PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18

Royce
07-10-2012, 20:57
دوستان ببخشید ما هی سوال میپرسیم :20:
توی پودمانی بهتر میشه مرخصی گرفت تا ترمی درسته ؟
و سوال دیگه اینکه هیچ راهی نیست که بشه پودمانی رو زودتر از 2/5 سال تموم کرد ؟

senaps
07-10-2012, 22:18
و سوال دیگه اینکه هیچ راهی نیست که بشه پودمانی رو زودتر از 2/5 سال تموم کرد ؟

نع نمیشه!!!!

senaps
07-10-2012, 22:25
من امروز رفتم ثبت نام کردم رشته حسابداری مالی واقعا لذت برم از نظم و مقرراتشون واقعا سگش میارزه به کل دانشگاه ازاد و غیر انتفایی .برنامه کلاسی هم بهمون دادن از شنبه کلاسامون رسمی شروع میشه(قابل توجه اون دوستمون که میگفت تازه از دی کلاساتون شروع میشه).خلاصه خیلی راضیم

من بودم عزیز.... بله درسته...برای ما اکثر اساتیدمون توی ازاد و پیام نور درس میدادن.... از اونجایی که تو چند اداره صحبت کردم، براشون فرقی نمی‌کرد مدرکت علمی کاربردی باشه یا ازاد یا چی، به نظرم معامله‌ی خوبیه...
در مورد شروع کلاس ها هم، خوب شما زود شروع میشه دیگه!!! اینکه زدن نداره... برای ما اینجوری بود که مثلا دی انتخاب واحد می‌کردیم، بعد بهمن میرفتیم سر کلاس... یعنی مثلا 2-3 هفته‌ی بعد... بعد دو هفته‌ی اول هم کسی نمی‌اومد، میشد رسما یه ماه....!!!!

sasan2014
08-10-2012, 18:11
سلام
منم امروز رفتم ثبت نام کردم
ترم اول شد 440000 هزار تومان

sasan2014
08-10-2012, 18:12
کجائید بس
کسی نیست

sasan2014
08-10-2012, 18:12
البته 19 واحد دادن
رشته مخابرات - ارتباطات داده ها

ahriman323
08-10-2012, 18:16
سلام
منم امروز رفتم ثبت نام کردم
ترم اول شد 440000 هزار تومان
440تومن را همون اول همشو گرفتند؟برای ما که ترمی 195 پودمانی 225 تومن گرفتند برای کارشناسی ict

sasan2014
08-10-2012, 18:21
نه گفتن 85 درصدشو فردا بریز
بقیشم 3 هفته دیگه

pouyasony
08-10-2012, 19:03
ماله من شد 370تومان رشته حسابداری که گفتن همون اولش باید بدی پولو.19 واحد دادن

migmig3000
08-10-2012, 21:27
کاردانی نرم افزار جمعا ترمی 350
کسی میدونه کلاس هاش کی شروع میشه؟

Royce
08-10-2012, 21:54
جواب پودمانی هم اومد

pouyasony
08-10-2012, 22:58
کاردانی نرم افزار جمعا ترمی 350
کسی میدونه کلاس هاش کی شروع میشه؟

از 22 مهر یعنی از شنبه

mojtaba2321
09-10-2012, 00:36
تعداد واحدهای دوره کاردانی پودمانی چقدره؟

baran_bahar
09-10-2012, 20:21
منم رفتم ثبت نام کردم .
چرا از من شهریه نگرفتن پس ؟
گفتن زنگ می زنیم :sq_11:

matlabdoni
09-10-2012, 20:39
ای خدای بزرگ

عجب غلطی کردم تغییر رشته دادم.مثل دانش
جویی که تازه اومده برای ثبت نام حتی بدتر از اون.

من اصلا انصراف ندادم ولی گفتند باید فرمانصراف پر بشه.

یا باید برم نطام وطیفه

ادم باید 10 بار بیاد و بره.من اگر ریس دانشگاه بودم همه پرسنل اون دانشگاه را از دم تخراج میکردم و حقوق همون ماهشونم نمی دادم تا ادم بشند و اینقدر افراد را ازیت نکنند.باور کنید امروز بسکی دویدم اصلا از دانشگاه لعنتی زده شدم.از طرفی هم باید برم حمالی برای جور کردن هزینه شهریه ام.همه که مثل شما بچه پولدار نیستند که قدر درسو ندونند و فقط دنبال ولگردی و ..........باشند.(البته صحبت هام با بچه مثبت ها و زرنگ ها نبود)

موفق باشید

senaps
09-10-2012, 23:53
همه که مثل شما بچه پولدار نیستند که قدر درسو ندونند و فقط دنبال ولگردی و ....

صفر، کل شهریه رو میتونین توی 5 قسط بدین...!!
یک ما اگر بچه پولدار بودیم، الان ازاد درس میخوندیم نه این مدرسه های تغییر کاربری داده شده!
دو، رفتار و زندگی خصوصی هر کسی، به خودش ربط داره... شما اگر دنبال درسی، یه سر بیا نمره های کل دوران مدرسه‌ات رو با من مقایسه کن ببینیم شما دنبال درس خوندنی یا من... فک کردی هرکی میره بیرون و با دوستاش به قول شما ولگردی میکنه(که بنده نکردم!) دیگه هیچی حالیش نیست؟!!! میخوای نمرات هرچند ترمی که گزروندی رو با نمره‌های من -5 مقایسه کنیم....حاضرم شرط ببندم بازم از تو بالاتره نمره هام!!استادهامون هم از م ادم های سخت گیر و اکثرا دانشجوی فردوسی و بوعلی بودن و حسابی امتحان بگیرشون خفنه!
سه، با این اخلاق شما، برخوردی به شباهت رفتار خودت باهات شده و نباید ناراحت باشی!!!!

---------------------------------------
دوستان در مورد داده پردازی هرچی تحقیق میکنم به هیچ جایی نمی‌رسم!! هرکاری کردم قبلا یه بار شماره‌ی اموزش رو نمیدونم از کجا پیدا کردم ولی نیستش الان...سایتش هم برام لود نمیشه! میشه دوستان شماره‌ی اموزشش رو از یه جایی برا من گیر بیارن؟
من تحقیق کردم دیدم که برای کارشناسی پودمانی نرم‌افزار به کلی حذف شده و باید منتظر ترمی بشم که ظاهرا سال ایندس!!قبل از اون چی؟ هیچ راهی نیست؟ شرط معدلی!!!! چیزی ندارن اینا؟ چه میدونم ازمون مجددی یا هر چیز دیگه‌ای که بشه وارد شد؟
بعد دانشگاه‌های دولتی هم همه میرن تا سال اینده کارشناسی ناپیوستشون نه؟ من اگر نتونم برم داده پردازی یا هر دانشگاه تهرانی دیگه‌ای، باید همین دانشگاه خودمون بخونم که اعصابم خورد میشه...

راستی،کلوپ و فیس بوق و وبلاگ داده‌پردازی رو پیدا کردم....(مال دانشجو هاش!)... چیز زیادی نتونستم پیدا بکنم... یه دونه محسن نمیدونم چی چی داشتن که همه‌‌کاره‌ی دانشگاهه!! از روباتیک گرفته تا ....هرچند زیاد خوب نیست...(کلیپ روباتشون تو اپارات 5 دقیقس که 4 دقیقش از افراده و 20 ثانیش هم از روبات و بقیش هم متن نشون میده!).....

میشه دوستان علمی کاربردی های دیگه‌ی تهران که خوب باشن و سطح بالا(یا حالا هر شهر دیگه‌ای بین شیراز، اصفهان، تهران، و شهرهای شمال!)...؟؟؟
یه خورده در مورد درصد ها هم بگین خوب.... کی با چه درصد هایی چه رتبه‌هایی اورده؟

mojtaba2321
10-10-2012, 00:46
بهترین علمی کاربردی شیراز صنایع مخابراتی راه دور ایران هست، اینم وبسایتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
10-10-2012, 01:31
بهترین علمی کاربردی شیراز صنایع مخابراتی راه دور ایران هست، اینم وبسایتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره تایید میشه من خودم الان کارشناسی اونجا هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جهاد دانشگاهی هم باید بد نباشه

sasan2014
10-10-2012, 16:13
سلام به همه
من ترمی داده بردازی تهران قبول شدم
سطح علمی دانشگاهش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sasan2014
10-10-2012, 16:38
کسی نیست جواب بده

Royce
10-10-2012, 17:36
دوستان کسی در مورد رشته ابزار دقیق چیزی میدونه ؟

ahriman323
10-10-2012, 18:37
دوستان کسی در مورد رشته ابزار دقیق چیزی میدونه ؟
شما شغلتون چی هست؟
ابزار دقیق بیشتر تو واحدهای صنعتی کاربرد داره

senaps
10-10-2012, 19:46
من ترمی داده بردازی تهران قبول شدم

داداش صفحات قبل هم پرسیدی و جواب گرفتی که یکی از بهترین دانشگاه های علمی کاربردی میباشه....
حالا چی قبول شدی؟ نرم افزار؟ من هرچی گشتم نتونستم رشته‌ی نرم افزار رو برای ترمی ها هم پیدا کنم.... ظاهرا کلا نرم افزار دیگه نمی‌گیره علمی کاربردی برای کارشناسی.....

کمی از رتبه هاتون هم بگید...

migmig3000
10-10-2012, 22:55
این چه وضع انتخاب واحد برای ترم اولی های بدبخته =((( 3 روز در هفته 8 صبحه تا 6/5 بعد از ظهر پشت سر هم !!!

ahriman323
10-10-2012, 23:00
این چه وضع انتخاب واحد برای ترم اولی های بدبخته =((( 3 روز در هفته 8 صبحه تا 6/5 بعد از ظهر پشت سر هم !!!
خوب حذف و. اضافه کم و زیادش میکردی

sasan2014
10-10-2012, 23:41
ببخشید داداش
مخابرات - ارتباط داده ها

PSYCHO_MAN
11-10-2012, 10:05
---------------------------------------
دوستان در مورد داده پردازی هرچی تحقیق میکنم به هیچ جایی نمی‌رسم!! هرکاری کردم قبلا یه بار شماره‌ی اموزش رو نمیدونم از کجا پیدا کردم ولی نیستش الان...سایتش هم برام لود نمیشه! میشه دوستان شماره‌ی اموزشش رو از یه جایی برا من گیر بیارن؟

پیغام خصوصیتو چک کن

senaps
11-10-2012, 15:18
پیغام خصوصیتو چک کن

اقا دستت درد نکنه.....
ظاهرا علمی کاربردی دیگه کارشناسی نرم افزار نمی‌گیره.... باید یه خورده در مورد این گرایش های جدید ای‌تی تحقیق کنم بعد شمبه زنگ بزنم.... میگم تلفنی صحبت میکنن با ادم اینا درسته؟! اخه اموزش خودمون اصلا جواب سلام ادم رو حضوری هم نمیده چه برسه به تلفنی!

Royce
11-10-2012, 16:51
شما شغلتون چی هست؟
ابزار دقیق بیشتر تو واحدهای صنعتی کاربرد داره

من کارم فعلا آزاده و شغلم جوری نیست که بخوام برای همیشه روش حساب کنم
ولی خوب به رشته های فنی و کلا کار فنی علاقه دارم هرچند دیپلمم کامپیوتره و کارای کامپیوتری هم زیاد انجام میدم

PSYCHO_MAN
11-10-2012, 21:00
اقا دستت درد نکنه.....
ظاهرا علمی کاربردی دیگه کارشناسی نرم افزار نمی‌گیره.... باید یه خورده در مورد این گرایش های جدید ای‌تی تحقیق کنم بعد شمبه زنگ بزنم.... میگم تلفنی صحبت میکنن با ادم اینا درسته؟! اخه اموزش خودمون اصلا جواب سلام ادم رو حضوری هم نمیده چه برسه به تلفنی!
اونجا فک کنم 3تا گرایش ای تی داشته باشه راستی مهمانم میگیرن یعنی قبلن که زیاد سختگیر نبودن مهمان قبول میکردن . اون جواب سلامو اینا هم میدونم چی میگی کلاً فکر میکنن کارمند کمبریج حساب میشن:sq_11:ولی اونایی اسم بردم ممکنه جوابگو باشن

ahriman323
11-10-2012, 22:15
من کارم فعلا آزاده و شغلم جوری نیست که بخوام برای همیشه روش حساب کنم
ولی خوب به رشته های فنی و کلا کار فنی علاقه دارم هرچند دیپلمم کامپیوتره و کارای کامپیوتری هم زیاد انجام میدم
اون یکی رشته چی بود؟
من اون یکی را پیشنهاد میکنم

mojtaba2321
12-10-2012, 00:31
اقا دستت درد نکنه.....
باید منتظر بشی تا دفترچه بیاد اما طبق شنیده ها:

پس از توزیع دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی ( ترمی ) دانشگاه جامع علمی کاربردی مشخص شد که این دانشگاه برای ترم آینده پذیرشی در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار ندارد و در عوض ظرفیت زیادی را به گرایشهای مختلف رشته فناوری اطلاعات اختصاص داده است. در حالی که تا به امروز در مقطع کاردانی به کارشناسی ، غیر از دوره های پودمانی که از سال قبل راه اندازی شد، در رشته فناوری اطلاعات پذیرشی وجود نداشت.
گرایشهای مختلف رشته فناوری اطلاعات به شرح زیر است:
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش امنیت اطلاعات
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش برنامه نویسی تحت وب
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش تجارت الکترونیک
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش خدمات رایانه در شهرداری
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش طراحی صفحات وب
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش فناوری اطلاعات
مواد آزمون :
ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2
زبان تخصصی
مبانی کامپیوتر و برنامه سازی
ساختمان داده و الگوریتم

senaps
12-10-2012, 10:47
اره دیدم..... ظاهرا کلا حذف شده نرم افزار...!!!
البته من هنور امیدوارم.....

با این وجود، دوستان راجع به این رشته های بالا اطلاعی دارن؟! یا شما داری ؟

مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش امنیت اطلاعات
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش برنامه نویسی تحت وب
مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش طراحی صفحات وب

مخصوصا دوتای اول رو کمی دوست دارم.... امنیت اطلاعات احتمالا بره تو کار لینوکس و اینا و کلا مسیر زندگیم رو باید عوض کنم براش!!(چون از لینوکس اومدم بیرون و رو ماکروسافت تمرکز کردم!!!!)......
دومی هماکروسافت توش قدرتمنده و اژور رو داره میشه روش کار کرد و البته دنیای اینده هم دست همین سیستم های تحت وب هستش.... سیستم عامل ها و کلاد کامپیوتینگ ها و ..... چند تا پیشنهاد در این مورد هم داشتم که چون بلد نبودم، نتونستم کار کنم!
سومی کمی پایین تره... ولی خوب یادگیریش در کنار دونسته هام در کلاینت ساید، میتونه کار خوبی باشه....

اطلاعات دقیق تری راجع به دوتای اول اگر میشه دوستان محبت بکنن...

ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2
زبان تخصصی
مبانی کامپیوتر و برنامه سازی
ساختمان داده و الگوریتم
سه تای اخر، رو بالای 50 میزنم حتمی!! مخصوصا زبان که معمولا تو ازمون ها 100 میزنم! ولی ریاضی ها رو برنامه‌ای برای خوندنشون ندارم!! نظر دوستان چیه؟ میشه اینجوری رتبه اورد؟ مثلا رو بقیه کار کنم که بالای 50 بزنم همه رو، ولی ریاضی ها سفید باشن؟؟؟

PSYCHO_MAN
12-10-2012, 18:18
اره دیدم..... ظاهرا کلا حذف شده نرم افزار...!!!
البته من هنور امیدوارم.....

با این وجود، دوستان راجع به این رشته های بالا اطلاعی دارن؟! یا شما داری ؟

مخصوصا دوتای اول رو کمی دوست دارم.... امنیت اطلاعات احتمالا بره تو کار لینوکس و اینا و کلا مسیر زندگیم رو باید عوض کنم براش!!(چون از لینوکس اومدم بیرون و رو ماکروسافت تمرکز کردم!!!!)......
دومی هماکروسافت توش قدرتمنده و اژور رو داره میشه روش کار کرد و البته دنیای اینده هم دست همین سیستم های تحت وب هستش.... سیستم عامل ها و کلاد کامپیوتینگ ها و ..... چند تا پیشنهاد در این مورد هم داشتم که چون بلد نبودم، نتونستم کار کنم!
سومی کمی پایین تره... ولی خوب یادگیریش در کنار دونسته هام در کلاینت ساید، میتونه کار خوبی باشه....

اطلاعات دقیق تری راجع به دوتای اول اگر میشه دوستان محبت بکنن...
دروس اصلی و تخصصی گرایش برنامه نویسی تحت وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دروس اصلی و تخصصی گرایش امنیت اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این دروس ترم 3 و 4 اخذ میشن 2 ترم اول دروس گرایشها مشترکه . من شنیدم میشه بین گرایشها تغییر رشته داد. امنیت به نظرم یکم سنگینتر باشه بحث رمزنگاری و اینا داره که رو مخه ولی رشته خوبیه. تحت وبم که این روزا خوب جا باز کرده و آینده داره. ضمناً ای تی بیشتر از برنامه نویسی روی solution developing تاکید داره.

سه تای اخر، رو بالای 50 میزنم حتمی!! مخصوصا زبان که معمولا تو ازمون ها 100 میزنم! ولی ریاضی ها رو برنامه‌ای برای خوندنشون ندارم!! نظر دوستان چیه؟ میشه اینجوری رتبه اورد؟ مثلا رو بقیه کار کنم که بالای 50 بزنم همه رو، ولی ریاضی ها سفید باشن؟؟؟

ریاضی سعی کن سفیده سفید ندی. 2تا تستشم بزنی خوبه با اون درصدایی که خودت گفتی و میانگین 40% عمومی راحت تهران یا هرشهری دوست داری رشته دلخواهت قبولی.

9884
12-10-2012, 19:13

خیلی به خودت سخت نگیر.
همین که زبان رو 100 میزنی خیلی خوبه.مطمئن باش حله! یعنی قبولی.
ببین برا علمی کاربردی اصلا هیچی هم نخونی و بری سر آزمون، قبولی.
اونا مهم براشون بومی بودنته و بعضی وقتا هم مرتبط بودن عنوان مدرک قبلیت و اگه معدلتم بالای 15 هست کلا حله!
ازهمین الان بهت میگم که قبولی.
ولی به کسی نگی ها بین خودمون بمونه...

Serenity
13-10-2012, 10:59
یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه
در صورت قبولی در آزمون های فراگیر پیام نور کاردانی به کارشناسی ، دانشجوهای پودمانی کاردانی علمی کاربردی از آزمون جامع ( آزمونی که در آخر از دانشجوهای فارغ اتحصیل پودمانی گرفته میشه) معاف میشن ؟

:sq_8:

mojtaba2321
13-10-2012, 12:58
یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه
در صورت قبولی در آزمون های فراگیر پیام نور کاردانی به کارشناسی ، دانشجوهای پودمانی کاردانی علمی کاربردی از آزمون جامع ( آزمونی که در آخر از دانشجوهای فارغ اتحصیل پودمانی گرفته میشه) معاف میشن ؟

:sq_8:
آزمون جامع کلا حذف شد و شما وقتی همه واحدهای کاردانیتون رو پاس کردید بهتون کاردانی رو میدن. و برای کارشناسی باید در آزمونش شرکت کنید.

Serenity
13-10-2012, 13:26
آزمون جامع کلا حذف شد و شما وقتی همه واحدهای کاردانیتون رو پاس کردید بهتون کاردانی رو میدن. و برای کارشناسی باید در آزمونش شرکت کنید.

مرسی مرسی
یعنی دیگه ما پودمانی ها نمی خواد اون امتحان رو برای گرفتن مدرکمون بدیم ؟ یعنی الان من برم مدارک مورد نیازشون ( عکس + دیپلم ) رو بهشون بدم و مدرکم رو بگیرم ؟؟؟:sq_8:

hamid_diablo
13-10-2012, 18:14
دوستان دفترچه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟

کنکورش کی هست؟

من ساکن تهرانم.میتونم تهران قبول بشم؟

hamid_diablo
13-10-2012, 18:17
بخشنامه سازمان وظیفه عمومی ناجا در مورد ضوابط ثبت نام مشمولان در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

پیش از اینها تحصیل همزمان با خدمات سربازی از طرف دانشگاه پیام نور مشکلی نداشت و دواطلبان می توانستند همراه با خدمت سربازی در دانشگاه پیام نور نیز تحصیل کنند.

لازم به ذکر است : فارغ التحصیلان دیپلم ویا پیش دانشگاهی غیر غایب متولد سال های قبل ، مشروط بر اینکه دیپلم رشته های فنی – حرفه ای و کارودانش را حداکثر تا پایان ۲۲ سالگی و پیش دانشگاهی را تا پایان ۲۴ سالگی به اتمام رسانیده باشند نیزمجاز به ادامه تحصیل می باشند.

شایان ذکر است : فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته و دکتری پیوسته نبوده و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع دکتری پیوسته پزشکی ، دندانپزشکی و دامپزشکی نمی باشند.

دانشجویان در طول تحصیل ، فقط یکبار مجاز به انصراف در سنوات قانونی بوده و حداکثر تا یکسال بعداز تاریخ انصراف نیز در صورت قبولی مجازبه ادامه تحصیل می باشند.

همچنین شرایط انتقال دانشجو به این نحو می باشد: انتقال دانشجویان از دانشگاه به دانشگاه دیگر (بدون شرکت در آزمون ) صرفا در همان مقطع و همان رشته تحصیلی امکان پذیر است ودر صورتیکه تمایل به تغییر رشته و مقطع تحصیلی داشته باشد شامل ضوابط دانشجویان انصرافی خواهد شد.

senaps
13-10-2012, 22:03
یعنی دیگه ما پودمانی ها نمی خواد اون امتحان رو برای گرفتن مدرکمون بدیم ؟ یعنی الان من برم مدارک مورد نیازشون ( عکس + دیپلم ) رو بهشون بدم و مدرکم رو بگیرم ؟؟؟:sq_8:

بعله میتونی داش.... منم ترم اخریم و این ترم میرم میگیرمش....

