PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

ali_ranger22
24-07-2009, 14:17
Command & Conquer 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------

سازنده : EA Los Angeles
ناشر : EA
طراحان : Samuel Bass
Raj Joshi
موتور گرافیکی : RNA
پلتفرم : PC
تاریخ عرضه : 2010
ژانر : RTS
Mode : تک نفره ، cooperative multiplayer
درجه بندی سنی : نامعلوم
سایت رسمی بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------

خب EA بعد از چند ماهی که خبر عرضه ی نسخه ی جدیدی از سری اصلی C&C بود چند وقت پیش به طور رسمی نسخه ی چهارم رو تایید کرد
بعد از موفقیت C&C 3 که ادامه ی داستان رو پی می گرفت و هم از نظر تجاری و هم از نظر منتقدین موفق
بود پیش بینی این که این فرانشایز ادامه خواهد داشت کاری آسان بود .

مصاحبه ی سایت گیم اسپات با Samuel Bass

GameSpot : از اینکه اولین سایتی هستیم که به طور رسمی اطلاعات بازی توسط شما را به دنیا مخابره می کنیم بسیار خوشحالیم . لطفا اطلاعاتی از بازی به ما بدهید ... اینطور که معلوم است با تغییرات زیادی رو به رو هستیم .
Samuel Bass : بازی Command & Conquer 4 تفاوت های فاحشی با هر کاری که قبلا کرده ایم دارد .
ما دارای یکی از بهترین بازی های RTS جهان هستیم و از اینکه آنرا به جهانیان معرفی می کنیم خرسندیم .
یکی از چیز هایی که باید شما سریعا بدانید این است که بازی از نظر داستانی ادامه ی Tiberian Dawn خواهد بود . به جز داستانی جدید ، ما شاهد ویژگی های بسیار و جدید ، سیستم کلاس ها ، المان های RPG که در بازی گنجانده شده است ، مولتی پلیر بسیار بزرگ و قوی و صدها چیز جدید دیگر .

GS : با فهمیده ایم که حالت class-based در بازی وجود داره . می توانید در این باره توضیح دهید ؟ آیا این به معنی این است که یک Hero انتخاب می شود و بازی با آن ادامه پیدا می کند ؟

SB : ما سه کلاس با قابلیت آپگرید شدن را درست کردیم ، هر کلاس دارای یونیت ها استاندارد مانند engineer ، ساختمان نیرو و... دارند ،که لزوم یک بازی RTS هستند
ما قصد داریم کلاس ها رو طوری طراحی کنیم که هر سه دارای حمله ، دفاع و پشتیبانی یکسان باشند .

GS : ما می دونیم که هواداران مشتاق یک بازی بزرگ از نظر مولتی پلیر هستند و قرار است در بازی Exp که در حالت تک نفره کسب شده به حالت مولتی پلیر اضافه بشه این امر چگونه اتفاق می افته ؟

SB : در اصل شما در هر حالتی که بازی می کنید به عنوان مثال single-player, co-op, skirmish و یا online تجربه کسب می کنید که این تجربه در پروفایل شما ثبت خواهد شد با استفاده از این پروفایل و تجربه هایتان شما می توانید در بازی Level Up شوید ، unit های جدید بدست آورید و کلا توانایی آپگرید کردن را بدست می آورید.
C&C 4 بیشتر از هر بازی ای که تا کنون ساخته ایم دارای Unit است .

GS : معلومه که نیرو های جدید زیادی در بازی وجود خواهد داشت می شه بیشتر توضیح بدین ؟

SB : هر وقت که ما می خواستیم بازی جدیدی از C&C بسازیم همیشه سعی داشتیم که تعادل بین نیروهای کلاسیک بازی و نیرو های جدید حفظ شود
ما به Fan های بازی می گوییم که توقع آنها از نیروها و کلاس را برآورده خواهیم کرد
یکی از هدف های ما داشتن یک طراحب خوب و انعطاف پذیر برای ساخت و ساز های بازی است

GS : ما فهمیدیم که سیستم Co-oP بازی مثل Red Alert 3 است چرا این سیستم اضافه شده است ؟

SB : با توجه به این که نظرات کاربران به این سیستم در رد الرت 3 کاملا مثبت بود (:blink: ) این سیستم همانند قبل در بازی گنجانده شده است

GS : صداهایی شنیده میشه که قرار است C&C 4 داستان حماسی Tiberium را تمام کند ، داستانی که 15 سال است ادامه دارد چرا تصمیم گرفتید داستان را در این نسخه تمام کنید ؟ آیا طرفداران از پایان داستان راضی خواهند شد ؟ آیا کین به هدف خود می رسد ؟

SB : براستی این آخر داستان است ، داستانی که از سال 1995 آغاز شد؛ پایان داستان GDI ، NOD و از همه مهمتر Kane
ما داریم داستان رو از تمام بازی های قبلی جمع می کنیم و اونها رو به هم وصل می کنیم به طوری که بتوانیم نظر همه و مخصوصا Fan ها را جذب کنیم .
داستان بازی از سال 2062 آغاز می شود 15 سال بعد از C&C 3

As such, our storyline begins in 2062, 15 years after Command & Conquer 3: Tiberium Wars and the Temple Prime incident that led to the Scrin alien invasion and Kane's "death." In the ensuing years, Tiberium entered its next evolutionary state, rapidly expanding across the Earth and rendering our home world all but uninhabitable; the very fate of the human race hangs in the balance. Just as this sense of impending apocalypse reaches its apex, the always-enigmatic Kane resurfaces and heads straight for GDI headquarters. And this is about how much I can tell you right now without risking my life.

درباره ی Kane هم نمی تونم توضیح بدم چون می خوایم داستان رو حفظ کنیم

بعدش هم درباره ی نسخه های بازی صحبت می کنن که Bass میگه بازی برای PC به طور انحصاری در حال ساخته
بعد GS میگه اگه این پایان داستانه آیا این فرانشایز ادامه خواهد داشت ؟ و Bass می گه فعلا ما فقط درباره ی C&C 4 می تونیم حرف بزنیم اما تقریبا از حرفاش میشه فهمید که داستان کلی بازی می تونه ادامه پیدا کنه

منبع گیم اسپات با خلاصه !

نکاتی به صورت خلاصه :

بازی بیش از 80 Unit که اکثرا جدید هستن و بعضی ها از آپدیت شدن یونیت های قدیمی درست شده اند
حالت Co-oP بازی شبیه به سیستم موجود در Red Alert 3 هست
این قسمت داستان سری Tiberium را تمام خواهد کرد

--------------------------------------------------

تنها اسکرین شات فعلی بازی
مبارزه ی بین NOD و GDI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتنها Concept Art بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------

تریلر بازی هم امروز عرضه شده و بازی به طور انحصاری برای PC ساخته می شود

Exclusive Debut Trailer
HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین پست به زودی با آمدن اطلاعات بیشتر کامل تر خواهد شد

SIMON137
24-07-2009, 20:03
بازی بسیار زیبا و جذابی خواهد بود مخصوصا برای افرادی که کلا در c&c طرفدار این سری هستند ... از اون تایبریان سان تا این آخریه ...
همیشه دوست داشتم این بازی به این سبک ساخته بشه . و همچنان بی صبرانه منتظر اطلاعات بیشتر و انتشار اون هستیم.
با تشکر از برادر علی برای درج این خبر بسیار خوب ...
این والپیپر هارو هم جوگیر شدم زدم:31: :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

====================================

=======================================

=========================================

========================================

========================================

camry
25-07-2009, 08:30
سلام
مثلا مثل من که یکی از طرفداران سر سخت بازی های سری c&c هستم
مشتاقانه منتظر این بازی هستیم

با تشکر

sinak3
25-07-2009, 10:05
سلام
مثلا مثل من که یکی از طرفداران سر سخت بازی های سری c&c هستم
مشتاقانه منتظر این بازی هستیم

با تشکر

منم همینطور.بی صبرانه منتظر این بازی بسیار عالی هستم.با تشکر از علی جان.

camry
27-07-2009, 12:09
سلام
شما میتونید بعضی از تصاویر این بازیو در این سایت ببینید

یا به طور دقیق تر

با تشکر

yahya55
28-07-2009, 07:30
باید زودتر از این بیاد خیلی طول کشید

shakerifar
28-07-2009, 09:11
طبق اطلاعات موجود بازی در شهر منچستر اتفاق خواهد افتاد
عجیبه نه؟؟؟

camry
01-08-2009, 12:49
سلام
سبک این بازی چه جوریه یعنی مثل ra 3 حالت انیمیشن داره یا اینکه هنوز حالت قبلیه خودش رو یهنی c&c 3 حفظ کرده
و همچنین این بازی مانند سری های قبلیش هست یعنی توی این بازی میتونیم پایگاه بر روی زمین داشته باشیم؟ آیا در این بازی تجهیزات و ساختمان ها توسط یک base همانند c&c 3 ساخته می شوند؟(توضیح کامل)

با تشکر

SIMON137
01-08-2009, 13:20
سلام
سبک این بازی چه جوریه یعنی مثل ra 3 حالت انیمیشن داره یا اینکه هنوز حالت قبلیه خودش رو یهنی c&c 3 حفظ کرده
و همچنین این بازی مانند سری های قبلیش هست یعنی توی این بازی میتونیم پایگاه بر روی زمین داشته باشیم؟ آیا در این بازی تجهیزات و ساختمان ها توسط یک base همانند c&c 3 ساخته می شوند؟(توضیح کامل)

با تشکر
شما دموی بازی رو نگاه کن یک چیزایی دستت میاد . مثل همونه فقط سبکش عوض شده.

camry
01-08-2009, 13:41
دمو رو نگاه کرده بودم اما توی اون به جوابم نرسیدم چون اون سبک بازی رو نشون نداد

Elendil1
10-08-2009, 11:58
Command & Conquer 4 Cinematic Director's Cut HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید190 مگ هم هست.

