PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکارچی انسان

HOMAYOON.F
25-07-2009, 13:44
سلام به همه.
بعد از مدتها اومدم شروع به ساخت یه کاراکتر کنم، گفتم مراحل کار رو اینجا هم بذارم تا دوستان عزیز در ساخت هرچه بهترش کمک کنن و مشکلات کار رو هم بگن.
این کاراکتر که اسمش رو شکارچی انسان گذاشتم پایین تنش دایناسور و بالاتنه هم انسانه. که البته سر و صورتش به این شکل نمیمونه و به صورت یه موجود خونخوار و وحشتناک تغییرش میدم!
منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و ... شما هستم. اگه هر گونه ایده، تصویر، یا نمیدونم یه شکلی که به این کار و موضوع میخوره سراغ دارید ممنون میشم همینجا واسم بذارید.
اینم بگم که این طرح رو از رو هیچ چیز خاصی نمیزنم و کاملا ذهنیه!!

نرم افزار مورد استفاده در این کار: تری دی مکس 2009.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم وایر واسه توپولوژی:

SSS_HHH_OOO
25-07-2009, 15:14
چه باحال شده
فقط من یه حس کمر درد بدی بهم دست میده اینو مبینم
انگاری بیش از حد کمرشو تا کرده
صورتش جالب شده

N O V A L I S
25-07-2009, 16:23
بابا Tag! بابا دایی ناصر! بابا زبل خان! :46:
فکر می کنم اگر راستای کمرش با راستای پاهاش یک بشه بهتر شه..
و فاصله ی پاهاش هم کمتر بشه تا اون دم و شکم و دمبه و بند و بساط اون جور آویزون دیده نشن...
صورتش ولی خیلی خوب شده..
این چند تا آدم بخوره آدم میشه؟؟

:11:

HOMAYOON.F
25-07-2009, 16:31
به به به داداش شهاب خیلی لطف کردی تشریف آوردی و نظر دادی...
آره، در مورد کمرش باهات موافقم، آخه بالا تنه و پایین تنه رو جدا ساختم و بعدش به هم وصل کردم. الان اونجاشو بهتر کردم به اضافه ی شکمش و بین پاهاش.
مرسی از نظرت. بازم بیای ها.

HOMAYOON.F
25-07-2009, 16:39
اِ محسن جان شما هم اومدی. آره همونجور که تو پست بالا گفتم اون قسمتها رو دارم بهتر میکنم.
وقتی داشتم میساختمش زیادی وول میخورد منم کمرشو اونجور کردم که دیگه تکون نخوره فعلا.
راستی تا من اومدم اون پست بالایی رو زدم تو هم پستتو سریع زدی و من ندیدم.
ممنونم که نظر دادی.

/.,mnb
25-07-2009, 17:45
سلام همایون جان.
خیلی عالی شده.
فقط همونطور که دوستان فرمودند برای کمرش و اینکه یه کمی این عضلات گردن می تونه بهتر باشه.

منتظر ادامشم.

HOMAYOON.F
25-07-2009, 18:11
بَه، کوروش عزیز...
آره کمرشو درست میکنم. اون گردنش رو هم همینطور. شکل کلی طرح رو دارم میسازم.
واسه عکسی که گذاشتی هم ممنون، خیلی به کارم میاد.
مرسی.

hadi665
25-07-2009, 23:16
آفرین پسر
خیلی خوب شده
فقط یکمی توپول به نظر میاد
اما اگه توی زیبراش هم روش کار کنی بعدا عالی میشه

