PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عرضه ATI Catalyst 9.7 از طرف AMD

Professor Massoud
23-07-2009, 18:09
AMD امروز کاتالیست 9.7 را منتشر کرد . این نسخه فقط مخصوص ویندوز 7 و ویندوز ویستا می باشد . نسخه ویندوز Xp هم امروز منتشر شد ( برای دانلود نسخه Xp به پایان این پست مراجعه کنید )
بعضی ویژگیهای این نسخه :

*- بالا رفتن کارایی 8 درصدی در بازی Crysis و با تنظیمات High END در سری 4800 .
*- بالا رفتن کارایی 7-11 درصدی در Lost Planet برای سری 4800 ، زمانی که آنتی الایز 8x فعال باشد ، .
*- معرفی و پشتیبانی از ATI Video converter تحت ویندوز سون (7) ، 32 و 64 بیت.
*- طراحی جدید Dispaly Manager .
*- پشتیبانی از نسخه جدید Open GL .

نکته ( روز نوشتن خبر) : سایت AMD در صفحه مورد نظر عبارت 9.6 نوشته است ، اما در مشخصات به کاتالیست 9.7 اشاره شده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع :

ویرایش 1 ) نسخه ویندوز Xp منتشر شد در تاریخ 26 ژولای 2009 :
دانلود نسخه 32 بیتی :

دانلود نسخه ویندوز xp 64 بیت:

godsmak
23-07-2009, 18:52
*- معرفی و پشتیبانی از ATI Video converter تحت ویندوز سون (7) ، 32 و 64 بیت.

مسعود جان این همون Avivo™ Video است، یا واقعا یه Convertor مثل Badaboom Media Converter که برای nVIDIA اومده است؟
درضمن اگه فرق داره یه لینک دانلود هم براش بزار لطفا!

Stream
23-07-2009, 19:26
مسعود جان این همون Avivo™ Video است، یا واقعا یه Convertor مثل Badaboom Media Converter که برای nVIDIA اومده است؟
درضمن اگه فرق داره یه لینک دانلود هم براش بزار لطفا!
دقیقا یک Video Converter هست شبیه به Badaboom با این تفاوت که رایگان هم هست.

توضیح بیشتر درباره ATI AVIVO Video Converter

نیازی به دانلود نیست و در خود Catalyst Control Center می تونید بخش Media Converter رو پیدا کنید.

D3vil_A
23-07-2009, 23:31
بالا رفتن کارایی 8 درصدی در بازی Crysis و با تنظیمات High END در سری 4800 .
*- بالا رفتن کارایی 7-11 درصدی در Lost Planet برای سری 4800 ، زمانی که آنتی الایز 8x فعال باشد
سلام.
برای درایور های قبلی هم این جور چیزها نوشته شده بود ما درایورمون رو عوض کردیم با 8.2 که داخل خوده CD گرافیک ها هست هیچ تفاوتی نکرد! یک سری مشکلات هم با درایور های جدید پیدا کردیم.
فعلا این رو دانلود میکنم ببینم فرقی میکنه.

Cain
24-07-2009, 00:33
من که 4870x2 داشتم Fuel بد اجرا میشد که درست شد الان واسم با نصب این درایور .

alborz_k
24-07-2009, 00:43
دقیقا یک Video Converter هست شبیه به Badaboom با این تفاوت که رایگان هم هست.

توضیح بیشتر درباره ATI AVIVO Video Converter

نیازی به دانلود نیست و در خود Catalyst Control Center می تونید بخش Media Converter رو پیدا کنید.
سلام. من که هر چی گشتم این video convertor رو پیدا نکردم!! کجا هست؟!

Stream
24-07-2009, 01:35
سلام.
برای درایور های قبلی هم این جور چیزها نوشته شده بود ما درایورمون رو عوض کردیم با 8.2 که داخل خوده CD گرافیک ها هست هیچ تفاوتی نکرد! یک سری مشکلات هم با درایور های جدید پیدا کردیم.
فعلا این رو دانلود میکنم ببینم فرقی میکنه.