اونا مهم براشون بومی بودنته و بعضی وقتا هم مرتبط بودن عنوان مدرک قبلیت و اگه معدلتم بالای 15 هست کلا حله!
دقیقا 13 ساعت با تهران فاصله دارم! بعد مدرک قبلیم نرم افزاره و قبل ترش حسابداری!!(چقد مرتبط!!).... ولی معدلم میانیگن تا حالا 16.35 بوده و از این ترم با توجه به واحد ها و تصمیماتم، بالای 17 خواهد بود!

ریاضی سعی کن سفیده سفید ندی. 2تا تستشم بزنی خوبه با اون درصدایی که خودت گفتی و میانگین 40% عمومی راحت تهران یا هرشهری دوست داری رشته دلخواهت قبولی.
نمیدونم.... باید ببینم چطو میشه درس خوندم! اولا اصلا میخوام ریکس کنم برا دولتی یا اینکه تغییر رشته بدم! چون درسهایی که درس بدم اون چیزی نبود که انتظار داشتم! دلسرد تر شدم حتی!ولی برنامه سازی وب رو راحت میتونم نمره بگیرم چون همین الان دارم از طریق طراحی سایت(PHP و ASP) پول در میارم!!.... اگر خوب بود وضعیت باقی درسام، حتمی ریاضی ها رو یه خورده کار میکنم که ایشالا رتبه‌ی خفن بیارم!

این دروس ترم 3 و 4 اخذ میشن 2 ترم اول دروس گرایشها مشترکه . من شنیدم میشه بین گرایشها تغییر رشته داد. امنیت به نظرم یکم سنگینتر باشه بحث رمزنگاری و اینا داره که رو مخه ولی رشته خوبیه. تحت وبم که این روزا خوب جا باز کرده و آینده داره. ضمناً ای تی بیشتر از برنامه نویسی روی solution developing تاکید داره.
عصلا انتظار نداشتم که برنامه سازی وب این درس ها رو داشته باشه! حالا درس های تخصصی گرایش طراحی صفحات وب چیه؟! نکنه دیزاین منظورش باشه؟! عاره؟ دیزاین؟ خو چه کاریه! این دو رشته باید یکی باشن خو...عجب ادمایی پیدا میشن!

اره میدونم.... اتفاقا من تو ایده دادن برای انجام کارها خیلی بهترم! ولی اکثرا خودم ایده میدم و خودم هم درست میکنم! به نظرم اینجوری بهتره تا اینکه با هزار بدبختی ایدت رو بدی به یه نفر دیگه و بعد اون هم نصف و نیمه برات درش بیاره!!! نمیدونم!!!! فک کنم اگر هیچ راهی نموند، باید همون برنامه نویسی تحت وب رو بگیرم....

میشه عکس های مربوط به دو ترم اول که میگی ثابت هستن رو با درس های طراحی صفحات وب برام بذاری؟! ببینم چی درس میدن.....
ولی اون امنیته عجب درس های خوفین!! پشیمون شدم! این رشته رو دوست ندارم! تصورم یه چی دیگه بود!

ahriman323
13-10-2012, 22:33
سلام دوستان
من کاردانی رشته الکترونیک بودم دانشگاه ازاد درس ریاضی کاربردی را پاس کردم
الان همون درس ریاضی کاربردی را تو دانشگاه علمی کاربردی بهم دادن برای کارشناسیict با مدیر گروه صحبت کردم که نامه بیارم که این درس را تو کاردانی با این سرفصل ها پاس کردم قبول نکرد و گفت امکان نداره درس کاردانی را برای کارشناسی تطبیق داد
در صورتی که سرفصل هاش یکیه و کسانی که کاردانی علمی کاربردی رشته ict را میگیرن درسی به نام ریاضی کاربردی ندارن
کسی اطلاع نداره این کار شدنی هست یا نه؟

PSYCHO_MAN
14-10-2012, 20:23
میشه عکس های مربوط به دو ترم اول که میگی ثابت هستن رو با درس های طراحی صفحات وب برام بذاری؟! ببینم چی درس میدن.....

دروس اصلی و پایه کلیه گرایشهای مهندسی فناوری اطلاعات (ترم 1 و 2) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش طراحی صفحات وب (ترم 3 و4 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش تجارت الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PSYCHO_MAN
14-10-2012, 20:34
سلام دوستان
الان همون درس ریاضی کاربردی را تو دانشگاه علمی کاربردی بهم دادن برای کارشناسیict با مدیر گروه صحبت کردم که نامه بیارم که این درس را تو کاردانی با این سرفصل ها پاس کردم قبول نکرد و گفت امکان نداره درس کاردانی را برای کارشناسی تطبیق داد
در صورتی که سرفصل هاش یکیه و کسانی که کاردانی علمی کاربردی رشته ict را میگیرن درسی به نام ریاضی کاربردی ندارن

من درس کاردانی به کاردانی رو تطبیق زدم البته عمومی بود. شاید تو آئین نامه بندی چیزی هست که مدیر گروهتون اجازه نمیده شایدم سرفصلای کاردانی با کارشناسی تفاوت دارن که قبول نمیکنه وگرنه داره لجبازی میکنه..

Iranian boy10
14-10-2012, 22:18
سلام دوستان

سلام. درست گفته امکان نداره درس کاردانی با درس کاشناسی معادلسازی بشه .
موفق باشید

ahriman323
15-10-2012, 00:14
سلام. درست گفته امکان نداره درس کاردانی با درس کاشناسی معادلسازی بشه .
موفق باشید
خوب اون درس برای کاردانی اون رشته وجود نداره/توی کاردانی رشته ict درسی به نام ریاضی کاربردی با اون سرفصل ها وجود نداره
درس و سرفصلها یکی هست
درسی که من پاس کردم درسته در مقطع کاردانی بوده ولی سرفصل ها یکی هست و در مقطع کاردانی این رشته که الان دارم کارشناسی میخونم وجود نداره

varamin
15-10-2012, 22:11
سلام
کلا میگم علمی کاربردی نخونید
از تجربه میگم
یا سراسری یا آزاد
بخاطر اعتبار مدرک میگم
وگر نه از نظر علمی شاید از خیلی دانشگاه آزادا بهتر باشه

pouyasony
16-10-2012, 00:13
سلام
از تجربه میگم
یا سراسری یا آزاد
بخاطر اعتبار مدرک میگم

عزیز من الان اعتبار مدرک یعنی کشک وقتی فوق لیسانس دانشگاه شهید بهشتی بیکاره دیگه ادم چی میتونه بگه ولی اعتبار مدرک علمی کاربردی حداقل از دانشگاه ازاد خیلی بیشتره چون خودم تو جفتش تحصیل کردم میدونم.بی درو پیکرتر از دانشگاه ازاد وجود نداره.

ahriman323
16-10-2012, 02:06
عزیز من الان اعتبار مدرک یعنی کشک وقتی فوق لیسانس دانشگاه شهید بهشتی بیکاره دیگه ادم چی میتونه بگه ولی اعتبار مدرک علمی کاربردی حداقل از دانشگاه ازاد خیلی بیشتره چون خودم تو جفتش تحصیل کردم میدونم.بی درو پیکرتر از دانشگاه ازاد وجود نداره.
تایید میشه اعتبار مدرک یعنی کشک

hamid_diablo
16-10-2012, 18:51
سلام
از تجربه میگم
یا سراسری یا آزاد
بخاطر اعتبار مدرک میگم

فقط و فقط تخصص مهمه دوست عزیز

با پسر عموم که مهندسی نرمافزار پیام نور داره چند تا جا برای استخدام رفتم

همشون تخصص میخوان.همشون زبان میخوان.همشون برنامه نویس ماهر میخوان.مدرک کشکه.هزار نفر اومده بودن که حتی بلد نبودن یه برنامه ساده با C++ بنویسن

mojtaba2321
16-10-2012, 22:51
دوستان این بخشنامه جدید که اومده مبنی بر حذف نمره زیر 10 و چند تا بند دیگه هم داره، برای دوره پودمانی علمی کاربردی هم اجرا میشه؟

alavi71
16-10-2012, 23:22
دوستان این بخشنامه جدید که اومده مبنی بر حذف نمره زیر 10 و چند تا بند دیگه هم داره، برای دوره پودمانی علمی کاربردی هم اجرا میشه؟

به احتمال زیاد
چون برای دروه کاردانی بوده
منتظر ابلاغ و اعلام رسمی اون باشید
موفق باشید

mojtaba2321
17-10-2012, 00:57
به احتمال زیاد
چون برای دروه کاردانی بوده
منتظر ابلاغ و اعلام رسمی اون باشید
موفق باشید

دکتر سعید قدیمی در گفتگوی اختصاصی با واحد مرکزی خبر با اعلام اینکه آیین نامه آموزشی این مقاطع بعد از گذشت ۱۵ سال از اجرای آن بازنگری و اصلاح شد گفت : کاهش ماندگاری دانشجو در دانشگاهها ، ارتقاء کیفیت آموزشی و ایجاد فضای رقابتی از اهداف تدوین آیین نامه جدید است.
وی با بیان اینکه آیین نامه قبلی آموزشی از ۳۵ صفحه و ۸ الحاقیه تشکیل می شد که در بازنگری آن که سه سال زمان برده به ۱۰ صفحه تقلیل یافته است افزود:آیین نامه جدید در مقایسه با قبلی ۱۷ تغییر اساسی داشته است.
دکترقدیمی حذف نمرات زیر ده از کارنامه دانشجو به شرط اخذ نمره بالای ۱۴ در ترمهای بعد، امکان انتخاب واحد از ۱۲ واحد به ۱۴ واحد و در نتیجه امکان کاهش دوره سنوات تحصیلی مقطع کاردانی از ۳ به ۲و نیم سال و کارشناسی از ۶ به ۵ سال ، کاهش مدت ترم تحصیلی از ۱۷ به ۱۶ هفته به علاوه دو هفته بازه زمان امتحانات ، اعطای دو ترم مرخصی زایمان بدون محاسبه سنوات به دانشجویان خانم متاهل و نیز اعطای دو ترم مرخصی بدون محاسبه سنوات به دانشجویان بیمار را از مهمترین ویژگیهای آیین نامه جدید آموزشی برشمرد .
وی همچنین با اشاره به دریافت شهریه از دانشجویان برای دروس افتاده گفت: از آنجا که دولت برای هر درس یکبار یارانه در نظر می گیرد تصمیم بر این شد تا برای افزایش رقابت و سطح علمی دانشجویان از دروس افتاده شهریه دریافت شود که مقدار مبلغ‌ آن نیز بر عهده شورای دانشگاه گذاشته شده است.
دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تحقیقات و فناوری همچنین با اشاره به اینکه این آیین نامه مشمول دانشجویان ورودی جدید می شود اضافه کرد: تلاش داریم تا شرایط را برای استفاده دانشجویان ورودی قدیم از مزایای این ایین نامه نیز فراهم کنیم.

اگه کسی متن کامل بخشنامه رو تونست پیدا کنه بزاره اینجا.
این امکان انتخاب 14 واحد رو امیدوارم در دوره کاردانی پودمانی هم لحاظ کنن.

Royce
17-10-2012, 10:01
سلام
من پودمانی کاردانی رشته ابزار دقیق ثبت نام کردم برای ترم اول 16 واحد دادن و هزینش شد 412 هزار تون.16 واحد یکم زیاد نیست؟
حالا با این تفاصیل 2 سال طول میکشه مدرک بگیریم یا 2/5 سال ؟

alavi71
17-10-2012, 12:14
دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تحقیقات و فناوری همچنین با اشاره به اینکه این آیین نامه مشمول دانشجویان ورودی جدید می شود اضافه کرد: تلاش داریم تا شرایط را برای استفاده دانشجویان ورودی قدیم از مزایای این ایین نامه نیز فراهم کنیم.

اگه کسی متن کامل بخشنامه رو تونست پیدا کنه بزاره اینجا.
این امکان انتخاب 14 واحد رو امیدوارم در دوره کاردانی پودمانی هم لحاظ کنن.

من هم همین رو گفتم
هنوز به طور رسمی بخشنامه ابلاغ نشده
باید منتظر بود

persianB0y
17-10-2012, 13:52
بچه ها من یه سوال دارم ترو خدا هرکی میتونه منو راهنمایی کنه :41:
من رشته ریخته گری پودمانی کاردانی قبول شدم و متاسفانه 2 روز پیش ثبت نام هم کردم و علاالحساب 50 تومن هم ازم گرفتن و همچنین اصل مدرک دیپلمم هم پیششونه.نشستم یه حساب دو دوتا چهارتا کردم دیدم هیچ علاقه ای به این رشته ندارم.زنگ زدم میگم میخوام انصراف بدم میگن باید 150 تومن دیگه بدی تا بتونی انصراف بدی و دیپلمتو بهت برگردونیم.همچنین برای تغییر رشته هم پرسیدم که گفت باید تا ترم دو بخونی و بعدش تغییر رشته بدی.
حالا چنتا سوال دارم
1-هیچ راهی نیست من بتونم بدون اینکه کل مبلغ شهریه ثابتو به این دزدا بدم انصراف بدم و دیپلممو ازشون پس بگیرم ؟
2-اگه به قول خودشون تا ترم دو بخونم و بعدش تغییر رشته بدم به IT دیگه نباید از صفر شروع کنم درسته ؟یعنی از ترم سه به بعد میخونم دیگه درسته ؟
3-راهی نیست که من همین الان بتونم تغییر رشته بدم ؟

mojtaba2321
19-10-2012, 11:21
بچه ها من یه سوال دارم ترو خدا هرکی میتونه منو راهنمایی کنه :41:
من رشته ریخته گری پودمانی کاردانی قبول شدم و متاسفانه 2 روز پیش ثبت نام هم کردم و علاالحساب 50 تومن هم ازم گرفتن و همچنین اصل مدرک دیپلمم هم پیششونه.نشستم یه حساب دو دوتا چهارتا کردم دیدم هیچ علاقه ای به این رشته ندارم.زنگ زدم میگم میخوام انصراف بدم میگن باید 150 تومن دیگه بدی تا بتونی انصراف بدی و دیپلمتو بهت برگردونیم.همچنین برای تغییر رشته هم پرسیدم که گفت باید تا ترم دو بخونی و بعدش تغییر رشته بدی.
حالا چنتا سوال دارم
1-هیچ راهی نیست من بتونم بدون اینکه کل مبلغ شهریه ثابتو به این دزدا بدم انصراف بدم و دیپلممو ازشون پس بگیرم ؟
2-اگه به قول خودشون تا ترم دو بخونم و بعدش تغییر رشته بدم به IT دیگه نباید از صفر شروع کنم درسته ؟یعنی از ترم سه به بعد میخونم دیگه درسته ؟
3-راهی نیست که من همین الان بتونم تغییر رشته بدم ؟
1-چرا مث طلبکارا باهاشون حرف میزنید؟ تغییر رشته و انصرافی قانون خودشو داره و تا شهریه ثابتو ندید هیچ کاری نمیتونید بکنید.
2- فقط درسای عمومی که پاس شدید رو ازتون قبول میکنن ، ریخته گری و IT هیچ درس مشترکی باهم داشته باشن.شما ترم اول رو اصلا سر کلاس هم نری فقط ترم اولت تموم بشه بعد میتونی تغییر رشته بدی.
3- برای علمی کاربردی نه.

o.jabbari
21-10-2012, 14:38
سلام

من یک تازه کار هستم شدیدا شدیدا نیاز به کمک دارم

من امسال در یکی از رشته های مهندسی سراسری فارغالتحصیل شدم و مشکل سربازی هم ندارم.....

بدلیل علاقه من به هنر و نبود شرایط آن موفق به تحصیل در این رشته نشدم ...حالا فرصت دارم ولی حوصله ی کنکور دادن هم ندارم...از طرفی مدرک آکادمی می خوام

اطلاعات می خوام راجع به علمی کاربردی

1- آیا ابتدا حتما باید کاردانی امتحان داد و آیا کارشناسی پیوسته نداره
2- کاردانی که بگیریم میشه کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری داد ؟
3 - کدوم مرکز در زمینه هنر ( گرافیک و یا عکاسی ) در تهران قوی هستند؟
4- طول دوره ها چند ساله هستند و هزینه عموما ترمی چقدر هست ؟؟
5- کسی در رشته های هنر خونده و راضی بوده...هرچند دانشگاه سراسریش هم انتظارات آدم رو برآورده نمی کند ولی بهرحال آموزشه ....

شدیدا به پاسختون محتاجم :sq_8:

لطفا جواب بدید ...مرسی...

senaps
21-10-2012, 22:13
سلام....
دوستان خبری از دفترچه‌ی کارشناسی پودمانی نشد؟!

senaps
23-10-2012, 01:32
سلام....
دوستان دفترچه‌ی پودمانی امسال هم اومد ظاهرا...
رشته‌ی مورد نظر بنده،( برنامه نویسی تحت وب، ای‌تی...) رو فقط دانشگاه های بخصوصی درکل کشور داشتن:
داده پردازی تهران!
کارخانجات مخابرات شیراز!
علمی کاربردی قروه 1 سنندج....
جهاد دانشگاهی همدان

بعد تو جدول دیگه‌ای که بعد از جدول دانشگاه ها و رشته‌هاشون و شهرها بودش،(ظرفیت مرد و زن ازاد و شاغل رو اعلام میکرد مثلا!) دو دانشگاه فرهنگ و هنر10 تهران و جهاد دانشگاهی سنندج هم اضافه شدن....
البته اینها شهرهای مرکزی بودن و مثلا برا اصفهان کسی این رشته رو نداشت... یا شهر های شمال کشور نداشتنش!!!!
شهرهای ترک زبان هم اکثرا داشتن که من بیشتر دوست دارم برم شهرهای مرکزی کشور...

کسی میدونه چرا؟! در حقیقت این رشته خیلی مظلوم واقع شده بود نسبت به 3 گرایش دیگه‌ی IT .....

این قبولیش رو سخت تر نمی‌کنه؟! مخصوصا که درس های عمومی و کلی میخواد برا امتحان بیاد مثل فیزیک که تو دوره‌ی کاردانی ما نداشتیم اصلا؟؟؟

mojtaba2321
23-10-2012, 12:13
سلام....
دوستان دفترچه‌ی پودمانی امسال هم اومد ظاهرا...
رشته‌ی مورد نظر بنده،( برنامه نویسی تحت وب، ای‌تی...) رو فقط دانشگاه های بخصوصی درکل کشور داشتن:
داده پردازی تهران!
کارخانجات مخابرات شیراز!
علمی کاربردی قروه 1 سنندج....
جهاد دانشگاهی همدان

بعد تو جدول دیگه‌ای که بعد از جدول دانشگاه ها و رشته‌هاشون و شهرها بودش،(ظرفیت مرد و زن ازاد و شاغل رو اعلام میکرد مثلا!) دو دانشگاه فرهنگ و هنر10 تهران و جهاد دانشگاهی سنندج هم اضافه شدن....
البته اینها شهرهای مرکزی بودن و مثلا برا اصفهان کسی این رشته رو نداشت... یا شهر های شمال کشور نداشتنش!!!!
شهرهای ترک زبان هم اکثرا داشتن که من بیشتر دوست دارم برم شهرهای مرکزی کشور...

کسی میدونه چرا؟! در حقیقت این رشته خیلی مظلوم واقع شده بود نسبت به 3 گرایش دیگه‌ی IT .....

این قبولیش رو سخت تر نمی‌کنه؟! مخصوصا که درس های عمومی و کلی میخواد برا امتحان بیاد مثل فیزیک که تو دوره‌ی کاردانی ما نداشتیم اصلا؟؟؟
جدا فیزیکم هست؟ :18:مواد کنکورش چیا هست؟

hamid_diablo
23-10-2012, 20:08
senaps جان برای کاردانی به کارشناسی ترمی هم دفترچه اومده؟

منم به برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم.میخواستم بدونم پودمانی خوبه؟کنکورش کی هست و الان دفترچه رو باید از کجا بگیرم؟

senaps
23-10-2012, 20:11
اره عرض شود که
ادبیات و زبان فارسی ضریب 1.5!
انگلیسی ضریب 2
مبانی کامپیوتر ضریب 2
فیزیک عمومی ضریب 2.5
ریاضی عمومی ضریب 3
!!

اینجوری من حتی اگر زبان و مبانی رو بتونم 100 بزنم هم شانسی ندارم که دانشگاه‌های مد نظرم رو قبول بشم!!!فک کنم یه خورده ریاضی و فیزیک عمومی باید بخونم که باهاشون به شدت مشکل دارم.... کلا با ریاضی مشکل دارم من :(

منم به برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم.میخواستم بدونم پودمانی خوبه؟کنکورش کی هست و الان دفترچه رو باید از کجا بگیرم؟
پودمانی از نظر من تنها بدیش اینه که انتخاب واحد نداری و اگر یه سری واحد خاص رو بیوفتی( مثلا 6 واحد) کلا اون پودمان رو افتادی و حالت گرفته میشه و دیگه درس بهت نمیدن!!!!

دفترچه که رو سایت سنجش هستش.... همون صفحه‌ی اصلی.... 8/10 هشته ده! هم ازمونش برگزار میشه....

به نظر من هم بین گرایش ها و رشته‌های موجود، فقط همین برنامه نویسی وب می‌مونه که ادم هنوز برنامه نویسی بکنه!

hamid_diablo
24-10-2012, 00:24
بچه ها من دفترچه رو مطالع کردم

2 تا سئوال دارم.دوستان میگفتم که بدون کارت پایان خدمت ثبت نام میکنند اما تو دفترچه چیز دیگه ای نوشته

2-3 ) مقررات وظيفه عمومي:
براساس اعلام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، داوطلبان مرد لازم است يكي از شرايط مشروحه زير را داشته باشند:
1) داشتن كارت پايان خدمت. )
2) داشتن كارت معافيت دايم (كفالت، پزشكي، موارد خاص).

در ضمن من دوره کارشناسی پیوسته پیام نور انصراف دادم.البته کاردانی گرفتم.اما تو دفترچه نوشته قبول نمیکنن

تذكرات مهم:
مشمولان غايب به هيچ وجه حق شركت در آزمون را نداشته و در صورت شركت و قبولي، مجوز تحصيلي براي آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان 
نمي باشند.
دانشجويان اخراجي دانشگاه ها مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون نمي باشند. 
مدت تحصيل در دوره كارشناسي ناپيوسته حداكثر 3 سال مي باشد. 
دانشجويان مقطع كارشناسي پيوسته كه با اخذ مدرك كارداني يا معادل آن فارغ التحصيل، ترك تحصيل، انصراف يا اخراج گرديده اند، مجاز به شركت در آزمون 
نيستند.

