PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

puya457
11-09-2013, 17:17
سلام....
الان تکست داد که قبول شدی!! در حالی که داشتم کف بالا می‌اوردم که یعنی واقعا من قبول شدم؟! رفتم سایت مربوطه رو چک میکردم... انتظار همه چی داشتم غیر داده پردازی رو! :)....

خلاصه رفقا شیرینی دارین پیش من! فقط هر وقت شخصا دیدمتون بهتون میدم! :):n09:

با معدل چند ؟ کدوم شهری ؟چه رشته ای ؟

M o h a m m @ d
11-09-2013, 19:27
سلام با عرض حسته نباید با معدل 16.39 دیپلم انیمیشن فنی حرفه ای برای گرایش هنر علمی کاربردی جدول 411 سینما و انیمیشن ثبت نام کردم برا مشهد و تهران و کرج 15 کد رشته میخواستم ببینم امکان قبولی من چه قدر هست شهرم خراسان جنوبی هستم:n13:
نمیشه گفت دوست عزیز بستگی به تعداد نفرات ،ظرفیت و معدل داوطلبانی داره که تو این رشته تو اون مرکز ثبت نام کردن .باید منتظر باشین که نتایج بیاد

puya457
11-09-2013, 19:28
نمیشه گفت دوست عزیز بستگی به تعداد نفرات ،ظرفیت و معدل داوطلبانی داره که تو این رشته تو اون مرکز ثبت نام کردن .باید منتظر باشین که نتایج بیاد
از لحاظ معدل میخوام بدونم در چه حد هست برا قبولی در کل :) ممنون میشم

M o h a m m @ d
11-09-2013, 19:55
از لحاظ معدل میخوام بدونم در چه حد هست برا قبولی در کل :) ممنون میشم
فکر کنم خوب باشه جای امیدواری داره قبول بشی

migmig3000
11-09-2013, 22:10
این دانشگاه ما هنوز خبری از انتخاب واحدش نشده امروز 20 ام هست.انتخاب واحد ترم3 ظاهرا سابیده به الک! کلا اثری از انتخاب واحد کل ترم ها نیست!

مال ما رو زدن 27 تا 31 شهریور

paranoid_android
11-09-2013, 22:42
نتایج کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه جامع رو هم مثل آزاد و سراسری زود میدادن تکلیفمون مشخص میشد واقعا.. آزاد رو که فردا میدن..

ahriman323
12-09-2013, 01:02
مال ما رو زدن 27 تا 31 شهریور

ترم چند می رید؟ کلاسها اول مهر شروع میشه دیگه؟
فعلا برای ما درخواست مهمانی زدن از تاریخ ۹۲/۰۶/۲۰ الی ۹۲/۰۶/۲۶

این سجاد هم که برای ما وارد نمیشه/برای برادرم هم وارد نمیشه!/قبلا وارد می شد!
یوزر:کد ملی
پسورد:شماره شناسنامه کدملی
کدملی و شماره شناسنامه هم یکی هست

توی دوره کارشناسی چند بار میشه مهمان شد ؟!

migmig3000
12-09-2013, 12:00
ترم چند می رید؟ کلاسها اول مهر شروع میشه دیگه؟
فعلا برای ما درخواست مهمانی زدن از تاریخ ۹۲/۰۶/۲۰ الی ۹۲/۰۶/۲۶

این سجاد هم که برای ما وارد نمیشه/برای برادرم هم وارد نمیشه!/قبلا وارد می شد!
یوزر:کد ملی
پسورد:شماره شناسنامه کدملی
کدملی و شماره شناسنامه هم یکی هست

توی دوره کارشناسی چند بار میشه مهمان شد ؟!

ترم سوم. از اول مهر کلاس ها شروع میشه ولی تا حذف و اضافه کسی سر کلاس نمیره : دی
سامانه سجاد برای من مشکلی نداره پسورد رو بار اول که وارد بشین باید تغییر بدید. اگه قبلا وارد شدین پس احتمالا رمزتون دیگه کد ملی و شماره شناسنامه نیست

ahriman323
13-09-2013, 01:49
مطمئنید دفعه اول می خواد که تغییر داد؟!باید برم دانشگاه پسوردش را بگیرم!

نمیشه مثل دانشگاه ازاد مقداری از واحد ها را در یک دانشگاه گرفت و مقدار دیگه اش را در دانشگاه دیگه ای؟!

دو ترم را میشه پشت سر هم مهمانی گرفت؟!

M o h a m m @ d
13-09-2013, 18:01
دكتر عبدالرسول پورعباس با بيان اين مطلب اظهار داشت: اعلام نتايج دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه جامع علمي كاربردي براساس برنامه تعيين شده در دهه سوم شهريور ماه اعلام مي‌شود. وي گفت: تمامي داوطلبان مي‌توانند از 27 تا 30 شهريور ماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند و اول مهر ماه كلاس‌ها به طور رسمي كار خود را آغاز مي‌كنند

migmig3000
14-09-2013, 09:30
مطمئنید دفعه اول می خواد که تغییر داد؟!باید برم دانشگاه پسوردش را بگیرم!

نمیشه مثل دانشگاه ازاد مقداری از واحد ها را در یک دانشگاه گرفت و مقدار دیگه اش را در دانشگاه دیگه ای؟!

دو ترم را میشه پشت سر هم مهمانی گرفت؟!

آره بار اول به صفحه تغییر پسورد ریدایرکت میشه. مهمان هم فکر کنم برای کاردانی یه ترم و برای کارشناسی دو ترم رو میشه گرفت جزییاتش رو اطلاع ندارم

paranoid_android
14-09-2013, 09:53
دكتر عبدالرسول پورعباس با بيان اين مطلب اظهار داشت: اعلام نتايج دوره‌هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه جامع علمي كاربردي براساس برنامه تعيين شده در دهه سوم شهريور ماه اعلام مي‌شود. وي گفت: تمامي داوطلبان مي‌توانند از 27 تا 30 شهريور ماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام كنند و اول مهر ماه كلاس‌ها به طور رسمي كار خود را آغاز مي‌كنند

نیمه متمرکزها رو اعلام کردن، امیدوارم متمرکزها رو هم (کارشناسی ناپیوسته) تا فردا اعلام بشه..

parspro
14-09-2013, 16:23
سلام
دوستان هنوز نگفتند که چه زمانی اسامی کسانی که همین چند روز پیش ثبت نام کردند را اطلاع میدهند
ممنون

paranoid_android
14-09-2013, 17:34
دوستان من تو سایت سازمان سنجش این لینک رو دیدم، مگه نتایج پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون رو اعلام کردن؟! پس این لینک چیه؟ من که حسابی گیج شدم..

تو سایت که مشخصات خودم رو میزنم میگه همچین داوطلبی وجود ندارد :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
14-09-2013, 19:42
دوستان من تو سایت سازمان سنجش این لینک رو دیدم، مگه نتایج پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون رو اعلام کردن؟! پس این لینک چیه؟ من که حسابی گیج شدم..

تو سایت که مشخصات خودم رو میزنم میگه همچین داوطلبی وجود ندارد :n03:

روی لینک موس را نگه دارید تاریخش را زده برای برج3 که مربوط به کنکور قبلی هست احتمالا

paranoid_android
14-09-2013, 20:03
روی لینک موس را نگه دارید تاریخش را زده برای برج3 که مربوط به کنکور قبلی هست احتمالا

بله درسته.. مثل اینکه این نتایج مربوط به آزمونیه که اردیبهشت ماه برگزار شده.. اینی که بنده شرکت کردم بدون آزمون بوده و هنوز نتایجش رو اعلام نکردن.. ممنون از شما.

paranoid_android
15-09-2013, 02:05
دوستان اینکه سقف انتخاب واحد در ترم های دانشگاه جامع 15 واحده صحت داره؟! این قانون کلیه یا در بعضی از دانشگاه ها اجرا میشه؟ با توجه به اینکه درصد بالایی از دانشجویان این دانشگاه شاغلین هستن عرض میکنم.. و اینکه شنیدم بعضی از موسسات هستن که خودشون برای دانشجو انتخاب واحد میکنن! قدیما دوره های پودمانی که کاردانی بودن اینجوری بود.. یکی توی پذیرش کارشناسی پیوسته قبول شده، این موارد در موردش صدق میکنه؟
در ضمن شهریه دانشگاه جامع چقدر از دانشگاه آزاد کمتره؟ مثلا برای رشته های مهندسی..
یه سری رشته ها هستن که من فقط توی دانشگاه جامع دیدم، مثل مهندسی IT - طراحی صفخات وب.. با کارشناسی در این رشته میشه توی کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرد؟
در کل اعتبار دانشگاه های جامع به چه صورته؟ مثلا یکی جامع تو یه شهر بزرگ مثل تبریز قبول بشه و آزاد توی شهرهای کوچیک اطراف، جامع به آزاد برتری داره؟
ممنون میشم جواب این سوالات رو از زبان خود دانشجوهای دانشگاه های علمی کاربردی بشنوم..

paranoid_android
15-09-2013, 02:07
عذر میخوام، پست رو مدیران حذف کنن لطفا

ahriman323
15-09-2013, 11:55
دوستان اینکه سقف انتخاب واحد در ترم های دانشگاه جامع 15 واحده صحت داره؟! این قانون کلیه یا در بعضی از دانشگاه ها اجرا میشه؟ با توجه به اینکه درصد بالایی از دانشجویان این دانشگاه شاغلین هستن عرض میکنم.. و اینکه شنیدم بعضی از موسسات هستن که خودشون برای دانشجو انتخاب واحد میکنن! قدیما دوره های پودمانی که کاردانی بودن اینجوری بود.. یکی توی پذیرش کارشناسی پیوسته قبول شده، این موارد در موردش صدق میکنه؟
در ضمن شهریه دانشگاه جامع چقدر از دانشگاه آزاد کمتره؟ مثلا برای رشته های مهندسی..
یه سری رشته ها هستن که من فقط توی دانشگاه جامع دیدم، مثل مهندسی IT - طراحی صفخات وب.. با کارشناسی در این رشته میشه توی کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرد؟
در کل اعتبار دانشگاه های جامع به چه صورته؟ مثلا یکی جامع تو یه شهر بزرگ مثل تبریز قبول بشه و آزاد توی شهرهای کوچیک اطراف، جامع به آزاد برتری داره؟
ممنون میشم جواب این سوالات رو از زبان خود دانشجوهای دانشگاه های علمی کاربردی بشنوم..
خیر مگر برای پودمانی های اینجوری بوده باشه که دیگه ترمی پودمانی برداشته شده و همه یکی شده

حدود 2/3 کمتر میشه/آزاد حدودا ترمی 1200 به بالا ولی علمی کاربردی حدود 400 500

برای ارشد باید 3سال سابقه کار مرتبط داشته باشید و رشته های ارشد هم باید ببینی چه رشته هایی دارند/دفترچه ارشد دوره گذشته را سرچ بزنید دانلود کنید

senaps
16-09-2013, 00:40
سلام....
دوستان نتیجه‌ی این ثبت نامی که چند هفته‌ی پیش انجام دادیم برا ترمی کی میاد؟

ahriman323
16-09-2013, 02:09
سلام....
دوستان نتیجه‌ی این ثبت نامی که چند هفته‌ی پیش انجام دادیم برا ترمی کی میاد؟

همین روزها میاد دیگه
احتمالا تا 27 ام که انتخاب واحده

migmig3000
16-09-2013, 14:12
الان خواستم وارد سامانه سجاد بشم دیدم رمز تغییر کرده و پیغام زدن که اگه تا فردا شهریه رو به حساب نریزین و فیش رو به امور مالی تحویل ندین اجازه انتخاب واحد ندارین :n04: فکر این رو نکردن دانشجویی که از شهر دیگه میاد این دانشگاه باید چیکار کنه ؟! :44: حالا باز پرداخت آنلاین داشت میشد یه کاریش کرد...

Erfandotm
16-09-2013, 14:18
بچه های کاردانی فنی نتیجه ها اومد

من تهران قبول شدم
:n07:

paranoid_android
16-09-2013, 14:45
سلام! یکی از دوستان صمیمی من توی دانشگاه آزاد و جامع با هم قبول شده.. آزاد نرم افزار و جامع مهندسی IT - طراحی صفحات وب.. بین ثبت نام این دو مونده، من چون اطلاع دقیق و مستندی در مورد دانشگاه های جامع ندارم نتونستم راهنماییش کنم.. متاسفانه انتقادهای زیادی در مورد ضعف علمی و امکانات و اعتبار مدارک دانشگاه جامع شنیدم.. اینکه اساتید خوبی توی این دانشگاه تدریس نمیکنن، سیستم آموزشی این دانشگاه بی قانونی و هرج و مرج زیادی و..
دانشگاه جامعی که قبول شده، مخابرات تبریز هستش که شنیدم اساتیدش کارمندان خود شرکت مخابرات هستن، طبقه زیرزمینش رو تالار عروسی کردن و اجاره دادن!! حداقل دانشگاه آزاد این چیزا رو نداشت..
راستش من بهش گفتم ریسک نکنه و بره آزاد ثبت نام کنه..
نظر شما چیه؟
//
نگرانی بیشتر این رفیق ما البته در مورد اعتبار مدرکش هست، چون برای ارشد میخواد بره خارج از ایران ادامه بده و نگرانه که موقع پذیرش از دانشگاه های خارج از ایران با مشکل مواجه بشه.. اینکه رشته ای که دانشگاه جامع میخونه برخی مباحث استاندارد و اصلی رشته IT رو نداشته باشه و مجبور بشه مثلا 2 یا 4 سال دیگه برای جبران ضعف مدرک لیسانس، از اول بخونه.. این موارد رو خودم دیدم که میگم..

migmig3000
16-09-2013, 15:26
سلام! یکی از دوستان صمیمی من توی دانشگاه آزاد و جامع با هم قبول شده.. آزاد نرم افزار و جامع مهندسی IT - طراحی صفحات وب.. بین ثبت نام این دو مونده، من چون اطلاع دقیق و مستندی در مورد دانشگاه های جامع ندارم نتونستم راهنماییش کنم.. متاسفانه انتقادهای زیادی در مورد ضعف علمی و امکانات و اعتبار مدارک دانشگاه جامع شنیدم.. اینکه اساتید خوبی توی این دانشگاه تدریس نمیکنن، سیستم آموزشی این دانشگاه بی قانونی و هرج و مرج زیادی و..
دانشگاه جامعی که قبول شده، مخابرات تبریز هستش که شنیدم اساتیدش کارمندان خود شرکت مخابرات هستن، طبقه زیرزمینش رو تالار عروسی کردن و اجاره دادن!! حداقل دانشگاه آزاد این چیزا رو نداشت..
نظر شما چیه؟
//
نگرانی بیشتر این رفیق ما البته در مورد اعتبار مدرکش هست، چون برای ارشد میخواد بره خارج از ایران ادامه بده و نگرانه که موقع پذیرش از دانشگاه های خارج از ایران با مشکل مواجه بشه.. اینکه رشته ای که دانشگاه جامع میخونه برخی مباحث استاندارد و اصلی رشته IT رو نداشته باشه و مجبور بشه مثلا 2 یا 4 سال دیگه برای جبران ضعف مدرک لیسانس، از اول بخونه.. این موارد رو خودم دیدم که میگم..