ادامه بده

HOMAYOON.F
25-07-2009, 23:45
ایییییییییییییییییییییییی ول، بالاخره هادی جان تو هم اومدی...
اون تپلیشو الان حل کردم، حتما یه عکس ازش میذارم.
والله زیبراش هم واسه ما تازه کارا خیلیه، ولی اگه نیاز شد تو زیبراش هم یه دستی بهش میکشیم.
درباره ی نوع شخصیتش چی؟ همون خونخوار و وحشتناک خوبه یا مهربونو دوست داشتنی باشه؟ میتونه نیرومند و با اراده هم باشه.
راستشو بخوای اول خواستم شخصیت قدرتمند و مردم دوستی باشه، که به همون خاطر شکل پایین تنشو اونجوری زدم، آخه یه نوع دایناسور علفخوار هست که اونجوریه و تقریبا آرومه. ولی بعد گفتم حالا که یه دایناسور دوپاست و همه این نوع رو، گوشتخوار و درنده میدوننن، منم ترسناک بسازمش و یه تغییراتی بهش بدم. الانم شکل کلیشو دارم تموم میکنم که بعد بفرستمش باشگاه پرورش اندام یه خورده عضله بگیره. اما زیاد هم ماهیچه هاشو خطی نمیکنم.
..
خب یه بار دیگه تشکر میکنم که اومدی و نظر دادی بازم به ما سر بزن خوشحالمون میکنی.
مرسی.

hadi665
26-07-2009, 01:38
خواهش میکنم عزیزم
اما فکر میکنم خونخواری جالب تر باشه

یه غول خوب ؟
شاید بخاطره خشونت منه : دی

Warden
26-07-2009, 08:49
خیلی خوبه یه کم تناسبو رعایت کنی خوب میشه یه کم هم در مورد اناتومی تحقیق کن ....................
جای ماهیجه ها و استخون ها رو بدونی خیلی بهتر میسازی
برای صورت هم اگه یه جمجه رو مورد برسی قرار بدی خیلی عالیه ......................
ادامه بده

HOMAYOON.F
26-07-2009, 09:52
خواهش میکنم عزیزم
اما فکر میکنم خونخواری جالب تر باشه

یه غول خوب ؟
شاید بخاطره خشونت منه : دی
باشه هادی، خونخوارش میکنم، دفعه ی بعد اومدی حواست باشه، نظر دادی سریع در رو که خیلی خطرناکه.:27:
مرسی.

خیلی خوبه یه کم تناسبو رعایت کنی خوب میشه یه کم هم در مورد اناتومی تحقیق کن ....................
جای ماهیجه ها و استخون ها رو بدونی خیلی بهتر میسازی
برای صورت هم اگه یه جمجه رو مورد برسی قرار بدی خیلی عالیه ......................
ادامه بده
تنکس فرهاد جون، حتما، اینم که هنوز بهش شکل ندادم، درست میشه. ممنونم از نظر مفیدت.:10:

Sorosh MAX
26-07-2009, 15:22
آفرین همایون جان ، خیلی عالیه ، خوشم اومد ، ایدتم جالبه ...

برای خوفناک شدن ، روی ماهیچه هاش کار کن ...

HOMAYOON.F
26-07-2009, 15:33
مرسی سروش عزیز، لطف داری.
حتما ماهیچه هاشم درست میکنم.
میگم یه خورده تخیلیش نکنم؟ هرچند همینشم آخر تخیلیه، ولی منظورم از این اندامهای اضافیه که واسه این موجودات عجیب غریب میسازن!
البته فکر میکنم اینو همینجوری ساده بزنم با جزئیات کم، بعدا یه کاراکتر دیگه رو اونجوری بسازم، چطوره؟

Sorosh MAX
26-07-2009, 15:42
آره اون هم خوبه ، میتونی اون دمشو ، یه چیزی مثل نیش عقرب درست کنی ، یا اینکه روی سرش یه شاخ عجیب و غریب بذاری ...

unicef
26-07-2009, 16:27
سلام همایون جان

کار جالبی شده

خب اندام بزرگه اگه سر لاغر باشه فکر میکنی تو چشم میاد ....؟ خب من فکر کنم اگه سرم بزرگ بسازی ولی صورت از قسمت لپ تو رفتگی داشته باشه جالبتر میشه

موفق باشی دوست عزیز:11:

HOMAYOON.F
26-07-2009, 17:06
ممنونم دوست خوبم.
واسه سر که کلا میخوام شبیه آدم نباشه و ترسناک و قوی نشون بده.
واسه عکسها هم تشکر میکنم، یه چیزایی که مد نظرم بود تو عکسایی که گذاشتی میبینم. دستت درد نکنه.
راستی ببخشید که اسمتونو نمیدونم...

