PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

mojtaba2321
11-01-2014, 09:45
اره حتما ميپرسم از اموزش دانشگامون
يه سوال ديگه اينكه يكم پيچيدس واسم ثبتنام تو علمي كاربردي كه امروز اخرين مهلتشه.به طور مثال رشته نرم افزار كامپيوتر علمي كاربردي با رشته مهندسي تكنولوژي نرم افزار غير انتفاعي برابر و يكيه همون كتابا و واحداس و مدركشون يكيه؟
يكم پيچيدس دفترچه علمي كاربردي اگه بخوام اون نرم افزاري كه تو غير انتفاعي درس داده ميشه تو علمي كاربردي بزنم بايد كامپيوتر بزنم تو علمي كاربردي يا نرم افزار كامپيوتر بزنم؟ يا كامپيوتر-نرم افزار كامپيوتر يا نرم افزار سيستم اين چه جورياس بعد هركدوم از اينايي كه گفتم يه كد دارن اين كدا واسه چيه؟ادم گيج ميشه

علمی کاربردی دیگه نرم افزار نداره، اسم جدیدش شده مهندسی فناوری اطلاعات که خودش به گرایش های مختلفی مث it ، ict و شبکه و برنامه نویسی وب و طراحی وب و چند تای دیگه تقسیم میشه.
به نظرم شما هنوز دفترچه علمی کاربردی رو هم ندیدین، اول دفترچه رو بگیرید بعد ببینید علاقه تون به کدومشه بعد ثبت نام کنید.

parspro
12-01-2014, 06:22
سلام
دوستان کاردانی که چند روز پیش ثبت نام کردیم چه زمانی اسامی را اطلاع میدهند و کلا از چه زمانی باید بریم کلاس
ممنون

water_lily_2012
14-01-2014, 11:58
سلام
شهریه ارشد
مهندسی فناوری اطلاعات علمی کاربردی هر ترم چقدر میشه؟؟
داخل دفترچه نبود.
parspro
15-01-2014, 23:43
سلام
دوستان کاردانی که چند روز پیش ثبت نام کردیم چه زمانی اسامی را اطلاع میدهند و کلا از چه زمانی باید بریم کلاس
ممنون

دوستان کسی نمیدونه ؟

mojtaba2321
16-01-2014, 00:25
دوستان کسی نمیدونه ؟

از اواسط یا اواخر بهمن.

hossein019940
20-01-2014, 22:50
سلام
دوستان یه سوال ببینید من دیپلمم شهریور آماده میشه حالا چنتا سوال داشتم:
1-موقع ثبتنام علمی کاربردی از چه تاریخی هست؟میشه معدل داخل سایت رو حدودی زد ؟چون مدرک آماده نیست///
2-میشه تو کنکور فنی و حرفه ای شرکت کرد بعدش یعنی ترم بهمن ورودی برای علمی کاربردی برم؟یعنی از اون دانشگاهی که کنکور دادم رفتم داخلش موقع بهمن بیرون بیام مشکلی ایجاد نمیکنه؟
3-موقع ثبتنام کنکور فنی و حرفه ای معدل باید دقیق باشه؟وقتی که قبول شدیم مدارک رو کی باید ببریم؟
موقع ثبتنام کنکور فنی کی هست؟

sansa
20-01-2014, 23:12
سلام
1-موقع ثبتنام علمی کاربردی از چه تاریخی هست؟میشه معدل داخل سایت رو حدودی زد ؟چون مدرک آماده نیست///
2-میشه تو کنکور فنی و حرفه ای شرکت کرد بعدش یعنی ترم بهمن ورودی برای علمی کاربردی برم؟یعنی از اون دانشگاهی که کنکور دادم رفتم داخلش موقع بهمن بیرون بیام مشکلی ایجاد نمیکنه؟
3-موقع ثبتنام کنکور فنی و حرفه ای معدل باید دقیق باشه؟وقتی که قبول شدیم مدارک رو کی باید ببریم؟

سلام
حسین جان . خوبی :n16:

1- معدل رو باید تخمینی بزنی ، یعنی اگه به طور قطع فکر میکنی معدلت مثلا 17.5 میشه باید یکم کمتر از اون به طور تخمینی معدل رو حدس بزنی جوری که از معدل واقعی حتی چند صدم بالاتر نره (چون سر ثبت نام خیلی اذیت میکنن به دلیل مغایرت معدل )

3 - میشه باید از دانشگاهی که ترم مهر رفتی( فنی و حرفه ای) اگر درس هایی رو پاس کردی و بهمن ماه میخوای بری علمی و کاربردی باید انصراف بدی و واحد هایی که ترم اول پاس کردی بری علمی کاربردی و تطبیق بدی تا دوباره واحدشو ندن بهتون پاس کنید . (شرط تطبیق هر درس نمره 14 به بالا )

3- اینم باید حدودی تخمین بزنی و بنویسی .

ثبت نامشو از سایت سنجش چک کن .

موفق باشی حسین جون :n12:

mojtaba2321
20-01-2014, 23:13
سلام

ثبت نام علمی کاربردی که تموم شد!
شما شهریور که مدرکتو گرفتی همون موقع هم ثبت نام علمی کاربردی شروع میشه میتونی ثبت نام کنی.

wayoo
21-01-2014, 12:21
نتیجه کاردانی اومد. تو سایت سنجش زده.
یه پرسش:من 1 کدرشته متمرکز قبول شدم یه نیمه متمرکز اگه تو مصاحبه نیمه متمرکز قبول نشم . متمرکز رو هم نمیتونم برم؟ چی کارکنم؟

mehde444
21-01-2014, 16:31
سلام
من اولین اولویتم قبول شده نیمه متمرکز هم چیزی نیومده حالا باید چکار کنم؟ مخصوصا اینکه یکی دو هفته دیگه مدرک دیپلم میا

hossein019940
21-01-2014, 17:00
ثبت نام علمی کاربردی که تموم شد!
شما شهریور که مدرکتو گرفتی همون موقع هم ثبت نام علمی کاربردی شروع میشه میتونی ثبت نام کنی.
شهریور از چه زمانی شروع میشه ثبتنامشون؟>
یعنی چقدر ثبتنامش طورل میکشه؟

سلام
حسین جان . خوبی :n16:

1- معدل رو باید تخمینی بزنی ، یعنی اگه به طور قطع فکر میکنی معدلت مثلا 17.5 میشه باید یکم کمتر از اون به طور تخمینی معدل رو حدس بزنی جوری که از معدل واقعی حتی چند صدم بالاتر نره (چون سر ثبت نام خیلی اذیت میکنن به دلیل مغایرت معدل )

3 - میشه باید از دانشگاهی که ترم مهر رفتی( فنی و حرفه ای) اگر درس هایی رو پاس کردی و بهمن ماه میخوای بری علمی و کاربردی باید انصراف بدی و واحد هایی که ترم اول پاس کردی بری علمی کاربردی و تطبیق بدی تا دوباره واحدشو ندن بهتون پاس کنید . (شرط تطبیق هر درس نمره 14 به بالا )

3- اینم باید حدودی تخمین بزنی و بنویسی .

ثبت نامشو از سایت سنجش چک کن .

موفق باشی حسین جون :n12:
سلام.تو چطوری؟
سال قبل که مثلا اردیبهشت ثبتنام کنکور فنی و حرفه ای شروع شده بود خوب هنوز امتحانات شروع نشده بود که بخوان معدل رو بدونن و ثبتش کنن.
بعد موقعی که مدارک رو باید ببری همون مهر میشه؟
یعنی هیچ راهی نداره یعنی از مدرسه نامه بگیریم یا تعهدی چیزی بدیم که مثلا 5 مهر مدرک رو میاریم؟توی علمی کاربردی منظورم بود
یعنی مثلا فرضا حدس میزنم معدلم 15 میشه باید تو سایت زیر 15 بزنم؟
یعنی معدل پایین تر از معدلی که تو سایت ثبت شده مشکلی پیش نمیاد ولی برعکسش مشکل داره؟

sansa
21-01-2014, 22:05
سال قبل که مثلا اردیبهشت ثبتنام کنکور فنی و حرفه ای شروع شده بود خوب هنوز امتحانات شروع نشده بود که بخوان معدل رو بدونن و ثبتش کنن.
بعد موقعی که مدارک رو باید ببری همون مهر میشه?
بله کلاس های ترم اول همیشه از 14 یا 15 مهر شروع میشه

یعنی هیچ راهی نداره یعنی از مدرسه نامه بگیریم یا تعهدی چیزی بدیم که مثلا 5 مهر مدرک رو میاریم؟
میشه باید از مدرسه نامه بیاری با مهر و امضا ، مشکلی یست ثبت نام میکنن .

یعنی مثلا فرضا حدس میزنم معدلم 15 میشه باید تو سایت زیر 15 بزنم؟
همیشه یکم پایین تر از معدل واقعی ، یادمه یه بنده خدایی رو به خاطر چند صدم موقع ثبت نام اشکشو دراوردن .

یعنی معدل پایین تر از معدلی که تو سایت ثبت شده مشکلی پیش نمیاد ولی برعکسش مشکل داره؟
پایین تر باشه مشکلی نداره اما اگر بالاتر باشه ، ممکنه همونطور که گفتم موقع ثبت نام اذیت کنن که به ریسکش نمیرزه .

موفق باشی
:n16:

parspro
22-01-2014, 13:07
سلام
لطفا بگید کسی که دوره کاردانی بهمن ثبت نام کردند و پذیرفته شده اند کلاس های درس از چه تاریخی معمولا شروع میشوند
و معمولا شهره چقدر میگیرند و آیا باید نقد بدهیم یا اقساط و اقساطش چطوری است ؟
ممنون
خاحافظ

mehde444
22-01-2014, 15:43
همونطور که دوستمون گفتن بعد از این برای ادامه ثب نام باید حضوری بریم دانشگاه؟ چه مدارکی میخواد؟ از چه تاریخی تا کی باید این کارو انجام بدیم؟

m-530
26-01-2014, 02:36
.............

paranoid_android
28-01-2014, 17:02
نتایج کارشناسی ناپیوسته ترم بهمن اعلام شد. لطفا به سایت سازمان سنچش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

svb93
31-01-2014, 11:51
سلام دوستان
اگر کسی بخواد از یک مرکز علمی کاربردی به یک مرکز دیگر علمی کاربردی در همان شهر انتقالی بگیره
شرایطش چطور هست ؟؟

دلیل انتقال هم
دانشگاه مبدا هیچگونه امکاناتی نظیر سلف سرویس + بدون تجهیزات کارگاهی و بدون آزمایشگاه می باشد

فکر کنم دانشگاه مبدا هم به خاطر شهریه موافقت نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید

mojtaba2321
31-01-2014, 16:38
سلام دوستان
اگر کسی بخواد از یک مرکز علمی کاربردی به یک مرکز دیگر علمی کاربردی در همان شهر انتقالی بگیره
شرایطش چطور هست ؟؟

دلیل انتقال هم
دانشگاه مبدا هیچگونه امکاناتی نظیر سلف سرویس + بدون تجهیزات کارگاهی و بدون آزمایشگاه می باشد

فکر کنم دانشگاه مبدا هم به خاطر شهریه موافقت نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید
همچین چیزیو اصلا قبول نمیکنن
انتقالی رو در شرایط خیلی خیلی خیلی خیلی خاص قبول میکنن.

svb93
01-02-2014, 01:05
پس به نظر شما کلا بیخیال انتقالی بشم ؟؟!

mojtaba2321
01-02-2014, 08:10
پس به نظر شما کلا بیخیال انتقالی بشم ؟؟!

شما درسا رو بالای 14 پاس کنید.
سری دیگه ثبت نام کنید انتخاب اول رو فقط بزنید جایی که دوست دارید.
بعد برید دانشگاهی که قبول شدید بگید من قبلا جایی بودم درسامم بالای 14 هست میخوام تطبیق بدم.
اگه درسایی که میخواد ارائه داده باشن میشه.
از دانشگاه اولی هم انصراف میدین.

svb93
01-02-2014, 11:55
یعنی اینطوری میشه که من برای مهر 93 ثبت نام کنم و اگه قبول شدم از اینجا انصراف بدم برم اونجا ؟؟

من فکر می کردم اول باید انصراف بدم تا دوباره بتونم ثبت نام کنم

hamid_diablo
02-02-2014, 11:09
سلام دوستان

من کارشناسیم تموم شده.میخواستم برای ارشد بیام علمی کاربردی.البته خدمت نرفتم.میتونم حین خدمت برای ارشد هم شرکت کنم؟ ا اینکه باید پایان خدمت داشته باشم؟

و یه سوال دیگه هم اینکه حضور در کلاسها اجباریه؟آخه تو پیام نور حضور در کلاس اجباری نبود و مشکلی هم پیش نمی اومد!!!

و سوم اینکه من مهندسی نرم افزار دارم.میتونم برای ارشد تو یه رشته دیگه انتخاب کنم.مثلا جامعه شناسی؟؟؟

hossein019940
02-02-2014, 11:30
سلام دوستان

من کارشناسیم تموم شده.میخواستم برای ارشد بیام علمی کاربردی.البته خدمت نرفتم.میتونم حین خدمت برای ارشد هم شرکت کنم؟ ا اینکه باید پایان خدمت داشته باشم؟

و یه سوال دیگه هم اینکه حضور در کلاسها اجباریه؟آخه تو پیام نور حضور در کلاس اجباری نبود و مشکلی هم پیش نمی اومد!!!

و سوم اینکه من مهندسی نرم افزار دارم.میتونم برای ارشد تو یه رشته دیگه انتخاب کنم.مثلا جامعه شناسی؟؟؟
معافیت دانشجویی برای هر مقطعی داره.فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.آره میتونی یه رشته دیگه به جز رشته خودت انتخاب کنی.آره تو دوره خدمت کنکور رو میدی قبول که شدی از دانشگاه نامه میبری به یگان هماهنگ میکنین و میرین دانشگاه.

hamid_diablo
02-02-2014, 14:48
ممنونم بابت جوابتون.میخواستم بدونم میتونم هم خدمت کنم هم درس بخونم؟

نیمخوام اینطوری باشه که خدمت نرم و درس بخونم و بعد از اتمام درسم برم خدمت.میخوام 2تاشو با هم انجام بدم!!

hossein019940
02-02-2014, 15:54

نیمخوام اینطوری باشه که خدمت نرم و درس بخونم و بعد از اتمام درسم برم خدمت.میخوام 2تاشو با هم انجام بدم!!
فکر نکنم شدنی باشه

paranoid_android
02-02-2014, 18:02

اون دو تا علامت تعجبی که خودتون گذاشتید یعنی اینکه خودتون هم می دونید که نمیشه، پس چرا می پرسید:n02:
خوش بینانه ترین حالتش اینه که خدمت شما بصورت تایم اداریه یعنی از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر و هیچ تضمینی وجود نداره که تمام کلاس های شما بعد از ظهر تشکیل بشه.. نه میتونید خدمت کنید و نه اینکه درس بخونید، در ضمن دانشگاه چنین اجازه ای بهتون نمیده.
تنها سیستم دانشگاه پیام نور ممکنه عملی بشه، اونم بشرطی که فکر کلاس رفتن رو از سرتون بیرون کنید و موافقت فرمانده یگانتون رو هم جلب کنید که یه وقتایی بهتون اجازه بده که فقط برید سر در دانشگاه رو زیارت کنید:n26:

hesam68
05-02-2014, 05:56
سلام دوستان
می خواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی پودمانی رشته ی فیلمسازی توی تهران چند تا دانشگاه دانشجو می گیرن و چه گرایشی از فیلمسازی و ارائه میدن و تو این رشته چه درسایی هست و و ثبتانمش واسه مهر 93 حدودا کی شروع میشه؟؟
شرمنده یکم سوالم طولانی شد
ممنونتون میشم کامل همه ی سوالامو جواب بدین و راهنماییم کنین
منتظر راهنماییتون هستم....

+ f.a.r.i
05-02-2014, 10:04
سلاماگه ترم 4 درس ها و واحد ها همه پاس بشن . و فقط 2 واحد درس نظری بمونه . ایا :1- با معرفی به استاد گرفتن اون درس دو واحدی نظری خودش یک ترم حساب میشه ؟

m-530
05-02-2014, 14:24
سلام

دوستان چرا در سامانه سجاد نمیشه کسی که مثلا معدل ترم قبلش 17 به بالا شده 24 واحد برداره ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اجازه برداشتن بیش از 20 واحد رو نمیده ... من درسام مونده نمیخوام برم ترم 6 :n03::n03::n03::n03:

m-530
05-02-2014, 14:31
سلام
عزیزان من ترم اخرم . 24 واحدم مونده .

