PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18

Rossin
24-07-2014, 23:13
سلام دوستان !
لطفا من رو راهنمایی کنید
:n16:

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه مدارکی لازمه که باید از هنرستان بگیرم ؟ من دفترچه رو خوندم ولی چیزی نفهمیدم!
خواهش میکنم راهنمایی کنید مهلت ثبت نام تا همین دوشنبه است ! من راهنما ندارم
:n28:

جز دیپلم یا گواهی موقت تحصیلی و عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه چیزی نمیخواد.

shhhahhhin
25-07-2014, 00:17
جز دیپلم یا گواهی موقت تحصیلی و عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه چیزی نمیخواد.
ممنون از جوابتون :n01:
من منظورم ثبت نام اینترنتی سنجش بود !
من گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه رو دارم !
داخلش معدل کل رو نوشته ولی معدل کتبی نهایی رو نوشته صفر , مشکلی نداره ؟

میشه توضیح بدید بعد از ثبت نام اینترنتی چه کار دیگه ای باید انجام بدم تا وارد دانشگاه بشم ؟

Rossin
25-07-2014, 10:18

میشه توضیح بدید بعد از ثبت نام اینترنتی چه کار دیگه ای باید انجام بدم تا وارد دانشگاه بشم ؟

شما میرید تو سایت سنجش یه کد میخرید و مراحل ثبتنامو انجام میدید
کد رشتتون و معدلتون رو وارد میکنید بعدم کذ محل های انتخابی رو وارد میکنید.
در اخر وقتی دانشگاه اعلام کنه که نتایج اومده از طریق سایت سنجش با شماره پرونده و اون کدایی که اول کار خریدین چک میکنید که قبول شدین یا نه!
به محل قبولی میرید و مدارک رو میبرید.

دوستانمون ثبتنام کردن بهتره برای معدل ازشون بپرسید

موفق باشید.

Alex Fera
26-07-2014, 00:41
دوستان کسی در مورد رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی اطلاعاتی داره؟!
همچنین در مورد رشته مترجمی زبان هم اطلاعات میخوام،اگه کسی بتونه بهم کنه ممنونش میشم./

hossein019940
26-07-2014, 10:02
من معدلم قبل از یه درس تکماده دارم که نمرش7/75 هست با 18 واحد درس تخصصی که تو ریز نمرات شده ولی من واحد های درس تخصصی رو حساب میکنم 24 واحد میشه.سه درس هست هر درسی هم نظری و عملی داره.معدلم با وارد نکردن این نمرات شده 13 الان من چند بزنم تو ثبتنام ؟من زدم 12 میخوام بدونم اگه معدلم بشه 13.5 مشکلی ایجاد میکنه؟
چند بزنم؟

darkest
26-07-2014, 12:07
سلام دوستان من هنوز متوجه نشدم کدوم رشته برنامه نویسی میشه...برنامه سازی کامپیوتر یا برنامه نویسی فنی کامپیوتر؟کلا میخوام برنامه نویسی بخونم تو کدوم باید برم؟:|گمراه شدم

hossein019940
26-07-2014, 12:38
-----------------------------------

Rossin
26-07-2014, 15:43

شما میرید تو سایت سنجش یه کد میخرید و مراحل ثبتنامو انجام میدید
کد رشتتون و معدلتون رو وارد میکنید بعدم کذ محل های انتخابی رو وارد میکنید.
در اخر وقتی دانشگاه اعلام کنه که نتایج اومده از طریق سایت سنجش با شماره پرونده و اون کدایی که اول کار خریدین چک میکنید که قبول شدین یا نه!
به محل قبولی میرید و مدارک رو میبرید.

دوستمون ثبتنام کرده بهتره برای معدل از ایشون بپرسید
[QUOTE=hossein019940;8313245
[/QUOTE]

موفق باشید.

Rossin
26-07-2014, 15:58
من معدلم قبل از یه درس تکماده دارم که نمرش7/75 هست با 18 واحد درس تخصصی که تو ریز نمرات شده ولی من واحد های درس تخصصی رو حساب میکنم 24 واحد میشه.سه درس هست هر درسی هم نظری و عملی داره.معدلم با وارد نکردن این نمرات شده 13 الان من چند بزنم تو ثبتنام ؟من زدم 12 میخوام بدونم اگه معدلم بشه 13.5 مشکلی ایجاد میکنه؟
چند بزنم؟

معدل کمتر بزنید مشکلی پیش نمیاد اگر معدل کل یالا تر باشه بنوعی مغایرت محصوب نمیشه
کاش یه میانگین از نمره های اون درسا نمره هایی که فکر میکردین میگیرن رو حساب میکردین تا حدود معدل بدست بیاد و عددش رو وارد میکردین.
بنظر میرسه حدودا نزدیک 14 بشه
در کل معدل کمتر مشکل ساز نیست،من معدلمو 13 زده بودم در صورتی که وقتی دیدم کارنامه رو 17 شدم!

نگران نباش این مشکل همه دانش اموزاس
موفق باشید

Rossin
26-07-2014, 16:05
دوستان کسی در مورد رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی اطلاعاتی داره؟!
همچنین در مورد رشته مترجمی زبان هم اطلاعات میخوام،اگه کسی بتونه بهم کنه ممنونش میشم./

دانشگاه علمی کاربردی توی رشته های :
موسیقی - اواز ایرانی
موسیقی - نوازندگی ساز ایرانی
برای کاردانی فنی دانشجو میگیره
بعد از ثبت نام و پدیرفته شدن شما ازتون ازمون و مصاحبه عملی میگیرن و قبولی شما رو قطعی میکنند.

مترجمی زبان هم در دو گروه آثار دیداری-شنیداری و آثار مکتوب و متون رسمی دانشجو میگیره.

Rossin
26-07-2014, 16:08
سلام دوستان من هنوز متوجه نشدم کدوم رشته برنامه نویسی میشه...برنامه سازی کامپیوتر یا برنامه نویسی فنی کامپیوتر؟کلا میخوام برنامه نویسی بخونم تو کدوم باید برم؟:|گمراه شدم

من رشته یا عنوان برنامه نویسی فنی کامپیوتر ندیدم ولی برنامه سازی کامپیوتر شامل یه سری زبان برنامه نویسی و سایر دروس تخصصی میشه.

hossein019940
26-07-2014, 16:54
معدل کمتر بزنید مشکلی پیش نمیاد اگر معدل کل یالا تر باشه بنوعی مغایرت محصوب نمیشه
کاش یه میانگین از نمره های اون درسا نمره هایی که فکر میکردین میگیرن رو حساب میکردین تا حدود معدل بدست بیاد و عددش رو وارد میکردین.
بنظر میرسه حدودا نزدیک 14 بشه
در کل معدل کمتر مشکل ساز نیست،من معدلمو 13 زده بودم در صورتی که وقتی دیدم کارنامه رو 17 شدم!

نگران نباش این مشکل همه دانش اموزاس
موفق باشید
یعنی 4 نمره بیشتر از اون چیزی بود که ثبت کردین؟>
آخه بچه ها گفتن که بعضی 1 نمره مغایرات داشتن ثبتنام نمیکردن
ببین درسای نظری رو یاده با عملی
یه درس عملی شدم بالای 15 یا همون 15 نظری شدم همین حدودا

یه درس رو هم شدم عملی بالای 15 نظری هم 16.5
یه درس دیگه هم نظری شدم 11 عملی هم 15
با یه درس تکماده 7/75
یعنی معدلم بالا 13 میشه؟
اینا هم که گفتم نمره ها رو فکر کنم 22 تا 24 واحد میشه ولی 22 واحده
من الان 12 زدم معدل رو نمیدونم چطوریه :n02:

soheil_66
26-07-2014, 18:19
سلام
دوستان دیپلم من گرافیک رایانه با کد 9901 هست .... توی جدول "کد دیپلم های مرتبط در الویت پذیرش " رو نگاه میکردم زیر گروه آموزشی 406 و 410 بودش و علاقه ای هم به این رشته ها ندارم ...

حالا میخواستم ببینم آیا من فقط باید تو این دو گروه انتخاب رشته کنم یا میتونم رشته های دیگه ای رو انتخاب کنم و آیا امکان قبولی دارم ؟

hossein019940
26-07-2014, 19:55
سلام
دوستان دیپلم من گرافیک رایانه با کد 9901 هست .... توی جدول "کد دیپلم های مرتبط در الویت پذیرش " رو نگاه میکردم زیر گروه آموزشی 406 و 410 بودش و علاقه ای هم به این رشته ها ندارم ...

حالا میخواستم ببینم آیا من فقط باید تو این دو گروه انتخاب رشته کنم یا میتونم رشته های دیگه ای رو انتخاب کنم و آیا امکان قبولی دارم ؟
توی قسمت کد انتخاب رشته هر کد رشته با محل تحصیلی که دوست داری رو بزن.قبول میشی

Rossin
26-07-2014, 21:28
یعنی 4 نمره بیشتر از اون چیزی بود که ثبت کردین؟>
آخه بچه ها گفتن که بعضی 1 نمره مغایرات داشتن ثبتنام نمیکردن
ببین درسای نظری رو یاده با عملی
یه درس عملی شدم بالای 15 یا همون 15 نظری شدم همین حدودا

یه درس رو هم شدم عملی بالای 15 نظری هم 16.5
یه درس دیگه هم نظری شدم 11 عملی هم 15
با یه درس تکماده 7/75
یعنی معدلم بالا 13 میشه؟
اینا هم که گفتم نمره ها رو فکر کنم 22 تا 24 واحد میشه ولی 22 واحده
من الان 12 زدم معدل رو نمیدونم چطوریه :n02:
من تو زمینه معدل نظر نمیدم:))) مدرستون جواب نمیده؟
اون یه نمره حتما کمتر از معدلش بوده وقتی معدلت کمتر از اونی که هست ثبتنامت نمیکنن نه وقتی بیشتر باشه!

darkest
26-07-2014, 21:59
من رشته یا عنوان برنامه نویسی فنی کامپیوتر ندیدم ولی برنامه سازی کامپیوتر شامل یه سری زبان برنامه نویسی و سایر دروس تخصصی میشه.
کاردانی فنی نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتر منظورمه....این دو تا جدای از هم هستن؟برای برنامه نویسی کدومشه برنامه نویسی تحت وب و دسکتاپ و اینا منظورمه...

soheil_66
26-07-2014, 22:27
توی قسمت کد انتخاب رشته هر کد رشته با محل تحصیلی که دوست داری رو بزن.قبول میشی

مرسی پس هر رشته ای خواستم میتونم بزنم کد دیپلم مهم نیست ...
تو تذکرات نوشته بود اگه کد دیپلم تو جدول درج نشده بود 9999 رو بزنید ... الان کد دیپلمم تو قسمت صنعت نیست حالا باید کد دیپلمم که 9901 هست رو بزنم یا 9999؟

hossein019940
26-07-2014, 22:59
مرسی پس هر رشته ای خواستم میتونم بزنم کد دیپلم مهم نیست ...
تو تذکرات نوشته بود اگه کد دیپلم تو جدول درج نشده بود 9999 رو بزنید ... الان کد دیپلمم تو قسمت صنعت نیست حالا باید کد دیپلمم که 9901 هست رو بزنم یا 9999؟
من رستم ساختمان بود کد و مشخصات دیپلم رو درست زدم ولی قسمت کدر شته دانشگاه برای کدهای معماری زدم.اینو در جریان نیستم:n02:

hossein019940
26-07-2014, 23:12
من تو زمینه معدل نظر نمیدم:))) مدرستون جواب نمیده؟
اون یه نمره حتما کمتر از معدلش بوده وقتی معدلت کمتر از اونی که هست ثبتنامت نمیکنن نه وقتی بیشتر باشه!
پس من 12 زدم اوکی هست دیگه.چون الان 13 هست گفتم هر چی پایین تر بزنم بهتره:n02:حالا شانس بیاریم معدلم کمتر نشه خوبه البته یه جورایی حساب کردم 2 نمره بالاتر از معدلم رفته ولی اگه کاهش هم داشته باشه 1 نمره از معدل فعلیم بازم همونیه که زدم.
ممنون بابت پاسخت.

darkest
27-07-2014, 08:01
کمک کنید.کاردانی فنی نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتر این دو تا جدای از هم هستن؟برای برنامه نویسی کدومشه برنامه نویسی تحت وب و دسکتاپ منظورمه...برنامه سازی کامپیوتر چی هستش ؟کاذدانی فنب نرم افزار چی هست؟ممنون

Rossin
27-07-2014, 10:29
کمک کنید.کاردانی فنی نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتر این دو تا جدای از هم هستن؟برای برنامه نویسی کدومشه برنامه نویسی تحت وب و دسکتاپ منظورمه...برنامه سازی کامپیوتر چی هستش ؟کاذدانی فنب نرم افزار چی هست؟ممنون

ببینید برنامه سازی کامیپوتر زیر مجموعه نرم افزاره یعنی همون دروس نرم افزار و با چندتا درس به اصطلاح تخصصی اضافه تر داره!
توی نرم افزار هم شما برنامه نویسی تحت وب و ویندوزی و ... میخونید ولی انگار همین دروس رو کامل تر توی برنامه سازی کامپیوتری میخونید!
کلا این زیر شاخه های نرم افزار جز توی چند واحد درس تخصصی تفاوتی باهم ندارند و نصف واحدا مشترک هستند.

hesam68
28-07-2014, 03:32
سلام
می خواستم بدونم تاریخ ثبتنام دوره ی کارشناسی حرفه ای که توش رشته ی فیلمنامه نویسی هم میشه ثبتنام کرد کی هست؟

mojtaba2321
28-07-2014, 12:29
سلام
می خواستم بدونم تاریخ ثبتنام دوره ی کارشناسی حرفه ای که توش رشته ی فیلمنامه نویسی هم میشه ثبتنام کرد کی هست؟

حدود 2 هفته دیگه.

darkest
28-07-2014, 13:13
سلام ممنون بابت جواب..من ثبت نام کردم..نتایج چطوری اعلام میشه؟

Rossin
28-07-2014, 15:13

نتایج احتمالا اواسط شهریور ماه از طریق سایت سنجش اعلام میشه،اخبار اعلام میکنه زمانش رو
شماره پرونده ای که خریداری کردید از سایت رو سیو کنید موقع اعلام نتایج به دردتون میخوره.
موفق باشید:n16:

mojtaba2321
28-07-2014, 22:41

البته اگه قبول شده باشید sms هم براتون میاد.

pouyasony
31-07-2014, 12:36
سلام من كاردانيمو تو رشته حسابداري تو شهر اروميه گرفتمو بومي اونجا محسوب ميشم ميخواستم ببينم اگه واسه كارداني به كارشناسي تهرانو بزنم با توجه به اينكه معدلمم نزديك ١٧ هستش شانس قبوليم چقدره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rossin
02-08-2014, 13:37
سلام من كاردانيمو تو رشته حسابداري تو شهر اروميه گرفتمو بومي اونجا محسوب ميشم ميخواستم ببينم اگه واسه كارداني به كارشناسي تهرانو بزنم با توجه به اينكه معدلمم نزديك ١٧ هستش شانس قبوليم چقدره؟

معدل خیلی تاثیر داره البته ازمونی هم که میدین موثر هست. در کل سخت گیریه زیادی من ندیدم توی پذیرش علمی کاربردی

basketball
02-08-2014, 14:19
سلام
من کاردانی فیلمسازی دارم، قصد دارم کارشناسی در رشته های زبان خارجه تحصیل کنم، یا انگلیسی یا فرانسوی یا آلمانی
چه رشته هایی در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی موجود است؟

Rossin
02-08-2014, 15:03
سلام
من کاردانی فیلمسازی دارم، قصد دارم کارشناسی در رشته های زبان خارجه تحصیل کنم، یا انگلیسی یا فرانسوی یا آلمانی
چه رشته هایی در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی موجود است؟

علمی کاربردی فقط انگلیسی داره فرانسه و آلمانی نداره.
تغییر رشته هم امکان پذیره ،بوده موردهایی که کاردانی پرورش طیور بودن کارشناسی مدیریت لجستیک!

pouyasony
02-08-2014, 18:52
معدل خیلی تاثیر داره البته ازمونی هم که میدین موثر هست. در کل سخت گیریه زیادی من ندیدم توی پذیرش علمی کاربردی

داداشه من علمي كاربردي كه ازمون نداره

basketball
02-08-2014, 19:09
علمی کاربردی فقط انگلیسی داره فرانسه و آلمانی نداره.
تغییر رشته هم امکان پذیره ،بوده موردهایی که کاردانی پرورش طیور بودن کارشناسی مدیریت لجستیک!
توی کاردانی یکی از واحدهای تهران اسپانیولی هم داشت...
الان تو دفترچه کارشناسی که اصلا رشته زبان نداره، چه کنم؟

mojtaba2321
02-08-2014, 20:57

هنوز که دفترچه کارشناسی نیومده.
وقتی اومد بررسی کنید.

Rossin
02-08-2014, 21:28

نداره ولی برای مهندسی تکنولوژی کنکور داره البته!
فکر نکنم رشته شما مربوطی به مهندسی تکنولوژی داشته باشه.
مهندسی تکنوۀوزی سبک جدید پذیرش علمی کاربردی توی یه سری رشته های مهندسی هست.

توی دفترچه امسال نداره هنوز

Rossin
02-08-2014, 23:37

توی دفترچه امسال نداره هنوز

mojtaba2321
03-08-2014, 00:03

علمی کاربردی دیگه کنکور نداره دوست عزیز.

Rossin
03-08-2014, 13:14
علمی کاربردی دیگه کنکور نداره دوست عزیز.

