PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / شهر اهواز

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

zedeh@le_b@h@l
16-11-2009, 00:02
سلام
من کورش میشینم میخواستم ببینم بهترین isp برای این منطقه در حال حاظر چیه؟
با تشکر

بهترین isp در حال حاضر نیمادنت. چون هم قیمت و سرعتش مناسبه... از سایت زیر می تونی تعرفه ها و مناطق تحت پوشش رو ببینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mhomeily
16-11-2009, 11:31
سلااام
آقا اين شاتل كه پنجشنبه- جمعه ها فري هستش، سرعتش داغون نميشه؟ صفحه بالا مياره؟
پارس آنلاين چي، آخه من فقط پنج شنبه جمعه ها مي رسم دل سير كار كنم.:8:

fashion_boy
16-11-2009, 12:09
نه مشتری نبودم. واسه من رانژه شدن خطم 6 ساعت طول کشید
:blink:
:18:
!Lucky Luck!
:19:
قبلآ تو تاپیک رقابت سر دیر راه اندازی شدن بود و رکورد هم بالای 1 ماه بود:24:
ولی این سرعت ارایه خدمات(اونم تو کشور ما)باید تو كتاب ركوردهاي جهاني گينس ثبت بشه:3:

esnforce
16-11-2009, 12:41
نه مشتری نبودم. واسه من رانژه شدن خطم 6 ساعت طول کشید

جالبه
آخه شاتل درخواست رانژه شدن رو 1 روز بعد از بستن قرار داد به مخابرات میده

Gladiator King
16-11-2009, 21:43
سلام
دوستانی که قبلا با دانلود شبانه مشکلی نداشتن هنوز هم میتونن خوب دانلود کنن؟
آخه من تا 10 روز پیش هر شب 1GB دانلود داشتم ولی چند شبه که بیشتر از 400MB نمیتونم دانلود کنم!
برای شما هم سرعت کم شده؟
مرکز مخابراتی ولیعصر

zedeh@le_b@h@l
17-11-2009, 02:32
بچه ها کسی ماجرای این اکانت های ماهواره ای رو می دونه؟ قیمت اشتراکشون چنده؟ واقعا سرعت دانلود رو بالا می برن؟ چطور می شه باهاشون کار کرد؟ یه توضیح کامل خواهشن.

zedeh@le_b@h@l
17-11-2009, 13:44
بچه ها من نسخه بیزنس (اداری) NOD32 ورژن 4.0.467 رو گرفتم. ولی نسخه خانگی گیرم نیومد. حالا چه فرقی دارن با هم؟ به نظرتون از همین استفاده کنم خوبه؟

hooss666
17-11-2009, 16:40
ُسلام دوستان من در مرکز آزادی هستم ، با سایت شاتل سر زدم و اونجا نوشته بود که خطوط ما رو پشتیبانی می کنه اما وقتی زنگ زدم به نیمادنت در اهواز گفت که خط شما فیبر هست و نمی تونیم ADSL بهتون بدیم .
می خواستم بدونم چاره کار در چی هست و من باید چکار کنم؟ ISP دیگه ای نیست که بتونه روی فیبر نوری ADSL بده ؟

fashion_boy
17-11-2009, 18:01
بچه ها کسی ماجرای این اکانت های ماهواره ای رو می دونه؟ قیمت اشتراکشون چنده؟ واقعا سرعت دانلود رو بالا می برن؟ چطور می شه باهاشون کار کرد؟ یه توضیح کامل خواهشن.

بچه ها من نسخه بیزنس (اداری) NOD32 ورژن 4.0.467 رو گرفتم. ولی نسخه خانگی گیرم نیومد. حالا چه فرقی دارن با هم؟ به نظرتون از همین استفاده کنم خوبه؟
لطفآ به عنوان تاپیک توجه کن!
تفاوت نسخه های Business ( تجاری ) با Home ( خانگی ):
دوست عزيز نسخه هايی که به عنوان Business ذکر شده، جزو نسخه های اداری محسوب ميشوند و نسخهای ديگه به عنوان محصولات خانگی، و تنها فرق آنها در تعداد استفاده آنها در سيستم هايی که بصورت شبکه هست ميباشد، مثلاً چون شما محصول رو برای يک کامپيوتر شخصی استفاده ميکنيد از محصول خانگی استفاده ميکنی، و کسی که در يک شرکت يا يک کافی نت ميخواد از محصول استفاده کنه بخاطر تعداد زياد تر سيستم از نسخه اداری استفاده ميکنه که قابليت نصب در چندين سيستم شبکه اي رو بطور همزمان دارد، ولی درکل از نظر کيفی و کمی هيچ تفاوت ديگری ندارند

kpnemo2020
17-11-2009, 22:56
نمیدونستم این موضوع همه رو اینقدر فعال میکنه خبر داشتم زودتر اطلاع میدادم

fashion_boy
18-11-2009, 00:56
ُسلام دوستان من در مرکز آزادی هستم ، با سایت شاتل سر زدم و اونجا نوشته بود که خطوط ما رو پشتیبانی می کنه اما وقتی زنگ زدم به نیمادنت در اهواز گفت که خط شما فیبر هست و نمی تونیم ADSL بهتون بدیم .
می خواستم بدونم چاره کار در چی هست و من باید چکار کنم؟ ISP دیگه ای نیست که بتونه روی فیبر نوری ADSL بده ؟
سلام:20:
نه متآسفانه هنوز تو اهواز هیچ مرکز مخابراتی خطوط فیبر رو ساپورت نمیکنه:41:

نمیدونستم این موضوع همه رو اینقدر فعال میکنه خبر داشتم زودتر اطلاع میدادم
متوجه منظورت نشدم
چه موضوعی؟

kpnemo2020
18-11-2009, 10:26
موضوع راه اندازی شدن چند ساعته خط من

مثل اینکه واقعا جالب بوده

A.J
18-11-2009, 12:56
بچه ها چطوری میتونم مودم رو تنظیم کنم که اتوماتیک وصل شه به اینترنت
یعنی دیگه از طریق کانکشن وصل نشم ...

آخه میخوام مودم رو وصل کنم به تلویزیون ....

hooss666
18-11-2009, 13:10
اما تا اونجایی که من جدیداً فهمیدم شرکت نیماد نت این کار رو انجام میده و لی فقط یه عیب داره که این ور آب نمیان و فقط اون طرف آب رو پوشش می دن. شرکت های دیگه هم هی میگن یه هفته دیگه ، یه ماه دیگه و ...
اگه کسی از دوستان اطلاعی از شرکتی داره که بر روی فیبر نوری adsl میده رو معرفی کنید.

fashion_boy
18-11-2009, 18:18

مودمت چیه عزیزم؟
هر مودمی تنظیمات خاص خودش رو داره و روشش با دیگری فرق میکنه
یه سرچ کنی راحت پیدا میکنی:46:

zedeh@le_b@h@l
19-11-2009, 12:10
اما تا اونجایی که من جدیداً فهمیدم شرکت نیماد نت این کار رو انجام میده و لی فقط یه عیب داره که این ور آب نمیان و فقط اون طرف آب رو پوشش می دن. شرکت های دیگه هم هی میگن یه هفته دیگه ، یه ماه دیگه و ...
اگه کسی از دوستان اطلاعی از شرکتی داره که بر روی فیبر نوری adsl میده رو معرفی کنید.