حال ترم اخر گفتن طبق قانون میشه 24 واحد برداشت . اما سامانه سجاد اجازه انتخاب بیش از 20 واحد رو نمیده چی کار کنم ؟

mojtaba2321
05-02-2014, 15:18
سلام دوستان
می خواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی مقطع کارشناسی پودمانی رشته ی فیلمسازی توی تهران چند تا دانشگاه دانشجو می گیرن و چه گرایشی از فیلمسازی و ارائه میدن و تو این رشته چه درسایی هست و و ثبتانمش واسه مهر 93 حدودا کی شروع میشه؟؟
شرمنده یکم سوالم طولانی شد
ممنونتون میشم کامل همه ی سوالامو جواب بدین و راهنماییم کنین
منتظر راهنماییتون هستم....
سلام
ثبت نام برای مهر سال دیگه یک ماه قبلش شروع میشه تقریبا.
تا وقتی دفترچه نیاد هیچی معلوم نیست. اما میتونید دفترچه مهر و بهمن امسالشو برای آشنایی بیشتر بخونید.

farshidshd
05-02-2014, 18:54
سلام

حال ترم اخر گفتن طبق قانون میشه 24 واحد برداشت . اما سامانه سجاد اجازه انتخاب بیش از 20 واحد رو نمیده چی کار کنم ؟

حضورا مراجعه کنید به آموزش دانشگاه

hesam68
05-02-2014, 22:45
ممنون حجت جان
لطفا لینک دانلود دفترچه ی بهمن امسال و واسم بزار
خودمگشتم پیدا نکردم

mojtaba2321
05-02-2014, 23:12
دفترچه مهر و بهمن توی سایت سنجش قسمت علمی کاربردی هست.

Iranian boy10
06-02-2014, 13:37
سلام

بله آموزش باید اون 4 واحد رو اضافه کنه. حالا خوبه واسه شما اینترنتییه انتخاب واحدتون ما مثل سبد کالا میریم تو صف وایمیستیم !
خیلی پیگیرم نباشید ظرفیت کلاسای علمی کاربردی هیچوقت پر نمیشه ! یعنی از آزادم آزادتره. ولی استادهای خیلی خوبی به علمی کاربردی میدن همه چی بلدن:n02:

m-530
06-02-2014, 19:16
بله آموزش باید اون 4 واحد رو اضافه کنه. حالا خوبه واسه شما اینترنتییه انتخاب واحدتون ما مثل سبد کالا میریم تو صف وایمیستیم !
خیلی پیگیرم نباشید ظرفیت کلاسای علمی کاربردی هیچوقت پر نمیشه ! یعنی از آزادم آزادتره. ولی استادهای خیلی خوبی به علمی کاربردی میدن همه چی بلدن:n02:

تیکه سوزنده ای بود :دی

نه بابا استاداش ترم شروع شده هنوز نمره های ترم قبل رو وارد سایت نکردن .

ممنون از راهنمایی تون.:n16:

Iranian boy10
06-02-2014, 19:46
تیکه سوزنده ای بود :دی

نه بابا استاداش ترم شروع شده هنوز نمره های ترم قبل رو وارد سایت نکردن .

ممنون از راهنمایی تون.:n16:

از بعضییا انقد تیکه خوردیم که ...
مثلا میگن علمی کاربردی چییه ؟ آهان همو زیرزمینه سر خیابون؟
واقعا خیلی سوختیم که جزغاله شدیم.
آره ، واسه ما هم همینطورییه ! یکی شبش نمرهرو میزنه (کیلویی) ، یکی یه ماه بعد میزنه ، یکی اصلا نمیزنه میگه آموزش بزنه ، یکی کلا نمیزنه که میگن دوباره از اول همون درسو باید بخونی :n02: (شوخی!) :n21:
آقا از من نصیحت خودتون رو آلوده علمیکاربردی نکنید.
یاعلی:n16:

paranoid_android
06-02-2014, 21:32
از بعضییا انقد تیکه خوردیم که ...
مثلا میگن علمی کاربردی چییه ؟ آهان همو زیرزمینه سر خیابون؟
واقعا خیلی سوختیم که جزغاله شدیم.
آره ، واسه ما هم همینطورییه ! یکی شبش نمرهرو میزنه (کیلویی) ، یکی یه ماه بعد میزنه ، یکی اصلا نمیزنه میگه آموزش بزنه ، یکی کلا نمیزنه که میگن دوباره از اول همون درسو باید بخونی :n02: (شوخی!) :n21:
آقا از من نصیحت خودتون رو آلوده علمیکاربردی نکنید.
یاعلی:n16:

ولی به نظر من علمی کاربردی از دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی و پیام نور خیلی بهتره.. حداقل یه چیزی یاد میگیرید.. سرفصل دروس رشته های فنی علمی کاربردی که خیلی بهتر و کاربردی تر از درسال مزخرف تئوری مصوب وزارت علوم هست.

m-530
06-02-2014, 21:36
ولی به نظر من علمی کاربردی از دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی و پیام نور خیلی بهتره.. حداقل یه چیزی یاد میگیرید.. سرفصل دروس رشته های فنی علمی کاربردی که خیلی بهتر و کاربردی تر از درسال مزخرف تئوری مصوب وزارت علوم هست.

اینو موافقم . ازاد هی ادم میندازن تا دوباره پول بگیرن . اما علمی کاربردی :n02: هم اره .....

ای کاش میشد از دست اساتید هم شکایت کرد بابت نزدن نمره ......... رئیس علمی کاربردی مرکز ما هم که انگار نه انگار فقط اسمش رئیس هست ......

Iranian boy10
06-02-2014, 21:42

آقا مثل اینکه وضعیتت خیلی خوبه!الحمدلله!
الان کدوم دانشگاه باسرفصل میره جلو که علمی کاربردی بره!
فقط تنها چیزی که ا سرفصل بیرون میاد تعداد واحد و نام درس هست! حداقل تو علمیکاربردی همین وضعه! البته شاید شاید استثنا داشته باشه!
یاعلی،تمام

Sent from my ME173X using Tapatalk

paranoid_android
07-02-2014, 00:03
آقا مثل اینکه وضعیتت خیلی خوبه!الحمدلله!
الان کدوم دانشگاه باسرفصل میره جلو که علمی کاربردی بره!
فقط تنها چیزی که ا سرفصل بیرون میاد تعداد واحد و نام درس هست! حداقل تو علمیکاربردی همین وضعه! البته شاید شاید استثنا داشته باشه!
یاعلی،تمام

مهندسی شبکه... علمی کاربردی مخابرات تبریز

من از مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز انصراف دادم و اومدم اینجا... از اینکه انصراف دادم راضیم..

Hossein_128
08-02-2014, 11:59
سلام

دوستان شهریه هر ترم کاردانی حدوداً چقدره؟؟ (رشته هایی مثل کشاورزی)

یه سوال دیگه

کلاسها صبح ها برگزار میشه یا بعد از ظهرها؟؟

parspro
09-02-2014, 07:40
سلام
خواهشا فری راهنمائی کنید
ترم کاردانی بهمن کسانیکه تازه ثبت نام کردند حالا یک سری واحد درس گذاشتن در سایت که باید انتخاب کنیم میخواهم بدانم حداقل چند واحد باید انتخاب کنیم و حداکثر چندواحد انتخاب کنیم و بعد از انتخب میتونیم حذف کنیم درس را ؟
راستی میشود اقساط پرداخت کرد

mojtaba2321
09-02-2014, 09:09
سلام
خواهشا فری راهنمائی کنید
ترم کاردانی بهمن کسانیکه تازه ثبت نام کردند حالا یک سری واحد درس گذاشتن در سایت که باید انتخاب کنیم میخواهم بدانم حداقل چند واحد باید انتخاب کنیم و حداکثر چندواحد انتخاب کنیم و بعد از انتخب میتونیم حذف کنیم درس را ؟
راستی میشود اقساط پرداخت کرد

سلام
این سوالی که میپرسید هر دانشگاه با دانشگاه دیگه فرق میکنه و یه چیز ثابتی نیست.
زنگ بزنید از دانشگاهتون بپرسید.

mojtaba2321
09-02-2014, 09:10
سلام

دوستان شهریه هر ترم کاردانی حدوداً چقدره؟؟ (رشته هایی مثل کشاورزی)

یه سوال دیگه

کلاسها صبح ها برگزار میشه یا بعد از ظهرها؟؟
شهریه رو توی دفترچه زده.
زمان کلاس ها هم بستگی به دانشگاهتون داره یه دانشگاه صبح میزاره یه دانشگاه بعدازظهر.

parspro
09-02-2014, 23:53
سلام
ممنون
فقط سوالی دیگر هر ترم 6 ماه است یا کمتره ؟ چون که مثلا نوشته زمان امتحانات ماه 4 سال 93 است خوب هنوز هم که کلاس ها شروع نشده است پس کل ترم میشود 4 ماه ؟

و سوال بعدی مثلا این ترم که تمام بشود حدودا چند وقت بعدش ترم بعد شروع میشود یعنی چقذر فاصله بین هر ترم است

یا مثلا درسها را زده 33 ساعت یعنی کلش همینقدره ؟

و یک چیز دیگر مثلا کسی رشته برق را انتخاب کرده اما در درسها هیچی از کلاس برق اسم نبرده و مثلا نوشته انگلیسی - فارسی و یا ریاضی و دیگر درسها اما پس خود کلاس برق چی ؟ میشود کسی توضیحی دهد
ممنون

خداحافظ

mojtaba2321
10-02-2014, 00:58
سلام
ممنون
فقط سوالی دیگر هر ترم 6 ماه است یا کمتره ؟ چون که مثلا نوشته زمان امتحانات ماه 4 سال 93 است خوب هنوز هم که کلاس ها شروع نشده است پس کل ترم میشود 4 ماه ؟

و سوال بعدی مثلا این ترم که تمام بشود حدودا چند وقت بعدش ترم بعد شروع میشود یعنی چقذر فاصله بین هر ترم است

یا مثلا درسها را زده 33 ساعت یعنی کلش همینقدره ؟

و یک چیز دیگر مثلا کسی رشته برق را انتخاب کرده اما در درسها هیچی از کلاس برق اسم نبرده و مثلا نوشته انگلیسی - فارسی و یا ریاضی و دیگر درسها اما پس خود کلاس برق چی ؟ میشود کسی توضیحی دهد
ممنون

خداحافظ
ترم اول از مهر تا دی هست
ترم دوم از بهمن تا خرداد هست
فاصله بین ترم خیلی کمه در حد یکی دو هفته
در مورد رشته برق اطلاعی ندارم.

victor021
11-02-2014, 08:07
دوستان میخوام ببینم وضعیت مشروطی تو علمی کاربردی چجوریه؟ (کاردانی)
یعنی چند ترم مشروط بشی اخراج میکنن و اینکه مشروط شدن متوالی یا غیر متوالی تفاوتی با هم دارن؟
ترم اولم بود نخوندم مشروط شدم و میخوام بدونم چجوری میشه حالا.

alivw71
12-02-2014, 17:49
سلام به دوستان

دفترچه کاردای و یا کارشناسی علمی کاربردی کی میاد دوباره؟ برای من بسیار مهمه که کی شروع میکنن.
با تشکر از دوستان

mojtaba2321
12-02-2014, 18:49
سلام به دوستان

دفترچه کاردای و یا کارشناسی علمی کاربردی کی میاد دوباره؟ برای من بسیار مهمه که کی شروع میکنن.
با تشکر از دوستان
شهریور 93 .

Iranian boy10
13-02-2014, 00:05
سلام
معرفی به استاد در علمی کاربردی وجود داره؟ چند درس معرفی به استاد میدن؟ کسایی که ترم آخرن و و غیر از درسی که میخوان معرفی به استاد بگیرن درس دیگری هم دارن مشکلی پیش مییاد؟
معرفی به استاد امتحانش آخر ترمه مثل درسهای دیگه یا هر موقع که بخواد امتحان میگیرن؟
ممنون میشم اگر به همه سوالام جواب بدید!

mojtaba2321
13-02-2014, 02:11
سلام
معرفی به استاد در علمی کاربردی وجود داره؟ چند درس معرفی به استاد میدن؟ کسایی که ترم آخرن و و غیر از درسی که میخوان معرفی به استاد بگیرن درس دیگری هم دارن مشکلی پیش مییاد؟
معرفی به استاد امتحانش آخر ترمه مثل درسهای دیگه یا هر موقع که بخواد امتحان میگیرن؟

معرفی با استاد رو بعد از ترم آخر بهتون میدن به شرطی که درسش واحد عملی نداشته باشه
هر وقت استاد دلش بخواد امتحان میگیره و نمره میده!

ahriman323
13-02-2014, 02:25
سلام

قبلا یک درس بوده الان حداکثر 2درس

Iranian boy10
13-02-2014, 10:16
معرفی با استاد رو بعد از ترم آخر بهتون میدن به شرطی که درسش واحد عملی نداشته باشه
هر وقت استاد دلش بخواد امتحان میگیره و نمره میده!

سلام'
یکی اگر ۲۴واحدش مونده و ترم آخره ولی ۱درس ۲واحدی ارائه نمیشه و هیچ جایی هم ارائه نمیشه برای اینکه زود تموم کنه باس چیکار کنه؟ همزمان با ترم آخر معرفی به استاد نمیدن ؟!
باتشکر

mojtaba2321
13-02-2014, 11:05
سلام'
یکی اگر ۲۴واحدش مونده و ترم آخره ولی ۱درس ۲واحدی ارائه نمیشه و هیچ جایی هم ارائه نمیشه برای اینکه زود تموم کنه باس چیکار کنه؟ همزمان با ترم آخر معرفی به استاد نمیدن ؟!
باتشکر

نه فقط وقتی میدن که ترمتون تموم شده باشه.

Iranian boy10
15-02-2014, 13:41
نه فقط وقتی میدن که ترمتون تموم شده باشه.

سلام
یک سوال خیلی مهم :
یکی از رفیقام علمی کاربردی میخونه،۲۴ واحدش مونده ترم آخره، یک درس ۲ واحدیش ارائه نمیشه سوالش اینه که ۲۲ واحد میتونه برداره فعلا؟ و اون ۲ واحد باقیمانده رو بعد ترم معرفی به استاد برداره؟
منظورم اینه که بخاطر ارائه نشدن این ۲ واحد توسط مرکز،میتونه این ترم ۲۲ واحد برداره؟
باتشکر'

farshidshd
15-02-2014, 13:58
سلام
یک سوال خیلی مهم :
یکی از رفیقام علمی کاربردی میخونه،۲۴ واحدش مونده ترم آخره، یک درس ۲ واحدیش ارائه نمیشه سوالش اینه که ۲۲ واحد میتونه برداره فعلا؟ و اون ۲ واحد باقیمانده رو بعد ترم معرفی به استاد برداره؟
منظورم اینه که بخاطر ارائه نشدن این ۲ واحد توسط مرکز،میتونه این ترم ۲۲ واحد برداره؟
باتشکر'

22 واحد می تونه برداره ، اون 2 واحد رو میتونه دانشگاه دیگه به صورت مهمان برداره یا ترم بعد در دانشگاه خودش معرفی به استاد برداره

internet2222
15-02-2014, 18:19
ببخشید دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 93 آزمون داره و اگه اره کی برگزار می شه؟؟
دنبال ترمی هستم نه پودمانی.ممنون

mojtaba2321
15-02-2014, 18:47
ببخشید دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 93 آزمون داره و اگه اره کی برگزار می شه؟؟
دنبال ترمی هستم نه پودمانی.ممنون

بدون آزمون هست
ثبت نامش شهریور 93 انجام میشه برای دوره ترمی ، دیگه پودمانی نیست.

internet2222
15-02-2014, 21:33
بدون آزمون هست
ثبت نامش شهریور 93 انجام میشه برای دوره ترمی ، دیگه پودمانی نیست.

یعنی بدون ازمون هست ولی ترمیه؟؟؟
واقعا دست شما درد نکنه که جواب دادید

ahriman323
15-02-2014, 22:05

بله بدون آزمون و ترمی
پودمانی دیگه وجود نداره

mojtaba2321
15-02-2014, 23:02
آره
دانشگاه آزاد هم بدون کنکوره و تا آخر بهمن ثبت نام داره.

Gamersland
17-02-2014, 00:31
دوستان یه مشکل فوری دارم خواهشا جوابم رو یه نفر که اطلاع داره سریع بده واقعا ممنون میشم.

ببینید من بهمن 90 وارد رشته معماری پودمانی علمی کاربردی شدم و تا الان هم هر ترم داشتم یه پودمان می گرفتم و پاس می کردم و معدلم هر ترم بالای 17 بوده. رشته من 6 پودمانه و هر پودمان باید به ترتیب خودش برداشته بشه. الان من پودمان چهارم رو تموم کردم و ترم پنجم که همین الان باشه میرم پودمان پنجم، اینم بگم که کلا 19 واحد بیشتر نمونده که بخوام پاس کنم! حالا میخواستم بدونم آیا میشه این دو پودمان آخر رو با هم بگیرم که این ترم دیگه درسم تموم بشه بره پی کارش و دیگه نخوام 9 واحد رو تو دو ترم بخونم کلی وقتم هدر بره! آیا بنظرتون با توجه به شرایطم این کار ممکن هست؟ در کل الان بنظرتون من چیکار می تونم انجام بدم که بتونم یه ترمه درسم رو تموم کنم بره پی کارش؟ آیا اصلا میشه؟

mojtaba2321
17-02-2014, 11:19
دوستان یه مشکل فوری دارم خواهشا جوابم رو یه نفر که اطلاع داره سریع بده واقعا ممنون میشم.

