PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپک ویژه ی سریال پسران برتر از گل -( F4 )

CATALONIA
25-07-2009, 09:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال پسران برتر از گل بهترین و قشنگ ترین فیلمی بوده که من توی سریال های کره ای دیدم واقعا قشنگه
هر کی دیده تایید می کنه

داستان از این قراره که ...

CATALONIA
25-07-2009, 14:44
داستان از این قراره که گروه شینهوا بزرگترین گروه تجاری در کره است
این گروه شینهوا یک دبیرستانی داشته( که البته از پیش دبستانی مدرسه داشته ولی بحث ما تو دبیرستان)
که فقط بچه هایی رو ثبت نام میکرده که وضع مالی شون خیلی خوب باشه
ولی این دبیرستان بچه های زرنگ دیگر دبیرستان ها رو بورسیه میکرده و اونها رو به مدرسه خودش می آورده
ولی اکثرشون چون پول دار نبودند یا همشون مورد اذیت F4 یا چهار گل قرار میگرفتند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ّّ
F4
اف 4 گروهی 4 نفره است که در اون 4 بچه از دوران پیش دبستانی تا حالا باهمند (دبیرستان) و دوستی خوبی با هم دارن و هوای کار هم دیگرو حسابی دارن
هر کدوم از این کسانی که عضو این گروه اند خودشون یا پدرشون کاره ی مهمی
رهبر این گروه گو جون پیو نام داره که بین دختر ها بسیار با محبوبیت ولی به کسی محل نمی ذاره

گو جون پیو
گو جون پیو که بین دختر ها بسیار با محبوبیت ولی به کسی محل نمی ذاره
جون پسر رئیس شرکت شینهوا و وارث میراث عظیم این شرکت است
اون تا به حال با هیچ دختری دوست نبوده و شخصیتی عجیب داره و بسیار بسیار مغروره

یون جی هو
جی هو نوه رئیس جمهور قبلی کره است که طی یک تصادف پدر و مادر شو از دست میده و پدربزرگشم اونو ترک میکنه (نمیگم برا چی) از اون به بعد شخصیت تودار و آرومی داره و زیادم با دختر ها نیست

سو آ جونگ
پسر یه سفالگر و خودش بهترین سفالگر یا به اصطلاح خودشون خدای کوره که شخصیتی جذاب داره و زیاد با دختر هاست و من از همشون بیشتر از این خوشم میاد

سونگ وو بین
شاهزاده ی مافیای بزرگ فک کنم اسیا یا کره که خیلی با حاله و هوای بقیه رو حسابی داره و بین دختر هام محبوبه

فعلا اینا رو داشته باشین اگه خوشتون اومد بگین بقیشو بگم

MoJtaBa.R
25-07-2009, 15:51
اين سريال داره پخش ميشه ؟

چند قسميته؟

اين کشور برادر کره ماشاا... زياد سريال داره ها

I3 E L O \/ E D
25-07-2009, 16:02
میگم بعضی سریالا تاریخ مصرف دارن!
این از اوناس که تاریخ مصرفش دیگه گذشته...
80% از 100% طرفدارای این سبک اینو دیدن

nil2008
26-07-2009, 08:15
دوست عزیز:20:
ممنون از اینکه به فکر عاشقای فیلم کره بودی .عکسی که گذاشتی با حاله خیلی
منتظر خلاصه داستان فیلم هستیم:27:
بنظرم واسه اونایی که سریالو ندیدن جالبه منم که دیده بودمش خوشم اومد:8:

piremard
26-07-2009, 10:20
تو تاپیک دانلود این سریال یه اشاره ای کرده بودم که نسخه کره ای این سریال کپی شده نسخه ی 2005 ژاپنیه همین سریال هست . نکته جالب تاکید بیش از حد فانتزی در نسخه ی ژاپنی سریال هست . بطوریکه شما حتی با تاید موسیقی تیپ مانگا سریال رو در عالم تخیلی می بینید و اغلب فضاهای بازی بسته اند . اما بر طبق روایت های کره جنوبی ، ما سریال رو برگردانی بسبک صورتی می بینیم . در اغلب روابط اغراق شده و از سریال تخلی ، یک درام بی سر و ته و غیر قابل قبول و باور در آمد ه که نه مانگا هست و نه ریئال !

بازیگران این سریال در بی دقتی انتخاب شده اند . این تیپ دستکاری کردن مانگا با چاشنی درام تیرجرکر جمهوری کره از روی ژاپن ، هر چند برای مخاطب عام بسیار جذابتر است ، اما در مقیاس ارزشی ، سریال رو تخریب می کنه . اگر مانگا رو بشه قبول کرد ، این سریال کپی شده کره ای قابل قبول نیست . وقتی سریال رو تموم کرده بودم از دست خودم ناراحت بودم چرا نسخه ژاپنی رو قبل از کره ای ندیدم !

CATALONIA
26-07-2009, 12:02
اين سريال داره پخش ميشه ؟

چند قسميته؟

اين کشور برادر کره ماشاا... زياد سريال داره ها

نه
این سریال پر بیننده ترین سریال در سال 2008 تو کره بوده

dimah2005
26-07-2009, 12:42
تو تاپیک دانلود این سریال یه اشاره ای کرده بودم که نسخه کره ای این سریال کپی شده نسخه ی 2005 ژاپنیه همین سریال هست . نکته جالب تاکید بیش از حد فانتزی در نسخه ی ژاپنی سریال هست . بطوریکه شما حتی با تاید موسیقی تیپ مانگا سریال رو در عالم تخیلی می بینید و اغلب فضاهای بازی بسته اند . اما بر طبق روایت های کره جنوبی ، ما سریال رو برگردانی بسبک صورتی می بینیم . در اغلب روابط اغراق شده و از سریال تخلی ، یک درام بی سر و ته و غیر قابل قبول و باور در آمد ه که نه مانگا هست و نه ریئال !

پیرمرد جان میشه بیشتر در مورد
این ژاپنیه توضیح بدین
چند قسمته ؟
چه جوریه؟
ساخت چه سالیه؟
و سایر موارد جالب

با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CATALONIA
27-07-2009, 08:00
بقیه شو دیگه نمیگم تا خودتون ببینین

piremard
27-07-2009, 14:52
پیرمرد جان میشه بیشتر در مورد
این ژاپنیه توضیح بدین
چند قسمته ؟
چه جوریه؟
ساخت چه سالیه؟
و سایر موارد جالب

با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
اون سریال با تلفظ ژاپنی هست " Hana Yori Dango" که همین اسم پسرانی رو به گلها یا برتر از گلها معنی می ده . تو این سریال " ماتسوموتو جان" بازی کرده که یکی از معروفترین جوانان درام ژاپنی محسوب می شه . من خودم 5-6 تا سریال کامل با بازی این دیدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی با بازیگر زن معروف ژاپنی "ویوکی" - همونی که در فیلم آخرین سامورایی با تام کروز بازی می کرد - یک سریال بازی کرده .
از اونجاییکه سن و چهرش به 20 و اندی می خوره برای این بازی بهتر از بازیگر بزرگسال سریال کره ای بنظرم می رسه . از طرفی این سریال کات های سریعی داره و کمتر آب به سریال بستند و تدوینش خیلی بهتر از نسخه ی کره ایش هست .
این پلان نقش ها در سریال هست :

-عکس بدلیل بی ادبی سایت مرجع پاک شد-

البته این تعریف و تمجید هایی که من کردم در مقام یک سریال مانگا - سرایلی که از روی کامیک ساخته می شه - هست . نه یک سریال درام اجتماعی معمولی ! این سریال در دو فصل یکی 9 و دیگری 11 اپیسود ساخته شده و داستانش در بخشهای عمده مشابه همون کره ایش هست