آره عزیزم بعضی از مناطق رو پشتیبانی می کنه.تا 6ماه دیگه هم کل مناطق رو ساپورت می کنه.شاتل این همه داره می گه من تجهیزاتو آوردم ولی نمی دونم بچه ها این همی گیر می دن به ساپورت نکردن...

hooss666
19-11-2009, 12:48
عزیز شاتل آورده اما فقط اون سمت کارون رو ساپورت میکنه (سمت خودشون رو ) و سمت ما که مرکز آزادی هستیم رو ساپورت نمی کنه

hooss666
19-11-2009, 13:22
zedeh@le_b@h@l ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما از کی و یا کجا فهمیدین که 6 ماه دیگه طول میکشه ؟ تا کل مناطق رو ساپورت کنن ؟

Gladiator King
19-11-2009, 16:28

وقتی مودم رو با پروتکل bridge کانفیگ کنی باید توی ویندوز براش کانکشن PPPOE درست کنی
ولی اگر مودم رو با پروتکل PPPOE کانفیگ کنی خودش بعد از روشن شدن کانکت میشه
میدونی چطور کانفیگ میشه دیگه؟
192.168.1.1 ...

A.J
19-11-2009, 17:26
مرسی دوستان ..

من مودمم سیمفونی هست ..

یعنی اگه بزارم روی پروتکل PPPOE دیگه راحت میتونم وصلش کنم به تلویزیون ...

مرسی

fashion_boy
19-11-2009, 17:28
مرسی دوستان ..

من مودمم سیمفونی هست ..

یعنی اگه بزارم روی پروتکل PPPOE دیگه راحت میتونم وصلش کنم به تلویزیون ...

مرسی
آره
20-30 ثانیه بعد از اینکه مودم رو روشن کنی دیتا وصل میشه

zedeh@le_b@h@l
20-11-2009, 02:53
zedeh@le_b@h@l ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما از کی و یا کجا فهمیدین که 6 ماه دیگه طول میکشه ؟ تا کل مناطق رو ساپورت کنن ؟

یه آشنا دارم گفت حتما تا چند ماه دیگه کامل راه میفته... الان گلستانو ساپورت می کنه.آزادی رو خوب شما می گی ساپورت نمی کنه حتما تا چند ماه دیگه راه میندازه.

djmilad_mrb
20-11-2009, 12:11
دوستان خسته نباشید
من از شاتل استفاده میکنم
کسی میدونه مشکل مرکز انقلاب(شب ها تقریبا قطع میشه) کی درست میشه ؟؟اصلا درست میشه؟؟
من تا حالا 100 بار با تهران تماس گرفتم هر بار یه جواب سر بالا میدن
یه بار میگن برو تو سایت موزیلا ....

آقا من Eco512 دارم ، سرعت روزاش خوبه ، اما شبا خیلی بده!! قطعی داره ، شبا هم قطعیش بیشتر میشه اما پورتاش بازه!!!! حالا یکی بگه سرویس Art سرعتش شبا چجوریه ؟ من اینو گرفتم برا دانلود روزا که نمیتونم دانلود کنم ترافیکم میپره شبا هم که افتضاحه!
.
قبلا با فن آوا 128 ماهی 24 تا 28 گیگ دانلود میکردم. به خاطر بدی کیفیتش! عوض کردم شاتل گرفتم! که اینطوری شد :)
سلام به همگی :11:
ما که آخر سیستم رو به خاطر دانلود شبانه از دس دادم:19: مینم سوخت:37:
من که بیاد ندارم بیشتر از 700 مگ دانلود کرده باشم اونم دو بار در کل این مدتی که با شاتل قرار داد دارم
کلا حالم بهم خورد :2:این جور که معلومه اصلا قصد درست کردنشو ندارن الان یه 3ماهی میشه که اینجوریه تا حالا 100 بار بشون زنگ زدم حتی ازشون به نمایندگی تهران شکایت کردم اما فایده ای نداشت که نداشت
باز گلی به جمال پارس لاقل سرعتش چه تو روز چه شب یکیه من که منتظرم صبا بیا از اونجا اشتراک بگیرم یا دوباره برم از پارس بگیرم دیگه شورشو درآوردن

امین جان مبارکه تلویزیون:11: بالاخره خریدی ؟
برو اینجا فکر کنم مشکلت حل شه

A.J
20-11-2009, 15:01
این شاتل دیگه شورشو در آورده

تعداد دیسکانکتاش موقع دانلود مخصوصاً شبها چند برابر شده

من شبها میزارم دانلود شه صبح که میام میبینم همه ی فایلها خطا دادن و اینترنت هم دیسکانکت شده .

دیگه واقعاً اعصاب خورد کن شده ...

milad_boy2009
20-11-2009, 18:03
شهر ما یعنی لالی از ای اس پی شهر اهواز استفاده میکند ایا به من خط adsl میدند میخواستم ببینم اگه میدند هزینش چقدر میشه
با تشکر

milad_boy2009
20-11-2009, 18:18
شهر ما لالی از ای اس پی شهر اهواز استفاده میکنم ایا میتونم خط adsl بگیرم با بالا ترین سرعت میخوام میخواستم ببینم هزینه اش کلی چقدر میشه

nima_ir
20-11-2009, 21:42
این وایرلس ما هم از دیشب تا حالا شل کن سف کن در آورده هی قطع وصل میشه

الان با دیال آپ امدم بالا(خودمونیم سرعت دیال اپ هم خوب شده ها دانلودش بین 6 تا 8 هستش)

تا وقتی که از تجهیزات پوکیده استفاده می کنند بهتر از این هم نمیشه

Gladiator King
20-11-2009, 22:14
من شبها میزارم دانلود شه صبح که میام میبینم همه ی فایلها خطا دادن و اینترنت هم دیسکانکت شده .