ببینید من بهمن 90 وارد رشته معماری پودمانی علمی کاربردی شدم و تا الان هم هر ترم داشتم یه پودمان می گرفتم و پاس می کردم و معدلم هر ترم بالای 17 بوده. رشته من 6 پودمانه و هر پودمان باید به ترتیب خودش برداشته بشه. الان من پودمان چهارم رو تموم کردم و ترم پنجم که همین الان باشه میرم پودمان پنجم، اینم بگم که کلا 19 واحد بیشتر نمونده که بخوام پاس کنم! حالا میخواستم بدونم آیا میشه این دو پودمان آخر رو با هم بگیرم که این ترم دیگه درسم تموم بشه بره پی کارش و دیگه نخوام 9 واحد رو تو دو ترم بخونم کلی وقتم هدر بره! آیا بنظرتون با توجه به شرایطم این کار ممکن هست؟ در کل الان بنظرتون من چیکار می تونم انجام بدم که بتونم یه ترمه درسم رو تموم کنم بره پی کارش؟ آیا اصلا میشه؟
نه نمیشه دو پودمان رو با هم برداشت.

princeofpersia_7
17-02-2014, 16:06
سلام

معمولا صفحه اول همچین تاپیک‌هایی اطلاعات و لینک‌های زیادی میذارن تا آموزش بدن و یک سری سوالات اولیه و ساده رو هم توضیح بدن تا دیگه برای افراد مبتدی مثل من سوالات و مشکل اضافه‌ای پیش نیاد. ولی متاسفانه تو این تاپیک که اینجور نبود.من هم البته 20-30 صفحه از تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالاتمو پیدا بکنم. من خیلی ساده میخوام بگم که اگر امکانش هست به صورت خنگ آموز توضیح بدید که این دانشگاه برای چه کسانی هست و شرایطش چطور هست و سوالاتی از این دست...

چون هر چه قدر هم تو اینترنت و سایت‌های مختلف جستجو کردم متاسفانه فقط گیج تر شدم.دفترچه آزمون 92 رو هم دانلود کردم و خوندم ولی بدترم شد.ممنون میشم که این لطف رو بکنید و حداقل اگر حوصله اش رو ندارید چندتا لینک مناسب در این مورد تو تاپیک قرار بدید.

شاد و موفق باشید :n16:

mojtaba2321
17-02-2014, 18:27
سلام

معمولا صفحه اول همچین تاپیک‌هایی اطلاعات و لینک‌های زیادی میذارن تا آموزش بدن و یک سری سوالات اولیه و ساده رو هم توضیح بدن تا دیگه برای افراد مبتدی مثل من سوالات و مشکل اضافه‌ای پیش نیاد. ولی متاسفانه تو این تاپیک که اینجور نبود.من هم البته 20-30 صفحه از تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالاتمو پیدا بکنم. من خیلی ساده میخوام بگم که اگر امکانش هست به صورت خنگ آموز توضیح بدید که این دانشگاه برای چه کسانی هست و شرایطش چطور هست و سوالاتی از این دست...

چون هر چه قدر هم تو اینترنت و سایت‌های مختلف جستجو کردم متاسفانه فقط گیج تر شدم.دفترچه آزمون 92 رو هم دانلود کردم و خوندم ولی بدترم شد.ممنون میشم که این لطف رو بکنید و حداقل اگر حوصله اش رو ندارید چندتا لینک مناسب در این مورد تو تاپیک قرار بدید.

شاد و موفق باشید :n16:
سلام دوست عزیز
اولین صفحه در این تاپیک مربوط به 8 سال پیش هست و از اون موقع تا الان قوانین این دانشگاه به شدت تغییر کردن
شما باید چند صفحه آخر تاپیکو میخوندید تا جواب سوالاتونو میگرفتید.

پذیرش کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هر سال 2 بار، برای ترم مهر و بهمن بدون آزمون هست.
با هر دیپلمی میتونید توی هر رشته ای دوست داشته باشید شرکت کنید، ملاک قبولی معدل دیپلمتون هست .

parspro
22-02-2014, 00:03
سلام
دوستان در قسمت نوع درس چندین درس نوشته اما میخواهم بدونم فرقشون در چی است و برای اینکه بتوانیم در ترم بعدی شرکت کنیم کدامشون را باید قبول بشویم

جبرانی
عمومی
پایه
اصلی
اختصاصی

خوب حالا باید همه این درسها را قبول بشویم که بتونیم ترم بعدی برویم یا یکیشون از همه مهمتره ؟

و سوال دیگر برنامه اندروید برای موبایل است که بتونه بعضی از پاسخهای درسهای مثل ریاضی پیش و فیزیک پیش و شیمی عمومی را بدهد مثل ماشین حساب چون ریاضی پیش و فیزیک پیش و شیمی عمومی زیاد بلد نیستیم واسه همین خواستیم بعضی از پاسخها را ا اندرود در بیوریم

ممون
خداحافظ

parspro
22-02-2014, 23:12
لطفا :n01:

hesam68
24-02-2014, 03:05
سلام دوستان
می خواستم بدون ثبتنام کاردانی و کارشناسی واسه مهر 93 با هم میان یا جدا جدا؟؟؟؟؟؟
اگه نه کدوم زود تر میاد و کدوم دیر تر؟

یک سوال دیگه هم دارم
من الان فوق دیپلوم نرم افزار دارم و هم کارشناسی نرم افزار
میتونم با مدرک کاردانیم واسه رشته ی فیلمسازی جامع ثبتنام کنم؟
مشکلی نداره یک کارشناسی دیگه بگیرم؟؟

mojtaba2321
24-02-2014, 09:59
سلام دوستان
می خواستم بدون ثبتنام کاردانی و کارشناسی واسه مهر 93 با هم میان یا جدا جدا؟؟؟؟؟؟
اگه نه کدوم زود تر میاد و کدوم دیر تر؟

یک سوال دیگه هم دارم
من الان فوق دیپلوم نرم افزار دارم و هم کارشناسی نرم افزار
میتونم با مدرک کاردانیم واسه رشته ی فیلمسازی جامع ثبتنام کنم؟
مشکلی نداره یک کارشناسی دیگه بگیرم؟؟

جدا میاد، امسال کاردانی زودتر اومد.
آره میتونید.

princeofpersia_7
24-02-2014, 15:12
دوستان من در این مورد اطلاعی ندارم و میخواستم بپرسم که این دانشگاه همه دوره هاش ناپیوسته هست فقط؟ دوره‌های کارشناسی پیوسته هم داره یا خیر؟

mojtaba2321
24-02-2014, 17:40
دوستان من در این مورد اطلاعی ندارم و میخواستم بپرسم که این دانشگاه همه دوره هاش ناپیوسته هست فقط؟ دوره‌های کارشناسی پیوسته هم داره یا خیر؟

در دانشگاه علمی کاربردی، هیچ فرقی بین این دو نیست.

princeofpersia_7
24-02-2014, 20:52
در دانشگاه علمی کاربردی، هیچ فرقی بین این دو نیست.

من برای سربازی پرسیدم. چون در صورت انصراف باید فقط در دوره‌های پیوسته تحصیل کنم و برای ناپیوسته برام معافیت صادر نمیشه.برای همین خواستم بدونم دوره های پیوسته هم وجود دارن یا نه؟

Fusi0n
24-02-2014, 23:13
من لیست کل رشته های میخوام که همراه چارت درسی باشه برای علمی کاربردی
الان ثبت نام بعدی دانشگاه برای کی هست ؟

hamid_diablo
24-02-2014, 23:38
سلام دوستان

دانشگاه علمی کاربردی برای ارشد دوره مجازی داره؟

mojtaba2321
25-02-2014, 00:44
من لیست کل رشته های میخوام که همراه چارت درسی باشه برای علمی کاربردی
الان ثبت نام بعدی دانشگاه برای کی هست ؟

ثبت نام بعدی برای ترم مهر 93 هست و توی شهریور ثبت نام انجام میشه.
لیست دروس هم توی سایت خود دانشگاه هست.

mojtaba2321
25-02-2014, 00:44
سلام دوستان

دانشگاه علمی کاربردی برای ارشد دوره مجازی داره؟

سلام
هنوز چیزی به اسم مجازی توی دانشگاه علمی کاربردی نیومده
ارشدش هم فقط برای کارمندها هست.

Fusi0n
25-02-2014, 11:09
ثبت نام بعدی برای ترم مهر 93 هست و توی شهریور ثبت نام انجام میشه.
لیست دروس هم توی سایت خود دانشگاه هست.
من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم دقیقا لیست همه دروس که ارائه میدن رشته فنی ،انسانی ....
با چارت کامل درسی که چه درس دارن میخوام
راستی امتحانات علمی کاربردی شبیه پیام نور تستی؟

mojtaba2321
25-02-2014, 13:52
من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم دقیقا لیست همه دروس که ارائه میدن رشته فنی ،انسانی .... با چارت کامل درسی که چه درس دارن میخوام راستی امتحانات علمی کاربردی شبیه پیام نور تستی؟ چطور ندیدین؟ توی منوی بالای صفحه اصلی هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parspro
01-03-2014, 11:32
سلام
لطفا در مورد مشروطی و اخراج شدن توضیح دهید مثلا میگن اگر دو بار مشروط بشوی اخراج میشوی خوب منظور این است اگر در دو ترم پشت سر هم یک درس بخصوص را مشروط بشوی اخراجی میشوی ؟

خوب وقتی اخراج شدی تمام واحد هائی هم که گرفتی تا حالا حذف میشود یا خیر و میشود دوباره ثبت نام کنی و آیا شرایط خواصی داره ؟

و سوال دیگر اینکه این مشروطی و اخراجی فقط در درسهای اصلی و اختصاصی است و یا اگر در جبرانی و یا پیش نیاز و عمومی و پایه هم باشه تاثیر دارد ؟

ممنون

+ f.a.r.i
01-03-2014, 12:03
سلام
لطفا در مورد مشروطی و اخراج شدن توضیح دهید مثلا میگن اگر دو بار مشروط بشوی اخراج میشوی خوب منظور این است اگر در دو ترم پشت سر هم یک درس بخصوص را مشروط بشوی اخراجی میشوی ؟

دوبار مشروط بشه بخوای ادامه تحصیل بدی باید معدل مشروطی دومت بالای 10 باشه در غیر این صورت اخراجی

خوب وقتی اخراج شدی تمام واحد هائی هم که گرفتی تا حالا حذف میشود یا خیر و میشود دوباره ثبت نام کنی و آیا شرایط خواصی داره ؟

خدا نکنه :n02: بله دیگه ، کر کنم بشه با ثبت نام دوباره واحد های پاس شده رو تطبیق داد و دیگر ان ها را پاس نکرد

و سوال دیگر اینکه این مشروطی و اخراجی فقط در درسهای اصلی و اختصاصی است و یا اگر در جبرانی و یا پیش نیاز و عمومی و پایه هم باشه تاثیر دارد ؟

درسی پیشنیاز رو بیفتی همنیاز رو هم افتادی ....تاثیر داره

ممنون

جواب دادم .

parspro
03-03-2014, 11:24
آقا ممنون فقط یک سوال درسهائی که دادن اینطوری است
ریاضی پیش - جبرانی
زبان خارجی عمومی - عمومی
و یک درس - پایه
و یک درس - اصلی
و یک درس - اختصاصی

خوب در مورد درسهای جبرانی و عمومی و پایه

اگر کسی قبول نشود و مشروط شود مثلا دو ترم بعدش اخراجی دارد یا این درسها تاثیر گذار نیستند
ممنون
خداحافظ

mojtaba2321
03-03-2014, 12:42
آقا ممنون فقط یک سوال درسهائی که دادن اینطوری است
ریاضی پیش - جبرانی
زبان خارجی عمومی - عمومی
و یک درس - پایه
و یک درس - اصلی
و یک درس - اختصاصی

خوب در مورد درسهای جبرانی و عمومی و پایه

اگر کسی قبول نشود و مشروط شود مثلا دو ترم بعدش اخراجی دارد یا این درسها تاثیر گذار نیستند
ممنون
خداحافظ
دانشگاه علمی کاربردی کسی با افتادن درس مشروط و اخراج نمیشه
درسا انقدر آسون هستن که معمولا کسی نمیفته مگر که واقعا هیچی سر جلسه جواب نداده و استاد باهاش لج باشه
معمولا استادا با دانشجوها راه میان.
دیگه یه کاردانی زپرتی چیه که بخوان اخراج کنن کسیو.

parspro
03-03-2014, 13:26
ممنون از پاسخ شما
آخه بعضی از استاد ها گفته بودند که اگر مشروط بشوید بعد اخراج میکنند و بعضی دیگر از بچه ها هم همینو میگفتن واسه همین واسم سوال پیش آمده بود پس یعنی فقط قصدشون ترسوندن بود و اخراجی نداره درسته ؟ :n01:

hossein019940
03-03-2014, 17:04
منظور از پیوسته و ناپیوسته چی هست؟
تو کاردانی علمی کاربردی در رشته های کارودانش هم هستن؟
میشه موقع ثبتنام انتخاب کرد یا اینکه هر کدوم مهلت خاصی دارن؟

mojtaba2321
03-03-2014, 18:39
منظور از پیوسته و ناپیوسته چی هست؟
تو کاردانی علمی کاربردی در رشته های کارودانش هم هستن؟
میشه موقع ثبتنام انتخاب کرد یا اینکه هر کدوم مهلت خاصی دارن؟

ببین این پیوسته و ناپیوسته توی علمی کاربردی فقط یه اصطلاحه و اصلا مهم نیست
پیوسته برای بچه های هنرستانه که پیش دانشگاهی نمیرن
ناپیوسته برای بچه هایی هست که رشته دیپلمشون با رشته دانشگاهیشون یکی نیست و یا از بچه های دبیرستان هستن.
ثبت نام کاردانی فقط یک دفترچه هست و وقتی اومد مشخص میشه پیوسته هست یا ناپیوسته اما چون توی علمی کاربردی دانشجوها با همه جور دیپلمی قبول میشن این اصطلاح اصلا مهم نیست.

Iranian boy10
13-03-2014, 19:06
سلام کلاسهای این این ترم یعنی نیمسال دوم ۹۲-۹۳ تا کی برقراره؟ شنیدم بخاطر جام جهانی اردیبهشت تمومه ! کسی اطلاع داره؟!
باتشکر

migmig3000
13-03-2014, 19:17
آخرش نفهمیدم این 15 درصد حق نظارت دقیقا حق نظارت به چیه !!!

+ f.a.r.i
13-03-2014, 19:59
دوستان تو رو خدا یکی جواب بده

اگر یک درسی رو بیفتیم . ترم بعد پاس کنیم . نمره افتاده در معدل کل نهایی تاثیر داره ؟

اگر در ترم بعدی درس افتاده رو قبول شیم دیگه جایگزینش میشه ؟؟؟؟؟؟؟ دیگه تو معدل تاثیر نداره ؟

mojtaba2321
13-03-2014, 22:45
دوستان تو رو خدا یکی جواب بده

اگر یک درسی رو بیفتیم . ترم بعد پاس کنیم . نمره افتاده در معدل کل نهایی تاثیر داره ؟

اگر در ترم بعدی درس افتاده رو قبول شیم دیگه جایگزینش میشه ؟؟؟؟؟؟؟ دیگه تو معدل تاثیر نداره ؟

نمره افتاده در کارنامه ثبت نمیشه و هیچ تاثیری نداره.

Iranian boy10
15-03-2014, 21:06
سلام کلاسهای این این ترم یعنی نیمسال دوم ۹۲-۹۳ تا کی برقراره؟ شنیدم بخاطر جام جهانی اردیبهشت تمومه ! کسی اطلاع داره؟!
باتشکر

کسی مطلع نیست؟!!!

+ f.a.r.i
26-03-2014, 13:50
کسی مطلع نیست؟!!!

اولین بازی ایران 27 خرداد هست . در صورتی که معمولا امتحان در حالت عالی تیر ماه برگزار میشه . فکر کنم تا اردیبهشت بریم و خرداد ماه امتحانات شروع بشه . و تا 20 همه دانشگاه ها امتحانتشون رو تموم کرده باشند .

Fusi0n
27-03-2014, 11:51
سلام دوستان ببخشید ثبت نام جدید کی شروع میشه
من میخوام بیام برای فوق ثبت نام کنم ؟
فوق حد اقل چند سال میشه تموم کرد؟

mojtaba2321
27-03-2014, 12:40
سلام دوستان ببخشید ثبت نام جدید کی شروع میشه
من میخوام بیام برای فوق ثبت نام کنم ؟
فوق حد اقل چند سال میشه تموم کرد؟

کارشناسی ارشد علمی کاربردی فقط برای کارمندا هست
سال 92 فقط بهمن ثبت نام رو باز کردن.

mahyank750
30-03-2014, 16:11
سلام فوق دیپلم پودمانی دارم میتونم تو دانشگاههای سراسری یا آزاد ادامه بدم.