نمیشه این مشکلات رو حل کرد؟

alavi71
24-10-2012, 10:43

2 تا سئوال دارم.دوستان میگفتم که بدون کارت پایان خدمت ثبت نام میکنند اما تو دفترچه چیز دیگه ای نوشته

براساس اعلام سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، داوطلبان مرد لازم است يكي از شرايط مشروحه زير را داشته باشند:

در ضمن من دوره کارشناسی پیوسته پیام نور انصراف دادم.البته کاردانی گرفتم.اما تو دفترچه نوشته قبول نمیکنن

تذكرات مهم:
مشمولان غايب به هيچ وجه حق شركت در آزمون را نداشته و در صورت شركت و قبولي، مجوز تحصيلي براي آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان 
نمي باشند.
دانشجويان مقطع كارشناسي پيوسته كه با اخذ مدرك كارداني يا معادل آن فارغ التحصيل، ترك تحصيل، انصراف يا اخراج گرديده اند، مجاز به شركت در آزمون 
نيستند.

سلام دوست من
دفترچه جدید امسال رو دارید؟
چون یکسری قوانین تغییر داشته

آيا دانشجويان انصرافي حق تحصيل مجدد را دارند؟ بلي . مشمولان در طي مدت تحصيل از ديپلم تا دكتري صرفا 1 بار مي توانند از تحصيل انصراف ومجددا با پذيرفته شدن در دانشگاه به شرط عدم ورود غيبت ، مي توانند به تحصيل ادامه دهند.آزمون مجدد ونزولي بودن تحصيل با اين اوصاف فرقي نخواهد داشت، به شرط اينكه 1: در مقطع قبلي فارغ التحصيل نشده باشد . 2: از زمان انصراف در مقطع اول بيش از يكسال نگذشته باشد.

این قاونو نظام وظیف ههست
برای اطمینان بیشتر به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید
موفق باشید

hamid_diablo
24-10-2012, 10:51
سلام دوست من
دفترچه جدید امسال رو دارید؟
چون یکسری قوانین تغییر داشته
بله دوست عزیز

این قوانین جدید رو تو دفترچه امسال که از سایت سنجش دان کردم نوشته.

دفترچه کاردانی به کارشناسی پودمانی علمی کاربردی 91

mehrdadb3
24-10-2012, 11:46
دوستان منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته پودمانی رشته IT (فناوری اطلاعات) و همچنین سر فصل درساشو رو میدونید ؟

اینا برای پارسال بود (90)
گروه صنعت :
» زبان و ادبیات فارسی - زبان انگلیسی
نام کتاب : مجموعه دروس و تست دروس عمومی مدرسان شریف ویژه آزمون کاردانی به کارشناسی
» مبانی کامپیوتر
نام کتاب : مجموعه مهارت های 7 گانه ، آرمان ری بدودیگران، انتشارات کتابخانه فرهنگ
» فیزیک عمومی
نام کتاب : فیزیک عمومی کاردانی به کارشناسی - مجتبی حیدری
» ریاضی عمومی
نام کتاب : ریاضی عمومی (1) - حمیدرضا مقسمی - انتشارات گسترش علوم پایه

o.jabbari
24-10-2012, 15:40
سلام

من یک تازه کار هستم شدیدا شدیدا نیاز به کمک دارم

من امسال در یکی از رشته های مهندسی سراسری فارغالتحصیل شدم و مشکل سربازی هم ندارم.....

بدلیل علاقه من به هنر و نبود شرایط آن موفق به تحصیل در این رشته نشدم ...حالا فرصت دارم ولی حوصله ی کنکور دادن هم ندارم...از طرفی مدرک آکادمی می خوام

اطلاعات می خوام راجع به علمی کاربردی

3 - کدوم مرکز در زمینه هنر ( گرافیک و یا عکاسی ) در تهران قوی هستند؟
5- کسی در رشته های هنر خونده و راضی بوده...هرچند دانشگاه سراسریش هم انتظارات آدم رو برآورده نمی کند ولی بهرحال آموزشه ....

شدیدا به پاسختون محتاجم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا جواب بدید ...مرسی...

کسی نیست جواب به من بده ؟؟؟؟ لطفا ...

senaps
24-10-2012, 16:48
دوستان منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته پودمانی رشته IT (فناوری اطلاعات) و همچنین سر فصل درساشو رو میدونید ؟

مال امسال رو از کجا گیر بیاریم؟!

کارشناسی یا کاردانی رو فارق‌التحصیل شدین؟!

بعله داره... باید دید دفترچه‌اش کی میاد.... همچنین سرفصل درس‌ها و رشته ها رو می‌تونین از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کنین

بعله شما هیچ محدودیتی ندارین!

اگر همون میانگین 250-60 تومن بذاریم، بعد از 1.5-2 سال کاردانی 2 تومن پیاده می‌شین.... البته ظاهرا یکی از دوستان 460 تومن شهریه داده!!!

واقعیت اینه که هنر، از اون دست رشته‌هایی هستش که شخص خودش باید توانایی داشته باشه.... من خیلی دوستانی دارم که هیچ تحصیلات مرتبطی ندارن، ولی در حد تیم ملی دارن کارهای مربوط به گرافیک و اینا رو انجام میدن.... بعضی هاشون نقاشی میکشن و بعضی ها عکس میگیرن و ...!!!!
در نهایت، میخوام بگی تو هنر اگر دید هنری و سلیقه داشته باشید، موفقید و ربطی به دانشگاهتون هم نداره!!!! امروز کمتر کسی اسم مدرک و دانشگاه براش مهمه.... این روزا هرکی کار بلد بود، اگر بی‌سواد هم بود میذارنش روی سر و دکتر و مهندسش بیکار می‌مونه چون کار بلد نیست!

ahriman323
25-10-2012, 01:06
دفترچه ترمی کارشناسی کی میاد؟کسی گه پودمانی الان دانشجو هست میتونه دیگه ترمی شرکت کنه و قبول شد تطبیق بده بره ترمی همون رشته دیگه؟

دفترچه پودمانی کارشناسی مگه اومده ؟
<<مهندسی فناوری- کارشناسی حرفه‌ای>> چیه دیگه؟

mehrdadb3
25-10-2012, 10:52
والا جناب senaps این سوال خودمم هست که منابع امسال از چه کتابایه و سر فصلاش چیان
من برای پارسال هم تو گوگل جستجو کردم پیدا کردم

senaps
25-10-2012, 13:27
<<مهندسی فناوری- کارشناسی حرفه‌ای>> چیه دیگه؟

والا اینا هفته‌ای یه رشته میدن بیرون! خدا میدونی چیه... البته شما این رشته رو باید ببینی گرایش هاش چیه!!

والا جناب senaps این سوال خودمم هست که منابع امسال از چه کتابایه و سر فصلاش چیان
عرض شود که به نظر میاد باید بریم گوگل کنیم و همچنین سایت کارشناسی احتمالا خبری چیزی بذاره؟!

hamid_diablo
25-10-2012, 15:34
دوستان کسی نمیتونه به من کمک کنه؟

سئوال صفحه قبل هست

ممنون میشم راهنماییم کنید

migmig3000
25-10-2012, 17:41
یکم در مورد دانشگاه علمی کاربردی توضیح میدین؟ مثل دانشگاه آزاد اساتید بیخودی کسی رو نمیندازن یا مثلا برای نمره میشه روشون حساب کرد؟ تو ترم اول میشه گواهی اشتغال به تحصیل ازشون گرفت؟ برای غیبت و مشروطی سخت میگیرن؟ ببخشید زیاد شد اگه کسی لطف کنه جواب بده ممنون میشم.

mehrdadb3
25-10-2012, 17:42

تذكرات مهم:
نمي باشند.
نيستند.

با این شماره تماس بگیرید فکر میکنم بتونن راهنماییتون کنن

9- 88923595‌ - 021 دفتر روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

senaps
25-10-2012, 18:13
یکم در مورد دانشگاه علمی کاربردی توضیح میدین؟ مثل دانشگاه آزاد اساتید بیخودی کسی رو نمیندازن یا مثلا برای نمره میشه روشون حساب کرد؟

بستگی به مرکز و اساتید داره... همه جور استادی داریم!

برای غیبت و مشروطی سخت میگیرن؟ ببخشید زیاد شد اگه کسی لطف کنه جواب بده ممنون میشم.

اگر استاد رد کنه غیبت ها رو، بله سخت میگیرن.... در کل این چیزایی که سوال شماست، در همه جا هست حالات مختلفش و بستگی به اموزش، مدیریت و اساتیدش داره.... دانشگاه‌های معروف از این لحاظ سخت‌گیرن و دانشگاه‌های غیر معروف بد!!!

migmig3000
25-10-2012, 18:41
بستگی به مرکز و اساتید داره... همه جور استادی داریم!

اگر استاد رد کنه غیبت ها رو، بله سخت میگیرن.... در کل این چیزایی که سوال شماست، در همه جا هست حالات مختلفش و بستگی به اموزش، مدیریت و اساتیدش داره.... دانشگاه‌های معروف از این لحاظ سخت‌گیرن و دانشگاه‌های غیر معروف بد!!!

ممنونم...
کسی در مورد اشتغال به تحصیل برای ترم اول اطلاعی نداره؟

o.jabbari
25-10-2012, 22:13
مال امسال رو از کجا گیر بیاریم؟!

کارشناسی یا کاردانی رو فارق‌التحصیل شدین؟!

بعله داره... باید دید دفترچه‌اش کی میاد.... همچنین سرفصل درس‌ها و رشته ها رو می‌تونین از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کنین

بعله شما هیچ محدودیتی ندارین!

اگر همون میانگین 250-60 تومن بذاریم، بعد از 1.5-2 سال کاردانی 2 تومن پیاده می‌شین.... البته ظاهرا یکی از دوستان 460 تومن شهریه داده!!!

واقعیت اینه که هنر، از اون دست رشته‌هایی هستش که شخص خودش باید توانایی داشته باشه.... من خیلی دوستانی دارم که هیچ تحصیلات مرتبطی ندارن، ولی در حد تیم ملی دارن کارهای مربوط به گرافیک و اینا رو انجام میدن.... بعضی هاشون نقاشی میکشن و بعضی ها عکس میگیرن و ...!!!!
در نهایت، میخوام بگی تو هنر اگر دید هنری و سلیقه داشته باشید، موفقید و ربطی به دانشگاهتون هم نداره!!!! امروز کمتر کسی اسم مدرک و دانشگاه براش مهمه.... این روزا هرکی کار بلد بود، اگر بی‌سواد هم بود میذارنش روی سر و دکتر و مهندسش بیکار می‌مونه چون کار بلد نیست!

من کارشناسی فارغ التحصیل شدم....منظور 250 تا 600 هزار تومان است برای هر ترم ؟؟ ...برای ترمی هم همون زمان ثبت نام پودمانی امتحان داد ؟؟ من مد نظرم عکاسی هست و برای عکاسی نگاه رو دارم ولی خوب نیازمند یک جا هستم که نگاه تبدیل به فن بشه ..و واقعا جای خوبی مد نظرم نیست که پایه ای باشه ...نظری ندارید کدوم مرکز تو تهران درجه یک هست ؟؟ مرسی از پاسختون

senaps
26-10-2012, 10:39
سلام..... نه 250-60 تومان یعنی دویست و پنجاه-شصت تومان! 250-260!!! خیر..... دفترچه‌ی ترمی بعدا میاد که این بعدا سال اینده میباشه!!!!خیلی خوبه... من دقیقا اطلاع ندارم اگر علمی کاربردی تخصصی عکاسی داره یا نه، ولی بازم فکر میکنم که کلاس‌هایی که ارشاد برگذار میکنه برای فیلم‌برداری و عکاسی خیلی بهتر باشه... چون تو مدت زمان کمتر، چیزای بیشتری رو بهت یاد میده و هزینه‌اش هم کمتره...!!!!
والا من متاسفانه تهران نیستم و اطلاعی ندارم.... تا اونجایی که تحقیق کردم، دانشگاه داده پردازی دانشگاه علمی کاربردی شاخی هستش توی تهران که خوب، فکر نکنم این رشته‌ی مد نظر شما رو داشته باشه.... ولی یه دانشگاه فرهنگ و هنر علمی کاربردی تو تهران هست فک کنم که مشخصا این رشته رو داره احتمالا!!!

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چک کنین که ایا رشته‌ی مد نظرتون موجود هست یا نه.... بعد میتونین دفترچه‌ی کارشناسی پودمانی امسال رو دانلود کنین و ببینین که کدوم دانشگاه‌ها این رشته رو ارائه کردن..... وقتی پودمانیش رو دارن، ترمیش رو هم به احتمال قوی داشته باشن!

hamid_diablo
26-10-2012, 11:33
دوستان برای ثبت نام باید چی کار کنیم؟

من رفتم سایت سنجش فقط دفترچه رو دانلود کردم

باید از پست دفترچه بگیریم و ...........؟

farshidshd
26-10-2012, 13:11
دوستان برای ثبت نام باید چی کار کنیم؟

من رفتم سایت سنجش فقط دفترچه رو دانلود کردم

باید از پست دفترچه بگیریم و ...........؟

ثبت نام چی؟ چه آزمونی؟
فعلا فقط آزمون مهندسی فناوری-کارشناسی حرفه ای داره ثبت نام میکنه که میشه کارت اعتباری رو اینترنتی بخری

mohammadv2
26-10-2012, 15:50
ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته پودمانی میشه تو ازمون ارشد دولتی یا ازاد شرکت کرد متشکرم

hamid_diablo
26-10-2012, 17:16
ثبت نام چی؟ چه آزمونی؟
فعلا فقط آزمون مهندسی فناوری-کارشناسی حرفه ای داره ثبت نام میکنه که میشه کارت اعتباری رو اینترنتی بخری

آزمون پودمانی کاردانی به کارشناسی دیگه

مگه دفترچش نیومده؟

من کارت اعتباری برای خرید اینترنتی ندارم

نادر1368
26-10-2012, 18:07
آزمون پودمانی کاردانی به کارشناسی دیگه

مگه دفترچش نیومده؟

من کارت اعتباری برای خرید اینترنتی ندارم
خوب برو پست و تنها كارت اعتباري بگير دفترچه رو ولي نگير.

senaps
27-10-2012, 00:14
ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته پودمانی میشه تو ازمون ارشد دولتی یا ازاد شرکت کرد متشکرم

بعله دوست عزیز....

دانشجوی ارشد نرم افزار...
خوش به حالت داش..... ما که همینجوری دستی دستی رفتیم تو ای‌تی....!!! خاک بر سر علمی کاربردی که رشته‌ی ما رو حذف کرد!!! کجا باید از شما در مورد ارشد نرم‌افزار بپرسیم که تاپیک مربوطه رو هم به انحراف نکشونده باشیم؟!!

دوستان من که فردا میرم ثبت نام میکنم... ظاهرا دانشگاه خودمون رایگان ثبت نام میکنه.... البته ظاهرا باید اولویت ثبت نام برا خودشون باشه! ولی طرف رفیقمه! شاید یه جوری تونستم همه چی رو ست کنم که رایگن با اولویت شهرهای دیگه منو ثبت نوم کنه!

farshidshd
27-10-2012, 11:07
خوش به حالت داش..... ما که همینجوری دستی دستی رفتیم تو ای‌تی....!!! خاک بر سر علمی کاربردی که رشته‌ی ما رو حذف کرد!!! کجا باید از شما در مورد ارشد نرم‌افزار بپرسیم که تاپیک مربوطه رو هم به انحراف نکشونده باشیم؟!!

✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
✔ تاپیــک جـامــع مــهندســی کامپـیـوتــر و گرایشــهای آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی

nilofar69
28-10-2012, 09:28
سلام
درسته که علمی کاربردی برای کارشناسی رشته نرم افزار رو حذف کرده؟؟؟:sq_14::sq_5:

linkinpark20
28-10-2012, 10:20
سلام
درسته که علمی کاربردی برای کارشناسی رشته نرم افزار رو حذف کرده؟؟؟:sq_14::sq_5:

بله دوست عزیز حقیقت داره میگن برای جلوگیری از اشباع شدن فارغ التحصیلان این رشته این کار رو کردن و عوضش گرایش های مختلف فناوری اطلاعات رو آوردن

nilofar69
28-10-2012, 16:50
بله دوست عزیز حقیقت داره میگن برای جلوگیری از اشباع شدن فارغ التحصیلان این رشته این کار رو کردن و عوضش گرایش های مختلف فناوری اطلاعات رو آوردن

ممکنه توو دفترچه هایی که بعدا میاد دوباره اضافه بشه؟؟؟

senaps
28-10-2012, 19:30
ممکنه توو دفترچه هایی که بعدا میاد دوباره اضافه بشه؟؟؟

ممکنه... حداقل امسال که هیچی نگرفتن... کلا با این سرمایه‌ گذاریی که روی ای‌تی شده، فک نکنم بخوان برگردن...
لعنت به اون بی‌وجدانی که این کارو کرد!

Royce
29-10-2012, 13:09
سلام
دوستان به نظرتون میشه رو شب امتحان حساب باز کرد یا نه ؟ :دی من شاغلم نمیرسم برم سر کلاسا.پودمانی هم هستم

hamid_diablo
29-10-2012, 15:20
راستی ثبت نام مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای تا 9 آبان تمدید شد

برای ثبت نام که به سایت سنجش مراجعه کنید

senaps
29-10-2012, 16:43
دوستان به نظرتون میشه رو شب امتحان حساب باز کرد یا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من شاغلم نمیرسم برم سر کلاسا.پودمانی هم هستم

والا بستگی داره رفیق.....
شخصا سه تا امتحان گذشته رو همون شب امتحان هم نخوندم و احتمال میدم که بازم دوتای تخصصی رو ماکس بشم تو کلاس! و اخری رو که امروز امتحان دادم اخلاق اسلامی بود که احتمالا با نمره‌ی 2-3 می‌افتم!!!!
بستگی به شخص و درس و استادش داره!!!

nilofar69
30-10-2012, 07:03
بین گرایش های فناوری اطلاعات کدوم بهتره؟؟؟

من شخصا نظرم روی برنامه نویسی تحت وب هست.اما شبکه های کامپیوتری،طراحی صفحات وب و امنیت اطلاعات هم بود.

و اینکه حالا برای کنکور من باید چی بخونم؟کاردانی نرم افزار بودم

senaps
30-10-2012, 17:39
بین گرایش های فناوری اطلاعات کدوم بهتره؟؟؟

والا رفیق اینم باز بستگی به خود ادم داره.... من که بین همه‌ی گرایش ها فقط تونستم به برنامه نویسی وب دل ببندم!!! بقیه رو حوصله نداشتم....

از لحاظ بازار کار، شبکه کارش خوبه! و بحث بسیار گسترده‌ای میباشه که هم پولش خیلی خیلی خوبه! هم اینکه جا برای کار همه هست!!
برنامه نویسی وب هم که اینده‌ی همه‌ی دولوپر هاست احتمالا و چه بخوایم چه نخوایم، دیگه کم کم هارد ها رو از کامپیوتر ها حذف میشه و اکثر مردم 24 ساعته به نت وصلن و تمایل دارن برنامه ها بر این اساس کار بکنن!!! اینکه بتونی از تکنولوژی های اون سمتی استفاده کنی، چیزیه که منم امیدوارم که تو گرایش برنامه نویسی وب پیدا کنم( که نیست! فقط ASp و PHP رو بهمون درس میدن!!!).....
امنیت اطلاعات که ریاضیات خشک و مطلقه و الگوریتم و اینا که کمی ادم رو عاصی میکنه و ادم خودش رو میخواد.....
طراحی وب هم که...!!! :)

hamid_diablo
30-10-2012, 18:42
دوستان سلام

من امروز خواستم ثبت نام کنم ....ولی هر کاری کردم موفق نشدم

از همه مرورگرها هم استفاده کردم.هر کدومشون یه موردی داشتن......موندم چی کار کنم

دوباره تمدید میشه ثبت نام پودمانی؟

migmig3000
30-10-2012, 22:52
با وجود اینکه کارشناسی نرم افزار حذف شده اونایی که کاردانی نرم افزار دارن باید چیکار کنن؟

senaps
30-10-2012, 23:57
من امروز خواستم ثبت نام کنم ....ولی هر کاری کردم موفق نشدم

فردا نیست؟! اگر بود برو یکی از علمی کاربردی ها ثبت نامت میکنن...اگر دانشگاه خودشون اولویت اول باشه رایگان! اگر دانشگاهشون جزو اولویت ها باشه نصف قیمت! و اگر کلا نباشه اصل قیمت کارت رو ازت میگیرن!

با وجود اینکه کارشناسی نرم افزار حذف شده اونایی که کاردانی نرم افزار دارن باید چیکار کنن؟

من که رفتم برا برنامه نوسی وب.... چون تنها رشته‌ی علمی کاربردی برای کارشناسی هست که هنور برنامه نویسی میکنی و میتونی برا ارشد ادامه بدی!!!
یا اینکه میتونی منتظر بشی تا سال اینده برای سراسری ها امتحان بدی...

nilofar69
31-10-2012, 06:35
شرمنده انقدر سوال می پرسم ها..........:sq_12:

1-اطراحی وب هم که ..... چی؟میشه بگین چه درس هایی داره؟و چیکار میکنن دقیقا؟!

2-برای برنامه نویسی تحت وب باید علاوه بر asp و php . جاوا و جاوا اسکریپت و یه بانک اطلاعاتی هم دونست درسته؟

3-حالا دفترچه کارشناسی ترمی میاد امسال؟و برای کنکورش چه درسایی بخونم؟
یکی از دوستانم میگفت برنامه نویسی تحت وب از نرم افزار هم بهتره چون الان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار زیاده و درآمد وب بیشتره و.... درسته؟لطفا با تعصب به نرم افزار جواب ندین و واقعیت رو بگین

senaps
31-10-2012, 09:18
1-اطراحی وب هم که ..... چی؟میشه بگین چه درس هایی داره؟و چیکار میکنن دقیقا؟!

