PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه بخوام از بانه LCD بیارم چی بیارم؟

hamsah
25-07-2009, 17:56
سوالو که متوجه شدید.راستی سلام.به چه نکاتی هم باید توجه کنم؟:10:

1000USD
02-08-2009, 08:43
سلام. آقا منم یه سوال در مورد بانه دارم.
اگه بخوام از بانه جنس بیارم.
مصلا رم و فلش و کول دیسک و ....
سی دی و دی وی دی و چند تا وسایل دیگه.
چجوری میتونم بیارم تا تهران ؟
شرایطش چیه ؟
پلیس راه گیر نمیده ؟
چجوری میشه آورد ؟
با اتوبوس بیارم یا با ماشین خودم ؟
لطفا راهنمایی کنید.

Ami R 940
02-08-2009, 09:35
یک ال سی دی یا یک کولر گازی گیری نداره بیش از یکی جلوت رو می گیرن و باید جنس رو برگردونی .اگر می خوای چند تا ال سی دی یا چند تا جنس بزرگ بیاری برای هر جنس باید 50 هزار تومان بدی ماشین هایی هستن تو بانه بیارن و از پاسگاه رد کنن و بهتون بدن .پاسگاه اول فقط گیر میده .

جنسای کوچیک گیری نداره هر چی میخوای بیار .

ارزشی نداره اختلاف جنسای کوچیک با تهران فرق آنچنانی نداره .

بیشترین اختلاف قیمت بین کولرگازی و ال سی دی هاس به خصوص از برند سونی و سامسونگ .

ال سی دی های بالای 2 میلیون تهران اختلافش با بانه حدود 700 800 هست. زیر 2 تومن هم حدود 300-400 .

مثال قیمت sony 46inch seri v تهران 2.5 و قیمت بانه 1.840 .

سامسونگ a750 46 inch قیمت بانه 2.150 . تهران فک کنم حدود 3 باشه .

کولر گازی سامسونگ 24 هزار تهران 800 بانه 470 .

قیمت ها مربوط به اردیبهشت ماه هست .واقعا بانه جای با صفایی هست و آدمای بسیار شریفی داره به خصوص جاده بسیار سیار زیبایی که آدم هیچ وقت خسته نمیشه از رانندگی و لذتش

تهران تا بانه 8 ساعت راه هست .

اصولا جنس آوردن از اونجا با باربند ماشین انجام میشه و با ماشین شخصی راحت تری با اتوبوس اذیت میشی و حدود 100 تومنم باید بدی برای کرایه جنست
حتما اگر می رید بانه نرسیده به بانه از دوغ های کنار جاده نوش جان کنین حرف نداره !

برای خرید تلویزیون حتما شماره سریال تلویزیون و کارتن رو چک کنید یکی باشه.(از شماره سریال کشور سازنده رو راحت میشه فهمید) .تلویزیون رو چک کنید قبل از خرید از سلامت مطمن بشید و بخرید .خودشون براتون باز می کنن و تست می کنن .

سونی==ساخت مالزی و ژاپن .
سامسونگ==ساخت کره و مالزی
پاناسونیک=ساخت ژاپن و سنگاپور
ال جی==کره و تایلند و مالزی

کمپانی های بالا به غیز از این کشورها جای دیگری تولید نمی کنن . جالب تر آنکه بعضی از تلویزیون های سونی مثل سری s و ال جی اسکارلت و سامسونگ بعضی مدل ها که در نمایندگی های رسمی به فروش می رسد ساخت ایران هست و مونتاژ میشه . برای اینکه فروش کم نشه به دلیل ساخت ایران و شبهه ای که ایجاد نشه پشت تلویزیون ها به ای نصورت می زنن made in lg و ساخت ایران رو نمی زنند .اینطوری دید بدونین ساخت ایران هست ولی در بانه چون مستقیم از خارج کشور وارد میشه ساخت ایران رو ندارن.

