PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از نظر شما چه نوع فایل هایی از اینترت گرفته بشه ارزش وقت و هزینه و موارد دیگر مصرفی را دارد؟ ?!؟

DaRiOuShJh
23-07-2009, 18:16
دوستان خسته نباشید

این تاپیک رو ایجاد کردم که هم با نظرات همدیگه آشنا بشیم و هم یه چیزایی از هم یاد بگیریم
بعضی موضوعات و موارد ساده هم هستند که به فکره همه میرسه ولی اون موقع که باید برسه نمیرسه!:46:

از طرفی وقتی که سرعت کانکشن پایینه مثلا دایال آپ داغون (باز خوبش غنیمته، اگه گیر بیاد) این موضوع خیلی نمود نداره چون میدونید هر چی بخواید بگیرید یا وسطش اینترنت قطع میشه یا تلفن میخواد زنگ بزنه یا سرعت خراب میشه یا برق میره یا لوله آب میترکه و .... خلاصه یه بلایی سرتون میاد که مجبور میشید قطع کنید
resume هم که نداشته باشه هیچ! فکر کردم بهش هم کفاره داره

کانکشن اگه سرعت بالاتر بشه خوب بالاخره دسته ادم بازتر میشه و میتونید یه نمه فکرکنید تمدن چیه و اینهمه جهان اینترنت اینترنت میکنن که حجمش نامحدود هست و تو جیب جا نمیشه و از این حرفا ... چی هست و میشه چه استفاده هایی ازش کرد

در هر صورت اگه همه ی این بالایی ها رو مقدمه در نظر بگیریم اصل مطلب یا به قولی لپ کلام اینه که با توجه به اینکه سلایق مختلفه و هر کی یه ذائقه ای داره و به یه سری فایل ها راحت تر از بقیه دسترسی داره و دِ برو!... موردی که بیشتر از بقیه دانلود هاتون شاملش میشه رو انتخاب کنید!

ولی صبر کنید! اون ضربدر بالای مرورگر یا کلید Back رو نزنید و نرید سراغه یه تاپیکه دیگه

هدف اینه که یه مقدار هم با هم اختلاط کنیم و راه های بهتر رو بفهمیم!

پس نظرتون رو هم تو یه پست بگید و اگه خواستید یکی دو تا سایت که بشه به عنوان مرجع در اون زمینه ازش استفاده کرد هم نام ببرید! جای دوری نمیره؟ نه؟ بقیه دوستان هم رفیقای خودمون هستند و این SHARE و اشتراک گزاری راحت و اسون هست که اینترنت رو از کلاس درس و مشق و ... جدا کرده:46::10:

موفق و موید باشید
داریوش

ویرایش 1:

انتخاب چند گانه را فعال کردم که برای دوستانی که مثلا در 2 مورد به یک اندازه استفاده دارند مشکلی پیش نیاد ولی بیشتر در انتخاب مد نظر داشته باشید که مهمترین ها را انتخاب کنید و در صورت امکان انتخاب هاتون بیشتر از 3 مورد نباشه

alihacker2008
23-07-2009, 18:25
خوب معلومه هرنرم افزار یابازی یا فیلمی که بدردت بخوره ولینک معتبر وقابلیت ریزوم داشته باشه ازراپیدشرهم حالم به هم می خوره چون اکانتشو ندارم ونصف فایلاش خرابه اه اه اه:21::31:

DaRiOuShJh
23-07-2009, 18:28
خوب بنده خودم این پست رو احتمالا باید ویرایش کنم بعد ها!×!
چون تازه ADSL دستم رسیده خودمم در هنگ به سر میبرم

ولی در کل بیشتر در حال حاضر آلبوم موزیک دانلود میکنم و مقادیری هم کلیپ

alihacker2008
23-07-2009, 18:50
همین کاررو بکن وحالشو ببر وازدانلود رایگان شبانه استفاده کن ونگران چیزی نباش

DrXoX
23-07-2009, 19:02
سلام

1-فیلم
2-دانلود کلیپ و شو
3-دانلود برنامه های مورد نیاز
4-اون ته مها اگه چیزی بمونه دانلود Pdf های مرتبط با رشته تحصلی( اینو خالی بستم :دی برای کلاس کار!)

بیشتر از سایت های وارز استفاده می کنم چون خیلی بروز هستند

موفق باشید

hamidras
23-07-2009, 19:22
بابا من روز اول adsl دار شدن خیر سرم یه فیلم دانلود کردم خراب از آب دراومد:دی

شانس هم نداریم!