خوب میتونی از برنامه reconnect استفاده کنی که در صورت دیسکانکت شدن خودش اتومات کانک کنه
برنامش توی فروم بود ولی یادم نیست کجا، اگه خواستی بگو برات آپلود کنم

A.J
21-11-2009, 00:29
خوب میتونی از برنامه reconnect استفاده کنی که در صورت دیسکانکت شدن خودش اتومات کانک کنه
برنامش توی فروم بود ولی یادم نیست کجا، اگه خواستی بگو برات آپلود کنم

خودش تا یه چندبار اتوماتیک کانکت میکنه ولی بعد از چندبار دیگه نه !

آره دستت درد نکنه اگه آپلود کنی یا اینکه لینکشو تو فروم بدی ممنون میشم ... :11:

Gladiator King
21-11-2009, 15:04
خودش تا یه چندبار اتوماتیک کانکت میکنه ولی بعد از چندبار دیگه نه !

آره دستت درد نکنه اگه آپلود کنی یا اینکه لینکشو تو فروم بدی ممنون میشم ... :11:
این برنامه تا 99999 بار میتونه کانکت کنه!:18: و log هم میگیره، میتونی بش تایم بدی سر ساعت دیسکانکت کنه

A.J
21-11-2009, 22:08
چرا صفحه ی کاربری شاتل این شکلی شده ؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلاً تو سربرگش خیلی چیز داشت ...

peymandel
22-11-2009, 00:20
صفحه کاربری منم امروز اینطور شده هیچی نشون نمیده ... انگار قاط زده ... ترافیک مصرفی رو نمیشه فهمید ... پیش فاکتور ماهم هم مشخص نیستش

A.J
22-11-2009, 12:14
دلمون به این صفحه کاربریش خوش بود که با پارس فرق داشت که اینم دیگه ........

واقعاً معلوم نیست شاتل چه کرده یه چه میخواد بکنه ..

esnforce
22-11-2009, 12:25
چرا صفحه ی کاربری شاتل این شکلی شده ؟؟

قبلاً تو سربرگش خیلی چیز داشت ...

دیروز که مشکل داشت و وارد نمیشد
امروز هم تب هاش نیستن
دیگه شورش رو در اورده

fashion_boy
22-11-2009, 14:12
درسته که ...
:thumbsdow:

Gladiator King
22-11-2009, 14:35
مثله اینکه سایت درست شده و یک فیلد "ترافیک باقیمانده این دوره" اضافه کردن توش!
توی عکس بالایی مشخصه

peymandel
22-11-2009, 20:16
صفحه کاربری شاتل درست شد

esnforce
23-11-2009, 15:08
صفحه کاربری شاتل درست شد

آره درس شد:8:

davidmti
24-11-2009, 13:43
سلام به همگی منم به شاتلی ها پیوستم فعلا که راضیم ازش دیشب 1 گیگ دانلود داشتم
میگم کسی نمیدونه پنجشنبه جمعه هم رایگان یا نه؟ توی تبلیغاتشون اینجوری میگن

milad_boy2009
24-11-2009, 17:05
شهر ما یعنی لالی از ای اس پی شهر اهواز استفاده میکند ایا به من خط adsl میدند میخواستم ببینم اگه میدند هزینش چقدر میشه
با تشکر

fashion_boy
24-11-2009, 21:13
سلام به همگی منم به شاتلی ها پیوستم فعلا که راضیم ازش دیشب 1 گیگ دانلود داشتم
میگم کسی نمیدونه پنجشنبه جمعه هم رایگان یا نه؟ توی تبلیغاتشون اینجوری میگن
اگه سرویست Art باشه پنجشنبه و جمعه هم رایگانه
اگه Eco در تمامی روزهای هفته فقط ساعت 1 تا 7 رایگانه

peymandel
25-11-2009, 05:34
آره درس شد:8:

با تشکر
نه عزیزم بعید میدونم بتونی از ADSL ش استفاده کنی :11::11:

A.J
25-11-2009, 15:29
امروز نیماد بهم پیام جدید داد که تا 30/8/88 صورتحسابتو پرداخت کن .

حالا امروز چندمه ! :31:

A.J
25-11-2009, 15:34
اوی ..

باز شاتل ولخرج شد :8:

moslem.b
25-11-2009, 15:57

esnforce
25-11-2009, 20:17
بعد از 2 روز هنوز تصحیح نشده

milad_boy2009
25-11-2009, 20:29
چرا نمیتونم از ای دی اس ال استفاده کنم.

Cyber-Dude
27-11-2009, 02:53
گیج شدن تو این وقت شب هم عالمی داره ها
حالا اصل مطلب، میخواستم واسه خونه ADSL بگیرم که این اتفاق پیش اومد. از شواهد و قرائن چنین بر میاد که نیمادنت خوبه ولی افرا که همون صبانت هستش هم بد نیست مخصوصا مشکلات شاتل رو توی دانلود شبانه نداره. بعدشم این چه وضع تعرفه ای که شاتل گذاشته. 1ماهه 3گیگ ، 3ماهه 5گیگ. با عقل جور در نمیاد.
مخلص کلام اینکه از بروبچ باحال اهواز میخوام بپرسم اخرش کدوم بهتره. الانم ساکن کیانپارسم(الان البته) :46:

milad_boy2009
27-11-2009, 12:17
چرا نمیتونم از ای دی اس ال استفاده کنم.

maziarb
28-11-2009, 10:56
سلام دوستان من قبلاً سرویس art1 داشتم سرعتم عادی بود 17~ ولی حالا eco128 دارم اما با 60~70 دانلود دارم،میخواستم ببینم بقیه هم همچین وضعیتی دارن؟

fashion_boy
28-11-2009, 11:44
سلام دوستان من قبلاً سرویس art1 داشتم سرعتم عادی بود 17~ ولی حالا eco128 دارم اما با 60~70 دانلود دارم،میخواستم ببینم بقیه هم همچین وضعیتی دارن؟
آره همه همینطور هستن
نزدیک به 2 ماهه که سرویسهای Eco همشون همین سرعت رو دارند:27:

fashion_boy
28-11-2009, 11:50
گیج شدن تو این وقت شب هم عالمی داره ها
حالا اصل مطلب، میخواستم واسه خونه ADSL بگیرم که این اتفاق پیش اومد. از شواهد و قرائن چنین بر میاد که نیمادنت خوبه ولی افرا که همون صبانت هستش هم بد نیست مخصوصا مشکلات شاتل رو توی دانلود شبانه نداره. بعدشم این چه وضع تعرفه ای که شاتل گذاشته. 1ماهه 3گیگ ، 3ماهه 5گیگ. با عقل جور در نمیاد.
مخلص کلام اینکه از بروبچ باحال اهواز میخوام بپرسم اخرش کدوم بهتره. الانم ساکن کیانپارسم(الان البته) :46:
فکر نکنم کسی از بچه ها از صبانت گرفته باشه
شما خودت زحمت تستش رو بکش:21:
در مورد شاتل هم شبها هیچ مشکلی نداره:12:
دیشب برق قطع شد!:13:

maziarb
28-11-2009, 14:59
صبانت یعنی فارا با مخابرات کوی ملت مشکلی نداره؟

moslem.b
28-11-2009, 17:13
صبانت یعنی فارا با مخابرات کوی ملت مشکلی نداره؟

maziarb جان شما کجا زندگی میکنید تهران یا اهواز ؟ :18:

این صبانت رو کسی دقیقا ازش خبر داره سرویساش چجوره ؟

Aries_son
28-11-2009, 18:09
سلام
پارسال از فن آوا (طلوع رایانه) 128 گرفتم با یه مودم D-Link ولی کیفیتش افتضاح بود، چند دقیقه بعد از کانکت شدن سرعت افت میکرد ، سرعت دانلود هم 13-12 بود همش، ترافیک ماهیانه هم 1 گیگ بود! ماهیانه 18.500

از خرداد رفتم از شاتل (نیماد) گرفتم ، ECO128 خیلی راضیم ، سرعت خوب ، سرعت دانلود 60-70 ! ترافیک ماهیانه 3 گیگ ، از 1تا7 صبح هم ترافیک مجانیه. تو این چند ماه 3 بار قطع شده که اونم گفتن اشکال از مخابراته... ماهیانه 13.900

در ضمن اولش خیلی ناراحت شدم که گفتن D-Link ساپورت نمیکنیم ، ولی پشتیبانیشون خیلی خفن بود رفتم تو سایت شاتل پیغام گذاشتم چرا ساپورت نمیکنین ، 5 دقیقه نشد که بهم تلفن زدن و کلی قصه بافتن که تجهیزات ما با دی لینک هماهنگ نمیشه و قطعی پیش میاد براتون و ... من گفتم حالیم نیس این حرفا شما میخوای گولم بزنین که دیگه آخر سر دست برداشت و راستشو گفت! گفت خود سیستم آی پی مک دی لینک رو که شناسایی کنه اینتر نتتون رو قطع میکنه! گفتم اینی که میگین معنیش با ساپورت نمیکنیم خیلی فرق میکنه!

خلاصه یه مودم زیمنس از همسایمون قرض گرفتم و الان از شاتل کاملا راضیم. این همسایمون هم از پارس آنلاین داره و همیشه میناله ، همش قطعی داره ، 256 نامحدود گرفته اما خیلی وقتا با دانلود مشکل داره وسط دانلود یا آخر دانلود با ارور مواجه میشه!!! دقیقا مثل من از آی دی ام استفاده میکنه با همون تنظیمات ، همون لینکی که واسه اون ارور میده من راحت دانلود میکنم.

esnforce
28-11-2009, 23:02

من هم خیلی مشتاقم بدونم سرویساش چجورین از شاتل بهتره؟سرعت دانلودش 128kb ؟؟

Cyber-Dude
29-11-2009, 01:02

توی اهواز خبر ندارم ولی از شهرستانهای دیگه که خبر گرفتم خوبه. یعنی به نسبت قیمتش عالیه ولی خوب شاتل هم ظاهرا توی اهواز خدمات خوبی داره البته اگه چشش نکنیم.

A.J
29-11-2009, 12:09
این چه وضعیه که شاتل در آورده :2:

ما پول 1ماه یعنی 30 روز رو میدیم ولی 28 روز که شد قطع میکنه ...

تازه ماه قبل 1 روز قبلش از موعدش قطع کردی ولی این ماه 2 روز قبل از موعد.

این هم یه جور کلاهبرداریه علنیه !

Cyber-Dude
29-11-2009, 16:23
بچه ها ، ما با اجازه رفتیم سراغ wireless
بعد از کلی تحقیق درباره ADSL تازه کاشف به عمل اومده که خطهای اینجا pcm می باشد.
واقعا که مسخرس. به نظرم باید مسئولین مخابراتو مورد تفقد قرار داد اینقدر. ..

nima_ir
29-11-2009, 19:42
با سلام:

امروز رفتم شرکت راصد واسه شارژ وایرلس.

بعد از مدت طولانی سایت رسمی شرکت راصد افتتاح شد.

البته تمام کسانی که اکانت از این شرکت دارند بجای یوزرشون شماره تلفن ثابت جایگزین کردن با همون پسورد قبلی. البته در سایت میشه پسورد هم عوض کرد.

امکانات دیگه هم تو سایت در اختیار کاربرا هستش.(مثل شاتلی ها)

A.J
29-11-2009, 23:28
با سلام:

امروز رفتم شرکت راصد واسه شارژ وایرلس.

بعد از مدت طولانی سایت رسمی شرکت راصد افتتاح شد.

البته تمام کسانی که اکانت از این شرکت دارند بجای یوزرشون شماره تلفن ثابت جایگزین کردن با همون پسورد قبلی. البته در سایت میشه پسورد هم عوض کرد.

امکانات دیگه هم تو سایت در اختیار کاربرا هستش.(مثل شاتلی ها)

نیما جان لطف کن یه عکس از محیط کاربری سایت راصد بگیر بزار تا بقیه هم ببینن . :10:

nima_ir
30-11-2009, 00:41
خدمت شما دوست عزیز:

A.J
30-11-2009, 01:47
مرسی نیما جان ...

صفحه کاربریش تقریباً شبیه ماله طلوع رایانه هست ...
اون موقع که ما از طلوع رایانه سرویس میگرفتیم صفحه کاربریش تقریباً این شکلی بود ...

اینطوری هم که مشخص هست توی عکس هنوز آدرس اصلی نداره و باید با آی پی وارد شد
طلوع رایانه هم با آی پی ما وارد میشدیم (85.185.228.70)

این شاتل خیلی وضعش داغون شده ..
امروز من تازه شارژ کردم
کلی کیفیتش از چند روز پیش که داشتم افتضاح تر شده ...!

amintnt
30-11-2009, 10:04
سلام دوستان...

بنده اخيرا مهمون شما شدم... دانشجوي ورودي جديد چمرانم... توي خوابگاه مجدزاده (24 متري) سکونت داريم... من با لپتاپ آنتناي(نتورک؟) زيادي پيدا ميکنم(طبقه ي آخر هستم!)... آيا اگه بخوام وايرلس استفاده کنم بايد حتما حتما آنتن نصب بشه؟ يعني آيا امکانش نيست مثل دانشکده به صورت وايرلس کانکت شد؟ بعد ديگه اينکه بفرماييد مناسب ترين ارائه دهنده کدومه؟ من بيشتر نياز دارم دانلود کنم... يعني محدوديت حجمي نداشته باشه... همچنين وقت زياد دارم(يعني ميتونم لپتاپ رو بذارم خوابگاه و دانلود کنه!) بنابراين پهناي باند بالايي لازم ندارم...

