PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد IP

ghermezeteh
23-07-2009, 08:42
سلام دوستان,چند تا سوال در مورد IP داشتم,یکی اینکه وقتی من از سایتی دیدن می کنم مثل پی سی ورلد چه زمانی IP من برای مدیران اونجا قابل رویت هست؟زمانی که پست میدم یا زمانی که لوگین یا لوگ ات میشم یا در تمام لحظاتی کع در سایت هستم و حتی وقتی بدون یوزرنیم داخل سایت هستم؟
و دیگر اینکه وقتی با ف*یلترشکن یا پرو*کسی یا v*pn یا نرم افزارهای تغییر یا پنهان کردن IP وارد سایت میشم IP مجازیم در سایت ثبت میشه یا می تونن IP حقیقیم رو ببینن یا پیدا کنن؟
و همین طور در مورد این اصطلاحات که در مورد IP ها هست یه توضیحی بدین و بگین چه فرق هایی داره ممنون میشم:
CoDeen/PlanetLab? pr*oxy ,
Planetlab/CoDeeN,
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
CoDeen/PlanetLab?
CoDeen/PlanetLab? server
transparent server
transparent
high-anonymous
transparent pr*oxy

DaRiOuShJh
23-07-2009, 10:48
بستگی به سیستم مدیریت محتوا داره برادر
معمولا به محض اینکه یه صفحه براتون لود بشه هاست آیپی شما رو ضبط میکنه

در مورد وی بالتین هم باید یوزر باشید ولی همین که لاگ این کنید ذخیره میکنه

در مورد استفاده از وی پی ان و ... آی پی مجازیتون ثبت میشه

chaparman
23-07-2009, 11:25
اینهایی که گفتی فوق پیشرفته است و دست اساتید این کار رو می بوسه ( توضیحش ):31:

سلام دوستان,چند تا سوال در مورد IP داشتم,یکی اینکه وقتی من از سایتی دیدن می کنم مثل پی سی ورلد چه زمانی IP من برای مدیران اونجا قابل رویت هست؟زمانی که پست میدم یا زمانی که لوگین یا لوگ ات میشم یا در تمام لحظاتی کع در سایت هستم و حتی وقتی بدون یوزرنیم داخل سایت هستم؟
و دیگر اینکه وقتی با ف*یلترشکن یا پرو*کسی یا v*pn یا نرم افزارهای تغییر یا پنهان کردن IP وارد سایت میشم IP مجازیم در سایت ثبت میشه یا می تونن IP حقیقیم رو ببینن یا پیدا کنن؟
و همین طور در مورد این اصطلاحات که در مورد IP ها هست یه توضیحی بدین و بگین چه فرق هایی داره ممنون میشم:
Planetlab/CoDeeN,
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
CoDeen/PlanetLab?
CoDeen/PlanetLab? server
transparent server
transparent
high-anonymous
transparent pr*oxy

farzadshekoohi
23-07-2009, 11:39
با سلام خدمت شما دوست عزیز شما با مراجعه به هر سایتی به محض ورود ip شما ثبت شده . شما با وی پی ان یا ف/یی/ل/ت/ر شکن و ... بیان اون ای پی اونها ثبت میشه . ببینید در مورد پیدا کردن ای پی حقیقی کار سختی هست اما مثلاٌ اگه شما از وب پ/ر/و/ک/س/ی بیایی و طرف بتونه اون سرور وب پ/ر/و/ک/س/ی رو پیدا کنه می تونه بره تو لوگ سرور و ای پی شما رو پیدا کنه ( این کار رو فقط fbi می تونه انجام بده اون هم واسه سرور های آمریکا )

chaparman
23-07-2009, 17:43
شنیدم برو بچ سایت گرداب هم گروههای خلاف کاری که از و ی پ ی ا ن استفاده می کردند به همین روش شناسایی و دستگیر کرده اند سایت گروه گرداب :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با سلام خدمت شما دوست عزیز شما با مراجعه به هر سایتی به محض ورود ip شما ثبت شده . شما با وی پی ان یا ف/یی/ل/ت/ر شکن و ... بیان اون ای پی اونها ثبت میشه . ببینید در مورد پیدا کردن ای پی حقیقی کار سختی هست اما مثلاٌ اگه شما از وب پ/ر/و/ک/س/ی بیایی و طرف بتونه اون سرور وب پ/ر/و/ک/س/ی رو پیدا کنه می تونه بره تو لوگ سرور و ای پی شما رو پیدا کنه ( این کار رو فقط fbi می تونه انجام بده اون هم واسه سرور های آمریکا )

farzadshekoohi
23-07-2009, 19:35
شنیدم برو بچ سایت گرداب هم گروههای خلاف کاری که از و ی پ ی ا ن استفاده می کردند به همین روش شناسایی و دستگیر کرده اند سایت گروه گرداب :
با سلام مجدد . ببینید گرداب چون مال ایران هست اصلاٌ هیچ کاری نمی تونه بکنه :46:(به غیر اینکه بیاد سرور رو هک کنه ) تنها چون اکثر سرور ها مال آمریکا یا کانادا هست . اگه شما بیایید سایت یا ایمیل یک شخصیت مهم اون کشور مثل رئیس جمهور و ... رو هک کنید . اونا از طریق دادگاه به اون سرور که تابع قوانین اونا هست نامه می زنند و می گنند که log سرور رو پاک نکنند و یک کپی به اونا میدن و از اون طریق طرف پیدا میشه . اما باز هم گفتم واسه همه این کار نمی کنند و همیشه هم نمیشه پیدا کرد .

chaparman
24-07-2009, 11:44
پس این گروه گرداب چطوری ادعا میکنه که این گروهها رو گرفته با اینکه اینها از و ی پ ی ا ن کانادا استفاده می کردند ؟

با سلام مجدد . ببینید گرداب چون مال ایران هست اصلاٌ هیچ کاری نمی تونه بکنه :46:(به غیر اینکه بیاد سرور رو هک کنه ) تنها چون اکثر سرور ها مال آمریکا یا کانادا هست . اگه شما بیایید سایت یا ایمیل یک شخصیت مهم اون کشور مثل رئیس جمهور و ... رو هک کنید . اونا از طریق دادگاه به اون سرور که تابع قوانین اونا هست نامه می زنند و می گنند که log سرور رو پاک نکنند و یک کپی به اونا میدن و از اون طریق طرف پیدا میشه . اما باز هم گفتم واسه همه این کار نمی کنند و همیشه هم نمیشه پیدا کرد .

ghermezeteh
24-07-2009, 11:52
ممنون از این انواع IP هایی که نوشتم کدومشون IP منو در سایتها عوض می کنه و کدومشون بهتره؟
Planetlab/CoDeeN,
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
CoDeen/PlanetLab?
CoDeen/PlanetLab? server
transparent server
transparent
high-anonymous
transparent pr*oxy

chaparman
26-07-2009, 01:30
بهتر نیست یکی از اساتید در مورد هر نوع از این IP چنجرها یه توضیحاتی بده . من که از اینها سر در نمی یارم .

ممنون از این انواع IP هایی که نوشتم کدومشون IP منو در سایتها عوض می کنه و کدومشون بهتره؟
Planetlab/CoDeeN,
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
Planetlab/CoDeeN pr*oxy
CoDeen/PlanetLab?
CoDeen/PlanetLab? server
transparent server
transparent
high-anonymous
transparent pr*oxy