در کل با دانلود فیلم و آهنگ و یه سری برنامجات موافقم!

sms11
23-07-2009, 19:54
خوب معلومه هرنرم افزار یابازی یا فیلمی که بدردت بخوره ولینک معتبر وقابلیت ریزوم داشته باشه ازراپیدشرهم حالم به هم می خوره چون اکانتشو ندارم ونصف فایلاش خرابه اه اه اه:21::31:

دوست عزیز اگه اکانت رپید شیر داشته باشی اون وقت میفهمی که اتفاقا چه سایت باحالی هست و همه جوره بهت حال میده
اتفاقا من از رپیدشیر خیلی هم خوشم میاد و من فایل خراب توی رپیدشیر ندیدم
اگه منظورتون اینکه فایلا پاک شدن خوب از یه سری دیگه استفاده کن.چیزی که فراوانه لینک!
چون شما فری دانلود میکنی ازش و اذیتتون میکنه فکر میکنی که بهدرد نمیخوره.چه بخوای چه نخوای الان پایه ثابت هر لینکی که از برنامه یا فیلمی و ... بزارن رپیدشیر هست
وقتی اکانت داشته باشی هم لینکش معتبر هست هم رزومی داره و هم بیشترین پهنای باندشو در اختیار تو میزاره
پس دیگه چه اشکالی داره که میگید خوب نیست؟

اما در جواب داریوش خان باید بگم که استفاده از اینترنت کاملا بستگی به خود شما داره
شما که ای دی اس ال گرفتی لابد کارت با اینترنت بیشتر از بقیه بوده که تشخیص دادی دیال اپ نداشته باشی
اینکه دیگران از اینترنت استفاده میکنن هرکسی به یه دلیلی که شما در بالا چند دلیلشو گفتید
اما اگه بخوام در مورد خودم بگم من معمولا اینا رو دانلود میکنم.
1-فیلم (بیشتر موقع ها اگه بلو ری گیرم بیاد اونو میگیرم اگه نه که دی وی دی ریپ)
2- موسیقی
3- برنامه
4-در ارتباط با درسم
5- کلیپ های روی یوتیوب
هرکدومو لازم داشته باشم میگیرم و فرقی نداره که کدوم اول باشه ولی خوب چون برنامه و اهنگ معمولا کم گیر میاد(با توجه به سلیقم)معمولا بیشتر همون فیلم میگیرم
الان اگه بهت نشون بدم که چند تا فیلم برای دانلود گذاشتما میگرخی
:10::10:

ms368
23-07-2009, 20:28
با وجود اکانت راپید و ADSL هیچ وقت فیلم دانلود نمیکنم

چون با صرفه نیست و میتونم همون فیلم رو با 80 تومان خریداری کنم ( هر دی.وی.دی 500 معدل 6 فیلم دایوکس )

فقط عکسهایی که میدونم کسی نداره
تورنت ها هم میدوم با هزینه خیلی پایین واسم دانلود میکنن
فقط یه برنامه تلویزیونی دوبین مخفی بود که کسی واسم دانلود نمیکرد ( مجبور شدم 450 تا کلیپ رو معادل 8 گیگ خودم دانلود کنم با راپیدشیر )

بیشتر صفحات اینترنتی باصرفس
البته کسی که اینترنت بالای 1 مگی داره ، همچنین اکانت سایت های مورد نظر ، واقعا واسش باصرفس
نظرسنجی هم عجله داشتم فقط گذینه 7 و 9 رو زدم ... :دی

bersam
23-07-2009, 20:34
انواع و اقسام MMORPG ها !!! D: !!!
كلا هرجي باشه !
حالا اينا رو بيخيال ؟ فيلم لينك مستقيم جي داري !! : دي

V A H í D
23-07-2009, 20:39
به نظر من که دانلود کردن فیلم و بازی کار مسخره ای هست ( البته توی ایران ) مخصوصا بازی ! فک کن شما 4 گیگ دانلود می کنی در صورتی که می تونی 1500 تومن بخری ! فیلم هم 700 مگ ( متوسط ) دانلود می کنی در صورتی که 1000 تومن می تونی بخری !

ولی به نظر من آهنگ و مخصوصا البوم ها ( خارجی ) و هم چنین ویدیو موزیک ها ! و البته فیلم های سوپ ! :دي ( گرونه ! :دي )
خیلی بهتره از اینترنت دانلود کنی تا اینکه بری بخری !