لینک دانلود نسخه ی SD از :GT حجم : 35 مگ

m.r.s
10-08-2009, 12:43
سلام.من که شماره 2 این بازی رو از 3ش بیشتر دوست دارم.امیدوارم این یکیش مثل 2 ش باشه:دی.

Masoud King
10-08-2009, 21:35
تصاویر جدید از Command & Conquer 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _GDI_Crawler_mobile_and_deployed_wm.jpg.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0048_wm.jpg.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0023_wm.jpg.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0001_wm.jpg.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0069_wm.jpg.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0027_wm.jpg.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fview_screenshot.php%3Ffilter%3DPC%26image%3Dasse ts%2Farticles%2F%2Fa%2F6%2F8%2F8%2F7%2F9%2F6%2FCC4 _0002_wm.jpg.jpg)

همچنین سایت Eurogamer یه پیشنمایش هم از بازی قرار داده که در زیر می تونید اون رو مطالعه کنید:
Preview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Farticles%2Fcommand-and-conquer-4-preview_7)

camry
12-08-2009, 15:55
سلام
دنیا هستو kw هیچ بازی تا به حال به این سبک ندیده بودم امیدوارم که این هم مانند سری های قبلیش ما رو امیدوار کنه نه مثل بعضی از بازیا نا امید در ضمن دوست عزیز شما که گفتید خدا کنه مثل zh باشه باید بگم که خیر این اتفاق دیگر نخواد افتاد چون داستان این بازی ادامه ی داستان بازی c&c 3 tw و kw یعنی tiberium هست بنابراین ما شاهد یک بازی جذاب و دوست داشتی به نام c&c 4 هستیم

با تشکر

SIMON137
12-08-2009, 20:45
یادش بخیر این رباته بزرگه تو اولین شماره یعنی تایبریان سان بود برای gdi هم بود ، خیلی باحال بود ...

BMW.M3_E46
16-08-2009, 22:22
من 7 سال پیش بازی Command & Conquer Tiberian Sun 1-2 رو بازی کردم یعنی بهترین بازی بود که توی عمرم کردم در کل Command & Conquer یکی از بهترین بازی های استراتیژیکی هست
که الان 4 فکر کنم عالی باشه!
حالا تاریخ انتشارش رو کسی می دونه!؟

SIMON137
16-08-2009, 22:26
من 7 سال پیش بازی Command & Conquer Tiberian Sun 1-2 رو بازی کردم یعنی بهترین بازی بود که توی عمرم کردم در کل Command & Conquer یکی از بهترین بازی های استراتیژیکی هست
که الان 4 فکر کنم عالی باشه!
حالا تاریخ انتشارش رو کسی می دونه!؟
سال 2010 قرار هست عرضه بشه ...
بله بنده هم با شما موافقم یکی از بهترین بازیها بود ... مراحلی جذاب داشت.

ali_ranger22
21-08-2009, 21:26

EA در GC برای C&C 4 عنوان انتخاب کرد در نتیجه بازی از این به بعد با نام کامل Command & Conquer 4: Tiberuim Twilight شناخته خواهد شد

amir masoud shoja
24-08-2009, 17:19
salam.man faghat mikhastam beporsam ke command&conquer4 kei be iran miad.mamnon

Masoud King
25-08-2009, 07:34
salam.man faghat mikhastam beporsam ke command&conquer4 kei be iran miad.mamnon
سلام
بازی سال 2010 منتشر میشه و هنوز تاریخ دقیقی براش مشخص نشده!
در ضمن حتما فارسی تایپ کنید!

a.salireza
25-08-2009, 15:14
EA در GC برای C&C 4 عنوان انتخاب کرد در نتیجه بازی از این به بعد با نام کامل Command & Conquer 4: Tiberuim Twilight شناخته خواهد شد

ای بابا ! EA نمیخواد دست از سر تایبریوم بر داره ؟:19: به خدا خسته شدیم ! :13:

hosseincode2008
25-08-2009, 15:44
8 تصوير جديد از سايت Neocrisis

منبع‌:

camry
18-09-2009, 13:16
سلام
یک سوال داشتم
می خواستم ببینم که آیا این بازی رو فقط توسط اینترنت مثل WORLD OF WARCRAFT می تونیم اجرا کنیم و کلا در هر قسمش بازی کنیم و به طور کلی آیا این بازی فقط آنلاین صورت می گیره؟

ممنون

ali_ranger22
18-09-2009, 14:54
سلام
یک سوال داشتم
می خواستم ببینم که آیا این بازی رو فقط توسط اینترنت مثل WORLD OF WARCRAFT می تونیم اجرا کنیم و کلا در هر قسمش بازی کنیم و به طور کلی آیا این بازی فقط آنلاین صورت می گیره؟

ممنون

نه بازی قسمت تک نفره هم داره
به صورت مولتی پلیر هم می تونید بازی کنید

camry
18-09-2009, 15:45
یعنی مثل نسخه ی قبلیشه یا نه تفاوت داره؟

ali_ranger22
18-09-2009, 16:20
مثل نسخه های قبلی ;)

havas_1980
18-09-2009, 21:10
یعنی مثل نسخه ی قبلیشه یا نه تفاوت داره؟

مثل نسخه های قبلی ;)
این بازی به هیچ وجه مثل نسخه های قبلی نیست... بیشترین تفاوت به این برمی گرده که نه مدیریت منابع مثل روال قبل وجود داره و نه پایگاه سازی. اون طور که Warhammer 40000: Dawn of War II شروع جدیدی برای سری خودش محسوب میشه این بازی هم تفاوت های زیادی با بازیهای قبلی سری خودش داره و از تغییر روندی که در Warhammer 40000: Dawn of War II استفاده شده به نوعی بهره میبره. توضیحات بیشتر رو بعدا اضافه میکنم...

ali_ranger22
18-09-2009, 21:14
ایشون گفتن بازی MMO هست یا مثل بازی های قبلی هست ؟
منظور از جواب MMO نبودن بازی بود نه کل روند بازی

Ultimate
21-10-2009, 16:37
به نظر من برترین بازی استراتژیک سال بشه
اخه من تمامی سری هاشو دارم حتی الانم دارم نسخه kane warth ش رو بازی میکنم عجب بازیه من عاشق کینم با اون کله کچلش.

sina3000m
25-10-2009, 16:29
به نظر من برترین بازی استراتژیک سال بشه
به نظر من هم C&C 4 بازی زیباییه اما در مقابل Starcraft 2 شانس چندانی نداره.

m2stech
12-11-2009, 19:07

تاریخ انتشار بازی March 16 در آمریکا و March 19 در اروپا اعلام شد.

havas_1980
16-11-2009, 02:33
انتشار اولین تریلر از گیم پلی بازی

Exclusive Mechanics Revealed Trailer

SD Size: 17.9MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD Size: 49.4MB

alizshah
16-11-2009, 12:07
تک نفره حال نمیده من نسخه 3 رو اورجینال دارم و انلاین بازی میکردم اینطور که تو بازی های انلاین exp میدن باید جذاب باشه
دوستان حتما اورجینالش رو بخرن

SIMON137
16-11-2009, 23:56
نسخه آزمایشی چند روزی است ارائه شده و در حال دادن کی کد بتا می باشد ...