از نظر اعتبار مدرک علمی کاربردی مشکلی نداره و خوبیش هم اینه که معمولا کلاس هاش نسبت به دانشگاه های دیگه فشرده تره و اکثر روزهای هفته رو دیگه کلاس ندارین. ولی در کل دانشگاه آزاد خیلی بهتر از علمی کاربردیه.

tik-tak
16-09-2013, 16:02
دوستان نتایج کارشناسی علمی کاربردی اعلام نشد ؟ کسی میدونه کی ؟
اخه من آزمون اردیبهشت قبول شدم ولی دوباره شرکت کردم تغییر رشته دادم تا 27 ام وقت ثبت نام دارم .
از اینجا رونده از اونجا مونده نشم

sasa 123
16-09-2013, 16:46
سلام جدیدا شنیدم که کسانی که کاردانی پودمانی میخونن نمیتونن برای ادامه تحصیل( کارشناسی ناپیوسته) در دانشگاه سراسری شرکت کنن صحت داره خواهشا کسی که مطمئنه بهم بگه این طور نیست

Iranian boy10
16-09-2013, 17:09
نظر شما چیه؟
//
من هم کاردانی ترمی 2ساله تو علمی کاربردی خوندم مدرکش هم گرفتم واقعا پشیمونم الان چون هیچی یاد ندادن که یاد بگیرم همینطوری عمرمو سابیدم به الک! درسته که مدرکش معتبره ولی بدرد کسی که میخواد واقعا به هدف برسه نمیخوره.
من اصلا علمی کاربردی رو پیشنهاد نمیکنم حتی 1 صدم درصد ! الان قصد تحصیل در کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دارم و من هم قصد اپلای کردن دارم برای ارشد.
موفق باشید:n16:

sasa 123
16-09-2013, 17:25
من هم کاردانی ترمی 2ساله تو علمی کاربردی خوندم مدرکش هم گرفتم واقعا پشیمونم الان چون هیچی یاد ندادن که یاد بگیرم همینطوری عمرمو سابیدم به الک! درسته که مدرکش معتبره ولی بدرد کسی که میخواد واقعا به هدف برسه نمیخوره.
من اصلا علمی کاربردی رو پیشنهاد نمیکنم حتی 1 صدم درصد ! الان قصد تحصیل در کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دارم و من هم قصد اپلای کردن دارم برای ارشد.
موفق باشید:n16:

من دو ترم دیگه کاردانیم تموم میشه ولی من پودمانی خوندم و داشتم خودمو برای کارشناسیه ناپیوسته سرسرای آماده میکردم که توی چند تا سایت دیدم از مدرک کاردانی علمی کاربردی نمیشه کارشناسی سراسری ادامه تحصیل داد برای شما هم این اتفاق افتاده؟؟؟؟؟

Iranian boy10
16-09-2013, 17:35
من دو ترم دیگه کاردانیم تموم میشه ولی من پودمانی خوندم و داشتم خودمو برای کارشناسیه ناپیوسته سرسرای آماده میکردم که توی چند تا سایت دیدم از مدرک کاردانی علمی کاربردی نمیشه کارشناسی سراسری ادامه تحصیل داد برای شما هم این اتفاق افتاده؟؟؟؟؟

نه شما کارشناسی ناپیوسته اگه میخواید ادامه تحصیل بدید مشکلی وجود نداره هم میتونی آزاد و هم سراسری شرکت و ادامه تحصیل بدید.
کارشناسی پیوسته و ناپیوسته خیلی فرق دارن. یکم سرچ کنی میفهمید/

sasa 123
16-09-2013, 17:53
بله من چون کاردانی دارم ناپیوسته باید کارشناسی ناپیوسته بخونم اگه بخوام پیوسته بخونم که دیگه هیچی یعنی سه سال الکی درس خوندم اونم توی علمی کاربردی:n26:

hamijoon
16-09-2013, 22:20
سلام دوستان . حدودا یک ماه پیش برای پذیرش کارشناسی ثبت نام کردم . کی جوابش میاد ؟

paranoid_android
17-09-2013, 01:02
سلام دوستان . حدودا یک ماه پیش برای پذیرش کارشناسی ثبت نام کردم . کی جوابش میاد ؟

هنوز نتایجش رو روی سایت سازمان سنجش نذاشتن، دیروز کاردانی رو اعلام کردن.. فکر میکنم امروز یا نهایتا فردا کارشناسی ناپیوسته رو هم میذارن رو سایت..

parspro
17-09-2013, 03:33
سلام
دوستان این ثبت نام کاردانی که چند روز پیش ثبت نام کردیم آیا نتایج را گذاشتن ؟ چون تو سایتش مثل اینکه اسامی مهر ماه را گذاشتن و یا این فرق میکنه ؟
این را نوشته اعلام نتیجه دوره کاردانی فناوری و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۲

paranoid_android
17-09-2013, 09:52
سلام
دوستان این ثبت نام کاردانی که چند روز پیش ثبت نام کردیم آیا نتایج را گذاشتن ؟ چون تو سایتش مثل اینکه اسامی مهر ماه را گذاشتن و یا این فرق میکنه ؟
این را نوشته اعلام نتیجه دوره کاردانی فناوری و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۲

همینه دوست عزیز.. کارشناسی ناپیوسته ش رو هم امروز زدن رو سایت.

hamijoon
17-09-2013, 13:50
الان ديدم ... دوستان قبول شدم .

كي بايد بريم ثبت نام ؟ كي ميزنن ؟

ahriman323
17-09-2013, 13:59
امکان مهمان شدن در دانشگاه دیگر در همان شهر هست؟ درصورتی که همان درسها توی دانشگاه خودت ارائه شده!

امکانش هست تعدادی درس را در دانشگاه خودت تعدادی دیگه ای را دانشگاه دیگه ای مهمان شده؟! در هر دو دانشگاه باید شهریه ثابت کامل پرداخت بشه؟!

M0hsen3D
17-09-2013, 20:51
دوستان من شاید نرسم تو تاریخ اعلام شده برای ثبت نام برم دانشگاهی که قبول شدم چون تو شهر دیگه ای هست اگه دیرتر شد مشکلی نداره؟

ahriman323
17-09-2013, 21:18
دوستان من شاید نرسم تو تاریخ اعلام شده برای ثبت نام برم دانشگاهی که قبول شدم چون تو شهر دیگه ای هست اگه دیرتر شد مشکلی نداره؟

اگه سامانه سجاد را ببندن ثبت نام ممکنه سخت بشه!یا شاید نشه ثبت نام کرده دیگه!

nilofar69
18-09-2013, 00:01
سلام

میشه لطفا بگید قضیه سامانه سجاد چی هست؟

تقریبا یک سال و نیم پیش که کاردانی رو تموم کردم توو سایت خود مرکزی که می رفتیم انتخاب واحد می کردیم.اما الان مثل اینکه اینطوری نیست.
یعنی هر چی اون سامانه قرار بده مجبوریم انتخاب کنیم؟

ahriman323
18-09-2013, 00:27
انتخاب واحد توی سجاد اگه ثبت بزنی قابل تغییر نیست؟!

hamijoon
18-09-2013, 13:15
دوستان براي ثبت نام تو سايت دانشگاهي كه قبول شدم زده ارائه ريز نمرات !! . از كجا بيارم ؟

ميتونم فعلا بدون اون ثبت نام كنم ؟

parspro
18-09-2013, 13:26
سلام
دوستان پس چرا من را انتخاب نکردن و اسممو رد کردن
راه دیگری نداره ؟
ثبت نام جدید هم دارند ؟
ممنون

project-igi
18-09-2013, 14:24
انتخاب واحد توی سجاد اگه ثبت بزنی قابل تغییر نیست؟!

بله .

در زمان حذف و اضافه میتونید اصلاحش کنید .
:n12:

M0hsen3D
18-09-2013, 14:35
دوستان من دانشگام یه شهر دیگه هست نمیتونم به دلیل مشکلات کاری برم اون دانشگاه که قبول شدم میشه تغییر رشته داد؟

nilofar69
19-09-2013, 06:14
سلام

تقریبا یک سال و نیم پیش که کاردانی رو تموم کردم توو سایت خود مرکزی که می رفتیم انتخاب واحد می کردیم.اما الان مثل اینکه اینطوری نیست.

انقدر سوالم سخت بود؟؟؟؟؟؟؟؟

ahriman323
19-09-2013, 11:59
سلام

اره دیگه.هر چی نباشه که نمیشه گرفت!

parspro
19-09-2013, 13:37
سلام
دوستان پس چرا من را انتخاب نکردن و اسممو رد کردن
راه دیگری نداره ؟
ثبت نام جدید هم دارند ؟
ممنون

چکار کنیم کسی نمیدونه

m@ximus
19-09-2013, 16:46
سلام رفقا

من کاردانی برنامه سازی کامپیوتری - فرهنگ و هنر واحد 13 مجاز شدم ؛ توی سایتش مبلغ شهریه رو 619000 تومن ناقابل اعلام کرده
برای علمی کاربردی یه کم زیاد نیست؟! :n13:

M o h a m m @ d
19-09-2013, 17:06
سلام رفقا

من کاردانی برنامه سازی کامپیوتری - فرهنگ و هنر واحد 13 مجاز شدم ؛ توی سایتش مبلغ شهریه رو 619000 تومن ناقابل اعلام کرده
برای علمی کاربردی یه کم زیاد نیست؟! :n13:

220 تومن فکر کنم ثابتشه .ببینید چه واحدهای دارین احتمالا واحد کارگاهی زیاد دارین .

Erfandotm
20-09-2013, 13:25
من علمى کاربردى خانه کارگر قبول شدم
دو تا ادرس داره
يکى مىدون فتح يکى تقاطع وليعصر
کجا بايد برم؟

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

parspro
20-09-2013, 14:38
دوستان چرا کسی راهنمائی نمیکنه نوشته متمرکز مردود
یعنی هیچ ؟ برای چی رد کردن
دوره جدید هم ثبت نام دارند

Erfandotm
20-09-2013, 14:43
دوستان چرا کسی راهنمائی نمیکنه نوشته متمرکز مردود
یعنی هیچ ؟ برای چی رد کردن
دوره جدید هم ثبت نام دارند

کاردانی مردود شدی؟ ببین فکر کنم واسه ورودی بهمن 92 هم ثبت نام داشته باشن

parspro
21-09-2013, 10:18
ممنون از پاسخ آره برای کاردانی بود
پس یعنی بهمن ماه هم ثبت نام میکنند ؟
بعد اون راهت تر ثبت نام میکنه یا مثل همین سخت میگیره ؟

Erfandotm
21-09-2013, 11:22
ممنون از پاسخ آره برای کاردانی بود
پس یعنی بهمن ماه هم ثبت نام میکنند ؟
بعد اون راهت تر ثبت نام میکنه یا مثل همین سخت میگیره ؟

بله برای نیمسال دوم هم من شنیدم ثبت نام دارن (ورودی بهمن 92)
فکر کنم قبول شید متمرکز چون داوطلباش کمتره ! اینایی که قبولی شهریور باشن اگر بخوان برن ورودی بهمن میرن! و خیلیا هم ورودی مهر ثبت نام کردن! در نتیجه تعداد داوطلبا کمتره! (گرچه شرط معدله!):n16:

nilofar69
22-09-2013, 06:58
سلام.مگه نگفتن دیگه چیزی به اسم دوره های ترمی و پودمانی وجود نداره و این کارشناسی که ثبت نام کردیم نظام آموزش مهارتی هست؟؟؟

پس چرا توو سایت واحدی که قبول شدم اطلاعیه زده.با عنوان ثبت نام پودمان مهر 92؟؟؟؟

شهریه ثابت برای صنعت توو دفترچه زده 266ت.

کسی رفته برای ثبت نام ببینه قضیه این پودمان چیه؟نکنه باز واحد کم بدن و 7تا پودمان طول بکشه؟

mojtaba2321
22-09-2013, 19:56
دوستایی که کارشناسی رشتشون IT و برنامه نویسی تحت وب هست بیان یه کم از درساشون بگن.

ahriman323
23-09-2013, 21:48
سلام.مگه نگفتن دیگه چیزی به اسم دوره های ترمی و پودمانی وجود نداره و این کارشناسی که ثبت نام کردیم نظام آموزش مهارتی هست؟؟؟

پس چرا توو سایت واحدی که قبول شدم اطلاعیه زده.با عنوان ثبت نام پودمان مهر 92؟؟؟؟

شهریه ثابت برای صنعت توو دفترچه زده 266ت.

کسی رفته برای ثبت نام ببینه قضیه این پودمان چیه؟نکنه باز واحد کم بدن و 7تا پودمان طول بکشه؟

قابل توجه تمامی پذیرفته شدگان اردیبهشت 92 و شهریور 92
بدینوسیله به استحضار می‌رساند دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، کارشناسی حرفه‌ا‌ی و مهندسی فناوری نظام آموزشی مهارت و فناوری اردیبهشت و شهریور ماه سال 92 به شیوه ترمی بوده و تمامی قوانین و مقررات آموزشی دوره‌های ترمی دانشگاه طبق بخشنامه شماره 70110/91/م مورخ 26/9/91 معاون محترم سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه، برای این قبیل پذیرفته‌شدگان لازم‌الاجراست. بدیهی است بر اساس مندرجات پیوست 1 بخشنامه مذکور حداقل واحدهای قابل ارایه برای دانشجویان این دوره‌ها 14واحد می‌باشد.
مدیر کل خدمات آموزشی - ستاد

tik-tak
24-09-2013, 00:22
من اردیبهشت علمی کاربردی حسابداری صنعتی قبول شدم (سازمان مدیزیت مشهد ) و ثبت نام کردم .
حالا هم غیرانتفاعی مدیریت بازرگانی ( فردوس - مشهد ) فبول شدم .
کدوم یکی برم ؟ اگه علاقه باشه حسابداری رو بیشتر دوست دارم .

SA.JJ.AD
25-09-2013, 04:40
دوستان ما این .. کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده .. قبول شدیم و رفتیم امروز مدارک اینارو هم تحویل دادیم ! بعد یه شماره حساب دادن برا پرداخت شهریه ی ثابت (مبلغ 350 هزار تومن:n29:)
+
میخواستم ببینم تقریبا دیگه چقد باید پرداخت کرد برا هر ترمی در کنار این 350 تومن ثابت ها ؟! ( تقریبا )
+
اینجا که قبول شدم حدود 75 کیلومتر فاصله داره از شهرمون !! میخوام ببینم با صرف هزینه رفت امد و ... (ترمی تقریبا 300 هزار تومن هزینه رفت و امد:n21:) هزینه هاش یه وقت نزدیک هزینه های دانشگاه ازاد در نیاد این وسط پدرمون در اد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه تفاوتش با هزینه ی ازاد 200 / 300 این حدودا فقط باشه نمیصرفه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از اونطرف هم جیبمون با هزینه های ازاد سازگاری نداشت و نخواهد داشت وگرنه درنگ نمیکردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
ممنون میشم راهنماییم کنید :n12:

ahriman323
25-09-2013, 09:05
دوستان ما این .. کاردانی فنی فناوری اطلاعات - اینترنت و شبکه های گسترده .. قبول شدیم و رفتیم امروز مدارک اینارو هم تحویل دادیم ! بعد یه شماره حساب دادن برا پرداخت شهریه ی ثابت (مبلغ 350 هزار تومن:n29:)
+
میخواستم ببینم تقریبا دیگه چقد باید پرداخت کرد برا هر ترمی در کنار این 350 تومن ثابت ها ؟! ( تقریبا )
+
اینجا که قبول شدم حدود 75 کیلومتر فاصله داره از شهرمون !! میخوام ببینم با صرف هزینه رفت امد و ... (ترمی تقریبا 300 هزار تومن هزینه رفت و امد:n21:) هزینه هاش یه وقت نزدیک هزینه های دانشگاه ازاد در نیاد این وسط پدرمون در اد:n29::n27:اگه تفاوتش با هزینه ی ازاد 200 / 300 این حدودا فقط باشه نمیصرفه:n27:از اونطرف هم جیبمون با هزینه های ازاد سازگاری نداشت و نخواهد داشت وگرنه درنگ نمیکردیم:n27:
+

برای کارشناسی ICT ترمی حدود 450 در میاد/شهریه ثابت 190 تومن
دانشگاه ما کل مبلغ را اخر ترم میگیره

SA.JJ.AD
25-09-2013, 11:51
برای کارشناسی ICT ترمی حدود 450 در میاد/شهریه ثابت 190 تومن
دانشگاه ما کل مبلغ را اخر ترم میگیره

یعنی ممکنه این 350 که گفتن تلفیقی از شهریه ثابت و واحد ها و ... باشه !:n02:! و در کل هزینه ای باشه که این ترم مثلا باید پرداخت کرد ؟! :n01:
+
کارشناسی ict 190 شهریه ثابتش باشه ! بعد کاردانی فناوری اطلاعات ! ثابتش 350 ! هر چند رشته ها متفاوته اما باز غیر منطقیه :n27:

migmig3000
25-09-2013, 13:16
یعنی ممکنه این 350 که گفتن تلفیقی از شهریه ثابت و واحد ها و ... باشه !:n02:! و در کل هزینه ای باشه که این ترم مثلا باید پرداخت کرد ؟! :n01:
+
کارشناسی ict 190 شهریه ثابتش باشه ! بعد کاردانی فناوری اطلاعات ! ثابتش 350 ! هر چند رشته ها متفاوته اما باز غیر منطقیه :n27:

دانشگاه ما 60-70 تومان هم اضافه بابت حق نظارت میگیره!

SA.JJ.AD
25-09-2013, 14:33
دانشگاه ما 60-70 تومان هم اضافه بابت حق نظارت میگیره!

یعنی علاوه به این 350 فوقش 60-70 تومن دیگه برا حق نظارت بگیرن و مبلغ دیگه ای نمیگیرن در طول ترم !؟:n01:

ahriman323
26-09-2013, 00:13
+
نه
350 تومن برای خودشونه 15% هم بعدا به حساب دانشگاه جامع احتمالا باید بریزی حدود 50 60 تومنی

SA.JJ.AD
26-09-2013, 02:43
نه
350 تومن برای خودشونه 15% هم بعدا به حساب دانشگاه جامع احتمالا باید بریزی حدود 50 60 تومنی

تکلیف این هزینه های غیر ثابت یعنی متغیر ها چی میشه که بعضی از دوستان میگن حدود 2 برابر ثابت باید باشه !! بعنی مثلا 350 ثابت + 500 تا 600 متغیر :n29:+ 250حدود هزینه ی سر انگشتی رفتو امد هر ترمم !:n29: اینجوری هر ترم از یه تومن هم رد میکنه :n13:
.
این که دیگه میشه تقریبا هم اندازه ی هزینه های دانشگاه ازاد :n21::n28:
.
:n28:ما اینقد میتونستیم هزینه کنیم میرفتیم همین ازاد بقل کوچمون نه 75 کیلومتر اونور تر:n27:
+
لطفا راهنماییم کنید دوستان . مرسی:n11:

ahriman323
26-09-2013, 02:50
تکلیف این هزینه های غیر ثابت یعنی متغیر ها چی میشه که بعضی از دوستان میگن حدود 2 برابر ثابت باید باشه !! بعنی مثلا 350 ثابت + 500 تا 600 متغیر :n29:+ 250حدود هزینه ی سر انگشتی رفتو امد هر ترمم !:n29: اینجوری هر ترم از یه تومن هم رد میکنه :n13:
.
این که دیگه میشه تقریبا هم اندازه ی هزینه های دانشگاه ازاد :n21::n28:
.
:n28:ما اینقد میتونستیم هزینه کنیم میرفتیم همین ازاد بقل کوچمون نه 75 کیلومتر اونور تر:n27:
+
لطفا راهنماییم کنید دوستان . مرسی:n11:

شهریه ثابت حدود 190 200 بیشتر نیست/توی دفترچتون زده شهریه ثابتت را...
اون 350 که از شما گرفتن احتمالا همون 85 درصد سهم دانشگاه خودتون هست یه 15 درصد هم(حدود 60 تومن) بعدا باید به حساب دانشگاه جامع واریز کنید. همین!
یک ترم کامل زیر 500 تومن هست حدود 450 تومن میشه اونم برای کارشناسی!

m-530
26-09-2013, 09:03
+
+
اینجا که قبول شدم حدود 75 کیلومتر فاصله داره از شهرمون !! میخوام ببینم با صرف هزینه رفت امد و ... (ترمی تقریبا 300 هزار تومن هزینه رفت و امد:n21:) هزینه هاش یه وقت نزدیک هزینه های دانشگاه ازاد در نیاد این وسط پدرمون در اد:n29::n27:اگه تفاوتش با هزینه ی ازاد 200 / 300 این حدودا فقط باشه نمیصرفه:n27:از اونطرف هم جیبمون با هزینه های ازاد سازگاری نداشت و نخواهد داشت وگرنه درنگ نمیکردیم:n27:
+

منم همین مشکل رو دارم . اما کارشناسی قبول شدم .

