PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رادیو ضبط ماشین های پراید مدل EPI-8121 ضد سرقت

parya_shilan
24-07-2009, 23:00
سلام
دوستانی که د رمورد رادیو ضبط ماشین اطلاعات دارن لطفا راهنمایی بکنن باطری ماشین رو در آوردم حالا رادیو ضبط ماشین یه کد چهار رقمی میخواد که من ندارمش یعنی گمش کردم . :18:
ماشینم پراید 86 هست ومدل رادیو ضبط : EPI-8121 ظاهرا مال شرکت مخابرات صا ایران هست رو دفترچش هم نوشته رادیو ضبط مجهز به سیستم کد رمزدار ضد سرقت....:41:
لطفا راهنمایی بکنید. از اینکه برای خوندن این نوشته زمان گذاشتین واقعا ممنون

MCI
25-07-2009, 12:01
سلام

شما شب که اومدی خونه باتری رو از ماشین جدا کن تا صبح بعد باتری رو وصل کن

ماله پسر داییم اینجوری شده بود درست شد

ROOTKIT
25-07-2009, 12:25
اگه تهران هستی ببر به نمایندگی اصلی رادیو و پخش تهرانپارس - چهارراه اشراق 5000 چوخ میدی یه آی سی عوض میکنن و رمز جدید بهت میدن واگر دوست نداشتی میتونی ببری این مغازه های متفرقه ایی که رادیو و پخش ماشین میفروشن که اونا 6000 یا 7000 چوخ میگرن و آی سی رو برات عوض میکنن

parya_shilan
25-07-2009, 14:10
دوست عزیز بخاطر توجهت وجوابت ممنون ولی من مشکلم اینه که وقتی میخوام روشنش بکنم اولش یه رمز می خواد که چهار رقمی و اون رو ندارم ظاهر یه رمزی چیزی این نمایندگی ها دارن که الکی یه پولی از صاحب ماشین میگیرن و بعد کد رو میدن. تا این کد رو وارد نکنم ضبط ماشین کار نمی کنه و بی فاید ه است ونمی توم حتی رادیو گوش کنم .برای فعال شدن رادیو ضبط ماشین باید کد رو وارد کنم. بهر حال بخاطر راهنمایت بازم تشکر می کنم.

ROOTKIT
25-07-2009, 15:32
دوست عزیز من هم خودم مشکل شمارو داشتم ماشین رو از یه بابایی خریدم که دیگه ندیدمش بعد از عوض کردن باتری برای روشن کردن رادیو پخش یه کد چهار رقمی میخواست که من هم نداشتم هر کاری رو که میشد انجام دادم تا درستش کنم ولی نشد زنگ زدم نمایندگی همون کاری رو که توپست بالا به شما گفتن به من هم گفتن . شما یا باید کد رو بدست بیاری یا باید اون آی سی که کد رادیو پخش تون تو اونه بردارید و یه آی سی دیگه بذارید .

Farshadd
25-07-2009, 16:18
سلام.

توی دقترچه پخش نوشته فکر کنم.

در ضمن اینا رو امتحان کنید:
0000
1234
1111

Hamidreza2007
25-07-2009, 23:16
یه کارت همراه ضبط هست که کد رو توی اون نوشته ولی اگه کارت رو ندارید که باید ببرید نمایندگی

MCI
27-07-2009, 12:32
شما شب که اومدی خونه باتری رو از ماشین جدا کن تا صبح بعد باتری رو وصل کن

شما این کاری که گفتمو انجامش دادی؟

hamidR15
27-07-2009, 13:02
شما شب که اومدی خونه باتری رو از ماشین جدا کن تا صبح
سلام
ميتونم بپرسم چرا تا صبح؟چرا مثلا 10 دقيقه بعد وصل نكنه؟؟:blink:

MCI
28-07-2009, 12:31
سلام
ميتونم بپرسم چرا تا صبح؟چرا مثلا 10 دقيقه بعد وصل نكنه؟؟:blink:
اره چرا که نه!

برا پسر داییم اینجوری شده بود که اولش 30_20 دقیقه باتری رو جداش کردیم درست نشد بعد وقتی که شب ماشینو اورد خونه باتری رو جدا کردیم تا فردا صبح . صبح که وصل کردیم درست شد.:10:

hamidR15
02-08-2009, 23:56
به نظر من این موضوع که شما میفرمائید دلالت منطقی نداره.لطفا یکی منو قانع کنه.من دوست دارم همه با درک و تجربه و معلومات یه چیزی رو بنویسند. درست یا غلط بودنش مهم نیست.