DaRiOuShJh
23-07-2009, 21:15
اوه اوه اوه
مرسی دوستان
چه استقبالی

اما در جواب داریوش خان باید بگم که استفاده از اینترنت کاملا بستگی به خود شما داره
شما که ای دی اس ال گرفتی لابد کارت با اینترنت بیشتر از بقیه بوده که تشخیص دادی دیال اپ نداشته باشی
اینکه دیگران از اینترنت استفاده میکنن هرکسی به یه دلیلی که شما در بالا چند دلیلشو گفتید
اما اگه بخوام در مورد خودم بگم من معمولا اینا رو دانلود میکنم.
1-فیلم (بیشتر موقع ها اگه بلو ری گیرم بیاد اونو میگیرم اگه نه که دی وی دی ریپ)
2- موسیقی
3- برنامه
4-در ارتباط با درسم
5- کلیپ های روی یوتیوب
هرکدومو لازم داشته باشم میگیرم و فرقی نداره که کدوم اول باشه ولی خوب چون برنامه و اهنگ معمولا کم گیر میاد(با توجه به سلیقم)معمولا بیشتر همون فیلم میگیرم
الان اگه بهت نشون بدم که چند تا فیلم برای دانلود گذاشتما میگرخی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی برادر
والا من منظورم این نبود که تاپیک رو برای اطلاعه خودم بزنم
یه مبحث کلی هست که همه استفاده کنن

ایول
پس اهله فیلمی
والا فیلم اگه حس و حال داشته باشم آفلاین رو بزارم شبا کلی فیلم و سریال میگیره
خیلی هم حس و حاله دیدن ندارم مگر که چیزه خیلی خاصی باشه
در نتیجه زیاد تو برنامم نمیخوام وقت روش بزارم

میگم برادر یه چند تا راه بهمون معرفی میکنی که بی دردسر و کامل باشه برای پیدا کردن لینک های رپید؟

یه درخواست دیگه هم داشتم اینه که من یه نفر رو پیدا کردم که بدون پوینت اکانت یه ماهه رو میده 6 چوق، خوبه از نظرت؟

البته میدونم بحثش مربوط به تاپیکش میشه

راستی اون گزینه ی 5 فایل ها رو تبدیل میکنی دانلود میکنی یا مستقیم همون فرمت flv میگیری؟

بابا من روز اول adsl دار شدن خیر سرم یه فیلم دانلود کردم خراب از آب دراومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شانس هم نداریم!

در کل با دانلود فیلم و آهنگ و یه سری برنامجات موافقم!

هه هه هه
والا اتفاقا منم امروز یه کلیپ دانلود کردم پشیمون شدم
الکی 100 مگ بود 4 دقیقه!×!×@!@#% mpeg بود لامصب

فک کن شما 4 گیگ دانلود می کنی در صورتی که می تونی 1500 تومن بخری

بابا چه خبره! من دی وی دی ای 450 بیشتر نمیدم!

فیلم هم 700 مگ ( متوسط ) دانلود می کنی در صورتی که 1000 تومن می تونی بخری !

بابا اینم که فیلم های divx رو خیلی ها دونه ای 100 تومن میدن!×! میشه دی وی دی ای 500-600 اینا!×!

ولی به نظر من آهنگ و مخصوصا البوم ها ( خارجی )

منم موافقم
البته من بیشتر سبک metal گوش میدم که پیدا هم نیمشه بهترین راهش همینه

و البته فیلم های سوپ !

دوستان حتما میدونن که منظورشون فیلم های آشپزی هست....!×!

دوستان من از ایت سایت استفاده میکنم
همه چی داره
مثله softarchive هست تقریبا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما هم چیزی دارید بزارید سره سفره با هم بخوریم

Hossein Adeli
23-07-2009, 21:17
به نظر من که دانلود کردن فیلم و بازی کار مسخره ای هست ( البته توی ایران ) مخصوصا بازی ! فک کن شما 4 گیگ دانلود می کنی در صورتی که می تونی 1500 تومن بخری ! فیلم هم 700 مگ ( متوسط ) دانلود می کنی در صورتی که 1000 تومن می تونی بخری !