SIMON137
18-11-2009, 15:18
در حال دانلود نسخه آزمایشی هستیم ، نصب می کنم ، براتون تشریح می کنه چجوری هست....
دو تصویر از بازی :

البته گرافیکش خیلی بیشتر از این هست

SIMON137
18-11-2009, 21:42
درود ...
روی گیم پلی باید بیشتر کار بشه ...
گرافیک بازی نسبتا قابل قبول هست ولی خب مشخصا باید در نسخه اصلی بهبود پیدا کنه.
ویژگی های جدید اضافه شده به بازی ، یکمی بازی رو پیچیده کرده که خب ، باید کمی باهاش کار کنید تا دستتون بیاد .
مهندس ها متفاوت تر شدن ، مثلا مهندس های gdi نوعی ربات پرنده شدن
هر تیم به چند زیر مجموعه تقسیم میشه . برای شروع بازی باید نوع دستگاه مین رو انتخاب کنید.
بعضی از ماشین ها و ابزار ها ، شکلش عوض شده و چند کارایی جدید بهش اضافه شده ولی پایش همون قبلی ها هست.
در سیستم مولتی پلیر بهبود دیده میشه.
صدا گذاری بازی چنگی به دل نمی زد.
گیم پلی هم یکمی خشک هست باید بهبود پیدا کنه . . . ابزار های جدید جالب هستن

alizshah
18-11-2009, 23:46
درود ...
روی گیم پلی باید بیشتر کار بشه ...
گرافیک بازی نسبتا قابل قبول هست ولی خب مشخصا باید در نسخه اصلی بهبود پیدا کنه.
ویژگی های جدید اضافه شده به بازی ، یکمی بازی رو پیچیده کرده که خب ، باید کمی باهاش کار کنید تا دستتون بیاد .
مهندس ها متفاوت تر شدن ، مثلا مهندس های gdi نوعی ربات پرنده شدن
هر تیم به چند زیر مجموعه تقسیم میشه . برای شروع بازی باید نوع دستگاه مین رو انتخاب کنید.
بعضی از ماشین ها و ابزار ها ، شکلش عوض شده و چند کارایی جدید بهش اضافه شده ولی پایش همون قبلی ها هست.
در سیستم مولتی پلیر بهبود دیده میشه.
صدا گذاری بازی چنگی به دل نمی زد.
گیم پلی هم یکمی خشک هست باید بهبود پیدا کنه . . . ابزار های جدید جالب هستن
لینک رو میدی ؟
چند گیگ بود ؟

SIMON137
19-11-2009, 17:35
لینک رو میدی ؟
چند گیگ بود ؟
لینک دانلود رو اینجا به من داد :

الان هم میرم نوشته Download Now
برو ببین ، می تونی دانلود کنی ، فکر نکنم بشه و بهت اجازه بده ، ولی دانلود کردی یه ندا بده بریم مولتی بزنیم

paymanz
27-11-2009, 15:49
سلام
اگه ممکنه کمکم کنید.ما c&c 3 kanes edition رو 2تا سیستم شبکه شده نصب کردیم ولی یکیشون تو بازی اونیکیو نمیبینه و ارور فایروال و تایم اوت میده . فایروال جفت سیستمهام آف هستن . شبکه هم مشکلی نداره.خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید.

mpxmpx
09-12-2009, 20:06
سلام بر تمامی خبرگان c&c داداش لینک دانلود نسخه ازمایشی رو برای ما هم میگزاری تا یادی تازه کنیم
باتشکر از دوستان

Tai
12-12-2009, 17:47
این لینک دانلود اجازه نداد دانلود کنم

aghamajid1369
17-12-2009, 21:32
این هم 1 تریلر جدید از بازی.اونجوری که گفته شده بود 1 تریلر کامل از گیم پلی جذابه بازیه که گفته شده واقعا قشنگ و بی نقصه . من که با این dial up مسخره نمیتونم ببینم :(

SIMON137
17-12-2009, 21:54
این لینک دانلود اجازه نداد دانلود کنم
فقط کسانی که بتا کی دارند می توانند از این لینک دانلود کنند...

m_maj2004
06-01-2010, 16:52
آقا بازی کی میاد؟
من بی صبرانه منتظر هستم واقعا این بازی رو دوست دارم

persian it7
15-01-2010, 14:21
سلام به همه !

من نسخه بتا رو دانلود و نصب کردم :21: ولی بعدش ازم usser & password خواست !

من تو EA هم اکونت دارم ، اما کار نمیده !

کسی بازی رو Run کرده ؟ کرکی چیزی کسی داره ؟ :23:

camry
19-01-2010, 15:04
سلام
مثل اينكه ميگن بازيه اومده
من خودم سر در نياوردم
مثلا به اين سايتا نگاه كنين:

BMW.M3_E46
19-01-2010, 15:12
سلام
مثل اينكه ميگن بازيه اومده
من خودم سر در نياوردم
مثلا به اين سايتا نگاه كنين:

نه دروغه! اگر اومده بود سایت GameSpot می گفت

تاریخ دقیقش 16 مارس هست

m_maj2004
20-01-2010, 17:20
برای راحتی دوستان تاریخ رو از خود سایت که بصورت شمارش معکوس درج کرده و تاریخ همون 16 مارس یعنی 25 اسفند ماه هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/
سایت رسمی

camry
24-01-2010, 11:07
سلام
ميگم بتاي اين بازي تو بازار هست؟
آگه كسي گرفته يه توضيحي دربارش بده

ممنون

CATALONIA
01-02-2010, 21:23
Command & Conquer 4 gets new shots

Masoud King
02-02-2010, 14:02
تریلر جدید از بازی -Class Warfare Trailer

HD..55MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..19MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m_maj2004
03-02-2010, 15:39
بی صبرانه منتظر آمدن بازی هستیم!

camry
08-02-2010, 14:51
سلام
ميگم 25 اسفند توي ايران مياد يا اينكه نه بايد تا عيد صبر كنيم؟

Bs_panzer
08-02-2010, 18:05
دوستان این نسخه بتا 960 مگی رو کسی دان کرده ؟ لینک مستقیم گیر نمیارم :(

SIMON137
08-02-2010, 19:21
دوستان این نسخه بتا 960 مگی رو کسی دان کرده ؟ لینک مستقیم گیر نمیارم :(

camry
08-02-2010, 20:28
اين جور كه از تريلر هاش معلومه مثل اينكه چنگي به دل نمي زنه اما باز هم مشتاقانه منتظره اين بازيم و اميدوارم كه مثل بعضي بازيا ديگه كه هرچي ور‍نشون بالا تر مبره پسرفت مي كنن نباشه
من خودم تا حالا حدودا دو ساله كه دارم c&c 3 kw رو آنلاين بازي مي كنم و هنوز كه هنوزه از اين بازي خسته نشدم
خدا كنه اينم مثل همون بازيه قبليش باشه ولي با گرافيك و به خصوص گيم پلي و صدا گذاريه بهتر

Electronic-Arts
26-02-2010, 11:25
لینک دانلود رو اینجا به من داد :

الان هم میرم نوشته Download Now
برو ببین ، می تونی دانلود کنی ، فکر نکنم بشه و بهت اجازه بده ، ولی دانلود کردی یه ندا بده بریم مولتی بزنیم
پس چه طور به به من اجازه نمیده دانلود کنم؟ بعد خودت دانلود کردی؟

SIMON137
26-02-2010, 11:50
پس چه طور به به من اجازه نمیده دانلود کنم؟ بعد خودت دانلود کردی؟
من کی کد بتا داشتم

Electronic-Arts
26-02-2010, 17:55
من کی کد بتا داشتم
پیدا کردم ,خودش برای دانلود گفته چیکار کنین حالا چند مگ هست؟

SIMON137
26-02-2010, 19:43
پیدا کردم ,خودش برای دانلود گفته چیکار کنین حالا چند مگ هست؟
احتمالا 1.2 گیگ

camry
01-03-2010, 19:57
سلام
چه خبر از c&c 4 خبر جديدي بدستتون نرسيده؟

BMW.M3_E46
03-03-2010, 12:55
سلام
چه خبر از c&c 4 خبر جديدي بدستتون نرسيده؟

تحمل کن چیزی دیگه نمونده به 16 march
بی صبرانه منتظریم!

mohammad_twe
03-03-2010, 14:03
عجب ماه پربرکتی شده ها :دی

RAMB0o0
09-03-2010, 20:08
بنظره شما بازی اگر از حالو هوای امروزی بود خوب نبود تا یه بازیه فوق مدرن؟

camry
09-03-2010, 22:30
سلام
به نظر من چرا اگر حال و هواي امروز داشت خيلي بهتر بود اما بازي يا بايد مدرن امروزي و مثل فيلما باشه ويا اگر سبك قديمي مي زنه بايد گرافيك و گيم پلي فوق العاده داشته باشه
ولي من توي بازياي استرات‍ي هيچ بازيو با c&c 3 kane's wrath عوض نمي كنم
راستي اين بازي فكر كنم اومده باشه اگه خبري شد به ما هم بگيد

با تشكر

ali_ranger22
10-03-2010, 13:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rge_WkWsDjud5a8LSlN.jpg

RAMB0o0
10-03-2010, 14:54
حالا بیاد بینیم چجوریاس...

m_maj2004
13-03-2010, 13:51
دوستان 3 روز بیشتر نموده!
به نظر شما کی به ایران می رسه!