HOMAYOON.F
27-07-2009, 00:28
خب دوستان یه خورده روش کار کردم و تقریبا شکل کلیشو درآوردم، البته شکمش هنوز جای کار داره. پاهاشم یه مدل زدم خوشم نیومد حذف کردم که دوباره بزنم.
اینم تا اینجای کار:

صورتشو هنوز دست نزدم، اما این تصویر پایین رو کشیدم و میخوام مث همین بسازمش، چطوره؟
ولی مو و خز نمیزنم، یه حالت پوست خشنی میخوام داشته باشه.
اینم تصویر:

راستی شاخ واسش بزنم یا نه؟ یه مدل موی دم اسبی هم واسش تست زدم که دیدم سوسول میشه حذفش کردم.
کلا مث اینکه هر چی ایده وجود داره میخوام رو این پیاده کنم. خب نه دیگه همینا کافیه.
اگه عکسی از زاویه ی خاصی هم میخواید بگید تا بذارم.
هر نظر و پیشنهادی که دارید دریغ نکنید.
مرسی از همه.

Warden
27-07-2009, 08:23
خیلی عالیه معلوم میشه قدرت دستت هم بالای خوب اگه بتونی تمامی منحنی هایی که به این خوبی رو کاغذ بکشی ...............
رو روی فضای سه بعدی در بیاری عالی میشه
من هم همین کارو میکنم ................. یعنی مدلمو طوری فرض میکنم که انگاری دو بعدیه و به راحتی منحنیا رو رسم میکنم
منظور از منحنی ها هم همین قوصایی است که تو طرحت دیده میشه مث رو پیشونی و ...

HOMAYOON.F
27-07-2009, 11:11
مرسی فرهاد جان.
به نظر من طراحی رو کاغذ و درک ابعاد و زوایای سه بعدی روی صفحه ی دو بعدی پیش نیاز کار سه بعدیه.
کسی که بخواد مدلسازی سه بعدیش خوب باشه اگه قبلش طراحی دو بعدی کار کرده باشه و به نتیجه رسیده باشه خیلی موفق تر و راحتره تو کارش. البته من کجا و طراحی دو بعدی کجا، چهارتا خط کشیدم میگم طراحی!
اون گوشی هم که طرح زدم تو مدل سه بعدی نمیزنم، اصلا نمیدونم چطور حواسم بهش نبود درستش کنم، خوب نکشیدمش و جاشم رو سر درست نیست. ولی تو مدل نمیخوام گوش بزرگی بزنم. تو مایه های همون گوش دایناسور، یه سوراخ کوچیک کافیه.
نظرتون چیه در این مورد؟
راستی ایرادای مدل سه بعدی رو هم بگی ها.
در آخر هم بگم این مدل تو مکس درست میشه و اثری از زیبراش نخواهد بود، میخوام کارمو با مکس نشون بدم. زیبراش که همش میشه نقاشی. این کار واسه تست خودمه!
تنها چیزی هم که وقتمو میگیره اینه که مرجعی از این مدل ندارم و ذهنی میرم جلو. واسه همین هی میسازم، به دلم نبود پاک میکنم دوباره از اول میزنم. میدونم که روش درستی نیست ولی گفتم واسه تست خودمه.
ممنونم از توجهتون...

HOMAYOON.F
02-08-2009, 01:35
سلام به دوستان عزیز.
چند روزی اینترنتم قطع شده بود نتونستم بیام. همینطور فرصت نشد که رو مدل کار کنم. به جاش داشتم رو یه طرح دیگه که به ذهنم اومده بود کار میکرد تا یه وخت نپره از دستمون بره!(اونم میذارم)
خب امروز یه، یه ساعتی رو صورت این کاراکتر کار کردم و شد این:

تا فردا سعی میکنم یه کم بهترش کنم و دوباره بذارم اینجا.
حالا شما نظر بدید ببینم چه طور میشه. راستی میدونید که داشتن دندونهای نسبتا بزرگ و تیز از ویژگیهای خونخواریه، پس اگه فکر میکنید این طرف هنوز خونخوار نشده مهمترین دلیلش همینه. به اضافه ی اینکه هنوز کار داره.
در ضمن هرگونه پیشنهاد یا نظر در مورد تغییر هر جایی از اندام این هیولا رو با کمال میل از عزیزان میپذیرم.
اگه تغییر، یا اغراق در قسمتی از کار به نظرتون بهتر میاد حتما بگید.
خیلی تنکس...