فرستاده شده از GT-I9100ِ من با Tapatalk

mojtaba2321
30-03-2014, 16:49

آره میتونید ادامه بدید.

alavi71
01-04-2014, 08:47

بله مشکلی نیست
شما میتونید کنکور کارشناسی سراسری هم در هر رشته ای که خواستید کنکور بدهید

elite82
01-04-2014, 23:49
باسلام آیا مدرک مهارت دانشگاه علمی کاربردی ارزشش با فوق دیپلم برابر؟؟

Fusi0n
02-04-2014, 23:20
کارشناسی ارشد علمی کاربردی فقط برای کارمندا هست
سال 92 فقط بهمن ثبت نام رو باز کردن.
برای فوق دیپلم میخوام ؟!
نظرتون چی دوستان یک راست برم لیسانس یاد فوق دیپلم
میخوام IT بخونم چطوری امتحاناتش سخت میگیرن علمی کاربردی یا راحت ؟
برای شغل میخوام ارتقا شغلی بگیرم مدرک نیاز دارم فوری
1 سال وقتم برای ورودی پیام نور رفت ما حسابی تو این تکمیل ظرفیت کردن موش ازمایشگاهی

پ.ن : راستی این رشته مربوط به انسانی علمی کاربردی، چرا رشته مدیریت دولتی یا بازرگانی نداره ؟

mojtaba2321
03-04-2014, 01:31
برای فوق دیپلم میخوام ؟!
نظرتون چی دوستان یک راست برم لیسانس یاد فوق دیپلم
میخوام IT بخونم چطوری امتحاناتش سخت میگیرن علمی کاربردی یا راحت ؟
برای شغل میخوام ارتقا شغلی بگیرم مدرک نیاز دارم فوری
1 سال وقتم برای ورودی پیام نور رفت ما حسابی تو این تکمیل ظرفیت کردن موش ازمایشگاهی

پ.ن : راستی این رشته مربوط به انسانی علمی کاربردی، چرا رشته مدیریت دولتی یا بازرگانی نداره ؟

وقتی میگن فوق منظورشون فوق لیسانس هستا...
علمی کاربردی باید اول کاردانی بگیرید بعد کارشناسی.
دانشگاه آزادم همینطوره.
اگه یه راست میخواید برید کارشناسی باید کنکور بدید.
الان غر انتفاعی و آزاد و علمی کاربردی هیچکدوم کنکور برای کاردانی و کاردانی به کارشناسی ندارن.

Fusi0n
03-04-2014, 20:08
وقتی میگن فوق منظورشون فوق لیسانس هستا...
علمی کاربردی باید اول کاردانی بگیرید بعد کارشناسی.
دانشگاه آزادم همینطوره.
اگه یه راست میخواید برید کارشناسی باید کنکور بدید.
الان غر انتفاعی و آزاد و علمی کاربردی هیچکدوم کنکور برای کاردانی و کاردانی به کارشناسی ندارن.
اره ببخشید باید میگفت اصلا کاردانی
خیلی وقت سوخت الان من باید ترم دوم بودم ،خدا بگم این پیام نور چی کارشون کنه
چه کنم دیگه ، باید وایسم ، تا اونجا که شنیدم میره برای مرداد یا شهریور ثبت نام جدید درست ؟ بدون ازمون کاردانی؟
فقط درس کلاس امتحان چطوری راحت میگیرن ؟

البته من برای کنکورامسال انسانی ثبت نام کردم ولی این درس پیش مونده 4 تا ... :n28:

mojtaba2321
04-04-2014, 10:05
اره ببخشید باید میگفت اصلا کاردانی
خیلی وقت سوخت الان من باید ترم دوم بودم ،خدا بگم این پیام نور چی کارشون کنه
چه کنم دیگه ، باید وایسم ، تا اونجا که شنیدم میره برای مرداد یا شهریور ثبت نام جدید درست ؟ بدون ازمون کاردانی؟
فقط درس کلاس امتحان چطوری راحت میگیرن ؟

البته من برای کنکورامسال انسانی ثبت نام کردم ولی این درس پیش مونده 4 تا ... :n28:
اره دیگه بدون آزمونه
دفترچش هم توی سایت سنجش پیگیر باشید شهریور میاد.
خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید پیش میره.

migmig3000
12-04-2014, 19:26
دوستان کسی هست که ترم قبل معدلش بالای 12 شده باشه ولی سامانه سجاد نذاشته باشه که این ترم بیشتر از 14 واحد انتخاب کنه ؟! :n28:

sansa
24-04-2014, 18:45
سلام
عزیزان درسی که یک واحد عملی و یک واحد نظری دارد مانند بانک اطلاعاتی را میشود در حذف اضطراری حذف کرد ؟

فکر نکنم مشکلی باشه اخه تو قوانین ذکر نشده که درس باید حتما نظری باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sansa
24-04-2014, 20:21
سلام
عزیزان درسی که یک واحد عملی و یک واحد نظری دارد مانند بانک اطلاعاتی را میشود در حذف اضطراری حذف کرد ؟

دوستان کسی نبود :n03:

sansa
25-04-2014, 10:13
سلام

عزیزان کسی نیست .......! خیلی ضروریه !

sansa
25-04-2014, 12:31
عزیزان کسی نیست .......! خیلی ضروریه !

اهالی p30world کسی نیست .....:n03:

ahriman323
25-04-2014, 13:49
سلام

سلام
فکر نکنم مشکلی داشته باشه، شما امتحان پایان ترم هم ندید حذف میشه خودش

sansa
25-04-2014, 14:07
سلام
فکر نکنم مشکلی داشته باشه، شما امتحان پایان ترم هم ندید حذف میشه خودش

اخه علمی و کاربردی این طور نیست اگه امتحان نرم 0 محسوب میشه .

mojtaba2321
25-04-2014, 19:05

درسته علمی کاربردی اگه امتحان رو نرید 0 بهتون میدن
بهترین کار اینه که از خود دانشگاهتون بپرسید.

migmig3000
26-04-2014, 10:31
از اون جا که مضخرف ترین دانشگاه علمی کاربردیه, توی انتخاب واحد مراقب باشید حتی اگه مشروط هم شدید زیر 14 واحد انتخاب نکنید وگرنه ترم بعد سامانه سجاد بهتون اجازه انتخاب بیشتر از 14 واحد نمیده حتی اگه معدل هم بالا باشه و یا به خاطر حذف پزشکی تعداد واحدها به زیر 14 رسیده باشه :n04:

Erfandotm
26-04-2014, 10:38
کسی مطلع نیست؟!!!

به ما گفتن تا 7خرداد کلاسا برقراره و از 17 خرداد امتحان ها شروع میشه

sansa
26-04-2014, 11:09
دوستان یک سوال : دروسی که در ترم قبل افتاده باشه و در ترم جدید گرفته شده باشه . ایا در معدل تم جدید تاثیر خواهد داشت ؟

mojtaba2321
26-04-2014, 15:08
دوستان یک سوال : دروسی که در ترم قبل افتاده باشه و در ترم جدید گرفته شده باشه . ایا در معدل تم جدید تاثیر خواهد داشت ؟

نه هیچ تاثیری توی معدل نداره ، و نمره پاس شده لحاظ میشه.

ahriman323
26-04-2014, 22:05
علمی کاربردی ما که اینطور هست!ترم قبل هم خودم یه درس امتحان ندادم غیبت 3/16 موجه زدند در صورتی که غیبت نداشتم

به ما گفتن تا 7خرداد کلاسا برقراره و از 17 خرداد امتحان ها شروع میشه
به ما هم اعلام کردن تا 20 خرداد کلاس هست و امتحان ها از 27 خرداد طبق انتخاب واحد هست!

kayba
27-04-2014, 10:27
ببخشید نزدیک ترین ثبت نام کاردانی علمی کاربردی کی میشه پارسال همین موقع ها بود

Erfandotm
27-04-2014, 12:14
ببخشید نزدیک ترین ثبت نام کاردانی علمی کاربردی کی میشه پارسال همین موقع ها بود

مرداد ماه شروع میشه و اخر شهریور نتیجه ها میاد اگر اشتباه نکنم

ehsan_iace
29-04-2014, 09:50
برای داوطلب غیرشاغل چه کدی را باید در دفترچه انتخاب رشته انتخاب کرد؟

میدونم که دفترچه امسال نیامده ولی میخوام ببینیم رشته مورد نظرم را بصورت داوطلب غیرشاغل میتوانم انتخاب کنم یا نه

Erfandotm
29-04-2014, 18:20
برای داوطلب غیرشاغل چه کدی را باید در دفترچه انتخاب رشته انتخاب کرد؟

میدونم که دفترچه امسال نیامده ولی میخوام ببینیم رشته مورد نظرم را بصورت داوطلب غیرشاغل میتوانم انتخاب کنم یا نه

بله میشه
من غیر شاغل هستم و علمی کاربردی میخونم

ehsan_iace
29-04-2014, 18:58
بله میشه من غیر شاغل هستم و علمی کاربردی میخونم تو دفترچه با چه کدی افراد غیرشاغل را مشخص کرده؟

s_paliz
29-04-2014, 19:37
سلام واسه کاردانی لیست دانشگاههای تهران و رشته اونها رو از کجا میتونم ببینم.

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

mojtaba2321
29-04-2014, 22:13
سلام واسه کاردانی لیست دانشگاههای تهران و رشته اونها رو از کجا میتونم ببینم.

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

هنوز دفترچه نیومده
اواخر مرداد و شهریور دفترچه کاردانی روی سایت سنجش میاد.
اما دفترچه دوره های قبل رو هم میتونید روی سایت سنجش قسمت علمی کاربردی ببینید.

mojtaba2321
29-04-2014, 22:15
تو دفترچه با چه کدی افراد غیرشاغل را مشخص کرده؟

جواب شما هم اینه که وقتی دفترچه اومد باید این کد رو وارد کنید.
کلا برای دانشگاه زیاد شاغل و غیرشاغل مهم نیست.
مهم دانشجوئه که وارد بشه.

ehsan_iace
29-04-2014, 22:23
دانشگاه به نوع دیپلم هم گیر میده یا میشه بعضی رشته‌ها را بدون رعایت دیپلم انتخاب کرد و دانشجوی آن شد؟

آخه تو کنکور دانشگاه آزاد و دولتی بدون توجه به نوع دیپلم میشه انتخاب گروه برای کنکور کرد ولی تو دفترچه سال قبل علمی کاربردی دیدم رشته ها را بر حسب نوع دیپلم تقسیم بندی کرده بودند

mojtaba2321
29-04-2014, 23:06
دانشگاه به نوع دیپلم هم گیر میده یا میشه بعضی رشته‌ها را بدون رعایت دیپلم انتخاب کرد و دانشجوی آن شد؟

آخه تو کنکور دانشگاه آزاد و دولتی بدون توجه به نوع دیپلم میشه انتخاب گروه برای کنکور کرد ولی تو دفترچه سال قبل علمی کاربردی دیدم رشته ها را بر حسب نوع دیپلم تقسیم بندی کرده بودند

دانشگاه علمی کاربردی بدون توجه به رشته دیپلم، میتونید هر رشته ای انتخاب کنید.
هیچ سالی رشته ها رو بر حسب دیپلم دانشجو نگرفتن.
اتفاقا دانشگاه آزاد و دولتی باید رشته ای که میخواید وارد بشید حتما همون دیپلم رو داشته باشید.

+ f.a.r.i
10-05-2014, 18:39
سلام

ایا علمی کاربردی ارشد داره ؟ زمان ثبت نام و ازمونش کی هست ؟

!SaMiRa!
10-05-2014, 18:53
سلام

به نظرم به این قسمت سایت سنجش یک نگاهی بکنید بد نباشه :

+ f.a.r.i
10-05-2014, 19:02
به نظرم به این قسمت سایت سنجش یک نگاهی بکنید بد نباشه :

این علمی و کاربردی خر تو خره ...اصلا معلوم نیس چی به چیه .

مهندسی فناوری
مهندسی فناوری حرفه ای
مهندسی فناوری ارشد .... گیج کنندست

!SaMiRa!
10-05-2014, 19:25
من دفترچه ( مهندسی فناوری ارشد و مهندسی حرفه ای ارشد ) که برای سال 93 بود رو دانلود کردم ، تا جایی که فهمیدم همین فوق لیسانس هست .
شما هم مطالعه بفرمایید شاید کمکتون بکنه .

paranoid_android
10-05-2014, 21:21
سلام.
قبلا یکی دانشجوی کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد بوده اما با کاردانی در رشته، فارغ التحصیل شده و الان توی رشته مهندسی شبکه های کامپیوتری علمی کاربردی درس میخونه.. دو تا درس ریاضی گسسته و برنامه سازی شی گرا رو که به ترتیب درسای پایه و جبرانی 2 واحدی هستن رو قبلا توی دانشگاه آزاد تحت عنوان ساختمان گسسته و برنامه سازی پیشرفته که هر کدوم 3 واحد هم بودن، با نمرات بالای 14 پاس کرده.. طبق سرفصل مصوب دروس دانشگاه جامع و دانشگاه آزاد سرفصل و محتوای هر دو درس یکی هست و اصولا و منطقا دانشگاه باید این درسهارو معادل سازی کنه.. ولی متاسفانه دانشگاه عزیز علمی کاربردی از یکسری از افراد خرفت تشکیل شده که هیچی حالیشون نیست!! آیا آموزش دانشگاه میتونه هرجور که عشقشه در این مورد عمل کنه؟ آیا ضوابط و قوانینی هست یا هردنبیله؟! به نظر میرسه که دانشگاه عزیز علمی کاربردی کاملا یک نهاد خودمختاره که هیچکدوم از دانشگاه های دیگه رو به رسمیت نمیشناسه!
دوستان راه حلی برای این موضوع دارید؟ آیا با مراجعه به سازمان مرکزی توی شهرمون (تبریز) میشه نتیجه گرفت؟

mojtaba2321
10-05-2014, 21:58
سلام

بله دارم
اما مخصوص کارمندها هست
زمان ثبت نام رو باید از سایت سنجش پیگیر باشیدو=.

mojtaba2321
10-05-2014, 22:00
سلام.
قبلا یکی دانشجوی کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد بوده اما با کاردانی در رشته، فارغ التحصیل شده و الان توی رشته مهندسی شبکه های کامپیوتری علمی کاربردی درس میخونه.. دو تا درس ریاضی گسسته و برنامه سازی شی گرا رو که به ترتیب درسای پایه و جبرانی 2 واحدی هستن رو قبلا توی دانشگاه آزاد تحت عنوان ساختمان گسسته و برنامه سازی پیشرفته که هر کدوم 3 واحد هم بودن، با نمرات بالای 14 پاس کرده.. طبق سرفصل مصوب دروس دانشگاه جامع و دانشگاه آزاد سرفصل و محتوای هر دو درس یکی هست و اصولا و منطقا دانشگاه باید این درسهارو معادل سازی کنه.. ولی متاسفانه دانشگاه عزیز علمی کاربردی از یکسری از افراد خرفت تشکیل شده که هیچی حالیشون نیست!! آیا آموزش دانشگاه میتونه هرجور که عشقشه در این مورد عمل کنه؟ آیا ضوابط و قوانینی هست یا هردنبیله؟! به نظر میرسه که دانشگاه عزیز علمی کاربردی کاملا یک نهاد خودمختاره که هیچکدوم از دانشگاه های دیگه رو به رسمیت نمیشناسه!
دوستان راه حلی برای این موضوع دارید؟ آیا با مراجعه به سازمان مرکزی توی شهرمون (تبریز) میشه نتیجه گرفت؟

عزیز دروس کاردانی با کارشناسی معادل سازی نمیشن.
بله منم شی گرا توی کاردانی گذروندم ، اما شی گرای کارشناسی با کاردانی معادل سازی نمیشه.

paranoid_android
10-05-2014, 22:28
عزیز دروس کاردانی با کارشناسی معادل سازی نمیشن.
بله منم شی گرا توی کاردانی گذروندم ، اما شی گرای کارشناسی با کاردانی معادل سازی نمیشه.
من کارشناسی خوندم نه کاردانی دوست من.. و اینکه برنامه سازی پیشرفته ما 3 واحد بود و شی گرای کارشناسی 2 واحد..
قضیه بغرنج تر از این حرفاست.. دانشگاه این درس رو برای کسایی که قبلا توی دوره کاردانی خوندنش میگه که نیازی ندارن دوباره بعنوان درس جبرانی توی کارشناسی بخونن.. اما منی که از کارشناسی اومدم و 3 واحد خوندم رو میگه باید دوباره بخونم! این منطق واقعا دیوانه کننده ست!

+ f.a.r.i
11-05-2014, 08:08
سلام.