وقتي ميخوام به نتورکايي که پيدا ميکنم کانکت بشم به بعضيا کانکت نميشه... بعضي ها هم پسورد ميخوان... اگه دوستان توضيح کاملي بدن ممنونم ميشم....

nima_ir
30-11-2009, 11:32
سلام دوستان...

بنده اخيرا مهمون شما شدم... دانشجوي ورودي جديد چمرانم... توي خوابگاه مجدزاده (24 متري) سکونت داريم... من با لپتاپ آنتناي(نتورک؟) زيادي پيدا ميکنم(طبقه ي آخر هستم!)... آيا اگه بخوام وايرلس استفاده کنم بايد حتما حتما آنتن نصب بشه؟ يعني آيا امکانش نيست مثل دانشکده به صورت وايرلس کانکت شد؟ بعد ديگه اينکه بفرماييد مناسب ترين ارائه دهنده کدومه؟ من بيشتر نياز دارم دانلود کنم... يعني محدوديت حجمي نداشته باشه... همچنين وقت زياد دارم(يعني ميتونم لپتاپ رو بذارم خوابگاه و دانلود کنه!) بنابراين پهناي باند بالايي لازم ندارم...

وقتي ميخوام به نتورکايي که پيدا ميکنم کانکت بشم به بعضيا کانکت نميشه... بعضي ها هم پسورد ميخوان... اگه دوستان توضيح کاملي بدن ممنونم ميشم....

دوست عزیز کارت وایرلس لب تاپ شما آنتن های های فلت و امنی رو پیدا میکنه. شما نمی تونید به اون ها کانکت بشید.

چیزی که شما میخواهید که راحت لب تاپ رو بدون هیچ رادیو یی به نت وصل کنید سرویس وایمکس هستش که هنوز تو اهواز راه اندازی نشده

با سرویس وایمکس می تونید هر جا(خوابگاه دانشگاه محل کار خونه دوست دخترتون وسط بیایون وسط اقیانوس وسط جهنم و... به اینترنت پر سرعت وصل بشید)

در حال حاضر شما یک رادیو نانو یا پاور نیاز دارید (چون در مرکز شهر هم هستید و به دکل چند ای اس پی نزدیک هستید یک رادیو لوکال 70 تومانی هم کارتون رو راه می اندازه)..

فقط از انتن های انتن پارابولیک یا همون پژوهش استفاده نکنید چون این انتن ها مثل هلو رعد برق رو بخودشون می گیرن و باعت میشه بوستر و کارت شبکه شما بسوزه.

آنتن پارابولیک

بهترین سرویس ها در نزدیک شما لقمان رایانه و پارس آنلاین هستش (آدرس در پست اول ) این شرکت ها وایرلس خوبی دارن .

شرکت لقمان که طالقانی هستش سرویس 256 بدون محدویت ماهی 35 تومان میده.

Cyber-Dude
30-11-2009, 16:01
دوست عزیز کارت وایرلس لب تاپ شما آنتن های های فلت و امنی رو پیدا میکنه. شما نمی تونید به اون ها کانکت بشید.

چیزی که شما میخواهید که راحت لب تاپ رو بدون هیچ رادیو یی به نت وصل کنید سرویس وایمکس هستش که هنوز تو اهواز راه اندازی نشده

با سرویس وایمکس می تونید هر جا(خوابگاه دانشگاه محل کار خونه دوست دخترتون وسط بیایون وسط اقیانوس وسط جهنم و... به اینترنت پر سرعت وصل بشید)

در حال حاضر شما یک رادیو نانو یا پاور نیاز دارید (چون در مرکز شهر هم هستید و به دکل چند ای اس پی نزدیک هستید یک رادیو لوکال 70 تومانی هم کارتون رو راه می اندازه)..

فقط از انتن های انتن پارابولیک یا همون پژوهش استفاده نکنید چون این انتن ها مثل هلو رعد برق رو بخودشون می گیرن و باعت میشه بوستر و کارت شبکه شما بسوزه.

آنتن پارابولیک

بهترین سرویس ها در نزدیک شما لقمان رایانه و پارس آنلاین هستش (آدرس در پست اول ) این شرکت ها وایرلس خوبی دارن .

اقا نیما، شما که واردی به نظرت واسه کیانپارس از کجا وایرلس بگیرم که ضدحال نباشه مخصوصا بعد از خرج آنتنو این حرفا. راستی خرجش سر جمع چقد میشه حدودی. بازم ممنون از اطلاعات خوبت

Cyber-Dude
30-11-2009, 16:07
یه سوال دیگه داشتم از بچه هایی که اینترنت ماهواره ای گرفتن. بین انترنت ماهواره ای و بیسیم کدوم رو ترجیح میدید؟
از لحاظ هزینه و دانلود بی حساب کتاب

nima_ir
30-11-2009, 17:21
با سلام:

دوست عزیز من خودم ساکن کیانپارس هستم و از وایرلس شرکت راصد استفاده میکنم از هر نظر عالیه. افت سرعت نداره قطعی هم خیلی خیلی کم هستش شاید در طول یک ماه 2 ساعت قطع شده باشه.

در هر صورت اگه شما هم ساکن کیانپارس هستید و به برج خ 14 دید دارید از شرکت راصد اکانت بگیرید.

الان رادیو ارزون شده یک رادیو نانو استیشن کارتون راه میندازه قیمتش الان 125 هزارتومان هستش.

تعرفه ی راصد هم تو سایتش هست می تونید ملاحضه کنید

nima_ir
30-11-2009, 17:35
در خدمت دوستان گل اهوازی مخصوصآ بچه های این فروم هستیم.

milad_boy2009
30-11-2009, 18:57
شهر ما یعنی لالی از ای اس پی پژوهشگران جنوب واقع در شهر اهواز استفاده میکند ایا به من خط adsl میدند میخواستم ببینم اگه میدند هزینش چقدر میشه.اگه هم نمیدند باید چکار کنم
با تشکر

nima_ir
30-11-2009, 21:48
شهر ما یعنی لالی از ای اس پی پژوهشگران جنوب واقع در شهر اهواز استفاده میکند ایا به من خط adsl میدند میخواستم ببینم اگه میدند هزینش چقدر میشه.اگه هم نمیدند باید چکار کنم
با تشکر

دوست عزیز چرا تشریف نمی برید خودتون از شرکت سوال کنید. اینجا هیچکس علم غیب که نداره به شما جواب بده.

ولی یکی از دوستانم چند وقت پیش توی یک روستا نزدیک اهواز یک دکل زد و 2 گیگ پهنای باند گرفت.

همه روستایی ها هم استقبال کردن و هرکدام بین 50 تا 70 هزارتومان خرج کردن(پول رادیو و کابل)

سرویس وایرلس توپ بهشون داد سرعت دانلود واسه هر یوزر به قول خودش 60 تا 70 هستش.

