PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اور کنم با این سیستم یا نه؟؟؟؟

ali6803
24-07-2009, 11:05
سلام این مشخصات سیستم من هستش که جدید گرفتم 1400000

CPU : AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor, 3000 MHz

Motherboard : Asus M4A79T Deluxe

ram: Corsair XMS3 CM3X2G1333C9 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM 9-9-9-24 @ 666 MHz

vga: Sapphire Radeon HD 4870 1GB GDDR5

به نظر دوستان اور کنم یا نه البته بازی کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات وبا تمام فیلترها با درجه اخر بدون هیچ مشکلی ترکوند رفت

min من میگن برای اور خیلی جواب میده تایید میکنید یا نه؟؟؟؟/

Hessam_7800gtx
24-07-2009, 11:15
بازی کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات وبا تمام فیلترها با درجه اخر بدون هیچ مشکلی ترکوند رفت
اگه کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات خوب فریم میده دیگه اور به چه کارت میاد؟؟ معمولا وقتی سیستم رو اور میکنن که کاراییش پایین اومده باشه.الان به فرض هم که شما اور کردی از کرایسیس سنگینتر (تقریبا)بازی که نیست اگر کاری قیر از بازی نمیکنید بهتره کلا اور رو بیخیال شید تا یکی دو سال دیگه!!

alborz_k
25-07-2009, 16:51
سلام این مشخصات سیستم من هستش که جدید گرفتم 1400000

CPU : AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor, 3000 MHz

Motherboard : Asus M4A79T Deluxe

ram: Corsair XMS3 CM3X2G1333C9 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM 9-9-9-24 @ 666 MHz

vga: Sapphire Radeon HD 4870 1GB GDDR5

به نظر دوستان اور کنم یا نه البته بازی کرایسیس رو با بالاترین تنظیمات وبا تمام فیلترها با درجه اخر بدون هیچ مشکلی ترکوند رفت

min من میگن برای اور خیلی جواب میده تایید میکنید یا نه؟؟؟؟/
سلام. وقتی کرایسس بازی کردی ، یعنی دیگه اورکلاک احتیاج نداری!!! البته اگه خیلی مصری ، برای دست گرمی :دی فرکانس gpu رو روی 800 و فرکانس حافظه رو روی 950 بزار!! :دی

Lord_theOne
27-07-2009, 22:13
كارت گرافيكت حرفه اي نيست
و نگفتي پاورت چيه خيلي مهمه

Kianoosh
28-07-2009, 06:23

درسته پاو ر خیلی مهمه!

اگه سیستم جوابگو نبود اورکلاک کن یا الان یه درصد کم اور کن

ali6803
28-07-2009, 10:17
نقل قول:
درسته پاو ر خیلی مهمه!

اگه سیستم جوابگو نبود اورکلاک کن یا الان یه درصد کم اور کن با سلام ....کارت گرافیک حرفه ای نیست؟؟؟ عجب پس ما الکی رفتیم 350 تومن دادیم...........البته من بسیار راضی هستم فوق العاده هم عالی جواب داده هم بسیار خنک وهم بسیار در اور جواب میده در ضمن پاور من 785 وات گرین هست بزار چند تا عکس از این مدل گرافیک خودم که گرفتم برات بزارم...............شاید نظر دوستان تغییر کنه:27::27::27::21::5:

ali6803
28-07-2009, 11:25
سلام چند تا عکس گرافیک و سیستم من که دوستان میگن اماتوره...........:13::13::13::13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alborz_k
28-07-2009, 11:49
سلام لرد جان ، خیلی خوشحالم که برگشتی ، می تونیم خیلی چیزا ازت یاد بگیریم :20::10:
این کارت از چه نظر حرفه ای نیست؟ کلأ کارت های ati بنا به دلایلی برای اورکلاک مناسب نیستند ، ولی فکر نکنم که این قدر ها هم تو این زمینه ضعف نشون بدن!:31:

D3vil_A
28-07-2009, 13:32
دوست عزیز کارت شما کریسیس رو رو چه تنظیماتی (رزولیشن) و همچنین AA و DX10 جواب داد؟!
یعنی کلیه تنظیمات رو آخرین درجه بالای 30 فرم داد؟!

behii
28-07-2009, 13:54
سلام چند تا عکس گرافیک و سیستم من که دوستان میگن اماتوره...........:13:

این عینک هم جزو گرافیک ات بود ؟ :31::31:

میشه یک نفر کامل توضیح بده که چه جوری میشه اور کرد ؟ یعنی دقیقا چه کار باید انجام بدم؟

Lord_theOne
28-07-2009, 14:27
دوست عزيز منظورم بردش بود
برندهايي مثله ASUS MSI XFX EVGA اينها توانايي اوركلاكشون خوبه يعني زياد مي توني اورشون كني
بله اون گرافيك شما هم اور مي شود
من گرافيك 5200 هم NVIDIA را اور كردم ديگه چه برسه به اين كارت گرافيك
توي يك بازي تيك مي زد خيلي اين 5200 اورش كردم خيلي خوب جواب داد
پاورهاي گرين سري قبليهاش از خازنهاي معمولي استفاده مي كرد التبه الانشو نمي دونم پاور خوبيه
اما منظور من اينه كه شما فكر نكنم توي بازي مشلي داشته باشيد كه بخواهيد اوركلاك كنيد بعد مشكل گرما پيدا كنيد التبه براي ازمايش بد نيست
يا توي كارهاي 3D كم بياوريد
موفق باشيد

Kianoosh
28-07-2009, 16:58
با سلام ....کارت گرافیک حرفه ای نیست؟؟؟ عجب پس ما الکی رفتیم 350 تومن دادیم...........البته من بسیار راضی هستم فوق العاده هم عالی جواب داده هم بسیار خنک وهم بسیار در اور جواب میده در ضمن پاور من 785 وات گرین هست بزار چند تا عکس از این مدل گرافیک خودم که گرفتم برات بزارم...............شاید نظر دوستان تغییر کنه

من نمی دونم کی این کارت رو گرفتی ولی اون حدود قیمت 4890 یه گیگ اور شده هست!

معماری و ..خوبی داره و در کل خوبه

دوست عزيز منظورم بردش بود
برندهايي مثله ASUS MSI XFX EVGA اينها توانايي اوركلاكشون خوبه يعني زياد مي توني اورشون كني
بله اون گرافيك شما هم اور مي شود
من گرافيك 5200 هم NVIDIA را اور كردم ديگه چه برسه به اين كارت گرافيك
توي يك بازي تيك مي زد خيلي اين 5200 اورش كردم خيلي خوب جواب داد
پاورهاي گرين سري قبليهاش از خازنهاي معمولي استفاده مي كرد التبه الانشو نمي دونم پاور خوبيه
اما منظور من اينه كه شما فكر نكنم توي بازي مشلي داشته باشيد كه بخواهيد اوركلاك كنيد بعد مشكل گرما پيدا كنيد التبه براي ازمايش بد نيست
يا توي كارهاي 3D كم بياوريد
موفق باشيد

گرین هنوزم خوبه به نظر من با باقیش هم موافقم تا نیازی نیست اورکلاک نکنه بهتره...

سلام چند تا عکس گرافیک و سیستم من که دوستان میگن اماتوره...........

کسی نگفت سیستم آماتوره که!:دی برندش مثل سایر برندهای که برای اورکلاک بهینه شدن و مدلهای مخصوص در اون حد نیست ولی خوبه.

ببینم این مد ل Toxic هست؟

اگه آره در کل نه نیازی هست نه خیلی اور میشه...

D3vil_A
28-07-2009, 17:20
این مدل HD4870 مثل HD4870 خودم هستش ولی با این تفاوت که برای من 512MB هست.Toxic نیست. اگر ولت مد بشه با دستکاری بایوس میشه از Toxic هم بیشتر اورکلاکش کرد. :دی
اورخوره این سری بد نیست من تا 830/980 باهاش رفتم.مشکل دما یک مقدار داره.اگر فن خوب ببندی کنار Heatpipe ها دما رو میشه کنترل کرد.

ali6803
28-07-2009, 18:01
اقا به کمک نیاز مند شدیم:27::27::27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ویندوز رو عوض کردم دیدم مقادیر اور شده گرافیکم برگشته به حالت اول......چرا؟؟؟؟

دوباره ببرم بالا یا نه ؟ قبلا تا 800/950 رفته بودم

این سری که من دارم تا چقدر اور میشه من شنیدم تا 850/1100 هم میره؟؟

راستی جونه هر کی دوست دارید بگید تو بازیها چطوری تعداد فرم بازی را ببینم مثلا کرایسیس یا هر بازی دیگه ...نرم افزاری چیزی داره یا نه؟؟؟:40::40::40::11:

راستی وقتی اورش کردم این کارتو تو بازی کرایسیس بعد از 1 ساعت بازی تو اخرین تنظیمات دما بیشتر از 70 نمیشه....خوبه دیگه مگه نه؟؟؟/