sinak3
13-03-2010, 13:58
دوستان 3 روز بیشتر نموده!
به نظر شما کی به ایران می رسه!
بازی منتشر که شد صبش تو مغازست.دی:

camry
14-03-2010, 14:09
سلام
فكر كنم الان ديگه منتشر شده
راستي اين بازار p30world خرابه چش شده
اگه كسي اين بازيو خريده به ما هم بگه چه جوريه ارزش خريدنو داره يا مثل اين red alert اشغالي بيش نيست

camry
16-03-2010, 08:27
اونجا تو تهران منتشر شده
چند روز ديگه به شهراي ديگه ميرسه؟
در ضمن هر موقع اين بازيو خريدين از همه ي جزصياتش بگين تا ببينم ارزش خريدنو داره يا نه

ممنون

BMW.M3_E46
17-03-2010, 11:24
کسی از دوستان بازی رو نگرفته ببینیم چه جوریه؟

ali_ranger22
17-03-2010, 12:02
همونطور که پیش بینی می کردم
اینم بازی آن چنان خوبی در نیومد می شد از تریلر هاش فهمید
امتیاز های بازی هم حدود 7 هست
از یه طرف ناراحتم که این بازی اینطوری شد از یه طرف هم خوشحالم چون بلیزارد وقتی ببینه رقیب شاخی نداره راحت تر می تونه استارکرفت 2 رو منتشر کنه
راستی امتیاز کاربران گیم اسپات به بازی تا الان 3.7 هستش :27:

SIMON137
17-03-2010, 12:15
همونطور که پیش بینی می کردم
اینم بازی آن چنان خوبی در نیومد می شد از تریلر هاش فهمید
امتیاز های بازی هم حدود 7 هست
از یه طرف ناراحتم که این بازی اینطوری شد از یه طرف هم خوشحالم چون بلیزارد وقتی ببینه رقیب شاخی نداره راحت تر می تونه استارکرفت 2 رو منتشر کنه
راستی امتیاز کاربران گیم اسپات به بازی تا الان 3.7 هستش :27:
سر قضیه نسخه بتا هم کاربرا به شدت شاکی بودن و بازی رو نقد میکردن خفن و امیدوار بودن که مشکلاتش در نسخه اصلی رفع بشه که گویا نشده ... !!!

vahidgame
17-03-2010, 21:13
با این امتیازهایی که بازی گرفته کلی از این بازی نا امید شدم.گفتیم قبل از بازی استارکرفت 2 یه بازی خیلی خوب در این سبک بازی میکنیم ولی مثل اینکه این بازی در حد اندازه های شماره های قبلی اون نبوده. من بدجور شماره های قبلی اونو دوست داشتم ولی واقعا اگر این شماره اون در این حد هستش به هیچ وجه نمی خرمش:13:
جالب هستش که داشتم امتیازهای مردمی اونو توی سایت گیم اسپات می دیدم 5 نفر آخر به بازی 1 داده بودن و کلی هم از بازی بد گفته بودن الان میانگین امتیازهای مردمی اون 4.2 هستش.
به نظرم الان که بازیهایی درست و حسابی در سبک استراتژی کم میاد بازی های قدیمی تر مثل Company of heroes بازی کنیم بهتره. حتی من تا چند وقت پیش هم شماره سوم Command & Conquer که خیلی عالی بودش رو بازی می کردم.

sinak3
18-03-2010, 17:03
دوستان مثل اینکه این بازی هم به اینترنت نیاز داره.vg247 اینو گفته.

“First thing to be clear about, Command & Conquer 4 has NO DRM. Zip, zero, zilch, none.”

Well, that’s good. Well, it is, until he says this:

“To play Command & Conquer 4, the computer needs to be connected to the internet.”

متن کامل:

camry
18-03-2010, 18:36
معلوم هست اين ea داره چه كار ميكنه
اون از nfs و اينم از c&c آخه چرا مياد بازياي به اين معروفي رو اينقدر پاين ميكشه
واقعا براش متاسفم بره يكم از ubisoft ياد بگيره من هنوز كه هنوزه تو كف اين بازياي ubisoft ام واقعا عالي كار كرده

M A X I M U M
18-03-2010, 20:06
اين بازي منتشر شده بهتره تاپيك به قسمت بازي ها منتقل بشه

Vahid67
20-03-2010, 18:41
این بازی اومد امشب اگه یه لینک سالم و تست شده پیدا کنم میزارمش برای دانلود...

M A X I M U M
20-03-2010, 22:47
الان بر روي تورنت گذاشته شده و امروزم كه كركش اومد
در كل براي CNC Fan ها ارزش بازي كردن رو داره هر چند نمرات بازي خيلي نااميد كننده است

m_maj2004
26-03-2010, 10:33
من بازی رو از اینترنت دانلو د کردم اما باید حتما به اینترنت وصل بشه تا اجرا بشه و کد می خواد
از طرفی دو تا کرک گرفتم که بعد از جرا همین طور می مونه کسی این بازی رو گرفته و اجرا کرده؟

hamed_666
29-03-2010, 13:43
منم بازي رو گرفتم يه كرك هم داره كه بتوني آفلاين بازي كني ولي باز اكانت ميخواد!!!!:41:

camry
29-03-2010, 15:25
سلام
يك سوال داشتم
موقعي كه مي خوام يه ea account بسازم با ساختنش مي تونم هر بازيو كه مال ea هست رو آنلاين بازي كنم
در ضمن من هر چي مي خوام يك اكانت بسازم آخرش كه به سريال مي رسه ارور ميده و ميگه سريال شما بي اعتباره در صورتي كه من بازيو اوريجينال خريدم
واقعا موندم چه كار كنم

hacpdvp
29-03-2010, 19:24
من C&C 4 رو بازی نکردم ، اگه ارزش خرید نسخه اصلی رو داره بگید

تا الان که شواهد و حرفای دوستان به خرابکاری EA دلالت دارن:41:

چیکار کنم نسخه اصلی رو بخریم یا نه؟

camry
30-03-2010, 14:37
نه اصلا
هيچ وقت بازيو كه قبلا انجام ندادي اورجينال نگير
من بهت پيشنهاد مي كنم كه اول نسخه ي كرك شدش رو بگير بعد اگر دوست داشتي برو اورجينال بگير

afshinaghasi
30-03-2010, 17:28
من بازیو خریدم برای اجراش باید دو تا فایلو با و قبلش هم در system32 یک تغییراته جزئی داد اجرا کرد بازی هم به خوبی اجرا میشه

*hamedkhatar*
30-03-2010, 19:03
دوستان
من همین الان بازی رو آفلاین اجرا کردم
هیچ احتیاجی به ساختن اکانت نیست
کرکش هم از لینک زیر گرفتم

Pass: tooth
داخلش یه فایل Readme.txt هست که بازش کنید و طبق اون عمل کنید
اگه نتونستید بگید خودم فایل آموزش رو ترجمه کنم بگذارم
موفق باشید

RAMB0o0
30-03-2010, 20:47
دوستان
من همین الان بازی رو آفلاین اجرا کردم
هیچ احتیاجی به ساختن اکانت نیست
کرکش هم از لینک زیر گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداخلش یه فایل Readme.txt هست که بازش کنید و طبق اون عمل کنید
اگه نتونستید بگید خودم فایل آموزش رو ترجمه کنم بگذارم
موفق باشید
آرقا رمز فایله چیه ؟پس میخواد!!!!!:19:

*hamedkhatar*
30-03-2010, 21:23
شرمنده یادم رفت رمزش tooth هستش

RAMB0o0
30-03-2010, 21:31
شرمنده یادم رفت رمزش tooth هستش
یه توضیح فارسی یم بگی میگم نو کرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تم:46:

*hamedkhatar*
30-03-2010, 22:06
کرک را از مسیر زیر دانلود کنید

Install:
1. Open the "hosts" file located in the folder "<Windows dir>\System32\drivers\etc" in notepad,
and add the following text:
127.0.0.1 gosredirector.ea.com
127.0.0.1 blazeserver.blazeemu.org
127.0.0.1 gosgvaprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 gosiadprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 gossjcprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 demangler.ea.com
127.0.0.1 vmp.tools.gos.ea.com
به مسیر زیر میرید
C:\Windows\System32\drivers\etc
فایل host رو با نوت پد باز کنید و این ها رو به آخرش اضافه کنید
127.0.0.1 gosredirector.ea.com
127.0.0.1 blazeserver.blazeemu.org
127.0.0.1 gosgvaprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 gosiadprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 gossjcprod-qos01.ea.com
127.0.0.1 demangler.ea.com
127.0.0.1 vmp.tools.gos.ea.com

2. Open the folder "<Command & Conquer 4 install dir>\Data",
find in it the file "CNC4.game" and rename it to "CNC4.exe"
وارد مسیر زیر بشید
C:\Program Files\Electronic Arts\Command & Conquer 4 Tiberian Twilight\Data
فایل CNC4.game رو به CNC4.exe تغیر دهید