طبق قانون باید قبول کنن . یکی از دوستای من ریاضی مهندسی و گسسته رو معادل سازی کرد .و تطبیق داد .

mojtaba2321
11-05-2014, 08:13
من کارشناسی خوندم نه کاردانی دوست من.. و اینکه برنامه سازی پیشرفته ما 3 واحد بود و شی گرای کارشناسی 2 واحد.. قضیه بغرنج تر از این حرفاست.. دانشگاه این درس رو برای کسایی که قبلا توی دوره کاردانی خوندنش میگه که نیازی ندارن دوباره بعنوان درس جبرانی توی کارشناسی بخونن.. اما منی که از کارشناسی اومدم و 3 واحد خوندم رو میگه باید دوباره بخونم! این منطق واقعا دیوانه کننده ست! میدونم کارشناسی بودی دوست عزیز مساله همینه که دروس کاردانی رو با کارشناسی معادل سازی نمیکنن، هیچ دانشگاهی.

sansa
18-05-2014, 22:56
سلام

کمکککککککککککککککک

هیچ راهی نیس که بخواییم 5 واحد رو قبل از امتحان بدون حذف پزشکی حذف کنیم ؟؟؟؟؟؟؟ از حذف اضطراری فقط میشه یک درس حذف کرد ؟

farshidshd
19-05-2014, 14:55
سلام

کمکککککککککککککککک

هیچ راهی نیس که بخواییم 5 واحد رو قبل از امتحان بدون حذف پزشکی حذف کنیم ؟؟؟؟؟؟؟ از حذف اضطراری فقط میشه یک درس حذف کرد ؟

تا 3 درس رو میشه حذف کرد

paranoid_android
21-05-2014, 13:42
میدونم کارشناسی بودی دوست عزیز مساله همینه که دروس کاردانی رو با کارشناسی معادل سازی نمیکنن، هیچ دانشگاهی.
دوستانی که مشکلاتی مشابه بنده دارن، باید عرض کنم که یه سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی استانتون مراجعه کنید.. بنده یک نامه از دانشگاه گرفتم و بردم سازمان مرکزی و شورا یا کمیسیون هم رای مثبت به معادلسازی درس ساختمان گسسته با نام ریاضیات گسسته و چند تا از درسای عمومی دیگه م دادن.. 2 تا درس برنامه سازی شی گرا و مدار منطقی رو هم که بعنوان درس جبرانی بهم داده بودن رو خود دانشگاه حذف کرد، چون قبلا توی دوره کارشناسی پاسشون کرده بودم.
خلاصه اینکه درسای پایه و عمومی رو اگر دانشگاه خودتون معادلسازی نکرد به سازمان مرکزی مراجعه کنید، چون به احتمال قوی نتیجه مثبت خواهید گرفت.. درسای جبرانی رو هم با خود دانشگاهتون مذاکره کنید تا اگر قبلا خوندین بهتون ارائه ندن یا در صورت ارائه حذفشون کنن.
متاسفانه معاونت آموزش و برنامه ریزی یا مسئول آموزش خود دانشگاه ممکنه آگاهی کافی در مورد تطبیق و معادلسازی درس ها نداشته باشن یا اینکه بخاطر یک قرون 2 زاری که به حسابتون برمیگرده نخوان کارتون رو راه بندازن، پس حتما از طریق سازمان مرکزی پیگیر کارتون باشید و حقتون رو بگیرید:n05:

m-530
22-05-2014, 21:37
سلام
میخوام ترم تابستانی مهمان بشم ؟ مراحلشو یکی میتونه توضیح بده ؟ باید فرم پر کنی ؟؟؟؟ ترم تابستانی اکثرا کی شروع میشه و چند واحد میشه گرفت ؟

alireza20
24-05-2014, 13:11
سلام
یکی از اقوام کاردانی الکترونیک داره می تونه کارشناسی زبان انگلیسی شرکت کنه؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

BEHZAD2007
25-05-2014, 09:59
سلام دوستان من فقط دو تا درس مونده بود ترم اخرمه یکیش درس عمومی یکیش هم تخصصی ولی بی پدرا معرفی به استاد ندادن برام کلاس گذاشتن حالا میخوام حذف اضطراری کنم امکان دارد؟

darkest
28-05-2014, 11:53
سلام دوستان ببخشید من دیپلم دارم بعد از 3 سال میخوام ادامه بدم :
پیش دانشگاهی رو نخوندم الان بدون پیش دانشگاه کجا میتونم ادامه تحصیل بدم...فقط علمی کاربردی؟یا دانشگاه ازاد هم بدون پیش دانشگاهی میشه رفت؟رشتمم انسانیه میخوام برم رایانه..

mojtaba2321
28-05-2014, 13:25
سلام دوستان ببخشید من دیپلم دارم بعد از 3 سال میخوام ادامه بدم :
پیش دانشگاهی رو نخوندم الان بدون پیش دانشگاه کجا میتونم ادامه تحصیل بدم...فقط علمی کاربردی؟یا دانشگاه ازاد هم بدون پیش دانشگاهی میشه رفت؟رشتمم انسانیه میخوام برم رایانه..

دانشگاه آزاد با مدرک دیپلمی که دارید میتونید همون رشته برید، مثلا اگه دیپلمتون حسابداری هست فقط میتونید حسابداری برید، اگه ساختمان هست فقط ساختمان میتونید برید.

اما علمی کاربردی اینطور نیست ، با هر دیپلمی هر رشته ای دوست داشتید میتونید برید.

darkest
28-05-2014, 16:05
مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره؟ثبت نامش حدودا کی هستش؟

mojtaba2321
28-05-2014, 18:45
مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره؟ثبت نامش حدودا کی هستش؟

بله معتبره
ثبت نام توی تیر ماه انجام میشه.

mojtaba2321
31-05-2014, 16:38
دوستان طبق تقویم آموزشی دفترچه کارشناسی 4/29 روی سایت سنجش میاد.
دفترچه کاردانی هم فکر کنم یه هفته زودتر از کارشناسی میاد.

sansa
31-05-2014, 19:16
زمان ثبت نام ارشد کی هست و همچنین ازمونش دقیقا چه وقته ؟

ahriman323
31-05-2014, 21:49
زمان ثبت نام ارشد کی هست و همچنین ازمونش دقیقا چه وقته ؟

حدود یک ماه پیش امتحانش بود،3سال باید سابقه کار مرتبط داشته باشید

parspro
02-06-2014, 14:29
سلام
دوستان لطفا فوری راهنمائی کنید
در مورد درس کاربینی رشته مکانیک خودرو است و گفته باید 15 صفحه بنویسید و بیاورید خوب اصلا نمیدونمیم چی بنویسیم اون هم 15 صفحه چکار کنیم در مورد چی باید بنویسیم کسی آماده شده دارد و اگر اماده و جدید دارید لطفا بگه و چون دیروز تازه بهمون گفتند
ممنون
خداحافظ

parspro
02-06-2014, 14:31
سلام
دوستان لطفا فوری راهنمائی کنید
در مورد درس کاربینی رشته کاردانی مکانیک خودرو است و گفته باید 15 صفحه بنویسید و بیاورید خوب اصلا نمیدونمیم چی بنویسیم اون هم 15 صفحه چکار کنیم در مورد چی باید بنویسیم کسی آماده شده دارد و اگر اماده و جدید دارید لطفا بگه و چون دیروز تازه بهمون گفتند
ممنون
خداحافظ

sansa
04-06-2014, 15:46
عزیزان تو رو خدا یکی سوال ما رو جواب بده :

ترم تابستان از کی شروع میشه و تاکی به پایان میرسه و زمان امتحانش کی هست . کسی قبلا ترم تابستان در دانشگاه علمی کاربردی گرفته ؟؟؟؟؟

katayo0n
06-06-2014, 11:42
سلام. ببخشید دوستان یه سوال دارم
میشه وقتی داری کارشناسی توی دانشگاه غیرانتفاعی میخونی، کارشناسی یا کاردانی یه رشته دیگه رو توی دانشگاه علمی کاربردی بخونی؟
یعنی به طور همزمان، توی 2 تا دانشگاه مختلف درس بخونی؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین :n16:

farshidshd
06-06-2014, 13:18
سلام. ببخشید دوستان یه سوال دارم
میشه وقتی داری کارشناسی توی دانشگاه غیرانتفاعی میخونی، کارشناسی یا کاردانی یه رشته دیگه رو توی دانشگاه علمی کاربردی بخونی؟
یعنی به طور همزمان، توی 2 تا دانشگاه مختلف درس بخونی؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین :n16:

سلام
خیر نمیشه ....

در تاپیک های زیر هم این مبحث آورده شده :

تحصيل همزمان در دو رشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تحصیل همزمان در 2 رشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تحصیل در دو رشته دانشگاهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jojonice
21-06-2014, 13:05
سلام
دوستان خواهشا فوری راهنمائی کنید
دانشجوی کاردانی ترم اول هستم دانشگاه علمی کاربردی
یکی از درسها را زیاد بلد نیستم و احتمالا اگر امتحان بدهم نمره قبولی را شاید نگیرم

و امتحان هم پس فردا است

بعضی ها گفتند که میتوانی حذف اضطراری بدهید و یا حذف پزشکی بدهید

لطفا بفرمائید که مثلا حذف اضطراری را تا چه تاریخی میتوانم اعلام کنم یا اینکه دیر شده ؟

در مورد حذف پزشکی چی ؟ چون جائی گفته بود تا 48 ساعت بعد از امتحان میتوانی حذف پزشکی دهید

لطفا راهنمائی کنید و اصلا اگر حذف پزشکی کنم آیا اصلا مزیتی و خوبی داره ؟

یا اینکه بروم و امتحان را بدهیم اما نمره قبولی نمیگیرم مشروط میشوم ؟

کلا آیا اگر بدانم که نمره قبولی را نمیگیرم بهتره که حذف پزشکی بکنم ؟
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ

jojonice
21-06-2014, 13:06
سلام
یکی از درسها را زیاد بلد نیستم و احتمالا اگر امتحان بدهم نمره قبولی را شاید نگیرم

و امتحان هم پس فردا است

لطفا بفرمائید که مثلا حذف اضطراری را تا چه تاریخی میتوانم اعلام کنم یا اینکه دیر شده ؟

در مورد حذف پزشکی چی ؟ چون جائی گفته بود تا 48 ساعت بعد از امتحان میتوانی حذف پزشکی دهید

خداحافظ

jojonice
21-06-2014, 13:15
سلام

و امتحان هم پس فردا است

از مدیران خواهش میکنم تاپیک را نبندن چون خیلی فوری است و گفتم جداگانه بپرسم که زودتر بهم پاسخ بدهند تا دیر نشده

خداحافظ

bijandarbari
21-06-2014, 15:02
سلام

1)تو بعضی دانشگاه ها ، غیبت غیر موجه سر جلسه امتحان باعث میشه اون درس حذف بشه.
2)تو یه سری دانشگاه های دیگه غیبت غیر موجه سر امتحان باعث میشه اون درس صفر بشه.مگه اینکه اون درس حذف پزشکی بشه.

من قانون دانشگاه شما رو در مورد نمی دونم ولی بپرسین مشخص میشه.
اگه دانشگاه شما مورد 1 باشه که به راحتی میتونید با نرفتن سر جلسه اون درس رو حذف کنید.
اگه دانشگاه شما مورد 2 باشه باید با حذف پزشکی غیبت رو موجه می کنن و اون درس حذف میشه.

حذف پزشکی هم به این صورته که شما یک گواهی از پزشک میگیرین که روز قبل امتحان یا صبح امتحان حالتون خوب نبوده و ... خلاصه یک بهونه ای باید تو گواهی باشه که نشون بده شما توانایی اون رو ندارین که تو امتحان شرکت کنید.اگه دکتر متخصص باشه و تو دفترچه هم یک نسخه دارو بنویسه مدرکتون محکتم تره و ریسکش کمتره.
تا 48 ساعت بعدد امتحان فرصت دارین که اون گواهی پزشک رو به همراه مدارک دیگه ( نسخه دارو در صورت وجود ) به دانشگاه ارائه بدین و تو جلسه تو شورای دانشگاه مطرح میشه و اگه با موجه بودن غیبت شما موافقت بشه ، درستون حذف میشه.و اگه موافقت نشه درستون صفر میشه.
البته معمولا زیاد سختگیری نمیکنن و با غیبت شما موافقت میشه.

حذف اضطراری هم به احتمال 90 درصد مهلتش تموم شده.بازم تاریخ دقیقش رو بپرسین.

به نظر من اگه درس اصلی یا پایه مهم هستش، درس رو حذف نکنید و برین سر امتحان حتی اگه درس رو پاس نکنید به نفعتونه.
چون اگه حذف بشه ، ترم بعد فقط میتونید این درس رو بدارین ولی اگه درس پاس نشه ترم بعد میتونید این درس رو همراه یک درس بعدی ( پیش نیازش این درس پاش نشده باشه ) بردارین و از درسا عقب نمی افتین.

اگه درسی هستش که پاس نشدنش باعث نمیشه یک ترم عقب بیفتین میتونید درس رو به روشی که گفتم حذف کنید و ترم بعد بردارین.

mojtaba2321
21-06-2014, 16:45
با یه درس مشروط نمیشی.

jojonice
21-06-2014, 17:02
آقا ممنون

این درس فیزیک پیش دانشگاهی است بنظر شما خوبه حذف بشود و مشکلی ندارد برای آینده ؟ یعنی اگر این درس حذف بشود ترم بعد فقط میتونیم همین 2 واحد را باید بگیریم ؟

خوب پس به شرطی باید درخواست حذف پزشکی بکنید که امتحان ندیم درسته ؟

بعد در این شرایطی که هستیم و توضیح دادم آنوقت این امتحان ندادن و حذف کردن به سودمان است ؟

یعنی خوبیش این است که اون درس را نمی افتی و مشروط نمیشوی درسته ؟

بعد ترم بعد دوباره باید همین درس را بخوانی و امتحان بدهی درسته ؟

اگر لطف کنید بهم بگید دیگه چه خوبی هائی دارد و آیا این این حذف پزشکی هم ممکنه مشکلاتی پیش بیاره ؟

خیلی لطف کردید چون وقط زیادی نمونده

chapanah
21-06-2014, 17:18
دوست رگامی این درس رو پاک ( : حذف نکنید )چون معمولا اگه به استاد بگین 9 رو بهتون میده شما فقط باید 1 نمره دیگه بگیرید بشید 10. اگر دیگر درس ها رو هم بالای 12 گرفته باشید مشروط نمیشید.ولی به هر روی شما می توانید تا چند ساعت پیش از آزمون گمان کنم نیم ساعت هم قابل پذیرش است درس رو پاک کنید. البته تعداد این کار در کل زمان تحصیل محدود است گمان کنم 3 بار.این برای کارشناسی بود کاردانی رو نمیدانم.

jojonice
21-06-2014, 17:40
سلام
ممنون این استاد اصلا اهل کمک کردن نیست یعنی اگر 1 بگیرم فوقش بهم 4 بدهد
بعد این دانشگاه حالا دیگه کسی از مدیراش انجا نیست که بهش بگیم درس را حذف کنن و فقط بلکه با امتحان ندادن و حذف پزشکی بشود یه کاری کرد

حالا بنظر شما دوستان بروم و امتحان بدهم و اگر درس را افتادم مشکلی نیست کلا اگر 2 درس هم بی افتم و نمره قبولی نگیریم مشکلی نیست و مشروطی نداره ؟ چون ترم اولی هستم

خیلی ممنون

sansa
21-06-2014, 18:24
حذف اضطراری : حداکثر 2 هفته قبل از شروع امتحانات . فقط میتونی یک درسرو حذف کنی . فقط عملی نباشه . یا نظری و عملی باشه.
حذف پزشکی : روز امتحان سر جلسه امتحان نمیری . به جای باید از دکتر اون روز رو گواهی استراحت پزشکی بیارید . (مهلت 3 روز بعد از امتحان فرصت داری برای ارائه گواهی پزشکی) . میتونی تک تک امتحانات رو با گواهی پزشکی حذف کنید .

jojonice
21-06-2014, 21:56
پس فقط یک سوالی دارم
یعنی بروم امتحان بدهم اگر قبول نشدیم معدل را کم نمیکنه ؟
اگر در 2 درس نمره قبولی را نگیریم چی ؟
مشروطی یا چیزی نداره ؟
خواهشا فقط بهم بگید اگر امتحان قبول نشوم چه مشکلاتی را میاره ؟
ترم اولی هستم لطفا راهنمائی کنید
در ترم های بعدی میشود این درس را نگیریم یعنی خودمون حق انتخاب داریم ؟
ممنون

bijandarbari
21-06-2014, 22:45
آقا ممنون

این درس فیزیک پیش دانشگاهی است بنظر شما خوبه حذف بشود و مشکلی ندارد برای آینده ؟ یعنی اگر این درس حذف بشود ترم بعد فقط میتونیم همین 2 واحد را باید بگیریم ؟

خوب پس به شرطی باید درخواست حذف پزشکی بکنید که امتحان ندیم درسته ؟

بعد در این شرایطی که هستیم و توضیح دادم آنوقت این امتحان ندادن و حذف کردن به سودمان است ؟

یعنی خوبیش این است که اون درس را نمی افتی و مشروط نمیشوی درسته ؟

بعد ترم بعد دوباره باید همین درس را بخوانی و امتحان بدهی درسته ؟

اگر لطف کنید بهم بگید دیگه چه خوبی هائی دارد و آیا این این حذف پزشکی هم ممکنه مشکلاتی پیش بیاره ؟

خیلی لطف کردید چون وقط زیادی نمونده

-اگه این درس حذف بشه ، ترم بعد باید دوباره این درس رو بردارین ، و نمیتونید درس بعدی این درس رو بردارین.
اگه رشته فنی هستین ، حتما حتما امتحان بدین.چون اگه حذف بشه یک ترم عقب می افتین.

- برای حذف پزشکی باید تو امتحان غایب باشین.

- توضیح دادم.

