PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه‌‌ نصب‌ ديكشنري‌‌ بابيلون‌ فارسي‌‌ به‌ انگليسي‌ هر‌ كي‌ بلده ياد‌ بده‌

golnaz
28-01-2005, 13:41
سلام:دوستان‌چندروز‌پيش‌د كشنري‌بابيلون‌را‌يكى از‌دوستان‌نصب‌كرده‌بود با‌موس‌روي‌هر‌كلمه‌مير فتي‌به‌فارسي‌ترجمه‌ميكر دان‌را‌از‌كينگهاي‌جديد كه‌به‌
بازار‌اومده‌نصب‌كرده‌بو د‌‌ فرصت‌نشد‌از‌اون‌طريقه‌ نصبش‌را‌ياد‌بگيرم‌.اگر‌ دوستان‌هر‌ كدام‌بلديد‌ به‌من‌
هم‌ياد‌بديد‌.ممنون‌ميشو :D :idea: :?: :) :lol: :D

Amir_P30
28-01-2005, 14:05
گلناز خانوم نصبش مثله برنامهاي ديگست

مشكلي نداره كه

شما بگيد كجاي نصبش گير مي كنيد؟؟
و ورژني هم كه مي خواهيد نصب كنيد بگيد :wink:

golnaz
28-01-2005, 21:17
سلام: ممنون از اينكه جواب داديد .همان اول گير دارم چون فقط انگليسي نصب ميشه .در مورد زبان يك گزينه داره اونهم يك گزينه انگليسي فارسي را چطور انتخاب كنم ؟ميخواهم انگليس به فارسي برعكس تجرمه كنه وقتي من نصب ميكنم چون جاي گزينه فارسي را نميدانم انگليسي به انگليسي جواب ميده واين ديكشنري را از سري آخر كينگ هاي جديد برداشتم .ممنون ميشوم جاي گزينه فارسي را بدانم .

Ali
29-01-2005, 00:47
ديكشنري Babylon ميتواند انگليسي به فارسي باشد , فارسي به انگليسي رو نميتونه پشتيباني كنه. گلناز خانوم شما اگه ديكشري فارسي Babylon رو( يا ديكشنري Farajbeik يا Hfarsi) را نصب كرده باشيد. با وارد كردن لغت خود به خود معني داده ميشود. اگر هم چند ديكشنري در اين نرم افزار نصب كرديد مثل انگليسي به انگليسي و ... معني لغت رو در همه ديكشنري ها به شما ميده.

nardin
02-02-2005, 11:16
Ali آقا Babylon فارسي رو پشتيباني ميكنه قبلا هم در سايت بحث شده الان هم من ازش استفاده ميكنم هم انگليسي به فارسي و هم فارسي به انگليسي منتها بايد فايل فارسيش نصب بشه . :)

Subzero
24-04-2005, 03:46
سلام.برای فارسی به انگلیسی ساءب رو نصب کن هم دقیق هم ساده البته ورژن 3.0 رو میگم اگه نداری ایمیل بزار برات بفرستم.

subzero mahabad

mahan
24-04-2005, 09:33
اينو من چند وقت پيش پيدا كردم
دانلود كردمش چيز خوب و به قول خودش كاملترينه در اين مورد
ضمن اينكه يكي از مترجمهاش اين راهنما رو نوشته
البته به فارسي هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
24-04-2005, 19:41
من فونت مخصوصش رو هم نصب كردم اما باز هم نشد.