3. Copy to folder "<Command & Conquer 4 install dir>\Data" file "RunCNC4.eng.bat",
شما همه فایلهای کرک رو توی همون مسیر بازی کپی کنید یعنی

Launch:
1. Start CNC4SERVER.exe
2. Start game from shortcut or from RunCNC4.eng.bat
بعدش فایل CNC4SERVER.exe رو اجرا کنید که کار یک سرور مجازی رو میکنه یه صفحه داس مانند باز میشه که باید همینطوری باز بمونه

بعدش فایل RunCNC4.eng.bat رو باز میکنید باز یه صفحه داس مانند باز میشه بعد از 30 ثانیه وارد بازی میشه

همین

camry
31-03-2010, 12:39
ممنون از اين آموزش خوبت
اما مگه اين بازي از قبل كرك نشده ؟

Mahdi_591
31-03-2010, 14:10
به نام خدا
سلام یه همه
دوست عزیز تشکر برا آموزشی که گذاشتی
فقط من وقتی می خوام بازی کنم ازم اکانت می خواد ولی وقتی یه اینترنت وصل می شم دیگه نمی خواد
نمی دونی باید چکار کنم که هی به اینترنت وصل نشم

*hamedkhatar*
31-03-2010, 17:00
شما بازی رو پاک کن
دوباره نصب کن
موقع نصب اینترنتت قطع باشه کلا
و دو باره همه کارهای بالا رو انجام بده
شاید درست شد

greena
31-03-2010, 21:32
سلام و درود
با تشکر از موضوع خوبتون وکمکتون
من همه کارهای بالا رو انجام دادم اما بعد اجرای داس همینجوری باز میمونه!
بعدش فایلهای کرک رو باید توEA\Electronic Arts\Data کپی کنیم
یاG:\Game\EA\Electronic Arts\Data
ممنون

*hamedkhatar*
01-04-2010, 08:57
سلام و درود
با تشکر از موضوع خوبتون وکمکتون
من همه کارهای بالا رو انجام دادم اما بعد اجرای داس همینجوری باز میمونه!
بعدش فایلهای کرک رو باید توEA\Electronic Arts\Data کپی کنیم
یاG:\Game\EA\Electronic Arts\Data
ممنون

دوست عزیز صفحه داس باید همینطوری باز بمونه
فایل ولی رو که گفتم وقتی روش میزنید صفحه داس میاد بگذارید باز بمونه کاریش نداشته باشید
بعد روی فایل دومی کلیک کنید اون هم باز یه صفحه داس دیگه باز میکنه بعد از چند ثانیه خودش میره تو بازی لازم نیست شما کاری بکنید

مسیرش هم برای من اینجا بود

greena
01-04-2010, 10:26
سلام و درود
دوست عزیز ممنون دستتون درد نکنه

فراوان سپاس

king_darkness
01-04-2010, 11:28
من اين كرك رو دارم
ولي تو حالت xp ، campaing نمي گيره
مي خوام بدونم براي شما هم اينجوري هست ؟؟؟
achievement ها رو وسط بازي مي گيره ولي وقتي از بازي ميام بيرون ثبت نميشه !!!

camry
01-04-2010, 11:33
سلام
دوستان با توجه به اينكه از اين بازي زياد تعريف نشده من هنوز اين بازيو نگرفتم
مي خواشتم ببينم آيا ارزش داره كه من اين بازيو بگيرم يا نه؟

afshinaghasi
01-04-2010, 12:00
سلام
من گرفتمش زیاد مالی نیست ولی نمیگم که نخریشم من با 800 تومن خریدمش ارزششو داره چون پول زیادی نمیدی

*hamedkhatar*
01-04-2010, 12:01
سلام و درود
دوست عزیز از من چه تو اینترنت باشم چه نباشم یوزر و رمز میخواد؟
دوست عزیز شما برای اجرا روی کدوم آیکون کلیک میکنید؟
من فکر میکنم شما روی آیکون اصلی بازی کلیک میکنید برای همین اکانت میخواد
من گفتم تو آموزش اول اون فایل CNC4SERVER.exe رو اجرا کنید که یه صفحه داس باز میشه و اتفاقی نمیفته (دست دیگه بهش نمیزنی)
بعدش میری سراغ فایل RunCNC4.eng.bat روش کلیک میکنی باز یه صفحه داس دیگه باز میشه چند ثانیه که صبر کنی خودش میره تو بازی
دیگه کجا از شما اکانت میخواد؟

من اين كرك رو دارم
ولي تو حالت xp ، campaing نمي گيره
مي خوام بدونم براي شما هم اينجوري هست ؟؟؟
achievement ها رو وسط بازي مي گيره ولي وقتي از بازي ميام بيرون ثبت نميشه !!!
من روی ویندوز 7 اجرا میکنم مشکلی هم نبود
البته من اصلا زیاد بازی نکردم که بدونم مشکلی داره یا نه ولی دو تا مرحله رد کردم مشکلی نبود

سلام

بدیش نیست فقط زیادی تخیلی شده
ارزش 1000 تومان پول رو داره

Retired User
01-04-2010, 12:25
خیلی سخته .....
بازی 2 تا پایان داره؟
اون کچل رو انتخاب کنم یا رئیسمو؟
من کچل روئ انتخاب کردم دی:
حالا باید gps رئیس قبلی(اسمشو یادم نیست) رو خراب کنم

کسی تونسته اون gps رو نابود کنه؟

Electronic-Arts
01-04-2010, 12:50
بازی اومد یا نه؟

M A X I M U M
01-04-2010, 13:17
بله اومده
من هم هنوز نتونستم بازي كنم اخرين سري از اين سري رو

Mahdi_591
01-04-2010, 14:56
دوست عزیز من دفعه اول که بازی نصب کردم به اینترنت متصل نیودم
ولی با این حال چون 3 تا ویندوز دارم رفتم روی ویندوز xp دیگم نصب کردو باز هم اکانت خواست
بعد رفتم توی 7 نصب کردم اومدش دیگه اکانت نخواست

بازم تشکر

M A X I M U M
01-04-2010, 15:18
اكانت كه نبايد نصب كني بايد از همون سروره استفاده كني
اونو اجرا كن بعد فايل اجراي بازي رو

king_darkness
01-04-2010, 19:45
دوست عزیز من دفعه اول که بازی نصب کردم به اینترنت متصل نیودم
ولی با این حال چون 3 تا ویندوز دارم رفتم روی ویندوز xp دیگم نصب کردو باز هم اکانت خواست
بعد رفتم توی 7 نصب کردم اومدش دیگه اکانت نخواست

بازم تشکر

درسته
من موقعه اي كه مي خوام تو xp بازي كنم كرك كار نمي كنه و صفحه درخواست اكانت مياد
ولي تو 7 اين مشكل رو ندارم

camry
01-04-2010, 23:46
يعني روي xp sp3 نصب نميشه و نميشه بازي كرد؟

Ardavan
02-04-2010, 10:54
سلام!
بابا بچاره EA این همه پول خرج کرده!بگیرید لذت ببرید!
اتفاقا بازی قشنگی هستمن که خوشم امد!
بگیرید و لذت ببرید!:27::21::19:
فقط یک چیزی،انلاین میشه بازی کرد؟
منظورم اینه که چون نسخه های ما تقلبی هست(ایا میشه انلاین بازی کرد؟)

greena
03-04-2010, 00:12
سلام ودرود
*hamedkhatar*عزیز خیلی ممنون از لطفتتون من بازی رو با راهنمای اجرا کردم ولی فرصت تصحیح پستم نبود.

این بازی بد نیست ولی انگار مال 5 ساله پیشه هیچی مثل رد آلرت نمیشه.

chaaloos
03-04-2010, 07:43
من گرفتمش زیاد مالی نیست ولی نمیگم که نخریشم من با 800 تومن خریدمش ارزششو داره چون پول زیادی نمیدی

ببخشید فقط میشه بگی از کجا ؟!!!!:18:

afshinaghasi
03-04-2010, 12:51
من مشهد زندگی میکنم اینجا خیلی ارزونه دی وی دی دونه ای 400 تومان حتی بازیه napoleon که 4 تا دی وی دی هست رو خریدم 1000 خداییش مفته البته باید همینجوری هم باشه وقتی روی دی وی دی 150 تومانی میزنن

Molana.118
03-04-2010, 13:32
به نظر من ورژن 2 این بازی به مراتب بهتر از نسخه های 3 و 4 بوده و واقعا ً معلوم نیست چرا همون تجربه ی موفق نسخه ی 2 را ادامه ندادند !!!

planetmercury
03-04-2010, 20:03
میشه یک کرک درست از بازی بزارید؟
اونی که توی سی دیش بود یک فایل DLL داره که ویروس داره و سیستم پاکش میکنه!

