! اکثرا اپاراتمان مسکونی رو کردن دانشگاه !!!!!!!

فقط و فقط و فقط بلدن پول بگیرند .

استاد هایی که برای اولین بار میخوان تجربه کسب کنند میان علمی و کاربردی وقتی که زهرشون رو به دانشجو ها ریختن و تجربه کسب کردند . تازه میرن تدریس درست

و حسابی رو در دانشگاه های ازاد ، پیام نور ، سراسری شروع میکنن .

از ما گفتن بود .

اینو بگم ممکنه حرف های منو نادیده بگیرید . وقتی وارد سیستم علمی کاربردی شدید از ته دل برام دعا میکنید که فلانی همچین حرفی قبلا زده بود .

اگر به این حرف هام شک دارید . میتونید برید مرکز اصلی علمی کاربردی یا جهاد دانشگاهی شهرتون از دانشجو ها پرس جو کنین . میبینید که همشون بلا نسبت مانند ** پشیمونن که چرا از اول این دانشگاه رو انتخاب کردند .

والسلام.

Rossin
25-01-2015, 19:12
دوستان لطفا صبوری کنید سال 88 هم من علمی کاربردی کنکور دادم دقیقا همین اتفاق افتاد و نزدیک ده روز دیرتر اعلام نتایج کردن و 15 مهر ماه بود رفتم ثبتنام!
اخر سر جواب ها میاد و همتون بدون شک قبولید :n40::n01:

[Mohsen]
29-01-2015, 15:12
امروز من رفتم پرسیدم گفتند نتایج کاردانی بین 10 تا 15 بهمن میاد و کلاس ها هم بعد از 22 بهمن تشکیل میشه. میگفتن مثل اینکه هر سال به همین صورته.

m.zar
30-01-2015, 21:03
بچه ها میگم معمولا اولین شهری که زدی قبول میشی؟؟؟؟
معدل 14

sansa
30-01-2015, 21:28
بچه ها میگم معمولا اولین شهری که زدی قبول میشی؟؟؟؟
معدل 14

سلام
بله ، همش بهانست که کنکور و ... .

paranoid_android
31-01-2015, 19:41
یک سوال..
یکی از دوستان یکی از درسای این ترمشو حذف اضطراری کرده قبل از شروع امتحانات پایان ترم، و یکی از امتحاناتش چند روز پیشش رو نرفته و میخواد براش گواهی پزشکی ببره دانشگاه. آیا مسئول آموزش یا معاون آموزشی میتونه قبولش نکنه و نمرش رو صفر کنن؟! در واقع بخاطر اذیت کردن دانشجو و نفهم بودن فرد مربوطه...! تا جایی که میدونم مسئول مربوطه نمیتونه برای بردن گواهی پزشکی حداکثر برای یک درس دانشجو رو اذیت کنه. همینطوره؟ تاریخ امتحان ششم بوده و دوست ما فردا یا پس فردا یعنی بعد از گذشت 6-7 روز بعد از تاریخ امتحان میخواد گواهی ببره... از مسئول مربوطه پرسیده و طرف گفته که تا نهایت 3 روز بعد از امتحان گواهی رو میپذیریم! ولی طبق تقویم آموزشی که تو سامانه زده حذف پزشکی/ شورایی تا 20 ام این ماه زمان داره.. پس طرف نمیتونه بهانه بیاره... درسته؟

mahdi1323
31-01-2015, 19:48
سلام دوستان وقتی جوابا بیاد کی مهلث نام داریم و کی کلاسا شروع میشه

sansa
31-01-2015, 19:49
یک سوال..
یکی از دوستان یکی از درسای این ترمشو حذف اضطراری کرده قبل از شروع امتحانات پایان ترم، و یکی از امتحاناتش چند روز پیشش رو نرفته و میخواد براش گواهی پزشکی ببره دانشگاه. آیا مسئول آموزش یا معاون آموزشی میتونه قبولش نکنه و نمرش رو صفر کنن؟! در واقع بخاطر اذیت کردن دانشجو و نفهم بودن فرد مربوطه... تا جایی که میدونم مسئول مربوطه نمیتونه برای بردن گواهی پزشکی حداکثر برای یک درس دانشجو رو اذیت کنه. همینطوره؟

سلام
الان گواهی پزشکی رو نبرده ؟ گواهی پزشکی باید حداکثر تا 3 روز بعد از امتحان برده بشه و ضمن پر کردن فرم گواهی پزشکی تحویل آموزش بشه .

لازمه حذف پزشکی نرفتن به جلسه امتحان مربوطه و امضا نکردن صورت جلسه هست .

اگر این بهانه ها رو دستشون ندید . به هیچ عنوان نمیتونند اذیت کنند و نمره را صفر کنند .

paranoid_android
31-01-2015, 20:51
سلام
الان گواهی پزشکی رو نبرده ؟ گواهی پزشکی باید حداکثر تا 3 روز بعد از امتحان برده بشه و ضمن پر کردن فرم گواهی پزشکی تحویل آموزش بشه .

لازمه حذف پزشکی نرفتن به جلسه امتحان مربوطه و امضا نکردن صورت جلسه هست .

اگر این بهانه ها رو دستشون ندید . به هیچ عنوان نمیتونند اذیت کنند و نمره را صفر کنند .

سلام. خیلی ممنون از پاسختون.
نه هنوز نبرده.. میخواد فردا ببره که با این حساب 5 روز میگذره از روش.. وضعیت درسیش هم خیلی خوبه... یعنی اگه از 3 روز بیشتر بشه؛ تحت هیچ شرایطی قبول نمیکنن؟ درس مورد نظر "جبرانی" هست البته. البته استاد مورد نظر اون درس، نمره هارو اعلام کرده و جلوی درس ایشون هیچ نمره ای نوشته نشده.. ممکنه چون درس جبرانی هست نیاز به گواهی پزشکی و این چیزا نباشه و خود به خود حذف شه؟

pouyasony
31-01-2015, 21:12
واقعا این سیستم علمی کاربردی افتضاحه اینهمه زحمت کشیدم این ترم معدل 18 اوردم که 24 واحد بردارم اونوقت امروز مسئول اموزش برگشته میگه این ترم کسی نمیتونه 24 واحد برداره.

mahdi1323
03-02-2015, 10:57
سلام دوستان وقتی جوابا بیاد کی مهلث نام داریم و کی کلاسا شروع میشه

کسی جواب سوال مارو نمیده

reza.kaka
03-02-2015, 11:05
سلام
دوستان کسی که 6 ترمو تموم کردم فقط 2 واحدش مونده وضعیتش چی میشه ؟

alivw71
03-02-2015, 15:55
کسی جواب سوال مارو نمیده

روزهای 20 و 21 و 23 با مدارکی که تو سایت سنجش گفته شده به مرکزقبولی باید برید.

.....................................

دوستان سومین الویت رشته که زده بودم قبول شدیم (صنعت) با دیپلم انسانی و معدل پایین. خدا رو شکر بسیار راضی هستیم :)

book3000
03-02-2015, 15:57
سلام
اولین اولویت با معدل 14

mahdi1323
03-02-2015, 16:32
روزهای 20 و 21 و 23 با مدارکی که تو سایت سنجش گفته شده به مرکزقبولی باید برید.

.....................................