350 تومان پرداخت کردم . اما در سایت دانشگاه (سجاد ) باز هم نوشته که 5,949,600 باید پرداخت کرد . حال اصلا نمیدونم چر اینطوریه پس اون 350 تومن برا چی بود مگه 85 درصد نبود ؟

mojtaba2321
26-09-2013, 10:21
+
+
+

به نظر من و با احتساب هزینه های متغیر میرفتی آزاد خیلی بهتر بود، امکانات و اساتید دانشگاه آزاد کجا و علمی کاربردی کجا...

SA.JJ.AD
26-09-2013, 14:29
به نظر من و با احتساب هزینه های متغیر میرفتی آزاد خیلی بهتر بود، امکانات و اساتید دانشگاه آزاد کجا و علمی کاربردی کجا...

برا همینم هنوز مبلغو پرداخت نکردم عزیز ! برا همین حدسو گمان ها !! واقعا اگه هزینه های هر ترم بخواد نزدیک یه تومن باشه ! عقلمو از دست ندادم که ... انصراف میدم :n29: تنها ضرری هم که این وسط میکنم اینه که پول کارت ثبت نام تو سایت سنجش و یه سری هزینه ی رفتو امدو 12 تومن تاییده ی تحصیلی و اینا دادم که مهم نیست:n29: :n21:
+
اخه چرا اینقد هزینه ها زیاد باید باشه اونم برا دوره ی کاردانیه علمی کاربردی :n28:شاید هم ما داریم اشتباه حساب کتاب میکنیمو نمیدونیم :n27:
.
حالا شنبه قبل اینکه پول رو به حسابشون بریزم . میرم مستقیم از بخش اموزش حضورا میپرسم ! حتی اگه قرار باشه فقط 200 -300 از ازاد کمتر باشه هزینه های هر ترمش ! اصلا ارزش نداره :n29:
.
پس چرا اون همه ادم داشتن مدارک تحویل میدادن و هزینه هارو واریز میکردن ؟:n02:! ایا ملت عقلشونو بلانصبت از دست دادن با این هزینه ها میرن علمی کاربردی ؟! :n13:یا چی ؟! :n02:

ahriman323
26-09-2013, 15:34
برا همینم هنوز مبلغو پرداخت نکردم عزیز ! برا همین حدسو گمان ها !! واقعا اگه هزینه های هر ترم بخواد نزدیک یه تومن باشه ! عقلمو از دست ندادم که ... انصراف میدم :n29: تنها ضرری هم که این وسط میکنم اینه که پول کارت ثبت نام تو سایت سنجش و یه سری هزینه ی رفتو امدو 12 تومن تاییده ی تحصیلی و اینا دادم که مهم نیست:n29: :n21:
+
اخه چرا اینقد هزینه ها زیاد باید باشه اونم برا دوره ی کاردانیه علمی کاربردی :n28:شاید هم ما داریم اشتباه حساب کتاب میکنیمو نمیدونیم :n27:
.
حالا شنبه قبل اینکه پول رو به حسابشون بریزم . میرم مستقیم از بخش اموزش حضورا میپرسم ! حتی اگه قرار باشه فقط 200 -300 از ازاد کمتر باشه هزینه های هر ترمش ! اصلا ارزش نداره :n29:
.
پس چرا اون همه ادم داشتن مدارک تحویل میدادن و هزینه هارو واریز میکردن ؟:n02:! ایا ملت عقلشونو بلانصبت از دست دادن با این هزینه ها میرن علمی کاربردی ؟! :n13:یا چی ؟! :n02:

هزینه کارشناسی علمی کاربردی 1/3 کارشناسی ازاد هست کاردانی را نمی دونم!

mojtaba2321
26-09-2013, 16:11
+
.
.

دوست عزیز شهریه شما به تنهایی مبلغ زیادی نمیشه .. ولی وقتی هزینه های جانبی، ساعتهای رفت و برگشت، خستگی و معطلی بین کلاسها در یک شهر دیگر و دانشگاه بدون امکانات و خیلی چیزای دیگه رو در نظر بگیری متوجه میشی که توی همون شهر خودت بری یه دانشگاه درست و حسابی سگش شرف داره به علمی کاربردی...
شما راحت توی شهر خودت میری میایی میتونی ناهار خونه خودت بخوری خستگی راه نداری کاری بخوای انجام بدی توی شهر خودت هستی و خیلی چیزای دیگه که تو موقعیتش که قرار بگیری متوجهش میشی.

Erfandotm
27-09-2013, 12:10
ورودی جدیدم (کاردانی)
برام sms اومد تا 6م حق انتخاب واحد دارید اما تو سجاد زده شما هم اکنون مجاز به انتخاب واحد نیستید
از طرفی هم یه جا نوشته بودن انتخاب واحد ورودی جدید توسط مرکز اموزشی انجام میشه
الان من چیکار کنم؟؟
حق انتخاب واحد ندارم؟ مهلتش تموم شده ؟ (تو تقویم اموزشی زده بود تا 4م...اس ام اس اومده بود که تا 6م وقت دارید...)

mojtaba2321
27-09-2013, 17:22
ورودی جدیدم (کاردانی)
برام sms اومد تا 6م حق انتخاب واحد دارید اما تو سجاد زده شما هم اکنون مجاز به انتخاب واحد نیستید
الان من چیکار کنم؟؟
حق انتخاب واحد ندارم؟ مهلتش تموم شده ؟ (تو تقویم اموزشی زده بود تا 4م...اس ام اس اومده بود که تا 6م وقت دارید...)

برید دانشگاه تا خودشون براتون انتخاب واحد کنن.

ahriman323
27-09-2013, 17:41
ورودی جدیدم (کاردانی)
الان من چیکار کنم؟؟
درسته تا 6ام تمدید شده توی سجاد
تماس بگیرید یا برید دانشگاهتون

SA.JJ.AD
28-09-2013, 00:26
دوست عزیز شهریه شما به تنهایی مبلغ زیادی نمیشه .. ولی وقتی هزینه های جانبی، ساعتهای رفت و برگشت، خستگی و معطلی بین کلاسها در یک شهر دیگر و دانشگاه بدون امکانات و خیلی چیزای دیگه رو در نظر بگیری متوجه میشی که توی همون شهر خودت بری یه دانشگاه درست و حسابی سگش شرف داره به علمی کاربردی...
شما راحت توی شهر خودت میری میایی میتونی ناهار خونه خودت بخوری خستگی راه نداری کاری بخوای انجام بدی توی شهر خودت هستی و خیلی چیزای دیگه که تو موقعیتش که قرار بگیری متوجهش میشی.

درسته عزیز ... اما خوب هزینه های ازاد برام زیاده ... علمی کاربردی هم رشته هایی مثه مدیریت + حقوق و ict روستایی اینا فقط تو شهر ما که اتفاقا مرکز گیلان (رشت) هستیم:n15:داشت که مجبور شدم بزنم اینو ( فناوری اطلاعات = اینترنت و شبکه های گسترده ) حالا هم که همون اولویت اولو قبول شدیم با اون معدل داغونمون (13) :n02:و رفتیم مدارک و اینارو تحویل دادیم و همه ی کارارو کردیم غیر ریختن اون 350 تومن به بانک رفاه:n29:
.
من موندم چرا 4 تا رشته ی درست و درمون تر باید تو شهرستان های کوچیک و بی امکانات دور از مرکز استان باشه:n21::n27:
+
حالا اگه کل هزینه ترم همون 350 باشه موردی نیست ! اما اگه مثلا به 2/3 هزینه های ازاد برسه حتی . بیخیالش میشم ..
+
تموم صحبت های شما متین!:n27:یکی از دوستان نزدیکم هم اتفاقا علمی کاربردی یه شهر میرفت 95 کیلومتر دورتر از شهرش ( 30 تا دورتر از من :n02:) و از سختی هاش زیاد گفته برام ...:n28:
+
اما خوب چاره ی دیگه ای نیست .. الان همینم از دست بدم به امید ازادی که هرگر نمیتونم با هزینه هاش کنار بیام و علمی کاربردی که رشته های مورد علاقم همشون یه شهر دیگه ان ... بیشتر از این عقب میفتیم از همه چی:n27:
+
به هر حال باز مرسی از راهنمایی شما و باقی دوستان ... فردا میرم قشنگ میپرسم حضورا ببینم جریان دقیقا چیه ..

SA.JJ.AD
28-09-2013, 14:01
مثه اینکه ما بد متوجه شده بودیم ... خلاصه معلوم شد این 350 که باید پرداخت شه ترکیبی از 260 تومن ثابته (ظاهرا گرون شده ثابت:n29:) + و برا واریز مبلغی به دانشگاه جامع و یکمشم برا حق نظارت یا یه همچین چیزی!:n13:
.
برا متغیر ها هم گفت که یه ماه دیگه میگیرین .. جمعا بسته به رشته و اینا ... حداکثر خیلی بشه 500 !! ( خودشونم نمیدونستن :n21:و میگن اولین ورودی که داریم از رشته ی فناوری اطلاعات میگیریم و دقیق نمیتونیم مشخص کنیم مبلغو:n29:)
+
اما باز پرداخت نکردم به دلیل قطع بودن شبکه ی بانک رفاه های اطراف اون خراب شده:n29:
.
اونجا بم گفتن سریع تر پرداخت کن تا نبستن سایتو !!

+
+
+
+
یه سوالی برام پیش اومد ...
دوستان یه وقت از مهلتش بگذره مثلا (هرچند از 3 شنبه هفته پیش طبق سایت سنجش مهلتش تموم شده:n02:)! ... راهی هست اون داشنگاه بتونه مارو یه جور باز ثبت کنه ؟! ( مدارکو تحویل دادم اما گفت تا مبلغو واریز نکنی ثبت نمیشی:n29:)

mojtaba2321
28-09-2013, 16:36
چون ثبت توی سجاد هست اگه بسته بشه دانشگاه نمیتونه کاری براتون بکنه.

paranoid_android
29-09-2013, 22:14
عجب دانشگاه بی قانون و بی برنامه ایه!
رفیق ما توی بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته قبول شده، میگه هنوز دانشگاه براشون انتخاب واحد نکردن و کلاسا شروع نشده!! از طرفی میگن چون معدلش موقع ثبت نام اشتباه ثبت شده، اسمشو با یه سری از افراد دیگه که معدلشون رو اشتباه زدن فرستادن تهران تا بررسی بشه و واسه همین نیمتونن وارد سامانه سجاد بشن! نکته جالبش اینه که دوست ما بیچاره معدل خودش رو درست وارد کرده بود موقع ثبت نام، و پرینتش رو هم داره.. نمیدونم اینا کجا گو* کاری کردن!
این قضیه مغایرت معدل چیه قضیه ش؟ خیلی طول میکشه که مشکلش حل بشه؟ نکنه خیلی طولش بدن و این ترم نتونه انتخاب واحد کنه و بره سر کلاسا..؟

nilofar69
30-09-2013, 01:10
سلام.من هفته پیش ثبت نام کردم.نرم افزار بودم کاردانی و برنامه نویسی تحت وب قبول شدم.

برای 14 واحد 580 ت دادم.

شهریه ثابت دوره کارشناسی گروه صنعت 266ت هست.
واحدای من به این صورته :

کاربینی که عملی عمومی هست 1 واحد که توو دفترچه زده 18840 ت
ریاضیات گسسته و مهندسی هر کدوم 2 واحد.که جمعا میشه 4 واحد نظری پایه که هر واحد مبلغش 14760ت هست.
طراحی الگوریتم که 2 واحد هست.1 واحد نظری و 1 واحد کارگاهی که واحد نظری همون 14760 ت و واحد کارگاهی 50000ت هست.
برنامه نویسی شی گرا هم مثل طراحی الگوریتم.

5 واحدم پیش نیاز برداشتم که شامل یک درس مبانی فناوری اطلاعات هست و یک درس مبانی شبکه یه همچین چیزی....
اینا رو نوشتم برای راهنمایی شما!

اما یه سوال ما توو کاردانی نرم افزار درسی داشتیم به نام برنامه سازی شبکه.
و توو برگه انتخاب پیش نیاز ها یه درس بود به نام شبکه های کامپیوتری که من فکر کردم همون برنامه سازی شبکه س نزدمش.

حالا این دو تا مثل هم هستن یا فرق دارن؟؟؟؟می ترسم بعدا دیگه ارائه ندن دردسر شه برام.چیکار کنم؟

mojtaba2321
30-09-2013, 01:23
سلام.من هفته پیش ثبت نام کردم.نرم افزار بودم کاردانی و برنامه نویسی تحت وب قبول شدم.

برای 14 واحد 580 ت دادم.

شهریه ثابت دوره کارشناسی گروه صنعت 266ت هست.
واحدای من به این صورته :

کاربینی که عملی عمومی هست 1 واحد که توو دفترچه زده 18840 ت
ریاضیات گسسته و مهندسی هر کدوم 2 واحد.که جمعا میشه 4 واحد نظری پایه که هر واحد مبلغش 14760ت هست.
طراحی الگوریتم که 2 واحد هست.1 واحد نظری و 1 واحد کارگاهی که واحد نظری همون 14760 ت و واحد کارگاهی 50000ت هست.
برنامه نویسی شی گرا هم مثل طراحی الگوریتم.

5 واحدم پیش نیاز برداشتم که شامل یک درس مبانی فناوری اطلاعات هست و یک درس مبانی شبکه یه همچین چیزی....
اینا رو نوشتم برای راهنمایی شما!

اما یه سوال ما توو کاردانی نرم افزار درسی داشتیم به نام برنامه سازی شبکه.
و توو برگه انتخاب پیش نیاز ها یه درس بود به نام شبکه های کامپیوتری که من فکر کردم همون برنامه سازی شبکه س نزدمش.

حالا این دو تا مثل هم هستن یا فرق دارن؟؟؟؟می ترسم بعدا دیگه ارائه ندن دردسر شه برام.چیکار کنم؟

اون درس برنامه سازی شبکه مبحثش برنامه نویسی شبکه بود، فرق داره کلا.
سرفصل دروس 4 ترم بهتون دادن؟

nilofar69
30-09-2013, 01:29
پس برم آموزش زودتر بگم تا زمان مونده برای حذف و اضافه واحدها؟؟؟

توو سایت جامع زده حذف و اضافه 17 مهر هست.

سرفصلو خودشون ندادن اما از سایت جامع گرفتم

لاله عباسي
30-09-2013, 03:23
سلام
دانشگاه جامع خيلي خيلي مشكلات داره و جزئ محرومترين دانشگاههاست.هر چندمسئولان مي گويند دانشگاه جامع دانشگاه كارآفرين است .اما به نظر من در اكثر رشته ها (شايد هم همه رشته ها) اين موضوع صحت نداره و كاملا مشخصه كه دوره هاي كارشناسي كه جديدا ايجاد شده كاملا تقليدي از دانشگاه ها ديگست و اين تقليد كاملا شتاب زده و بذون برنامه ريزي هست چون هر پودمان كه سيلابس درسه نبايد تغير كند.(استاد ما مثلا دلشان به حال ما مي سوخت به ما ميگفتن شما تو اين دانشگاه مثل موش آزمايشگاهي هستيد.:n13:)
در هر صورت فكرنكنيد چون تو شهرستان هستيد و در مركز علمي كاربردي درس مي خونيد پس مشكلات فقط براي شماست.من خودم در مركزي درس مي خوندم كه در غرب تهران بزرگ ،كه متاسفانه هرگز نه خبري از آزمايشگاه شبكه بود . نه خبري از سالن ورزش ، موقع ثبت نام هميشه سايت دانشگاه دچار مشكل ميشد.يعني اگه در پنج دقيقه اول از 8 ساعتي كه مهلت انتخاب واحد بود غفلت كرده و دير ميجنبديم:n19: كاراز كار گذشته بود و بايد 7ساعتو 55 دقيقه سايتو چك مي كردي تا شايد بتوني طبق برنامه ريزي كه از قبل داشتي انتخاب واحد كني.يعني تو عرض 5 دقيقه بچه ها كلاسهاي پنج شنبه و جمعه رو انتخاب مي كردن.(سايت هم هنگ مي كرد):n24:بيچاره بچه هاي شاغل چقدر دچار مشكل مي شدن:n28:با تمام مشكلات درستونوبخونيد.مسئولان مركز با بچه ها كنار ميان.كم كم درست ميشه نگران نباشد.من همين جا از مديريت مركز و بعضي از اساتيد خوبي كه داشتم تشكر مي كنم.اميدوارم نعمت آگاهي و آموختن نصيب همه انسانها بشود.:n26:

SA.JJ.AD
30-09-2013, 20:00
دوستان ما تموم مراحل ثبت نامو اینامون تموم شد حالا یه ادرسی بهمون دادن (سامانه جامع اموزش دانشگاه علمی کاربردی) گفتن برو عکسو مشخصات رو تکمیل کن که کردم ! یه قسمتی هست تو صفحه ی اصلی به اسم انتخاب واحد و لیستی از دروس شرو ور:n02:که بعضی هاشون ظرفیتشون مثلا زده 47 \ 50 ! میخواستم ببینم قضیه چیه .. و اینا ربطی به منم داره :n02: ؟! هیچی نگفتن بهم ! (کاردانی ام):n29:
+
ممنون میشم توجیه کنید مارو دوستان :n01: . اطلاعاتم در حد 0 هستش:n27:

ahriman323
30-09-2013, 21:55
دوستان ما تموم مراحل ثبت نامو اینامون تموم شد حالا یه ادرسی بهمون دادن (سامانه جامع اموزش دانشگاه علمی کاربردی) گفتن برو عکسو مشخصات رو تکمیل کن که کردم ! یه قسمتی هست تو صفحه ی اصلی به اسم انتخاب واحد و لیستی از دروس شرو ور:n02:که بعضی هاشون ظرفیتشون مثلا زده 47 \ 50 ! میخواستم ببینم قضیه چیه .. و اینا ربطی به منم داره :n02: ؟! هیچی نگفتن بهم ! (کاردانی ام):n29:
+
ممنون میشم توجیه کنید مارو دوستان :n01: . اطلاعاتم در حد 0 هستش:n27:
اگه قسمت برنامه هفتگی درسی وجود نداره برات از قسمت انخاب واحد باید انتخاب واحد کنی.

