PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آدرس فروش لیبل خام کجای

byasm
23-07-2009, 12:47
آدرس فروش لیبل خام سی دی کجای

boy_kochak
23-07-2009, 16:19
لیبل شیشه ای یا پشت سفید ....

گجای ایرانی ... اگه اهل تهرانی برو ظهیر السلام .... در بهارستان ... اگه حال نداری بروی اونجاهایی که چاپ دیجیتال میکن حتما دارن

درضمن میخوای پست بدی درست بده متن پست نبود فقط سر تیترش بود

موفق باشی

byasm
23-07-2009, 22:00
سپاسگزارم دوست عزیز
از این شیت لیبلهای سی دی میخوام با پربنت چاپ کنم وبچسبونم پشت سی دی
شنیدم روی هر برگ آ4 دوتاسه تا لیبل برش داده شده است
دنبال چاپ افست و سیلک وغیره نیستم فقط لیبل
یه جای باشه قیمت مناسب بده خیلی خوب میشه
شماره تلفونشون هم باشه
من در مشهد هستم

sma3ali
23-07-2009, 22:45
سپاسگزارم دوست عزیز
از این شیت لیبلهای سی دی میخوام با پربنت چاپ کنم وبچسبونم پشت سی دی
شنیدم روی هر برگ آ4 دوتاسه تا لیبل برش داده شده است
دنبال چاپ افست و سیلک وغیره نیستم فقط لیبل
یه جای باشه قیمت مناسب بده خیلی خوب میشه
شماره تلفونشون هم باشه
من در مشهد هستم طرح بده برات چاپ کنن برات خیلی ارزونتر در می آد

byasm
24-07-2009, 03:50
طرح بده برات چاپ کنن برات خیلی ارزونتر در می آد

البته اینو بگم برای خودم نمیخوام که بدن چاپ کنند
فروشگاه لوازم تحریر دارم وبرای مشتری های که میپرسن داشته باشم
میخوام عمده ای بخرم خرده ای بفروشم
بحرحال باید جنس مغازم جور باشه
خودمم دارم ازاین آ4 برچسب دار ولی برش داده شده برای سیدی نیست

تشکراز جوابت

tatu.memol
17-08-2009, 09:04
من دوسال پیش 10000 تا لیبل چاپ کردم دونه ای 25 تومان پا دراومد

mohamad_sina
17-08-2009, 17:47
من خودم شخصا واسه تهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم

که شامل نرم افزار فارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاورت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخر کار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی

بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی

ضمنا برای راحتی کار در چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی با دقت بالا می چسبونه

اگه اطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم این بسته مشکلت رو حل کنه

byasm
05-09-2009, 12:10
سپاسگزارم

اینطوری که من دیدم لیبل از تو کاغذ در میاره

ومن میخوام لیبل در جاش بمونه چونکه مشتری باید پسند کنند

بحرحال از لطفت خیلی ممنون و متشکر

نیما اسبقیان
22-02-2015, 11:03
من خودم شخصا واسهتهیه لیبل از یه بسته مخصوص تهیه لیبل استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضیهستم

که شامل نرم افزارفارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی روهم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاورت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخرکار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپکنی

بعد از اینکه لیبلآماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برشبدی

ضمنا برای راحتی کاردر چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی بادقت بالا می چسبونه

اگهاطلاعات دقیق تری بخوای می تونی از سایتش ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم اینبسته مشکلت رو حل کنه

سلام
دوستان ميدونم تاپيك قديمه ولي من الان كه داشتم درباره ليبل سي دي جستجو ميكردم اين تاپيك را ديدم و خواهشم هم اين استكه اطلاعات درست بديد الان اين دوستومن كه آدرس سايت را دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اشتباه به جاي ir نوشتن com

chovinli
15-12-2016, 07:29
آدرس فروش لیبل خام سی دی کجای
لیبل مخصوص سی دی تو خ کریمخان، خ ایرانشهر ک مهاجر، شرکت آساک سیستم داره، از سایتش هم میتونید اینترنتی بخرید

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

cito print
12-12-2017, 09:14
سلام بهترین و بصرفه ترین کار برای شما خرید بصورت بند چسبدار چینی (مات و براق ) و ساخت یه قالب و نیم تیغ زدن هست (برش خوردن ورق روی چسبدار و سالم ماندن برگ زیرین که بشه پرینت گرفت ) هر ورق چسبدار چینی تقریبا ۶۳۰ تومن که ۵ تا آ۴ میده (بند چسبدار ۵۱×۷۰ هست ) خیلیا ۴ تا در میارن بندشم ۲۰۰ برگیه کیفیتشم از چسبدار ژاپن که الان ماتش ۵ برابر قیمت چینیه خیلی بهتره چسبدار ایرانی هم عالی دراومده که ورقی ۱۰۰ تا ۱۳۰ تومن گرونتر از چینیه . بعدش یه قالب سی دی میسازی که حداکثر میشه ۲۵ تومن و برای همیشه ازش استفاده میکنی بعد میدی نیم تیغ بزنن که هزینش میشه هزاری ۲۰ تا ۲۵ هزار کلا شد یه بند چسبدار ۱۳۰ هزار قالب و نیم تیغ ۵۰ هزار _ هزار تا چسبدار آ۴ نیم تیغ خورده شد ۱۸۰ هزار تو هر آ۴ دو تا سی دی میده . تازه اگه حال داشتم میگفتم که آ۴ نبری و بگی ۱۴ در ۲۵/۵ برش بدن تا بجای ۱/۵ بهت ۱/۸ بده که بشه ۱۶۰۰ تا ورق و ۳۲۰۰ تا سی دی ولی خسته شدم . ولی اینو بگم حتما بده ملخی نیم تیغ بزنه با دایکات و لترپرس هم نمیصرفه هم تمیز در نمیاد. تو سفارش کار چاپی با احتیاط عمل کنید خخهخ یا علی خوش باشید