این اعداد معمولا ماکزیمم میزان کارایی هستند که در شرایط آزمایشگاهی و در قطعات خاص بدست می آیند. این طبیعیه که حتی بعضی وقت ها کاهش کارایی هم در درایورهای جدید مشاهده بشه.

سلام. من که هر چی گشتم این video convertor رو پیدا نکردم!! کجا هست؟!

بله درسته مثل اینکه جدا شدند (قبلا یکی بود!)

لینک دانلود در همین صفحه است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک مستقیم برای ویندوز ویستا:

alborz_k
24-07-2009, 03:35
این اعداد معمولا ماکزیمم میزان کارایی هستند که در شرایط آزمایشگاهی و در قطعات خاص بدست می آیند. این طبیعیه که حتی بعضی وقت ها کاهش کارایی هم در درایورهای جدید مشاهده بشه.

بله درسته مثل اینکه جدا شدند (قبلا یکی بود!)

لینک دانلود در همین صفحه است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک مستقیم برای ویندوز ویستا:

آخه مشکل این جاست که من 2 بار (یک بار برای 9.5 و یک بار برای 9.6 ) این رو دانلود کردم ، ولی باز هیچ چیزی اضاقه نشد!! حتی بعد از نصب هم چیزی اضافه نشد!

Kianoosh
24-07-2009, 05:49
البرز جان مطمئنی تو Catalyst Control Center نیست!؟

Stream
24-07-2009, 10:06
آخه مشکل این جاست که من 2 بار (یک بار برای 9.5 و یک بار برای 9.6 ) این رو دانلود کردم ، ولی باز هیچ چیزی اضاقه نشد!! حتی بعد از نصب هم چیزی اضافه نشد!

نمیشه که وجود نداشته باشه! بالاخره یک جا اضافه میشه.

من چون دسترسی به CCC ندارم نمی تونم چک کنم، در Release Note ها یا Help خود CCC چک کنید ببینید اشاره ای شده یا خیر.

Cain
24-07-2009, 10:39
من که دانلود کردم واسه بازی ها بهتر شد مخصوصا Fuel ! خود CCC هم Interfaceش تغییر کرد یکم :D

Catalyst 97 release note

Changelog :

alborz_k
24-07-2009, 17:31
نمیشه که وجود نداشته باشه! بالاخره یک جا اضافه میشه.

من چون دسترسی به CCC ندارم نمی تونم چک کنم، در Release Note ها یا Help خود CCC چک کنید ببینید اشاره ای شده یا خیر.
آرمان جان ، یک ویدئو کانورتور مجانی که از پردزانده ی گرافیکی استفاده می کنه و ممکنه قدرتش 10 برابر پردازنزده ی خودم باشه ، برام این قدر هیجان انگیز بوده که کل ccc رو به خاطرش زیر و رو کنم و حتی ویندوز xp و ویندوز 7 رو هم براش نصب کنم!! ولی چیزی پیدا نکردم.
حالا این کاتالیست 9.7 رو هم دانلود و نصب می کنم و نتاج رو می گم.
این عکس ccc هست ،

Stream
24-07-2009, 17:36
آرمان جان ، یک ویدئو کانورتور مجانی که از پردزانده ی گرافیکی استفاده می کنه و ممکنه قدرتش 10 برابر پردازنزده ی خودم باشه ، برام این قدر هیجان انگیز بوده که کل ccc رو به خاطرش زیر و رو کنم و حتی ویندوز xp و ویندوز 7 رو هم براش نصب کنم!! ولی چیزی پیدا نکردم.
حالا این کاتالیست 9.7 رو هم دانلود و نصب می کنم و نتاج رو می گم.
قدرتش که 10 برابر نمیشه (این اعداد کمی تبلیغاته..!) چون معمولا مقایسه ها با بهترین و بهینه ترین نرم افزارهای Convert از طریق CPU انجام نمیشه.