SA.JJ.AD
30-09-2013, 23:22
اگه قسمت برنامه هفتگی درسی وجود نداره برات از قسمت انخاب واحد باید انتخاب واحد کنی.

درسته خالیه اون قسمت ... اگه انتخاب واحد نکن چی ؟! اخه هیچی نگفتن ! فقط گفتن هفته دیگه شنبه ساعت 9 صبح تا 12 اولین کلاستونه :n29:
+
این ادرس سایت رو با یوزر پسوورد رو هم داد فقط گفتن اسکن عکستو بزارو مشخصات تکمیل کن :n29:

mojtaba2321
01-10-2013, 00:50
درسته خالیه اون قسمت ... اگه انتخاب واحد نکن چی ؟! اخه هیچی نگفتن ! فقط گفتن هفته دیگه شنبه ساعت 9 صبح تا 12 اولین کلاستونه :n29:
+
این ادرس سایت رو با یوزر پسوورد رو هم داد فقط گفتن اسکن عکستو بزارو مشخصات تکمیل کن :n29:
عزیز چرا به خود دانشگاه زنگ نمیزنی
زنگ بزن بگو خودمون باید انتخاب واحد کنیم تو سایت یا خودتون انجام دادین.

paranoid_android
01-10-2013, 01:00
عجب دانشگاه بی قانون و بی برنامه ایه!
رفیق ما توی بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته قبول شده، میگه هنوز دانشگاه براشون انتخاب واحد نکردن و کلاسا شروع نشده!! از طرفی میگن چون معدلش موقع ثبت نام اشتباه ثبت شده، اسمشو با یه سری از افراد دیگه که معدلشون رو اشتباه زدن فرستادن تهران تا بررسی بشه و واسه همین نیمتونن وارد سامانه سجاد بشن! نکته جالبش اینه که دوست ما بیچاره معدل خودش رو درست وارد کرده بود موقع ثبت نام، و پرینتش رو هم داره.. نمیدونم اینا کجا گو* کاری کردن!
این قضیه مغایرت معدل چیه قضیه ش؟ خیلی طول میکشه که مشکلش حل بشه؟ نکنه خیلی طولش بدن و این ترم نتونه انتخاب واحد کنه و بره سر کلاسا..؟

کسی نیست به ما کمک کنه؟

hhelenn
01-10-2013, 09:29
چون با توجه به معدل دانشجو می گیرند برای همین معدل مهمه و باید درست وارد بشه ، خودشون چک می کنن و مشکلی نیست و اگر هم زمان بگذره چون از طرف خودشون بوده برای دانشجو مشکلی پیش نمی آید

vahid_203
03-10-2013, 01:16
سلام
یه سوال :
تو دانشگاه جامع علمی کاربردی معرفی به استاد تو دوره کارشناسی ناپیوسته پودمانی 2 درس یا 1 درس ؟

paranoid_android
03-10-2013, 23:02
یعنی تو عمرم دانشگاه اینقدر بی قانون تر، بی نظم تر و ضعیف تر از علمی کاربردی مخابرات تبریز ندیدم! 2 هفته تمامه بخاطر ثبت اشتباه معدل در سیستم که از طرف خودشون هم بوده دانشجو رو علاف خودشون کردن.. نه میتونیم وارد سیستم سجاد بشیم، نه انتخاب واحد کنیم! مهر هم که داره به نیمه میرسه.. تازه آقایون میخوان نامه بنویسن به سازمان سنجش! نمیدونم چه ربطی به سازمان سنجش داره! یعنی دانشگاه جامع علمی کاربردی اینقدر بی عرضه و به درد نخور هست که موضوع به این سادگی رو نمیتونه خودش پیگیری کنه؟! کلی دانشجو هستن که الان اینجوری علاف شدن.. واقعا سگ دانشگاه آزاد شرف داره به صدا تای علمی کاربردی! البته عذر میخوام اینجوری حرف زدم، ولی واقعا داغونه اعصابم.. هی هر روز برو بیا برو بیا..

hossein019940
07-10-2013, 10:54
سلام
دوستان من دیپلم رشته ساختمان سازی کارودانش رو گرفتم . میخ.ام ورودی بهمن بدون کنکور برم و موقع ثبتنام رشتمو بزنم معماری آیا میتونم با مدرک ساختمان سازی. .معماری ثبتنام کرد؟

nilofar69
07-10-2013, 17:15
سلام

چرا توو سامانه سجاد می خوام حذف و اضافه انجام بدم این پیغام رو می ده:هشدار! نوع انتخاب واحد مرکز شما گروهی است حذف و اضافه برای شما تعریف نشده.

یعنی چی؟

ahriman323
07-10-2013, 18:01
سلام

چرا توو سامانه سجاد می خوام حذف و اضافه انجام بدم این پیغام رو می ده:هشدار! نوع انتخاب واحد مرکز شما گروهی است حذف و اضافه برای شما تعریف نشده.

یعنی چی؟

ترم اول هستید؟! احتما برای ترم اول حذف و اضافه نداره زنگ بزنید از دانشگاه بپرسید!

SA.JJ.AD
07-10-2013, 18:02
دوستان این دانشگاهی که ما تازه قبول شدیم از شنبه کلاس هاش برگزار شده ... شنبه این همه راهو زدیم رفتیم .. نیم ساعت دیر رسیدم اما مسئولش اونجا گفت کلاس برگزار شد و جمع کردن تو 20 دقیقه :n04:من گفتم یه کلاس دیگه هم یه ساعت دیگه شروع میشه طبق برنامه .. تکلیف اون چی میشه . گفت استاد یکی بود تو همون 20 دقیقه کلاس توجیهی بود تموم شد رفتن :n02:
+
حالا دیروز هم کلاس بود و ما کلا نرفتیم .. فردا هم یه کلاس دیگست نمیخوام برم ... کلا این هفته ی اول رو تصمیم گرفتم نرم با توجه به اون سابقه ای که سراغ داشتم از کلاس هاشون :n09:
+
میخواستم ببینم مشکل ساز نمیشه که این تصمیمم ؟ :n02:
+
مثلا تو کلاس توجیهی یا همون اولین کلاس های استاد ها چی چی میگن که ما از دست دادیم و میدیم ؟! :n29:

ahriman323
07-10-2013, 18:48
دوستان این دانشگاهی که ما تازه قبول شدیم از شنبه کلاس هاش برگزار شده ... شنبه این همه راهو زدیم رفتیم .. نیم ساعت دیر رسیدم اما مسئولش اونجا گفت کلاس برگزار شد و جمع کردن تو 20 دقیقه :n04:من گفتم یه کلاس دیگه هم یه ساعت دیگه شروع میشه طبق برنامه .. تکلیف اون چی میشه . گفت استاد یکی بود تو همون 20 دقیقه کلاس توجیهی بود تموم شد رفتن :n02:
+
حالا دیروز هم کلاس بود و ما کلا نرفتیم .. فردا هم یه کلاس دیگست نمیخوام برم ... کلا این هفته ی اول رو تصمیم گرفتم نرم با توجه به اون سابقه ای که سراغ داشتم از کلاس هاشون :n09:
+
میخواستم ببینم مشکل ساز نمیشه که این تصمیمم ؟ :n02:
+
مثلا تو کلاس توجیهی یا همون اولین کلاس های استاد ها چی چی میگن که ما از دست دادیم و میدیم ؟! :n29:

بستگی به استاد داره که روی حضور غیاب حساس باشه یا نه!
بستگی به استاد داره یکی درس میده یکس قصه تعریف میکنه یکی هم مثل استاد ما قرعه کشی میکنه برای ارائه!:n08:

hossein019940
07-10-2013, 18:54
سلام
دوستان من دیپلم رشته ساختمان سازی کارودانش رو گرفتم . میخ.ام ورودی بهمن بدون کنکور برم و موقع ثبتنام رشتمو بزنم معماری آیا میتونم با مدرک ساختمان سازی. .معماری ثبتنام کرد؟
​کسی نیست جوابمونو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahriman323
07-10-2013, 20:18

فکر نکنم مشکلی داشته باشه!

SA.JJ.AD
08-10-2013, 01:14
بستگی به استاد داره که روی حضور غیاب حساس باشه یا نه!
بستگی به استاد داره یکی درس میده یکس قصه تعریف میکنه یکی هم مثل استاد ما قرعه کشی میکنه برای ارائه!:n08:

با توجه به اولین کلاس بودن ها و هفته ی اول اگه به قول شما حساس باشن هم نباید زیاد مهم باشه نرفتنم درسته ؟!
.
بیشتر نگران اینک که خودم چیز خاصی رو از دست داده باشم !:n29:

Erfandotm
08-10-2013, 01:51
با توجه به اولین کلاس بودن ها و هفته ی اول اگه به قول شما حساس باشن هم نباید زیاد مهم باشه نرفتنم درسته ؟!
.
بیشتر نگران اینک که خودم چیز خاصی رو از دست داده باشم !:n29:

من از هفته اول که رفتم یعنی این هفته فقط دارن درس میدن :|||||| استاد با استاد فرق داره!

Erfandotm
08-10-2013, 01:59
سلام

یعنی چی؟

انتخاب واحد ها 3 جوره!! یکی توسط خودتون! یکی به صورت گروهی که خودشون براتون انجام میدن و یکیش هم بصورت اینکه چند تا پکیج هست و شما یکی رو انتخاب میکنید!
در حالت گروهی بصورت خودکار انتخاب میشه و شما حق حذف و اضافه ندارید!

Erfandotm
08-10-2013, 02:03

بله میتونید! اما باز هم سوال کنید!

من تو دفترچش دیدم با دیپلم مهارتی (کاردانش-فنی حرفه ای)میشه معماری خوند!

hossein019940
08-10-2013, 15:36
بله میتونید! اما باز هم سوال کنید!

من تو دفترچش دیدم با دیپلم مهارتی (کاردانش-فنی حرفه ای)میشه معماری خوند!
خوب پس میتوم؟
چون علمی کاربردی ازاد مثل هم هستن تو جذب دانشجو که راحت بدونکنکور میگیرن وتبلیغ هم میکنن
ولی غیرانتفایی و دولتی فرق دارن
آزاد زنگ زدم سوال کردم گفتن مشکلی نداره حالا رو علمی کاربردی موندم
پس با این مدرک ساختمان میتونم برم علمی کاربردی؟
راستی شهریه چقدره برای این دانشگاه؟

hossein019940
12-10-2013, 16:28
دوستان دانشگاه علمی کاربردی برای مدرک کاردانی پودمانی یعنی بدون کنکور که میرن باید همون 2 سال باشن یا بیشتره؟

paranoid_android
13-10-2013, 19:54
از دانشجویان جدیدالورود ترم جدید مهندسی اگر کسی انصراف بده میتونه دوباره بره و انصرافش رو پس بگیره و ثبت نام کنه یا همچین چیزی ممکن نیست؟
برای ترم بهمن هم پذیرش دانشجوی بدون آزمون برای مقطع کارشناسی ناپیوسته دارن یا سالی 1 بار هست فقط؟ ممنون.

ahriman323
13-10-2013, 20:39
از دانشجویان جدیدالورود ترم جدید مهندسی اگر کسی انصراف بده میتونه دوباره بره و انصرافش رو پس بگیره و ثبت نام کنه یا همچین چیزی ممکن نیست؟
برای ترم بهمن هم پذیرش دانشجوی بدون آزمون برای مقطع کارشناسی ناپیوسته دارن یا سالی 1 بار هست فقط؟ ممنون.
اگر برای ثبت نام مشکلی نداشته باشه و سایت سجاد باز باشه میشه
من خودم ترم اول انصراف دادم دوباره ثبت نام کردم
اطلاع ندارم

Erfandotm
13-10-2013, 22:07
خوب پس میتوم؟
چون علمی کاربردی ازاد مثل هم هستن تو جذب دانشجو که راحت بدونکنکور میگیرن وتبلیغ هم میکنن
ولی غیرانتفایی و دولتی فرق دارن
آزاد زنگ زدم سوال کردم گفتن مشکلی نداره حالا رو علمی کاربردی موندم
پس با این مدرک ساختمان میتونم برم علمی کاربردی؟
راستی شهریه چقدره برای این دانشگاه؟

من رشته م کامپیوتر-شبکه هست این ترم 570 تومان شهریه دادم
بستگی به رشتتون دارن
رشته هایی که واحد عملی دارن شهریشون بیشتره اما مطمین باش شهریت از ازاد کمتر در میاد
الان رفیق من دولتی تهران شمسی پور قبول شده ترمی 300 میگیرن ازش...
دانشگاه ها همشون خرجشون رو از دانشجو در میارن و دولت زیاد کمک نمیکنه!!

Erfandotm
13-10-2013, 22:09
دوستان دانشگاه علمی کاربردی برای مدرک کاردانی پودمانی یعنی بدون کنکور که میرن باید همون 2 سال باشن یا بیشتره؟

پودمان رو فکر کنم برداشتن و فقط دوره های ترمی هست
شما 2/5 سال وقت دارید درستون رو تموم کنید تو مقطع کاردانی که اگر ترم تابستونی ورداریدو نیفتید درستون 1 سال و نیمه تموم میشه

hossein019940
13-10-2013, 22:47
پودمان رو فکر کنم برداشتن و فقط دوره های ترمی هست
شما 2/5 سال وقت دارید درستون رو تموم کنید تو مقطع کاردانی که اگر ترم تابستونی ورداریدو نیفتید درستون 1 سال و نیمه تموم میشه
الان پس من بدون کنکور تو علمی کاربردی ثبتنام کنم با ترم تابستونه بگیرم 1.5 سال تموم میشه؟
حالا یه سوال دیگه
من باید دی امتحان بدم تا تغییر رشته ای که دادم صادر بشه چون علمی کاربردی یه ماه مونده تا بهمن ثبتنام میکنه تو سایتش میتونم تو سایتش ثبتنام کنم و وقتی مدرکم اومد اول بهمن میشه برم برای تایید نهایی تو دانشگاه؟
یا اگه خدایی نکرده قبول نشم اوضام چطور میشه؟میتونم بگم که مدرکم اماده نیست و برای مهر برم ؟
لطفا راهنماییم کنین

Erfandotm
13-10-2013, 23:27
الان پس من بدون کنکور تو علمی کاربردی ثبتنام کنم با ترم تابستونه بگیرم 1.5 سال تموم میشه؟
حالا یه سوال دیگه
من باید دی امتحان بدم تا تغییر رشته ای که دادم صادر بشه چون علمی کاربردی یه ماه مونده تا بهمن ثبتنام میکنه تو سایتش میتونم تو سایتش ثبتنام کنم و وقتی مدرکم اومد اول بهمن میشه برم برای تایید نهایی تو دانشگاه؟
یا اگه خدایی نکرده قبول نشم اوضام چطور میشه؟میتونم بگم که مدرکم اماده نیست و برای مهر برم ؟
لطفا راهنماییم کنین

اگر زرنگ باشی و نیفتی بله :دی

سوال دومت رو واقعا نمیدونم! حتما بپرس از کسی که میدونه

paranoid_android
14-10-2013, 00:35
ببخشید کسی نمیدونه برای ترم بعد یعنی بهمن هم برای کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون پذیرش دارن یا نه؟

Erfandotm
14-10-2013, 00:42
ببخشید کسی نمیدونه برای ترم بعد یعنی بهمن هم برای کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون پذیرش دارن یا نه؟

کار اینا حساب کتاب نداره برادر!!!

ممکنه باشه ممکنه نباشه!!!

باید بری دقیق بپرسی!

paranoid_android
14-10-2013, 03:25
کار اینا حساب کتاب نداره برادر!!!

ممکنه باشه ممکنه نباشه!!!