خلاصه خرید خوبی داشته باشید

1000USD
02-08-2009, 10:07
آقا امیر واقعا از شما متشکرم برای پاسخ کامل و راهنماییتان/
من تجارت میکنم.
از دبی وامارات به داخل ایران.
یک سری لوازم به من پیشنهاد شد که بین اقوام ما صحبت میکردیم پیشنهاد دادند که به بانه برم.
اما قبل از سفر . هم تجاری و هم تفریحی

میخواستم کمی اطلاعات بگیرم که همینجوری روی هوا نرم.:20: که شما لطف کردید و توضیح دادید.

اینجا من چند تا پخش عمده ی لوازم آرایش سفارش دارم - و همچنین رم مبایل و فلش و لوازم جانبی و کول دیسک و ام پی تری پلیر و...

اینها لوازمی است که من سفارش دارم .

راستش حالا نمیدونم چه لوازم دیگری هم میتونم پیدا کنم برای تجارت.
و نمیدونم می تونم در بازار کولر گازی و ال سی دی که گفتین کار کنم یا نه.
البته تمام هدف بنده تجارت و همچنین کسب درآمد نیست.

این اجناسی که ذکر کردم اگه بتونم بانه تهیه کنم و از همین اجناس تامین بشم.
دیگه وقت پیدا کردن بازار کولر و ال سی دی و .... رو فکر نمیکنم داشته باشم.

اگه ممکنه در مورد این حرفا هم راهنمایی کنید.

من از دبی کاغذ آپاهار - سی دی خام و دی وی دی خام - لباس مجلسی زنانه - عطر و ادکلن - ساعت های 1000 تومانی و... میارم.:31:

بازم تشکر از شما.:11:

Dr.Hate
02-08-2009, 11:26
یک ال سی دی یا یک کولر گازی گیری نداره بیش از یکی جلوت رو می گیرن و باید جنس رو برگردونی .اگر می خوای چند تا ال سی دی یا چند تا جنس بزرگ بیاری برای هر جنس باید 50 هزار تومان بدی ماشین هایی هستن تو بانه بیارن و از پاسگاه رد کنن و بهتون بدن .پاسگاه اول فقط گیر میده .

جنسای کوچیک گیری نداره هر چی میخوای بیار .

ارزشی نداره اختلاف جنسای کوچیک با تهران فرق آنچنانی نداره .

بیشترین اختلاف قیمت بین کولرگازی و ال سی دی هاس به خصوص از برند سونی و سامسونگ .

ال سی دی های بالای 2 میلیون تهران اختلافش با بانه حدود 700 800 هست. زیر 2 تومن هم حدود 300-400 .

مثال قیمت sony 46inch seri v تهران 2.5 و قیمت بانه 1.840 .

سامسونگ a750 46 inch قیمت بانه 2.150 . تهران فک کنم حدود 3 باشه .

کولر گازی سامسونگ 24 هزار تهران 800 بانه 470 .

قیمت ها مربوط به اردیبهشت ماه هست .واقعا بانه جای با صفایی هست و آدمای بسیار شریفی داره به خصوص جاده بسیار سیار زیبایی که آدم هیچ وقت خسته نمیشه از رانندگی و لذتش

تهران تا بانه 8 ساعت راه هست .

اصولا جنس آوردن از اونجا با باربند ماشین انجام میشه و با ماشین شخصی راحت تری با اتوبوس اذیت میشی و حدود 100 تومنم باید بدی برای کرایه جنست
حتما اگر می رید بانه نرسیده به بانه از دوغ های کنار جاده نوش جان کنین حرف نداره !

برای خرید تلویزیون حتما شماره سریال تلویزیون و کارتن رو چک کنید یکی باشه.(از شماره سریال کشور سازنده رو راحت میشه فهمید) .تلویزیون رو چک کنید قبل از خرید از سلامت مطمن بشید و بخرید .خودشون براتون باز می کنن و تست می کنن .