اینجا رو چک کنید:

alborz_k
24-07-2009, 17:45
قدرتش که 10 برابر نمیشه (این اعداد کمی تبلیغاته..!) چون معمولا مقایسه ها با بهترین و بهینه ترین نرم افزارهای Convert از طریق CPU انجام نمیشه.

اینجا رو چک کنید:
مشکل همینه!! اگه خودم می تونستم چیک کنم ، اون وقت دقیقأ می دونستم چه قدر تو سرعت کانوورت تأثیر داره! :دی

Kianoosh
25-07-2009, 08:42
مشکل همینه!! اگه خودم می تونستم چیک کنم ، اون وقت دقیقأ می دونستم چه قدر تو سرعت کانوورت تأثیر داره!

سرعتش خوبه کیفیتش زیاد جالب نیست من با همون AVS کار می کنم!:دی

mahddi
11-08-2009, 17:07
من کارت گرافیگ asus EAH 4890 دارم اگر بخوام درایورشو آپدیت کنم باید این از این لینک بگیرم
یا از این لینک
اینم عکسش

Kianoosh
11-08-2009, 19:01
من کارت گرافیگ asus EAH 4890 دارم اگر بخوام درایورشو آپدیت کنم باید این از این لینک بگیرم

برای نسخه های دیگه ویندوز هم همون جا هست بسرچ...

dracula_killer
11-08-2009, 22:49
سلام
ببخشید نسبت به 9.4 چه مزیت هایی داره؟
در کل ارزش دانلود داره؟

Kianoosh
12-08-2009, 01:31
سلام
ببخشید نسبت به 9.4 چه مزیت هایی داره؟
در کل ارزش دانلود داره؟

بله به پست اول رجوع کنید!!آپ دیت درایور که حتما ارزش داره...

dracula_killer
16-08-2009, 12:22
بله به پست اول رجوع کنید!!آپ دیت درایور که حتما ارزش داره... بله خوندم!
اما هر وقت درایور ATI آپدیت میشه.هی تبلیغ می کنه که در فلان بازی 7% پیشرفت داشته....اگه بخوایم از ورژن 9 که درایور اومد این پیشرفت ها رو حساب کنیم الان یه بازی مثل کرایسیس 2 حدود 30% باید پیشرفت داشته باشه که این یه جورایی غیر قابل باوره!
آخه اگه باور کنیم برای یه نفر مثل من که 4670 داره اصلا نیازی نیست که گرافیک جدید بخرم...تا کاتالیست 11 صبر می کنم بعد دیگه می تونم رو فریم بالا بازی رو روون اجرا کنم:دی

Kianoosh
17-08-2009, 08:44
بله خوندم!
اما هر وقت درایور ATI آپدیت میشه.هی تبلیغ می کنه که در فلان بازی 7% پیشرفت داشته....اگه بخوایم از ورژن 9 که درایور اومد این پیشرفت ها رو حساب کنیم الان یه بازی مثل کرایسیس 2 حدود 30% باید پیشرفت داشته باشه که این یه جورایی غیر قابل باوره!
آخه اگه باور کنیم برای یه نفر مثل من که 4670 داره اصلا نیازی نیست که گرافیک جدید بخرم...تا کاتالیست 11 صبر می کنم بعد دیگه می تونم رو فریم بالا بازی رو روون اجرا کنم

دوست عزیز

اینا نتایج تست شده توسط سازنده با بهترین قطعات و شرایط هست و نسبت به نسخه قبلی نه کلا!!و قطعا شما اون افزایش کارایی ذکر شده رو نخواهی داشت ولی مشکلات و باگهای نسخه قبلی پشتیبانی و بهینه سازی های جدید و نسبتا افزایش کارایی ارزش بروز کردن درایور رو داره!!

rezaxp
19-08-2009, 15:08
نسخه 9.8 هم منتشر شد ...
می تونید از همون لینک پست اول دانلود کنید.