tatuy
03-08-2009, 22:38
سلام همایون جون میبینم که همینجور داری جلو میریو به پاینا نگاه نمیکنی.
پسر خیلی باحال داری کارمیکنی.
من یه بار نظر دادم ولی مثل اینکه ثبت نشده.
خب الان تلافی میکنم.
تا آخرش

Warden
04-08-2009, 09:46
عالیه ............... در مورد طراحی حرفت درسته ولی اینکه میگی میخوای تو مکس در بیاری یه کوچولو فرق میکنه باید یکم درک حجمیتو ببری بالا .................. اگه یکم هم مجسمه سازی کنی که عالیه
در مورد طراحیتم باید بگم اصلا طراحی یعنی همین که تو کار کردی ............. ایولا
مدل سه بعدیتم عالیه الان نمتونم چیزی بگم ادامه بده ........... همون طور که تو طراحی سرعت مهمه تو اینکارا هم خیلی مهمه
سرعتتو بیشتر کن

HOMAYOON.F
04-08-2009, 17:07
محمد جان مرسی از نظرت.
آره دیگه من پایینو نگاه نمیکنم. اصلا واسه چی باید به پایین نگاه کنم. اونجا که خبری نیست. اصل موضوع بالاست. جایی که تو و بقیه ی بچه ها هستید. تو هر وقت تونستی یه نگاه به ما کن، این پایین...:10:

فرهاد جان، ممنونم از توضیحات مفیدت.:11:
راستیتش واسه سرعت، خودمم میخواستم خیلی سریع برم جلو که یه کارایی پیش میاد و نمیشه. الانم چند روزیه دارم رو چیزایی دیگه کار میکنم و به اطلاعاتم اضافه میکنم. ولی حتما اینم تکمیل میکنم. شما هم سریعتر بیا یه چیزی بگو که من روحیه و انگیزه واسه کار داشته باشم. یه جوری نشه فکر کنم کسی توجهی به کار من نداره.:27:
با تشکر از همه ی عزیزانی که اومدنو نظرات مفید و مهمشون رو گفتن.
مرسی از همه...:40:

N O V A L I S
04-08-2009, 23:11
خسته نباشی همایون!
من دور مدلت رو تو نمای راست تو یه قسمت هائی پاک کردم (تصوبر وسطی).. به نظرم این تناسبات بیشتر برازنده ی این جونور وحشی بی وجدانه!
به نظرم یکی از مشکلات طرح این قسمتیه که دورش خط کشیدم..
فکر می کنم قسمت پائینی دم (زیر سر دم، یعنی جائی که دم شروع میشه) مثلا باید از یه جائی مثل نوک این پیکان صورتی شروع بشه.. یه چیزی مثل این اسکیس پائین.. طوری که وقتی از روبرو نگاش می کنی اون خورجین آویزون! اون زیر دیده نشه... یعنی 2 تا خط پائین شکم با انحنای نرمی به هم برسن و در نتیجه با از بین رفتن اون توده که تبدیل به دم شده پاهاش به هم نزدیک تر شن.. و بعد دم از جائی که گفتم شروع شه.. البته می تونی دم رو کلفت تر از دم این اسکیس بسازی.. و یا اگر می خوای اندام این جونور همون جور یوقور بمونه یه فکری برای اون قسمتی که گفتم بکنی...
و بازم البته اینها فقط نظر من بود...

tatuy
06-08-2009, 01:31
خوبی؟خوشی؟
پس کو آپ منم مه هی میام چیزی نمیبینم که.
بعد میگی بیا روحیه بده.
تا میام اینجا روحیه میره زیر منفی تا وفات نکردیم آپ کن.
دفعه بعد که میام ببینم چیزی نیست مردمااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا.

