PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتي راجع دوربين هاي فيلمبرداري ديجيتال dvcam مي خواستم

morteza
28-01-2005, 17:04
سلام
كسي اطلاعاتي راجع دوربين هاي فيلمبرداري ديجيتال dvcam داره مي خوام يه دونه
بخرم ولي نميدونم چه ماركي خوبه

saghy
30-01-2005, 02:07
سلام
اطلاعات مختصري درباره دوربينهاي DV
دوربينهاي ديجيتالي دي وي كه مدتي است نوع خانگي آن نيز به بازار عرضه شده است از فرمت ديجيتالي MPEG پشتيباني كرده و داراي دو نوع استاندارد ميباشند : MINI DV و DV
هر دو قالب بر روي نوارهاي مغتاطيسي عمل ذخيره سازي اطلاعات را انجام ميدهند.
فيلمهاي اين دوربينها بر روي سيستم هاي ويديويي متداول قابل پخش نيست وليكن كليه دوربينها به خروجي AV جهت اتصال به تلويزيون يا ويديو هاي VHS را دارا ميباشند. همچنين يك پورت IEE1394 عمل اتصال دوربين به كامپيوتر را ميسر ميسازد.
كيفيت تصوير برداري و صوت اين دوربينها تفاوت قابل ملاحظه اي با سيستم هاي آنالوگ VHS دارد. كيفيت ذخيره اطلاعات بر روي سيستم دي وي به سورت استاندارد MPEG2 بوده و داراي وضوح تصوير و كيفيت بالاي صوتي ميباشد.
سيستم هاي كوچك و قابل حمل براي مصارف خانگي آن در انواع قيمت هاي 300 هزار تومان الي 3 ميليون تومان بسته به ادوات همراه و لنز ها و كارايي موجود است . متداولترين قيمت در سيستم خانگي بين 300 تا 900 هزار تومان است .در قالب حرفه اي شما با دو سيستم DV , MINI DV روبرو هستيد كه شركتهاي كانون ؛ سوني ؛ پاناسونيك سه عرضه كننده بزرگ اين تجهيزات ميباشند .
دوربينهاي سوني داراي دوام و كارايي نسبتا بالاتري از دو شركت ديگر بوده و چنانچه قصد خريد حرفه اي را داريد سيستم سوني پيشنهاد ميشود و كمترين سطح آن DSR150 بوده با قيمتي حدود 2.700.000 تومان و من قيمتهاي حرفه اي تر آن را تا 12 ميليون تومان خبر دارم.
سيستم هاي پخش نوارهاي دي وي و ميني دي وي نيز از 800 هزار تومان تا 3800 هزار تومان را من خبر دارم.

alireza-vb
20-10-2005, 06:44
من با بودجه ای کمتر از چهارصد هزار تومان میخوام یه هندی کم بخرم
اول بگید اصلاً میشه با این مقدار هزینه یه دوربین بدرد بخور خرید یا نه؟ :sad:
در ضمن برای استفاده ی خانگی میخوام نه حرفه ای!

راستی آیا قیمت این چیزا در عربستان تفاوتی داره؟ میخواستم ببینم اگه می ارزه پدرم که دو سه ماه دیگه میخواد بره مکه از اونجا بخره! :rolleye:
از راهنماییتون خیلی ممنون میشم. :blush:
در اين آدرس ميتونيد قيمت بعضي مدلها رو ببينيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :blink:

Diego
03-12-2005, 23:25

راستی آیا قیمت این چیزا در عربستان تفاوتی داره؟ میخواستم ببینم اگه می ارزه پدرم که دو سه ماه دیگه میخواد بره مکه از اونجا بخره! :rolleye:
در اين آدرس ميتونيد قيمت بعضي مدلها رو ببينيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :blink:
البته که میتونید یه دوربین به دردبخوربخرید...زیرا الان با رشد سریع تکنولوژی نه تنها دوربینها بلکه تمامی لوازمی که ازتکنولوژی روزبهره میبرند,سریعا روبورس میان وسریعانیزاز مدمی افتند...درنتیجه بهترین دوربینهای سونی که یکی دوسال پیش روبورس بود الان به همین محدوده قیمتی که فرموده بودیدنزول کرده والان شما میتوانیدبااین بودجه یک دوربین هندیکم سونی بخرید.البته اگه حجمش براتون مهم نیست چون به نسبت دوربینهای جدید هندیکم که اندازه کف دست هستند به مراتب سنگینترو حجیم ترهستند....

Diego
03-12-2005, 23:26

دررابطه با قیمت هم بایدعرض کنم که خیر...البته اگه تفاوتهای 10هزارتومنی براتون مهم باشه!