M A X I M U M
05-04-2010, 00:39
دوست عزيز اين كرك نداره
بايد سرور وصل شونده به بازي رو دستكاري بكني بعد فايل اجرايي بازي بر طبق همون سرور كار مي كنه

Danial_4139
05-04-2010, 11:36
آقا من بازی رو گرفتم فقط نمیدونم چرا چند مرحله اول بیشتر بدرد معلول های ذهنی میخوره تا یه گیمر در ادامه بازی مراحل همین جورین ؟!

kazem3300
05-04-2010, 12:17
Command & Conquer 4 Tiberian Twilight
ایا کسی از دوستان این بازی رو تموم کرده
من چند سئوال داشتم؟
من این بازی رو رفتم در یک قسمت از داستان زنی می میره ایا میشه جلوش گرفت؟
بعد در قسمت حق انتخاب رو میده که می خوای کدوم طرف باشی من ارتش انسان ها رو انتخاب کردم gdi بعد رفتم جلو تا تو یه مرحله بعد از برنده شدن نشون داد فرمانده دشمن با افسر مافوق نقش اول تو یه فضای سفید با هم صحبت کردن بعد هم تموم شد مرحله نیومد ایا این اخر بازی است؟

123list
05-04-2010, 14:08
بازی کمی عجیبی شده خیلی ابتدایی به نظر میرسه ادم های عصر سنگی امکانات جنگیشون بهتر از اینها بود به هر حالمن با گروه انسانها بازی رو تمام کردم و جی دی ای را هم دارم بازی میکنم :46:

black.assassin
05-04-2010, 17:26
یادش بخیر ژنرال بازی می کردیم . پیش این ورژن های جدید خدای می کنه . بعضی وقتها که سری های جدید رو مقایسه می کنم دوست دارم دوباره برگردم به ژنرال . نمی دونم چرا سازندگان بازی دیگه از فکر لیزر و تجهیزات مدرن نمیان بیرون . من به دوستان استراتژیک باز dawn of war , napoleon رو پیشنهاد می کنم که واقعا محشرن . راستی civil 5 هم به زودی میاد .

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

من مشهد زندگی میکنم اینجا خیلی ارزونه دی وی دی دونه ای 400 تومان حتی بازیه napoleon که 4 تا دی وی دی هست رو خریدم 1000 خداییش مفته البته باید همینجوری هم باشه وقتی روی دی وی دی 150 تومانی میزنن

خوش به حالت ما که اینجا 700 ارزونتر پیدا نمی کنیم . من جای تو بودم هر بازی رو امتحان می کردم . حتی اگه مزخرف باشه . :31:

..hamed..
05-04-2010, 17:46
من ای بازی رو خیلی دوست دارم و ورژهای قبلیشو 30 40 با بازی کردم شایدم بیشتر

اینم تو همون سبکه هم گرفیکش هم نبردهاش

خیلی خوشحال شدم که الان فهمیدم اومده حتما از فردا بازیش میکنم

asb_shakhdar
05-04-2010, 19:28
مرحله 2 انسانها تو اخرین ماموریت(4) میگه قسمت پشتببانی رو هم بیار چیکار کنم؟
REDEPLOY AS A GDI DEFENCE CRAWLER TO RAINFORCE THE AREA

میشه سیواشو برام بزارین؟ ممنون میشم

asb_shakhdar
06-04-2010, 08:53
از بچه ها یه مدد میخام این مرحله رو رد کنم

kazem3300
06-04-2010, 12:22
مرحله 2 انسانها تو اخرین ماموریت(4) میگه قسمت پشتببانی رو هم بیار چیکار کنم؟
REDEPLOY AS A GDI DEFENCE CRAWLER TO RAINFORCE THE AREA

میشه سیواشو برام بزارین؟ ممنون میشم

برو رو مرکز فرماندهیت و دکمه دیلت رو بزن بعد از کمی مرکز از بین میره و در پایین سمت راست به شما اجازه ساخت مرکز دیگرو بهت میده روش کلیک کن تا بتونی مرکز جدیدی رو بسازی

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

یادش بخیر ژنرال بازی می کردیم . پیش این ورژن های جدید خدای می کنه . بعضی وقتها که سری های جدید رو مقایسه می کنم دوست دارم دوباره برگردم به ژنرال . نمی دونم چرا سازندگان بازی دیگه از فکر لیزر و تجهیزات مدرن نمیان بیرون . من به دوستان استراتژیک باز dawn of war , napoleon رو پیشنهاد می کنم که واقعا محشرن . راستی civil 5 هم به زودی میاد .

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

خوش به حالت ما که اینجا 700 ارزونتر پیدا نمی کنیم . من جای تو بودم هر بازی رو امتحان می کردم . حتی اگه مزخرف باشه . :31:

نه بابا از این خبراهم نیست مشهدهر حلقه بازی دی وی دی از 500 کمتر نیست
من کل مشهد گشتم جایی کمتر از این قیمت نیست

IRAN_KING
15-04-2010, 10:03
اقا من هم مرحله 10 مودم جلو نمیره بازی مشکل نداره
توی مرحله lokdown سیو شده مرحله ببعد که میری سیو نهمیکنه
بعد باز که دوباره مییای بازی کنی باز توی lokdown است

کرکی جدیدی چیزی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

کمک؟ گروه GDI

m_kasaeei
15-04-2010, 12:16
دوستان من وقتی یه مدت که بازی میکنم بازی کرش میکنه !!!
چه کنم ؟

havas_1980
15-04-2010, 14:21
اقا من هم مرحله 10 مودم جلو نمیره بازی مشکل نداره
توی مرحله lokdown سیو شده مرحله ببعد که میری سیو نهمیکنه
بعد باز که دوباره مییای بازی کنی باز توی lokdown است

کرکی جدیدی چیزی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

کمک؟ گروه GDI

دوستان من وقتی یه مدت که بازی میکنم بازی کرش میکنه !!!
چه کنم ؟به شخصه استفاده از کرک RELOADED که اخرین کرک حساب میشه رو توصیه می کنم:

IRAN_KING
16-04-2010, 15:11
من بازی رو تمام کردم تو دو روز ونیم
در کل بازیش مالی نبود حالش تو این بود که ارتش بسازی کارخانه و دیوار کشی کنی دور پایگات
نه که 8 تا تانک بسازی حملهههههههههههههههههههههه هههههههه :31::41:
و باپول تانک بسازی خوب اینم تمام شد !!!
من تمام این سری بازی رو بازی کردم این حال نداد تمام ؟؟؟

havas_1980
17-04-2010, 15:34
من بازی رو تمام کردم تو دو روز ونیم
در کل بازیش مالی نبود حالش تو این بود که ارتش بسازی کارخانه و دیوار کشی کنی دور پایگات
نه که 8 تا تانک بسازی حملهههههههههههههههههههههه هههههههه :31::41:
و باپول تانک بسازی خوب اینم تمام شد !!!
من تمام این سری بازی رو بازی کردم این حال نداد تمام ؟؟؟با اینکه EA فرموده این اخرین Command & Conquer هست ولی نباید این حرفو جدی گرفت. :31:

melkor morgoth
18-04-2010, 08:10
چطور باید محدودیت تعداد سربازها رو افزایش داد؟

..hamed..
18-04-2010, 18:51
عجب بازی اشغالی شده (با عرض معذرت )
این همه صبر کردیم که اینو ببینیم ؟؟!!!!!!
یه قول دوستمون یه کارخونه میتونی بسازی و 4 5 تا تانک و حمممممممملههههههه
من نسخه قبلیشو 10ها بار تموم کردم و بازم ازش خوشم میاد و تکذاذی نیست برام ولی این دفعه نمره 0 هم براش زیادیه نمیدونم اونا چی فکر کردن که این بازی رو دادن بیرون دیگه چی بگم؟.........
خیلی حالم گرفته شد
اخه ساخت 4 5 تا تانک و دیگه هیچی کجاش لذت داره

Buddy
19-04-2010, 13:54
خدا رو شکر این بازی بالاخره تموم شد ، شاید برن جنرال رو بسازن
راستی درسته که میگن باید آنلاین باشی تا بتونی بازی کنی

Arrowtic
19-04-2010, 19:30
ارزش داره که بازیو بخرم؟؟

lion_sun
20-04-2010, 16:28
سلام من مرحله 2 گیر کردم!
هر کاری گفته کردم!
چیکار کنم؟!!!

hacpdvp
21-04-2010, 11:13
ارزش داره که بازیو بخرم؟؟

اگه از سری C&C خوشت میاد حتما بخر ولی به اون خوبی که گیمر ها انتظار داشتن در نیاوردن و گند زدن
همون بلایی که سر رد آلرت آوردن هم سر تایبیریوم آوردن:31:
درکل ارزش بازی کردن رو داره من که طرفردار سری C&C هستم مخصوصا :40:Tiberum war

Amir Hossein
21-04-2010, 12:06
سیستم من میکشه:
=========
cpu:E5200
graphic:9600 GT
RAM: 4 GB
=========

123list
21-04-2010, 14:14
سلام من مرحله 2 گیر کردم!
هر کاری گفته کردم!
چیکار کنم؟!!!