Lord_theOne
28-07-2009, 18:06
اين برنامه به شما FPS‌را نشان مي دهد
Beepa Fraps
بله دما خوبه
با عوض شدن ويندوز مي پره چون نرم افزاري اوركلاك كردي
اگر مي خواهي هميشه اينجوري باشه كه خوب نيست اين كار را انجام بدهي باياس را آپديت كن يعني باياس دستي بساز

Kianoosh
28-07-2009, 18:12
من ویندوز رو عوض کردم دیدم مقادیر اور شده گرافیکم برگشته به حالت اول......چرا؟؟؟؟

دوباره ببرم بالا یا نه ؟ قبلا تا 800/950 رفته بودم

این سری که من دارم تا چقدر اور میشه من شنیدم تا 850/1100 هم میره؟؟

راستی جونه هر کی دوست دارید بگید تو بازیها چطوری تعداد فرم بازی را ببینم مثلا کرایسیس یا هر بازی دیگه ...نرم افزاری چیزی داره یا نه؟؟؟

راستی وقتی اورش کردم این کارتو تو بازی کرایسیس بعد از 1 ساعت بازی تو اخرین تنظیمات دما بیشتر از 70 نمیشه....خوبه دیگه مگه نه؟؟؟/

فعلا برای این مدل نیاز نداره به این فرکانس ها یه مقدار کم اور کنی بسه!دما خوبه با ریوا اور کن سیو کن تا ریوا پاک نشه همون هست بعدش FRAPS خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر مي خواهي هميشه اينجوري باشه كه خوب نيست اين كار را انجام بدهي باياس را آپديت كن يعني باياس دستي بساز

منم اصلا توصیه نمی کنم!

ولتمو د که هیچی! کارت داره کارشو می کنه فعلا مشکلی کارایی نداره که خواستی یه اور مختصر نخواستی ایمن! دیگه تغییر بایوس و ولتمود و ولتاژ و ...پیشنهاد نمیکنم 8400 نیست که رفت بره ...:د ی

D3vil_A
28-07-2009, 18:51
درسته.
انجام دادن هر گونه مودینگ برای همچین کارهایی اون هم برای Gaming با خنک کننده Stock اصلا توصیه نمیشه.
این کار فقط برای رکورد های سنگین صورت میگیره.ولی میشه بایوس رو برای افزایش کم کلاک ها استفاده کرد ولی گارانتی کارت از بیشن میره.

Kianoosh
28-07-2009, 20:01
درسته.
انجام دادن هر گونه مودینگ برای همچین کارهایی اون هم برای Gaming با خنک کننده Stock اصلا توصیه نمیشه.
این کار فقط برای رکورد های سنگین صورت میگیره.ولی میشه بایوس رو برای افزایش کم کلاک ها استفاده کرد ولی گارانتی کارت از بیشن میره.

کلا توصیه نمیشه!:دی

اونم نمی دونم چطور تشخیص بدن یا نه که گارانتی باطل بشه؟..مطمئن نیستم...

فعلا خیلی نیازی نداره...

Lord_theOne
28-07-2009, 21:24
من كه فرستادم گارانتي يك خط روش بود گفتن از گارانتي خارجه
منم با يك گرافيك قديمي PCI آوردمش بالا البته عقلم كار كرده بود يك Backup گرفته بودم ازش مي خواستم 6200 را بكنم 6600 برد ASUS‌گير نياوردم ديگه زديم بهش رفت به هوا البته بعدش درستش كردم
اما دست ساز شما مي توانيد به ميزان كم كه فشار نيايد مثلا 10 تا 15 درصد اوركلاك كني باياس دستي بسازي ولي خوب چه كاريه برنده نوبل كه ادم نمي شه دردسر بيخود

DANTEH2010
10-08-2009, 21:47
سلام ببخشید من با این سیستم میتونم اور کنم یا نه؟
CPU:2.6
VGA" Nvidia 8400 gs
RAM:1 GB

Kianoosh
11-08-2009, 02:00
سلام ببخشید من با این سیستم میتونم اور کنم یا نه؟
CPU:2.6
VGA" Nvidia 8400 gs
RAM:1 GB

سلام

بله چرا نتونید؟پاور و مین؟

ولی اگه برای بازی های روز و ... می خوای بازم با اورکلاکش هم چندان فرقی نخواهد کرد...رم کمه و گرافیک ضعیفه.