از اسمش مشخصه! طراحیه و احتمالا بویی از کد نویسی نبرده!! بیشتر سر و کار ادم UX,UI,HEO و.... هستش که همون تجربه کاربری و رابط کاربری و .... میباشن.... یه جورایی روی طراحی سایت ها و حتی شاید نرم‌افزار ها کار میکنن و رشته‌ای احتمالا سلیقه‌ای باشه...(سر فصل های این درس و سه چهار صفحه‌ی پیش گذاشته بودن که میرم پیدا میکنم میام!....)

2-برای برنامه نویسی تحت وب باید علاوه بر asp و php . جاوا و جاوا اسکریپت و یه بانک اطلاعاتی هم دونست درسته؟
خیر! در این رشته اینها رو به ادم یاد میدن و اگر بلد باشی فقط قبولی با نمره‌ی مناسب خودت رو تضمین کردی!!

3-حالا دفترچه کارشناسی ترمی میاد امسال؟و برای کنکورش چه درسایی بخونم؟
خیر! ثبت نام ترم بهمن هم فقط رو پودمانی بود و دیگه نمیاد ترمی تا سال اینده!

یکی از دوستانم میگفت برنامه نویسی تحت وب از نرم افزار هم بهتره چون الان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار زیاده و درآمد وب بیشتره و.... درسته؟لطفا با تعصب به نرم افزار جواب ندین و واقعیت رو بگین
بله متاسفانه همینطوره! در حقیقت با پیش‌روی دنیا به سمت وب، برنامه نویسی وب قدرتش بیشتر میشه و الان اگر نیگا کنین، تعداد افرادی که سایت میخوان خیلی بیشتره از افرادی که نرم‌افزار میخوان.....
تو صنعت نرم‌افزار دیگه به اونصورت نمیشه عادی وارد شد و باید بتونی نو‌اوری بکنی و سیستم های پیشرفته و خوشگل!! تحویل بدی که بتونی کار بکنی....
ولی بیرون ایران پول تو نرم‌افزاره.... که متاسفانه کوچیکترین ربطی به ما پیدا نمیکنه!

درس ها که یکی از دوستان لطف کرده بودن گذاشته بودن:

دروس اصلی و پایه کلیه گرایشهای مهندسی فناوری اطلاعات (ترم 1 و 2) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش طراحی صفحات وب (ترم 3 و4 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش تجارت الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس تخصصی گرایش فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دروس اصلی و تخصصی گرایش برنامه نویسی تحت وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دروس اصلی و تخصصی گرایش امنیت اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba2321
31-10-2012, 17:56
طراحی وب به نظر من خیلی خوبه.
البته بستگی به استعداد طرف هم داره.

Royce
31-10-2012, 22:01
دوستان کسی در مورد شرایط انتقالی گرفتن چیزی میدونه؟
اصلا این کار شدنیه یا نه؟

ahriman323
31-10-2012, 22:42
دوستان کسی جزوه مبانی ICT را داره برای کارشناسی؟
این استاده ما یجور درس میده که نمیشه جزوه نوشت نه گوش کرد اخر کار هم امتحان عتیقه ای میگیره باید یا صدا ضبط کنی یا فیلم بگیری.دی:

nilofar69
01-11-2012, 07:57
از اسمش مشخصه! طراحیه و احتمالا بویی از کد نویسی نبرده!! بیشتر سر و کار ادم UX,UI,HEO و.... هستش که همون تجربه کاربری و رابط کاربری و .... میباشن.... یه جورایی روی طراحی سایت ها و حتی شاید نرم‌افزار ها کار میکنن و رشته‌ای احتمالا سلیقه‌ای باشه...(سر فصل های این درس و سه چهار صفحه‌ی پیش گذاشته بودن که میرم پیدا میکنم میام!....)

خیر! در این رشته اینها رو به ادم یاد میدن و اگر بلد باشی فقط قبولی با نمره‌ی مناسب خودت رو تضمین کردی!!

خیر! ثبت نام ترم بهمن هم فقط رو پودمانی بود و دیگه نمیاد ترمی تا سال اینده!

بله متاسفانه همینطوره! در حقیقت با پیش‌روی دنیا به سمت وب، برنامه نویسی وب قدرتش بیشتر میشه و الان اگر نیگا کنین، تعداد افرادی که سایت میخوان خیلی بیشتره از افرادی که نرم‌افزار میخوان.....
تو صنعت نرم‌افزار دیگه به اونصورت نمیشه عادی وارد شد و باید بتونی نو‌اوری بکنی و سیستم های پیشرفته و خوشگل!! تحویل بدی که بتونی کار بکنی....
ولی بیرون ایران پول تو نرم‌افزاره.... که متاسفانه کوچیکترین ربطی به ما پیدا نمیکنه!

خیلی خیلی مچکرم از وقتی که گذاشتین

NIMA_AZX
01-11-2012, 20:23
سلام .

من امسال درسم تابستون تموم شد؛ كنكور كارداني به كارشناسي دادم و ازاد كه ميخواستم تهران باشم 20 نفر كم اوردم و قزوين قبول شدم كه نرفتم و انصراف دادم ؛ دانشگاهش به نظر خيلي خوب بود ولي براي من كه از تهران ميخواستم برم خيلي مكافات داشت + يه سري مشكلات ديگه. سراسري كه ولش كن ، :biggrin: كلا 40 50 تا ميگيرفت كه دانشگاهشم ارززشو نداشت . نركده و دكه هست.:دی . كلا كسي در جريان باشه ميدونه بدبخت تر از بچه هاي فني كه از هنرستان ميخونن وجود نداره . هر بلايي بود سر كنكور كارداني و كارشناسي سر ما پياده كردن .

شانس گند ما كنكور ها يكي شد . هر سال با درصد هاي من همه تهران ازاد قبول بودن ولي به ما رسيد ؛ ديگه كنكور ها يكي شد . لعنت به كسي كه كنكور ها رو يكي كرد . اخه سطع و نوع سوالات ازاد هم با سراسري تو مقطع كارداني به كارشناسي كلي تفاوت داره . رشته منم كامپيوتر هست.

خلاصه گفتم بهمن ازاد كنكور ميدم مثل پارسال. جالبش اين شد كه مثل اينكه 90% هيچ كنكوري تو بهمن هم برگذار نميشه . يعني الان تكميل ظرفيت گذاشتن يه ازاد تهران هم توش نيست . كنكور هم نميگيرن . ترو خدا شانس ما رو ببينيد .:biggrin:

الان ديدم يه كنكور پودماني هست . اين پودماني ها چطوري هستش ؟ از نظر ميزان اعتبار مدرك و درس ها ؟ شنيده بودم به جاي 2 سال 3 4 سال طول ميكشه ؟ انچنان عجله اي هم ندارم .
ديگه يكي بگه كلا چطوريه ؟ :biggrin: ميترسم اين همه بخونيم اخرش بگن قبول نداريم . البته من نظرم بيشتر رو سال ديگه هست . مشكل سربازي او اينا هم ندارم .

متشكر.

Nocturne
01-11-2012, 22:23
سلام دوستان. لطفا کمک کنید. من دانشجوی مهندسی در پیام نورم . میخوام از این کارشناسی ناپیوسته ها که علمی کاربردی بدون کنکور میگیره در رشته ای مثل گرافیک وارد بشم.
هیچی نمیدونم. تماس هم میگیرم با روابط عمومیش جواب درست نمیدن و اصلا اطلاعات کافی هم ندارند. پرسیدم بیام اونجا حضوراً ... که گفتن بیای هم کسی جواب نمیده سوالی اگه هست باید همین تلفنی بپرسی. لطفا راهنماییم کنید. شدیدا به اطلاعات نیاز دارم. هرجور اطلاعاتی چون چیزی در مورد علمی کاربردی نمیدونم. مهمترین سوالهام هم ایناست

1. آیا این دوره بدون کنکور همون "پودمانی" هست؟ و دوره "ترمی" با کنکور سراسری دانشجو میگیره؟

اگه آره،
2. آیا پودمانی همونه که مخصوص افراد شاغل گذاشتن و مدت دوره ش بیشتر از ترمی طول میکشه؟
3. آیا مدرک پودمانی به مثل مدرک ترمی معتبره و امکان ادامه تحصیل داره؟ (مثلا کارشناسی گرافیکم رو که گرفتم برای ارشد بخوام به دانشگاه تهران برم)
4. آیا برای شرکت در دوره پودمانی مدرک سربازی لازمه؟

پیشاپیش از توجهتون ممنون
اگر هم استادی یا شخص صاحب منصبی رو اونجا آشنا دارید بهم خصوصی بگید حضوراً برم پیشش. (منظورم پارتی بازی نیست! میخوام راهنماییم کنه)

mojtaba2321
01-11-2012, 23:34
مثل اینکه یه پیغامی توی سامانه جامع آموزش دانشگاه اومده مبنی بر مقررات تعداد واحدهای دانشجویان ممتاز، ولی به ما چیزی نگفتن، این پودمان فقط بهمون 10 واحد دادن در صورتیکه پودمان قبل من ممتاز شده بودم، کسی خبر داره چجوریه؟

golebeh
01-11-2012, 23:56
بدبخت شدم من خاک بر سر جا موندم
خدا کنه دوباره کاردانی به کارشناسی تمدید بشه ای تفففففففففففففف

golebeh
01-11-2012, 23:58
حالا مجبوم با یه بچه ترمی شرکت کنم و هر روز برم سر کلاس اونم رشته گرافیک که همش عملی هست
ای خاک بر سر من

golebeh
02-11-2012, 00:02
من می تونم برم مراکز علمی کاربردی و یک شنبه ثبت نام کنم

golebeh
02-11-2012, 00:03
دوستان ترمی اگه مث پودمانی واحد کم بر دارم فرقش چطو.ری می شه مثلا مثل پودمانی 10 دواز ده تا بردارم می شه؟
اونوقت دو سال و نیم زمان می بره!!!!!!!

part gah
02-11-2012, 19:10
سلام دوستان. لطفا کمک کنید. من دانشجوی مهندسی در پیام نورم . میخوام از این کارشناسی ناپیوسته ها که علمی کاربردی بدون کنکور میگیره در رشته ای مثل گرافیک وارد بشم.
هیچی نمیدونم. تماس هم میگیرم با روابط عمومیش جواب درست نمیدن و اصلا اطلاعات کافی هم ندارند. پرسیدم بیام اونجا حضوراً ... که گفتن بیای هم کسی جواب نمیده سوالی اگه هست باید همین تلفنی بپرسی. لطفا راهنماییم کنید. شدیدا به اطلاعات نیاز دارم. هرجور اطلاعاتی چون چیزی در مورد علمی کاربردی نمیدونم. مهمترین سوالهام هم ایناست

1. آیا این دوره بدون کنکور همون "پودمانی" هست؟ و دوره "ترمی" با کنکور سراسری دانشجو میگیره؟

اگه آره،
2. آیا پودمانی همونه که مخصوص افراد شاغل گذاشتن و مدت دوره ش بیشتر از ترمی طول میکشه؟
3. آیا مدرک پودمانی به مثل مدرک ترمی معتبره و امکان ادامه تحصیل داره؟ (مثلا کارشناسی گرافیکم رو که گرفتم برای ارشد بخوام به دانشگاه تهران برم)
4. آیا برای شرکت در دوره پودمانی مدرک سربازی لازمه؟

پیشاپیش از توجهتون ممنون
اگر هم استادی یا شخص صاحب منصبی رو اونجا آشنا دارید بهم خصوصی بگید حضوراً برم پیشش. (منظورم پارتی بازی نیست! میخوام راهنماییم کنه)

ســـلام

جواب سوالاتتو من به ترتیب با لینک خود داشنگاه جامع علمی وکاربردی و سنجش میدم محمد ببین میتونه کمکت بکنه یا نه : )
1- طبق خبری که توی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%AE%D8%A8%D8%B1.aspx?i=120 68) هست
دوره هاي کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 11 آبان که دیروز بود تمدید شده.
*پودمانی ناپیوسته اونم کارشناسی اینطوریه که شما باید آزمون بدین و بعد قبولی برین سر کلاس.
حالا چرا آزمون میگیرن و شرط معدلی نیست رو نمیدونم.چون خود من که دارم پودمانی میخونم آزمون دادم.ولی آزمونی که من دادم باعث شد
از دادن آزمون جامع پایان دوره کاردانی معاف بشم.
حالا برای بچه های سایر دانشگاهای دولتی و غیر دولتی هم فکرکنم قانون اینه که اونا امتحان بدن .

2- دوره های پودمانی مخصوص شاغلین نیست و بقیه افراد غیر شافل هم توی پودمانی شرکت میکنند.حسن دوره های پودمانی این هست که کلاس ها در پنجشنبه و جمعه
در ساعات عصر که معمولا شاغلین سرکار نیستن برگزار میشه از این جهت شاغلین خیلی تمایل دارن که وارد دوره های پودمانی بشن.از طرفی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی
آموزش ها خیلی کااربردی تر از ساید دانگاه ها هست اگر چه ممکنه واحدی در ارائه طرح درس اعلامی دانگاه جامع کم بزاره اما کلا آموزش ها مطابق برنامه و اطلاعات روز هست.
*مثلا الان دانگاه ما 3 گروه داره A-B-C گروه Aشامل روزهای میانی هفته و ساعات اولیه روزه.گروه بعدی شامل روزهای اول و آخر هفته و ساعات میانی روز.گروه C شامل روزهای
آخر هفته و ساعات پایانی یعنی 4 بعد از ظهر به بعد هست .

3- مقایسه مدرک ترمی و پودمانی مثل مقایسه دانشگاه سراسری دوره روزانه و شبانه هست.امکان تحصیل برای هر دو دوره امکان پذیر هست.اگه شما مدرک پودمانی داشته باشین
تا دکترا هم میتونید ادامه تحصیل بدین و مشکلی نخواهین داشت.

4-برای کلیه آزمون های ورودی دانشگاه تکلیف سربازی باید مشخص باشه یا معافی یا سربازی رفتی یا از معافیت تحصیلی داری استفاده میکنی و غیره.کلا باید تکلیفت مشخص باشه.

*برای مشاوره اگه میخوای با کسی مشورت کنی من پیشنهادم دانشجویان خود دانشگاههای علمی و کاربردی هست..شماره هم صحبت میکنم دادن پ خ میکنم.

part gah
02-11-2012, 19:15
دوستان ترمی اگه مث پودمانی واحد کم بر دارم فرقش چطو.ری می شه مثلا مثل پودمانی 10 دواز ده تا بردارم می شه؟
اونوقت دو سال و نیم زمان می بره!!!!!!!

توی دوره های ترمی دادن واحد کمی بیشتر از دوره های پودمانی هست.دوره های پودمانی واحد ها طبق برنامه ریزی خود واحدی که توش قبول شدین صورت میگیره.
مثلا ممکنه شما دانشگاه Aبرای ترم اول 10 واحد بهتون ارائه بشه و ترم دوم 12 واحد جمعش میشه 22 واحد.
من که دانشگاه B هستم برای ترم اول 14 واحد و ترم دوم 8 واحد بهم ارائه بشه در هر صورت مثل شما دارم واحد هامو پاس میکنم اگر چه توی تعداد واحد ها کمی با هم تفاوت داریم.
برای زمان فارق التحصیلی هم دانشگاه ها نمیتون زودتر از 2.5 سال کسی رو فارق التحصیل کنند چون خلاف قانون هست.
ولی اگه واحدی رو نیفتین و مرخصی نگیرین 2 ساله میتونید کاردانی تونو بگیرن.من ورودی مهر 90 هستم و مهر 92 درسم تموم میشه .ترم تابستونم بر میدارم.که سر 2 سال تموم بشه.

hamid_diablo
02-11-2012, 19:23
پس با کارت پایان خدمت و معافی ثبت نام میکنند

حالا که من میخواتم برای کترشناسی شرکت کنم هیچ راهی نداره نه؟

PSYCHO_MAN
02-11-2012, 19:24
سلام .

من امسال درسم تابستون تموم شد؛ كنكور كارداني به كارشناسي دادم و ازاد كه ميخواستم تهران باشم 20 نفر كم اوردم و قزوين قبول شدم كه نرفتم و انصراف دادم ؛ دانشگاهش به نظر خيلي خوب بود ولي براي من كه از تهران ميخواستم برم خيلي مكافات داشت + يه سري مشكلات ديگه. سراسري كه ولش كن ، :biggrin: كلا 40 50 تا ميگيرفت كه دانشگاهشم ارززشو نداشت . نركده و دكه هست.:دی . كلا كسي در جريان باشه ميدونه بدبخت تر از بچه هاي فني كه از هنرستان ميخونن وجود نداره . هر بلايي بود سر كنكور كارداني و كارشناسي سر ما پياده كردن .

شانس گند ما كنكور ها يكي شد . هر سال با درصد هاي من همه تهران ازاد قبول بودن ولي به ما رسيد ؛ ديگه كنكور ها يكي شد . لعنت به كسي كه كنكور ها رو يكي كرد . اخه سطع و نوع سوالات ازاد هم با سراسري تو مقطع كارداني به كارشناسي كلي تفاوت داره . رشته منم كامپيوتر هست.

خلاصه گفتم بهمن ازاد كنكور ميدم مثل پارسال. جالبش اين شد كه مثل اينكه 90% هيچ كنكوري تو بهمن هم برگذار نميشه . يعني الان تكميل ظرفيت گذاشتن يه ازاد تهران هم توش نيست . كنكور هم نميگيرن . ترو خدا شانس ما رو ببينيد .:biggrin:

الان ديدم يه كنكور پودماني هست . اين پودماني ها چطوري هستش ؟ از نظر ميزان اعتبار مدرك و درس ها ؟ شنيده بودم به جاي 2 سال 3 4 سال طول ميكشه ؟ انچنان عجله اي هم ندارم .
ديگه يكي بگه كلا چطوريه ؟ :biggrin: ميترسم اين همه بخونيم اخرش بگن قبول نداريم . البته من نظرم بيشتر رو سال ديگه هست . مشكل سربازي او اينا هم ندارم .

متشكر.

اگه آزادی که قبول شدی باراجین بود به نظرم اشتباه کردی نرفتی دانشگاه خوبیه .بچه های تهرانم اونجا زیادن. البته اگه از نظر مالی مشکل شهریه بالای آزاد براتون مساله ای نباشه .
کلا پودمانی رو با دانشگاهی که گفتم مقایسه نکن . بعدش تو هر پودمان خونه پرش 14 واحد بدن (گاها بهشون کمترم میدن) اونوقت حدود 2.5 سال طول میکشه کارشناسیو بگیری. تازه اگر این وسطا واحدی نیفتی . خوبیشم اینه که مشروطی ندارن.
مدرکشم توسط دانشگاه جامع و مورد تایید وزارت علوم صادر میشه.

part gah
02-11-2012, 19:24
دوستان کسی در مورد شرایط انتقالی گرفتن چیزی میدونه؟
اصلا این کار شدنیه یا نه؟
برای انتقالی گرفتم باید دانگاه مبدا و مقصد موافقت کنند .

شرایط انتقالی

ماده 38ـ انتقال به معني تغيير محل تحصيل دانشجو از يك دانشگاه [[ دانشگاه، موسسه یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ]] به دانشگاه [[ دانشگاه، موسسه یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ]] ديگر در همان رشته و همان مقطع تحصيلي است.
ماده 39ـ انتقال دانشجو به هريك از دانشگاهها [[ دانشگاهها ، موسسات و مرکز علمی – کاربردی ]] تهران ممنوع است جز در موارد زير:
1ـ شهادت، فوت يا معلول شدن سرپرست خانواده دانشجو، به طوري كه وي به تشخيص مراجع قانوني، به عنوان كفيل خانواده شناخته شود.
2ـ معلوليت مؤثر دانشجو، به نحوي كه به تشخيص شوراي عالي پزشكي به طور مستقل قادر به ادامه زندگي نباشد
3ـ ازدواج رسمي و دائمي دانشجوي دختر، كه محل تحصيل يا اشتغال شوهر در تهران باشد. به تأييد مراجع ذي ربط..
تبصره 1ـ هريك از موارد مذكور در اين ماده بايد بعد از قبولي دانشجو در دانشگاه صورت گرفته باشد.
تبصره 2ـ براي كارمندان رسمي يا پيماني دولت، ارائه حكم اشتغال ضروري است. و اگر شغل همسر آزاد است گواهي اشتغال و سكونت او در تهران بايد به تأييد مراجع قانوني يا نيروي انتظامي رسيده باشد
تبصره 3ـ در موارد استثنايي كه دانشگاه تشخيص مي دهد، چنانچه محل تحصيل دانشجوي دختر در تهران باشد و شوهر او نيز در شهرستان، دانشجو باشد، اگر رشته تحصيلي دختر در شهرستان (محل تحصيل شوهر) موجود نباشد، شوهر او مي تواند به تهران منتقل شود.
تذکر:در صورت دارا بودن شرایط ماده 39 شوراهای آموزشی واحدهای استانی در خصوص انتقال به سایر مراکز شهرستان نیز می باید اقدام نمایند.
ماده 44ـ‌ دانشجوي متقاضي انتقال بايد در خواست انتقال خود را با ذكر مورد، حداقل 6 هفته قبل از شروع نيمسال تحصيلي به اداره آموزش دانشگاه [[ موسسه یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ]] مبدأ تسليم نمايد.
تبصره ـ تمام نمرات درسي دانشجو در دانشگاه [[ موسسه یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ]] مبدأ اعم از قبولي و يا ردي و سوابق آموزشي دانشجوي انتقالي از لحاظ مشروطي، عينأ در كارنامه دانشجو ثبت و نمرات دروس پذيرفته شده، فقط در محاسبه ميانگين كل او محسوب مي شود
ماده 47ـ مدرك فراغت از تحصيل دانشجوي انتقالي توسط دانشگاه مقصد صادر مي شود. و در آن مدرك، تعداد واحدهاي گذرانده شده دانشجو و مجموع واحدها در دانشگاههاي[[ موسسه یا مرکز آموزش علمی- کاربردی ]] مبدأ و مقصد، با ذكر ميانگين نمرات آنها و سوابق تحصيلي دانشجو قيد مي شود.
ماده 48ـ انتقال دانشجو در طول مدت تحصيل، در هر مقطع تحصيلي فقط يك بار مجاز است.

سلام .

متشكر.