ادم دوست داره بره توی این روستا زندگی کنه به خدا.(روستای الکترونیک):5:

Cyber-Dude
01-12-2009, 15:19
با سلام:

دوست عزیز من خودم ساکن کیانپارس هستم و از وایرلس شرکت راصد استفاده میکنم از هر نظر عالیه. افت سرعت نداره قطعی هم خیلی خیلی کم هستش شاید در طول یک ماه 2 ساعت قطع شده باشه.

در هر صورت اگه شما هم ساکن کیانپارس هستید و به برج خ 14 دید دارید از شرکت راصد اکانت بگیرید.

الان رادیو ارزون شده یک رادیو نانو استیشن کارتون راه میندازه قیمتش الان 125 هزارتومان هستش.

تعرفه ی راصد هم تو سایتش هست می تونید ملاحضه کنید

ممنون آقا نیما،الان دارم تعرفه هاشونو می بینم، اختلاف قیمت 64k و 128k همه جا اینقدر زیاده؟
شما خودت از کدوم سرویسشون استفاده می کنی؟ سرعت دانلودش چطوره؟
من خیابون 4 هستم، همون نانواستیشن خوب جواب میده؟

nima_ir
01-12-2009, 16:15
ممنون آقا نیما،الان دارم تعرفه هاشونو می بینم، اختلاف قیمت 64k و 128k همه جا اینقدر زیاده؟
شما خودت از کدوم سرویسشون استفاده می کنی؟ سرعت دانلودش چطوره؟
من خیابون 4 هستم، همون نانواستیشن خوب جواب میده؟

خواهش می کنم دوست عزیز:

احتمالآ منزل شما آپارتمانی هستش پس مشکل دید به برج رو ندارید.

الان من 256 گرفتم سرعت دانلودم بین 35 تا 40 هستش.

راصد کمترین تعرفه رو فعلآ تو اهواز داره . در ضمن برای بازی انلاین هم خوب جواب میده.

پلی3 که آنلاین میزنم تو بازی لگ ندارم. بخاطر پینگ خوبی که داره.

100% نانو 5.8 گیگاهرتزی جواب میده.

فقط حتمآ رادیو رو خودتون از بازار خریداری کنید. چون شرکت همین رادیو رو 180 به شما میده.

قیمت رادیو تو بازار 125 تا 130 هزارتومان هستش.

موفق باشید

moslem.b
01-12-2009, 16:38
این شاتل لعنتی چه بلایی سرش اومده ؟ همش قطعه وقتی هم وصل میشه نمیشه باهاش دانلود کرد سرعتش بیشتر از 8 k هم نمیده اینا دیگه شورشو درآوردن

milad_boy2009
02-12-2009, 17:49
دوست عزیز چرا تشریف نمی برید خودتون از شرکت سوال کنید. اینجا هیچکس علم غیب که نداره به شما جواب بده.

ولی یکی از دوستانم چند وقت پیش توی یک روستا نزدیک اهواز یک دکل زد و 2 گیگ پهنای باند گرفت.

همه روستایی ها هم استقبال کردن و هرکدام بین 50 تا 70 هزارتومان خرج کردن(پول رادیو و کابل)

سرویس وایرلس توپ بهشون داد سرعت دانلود واسه هر یوزر به قول خودش 60 تا 70 هستش.

ادم دوست داره بره توی این روستا زندگی کنه به خدا.(روستای الکترونیک):5:
یاد بگیر درست جواب کاربر ها رو بده نه اینکه بیای داستان بنویسی

carrow
03-12-2009, 19:23
من می خوام سرعتم رو ببرم بالاتر ولی نامه از شرکت می خوان . کسی اینجا می تونه برام جور کنه ؟ ( کل هم فامیل یا شرکتی نیستن یا بازنشسته ان :41: )

nima_ir
04-12-2009, 12:50
یاد بگیر درست جواب کاربر ها رو بده نه اینکه بیای داستان بنویسی

اولآ شما مجبور نیستی داستان بنده رو بخونی!

دومآ بچه ها اینجا مال منطقه ی که دوستمون سوال داشت (لالی) نیستن. اکثرآ اهواز هست یک نفر هم گچساران.

البته کسانی که فعالنند.

من هم چیزی بدی بشون نگفتم. گفتم خودتن برید از شرکت بپرسید.

amintnt
04-12-2009, 18:16
اکثرآ اهواز هست یک نفر هم گچساران.
عذر میخوام، کی از گچسارانه؟:31:

همینجا از اساتید به خاطر پست اسپم گونه ام عذرخواهی میکنم!

esnforce
05-12-2009, 15:06
فشن ,نیما و...
کسی نیست جوابمو بده؟؟
صبا نت تو اهواز نمایندگی داره؟؟

A.J
05-12-2009, 15:08
فشن ,نیما و...
کسی نیست جوابمو بده؟؟
صبا نت تو اهواز نمایندگی داره؟؟

بله نمایندگی داره
شرکت فارا توی کیانپارس

ولی هنوز سرویس ارائه نمیده .

MAXXX
05-12-2009, 16:51

راصد کمترین تعرفه رو فعلآ تو اهواز داره . در ضمن برای بازی انلاین هم خوب جواب میده.
راصد که 128 رو با این قیمت میده .... توضیح میدی ؟

zenith2000
05-12-2009, 17:36
سلام دوستان
من از رایانه گستر فرزانگان (نمایندگی پارس آنلاین) سرویس گرفتم و یک مشکل دارم و آن این است که مدام در حین کار با اینترنت اتصال قطع میشه و دوباره پسورد میخواد که خیلی خسته کننده شده .
آیا برای این مشکل راه حلی وجود داره ؟
با تشکر از اساتید اهوازی

nima_ir
05-12-2009, 18:05
راصد که 128 رو با این قیمت میده .... توضیح میدی ؟

شرکت لقمان تمام سرویس ها 1به8 هستش (یعنی شیر شده بین 8 نفر) سرعت شما در اکثر مواقع روی 10 تا 14 هستش.

A.J
05-12-2009, 19:32
اینجا شاتل مرکز چمران یاهو مسنجر و یاهو میل باز نمیشن ... !

بقیه ی جاها چطورن ؟

carrow
05-12-2009, 19:44
جون من کسی نبود نامه جور کنه ؟ پس چجوری این همه کاربرای پرسرعت داریم ؟ یعنی بی خیال پر سرعت بشم ؟ :41:

fashion_boy
05-12-2009, 19:56
اینجا شاتل مرکز چمران یاهو مسنجر و یاهو میل باز نمیشن ... !