Warden
06-08-2009, 08:24
ادامه بده زود زود................

b3dnet
06-08-2009, 10:33
آفرین
صورتشو تغییر دادی بهتر شده
اینطوری بیشتر شبیه آدم خورا هستش
روش کار کن کاره توپی میشه..
موفق باشی

p30room
15-08-2009, 16:07
خیلی قشنگ شده :20:

hrgh2
16-08-2009, 09:41
آفرین رفیق تا اینجاش رو که خوب در آوردی
سعی کن هنوز همینجا یکم دیتیل کارت رو بالاتر ببری و بعد با زیبراش .........

tatuy
16-08-2009, 11:25
سلام همایون چرا اینقدر پایین سرعتت بابا خیلی وقت آپ نکردی کارتو
یکم تکونی بده به خودت

HOMAYOON.F
19-08-2009, 19:04
خب دوستان با عرض شرمندگی از اینکه خیلی دیر آپ کردم، آخه یه سری مسائل پیش اومد که نتونستم و این اواخر هم مشغول یه سری موارد دیگه بودم و هستم ولی از حالا به بعد سعی میکنم زود به زود بیام.:40::10::11:
از همه ی عزیزانی که اومدنو نظر دادن خیلی خیلی خیلی ممنون و سپاسگذارم.:40::40: ببخشید که جواب تک تک دوستان رو نمیدم...:10::27:
خب امروز یه خورده روش کار کردم و شد این:

اینم هست:

راستی همونطور که میبینید سر و صورتش رو دوباره تغییر دادم، آخه اونجوری نیاز داشت که مو و پشم داشته باشه و بدون مو یه جوری میشد واسه همین رفتم تو این نخ، حالا چطوره؟:21:
در ضمن یه بسته دندون تیز و بلند سفارش دادم که واسش بیارن، بیچاره دندوناش ریخته!:31:
ناگفته نماند که یه کوچولو تو زیبراش دستی بهش کشیدم.(فقط یه خورده. واسه این گفتم چون قبلا گفته بودم میخوام فقط با مکس بسازمش اما چون طول کشید و نمیخوام بیشتر از این طول بکشه بردمش زیبراش حالی عوض کنه!:27:)
خب هنوز خیلی کار داره:27:، ولی حتما نظر بدید.
مرسی از همه...:10::10::11::11:

Borhan72
19-08-2009, 19:23
همايون فقط دستاش كوتاهه و گردن نداره...

HOMAYOON.F
19-08-2009, 19:34
برهان جان، گردنشو خودم میخوام اینجور باشه، تازه قبلش که میخواستم از اینم نافرم تر باشه که دیگه گفتم اینجوری بهتره. :دی
دستاشم چون عضلاتش رو زیادی کشیدم و حجم دادم کوتاه به نظر میرسه، و چون تو مکس بود دست نزدم، تو zb درستش میکنم.
مرسی از نظرت.
.............................
دوستان درباره ی فرم بدن واحیانا اگه تغییری نیاز داره لطف کنن بگن. زیاد نمیخواد به مبحث آناتومی بپردازیم، چون نمیخوام واقعی به نظر بیاد. مثلا ممکنه یکی به فرم عضلات زیر سینه و شکم گیر بده یا به عضلات پشت و کمر. بیشتر بگید که مثلا حالت دستا و شکل و حجم عظلات چطوری باشه یا اینکه تو کمرش یه حالت ناخن یا شاخهای کوتاه بزنم یا نه یا واسه سرش شاخ بزنم و دمش تیغ داشته باشه یا زیر شکم و دمش یه پوست افتاده باشه یا نه و تو این مایه ها...
با تشکر...

N O V A L I S
19-08-2009, 20:26
به نظرم خیلی بهتر شد.. حالا بیشتر شبیه حیوون شد! فقط..
قیافه اش یه کم وحشت زده می زنه! :18: انگار خودش مثل سگ ترسیده بعد می خواد ما رو بترسونه! ولی زهی خیال باطل! حالا نمی دونم شاید دندونای سفارشی رو آوردن درست شد..
فکر می کنم باسنش یه کم بزرگ به نظر میاد که شاید اگه با طول و ضخامت و تناسبات پاش بازی کنی یا با خود همون باسن ور بری درست بشه.. (مثل جنیفر لوپز!!)
اون انگشت آخر (یا اول؟) پاش رو هم یه کم بهش بها بدی بهتر میشه.. یا کلا حذفش کنی یا ردیف ترش کنی... الان شبیه به انگشت پای خروس شده..
کلا جزئیاتش رو در بیاری خیلی بهتر میشه..