- اگه درس رو بیفتی شانس مشروطی بیشتره.چون یک نمره زیر 10 تو معدل ترم اعمال میشه. ولی اگه درس حذف بشه ، شانس مشروطی کمتر میشه.

- اگه درس بیفته.میتونی ترم بعد این درس رو همراه تنها یک درس بعدیش برداری.
اگه درس حذف بشه ترم بعدی نمیتونی درس بعدیش رو بداری و تنها باید این درس رو برداری.

- حذف پزشکی مزیتش فقط تو موارد مشابه شما کاربرد داره.مشکلی هم آینده ایجاد نمیکنه.

در ضمن مشروطی هیچ ارتباطی با تعداد واحد و ترم اول بودن و... نداره.
در هر صورت اگه معدل ترم شما زیر 12 بشه مشروط هستین.مگه اینکه ترم تابستونی باشه یا ترم اخر باشین.

jojonice
21-06-2014, 23:09
ممنون فقط یک سوال فوری دیگر اگر این درس را قبول نشویم ترم بعد میتونم مثلا 14 یا 16 واحد یا بشتر را انتخاب کنم یا خیر

bijandarbari
22-06-2014, 05:40
ممنون فقط یک سوال فوری دیگر اگر این درس را قبول نشویم ترم بعد میتونم مثلا 14 یا 16 واحد یا بشتر را انتخاب کنم یا خیر

سقف انتخاب واحد ترم بعد هیچ ارتباطی با پاس شدن این درس نداره.
شما اگه این ترم مشروط بشین ترم بعد نهایت 14 واحد میتونین بردارین.
اگه این ترم مشروط نشین هم ترم بعد میتونید نهایت 20 اوحد بردارین.

kayba
22-06-2014, 17:49
ببخشید ثبت نام کاردانی کی میشه و دفترچش کی میاد؟

MoXa
22-06-2014, 18:03
سلام بچه ها
خیلی دزد شدن تازگیا ، الان نمیذاشتن امتحان بدم میگفتن باید 15 % شهریه رو بدیم بریزیم واسه سایت درحالی که اول ترم کل شهریه رو گرفتن حالا یه 15% دیگه دارن میگیرن .
من ندادمش تا حالا سر امتحانات هم میرم ، به مشکل نخورم ؟

mojtaba2321
24-06-2014, 23:39
ببخشید ثبت نام کاردانی کی میشه و دفترچش کی میاد؟

تا دو هفته دیگه توی سایت سنجش دفترچش میاد.

paranoid_android
28-06-2014, 18:34
دوستان، کسی در مورد اعتبار مدارک علمی کاربردی برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس از کشورهای دیگه اطلاعی داره؟ این مورد رو با توجه به متفاوت بودن سیلابس دروس رشته های دانشگاه علمی کاربردی با بقیه دانشگاه ها عرض می کنم.. سرفصل دروس رشته های علمی کاربردی با تمام دانشگاه های دولتی و آزاد و پیام نور و غیرانتفایی و در نتیجه با سرفصل های استاندارد رشته های دانشگاهی در دانشگاه های کشورهای دیگه فرق میکنه.. ممکنه با توجه به این موضوع نتونیم پذیرش بگیریم؟ البته می دونم که مدارک علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم هست! ولی خواستم ببینم عملا کسی در این مورد به مشکل برخورده؟
یه سوال دیگه هم دارم.. آیا علمی کاربردی در مقطع فوق لیسانس مثل دانشگاه های دیگه از دانشجوهایی که معدل بالا دارن، بدون کنکور پذیرش میکنه؟ معدل بالای 17 فقط برای کارشناسی ناپیوسته لحاظ میشه یا اینکه میانگین مقاطع کاردانی و کارشناسی باید بالای 17 باشه؟ شرط سه سال سابقه کار برای این دانشجویان هم اعمال میشه؟ این سابقه کار حتما باید شرایط خاصی داشته باشه؟ مثلا اگر توی شرکت خودم برای خودم 3 سال بیمه رد کنم مورد قبوله؟ یا اینکه حتما باید دولتی باشه؟

hossein019940
28-06-2014, 18:54
تا دو هفته دیگه توی سایت سنجش دفترچش میاد.
داداش مجتبی
حالا من معدلم رو نمیدونم چیکار کنم؟چند بزنم؟پایین تره یا بالاتر ؟

mahyank750
28-06-2014, 19:04
دقیقا این سوال من هم هست . فکر کنم بیشتر دانشگاههای المان و اتریش مثل علمی کاربردی هستند. بعید میدونم مسکلی باشه از خودسایت دانشگاه هم سوال کنید

mojtaba2321
28-06-2014, 19:37
دوستان، کسی در مورد اعتبار مدارک علمی کاربردی برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس از کشورهای دیگه اطلاعی داره؟ این مورد رو با توجه به متفاوت بودن سیلابس دروس رشته های دانشگاه علمی کاربردی با بقیه دانشگاه ها عرض می کنم.. سرفصل دروس رشته های علمی کاربردی با تمام دانشگاه های دولتی و آزاد و پیام نور و غیرانتفایی و در نتیجه با سرفصل های استاندارد رشته های دانشگاهی در دانشگاه های کشورهای دیگه فرق میکنه.. ممکنه با توجه به این موضوع نتونیم پذیرش بگیریم؟ البته می دونم که مدارک علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم هست! ولی خواستم ببینم عملا کسی در این مورد به مشکل برخورده؟
یه سوال دیگه هم دارم.. آیا علمی کاربردی در مقطع فوق لیسانس مثل دانشگاه های دیگه از دانشجوهایی که معدل بالا دارن، بدون کنکور پذیرش میکنه؟ معدل بالای 17 فقط برای کارشناسی ناپیوسته لحاظ میشه یا اینکه میانگین مقاطع کاردانی و کارشناسی باید بالای 17 باشه؟ شرط سه سال سابقه کار برای این دانشجویان هم اعمال میشه؟ این سابقه کار حتما باید شرایط خاصی داشته باشه؟ مثلا اگر توی شرکت خودم برای خودم 3 سال بیمه رد کنم مورد قبوله؟ یا اینکه حتما باید دولتی باشه؟

سرفصل دروس کاردانی علمی کاربردی با آزاد یکی هست. فقط توی بعضی موارد اسم درسها فرق میکنه اما محتوا یکی هست. با دانشگاه دولتی هم بیشتر واحدها یکی هست.

mojtaba2321
28-06-2014, 19:39
داداش مجتبی
حالا من معدلم رو نمیدونم چیکار کنم؟چند بزنم؟پایین تره یا بالاتر ؟

پایین تر بزن.

jorj
28-06-2014, 23:05
سلام
من یه ریاضی گسسته را سر کلاس نرفتم . آموزش گفت که می تونی مونده به امتحان ها حذفش کنی . بعد مراجعه کردم گفتن باید نامه پزشکی بیاری عمه ننه ها :n03:.
نامه پزشکی بردم گفتن زمانش گذشته:n30:
سوالم این آیا چیزی به نام حذف درس در علمی کاربردی وجود دارد ؟ اگر هست زمانی دارد؟ .
با این اوصاف نمره من صفر رد می شه تو کارنامه(امتحان ندادم) ؟
ممنون

jorj
30-06-2014, 15:46
بله دوستان اینگونه شد نمره ریاضی ما صفر رد شد تو کارنامه . ترم بعد این ریاضی پاس کنم نمره معدلم اصلاح می شه ؟

paranoid_android
30-06-2014, 17:58
سرفصل دروس کاردانی علمی کاربردی با آزاد یکی هست. فقط توی بعضی موارد اسم درسها فرق میکنه اما محتوا یکی هست. با دانشگاه دولتی هم بیشتر واحدها یکی هست.

کاردانی رو اطلاع ندارم.. ولی کارشناسی ناپیوسته که من الان دارم میخونم با کارشناسی آزاد یا دانشگاه های دیگه زمین تا آسمون فرق میکنه.. در واقع خیلی از رشته های علمی کاربردی رو دانشگاه های دیگه ندارن.. مثلا رشته بنده یعنی مهندسی شبکه های کامپیوتری اصولا زیر مجموعه فناوری اطلاعات هست، ولی سرفصل دروسش با درس کارشناسی رشته IT دانشگاه آزاد یا دانشگاه های دیگه کاملا فرق میکنه..

paranoid_android
30-06-2014, 18:06
دقیقا این سوال من هم هست . فکر کنم بیشتر دانشگاههای المان و اتریش مثل علمی کاربردی هستند. بعید میدونم مسکلی باشه از خودسایت دانشگاه هم سوال کنید

اصولا به این نوع دانشگاه ها، تو کشورهای دیگه پلی تکنیک یا اکول گفته میشه.. دانشگاه ها به دو دسته آکادمیک یعنی دانشگاه های عمومی و عادی، و همین پلی تکنیک ها تقسیم میشه.. از حیث بازار کار و اینا دسته دوم بهتره اما خیلی از دانشگاه های عادی، فارغ التحصیلان ی پلی نکنیک هارو در مقاطع بالا پذیرش نمیکنن..

mojtaba2321
30-06-2014, 22:53
کاردانی رو اطلاع ندارم.. ولی کارشناسی ناپیوسته که من الان دارم میخونم با کارشناسی آزاد یا دانشگاه های دیگه زمین تا آسمون فرق میکنه.. در واقع خیلی از رشته های علمی کاربردی رو دانشگاه های دیگه ندارن.. مثلا رشته بنده یعنی مهندسی شبکه های کامپیوتری اصولا زیر مجموعه فناوری اطلاعات هست، ولی سرفصل دروسش با درس کارشناسی رشته IT دانشگاه آزاد یا دانشگاه های دیگه کاملا فرق میکنه..

علمی کاربردی از 2 سال پیش اومد کارشناسی نرم افزار رو حذف کرد و اونو تقسیم به 6 تا زیرشاخه مدیریت فناوری کرد.
این 6 تا رشته هر کدوم دروس تخصصی خودشون رو دارن که دانشگاه های دیگه برای کارشناسی فقط نرم افزار دارن.
علت تفاوت داشتن سیلابس ها همین هست، شما 1 رشته از آزاد رو دارین با 6 تا رشته از علمی کاربردی مقایسه میکنید.

BEHZAD2007
03-07-2014, 13:45
دوستان کدوم دانشگاه الان ثبت نام ترم تابستانی داره برای رشته حسابداری
با تشکر

hossein019940
06-07-2014, 20:01
ثبتنام علمی کاربردی کاردانی کی هست؟
من الان رشتم کامپیوتر هست هنوز نگرفتم دیپلمم آبان آماده میشه.
حالا سوال اینجاست که من میتونم به غیر از رشته کامپیوتر برم جای دیگه؟یعنی برم معماری؟
موقع تحویل مدارک تعهد میگرن ازمون؟یا سخت میگیرن؟
معدل رو چطوری بزنم؟من اصلا نمیدونم چند میشم چون تخصصی ها هنوز نگرفتم

jojonice
06-07-2014, 20:25
سلام
دوستان در مورد دروس جبرانی سوالی دارم برای کاردانی ترمی
1 مثلا یکی درس جبرانی را نتونه قبول بشود بعد این قبول نشدن در معدل هم تاثیر میزارد ؟ یا تاثیری ندارد در معدل ؟

2 خوب چون ترم اول بودیم خودشون برامون انتخاب واحد کردن حالا در ترم بعدی انتخاب واحد با خودمان است درسته ؟ خوب اگر ار ترم اول یک درس جبرانی را قبول نشویم در ترم بعدی اجازه میدهند که خودمون معلم دیگری را که همان درس را میدهد انتخاب کنیم ؟

3 در ترم بعدی میشود بجای این درسی که قبول نشدیم درس دیگری را جایگذین کنیم ؟

4 سوال بعد اینکه اگر کسی در ترم اول درس جبرانی را قبول نشود و باز در ترم دوم هم همان درس جبرانی را قبول نشود مشروط میشود و یا خیر

ممنون میشوم کامل راهنمائی کنید
خداحافظ

Rossin
06-07-2014, 21:14
سلام
دوستان در مورد دروس جبرانی سوالی دارم برای کاردانی ترمی
1 مثلا یکی درس جبرانی را نتونه قبول بشود بعد این قبول نشدن در معدل هم تاثیر میزارد ؟ یا تاثیری ندارد در معدل ؟

2 خوب چون ترم اول بودیم خودشون برامون انتخاب واحد کردن حالا در ترم بعدی انتخاب واحد با خودمان است درسته ؟ خوب اگر ار ترم اول یک درس جبرانی را قبول نشویم در ترم بعدی اجازه میدهند که خودمون معلم دیگری را که همان درس را میدهد انتخاب کنیم ؟

3 در ترم بعدی میشود بجای این درسی که قبول نشدیم درس دیگری را جایگذین کنیم ؟

4 سوال بعد اینکه اگر کسی در ترم اول درس جبرانی را قبول نشود و باز در ترم دوم هم همان درس جبرانی را قبول نشود مشروط میشود و یا خیر

ممنون میشوم کامل راهنمائی کنید
خداحافظ

دوست عزیز دروس جبرانی هم مثل باقی درس ها قطعا در معدل تاثیر گذار هستند
اصول دانشگاه علمی کاربردی بر اینست که ترم اول رو خودشون انتخاب میکنند و ترم های بعدی برنامه دروس و ساعت هارو در اختیار دانشجو میذارند تا خودش انتخاب کنه که البته خیلی با انتخاب اجباری فرقی نداره!
اگر اون واحد جبرانی در ترم بعدی ارائه بشه حتما توی برنامه ترم منظور میشه و شما میتونید اون رو انتخاب کنید حالا شاید استاد همون استاد ترم قبل باشه!
اگر دروس جبرانی پیش نیاز درس دیگه ای باشه باید حتما برای انتخاب درس همنیازش پاسش کنید در ترم جدید وگرنه اجباری وجود نداره که هرچی توی هر ترم ارائه میشه رو انتخاب کنید! البته تحربه ثابت کرده اگر درس افتاده ای توی ترم جدید ارائه شد برش دارید چون ممکنه تا چند ترم بعد ارائه نشه مخصوصا دروس ترم اول که اگر ترم جدید ارائه نشه میره تا زمان پذیرش جدید تا ارائه بشه.

مشروط شدن یعنی معدل زیر ده و ربطی به افتادن درسی نداره.شما ممکنه درسی و رد شید ولی معدل بالای ده بیارید!
موفق باشید:n16:

mojtaba2321
06-07-2014, 21:29
حالا سوال اینجاست که من میتونم به غیر از رشته کامپیوتر برم جای دیگه؟یعنی برم معماری؟

اگه دیپلمت آبان آماده میشه نمیتونی شرکت کنی
ببین قبلا هم بهت گفتم، ثبت نام ترم مهر رو فقط کسایی میتونن انجام بدن که تا آخر شهریور مدرکشون رو بتونن بگیرن و معدلشون مشخص شده باشه.
ثبت نام هم تا یکی دو هفته دیگه دفترچه ها میاد.

Rossin
06-07-2014, 21:33

احتمالا تا اواخر تیر ماه اوایل مرداد اعلام کنه سایت سنجش برای دریافت دفترچه و ثبت نام ، مشکل دیپلم شما با یه گواهی موقت پایان تحصیلی از مدرسه حل میشه و از شما سفته میگیرن تا مدرکتونو برای دانشگاه بیارید.
امکان تغییر رشته هست اما اول الویت با بچه های همون رشته ست،تمام این نکات توی دفترچه هست.میتونید دفترچه پارسالو از سایت سنجش دانلود کنید و بخونید تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

منظورتون از تعهد چیه؟
از شما فقط یه سفته و یک فرم که توش امضا میکنید که مدرک دیپلمورو میارید در موقع ثبتنام گرفته میشه.