باید بری دقیق بپرسی!

از کجا پیگیری کنم به نظرت؟ خود این مراکز میدونن یا از تهران و ساختمان مرکزی پیگیری کنم؟

Erfandotm
14-10-2013, 08:54
از کجا پیگیری کنم به نظرت؟ خود این مراکز میدونن یا از تهران و ساختمان مرکزی پیگیری کنم؟

میتونی از بخش پرسش و پاسخ سایت سازمان سنجش سوالتو بپرسی یا میتونی به یکی 2تا از دانشگاه های علمی کاربردی سر بزنی و از بخش اموزششون سوال کنی!
اونا قطعا میدونن

paranoid_android
14-10-2013, 10:32
میتونی از بخش پرسش و پاسخ سایت سازمان سنجش سوالتو بپرسی یا میتونی به یکی 2تا از دانشگاه های علمی کاربردی سر بزنی و از بخش اموزششون سوال کنی!
اونا قطعا میدونن
از یکی از دانشگاه ها پرسیدم گفتن اصلا امکان نداره! چون انصراف دادید، اسمتون از سیستم حذف شده و ثبت نام دوباره امکان پذیر تیست.. امیدوارم فقط ترم بهمن دوباره پذیرش داشته باشن..

hamijoon
14-10-2013, 11:42
دوستان من تازه كارداني به كارشناسي قبول شده بودم . خودشون 15 واحد داده بودن . بعد من رفتم يكي از درسارو حذف كردم چون ساعتش با كارم تداخل داشت .

امروز رفتم آموزش كه بپرسم مشكلي پيش مياد يا نه اون درسرو حذف كرد واسم . خب اينجوري ميشم 13 واحد اما تو قوانينش اينه كه بايد 14 واحد داشته باشم . الان چيكار كنم ؟

SA.JJ.AD
14-10-2013, 15:54
دوستان میخواستم ببینم مثلا ...
کسی که یه دانشگاهی (علمی کاربردی) ثبت نام کرده و مبلغ 350 تومن واریز کرده و 2.3 جلسه هم سر کلاس ها رفته !! اما به دلایلی ( دوری + سختی راه + از اونجایی که خودشون انتخاب واحد کردن = ساعات بد برگزاری کلاس ها + دروس مزخرف ریاضی از سرو کولمون داره بالا میره و کلا نامید شدیم از رشته ..:n21::n02: )
+
انصراف بدم اون مبلغ 350 تومن یا حداقل درصدی ازش رو برمیگردونن اگه درخواست بده ؟! :n27:
+

hossein019940
14-10-2013, 15:57
دوستان میخواستم ببینم مثلا ...
کسی که یه دانشگاهی (علمی کاربردی) ثبت نام کرده و مبلغ 350 تومن واریز کرده و 2.3 جلسه هم سر کلاس ها رفته !! اما به دلایلی ( دوری + سختی راه + از اونجایی که خودشون انتخاب واحد کردن = ساعات بد برگزاری کلاس ها + دروس مزخرف ریاضی از سرو کولمون داره بالا میره و کلا نامید شدیم از رشته ..:n21::n02: ) تصمیم داره انصراف بده اون مبلغ 350 تومن یا حداقل درصدی ازش رو برمیگردونن اگه درخواست انصراف بده ؟! :n27:
+
فکر کنم شهریه ثابت رو میگیرن و شهریه متغیر که برای واحد ها میدی رو احتمال داره برگردونن

SA.JJ.AD
14-10-2013, 19:05
فکر کنم شهریه ثابت رو میگیرن و شهریه متغیر که برای واحد ها میدی رو احتمال داره برگردونن

اخه یکی از دوستام یه داشنگاهی میرفت یکی دو سال پیش (اونم علمی کاربردی بود) و بعد شرکت تو یکی دو کلاس به دلایلی تصمیم گرفت انصراف بده .. بعد یه سری پیگیری .. چند ماه بعد کل مبلغ ثابت یعنی 350 برگردوندن تو حسابش !
+
برا همین گفتم شاید امیدی باشه :n01:

hossein019940
14-10-2013, 19:53
اخه یکی از دوستام یه داشنگاهی میرفت یکی دو سال پیش (اونم علمی کاربردی بود) و بعد شرکت تو یکی دو کلاس به دلایلی تصمیم گرفت انصراف بده .. بعد یه سری پیگیری .. چند ماه بعد کل مبلغ ثابت یعنی 350 برگردوندن تو حسابش !
+
برا همین گفتم شاید امیدی باشه :n01:
رفیق من داشنگاه شمال بود فقط بهش شهریه متغییر رو دادن

hhelenn
16-10-2013, 19:45
من پارسال یکی دو جلسه رفتم بعد پشیمون شدم ، 15 درصد دانشگاه جامع رو اصلا ندادند یعنی به مرکز اصلی هم رفتم و نشد اما سهم خود دانشگاه رو بهم دادند

Erfandotm
16-10-2013, 20:46
اقـــا خیلیا میگن خوبه خیلیا میگن بده...هرچی...فقط یه چیزیو بدونید...تو ایران برای هر کاری مدرک حرف اول رو میزنه...بعدش سواد خودتون!

SA.JJ.AD
18-10-2013, 20:57
دوستان اینکه میگن با استاد میشه هماهنگ کرد که اگه تو یه دانشگاه و تو یه شهر نزدیک تر همون دروست رو تدریس میکنه میشه هماهنگ کرد که تو روزهای خاص اون دروس بری به همون دانشگاه تو شهر نزدیک تری که استاد اون روز اونجا کلاس برگزار میکنه .. ( و دیگه لازم نباشه به اون دانشگاه اصلی که توش ثبت نام شدی و اینا که راهش دورتره بری اون روز ) امکانپذیره ایا همچین چیزی ؟! :n13:
+
امیدوارم منظورم رو تونسته باشم واضح بگم:n02:

paranoid_android
18-10-2013, 21:28
دوستان، کسی چارت کامل دروس رشته مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری (ترمی، کارشناسی ناپیوسته) رو داره؟

mojtaba2321
20-10-2013, 01:25
دوستان اینکه میگن با استاد میشه هماهنگ کرد که اگه تو یه دانشگاه و تو یه شهر نزدیک تر همون دروست رو تدریس میکنه میشه هماهنگ کرد که تو روزهای خاص اون دروس بری به همون دانشگاه تو شهر نزدیک تری که استاد اون روز اونجا کلاس برگزار میکنه .. ( و دیگه لازم نباشه به اون دانشگاه اصلی که توش ثبت نام شدی و اینا که راهش دورتره بری اون روز ) امکانپذیره ایا همچین چیزی ؟! :n13:
+
امیدوارم منظورم رو تونسته باشم واضح بگم:n02:

بستگی به استادش داره.
حرف ما وحی منزل نیست خیلی چیزا رو خودتون باید از نزدیک بپرسید و بررسی کنید.واقعا خیلی از سوالایی که میکنید رو خیلی راحت میتونید جوابشو از خود دانشگاهتون خیلی بهتر بگیرید.

nilofar69
20-10-2013, 13:17
سلام
نمره دروس جبرانی،توو معدل تاثیر داره؟

mojtaba2321
20-10-2013, 15:33
سلام
نمره دروس جبرانی،توو معدل تاثیر داره؟

نه تاثیر نداره.

SA.JJ.AD
20-10-2013, 23:28
بستگی به استادش داره.
حرف ما وحی منزل نیست خیلی چیزا رو خودتون باید از نزدیک بپرسید و بررسی کنید.واقعا خیلی از سوالایی که میکنید رو خیلی راحت میتونید جوابشو از خود دانشگاهتون خیلی بهتر بگیرید.

درست میفرمایید شما :n01:.. بنده یکمی متاسفانه خجالتی تشریف دارم :n27:. گفتم یهو این چیزی که میخوام بپسرم از استاد مسخره نباشه !!:n02:برا همین اول اینجا مطرح کردم ! شمام دیر جواب دادید دیگه پرسیدم چند روز پیش از همه ی استاد ها رفت پیش کارش:n02:
+
مرسی :n16:

paranoid_android
21-10-2013, 00:04
بنده امروز داشتم چارت دروس کارشناسی ناپیوسته مهندسی شبکه های کامپیوتری رو میدیدم، درس های بسیار خوب و کاربردی بینشون دیدم مثل امنیت، روتینگ و سوییچینگ و مجازی سازی، سرویس دهنده ها، فیبر نوری و شبکه های بی سیم و شبکه های WAN... در مقایسه با رشته ای مثل مهندسی نرم افزار یا IT که در دانشگاه های دولتی یا آزاد تدریس میشه به نظر بنده بسیار به درد بخور تر و کاربردی تر برای بازار کاره.. یا در مورد رشته مهندسی برنامه نویسی یا طراحی صفحات وب هم به همین ترتیبه.. مثلا در مورد رشته بنده یعنی مهندسی نرم افزار اینقدر فارغ التحصیل از دانشگاه های آزاد و دولتی داریم که به نظر بنده حتی 10 درصدشون هم بطور مفید کاری متناسب با دانش و تجربه شون به دست نمیارن..

paranoid_android
21-10-2013, 00:06
دوستان، توی ترم بهمن هم دانشگاه جامع پذیرش داره یا کسی نمیدونه؟

mojtaba2321
23-10-2013, 16:54
دوستان، توی ترم بهمن هم دانشگاه جامع پذیرش داره یا کسی نمیدونه؟

آره هر سال هم مهر هم بهمن پذیرش دارن.
دفترچش یکی دو ماه دیگه میاد.

paranoid_android
24-10-2013, 01:49
آره هر سال هم مهر هم بهمن پذیرش دارن.
دفترچش یکی دو ماه دیگه میاد.
دفترچه؟ منظور بنده ثبت نام بدون کنکور بود البته که از طریق سایت سنجش انجام میشه..

mojtaba2321
24-10-2013, 10:14
دفترچه؟ منظور بنده ثبت نام بدون کنکور بود البته که از طریق سایت سنجش انجام میشه..

توی ایران هنوز وقتی ثبت نام دانشگاهی باشه دفترچش هم چاپ میشه. علمی کاربردی هم همین طوره.

hossein019940
30-10-2013, 22:00
سلام
ثبتنامی های ورودی بهمن کی شروع میشه؟میشه به غیر از مدرک ساختمان برن یه رشته مثلا معماری؟حالا توسایت باید اسم رشمونو معماری بزنیم؟یا موقع ثبتنام نهایی برای ورود به دانشگاه؟
بعد ثبتنام که کردیم دیپلممون آماده نشد میتونیم همین نوبتمون رو برای ورودی مهر نگه داریم؟یا باید دوباره ثبتنام کنیم؟

mojtaba2321
30-10-2013, 23:30
سلام
ثبتنامی های ورودی بهمن کی شروع میشه؟میشه به غیر از مدرک ساختمان برن یه رشته مثلا معماری؟حالا توسایت باید اسم رشمونو معماری بزنیم؟یا موقع ثبتنام نهایی برای ورود به دانشگاه؟
بعد ثبتنام که کردیم دیپلممون آماده نشد میتونیم همین نوبتمون رو برای ورودی مهر نگه داریم؟یا باید دوباره ثبتنام کنیم؟

حدودا یه ماه دیگه ثبت نام شروع میشه.
میتونید هر رشته دیگه ای غیرمرتبط با دیپلمتون بزنید.

ملاک قبولی توی علمی کاربردی معدل دیپلمتون هست!نمیتونید.

hp722
30-10-2013, 23:38
یکی از دوستان مثل اینکه حسابداری دولتی میخونه و حالا میخواد بیاد علمی کاربردی اورژانس اضطراری(نمیدونم اصلا یه همچین چیزی هست) بخونه.میتونه اینکارو بکنه؟اگه آره از کی و کجا باید اقدام کنه؟

hossein019940
31-10-2013, 09:16
حدودا یه ماه دیگه ثبت نام شروع میشه.
میتونید هر رشته دیگه ای غیرمرتبط با دیپلمتون بزنید.

ملاک قبولی توی علمی کاربردی معدل دیپلمتون هست!نمیتونید.
معدل باید چند باشه؟الان من که دیپلم حاضر نشده و دی امتحان دارم و نمیدونم که معدلم چند هست چیکار کنم؟

mojtaba2321
31-10-2013, 09:49
معدل باید چند باشه؟الان من که دیپلم حاضر نشده و دی امتحان دارم و نمیدونم که معدلم چند هست چیکار کنم؟

اینکه معدل باید چند باشه رو سازمان مرکزی مشخص میکنه چون برای هر رشته و دانشگاهی با توجه به شرکت کننده هاش فرق میکنه اما با 12 - 13 هم میشه همون انتخاب اول قبول شد.
اگه دی امتحان دارید باید دفترچه ورودی بهمن ها رو بگیرید.

hossein019940
31-10-2013, 10:54
اینکه معدل باید چند باشه رو سازمان مرکزی مشخص میکنه چون برای هر رشته و دانشگاهی با توجه به شرکت کننده هاش فرق میکنه اما با 12 - 13 هم میشه همون انتخاب اول قبول شد.
اگه دی امتحان دارید باید دفترچه ورودی بهمن ها رو بگیرید.
بدون آزمون هست دیگه
من فقط یه دانشگاه تو شهرمون تو اولویته فقط اونو میخوام برم.
حالا معدل رو تو موقع ثبتنام چجوری ثبت کنم؟
کلا میشه یه راهنمایی کلی کنین؟چون دی امتحان دارم گفتم

paranoid_android
31-10-2013, 12:31
بدون آزمون هست دیگه

دوست عزیز چه عجله ای برای ثبت نام دارید اگر هنوز درستون تموم نشده.. چون پذیرش دانشگاه جامع از طریق معدل انجام میگیره، نمره معدل براشون مهمه.. اگر معدلی که موقع ثبت نام وارد میکنید با معدلی که روی مدرک یا گواهی موقتتون درج شده مغایرت داشته باشه بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.. به نظر بنده ریسک نکنید و برای ترم مهر سال بعد ثبت نام کنید.. یا اینکه حضورا به واحد آموزش و ثبت نام همون دانشگاهی که مد نظرتون هست مراجعه کنید و این موضوع رو حضورا ازشون سوال کنید.

mojtaba2321
31-10-2013, 18:16
بدون آزمون هست دیگه
دوست عزیز دانشگاه علمی کاربردی هر سال 2 بار پذیرش داره یه بار برای مهر یه بار برای بهمن
شما تا معدل دیپلم نداشته باشی نمیتونی ثبت نام کنی.

hossein019940
31-10-2013, 19:40
دوست عزیز چه عجله ای برای ثبت نام دارید اگر هنوز درستون تموم نشده.. چون پذیرش دانشگاه جامع از طریق معدل انجام میگیره، نمره معدل براشون مهمه.. اگر معدلی که موقع ثبت نام وارد میکنید با معدلی که روی مدرک یا گواهی موقتتون درج شده مغایرت داشته باشه بعدا با مشکل مواجه خواهید شد.. به نظر بنده ریسک نکنید و برای ترم مهر سال بعد ثبت نام کنید.. یا اینکه حضورا به واحد آموزش و ثبت نام همون دانشگاهی که مد نظرتون هست مراجعه کنید و این موضوع رو حضورا ازشون سوال کنید.
پس اونایی که میرن تعهد میدن که مثلا 6 ماه دیگه مدرکمون رو بیاریم چی؟
اونا هم که معدل رو نمیدونن

mojtaba2321
31-10-2013, 22:20
پس اونایی که میرن تعهد میدن که مثلا 6 ماه دیگه مدرکمون رو بیاریم چی؟
اونا هم که معدل رو نمیدونن

برادر من علمی کاربردی ثبت نامش با معدل هست، ملاک ثبت نامشم معدل هست.
اون دانشگاهی هم که تعهد میگیره ازتون برگه گواهی موقت دیپلم میخواد.
اگه دانشگاهی دیدین بدون دیپلم ثبت نام میکرد برید همونجا ثبت نام کنید.

hossein019940
31-10-2013, 22:25
الان 20.30 گفت که ساله دیگه تمامی دانشگاهی که بدون ازمون دانشجو میگیرن باید با آزمون باشه این دیگه چه وضعشه تا بخوایم بدون کنکور بریم قطعش میکنن
حالا عملی میکنن تا دوباره دور میزنن قانون رو؟

hossein019940
01-11-2013, 21:01
اون دانشگاهی هم که تعهد میگیره ازتون برگه گواهی موقت دیپلم میخواد.
اگه دانشگاهی دیدین بدون دیپلم ثبت نام میکرد برید همونجا ثبت نام کنید.
آزاد میشه رفت ولیمن میخوام علمی کاربردی برم حالا با گواهی موقت میشه؟با مثلا نامه ای از مدرسه از راه دور بگیرمکه در حال تحصیله میشه؟

mojtaba2321
01-11-2013, 22:24
آزاد میشه رفت ولیمن میخوام علمی کاربردی برم حالا با گواهی موقت میشه؟با مثلا نامه ای از مدرسه از راه دور بگیرمکه در حال تحصیله میشه؟

عزیز ما میگیم شما باید معدل دیپلم داشته باشی شما باز حرف خودتو میزنی.
هیچ دانشگاهی هیچ جای جهان بدون دیپلم کسی رو ثبت نام نمیکنه.
علمی کاربردی هم موقع ثبت نام ازت معدل میخواد ، موقع ثبت نام در دانشگاه هم یا گواهی موقت یا اصل گواهی دیپلم رو ازت میگیرن.
شما اگه باور نداری زنگ بزن دانشگاه از خودشون بپرس!

hossein019940
01-11-2013, 22:31
عزیز ما میگیم شما باید معدل دیپلم داشته باشی شما باز حرف خودتو میزنی.
هیچ دانشگاهی هیچ جای جهان بدون دیپلم کسی رو ثبت نام نمیکنه.
علمی کاربردی هم موقع ثبت نام ازت معدل میخواد ، موقع ثبت نام در دانشگاه هم یا گواهی موقت یا اصل گواهی دیپلم رو ازت میگیرن.
شما اگه باور نداری زنگ بزن دانشگاه از خودشون بپرس!
حالا اینی که میگن 3 سال برای کاردانی هست.
اگه ترم تابستونه رو هم بگیریم چند وقت طول میکشه؟

mojtaba2321
01-11-2013, 23:53
حالا اینی که میگن 3 سال برای کاردانی هست.
اگه ترم تابستونه رو هم بگیریم چند وقت طول میکشه؟

2 سال هست.
هر سال 2 ترم.

paranoid_android
02-11-2013, 01:48
از دانشجویان رشته مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری کسی اینجا هست؟

hossein019940
06-11-2013, 10:21
حالا منظور از معدل
معدلی سال آخر هست یا معل کل که زیر ورقه ریز نمرات هست؟

mojtaba2321
06-11-2013, 17:49
حالا منظور از معدل
معدلی سال آخر هست یا معل کل که زیر ورقه ریز نمرات هست؟

معدل کل هست.

hossein019940
06-11-2013, 18:14
معدل کل هست.
من الانی که تحدید دارم 16 واحد باید پاس کنم معدلم هست 13

wayoo
07-11-2013, 13:32
دوستان من چند تا سوال داشتم.