خسته نباشی... :11:

saaaraaa
19-08-2009, 20:39
آفرین همایون جان...خیلی خوب شده:11:

میدونی هرچی بیشتر با طرح سروکله بزنی...چیز بهتری ازش بوجود میاد و کم نقص تر...الان به نسبت اول خیلی بهتر شده...مطمئنن بهتر از اینم میشه.

منم کلی از این طرح مرحا تو ذهنمه...ولی کو اجرا؟ :13:

ادامه بده ببینیم چه میکنی...

دندونای نیشش رو بلند تر از بقیه دندوناش بذار...البته کمی بلند تر...آدم خور تر میشه :دی

اینو دیدم یاد وولدومورت (اگه اسمش رو اشتباه نگم) تو فیلم هری پاتر افتادم :)

hrgh2
20-08-2009, 13:07
آفرین همایون جان
خیلی باحال داره میشه رفیق
فقط دستش مشکل داره
ضمنا قسمت باسن و دمش هم خیلی سادست
موفق باشی رفیق

*Necromancer
20-08-2009, 13:35
تنه اش از عضلات دستش خیلی گنده تره! یکم شبی گلابی شده باید کمرشو باریک کنی! ور دار دو طرف فک اش چند تا تیغ کوچیک بذار! من بودم 4 تا می ذاشتم! می تونی هم براش دو تا دم بذاری که ته دم هاش یه چیز کرز مانند داشته باشه! انگشتاشم یکم دراز ترو بزرگ تر کن با ناخنایی مثل ناخنای پاش! کلا من جای تو بودم برای انگشتای دستش یه جور حالت چنگ زدن بوجود می آوردم یعنی انگشتاشو در حالت طبیعی خمیده در نظر می گرفتم! یه کار دیگه هم که می تونی بکنی اینه که رو به روی کف دستش یه دست دیگه بذاری! یعنی دو تا کف دست رو به روی هم که با یه دستش بتونه یه آدمو سفت بچسبه! واسه سرش شاخ نذار به نظر من! عضلات شکمش رو هم کلا صاف کن! بیشتر یه حالت خپل داشته باشه بهتره! کلا بازی SPORE رو بخر که خلاقیت ات تقویت شه!

HOMAYOON.F
12-09-2009, 00:41
به نظرم خیلی بهتر شد.. حالا بیشتر شبیه حیوون شد! فقط..
قیافه اش یه کم وحشت زده می زنه! :18: انگار خودش مثل سگ ترسیده بعد می خواد ما رو بترسونه! ولی زهی خیال باطل! حالا نمی دونم شاید دندونای سفارشی رو آوردن درست شد..
فکر می کنم باسنش یه کم بزرگ به نظر میاد که شاید اگه با طول و ضخامت و تناسبات پاش بازی کنی یا با خود همون باسن ور بری درست بشه.. (مثل جنیفر لوپز!!)
اون انگشت آخر (یا اول؟) پاش رو هم یه کم بهش بها بدی بهتر میشه.. یا کلا حذفش کنی یا ردیف ترش کنی... الان شبیه به انگشت پای خروس شده..
کلا جزئیاتش رو در بیاری خیلی بهتر میشه..

خسته نباشی... :11:

محسن جان ممنونم از نظر مفیدت، چیزایی که گفتی رو تو پست بعدیم چک کن ببین چطوره؟...

آفرین همایون جان...خیلی خوب شده:11:

میدونی هرچی بیشتر با طرح سروکله بزنی...چیز بهتری ازش بوجود میاد و کم نقص تر...الان به نسبت اول خیلی بهتر شده...مطمئنن بهتر از اینم میشه.

منم کلی از این طرح مرحا تو ذهنمه...ولی کو اجرا؟ :13:

ادامه بده ببینیم چه میکنی...

دندونای نیشش رو بلند تر از بقیه دندوناش بذار...البته کمی بلند تر...آدم خور تر میشه :دی

اینو دیدم یاد وولدومورت (اگه اسمش رو اشتباه نگم) تو فیلم هری پاتر افتادم :)

مرسی سارا خانم... یه خورده جلو رفتم، چطور شده؟

آفرین همایون جان
خیلی باحال داره میشه رفیق
فقط دستش مشکل داره
ضمنا قسمت باسن و دمش هم خیلی سادست
موفق باشی رفیق

حمیدرضا جان ممنونم، تغییرات چطور شده، کم و کسریشو بهم بگو... مرسی...