بحث معدل خیلی مهمه چون بودن خیلی ها که توی ثبتنام معدلشون رو بالاتر از حد زدن و قبول شدن اما موقع ثبت نام که دانشگاه متوجه شد که مغایرت معدل دارن لغو قبولی شدن!
احتمالا تا زمان ثبت نام نمره های دروس تخصصی میاد ولی اگر نیامد شما میانگین کلی معدلتون رو در نظر بگیرید، اگر فکر میکنید معدلتون کم میشه توی ثبتنام معدل بالا نزدید،البته مغایرت به اندازه نیم نمره خیلی مشکل ساز نیست ولی بیش از یک نمره قطعا باعث لغو قبولی میشه.
حتی اگر شما ثبتنام کنید و سر کلاسم برید و بعد مشخص بشه که معدلتون مغایر بود لغو ثبتنام میشید .

jojonice
07-07-2014, 02:25
ادیت شود

jojonice
07-07-2014, 02:27
ممنون
1 پس یعنی اگر درسی را زیر 10 بگیریم و قبول نشویم هم اون در در معدل تاثیر میزارد چون یک درسی را 6 بهم داده ؟ چون این را میخواهم بیشتر متوجه شوم

2 سوال دیگر که شرط مشروطی برای دانشجویان کاردانی ترمی معدل کل باید 10 باشد یا 12 که مشروط نشوند ؟

3 یکی از درسها را بهم داده ثبت موقت خوب این یعنی چی ؟

خوب تا کی میشود به نتایج اعتراض کرد و حالا به این درسی که بهم 6 داده آیا وقتی اعتراض کنیم تاثیری دارد ؟ خود دانشگاه میتواند روی اعتراضات تاثیر بزارد و تعغیر دهد و بهمون 10 بدهد و یا باید حتما همان استاد مربوط به درس روی اعتراضات تعغیرات دهد ؟

ممنون از شما

roya.rashidi
07-07-2014, 02:33
دوستان کسی میدونه . واسه ورودی مهر93 بازم ثبت نام دارن یا نه ؟
زودترین تاریخ ثبت نام کی هست ؟
ممنون

mojtaba2321
07-07-2014, 03:35
دوستان کسی میدونه . واسه ورودی مهر93 بازم ثبت نام دارن یا نه ؟
زودترین تاریخ ثبت نام کی هست ؟
ممنون

یعنی شما چند تا پست بالاتر رو نخوندید؟

roya.rashidi
07-07-2014, 03:42
یعنی شما چند تا پست بالاتر رو نخوندید؟
یعنی یکی دوهفته دیگه میاد ؟ اگه اره فقط شرط معدله یا ازمونم داره ؟

paranoid_android
07-07-2014, 09:55
سلام.
دوستان، آیا نمره کاربینی که درس 1 واحدی هست توی معدل تاثیری نداره؟ نمرات کارورزی 1 و کارورزی 2 چطور؟ (مهندسی فناوری)

paranoid_android
07-07-2014, 10:06
یعنی یکی دوهفته دیگه میاد ؟ اگه اره فقط شرط معدله یا ازمونم داره ؟

بدون آزمون هست.. از سایت سنجش و پرتال حود دانشگاه جامع پیگیری کنید، از هفته سوم مرداد به بعد دفترچه کارشناسی و حدود 1 هفته قبلش دفترچه کاردانی رو برای دانلود میذارن..

jojonice
07-07-2014, 12:36
ممنون میشوم لطفا فوری راهنمائی کنید

1 پس یعنی اگر درسی را زیر 10 بگیریم و قبول نشویم هم در معدل تاثیر میزارد چون یک درسی را 6 بهم داده ؟ چون این را میخواهم بیشتر متوجه شوم

2 سوال دیگر که شرط مشروطی برای دانشجویان کاردانی ترمی معدل کل باید 10 باشد یا 12 که مشروط نشوند ؟

خوب تا کی میشود به نتایج اعتراض کرد و حالا به این درسی که بهم 6 داده آیا وقتی اعتراض کنیم تاثیری دارد ؟ خود دانشگاه میتواند روی اعتراضات تاثیر بزارد و تعغیر دهد و بهمون 10 بدهد و یا باید حتما همان استاد مربوط به درس روی اعتراضات تعغیرات دهد ؟

ممنون از شما

Rossin
07-07-2014, 20:51
ممنون
1 پس یعنی اگر درسی را زیر 10 بگیریم و قبول نشویم هم اون در در معدل تاثیر میزارد چون یک درسی را 6 بهم داده ؟ چون این را میخواهم بیشتر متوجه شوم

ممنون از شما

بله قطعا هر درسی رو که نمره قبولی نیارید توی معدل منظور میشه.
مشروطی توی دانشگاه علمی کاربردی 12 و دانشگاه ازاد 10 هست.
این ثبت موقت رو امروز یکی از دوستانم هم پرسید ولی زمان تحصیل خودم اینجور نشده بود و در جریانش نیستم والا.

از طریق سایت میتونید اعتراض خودتون رو ثبت کنید، ببینید عموما نمره 6 که الان دارید نمره واقعی نبوده و کمتره و استاد 6 7 میده که دانشجو مشروط نشه! اغلب اعتراضات بی نتیجه میمونه.بله حتما استاد مربوطه به اعتراضات رسیدگی میکنه.
پیگیر اعتراض نباشید چون اگر استاد لج کنه حتی نمره پایین تر هم میده!

jojonice
07-07-2014, 22:45
ممنون چون از دانشگاه پرسیدم گفت اعتراض کن

اما اگر خود دانشگاه به اعتراضات رسیدگی نمیکنه و فقط استاد باید تعغیرات بدهد پس بهتره تو سایت اعتراض نکنم چون ممکنه استاد لج کنه و کمترش کنه درسته ؟

و لطفا بفرمائید حد اکثر تا چه زمانی میتوانیم به نتایج امتحانات در سایت اعتراض کنیم چون دیروز نتایج را گذاشتن

خوب ببخشید حالا در ترم بعد میتونم این درس جبرانی را که قبول نشدم را نگیرم و درسهای دیگری را بجای این درس بگیرم ؟

ببخشید چون ترم اولی هستینم زیاد میپرسم

mohsen137
08-07-2014, 03:13
سلام دوستان.ميخواستم بدونم ثبت نام بدون ازمون علمي کاربردي براي کارداني وقتش چ موقعست؟

paranoid_android
08-07-2014, 10:13
سلام.
دوستان، آیا نمره کاربینی که درس 1 واحدی هست توی معدل تاثیری نداره؟ نمرات کارورزی 1 و کارورزی 2 چطور؟ (مهندسی فناوری)

کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

Rossin
08-07-2014, 22:04
ممنون چون از دانشگاه پرسیدم گفت اعتراض کن

اما اگر خود دانشگاه به اعتراضات رسیدگی نمیکنه و فقط استاد باید تعغیرات بدهد پس بهتره تو سایت اعتراض نکنم چون ممکنه استاد لج کنه و کمترش کنه درسته ؟

و لطفا بفرمائید حد اکثر تا چه زمانی میتوانیم به نتایج امتحانات در سایت اعتراض کنیم چون دیروز نتایج را گذاشتن

خوب ببخشید حالا در ترم بعد میتونم این درس جبرانی را که قبول نشدم را نگیرم و درسهای دیگری را بجای این درس بگیرم ؟

ببخشید چون ترم اولی هستینم زیاد میپرسم

در هر صورت اعتراضات شما به دست استاد میرسه اما اغلب اساتید چون با دست بالا نمره میدن دیگه به اعتراضات توجهی نمیکنند مگر در شرایط خاص.این تجربه چندین ساله من از تحصیل توی دانشگاهای مختلفه ، حالا شما اعتراض کنید امید به اینکه جوابگو باشند.

از وقتی نمره را اعلام کردند شما میتونید اعتراض کنید تا جایی که میدونم زمان خاصی نداره،هرچه زودتر اعتراض کنید زودتر هم جواب میگیرید.
گفتم بهتون که میتونید اما شاید این درس جبرانی پیش نیازی برای درس ترم های بعدی باشه و شاید ترم های بعدی ارائه نشه اون وقت هست که اگر نتونید پیش نیاز هم نیاز کنید ممکنه به مشکل برخورید ولی اگر پیش نیاز نیست موردی نداره.

خواهش میکنم سوالاتتون رو بپرسید دوستان اگر بدونند حتما جواب میدن

jojonice
09-07-2014, 02:16
ممنون از شما بخاطر راهنمائی های خوب :n12:
ببخشید این درس نوشته بود جبرانی یعنی معادلش میشود پیشنیاز یا چیز دیگری ؟
ترم تابستان حداقل و حداکثر چند واحد میتوانیم بگیریم ؟
گفتند ترم تابستان مشروطی ندارد و تاثیری در معدل ندارد این راسته ؟

roya.rashidi
09-07-2014, 03:26
سلام . معدل کاردانی من 12.96 شده . اگه موقع ثبت نام بزنم 14.96 یا یع عدد بالا تر . قبول بشم بگم اشتباه زدم واقعا ردم میکنن یا جریمه یی چیزی میکنن بعد میتونم ادامه تحصیل بدم تو علمی کاربردی .
خواهشا کسایی که تجربه دارن حتما نظر بدن خیلی مهمه برام.

paranoid_android
09-07-2014, 10:36
سلام . معدل کاردانی من 12.96 شده . اگه موقع ثبت نام بزنم 14.96 یا یع عدد بالا تر . قبول بشم بگم اشتباه زدم واقعا ردم میکنن یا جریمه یی چیزی میکنن بعد میتونم ادامه تحصیل بدم تو علمی کاربردی .
خواهشا کسایی که تجربه دارن حتما نظر بدن خیلی مهمه برام.

با این اختلاف مطمئنا قبولی شما مردود اعلام میشه! تا نیم نمره رو شاید بشه یجوری ماست مالی کرد اما 2 نمره رو چه عرض کنم! توی دانشگاه ما 2-3 نفر بودن که 1 نمره معدل رو بیشتر زده بودن موقع ثبت نام، درجا ردشون کردن و مجبور شدن ترم بعد دوباره شرکت کنن.

Rossin
09-07-2014, 11:40
ممنون از شما بخاطر راهنمائی های خوب :n12:
ببخشید این درس نوشته بود جبرانی یعنی معادلش میشود پیشنیاز یا چیز دیگری ؟
ترم تابستان حداقل و حداکثر چند واحد میتوانیم بگیریم ؟
گفتند ترم تابستان مشروطی ندارد و تاثیری در معدل ندارد این راسته ؟

دروس جبرانی برای کسایی هست که پیش دانشگاهی ندارند و باید 3 تا درس حداقل پاس کنند توی ترم اول،پیش نیاز بودن رو شما باید از چارت اموزشیون ببینید.من نمیدونم شما چه رشته ای میخونید که ولی میتونید چارت رو از انتشارات دانشگاهتون یا همون چاپ و تکثیر بگیرید و ببنید.

ترم تابستان زمانی که من کاردانی میخوندم 12 واحد بهم دادند شما برای اینکه دقیق تر بدونید با دانشگاه تماس بگیرید یا برید پیش مدیر اموزش. تعداد واحد های ترم تابستونی بستگی به حد نساب رسیدن کلاس ها و تعداد استادها داره!
دیگه ترم تابستونی چی هست که بخوایم مشروط شیم :))) امکان نداره شما درسی رو بگیرید و توی معدل تاثیر نداشته نباشه!! ترم تابستونی مثل سایر ترم هاست با این تفاوت که فشرده تره و کوتاه تر و هم توی معدل تاثیر میذاره.

jojonice
09-07-2014, 12:06
سلام
خیلی ممنون از شما
ببخشید دوباره مزاحم شدیم
خوب الان دارند ترم تابستان را انتخاب واحد میکنند فقط میخواهم بدونم وقتی که واحدی و یا درسی را انتخاب کردیم چقدر فرصت داریم که اگر نخواستیم آن درس را حذف کنیم
ممنون
خداحافظ

mahyank750
10-07-2014, 23:57
سلام با مدرک کاردانی پودمانی میتوان کارشناسی را در دانشگاههای ازاد دولتی و پیام نور و ... خواند یا اعتبار ندارد

mojtaba2321
11-07-2014, 09:28
سلام با مدرک کاردانی پودمانی میتوان کارشناسی را در دانشگاههای ازاد دولتی و پیام نور و ... خواند یا اعتبار ندارد

بله میشه.
مگه دانشگاهی توی ایران داریم که نشه باهاش ادامه تحصیل داد!!!

Rossin
11-07-2014, 11:34
سلام
خیلی ممنون از شما
ببخشید دوباره مزاحم شدیم
خوب الان دارند ترم تابستان را انتخاب واحد میکنند فقط میخواهم بدونم وقتی که واحدی و یا درسی را انتخاب کردیم چقدر فرصت داریم که اگر نخواستیم آن درس را حذف کنیم
ممنون
خداحافظ

زمان خاصی نداره چون من شب امتحانم شده که درسی رو حذف کردم!
در طول ترم هم میتونید حذف کنید بهتره قبل از واریز شهریه اینکارو کنید.
موفق باشید

m-530
11-07-2014, 11:42
دوستان کسانی که فقط پروژه و کاراموزی دارن تا فارق التحصیل بشن باید چی کار کنن در صورتی که دانشگاهشون ترم تابستانی ارائه نمیده ؟

Rossin
11-07-2014, 12:54
دوستان کسانی که فقط پروژه و کاراموزی دارن تا فارق التحصیل بشن باید چی کار کنن در صورتی که دانشگاهشون ترم تابستانی ارائه نمیده ؟

ترم تابستونی برای پروژه و کارورزی؟؟؟
وقتی فقط پروژه و کارورزی شما مونده نیازی به ترم تابستانی ندارید.مگر اینکه درسی مونده باشه.که اونم میشه معفی به استاد گرفت.

m-530
11-07-2014, 16:58
ترم تابستونی برای پروژه و کارورزی؟؟؟
وقتی فقط پروژه و کارورزی شما مونده نیازی به ترم تابستانی ندارید.مگر اینکه درسی مونده باشه.که اونم میشه معفی به استاد گرفت.

چون الان من تمام امتحانات نمیسال دوم رو تموم کردم و نمرش اومده . فقط 6 واحد پروژه و کاراموزی مونده داداشی جدی میگی ؟ یعنی دیگه نمیخواد ترم تابستانی بگیرم ؟

Rossin
11-07-2014, 18:12
چون الان من تمام امتحانات نمیسال دوم رو تموم کردم و نمرش اومده . فقط 6 واحد پروژه و کاراموزی مونده داداشی جدی میگی ؟ یعنی دیگه نمیخواد ترم تابستانی بگیرم ؟

شما برای پروژه و کارورزی قرار نیست سرکلاس برید که بخواید ترم تابستونی بر دارید!
یه روز میرید دانشگاه و یک استاد راهنما برای پروژه انتخاب میکنید و فرم های کارورزی رو از سایت دانشگاهتون دانلود کنید و پر کنید.
تا اخر تابستون تقریبا فرصت برای ارائه پروژه دارید کارورزی هم به نسبت رشته تحصیلیتون زمانش متغییره.
موفق باشد:n16:

roya.rashidi
11-07-2014, 18:31
ببخشید یه سوال داشتم
کلاس های علمی کاربردی مثل پیام نور میمونه یعنی فقط پنجشنبه و جمعه و اختیاری . یا مثل دانشگاه ازاد اینا باید هرروز بریم.

Rossin
11-07-2014, 19:04
ببخشید یه سوال داشتم
کلاس های علمی کاربردی مثل پیام نور میمونه یعنی فقط پنجشنبه و جمعه و اختیاری . یا مثل دانشگاه ازاد اینا باید هرروز بریم.

بعضی از واحد ها سهیمه شاغل هست جمعه و روزهای هفته ام کلاس دارند ولی بقیه واحد ها که سهمیه شاغل نداره دقیقا همون برنامه دانشگاه ازاد رو دارند.
البته اون سهیه شاغل ها هم مثل پیام نور نیستند ولی روز های جمعه کلاس دارند
هر رشته ای هم تعدادی درس اختیاری دارند که دانشگاه علمی کاربردی چون استاد کم داره میاد یکی یا دو تارو ارائه میده،عملا از حالت اختیاری بیرون میاد و شما مجبور میشید اونارو انتخاب کنید.

roya.rashidi
12-07-2014, 08:06
سلام .ببخشید من یه سوال دیگه داشتم.
من کاردانی حسابداری دارم. میتونم کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی کامپیوتر شرکت کنم ؟

mojtaba2321
12-07-2014, 12:30
سلام .ببخشید من یه سوال دیگه داشتم.
من کاردانی حسابداری دارم. میتونم کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی کامپیوتر شرکت کنم ؟

سلام
بله می تونید شرکت کنید.

jorj
12-07-2014, 20:28
سلام
مثل اینکه دوستان سوال منو ندیدت . باشه دوباره می پرسم
من یک نمره صفر توی کارنامه ترم اولم اومد و معدلش شد 16
حالا ترم بعدی که این درس پاس بکنم معدل کل من تصحیح می شود و تاثیر این صفر از بین می ره ؟
سوال دومم در مود حذف یک درس هستش . می خواستم بدونم قوانین دانشگاه در مورد حذف درس به چه صورت هستش ؟
مرسی

jorj
12-07-2014, 20:29
سلام
حالا ترم بعدی که این درس پاس بکنم معدل کل من تصحیح می شود و تاثیر این صفر از بین می ره ؟
سوال دومم در مود حذف یک درس هستش . می خواستم بدونم قوانین دانشگاه در مورد حذف درس به چه صورت هستش ؟
مرسی

mojtaba2321
13-07-2014, 03:34
سلام
مرسی

در مورد سوال اولتون بله از بین میره.
جواب سوال دوم رو نمیدونم.

m-530
16-07-2014, 14:57
دوستان معرفی به استاد چجوریه هست ؟

زمان بین معرفی به استاد و امتحان و نمره دادن استاد چه مدته ؟ منظورم این که وقتی معرفی به استاد گرفتی استاد کی امتحانشو میگیره ؟ بعدش نمرشو کی میگیری ؟

m-530
16-07-2014, 18:06
دوستان کسی نیست :n03:

kayba
16-07-2014, 20:37
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه سال 1393 مي رساند، كه ثبت نام منحصراً به صورت اينترنتي از روز سه‌شنبه مورخ 31/04/93 آغاز و در روز دوشنبه 06/05/93 پايان مي‌پذيرد.لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما در زمان ثبت‌نام از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت نام در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه سال 1393 اقدام نمايند.با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال مي‌باشد، با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (يكصدوشش هزار ) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گفتم بهتره بذارم اگه تکراریه ببخشید

Rossin
16-07-2014, 21:28
دوستان معرفی به استاد چجوریه هست ؟

زمان بین معرفی به استاد و امتحان و نمره دادن استاد چه مدته ؟ منظورم این که وقتی معرفی به استاد گرفتی استاد کی امتحانشو میگیره ؟ بعدش نمرشو کی میگیری ؟

برای ترم اخر میخواید معرفی به استاد بگیرید؟
سیستم کاری استاید باهم فرق داره بهتره برای اینکه خیالتون راحت بشه از آموزش دانشگاهتون بپرسید.