یعنی مهندسی تکنولوژی هم کنکور نداره؟
اااااا
نمیدونستم !
ممنون:n16:

basketball
03-08-2014, 13:27
بازاریابی - کسب و کار - بورس - اموربانکی، کدام یک از این رشته ها بهتر است؟

mojtaba2321
03-08-2014, 15:49
یعنی مهندسی تکنولوژی هم کنکور نداره؟
اااااا
نمیدونستم !
ممنون:n16:
جدیدا موسسات آموزش عالی هم رشته های مهندسی تکنولوژی برق کامپیوتر و ... رو آوردن.
منظورتون چه رشته ای از مهندسی تکنولوژی هست؟ کارشناسی و کاردانی در علمی کاربردی کنکور نداره.

Rossin
03-08-2014, 17:00
جدیدا موسسات آموزش عالی هم رشته های مهندسی تکنولوژی برق کامپیوتر و ... رو آوردن.
منظورتون چه رشته ای از مهندسی تکنولوژی هست؟ کارشناسی و کاردانی در علمی کاربردی کنکور نداره.

دوست گرامی میدونم چه رشته هایی داره و تکنولوژی ها کدوما هستن!
منظورم مهندسی فناوری بود اشتباهی گفتم.
مهندسی فناوری که سال پیش ورودی گرفت کنکور نداشت؟

mojtaba2321
03-08-2014, 22:12
دوست گرامی میدونم چه رشته هایی داره و تکنولوژی ها کدوما هستن!
منظورم مهندسی فناوری بود اشتباهی گفتم.
مهندسی فناوری که سال پیش ورودی گرفت کنکور نداشت؟

نه
چند سالی هست کنکور برداشته شده و ملاک پذیرش معدل کاردانی هست.

[Mohsen]
04-08-2014, 17:10
سلام دوستان، من ترم 6 رشته علوم کامپیوتر هستم و میخوام از پیام نور برم علمی کاربردی، نظرتون چیه؟ اگر نکته ای چیزی هست لطفا بگید :n16:

Rossin
04-08-2014, 21:25
;8331354']سلام دوستان، من ترم 6 رشته علوم کامپیوتر هستم و میخوام از پیام نور برم علمی کاربردی، نظرتون چیه؟ اگر نکته ای چیزی هست لطفا بگید :n16:

ترم 6 یعنی کی درستون تموم میشه توی پیام نور؟8 ترمه؟

علمی کاربردی بسبت به پیام نور خیلی بهتره هم از نشر ارزش مدرکش و هم از نظر سطح علمیش.
اگر واحدهای زیادی دارین برای فارغ التحصیلی انصراف بدین بلاخره شما وقتتون و پولتون رو هزینه کردین.

[Mohsen]
04-08-2014, 21:47
ترم 6 یعنی کی درستون تموم میشه توی پیام نور؟8 ترمه؟

علمی کاربردی بسبت به پیام نور خیلی بهتره هم از نشر ارزش مدرکش و هم از نظر سطح علمیش.
اگر واحدهای زیادی دارین برای فارغ التحصیلی انصراف بدین بلاخره شما وقتتون و پولتون رو هزینه کردین.

9 یا 10 ترمه ولی خیلی از واحدهای تخصصی رو هنوز پاس نکردم! پیام نور به علت همین خودخوان بودنش خیلی مخصوصا توی این درس های تخصصی سخته.

پس به نظر شما هم علمی کاربردی بهتره؟ بعد فکر میکنید برای انتقالی از پیام نور به علمی کاربردی مشکلی نداره؟ چون من معافیت تحیصیلی هم هستم میگم نکنه بگن اول باید وضعیت سربازیت رو مشخص کنی :n27:

BEHZAD2007
07-08-2014, 10:44
سلام دوستان یه مورد اورژانسی ممنون میشم سریع جواب بدیدزمان ثبت نام عملی کاربردی کاردانی چه تاریخی هستش؟ایا هنوزم کنکور داره یا بدون کنکوره

Rossin
07-08-2014, 11:11
سلام دوستان یه مورد اورژانسی ممنون میشم سریع جواب بدیدزمان ثبت نام عملی کاربردی کاردانی چه تاریخی هستش؟ایا هنوزم کنکور داره یا بدون کنکوره

علمی کاربردی کاردانی ثبتنامش 15 مرداد به پایان رسید. و کنکور هم نداره بر اساس شرط معدل هست.

;8331728']9 یا 10 ترمه ولی خیلی از واحدهای تخصصی رو هنوز پاس نکردم! پیام نور به علت همین خودخوان بودنش خیلی مخصوصا توی این درس های تخصصی سخته.

پس به نظر شما هم علمی کاربردی بهتره؟ بعد فکر میکنید برای انتقالی از پیام نور به علمی کاربردی مشکلی نداره؟ چون من معافیت تحیصیلی هم هستم میگم نکنه بگن اول باید وضعیت سربازیت رو مشخص کنی :n27:

بله علمی کاربردی نسبت به پیام نور خیلی بهتره
بله باید اول وضیعت خدمت رو مشخص کنید چون اگر مثلا توی ثبت نام چیزی غیر از اینی که هستین برای خدمت رو بزنید و قبول شید ثبتنامتون نمیکنند!
فکر نکنم بشه تطبیق واحد داد چون علمی کاربردی علوم کامیپوتر نداره.
خیلی ها بودن که از پیام نور انصراف دادن اومدن علمی کاربردی!
دیپلم دارین یا کاردانی؟

pouyasony
09-08-2014, 16:47
دفترچه كارداني به كارشناسي اومد

sansa
11-08-2014, 15:49
سلام
دوستان هر درسی رو معرفی به استاد میدن ؟

بعدش سقف معرفی به استاد چند واحد است ؟

B E N Z
11-08-2014, 18:31
من تو دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ثبت نام کردم.

1- میخواستم بدونم پذیرش تو این دانشگاه ها چجوریه؟ آزمون ورودی داره یا همینجوی با سوابق تحصیلی قبول میکنن؟

2- من الان دوتا تک درس دارم که باید تا 20 شهریور تو یه دانشگاهی ثبت نام کنم تا بتونم معرفی به استاد بگیرم. ثبت نام علمی کاربردی از کی شروع میشه؟ دانشگاه آزاد بدون کنکور چطور؟

hossein019940
11-08-2014, 21:15
برای کاردانی هر ترم چند واحد میدن>؟کاردانی رو تو چند ترم تمام میشه کرد؟

mojtaba2321
11-08-2014, 22:36
من تو دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ثبت نام کردم.

1- میخواستم بدونم پذیرش تو این دانشگاه ها چجوریه؟ آزمون ورودی داره یا همینجوی با سوابق تحصیلی قبول میکنن؟

2- من الان دوتا تک درس دارم که باید تا 20 شهریور تو یه دانشگاهی ثبت نام کنم تا بتونم معرفی به استاد بگیرم. ثبت نام علمی کاربردی از کی شروع میشه؟ دانشگاه آزاد بدون کنکور چطور؟

بدون کنکوره و بر اساس معدل کاردانی پذیرش میشه.
ثبت نام هنوز معلوم نیست اما معمولا دو هفته بعد از اعلام نتایج شروع میشه.
دانشگاه آزاد بدون کنکور هم تقریبا از 1 ماه دیگه باید ثبت نامش شروع بشه.

mojtaba2321
11-08-2014, 22:37
برای کاردانی هر ترم چند واحد میدن>؟کاردانی رو تو چند ترم تمام میشه کرد؟

هر ترم حدود 16 تا 20 واحد
توی 4 ترم .
میتونی سرفصل دروس رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینی.

B E N Z
11-08-2014, 22:51

یعنی من نمیتونم قبل از بیستم شهریور تو هیچ دانشگاهی ثبت نام کنم؟

تو اطلاعیه گفتن تا بیستم فرصت دارین تک درس انتخاب کنین به نظرتون بعد از این تاریخ هم میتونم انتخاب کنم؟

sansa
12-08-2014, 10:24
سلام
دوستان هر درسی رو معرفی به استاد میدن ؟

بعدش سقف معرفی به استاد چند واحد است ؟

دوستان کسی نیست ؟

درس نظری عملی رو میشه معرفی به استاد گرفت . لطفا سوالا های بالا رو هم جواب بدین .

pouyasony
12-08-2014, 14:19

دانشگاه ازاد شروع شده ثبت نام بدون ازمونش

imanzanetti
12-08-2014, 16:11
درود عضو جدیدم برای طرح یه سوال مهم در واقع چند سوال مهم
مراکز فرهنگ و هنر که زیر نظر دانشگاه جامع هستن چه فرقی با خود دانشگاه جامع دارند؟ آیا مدرکشون معتبره ؟ یعنی مهر وزارت علوم میخوره؟ و میشه مثلا با کارشناسی فرهنگ و هنر رشته آهنگسازی برای ارشد دانشگاه هنر تهران کنکور داد؟
من فوق دیپلم زیست شناسی پیام نور دارم (کارشناسی بودم 72 واحد پاس کردم کاردانی گرفتم و رفتم خدمت که زودتر تغییر رشته بدم) الان دارم کارشناسی ناپیوسته آهنگسازی فرهنگ و هنر واحد مازندران میخونم .
و اگر هم میشه برای ارشد کنکور داد آیا معدل ما ارزشش با معدل فارغ تحصیلی های بچه های دانشگاه هنر تهران برابره؟
ممنون میشم هر توضیح اضافه ی دیگه ای در مورد ارزش مدرک فرهنگ و هنر دارین رو ارائه بدین
با سپاس

Rossin
12-08-2014, 16:20
درود عضو جدیدم برای طرح یه سوال مهم در واقع چند سوال مهم
مراکز فرهنگ و هنر که زیر نظر دانشگاه جامع هستن چه فرقی با خود دانشگاه جامع دارند؟ آیا مدرکشون معتبره ؟ یعنی مهر وزارت علوم میخوره؟ و میشه مثلا با کارشناسی فرهنگ و هنر رشته آهنگسازی برای ارشد دانشگاه هنر تهران کنکور داد؟
من فوق دیپلم زیست شناسی پیام نور دارم (کارشناسی بودم 72 واحد پاس کردم کاردانی گرفتم و رفتم خدمت که زودتر تغییر رشته بدم) الان دارم کارشناسی ناپیوسته آهنگسازی فرهنگ و هنر واحد مازندران میخونم .
و اگر هم میشه برای ارشد کنکور داد آیا معدل ما ارزشش با معدل فارق تحصیلی های بچه های دانشگاه هنر تهران برابره؟
ممنون میشم هر توضیح اضافه ی دیگه ای در مورد ارزش مدرک فرهنگ و هنر دارین رو ارائه بدین
با سپاس

سلام و خوش اومدین

واحد های فرهنگ و هنر همان واحد های علمی و کاربردی هستند که با توجه به رشته هایی که ارائه میدن اسمشون شده فرهنگ و هنر! و درواقع جدا نیستند!
مدرکشون مثل سایر دانشگاه های دیگه و مثل همین علمی کاربردی معتبر هست چون از سازمان جامع و وزارت علوم ارائه میشه!
شما با لیسانس علمی کاربردی هر دانشگاهی که پذیرش کنه و قبول شید میتونید برید
ارشد هنر تهران پذیرشش دو مرحله ای هست مثل کارشناسیش البته اگر اشتباه نکرده باشم
شما اول در کنکور ارشد شرکت میکنید و بعد از قبولی یه امتحان عملی مرتبط با رشتتون میدید و پذیرش میشید،پس تفاوتی بین شما و سایر دانشجوهای دیگه نیست!
تا جایی که میدونم برای استخدامات رسمی هست که دانشگاه فارغ التحصیل اولیت بندی داره نه برای پذیرش در دانشگاه!

دوستان دیگه ام میان و اگر چیزی هست اضافه تر بهتون جواب میدن.

sansa
12-08-2014, 16:59
دوستان کسی نیست ؟

درس نظری عملی رو میشه معرفی به استاد گرفت . لطفا سوالا های بالا رو هم جواب بدین .

دوستان خواشها این سوال ها رو جواب بدین . ممنون:n03::n28::n30:

imanzanetti
12-08-2014, 17:22
ممنون دوست عزیز بابت پاسخ جامع. بله در جریانم که دو مرحله ای هست یعنی همون غیرمتمرکز.
یه سوال دیگه اینکه چرا مراکز فرهنگ و هنر تخفیف شهریه برای نفرات برتر نمیدن؟!! حداقل مرکز مازندران که اینطوره.من نفر اول ترم اول شدم با معدل 18.34 ولی گفتن از تخفیف خبر نیست !

Rossin
12-08-2014, 19:40
دوستان خواشها این سوال ها رو جواب بدین . ممنون:n03::n28::n30:

درصورت موافقت آموزشتون میشه بله
برای بچه های ترم اخر پیش اومده که 1 واحد عملی و 2 واحد نظری رو معرفی به استاد گرفتند

Rossin
12-08-2014, 19:48
ممنون دوست عزیز بابت پاسخ جامع. بله در جریانم که دو مرحله ای هست یعنی همون غیرمتمرکز.
یه سوال دیگه اینکه چرا مراکز فرهنگ و هنر تخفیف شهریه برای نفرات برتر نمیدن؟!! حداقل مرکز مازندران که اینطوره.من نفر اول ترم اول شدم با معدل 18.34 ولی گفتن از تخفیف خبر نیست !

ببینید این قضیه تخفیف بیشتر دست خود دانشگاه ست ،خیلی از واحد ها از همین مقدار کمه خفیف هم نمیگذرن و به روی خودشون نمیارند!
شما به روشون بیارید و بگید :n09:

paranoid_android
12-08-2014, 22:44
ببینید این قضیه تخفیف بیشتر دست خود دانشگاه ست ،خیلی از واحد ها از همین مقدار کمه خفیف هم نمیگذرن و به روی خودشون نمیارند!
شما به روشون بیارید و بگید :n09:
متاسفانه واحدهای علمی کاربردی خیلی گدابازی درمیارن! واحد ما مثلا مال شرکت مخابراته ولی عمدا واحدهای پاس شده دانشجوها رو بخاطر یه قرون دوزار معادلسازی نمیکنن! منم یه نامه گرفتم بردم سازمان مرکزی و آوردم کوبوندم رو میز معاون دانشگاه!

Rossin
12-08-2014, 23:04
متاسفانه واحدهای علمی کاربردی خیلی گدابازی درمیارن! واحد ما مثلا مال شرکت مخابراته ولی عمدا واحدهای پاس شده دانشجوها رو بخاطر یه قرون دوزار معادلسازی نمیکنن! منم یه نامه گرفتم بردم سازمان مرکزی و آوردم کوبوندم رو میز معاون دانشگاه!

خیلی؟نه آقا از خیلی اون ور ترن!
باید همینکارو کرد چون فکر میکنند که دانشجو توانایی رو کردن دستشون رو نداره!
کارتون درست بوده:n09:

paranoid_android
13-08-2014, 00:01
خیلی؟نه آقا از خیلی اون ور ترن!
باید همینکارو کرد چون فکر میکنند که دانشجو توانایی رو کردن دستشون رو نداره!
کارتون درست بوده:n09:
من قبلا دانشگاه آزاد درس میخوندم و همیشه شاکی بودم، ولی اینجا که اومدم ترم اول کلا تو شک بودم! اساتید بسیار ضعیف، کارمندای احمق! که تایپ کردن یک نامه اداری رو هم بلد نیستن و یک معاون آموزشی که تنها چیزی که بلده "نمیشه" است.. خیلی از دانشجوها متاسفانه در مقابل اینا کوتاه میان و حقشون خورده میشه.. کشورهای دیگه مثل آلمان و فرانسه و فنلاند هم دانشگاه های پلی تکنیک یا علمی کاربردی دارن، ولی اونا کجا و اینا کجا! متاسفانه بیشتر اساتید دانشگاه های علمی کاربردی در حد و اندازه یک دبیر دبیرستان هستن و من حیث المجموع به دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی و پیام نور گفته زکی!! الان می بینم چرا مثلا آلمان هیچکدوم از واحدهای علمی کاربردی رو از بیخ و بن قبول نداره و مدارکش رو ارزیابی نمیکنه.. من حداکثر زورمو میزنم که با معدل بالا و یه سری مقاله و اینا بتونم برای ارشد پذیرش بگیرم! اینجا حتی یه دونه استاد هم پیدا نمیکنم که با کمکش یه مقاله ISI یا ISC بدم! متاسفم!

Rossin
13-08-2014, 00:18
من قبلا دانشگاه آزاد درس میخوندم و همیشه شاکی بودم، ولی اینجا که اومدم ترم اول کلا تو شک بودم! اساتید بسیار ضعیف، کارمندای احمق! که تایپ کردن یک نامه اداری رو هم بلد نیستن و یک معاون آموزشی که تنها چیزی که بلده "نمیشه" است.. خیلی از دانشجوها متاسفانه در مقابل اینا کوتاه میان و حقشون خورده میشه.. کشورهای دیگه مثل آلمان و فرانسه و فنلاند هم دانشگاه های پلی تکنیک یا علمی کاربردی دارن، ولی اونا کجا و اینا کجا! متاسفانه بیشتر اساتید دانشگاه های علمی کاربردی در حد و اندازه یک دبیر دبیرستان هستن و من حیث المجموع به دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی و پیام نور گفته زکی!! الان می بینم چرا مثلا آلمان هیچکدوم از واحدهای علمی کاربردی رو از بیخ و بن قبول نداره و مدارکش رو ارزیابی نمیکنه.. من حداکثر زورمو میزنم که با معدل بالا و یه سری مقاله و اینا بتونم برای ارشد پذیرش بگیرم! اینجا حتی یه دونه استاد هم پیدا نمیکنم که با کمکش یه مقاله ISI یا ISC بدم! متاسفم!