ســـلام

مدرک دانشگاه جامع علمی و کاربردی چه دوره ترمی چه دوره پودمانی مورد تایید وزارت علوم هست.
کاردانی 2 سال -کارشناسی 2 سال.البته اگه واحد خوب ارائه بدن و خوب پاس کنید :دی
**هر دانشجو مي تواند در هر نيمسال تحصيلي حداقل 12 و حداكثر 20 واحد درسي را انتخاب كند.
**حداكثر مدت مجاز تحصيل در دوره هاي كارداني و كارشناسي ناپيوسته 3 سال و در
دوره هاي كارشناسي پيوسته 6 سال است. در صورتي كه دانشجو نتواند واحدهاي
دوره را در حداكثر مدت مجاز تحصيل با موفقيت بگذراند از دانشگاه مربوط
اخراج مي شود.

part gah
02-11-2012, 19:32
[/QUOTE]

پس با کارت پایان خدمت و معافی ثبت نام میکنند

حالا که من میخواتم برای کترشناسی شرکت کنم هیچ راهی نداره نه؟

حمید من زیاد به شرایط سربازی پسرا وارد نیستم این قسمت مربوط به شرایط سربازی هست بخون ببین کدومش بهت میخوره : )

Nocturne
02-11-2012, 21:55
پری ممنون از راهنماییت.. در باره این مورد

4-برای کلیه آزمون های ورودی دانشگاه تکلیف سربازی باید مشخص باشه یا معافی یا سربازی رفتی یا از معافیت تحصیلی داری استفاده میکنی و غیره.کلا باید تکلیفت مشخص باشه.

این خیلی مهمه یه کلمه این ور اون ور میتونه کل قضیه رو عوض کنه. اگه "معافیت تحصیلی" میخواد دارم. الان با همون تو پیام نور هستم دیگه
اما تو عکسی که در پست بالا گذاشتی ننوشته معافیت تحصیلی که :(

NIMA_AZX
03-11-2012, 02:45
اگه آزادی که قبول شدی باراجین بود به نظرم اشتباه کردی نرفتی دانشگاه خوبیه .بچه های تهرانم اونجا زیادن. البته اگه از نظر مالی مشکل شهریه بالای آزاد براتون مساله ای نباشه .
کلا پودمانی رو با دانشگاهی که گفتم مقایسه نکن . بعدش تو هر پودمان خونه پرش 14 واحد بدن (گاها بهشون کمترم میدن) اونوقت حدود 2.5 سال طول میکشه کارشناسیو بگیری. تازه اگر این وسطا واحدی نیفتی . خوبیشم اینه که مشروطی ندارن.
مدرکشم توسط دانشگاه جامع و مورد تایید وزارت علوم صادر میشه.

ممنون از شما و دوست ديگمون كه جواب دادين .

واقعيتش من از اول خوب نگفتم چرا انصراف دادم . حالا ميگم . :biggrin:
من موقعي كه ثبت نام كردم رفتم سر كلاس ما رو با بچه هاي رياضي كلاسامون رو يكي كرده بودن يعني جلسه چهارم بود ( جلسه اول ورودي هاي جديد ميشد ) + اينكه ما فني ها رياضي تو كنكور صفر ميزنيم. دوستان در جريانن :biggrin:برعكس تخصصي ها رو بهتر بلديم . واقعا بايد گل بگيرن اين سنجش رو با اين زمان اعلام نتايج و درب گروه اموزشي اونجا رو . شما فرض كن من ترم اول 3 تا درس رياضي داشتم ( ديفرانسيل - امار مهندسي - رياضي گسسته ) . كه 2 تاشون 3 و 4 جلسه گذشته بود ؛ اون يكي هم ميخواست جبراني بذاره . بيشتر استاد هاشم ميگفتن نميدونم ما از جزوه سوال نميديم و امتحانات سراسري هست و ... .

ميرفتم سر كلاس چيزي نميفهميدم خدا شاهده . :biggrin: بعد دروس تخصصي هم داشتم . بچه هايي كه از تهران هم ميرن نميگم كم هستن ولي تا اون جايي كه من ديدم بيشتر كرجي ها هستن يا غرب تهران . شهر هاي ديكه هم هستن كه كلا خونه گرفتن مثلا . از پلاك ماشين ها مشخص بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا مسيرشو براتون بگم به عمق فاجعه پي ببريد . من از شرق تهران ، يعني رسالت ميرفتم . ساعت 4:30 صبح پا شدن و رفتن من يه طرف ، خستگي سر كلاس و برگشتن يا موندن يه طرف . اينكه اونجا چيزي نميفهميدم يه طرف ديگه. :biggrin:
از نظر شهريه مشكلي نداشتم ولي بهم فشار ميومد دارم ميرم چيزي نميهفمم . خلاصه اونجا واقعا دانشگاه پر امكاناتي بود ، كلي سالن ورزش و بدنسازي و فست فود داشت ولي به نظر من به درد افرادي ميخورد كه كرج زندگي ميكنن يا خونشون نهايت 1 ساعت و نيم راه هست نه 3 ساعت و نيم.

من 2 تا ازاد تهران بغل گوشم هست چرا بكوبم برم اونجا . حالا مثلا يه كلاس وسط روز داشتم ديگه هيچي . يه بار ساعت 7:40 از خونه رفتم ساعت 11:15 رسيدم . انتقالي و مهمان هم كه كلا نميدادن . يعني مهمان يكي 2 ترم هم نميدن . نو بر بود به خدا . 6 واحد تابستون ور ميداشتي بايد ميرفتي اونجا .

مگه ميخوام خودمو عذاب بدم . :biggrin:اخرش هم بار ها ديدم تو دانشگاه هيچي ياد ادم نميدن . طبق پرس و جو ها فهمديم كه مدرك داشتن فقط مهم هست . يعني مدرك دانشگاهي رو ميخوان همه جا بعد ميگن چي كار بلدي ميگي هيچي . :biggrin:

ميخواستم كلاس زبان و شبكه هم برم . اون طوري كه بالا براتون گفتم اگر من ميرفتم اونجا كلا ميرسيدم خونه بايد باز ريكاوري ميكردم ميرفتم . 4 روز ديگه هم برف بياد بايد حتما 3 صبح پاشم برم لول.:biggrin: كلا كردن نون دوني دانشگاه ها رو . مدرك بگير بيا بيرون چيزي هم بلد نباش . اين نظر من هست . ديدم تو اطرافيانم .

عذاب كشيدن براي چي واقعا .:biggrin:

تازه من دانشگاه كاردانيم ميدان ونك بود . مثلا سطحش بالا بود .
زياد كسي اونجا براي كارشناسي ناپيوسته قزوين ثبت نام نكرده بود از پسر ها . همين الان كه نميدونم ولي تا ديروز ميتونستي بري سايت ازمون براي تكميل ظرفيت همين قزوين رو بزني. ترازش از رودهن پايين تر ولي از اونجا 100 درصد بهتر هست . نمره كل 800 قبول شده بود . قبولي توش اسون هست ولي تازه اغاز سختي ها هست . يعني فكر كنم جمعا 15 تا تست يا 20 تا بزن برو . من نزديك 40 تا زدم كلا نمرم بود 1900 كه 200 تا براي تهران شمال كم اوردم . تهران جنوب كه قبول بودم ولي شانس بدم زدم تهران شمال .
ديگه كارداني هم بدون كنكور راه ميدن . برين سايت azmoon.org .

من مطمئن بودم كسي از فني بره اونجا از رياضيات به بد مشكلي ميخوره .:biggrin:
خلاصه اين تجربيات من بود . ببخشيد زياد شد .
ولي شما با اين تفاسير جاي من بودين ميرفتين خدايي ؟ :biggrin:

nilofar69
03-11-2012, 06:07
سلام
دوستان لطفا راهنماییم کنید

من کاردانی نرم افزار بودم حالا میخوام برای دوره کارشناسی ترمی که دفترچه ش بعدا میاد برم it

می خواستم بدونم چه درسایی رو باید برای کنکورش بخونم؟
و آیا بهم پیش نیاز می خوره؟

part gah
03-11-2012, 07:59
پری ممنون از راهنماییت.. در باره این مورد

این خیلی مهمه یه کلمه این ور اون ور میتونه کل قضیه رو عوض کنه. اگه "معافیت تحصیلی" میخواد دارم. الان با همون تو پیام نور هستم دیگه
اما تو عکسی که در پست بالا گذاشتی ننوشته معافیت تحصیلی که :(
اگه کاردانی باشی بند 7 بهت نمیخوره ؟
اگه مشکلت فقط نظام وظیفه است یه تاپیک داره مخصوص این سوالات.اونجا مطرح کنی فکرکنم بهتر به نتیجه برسی.
فقط سن و مقطع تحصیلیتم اونجا بگو .

golebeh
03-11-2012, 09:06
بچه ها عجله دارم تو رو خدا زود جواب بدید من از ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کابردی جا موندم و مهلت تا 11 آبان بود می تونم الان برم کارت اعتباری از سایت بخرم و ثبت نام کنم!

senaps
03-11-2012, 10:13
بچه ها عجله دارم تو رو خدا زود جواب بدید من از ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کابردی جا موندم و مهلت تا 11 آبان بود می تونم الان برم کارت اعتباری از سایت بخرم و ثبت نام کنم!

عزیزم چند روش برا ثبت نام هست؟! فقط یکی..... اونم سایت سنجشه.... هرجوری ثبت نام کنی اخرش به این سایت ختم میشه....
برو سایت سنجش بخش علمی کاربردی.... اگر هنوز ثبت نام داره یعنی میتونی! اگر نداره که یعنی نمی‌تونی!

senaps
03-11-2012, 10:14

ریاضی، فیزیک، زبان، مبانی، ادبیات!

Nocturne
03-11-2012, 12:44
اگه کاردانی باشی بند 7 بهت نمیخوره ؟
اگه مشکلت فقط نظام وظیفه است یه تاپیک داره مخصوص این سوالات.اونجا مطرح کنی فکرکنم بهتر به نتیجه برسی.
فقط سن و مقطع تحصیلیتم اونجا بگو .
منظورت چیه من که دانشجوی کاردانی نیستم تازه میخوام بشم

senaps
03-11-2012, 13:35
منظورت چیه من که دانشجوی کاردانی نیستم تازه میخوام بشم

شرایط فرق نمیکنه.... چه برا کارشناسی چه برا کاردانی یکیه و برابر.... اگر شرایط کارشناسی شاملتون نمیشه، احتمالا شرایط کاردانی هم شاملتون نمیشه!

PSYCHO_MAN
03-11-2012, 18:14
ممنون از شما و دوست ديگمون كه جواب دادين .

واقعيتش من از اول خوب نگفتم چرا انصراف دادم . حالا ميگم . :biggrin:
من موقعي كه ثبت نام كردم رفتم سر كلاس ما رو با بچه هاي رياضي كلاسامون رو يكي كرده بودن يعني جلسه چهارم بود ( جلسه اول ورودي هاي جديد ميشد ) + اينكه ما فني ها رياضي تو كنكور صفر ميزنيم. دوستان در جريانن :biggrin:برعكس تخصصي ها رو بهتر بلديم . واقعا بايد گل بگيرن اين سنجش رو با اين زمان اعلام نتايج و درب گروه اموزشي اونجا رو . شما فرض كن من ترم اول 3 تا درس رياضي داشتم ( ديفرانسيل - امار مهندسي - رياضي گسسته ) . كه 2 تاشون 3 و 4 جلسه گذشته بود ؛ اون يكي هم ميخواست جبراني بذاره . بيشتر استاد هاشم ميگفتن نميدونم ما از جزوه سوال نميديم و امتحانات سراسري هست و ... .

ميرفتم سر كلاس چيزي نميفهميدم خدا شاهده . :biggrin: بعد دروس تخصصي هم داشتم . بچه هايي كه از تهران هم ميرن نميگم كم هستن ولي تا اون جايي كه من ديدم بيشتر كرجي ها هستن يا غرب تهران . شهر هاي ديكه هم هستن كه كلا خونه گرفتن مثلا . از پلاك ماشين ها مشخص بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مسيرشو براتون بگم به عمق فاجعه پي ببريد . من از شرق تهران ، يعني رسالت ميرفتم . ساعت 4:30 صبح پا شدن و رفتن من يه طرف ، خستگي سر كلاس و برگشتن يا موندن يه طرف . اينكه اونجا چيزي نميفهميدم يه طرف ديگه. :biggrin:
از نظر شهريه مشكلي نداشتم ولي بهم فشار ميومد دارم ميرم چيزي نميهفمم . خلاصه اونجا واقعا دانشگاه پر امكاناتي بود ، كلي سالن ورزش و بدنسازي و فست فود داشت ولي به نظر من به درد افرادي ميخورد كه كرج زندگي ميكنن يا خونشون نهايت 1 ساعت و نيم راه هست نه 3 ساعت و نيم.

من 2 تا ازاد تهران بغل گوشم هست چرا بكوبم برم اونجا . حالا مثلا يه كلاس وسط روز داشتم ديگه هيچي . يه بار ساعت 7:40 از خونه رفتم ساعت 11:15 رسيدم . انتقالي و مهمان هم كه كلا نميدادن . يعني مهمان يكي 2 ترم هم نميدن . نو بر بود به خدا . 6 واحد تابستون ور ميداشتي بايد ميرفتي اونجا .

مگه ميخوام خودمو عذاب بدم . :biggrin:اخرش هم بار ها ديدم تو دانشگاه هيچي ياد ادم نميدن . طبق پرس و جو ها فهمديم كه مدرك داشتن فقط مهم هست . يعني مدرك دانشگاهي رو ميخوان همه جا بعد ميگن چي كار بلدي ميگي هيچي . :biggrin:

ميخواستم كلاس زبان و شبكه هم برم . اون طوري كه بالا براتون گفتم اگر من ميرفتم اونجا كلا ميرسيدم خونه بايد باز ريكاوري ميكردم ميرفتم . 4 روز ديگه هم برف بياد بايد حتما 3 صبح پاشم برم لول.:biggrin: كلا كردن نون دوني دانشگاه ها رو . مدرك بگير بيا بيرون چيزي هم بلد نباش . اين نظر من هست . ديدم تو اطرافيانم .

عذاب كشيدن براي چي واقعا .:biggrin:

تازه من دانشگاه كاردانيم ميدان ونك بود . مثلا سطحش بالا بود .
زياد كسي اونجا براي كارشناسي ناپيوسته قزوين ثبت نام نكرده بود از پسر ها . همين الان كه نميدونم ولي تا ديروز ميتونستي بري سايت ازمون براي تكميل ظرفيت همين قزوين رو بزني. ترازش از رودهن پايين تر ولي از اونجا 100 درصد بهتر هست . نمره كل 800 قبول شده بود . قبولي توش اسون هست ولي تازه اغاز سختي ها هست . يعني فكر كنم جمعا 15 تا تست يا 20 تا بزن برو . من نزديك 40 تا زدم كلا نمرم بود 1900 كه 200 تا براي تهران شمال كم اوردم . تهران جنوب كه قبول بودم ولي شانس بدم زدم تهران شمال .
ديگه كارداني هم بدون كنكور راه ميدن . برين سايت azmoon.org .

من مطمئن بودم كسي از فني بره اونجا از رياضيات به بد مشكلي ميخوره .:biggrin:
خلاصه اين تجربيات من بود . ببخشيد زياد شد .
ولي شما با اين تفاسير جاي من بودين ميرفتين خدايي ؟ :biggrin:

اون دانشگاهو بله میدونم سخت میگیرن هم اساتیدش هم آموزش ولی تو بین آزادا جزء بهتریناس . رفت و آمدشم چون بچه شرق تهرانی آره خداییش بخوای هرروز بری بیای سخته . مخصوصا صبای زود تو زمستون باید یا خونه بگیری یا خوابگاه یا بری بیای .
البته بعد یه مدت عادت میکنی ولی آخریا دوباره خسته میشی عین آخر خدمت که دیگه نمیکشی. منم تجربشو داشتم.
اونجا تو انتخابام بود ولی چون انتخاب اولم نبود قبول نشدم و تهران علمی کاربردی قبول شدم .
ولی اگر قبول میشدم شاید میرفتم.

senaps
03-11-2012, 23:31
واقعا بايد گل بگيرن اين سنجش رو با اين زمان اعلام نتايج و درب گروه اموزشي اونجا رو . شما فرض كن من ترم اول 3 تا درس رياضي داشتم ( ديفرانسيل - امار مهندسي - رياضي گسسته )
من الان دارم برنامه‌ی کارشناسی رو میبینم، 2 تا ریاضی گذاشتن باز... خو من فنی از کجا نمره بگیرم؟؟؟

خدا شاهده ترم اول می‌افتادم به پای استاد که خانم بود میگفتم استاد 200 تومن شهریه دادم پول ندارم بیام و برم و ....!!! در حد یه گدا تا بهم 12 داد پااس شدم:)

بعد الان برا کنکور باید ریاضی و فیزیک امتحان بدم!!!! خدایی ستمه! به قول دوستمون گل بگیرن درش رو باید!!!

Nocturne
04-11-2012, 00:54
تو علمی کاربردی یه نفر نیست که حکم کار راه انداز رو داشته باشه؟! یه مسؤولی که آدم سوالی داره بره پیشش راهنمایی کنه
نخندید! مثلا تو پیام نور چنین کسی رو میشنوم میگن اینجا دکترفلانی کارراه اندازه! مشکلی پیش میاد میتونی ببینیش راهنمایی میکنه (پیام نور با اون وضعش چنین کسی رو داره! البته من خودم ندیدمش...)
نیست چنین کسی؟!

Nocturne
04-11-2012, 00:55
تو علمی کاربردی یه نفر نیست که حکم کار راه انداز رو داشته باشه؟! یه مسؤولی که آدم مشکلی داره بره پیشش راهنمایی کنه
نخدید! مثلا تو پیام نور چنین کسی رو میشنوم میگن اینجا دکترفلانی کارراه اندازه! مشکلی پیش میاد میتونی ببینیش راهنمایی میکنه (پیام نور با اون وضعش چنین کسی رو داره! البته من خودم ندیدمش...)
نیست چنین کسی؟! (چه در ساختمان اصلی چه در واحد آموزشی خودتون)

senaps
04-11-2012, 01:07
اموزش های دانشگاه ها...... و کار راه اندازمون هم همون اموزش هستش....در کل، هر چی شد تو علمی کاربردی باید برید پیش اموزش!!! رئیس اموزش رو تقریبا در هر موردی میشه باهاش صحبت کرد!!!!
بعدش هم مدیر گروه رشته‌ی مورد نظر....

nilofar69
04-11-2012, 07:11
سلام
من کاردانی نرم افزار بودم حالا میخوام برای دوره کارشناسی ترمی که دفترچه ش بعدا میاد برم it

و آیابهم پیش نیاز می خوره؟

کسی نیست اطلاعی داشته باشه؟به غیر از دروس عمومی ،تخصصی چی باید بخونم؟ فیزیک احتمالا جزء کنکور پودمانی هست نه ترمی

mojtaba2321
04-11-2012, 22:42
دوستان سوالایی که توی تاپیک جواب نمیگیرید از خود سایت دانشگاه بپرسید قسمت تیکت.

migmig3000
08-11-2012, 09:48
سلام-یه سوال! من ترم اولم و خودشون انتخاب واحد کردن.به خاطر همین یکی از درس هام (اندیشه اسلامی) توی یه روز جداگانه و بد موقع افتاده و چون دانشگام تو شهر خودم نیست از اول سر کلاسش نرفتم.خواستم بدونم خود به خود حذف میشه یا اینکه باید کار دیگه ای بکنم؟

mojtaba2321
08-11-2012, 15:36
سلام-یه سوال! من ترم اولم و خودشون انتخاب واحد کردن.به خاطر همین یکی از درس هام (اندیشه اسلامی) توی یه روز جداگانه و بد موقع افتاده و چون دانشگام تو شهر خودم نیست از اول سر کلاسش نرفتم.خواستم بدونم خود به خود حذف میشه یا اینکه باید کار دیگه ای بکنم؟

بستگی به استادش داره ولی معمولا استادهای اندیشه و اخلاق اسلامی روی حضورغیاب حساسن.
برید آموزش شاید تونستید روز کلاستون رو عوض کنید،اگه نشد با استادتون صحبت کنید.

migmig3000
09-11-2012, 01:37
بستگی به استادش داره ولی معمولا استادهای اندیشه و اخلاق اسلامی روی حضورغیاب حساسن.
برید آموزش شاید تونستید روز کلاستون رو عوض کنید،اگه نشد با استادتون صحبت کنید.

ممنون. یعنی دروس در صورت غیبت حذف نمیشن و ممکنه نمره صفر بذارن؟

senaps
09-11-2012, 08:33
ممنون. یعنی دروس در صورت غیبت حذف نمیشن و ممکنه نمره صفر بذارن؟

قانون اینه که +3 جلسه غیبت، حذف باید بکنن... اگر حذف نکردن برید اموزش اعلام بکنین!!!!
استاد های اندیشه به قول دوستمون سر این مسئله حساسن، ولی باز ادمای خوبین!!! بهش بگو ک بابا رام دوره و اینا شاید بهت نمره قبلوی داد.... این تیپ درسا ارزش درگیر شدن ندارن!!!

migmig3000
21-11-2012, 14:57
بازم سلام :blush: علمی کاربردی ترمی, ترم بعد هم ثبت نام میکنن یا تا سال بعد دیگه پذیرش ندارن؟

dorsa21
22-11-2012, 18:50
سلام دوستان.من تازه عضو شدم.ترم 5معماری دانشگاه ازادم.میخوام انصراف بدم برم علمی کاربردی یه رشته دیگه.اما زیاد اطلاعاتی ندارم راجبش فقط میدونم ترمی داره و پودمانی.به نظرتون کدومش بهتره؟و چه رشته هایی داره؟مثلا مدیریت داره؟و اینکه کی باید ثبت نام کرد.ممنون میشم راهنماییم کنید.:11:

mojtaba2321
29-11-2012, 00:27
قابل توجه دانشجوهای علمی کاربردی:
رئیس دانشگاه آزاد : در صورت موافقت وزارت علوم کنکور کلیه رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از بهمن ماه امسال (۱۳۹۱) حذف خواهند شد .

liverpolis
29-11-2012, 06:02
سلام اگه من کاردانی ناپیوسته رشته ی برنامه سازی کامپیوتر در دانشگاه علمی کاربردی رو بخونم می تونم برای کارشناسی در رشته نرم افزار در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم ؟

farshidshd
29-11-2012, 11:18
سلام اگه من کاردانی ناپیوسته رشته ی برنامه سازی کامپیوتر در دانشگاه علمی کاربردی رو بخونم می تونم برای کارشناسی در رشته نرم افزار در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم ؟

سلام

بله مشکلی پیش نمیاد

migmig3000
29-11-2012, 13:50
رئیس دانشگاه آزاد : در صورت موافقت وزارت علوم کنکور کلیه رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از بهمن ماه امسال (۱۳۹۱) حذف خواهند شد .

اگه بشه برای ما خیلی خوبه

ziba12
30-11-2012, 00:59
کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نمیگیره ؟

Iranian boy10
30-11-2012, 12:14

چرا قابل توجه دانشجویان علمی کاربردی؟!!!
البته کسایی که ترمی میخونن کاردانی رو اینطوری نمیگن ازش!
موفق باشید :sq_25:

farshidshd
30-11-2012, 12:25
کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نمیگیره ؟

چرا ، میگیره

mojtaba2321
30-11-2012, 17:57
چرا قابل توجه دانشجویان علمی کاربردی؟!!!
البته کسایی که ترمی میخونن کاردانی رو اینطوری نمیگن ازش!
موفق باشید :sq_25:
واسه اینکه دانشجوهای آزاد اگه میخواستن کنکور خودشو بدن درسای خودشونو میخواستن بخونن و زیاد براشون سخت نبود، اما توی علمی کاربردی ممکنه سرفصلهای درسها یه تغییراتی داشته باشه واسه همین خیلی خوب میشه که این سد برداشته بشه.که من بعید میدونم این اتفاق بیفته یا اگه برش دارن شرط معدلی چیزی میزارن.

senaps
30-11-2012, 22:52
واسه اینکه دانشجوهای آزاد اگه میخواستن کنکور خودشو بدن درسای خودشونو میخواستن بخونن و زیاد براشون سخت نبود، اما توی علمی کاربردی ممکنه سرفصلهای درسها یه تغییراتی داشته باشه واسه همین خیلی خوب میشه که این سد برداشته بشه.که من بعید میدونم این اتفاق بیفته یا اگه برش دارن شرط معدلی چیزی میزارن.

یه کوچولو توضیح میدی مجتبی گرامی که این داستانش چیه؟
الان که من ترم اخرم، میتونم برم تو یعنی؟؟؟؟ معدلم هم خوبه! 17

---------------------
میگم دوستان کسی میدونه منبع این درس لامصب مبانی کامپیوتر چیه؟!
اخرش اون کتاب مربوط به برنامه نویسی الگوریتم ها رو بخونیم یا مبانی کامپیوتر ترم اول کاردانی؟!!!( اخه تمام رشته‌های گرایش صنعت این درس رو باید امتحان بدن....)
کتاب های ریاضی و فیزیک هم یافت نشد!!!
با این وضعیت، من فقط زبان رو میتونم بزنم!! به نظرتون نرم سر جلسه سنگین تر نیستم؟!

ziba12
01-12-2012, 00:24
بچه ها کمک کنید :

ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی بهمن ماه امسال دیگه برگزاری نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی رفت برای سال 92 ؟؟؟؟؟؟

senaps
01-12-2012, 14:21
ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی بهمن ماه امسال دیگه برگزاری نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی رفت برای سال 92 ؟؟؟؟؟؟

کی گفته؟ اینجوری ترمش باید تابستون شروع بشه که بده تقریبا!

mojtaba2321
01-12-2012, 16:58
یه کوچولو توضیح میدی مجتبی گرامی که این داستانش چیه؟
الان که من ترم اخرم، میتونم برم تو یعنی؟؟؟؟ معدلم هم خوبه! 17

خب همونطور که پستش رو هم گذاشتم رئیس دانشگاه آزاد گفته ممکنه کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزادو بردارن.این امر هنوز اتفاق نیفتاده و شرایطشو هم نگفتن.
واسه ماها که علمی کاربردی هستیم اگه بخوایم بریم دانشگاه آزاد خوب میشه.چون شما الان بخوای کارشناسی دانشگاه خودت شرکت کنی سرفصهایی که توی کاردانی خوندی رو مرور هم بکنی بری سرجلسه قبول میشی، ولی اگه میخواستی کنکور آزادو بدی باید سرفصلی که بچه های دانشگاه آزاد خوندن رو میخوندی که یه تعدادیش با درسهای ما تفاوت داره و کلی مصیبته.

senaps
03-12-2012, 00:15
واسه ماها که علمی کاربردی هستیم اگه بخوایم بریم دانشگاه آزاد خوب میشه.چون شما الان بخوای کارشناسی دانشگاه خودت شرکت کنی سرفصهایی که توی کاردانی خوندی رو مرور هم بکنی بری سرجلسه قبول میشی، ولی اگه میخواستی کنکور آزادو بدی باید سرفصلی که بچه های دانشگاه آزاد خوندن رو میخوندی که یه تعدادیش با درسهای ما تفاوت داره و کلی مصیبته.

والا الان ما نرم‌افزاری ها بی‌خانمان شدیم و باید بریم ای‌تی بخونیم که فیزیک دارن و ما نداشتیم!! همچنین درسی به نام مبانی کامپیوتر داریم برا کنکور که معلوم نیست محتویش قراره چی باشه!!!!

حالا تا کی مشخص میشه دانشگاه ازاد؟!؟ احتمالش هست تایید بشه؟ اگر بشه برای کی باید بریم ثبت نام کنیم؟!!! معدل 17 و اینا کدوم شهرها رو میتونم برم با این شرایط(اگر قبول بکنن که شرط معدل بشه مثلا!)

vahid_ba
03-12-2012, 15:08
سلام

دوستان اگه یه نفر 3 ترم پشت سر هم در دانشگاه ازاد مشروط بشه باز هم میتونه ادامه بده یا کلا اخراج میشه و باید بره خدمت ؟

senaps
03-12-2012, 23:25
دوستان اگه یه نفر 3 ترم پشت سر هم در دانشگاه ازاد مشروط بشه باز هم میتونه ادامه بده یا کلا اخراج میشه و باید بره خدمت ؟

عزیز جان اینو باید تو تاپیک دانشگاه ازاد بپرسی!!

ahriman323
04-12-2012, 00:14
سلام دوستان
من این ترم برای کارشناسی ثبت نام کردم ولی هیچ پولی پرداخت نکردم چون میان ترم ها را خراب کردم میخوام اگه بشه ترم بعد ثبت نام کنم میتونم برم ترم بعد بیام ثبت نام کنم؟یا باید دفترچه بگیرم؟دفترچه ترمی کی میاد پودمانی کی میاد برای کارشناسی

alavi71
04-12-2012, 12:30
سلام دوستان
من این ترم برای کارشناسی ثبت نام کردم ولی هیچ پولی پرداخت نکردم چون میان ترم ها را خراب کردم میخوام اگه بشه ترم بعد ثبت نام کنم میتونم برم ترم بعد بیام ثبت نام کنم؟یا باید دفترچه بگیرم؟دفترچه ترمی کی میاد پودمانی کی میاد برای کارشناسی

سلام
اگر هزینه رو پرداخت نکنید و بخواهید سال دیگر ثبت نام کنید تا تصویه حساب نکنید مدارک شما را نخواهند داد.
در مورد ثبت نام مجدد اگر پسر هستید از بابت قوانین نظام وظیف مطئن شوید قبل از انصراف و یا ثبت نام مجدد
پیرزو باشید

ahriman323
04-12-2012, 19:49
سلام
اگر هزینه رو پرداخت نکنید و بخواهید سال دیگر ثبت نام کنید تا تصویه حساب نکنید مدارک شما را نخواهند داد.
در مورد ثبت نام مجدد اگر پسر هستید از بابت قوانین نظام وظیف مطئن شوید قبل از انصراف و یا ثبت نام مجدد
پیرزو باشید
مدرک ندادم یه نامه بهشون دادم که حتی مهر هم نداره و امضا هم فقط امضا اقدام کننده داره
پایان خدمت دارم
یکی از دوستان گفتن دفترچه ترمی توی دی میاد حقیقت داره؟

اگه بخوام دوباره برم هم همونجا بعدا یقمو میگیرن و پولو میگیرن درسته؟ باید برم یه دانشگاه دیگه

liverpolis
06-12-2012, 15:25
ببخشید معلوم نیست دفترچه کاردانی پودمانی برای ترم آینده کی منتشر می شه ؟

hamid_diablo
06-12-2012, 15:41
دوستان به سایت سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید اونجا اخبار جدید ثبت نامها یترمی و پورمانی علمی کاربردی تو همه مقاطع درج شده

ahriman323
09-12-2012, 21:27
دوستان به سایت سنجش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید اونجا اخبار جدید ثبت نامها یترمی و پورمانی علمی کاربردی تو همه مقاطع درج شده
اونجا هیچی چیز نزده ....
دفترچه کارشناسی ناپیوسته کی میاد؟

farshidshd
10-12-2012, 11:32
اونجا هیچی چیز نزده ....
دفترچه کارشناسی ناپیوسته کی میاد؟

یه دفترچه آبان ماه اومده بود و 8 دی امتحانش هست

ahriman323
10-12-2012, 21:40
یه دفترچه آبان ماه اومده بود و 8 دی امتحانش هست
اره پودمانی بود
ترمی دوستم میگه دی میاد نمیدونم درست باشه یا نه

senaps
11-12-2012, 00:20
ترمی دوستم میگه دی میاد نمیدونم درست باشه یا نه

مراکز علمی کاربردی عین مور و ملخ تو شهر ها ریخته.... برو بپرس خو!!

دوستان برا کتکور پودمانی، چه فیزیکی بخونم؟!!! منبعش رو نتونستم پیدا بکنم.... کدوم ریاضی رو بخونم؟! درس های فیزیک و ریاضی بچه های ای‌تی رو بگیرم بخونم؟

ahriman323
11-12-2012, 00:29
مراکز علمی کاربردی عین مور و ملخ تو شهر ها ریخته.... برو بپرس خو!!

دوستان برا کتکور پودمانی، چه فیزیکی بخونم؟!!! منبعش رو نتونستم پیدا بکنم.... کدوم ریاضی رو بخونم؟! درس های فیزیک و ریاضی بچه های ای‌تی رو بگیرم بخونم؟
خودم الان دانشجوی علمی کاربردی ام.دی:
خوشون هم نمیدونن میگن سایت سنجش
بخونی؟ خوندن نمیخواد بابا قبولی...

senaps
11-12-2012, 17:32
بخونی؟ خوندن نمیخواد بابا قبولی...

میدونی مشکل چیه؟!
مشکل اینه که اومدم پرس و جو کردم و 5 دانشگاه علمی کاربردی تاپ مملکت رو توی شهرهای مختلف زدم!! فقط 5 تا.... دوتاش تهرانه، یکیش شیراز! سه تاشون 60 تا دانشجوی پسر بیشتر نمی‌خوان...:n03:
حالا من باید جزو 60 رتبه‌ی اول کنکورش باشم که بتونم این دانشگاه ها رو قبول بشم! مخصوصا که دانشگاه سنندج، همدان و شمال رو هم زدم و خودم تو هیچ یک از این شهرها ساکن نیستم!!در حقیقت به قبول شدن نیازی ندارم! به رتبه اوردن نیاز دارم...
هیچ جایی هم مباحث درس هاشون مشخص نیست! واقعا حیف شد... کاش کارشناسی هم شرط معدل می‌بود:n09::n10:

migmig3000
11-12-2012, 18:50
سلام.آخرش این کنکور آزاد به صورت قطعی برداشته شد؟ علمی کاربردی که کارشناسی نرم افزار رو برداشتن.حداقل بریم آزاد ادامه تحصیل : دی

senaps
11-12-2012, 20:11
سلام.آخرش این کنکور آزاد به صورت قطعی برداشته شد؟ علمی کاربردی که کارشناسی نرم افزار رو برداشتن.حداقل بریم آزاد ادامه تحصیل : دی

اره دیشب اخبار 20:30 نشون داد!

alavi71
11-12-2012, 20:30

سلام دوست من
در پذیرش رشته هایی از ازاد-پیام نور و غ انتفاعی بدون کنکور هست
ولی هنوز برای رشته های برتر و پر متقاضی همچنان کنکور ادامه دارد.
پیروز باشید

migmig3000
11-12-2012, 22:32
ممنونم :n16:

ahriman323
11-12-2012, 22:55
میدونی مشکل چیه؟!
مشکل اینه که اومدم پرس و جو کردم و 5 دانشگاه علمی کاربردی تاپ مملکت رو توی شهرهای مختلف زدم!! فقط 5 تا.... دوتاش تهرانه، یکیش شیراز! سه تاشون 60 تا دانشجوی پسر بیشتر نمی‌خوان...:n03:
حالا من باید جزو 60 رتبه‌ی اول کنکورش باشم که بتونم این دانشگاه ها رو قبول بشم! مخصوصا که دانشگاه سنندج، همدان و شمال رو هم زدم و خودم تو هیچ یک از این شهرها ساکن نیستم!!در حقیقت به قبول شدن نیازی ندارم! به رتبه اوردن نیاز دارم...
هیچ جایی هم مباحث درس هاشون مشخص نیست! واقعا حیف شد... کاش کارشناسی هم شرط معدل می‌بود:n09::n10:
شیراز کدومش؟
جهاد دانشگایی یا مخابرات راه دور؟
امروز من با دانشگاه صحبت کردم گفت احتمالا سال دیگه کنکور برداشته میشه معدلی میشه

senaps
12-12-2012, 13:49
جهاد دانشگایی یا مخابرات راه دور؟

نه مخابرات رو زدم.... چون مطرح تر بود... البته دوستان شیرازی تعریف جهادش رو زیاد کرده بودن و کلا وضع جهاد ها خیلی بهتره!! ولی رشته‌ی مورد نظر من رو نداشت!( برنامه نویسی تحت وب!)

امروز من با دانشگاه صحبت کردم گفت احتمالا سال دیگه کنکور برداشته میشه معدلی میشه
برا پودمانی یا ترمی؟! اینجوری خیلی بهتره... البته اگر دوستان خر خون دانشگاه‌های خوبش رو نزنن با معدل های 19.75شون!!

ahriman323
12-12-2012, 16:20
نه مخابرات رو زدم.... چون مطرح تر بود... البته دوستان شیرازی تعریف جهادش رو زیاد کرده بودن و کلا وضع جهاد ها خیلی بهتره!! ولی رشته‌ی مورد نظر من رو نداشت!( برنامه نویسی تحت وب!)

برا پودمانی یا ترمی؟! اینجوری خیلی بهتره... البته اگر دوستان خر خون دانشگاه‌های خوبش رو نزنن با معدل های 19.75شون!!

اوکی منم مخابرات راه دور هستم رشته ict گرایش دیتا
برنامه نویسی تحت وب که نداره مخابرات راه دور ؟
ماشاالله بچه های دانشگاه خر خون هستن
نمیدونم

senaps
12-12-2012, 21:50
برنامه نویسی تحت وب که نداره مخابرات راه دور ؟

این ترم داره ظاهرا....
اسمش هم نوشته شده کارخانجات مخابراتی ایران-شیراز! !!
همینه؟!

mojtaba2321
12-12-2012, 23:17
اره دیشب اخبار 20:30 نشون داد!

چی نشون داد؟:n29:
این دانشگاهی که زدی اگه قبول بشی >> چسبیده به خونه ماست.

شـیـفــو
13-12-2012, 00:29
سلام دوستان ، چندتا سئوال دارم :
1- پودمانی یعنی چی ؟
2- بهمن هم کنکور داره ؟
3- برای ثبت نام سابقه کار و مدرک پیش لازمه ؟ مثلا کسی که فنی هست و پیش نداره میتونه ثبت نام کنه ؟
4- کسی که دی ماه دیپلم میگیره چطوری میتونه ثبت نام کنه ؟
من چیز زیادی نمیدونم از دانشگاه علمی کاربردی ، ببخشید اگه سئوالام خنده دارن :n13:

esfhost
13-12-2012, 00:41
1- پودمانی یعنی چی ؟
2- بهمن هم کنکور داره ؟
3- برای ثبت نام سابقه کار و مدرک پیش لازمه ؟ مثلا کسی که فنی هست و پیش نداره میتونه ثبت نام کنه ؟
من چیز زیادی نمیدونم از دانشگاه علمی کاربردی ، ببخشید اگه سئوالام خنده دارن :n13:

من هم سوالاته شما تو ذهنمه لطفا یکی جواب بده

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

nilofar69
13-12-2012, 07:33
سلام
یه سوال!: اگه ما برای کارشناسی علمی کابردی بریم it.گرایش برنامه نویسی وب.بعدش بخوایم کارشناسی ارشد همین گرایش رو بخونیم توو علمی کاربردی باید 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشیم که نداریم و حالا اومدیمو تا اون موقع هم نشد.پس باید بریم مثلا کنکور سراسری بدیم. حالا سوالم اینه که کارشناسی ارشد گرایش برنامه نویسی تحت وب داره توو دانشگاه های دولتی یا غیر انتفاعی؟

اصلا اینایی که الان مستقیم برای کارشناسی قبول میشن و it می خونن گرایش خاصی ندارن.دارن؟ تازه توو مرحله کارشناسی ارشد گرایش خاصی رو ادامه میدن.درسته؟اگر اینطوری باشه نکنه ما چیزایی که توو کارشناسی خوندیم(می خونیم) تحت عنوان برنامه نویسی وب تازه اونا توو مقطع کارشناسی ارشد بخونن؟ اینجوری ما دیگه دانشگاه دولتی هم نمی تونیم بریم برای ارشد

mojtaba2321
13-12-2012, 11:04
1- پودمانی یعنی چی ؟
2- بهمن هم کنکور داره ؟

سلام
1- دوره پودمانی یعنی هر ترم یه پکیج درس بهتون میدن، نه شما میتونید کمش کنید نه زیاد تا آخر دوره همین طوره.حداقل نمره پاس شدن هم 12 هست.اگه توی یک ترم از 5 واحد بیشتر بیفتید باید کل اون پکیج درسها رو دوباره تکرار کنید.
2- کنکوری نیست، توی دی دفترچش میاد.
3- برای ثبت نام دیپلم کفایت میکنه.
4- موقع پرکردن دفترچه معدل کل دیپلم رو میخوان و موقع ثبت نام گواهی موقت دیپلم یا اصلش، اگه دارید میتونید.

ahriman323
13-12-2012, 14:39
این ترم داره ظاهرا....
اسمش هم نوشته شده کارخانجات مخابراتی ایران-شیراز! !!
همینه؟!
نه این یکی دیگه هست

senaps
13-12-2012, 15:15
چی نشون داد؟:n29:

همون دانشگاه ازاد و مسایل مربوط به ثبت نوم اون رو نشون داد!!!

این دانشگاهی که زدی اگه قبول بشی >>چسبیده به خونه ماست.
خوبه! پس مشکل خوابگاهم هم حل شد!!!!! :n10: !!
حالا دانشگاه خوبی هست؟!

نه این یکی دیگه هست
فکرش رو میکردم!

پس نهایتا قرار درس خوندن من چی شد؟! بخونم؟! نخونم؟! خیلی بخونم؟! خر خون بکنم(البته چند بار تصمیم گرفتم که خر خون بکنم، ولی همش بعد از یه دقیقه یاد یه مرحله‌ای از مدرن وارفیر 2 می‌افتادم و خلاصه....:n02:

شـیـفــو
13-12-2012, 16:15
سلام
1- دوره پودمانی یعنی هر ترم یه پکیج درس بهتون میدن، نه شما میتونید کمش کنید نه زیاد تا آخر دوره همین طوره.حداقل نمره پاس شدن هم 12 هست.اگه توی یک ترم از 5 واحد بیشتر بیفتید باید کل اون پکیج درسها رو دوباره تکرار کنید.
2- کنکوری نیست، توی دی دفترچش میاد.
3- برای ثبت نام دیپلم کفایت میکنه.
4- موقع پرکردن دفترچه معدل کل دیپلم رو میخوان و موقع ثبت نام گواهی موقت دیپلم یا اصلش، اگه دارید میتونید.

آخیش خیالمو راحت کردی ، ممنونم ازت . حالا اگه من الان بخوام ثبت نام کنم چی ؟ دوستم میگه کنکورش 2 هفته پیش بوده داده . راهی نیستش دیگه ؟
یه مشاور بی همه چیز منو بد راهنمایی کرد گفت علمی کاربردی اصلا خوب نیست و سابقه کار میخواد و مدرک پیش و ...... بعد شک کردم حالا هم که گفتید مطمئن شدم .
یکسال منو عقب انداخت که برم پیش بگیرم پیام نور ثبت نام کنم .

ahriman323
13-12-2012, 17:41

حالا دانشگاه خوبی هست؟!

فکرش رو میکردم!

پس نهایتا قرار درس خوندن من چی شد؟! بخونم؟! نخونم؟! خیلی بخونم؟! خر خون بکنم(البته چند بار تصمیم گرفتم که خر خون بکنم، ولی همش بعد از یه دقیقه یاد یه مرحله‌ای از مدرن وارفیر 2 می‌افتادم و خلاصه....:n02:
اگه برای علمی کاربردی میخوای بخونی بخون ولی تفریحی زیاد به خودت فشار نیار.دی:

mojtaba2321
13-12-2012, 19:00

حالا دانشگاه خوبی هست؟!

فکرش رو میکردم!

آره دانشگاه خیلی خوبیه،ساختمون بغل دستیش هم تالار عروسیه:n19:
یکی از دوستام اونجاست اما استاداش خیلی سختگیرن
یادمه یه بار رفته بودم دیدم روی بورد نمره های ساختمان دادشونو زده از یه کلاس 30 و خورده ای نفری همشونو خیلی راحت انداخته بود استاده.

mojtaba2321
13-12-2012, 19:03
آخیش خیالمو راحت کردی ، ممنونم ازت . حالا اگه من الان بخوام ثبت نام کنم چی ؟ دوستم میگه کنکورش 2 هفته پیش بوده داده . راهی نیستش دیگه ؟
یه مشاور بی همه چیز منو بد راهنمایی کرد گفت علمی کاربردی اصلا خوب نیست و سابقه کار میخواد و مدرک پیش و ...... بعد شک کردم حالا هم که گفتید مطمئن شدم .
یکسال منو عقب انداخت که برم پیش بگیرم پیام نور ثبت نام کنم .
اصلا کنکور نداره، حتی دفترچش هم هنوز نیومده. دفترچش احتمالا اواخر دی میاد.
شما توی سایت سنجش مرتب پیگیر باش تا دفترچش بیاد ثبت نام کنی.
حالا شما که مدرک پیش گرفتی چیزی از دست ندادی بعضی درسات از پایه قوی تر شدن.