من چند سال پیش برای ترم اخرم فقط اجازه معرفی به استاد داشتم،وقتی درخواست دادم دو هفته بعدش یه امتحان صوری دادم و هفته بعدش استادش نمره خوبی بهم داد.صرفا برای اینکه ترم اخر بودم.

sansa
16-07-2014, 21:37
دوستان دانشگاه ما اطلاعیه زده که تنها کسانی که 50 واحد گزروندن میتونن پروژه و کارورزی رو بردارن . این قانون علمی و کاربردی هست ؟ اخه من هیچ دانشگاهی این جور چیزی ندیدم

Rossin
16-07-2014, 22:18
دوستان دانشگاه ما اطلاعیه زده که تنها کسانی که 50 واحد گزروندن میتونن پروژه و کارورزی رو بردارن . این قانون علمی و کاربردی هست ؟ اخه من هیچ دانشگاهی این جور چیزی ندیدم

قانون تمام دانشگاها ست که پروژه و کارورزی فقط تنها در ترم اخر تحصیلی دانشجو امکان پذیره.
شما اگر 50 واحد گذرونده باشید یعنی 22 تا 24 واحد برای ترم بعدی دارید که میشه ترم اخرتون.
پروژه و کارورزی منجر به فارق التحصیلی میشه و زودتر نمیشه برداشتشون.

migmig3000
20-07-2014, 11:59
سلام. اگه کسی 30 واحد مونده داشته باشه میتونه 24 واحدش رو برداره و دوتا درس 3 واحدی رو معرفی به استاد بگیره؟ خیلی مهمه ممنون میشم پاسخ بدید.

sansa
20-07-2014, 12:57
سلام. اگه کسی 30 واحد مونده داشته باشه میتونه 24 واحدش رو برداره و دوتا درس 3 واحدی رو معرفی به استاد بگیره؟ خیلی مهمه ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام

ترم اخر 24 واحد میدهند . در صورتی که دیگر درسی نداشته باشید .

اگر 30 وحد داشته باشید . ترم اخر معدلتون 17 به بالا باشه میتونید 24 واحد بردارید . و دو درس نظری یا نظری - عملی رو هم معرفی به استاد بزنید .

یک حالتش هم اینه . ترم اخر 24 تا بردارید (به شرطی که معدلتون بالای 17 باشه تا اجازه 24 واحد برداشتن رو بهتون بدند) بعد 6 واحد رو ترم تابستونی بگیرید .

دوستان بازم راهنماییشون کنند. :n16:

Rossin
20-07-2014, 13:02

دوست گرامی کم پیش میاد دروس 3 واحدی رو معرفی به استاد بدن مگر در موارد خاص ولی این قانون رو خیلی وقتا میشه تغییر داد
برید با اموزش دانشگاه صحبت کنید بینید چی میگن
اگر امکانش رو دارید این ترم این دوتا درس سه واحدی رو بر دارید و برای معرفی به استاد درس دو واحدی یک واحدی کنار بذارید. اینجوری احتمالش بیشتره
یه چیزه دیگه ام هست که اگر ترم اخر باشید یعنی پروژه و کارورزی رو هم گرفته باشید و یکی دوتا درس بمونه میشه معرفی به استاد بگیرید.

همه اینا بستگی به دانشگاه داره!
من ترم اخرم یه درس 3واحدی سخت رو معرفی به استاد گرفتم،اسون نبود کلی رفتو امد کردم تا تونستم بگیرم.

دوستمون درست گفتن و کاملتر البته :n09:

migmig3000
20-07-2014, 14:06
ممنونم از راهنماییتون. دوتا درس سه واحدی دارم که متاسفانه دیگه توی دانشگاه ما ارائه نمیشه و صحبت که کردم گفتن که بعدا معرفی به استاد بگیرم. پس با این شرایط و اینکه معدلم بالای 17 نیست نمیتونم ترم بعد 24 واحد بردارم و تموم کنم.

sansa
20-07-2014, 16:35
میهمان شو و در دانشگایه دیگر به عنوان ترم تابستانی این دو درس رو بگیر .

فکر کنم بشه گرفت. باید با مدیر گروهتون صحبت کنید . اون تماما راهنمایی خواهد کرد .

Rossin
20-07-2014, 19:58
ممنونم از راهنماییتون. دوتا درس سه واحدی دارم که متاسفانه دیگه توی دانشگاه ما ارائه نمیشه و صحبت که کردم گفتن که بعدا معرفی به استاد بگیرم. پس با این شرایط و اینکه معدلم بالای 17 نیست نمیتونم ترم بعد 24 واحد بردارم و تموم کنم.

اگر نتونید 24 واحد بگیرید پس این ترم اخرتون نیست،باید صبر کنبد تا این درسو با بچه های ترم پایین تر بگیرید که یکم علافی داره،اگر ترم دیگه 19 20 واحد رو بگیرید دیگه نمیتونید مهمان بشید پس با مدیر گروه و آموزشتون صحبت کنید تا بهتر راهنماییتون کنند.

jojonice
21-07-2014, 22:19
سلام
دوستان لطفا راهنمائی کنید
برای ترم تابستان 3 واحد انتخاب کردم اما حالا که چک کردم خودشان هم برایم چند واحد اضافه کردن و 6 واحد دادن اما من 6 واحد نمیخواهم میشود حذف کرد ؟ چون در سایت راهی نیست برای حذف کردن و یک چیز دیگر اینکه یکی از درس هائی که انتخاب کردم حالا معلمش عوض شده است و من این استاد را نمیخواهم چرا اینطوری میکنند و بدون اینکه بگن استاد را عوض میکنن میشود بهشون بگیم همون استاد اولی را بهمان بدهند خواهشا فوری بگید
ممنون
خداحافظ

sansa
21-07-2014, 23:25
سلام
دوستان لطفا راهنمائی کنید
برای ترم تابستان 3 واحد انتخاب کردم اما حالا که چک کردم خودشان هم برایم چند واحد اضافه کردن و 6 واحد دادن اما من 6 واحد نمیخواهم میشود حذف کرد ؟ چون در سایت راهی نیست برای حذف کردن و یک چیز دیگر اینکه یکی از درس هائی که انتخاب کردم حالا معلمش عوض شده است و من این استاد را نمیخواهم چرا اینطوری میکنند و بدون اینکه بگن استاد را عوض میکنن میشود بهشون بگیم همون استاد اولی را بهمان بدهند خواهشا فوری بگید
ممنون
خداحافظ

سلام

میتونی بری اموزش براتون حذفش میکنه . اگه چند نفرید و این استاد رو قبول ندارید با هم برید بگید یا این استاد رو عوش کنید یا مجبوریم این درسو حذف کنیم .

jojonice
22-07-2014, 12:29
سلام
ببخشید سوال دیگری هم داریم آیا ترم تابستان حذف اضطراری و حذف پزشکی هم دارد ؟ چون در ترم قبلی یک درس جبرانی را نتوانستم قبول بشوم بعد در ترم تابستان همان درس را انتخاب کردم اما استادش فرق میکند میخواهم بدانم اگر استادش اهل کمک کردن نبود میتوانم چند روز قبل از امتحان این در را حذف کنم و بعد وقتی حذفش میکنیم در معدل که دیگه تاثیری ندارد درسته یعنی معدل را تعغیر یا کم نمیکند ؟
و سوال دیگر اگر حذف اضطراری و یا حذف پزشکی را در ترم انجام دهیم بعد در آینده هم در ترم های بعدی میشود از حذف اضطراری و یا حذف پزشکی استفاده کنیم ؟ ممنون

sansa
22-07-2014, 12:39
بله میتوان ان را حذف کرد . بله بی نهایت میوان از حذف پزشکی استفاده کرد . من خودم 7 تا درس رو با همین روش حذف کردم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در معدل هم تاثیری نداره .

jojonice
22-07-2014, 12:49
ممنون دوست گرامی :) فقط اگر لطف کنید بهم بگید اگر حذف اضطراری و یا پزشکی کنیم آنوقت در معدل تاثیری ندارد یا مثلا معدل را کم نمیکند ؟

+ f.a.r.i
22-07-2014, 13:29
سلام
ببخشید سوال دیگری هم داریم آیا ترم تابستان حذف اضطراری و حذف پزشکی هم دارد ؟ چون در ترم قبلی یک درس جبرانی را نتوانستم قبول بشوم بعد در ترم تابستان همان درس را انتخاب کردم اما استادش فرق میکند میخواهم بدانم اگر استادش اهل کمک کردن نبود میتوانم چند روز قبل از امتحان این در را حذف کنم و بعد وقتی حذفش میکنیم در معدل که دیگه تاثیری ندارد درسته یعنی معدل را تعغیر یا کم نمیکند ؟
و سوال دیگر اگر حذف اضطراری و یا حذف پزشکی را در ترم انجام دهیم بعد در آینده هم در ترم های بعدی میشود از حذف اضطراری و یا حذف پزشکی استفاده کنیم ؟ ممنون

به هیچ عنوان تاثیری نخواهد داشت . فقط بعد از حذف اضطراری یا پزشکی به هیچ عنوان نباید سر جلسه امتحان حاظر بشید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein019940
22-07-2014, 16:42
الان من سال اخذ مدرک دیپلم رو میزنم 93 سایت اجازه نمیده ولی 92 میزنم اشکالی نمیگیره واسه چی؟
معدل دیپلم رو چند بزنم؟
من معدل این ترمم 13 شد که یه تکماده میخوام یه درس رو بزنم که 7/75 هست بعد با 3 تا مدرک تخصصی باید نمره وارد بشه تا معدل کلی به دست بیاد.الان اگه این 3 تا مدرک تخصصی رو بزارن روش معدلم چطور میشه؟
الان تو سایت چند بزنم؟
من رشتم ساختمان سازیه میخوام معماری برم کد رشته رو کد ساختمان بزنم یا معماری؟

mojtaba2321
22-07-2014, 22:11
الان من سال اخذ مدرک دیپلم رو میزنم 93 سایت اجازه نمیده ولی 92 میزنم اشکالی نمیگیره واسه چی؟
معدل دیپلم رو چند بزنم؟
من معدل این ترمم 13 شد که یه تکماده میخوام یه درس رو بزنم که 7/75 هست بعد با 3 تا مدرک تخصصی باید نمره وارد بشه تا معدل کلی به دست بیاد.الان اگه این 3 تا مدرک تخصصی رو بزارن روش معدلم چطور میشه؟
الان تو سایت چند بزنم؟
من رشتم ساختمان سازیه میخوام معماری برم کد رشته رو کد ساختمان بزنم یا معماری؟

ببین برادر من، شما باید همه نمراتت تا 31 شهریور وارد شده باشه و مدرسه بهت گواهی موقت بده.
اول بگو تا اون موقع میتونی یا نه؟

hossein019940
23-07-2014, 05:36
ببین برادر من، شما باید همه نمراتت تا 31 شهریور وارد شده باشه و مدرسه بهت گواهی موقت بده.
اول بگو تا اون موقع میتونی یا نه؟
اره یارو بهم گفت که تا شهریور دیپلمت رو بهت میدیم چون من پروندم رو بردم اونجا گفتن دو هفته دیگه بیا تا سیستم باز بشه بهشون گفتم تا کی دیپلم رو میدین گفتن تا شهریور باید همین ترم بدن

mojtaba2321
23-07-2014, 20:50
پس شما معدل دیپلمت رو حداقل 1 نمره کمتر بزن.
دفترچه رو هم کامل بخون همه چی رو توضیح داده.

hossein019940
23-07-2014, 21:13
الان من کد رشته رو کد دیپلمم رو بزنم یا رشته جدید که معماری میخوام برم؟

pouyasony
24-07-2014, 10:18
سلام اين ثبت نام كارداني به كارشناسي زمانش كيه؟كسي خبر داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mojtaba2321
24-07-2014, 13:46
سلام اين ثبت نام كارداني به كارشناسي زمانش كيه؟كسي خبر داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

حدود 10 روز دیگه باید دفترچش بیاد.

naderl
24-07-2014, 15:48
دوستان ثبت نام علمی کاربردی از سه شنبه شروع شدعه. توی مورد 28 اومده:

که روی جستوجوی کد رشته محل کلیک میکنیم دانشگاه و کد رشته محلهاشون میاد.
الان این اولویت که نوشته یعنی چی؟؟
یعنی مثلا من اگه بین دوتا دانشگاه شک دارم که کدومو برم و کد دانشگاه X رو توی اولی بزنم و کد دانشگاه N رو توی دومی بزنم احتمال قبولیم در دانشگاه X بیشتر از N هست؟؟؟؟
یعنی مثل انتخاب رشته توی سراسری میمونه؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون اولویت داره و باید مهم باشه

Rossin
24-07-2014, 16:13
دوستان ثبت نام علمی کاربردی از سه شنبه شروع شدعه. توی مورد 28 اومده:

که روی جستوجوی کد رشته محل کلیک میکنیم دانشگاه و کد رشته محلهاشون میاد.
الان این اولویت که نوشته یعنی چی؟؟
یعنی مثلا من اگه بین دوتا دانشگاه شک دارم که کدومو برم و کد دانشگاه X رو توی اولی بزنم و کد دانشگاه N رو توی دومی بزنم احتمال قبولیم در دانشگاه X بیشتر از N هست؟؟؟؟
یعنی مثل انتخاب رشته توی سراسری میمونه؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون اولویت داره و باید مهم باشه

عموما اولین انتخاب شما قبولی شماست ولی این به معدل شما بستگی داره!
زمان ما یه پودمانی بود یه کنکوری برای گزنیش! الان دیگه پودمانی حذف شده و انگار کنکوری هم برگذار نمیشه!
گزینش شما اول به معدل و دوم به ظرفیت دانشگاه بستگی داره
به ظرفیت هایی که میزنن توجه نکنید،مثلا میزنن 35 نفر ولی ده نفر بیشتر میگیرن شاید از 10 نفرم بیشتر!
در کل 3 تا انتخاب اولتون جایی باشه که بهش نظر مثبت تری دارید.

shhhahhhin
24-07-2014, 21:05
سلام دوستان !
لطفا من رو راهنمایی کنید :n16:
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه مدارکی لازمه که باید از هنرستان بگیرم ؟ من دفترچه رو خوندم ولی چیزی نفهمیدم!
خواهش میکنم راهنمایی کنید مهلت ثبت نام تا همین دوشنبه است ! من راهنما ندارم :n28:

rmao
24-07-2014, 21:16
سلام همگی من میخوام رشته گرافیک و یا برنامه نویسی تحت وب انتخاب کنم اما نمی دونم کدوم یکی از این رشته ها درون دفترچه است لطفا کمی راهنمایی !!!!
رشته :کاردانی فنی نرم افزار و یا رشته : برنامه سازی کامپیوتری
لطفا سریع تر:n28:

Rossin
24-07-2014, 21:17
سلام دوستان !
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چه مدارکی لازمه که باید از هنرستان بگیرم ؟ من دفترچه رو خوندم ولی چیزی نفهمیدم!
خواهش میکنم راهنمایی کنید مهلت ثبت نام تا همین دوشنبه است ! من راهنما ندارم :n28:

دوست گرامی جواب سوالتون توی این تایپک هست
اگر جوابتون رو پیدا نکردین بهتره همون جا پست کنید

مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمی و کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

Rossin
24-07-2014, 21:40
سلام همگی من میخوام رشته گرافیک و یا برنامه نویسی تحت وب انتخاب کنم اما نمی دونم کدوم یکی از این رشته ها درون دفترچه است لطفا کمی راهنمایی !!!!
رشته :کاردانی فنی نرم افزار و یا رشته : برنامه سازی کامپیوتری
لطفا سریع تر:n28:

برنامه نویسی وب تحت مجموعه IT بود ولی فکر نکنم کاردانی داشته باشه
اگر دفترچه رو دانلود کنید دقیقا همه اینا رو نوشته!

کاردانی سیستم های کامپیوتری
کاردانی شبکه های کامیپوتری
فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده
فناوری اطلاعات- خدمات الکترونیکی شهری
فناوری اطلاعات - رسانه
برنامه سازی کامپیوتری

اینارو داره

shhhahhhin
24-07-2014, 22:42
دوست گرامی جواب سوالتون توی این تایپک هست
اگر جوابتون رو پیدا نکردین بهتره همون جا پست کنید

مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمی و کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
350 تا صفحه رو بخونم ؟ تا اونموقع مهلت ثبت نام تمومه :n26:
اگه کسی اطلاعی داره لطفا منو راهنمایی کنه :n01:

shhhahhhin
24-07-2014, 22:43
سلام دوستان !