کاملا درسته ولی نمیدونم از شانس من بود یا چی که زمانی که علمی کاربردی میخوندم استادام همه دکترا و استاد تمام و استاد یار بودند و پروژه ی خیلی خوبی به کمکشون ارائه دادم! و لی کادر اداری بدجوری رو اعصاب بودن و هستند:n23:
در کل علمی کاربردی مناسب برای اپلای برای ادامه تحصیل تو خارج از ایران نیست و صرفا جهت گرفتن مدرک و ادامه تحصیل توی ایران ایجاد شده!
ولی امیدوارم واحد ها استاد های خوب و کارآزموده بگیرن بلکه یکم به تعداد لیسانسه های باسوادمون اضافه شه!

imanzanetti
13-08-2014, 16:03
یعنی با این اوصاف مدرک علمی کاربردی ترجمه نمیشه اصلا؟ فقط آلمان اینطوره یا همه جا؟
من برنامه م اینه که لیسانسمو از علمی کاربردی بگیرم فوق رو دولتی (تعجب نکنین رشته ی ما یه کم داستانش فرق میکنه.برای ارشد چون فقط موسیقی باید بلد باشی راحتره تا لیسانس که باید همه درس ها رو بالای 80 بزنی.)
خلاصه اگه ارشد رو از دولتی بگیریم داستان فرق میکنه ؟ کدوم کشورها پذیرش دارن؟

Rossin
13-08-2014, 23:26
یعنی با این اوصاف مدرک علمی کاربردی ترجمه نمیشه اصلا؟ فقط آلمان اینطوره یا همه جا؟
من برنامه م اینه که لیسانسمو از علمی کاربردی بگیرم فوق رو دولتی (تعجب نکنین رشته ی ما یه کم داستانش فرق میکنه.برای ارشد چون فقط موسیقی باید بلد باشی راحتره تا لیسانس که باید همه درس ها رو بالای 80 بزنی.)
خلاصه اگه ارشد رو از دولتی بگیریم داستان فرق میکنه ؟ کدوم کشورها پذیرش دارن؟

بنظرم اگر قرار بر پذیرش باشه مدرک ارشد شما بیشتر قابل توجه هست که از دانشگاه دولتیه و به مشکل برنمیخورید.بازم دوستانی که بیشتر میدونند راهنمایی میکنند

mojtaba2321
17-08-2014, 22:47
کی گفته مدرک علمی کاربردی ترجمه نمیشه؟ خواهشا از خودتون حرف در نیارید.
همین الان برید توی سایت مهاجر سرا ببینید چند تا از بچه ها با همین مدرکی که شما قبولش ندارید الان توی کشورای دیگه در حال تحصیل هستن.

paranoid_android
18-08-2014, 00:07
ترجمه میشه ولی متاسفانه دانشگاه علمی کاربردی دارای کمترین اعتبار بین دانشگاه های ایران هست... برخی از دروس اصلی رشته های استاندارد رو پاس نمیکنید و از طرفی مدارک کارشناسی ناپیوسته هست... همه این عوامل دست به دست هم میدن که پروسه پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور برای علمی کاربردی ها دشوارتر باشه..
چیزی که من به دوستان توصیه میکنم اینه که نگران این موضوع نباشید خیلی و تا جایی که میتونید سعی کنید که معدلتون بالا باشه... اگر می تونید توی کنفرانس های داخل کشور شرکت کنید و مقاله بدید.. روی مقالات ISI و ISC کار کنید و سعی کنید سابقه کار جور کنید.. مدرک B2 آلمانی و نمره آیلتس و یا حتی GRE میتونه خیلی موثر باشه..
در مورد آلمان عرض کنم که برای تمامی افراد و با هر شرایط دانشگاه برای پذیرش وجود داره! دانشگاه های با رنک بالاتر مثل دانشگاه فنی مونیخ، رو مثلا انتظار نداشته باشید که به علمی کاربردی ها پذیرش بده چون دوستانی هستن از دانشگاه های بسیار بهتر مثل امیرکبیر یا علم و صنعت که تقاضاشون ریجکت شده! برخی از دانشگاه های آلمان با سازمان Uni-Assist کار نمیکنن و پذیرش از اونا راحت تر هست.. سایت Anabin تمام دانشگاه های ایران رو رده بندی کرده و متاسفانه فقط اسم واحد ICT مخابرات تهران تو لیست سایت آنابین بود! از طرفی هم اکثر دانشگاه های خوب با Uni-Assist کار میکنن و احتمالش زیاده که اگر رزومه درست و حسابی نداشته باشید تقاضای شما ریجکت بشه..

Iranian boy10
18-08-2014, 18:05
شما حساب کن داخل زندان دانشگاه علمی کاربردی زدن ! داخل اداره ها داخل کارخانه ها !! داخل شرکت تولیدی ! علمی کاربردی بزنند دیگه اعتباری که شما دوست داری مدرکش نداره. وقتی کارمنداش هیچی حالیشون نیست ۱نامه بخوای بگیری هم پدرت درمییاد وهم اینکه نامه اشتباهی می‌نویسند ! تا نبینید باورتون نمیشه ...

Sent from my ME173X using Tapatalk

jojonice
18-08-2014, 18:09
سلام
دوستان خواهشا فوری راهنمائی کنید
خوب در مقطع کاردانی ترمی و ترم اول هستم
و حالا میخواهم تعغیر رشته بدهم
حدودا 16 واحد را پاس کردیم و میخواهم بدونم تعغیر رشته چطوری است آیا اگر تعغیر رشته بدهیم آنوقت این واحد هائی که پاس کردیم به رشته جدید منتقل میشود و یا باید از اول شروع کنیم ؟ یعنی از رشته جدید این 16 واحد کم میشود ؟ میشود راهنمائی کنید چطوری است و چه مشکلاتی را دارد ؟
ممنون
خداحافظ

hossein019940
18-08-2014, 19:18
سلام
خوب در مقطع کاردانی ترمی و ترم اول هستم
و حالا میخواهم تعغیر رشته بدهم
حدودا 16 واحد را پاس کردیم و میخواهم بدونم تعغیر رشته چطوری است آیا اگر تعغیر رشته بدهیم آنوقت این واحد هائی که پاس کردیم به رشته جدید منتقل میشود و یا باید از اول شروع کنیم ؟ یعنی از رشته جدید این 16 واحد کم میشود ؟ میشود راهنمائی کنید چطوری است و چه مشکلاتی را دارد ؟
ممنون
خداحافظ
چرا قبل از اینکه بری دانشگاه تغییر رشته ندادی؟ترم اول هم که هستی
واحدهای عمومی منتقل میشن البته تا اونجایی که من میدونم

jojonice
18-08-2014, 21:16
سلام
خوب اون موقع نمیدونستم اما حالا همه میگن که این رشته سخته و مثل اینکه ریاضیات زیاد داره و یه ورائی خودم هم از این رشته خوشم نمیاد واسه همین یه رشته دیگر میخواهم انتخاب کنم که البته هم گروه هم تغریبا هستند

درسهائی که داریم و قبول شدیم اینها هستند که زیر گذاشتم

4 واحد جبرانی
3 واحد عمومی
4 واحد پایه
2 واحد اصلی
2 واحد اختصاصی

حالا اگر تعغیر رشته بدهم بعضیهاشون حذف میشوند ؟ و یا اینکه میشود همه را تطبیق داد
چون رشته ای هم که میخواهم بروم اون هم تغریبا مثل همین است اما آسون تر است
خواهشا راهنمائی کنید

jojonice
19-08-2014, 16:53

hossein019940
19-08-2014, 17:43
خودشون تطبیق میدن.درس های تخصصی رو قبول نمیکنن عمومی ها قبول میکنن

jojonice
19-08-2014, 18:19
خوب یعنی 2 واحد اصلی و 2 واحد اختصاصی را حذف میکنن و تطبیق نمیدهد ؟ خوب حالا ما که 16 واحد قبول شدیم الگر به رشته جدید برویم فقط 12 واحد را از ما قبول میکنند ؟

hossein019940
19-08-2014, 21:23
خوب یعنی 2 واحد اصلی و 2 واحد اختصاصی را حذف میکنن و تطبیق نمیدهد ؟ خوب حالا ما که 16 واحد قبول شدیم الگر به رشته جدید برویم فقط 12 واحد را از ما قبول میکنند ؟
باید اینطور باشه.ولی بهتره از خود دانشگاه سوال کنی

mojtaba2321
19-08-2014, 21:57

دوست عزیز خودت یه کم فکر کن.. به نظرت مثلا اگه رشته معماری باشی بخوای بری پرورش گیاهان دارویی واحدای اختصاصی رو ازت قبول می کنن!!!؟

jojonice
20-08-2014, 00:04
ممنون برای این پرسیدم چون این رشته ای که هستم یه خورده شبیه این رشته جدیدی است که میخواهم بروم واسه همین پرسیدم یه سوال دیگر در مورد معدل است خوب هر درسی اگر زیر 10 هم بگیریم و قبول نشویم باز هم در معدل تاثیر دارد حالا اگر استاد به دانشجو 0 بدهد چی آیا باز هم در معدل تاثیر دارد و معدل را کم میکند و یا اگر صفر بدهد دیگر تاثیری در معدل ندارد ممنون

mojtaba2321
20-08-2014, 04:52
ممنون برای این پرسیدم چون این رشته ای که هستم یه خورده شبیه این رشته جدیدی است که میخواهم بروم واسه همین پرسیدم یه سوال دیگر در مورد معدل است خوب هر درسی اگر زیر 10 هم بگیریم و قبول نشویم باز هم در معدل تاثیر دارد حالا اگر استاد به دانشجو 0 بدهد چی آیا باز هم در معدل تاثیر دارد و معدل را کم میکند و یا اگر صفر بدهد دیگر تاثیری در معدل ندارد ممنون

فقط نمرات دروس پاس شده در معدل تاثیر دارن.

qwertym
20-08-2014, 05:41
سلام دوستان
ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید چون هیچ اطلاعاتی ندارم
دیپلم من گرافیک کامپیوتری ( کارودانش ) با کد 9901 هستش
من در چه دانشگاه هایی و در چه رشتته هایی میتونم ادامه تحصیل بدم ؟؟؟ شهریه هر کدوم هم برا بنویسید و همچنین مراحل و کارایی که باید انجام بدم

با تشکر

hossein019940
20-08-2014, 06:52
سلام دوستان
ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید چون هیچ اطلاعاتی ندارم
دیپلم من گرافیک کامپیوتری ( کارودانش ) با کد 9901 هستش
من در چه دانشگاه هایی و در چه رشتته هایی میتونم ادامه تحصیل بدم ؟؟؟ شهریه هر کدوم هم برا بنویسید و همچنین مراحل و کارایی که باید انجام بدم

با تشکر
تو دانشگاه آزاد و علمی کاربردی میتونین هر رشته ای برین ولی روزانه و غیر انتفایی باید همون رشته رو برین

qwertym
20-08-2014, 10:07
تو دانشگاه آزاد و علمی کاربردی میتونین هر رشته ای برین ولی روزانه و غیر انتفایی باید همون رشته رو برین

دانشگاه آزاد و علمی کاربردی ثبت نام هر موقع انجام میدن ؟؟ یا در فواصل و ماه های بخصوصی ثبت نام انجام میشه ؟؟؟

شهریه ترم هر کدوم اطلاع دارید چقدره ؟؟؟ مدرک پیش دانشگاهی هم لازم دارن ؟؟

hossein019940
20-08-2014, 11:26
دانشگاه آزاد و علمی کاربردی ثبت نام هر موقع انجام میدن ؟؟ یا در فواصل و ماه های بخصوصی ثبت نام انجام میشه ؟؟؟

شهریه ترم هر کدوم اطلاع دارید چقدره ؟؟؟ مدرک پیش دانشگاهی هم لازم دارن ؟؟
آزاد که هر موقع میتونی بری ولی علمی کاربردی ثبتنام تموم شد باید صبر کنی تا ورودی بهمن ثبتنام کنی
علمی کاربردی رو دقیق نمیدونم ولی باید 400تا500 باشه آزاد هم بعضی ترم ها تا 900 ولی بازم همه چی بستیگ به واحد ها ی اون ترمت داره

qwertym
20-08-2014, 15:33
آزاد که هر موقع میتونی بری ولی علمی کاربردی ثبتنام تموم شد باید صبر کنی تا ورودی بهمن ثبتنام کنی
علمی کاربردی رو دقیق نمیدونم ولی باید 400تا500 باشه آزاد هم بعضی ترم ها تا 900 ولی بازم همه چی بستیگ به واحد ها ی اون ترمت داره

معمولا هر ترم چند ماه هستش ؟؟ تا بخوام فوق دیپلم بگیرم چند سال طول میکشه ؟؟؟ با توجه به اینکه رشته من گرافیک کامیوتری کاردانش هستش

دانشگاه آزاد میتونم در رشته سخت افزار یا نرم افزار انتخاب رشته کنم و ادامه بدم ؟؟

hossein019940
20-08-2014, 16:37
معمولا هر ترم چند ماه هستش ؟؟ تا بخوام فوق دیپلم بگیرم چند سال طول میکشه ؟؟؟ با توجه به اینکه رشته من گرافیک کامیوتری کاردانش هستش

دانشگاه آزاد میتونم در رشته سخت افزار یا نرم افزار انتخاب رشته کنم و ادامه بدم ؟؟
هر رشته ای میتونی بری ولی باید چند واحد تخصصی اون درس هست رو بخونی تو همون دانشگاه.
بستگی به خودت داره میتونی 4 ترمه تموم کنی اگه درست خیلیخ و باشه اگنه 5 تا 6 ترمه که معمولا 5 ترمه هستن
مهر تا دی-بهمن تا خرداد(ترم تابستون هم هست که اگه دوست داری میگیریش)
حدودا 2.5 سال تا فوق دیپلم

qwertym
20-08-2014, 16:59
هر رشته ای میتونی بری ولی باید چند واحد تخصصی اون درس هست رو بخونی تو همون دانشگاه.
بستگی به خودت داره میتونی 4 ترمه تموم کنی اگه درست خیلیخ و باشه اگنه 5 تا 6 ترمه که معمولا 5 ترمه هستن
مهر تا دی-بهمن تا خرداد(ترم تابستون هم هست که اگه دوست داری میگیریش)
حدودا 2.5 سال تا فوق دیپلم

واحدهای تخصصی چیان ؟؟ ریاضی ایناست ؟؟

این که نوشتید مهر تا دی و بهمن تا خرداد مال کدوم دانشگاهست ؟؟

qwertym
20-08-2014, 17:17
آقا رفتم سایت دانشگاه آزاد فقط تا اول شهریور ثبت نام داره این دو تا گزینه رو برتای ثبت نام کاردانی داره کدوم رو باید انتخاب کنم ؟؟؟

سامانه ثبت نام دوره کاردانی پیوسته بدون آزمون سال تحصیلی 94-93
سامانه ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته بدون آزمون سال تحصیلی 94-93

hossein019940
20-08-2014, 17:19
واحدهای تخصصی چیان ؟؟ ریاضی ایناست ؟؟

این که نوشتید مهر تا دی و بهمن تا خرداد مال کدوم دانشگاهست ؟؟
من ترم ها رو بهتون گفتم فرقی ندارن برای همه یکی ترم های دانشگاه تو یه سال به این طورن.
اون دیگه بستگی به رشتت داره محاسبات و ایستایی و از اینجور چیزا

hossein019940
20-08-2014, 17:21
آقا رفتم سایت دانشگاه آزاد فقط تا اول شهریور ثبت نام داره این دو تا گزینه رو برتای ثبت نام کاردانی داره کدوم رو باید انتخاب کنم ؟؟؟

کاردانی پیوسته شامل دانش آموختگانی است که بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند. کاردانی ناپیوسته شامل دانش آموختگانی که پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده باشند.

qwertym
20-08-2014, 17:34
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

لطفا در ثبت نام کمکم کنید

من الان دفترچه رشته ها را دانلود کردم من میخوام تو رشته کامپیوتر - نرم افزار انتخاب کنم اما کد دیپلم من تو جدول این رشته نبود

و کد رشته من تو جدول رشته گرافیک بود یعنی فقط رشته گرافیک میتونم انتخاب کنم ؟؟

این لینک دفترچش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجمش 138 کیلوبایت هستش ممنون میشم دانلودش کنید و راهنماییم کنید

یه دنیا ممنون

hossein019940
20-08-2014, 18:04
ببین یه مشخصات هست که برای دیپلمه یعنی کد دیپلم و معدل و تاریخ اخذ که همون مال رشتت رو پر میکنی بعد از دفترچه رشته معماری که میخوای بری با دانشگاه مورد نظرت رو انتخاب میکنم مثلا معماری واحد تهران 5 با کد 5555 اینو انتخاب میکن
تو قسمت وارد کردن کد رشته کد رشته جدید با محل دانشگاهت رو میزنی بازم من آی دی بهت میدم

qwertym
20-08-2014, 18:23
ببین یه مشخصات هست که برای دیپلمه یعنی کد دیپلم و معدل و تاریخ اخذ که همون مال رشتت رو پر میکنی بعد از دفترچه رشته معماری که میخوای بری با دانشگاه مورد نظرت رو انتخاب میکنم مثلا معماری واحد تهران 5 با کد 5555 اینو انتخاب میکن
تو قسمت وارد کردن کد رشته کد رشته جدید با محل دانشگاهت رو میزنی بازم من آی دی بهت میدم

ادتون کردم دوست عزیز

mojtaba2321
20-08-2014, 19:31

شما برای دانشگاه آزاد هر دانشگاهی بری حضوری هم ثبت نامتون میکنن.

qwertym
20-08-2014, 20:26
آقا یه سوال دیگه :

دانشگاه صنعتی هم بدون آزمون دانشجو میپذیره یا با آزمون هستش ؟؟؟

paranoid_android
20-08-2014, 20:31
آقا یه سوال دیگه :

دانشگاه صنعتی هم بدون آزمون دانشجو میپذیره یا با آزمون هستش ؟؟؟
دانشگاه های صنعتی؟! منظورتون دانشگاه های دولتی هستن؟ به نظرتون امکانش هست که بدون کنکور دانشجو بردارن؟! البته بعضیاشون پذیرش به شیوه مجازی دارن که اونم باز از طریق کنکور هست.

qwertym
20-08-2014, 20:36
دانشگاه های صنعتی؟! منظورتون دانشگاه های دولتی هستن؟ به نظرتون امکانش هست که بدون کنکور دانشجو بردارن؟! البته بعضیاشون پذیرش به شیوه مجازی دارن که اونم باز از طریق کنکور هست.