کمپانی های بالا به غیز از این کشورها جای دیگری تولید نمی کنن . جالب تر آنکه بعضی از تلویزیون های سونی مثل سری s و ال جی اسکارلت و سامسونگ بعضی مدل ها که در نمایندگی های رسمی به فروش می رسد ساخت ایران هست و مونتاژ میشه . برای اینکه فروش کم نشه به دلیل ساخت ایران و شبهه ای که ایجاد نشه پشت تلویزیون ها به ای نصورت می زنن made in lg و ساخت ایران رو نمی زنند .اینطوری دید بدونین ساخت ایران هست ولی در بانه چون مستقیم از خارج کشور وارد میشه ساخت ایران رو ندارن.

اینجوری که خیلی میشه استفاده کرد
روزی 700 -800 هزار تومن :31:

ata_webmaker
02-08-2009, 13:33
لوازم آرایش تو بانه 99 درصد تقلبیا ( مگر این که بخوای بکسی بندازی ) البته می بخشی

moj63
05-08-2009, 13:38
سلام
من خودم یه دو روز پیش از بانه آمدم یه lcd V530 sony با بخارشو کنوود با .... خریدم

اگه می خوای lcd بگیری مدل V550 sony بهترینه اما گیرم نیومد من یه 40 اینچ V530 گرفتم و با ماشین تا

خوزستان به راحتی آوردمش

قیمت 40 اینچ 530 : 1.370.000
قیمت 40 اینچ 550 : 1.395.000
قیمت 46 اینچ 550 : 1.800.000

که اختلافش با شهر خودمون 300 تا 400 هست.

mohsen284
30-08-2009, 13:00
از بانه چي بيارم
سونيw550 يا سامسونگb750

Ami R 940
30-08-2009, 14:59
از بانه چي بيارم
سونيw550 يا سامسونگb750

دوست عزیز اگر انتخاب خودتون رو معطوف این دو مدل کردید . b750 انتخاب مناسب تری هست به دلیل زمان پاسخ گویی 2 ms و 240 هرتز از بیشتر lcd های رقیب و مشابه در زمینه روانی تصویر و وضوح تصویر برتر هست. اگر تصمیم به خرید از برند سونی داری انتخاب خودت رو معطوف سری x کن خرید سری های w v پول دور ریختن هست هزینه ای که می دی نسبت امکانات به قیمت نیست در حالی که شما می توانی با همون هزینه مدلی از سامسونگ بخری با کیفیت و امکانات به مراتب بالاتر .

در ضمن تا اونجا که من اطلاع دارم سامسونگ چند وقتی هست خط تولید b750 رو به خاطر سری های led متوقف کرده . شایدم بانه گیر نیاد فعلا در تهران و بیشتر نمایندگی ها موجود نیست .

من جای شما بودم g10 از برند پاناسونیک انتخابم بود .:46: .

mohsen284
31-08-2009, 03:41
دوست عزیز اگر انتخاب خودتون رو معطوف این دو مدل کردید . b750 انتخاب مناسب تری هست به دلیل زمان پاسخ گویی 2 ms و 240 هرتز از بیشتر lcd های رقیب و مشابه در زمینه روانی تصویر و وضوح تصویر برتر هست. اگر تصمیم به خرید از برند سونی داری انتخاب خودت رو معطوف سری x کن خرید سری های w v پول دور ریختن هست هزینه ای که می دی نسبت امکانات به قیمت نیست در حالی که شما می توانی با همون هزینه مدلی از سامسونگ بخری با کیفیت و امکانات به مراتب بالاتر .

در ضمن تا اونجا که من اطلاع دارم سامسونگ چند وقتی هست خط تولید b750 رو به خاطر سری های led متوقف کرده . شایدم بانه گیر نیاد فعلا در تهران و بیشتر نمایندگی ها موجود نیست .

من جای شما بودم g10 از برند پاناسونیک انتخابم بود .:46: .