ولی به نظر من آهنگ و مخصوصا البوم ها ( خارجی ) و هم چنین ویدیو موزیک ها ! و البته فیلم های سوپ ! :دي ( گرونه ! :دي )

حرف شما درسته اما مونده بازی و فیلم چه نوع فرمتی داشته باشن!
مثلا من کل LOST رو با کیفیت خوب و فرمت MKV در 15 روز دانلود کردم که 15 گیگ شده اما اگه می حواستم از بیرون همشون رو بخرم باید بالای 20 هزار تومن بدم درسته اونا فرمتش AVI است اما از نظر کیفیت هیچ فرقی نداره و فقط حجمش زیاده.
بازی هم اگه RIP شده باشه خوبه مثلا Stronghold_Crusader_Extreme رو با حجم 150 مگ در 45 دقیقه دانلود کردم و بعد از فشرده بودن درش آوردم و حجمش شد 1100 مگ .اما بیرون 2 سی دی است که باید 2 تومن پول بدی!

یه درخواست دیگه هم داشتم اینه که من یه نفر رو پیدا کردم که بدون پوینت اکانت یه ماهه رو میده 6 چوق، خوبه از نظرت؟
راحت میشه با 6 تومن اکانت خرید این که چیزی نیست شده 5.5 هم ببینم!

دوستان حتما میدونن که منظورشون فیلم های آشپزی هست....!×!
بله اگه اهل پخت و پز باشین تنها راهش همین ADSL است ! :دی

راستی حالا که ADSL گرفتی این کلیپ منوچ سبزی فروش رو هم ببین !!!

DaRiOuShJh
23-07-2009, 21:30
مثلا من کل LOST رو با کیفیت خوب و فرمت MKV در 15 روز دانلود کردم که 15 گیگ شده اما اگه می حواستم از بیرون همشون رو بخرم باید بالای 20 هزار تومن بدم درسته اونا فرمتش AVI است اما از نظر کیفیت هیچ فرقی نداره و فقط حجمش زیاده.MKV فرمته خیلی خوبی هست و کیفیت خوبی هم داره فقط بدیش اینه که dvdplayer ها ساپورت نمیکننش

بازی هم اگه RIP شده باشه خوبه مثلا Stronghold_Crusader_Extreme رو با حجم 150 مگ در 45 دقیقه دانلود کردم و بعد از فشرده بودن درش آوردم و حجمش شد 1100 مگ .اما بیرون 2 سی دی است که باید 2 تومن پول بدی!ایول
برادر میگم لینکش رو برسون یه جوری! این خدایی خوبه
چیزیش که حذف نشده شده؟فرمتش چی بود؟

راحت میشه با 6 تومن اکانت خرید این که چیزی نیست شده 5.5 هم ببینم!آخه ادمش باید مطمئن و معتبر باشه

بله اگه اهل پخت و پز باشین تنها راهش همین ADSL است ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مرسی برادر
ولی خیلی اهله سوپ اینا نیستم مرسی
غرب زدگی میاره×!
همین آش شعله قلمکار خودمون مگه چشه

راستی حالا که ADSL گرفتی این کلیپ منوچ سبزی فروش رو هم ببین !!! والا الان جات خالی دارم سایت رو با جاش دانلود میکنم!!@!!
رسیدم حتما
حالا یه سبزی فروش ارزش داره حالا؟

V A H í D
23-07-2009, 21:33
حرف شما درسته اما مونده بازی و فیلم چه نوع فرمتی داشته باشن!
مثلا من کل LOST رو با کیفیت خوب و فرمت MKV در 15 روز دانلود کردم که 15 گیگ شده اما اگه می حواستم از بیرون همشون رو بخرم باید بالای 20 هزار تومن بدم درسته اونا فرمتش AVI است اما از نظر کیفیت هیچ فرقی نداره و فقط حجمش زیاده.
بازی هم اگه RIP شده باشه خوبه مثلا Stronghold_Crusader_Extreme رو با حجم 150 مگ در 45 دقیقه دانلود کردم و بعد از فشرده بودن درش آوردم و حجمش شد 1100 مگ .اما بیرون 2 سی دی است که باید 2 تومن پول بدی!
در مورد اون سریال اگه اشنا پیدا کنی شما هم دیویدیش دستته ( که خیلی امت تره تا توی هارد ) ...در مورد بازی ریپ هم اصلا خوب نیست ! من دوست ندارم ( به عنوان یه بچه گیمر :دي )

DrXoX
23-07-2009, 22:04
سلام

1-فیلم
2-دانلود کلیپ و شو
3-دانلود برنامه های مورد نیاز
4-اون ته مها اگه چیزی بمونه دانلود Pdf های مرتبط با رشته تحصلی( اینو خالی بستم :دی برای کلاس کار!)