من دانشجو کامپیوتر آزاد تهران جنوبم و می خوام تو پذیرش بدون کنکور بهمن علمی کاربردی شرکت کنم (می دونید دفترچش کی میاد؟), اگه قبول شم وقت دارم انصراف بدم و برم علمی کاربردی؟

من دیپلمم ریاضی آیا میتونم تو بخش فرهنگ و هنر شرکت کنم (تو دفتر چه مهر در جدول مربوط به هنر زده دیپلم مورد پذیرش مهارتی ولی قبلش نوشته بر اساس علاقه میتونید فقط در یک بخش ثبت نام کنید نزده بر اساس نوع دیپلم.)

آیا میشه در صورت گرفتن مدرک کاردانی پودمانی در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرد( اگه یه رشته کارشناسی ناپیوسته نداشته باشه می شه تو چه رشته هایی شرکت کرد؟)

با سپاس

mojtaba2321
07-11-2013, 14:28
دوستان من چند تا سوال داشتم.

من دانشجو کامپیوتر آزاد تهران جنوبم و می خوام تو پذیرش بدون کنکور بهمن علمی کاربردی شرکت کنم (می دونید دفترچش کی میاد؟), اگه قبول شم وقت دارم انصراف بدم و برم علمی کاربردی؟

من دیپلمم ریاضی آیا میتونم تو بخش فرهنگ و هنر شرکت کنم (تو دفتر چه مهر در جدول مربوط به هنر زده دیپلم مورد پذیرش مهارتی ولی قبلش نوشته بر اساس علاقه میتونید فقط در یک بخش ثبت نام کنید نزده بر اساس نوع دیپلم.)

آیا میشه در صورت گرفتن مدرک کاردانی پودمانی در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرد( اگه یه رشته کارشناسی ناپیوسته نداشته باشه می شه تو چه رشته هایی شرکت کرد؟)

با سپاس

شما با هر دیپلمی میتونید هر رشته ای انتخاب کنید برای کاردانی.
کاردانی دیگه پودمانی و ترمی نداره ،شده کاردان حرفه ای، کاردانی به کارشناسی هم دیگه آزمونش برداشته شده هم آزاد هم علمی کاربردی.

wayoo
07-11-2013, 14:54
پس یعنی اگه کاردانی بگیرم واسه ادامه تحصیل باید کنکور واسه کارشناسی شرکت کنم ؟
نمی دونید دفترچش کی میاد؟

mojtaba2321
07-11-2013, 14:59
پس یعنی اگه کاردانی بگیرم واسه ادامه تحصیل باید کنکور واسه کارشناسی شرکت کنم ؟
نمی دونید دفترچش کی میاد؟

کاردانی و کارشناسی هیچکدوم دیگه کنکور نداره.
یه ماه قبل از بهمن دفترچشون میاد.

sharpy
07-11-2013, 15:30
من کاردانیم رو تموم کردم ترم دیگه مسرم کارشناسی
حالا که کنکور رو برداشتن شرایط چیه معدل ؟؟
یعنی مستونم ترمی بدون ازمون برم؟؟
شهریه رشته های مهندشی مثل عمران کارشناسی چقدره از ازاد کمتره ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mojtaba2321
07-11-2013, 22:34
من کاردانیم رو تموم کردم ترم دیگه مسرم کارشناسی
حالا که کنکور رو برداشتن شرایط چیه معدل ؟؟
یعنی مستونم ترمی بدون ازمون برم؟؟
شهریه رشته های مهندشی مثل عمران کارشناسی چقدره از ازاد کمتره ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
شرط معدل بستگی به معدل اون کسایی که ثبت نام کردن همین طور تعداد افراد ثبت نامی، تعداد افرادی که پذیرش میکنن، خود مرکز و این چیزا داره.
شهریه ثابت و قیمت واحدها رو هم میتونید از فایل pdf ثبت نام دوره قبلش از سایت سنجش بگیرید.

ahriman323
07-11-2013, 23:43
دفترچه ارشد علمی کاربردی کی میاد؟
3سال سابقه کاری که میخواد روی بیمه باید باشه یا با نامه حله؟!
ارشد ICT قرار بود اضافه بشه کسی خبری نداره؟!

mojtaba2321
08-11-2013, 09:10
ارشد ICT قرار بود اضافه بشه کسی خبری نداره؟!

توی کما قرار بود اضافه بشه.فکر کنم الان داره .

mojtaba2321
20-11-2013, 18:04
3 آذر دفترچه کارشناسی میاد.

ahriman323
27-11-2013, 22:00
3 آذر دفترچه کارشناسی میاد.

نیومده که؟!

mojtaba2321
28-11-2013, 00:06
نیومده که؟!

قرار بوده بیاد توی تقویم خود سایت دانشگاه هم تاریخش هنوز همون سوم آذر هست...

wayoo
28-11-2013, 01:38
من معدل دیپلمم 16.74(ریاضی و فیزیک) هست امکان داره واسه ترم بهمن کاردانی رشته انیمیشن یا معماری تو تهران قبول شم؟ آیا من که تهرانیم از کسی که شهرستانیه احتمال قبولیش بیشتر میشه؟

mojtaba2321
28-11-2013, 10:37
من معدل دیپلمم 16.74(ریاضی و فیزیک) هست امکان داره واسه ترم بهمن کاردانی رشته انیمیشن یا معماری تو تهران قبول شم؟ آیا من که تهرانیم از کسی که شهرستانیه احتمال قبولیش بیشتر میشه؟

شما هر رشته ای انتخاب اول بزنی قبول میشی.

paranoid_android
30-11-2013, 20:09
دوستان، اطلاع دارید پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی کی هست؟ این ماه زمانش مشخص میشه یا میمونه برای دی ماه؟ علمی کاربردی کلا پذیرشش بدون کنکور شده، یا با کنکور و بدون کنکور رو باهم داره.. برای کارشناسی ناپیوسته عرض میکنم..

mojtaba2321
30-11-2013, 23:03
دوستان، اطلاع دارید پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی کی هست؟ این ماه زمانش مشخص میشه یا میمونه برای دی ماه؟ علمی کاربردی کلا پذیرشش بدون کنکور شده، یا با کنکور و بدون کنکور رو باهم داره.. برای کارشناسی ناپیوسته عرض میکنم..

اگه چند پست قبل رو میخوندید میدیدین که نوشتیم قرار بوده 3 آذر بیاد ولی هنوز نیومده.
آره بدون کنکور شده.

parspro
01-12-2013, 18:25
سلام
دوستان برای کاردانی از کی ثبت نام شروع میشود
و سوال دیگر این است که یعنی کسی که معدلش کم است نمیتونه قبول بشود و یا اینکه ما نباید برویم دانشگاه چون معدلمون کمه ؟ چون ترم قبلی که قبول نکردن مرسی

ziba12
01-12-2013, 22:32
دوستان یک سوال دارم .

اگر درسی رو که پیش نیاز داره رو همزمان با پیش نیازش بگیری به طور همزمان بگیری و همش رو پاس کنی مشکل پیش میاد ؟؟؟؟ اموزش مشکل میگیره ؟

paranoid_android
02-12-2013, 15:41
دوستان یک سوال دارم .

اگر درسی رو که پیش نیاز داره رو همزمان با پیش نیازش بگیری به طور همزمان بگیری و همش رو پاس کنی مشکل پیش میاد ؟؟؟؟ اموزش مشکل میگیره ؟

اگه درسی که پیش نیاز هست رو قبلا برداشته باشید و حذفش کنید و یا بیفتید، ترم بعد با اون درس یا درس های دیگه که این درس پیش نیازش هست، میتونید بردارید.. در غیر اینصورت اصلا نباید سیستم بهتون اجازه بده که برش دارید..

hhelenn
03-12-2013, 10:04
سلام دوستان برای کاردانی از کی ثبت نام شروع میشود و سوال دیگر این است که یعنی کسی که معدلش کم است نمیتونه قبول بشود و یا اینکه ما نباید برویم دانشگاه چون معدلمون کمه ؟ چون ترم قبلی که قبول نکردن مرسی مشکل اینجا است که احتمالا شما با معدل کم توقع دارید رشته هایی بروید که متقاضی زیاد داره ، مثلا وقتی شما رشته و شهری را انتخاب می کنید که فقط 60 دانشجو می خواهد آنها از معدل بالا شروع میکنند و شما با معدل مثلا 13 می شوید نفر 80 ، خب چه انتظاری دارید قبول شوید ، در انتخاب رشته دقت کنید انشاا... که قبول می شوید

still alive
04-12-2013, 20:13
دوستان دانشگاه علمی کاربردی رشته روانشناسی هم داره؟
اگر داره با آزمونه یا بدون آزمون؟
ممنون:n16:

mojtaba2321
04-12-2013, 23:28
دوستان دانشگاه علمی کاربردی رشته روانشناسی هم داره؟
اگر داره با آزمونه یا بدون آزمون؟
ممنون:n16:
کلا علمی کاربردی بدون آزمونه هم کاردانی هم کارشناسی
باید بزارید دفترچه جدید بیاد ببینید رشته مورد نظرتون توی کدوم شهر هست.

emad1t2002
05-12-2013, 11:59
سلام جایی هست که بدون داشتنه فوق دیپلم بزارن لیسانس بخونم
دیپلم فنی ساخت وتولید دارم

farshidshd
06-12-2013, 12:45
سلام جایی هست که بدون داشتنه فوق دیپلم بزارن لیسانس بخونم
دیپلم فنی ساخت وتولید دارم

سلام

خیر
یا باید دیپلم نظری بگیرید یا کاردانی

parspro
06-12-2013, 22:28
سلام
خوب یعنی بخاطر اینکه معدل دیپلم کم است برویم و دیپلم دوم را بگیریم که معدل بالاتر باشه که بشود در دانشگاه برویم ؟
چه رشته ی خوبه که هم زودتر دیپلم را بگیرم وهم دانشگاه ها خواهان داشته باشند
مرسی

mojtaba2321
06-12-2013, 23:17
سلام
خوب یعنی بخاطر اینکه معدل دیپلم کم است برویم و دیپلم دوم را بگیریم که معدل بالاتر باشه که بشود در دانشگاه برویم ؟
چه رشته ی خوبه که هم زودتر دیپلم را بگیرم وهم دانشگاه ها خواهان داشته باشند
مرسی
معدل دیپلم منم خیلی کم بود اما انتخاب اولم قبول شدم.
کلا همه کسایی که شرکت میکنن کاردانی قبول میشن.

parspro
07-12-2013, 02:11
سلام
باور کنید من را رد کردند و حدودا 3 رشته را انتخاب کردم که حداقل یکی را بپذیرن اما ردکردن
بنظر شما دلیلش چی بود
چه زمانی دوباره ثبت نام میکنند
مرسی

Erfandotm
12-12-2013, 09:46
دفترچه بهمن ماه کی میاد؟؟؟

mehde444
12-12-2013, 22:09
سلام
خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین
من مدرک دیپلم فنی حرفه ای تو رشته برنامه نویسی پایگاه داده گرفتم تا چند وقت دیگه میاد باید علمی کاربردی ثبت نام کنم اما الان نمیدونم زمان ثبت نامش چه وقتیه گفته بودن آذر ماه میاد اما من هیچی ندیدم
میخواستم ترمی ثبت نام کنم اما اصلا از روش ثبت نام و غیره سر در نمیارم باور میکنین تا حالا کسی نبوده بهم کمک کنه بیرون پیش هرکسی میرفتم سر سری یه چیز توضیح میداد
الان میخواستم این دانشگاه ثبت نام کنم اینکه چطور ثبت نام کنم انتخاب واحد انجام بدم یا چطور میشه که معلوم میشه چه دانشگاهی میرم نمیدونم خواهش میکنم زود بهم کمک کنین
نرم دانشگاه باید برم سربازی و مشکلات کنار اون

darkest
13-12-2013, 09:38
سلام دوستان من دیپلم انسانی دارم معدلمم هم 13 یا14هستش دقیق یادم نیس..چطوری و کی ب میتونم برم علمی کاربردی؟میخوام رایانه بخونم..اولین قدم چیه؟ممنون:n16:

mojtaba2321
13-12-2013, 10:51
سلام دوستان من دیپلم انسانی دارم معدلمم هم 13 یا14هستش دقیق یادم نیس..چطوری و کی ب میتونم برم علمی کاربردی؟میخوام رایانه بخونم..اولین قدم چیه؟ممنون:n16:

منتظر باشید تا دفترچه کاردانی بیاد ثبت نام بکنید.

darkest
13-12-2013, 16:13
منتظر باشید تا دفترچه کاردانی بیاد ثبت نام بکنید.
کی میاد؟از کجا میتونم تهیش کنم وقتی اومد؟

mojtaba2321
13-12-2013, 22:45
کی میاد؟از کجا میتونم تهیش کنم وقتی اومد؟

معلوم نیست کی میاد، شما همین تاپیکو یا سایت سنجش رو پیگیر باش میفهمی وقتی اومد.
دفترچش توی سایت سنجش میاد.

ahriman323
13-12-2013, 23:06

hossein019940
14-12-2013, 17:04
من که باید مهر سال بعد برم دانشگاه الان باید ثبتنام کنم؟
آخه امروز تو کافینت زده بود ثبتنام 93 دلیلش چی بود؟
الان معدلم معلوم نیست چیکار کنم؟

wayoo
14-12-2013, 17:38
من که باید مهر سال بعد برم دانشگاه الان باید ثبتنام کنم؟
آخه امروز تو کافینت زده بود ثبتنام 93 دلیلش چی بود؟
الان معدلم معلوم نیست چیکار کنم؟

شما اگر هنوز دیپلم نگرفته ای نباید ثبت نام کنی(ترم بهمن) .پذیرش بر اساس معدل کل دیپلمه.
ترم مهر هم ثبت نامش اواخر مرداد 93 هست .

hossein019940
14-12-2013, 18:15
شما اگر هنوز دیپلم نگرفته ای نباید ثبت نام کنی(ترم بهمن) .پذیرش بر اساس معدل کل دیپلمه.
ترم مهر هم ثبت نامش اواخر مرداد 93 هست .
الان من میخوام مهر سال بعد برم کی باید ثبتنام کنم؟
تو کافینت زده بو ثبتنام کنکور 93 برای چی؟اینجوری شده؟

mojtaba2321
14-12-2013, 22:48
الان من میخوام مهر سال بعد برم کی باید ثبتنام کنم؟
تو کافینت زده بو ثبتنام کنکور 93 برای چی؟اینجوری شده؟

اون کنکور 93 کنکور سراسری ها هست.
شما برای علمی کاربردی ترم مهر سال دیگه باید ثبت نام کنی
یکی دو ماه قبل از مهر دفترچش میاد.

farshidshd
16-12-2013, 14:00
با آغاز ثبت‌نام از 27 آذر؛
شرايط و نحوه ثبت‌نام کارداني بدون آزمون علمي‌کاربردي تشريح شد

ثبت‌نام داوطلبان شرکت در پذيرش دوره کارداني فني و دوره کارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي نوبت بهمن ماه 1392 از روز چهارشنبه، 27 آذرماه از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آغاز مي‌شود.

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور روز يکشنبه به ايرنا گفت: متقاضيان ثبت‌نام و شرکت در پذيرش دوره کارداني فني و دوره کارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي بهمن ماه 1392 مي‌توانند از روز چهارشنبه، 27 آذر تا سه‌شنبه، سوم دي ماه با مراجعه به سايت سازمان سنجش ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، درصورت داشتن شرايط لازم براي ثبت‌نام اقدام کنند.

روش گزينش دانشجو در دوره‌هاي کارداني علمي کاربردي

حسين توکلي درباره روش گزينش دانشجو در دوره‌هاي کارداني علمي کاربردي توضيح داد: گزينش دانشجو در هر يک از کدرشته محلهاي تحصيلي براساس معدل کل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيتهاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي کاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد.