نه ،دارم دنبال يه مدل تو اين اين قيمت ميگردم( از بانه )
لطفا در موردg10 و امكاناتش راهنمايي كنين
البته در مورد تصويرش كه شك ندارم بهتره ولي بعضي ها تصوير براق lcd نظرشون رو جلب ميكنه مثل باباي ما؛ كه البته كاري هم نميشه كرد ايشون قراره پول بدن
در موردg10 اطلاعاتي به بنده بدين تا قانعشون كنم
- راستي امكانات جانبيش به پاي دو تاي بالايي ميرسه؟
- قيمتش چطوره؟
تشكر فراوان

راستي ابعاد اتاقمون رو هم بگم شايد برا انتخاب lcd يا پلاسما مهم باشه
با توجه به نحوه قرار گرفتن مبلمان بين فاصله ي 1.5 تا 4 متر از tv قرار ميگيريم
- ضمنا 40" ميخوام؛ g10 چهل اينچ داره ؟

Ami R 940
31-08-2009, 09:20
البته در مورد تصويرش كه شك ندارم بهتره ولي بعضي ها تصوير براق lcd نظرشون رو جلب ميكنه مثل باباي ما؛ كه البته كاري هم نميشه كرد ايشون قراره پول بدن
- قيمتش چطوره؟
تشكر فراوان

این تاپیک رو دنبال کن از صفحه 2 به بعد در مورد g زیاد بحث شده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

42 اینچ هست یا دقیق تر بگم 41.6 .

خیالت راحت باشه براقیت تصویرش از بیشتر led lcd های بازار بیشتره.

قیمت 1.770 تهران با گارانتی .

مطمن باش این تلویزیون با قیمت 1.770 تصویر بسیار با کیفیت تری نسبت به x450 سونی 4 میلیون خورده ای و led های 3 تومنی داره .

موفق باشی .

fouad-pes
31-08-2009, 20:30
ال سی دی 46 سونی تا سقف 2 میلیون ، توی بانه چی هست؟ امکاناتش هم در حد بالایی باشه و کیفیت تصویرش هم بالا باشه

omid1351
20-01-2010, 18:59
سلام
با توجه به اینکه مدلهای موجود در بانه ورژن اروپایی و امکانات بیشتر هستند راستش من خیلی دلواپس گارانتی هستم البته نه از این لحاظ که گارانتی آش دهن سوزیه بلکه من اینجا(تبریز) پرسیدم نمایندگیها میگن اصلا اجازه نداریم این تلویزیونهای بدون گارانتی رو تعمیر کنیم.شما که از بانه خرید میکنیدبرای این مشکل احتمالی چه فکری کردین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کامی1362
15-02-2010, 19:22
من یک lcd می خوام بخرم البته بانه با حداقل قیمت و کارایی معمولی تا حد قابل قبول چون فعلا امکان مالی زیادی ندارم چیزی گیرم میاد و چی ؟ قیمت 500 یا 600 تا 700 مورد نظرمه

Venus
03-06-2011, 13:26
.................
..................

ممنون از اطلاعات خوبتون

حالا اگه بخوايم كولر گازي يا ال سي دي بياريم برا شهراي ديگه چطور؟ كسايي هستن كه از همونجا بار بزنن و تو شهر خودت تحويل بدن ؟ميصرفه؟ هزينه چن هس ؟ شيراز و در نظر بگير مثلا....
راه هاي مقرون به صرفه چي هس؟

با سپاس

afshin-434
04-06-2011, 22:40
دوست گرامی
من خودم کرمانشاه هستم و تا حالا ده عدد ال سی دی برای خودم و دوستان خرید کردم . در کل باید ریسک خرید رو قبول کنی
همین سه روز پیش یک سامسونگ 8000 گرفتم جمعا چهار ساعت روشن نبود تصویر رفت و الان مونده رو دستم . تعمیرگاه بردم هنوز مشکل حل نشده
میدونی دو میلیون چهارصد پول دادم
موفق باشی

mehrdad8086
06-06-2011, 12:29
من تو این تعطیلات اونجا بودم.خیلی شلوغ بود.

جالب بود با اینکه گفتن می خواهند سروسامانی به اونجا بدن(جلو قاچاق رو بگیرن)ملت TV بود که میاوردن.

ضمنا کاری هم نداشتن 2 تا داری 3 تا داری....