اگه اشتباه نکنم مرحله است که باید دفاع کنی بعد مرمت اون ضد دفاعیی ها میری قسمتی که سه تا توی نقشه ایجاد شده اون سه تا جا رو مرمت کنی تا دیوارها محافظ فعال بشن بعدش بیس تدارکاتی خودت را نابود کن و یک بیس جدید که حالت دفاعی داره ایجاد کن بعدش هم اون مرحله تموم میشه

camry
21-04-2010, 21:28
سلام
هر كي اين بازي نخريده بهش توصيه مي كنم بخره اما اينو بدونيد كه سبكش تغريبا مثل ردآلرته و خيلي ضعف داره اما ارزششو داره

هر كي طرفدار سري بازي هاي C&C هست فقط اسمشو و اينكه از كدوم بازي بيشتر خوشش مياد رو بهم بگه (پيام خصوصي)

با تشكر

sinak3
21-04-2010, 21:52
سلام
هر كي اين بازي نخريده بهش توصيه مي كنم بخره اما اينو بدونيد كه سبكش تغريبا مثل ردآلرته و خيلي ضعف داره اما ارزششو داره

هر كي طرفدار سري بازي هاي C&C هست فقط اسمشو و اينكه از كدوم بازي بيشتر خوشش مياد رو بهم بگه (پيام خصوصي)

با تشكر

دوست عزیز راهی هست که تو قسمت Skirmish بازی اون قسمت که وقتی 2500 میشه بازی تموم میشرو برداشت؟
ممنون

Buddy
24-04-2010, 15:01
سلام من یه سوال از اونهایی که بازی رو با GDI تموم کردن دارم، من بازی رو
که تموم می کنم ، دوباره بر می گرده به مرحله LOCKDOWN هر مرحله ای رو تموم می کنم برمیگرده به lockdown تو گیم اسپاد گفته اشکال از کرک هست .. کسی راهی به ذهنش می رسه ، کرک من reloaded هست ولی ورژنشو نمی دونم.

اینم یه نفر دیگه مشکل تقریبا شبیه من داره:

I got the same problem. Just completed the GDI mission "To Kill a Prophet" but instead of going to the next mission "For All Humanity" I get thrown back to the earlier mission "Lockdown". Restarted the mission a couple of times but I get the same problem anyway. Even tried to update the game but the problem remains. What to do? =/ Does anyone have a save game from "For All Humanity" that you can upload on rapidshare/mediafire or similar? I guess if I could load the map I could just restart that mission.

valy1
25-04-2010, 13:41
که تموم می کنم ، دوباره بر می گرده به مرحله LOCKDOWN هر مرحله ای رو تموم می کنم برمیگرده به lockdown تو گیم اسپاد گفته اشکال از کرک هست .. کسی راهی به ذهنش می رسه ، کرک من reloaded هست ولی ورژنشو نمی دونم.
-------------------------------------
منم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید

havas_1980
25-04-2010, 20:26

اینم یه نفر دیگه مشکل تقریبا شبیه من داره:

I got the same problem. Just completed the GDI mission "To Kill a Prophet" but instead of going to the next mission "For All Humanity" I get thrown back to the earlier mission "Lockdown". Restarted the mission a couple of times but I get the same problem anyway. Even tried to update the game but the problem remains. What to do? =/ Does anyone have a save game from "For All Humanity" that you can upload on rapidshare/mediafire or similar? I guess if I could load the map I could just restart that mission
.

-------------------------------------
منم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنیداین قضیه کاملا به شانسه. کرک Reloded هم یه مورد بیشتر نیست. خود من هم کمپین GDI رو تا اخر رفتم. بعدش که کمپین NOD رو هم تموم کردم دیدم که دو ماموریت اخری GDI از لیست کمپینش پرید (To Kill a Prophet و For All Humanity)

sinak3
25-04-2010, 20:30
دوست عزیز راهی هست که تو قسمت Skirmish بازی اون قسمت که وقتی 2500 میشه بازی تموم میشرو برداشت؟
ممنون

هومان جان بی زحمت جواب مارم بده.

ممنون

havas_1980
25-04-2010, 23:08
ممنونسینا جان! اصلا نفهمیدم چی گفتی!

sinak3
26-04-2010, 13:35
سینا جان! اصلا نفهمیدم چی گفتی!

هومن جان این عکسو ببین:

دو تا صفر طرفه راست و چپ هست تو قسمت Skirmish هر کردوم به 2500 میرسه بازی تموم میشه.ولی تو نسخه قبل اینجوری نبود.نمیشه اینو برداشت؟
ممنون .

havas_1980
26-04-2010, 18:30
هومن جان این عکسو ببین:

دو تا صفر طرفه راست و چپ هست تو قسمت Skirmish هر کردوم به 2500 میرسه بازی تموم میشه.ولی تو نسخه قبل اینجوری نبود.نمیشه اینو برداشت؟
ممنون .مد همه نقشه ها تو این بازی Domination هست. کاملا فرق داره با قبلی. کنترل می کنی امتیاز می گیری.

camry
27-04-2010, 12:28
سلام
دوستان مگه شما نگفتيد كه ما از بازياي تخيلي خوشمون نمياد پس چرا اين بازي اينقدر طرفدار پيدا كرده؟

Buddy
27-04-2010, 21:01
این قضیه کاملا به شانسه. کرک Reloded هم یه مورد بیشتر نیست. خود من هم کمپین GDI رو تا اخر رفتم. بعدش که کمپین NOD رو هم تموم کردم دیدم که دو ماموریت اخری GDI از لیست کمپینش پرید (To Kill a Prophet و For All Humanity)

سلام
آخه من که تا آخر رفتم ، همه آپدیتها ی (تجهیزات و تانکها) GDI رو نگرفتم،(تو skirmish هم که بازی آپدیت نمیگیره).بازی که اول برگشت من روی continue کلیک که کردم و یه دموی جدید اومد ، نه اون دموی NOD .ولی من دیگه ادامه ندادم و از بازی اومدم بیرون ، دفعه بعد که اومدم تو اون دو مرحله حذف شده بود، یه کرک دیگه رو هم استفاده کردم(reloaded (نیود، که تو اونم تو ضیح داده بود ، که کرک ما هم همین جوریه باید صبر کنبد ورژن جدیدش بیاد.  

camry
30-04-2010, 16:06
سلام
ميگم راهي نيست كه بشه صدا و افكت اين بازي قوي تر كرد منظورم اينه كاري كنيم كه صدا بازي از 5 اسپيكر + ساب ووفر پخش بشه مثل همه ي بازيا

ممنون

camry
01-05-2010, 14:05
چرا كسي جواب مارو نميده :41::41:
حالا كه يه درخواست دارم همتون رفتين:31:

Amir Hossein
03-05-2010, 21:52
شرمنده
ولی خیلی بازی بیخودیه
kane wrath خیلی خیلی بهتر بود
همین الان که دارم پست میدم دارم اینو پاک میکنم و kane wrath میریزم

devilboys
16-05-2010, 15:31
سیستم مورد نیازش چیه؟

Danial_4139
17-05-2010, 02:15
کاشکی این EA هم ورشکست میشد جمع میکرد میرفت دنبال کارش ، آخه یکی نیست بگه 1 سری بازی تخیلی میدن 2 سری میدن 3 سری میدن ولی وقتی 4 سری پشت سر هم شد دیگه ملت حالشون به هم میخوره ! مثل اینکه رو همین سبک سوزنشون گیر کرده :2:

fnouri
19-05-2010, 18:44
با سلام
دوستان کسی سیو بازی
Command & Conquer 4 Tiberian Twilight
را داره البته تکمیلشو میخوام ممنون میشم کمکم کنین

*Forgotten*
21-05-2010, 18:44
EA هم نگفته چنتا تیم درست حسابی مثل ورژنهای generals به شماره 3 و 4 اضافه کنند به طور کل سه تا تیمه
یه کچل قرمز که با این همه قدرت و امکانات نگفته بره مو بکاره
یه گروه امریکایی به ظاهر فرشته
یه مشت سوسک فضایی حالا نمیدونم چرا EA اسرار دارن فضاییهاشون شبیه سوسک باشن چندشا

اون کچله میزنه به تیپ امریکاییهای فلک زده که تو این همه جنگ و نجات دنیا یه روز آرامش نداشتن
او سوسکا هم میزنن به تیپ او دوتا
دمپایی و سوسک و امریکایی عجب نمایشی

خاک تو سرشون بشه

masoud93
21-05-2010, 23:05
یه کرک توپ برا بازی می خواستم.