شرايط ثبت‌نام
وي درخصوص شرايط ثبت‌نام در اين دوره‌هاي تحصيلي نيز اظهار داشت: متقاضيان پذيرش دوره کارداني فني و دوره کارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي بهمن ماه 1392 لازم است در مهلت تعيين شده به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کرده و ضمن مشاهده و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام و پرداخت اينترنتي مبلغ 106 هزار ريال به عنوان هزينه ثبت‌نام با استفاده از کارتهاي عضو شبکه بانکي شتاب، ثبت‌نام خود را انجام دهند.
سخنگوي سازمان سنجش از داوطلبان خواست که پس از پايان ثبت‌نام الکترونيکي از تمامي صفحات و همچنين شماره پرونده 6 رقمي و کدپيگيري 16 رقمي، يک نسخه پرينت تهيه و نزد خود نگهداري کنند.
وي به داوطلباني که ثبت‌نام خود را از طريق کافي‌نت انجام مي‌دهند توصيه کرد که تمامي مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامي را شخصا انجام دهند و يا بر انجام امور مربوط، در کافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشند.
توکلي يادآور شد: با توجه به ورود اطلاعات ثبت نامي توسط متصديان کافي نتها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتي در تقاضانامه درج مي‌شود که مسووليت هرگونه خطا در اين مورد متوجه شخص داوطلب است و سازمان سنجش به هيچ وجه امکان اصلاح اشتباهات مذکور را نداشته و هيچ گونه عذري پذيرفته نخواهد شد.

تقویم آزمون ها در مقاطع مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آفرینش

mojtaba2321
18-12-2013, 22:39

من اینو پرسیدم
ارشد علمی کاربردی پروژه محور هست و فقط هم کارمندا رو پذیرش میکنن.
یعنی دانشجوی عادی نمیگیرن.

mehde444
18-12-2013, 22:40
این فرم تاييديه معدل چیه چجوری میشه گرفت؟
برای من هنوز صادر نشده ولی قبلا گفته بودن یکی دو هفته دیگه صادر میشه

parspro
20-12-2013, 02:21
سلام
دوستان سوالی دارم مثل اینکه دفتر چه های کاردانی امده درسته ؟
اما چرا مثلا دفتر چه داوطلبان گروه صنعت با داوطلبان گروه فرهنگ و هنر مثل هم هستند و فرقی ندارند رشته ها یکی است این هم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و) سوال دیگه اینکه در بین رشته هائی که است بنظر شما کدامشان مثلا برای کسی که در بیمارستان ها و یا یا کار مربوط به پزشکی است بیشتر مرتبط است
و سوال دیگه خوب مثلا کسی که تازه کار پیدا کرده و میرود سر کار از صبح تا ظهر خوب این افراد چکار باید بکنند مشکلی با کلاس و این چیزا پیدا نمی کنند چون تا ظهر که نمیتونند بروند سر کارممنون
خداحافظ

mojtaba2321
20-12-2013, 12:05
سلام
دوستان سوالی دارم مثل اینکه دفتر چه های کاردانی امده درسته ؟
اما چرا مثلا دفتر چه داوطلبان گروه صنعت با داوطلبان گروه فرهنگ و هنر مثل هم هستند و فرقی ندارند رشته ها یکی است این هم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و) سوال دیگه اینکه در بین رشته هائی که است بنظر شما کدامشان مثلا برای کسی که در بیمارستان ها و یا یا کار مربوط به پزشکی است بیشتر مرتبط است
و سوال دیگه خوب مثلا کسی که تازه کار پیدا کرده و میرود سر کار از صبح تا ظهر خوب این افراد چکار باید بکنند مشکلی با کلاس و این چیزا پیدا نمی کنند چون تا ظهر که نمیتونند بروند سر کارممنون
خداحافظ
در مورد رشته های بیمارستانی اطلاعی ندارم باید برحسب علاقه و کار مورد نظرتون انتخاب کنید.
اما در مورد تایم کلاسها، معمولا دانشگاه های بزرگتر یه سری کلاس برای کارمندان در ساعات پایانی روز و آخر هفته ها میزارن، بازم روی دفترچه چک کنید ببینید سهمیه شاغل داره رشته مورد نظرتون یا اینکه از خود دانشگاه مربوطه بپرسید.

ahriman323
20-12-2013, 13:12
من اینو پرسیدم
ارشد علمی کاربردی پروژه محور هست و فقط هم کارمندا رو پذیرش میکنن.
یعنی دانشجوی عادی نمیگیرن.
سابقه کار بیمه ای میخواد؟!

mojtaba2321
20-12-2013, 14:03
سابقه کار بیمه ای میخواد؟!

آره دیگه....

wayoo
20-12-2013, 16:41
کسی میدونه بهترین واحد های علم و فرهنگ کدوماست؟
مثلا من برای رشته گرافیک موندم بر چه اساسی انتخاب کنم؟ نزدیک به 10 تا کد رشته هست(تهران)

still alive
21-12-2013, 18:45
دوستان رشته ای که برای کاردانی میخوایم شرکت کنیم حتما باید با دیپلممون مرتبط باشه؟
پودمانی و میدونم میشه بدون در نظر گرفتن دیپلم هررشته ای انتخاب کرد فقط باید یه ترم پیش نیازارو بگذرونیم
ولی ترمی مثل اینکه باید مرتبط باشه درسته؟

mojtaba2321
21-12-2013, 20:39
دوستان رشته ای که برای کاردانی میخوایم شرکت کنیم حتما باید با دیپلممون مرتبط باشه؟
پودمانی و میدونم میشه بدون در نظر گرفتن دیپلم هررشته ای انتخاب کرد فقط باید یه ترم پیش نیازارو بگذرونیم
ولی ترمی مثل اینکه باید مرتبط باشه درسته؟

ترمی و پودمانی دیگه نیست، شده نظام واحد کاردانی
دیپلم هم نیازی نیست با رشته انتخابیتون یکی باشه.

AhmadReza.
22-12-2013, 19:12
سلام
دوستان من دیپلم صراحی صفحات وب دارم و میخوام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم
دانشگاه شهرمون یه اطلاعیه ای زده توش این شاخه ها هست

1-کاردانی فنی فناوری اطلاعات -رسانه
2-کاردانی فنی فناوری اطلاعات -اینترنت و شبکه های گسترده
3- کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
4-کاردانی فنی نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتری
5- کاردانی حرفه ای روابط عمومی
6-کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی-گرافیک

خب من میخوام همون رشته ای که بلدم ادامه بدم ..برای طراحی صفحات وب باید کدومشون انتخاب کنم؟؟:n16:

mojtaba2321
22-12-2013, 20:18
سلام
دوستان من دیپلم صراحی صفحات وب دارم و میخوام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم
دانشگاه شهرمون یه اطلاعیه ای زده توش این شاخه ها هست

1-کاردانی فنی فناوری اطلاعات -رسانه
2-کاردانی فنی فناوری اطلاعات -اینترنت و شبکه های گسترده
3- کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
4-کاردانی فنی نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتری
5- کاردانی حرفه ای روابط عمومی
6-کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی-گرافیک

خب من میخوام همون رشته ای که بلدم ادامه بدم ..برای طراحی صفحات وب باید کدومشون انتخاب کنم؟؟:n16:
طراحی وب جزو رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هست
شما برای کاردانی هر کدومو علاقه داری برو ایشالا برای کارشناسی طراحی وب رو انتخاب کن.
برنامه سازی کامپیوتر به رشته شما نزدیکتره.

SA.JJ.AD
22-12-2013, 20:52
دوستان اینکه بعد از درخواست انتقال دائم یه دانشجو به یه دانشگاه دیگه باید تو داشنگاه قبلی همه ی دروس رو Pass کرده باشه ؟! صحت داره !؟ اینجور نیست که بری تو داشنگاه جدید و تو ترم جدیدی که شروع میشه اون دروس باقیمونده رو ردیف کنی ؟! :n02:

mojtaba2321
24-12-2013, 13:32
دفترچه کارشناسی علمی کاربردی تا 10 روز دیگه میاد.

parspro
24-12-2013, 14:24
سلام
دوستان سوالی دارم قبلا هم چند ماه قبل ثبت نام کردم اما قبول نشدم حالا میگم ممکنه این بار هم رد کنن اگر این کاروکردن چیکار کنیم میشود شکایت کنیم:n01: ؟ ممکنه اگر باز هم همون رشته قبلی را انتخاب کنیم باز هم رد کنند اگر اینطوه خوبه یه رشته دیگه اگر هم
دوست نداشته باشیم انتخاب کنیم که قبول کنند ؟

کسانی که قبول میشود معمولا از چه زمانی کلاس باید بروند چن وقت یگه ؟

هه رشته ها دوره کارشناس هم دارند ؟

ممنون

AhmadReza.
24-12-2013, 15:00
سلام من از طریق سایت سنجش ثبت نام کردم حالا باید چکار کنم؟

mojtaba2321
24-12-2013, 16:25
سلام من از طریق سایت سنجش ثبت نام کردم حالا باید چکار کنم؟

منتظر بمونید وقتی نتیجه ها اومد قبولیتون رو از طریق sms و سایت اعلام میکنن.

hossein019940
24-12-2013, 17:17
منتظر بمونید وقتی نتیجه ها اومد قبولیتون رو از طریق sms و سایت اعلام میکنن.
لینک ثبتنام رو میدین////
من حوصله سرچ رو ندارم و بگردم.
اگه دوستان هم دارن بدن

parspro
25-12-2013, 12:15
نوشته شده توسط hossein019940
لینک ثبتنام رو میدین////
من حوصله سرچ رو ندارم و بگردم.
اگه دوستان هم دارن بدن

سلام
آقا این لینک دفتر چه است

این هم لینک خرد کارت است

mojtaba2321
26-12-2013, 19:35
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام در پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کار‌شناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ‌ماه سال ۱۳۹۲ ( مقطع کارشناسی دانشکده خبر )

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کار‌شناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ‌ماه سال ۱۳۹۲می رساند، که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۰۹/۱۰/۹۲ آغاز و در روز یکشنبه ۱۵/۱۰/۹۲ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه و نسبت به ثبت نام در پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ‌ماه سال ۱۳۹۲ اقدام نمایند. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این روش به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۴۴.۰۰۰ (یکصد و چهل و چهار هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری اقدام وسپس نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

Hossein_128
27-12-2013, 01:22
سلام. یه سوال

کسی که کاردانی علمی کاربردی میگیره، میتونه توی کنکور کاردانی به کارشناسی (به غیر از دانشگاه علمی کاربردی) شرکت کنه؟؟

بعد علمی کاربردی معافیت تحصیلی میده دیگه درسته؟؟

m-530
27-12-2013, 11:23
سلام. یه سوال

کسی که کاردانی علمی کاربردی میگیره، میتونه توی کنکور کاردانی به کارشناسی (به غیر از دانشگاه علمی کاربردی) شرکت کنه؟؟

بعد علمی کاربردی معافیت تحصیلی میده دیگه درسته؟؟

بله . میتونه کارشناسی دولتی هم شرکت کنه .

و سوال دوم هم بله . معافیت تحصیلی رو دانشگاههی که کارشناسی قبول شدی میفرسته به نظام وظیفه . و تا 3 سال بعد هم معافیت تمدید میشه .

Hossein_128
27-12-2013, 12:24
بله . میتونه کارشناسی دولتی هم شرکت کنه .

و سوال دوم هم بله . معافیت تحصیلی رو دانشگاههی که کارشناسی قبول شدی میفرسته به نظام وظیفه . و تا 3 سال بعد هم معافیت تمدید میشه .
ممنون. فقط یه سوال

کاردانی علمی کاربردی کارت پایان خدمت میخواد یا جدیداً قوانینش عوض شده؟؟

+ f.a.r.i
27-12-2013, 13:49
ممنون. فقط یه سوال

کاردانی علمی کاربردی کارت پایان خدمت میخواد یا جدیداً قوانینش عوض شده؟؟

من غیبت داشتم ثبت نام نکردند .

Hossein_128
27-12-2013, 14:28
من غیبت داشتم ثبت نام نکردند .
نه من دانشجوی کارشناسی پیام نور ام. میخوام انصراف بدم. میخواستم ببینم علمی کاربردی برای کاردانی معافیت تحصیلی میده یا نه؟

Dav0od
28-12-2013, 11:36
دوستان جریان این که دیگه پودمانی و ترمی نیست چیه؟!

این سیستم جدید رو میشه یکی دقیق توضیح بده؟

بازم هر ترم فقط تا 12 واحد میشه برداشت؟

mojtaba2321
28-12-2013, 12:02
دوستان جریان این که دیگه پودمانی و ترمی نیست چیه؟!

این سیستم جدید رو میشه یکی دقیق توضیح بده؟

بازم هر ترم فقط تا 12 واحد میشه برداشت؟
سیستم ترمی هست، دیگه پودمانی حذف شد.
جدول سرفصل دروس توی سایت علمی کاربردی هست دانلود کنید ببینید هر ترم چه درسایی دارید.

Dav0od
28-12-2013, 13:00
دانلود کردم ولی سر در نیاوردم :n02:

من واسه مددکاری اجتماعی ثبت نام کردم

میخوام ببینم میتونم تو 2 سال فوق دیپلمم رو بگیرم یا نه؟!

آخه گویا قدیم تو علمی کاربردی بیشتر از 12 واحد تو هر ترم نمیشد برداری!

hossein019940
28-12-2013, 13:06
دانلود کردم ولی سر در نیاوردم :n02:

من واسه مددکاری اجتماعی ثبت نام کردم

میخوام ببینم میتونم تو 2 سال فوق دیپلمم رو بگیرم یا نه؟!

آخه گویا قدیم تو علمی کاربردی بیشتر از 12 واحد تو هر ترم نمیشد برداری!
خوب ترم تابستونه هم میتونستی 12 واحد تا 15 واحد بگیری از این طرف هم جبران میشد فرقی نداشت.ولی رو هر ترم درس سبک هست.میتونن در برن چون 12 واحده

Dav0od
28-12-2013, 13:25
حالا توی این سیستم ترمی (با توجه به این که پودمانی حذف شده) اگه تلاش کنم میتونم تو 2 سال کاردانی و تو 4 سال کارشناسی رو با موفقیت بگذرونم؟

ADRIEN
28-12-2013, 14:17
با سلام
این مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی دقیقا چیه؟

Hossein_128
28-12-2013, 14:43
اینکه هر ترم واحدهای کمی میدن، برای معافیت تحصیلی مشکل پیش نمیاد؟؟

یعنی اون 2/5 سال معافیت کاردانی کافیه؟

mojtaba2321
28-12-2013, 16:43
حالا توی این سیستم ترمی (با توجه به این که پودمانی حذف شده) اگه تلاش کنم میتونم تو 2 سال کاردانی و تو 4 سال کارشناسی رو با موفقیت بگذرونم؟

2 سال طول دوره کاردانی و 2 سال طول دوره کارشناسی هست.
توی همه دانشگاهها فرقی نداره چه آزاد چه دولتی چه علمی کاربردی اگه تعداد زیادی درس بیوفتید ، مدت زمان تحصیلتون طولانی تر میشه.