بیشتر از سایت های وارز استفاده می کنم چون خیلی بروز هستند

موفق باشید

بهترین سایت برای دانلود هر چیزی که فکرشو بکنی:

تعداد کاربران این انجمن We have 1.290.383 registered users

Hossein Adeli
23-07-2009, 22:06
ایول
برادر میگم لینکش رو برسون یه جوری! این خدایی خوبه
چیزیش که حذف نشده شده؟فرمتش چی بود؟

تو اینجا میتونی چندین بازی رو ببینی که RIP شده هستند و حجم کمی دارن
یا تو گوگل به همراه نام بازی بنویس RIP

اینم اون بازی که گفتم:

پسورد :

علاوه بر Stronghold_Crusader_Extreme دارای بازی Stronghold_Crusader هم است همون که 80 مرحله ای
بازی کامل است و هیچ چیز کم نشده در عرض 15 الی 20 دقیقه هم از فشردگی در میاد

آخه ادمش باید مطمئن و معتبر باشه
تو فروم persiantools و در قسمت بازارچه چند نفر هستند که کارشون همینه و 100 درصد کارشون درسته من تو این یه ساله 3 بار اکانت خریدم از اونا.

والا الان جات خالی دارم سایت رو با جاش دانلود میکنم!!@!!
رسیدم حتما
حالا یه سبزی فروش ارزش داره حالا؟

بابا 17 ثانیه است اما مطمعا باش 10 بار از اول خواهی دید!

در مورد اون سریال اگه اشنا پیدا کنی شما هم دیویدیش دستته ( که خیلی امت تره تا توی هارد ) ...در مورد بازی ریپ هم اصلا خوب نیست ! من دوست ندارم ( به عنوان یه بچه گیمر :دي )
اشنا باشه که حله اما میشه 20 دی وی دی به بالا و منی که فقط تو PC میبینم همین کافیه و میشه 4 دی وی دی

بابا 100 یا 200 مگ که دیگه چیزی نیست تو دانلود شبانه

DaRiOuShJh
23-07-2009, 22:29
علاوه بر Stronghold_Crusader_Extreme دارای بازی Stronghold_Crusader هم است همون که 80 مرحله ای
بازی کامل است و هیچ چیز کم نشده در عرض 15 الی 20 دقیقه هم از فشردگی در میاد

مرسی برادر
تکیش رو نداره؟
همه ی ورژن هاش رو دارم غیر از این آخری
البته اینم اسمش آشناس
فکر کنم داشته باشم
ماله یکی دو سال پیشه؟

SIMON137
23-07-2009, 23:04
به به مبارکه ،
جانم زمان بندی برای دانلود :31:
مجدد عرض تبریک برای همون که خودت می دونی :40::31:
خب به نظر شخص شخیص بنده ، انواع اقسام فایل هارو باید از اینترنت گرفت ، حالا کمتر و بیشتر داره ...
مثلا الان انیمیشن آپ تو دنیا رو مده ، سریع باید رفت دانلود کرد چون می ارزه :31:
برنامه های زمان بندی دانلود برای این مواقع خیلی خوبن ، بهش ساعت میدی سیستمت رو روشن می کنه و ... و شروع به دانلود می کنه ، خونه نیستی مثلا خودش ادامه میده ، معمولا تو سرعت های بالا هم الافی ، کمی هست ، مثلا خودت حساب کن با یک 512 :5: (ز - ذ غالی :whistle:)، یک فایل 1 گیگی چقدر طول می کشه دانلود بشه.:weird:
خب باید تو مدتی که کار دیگه ای می کنیم بذاریم دانلود کنه .:jealous:
و اما نوع فایل . خب شما مشخصا جدیدترین موزیک ها و تصاویر رو دانلود می کنی البته دانلود تصاویر در رتبه های خیلی پایینی قرار داره ، بستگی داره تصویرش چقدر با ارزش باشه :27:
یک موقع هست یک بازی قدیمی هست و جایی نمیشه گیر آورد خب میشه دانلود کرد ، ولی اینکه مثلا همه بازیهای جدید رو دانلود کنی ارزش نداره ، مثلا بشینی توراک:blink: رو دانلود کنی ، به نوعی آسفالت میشی :31:
مثلا بنده از جمله افرادی بودم که gta iv :15:رو از نت دانلود کردم همونطوری شدم:31:
ولی کلیپ که آخرشه:12: ، میری هرچی کلیپ جدیده ردیفه ایرانی و خارجی:goatee: میگیری البته با بهترین کیفیت لذتش رو میبری.
نرم افزار هم معمولا نرم افزارهای کاربردی خوب و کار آمد . در موارد استثنایی با حجم های وحشتناک. وقتی ارزشش رو داشته باشه
ترجیحا لینک مستقیم [ اگه مردی وقتی اکانت رپید نداری یک فایل 500 میگی از رپید دانلود کن بهت میگم منظورم از ترجیحا چیه :21: ]
در این موارد خرید یک اکانت راپید خیلی عالیه ... (تجربه شخصی _ دنیایی پشت این رپید یا راپید هست )
خوبیه تورنت هم ، این هست که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و... توش پیدا میشه.
قبلش حتما لینک تست شده باشه مخصوصا در موارد حجیم ، خدا اون روز رو نیاره که یک فیلم یا بازی یا برنامه با حجم 2 گیگ دانلود کنی ، ببینی اجرا نمیشه یا مشکل داره یا وسطش گیر داره و ...:wac:

نتیجه گیری کلی : هر فایلی که تو نت دانلود می کنی باید 100% ارزش دانلود و وقتی رو که میذاری داشته باشه حتما تست شده باشه و معمولا هم نرم افزار ها و بازی های کم حجم و کلیپ های کم حجم و با کیفیت خوب و مجددا نرم افزار های کار آمد هست و در موارد استثنایی فیلم و برنامه حجیم و ... مثلا برنامه های جدید یا فیلم های جدید و پرطرفدار و زیبا مثل آپ رو باید حتما دانلود کرد:31:
در آخر تاکید می کنم زمان هایی که ترافیک کمه و سرعتت بالاست در بالاترین حد خودش ، زمان رو به شدت غینمت بشمار . به اون موقع ها میگن لحظات طلایی....
البته باز این شرایط برای دوستانی که محدودیت دارن یا ندارن با هم متفاوت هست.
خب کاری سوالی چیزی بود در خدمتیم ...

alihacker2008
24-07-2009, 21:58

وقتی 1 تا 7 رایگانه فکرکنم ارزششو داشته باشه چون درغیراینصورت ضررکردی وپهنای بانندت روبیخودی هدردادی هرچیزی مفتش خوبه:46:

DaRiOuShJh
24-07-2009, 23:27
دکتر جان دمت گرم این چه سایتیه!×:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsa205
25-07-2009, 08:53
اکثر فیلمها لینک دانلودشون خرابه موزیک هم از هر ده تا یکیش درست و حسابیه پس فقط میمونه نرم افزار...

DaRiOuShJh
25-07-2009, 15:21
ده
چرا برادر؟!

torrent شما موزیک هر خواننده ای رو حتی اونایی که هنوز آلبوم بیرون ندادن!!!×!#!%@#$^# رو یه سرچ کن فول آلبوم و ... برات میاره در حده کدو حلوایی

marahimi
25-07-2009, 16:37

حالا وسط اين مسايل لينك MKV هاي LOST رو اگه ميشه بذاريد. ( يا سايتشو معرفي كنيد)
ممنون

parsa205
25-07-2009, 17:22
ده
چرا برادر؟!

torrent شما موزیک هر خواننده ای رو حتی اونایی که هنوز آلبوم بیرون ندادن!!!×!#!%@#$^# رو یه سرچ کن فول آلبوم و ... برات میاره در حده کدو حلوایی
ده چیه بگو 1000 تا ولی کدومشون درست و حسابی اند؟؟؟؟

DaRiOuShJh
25-07-2009, 19:38
ده چیه بگو 1000 تا ولی کدومشون درست و حسابی اند؟؟؟؟

برادر والا من هیمن دو روز پیش برای اولین بار تورنت رو تست کردم و دقیقا همون بندی که گشتم رو یه تورنت یافتم که کله آلبوم هاش و کلیپ هاش و دی وی دی هاش و بیوگرافی و ...توش بود! حتی بک گراند هاش هم بود!!!

16.5 گیگ
فقط سرعتش یه نمه کم بود طرفای 26 اینا میگرفت

اولیش اینطوری بوده برای من حالا کو تا هزار تا

Hossein Adeli
26-07-2009, 11:49
حالا وسط اين مسايل لينك MKV هاي LOST رو اگه ميشه بذاريد. ( يا سايتشو معرفي كنيد)
ممنون