*Forgotten*
21-05-2010, 23:38
من این قسمت 4 رو نخردیم چون میترسم کرککش خراب دربیاد
حالا تو قسمت 4 چنتا تیم داره و اون سوسکهاس فضایی هم تشریف دارن؟؟؟

havas_1980
22-05-2010, 17:40
یه کرک توپ برا بازی می خواستم.
کرک RELOADED که اخرین کرک حساب هست توصیه می شه:

حالا تو قسمت 4 چنتا تیم داره و اون سوسکهاس فضایی هم تشریف دارن؟؟؟این بازی برعکس بازی قبل, دیگه کمپین اضافی Scrin رو نداره بلکه فقط شامل GDI و NOD هست که هر کمپین شامل 9 مرحلست. امکان جمع اوری منابع و ساخت ساز به حالت قبل هم وجود نداره. هر گروه می تونه فقط یک ساختمون رو از بین سه ساختمون تعیین شده از فضا احضار کنه که هر ساختمان امکان حرکت داره; ساختمان تهاجمی (کارخونه) ساختمان دفاعی (سربازخونه) و ساختمان پشتیبانی (فرودگاه). تعداد جمعیت هم برعکس بازی قبل محدوده...

rawen.west69
03-06-2010, 20:00
حالا تو قسمت 4 چنتا تیم داره و اون سوسکهاس فضایی هم تشریف دارن؟؟؟

خوش بختانه خبری از اون سوکسا نیست دیگه!!!!
ولی بازی خیلی مزخرف شده.اصلا قابل تحمل نیست.
کلا یه خونه داری که همه کارش با همون یه دونه انجام میشه!!
من که مثل سگ از خریدنش پشیمونم. توصیه میکنم شما هم بی خیال بشید.
شاید تنها خوبی بازی بخاطر گرافیک یکم بهترش باشه و یا جذابیت دیدن سر انجام بازی که البته با کسل کننده شدنش دیگه مشتاق دیدن پایان کار نمیشید.
برید همون ژنرال 3 kane's wrath بازی کنید خیلی بهتره...جدی میگم
EA ابرو برده!!!!

camry
04-06-2010, 14:14
فقط c&c 3 همین .
البته اگر شما نگاه بکنید می بینید که ea توی ساخت بعضی بازیاش از جمله c&c و nfs خیلی ضعیف کار کرده و به نظر من دلیلش جز بحران اقتصادی چیز دیگه ای نیست
چون می دونید که همه چیز با پوا به نحو احسنت انجام میشه و به طور کلی هر چی پول و درآمد بازی سازا بیشتر باشه اونا هم بازیه بهتریو ارائه می دن
همون طور که قبلا این اتفاق افتاد
پس خیلی از ea ایراد نگیرین چون هیچ کارخونه ای دوست نداره بازیاییو بیرون بده که باب میل مردم نباشه
اما خوب با این بحران مجبور میشه کاری کنه که خیلی هم افت نکنه

Hunter lord
08-06-2010, 21:21
واقعا این بازی یک مزخرف به تمام معنا شده . آخه سازنده های احمق بازی چرا گرفتن ساخت و ساز رو از بازی حذف کردن .

بهد تعداد Unit ها رو هم محدود کردن .

Skirmash بازی هم یک گند به تمام معنا شده .

لعنت به EA با این بازیش که هرچی استراتژیک بازی رو ناامید کرد .

hacpdvp
20-06-2010, 15:36
من بازی نکردم
بچه هایی که بازی کردن بگن آخرش چی میشه

یا بازم کشش دادن یه نسخه دیگه هم بسازن

کین با اون گوی که بدست آورد چیکار میکنه؟

seyed1375
28-06-2010, 12:42
خدا وکیلی مزخرف ترین بازی این سریه.
اها!راستی من نمیدونم قسمت skirmish کجاست. یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم :19:

Digireiter
28-06-2010, 18:33
سلام کسی هست به ما کمک کنه :41:
من این بازی رو نصب کردم کارم میکنه ولی پوشه Cursors خالی هست و داخل بازی موس نداری.:41:
ممنون می شم اگه کمک کنید.:41:

havas_1980
28-06-2010, 18:37
خدا وکیلی مزخرف ترین بازی این سریه.
اها!راستی من نمیدونم قسمت skirmish کجاست. یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم
در منوی اصلی Play رو انتخاب می کنین. در صفحه بعدی, قسمت (ستون) Skirmish مشخصه. (دقت کنین که این قسمت مثل بازی های قبل نیست)

سلام کسی هست به ما کمک کنه
من این بازی رو نصب کردم کارم میکنه ولی پوشه Cursors خالی هست و داخل بازی موس نداری.
ممنون می شم اگه کمک کنید.
بفرمایین... پوشه Cursors

47 فایل مجموعا 1.07 MB
i

Digireiter
30-06-2010, 22:55
سلام ، به خاطر دیر تشکر کردن ابندا عذر خواهی میکنم.
سپس، از شما خیلی تشکر می کنم بابت این زحمت که برای بنده کشیدین . عال بود دست شما مرسی.:11:

rima_11788
05-07-2010, 17:42
من بازی خریدم ولی پیغام زیرو میده.
cannot create file c:/windows/system32/drivers/etc/hosts

alex666
29-07-2010, 10:59
دوستان من بازی گرفتم ولی میگه اکانت میخاد.و بعد که کنسل میکنم از بازی میاد بیرون

havas_1980
30-07-2010, 13:08
دوستان من بازی گرفتم ولی میگه اکانت میخاد.و بعد که کنسل میکنم از بازی میاد بیروناستفاده از کرک RELOADED که اخرین کرک حساب هست توصیه می شه:

system1000
17-08-2010, 12:43
منم بازیشو تازه تموم کردم عجب بازی مزخرفیه جدا!
فقط 7 8 روز طول کشید تا دانلودش کنم اونوقت تو نصف روز تمومش کردم.
بازی از دموهاش که واقعا بی ربطه گرفته تا صداگذاری مزخرف و موزیکی که هیچ هیجانی به بازی نمیده ( برعکس نسخه قبل ) و ماموریت های پیش پا افتاده( 90% گرفتن دو سه تا برج هست!!!!) و امکانات کمش همه و همه مزخرف.جالبه که خیلی از امکانات بازی با اینکه بازی رو تموم کردیم باز نشدن و فکر کنم باید بشینیم 10 بار بازیشو تموم کنیم تا همشون باز بشن!
یعنی اگه من نسخه های قبلی این بازی رو قبلا نخریده بودم هیچ وقت با دیدن این نسخه پامو طرف نسخه های قبلی به خصوص 3 که واقعا شاهکاره نمیزاشتم.من هنوز که هنوزه بعد 3 4 سالی که نسخه 3 اومده ازش خسته نشدم و بازی میکنم.
جدا برای EA متاسفم که با ساختن همچین بازی پیش پا افتاده ای ما رو ناامید کرد.حیف وقتی که گذاشتم بره دانلودش.0 تنها نمره ای که میشه بهش داد!

Dark Soul
17-08-2010, 16:52
من که بعد از دو سه مرحله کلا پاکش کردم....
راستی میزان فروش و استقبالش چطور بود ؟
من که از طرفدارن این سری بودم حسابی نامید شدم .

camry
17-08-2010, 21:13
خدا ذلیل کنه ea رو ببین این استارکرافت چکار کرده بعد هی ea میاد .... رو بازیا (ببخشید اینجوری حرف زدم آخه خیلی زورم می گیره)
من عاشق c&c 3 kane's wrath هستمو می مونم

Captain_Nemo
10-10-2010, 21:16
با سلام خدمت همه دوستان

من اين بازی رو از شرکت تکين گرفتم بازی بدون مشکل نصب میشه ولی موقع اجرا پیام زیر نمايش داده ميشه و بازی اجرا نميشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pq3sgrOvNWCslW%2Fq3ifLGEHISP8BB43BaqtP2HOXWsIwT7Qg MbiosAOdWuhz4B4iMmV6n8g%3D%3D

hmd
03-12-2010, 14:26
واقعا نسبت به قبلش خیلی بدتر شد بازی دیگه توش بحث پول در میون نیست تعداد ساخت ساز محدود شده اصلا معلوم نیست . بعد سه تا کارخانه بیشتر نداری یا سرباز یا تانک یا هواپیما یکیشو باید بسازی . دمش گرم قبلا کشورها بودن کلی تجهیزات داشتن این هیچ توش نداره فقط تند تند باید تانک بسازی حمله کنی اون 4 تا خونه انرزی از بین ببری یا حفظش کنی تا اون موقعم هیچ وقت نمیمیری حتی اگه پایگاه اصلیتو بزنند بازم میتونی بسازی . یک افتضاح به تمام معنا

keylogger
03-12-2010, 19:48
سلام برو باکس
من این بازی رو گرفتم ولی موقع نصب ارورر میده کسی میدونه این از چیه ؟

keylogger
08-12-2010, 13:32
کسی نیست جواب بده به ما ؟ :(((