بقیه ی جاها چطورن ؟
رجایی هم بسته شده (یحتمل بخاطر 16 آذر):19:

جون من کسی نبود نامه جور کنه ؟ پس چجوری این همه کاربرای پرسرعت داریم ؟ یعنی بی خیال پر سرعت بشم ؟ :41:
برو از شاتل 128 اقتصادی بگیر سرعتش 512 هست:27:

carrow
05-12-2009, 21:10
برو از شاتل 128 اقتصادی بگیر سرعتش 512 هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الان 128 آرت دارم . مشکلی ندارن که بکنمش 128 اکو ؟ چون اینطوری فکر نکنم سرعت رو تغییر بدن فقط حجم رو کم می کنن . حوصله ریسک کردن هم ندارم ( تازه من حجم رو می خوام :31: )
باز خوبه یکی جواب داد امیدوار شدیم :5:

peymandel
05-12-2009, 21:13
مرکز گلستان هستم مسنجرم گاهی باز میشه گاهی باز نمیشه

peymandel
05-12-2009, 21:15
اینو از یه جا کپی کردم :

دوستان تسلیت میگم یاهو باز اسیر س....شد میتونید برید به این سایت کد:
و یه ip port v5 رو انتخاب کنید ترجیحا us باشه بعد تو قسمت proxy socets یاهو وارد کنین و دو سوته آن شین پوز بعضیا رو به خاک بمالین

قند شکن کد:
تیک remove java scripo هم از بالا بردارین ضمنا با تست یه دونه ip port نامید نشین

MAXXX
05-12-2009, 21:52
منم مسنجرم باز نمیشه
ولی از طریق خوده سایت یاهو میتونم وصل بشم و مشکلی ندارم

nima_ir
05-12-2009, 21:58
به لطف سپاه پاسداران جمهوری اسلامی این بار سرعت ها هم کم کردن سرعت من ظهر روی 40 بود الان بین 8تا 10 هستش

moslem.b
05-12-2009, 22:51
مرکز رجایی مسنجر یاز میشه البته تو لینوکس از ویندوز خبر ندارم :5:

A.J
05-12-2009, 23:41
منم مسنجرم باز نمیشه
ولی از طریق خوده سایت یاهو میتونم وصل بشم و مشکلی ندارم

واسه من که به سختی کار میده ..

سرعتها رو هم کم کردن . :2:

قطعش نکنن خوبه .

fashion_boy
06-12-2009, 01:09
من الان 128 آرت دارم . مشکلی ندارن که بکنمش 128 اکو ؟ چون اینطوری فکر نکنم سرعت رو تغییر بدن فقط حجم رو کم می کنن . حوصله ریسک کردن هم ندارم ( تازه من حجم رو می خوام :31: )
باز خوبه یکی جواب داد امیدوار شدیم :5:
هر کدوم از دوستان بتونن جواب خواهند داد:10:
بهتره صبر کنی قراردادت تموم بشه و از دوره جدید تغییر سرویس بدی (اگه میخوای ریسکی نباشه!)

A.J
06-12-2009, 02:44
هر کدوم از دوستان بتونن جواب خواهند داد:10:
بهتره صبر کنی قراردادت تموم بشه و از دوره جدید تغییر سرویس بدی (اگه میخوای ریسکی نباشه!)

اونطوری که خودشون میگن 1هفته قبل از اتمام قرارداد فعلی باید بری درخواست تغییر سرویس بدی

تازه تلفن هم باید برقرار (وصل) باشه :5:

amin337
06-12-2009, 14:57
سلام
من از رفاتک سرویس 3ماهه 512 گرفتم . ولی هیچ وقت سرعتم 512 نبود . مسخره است نه . امروز هم یاهو مسنجر بلوک شد نمیشه وصل شد .

fastplus
06-12-2009, 20:38
کسی هت که به این سوالات جواب بده ؟

کدوم شرکت میتونه سرویس وایرلس بده ؟
نوع و قیمت مودم چیه و با چه فرکانسی کار میکنه ؟
کار نصب و راه اندازی چقذر طول میکشه ؟
چه سرویس های وایرلسی وجود داره ؟

esnforce
06-12-2009, 21:24
بله نمایندگی داره
شرکت فارا توی کیانپارس

ولی هنوز سرویس ارائه نمیده .

ممنون از جوابتون
پس چکار میکنه؟؟

jamy_khoshtip
06-12-2009, 21:30
آقا کل کل نکنین . همه جا همین است .

A.J
06-12-2009, 21:32
ممنون از جوابتون
پس چکار میکنه؟؟

خواهش :11:

فعلاً فقط داره کارت اینترنت میفروشه (البته از چندسال پیش همین کارو میکرده)

تازه 2 ، 3 ماهه که نمایندگی صبانت رو گرفته
فعلاً داره تجهیزاتشو نصب میکنه و کارای هماهنگی با مخابرات رو میکنه

انشا... تا ماه آینده سرویساشم ارائه میده .

rezaete
06-12-2009, 22:48
مرکز رجایی مسنجر یاز میشه البته تو لینوکس از ویندوز خبر ندارم :5:
ویندوز هم همین وضعه . جی تاک هم بعضی وقتا میاد بالا ، بعضی وقتا نمیاد

nima_ir
07-12-2009, 11:03

با سلام:

شرکت راصد نیماد پارس آنلاین فارا نیونت صدف های سپید کارون میکال اکسین خدمات وایرلس میدن

قیمت رادیو نانو استشن 120 هزارتومان هستش

بستگی به منطقه ی شما داره که باند 2.4 جواب بده یا 5.8

کمتر از 30 دقیقه

در حال حاظر IPW و SkyFiber ولی اکثرآ از Ipw استفاده می کنند. در آینده نه چندان نزدیک هم وایمکس میاد تو اهواز.

amin337
07-12-2009, 13:14

شرکت رفاتک نمایندگی بارس انلاین. . ادرسش توی صفحه اول نوشته شده.

Aminzikzak
07-12-2009, 13:30
سلام دوستان
امروز تماس گرفتم شرکت راصد
گفتم که خودم رادیو دارم فقط میخواستم سرویس از شما بگیرم
گفت که ما به هرحال 25 تومن هزینه ی نمیدونم چی چی میگیرم برای راه اندازی
فکر میکنم یه چیزی تو مایه های همون کانفیگ مودم های ADSL باشه ...

کار خیلی مهمی انجام میدن یا خودم هم میتونیم رادیو رو تنظیم کنم ؟
اگر میشه خودم انجام بدم لطف کنید راهنمایی کنید دیگه ما الکی 25 تومن پیاده نشیم ...