دوستان سومین الویت رشته که زده بودم قبول شدیم (صنعت) با دیپلم انسانی و معدل پایین. خدا رو شکر بسیار راضی هستیم :)

کلاسا کی شروع میشه

mehr film
03-02-2015, 21:34
دوستان نمیدونید دفترچه کاردانی به کارشناسی کی میاد ؟

رشته های نمیه متمرکز به چه صورت هست ؟ آزمون عملیش کی برگذار میشه

alivw71
03-02-2015, 22:33
میانگین هزینه هر ترم برای صنعت چقدر میشه؟ شهریه ثابت + واحد.

500 میشه؟

kamrantak
04-02-2015, 17:57
سلام دوستان این مدرکا رو من نفهمیدم منظور همون مدرک دیپلم سه ساله هست؟یا پیش دانشگاهی؟ بعد تاییدیه رو از پست باید بگیرم ؟من اصل مدرکام رو ندارم فتوکپیه.
یه سوال دیگه اینکه مثلا درسهایی مثل ریاضی پیش رو میشه تطبیق داد و از این حرفا؟
راستی چرا اینقدر شهریه ثابت بالاست؟دوست من می گفتم کمتر از اینا ازشون میگیرن؟

alivw71
04-02-2015, 21:40
سلام دوستان این مدرکا رو من نفهمیدم منظور همون مدرک دیپلم سه ساله هست؟یا پیش دانشگاهی؟ بعد تاییدیه رو از پست باید بگیرم ؟من اصل مدرکام رو ندارم فتوکپیه.
یه سوال دیگه اینکه مثلا درسهایی مثل ریاضی پیش رو میشه تطبیق داد و از این حرفا؟
راستی چرا اینقدر شهریه ثابت بالاست؟دوست من می گفتم کمتر از اینا ازشون میگیرن؟

فقط دیپلم باید بدید و اون تاییدیه فقط برای کسانی هست که گواهی موقت پایان متوسطه گرفتند میباشد.

mahdi1323
04-02-2015, 21:44
فقط دیپلم باید بدید و اون تاییدیه فقط برای کسانی هست که گواهی موقت پایان متوسطه گرفتند میباشد.

تاییدیه رو باید از کجا بگیرم

book3000
04-02-2015, 21:47
دوستان یه سوال
موقع ثبت نام باید گواهی تحصیلی را ارائه کنیم نمیشه چند هفته بعد دیرتر بدیم
آخه نه گواهی موقت دیپلم آماده است نه گواهی معدل دیپلم
معدل دیپلمم بالاتر از رقمی است که در سایت سنجش درج کردم
مشکلی پیش نمیاد؟

hossein019940
04-02-2015, 23:00
دوستان تو چارت درسیمون که بهمون دادن فیزیک پیش نیست ولی بهمون دادن البته من نرفتم الان این قضیه کارش چطور میشه باید فیزیک رئ میداد یا نه
من سر جلسه نرفتم حذف میشه درس دیگه درسته؟

hossein019940
04-02-2015, 23:13
تاییدیه رو باید از کجا بگیرم
شما گواهی موقت رو میبری دانشگاه یه کپی رو میگیری و میبری اداره پست بگو تاییده تحصیلی خودشون بهت فرم میدن پر کنی و از طریق پست میره آموزش و پرورش و وابش هم از طریق پست میره دانشگاه

دوستان یه سوال
موقع ثبت نام باید گواهی تحصیلی را ارائه کنیم نمیشه چند هفته بعد دیرتر بدیم
آخه نه گواهی موقت دیپلم آماده است نه گواهی معدل دیپلم
معدل دیپلمم بالاتر از رقمی است که در سایت سنجش درج کردم
مشکلی پیش نمیاد؟
باید حتما ببری البته با رئیس صحبت کن با یه تعهدمیتونی ثبتنام کنی
اگه معدلی که تو دیپلمت هست بالاتر از معدلی که تو سنجش زدی باشه مشکلی نیست ولی کمتر باشه گیر میدن وثبتنام نمیکنن

book3000
04-02-2015, 23:31
شما گواهی موقت رو میبری دانشگاه یه کپی رو میگیری و میبری اداره پست بگو تاییده تحصیلی خودشون بهت فرم میدن پر کنی و از طریق پست میره آموزش و پرورش و وابش هم از طریق پست میره دانشگاه

باید حتما ببری البته با رئیس صحبت کن با یه تعهدمیتونی ثبتنام کنی
اگه معدلی که تو دیپلمت هست بالاتر از معدلی که تو سنجش زدی باشه مشکلی نیست ولی کمتر باشه گیر میدن وثبتنام نمیکنن
مرسی دوست عزیز

paranoid_android
06-02-2015, 11:19
دوستانی که در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مهندسی فناوری یا حرفه ای هستن و قبلا توی دوره کاردانی درس "کارآفرینی" رو پاس نکردن (احتمالا به این دلیل که کاردانی رو توی دانشگاه های غیر از علمی کاربردی خوندن مثلا آزاد و غیرانتفایی ها و...) چون 6 واحد درس مهارت های مشترک تو دوره کارشناسی میخونن نیازی به برداشتن درس کارآفرینی ندارن.. این رو عرض کردم که مطابق این بخشنامه که بنده دیروز رویت کردم زیر بار حرف زور و مشاوره های غلط مسئولین آموزش دانشگاه نرید و بیخود واحد اضافی نخونید. البته این موضوع فقط شامل ورودی های سال 92 و به بعد هستش.

Rossin
06-02-2015, 20:30
میانگین هزینه هر ترم برای صنعت چقدر میشه؟ شهریه ثابت + واحد.

500 میشه؟

paranoid_android
06-02-2015, 21:36
دوستان، کارورزی 2 حتما باید ترم آخر کارشناسی برداشته بشه؟ من ترم 3 برداشتمش... 12 واحدم برای ترم آخر بااقی مونده...
پروژه پایانی (پایان نامه کارشناسی) حتما باید ترم آخر برداشته بشه؟ نمیشه ترم تابستانی قبل از ترم آخر برداشت؟

hossein019940
07-02-2015, 12:43
الان مثلا این واحد علمی کاربردی که من هستم چون دانشجو نداره برای همین ترم تابستون برگذار نمیکنه.
یعنی کلا نمیشه تابستون گرفت یا اینکه ثبتنام رو انجام میدیم و مهمان میشیم؟

Gamersland
07-02-2015, 15:51
سلام دوستان میگم یکی از آشناها از طریق سایت سنجش برای کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ثبت نام کرده ولی ظاهرا نتیجش هنوز نیومده؟ پس دیگه کی قراره ثبت نام کنن برای ترم جدید؟ چون الان 18 ام بهمنه دیگه.

kamrantak
07-02-2015, 16:57
سلام دوستان این فرم تاییدیه معدل که باید از پست بگیریم آیا باید آدرس دانشگاهی که قبول شدیم رو بدیم یا آدرس خودمون؟
یه سوال دیگه اینکه ما که پیش دانشگاهی خوندیم تاییدیه مدرک پیش رو نگیریم دیگه فقط همون سه ساله دیپلم؟ آیا؟ به درد نمی خوره واسه دانشگاه علمی کاربردی؟
بعد ما که حضوری هستیم وشاغل حساب نمی شیم کلاساش کیا هست؟اصلا این دوره ترمی هست دیگه آره؟پودمانی حذف شده دیگه؟
ممنون

m.zar
07-02-2015, 19:19
سلام ببخشین میگم
من کاردانی ثبت نام کردم قبول شدم
حالا باید کی برا ثبت نام و انتخاب واحدش برم دانشگا؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein019940
07-02-2015, 20:35
سلام دوستان این فرم تاییدیه معدل که باید از پست بگیریم آیا باید آدرس دانشگاهی که قبول شدیم رو بدیم یا آدرس خودمون؟
یه سوال دیگه اینکه ما که پیش دانشگاهی خوندیم تاییدیه مدرک پیش رو نگیریم دیگه فقط همون سه ساله دیپلم؟ آیا؟ به درد نمی خوره واسه دانشگاه علمی کاربردی؟
بعد ما که حضوری هستیم وشاغل حساب نمی شیم کلاساش کیا هست؟اصلا این دوره ترمی هست دیگه آره؟پودمانی حذف شده دیگه؟
ممنون
توی برگه ای که بهتون دادن آموزشش نوشته باید آدرس آموزش و پرورش و آدرس دانشگاهی که قبول شدین بنویسید چون تایید ه تحصیلی میره به دانشگاه.ترمی هست.فرقی نمیکنه بستگی به واحدتون داره که چجوری برنامه براتون بزنن اوناییکه شاغلن هم تو واحدمون صحبت کردن که حذفشون نکنن و بیان فقط امتحان بدن.باید از مدرستون گواهی موقت بگیرن اونا میدونن بهتون میدن

سلام ببخشین میگم
بهتون زنگ میزنن ولی تو سایت سنجش نوشته شده که مهلت ثبتنام کی هست

Rossin
07-02-2015, 20:37
سلام ببخشین میگم
به سایت واحد قبولی مراجعه کنید تمام اطلاعات در تقویم اموزشی یا اطلاعیه ها هست.

سلام دوستان میگم یکی از آشناها از طریق سایت سنجش برای کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ثبت نام کرده ولی ظاهرا نتیجش هنوز نیومده؟ پس دیگه کی قراره ثبت نام کنن برای ترم جدید؟ چون الان 18 ام بهمنه دیگه.
سلام امسال برای اعلام نتایج کاردانی هم دانشگاه جامع کم کاری داشت راهی جز اینکه صبر کنید تا اعلام بشه نیست چون طبق برنامه باید 8 بهمن ماه اعلام میشد و الان ده روز گذشته
احتمال خیلی زیاد این هفته اعلام میشه.

الان مثلا این واحد علمی کاربردی که من هستم چون دانشجو نداره برای همین ترم تابستون برگذار نمیکنه.
یعنی کلا نمیشه تابستون گرفت یا اینکه ثبتنام رو انجام میدیم و مهمان میشیم؟
باید مهمان بشید در صورتی که دانشگاه مقصد واحد های شما رو ارائه بدن.

m.zar
07-02-2015, 22:23
ببخشین پذیرفته شدگان (حضوری )همون پذیرفته شدگان( متمرکز) هستن؟؟؟؟؟

Rossin
07-02-2015, 23:47
ببخشین پذیرفته شدگان (حضوری )همون پذیرفته شدگان( متمرکز) هستن؟؟؟؟؟

رشته های متمرکز رشته هایی هستن که مصاحبه و ازمون ورودی ندارند و رشته های حضوری رشته هایی هستند که حتما باید در طول هفته در کلاسا حضور داشته باشید و غیر حضوری نیست.
ممکنه بعضی از رشته های حضوری نیمه متمرکز باشند یعنی ازمون ورودی یا مصاحبه داشته باشند برای همین قطعا نمیشه گفت حضوری همون متمرکز هست ولی بیشتر رشته هایی که ارائه میشن متمرکز هستن و نیمه متمرکز ها توی دفترچه اورده شدند.
بعضی از متمرکز ها در غیر حضوری هم ارائه میشند

m.zar
08-02-2015, 09:37
داداش میشه الان بگی
من که کاردانی متمرکز بوشهر قبول شدم کی باید برا ثبت نام برم ؟؟؟
اخه من نمیفهمم

kamrantak
08-02-2015, 13:59
داداش میشه الان بگی
من که کاردانی متمرکز بوشهر قبول شدم کی باید برا ثبت نام برم ؟؟؟
اخه من نمیفهمم
كليه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي حضوري لازم است در يكي از روز‌هاي دوشنبه مورخ 20/11/93 يا سه‌شنبه مورخ 21/11/93 و يا پنجشنبه مورخ 23/11/93 با در دست داشتن مدارك مندرج در بند «ج» اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي به نشاني تعيين شده در جدول شماره (4) دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌هاي مذكور مراجعه نمايند.

paranoid_android
08-02-2015, 17:30
دوستان، کارورزی 2 حتما باید ترم آخر کارشناسی برداشته بشه؟ من ترم 3 برداشتمش... 12 واحدم برای ترم آخر بااقی مونده...
پروژه پایانی (پایان نامه کارشناسی) حتما باید ترم آخر برداشته بشه؟ نمیشه ترم تابستانی قبل از ترم آخر برداشت؟

دوستان در این مورد اطلاعاتی ندارن؟ بنده حدس میزنم مسئول آموزش ما اطلاعات درست به بنده نمیده...

alivw71
08-02-2015, 22:46
دوستان چطور ادرس دانشگاه رو پیدا کنم ؟ هیچ ادرسی نداره . فقط اسمشو گفتن. ایران خودرو

paranoid_android
08-02-2015, 23:03
دوستان چطور ادرس دانشگاه رو پیدا کنم ؟ هیچ ادرسی نداره . فقط اسمشو گفتن. ایران خودرو

alivw71
08-02-2015, 23:17

تشکر فراوان دوست عزیز

migmig3000
09-02-2015, 13:07
دوستان دوتا سوال داشتم که اگه لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم:
مگه مدت مجاز به تحصیل در کاردانی شش ترم نیست؟ پس چرا میگن که برای ترم ششم باید سنوات پر کنیم تا موافقت بشه؟!

بعد برای مقطع کاردانی ترم تابستان هم جزو اون شش ترم مجاز محسوب میشه؟

ممنون.

kamrantak
10-02-2015, 08:20
سلام.خوب برای ما که بعد از مدتها می خوایم درس بخونیم دیگه چاره ای نیست.یعنی هیچی یاد نمیدن؟

m-530
10-02-2015, 08:31
سلام
تنها راهش اینه که تا فوق دیبلم بخونید بعد کارشناسی به بعد رو جای دیگه برید ...

یاد میدین ، اما اون چیزی که به درد شغل آیندت بخوره رو نده یک سری چیز های مزخرف کامل ......

شهریه دانشگاه ازاد 250 تومن گرونتره اما خداشاهده بسیار بسیار از دانشگاه مزخرف علمی کاربردی بهتره .

اصلا خودتون یک بار برای آیندتون برید دانشگاه علمی و کاربردی مرکز شهرتون ببینید دانشجویان راضی هستند یا نه ..:n27:

اینو بگم وقتی ویرید دانشگاه علمی و کاربردی باید قید یادگیری رو بزنین و یک هزینه دیگه ای هم کنار بزارید تا خارج از دانشگاهتون یه چیزی یاد بگیرید ...

ازاد - پیام نور - دولتی عالی هستند ....

aghazadeh_hastam
10-02-2015, 08:38
شما فكر كردي تو دانشگاه دولتي چيزي ياد ميدن؟ 4 سال وقت با ارزشمو الكي هدر دادم :n35:

kamrantak
10-02-2015, 08:39
بازم ممنون،من امروز می خوام برم واسه ثبت نام.البته کاردانی هست.یعنی شهریه اش با آزاد فقط 250 فرقشه؟ حدودا هر ترم چقدر میشه؟ از 600 که بالا نمیزنه، میزنه؟

kamrantak
10-02-2015, 14:17
سلام دوستان اونایی که قبول شدند، براشون پیامک اومده؟برا من نیومده نکنه قبول نشدم. تو سایت سنجش که میرم فقط زده نتیجه : متمرکز رشته فلان.یعنی قبول دیگه آره؟حالا اگه قبول نشده باشیم چی می نویسه؟
ببخشید سوالام ناشیانه بود

book3000
10-02-2015, 14:28
برای منم پیامک نیامد اما رفتم ثبت نام کردم.
فکر کنم مهلت اش امروز و پنجشنبه باشه

kamrantak
10-02-2015, 14:53
برای منم پیامک نیامد اما رفتم ثبت نام کردم.
فکر کنم مهلت اش امروز و پنجشنبه باشه

ممنون،خوب تو سنجش که نتیجه رو دیدین چه جوری نوشته؟مال من فقط اسم رشته رو نوشته و واحد مربوطه

book3000
10-02-2015, 15:52
دقیقا مانند شما
انتخاب اولم رو نوشته

Alireza SM
10-02-2015, 16:13
والا ما که پزشکی سراسری میخونیم هم تو این دو سال هیچی یاد نگرفتیم طبق آماری که به دست آوردم قرار هم نیست چیز آنچنان "چیزی" یادمون بدن. خودمون باید منابع رو بخونیم و یاد بگیریم. رئیس دانشکده میگه شماها همتون یا قراره بیکار بشین یا متخصص. اگه بیکار شدین که خب یادگرفتن و یادنگرفتن تاثیری روتون نداره. اگه هم میخوایم متخصص بشین که باید خودتون منابعش رو بخونین وظیفه ما نیست بهتون یادبدیم.

m-530
10-02-2015, 18:47
شما فكر كردي تو دانشگاه دولتي چيزي ياد ميدن؟ 4 سال وقت با ارزشمو الكي هدر دادم :n35:

والا ما که پزشکی سراسری میخونیم هم تو این دو سال هیچی یاد نگرفتیم طبق آماری که به دست آوردم قرار هم نیست چیز آنچنان "چیزی" یادمون بدن. خودمون باید منابع رو بخونیم و یاد بگیریم. رئیس دانشکده میگه شماها همتون یا قراره بیکار بشین یا متخصص. اگه بیکار شدین که خب یادگرفتن و یادنگرفتن تاثیری روتون نداره. اگه هم میخوایم متخصص بشین که باید خودتون منابعش رو بخونین وظیفه ما نیست بهتون یادبدیم.

سلام
اصلا مساله یاد دادن نیست !!! این فقط یک طرف قضیه هستش .

انقدر بی نظمی در این دانشگاه وجود دارد ...که خود استاد ها پیشنهاد میکنند برای ادامه تحصیل از این دانشگاه برویم .

فقط همین رو بدونید ..ترم جدید ما شروع شده نصف درس ها رو نمرشونو وارد نکردند .... تا این حد ..

استاد ها فقط اکثرا 3 - 5 جلسه میان و همش غیبت و دیر میکنن بعد میان میگن مشکل از خودتونه یاد نگرفتید ... بعد از یک منبع 700 صفحه ای امتحان میگیرند ...

و ....

چیز که اصلا نمیشه گفت ...اصلا ...

Rossin
10-02-2015, 21:01
دوستان در این مورد اطلاعات ندارن؟ بنده حدس میزنم مسئول آموزش ما اطلاعات درست به بنده نمیده...
برای اخذ کارارموزی و پروژه باید 60 واحد گذرانده باشید. اگر 26 واحد مونده داشته باشیید این ترم 20 واحد بر میدارید ترم دیگه یعنی تابستون 6 واحد پروژه کاراموزی رو.

زمان ما اینجوری بود حالا اگر قوانین عوض نشده باشه بازم همینه

paranoid_android
10-02-2015, 21:09
برای اخذ کارارموزی و پروژه باید 60 واحد گذرانده باشید. اگر 26 واحد مونده داشته باشیید این ترم 20 واحد بر میدارید ترم دیگه یعنی تابستون 6 واحد پروژه کاراموزی رو.

زمان ما اینجوری بود حالا اگر قوانین عوض نشده باشه بازم همینه

ممنون. منظورتون دانشگاه علمی کاربردی هست؟ قوانین این دانشگاه با بقیه دانشگاه ها یکم فرق داره ها.. ما دو تا کارورزی 1 و 2 داریم.. برش داشتم این ترم، اگر موردی داشت تو حذف و اضافه حذفش میکنم.

alivw71
10-02-2015, 22:39
600هزار تومان + 13 هزار تومان هزینه این ترم شد :n24:

شهریه دانشگاه آزاد چه میزان هست که علمی کاربردی این قدر شده؟!!!

Rossin
10-02-2015, 23:06
ممنون. منظورتون دانشگاه علمی کاربردی هست؟ قوانین این دانشگاه با بقیه دانشگاه ها یکم فرق داره ها.. ما دو تا کارورزی 1 و 2 داریم.. برش داشتم این ترم، اگر موردی داشت تو حذف و اضافه حذفش میکنم.

بله علمی کاربردی رو میگم از یکی از دوستان همینجا که علمی کاربردی میخونه اینو شنیدم.بازم مطمعن نیستم چون زمان ما این برنامه ها نبود:n02:

دانشگاه ازاد که شهریه ثابت ها رو طبق سال ورودی 15% گرون کردن حدودا از پایه 700 شروع میشه تا حدودا 800 و خورده ای
هر ترم نزدیک یک میلیون و خورده ای در میاد(دانشگاه ازاد)!! برای شما که خوبه الان

[Mohsen]
10-02-2015, 23:16
دانشگاه ازاد که شهریه ثابت ها رو طبق سال ورودی 15% گرون کردن حدودا از پایه 700 شروع میشه تا حدودا 800 و خورده ای
هر ترم نزدیک یک میلیون و خورده ای در میاد!! برای شما که خوبه الان

این یک میلیون و خورده ای که نوشین منظورتون علمی کاربردی هست یا آزاد؟

Rossin
10-02-2015, 23:32
;8543709']این یک میلیون و خورده ای که نوشین منظورتون علمی کاربردی هست یا آزاد؟

بحث در مورد دانشگاه ازاد بود که تفاوتش رو به دوستمون گفتم.
وگرنه علمی کاربردی شهریه اش مشخصه هیچ وقت انقدر نمیشه که گفتم

migmig3000
11-02-2015, 00:19
دوستان دوتا سوال داشتم که اگه لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم:
مگه مدت مجاز به تحصیل در کاردانی شش ترم نیست؟ پس چرا میگن که برای ترم ششم باید سنوات پر کنیم تا موافقت بشه؟!

بعد برای مقطع کاردانی ترم تابستان هم جزو اون شش ترم مجاز محسوب میشه؟

ممنون.

کسی اطلاعی نداشت؟
نمیدونم این قانون از قبل بوده یا جدیدا اعمال شده ولی برخلاف چیزی که اعلام میشه که دانشجو شش ترم مجاز به تحصیله ولی این مقدار پنج ترمه و برای ترم ششم باید دانشگاه به واحد استانی و نظام وظیفه درخواست بده که اگه موافقت شد دانشجو بتونه ترم ششم هم تحصیل کنه!

kamrantak
11-02-2015, 16:28

شما چه رشته ای هستین؟نرم افزار حدود 650 تومان حسابداری حدور 470 تو واحد ما.ولی جدای از پولی شدن همه چی الان چقدر درس خوندن راحت شده، کاش قدیما اینجوری بود

paranoid_android
11-02-2015, 17:19
شما چه رشته ای هستین؟نرم افزار حدود 650 تومان حسابداری حدور 470 تو واحد ما.ولی جدای از پولی شدن همه چی الان چقدر درس خوندن راحت شده، کاش قدیما اینجوری بود

اینکه درس خوندن الان راحت شده رو موافقم... منم چند سال پیش که تو دانشگاه آزاد درس میخوندم به زور معدلم بالای 16 میشد، اما این ترم معدلم تو علمی کاربردی 19.5 شد! یک دلیلش رو ضعف شدید علمی دانشجوهای الان میدونم و عدم تمایلشون به درس خوندن و البته سطح علمی پایین اساتید که بعضی هاشون دیگه واقعا سر کلاس رو آوردن به انشاء گفتن! متاسفم البته برای این وضعیت!

alivw71
11-02-2015, 22:42

لجستیک و تامین قطعات خودرو. کار کارگاهی که فکر نکنم داشته باشه.

kamrantak
12-02-2015, 08:03
من که پریروز رفتم ثبت نام رو انجام دادم، ولی باز امروز باز باید برم واسه انتخاب واحد و خالی کردن جیب.خدا به خیر بگردونه.گفتند از هفته دیگه هم کلاسا شروع میشه

hossein019940
12-02-2015, 11:10
من که پریروز رفتم ثبت نام رو انجام دادم، ولی باز امروز باز باید برم واسه انتخاب واحد و خالی کردن جیب.خدا به خیر بگردونه.گفتند از هفته دیگه هم کلاسا شروع میشه
هفته بعد کسی نمیاد باید بعد از حذف و اضافه برین کلاس یا حداقل روز حذف و اضافه چون کلاسا تشکیل نمیشه

sansa
12-02-2015, 12:42
هفته بعد کسی نمیاد باید بعد از حذف و اضافه برین کلاس یا حداقل روز حذف و اضافه چون کلاسا تشکیل نمیشه

کلا علمی کاربردی اصلا ..ولش کن :n02:

اکثر رشته ها ، 4 و 5 ام اسفند . حذف و اضافه دارند . یعنی از هفته دوم اسفند رسما دانشجویان میایند و کلاس ها شروع میشود .

و اغلب !!!! اکثرا تا 20 اسفند میایند و رسما پرونده سال 93 بسته میشود .

و دوباره هفته 3 فروردین دوباره کلاس ها اغاز ...:n02:

ترم بهاره خیلی زود تموم میشه . عاشق ترم بهارم ...:n33:

[Mohsen]
12-02-2015, 13:31

یک سوال، این شهریه رو همش رو اول میگیرن؟ نمیشه مثل پیام نور در 2 نوبت داد؟

m-530
12-02-2015, 13:40
;8545089']یک سوال، این شهریه رو همش رو اول میگیرن؟ نمیشه مثل پیام نور در 2 نوبت داد؟

همیشه بیشتر شهریه 85% رو قبل از انتخاب واحد میگیرند . و 15% رو اخر ترم قبل از امتحانات .

hossein019940
12-02-2015, 13:40
کلا علمی کاربردی اصلا ..ولش کن :n02:

اکثر رشته ها ، 4 و 5 ام اسفند . حذف و اضافه دارند . یعنی از هفته دوم اسفند رسما دانشجویان میایند و کلاس ها شروع میشود .

و اغلب !!!! اکثرا تا 20 اسفند میایند و رسما پرونده سال 93 بسته میشود .

و دوباره هفته 3 فروردین دوباره کلاس ها اغاز ...:n02:

ترم بهاره خیلی زود تموم میشه . عاشق ترم بهارم ...:n33:
اره 6 و 7 حذف و اضافه هستش نهایت دو هفته میرن اردیبهشت دوباره شروع میشه :D
ولی خیلی کیلویی نمره میده خیلی بدوجوره چنتا از دوستام اصلا کلاس نمی اومدن و پروژه ر و نصفه اوردن بهترین نمره رو گرفتن
معدلشم شد 18.5 ما که خوب امتحان دادیم پایین تر شدیم خیلی بجور نمره میدن

sansa
12-02-2015, 14:24
اره 6 و 7 حذف و اضافه هستش نهایت دو هفته میرن اردیبهشت دوباره شروع میشه :D
ولی خیلی کیلویی نمره میده خیلی بدوجوره چنتا از دوستام اصلا کلاس نمی اومدن و پروژه ر و نصفه اوردن بهترین نمره رو گرفتن
معدلشم شد 18.5 ما که خوب امتحان دادیم پایین تر شدیم خیلی بجور نمره میدن

علمی کاربردی اصلا دانشگاه نیست .
من خودم عقیده دارم مدرکش بی ارزش ترین مدرک هستش.

basketball
12-02-2015, 14:56
کسی اینجا رشته مترجمی همزمان انگلیسی هست؟ چطور هست؟ چیزی یاد میدن؟

kamrantak
12-02-2015, 17:13
سلام دوستان امروز که رفتم واسه پرداخت شهریه در کمال تعجب گفت 470 تومن 15% هم آخر ترم(قبلا گفته بودند حدود 650 میشه) به هر حال اینجا هم پارتی بازی بود مثل همه جا. گفتم میشه شهریه رو چک بدم گفت نه برو فلان جا صحبت کن وام بهت بدن ....حالا بماند که همونجا چند تا آقازاده چک دادند و رفتند ما هم گفتیم فلانی گفته نصفشو چک میگیرین گفت باشه.بعد رفتم انتخاب واحد میگه رشته نرم افزار به حد نصاب نرسیده هنوز و احتمالا هم نمیرسه و باید تغییر رشته بدین به آی تی یا شبکه:n38:

واقعا نمی دونم بگم واسه خودم متاسفم یا واسه اونا.بعد رفتم به رئیسه میگم میشه انتقال بدم به یه واحد دیگه؟ به من میگه آی تی و نرم افزار از هم منفک نیستند.یعنی چی آخه :blink:

من برنامه نویسم میخوام برم نرم افزار مگه زوره؟واقعا از حالا دارند خودشون رو نشون میدن.
حالا دوستان به نظرتون چی کار کنم .چون احتمالا ترم اول که واحدای آی تی و نرم افزار شبیه هم هستند با اونا می خونیم ولی از ترمای بعد چی اگه کلاس نذارن چی؟
چیکار کنم؟

hossein019940
12-02-2015, 17:43
علمی کاربردی اصلا دانشگاه نیست .
من خودم عقیده دارم مدرکش بی ارزش ترین مدرک هستش.
من که باید تا آخر کاردانی باشم چون رشتم رو کارشناسی دانشگاه معتبر داره برای همین باید بخونم کاردانی رو بگیرم و کارشناسی برم یه دانشگاه واقعی:n02:

Rossin
12-02-2015, 22:34
سلام دوستان امروز که رفتم واسه پرداخت شهریه در کمال تعجب گفت 470 تومن 15% هم آخر ترم(قبلا گفته بودند حدود 650 میشه) به هر حال اینجا هم پارتی بازی بود مثل همه جا. گفتم میشه شهریه رو چک بدم گفت نه برو فلان جا صحبت کن وام بهت بدن ....حالا بماند که همونجا چند تا آقازاده چک دادند و رفتند ما هم گفتیم فلانی گفته نصفشو چک میگیرین گفت باشه.بعد رفتم انتخاب واحد میگه رشته نرم افزار به حد نصاب نرسیده هنوز و احتمالا هم نمیرسه و باید تغییر رشته بدین به آی تی یا شبکه:n38:

واقعا نمی دونم بگم واسه خودم متاسفم یا واسه اونا.بعد رفتم به رئیسه میگم میشه انتقال بدم به یه واحد دیگه؟ به من میگه آی تی و نرم افزار از هم منفک نیستند.یعنی چی آخه :blink:

من برنامه نویسم میخوام برم نرم افزار مگه زوره؟واقعا از حالا دارند خودشون رو نشون میدن.
حالا دوستان به نظرتون چی کار کنم .چون احتمالا ترم اول که واحدای آی تی و نرم افزار شبیه هم هستند با اونا می خونیم ولی از ترمای بعد چی اگه کلاس نذارن چی؟
چیکار کنم؟

سلام
ببینید این قضیه به حد نصاب نرسیدن در دانشگاه ازاد هم وجود داره پس خیلی جدید نیست شما باید قبل از انتخاب واحد دانشگاهیتون پرسوجو میکردین ببینید اوضاع واحد چه طوره.
درسته نرم افزار و ای تی خیلی باهم متفاوت نیستن فقط در چند واحد فرق دارن و بقیه واحد ها یکسان هستن لا اقل در کارشناسی که اینجوری بود.
کاردانی هستید یا کارشناسی؟ لیست دروس رو میذارم تا ببینید و مقایسه کنید.

kamrantak
12-02-2015, 23:02
سلام
ببینید این قضیه به حد نصاب نرسیدن در دانشگاه ازاد هم وجود داره پس خیلی جدید نیست شما باید قبل از انتخاب واحد دانشگاهیتون پرسوجو میکردین ببینید اوضاع واحد چه طوره.
درسته نرم افزار و ای تی خیلی باهم متفاوت نیستن فقط در چند واحد فرق دارن و بقیه واحد ها یکسان هستن لا اقل در کارشناسی که اینجوری بود.
کاردانی هستید یا کارشناسی؟ لیست دروس رو میذارم تا ببینید و مقایسه کنید.
ممنون که جواب میدین.راستش منظورتون از اینکه قبل از انتخاب واحد پرسو جو می کردم رو متوجه نشدم.اینا که خودشون می برن و میدوزن.واحدای آی تی رو که با ما مشترکه و خودشون انتخاب کردن کلا 15 واحده تا 18 واحد نمیشه برداشت؟ .آیا امکان درخواست انتقالی هست؟ضمن اینکه کاردانیه.ضمنا لیست دروس نرم افزار رو گرفتم از سایت ولی آی تی رو پیدا نکردم
حالا ما بعد عمری خواستیم دوباره درس بخونیم، نمیذارن

Rossin
12-02-2015, 23:30
ممنون که جواب میدین.راستش منظورتون از اینکه قبل از انتخاب واحد پرسو جو می کردم رو متوجه نشدم.اینا که خودشون می برن و میدوزن.واحدای آی تی رو که با ما مشترکه و خودشون انتخاب کردن کلا 15 واحده تا 18 واحد نمیشه برداشت؟ .آیا امکان درخواست انتقالی هست؟ضمن اینکه کاردانیه.ضمنا لیست دروس نرم افزار رو گرفتم از سایت ولی آی تی رو پیدا نکردمحالا ما بعد عمری خواستیم دوباره درس بخونیم، نمیذارن
منظورم این بود که پرسو جو میکردید واحد خوب و مناسبی هست یا نه وضعیت رشته های ارائه شده اونجا چه طوریه اینارو از دانشجوها میپرسیدید و جواب میگرفتین.ببنید شما یه چارت درسی دارید که هر ترم تعدادی واحد مشخصی برای شما ارائه میدن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید مگر با معدل بالا یا ترم اخر.شرایط انتقالی رو در جریان نیستم چون قوانین عوض شده دوستانی که میدونن بهتون میگن.
لیست دروس رو از اینجا دانلود کنید. دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamrantak
13-02-2015, 20:00
منظورم این بود که پرسو جو میکردید واحد خوب و مناسبی هست یا نه وضعیت رشته های ارائه شده اونجا چه طوریه اینارو از دانشجوها میپرسیدید و جواب میگرفتین.ببنید شما یه چارت درسی دارید که هر ترم تعدادی واحد مشخصی برای شما ارائه میدن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید مگر با معدل بالا یا ترم اخر.شرایط انتقالی رو در جریان نیستم چون قوانین عوض شده دوستانی که میدونن بهتون میگن.
لیست دروس رو از اینجا دانلود کنید. دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستش فقط همین واحد(خانه کارگر) دربو داغون این موقع تو شهر ما این رشته رو ارائه میداد که مجبور بودم این واحد رو انتخاب کنم.بعد مثل اینکه 16 نفر قبولی مثلا دارند ولی 7-8 نفر بیشتر نیومده بودن واسه ثبت نام واسه همین...بعدم به من گفتند اطلاعاتتون رو وارد سیستم کردیم ولی وقتی با کد ملی و کدملی+شمارشناسنامه می خوام وارد سامانه بشم اصلا وارد نمیشه.کلا اینا یه ریگی به کفششون هست.فکر می کنم با توجه به اینکه شهریه با اون چیزی که می گفتند تغییر کرده و الان هم که نمی تونم وارد سامانه بشم، اینا اومدن مارو تو عمل انجام شده قرار بدن و رشته امون رو خودشون به آی تی تغییر دادن. اینایی که من دیدم ازشون بعید نیست. نمی دونم والا

Rossin
13-02-2015, 20:27
راستش فقط همین واحد(خانه کارگر) دربو داغون این موقع تو شهر ما این رشته رو ارائه میداد که مجبور بودم این واحد رو انتخاب کنم.بعد مثل اینکه 16 نفر قبولی مثلا دارند ولی 7-8 نفر بیشتر نیومده بودن واسه ثبت نام واسه همین...بعدم به من گفتند اطلاعاتتون رو وارد سیستم کردیم ولی وقتی با کد ملی و کدملی+شمارشناسنامه می خوام وارد سامانه بشم اصلا وارد نمیشه.کلا اینا یه ریگی به کفششون هست.فکر می کنم با توجه به اینکه شهریه با اون چیزی که می گفتند تغییر کرده و الان هم که نمی تونم وارد سامانه بشم، اینا اومدن مارو تو عمل انجام شده قرار بدن و رشته امون رو خودشون به آی تی تغییر دادن. اینایی که من دیدم ازشون بعید نیست. نمی دونم والا

ببینید شهریه توی دفترچه زده شده نمیشه بیشتر از اون مقدار شهریه ثابت بگیرن ولی شهریه متغییر خب بستگی به واحداتون داره و نمیشه دقیقا گفت چقدره.

نمیشه که سر خود براتون تغییر رشته بدن یعنی خلاف قوانین هست شما خودتون یا باید انصراف بدین یا تغییر رشته دانشگاه نمیتونه شمارو مجبور کنه

تا زمان حذف و اضافه صبر کنید ببینید که به حد نصاب میرسه یا نه لااقل اینجوری بهتر و قوی تر میتونید تصمیم بگیرید برای تغییر رشته

[Mohsen]
13-02-2015, 22:39
دوستان ثبت نام من پیج شنبه نصفه و نیمه موند :| به نظرتون فردا میشه تکمیلش کرد؟ چون توی سایت سنجش هم اعلام کرده 23 بهمن آخرین مهلتش بوده

Rossin
14-02-2015, 00:11
;8546495']دوستان ثبت نام من پیج شنبه نصفه و نیمه موند :| به نظرتون فردا میشه تکمیلش کرد؟ چون توی سایت سنجش هم اعلام کرده 23 بهمن آخرین مهلتش بوده

سلام
بله میشه جای نگرانی نداره
زمان ثبتنام علاوه بر چیزی که سنجش میگه دست دانشگاه هست و یه زمانی رو برای ثبتنام متاخرین اعلام میکنند .همچنین اسم شما توی لیست پذیرفته شدگان دانشگاه هست و حتما از شما ثبتنام میکنن

sansa
14-02-2015, 12:04
دوستان حداقل چند نفر کلاس تشکیل میشه ؟ انتخاب واحد کردیم فقط 8 نفر درس رو برداشتن :n04:

pars207
14-02-2015, 13:43
دوستان حداقل چند نفر کلاس تشکیل میشه ؟ انتخاب واحد کردیم فقط 8 نفر درس رو برداشتن :n04:
بسته به استاد داره
ولی معمولا حداقلی در نظر نمیگیرن

hossein019940
14-02-2015, 16:35
ما هم کلاس 8 یا 9 نفریم الان هم دومین ترمه بازم هست
برگزار میشه
من تو همین واحدی که هستم دیدم سه نفر تو یه کلاس بودن یا اگه اشتباه نکنم 5

amin khan
14-02-2015, 22:43
سلام
یه بابایی دیپلم داره میخواد وارد دانشگاه بشه ، سه تا سوال :
1 -نزدیکترین تاریخ ثبت نام علمی کاربردی چه زمانیه؟
2 - کنکور نداره دیگه درسته؟
3 - مدرک علمی کاربردی واسه ورود به دانشگاه آزاد و دولتی در مقطع بعدی معتبره؟

paranoid_android
15-02-2015, 12:54
سلام
یه بابایی دیپلم داره میخواد وارد دانشگاه بشه ، سه تا سوال :
1 -نزدیکترین تاریخ ثبت نام علمی کاربردی چه زمانیه؟
2 - کنکور نداره دیگه درسته؟
3 - مدرک علمی کاربردی واسه ورود به دانشگاه آزاد و دولتی در مقطع بعدی معتبره؟

1 - ترم مهر 94 - ثبت نامش از نیمه اول یا اواسط مرداد شروع میشه.
2 - کنکور نداره. ثبت نام از طریق معدل.
3 - معتبره. مدرکش مورد تایید وزارت علوم هست!

alivw71
15-02-2015, 22:07
همه سن بابمون رو دارن سر کلاس :n02::n02::n02:

همه هم شاغل :n02: 2 نفر فقط ازاد هست:n02:

فوق دیپلم رو تو 1.5 سال میدن دیگه؟

Rossin
15-02-2015, 22:36

فعلا که دور دوره دانشگاه رفتن بالای 40 ساله:n02:
شما باید این 4 ترم رو بگذرونید ولی فکر نکنم تابستونا بیشتر از 6 واحد بدن که زودتر تموم کنید نرمالش همون 2 ساله

Rossin
15-02-2015, 22:41

فعلا که دور دوره دانشگاه رفتن بالای 40 ساله:n02:
شما باید این 4 ترم رو بگذرونید ولی فکر نکنم تابستونا بیشتر از 6 واحد بدن که زودتر تموم کنید نرمالش همون 2 ساله

[Mohsen]
16-02-2015, 18:38
سلام دوستان این رشته ای که من هستم (حسابداری) 2 تا درس زبان و ریاضی رو از پیش دانشگاهی داره. چون مدرک پیش دانشگاهی دارم به نظرتون میتونم درخواست بدم که این 2 درس رو از اونجا تطبیق بدن؟

pouyasony
16-02-2015, 21:13
;8549125']سلام دوستان این رشته ای که من هستم (حسابداری) 2 تا درس زبان و ریاضی رو از پیش دانشگاهی داره. چون مدرک پیش دانشگاهی دارم به نظرتون میتونم درخواست بدم که این 2 درس رو از اونجا تطبیق بدن؟
نه متاسفانه باید بخونید من رشتم حسابداریه اون درسارو مثل شما تو پیش پاس کردم ولی بازم مجبور شدم پاس کنم

kamrantak
17-02-2015, 08:49
سلام دوستان
دیروز رفتم واحد دانشگاهی می گم این رشته نرم افزار به حد نصاب رسید؟ میگن نه باید ببینیم کدوم رشته بیشتر میان همه تغییر رشته بدن به اون رشته.گفتم خوب رشته دیگه نمی خوام.انگار که بهشون فحش دادم...
بعد میگم چرا من نمی تونم وارد سامانه بشم که اطلاعاتم رو تکمیل کنم؟ میگن مسولش رفته مسافرت....
من گفتم اینا نرمال نیستند.حالا من از کجا بفهمم کدوم واحد رشته منو داره که بتونم انتقالی بزنم؟

Rossin
17-02-2015, 19:48
سلام دوستان
دیروز رفتم واحد دانشگاهی می گم این رشته نرم افزار به حد نصاب رسید؟ میگن نه باید ببینیم کدوم رشته بیشتر میان همه تغییر رشته بدن به اون رشته.گفتم خوب رشته دیگه نمی خوام.انگار که بهشون فحش دادم...
بعد میگم چرا من نمی تونم وارد سامانه بشم که اطلاعاتم رو تکمیل کنم؟ میگن مسولش رفته مسافرت....
من گفتم اینا نرمال نیستند.حالا من از کجا بفهمم کدوم واحد رشته منو داره که بتونم انتقالی بزنم؟

سلام
واحد های کوچک عمدتا این مشکل رو دارن چه تهران چه شهرستان

شما برید به واحد های شهرتون و بپرسید که رشته شما رو دارن یا نه بعد برای انتقالی اقدام کنید.
شرایط انتقالی رو هم بپرسید از اموزش

kamrantak
17-02-2015, 20:53
سلام
واحد های کوچک عمدتا این مشکل رو دارن چه تهران چه شهرستان

شما برید به واحد های شهرتون و بپرسید که رشته شما رو دارن یا نه بعد برای انتقالی اقدام کنید.
شرایط انتقالی رو هم بپرسید از اموزش

یعنی اون واحدی که میخوام برم حتما باید از ترم اول این رشته رو داشته باشه؟

Rossin
17-02-2015, 21:07
یعنی اون واحدی که میخوام برم حتما باید از ترم اول این رشته رو داشته باشه؟

باید از حالا که داره ورودی میگیره برید ثبتنام دیگه.الان برید میشه ترم اول اگه ورودی جدید داشته باشه.

kamrantak
17-02-2015, 21:47
باید از حالا که داره ورودی میگیره برید ثبتنام دیگه.الان برید میشه ترم اول اگه ورودی جدید داشته باشه.

ورودی بهمن فکر نکنم واحد دیگه این رشته رو داشته باشه تو دفترچه که نبود.

Rossin
17-02-2015, 21:55
ورودی بهمن فکر نکنم واحد دیگه این رشته رو داشته باشه تو دفترچه که نبود.

اگر نبود پس دیگه هیچی! کجا میخواهید انتقالی بگیرید؟ شهر دیگه ام صرف نمیکنه رفت و امد و ... برای کاردانی.
اگر قصد ادامه تحصیل دارید این 2 سال کاردانی رو ای تی بخونید برای کارشناسی نرم افزار بخونید.
البته من قصد دخالت و برنامه ریزی ندارم برای شما ولی باید راه منطقی با کمترین ضرر رو انتخاب کرد

kamrantak
20-02-2015, 18:42
سلام دوستان دیروز زنگ زدن بهمون رفتیم جلسه توجیهی داشتند.ولی آخرش ما رو مجبور به تغییر رشته به آی تی می کنند.رشته شبکه جالب بود که فقط دو نفر ثبت نام کردند:n08:
حالا ما ده دوازده نفر بودیم.حالا به ما گفتند ترم اول که مشابه هم هست درسا با آی تی ها بخونید تا بعد.پرسیدم ما همون نرم افزار می مونیم دیگه گفتند نه .لوب کلامشون:سازمان به ما این اجازه رو میده که شما رو به زور تغییر رشته بدیم.حالا یه سوالی میشه یه ترم اینجا بخونم با آی تی بعد ترم دو رو مرخصی بگیرم(اصلا مرخصی داره؟) بعد با ترم دوم دوره های بعد واحد های دیگه بخونم؟ یا میگین کلا خودمون رو بدیم دست اینا و اینقدر حساس نشیم؟آخه آی تی کجا و برنامه نویسی (نرم افزار)کجا:n34:

hossein019940
20-02-2015, 19:01
سلام دوستان دیروز زنگ زدن بهمون رفتیم جلسه توجیهی داشتند.ولی آخرش ما رو مجبور به تغییر رشته به آی تی می کنند.رشته شبکه جالب بود که فقط دو نفر ثبت نام کردند:n08:
حالا ما ده دوازده نفر بودیم.حالا به ما گفتند ترم اول که مشابه هم هست درسا با آی تی ها بخونید تا بعد.پرسیدم ما همون نرم افزار می مونیم دیگه گفتند نه .لوب کلامشون:سازمان به ما این اجازه رو میده که شما رو به زور تغییر رشته بدیم.حالا یه سوالی میشه یه ترم اینجا بخونم با آی تی بعد ترم دو رو مرخصی بگیرم(اصلا مرخصی داره؟) بعد با ترم دوم دوره های بعد واحد های دیگه بخونم؟ یا میگین کلا خودمون رو بدیم دست اینا و اینقدر حساس نشیم؟آخه آی تی کجا و برنامه نویسی (نرم افزار)کجا:n34:
اگه واقعا میخوای برنامه نویسی بخونی همین الان انتقالی بگیر چونکه وقتی درسات شروع بشه اونوقت میگی که من ای کاش من همون برنامه نویسی رو میخوندم.اصلا به هیچ وجه نمیشه با این قضیه کنار بیاد من خودم هم بودم

kamrantak
20-02-2015, 19:10
اگه واقعا میخوای برنامه نویسی بخونی همین الان انتقالی بگیر چونکه وقتی درسات شروع بشه اونوقت میگی که من ای کاش من همون برنامه نویسی رو میخوندم.اصلا به هیچ وجه نمیشه با این قضیه کنار بیاد من خودم هم بودم

درسته من الانش هم نمی تونم با این قضیه کنار بیام ولی مشکل اینه که هیچ واحدی تو شهر ما این موقع ترم اول نرم افزار رو نداره که بخوام انتقالی بگیرم.بعد دروس رو که نگاه کردم ترم اول نرم افزار و آی تی مثل هم بودند.حالا این راهی که گفتم امکانش هست یا نه؟چون بالاخره واحدای دیگه دوره بعد رو دیگه نرم افزار ورودی جدید میذارن

hossein019940
20-02-2015, 20:21
پس این ترم چونکه میگی درسا همون برنامه نویسی هستش رو پاس کن 12 به بالا نمرت باشه که برای دانشگاه دیگه تطبیق مشکلی نداشته باشه.
این ترم رو بخون برای تابستون برای کنکور بزن کلا از این دانشگاه انصراف بده و ریز نمرت رو ببر دانشگاه جدید و تطبیق بده.

kamrantak
23-02-2015, 19:56
پس این ترم چونکه میگی درسا همون برنامه نویسی هستش رو پاس کن 12 به بالا نمرت باشه که برای دانشگاه دیگه تطبیق مشکلی نداشته باشه.
این ترم رو بخون برای تابستون برای کنکور بزن کلا از این دانشگاه انصراف بده و ریز نمرت رو ببر دانشگاه جدید و تطبیق بده.
یعنی اگه اینا رو پاس کنم بعد انصراف بدم برای دانشگاه دیگه تطبیق میدن؟بعد من با این سن و سال که نمیخوام کنکور بدم باید یه دانشگاهی تو مایه های علمی کاربردی باشه که بتونم هم کار کنم هم درس بخونم(از لحاظ ساعات درسیش).یه چیز دیگه فقط یه درس کارگاه لینوکس هست که جزو واحدای نرم افزار نیست اینو حذفش کنم؟

hossein019940
23-02-2015, 21:10
اگه مشغول به کاری که باید همین علمی کاربردی باشه که حداقل تو یه ترم چند جلسه میای حذف نشی
اره نمره بالای 12 باشه تطبیق میدن
اگه واقعا میخوای نرم افزار بخونی اره حذف کنی بهتره اگرم شک داری که همین بخون
برای غیرانتفایی هم کنکور رو بده فقط برو سر جلسه هر کدوم رو زدی قبول هستی برو آموزش صحبت کن که مشغول به کاری یه کاری حتما میکنن یا با استادا هماهنگ کن که غیبت نزنن برات

shahinaghaa
23-02-2015, 23:53
دوستان سلام
راستش جواب من تو سوالات شما نبود
من برای کارم مجبور برم علمی کاربردی رشته مدیریت امور اداری افتادم
ترم اولی هم هستیم بهمن ماه چند تا کلاس که رفتم دیدم همه استاد ها از اون اول میگن نه جزوء میدن نه کتاب اون چیزهایی که توضیح میده یا می نویسه باید یاد بگیری!
من اصلا کشش درس های مثل اصول حسابداری1 و ریاضی و زبان ندارم و واقعا به این درس های علاقه ندارم ولی بعضی ها مثل خوندنی را علاقه شدید دارم
نمی دونم شاید اولشه دارن این جوری میگن ولی می خوام مطمئن شم موقع امتحان قبول می کنند یا چیزی میدن بخونیم قبول شیم؟اگر واقعا باید خودمون یاد بگیریم من بذارم درس رو کنار
کاردانی هستم تو تهران
ممنون میشم خیالم رو راحت کنید