من 2 تا آوردم به همراه خرط و پرط دیگه:5:

sherman2000
15-10-2011, 16:10
من می خوام یه تی وی 40 و یه ----- بیارم، با اتوبوس هم می خوام برم و بیام...
شنیدم ----- می گیرن... کیف شخصی تو اتوبوس هم می گردن؟
تی وی به نظرتون ارزش داره با اتوبوس بیارم، از لحاظ سالم بودن و خراب نشدن تو اتوبوس و ....

hitch
15-10-2011, 20:19
- قيمتش چطوره؟
تشكر فراوان

سلام
فقط برند سامسونگ و ال جی و بیخیال شو

tap10
19-10-2011, 18:40
ال سی دی 46 سونی تا سقف 2 میلیون ، توی بانه چی هست؟ امکاناتش هم در حد بالایی باشه و کیفیت تصویرش هم بالا باشه
شما با این مبلغ خیلی مدلهای با کیفیتی مثل سری nx سونی ضمنا شما که ظاهرا خوزستان هستی نیازی به بانه رفتن نداری. چون تمام مدلها در گناوه هستن. وقیمتها دقیقا با اونجا یکی هست.

سیوان علائی
07-06-2012, 10:23
برای دیدن قیمت کولر گازی و ال سی دی و ال ای دی بانه میتونی به این وبلاگ سر بزنی
شماره هم گزاشتم برای اطلاعات دقیق می تونی زنگ بزنی در خدمتت هستم

BEHZAD2007
07-06-2012, 11:14
دوستان بانه لپتاپ هم هست ایا میشه اطمینان کرد و ایا ریفرش نیست
با تشکر

ali 813
05-08-2012, 11:22
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام از بانه یه LED سفارش بدم . میشه در مورد مدلهای زیر راهنمائی کنید که اصلا نسبت به تهران ( از لحاظ اختلاف قیمت ) ارزش داره یا نه و همچنین لوازم جانبی رو مثل کنترل جادوئی و عینک رو هم باهاش داره یا باید از همین تهران بعدا تهیه کنم ؟
1 - LED 42" LG LM 67100
2- LED 40" Samsung ES 6960 یا 6980

arash51
06-08-2012, 09:46
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام از بانه یه LED سفارش بدم . میشه در مورد مدلهای زیر راهنمائی کنید که اصلا نسبت به تهران ( از لحاظ اختلاف قیمت ) ارزش داره یا نه و همچنین لوازم جانبی رو مثل کنترل جادوئی و عینک رو هم باهاش داره یا باید از همین تهران بعدا تهیه کنم ؟
1 - LED 42" LG LM 67100
دوست عزیز
به این ساینهای بانه برو وخودت بر رسی کن.
البته خدایی من هم دو ماه توی فکررفتن به بانه بودم.
ولی آخرش دیروز
الجي 66100 -42= بدون پلير 2100 خریدیم.
البته دیگه اختلاف قیمت خیلی کمه وبه ریسکش و زحمتش نمی ارزه.
اینم یه دلیل.
اینم سایتهای بانه

باآرزوی فبولی عبادات همه دوستان.

arash51
06-08-2012, 09:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
1 - LED 42" LG LM 67100
دوست عزیز
به این ساینهای بانه برو وخودت بر رسی کن.
البته خدایی من هم دو ماه توی فکررفتن به بانه بودم.
ولی آخرش دیروز
الجي 66100 -42= بدون پلير 2100 خریدیم.
البته دیگه اختلاف قیمت خیلی کمه وبه ریسکش و زحمتش نمی ارزه.
اینم یه دلیل.
اینم سایتهای بانه

باآرزوی فبولی عبادات همه دوستان.

ali 813
06-08-2012, 11:10
دوست عزیز Arash 51
خیلی از راهنمائیت ممنونم. موفق باشی.

b-m-tv
27-11-2012, 22:17
با سلام خدمت دوستان عزیز
1 - LED 42" LG LM 67100

سلام
دوست عزیز این مدل ها را در بانه نمی توانی گیر بیاری چون ساخت ایران هستند باید معادل این مدل ها را پیدا کنید.
mesal:
42lm66100=iran=42lm6610 model jahani dar baneh
بقیه مدل ها هم به همین صورت معادل دارند که باید پیداش کنی.:31: