PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك 5.68 Super Email Harvester

aliali58
25-07-2009, 01:20
سلام
لطفا كرك 5.68 Super Email Harvester رو بذارين

من از اينجا دانلودش كردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saleh
25-07-2009, 10:01
سلام خدمت دوست محترم
برای نسخه 5.68 کرکی نیست یا من نتونستم پیدا کنم ولی میتونید نسخه 5.63 رو از لینک پایینی دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید! :46:

aliali58
25-07-2009, 16:23
دوست عزيز چه طوري كرك ميشه؟
من يه بار فايل exe رو اجرا كرم اتفاقي نيفتاد
يه بار هم اون فايل رو توي شاخه‌اي كه نصب شده بود كپي كردم. در اين روش صفحه مربوط به ريجستر كردن ظاهر نشد اما نرم‌افزار هم كار نكرد

Saleh
25-07-2009, 21:05
دوست عزيز چه طوري كرك ميشه؟
من يه بار فايل exe رو اجرا كرم اتفاقي نيفتاد
يه بار هم اون فايل رو توي شاخه‌اي كه نصب شده بود كپي كردم. در اين روش صفحه مربوط به ريجستر كردن ظاهر نشد اما نرم‌افزار هم كار نكرد

دوست عزیز گفتم که برای نسخه ای که میخواهید کرک نیست و این فایل هم توش نسخه پایینتر (5.63) نرم افزار به همراه کرک هست.
شما نسخه ای که الان نصب کردید پاک کنید بعد این نسخه ای که دادم نصب کنید و از کرک موجود در فایل برای کرک کردن نرم افزار استفاده کنید.

aliali58
27-07-2009, 07:35
دوست عزیز گفتم که برای نسخه ای که میخواهید کرک نیست و این فایل هم توش نسخه پایینتر (5.63) نرم افزار به همراه کرک هست.
شما نسخه ای که الان نصب کردید پاک کنید بعد این نسخه ای که دادم نصب کنید و از کرک موجود در فایل برای کرک کردن نرم افزار استفاده کنید.

متوجه عرايض شما شدم و دقيقا همين كار رو كردم. اما متأسفانه توي پست قبل فراموش كردم بگم كه اينكار رو انجام دادم.
نحوه استفاده از كرك چطوريه؟ آيا بايد در مسير فايل نصب شده كپي كنم؟ يا اينكه فايل exe رو اجرا كنم؟

Saleh
27-07-2009, 08:16
متوجه عرايض شما شدم و دقيقا همين كار رو كردم. اما متأسفانه توي پست قبل فراموش كردم بگم كه اينكار رو انجام دادم.
نحوه استفاده از كرك چطوريه؟ آيا بايد در مسير فايل نصب شده كپي كنم؟ يا اينكه فايل exe رو اجرا كنم؟

دوست عزیز باید فایل seh.exe رو به محل نصب نرم افزار کپی کنید. بعد نرم افزار رو اجرا کنید.