تنه اش از عضلات دستش خیلی گنده تره! یکم شبی گلابی شده باید کمرشو باریک کنی! ور دار دو طرف فک اش چند تا تیغ کوچیک بذار! من بودم 4 تا می ذاشتم! می تونی هم براش دو تا دم بذاری که ته دم هاش یه چیز کرز مانند داشته باشه! انگشتاشم یکم دراز ترو بزرگ تر کن با ناخنایی مثل ناخنای پاش! کلا من جای تو بودم برای انگشتای دستش یه جور حالت چنگ زدن بوجود می آوردم یعنی انگشتاشو در حالت طبیعی خمیده در نظر می گرفتم! یه کار دیگه هم که می تونی بکنی اینه که رو به روی کف دستش یه دست دیگه بذاری! یعنی دو تا کف دست رو به روی هم که با یه دستش بتونه یه آدمو سفت بچسبه! واسه سرش شاخ نذار به نظر من! عضلات شکمش رو هم کلا صاف کن! بیشتر یه حالت خپل داشته باشه بهتره! کلا بازی SPORE رو بخر که خلاقیت ات تقویت شه!

خیلی ازت ممنونم دوست من، ایده های خیلی مفیدی دادی. عکسشو تو پست بعدی ببین و نظرتو بگو...
بازم تشکر میکنم.

HOMAYOON.F
12-09-2009, 00:58
با سلام به همه ی عزیزان بعد از پنج قرن!! من دوباره اومدم. چی بگم آخه تو این مدت نتونستم بیام اینجا. حالا که اومدم یه تغییرات کوچیکی هم به این مدل که هنوز به دنیا نیومده پیر شده و داره میمیره دادم. :دی
لطف کنید و نظر بدید...
با تشکر...

hrgh2
13-09-2009, 12:12
آفرین رفیق خوبه
به نظر من بهتره باسنش رو عقبتر ببری و دوتا پای دیگه بهش اضاف کنی تا یه چیزی تو مایع های عقرب بشه پشتش فکر میکنم جالبتر شه آخه الان بدنش فانتزی شده و تناسب نداره

Warden
13-09-2009, 13:18
کجایی کم پیدایی یا بهتر بگم نیستی
این کارتو ادامه بده ............
عالی شده ..........
مشکلا رو هم بچه ها گفتن .........
منتظریم ......

N O V A L I S
13-09-2009, 14:01
خیلی عوض شد (بهتر شد) همایون!
فقط رو مچ دستش به پائین (کف دستش و روی دستش) بیشتر کار کنی بهتر و طبیعی تر میشه.. الان یه کم مصنوعی به نظر میاد و فکر می کنم با جزئیات بیشتر بهتر میشه.. اون انگشت کوچیکه ی پاش رو بازم می گم روش کار کنی بهتر میشه...

خسته نباشی مرد...

maxya
13-09-2009, 16:43
آفرین ...کار جالبی هست
نمی دونم دیتیل کار رو زدی یا نه خیلی خوب شده ولی یه مقدار جای کار داره...
منتظر ادامشم...

mr_max
13-09-2009, 22:52
ایول همایون جان
خیلی خوب شده
ولی هنوز دیتیل زیادتری میخواد
پاهاش خیلی خوب شده ، مثل پای مرغ شده :دی
ادامه بده که منتظریم

samadsam
13-09-2009, 22:59
خیلی زیبا شده فقط شکم رو بده تو .
اگه دقت کنی شکمش جلوی پاهاش هست و تعادل نداره و باور برای مخاطب مشکل هست
با تشکر .

ershad2
25-09-2009, 02:53
رفیق خسته نباشی
کارت داره قشنگ میشه فقط دمش به نظر من یه کمی درازه و انگار فقط یه چیزیه که برای حفظ تعادل گذاشته شده و فاقد کاراییه اگه میتونی یه کم بهش زائده بده تا از این یه نواختی در بیاد و بشه براش کارایی تصور کرد مثلا بتونه با دمش ضربه بزنه و بجنگه و خلاصه انعطاف پذیری رو بشه درش حس کرد