مگه قرار نبود کنکور حذف بشه تا دانشگاه ها بدون آزمون ثبت نام کنند ؟

paranoid_android
20-08-2014, 20:47
مگه قرار نبود کنکور حذف بشه تا دانشگاه ها بدون آزمون ثبت نام کنند ؟
بله.. یه 100 سالی هست که میگن کنکور قراره حذف بشه و دانشگاه های ایران مثل بقیه کشورهای متمدن دنیا و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش کنن، ولی فعلا دوره های روزانه و شبانه و اکثر غیرانتفایی ها و مجازی ها از طریق کنکور سراسری دانشجو برمیداره.. اینکه دانشگاه آزاد توی بیش از 90 درصد رشته ها و واحدهای دانشگاهی بدون کنکور دانشجو برمیداره به این دلیله که تقریبا واحدهای دانشگاهیش از تعداد سوپرمارکت های سطح شهر و روستا در حال بیشتر شدنه و نیازی به کنکور نداره اصلا! واحدهای علمی کاربردی هم همینطوره تقریبا و یواش یواش شرکت صفدرقلی و شرکا هم داره یه واحد علمی کاربردی برا خودش میزنه..

qwertym
20-08-2014, 21:06
بله.. یه 100 سالی هست که میگن کنکور قراره حذف بشه و دانشگاه های ایران مثل بقیه کشورهای متمدن دنیا و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش کنن، ولی فعلا دوره های روزانه و شبانه و اکثر غیرانتفایی ها و مجازی ها از طریق کنکور سراسری دانشجو برمیداره.. اینکه دانشگاه آزاد توی بیش از 90 درصد رشته ها و واحدهای دانشگاهی بدون کنکور دانشجو برمیداره به این دلیله که تقریبا واحدهای دانشگاهیش از تعداد سوپرمارکت های سطح شهر و روستا در حال بیشتر شدنه و نیازی به کنکور نداره اصلا! واحدهای علمی کاربردی هم همینطوره تقریبا و یواش یواش شرکت صفدرقلی و شرکا هم داره یه واحد علمی کاربردی برا خودش میزنه..

خیلی دقیق و کامل جوابمو گرفتم :n02::n08:

sansa
21-08-2014, 11:40
سلام
دوستان . درسی که من ترم قبل افتادم و در ترم جدید پاسش کنم . نمره آن درس در ترم قبل که ان درس را افتادم و ترمی که ان درس را پاس کردم جایگزین میشه و در معدل هر دو ترم تاثیر داره ؟ یا فقط در ترمی که پاس کردم در معدل تاثیر داره ؟:n16:

mojtaba2321
21-08-2014, 14:10
سلام
دوستان . درسی که من ترم قبل افتادم و در ترم جدید پاسش کنم . نمره آن درس در ترم قبل که ان درس را افتادم و ترمی که ان درس را پاس کردم جایگزین میشه و در معدل هر دو ترم تاثیر داره ؟ یا فقط در ترمی که پاس کردم در معدل تاثیر داره ؟:n16:

مگه میشه یه درس دو تا نمره داشته باشه!!!
فقط نمره ای که پاس شده محاسبه میشه.

sansa
21-08-2014, 14:29
مگه میشه یه درس دو تا نمره داشته باشه!!!
فقط نمره ای که پاس شده محاسبه میشه.

.اخه به من گفتند اگر مثلا ترم قبل یک درسی رو 9 گرفته باشی و افتاده باشی . و ترم بعدش درس رو دوباره اخذ کنی و مثلا 16 بگیری . این نمره 16 هم تو معدل ترم قبل تاثیر داره و هم در معدل ترمی که ان درس رو پاس کردی تاثیر داره .
میخواستم ببینم ایا این صحت داره .؟

qwertym
21-08-2014, 15:42
از دوستان اینجا تا الان کسی دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی مونتاژ و تعمیر سیستم های رایانه ای که به صورت پودمانی هستش بوده ؟؟

این رشته چه درسایی داره ؟؟؟ چون هر چی گوگل سرچش کردم درساش رو نشون نداد چیان اما رشته های دیگه رو نشون میده

mojtaba2321
21-08-2014, 16:39
.اخه به من گفتند اگر مثلا ترم قبل یک درسی رو 9 گرفته باشی و افتاده باشی . و ترم بعدش درس رو دوباره اخذ کنی و مثلا 16 بگیری . این نمره 16 هم تو معدل ترم قبل تاثیر داره و هم در معدل ترمی که ان درس رو پاس کردی تاثیر داره .

شما دانشجوی چه دانشگاهی هستید؟
اگه علمی کاربردی هستید تاثیرش فقط توی همون ترمی هست که درس رو برای بار اول گرفتید.

jojonice
22-08-2014, 17:17
فقط نمرات دروس پاس شده در معدل تاثیر دارن.

سلام
آقا اما مطمعن هستید فقط اونهاپی که پاس میشوند در معدل تاثیر دارد ؟
چون ترم قبلی درسی را قبول نشدم و همون درس که قبول نشده بودم در معدلم تاثیر داشت و معدل را کم کرد

سوال دیگر اگر یک درسی را در ترم اول پاس نکردیم و قبول نشدیم اگر در ترم دوم هم قبول نشدیم و پاس نکردیم مشکلی ندارد ؟ یعنی مشروطی و یا مشکلی ایجاد نمیکند ؟

ممنون

خداحافظ

mojtaba2321
22-08-2014, 21:07
سلام
آقا اما مطمعن هستید فقط اونهاپی که پاس میشوند در معدل تاثیر دارد ؟
چون ترم قبلی درسی را قبول نشدم و همون درس که قبول نشده بودم در معدلم تاثیر داشت و معدل را کم کرد

سوال دیگر اگر یک درسی را در ترم اول پاس نکردیم و قبول نشدیم اگر در ترم دوم هم قبول نشدیم و پاس نکردیم مشکلی ندارد ؟ یعنی مشروطی و یا مشکلی ایجاد نمیکند ؟

ممنون

خداحافظ

توی علمی کاربردی درس افتاده توی معدل تاثیری نداره.

jojonice
23-08-2014, 00:18
خوب ما علمی کاربردی و ترمی مقطع کاردانی هستیم و یک درس را قبول نشدم و همون را در معدل تاثر دادن و معدلم کم شد

لطفا پاسخ این سوال را هم بدهید سوال اگر یک درسی را در ترم اول پاس نکردیم و قبول نشدیم اگر در ترم دوم هم قبول نشدیم و پاس نکردیم مشکلی ندارد ؟ یعنی مشروطی و یا مشکلی ایجاد نمیکند ؟

ممنون

خداحافظ

Rossin
24-08-2014, 14:16
خوب ما علمی کاربردی و ترمی مقطع کاردانی هستیم و یک درس را قبول نشدم و همون را در معدل تاثر دادن و معدلم کم شد

لطفا پاسخ این سوال را هم بدهید سوال اگر یک درسی را در ترم اول پاس نکردیم و قبول نشدیم اگر در ترم دوم هم قبول نشدیم و پاس نکردیم مشکلی ندارد ؟ یعنی مشروطی و یا مشکلی ایجاد نمیکند ؟

ممنون

خداحافظ

دوست عزیز این سوال رو قبلا هم پرسیده بودین ! خیر مشکلی نداره و اگر ارائه بشه میتونید انتخابش کنید مجدد
مشروطی برای معدل زیر 12 هست در علمی کاربردی و در دانشگاه های دیگه معدل زیر 10
پس اگر معدلتون زیر 12 نباشه مشروط نمیشید و صرفا اون نمره کم در معدل تاثیر میگذاره.
موفق باشید

Rossin
24-08-2014, 14:20

ببین در معدل کل تمام نمره های ترم های شما موثر هستند اما اگر شما درس افتاده ای رو ترم جدید بگیرید و پاس بشید به هیچ وجه تاثیری در ترم قبل که درس رو افتاده بودید نداره!
کلا نه در علمی کاربردی بلکه در هیچ دانشگاه دیگه ای این قانون رو من ندیدم و جود نداره!

jojonice
27-08-2014, 20:07
سلام
دوستان خواهشا راهنمائی کنید
خوب شرط قبولی در هر درس در پودمانی 12 است و در ترمی 10
خوب حالا ما ترمی هستیم و هر درسی که 10 بگیریم قبول هستیم
بعد سوال کردیم برای تعغیر رشته و شخصی گفت که درسهائی که میخواهی انتقال دهی به رشته جدید اگر بالای 12 بود میتونی انتقال دهی به رشته جدید
خوب حالا یعنی این درسهائی که قبول شدم و 10 گرفته بودم را به رشته جدید انتقال نمیدهند ؟
یا این شخص اشتباه کرده بود و با پودمانی اشتباه گرفته بود
لطف میکنید راهنمائی کنید
خداحافظ

Rossin
27-08-2014, 21:34
سلام
بعد سوال کردیم برای تعغیر رشته و شخصی گفت که درسهائی که میخواهی انتقال دهی به رشته جدید اگر بالای 12 بود میتونی انتقال دهی به رشته جدید
خوب حالا یعنی این درسهائی که قبول شدم و 10 گرفته بودم را به رشته جدید انتقال نمیدهند ؟
لطف میکنید راهنمائی کنید
خداحافظ

سلام
برای تطبیق واحذ های اخذ شذه در رشته جدید تا جایی که من میدونم درصورت عدم مغاییرت واحد ها تمام واحد های قبولی رو تطبیق میدن!
حالا بازم دوستانی که در جریان هستند شاید بیشتر بدونن

mojtaba2321
27-08-2014, 22:32
سلام
لطف میکنید راهنمائی کنید
خداحافظ
سلام
علمی کاربردی دیگه پودمانی نداره.
در مورد اون 10 یا 12 هم مستقیما از آموزش دانشگاهتون بپرسید.

hossein019940
27-08-2014, 22:40
این جواب کاردانی کی میاد؟

Rossin
27-08-2014, 23:32
این جواب کاردانی کی میاد؟
نیمه دوم شهریور ایشالا اعلام میشه

jojonice
28-08-2014, 09:25
سلام
ممنون از راهنمائی ها
اما دوستان تغییر رشته مهلتش فقط تا امروز است
و دانشگاه هم امروز کسی نیست که پاسخ بدهد
خواهش میکنم اگر کسی کامل میدونه راهنمائی کنه
یعنی درسهائی که زیر 12 باشند رو به رشته جدید انتقال نمیدهند ؟
خوب مثلا درسی که 10 گرفته بودم و قبول شده بودم حالا در رشته جدید باید از دوباره امتحان بدهم ؟

مثلا در یکی از سایتهای دانشگاه علمی کاربردی هم نوشته برای تغییر رشته باید آن درس بالا 12 باشد آخرش نوشته
این هم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و کاردانی ترم اول هستم

jojonice
29-08-2014, 11:00
راستی این را هم اضافه کنم اگر حالا در کاردانی تغییر رشته دهم بعدا برای کارشناسی میتونم باز هر رشته ایی که بخواهم را انتخاب کنم ؟

Rossin
29-08-2014, 16:53
راستی این را هم اضافه کنم اگر حالا در کاردانی تغییر رشته دهم بعدا برای کارشناسی میتونم باز هر رشته ایی که بخواهم را انتخاب کنم ؟

اگر تو سایت زده قوانین تطبیق واحد رو همون رو اعمال میکنند
شما در طول این دوره کارانی یکبار مجاز به تغییر رشته هستید و در کارشناسی هم.همینطور ولی خب چه کاریه از همون اول در انتخاب رشته دقت کنید تا وقت و هزینه اتون حروم نشه.

موفق باشید

jojonice
29-08-2014, 18:55
ممنون ببخشید زیاد سوال میپرسم :n01:

نه مثلا منظورم این است حالا که در کاردانی رشته را تغییر دادم میشود در کارشناسی یک رشته دیگر را انتخاب کنم چون ممکنه اون رشته کارشناسی در ابنجا نباشد

مثلا حالا رشته کاردانی هنر را گذراندیم اما اگر خواستیم بیام کارشناسی میشود رشته مدیریت یا هر رشته دیگری که بخواهیم را انتخاب کنیم اینتطور امکانپذیر است ؟

یا دوباره از واحدها کم میکنن ؟

چون گفته بودند در دانشگاه علمی کاربردی از هر رشته به رشته دیگر امکانپذیر است

Rossin
29-08-2014, 22:43
ممنون ببخشید زیاد سوال میپرسم :n01:

نه مثلا منظورم این است حالا که در کاردانی رشته را تغییر دادم میشود در کارشناسی یک رشته دیگر را انتخاب کنم چون ممکنه اون رشته کارشناسی در ابنجا نباشد

مثلا حالا رشته کاردانی هنر را گذراندیم اما اگر خواستیم بیام کارشناسی میشود رشته مدیریت یا هر رشته دیگری که بخواهیم را انتخاب کنیم اینتطور امکانپذیر است ؟

یا دوباره از واحدها کم میکنن ؟

چون گفته بودند در دانشگاه علمی کاربردی از هر رشته به رشته دیگر امکانپذیر است
تا جایی که اطلاع دارم برای کاردانی به کارشناسی میشه تغییر رشته داد ولی یک سری دروس,پیش نیازو باید بگذرونید ترم اول!
شما اول تکلیف کاردانیو روشن کن بعد به کارشناسی فکر کن دخترجان :)

ahriman323
30-08-2014, 00:04
ارشد علمی کاربردی چند بار در سال دفترچه میاد؟ و چه زمانی؟
امکان داره بدون سابقه کار هم بگیرند؟یعنی تعداد درخواست های با سابقه کار به حد نصاب نرسه و بدون سابقه کار بگیرند؟

Йeda
31-08-2014, 11:43
سلام

مدتی پیش مركز آموزش علمي كاربردي تكواندو یه سری آزمون های پودمانی برگزار کرد، یکی از دوستانم شرکت کردن.
اطلاع داریــد که دانشجـویـان این رشته امکان ادامه تحصیـل در مقاطع بالاتر (کارشنـاسی ارشد و...) رو هم دارند یا خیر؟

ممنون

Rossin
31-08-2014, 13:11
سلام

مدتی پیش مركز آموزش علمي كاربردي تكواندو یه سری آزمون های پودمانی برگزار کرد، یکی از دوستانم شرکت کردن.
اطلاع داریــد که دانشجـویـان این رشته امکان ادامه تحصیـل در مقاطع بالاتر (کارشنـاسی ارشد و...) رو هم دارند یا خیر؟

ممنون
سلام
برای چه رشته ای شرکت کرده بودند؟کاردانی بودند؟
خیلی وقت هست که دیگه پودمانی برگزار نمیشه.
اگر در رشته ای مثل تربیت بدنی یا اموزش مربی شرکت کرده باشند میتونن در مقاطع بالاتر کارشناسی و ارشد شرکت کنند.
نوع رشته انتخابیشون هم مشخص میکنه که آزاد بخونند یا علمی کاربردی چون بعضی از رشته هارو صرفا خود دانشگاه جامع اراعه میده.
موفق باشید[emoji253]

Rossin
31-08-2014, 13:21
ارشد علمی کاربردی چند بار در سال دفترچه میاد؟ و چه زمانی؟
امکان داره بدون سابقه کار هم بگیرند؟یعنی تعداد درخواست های با سابقه کار به حد نصاب نرسه و بدون سابقه کار بگیرند؟
کارشناسی حرفه ای ارشد برای سال ۹۳پارسال از ۲۲دی تا ۳۰دی ماه ثبتنام داشت و ازمون هم در ۵اردیبهشت ماه برگزار شد.
امسال هم به همین منوال ست.
برای شاغل ها هم بصورت نیمه متمرکز برگزار میشه.
میتونید اطلاعات بیشتر رو از دفترچه بخونید :

دانلود دفترچه سال 93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shadiin
03-09-2014, 11:17
با سلام
دوستان منم یک سوال داشتم
دانشگاه علمی کاربردی ( پودمانی) کارشناسی ارشد داره؟
دفترچه ها کی میاد؟

آموزش تعمیرات کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-آموزش تعمیر تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8% AA/73)

Rossin
03-09-2014, 17:54
با سلام
دوستان منم یک سوال داشتم
دانشگاه علمی کاربردی ( پودمانی) کارشناسی ارشد داره؟
دفترچه ها کی میاد؟

آموزش تعمیرات کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-آموزش تعمیر تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8% AA/73)

سلام
پودمانی دیگه برگزار نمیشه
دفترچه ارشد دی ماه میاد
دقیقا جواب شما و اطلاعات کاملتر رو در بالا یه دوستمون دادم.

reza.kaka
06-09-2014, 15:09
سلام
ایا درروس پروژه و کاراموزی باید با هم برداشته شوند ؟؟؟؟ نمیشود اول کاراموزی رو گذراند و بعد پروژه را ؟

paranoid_android
06-09-2014, 19:09
دوستان، ارشد علمی کاربردی مگه فقط برای شاغلین نیست؟ کسایی که سابقه کار ندارن هم میتونن تو آزمون شرکت کنن؟

EHSANRF
07-09-2014, 07:57
نتیجه دوره کاردانی حضوری و موارد خاص علمی کاربردی نمیدونین کی اعلام میشه؟

hossein019940
08-09-2014, 10:27
دوستان الان که نتیجه اعلام شده
تا کی مهلت داریم بریم برای ثبتنام؟
نمیشه مثلا 30 شهریور بریم؟

paranoid_android
08-09-2014, 12:40
دوستان الان که نتیجه اعلام شده
تا کی مهلت داریم بریم برای ثبتنام؟
نمیشه مثلا 30 شهریور بریم؟

مهلت ثبت نام همین روزایی هست که تو سایت سنجش زده، ولی احتمالا تا چند روز دیگه هم خود دانشگاه ثبت نام داشته باشه.. البته از خود دانشگاهی که قبول شدید باید پرس و جو کنید.. چرا توی تاریخ مشخص شده نمیرید؟

paranoid_android
08-09-2014, 12:42
اعلام شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein019940
08-09-2014, 14:47
مهلت ثبت نام همین روزایی هست که تو سایت سنجش زده، ولی احتمالا تا چند روز دیگه هم خود دانشگاه ثبت نام داشته باشه.. البته از خود دانشگاهی که قبول شدید باید پرس و جو کنید.. چرا توی تاریخ مشخص شده نمیرید؟
آخه دیپلمم 25 میاد برای همین میگم

ehsan_iace
08-09-2014, 15:30
سلام

دو تا سئوال :

ساعت کلاسهای علمی کاربردی معمولاً از چه ساعتی تا چه ساعتی است؟ (صبح و بعدازظهر است یا شبها؟)

ترم تابستان از کی شروع و معمولاً امتحاناتش در چه تاریخی است؟

reza.kaka
08-09-2014, 15:39
سلام

دو تا سئوال :

ساعت کلاسهای علمی کاربردی معمولاً از چه ساعتی تا چه ساعتی است؟ (صبح و بعدازظهر است یا شبها؟)

ترم تابستان از کی شروع و معمولاً امتحاناتش در چه تاریخی است؟

بستگی به خودتون داره موقع انتخاب واحد . معمولا از ساعت 8 صبح تا 8 شب هست .

ترم تابستان تموم شد . ولی هر سال در تیرماه انتخاب واحد میکنی . و تا اخر شهریور کلاس میری .

ehsan_iace
08-09-2014, 17:16
بستگی به خودتون داره موقع انتخاب واحد . معمولا از ساعت 8 صبح تا 8 شب هست .

ترم تابستان تموم شد . ولی هر سال در تیرماه انتخاب واحد میکنی . و تا اخر شهریور کلاس میری .

اگر تا اخر شهریور باشه پس کی امتحانات و اعلام نتایجه؟ ترم مهر مگه از اول مهر شروع نمیشه؟

Rossin
08-09-2014, 21:02
اگر تا اخر شهریور باشه پس کی امتحانات و اعلام نتایجه؟ ترم مهر مگه از اول مهر شروع نمیشه؟

سلام
دوست عزیز ترم تابستون از اواخر تیر ماه شروع میشه و اواخر مرداد تا اوایل شهریور امتحان میدین
نمره ها رو زودتر اعلام میکنند تا به انتخاب واحد شهریور برسید
ترم تابستون برخلاف ترم های دیگه یک ماه و نیمه و کلاساش طولانی تره،در حالت عادی اگر کلاسی 2 ساعت باشه ترم تابستون کلاس 4 ساعت و گاها به 5 ساعتم میرسه.

sansa
09-09-2014, 10:18
سلام
دوستان اگر بخواهیم از یک مرکز علمی کاربردی شکایت کنیم باید کجا شکایت کنیم ؟ (برای گزارش تخلف )

Rossin
09-09-2014, 11:16
سلام
دوستان اگر بخواهیم از یک مرکز علمی کاربردی شکایت کنیم باید کجا شکایت کنیم ؟ (برای گزارش تخلف )

ساختمانی بود برای رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع بالای میدان ولیعصر
قبلا اونجا رفتم و برای مدرکم و شکایت کردم
ادرس دقیق رو براتون میذارم

paranoid_android
09-09-2014, 14:00
سلام

میشه بگید به خاطر چی میخواید شکایت کنید؟

paranoid_android
09-09-2014, 14:01
واقعا وضع این علمی کاربردی ها خیلی خیلی خرابه! من که مثل .. پشیمونم که ثبت نام کردم اینجا! کارمندای اینجا که هم بی سوادن، هم اینکه توی ساعات اداری اکثرا جیم میزنن یا درو از پشت می بندن و تو میخوابن، یا اینکه سیم تلفن هارو میکشن و همیشه مثل طلبکارا با دانشجو رفتار میکنن! یعنی صد رحمت به دانشگاه های آزاد شهرای کوچیک! اساتید هم که اصلا آدم خجالت میکشه بهشون بگه استاد! منکه همیشه میگم مهندس یا آقا یا خانم فلانی! اکثر درسا هم که مطابق استاندارد نیستن!
توصیه اکید بنده به همه دوستانی که علاقه متد به ادامه تحصیل هستن: اگه واقعا به درس خوندن علافه دارید و وقت و هزینه ای که میذارید میخواید به درد دنیا و آخرتتون بخوره، بشینید و برای کنکور بخونید، امسال یا سال دیگه.. برای دانشگاه های دولتی.. عمرتون رو توی این علمی کاربردی ها، دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیرانتفایی ها تلف نکنید!
من سال دیگه فارغ التحصیل میشم و اونقدر ناراحت و پشیمونم که نشستم از الان برای کنکور ارشد سال بعد میخونم، شاید بتونم توی یکی از دانشگاه های خوب تهران قبول بشم!

sansa
09-09-2014, 19:43
میشه بگید به خاطر چی میخواید شکایت کنید؟

یه مشکلی هست . یکم قابل بیان نیست . مربوط به یک مرکز هست . اول به رئیسش توضیح دادم . گوش نکرد . حالا با مدرک میخوام حال همشون رو بگیرم . چون در حق دانشجو ها واقعا ظلم میکنن .

منظورم در هر استان یک جایی نیست که مربوط به شکایت باشه ؟

hossein019940
09-09-2014, 22:40
به نظرتون من برم علمی کاربردی یا غیر انتفایی؟
بعضی ها میگن زمان نرمال برای علمی کاربردی تو کاردانی مدت زمانش بیشتر هست درسته؟
یعنی چند ترم بیشتره

Behradj
09-09-2014, 23:09
واقعا وضع این علمی کاربردی ها خیلی خیلی خرابه! من که مثل .. پشیمونم که ثبت نام کردم اینجا! کارمندای اینجا که هم بی سوادن، هم اینکه توی ساعات اداری اکثرا جیم میزنن یا درو از پشت می بندن و تو میخوابن، یا اینکه سیم تلفن هارو میکشن و همیشه مثل طلبکارا با دانشجو رفتار میکنن! یعنی صد رحمت به دانشگاه های آزاد شهرای کوچیک! اساتید هم که اصلا آدم خجالت میکشه بهشون بگه استاد! منکه همیشه میگم مهندس یا آقا یا خانم فلانی! اکثر درسا هم که مطابق استاندارد نیستن!
توصیه اکید بنده به همه دوستانی که علاقه متد به ادامه تحصیل هستن: اگه واقعا به درس خوندن علافه دارید و وقت و هزینه ای که میذارید میخواید به درد دنیا و آخرتتون بخوره، بشینید و برای کنکور بخونید، امسال یا سال دیگه.. برای دانشگاه های دولتی.. عمرتون رو توی این علمی کاربردی ها، دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیرانتفایی ها تلف نکنید!
من سال دیگه فارغ التحصیل میشم و اونقدر ناراحت و پشیمونم که نشستم از الان برای کنکور ارشد سال بعد میخونم، شاید بتونم توی یکی از دانشگاه های خوب تهران قبول بشم!

شما چه رشته ای می خونی؟

Behradj
09-09-2014, 23:11
به نظرتون من برم علمی کاربردی یا غیر انتفایی؟
بعضی ها میگن زمان نرمال برای علمی کاربردی تو کاردانی مدت زمانش بیشتر هست درسته؟
یعنی چند ترم بیشتره

نه آقا این افسانه ها چیه!!!
زمانش مثل بقیست.
اگر رشته ات رو دانشگاه های دیگه ندارن برو علمی کاربردی. (مثل آشپزی، قنادی و ...)
در غیر اینصورت بقیه دانشگاه ها توصیه می شن.

paranoid_android
10-09-2014, 10:05
شما چه رشته ای می خونی؟

مهندسی شبکه.

paranoid_android
10-09-2014, 10:12
یه مشکلی هست . یکم قابل بیان نیست . مربوط به یک مرکز هست . اول به رئیسش توضیح دادم . گوش نکرد . حالا با مدرک میخوام حال همشون رو بگیرم . چون در حق دانشجو ها واقعا ظلم میکنن .

منظورم در هر استان یک جایی نیست که مربوط به شکایت باشه ؟

برای خودمم این موارد پیش اومده.. اینجا هم کار انجام نمیدن! یه عده آدم بی شعور و بی سواد رو گذاشتن سر کار که هیچی نمی فهمن.. ترم پیش علنا چند تا درس من رو معادلسازی نمی کردن، با مکافات درستش کردم.. ولی متاسفانه یه سری از دانشجوهای مظلوم همیشه حقشون خورده میشه..
چیزایی که من تو علمی کاربردی دیدم تو هیچ مرکز آموزشی و دانشگاهی ندیدم..
توی هر استانی یه سازمان مرکزی هست که به کار بقیه واحدهای استان نظارت میکنه.. آدرسش رو تو این فایل میتونید پیدا کنید:

sansa
10-09-2014, 10:18
ممنون داداش . دیگه حدش رو گذروندن ..حتی ریاستشون هم چیزی بارش نیست ...

hesam68
10-09-2014, 19:22
سلام
دوستان مشخص هست نتایج کارشناسی حرفه ای دقیقا چه روزی اعلام میشه؟؟؟

paranoid_android
11-09-2014, 00:21
سلام
دوستان مشخص هست نتایج کارشناسی حرفه ای دقیقا چه روزی اعلام میشه؟؟؟

معمولا 1 هفته بعد از اعلام نتایج کاردانی میذارن رو سایت سنجش.. نهایتا تا 3 شنبه اعلام میشه..

reza.kaka
11-09-2014, 11:26
با سلام

دوستان بعضی وقت ها دانشگاه ما علمی کاربردی .سایت سامانه سجاد همه دانشجویان رو میبندند . که دانشجویان در صورت ورود با پیغام به " امور مالی مراجعه کنید تا سایت باز شود " مواجه میشوند .

روز 27 انتخاب واحد ما از طریق سامانه سجاد هست . ایا این حق رو دارند قبل از انتخاب واحد سایت همه رو ببندند ؟!!!!! میتونن شهریه ثابت ترم جدید رو قبل از انتخاب واحد بگیرن ؟!!

و سوال بعدی این که اینها میتونن فقط اون هایی که شهریه ندادن رو ببندن سایتشون رو ؟ یا فقط میتونن سایت سجاد کل دانشجویان رو ببندند و بعد از مراجعه به امور مالی تک تک سایت دانشجویان را باز کنند .؟!

Fusi0n
11-09-2014, 17:08
تو چارت درسی رشته ای که قبول شدم اصلا چیزی از ریاضی پیش درج نشده بود و دروس پایه ریاضی عمومی بود ولی الان که ثبت نام کردم هم ریاضی پیش و هم عمومی گذاشتن

میخوام از الان شروع کنم خوندن این ریاضی کتاب خودشون میدن یا باید بریم بخریم دقیقا فهرست چی داره این ریاضی پیش و عمومی (البته عمومی تو چارت زده بود)
جز و کتاب هرچی که نیاز بگید چون کمی ریاضی مشکل دارم ......

Iranian boy10
12-09-2014, 15:46
سلام با این سامانه سجادشون! الان ۲ماه گذشته ولی مدرک موقت هم ندادن ! کسی هست این مشکل رو داشته یا داره؟

Sent from my iPhone using Taptalk

mojtaba2321
12-09-2014, 18:53
احتمال زیاد فردا نتیجه کارشناسی رو میزنن.

pouyasony
12-09-2014, 19:43
احتمال زیاد فردا نتیجه کارشناسی رو میزنن.

منبع؟

Rossin
12-09-2014, 21:03
با سلام

دوستان بعضی وقت ها دانشگاه ما علمی کاربردی .سایت سامانه سجاد همه دانشجویان رو میبندند . که دانشجویان در صورت ورود با پیغام به " امور مالی مراجعه کنید تا سایت باز شود " مواجه میشوند .

روز 27 انتخاب واحد ما از طریق سامانه سجاد هست . ایا این حق رو دارند قبل از انتخاب واحد سایت همه رو ببندند ؟!!!!! میتونن شهریه ثابت ترم جدید رو قبل از انتخاب واحد بگیرن ؟!!

و سوال بعدی این که اینها میتونن فقط اون هایی که شهریه ندادن رو ببندن سایتشون رو ؟ یا فقط میتونن سایت سجاد کل دانشجویان رو ببندند و بعد از مراجعه به امور مالی تک تک سایت دانشجویان را باز کنند .؟!

قبل از انتخاب واحد درصورت بدهی ‍ ‍‍قبلی سایت براتون بسته میشه
دانشگاه ازاد شهریه ثابتو قبل از انتخاب واحد میگیرن ولی علمی کاربردی اینجوری نبود.
دلیلی نداره سایت رو برای همه ببندند! این سیستم خودکاره من ۱۲۰۰ تومن بدهی داشتم سایتو برام بسته بودن با بدبختی زنگ زدم دانشگاه تا برام بازش کردن!!

Rossin
12-09-2014, 21:06
تو چارت درسی رشته ای که قبول شدم اصلا چیزی از ریاضی پیش درج نشده بود و دروس پایه ریاضی عمومی بود ولی الان که ثبت نام کردم هم ریاضی پیش و هم عمومی گذاشتن

میخوام از الان شروع کنم خوندن این ریاضی کتاب خودشون میدن یا باید بریم بخریم دقیقا فهرست چی داره این ریاضی پیش و عمومی (البته عمومی تو چارت زده بود)
جز و کتاب هرچی که نیاز بگید چون کمی ریاضی مشکل دارم ......

بسلامتی مبارک باشه قبولی

کناب یا جزوه به اسناد بستگی داره اغلب برای دروس ریاضی کتاب نمیخوان و باید جزوه بنویسید.
ریاضی پیش سخت نیست و ترکیبی از ریاضیات پیش دانشگاهیه
الان حضور ذهن ندارم ولی مجموعه ها بودن صور ها بودن اینجور چیزا

نگران نباشید سخت نیست:n09:

sansa
13-09-2014, 11:27
با عرض سلام

دوستان امکان شکایت از یک فرد (معاون اموزشی) در دانشگاه علمی کاربردی هست ؟ باید پیش کی بریم برای شکایت ؟

reza.kaka
13-09-2014, 22:15
سلام
درسی که پیش نیاز داره رو میشه با پیش نیازش برداشت و هر دو رو در یک ترم پاس کرد ؟

paranoid_android
13-09-2014, 23:04
سلام
درسی که پیش نیاز داره رو میشه با پیش نیازش برداشت و هر دو رو در یک ترم پاس کرد ؟
طبق مقررات و آیین نامه، اگر درسی که پیشنیاز یک درس دیگه هست رو ترم یا ترم های قبل بردارید و بیفتید و یا حذفش کنید، ترم یا ترم های بعد می توتید درس یا درس های دیگه ای که درس مورد نظر پیشنیازش هست رو باهاش بردارید. اما اگر قبلا اخذ نکرده باشید نمی تونید. البته ظاهرا واحد علمی کاربردی ما این موضوع رو رعایت نمیکنه! نمی دونم واحدهای دیگه هم اینجوری هستن یا اینکه طبق مقررات عمل می کنن!!

Rossin
14-09-2014, 07:49
با عرض سلام

دوستان امکان شکایت از یک فرد (معاون اموزشی) در دانشگاه علمی کاربردی هست ؟ باید پیش کی بریم برای شکایت ؟

اگر موضوع قابل توجیه باشه و سند داشته باشید اره
شما میتونید برید حراست دانشگاه جامع و از اون کارمند شکایات کنید ولی با دلایل محکمه پسند!

sansa
14-09-2014, 08:58
دوستان قبل از انتخاب واحد اگر یکی از نمرات در سامانه سجاد ثبت نشده باشه . اجازه انخاب واحد داده نمیشه ؟

bahman26
14-09-2014, 16:01
دوستان کسی میدونه جواب کارشناسی حرفه ای ناپیوسته مهر 93 کی میاد؟
ممنون

paranoid_android
14-09-2014, 16:13
دوستان کسی میدونه جواب کارشناسی حرفه ای ناپیوسته مهر 93 کی میاد؟
ممنون

تا سه شنبه اعلام میشه به احتمال قوی. فاصله بین اعلام نتایج کاردانی و کارشناسی 1 هفته هست. نتایج کاردانی دوشنبه هفته پیش اعلام شده.

sansa
14-09-2014, 17:31
دوستان قبل از انتخاب واحد اگر یکی از نمرات در سامانه سجاد ثبت نشده باشه . اجازه انخاب واحد داده نمیشه ؟

کسی نمیدونه ؟:n03:

Rossin
14-09-2014, 20:42

انتخاب اون درس مجاز نیست ولی میشه انتخاب واحد کرد!
زنگ بزنید آموزش دانشگاه و بگید که لنگ نمره هستین تا زودتر نمراتو وارد کنند
اغلب ساتادا زود اعلام میکنند اما دانشگاه کوتاهی میکنه و نمرات رو وارد نمیکنه گاهی هم استاد خودش تنبله و نمرات رو دیر اعلام میکنه

Fusi0n
14-09-2014, 23:33
بسلامتی مبارک باشه قبولی

کناب یا جزوه به اسناد بستگی داره اغلب برای دروس ریاضی کتاب نمیخوان و باید جزوه بنویسید.
ریاضی پیش سخت نیست و ترکیبی از ریاضیات پیش دانشگاهیه
الان حضور ذهن ندارم ولی مجموعه ها بودن صور ها بودن اینجور چیزا

نگران نباشید سخت نیست:n09:

سلام ممنون :n16:
جزوه تو گوگل چندتایی بود امیدوارم فقط مطالب زیاد نباشه خیلی از جزو نویسی بدم میاد :n02:
امتحانات به چه شکلی خود استاد سوال ها رو طرح میکنه؟! کلا علمی کاربردی فکر کنم شبیه پیام نور ؟
نمره کامل دست استاد؟

Rossin
15-09-2014, 22:48
سلام ممنون :n16:
جزوه تو گوگل چندتایی بود امیدوارم فقط مطالب زیاد نباشه خیلی از جزو نویسی بدم میاد :n02:
امتحانات به چه شکلی خود استاد سوال ها رو طرح میکنه؟! کلا علمی کاربردی فکر کنم شبیه پیام نور ؟
نمره کامل دست استاد؟

سلام
ریاضیات پیش و عمومی شامل مجموعه ها - استقرا- روابط هم ارزی - توابع - منطق و ریاضیات گزاره ای - روش های شمارش - احتمال - گراف - ماتریس ها و چیز هایی از این قبیل هست
جزوه ها با توجه به استاد فرق داره ولی زیاد نیست
بله خود استاد سوالات رو طرح میکنه و نمره دست استاد هست.

از چه نظر شبیه به پیام نوره؟
من توی دو سالی که علمی کاربردی بودم شباهتی ندیدم والا

reza.kaka
16-09-2014, 10:13
سلام
دوستان تو رو خدا فوری هست . جواب بدین .

اگه معدلت 17.01 باشه میشه 24 واحد در سامانه سجاد انتخاب واحد کنی ؟ یا باید 20 واحد انتخاب کنی بقیشو دانشگاه برات اضافه کنه .؟

HDana
18-09-2014, 17:02
سلام
دوستان اینجا کسی هست درس "الکترومغناطیس" رو پاس کرده باشه؟ این درس یکی از گرایش های مهندسی برق گرایش های الکترونیک و مخابرات هست. اگر کسی این درس رو پاس کرده یا افتاده بگه من یه سوال دارم
مرسی

hossein019940
18-09-2014, 17:28
این علمی کاربردی اصلا مدیریت نداره؟
22 زنگ زدن که تا 25 مهلت ثبتنام هست اگر مدرک رو تا آخر شهریور هم بیاری نمیتونیم
امروز زنگ زدم گفتم یکشنبه بیارم ثبتنام میکنین گفتن اره بیار
میشه همچین چیزی؟

Rossin
18-09-2014, 20:21
این علمی کاربردی اصلا مدیریت نداره؟
22 زنگ زدن که تا 25 مهلت ثبتنام هست اگر مدرک رو تا آخر شهریور هم بیاری نمیتونیم
امروز زنگ زدم گفتم یکشنبه بیارم ثبتنام میکنین گفتن اره بیار
میشه همچین چیزی؟

سلام
خب بحث پوله دیگه شما یک نفر برای اونا سود داری و نمیتونن از دستت بدن و ظرفیت کلاساشون بیاد پایین
از طرفی شما پذیرفته شده اون دانشگاهی و اونا موظف هستند شمارو ثبتنام کنن
زمان ما یه گواهی موقت بردم با اون ثبت نامم کردن تا مدرک اصلی دیپلمم چند ماه بعد اماده شد و دادم بهشون.

نگران نباشید کلا علمی کاربردی بر مبنای پول بنا شده و اونا نمیتونن شما رو از دست بدن

hossein019940
18-09-2014, 20:52
خوب این مدرسه هم میخواد بهم گواهی موقت بده دیپلم رو الان نمیدهd:
معدل گواهی موقت با دیپلم فرق میکنه؟

p30cc
18-09-2014, 21:19
سلام بچه ها

من ترم اولی هستم.امروز که رفتم به سامانه سجاد که انتخاب واحد کنم
دیدم فقط لیست دروس عمومی برای انتخاب موجوده!!!!!
یکی هست منو راهنمایی کنه الان باید چیکار کنم؟
باید حضوری برم واسه انتخاب واحد؟
بعد این قسمت تکمیل مشخصات رو نیاز هست آدم تکمیل کنه؟

HDana
18-09-2014, 22:40
سلام
دوستان اینجا کسی هست درس "الکترومغناطیس" رو پاس کرده باشه؟ این درس یکی از گرایش های مهندسی برق گرایش های الکترونیک و مخابرات هست. اگر کسی این درس رو پاس کرده یا افتاده بگه من یه سوال دارم
مرسی

دوستان کسی نبودجواب بده؟؟

Rossin
18-09-2014, 22:50
خوب این مدرسه هم میخواد بهم گواهی موقت بده دیپلم رو الان نمیدهd:
معدل گواهی موقت با دیپلم فرق میکنه؟

راستش الان حضور ذهن ندارم ولی انگار فرقی نمیکرد
یه معدل کتی دارید یه کل که این دوتا باهم فرق میکنند.
حالا صب مدارکم رو پیدا میکنم و دقیق بهتون میگم.

سلام بچه ها

ترم اول رو خودشون براتون انتخاب واحد میکنند لا القل زمان ما که اینجوری بود
حالا دوستان ترم اولی هستند و جواب میدن بهتون.

تکمیل مشخصات خیلی مهم نیست ولی ضرر نداره که پر کنید.

hesam68
19-09-2014, 03:00
دوستان نتایج کارشناسی حرفه ای معلوم نیست کی اعلام میشه؟؟؟

pouyasony
19-09-2014, 12:01
دوستان نتایج کارشناسی حرفه ای معلوم نیست کی اعلام میشه؟؟؟

همه دانشگاه ها دارن ميرن سر كلاس اونوقت اينجا هنوز نتايجو اعلام نكردن دانشگاه كه بي در و پيكر باشه همين ميشه

HDana
19-09-2014, 12:10
آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟

Fusi0n
19-09-2014, 12:27
سلام بچه ها

موقع که من ثبت نام کردم اخر کار انتخاب واحد انجام شد البته 3 درس عمومی 8 واحد دادن قرار شد تا اخر هفته تکلیف درس تخصصی که قرار ارائه بشه مشخص بشه ولی فعلا خبری نیست :n02:

p30cc
19-09-2014, 12:36
ترم اول رو خودشون براتون انتخاب واحد میکنند لا القل زمان ما که اینجوری بود
حالا دوستان ترم اولی هستند و جواب میدن بهتون.

تکمیل مشخصات خیلی مهم نیست ولی ضرر نداره که پر کنید.

موقع که من ثبت نام کردم اخر کار انتخاب واحد انجام شد البته 3 درس عمومی 8 واحد دادن قرار شد تا اخر هفته تکلیف درس تخصصی که قرار ارائه بشه مشخص بشه ولی فعلا خبری نیست

من الان می تونم تو سامانه 4 تا درس عمومی رو انتخاب کنم که 12 واحد میشه.
یعنی الان من باید حضوری برم دانشگاه؟

hossein019940
19-09-2014, 12:55
شهریه ترم اول کاردانی کلا شهریه ثابت و با واحد هایی که دانشگاه ترم اول میده چقدر میشه؟

pouyasony
19-09-2014, 13:02
من وقتي كارداني ميخوندم كلا 380 شهريه ميدادم

hossein019940
19-09-2014, 13:08
الان که فکر کنم شهریه ثابت شده 300

pouyasony
19-09-2014, 14:01
الان که فکر کنم شهریه ثابت شده 300

من همين ترم پيش كه ترم 4 بودم كلا 400 تومان شد شهريه

Rossin
19-09-2014, 14:59
شهریه ترم اول کاردانی کلا شهریه ثابت و با واحد هایی که دانشگاه ترم اول میده چقدر میشه؟

شهریه اش خیلی بالا نیست مثل ازاد
خیلی بشه ۴۵۰ ۵۰۰ که فکر نکنم بشه
البته شما یه ۱۵٪ از شهریه ثابتم باید پرداخت کنید که حق دانشگاه جامع است

انتخاب واحد نکردین هنوز؟؟

reza.kaka
19-09-2014, 16:26
این سامانه بدرد نخور اجازه انتخاب 24 واحد رو به ترم اخر نمیده ...اموزش هم قبول نمیکنه !!!!!! میگه سامانه عقل و شعور نداره و نمیتونه تشخیص بده که ترم اخری ...:n24:

hossein019940
19-09-2014, 16:31
شهریه اش خیلی بالا نیست مثل ازاد
خیلی بشه ۴۵۰ ۵۰۰ که فکر نکنم بشه
البته شما یه ۱۵٪ از شهریه ثابتم باید پرداخت کنید که حق دانشگاه جامع است

انتخاب واحد نکردین هنوز؟؟
نه یکشنبه میخوام برم:n02:

Fusi0n
19-09-2014, 17:35
من الان می تونم تو سامانه 4 تا درس عمومی رو انتخاب کنم که 12 واحد میشه.
یعنی الان من باید حضوری برم دانشگاه؟
بهتر با دانشگاه هماهنگ باشی بعد بهونه میارن، شما شهریه کامل دادی؟ من 400 تومن گرفتن اخر یه برگه دادن برای انتخاب واحد :n03: تو سایت سجاد خودشون وارد کردن :n02:

این سامانه بدرد نخور اجازه انتخاب 24 واحد رو به ترم اخر نمیده ...اموزش هم قبول نمیکنه !!!!!! میگه سامانه عقل و شعور نداره و نمیتونه تشخیص بده که ترم اخری ...
یعنی چی ؟! کلا هیچ ترمی نمیشه این تعداد واحد گرفت یه اعتراض بکنید :n03: تو نقشم بود با 24 واحد و گرفتن تابستون سریع تمومش کنم :n29:
کلا برای تابستون چند واحد میشه گرفت؟

p30cc
19-09-2014, 17:55
بهتر با دانشگاه هماهنگ باشی بعد بهونه میارن، شما شهریه کامل دادی؟ من 400 تومن گرفتن اخر یه برگه دادن برای انتخاب واحد :n03: تو سایت سجاد خودشون وارد کردن :n02:

نه داداش شهریه ندادم، گفتن از ورودی های جدید فعلا شهریه ثابت نمیگیریم فقط باید 15% رو پرداخت کنید.
حالا من فردا برم ببینم چی میشه!
خیلی ممنون بابت راهنمایی:n01:

reza.kaka
19-09-2014, 18:40

یعنی چی ؟! کلا هیچ ترمی نمیشه این تعداد واحد گرفت یه اعتراض بکنید :n03: تو نقشم بود با 24 واحد و گرفتن تابستون سریع تمومش کنم :n29:
کلا برای تابستون چند واحد میشه گرفت؟

سلام

کلا این سامانه خراب شده مشکل داره . یکی هم نیست اعتراض بکنه هیچکی هم صداش درنمیاد .

من معدلم 17.01 شده ...یکی از دوستانم هم ترم اخر هست . هیچ کدوم نمیتونیم 24 واحد انتخاب کنیم اجازه انتخاب بیش از 20 واحد نمیده .

اینها از قصد نمیزارن بیش از 20 واحد برداری حتی با معدل بالا . تا یک ترم اضافه بشه به تعداد ترم هایی که داری و پول شهریه ثابت رو بگیرن .!!!!!!!!!!

من تو قسمت مرکز پشتیبانی سامانه سجاد تیکت ارسال کردم . خواهشا شما هم ارسال کنید که نمیتونید بیش از 20 واحد بردارید . به خدا در اینده هم شما و هم من و کل دانشجویان ترم اخر به مشکل برمیخورن .

هر کسی که ترم اخر هست از دوستانتون یا باید حتما در ترم اخر بالای 20 واحد برداره بگین تیکت ارسال کنه تا الکی الکی نره تو ترم پنجم !!!!!!!!!!!!

خیلی ها بی خیالش هستند اما زمانی که به خاطر 3 - 4 واحد رفتن ترم 5 اونوقت میفهمن من چی گفتم .

Iranian boy10
19-09-2014, 19:05
سلام

کلا این سامانه خراب شده مشکل داره . یکی هم نیست اعتراض بکنه هیچکی هم صداش درنمیاد .

من معدلم 17.01 شده ...یکی از دوستانم هم ترم اخر هست . هیچ کدوم نمیتونیم 24 واحد انتخاب کنیم اجازه انتخاب بیش از 20 واحد نمیده .

اینها از قصد نمیزارن بیش از 20 واحد برداری حتی با معدل بالا . تا یک ترم اضافه بشه به تعداد ترم هایی که داری و پول شهریه ثابت رو بگیرن .!!!!!!!!!!

من تو قسمت مرکز پشتیبانی سامانه سجاد تیکت ارسال کردم . خواهشا شما هم ارسال کنید که نمیتونید بیش از 20 واحد بردارید . به خدا در اینده هم شما و هم من و کل دانشجویان ترم اخر به مشکل برمیخورن .

هر کسی که ترم اخر هست از دوستانتون یا باید حتما در ترم اخر بالای 20 واحد برداره بگین تیکت ارسال کنه تا الکی الکی نره تو ترم پنجم !!!!!!!!!!!!

خیلی ها بی خیالش هستند اما زمانی که به خاطر 3 - 4 واحد رفتن ترم 5 اونوقت میفهمن من چی گفتم .

این سامانه واقعا خراب شده برا منم یه دردسر عظیم درست کرده اونم اینکه الان بخاطر ۱درس که پیش نیاز درس دیگه بوده بخاطر عدم رعایت پیش نیاز بهم مدرک نمیدن الان معلق موندم تو هوا !! بهم هیچی نمیدن که برم کارشناسی ثبت نام کنم میگن تو فارغالتحصیل نیستی درحالی که تمامی واحدهای رشته ام رو شایدم بیشتر پاس کردم و معدلم شده ۱۶/۷۸ ولی بخاطر این سامانه لعنتی موندم ببینم دانشگاه چه غلطی میکنه . به دوستان توصیه میکنم این مسئله رو جدی بگیریم تا مشکل دامن شما هم نگیره!
درضمن دوست عزیز بنده ۲ ترم ۲۴ واحد برداشتم البته مرکز اون ۴واحد که جمعا ۲۴ واحد شد رو برمیداره. خودتون نمیدونید . اینم از شانس بد ماست که هر کوفتی باشه یا مشکل باشه ما حل کنیم !!!! واقعا اعصابم تو حلقمه

reza.kaka
19-09-2014, 19:17
این سامانه واقعا خراب شده برا منم یه دردسر عظیم درست کرده اونم اینکه الان بخاطر ۱درس که پیش نیاز درس دیگه بوده بخاطر عدم رعایت پیش نیاز بهم مدرک نمیدن الان معلق موندم تو هوا !! بهم هیچی نمیدن که برم کارشناسی ثبت نام کنم میگن تو فارغالتحصیل نیستی درحالی که تمامی واحدهای رشته ام رو شایدم بیشتر پاس کردم و معدلم شده ۱۶/۷۸ ولی بخاطر این سامانه لعنتی موندم ببینم دانشگاه چه غلطی میکنه . به دوستان توصیه میکنم این مسئله رو جدی بگیریم تا مشکل دامن شما هم نگیره!
درضمن دوست عزیز بنده ۲ ترم ۲۴ واحد برداشتم البته مرکز اون ۴واحد که جمعا ۲۴ واحد شد رو برمیداره. خودتون نمیدونید . اینم از شانس بد ماست که هر کوفتی باشه یا مشکل باشه ما حل کنیم !!!! واقعا اعصابم تو حلقمه

سلام
برای مشکل شما راه حل دارم .

یعنی دانشگاه میتونه اون 4 واحد رو برام اضافه کنی ؟ یعنی برم اموزش میشه 4 واحد رو برام اضافه کنن ؟

راه حل مشکل شما :
ببین دوست گلم اول برو واحد استانی کمیسون موارد خاص . بعد پرونده برات تشکیل میدن یک هفته بعد جوابشو با نامه میفرستن دانشگاهتون . بعد فارق التحصیل میشین . خیلی بودن که مشکل شما رو داشتن و فارق التحصیل شدن .
فقط اول برو از منشی ریاست واحد استانی شهرتون وقت بگیر . اول برو با ریس واحد استانی صحبت کنی . کارت رو 3 سوته راه میاندازه .

Iranian boy10
19-09-2014, 20:35
سلام
برای مشکل شما راه حل دارم .

یعنی دانشگاه میتونه اون 4 واحد رو برام اضافه کنی ؟ یعنی برم اموزش میشه 4 واحد رو برام اضافه کنن ؟

راه حل مشکل شما :
ببین دوست گلم اول برو واحد استانی کمیسون موارد خاص . بعد پرونده برات تشکیل میدن یک هفته بعد جوابشو با نامه میفرستن دانشگاهتون . بعد فارق التحصیل میشین . خیلی بودن که مشکل شما رو داشتن و فارق التحصیل شدن .
فقط اول برو از منشی ریاست واحد استانی شهرتون وقت بگیر . اول برو با ریس واحد استانی صحبت کنی . کارت رو 3 سوته راه میاندازه .

بله برید آموزش ۴واحد رو اضافه میکنن عرض شد ۲ ترم ۲۴ واحد برداشتم. والله خودشون یعنی آموزش مرکز که گفتن به واحد استان نامه زدیم بنظرتون شخصا برم واحد استان؟
البته سایت زده برای تایید مدرک اول واحد استان بعد اگر تایید شد تایید ستاد یعنی تهران!!! بعد واحد استانی باید برم ستاد تهران که تایید بگیرم؟!

hossein019940
19-09-2014, 21:08
دوستان این قسمت آموزش علمی کاربردی تا چه ساعتی هستن؟

reza.kaka
19-09-2014, 22:14
بله برید آموزش ۴واحد رو اضافه میکنن عرض شد ۲ ترم ۲۴ واحد برداشتم. والله خودشون یعنی آموزش مرکز که گفتن به واحد استان نامه زدیم بنظرتون شخصا برم واحد استان؟
البته سایت زده برای تایید مدرک اول واحد استان بعد اگر تایید شد تایید ستاد یعنی تهران!!! بعد واحد استانی باید برم ستاد تهران که تایید بگیرم؟!

بله . مشکلتان را در واحد استانی مطرح کنید . مطمئن باشید اون ها پیگیر تر از دانشگاه خودتون هستند .

Rossin
19-09-2014, 22:59
دوستان این قسمت آموزش علمی کاربردی تا چه ساعتی هستن؟

ساعت کاری از ۸ صبح تا ۳ ۴ بعد از ظهر که ظهر بین ساعت ۱ تا ۲ یه تایم نهار و نماز دارن

pouyasony
20-09-2014, 12:46
خب بالاخره مثل اينكه قراره نتايج كارشناسي حرفه اي هم به زودي اعلام بشه

mojtaba2321
20-09-2014, 15:28
نتایج کارشناسی اعلام شد.

مسعود1355
20-09-2014, 15:55
دوستان سلام اين نتايج كارشناسي چرا اين جوري
اگر اسم شما و رشته انتخابيتون باشه يعني چي قبول شدين چرا ديگه مثل قبلن نمينويسه قبول / مردود علمي كه آدم بفهمه چيكارست

mojtaba2321
20-09-2014, 15:58
دوستان سلام اين نتايج كارشناسي چرا اين جوري
اگر اسم شما و رشته انتخابيتون باشه يعني چي قبول شدين چرا ديگه مثل قبلن نمينويسه قبول / مردود علمي كه آدم بفهمه چيكارست
تو قسمت اعلام نتایج مشخصاتتون رو بزنید مشخصه که کجا قبول شدید.

pouyasony
20-09-2014, 16:12
دوستان يكي مارو راهنمايي كنه من هم علمي كاربردي هم ازاد كارداني به كارشناسي قبول شدم بنظرتون كدومشو برم؟كارداني رو علمي كاربردي خوندم

مسعود1355
20-09-2014, 16:14
تو قسمت اعلام نتایج مشخصاتتون رو بزنید مشخصه که کجا قبول شدید.

خوب دوست عزيز اين كارو كردم تنها يه رشته انتخاب كرده بودم كه اونم اون پايين هست ولي يادم اون قديما كارنامه ها يه نيم خط داشت كه يا مينوشت قبول يا مردود علمي ولي الان اين كارنامه كه مياد فقط مشخصات فردي من توش هست و تنها رشته اي كه انتخاب كرده بودم اين يعني من تو همون يه رشته انتخابيم قبول شدم ديگه

qwertym
20-09-2014, 19:52
از دوستان اینجا تا الان کسی دانشگاه علمی کاربردی رشته کاردانی فنی مونتاژ و تعمیر سیستم های رایانه ای که به صورت پودمانی هستش بوده ؟؟

این رشته چه درسایی داره ؟؟؟ چون هر چی گوگل سرچش کردم درساش رو نشون نداد چیان اما رشته های دیگه رو نشون میده

hossein019940
21-09-2014, 10:26
بعد از اینکه برنامه کلاس ها رو دادن معمولا چند روز بعدش شروع میشه؟
امرز ثبتنام کردم ولی هزینه ازم نگرفتن اینا طرز کارشون چطوره؟
این تاییده گواهی که باید بره پست چطوره؟
هزینش چطوره؟

hossein019940
21-09-2014, 11:35
خوب دوست عزيز اين كارو كردم تنها يه رشته انتخاب كرده بودم كه اونم اون پايين هست ولي يادم اون قديما كارنامه ها يه نيم خط داشت كه يا مينوشت قبول يا مردود علمي ولي الان اين كارنامه كه مياد فقط مشخصات فردي من توش هست و تنها رشته اي كه انتخاب كرده بودم اين يعني من تو همون يه رشته انتخابيم قبول شدم ديگه
یه قسمت هست که مشخصات نوشته پایینش هم اسم همون رشته با دانشگاه مورد نظر که همون هست قبولی من دوتا دانشگاه رو زدم که یکی قبول شدم

مسعود1355
21-09-2014, 12:23
ممنونم درست ميگي متوجه شدم
چون زمان ما ( عهد پادشاه وزوزك ) تو كارنامه دانشگاه سراسري و آزاد ( اونوقت علمي كاربردي نبود ) يه خط بود كه مي نوشت قبول يا مردود علمي براي همين من يه كم گيج شدم بازم مرسي از شما وساير دوستان كه بهشون زحمت دادم

hossein019940
21-09-2014, 18:28
بعد از اینکه برنامه کلاس ها رو دادن معمولا چند روز بعدش شروع میشه؟
امرز ثبتنام کردم ولی هزینه ازم نگرفتن اینا طرز کارشون چطوره؟
این تاییده گواهی که باید بره پست چطوره؟
هزینش چطوره؟
کسی نیست؟؟؟؟؟؟/

pouyasony
21-09-2014, 20:53
خيلي جاابه من امروز واسه ثبت نام كارداني به كارشناسي رفتم دانشگاه گفتن هنوز معلوم نيست زمان ثبت نام كي هستش منم گفتم اخه سنجس نوشته از سه شنبه تا پنج شنبه همين هفته ثبت نامه گفتن كه نه اون اشتباهه
عجب ب ب

pouyasony
21-09-2014, 20:59
خيلي جاابه من امروز واسه ثبت نام كارداني به كارشناسي رفتم دانشگاه گفتن هنوز معلوم نيست زمان ثبت نام كي هستش منم گفتم اخه سنجس نوشته از سه شنبه تا پنج شنبه همين هفته ثبت نامه گفتن كه نه اون اشتباهه
عجب ب ب

hossein019940
21-09-2014, 21:02
من امروز ثبتنام کردم هزینه نگرفتن ازم از این جالبترd:

Rossin
22-09-2014, 13:45
من امروز ثبتنام کردم هزینه نگرفتن ازم از این جالبترd:

نگران نباشید دانشگاه تا قرون اخر پولشو میگیره ازتون :n02:

عجب ب ب

زمان ثبتنام شما توی دانشگاه دیگه به خود دانشگاه مربوطه اونا باید سیستمشون رو جوری تنظیم کنن که این حجم زیاد دانشجورو ثبتنام کنند و اصن به نوشته سنجش نمیشه نظر داد.
کلاسا گاهی ممکنه تا 10 مهر هم شروع نشه!
راستی علمی کاربردی رو ثبت نام کردین؟؟
سرفصل درسا با دانشگاه ازاد یکیه فقط مبلغش فرق داره و استاداش
البته بگم که الان دانشگاه ها ازاد واحد های خارج از شهر مدرس دارن بیشتر تا استاد یعنی فوق لیسانس دانشجوی دکتری و بعضا لیسانس.

Rossin
22-09-2014, 13:58

دوست عزیز پودمانی حذف شده کلا

رشته های ارائه شه در شاخه صنعت و زیر شاخه کامپیوتر :

کاردانی فنی بازیسازی رایانهای
کاردانی فنی شبکههای کامپیوتری
کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکههای گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات - خدمات الکترونیکی شهر
کاردانی فنی فناوری اطلاعات - رسانه
کاردانی فنی کامپیوتر - سیستمهای
کامپیوتری، کاردانی فنی نرمافزار - برنامهسازی کامپیوتری

این رشته ها ارائه شده توی دفترچه کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای سال 93 هستند

Rossin
22-09-2014, 14:05
دوستان تازه پذیرش شده این جدول مبلغ شهریه ثابت و متغییر رو با توجه به شاخه های مختلف و انواع دروس نشان میده که با توجه به دروس انتخاب شده میتونید مبلغ کلی شهریه رو محاسبه کنید.

hossein019940
23-09-2014, 11:13
دوستان این تاییده تحصیلی رو ست کردم رسیدش رو باید ببرم دانشگاه؟چون چیزی بهم نگفتن بیاری فقط گفت برو پست برا تاییده تحصیلی
انتخاب واحد ترم اول رو خودشون میکنن؟من پروندم رو دادم ولی هنوز میبینم رو میز مسئول اموزش هست فکر نکنم ثبتنام انجام شده باشه تا کی ثبتنام رو میکنن؟
برای نظام وظیفه هم باید نامه ای بگیرم یا اینکه خود دانشگاه اقدام میکنه؟این مسئول گفته بعد انتخاب واحد هنوز چیزی درباره انتخاب واحد بهم نگفتن

Rossin
23-09-2014, 14:13
دوستان این تاییده تحصیلی رو ست کردم رسیدش رو باید ببرم دانشگاه؟چون چیزی بهم نگفتن بیاری فقط گفت برو پست برا تاییده تحصیلی
انتخاب واحد ترم اول رو خودشون میکنن؟من پروندم رو دادم ولی هنوز میبینم رو میز مسئول اموزش هست فکر نکنم ثبتنام انجام شده باشه تا کی ثبتنام رو میکنن؟
برای نظام وظیفه هم باید نامه ای بگیرم یا اینکه خود دانشگاه اقدام میکنه؟این مسئول گفته بعد انتخاب واحد هنوز چیزی درباره انتخاب واحد بهم نگفتن

انتخاب واحد ترم اول رو خود دانشگاه انجام میده
پرونده روی میز باشه دلیل بر ثبتانم نکردن نیست که مشخصات شما توی سیستم ثبت شده و پرونده هارو مسئول آموزش باید بذاره تو فایل برای همین رو میزه:n02:

بله باید تحویل کارشناس اموزش بدین :

3-دانشجویان کاردانی می بایست با یک نسخه کپی از دیپلم خود جهت دریافت تاییدیه تحصیلی به اداره پست مراجعه نموده و رسید تاییدیه تحصیلی را به کارشناس مربوطه تحویل نمایند.

4-تحویل مدارک مورد نیاز به کارشناس ثبت نام ودریافت برگه انتخاب واحد

5-مراجعه به امور مالی جهت پرداخت 85%شهریه مرکز

6-تحویل برگه انتخاب واحد ممهور به مهر مالی به کارشناس ثبت نام (لازم است دانشجویان یک نسخه کپی از برگه انتخاب واحد مهردار را نزد خود نگه دارند.)

درمورد نظام وظیفه اطلاعاتی ندارم و یادمه همکلاسیام میرفتن پلیس +10 و بعدش مسئول نظام وظیفه دانشگاه ! ولی دقیق نمیدونم

jojonice
23-09-2014, 14:26
سلام
لطفا فوری پاسخ دهید
در مورد کاردانی ترمی
خوب در مورد انتخاب واحد میخواهم بدونم واقعا باید پیش نیاز ها رعایت شود
چون چند تا درس را انتخاب کردیم اما پیش نیاز دارند
میخواهم بدونم میشود پیش نیاز و خود آن درس اصلی را با هم بخوانیم ؟
چون گفته بودند حتما باید اول پیش نیاز ها را بگذرانید
حالا چون انتخاب واحد کردم مشکلی ندارد ؟
مشکلی نبیست حالا پیش نیاز را رعایت نکردیم ؟
ممنون
خداحافظ

pouyasony
23-09-2014, 14:36
سلام
لطفا فوری پاسخ دهید
در مورد کاردانی ترمی
خوب در مورد انتخاب واحد میخواهم بدونم واقعا باید پیش نیاز ها رعایت شود
چون چند تا درس را انتخاب کردیم اما پیش نیاز دارند
میخواهم بدونم میشود پیش نیاز و خود آن درس اصلی را با هم بخوانیم ؟
چون گفته بودند حتما باید اول پیش نیاز ها را بگذرانید
حالا چون انتخاب واحد کردم مشکلی ندارد ؟
مشکلی نبیست حالا پیش نیاز را رعایت نکردیم ؟
ممنون
خداحافظ

دوست عزيز 100 درصد واستون مشكل ايجاد ميشه چون اگه پيش نياز هارو رعايت نكنيد سيستم خود به خود اون درسارو حذف ميكنه و شما نميتونيد امتحان بديد
سريعا بايد اقدام كنيد

jojonice
23-09-2014, 14:58
ممنون
اما حالا که انتخاب واحد کردم اون درسها را حذف نکرده یعنی ممکنه بعدا حذف کنه ؟
پس درس اصلی و پیش نیاز را نمیشود با هم انتخاب کنیم ؟

Rossin
23-09-2014, 16:37
ممنون
اما حالا که انتخاب واحد کردم اون درسها را حذف نکرده یعنی ممکنه بعدا حذف کنه ؟
پس درس اصلی و پیش نیاز را نمیشود با هم انتخاب کنیم ؟

دوست گرامی درسی که پیش نیاز داره رو تنها درصورتی میتونید پیش نیاز و درس رو باهم بردارید که اون درس رو افتاده باشید،فقط اینجوری میشه هم نیاز کرد.
اگر آموزش ببینه حتما براتون حذف میکنه و ایراد میگیره
پس پول اضافه ندین و پیش نیاز هارو رعایت کنید
اگر خودتون به آموزش مراجعه کنید خودشون براتون حذف میکنن.

paranoid_android
23-09-2014, 17:28
دوستان، ترم اول که خود دانشگاه برای ما انتخاب واحد کرده، درسهای (شبکه های کامپیوتری) و (TCP/IP) و (ریاضی گسسته) و (ریاضیات کاربردی شبکه) رو با هم ارائه داده. در صورتی که شبکه برای TCP/IP پیشنیاز هست. ریاضی گسسته و ریاضی کاربردی هم برای شبکه پیشنیاز هست. البته برای تمام دانشجوهای ورودی جدید بهمن این درسها رو یکجا ارائه دادن. من نگران این موضوع هستم. موقع فارغ التحصیلی سهل انگاری دانشگاه رو پای ما ننویسن؟!

hossein019940
23-09-2014, 17:36
انتخاب واحد ترم اول رو خود دانشگاه انجام میده
پرونده روی میز باشه دلیل بر ثبتانم نکردن نیست که مشخصات شما توی سیستم ثبت شده و پرونده هارو مسئول آموزش باید بذاره تو فایل برای همین رو میزه:n02:

بله باید تحویل کارشناس اموزش بدین :

3-دانشجویان کاردانی می بایست با یک نسخه کپی از دیپلم خود جهت دریافت تاییدیه تحصیلی به اداره پست مراجعه نموده و رسید تاییدیه تحصیلی را به کارشناس مربوطه تحویل نمایند.

4-تحویل مدارک مورد نیاز به کارشناس ثبت نام ودریافت برگه انتخاب واحد

5-مراجعه به امور مالی جهت پرداخت 85%شهریه مرکز

6-تحویل برگه انتخاب واحد ممهور به مهر مالی به کارشناس ثبت نام (لازم است دانشجویان یک نسخه کپی از برگه انتخاب واحد مهردار را نزد خود نگه دارند.)

درمورد نظام وظیفه اطلاعاتی ندارم و یادمه همکلاسیام میرفتن پلیس +10 و بعدش مسئول نظام وظیفه دانشگاه ! ولی دقیق نمیدونم

من که تاییده تحصیلی رو یعنی رسیدشو ندادم بهشون اونا هم هیچی در این مورد نگفتن:n02:
موارد4و5و6 هم هیچی نگفتن بهم

Rossin
23-09-2014, 21:55
من که تاییده تحصیلی رو یعنی رسیدشو ندادم بهشون اونا هم هیچی در این مورد نگفتن:n02:
موارد4و5و6 هم هیچی نگفتن بهم

والا اینا مراحل ثبتنامیه که توی سایت اومده
حالا واحد شما چه جوریه من نمیدونم:n02:

Rossin
23-09-2014, 22:07
دوستان، ترم اول که خود دانشگاه برای ما انتخاب واحد کرده، درسهای (شبکه های کامپیوتری) و (TCP/IP) و (ریاضی گسسته) و (ریاضیات کاربردی شبکه) رو با هم ارائه داده. در صورتی که شبکه برای TCP/IP پیشنیاز هست. ریاضی گسسته و ریاضی کاربردی هم برای شبکه پیشنیاز هست. البته برای تمام دانشجوهای ورودی جدید بهمن این درسها رو یکجا ارائه دادن. من نگران این موضوع هستم. موقع فارغ التحصیلی سهل انگاری دانشگاه رو پای ما ننویسن؟!

خودشون براتون انتخاب کردن دیگه؟
بعضی از درسا هستن که میشه پیش نیاز و هم نیازو باهم بر دارین مثل معماری کامیپوتر و آزمایشگاه معماری کامیپوتر و بنوعی این درسا موقع تدریس کامل کننده هم هستند.
شبکه های کامپیوتری و tcp/ip مرتبط با هم هستند و در حین تدریس یه سری چیزای مربوط به هردوشون رو میگن،مثلن یه موردی رو میگن که کاملترشو توی اون یکی درس میخونید.
جای نگرانی نیست.