MCI
03-08-2009, 07:59
به نظر من این موضوع که شما میفرمائید دلالت منطقی نداره.

این ماشین درست شد به دلایلی که من هم نمیدونم شاید شانسی و بطور اتفاقی

من دوست دارم همه با درک و تجربه و معلومات یه چیزی رو بنویسند

من این پست رو با تجربه ای که تو ماشین دوستم (پ دایی) بدست اورده بودم نوشتم حالا هر کی این مشکلو داره امتحانش مجانیه

درست یا غلط بودنش مهم نیست

در هر صورت اون ماشین درست شد اگه درست نمیشد حق با شما بود غلط بودنش

لطفا یکی منو قانع کنه:18:

میخوای ادرس بدم بیای ماشینو ببینی بعد قانع بشی:31:

فدات:10::40:

hamidR15
04-08-2009, 09:28
به نظر من این موضوع که شما میفرمائید دلالت منطقی نداره.

این ماشین درست شد به دلایلی که من هم نمیدونم شاید شانسی و بطور اتفاقی

من دوست دارم همه با درک و تجربه و معلومات یه چیزی رو بنویسند

من این پست رو با تجربه ای که تو ماشین دوستم (پ دایی) بدست اورده بودم نوشتم حالا هر کی این مشکلو داره امتحانش مجانیه

درست یا غلط بودنش مهم نیست

در هر صورت اون ماشین درست شد اگه درست نمیشد حق با شما بود غلط بودنش

لطفا یکی منو قانع کنه:18:

میخوای ادرس بدم بیای ماشینو ببینی بعد قانع بشی:31:

فدات:10::40:
سلام و ممنون از توضيحتون
تو پخشهاي قديمي براي نگهداري اطلاعات مانند موجهاي راديو كه ذخيره ميشن در كانالها يا ساعت و... از باطري Back up استفاده ميشد.اگر اين باطري خراب ميشد ديگه اطلاعات رو نميتونست نگهداري كنه.لذا بايد تعويض ميگرديد.
در حال حاظر به جاي اون باطري تو پخشها يا از EE Rom ياData Flash استفاده ميشه.اطلاعات رمز ورودي و هرگونه تنظيماتي كه پخش اون رو دارا هستش،داخل اين ذخيره كننده ها ثبت ميشه و به هيچ عنوان (با قطع برق به مدت طولاني)هم پاك نميشه.براي تغيير در آنها بايد توسط يه رابط يا يه كد كه فقط در دست سازنده اون هست،(البته تو برخي پخشها يه كليد ريست فكتوري مثل p80 پايونيرداره) اطلاعات قبلي Delete شوند تا بشود مجددا رمز يا هر گونه اطلاعات ديگه اي روش ذخيره شود.
لاذم به ذكر هستش با قطع نمودن باطري فقط تعداد كمي از آيتمها (مثل ساعت)ريست ميشه نه ديگر امكانات.پخش دوست شما هم احتمالا يه مشكلي داشته كه ايرادش رفع شده،در غير اينصورت كه ديگه بهش ضد سرقت نميگفتند
اميدوارم موفق باشيد.
ارادتمند،حميد:46:

MCI
04-08-2009, 17:03
ممنون از اطلاعات خوبت دوست عزیز:46:

mirjanim
19-10-2013, 07:23
سلام
دوستانی که د رمورد رادیو ضبط ماشین اطلاعات دارن لطفا راهنمایی بکنن باطری ماشین رو در آوردم حالا رادیو ضبط ماشین یه کد چهار رقمی میخواد که من ندارمش یعنی گمش کردم . :18:
ماشینم پراید 86 هست ومدل رادیو ضبط : EPI-8121 ظاهرا مال شرکت مخابرات صا ایران هست رو دفترچش هم نوشته رادیو ضبط مجهز به سیستم کد رمزدار ضد سرقت....:41:
لطفا راهنمایی بکنید. از اینکه برای خوندن این نوشته زمان گذاشتین واقعا ممنون

دوست عزیز در همه پخشهای ماشین یک آی سی حافظه وجود دارد که معمولا ازسری اتمل24C02 یا93C46A میباشد شما باید آن را در آورده و برنامه هگز آن را بخوانید در آن شماره رمز موجود است سپس آی سی را سر جایش برگردانید

hamidR15
19-10-2013, 09:44
سلام
دوست عزيزم ورودتون رو به جمع خودمون خير مقدم عرض ميكنم.
محبت بفرمائيد قبل از پ1اسخ دادن به تاريخ پستها و تاپيكها دقت نمائيد.
با تشكر.