Hossein_128
01-01-2014, 19:55
مشخص نیست نتایج کاردانی کِی اعلام میشه؟؟

من هنوز از دانشگاه خودم انصراف ندادم. میخوام از قبولیم مطمئن بشم بعد انصراف بدم. این موضوع برای ثبت نام مشکلی بوجود نمیاره؟

بعد برای کاردانی از ابتدا بهم معافیت تحصیلی میدن؟ یعنی تا الآن که سه ترم کارشناسی (پیام نور) خوندم و از معافیت استفاده کردم حساب نمیشه؟

ممنون

hossein019940
01-01-2014, 20:09
مگه هر کس که ثبتنام کنن قبول نمیشن؟
رو چه معیاری میسنجن؟

Dav0od
02-01-2014, 00:12
معدل دیپلم

hossein019940
02-01-2014, 08:27
معدل دیپلم
خوب معدل های 10 به بالا رو میگیرن دیگه .درسته؟
من معدلم تو کارنامه قبلی که درسای عمومی یه مقدار پاس نشده زده 13.5 الان دارم پاسشون میکنم حتما به 14 میرسه یا همون 13.5 بگیرم اوکی هست دیگه درسته؟

Dav0od
02-01-2014, 14:05
خوب معدل های 10 به بالا رو میگیرن دیگه .درسته؟
من معدلم تو کارنامه قبلی که درسای عمومی یه مقدار پاس نشده زده 13.5 الان دارم پاسشون میکنم حتما به 14 میرسه یا همون 13.5 بگیرم اوکی هست دیگه درسته؟

بستگی به ظرفیت دانشگاه مورد نظر و معدل ثبت نام کننده ها در رشته مورد نظر داره

s_paliz
04-01-2014, 22:52
کلاسهاش آخر هفته هست یا طی هفته؟

immortal.
05-01-2014, 00:27
سلام دوستان با توجه به اينكه در صورت تمديد نشدن امروز اخرين مهلت ثبت‌ نام پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای( ناپیوسته) علمي كاربرديه بهمن 92 هستش و من يه سوال اورژانسي از اساتيد اين تاپيك دارم
من دانشجوي كارشناسي ناپيوسته يكي از موسسات غيرانتفاعي ورودي مهر 92 هستم در رشته اي مرتبط با مدرك كارداني (فوق ديپلم)و چند روزه كه پايان ترممون شروع شده و ترم اولم داره تموم ميشه
الان كه هم دفترچه علمي كاربردي كارشناسي ناپيوسته بهمن 92 اومده(در صورت تمديد نشدن امروز اخرين مهلته) و هم دفترچه تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي 92 (تا 18 دي تمديد شد) اومده ميتونم هم در علمي كاربردي و هم در تكميل ظرفيت در رشته اي غيرمرتبط با مدرك كارداني(فوق ديپلم) ثبت نام كنم؟
يا فقط يكي از اين دفترچه هارو تو رشته اي غيرمرتبط با مدرك كارداني ميتونم پر كنم؟
در صورت امكان اگه تو هر دوتا ثبت نام كنم و قبول شم ميتونم يكيرو نرم؟
بعد در صورت قبولي در تكميل ظرفيت يا علمي كاربردي اين رشته قبليم خودكار لغو ميشه ديگه؟ديگه نياز به انصراف نيست كه؟ هيچ بدهكاري هم به دانشگاه ندارم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد امروز اخرين مهلتمه در صورت تمديد نشدن

mojtaba2321
05-01-2014, 08:01
سلام دوستان با توجه به اينكه در صورت تمديد نشدن امروز اخرين مهلت ثبت‌ نام پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای( ناپیوسته) علمي كاربرديه بهمن 92 هستش و من يه سوال اورژانسي از اساتيد اين تاپيك دارم
من دانشجوي كارشناسي ناپيوسته يكي از موسسات غيرانتفاعي ورودي مهر 92 هستم در رشته اي مرتبط با مدرك كارداني (فوق ديپلم)و چند روزه كه پايان ترممون شروع شده و ترم اولم داره تموم ميشه
الان كه هم دفترچه علمي كاربردي كارشناسي ناپيوسته بهمن 92 اومده(در صورت تمديد نشدن امروز اخرين مهلته) و هم دفترچه تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي 92 (تا 18 دي تمديد شد) اومده ميتونم هم در علمي كاربردي و هم در تكميل ظرفيت در رشته اي غيرمرتبط با مدرك كارداني(فوق ديپلم) ثبت نام كنم؟
يا فقط يكي از اين دفترچه هارو تو رشته اي غيرمرتبط با مدرك كارداني ميتونم پر كنم؟
در صورت امكان اگه تو هر دوتا ثبت نام كنم و قبول شم ميتونم يكيرو نرم؟
بعد در صورت قبولي در تكميل ظرفيت يا علمي كاربردي اين رشته قبليم خودكار لغو ميشه ديگه؟ديگه نياز به انصراف نيست كه؟ هيچ بدهكاري هم به دانشگاه ندارم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد امروز اخرين مهلتمه در صورت تمديد نشدن
شما توی هر دو تا میتونید شرکت کنید .
اگه علمی کاربردی قبول شدید میتونید برید
اما اگه غیرانتفاعی قبول بشید ،اگه بخواید از ترم 2 شروع کنید باید انتقالی بگیرید.(که معمولا انتقالی نمیدن مگر دلیل موجهی داشته باشید)
اگه بخواید از ترم 1 شروع کنید که میتونید.

اما دفترچه علمی کاربردی به احتمال زیاد تمدید میشه.

immortal.
05-01-2014, 12:09
بابت راهنمايي ممنون دوست عزيز خيالم از بابت علمي كاربردي راحت شد
در صورت قبولي در كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي در رشته اي غيرمرتبط با كارداني بايد يك ترم دورس جبراني يا پيش نياز گذرونده بشه؟ يا ميتونم بدون پاس كردت اين دروس به صورت مستقيم سر درس هاي تخصصي و مرتبط با رشته موردنظرم بشينم؟
اين قضيه در دانشگاه غيرانتفاعي چطوره اونجا هم بايد يك ترم دروس پيشنياز و جبراني بگذرونم يا ميتونم مستقيم سر درس هاي تخصصي و مرتبط با رشته مورد نظرم بشينم؟
دوست عزيز در مورد شروع كردن از ترم دو كارشناسي ناپيوسته در دانشگاه غير انتفاعي منظورتون در رشته هاي مرتبط با مدرك كاردانيه يا غيرمرتبط ؟
اگه چه تو دانشگاه علمي كاربردي يا غير انتفاعي قبول شدم اين رشته قبليم خودكار لغو ميشه يا بايد خودم انصراف بدم از رشته قبليم؟

دوست عزيز بابت راهنمايي پست قبلي خيلي خيلي ممنونم سوالاتي بود كه شب و روز تو ذهنم مرور ميشد و حتي تو سايت اصلي سازمان سنجش مطرح كردم ولي جوابي نگرفتم.

mojtaba2321
05-01-2014, 13:28
بابت راهنمايي ممنون دوست عزيز خيالم از بابت علمي كاربردي راحت شد
در صورت قبولي در كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي در رشته اي غيرمرتبط با كارداني بايد يك ترم دورس جبراني يا پيش نياز گذرونده بشه؟ يا ميتونم بدون پاس كردت اين دروس به صورت مستقيم سر درس هاي تخصصي و مرتبط با رشته موردنظرم بشينم؟
اين قضيه در دانشگاه غيرانتفاعي چطوره اونجا هم بايد يك ترم دروس پيشنياز و جبراني بگذرونم يا ميتونم مستقيم سر درس هاي تخصصي و مرتبط با رشته مورد نظرم بشينم؟
دوست عزيز در مورد شروع كردن از ترم دو كارشناسي ناپيوسته در دانشگاه غير انتفاعي منظورتون در رشته هاي مرتبط با مدرك كاردانيه يا غيرمرتبط ؟
اگه چه تو دانشگاه علمي كاربردي يا غير انتفاعي قبول شدم اين رشته قبليم خودكار لغو ميشه يا بايد خودم انصراف بدم از رشته قبليم؟

دوست عزيز بابت راهنمايي پست قبلي خيلي خيلي ممنونم سوالاتي بود كه شب و روز تو ذهنم مرور ميشد و حتي تو سايت اصلي سازمان سنجش مطرح كردم ولي جوابي نگرفتم.

درود
شما اگه رشته ای که برای کارشناسی قبول میشید با رشته کاردانی تون مرتبط نباشه باید یه ترم با بچه های کاردانی رشته جدیدتون برید سر کلاس تا دروس پیش نیازش رو بگذرونید هم علمی کاربردی هم غیرانتفاعی همین طوره.

شما یه ترم توی دانشگاه خودتون درس خوندید حالا یه جای جدید چه توی غیرانتفاعی یا علمی کاربردی قبول میشید.
اگه بخواید از ترم 1 بخونید هیچ مشکلی نیست،از دانشگاه قبلیتون انصراف میدین میرید جای جدید؛ اما اگه بخواید از ترم 2 شروع کنید دانشگاه میگه باید انتقالی بگیری که بتونی واحدا رو تطبیق بدی(شرایط تطبیق واحدا و انتقالی هم سخته)

nilofar69
05-01-2014, 22:26
سلام

کسی می دونه دروس جبرانی توو معدل تاثیر داره یا نه؟من کارشناسی ترمی ام

اگه بخوام یکی از درسامو حذف کنم هزینه ش برای ترم بعد می مونه یا نه؟

ashi-khan
05-01-2014, 23:33
دوستان سلام

بچه ها بهترین شعبه علمی کاربردی تویه تهران برای مهندسی فناوری اطلاعات کدوم هستش؟ جایی که مسئولین و کارمندا خنگ و خل نباشن که اشک ادمو در بیارن!! :n02:
مورد بعدی من شاغل هستم برای کاردانی به کارشناسی کلاساشون چه تایمی برگزار میشه؟ آخر هفته؟
ترم یک اجازه میدن واحدها رو بچینیم؟ با اونای که شاغل هستن راه میان؟

داحل دفترچه نوشته ارگان مثلا وزارت علوم بعد جلوش موسسات مربوط بعد دوباره وزارت فرهنگ مجدد موسسات مربوط اینا ارگانش چی فرقی با هم دارن؟
سپاس

mojtaba2321
06-01-2014, 08:31
دوستان سلام

بچه ها بهترین شعبه علمی کاربردی تویه تهران برای مهندسی فناوری اطلاعات کدوم هستش؟ جایی که مسئولین و کارمندا خنگ و خل نباشن که اشک ادمو در بیارن!! :n02:
مورد بعدی من شاغل هستم برای کاردانی به کارشناسی کلاساشون چه تایمی برگزار میشه؟ آخر هفته؟
ترم یک اجازه میدن واحدها رو بچینیم؟ با اونای که شاغل هستن راه میان؟

داحل دفترچه نوشته ارگان مثلا وزارت علوم بعد جلوش موسسات مربوط بعد دوباره وزارت فرهنگ مجدد موسسات مربوط اینا ارگانش چی فرقی با هم دارن؟
سپاس
اینکه ساعت کلاسا چه زمانی باشه از قبل اصلا معلوم نیست
سعی کنید همین الان زنگ بزنید بهشون ببینید برای کارمندا آخر هفته و آخر وقت کلاس دارن یا نه.

wayoo
06-01-2014, 20:33
دوستان می دونید نتیجه قبولی کاردانی رو کی میدن؟

mojtaba2321
07-01-2014, 08:22
دوستان می دونید نتیجه قبولی کاردانی رو کی میدن؟

توی بهمن میاد.

Ho3ein--31
07-01-2014, 19:49
با سلام
من دیپلم تجربی دارم و پیش دانشگاهی نخوندم،میخواستم ببینم چه رشته هایی رو میتونم انتخواب کنم و اینکه دانشگاه علمی کاربردی کجای تهران است و زمان ثبت نام کی میباشد؟
همچنین سربازی نرفتم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون

ashi-khan
07-01-2014, 21:11
اینکه ساعت کلاسا چه زمانی باشه از قبل اصلا معلوم نیست
سعی کنید همین الان زنگ بزنید بهشون ببینید برای کارمندا آخر هفته و آخر وقت کلاس دارن یا نه.

ممنونم
دوست عزیزم تو دفترجه ارگان هر موسسه چه فرقی میکنه؟ مثلا : وزارت علوم ، وزارت ارشاد و ...
کدومشون معتبر تره؟ فرقی داره اصلا؟
سپاس

mojtaba2321
07-01-2014, 23:28
ممنونم
دوست عزیزم تو دفترجه ارگان هر موسسه چه فرقی میکنه؟ مثلا : وزارت علوم ، وزارت ارشاد و ...
کدومشون معتبر تره؟ فرقی داره اصلا؟
سپاس
زیاد فرقی نمیکنه.
معیار معتبر بودن رو از نظر شما نمیدونم ولی خب هر شرکتی این روزا برای خودش یه دانشگاه علمی کاربردی داره حالا استاداشون با هم فرق میکنه ولی دروس یکی هستن.

mojtaba2321
07-01-2014, 23:32
با سلام
من دیپلم تجربی دارم و پیش دانشگاهی نخوندم،میخواستم ببینم چه رشته هایی رو میتونم انتخواب کنم و اینکه دانشگاه علمی کاربردی کجای تهران است و زمان ثبت نام کی میباشد؟
همچنین سربازی نرفتم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون
سلام
مهلت ثبت نامش تا هفته پیش بود
اینشالا شهریور سال دیگه ثبت نام بکنید.

Ho3ein--31
07-01-2014, 23:54
سلام
مهلت ثبت نامش تا هفته پیش بود
اینشالا شهریور سال دیگه ثبت نام بکنید.

ممنون،چه رشته های میتونم برم؟مثلا حسابداری میتونم برم؟
ادرس دانشگاه در تهران کجاس؟
تا شهریور مشکل سربازی ندارم؟

mojtaba2321
08-01-2014, 00:56
ممنون،چه رشته های میتونم برم؟مثلا حسابداری میتونم برم؟
ادرس دانشگاه در تهران کجاس؟
تا شهریور مشکل سربازی ندارم؟
هر رشته ای دوست داشته باشید میتونید شرکت کنید.
دفترچه رو از سایت سنجش دانلود کنید و آدرسها رو ببینید.
در مورد سربازی اطلاعی ندارم.

paranoid_android
08-01-2014, 14:54
ثبت نام کارشناسی ناپیوسته تا شنبه (21 ام) تمدید شده... دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن میتونن از سایت سنجش دفترچه رو دانلود و ثبت نام کنن:

دانلود دفترچه انتخاب رشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ashi-khan
09-01-2014, 00:02
زیاد فرقی نمیکنه.
معیار معتبر بودن رو از نظر شما نمیدونم ولی خب هر شرکتی این روزا برای خودش یه دانشگاه علمی کاربردی داره حالا استاداشون با هم فرق میکنه ولی دروس یکی هستن.

تویه مدرکی که صادر میکنن عنوان مهندسی میدن؟ یا کارشناس؟

تفاوت پذیرش به صورت آزاد یا شاغل چیه؟
کدومشون پودمانی حساب میشه کدوم ترمی؟

immortal.
09-01-2014, 14:38
[QUOTE=mojtaba2321;8051126]درود
شما اگه رشته ای که برای کارشناسی قبول میشید با رشته کاردانی تون مرتبط نباشه باید یه ترم با بچه های کاردانی رشته جدیدتون برید سر کلاس تا دروس پیش نیازش رو بگذرونید هم علمی کاربردی هم غیرانتفاعی همین طوره.

شما یه ترم توی دانشگاه خودتون درس خوندید حالا یه جای جدید چه توی غیرانتفاعی یا علمی کاربردی قبول میشید.
اگه بخواید از ترم 1 بخونید هیچ مشکلی نیست،از دانشگاه قبلیتون انصراف میدین میرید جای جدید؛ اما اگه بخواید از ترم 2 شروع کنید دانشگاه میگه باید انتقالی بگیری که بتونی واحدا رو تطبیق بدی(شرایط تطبیق واحدا و انتقالی هم سخته)

مرسي دوست عزيز يه راهنمايي ديگه هم ميخواستم البته ببخشيد مربوط به غيرانتفاعيه و ممنون ميشم اطلاعاتتون رو با بنده به اشتراك بزارين.حالا من يه حركت جديد زدم چون واقعا تو دانشگاه الانمون به سختي ميشه واحدارو پاس كرد ديروز تكميل ظرفيت همون رشته قبليرو زدم يه دانشگاه غيرانتفاعي ديگه تو شهرمون كه اسونتر ميشه واحدارو پاس كرد در اينصورت ديگه نياز نيس كه از ترم يك شروع كنم؟ميتونم ادامه اين دانشگاه الانمون رو اونجا بخونم از ترم 2؟ در اين مورد هم بايد تطبيق واحد و انتقالي انجام بشه؟

mojtaba2321
10-01-2014, 10:21
[QUOTE=mojtaba2321;8051126]درود

مرسي دوست عزيز يه راهنمايي ديگه هم ميخواستم البته ببخشيد مربوط به غيرانتفاعيه و ممنون ميشم اطلاعاتتون رو با بنده به اشتراك بزارين.حالا من يه حركت جديد زدم چون واقعا تو دانشگاه الانمون به سختي ميشه واحدارو پاس كرد ديروز تكميل ظرفيت همون رشته قبليرو زدم يه دانشگاه غيرانتفاعي ديگه تو شهرمون كه اسونتر ميشه واحدارو پاس كرد در اينصورت ديگه نياز نيس كه از ترم يك شروع كنم؟ميتونم ادامه اين دانشگاه الانمون رو اونجا بخونم از ترم 2؟ در اين مورد هم بايد تطبيق واحد و انتقالي انجام بشه؟
تطبیق واحد هست و فکر کنم واحدایی رو قبول میکنن که نمرشون بالای 14 یا 15 باشه.
باید اینو از دانشگاهتون بپرسید.

mojtaba2321
10-01-2014, 10:22
تویه مدرکی که صادر میکنن عنوان مهندسی میدن؟ یا کارشناس؟

تفاوت پذیرش به صورت آزاد یا شاغل چیه؟
کدومشون پودمانی حساب میشه کدوم ترمی؟
نمیدونم توی مدرک چی میزنن، هنوز کسی ازین دوره جدید فارغ التحصیل نشده!
تفاوتی توی پذیرش نداره، انقدر ظرفیتا بالا هست همه قبول میشن.
پودمانی و ترمی دیگه نداریم، همه دوره ها کاردانی و کارشناسی ترمی هست.

immortal.
11-01-2014, 01:06
[QUOTE=immortal.;8056991]
تطبیق واحد هست و فکر کنم واحدایی رو قبول میکنن که نمرشون بالای 14 یا 15 باشه.
باید اینو از دانشگاهتون بپرسید.

اره حتما ميپرسم از اموزش دانشگامون
يه سوال ديگه اينكه يكم پيچيدس واسم ثبتنام تو علمي كاربردي كه امروز اخرين مهلتشه.به طور مثال رشته نرم افزار كامپيوتر علمي كاربردي با رشته مهندسي تكنولوژي نرم افزار غير انتفاعي برابر و يكيه همون كتابا و واحداس و مدركشون يكيه؟
يكم پيچيدس دفترچه علمي كاربردي اگه بخوام اون نرم افزاري كه تو غير انتفاعي درس داده ميشه تو علمي كاربردي بزنم بايد كامپيوتر بزنم تو علمي كاربردي يا نرم افزار كامپيوتر بزنم؟ يا كامپيوتر-نرم افزار كامپيوتر يا نرم افزار سيستم اين چه جورياس بعد هركدوم از اينايي كه گفتم يه كد دارن اين كدا واسه چيه؟ادم گيج ميشه

immortal.
11-01-2014, 01:13
ممنون ميشم يه توضيحي در مورد كد ورشته محل و اولويت و ثبتنام تو رشته كارشناسي ناپيوسته نرم افزار كامپيوتر علمي كاربردي بفرمايين