*البته تمام دانشچویان بهتره که جارت آموزشی رو از انتشارات دانشگاه بگیرند تا بدونن چیا هر ترم ارائه میشه و کدوما پیش نیاز و هم نیاز هم هستند.

hossein019940
23-09-2014, 22:16
والا اینا مراحل ثبتنامیه که توی سایت اومده
حالا واحد شما چه جوریه من نمیدونم:n02:
من زمان غیر از ثبتنام خود دانشگاه رفتم
همون روز چنتا فرم رو پرش کردم که فرم اولیه بودن و انظبات و غیره بهشون گفتم شهریه چی گفتن 500تومنه در مورد معافیت گفتم گفتش بعد از انتخاب واحد:n02:
بعدش گفت پنجشنبه بیا برنامه رو بگیر
بعدش گفت این مدرک رو ببر پست برا معافیت تحصیلی دیگه نگفت بیار یا .....
یه خورده مشکوک نیست؟:n13:

jojonice
23-09-2014, 23:12
سلام
آقا ممنون
یکی از کسانی که در دانشگاه بود گفته بود که کاری پیش نیاز و درس اصلی ندارد و گفته فرقی نمیکند و سخت گیری نیست
حالا سوالم این است که اگر قراره مشکلی پیش بیاد همین دانشگاه خودمون مشکل اینجاد میکنه و یا مرکز دانشگاه علمی کاربردی در تهران مشکل ایجاد میکنند ؟
ممنون

Rossin
23-09-2014, 23:30
من زمان غیر از ثبتنام خود دانشگاه رفتم
همون روز چنتا فرم رو پرش کردم که فرم اولیه بودن و انظبات و غیره بهشون گفتم شهریه چی گفتن 500تومنه در مورد معافیت گفتم گفتش بعد از انتخاب واحد:n02:
بعدش گفت پنجشنبه بیا برنامه رو بگیر
بعدش گفت این مدرک رو ببر پست برا معافیت تحصیلی دیگه نگفت بیار یا .....
یه خورده مشکوک نیست؟:n13:

شما هر فرمی و ببری جایی بلاخره باید یکی ازش تو پروندت باشه خب
هیچی مشکوک نیست چون هر واحد هر جور دلش میخواد کار میکنه :))

سلام
آقا ممنون
یکی از کسانی که در دانشگاه بود گفته بود که کاری پیش نیاز و درس اصلی ندارد و گفته فرقی نمیکند و سخت گیری نیست
حالا سوالم این است که اگر قراره مشکلی پیش بیاد همین دانشگاه خودمون مشکل اینجاد میکنه و یا مرکز دانشگاه علمی کاربردی در تهران مشکل ایجاد میکنند ؟
ممنون

سلام

ببینید قانون تمامی دانشگاه ها رعایت پیش نیاز هست به غیر از درسایی که هم نیاز هم هستند و باید باهم گذارنده بش شاید درسایی هم که به شما دادند هم نیاز هم هستند
شما اگر چارت آموزشی رو بگیرید و ببینید قطعا نوشته "رعایت پیشنیاز دروس بر عهده دانشجو میباشد و عدم رعایت پیشنیاز قطعا موجب حذف درس می گردد"
نه خانوم موضوع اونقدر حیاتی نیست که کار به دانشگاه جامع برسه و خود دانشگاه درس رو براتون حذف میکنند.

Fusi0n
24-09-2014, 01:22
سلام من هنوز درس تخصصی اضافه نشده چندین بار تماس گرفتم حضوری رفتم ولی میگن دارن برنامه ریزی میکنیم
من رشته خدمات الکترونیک شهر همین تو اقدسیه
الان وقت تمام شده مشکلی پیش نمیاد؟ چون کل واحد 8 تاست؟

Rossin
24-09-2014, 10:11
سلام من هنوز درس تخصصی اضافه نشده چندین بار تماس گرفتم حضوری رفتم ولی میگن دارن برنامه ریزی میکنیم
من رشته خدمات الکترونیک شهر همین تو اقدسیه
الان وقت تمام شده مشکلی پیش نمیاد؟ چون کل واحد 8 تاست؟
سلام
اگر اضافه بشن خود دانشگاه براتون انتخاب میکنه و مشکلی پیش نمیاد
این ترم درس تخصصی ندارید دیگه؟
اگر دارید این ۸واحد رو ترم دیگه بر دارید

Fusi0n
24-09-2014, 14:35
سلام
اگر اضافه بشن خود دانشگاه براتون انتخاب میکنه و مشکلی پیش نمیاد
این ترم درس تخصصی ندارید دیگه؟
اگر دارید این ۸واحد رو ترم دیگه بر دارید
در جریان که هستید من ثبت نامی جدیدم به بنده ریاضی پیش - ریاضی عمومی - اخلاق و کاربینی دادن و روزه شو خودمون مشخص کردیم
ولی بقیه واحد گفتن فعلا امکانش نیست باید برنامه ریزی کنن و جزو درس تخصصی

Rossin
25-09-2014, 11:05
در جریان که هستید من ثبت نامی جدیدم به بنده ریاضی پیش - ریاضی عمومی - اخلاق و کاربینی دادن و روزه شو خودمون مشخص کردیم
ولی بقیه واحد گفتن فعلا امکانش نیست باید برنامه ریزی کنن و جزو درس تخصصی
شرمنده فراموش کرده بودم جدید الورودین!
اگر گفتن اضافه میشه پس خودشون براتون انتخاب میکنند عموما تا نیمه اول مهر ماه برای دانشجوهای جدید از این جور برنامه ها هست و کلاسا تق و لقه.
پیگیر باشید از اموزش موضوع نگران کننده ای نیست چون دانشگاه باید ترم اول ۱۶تا ۱۹واحد توی کاردانی به شما بده.

مسعود1355
25-09-2014, 11:54
دوستان سلام من كارداني به كارشناسي قبول شدم
ولي مشكلي كه هست دانشگاه ميگه قبولي هاي اين دوره رشته شما زير حد نصاب هستش براي همين ما كلاس تشكيل نميديم اگر ميخواي بيا يه رشته ديگه ثبت نام كن كه اونم به درد من نميخوره
سوالم اينه كه دانشگاه ميتونه يه همچين كاري بكنه يا نه

Rossin
25-09-2014, 23:12
دوستان سلام من كارداني به كارشناسي قبول شدم
ولي مشكلي كه هست دانشگاه ميگه قبولي هاي اين دوره رشته شما زير حد نصاب هستش براي همين ما كلاس تشكيل نميديم اگر ميخواي بيا يه رشته ديگه ثبت نام كن كه اونم به درد من نميخوره
سوالم اينه كه دانشگاه ميتونه يه همچين كاري بكنه يا نه

سلام
بله دانشگاه میتونه همچین کاری کنه
چه رشته ای قبول شدین؟
هر دانشگاه برای تشکیل کلاس ها در هر رشته باید به جد نصاب 30 نفر برسه گاها شده با 15 نفر هم کلاس تشکیل دادند
دانشگاه تمام ظرفیتش رو پذیرش میکنه اما این پذیرفته شدگان هستند که برای ثبت نام نمیان گاهیم اون رشته خواهان نداره و کسی انتخاب نمیکنه که پذیرفته بشه.
اغلب دانشگاه میگه که حالا شما اسم و شماره رو بذار به حد نصاب رسیدین ما زنگ میزنیم.

hossein019940
27-09-2014, 10:42
این سامانه سجاد تازه من زنگ زدم آموزش گفتن یوزر و پست یوزر کد ملی هستش پس هم کدملی با شماره شناسنامه میزنم میگه اشتباه چطوره؟:_?

Rossin
27-09-2014, 10:48
این سامانه سجاد تازه من زنگ زدم آموزش گفتن یوزر و پست یوزر کد ملی هستش پس هم کدملی با شماره شناسنامه میزنم میگه اشتباه چطوره؟:_?

شماره دانشجویی ندادن بهتون مگه؟؟؟
اگه اول کد ملی و شماره شناسنامه صفر هست اونو نزنید

hossein019940
27-09-2014, 11:00
شماره دانشجویی ندادن بهتون مگه؟؟؟
اگه اول کد ملی و شماره شناسنامه صفر هست اونو نزنید
حل شد..................
ممنون

این فرم ها رو باید همشو پر کرد؟یا اینکه نکینم موردی نداره؟

اینکه ترم اول رو برام 700 تومن زد چطوره؟
قسمت آموزش موقع ثبتنام بهم گفتش که 500 تومن تا 550 این الان 390 تومن فقط انتخاب واحد کردن14واحد هم بیشتر نیست
سامانه داره اشتباه میکنه؟
5 واحد کارگاه دادن میشه این 5 واحد رو تغییر داد؟چون این 5 واحد باعث شد گرون بشن

Rossin
27-09-2014, 17:15
حل شد..................
ممنون

این فرم ها رو باید همشو پر کرد؟یا اینکه نکینم موردی نداره؟

اینکه ترم اول رو برام 700 تومن زد چطوره؟
قسمت آموزش موقع ثبتنام بهم گفتش که 500 تومن تا 550 این الان 390 تومن فقط انتخاب واحد کردن14واحد هم بیشتر نیست
سامانه داره اشتباه میکنه؟
5 واحد کارگاه دادن میشه این 5 واحد رو تغییر داد؟چون این 5 واحد باعث شد گرون بشن

من نمیدونم چه فرم هایی بهتون دادن ولی حتما نیاز بوده که دادن دیگه باید پر کنید.
آموزش شاید زمانی که گفته دقیقا لیست دروس مشخص نبوده که گفته ۵۰۰ میشه
این گرون شدنش واسه کارگاه ست واحد های عملی گرون ترن چیزی حدود هر واحد ۲۹۹۵۰ هزار تا رد ۳۰۰۰۰ تومان!
متاسفانه ترم اول شما همچین اختیاری ندارید که واحد هاتونو تغییر بدین

hossein019940
27-09-2014, 18:32
نمیشه آموزش رفت و درست کرد؟
در مورد شهریه میتونم نصف رو الان پرداخت کنم نصف هم قبل از دریافت کات ورود به جلسه؟

paranoid_android
27-09-2014, 19:55
دوستان، این درس های جبرانی دوره کارشناسی که برای هر رشته تعریف شده رو حتما تو دوره کاردانی باید با نمره بالای 12 پاس بشه؟ من قبلا فکر می کردم اینطوره و میخواستم این ترم 1 درس جبرانی که قبلا با 11 پاس کردم رو بردارم اما با مسئول آموزش که صحبت کردم گفت نیازی نیست که حتما بالای 12 بوده باشه نمره ش.. همین که پاس کردی کفایت می کنه.. بنده به گفته ایشون شک دارم و نگرانم زمان فارغ التحصیلی گیر بدن به این مسئله.. نمره درس بالای 10 باشه ok هست؟

mojtaba2321
27-09-2014, 20:16
نمره باید بالای 12 باشه.

Rossin
27-09-2014, 21:38
نمیشه آموزش رفت و درست کرد؟
در مورد شهریه میتونم نصف رو الان پرداخت کنم نصف هم قبل از دریافت کات ورود به جلسه؟

نه دیگه نمیشه کاریش کرد ترم اول همه باید مثل هم باشند
تازگیا این واحدا یاد گرفتن گارکاه میدن ترم اول که پول بیشتر بگیرن.

بله میشه مثلن شهریه ثابتو الان بدی پول واحدا رو تا قبل از ترم اول

hossein019940
27-09-2014, 21:40
19واحد ترم اول بهم دادن کی میخواد پاسشون کنه:n02:

سه تا هزینه برای پرداخت زده یکی 35 تومن یکی هم 15درصد 100تومن یکی هم 85 درصد 600تومن

میخوام نصفش رو ندم
اینا پرداختشون چطوریه؟
باید برم حسابداری ؟

paranoid_android
27-09-2014, 21:41
نمره باید بالای 12 باشه.

درس های جبرانی؟ مطمئنید؟ درس هایی که برای معادلسازی هست رو نمیگم.. ایشون با قاطعیت تاکید کردن که بالای 10 باشه کافیه! اگه اینجوری باشه که خدا آخر و عاقبتمونو با این دانشگاه بخیر کنه..!

Rossin
27-09-2014, 22:39
19واحد ترم اول بهم دادن کی میخواد پاسشون کنه:n02:

هر ترم همینه دیگه اگه هر ترم ۱۹ ۲۰ واحد پاس نکنید که تموم نمیشه این درسو دانشگاه که :n02:

درس های جبرانی؟ مطمئنید؟ درس هایی که برای معادلسازی هست رو نمیگم.. ایشون با قاطعیت تاکید کردن که بالای 10 باشه کافیه! اگه اینجوری باشه که خدا آخر و عاقبتمونو با این دانشگاه بخیر کنه..!

من نمره بالای ۱۲ نداشتم و الان برای گرفتن درسای جبرانی به مشکل نخوردم
اصن همچین چیزیو نشنیده بودم!
کاردانیم علمی کاربردی بود کارشناسی ازاد
اصن کسی نگفت چند شدی چی شدی !

pouyasony
27-09-2014, 23:08
دوستان من يه درسيو تو دوره كارداني با نمره 20 پاس كردم
الان اومدن تو كارشناسي همون درسو جبراني گذاشتن و ميگن حتما بايد همه پاس كنن
خب مني كه تو كارداني اين درس 3 واحديو پاس كردم واسه چي دوباره بايد اين درسو تو كارشناسي پاس كنم؟؟!

mojtaba2321
27-09-2014, 23:11
خب مني كه تو كارداني اين درس 3 واحديو پاس كردم واسه چي دوباره بايد اين درسو تو كارشناسي پاس كنم؟؟!

مدیر گروه این حرفو بهتون زد؟

Rossin
27-09-2014, 23:31
سه تا هزینه برای پرداخت زده یکی 35 تومن یکی هم 15درصد 100تومن یکی هم 85 درصد 600تومن

میخوام نصفش رو ندم
اینا پرداختشون چطوریه؟
باید برم حسابداری ؟

اون ۳۵ هزار و اون ۱۰۰ تومن فیش نقدیه یعنی باید بری بانک
ولی شهریه ات رو هم از طریق سایت میتونی پرداخت هم کارت میکشه حسابداری.

برای یکی از دوستان هم پیش اومده بود
رفت دانشگاه کاردانی لیست دروس رو اورد اموزش دید که پاس شده نمره اش هم بالاست بعد واحد هاش یکی بود تطبیق دادن

hossein019940
27-09-2014, 23:43
کل این فاکتور ها رو میشه انلاین پردا خت کنن
این 100و35 رو آنلاین پرداختش کنم بقیه 600 رو موقع دریافت کارت ورود به جلسه میشه پرداختش کرد یا باید برن حسابداری و هزینه ثابت رو داد

paranoid_android
28-09-2014, 00:08
هر ترم همینه دیگه اگه هر ترم ۱۹ ۲۰ واحد پاس نکنید که تموم نمیشه این درسو دانشگاه که :n02:

من نمره بالای ۱۲ نداشتم و الان برای گرفتن درسای جبرانی به مشکل نخوردم
اصن همچین چیزیو نشنیده بودم!
کاردانیم علمی کاربردی بود کارشناسی ازاد
اصن کسی نگفت چند شدی چی شدی !

نه ببینید، برای کارشناسی رشته ما 3 تا درس جبرانی تعریف کردن که گفتن هرکی تو دوره کاردانی اینارو پاس کرده دیگه نمیخواد بگیره اینارو... من درس مدار منطقی رو با 11 پاس کرده بودم که این درس یکی از همین دروس جبرانی دوره کارشناسی هست.. من قبلا فکر می کردم که اگر کسی با نمره زیر 12 این درسارو پاس کرده، حتما باید بعنوان جبرانی دوباره اینارو اخذ کنه اما از مسئول آموزشمون که پرسیدم گفت نمره مطرح نیست، کافیه که فقط این درسارو تو دوره کاردانی پاس کرده باشید تا دوباره نیازی به گرفتن مجدد این درسها بعنوان درس جبرانی نداشته باشید. آزاد با علمی کاربردی فرق داره.. یعنی علمی کاربردی کلا سوای تمام دانشگاه های دنیا هست اینقدر باحاله :n02:

paranoid_android
28-09-2014, 00:13

چه درسی هست؟ متاسفانه ظاهرا دانشگاه ها می خوان بخاطر یه قرون دوزار از این درسای جبرانی و معادلسازی و این قضایا سوء استفاده کنن! البته اگر این درس جدید بعنوان درس اصلی و تخصصی باشه چاره ای ندارید، دوباره باید پاس کنید! مثلا من آمار و احتمال رو قبلا با نمره 17 پاس کرده بودم و توی کارشناسی هم چون جزو دروس اصلی بود مجبورم کردن که دوباره اخذ کنم! چاره ای نیست متاسفانه.

pouyasony
28-09-2014, 00:28
چه درسی هست؟ متاسفانه ظاهرا دانشگاه ها می خوان بخاطر یه قرون دوزار از این درسای جبرانی و معادلسازی و این قضایا سوء استفاده کنن! البته اگر این درس جدید بعنوان درس اصلی و تخصصی باشه چاره ای ندارید، دوباره باید پاس کنید! مثلا من آمار و احتمال رو قبلا با نمره 17 پاس کرده بودم و توی کارشناسی هم چون جزو دروس اصلی بود مجبورم کردن که دوباره اخذ کنم! چاره ای نیست متاسفانه.

من رشتم حسابداريه و اين درس اسمش حسابداري خدماتي وبازرگانيه كه خيلي هم راحته درسش همون اصول حسابداريه 1 هستش
اخه ادم واقعا زورش مياد درسيو كه با بهترين نمره پاس كردي باز بياي تو كارشناسي بشيني سر كلاس واسه همون درس