شـیـفــو
13-12-2012, 20:22
اصلا کنکور نداره، حتی دفترچش هم هنوز نیومده. دفترچش احتمالا اواخر دی میاد.
شما توی سایت سنجش مرتب پیگیر باش تا دفترچش بیاد ثبت نام کنی.
حالا شما که مدرک پیش گرفتی چیزی از دست ندادی بعضی درسات از پایه قوی تر شدن.

ممنونم ، چیزی از دست ندادم فقط یکسال عقب افتادم :n14: یعنی امسال میتونم وارد دانشگاه بشم ؟

esfhost
14-12-2012, 09:48
یه سوال علمی کاربردی خوبه یا آزاد؟

mojtaba2321
14-12-2012, 09:52

از چه نظر؟
از بچه های هر دانشگاهی بپرسی میگن دانشگاه ما خوبه.
از نظر امکانات دانشگاه آزاد کمی بهتره، اما داریم مراکز علمی کاربردی که تجهیزات خیلی زیادی دارن.همچنین اساتید علمی کاربردی زیاد جالب نیستن.

esfhost
14-12-2012, 11:06
از چه نظر؟
از بچه های هر دانشگاهی بپرسی میگن دانشگاه ما خوبه.
از نظر امکانات دانشگاه آزاد کمی بهتره، اما داریم مراکز علمی کاربردی که تجهیزات خیلی زیادی دارن.همچنین اساتید علمی کاربردی زیاد جالب نیستن.

از نظر مدرک
بعدش از نظر آموزش

alavi71
14-12-2012, 15:12

سلام دوست من
علمی کاربردی پودمانی رو توصیه نمیکنم چون خیلی مدرک مورد قبولی نداره ...
ولی ترمی اون بهتر هست
در کل ازاد سطح علمی بهتری داره ...

شـیـفــو
14-12-2012, 15:29
:n14: یعنی امسال میتونم وارد دانشگاه بشم ؟ :n30:

؟!؟!؟!؟!؟!؟

mojtaba2321
14-12-2012, 17:19
سلام دوست من
ولی ترمی اون بهتر هست
در کل ازاد سطح علمی بهتری داره ...

این حرفو قبول ندارم
چون تا حالا ندیدم جایی به نوع مدرک شما اشاره ای داشته باشن، هر چند که به قول دوستان مدرک کشکه... فقط دانسته های شما هست که به دردتون میخوره.
درسته که پودمانی نقایص خیلی زیادی داره اما دلیل نمیشه که مدرکش مورد قبول نباشه.

alavi71
14-12-2012, 20:07
این حرفو قبول ندارم
چون تا حالا ندیدم جایی به نوع مدرک شما اشاره ای داشته باشن، هر چند که به قول دوستان مدرک کشکه... فقط دانسته های شما هست که به دردتون میخوره.
درسته که پودمانی نقایص خیلی زیادی داره اما دلیل نمیشه که مدرکش مورد قبول نباشه.

دوست عزیز توی اینترنت نگاهی بندازید.خیلی از شرکتها قبول ندارند مدرکش رو واسه استخدام
سایر دانشگاهها دولتی پیامنور-ازاد تفاوت مدرکی نداه برای استخدام ..

senaps
14-12-2012, 23:32

میشه چند تا از این شرکتا رو بگید؟!! ما هرجایی رفتیم کسی اسم دانشگاه رو نپرسید و فقط اسم مدرک و معدل رو می‌پرسن؟!!! همین الان کلی کارمندای سازمان های مختلف خصوصی و غیر خصوصی(دولتی) دارن میان پودمانی مدرک میگیرن!! اونوخت شما میگی قبول نمی‌کنن؟!!
علمی کاربردی معروفه به اینکه درساش عملی تره تا سایر دانشگاه‌ها که همونیه که مراکز خصوصی میخوان...(کار کردن!)...

در انتها، معمولا دانشگاه‌های غیر انتفاعی رو قبول نمیکنن و نه علمی کاربردی رو که زیر نظر وزارت علومه!!! اکثر اساتید ما دارن تو دانشگاه‌های سراسری و نهایتا ازاد تدریس میکنن... مثلا استاد ما میره میشه مدیر گروه تو دانشگاه سراسری و ...

-----------------
در پاسخ جناب شیفو هم باید عرض کنم که ثبت نام برای ورودی ترم بهمن قبلا صورت گرفته، بهمن تا خرداد دانشجو نمی‌گیره و خرداد برای ترم تابستونی معمولا باز دانشجو نمی‌گیرن... بنابراین شیفوی گرامی، حدس بنده اینه که ثبت نام بعدی که شما بتونی توش باشی، برای مهر ماه سال 92 میباشه :n27:

------------
چرا تاپیکو از مهمیت در اوردن؟!

mojtaba2321
15-12-2012, 13:37
میشه چند تا از این شرکتا رو بگید؟!! ما هرجایی رفتیم کسی اسم دانشگاه رو نپرسید و فقط اسم مدرک و معدل رو می‌پرسن؟!!! همین الان کلی کارمندای سازمان های مختلف خصوصی و غیر خصوصی(دولتی) دارن میان پودمانی مدرک میگیرن!! اونوخت شما میگی قبول نمی‌کنن؟!!
علمی کاربردی معروفه به اینکه درساش عملی تره تا سایر دانشگاه‌ها که همونیه که مراکز خصوصی میخوان...(کار کردن!)...

در انتها، معمولا دانشگاه‌های غیر انتفاعی رو قبول نمیکنن و نه علمی کاربردی رو که زیر نظر وزارت علومه!!! اکثر اساتید ما دارن تو دانشگاه‌های سراسری و نهایتا ازاد تدریس میکنن... مثلا استاد ما میره میشه مدیر گروه تو دانشگاه سراسری و ...

حرف دوستمون رو تایید میکنم.
ضمن اینکه خیلی از ادارات مثل جهاد دانشگاهی، مدیریت صنعتی، مخابرات و ... الان دانشگاه علمی کاربردی خودشونو دارن و خیلی از کارمنداشون الان دارن توی همین مراکز تحصیل می کنن.

alavi71
15-12-2012, 16:23

-----------------
در پاسخ جناب شیفو هم باید عرض کنم که ثبت نام برای ورودی ترم بهمن قبلا صورت گرفته، بهمن تا خرداد دانشجو نمی‌گیره و خرداد برای ترم تابستونی معمولا باز دانشجو نمی‌گیرن... بنابراین شیفوی گرامی، حدس بنده اینه که ثبت نام بعدی که شما بتونی توش باشی، برای مهر ماه سال 92 میباشه :n27:

------------
چرا تاپیکو از مهمیت در اوردن؟!

دوست من
افرادی که کارمند هستند و از روش پودمانی استفاده میکنند چون ارتقا هست مشکلی ندارند.
ولی باز هم دیدم سازمان هایی رو که اون رو قبول نداشتند(نیروهای مصلح-اموزش پرورش رو دیدم )
کلا این حرفی که میزنم توی اینترنت هم جست جو کنید میبینید که حرف فقط من نیستش
موفق باشید

ahriman323
15-12-2012, 21:04
دوست من
افرادی که کارمند هستند و از روش پودمانی استفاده میکنند چون ارتقا هست مشکلی ندارند.
ولی باز هم دیدم سازمان هایی رو که اون رو قبول نداشتند(نیروهای مصلح-اموزش پرورش رو دیدم )
کلا این حرفی که میزنم توی اینترنت هم جست جو کنید میبینید که حرف فقط من نیستش
موفق باشید
واقعا نیروهای مسلح مدرک علمی کاربردی داشته باشی استخدام نمیکنن؟
اگه مطمئنید که برم همون غیر انتفایی که قبول شدم

alavi71
15-12-2012, 22:19
واقعا نیروهای مسلح مدرک علمی کاربردی داشته باشی استخدام نمیکنن؟
اگه مطمئنید که برم همون غیر انتفایی که قبول شدم

ببینید علمی کاربردی پودمانی رو عرض کردم برای برخی ادارت مورد قبول نیست.و معتبر نمیدونند اون رو
و ترمی اون اعتبار بیشتری دارد.
برای نیروهای مصلح اینی که گفتم مربوط به چند سال پیش هست
برای اطمینان از امور استخدامی سوال بفرمایید.

senaps
15-12-2012, 22:23

مرداد یا تیر ماه استخدامی داشتیم در این خصوص، من مراجعه کردم گفتن باید مدرکت رو بگیری.... گفتم اقا معدلم 17 هست و هیچ واحدی رو نیوفتادم و واحد های باقی مونده پروژه و کاراموزین!! گفت اشکال نداره مدارکت رو بیار....
بعدش روز بعد گفت حقیقتش اینه که شما مدارکت کامل نیست و کاردانی نداری هنوز، اونوقت یه نفر با کارشناسی میاد... معلومه که اونو میگیرن نه تو رو!! اون وسط گفته شده بود که غیر انتفاعی نمی‌گیریم ولی علمی کاربردی غیر انتفاعی نیست!!!

مسئله‌ی بعدی هم اینه که دانشگاه امام حسین مدرک کارشناسی این داشنگاه رو قبول داره که از همه چیز مهم تر هستش... به همین سادگی!!!
میتونین برید چک کنین با هسته‌های گزینش سپاه و نیروی انتظامی و ارتش...

mojtaba2321
16-12-2012, 08:28
ببینید علمی کاربردی پودمانی رو عرض کردم برای برخی ادارت مورد قبول نیست.و معتبر نمیدونند اون رو
و ترمی اون اعتبار بیشتری دارد.
برای نیروهای مصلح اینی که گفتم مربوط به چند سال پیش هست
برای اطمینان از امور استخدامی سوال بفرمایید.

میشه بگید چه اداراتی قبول ندارن و معتبر نمیدونن مدرک پودمانی رو؟

migmig3000
19-12-2012, 21:50
علمی کاربردی هم مثل سایر دانشگاه ها حذف قبل از امتحان رو داره؟ به چه شکله؟ ممنون

mojtaba2321
19-12-2012, 22:30
علمی کاربردی هم مثل سایر دانشگاه ها حذف قبل از امتحان رو داره؟ به چه شکله؟ ممنون

فقط حذف پزشکی رو قبول میکنن.
البته خوبی پودمانی اینه که اگه درسی رو بیفتید نمرش توی کارنامه ثبت نمیشه تا زمانی که پاسش کنید(نمیدونم ترمی هم همینطوره یا نه)

migmig3000
20-12-2012, 00:12
فقط حذف پزشکی رو قبول میکنن.
البته خوبی پودمانی اینه که اگه درسی رو بیفتید نمرش توی کارنامه ثبت نمیشه تا زمانی که پاسش کنید(نمیدونم ترمی هم همینطوره یا نه)

یعنی الان به هیچ وجه نمیشه درسی رو حذف کرد؟ :n27: امتحانات هم 27 شروع میشه

mojtaba2321
20-12-2012, 08:11

چرا میشه برید دکتر یه برگه واسه روز امتحان بگیرید.

alavi71
20-12-2012, 09:55

سلام
یک حذف و اضافه قبل از شروع امتحانات هست ...
اگر هم ازاد باشید و در جلسه شرکت نکنید خودش حذف میشه

migmig3000
20-12-2012, 17:52
ممنون خیلی لطف کردین :n19:

senaps
21-12-2012, 09:00
بنده ۹ روز دیگه کنکور دارم و تا این لحظه حتی یک کلمه از یکی از کتاب ها نخوندم!!!! واقعا که من شاگرد نمونه‌ای هستم...

M0hsen3D
21-12-2012, 10:38
تو علمی کاربردی که کسی درس نمیخونه! :دی
ریاضی علم داشتیم استاد میان ترم گرفت اینجوری بود نمره ها از 7: 0 , 0 , 1 , 0.25 , 0 , 0.75 , 0 , ... :دی
دخترا: 6.75 , 6 , 6.25 , 4 , 5 و ...

liverpolis
21-12-2012, 22:58
واسه کسی که کارشناسی رو می خواد نرم افزار دانشگاه آزاد بخونه کودوم یکی از رشته های علمی کاربردی رو پیشنهاد می کنین ؟

senaps
22-12-2012, 11:06
دخترا: 6.75 , 6 , 6.25 , 4 , 5 و ...

دخترای کلاستون چرا انقدر تنبلن؟؟؟ 4 هم گرفتن از 7؟! واقعا؟ من یکی که باورم نمیشه یه دخرت اینجور نمره‌ای بگیره....
(یادش بخیر، یه سری امتحان ریاضیات امار بود چی بود همون که توش کوتاه ترین مسیر و اینا رو پیدا میکنیم و اینا...!!! یه امتحان 7 نمره‌ی گرفتن ازمون، بعد یه خانومه که بالاترین نمرات گروهشون رو می‌گرفت!!! گرفت 4... خانوم گنده دو تا بچه داشت سر کلاس عین ابر بهار اشک می‌ریخت!!! رفقای من هر سه نفر روی هم نمره‌شون به 5 نمی‌رسید و داشتن حال میکردن و با استاد سر 12 کردن نمره‌ی 6 به بالا مذاکره میکردن!!:n02: استاده میگفت نه 11 به بالا... اینا میگفتن نه استاد 5.5 یا 6 اون میگفت نه اینا میگفتن فلانی 5 میگیره شما هم 6 به بالا رو پاس کن!!!! هه هه ماخ! چقد خندیدیم سر اون درس واقعا!! حیف شد اون خانم رفت از دانشگاه دیگه و رفت یه شهر دیگه...!! ولی گریه‌کردنش دقیقا یادمه...!!!!)

واسه کسی که کارشناسی رو می خواد نرم افزار دانشگاه آزاد بخونه کودوم یکی از رشته های علمی کاربردی رو پیشنهاد می کنین ؟

بجز نرم‌افزار؟! خود IT رو بخون....

mojtaba2321
22-12-2012, 22:24
ثبت نام دوره هاي کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي از 3 دی ماه آغاز می شود

ثبت نام دوره هاي کاردانی پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي كاربردي از فردا یکشنبه 3 دی ماه آغاز و تا 10 دی ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش ، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه با اعلام اين خبر افزود: ثبت نام دوره هاي کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 292 رشته ، 4131 كد رشته محل ، در 682 مرکز آموزش علمی کاربردی ، 31 استان و ظرفيت پذيرش 265 هزار نفر در 4 گروه آموزشي صنعت ، كشاورزي ، مدیریت و خدمات اجتماعي و فرهنگ و هنر انجام مي شود. دكتر صدر در ادامه اظهار داشت: داوطلبان ثبت نام در دوره هاي کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي كاربردي در مهلت مقرر مي توانند با مراجعه به پايگاه الکترونيکي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به مشاهده دفترچه ، خريد الکترونيکي کارت اعتباري ثبت نام به وسيله کارت هاي بانکي عضو شبکه شتاب و ثبت نام خود اقدام نمايند. معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دوره هاي کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي بصورت بدون کنکور و براساس معدل دیپلم انجام می شود و به پذیرفته شدگان معافیت تحصیلی تعلق می گیرد. دکتر صدر در خاتمه اظهار داشت : اسامی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي كاربردي نیمه اول بهمن ماه اعلام می شود و شروع کلاس ها نیز از نیمه دوم بهمن خواهد بود.

اسطقس
23-12-2012, 03:11
سلام به همه دوستان
همونطور که دوستمون آقا مجتبی گفتن ثبت نام علمی کاربردی میخواد شروع بشه. اما چرا فقط پودمانی؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگر کسی میدونه ثبت نام ترمیش کیه بگه. شهریور ماه که اول ترمی ثبت نام کردن بعد پودمانی. چرا ایندفعه اینطوری شده؟

liverpolis
23-12-2012, 05:42
دوستان ببخشید که من اینقدر مزاحم می شم می خواستم بدونم کسی در مورد رشته اینترنت و شبکه های گسترده اطلاعی داره ؟ می شه در مقطع کارشناسی رفت نرم افزار ؟ در کل چه جور رشته ای می بینینش ؟چارت دروسش هم که انگار وجود نداره !:n29:

nilofar69
23-12-2012, 07:37
سلام
یه سوال!: اگه ما برای کارشناسی علمی کابردی بریم it.گرایش برنامه نویسی وب.بعدش بخوایم کارشناسی ارشد همین گرایش رو بخونیم توو علمی کاربردی باید 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشیم که نداریم و حالا اومدیمو تا اون موقع هم نشد.پس باید بریم مثلا کنکور سراسری بدیم. حالا سوالم اینه که کارشناسی ارشد گرایش برنامه نویسی تحت وب داره توو دانشگاه های دولتی یا غیر انتفاعی؟

اصلا اینایی که الان مستقیم برای کارشناسی قبول میشن و it می خونن گرایش خاصی ندارن.دارن؟ تازه توو مرحله کارشناسی ارشد گرایش خاصی رو ادامه میدن.درسته؟اگر اینطوری باشه نکنه ما چیزایی که توو کارشناسی خوندیم(می خونیم) تحت عنوان برنامه نویسی وب تازه اونا توو مقطع کارشناسی ارشد بخونن؟ اینجوری ما دیگه دانشگاه دولتی هم نمی تونیم بریم برای ارشد

مديريت
23-12-2012, 16:25
سلام
من ميتونم كارداني رو پودماني بگيرم كارشناسي رو ترمي ؟ و مراكز دولتي كه پودماني رو قبول ندارند اين كارشناسي رو قبول ميكنند ؟ كارداني به كارشناسي سابقه كار ميخواد ؟
مـرســي :n16:

BEHZAD2007
23-12-2012, 16:39
سلام دوستان عزیز یه سوال دارم این عملی کاربردی رشته های پزشکی نداره ؟

alavi71
23-12-2012, 17:08
سلام دوستان عزیز یه سوال دارم این عملی کاربردی رشته های پزشکی نداره ؟ سلام پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی فقط از طریق کنکور تجربی در ازمون سراسری مقدور است

mojtaba2321
23-12-2012, 21:35
سلام

این 3 سال سابقه کار یعنی چی؟ کی گفته؟ اونی که مستقیم از کارشناسی میخواد بره ارشد 3 سال سابقه کار باید داشته باشه؟ مگه همچین چیزی میشه.

BEHZAD2007
23-12-2012, 22:04
سلام پذیرش در رشته های پزشکی و پیراپزشکی فقط از طریق کنکور تجربی در ازمون سراسری مقدور است

ممنون دوست گرامی از پاسخت کنکور سراسری در چه تاریخی برگزار میشه؟ برای دیپلم کاردانش باید پیش رو هم بگیرم؟

senaps
24-12-2012, 00:26
ممنون دوست گرامی از پاسخت کنکور سراسری در چه تاریخی برگزار میشه؟ برای دیپلم کاردانش باید پیش رو هم بگیرم؟
ثبت نام سراسری چند روز پیش بود و رفت به نظرم! یعنی تا سال ۹۲! بله باید پیش رو بگیرید! و البته دروسی که لازمه و دوستان تجربی گرفتن و شما نگرفتی!!

من ميتونم كارداني رو پودماني بگيرم كارشناسي رو ترمي ؟ و مراكز دولتي كه پودماني رو قبول ندارند اين كارشناسي رو قبول ميكنند ؟ كارداني به كارشناسي سابقه كار ميخواد ؟
بله می‌تونید....مرکز دولتیی نیست که جرات کنه مدرک وزرات علوم رو قبول نکنه!! چه ترمی، چه پودمانی... ولی بله... کارشناسی ترمی رو قبول میکنن!! خیر به هیچ عنوان!! شایعه‌ی دشمن میباشه....!!!

کی گفته اینا رو؟!! مگه میشه؟! دانشجوی کارشناسی شریف که میخواد برا ارشد همون‌دانشگاه ثبت نام بکنه هم ۳ سال سابقه کار نداره که ما داشته باشیم!! و البته اگر ۳ سال سابقه‌ی کار داشتیم که دور از جونمون و جون دوستان مغز خر نخوردیم که بریم درس بخونیم باز که!! می‌مونیم سر همون کار یا با سابقه‌اش میرفتیم یه کار بهتر!! والا!!

والا من از چند نفر از دوستان پرسیدم که چنین گرایشی نداشت!! حالا شاید جدیدا اضافه کردن یا دوستانی که من ازشون پرسیدم اطلاع نداشتن!!

از دیپلم؟! اره فک کنم ندارن و همون IT معمولی رو میخونن... من ازشون پرسیدم گرایشتون چیه میگن گرایش چیمون چیه؟!!!!
دوست عزیز، من قاطی کردم که چی میگی شما.... ولی وقتی مدرکمون مورد تایید وزارت علومه، یعنی میتونیم ادامه بدیم تا جایی که دلمون میخواد!! مهم نیست که مدرکت چه رشته ای و از کجا اومده!!! شما هر چیزی قبول بشی رو میتونی بری بخونی به همین سادگی!

دوستان ببخشید که من اینقدر مزاحم می شم می خواستم بدونم کسی در مورد رشته اینترنت و شبکه های گسترده اطلاعی داره ؟ می شه در مقطع کارشناسی رفت نرم افزار ؟ در کل چه جور رشته ای می بینینش ؟چارت دروسش هم که انگار وجود نداره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره این رشته رو من امروز یه جا دیگه هم یه دوستی بهش اشاره کرده بود ولی اطلاعی ازش نداشتم و تو دفترچه‌ی ترمی و پودمانی امسال هم نبود.... بود؟!!

liverpolis
24-12-2012, 07:06
اره این رشته رو من امروز یه جا دیگه هم یه دوستی بهش اشاره کرده بود ولی اطلاعی ازش نداشتم و تو دفترچه‌ی ترمی و پودمانی امسال هم نبود.... بود؟!!

آره هستش ،و متاسفانه تنها رشته ی مربوط به کامپیوتر شهر ماست! دارم در به در دنبال اطلاعات در موردش می گردم ولی تا الان هیچ چیز بدردبخوری دستگیرم نشده!

nilofar69
24-12-2012, 07:08
جناب مدیریت
سلام .بله می تونید کاردانی رو پودمانی بگیرید کارشناسی رو ترمی.
سوال دوم رو متوجه نمی شم یعنی چی.
کاردانی به کارشناسی سابقه کار نمی خواد.شما وقتی کارشناسیتو گرفتی اگه بخوای کارشناسی ارشد رو علمی کاربردی بری باید 3سال سابقه کار مرتبط داشته باشی.این از قوانین خیلی جدیده

nilofar69
24-12-2012, 07:16
باور کنید.
باید برای کارشناسی به کارشناسی ارشد توو علمی کاربردی 3 سال سابقه کار مرتبط داشت.این از شرایط اختصاصی جدیده.حتما شنیدین اسم دوره ها هم عوض شده .شده مهندسی فناوری - کارشناس حرفه ای(توو مقطع کارشناسی )

این سایت رو ملاحظه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توو قسمت جزئیات ثبت نام در کنکورهای ارشد علمی کاربردی توضیحات داده شده.

همچنین این صفحه رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%d9%85%d8%aa%d9%86%20%d8%ae%d8%a8%d8%b1.aspx?i=124 16

پاراگراف سوم

nilofar69
24-12-2012, 07:29
[/QUOTE]
از دیپلم؟! اره فک کنم ندارن و همون IT معمولی رو میخونن... من ازشون پرسیدم گرایشتون چیه میگن گرایش چیمون چیه؟!!!!
دوست عزیز، من قاطی کردم که چی میگی شما.... ولی وقتی مدرکمون مورد تایید وزارت علومه، یعنی میتونیم ادامه بدیم تا جایی که دلمون میخواد!! مهم نیست که مدرکت چه رشته ای و از کجا اومده!!! شما هر چیزی قبول بشی رو میتونی بری بخونی به همین سادگی!
[/QUOTE]

بعدا واضح تر میگم منظورمو.اول اون سایت هایی که گفتم ملاحظه کنید.بعد میگم

senaps
24-12-2012, 10:41
کدوم شهر؟! برید به دانشگاه مربوطه و از مدیر گروه کامپیوتر و ای‌تی اش بپرسید.... منم الان دارم میرم دانشگاه برا ارائه‌ی پایانامه یا هرچی بهش میگن!!! می‌پرسم ببینم چی‌میگن...

liverpolis
24-12-2012, 10:58
کدوم شهر؟! برید به دانشگاه مربوطه و از مدیر گروه کامپیوتر و ای‌تی اش بپرسید.... منم الان دارم میرم دانشگاه برا ارائه‌ی پایانامه یا هرچی بهش میگن!!! می‌پرسم ببینم چی‌میگن...
بندرلنگه
باشه، خیلی ممنونم

alavi71
24-12-2012, 12:56

تاریخ برگذاری آزمون در 6-7-8 خرداد ماه خواهد بود.
بله شرط شرکت در کنکور سراسری داشتن پیش یا کاردانی هست
موفق باشید

senaps
24-12-2012, 13:55
باید برای کارشناسی به کارشناسی ارشد توو علمی کاربردی 3 سال سابقه کار مرتبط داشت.این از شرایط اختصاصی جدیده.حتما شنیدین اسم دوره ها هم عوض شده .شده مهندسی فناوری - کارشناس حرفه ای(توو مقطع کارشناسی )

سگ بزنه به این نظام اموزشی علمی کاربردی!!! من که کارشناسیم رو بگیرم عمرا بیام ارشد رو هم توی علمی کاربردی بخونم!!!:n02:
همین خوندن کاردانی تو علمی کاربردی برا هفت پشتم بس بود واقعا!! حالا کارشناسی چون دانشگاه سراسری نداره نرم‌افزار که بریم بخونیم مجبورم برم و بعدش برا ارشد فقط و فقط سراسری!!! در حقیقت، با این سطح علمی کاربردی، به نظرم بهتره که ادم ارشدش رو تو این دانشگاه نگیره!!!

morvariiid
24-12-2012, 14:14
سلام من چند تا سوال داشتم که اگه زود جواب بدین ممنون میشم.
1. من میخوام رشته حقوق گرایش ثبتی ثبت نام کنم با دیپلم ریاضی میتونم؟ اخه تو دفترچه نوشته رشته های علوم انسانی و کار ودانش.
2. بعد من میخوام بعد کاردانی کارشناسیه این رشته برم که بعدش ازمون وکالت بدم. میتونم این کارو بکنم؟ یعنی با این رشته و مدرک علمی کاربردی؟
3. اگر جواب همه سوالام بله هست هر دانشگاهی که این رشته رو داره باید برم ثبت نام بعد از اینکه کارت و از سازمان سنجش گرفتم؟ یعنی هیچ کار خاص دیگه ای نباید بکنم و از بهمن میتونم برم سر کلاس؟
4. برای این رشته ترمی بهتره یا پودمانی از نظر ارزش مدرک ؟
ببخشید که زیاد شد.

morvariiid
24-12-2012, 17:39
1. من میخوام رشته حقوق گرایش ثبتی ثبت نام کنم با دیپلم ریاضی میتونم؟ اخه تو دفترچه نوشته رشته های علوم انسانی و کار ودانش.
2. بعد من میخوام بعد کاردانی کارشناسیه این رشته برم که بعدش ازمون وکالت بدم. میتونم این کارو بکنم؟ یعنی با این رشته و مدرک علمی کاربردی؟
3. اگر جواب همه سوالام بله هست هر دانشگاهی که این رشته رو داره باید برم ثبت نام بعد از اینکه کارت و از سازمان سنجش گرفتم؟ یعنی هیچ کار خاص دیگه ای نباید بکنم و از بهمن میتونم برم سر کلاس؟
ببخشید که زیاد شد.

کسی جوابمو نمیدونه؟؟؟؟؟؟:n03::n03::n03:

mojtaba2321
24-12-2012, 20:30
ببخشید که زیاد شد.

این رشته برای کسایی که توی اداره ثبت کار میکنن ارزش داره. دوره های قبل هم دیدم توی دفترچه فقط برای شاغلین مرتبط دانشجو میگرفت.
شما اگه میخوای آزمون وکالت بدی باید بری رشته حقوق . یا آزاد یا سراسری یا پیام نور.

morvariiid
25-12-2012, 00:33
این رشته برای کسایی که توی اداره ثبت کار میکنن ارزش داره. دوره های قبل هم دیدم توی دفترچه فقط برای شاغلین مرتبط دانشجو میگرفت.
شما اگه میخوای آزمون وکالت بدی باید بری رشته حقوق . یا آزاد یا سراسری یا پیام نور.

پس چرا توی معرفی این رشته نوشته یکی از شغلاش وکالته؟؟؟

liverpolis
25-12-2012, 07:08
ببخشید بعد از ثبت نام اینترنتی هم میخواد به دانشگاه بریم برای تحویل مدارک مثل دیپلم ؟ یا اینکه باید صبر کنیم بعد از اعلام نتایج کلی؟

mojtaba2321
25-12-2012, 08:56
ببخشید بعد از ثبت نام اینترنتی هم میخواد به دانشگاه بریم برای تحویل مدارک مثل دیپلم ؟ یا اینکه باید صبر کنیم بعد از اعلام نتایج کلی؟

صبر کنید وقتی نتایج اومد ببینید اسمتون واسه کجا درومده مدارک رو در موعد مقرر ثبت نام ببرید تحویل بدید.

MAHYARHX
25-12-2012, 14:56
سلام. دوستان من علمی کاربدی قبول شدم. اما دانشجو دانشگاه آزاد هیتم. میتونم اینجا ثبت نام کنم بعدا برم واسه انصراف . ؟ دانشگاه علمی کاربردب تهرانه اما آزاد ساوه

mojtaba2321
25-12-2012, 17:51
سلام. دوستان من علمی کاربدی قبول شدم. اما دانشجو دانشگاه آزاد هیتم. میتونم اینجا ثبت نام کنم بعدا برم واسه انصراف . ؟ دانشگاه علمی کاربردب تهرانه اما آزاد ساوه

برای ثبت نام ازتون اصل مدرک دیپلم رو میخوان.
شما تا وقتی آزاد انصراف ندادی دانشگاه دیگه ای نمیتونی ثبت نام کنی.

morvariiid
25-12-2012, 22:01
ببخشید که زیاد شد.

کسی نمیدونس؟ من هنوز جواب سوالامو نگرفتم:n03:

liverpolis
26-12-2012, 07:56
در صورت قبولی در آزمون پودمانی و نبردن مدارک و ثبت نام نکردن ،انصراف از تحصیل به حساب میاد? محرومیت نداره ؟

mojtaba2321
26-12-2012, 10:00
در صورت قبولی در آزمون پودمانی و نبردن مدارک و ثبت نام نکردن ،انصراف از تحصیل به حساب میاد? محرومیت نداره ؟

نه هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.

senaps
27-12-2012, 13:34
کسی نمیدونس؟ من هنوز جواب سوالامو نگرفتم:n03:

شما رشته‌ای داری که دوستان اینجا قبلا نداشتن....
من چند تا از دوستانم همین رشته‌ی حقوق ثبتی رو می‌خوندن ولی دسترسی بهشون ندارم الان.... پیشنهاد میکنم شخصا برید به یکی از مراکز و ازشون بپرسید...بهترین راهکار همینه عزیز....

---------------------------
این حمید دیالبو مدتی هیچ خبری ازش نبود تو سایت نگو خبر داشته این هفته کنکوره داره میخونه الان احتمالا.... اونوقت من فردا کنکور دارم، الان دارم لینوکس دانلود میکنم و بعدشم نصب و بعدترشم تنظیم!!!
کلا قرار بود خر خون بکنم، مهندسی خون هم نکردم و رفت پی‌کارش!!:n02:
ثبت نام کارشناسی بعدی کیه حالا؟!

hamid_diablo
27-12-2012, 14:52
شما رشته‌ای داری که دوستان اینجا قبلا نداشتن....من چند تا از دوستانم همین رشته‌ی حقوق ثبتی رو می‌خوندن ولی دسترسی بهشون ندارم الان.... پیشنهاد میکنم شخصا برید به یکی از مراکز و ازشون بپرسید...بهترین راهکار همینه عزیز....---------------------------این حمید دیالبو مدتی هیچ خبری ازش نبود تو سایت نگو خبر داشته این هفته کنکوره داره میخونه الان احتمالا.... اونوقت من فردا کنکور دارم، الان دارم لینوکس دانلود میکنم و بعدشم نصب و بعدترشم تنظیم!!!کلا قرار بود خر خون بکنم، مهندسی خون هم نکردم و رفت پی‌کارش!!:n02:ثبت نام کارشناسی بعدی کیه حالا؟!

:n19:
سلام.من هستم....راستشو بخواید من دانشجوی کارشناسی پیوسته پیام نورم.اما رشتمو دوست ندارم...دوست دارما !!!! اما بیشتر طراحی و توسعه وب رو دوست دارم

شنیدم علمی کاربردی برای کاردانی به کارشناسی این رشته رو داره.خواستم از پیام نور انصراف بدم و بیام برای ترمی کارشناسی علمی کاربردی

یه سئوالم دارم.بیشتر درسهایی ک تو پیام نور پاسیدم همش تخصصی و واسه ترمهای 7 و 8 و 9 !!! عمومی ها ازمایشگاه ها و چند تا از اصلیهاش مونده...حالا ک میخوام بیام رشته طراحی وب میبینم ک واحدهای کارشناسیش با واحدهای کارشناسی رشته نرم افزار کلی فرق دار...

میخواستم بپرسم تطبیق واحدها چطوریه...؟

mojtaba2321
27-12-2012, 16:37
فکرکنم پیام نور به علمی کاربردی رو تطبیق ندن.

senaps
27-12-2012, 20:22
سلام.من هستم....راستشو بخواید من دانشجوی کارشناسی پیوسته پیام نورم.اما رشتمو دوست ندارم...دوست دارما !!!! اما بیشتر طراحی و توسعه وب رو دوست دارم

:n04: اقا کی خبر داد که در مورد شما مطلب نوشتیم؟!! (رازشو به منم بگو خدایی!! احساس میکنم همه پشت سرم تو تاپیکا حرف میزنن سریع برم مچشون رو بگیرم تا هنوز مطلبه داغه! :) )

والا چند روز پیش یه بابایی اومده بود برا ای‌تی میخواست تطبیق واحد بده بره پیام نور(شایدم برعکس!!) در نهایت کارهاش رو انجام دادن و مهم سرفصل ها بودش تا اسامی درس ها!!
به هر صورت، بهتره با دانشگاهی که خبر داری گرایش مورد نظرت(برنامه نویسی وب یا طراحی وب؟! من دقیق متوجه نشدم!) رو داره و باید ازشون بپرسی...!!!

senaps
28-12-2012, 12:21
سلام....
اقا کی بود میگفت نخون و اینا؟! از همین الان بدونه که ببینمش یه ماچ گنده ازش میگیرم....!!! :)
خوب بود وختمو تلف نکردم و درس نخوندم! عاخه اگر می خوندم هم هیچ تاثیر بخصوصی نداشت...
من به این نتیجه رسیدم که باید دکتر معده میشدم... واقعا نمی‌دونستم تا این حد میتونم از رو این عضو فعالت های روزانه‌ام رو برقرار کنم!!!! نزدیک ۶۰ سوال رو با کمک این عضو پاسخ دادم!!!!

She knew about our plan's, she ................to our talks!
might have listened!
must have listened....
این کدومش بود؟! خواستم برا روحیه دادن به خودم بیان از انگلیسی شروع کنم تا اینو دیدم گرخیدم کل تست ها رو خراب کردم!! :)
من فک کنم ماست رو خط زدم.... چون تو فیلم میلما این ماست هو لسنت رو بیشتر شنیدم تا مایت هو لسنت!

mojtaba2321
28-12-2012, 13:17
این حمید دیالبو مدتی هیچ خبری ازش نبود تو سایت نگو خبر داشته این هفته کنکوره داره میخونه الان احتمالا.... اونوقت من فردا کنکور دارم، الان دارم لینوکس دانلود میکنم و بعدشم نصب و بعدترشم تنظیم!!!
کلا قرار بود خر خون بکنم، مهندسی خون هم نکردم و رفت پی‌کارش!!:n02:
ثبت نام کارشناسی بعدی کیه حالا؟!
آقا بیا بگو کنکور چطور دادی سوالا چیا بود.

senaps
28-12-2012, 15:45
آقا بیا بگو کنکور چطور دادی سوالا چیا بود.

پست قبل ترش نوشتم دیگه.... سوالا به شدت مزخرف و چرند بودن!!! اگر یه کم! فقط یه کم در حد یک ساعت کل جزوه های ای‌تی برای این درس‌ها رو فقط نیگا کرده بودم، ۹۸ درصد سوالا رو جواب داده بودم...
ضمن اینکه بی‌وژدان ها سوالات فیزیک و ریاضیات رو به زبان های چینی و ژاپنی اورده بودن :n02:

liverpolis
28-12-2012, 16:42
سلام....
She knew about our plan's, she ................to our talks!
might have listened!
must have listened....
این کدومش بود؟! خواستم برا روحیه دادن به خودم بیان از انگلیسی شروع کنم تا اینو دیدم گرخیدم کل تست ها رو خراب کردم!! :)
من فک کنم ماست رو خط زدم.... چون تو فیلم میلما این ماست هو لسنت رو بیشتر شنیدم تا مایت هو لسنت!
به نظر من جواب درست رو انتخاب کردی ، چون در قسمت اول گفته که ((او در باره ی برنامه های ما می دونست)) و کسی که این جمله رو داره می گه با اطمینان داره صحبت می کنه و تردیدی دیده نمی شه در جملش ، پس باید Must که به معنی باید هستش رو انتخاب کنیم

mojtaba2321
28-12-2012, 17:50
پست قبل ترش نوشتم دیگه.... سوالا به شدت مزخرف و چرند بودن!!! اگر یه کم! فقط یه کم در حد یک ساعت کل جزوه های ای‌تی برای این درس‌ها رو فقط نیگا کرده بودم، ۹۸ درصد سوالا رو جواب داده بودم...
ضمن اینکه بی‌وژدان ها سوالات فیزیک و ریاضیات رو به زبان های چینی و ژاپنی اورده بودن :n02:
سوالای برنامه نویسی چطور بود؟

senaps
28-12-2012, 20:59
سوالای برنامه نویسی چطور بود؟

من قبلا هم گفته بودم که امکان نداره که با توجه به یکسان بودن سوالات کل گروه‌صنعت، بخوان برنامه نویسی بیارن و اون مبانی کامپیوتر هرچی باشه لااقل اون الگوریتم و برنامه‌نویسی سی‌پلاس نیست...!! اخرشم من نشستم چند تا کد سی پلاس زدم که داستانش دقیقا یادم بیاد اخرش سوالات مبانی اینا بود:

کار ثبات چیست؟!(اینو اخر سر نوشتم!!) ( یه چارتا چرندیات نوشته بود که من زدم نگهداری موقت فراید و اجرای دستورات!!) اهان یه چیزی الان یادم اومد اون اخر اضافش! میکنم....
کدام گروه هکر به شما اسیبی نمی‌رساند و مشکلات سیستم را به شما یاداوری میکند؟! ( من زدم داشای کلا سفیدمون!)
برای یک شبکه‌ی پخش در سطح شهری با ماهواره، هدف چه کانالی هست؟!( من عمومی زدم، ولی خصوصی و اینا هم داشت که من رو حساب ماهواره‌اش زدم عمومی... امیدوارم این ماهواره یه بار به درد بخوره و عمومی باشه جون عمه‌اش!!)...
کلا سوالات اونقد چرند بودن که سرشون هنگ کردم!!
یا مثلا...........
اهان یادم اومد!!...
کدام‌یک معادل گیگ نیست؟!(از اونا که همه درستن یکی غلط!!)....
۲ به توان ۳۶ بیت؟! ۲ به توان ۳۶ بایت؟ ۲ به توان ۲۶ کیلوبایت؟ ۲ به توان ۱۶ مگابایت؟!
من همون بیت رو انتخاب کردم!!

یا مثلا سوال داده بود که در ریاضیات باینری، کدام یک در خصوص اعداد زوج صحیح است؟!
عددد یکان، همیشه ۰ است! عدد یکان همیشه ۱ است!! عدد اخر همیشه ۱ است!! عدد اخر همیشه ۰ است....
سر این سوال من خیلی با قیافه وارد شدم و ااعداد ۲ و ۴ و ۶ و ۸ و ۱۰ رو به عنوان زوج نوشتم و خواستم تبدیل به باینریشون بکنم که وسطش قاطی کردم!!! لامصبای نامرد هرکدوم یه جور بودن!! :n02: من هم با استفاده از عضو محترم معده! همون عدد یکان همیشه ۰ است رو زدم و رفت....

اهان.... یه سوال داده بود نامرد خیلی حالم رو گرفت!!! در کدام مورد انسان بهتر از کامپیوتر عمل میکند؟!
اعتماد؟ سرعت؟ دسرسی به داده؟ میزان ذخیره‌ی داده....
خو عاخه بی‌وژدان عادم اگر تو یکی عز عینا بحتر کار میکرد مگر مرظ! داشت کامپیوتر رو درست بکنه عاخه؟ هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااان:n04:
من نمی‌دونم اعتماد رو زدم یا دسترسی رو!! الان که فک میکنم احتمالا اعتماد رو زدم و خاک بر سرم شد!! :n02:

دیگه چی گفتته بود؟؟؟اهان! کدام حافظه با اشعه‌ی فرابنفش پاک میشه؟!
رام؟! پی‌رام؟ ای‌پی‌رام؟ ای‌ای‌پی‌رام؟!!!
من یه خورده نیگا کردم، هرچی فک کردم دیدم اینا هیچکدوم با اشعه پاک نمی‌شن تا جایی که من مادربورد رو دیدم :n20: واسه همینم حتی نتونستم از معده‌ی محترم هم کمک بگیرم و این قسمت رو خالی گذاشتم!!

این ۷ تا از ۱۵ تا یادم مونده تا حالا!! تا بعدش بقیه رو اگر یادم اومد میگم!!! حالا اینا چطوری زده بودم؟!

نوشته بود که ماجرای این وظیفه و فرایند چیه؟!
وظیفه بخشی از فراینده؟!
فرایند بخشی از وظیفه‌است!
فرایند یه قسمتیه که کدهایی رو به عنوان وظیفه میزنه!!
وظیفه یه قسمتیه که کدها رو به عنوان فرایند میزنه!!

من یه خورده نیگا کردم... بعد این قیافه ها رو به ترتیب گرفتم::n08: :n04: :n03: :n29: :n27: :n21: :n02::n26::n09:
و زدم فرایند یه قسمتیه که کدهایی رو به عنوان وظیفه میزنه!!(فک کنم اینو زدم!)
ایندفه دیگه واقعا یادم نیستن بقیشون!!

s_paliz
28-12-2012, 23:52
سلام
فرق ترمی و پودمانی چیه؟

برای منه شاغل کدومش بهتره؟
شهریه و تعداد واحدهاش چه فرقی دارن؟

راستی الان پودمانی ثبت نام دارن

nilofar69
29-12-2012, 02:22
جناب senaps
سلام

ملاحظه کردین اون سایت ها رو؟

انشالا شما برنامه نویسی تحت وب رو قبول میشی.و یه سری درسها رو تحت عنوان A,B,C و ... برای همین مقطع کارشناسی می خونی.

بعد از تموم شدن کارشناسیتون برای رفتن به ارشد علمی کاربردی به فرض اون 3 سال سابقه کار رو ندارین.پس باید برای سراسری اقدام کنین.
دانشجوهای کارشناسی سراسری تازه توو ارشد گرایش برنامه نویسی وب رو انتخاب می کنن و میرن سره یه کلاسی میشینن که شما هم سره همون کلاسی.می خوام بدونم یعنی اونا همون درسایی رو می خونن که شما تحت عنوان A,B,C توو کارشناسی خوندی؟یعنی مطالب برای شما تکراری خواهد بود؟

اصلا توو ارشد سراسری گرایش برنامه نویسی وب هست؟