مدل رادیو :
نانو استیشن 5

ممنون

MAXXX
07-12-2009, 17:16
کاره خاصی نمیکنن
فقط میان آنتنت رو تنظیم میکنن تا یه فرکانس درست و حاسبی بگیرن
خودت اگه میتونی آنتنت رو بگیر طرف دکلش تا فرکانس بگیری
نمیدونم نانو ها چطور هستن من پاور استیشن دارم -35 که بگیرم خوبه کارم راه میفته
بعدش کافیه یه یوزر و پسورد بهت بدن
کابل هات رو هم که میدونی چی باید باشن

A.J
08-12-2009, 13:19
اینجا مرکز چمران شاتل یاهو میل و یاهو مسنجر باز میشود .

بقیه ی مراکز و بقیه ی آی اس پی ها در چه وضعیتی هستند ؟

fashion_boy
08-12-2009, 14:04
رجایی هم باز میشه:12:

H @ di
08-12-2009, 17:29
سلام دوستان
من سرويس آرت يك دارم مي خوام تغيير بدم اكو 128
دوستايي كه اكو دارن ميتونن بگن كه توي ساعات رايگان به طور ميانگين چند مگ ميگيرن
و هنگام دانلود سرعتشون به چه عددي مي رسه ؟
سرعت من با آرت از 20 با آي دي ام و با دپ از 23 بالاتر نميره
اين طبيعيه

carrow
08-12-2009, 17:34
میشه یکی این مراکز رو برام توضیح بده ؟ من بلد نیستم !
همین چمران و رجایی و .....

fashion_boy
08-12-2009, 18:07
سلام دوستان
من سرويس آرت يك دارم مي خوام تغيير بدم اكو 128
دوستايي كه اكو دارن ميتونن بگن كه توي ساعات رايگان به طور ميانگين چند مگ ميگيرن
و هنگام دانلود سرعتشون به چه عددي مي رسه ؟
سرعت من با آرت از 20 با آي دي ام و با دپ از 23 بالاتر نميره
اين طبيعيه
متوسط 1200 مگ
سرعت متغیره ولی بین 55-65

nima2112
08-12-2009, 18:11
خواهش :11:

فعلاً فقط داره کارت اینترنت میفروشه (البته از چندسال پیش همین کارو میکرده)

تازه 2 ، 3 ماهه که نمایندگی صبانت رو گرفته
فعلاً داره تجهیزاتشو نصب میکنه و کارای هماهنگی با مخابرات رو میکنه

انشا... تا ماه آینده سرویساشم ارائه میده .

سلام دوست عزیز

من شخصا از فارا وایرلس دارم"پس فقط کارت نیست"و تو این باد و بارونا و 16 آذرو اینا هیچگونه قطعی(اگه چشمش نزنم)نداشته
در مورد adsl هم تا جایی که میدونم الان فقط تو زیتون(مرکز ولیعصر )رو میده دوتا از دوستای من که گرفتن دارن حال میکنن

قیمتاش اینطورن:

128 Kb
برنز
512 Kb
نقره ای
1 MB
طلائی
سرویس های سراسر کشور
3G در ماه
2G در ماه
2G در ماه
13.26215.72018.900یک ماهه39.21045.25254.315سه ماهه77.14888.978106.722شش ماهه150.480173.376207.720یکساله

مودمش 45 تومن
هزینه نصب هم از همه جا ارزونتر میده تا جایی که میدونم 10تومن
حیف من تلفنم pcm هست وگرنه .....:44::37:

Gladiator King
08-12-2009, 20:19
میشه یکی این مراکز رو برام توضیح بده ؟ من بلد نیستم !
همین چمران و رجایی و .....

برو به این صفحه و با توجه به پیش شماره تلفن خونتون ببین توی کدوم مرکز مخابراتی هستین

moh333n
08-12-2009, 21:33
دوستان من کورش(کوی ملت)هستم.از چه شرکتهایی میتونم سرویس adsl بگیرم.نیمادنت و ؟؟
..و آدرس و تلفن نیماد رو کسی داره بزاره لطفا.

Gladiator King
08-12-2009, 21:40
آدرس و تلفن نیماد رو کسی داره بزاره لطفا.

آدرس نیماد : کیانپارس - بین خ 1 و 2 شرقی - پلاک 163 - طبقه دوم 3384871

H @ di
08-12-2009, 22:12
متوسط 1200 مگ
سرعت متغیره ولی بین 55-65

دوست عزيز آيا اين يه سرعت نرماله يا فقط شما اين سرعت رو داري
منظورم اينه كه سرعت شما از روي خوش شانسي اينقدر شده يا نه نرمال سرعت اكو اينقدره

fashion_boy
09-12-2009, 01:02
دوست عزيز آيا اين يه سرعت نرماله يا فقط شما اين سرعت رو داري
منظورم اينه كه سرعت شما از روي خوش شانسي اينقدر شده يا نه نرمال سرعت اكو اينقدره
همه تقریبآ همین سرعت رو دارند(مگر اینکه مشکل داشته باشند!)

H @ di
09-12-2009, 05:04
با سلام دوباره
فشن بوي تشكر مي كنم:11: فقط يه سئوال ديگه اين كه شما روزهاي پنجشنبه و جمعه رو كه
آرت رايگانه براي اكو هم رايگان داريد يا نه
و ديگه اين كه با يه حساب سرانگشتي با سرويس اكو با اين سرعتي كه شما فرمودين و حجم 1200 مگ درماه
اگر فقط شبانه رايگان رو هم حساب كنيم ميشه 36000 مگ تقريبا برابر 35 گيگ دانلودي داشت !!! :18:
در حالي كه من با آرت ماه گذشته تنها 17 گيگ دانلود داشتم :19:اونم در حالي بود كه سيستمم بيشتر اوقات روشن بود و حتا شب ها تا صبح هم روشن ميگذاشتمش !!!

آيا جايي از محاسبه من ايراد داشت يا اشتباه كردم
دوستاني كه ميخواين تازه اشتراك بگيرين به نظر من اكو بگيرين خودمم هفته ديگه كه شار‍‍ژم تموم ميشه ميرم اكو ميگيرم:27:

H @ di
09-12-2009, 05:18
با سلام دوباره
فشن بوي تشكر مي كنم:11: فقط يه سئوال ديگه اين كه شما روزهاي پنجشنبه و جمعه رو كه
و ديگه اين كه با يه حساب سرانگشتي با سرويس اكو با اين سرعتي كه شما فرمودين و حجم 1200 مگ درماه
اگر فقط شبانه رايگان رو هم حساب كنيم ميشه 36000 مگ تقريبا برابر 35 گيگ دانلودي داشت !!!:18:
در حالي كه من با آرت با اينكه سيستمم صب تا شب روشن بود حتا از ساعت يك تا هشت صبح هم روشن ميگذاشتمش بيشتر از 17 گيگ نگرفتم
دوستان ديگه كه آرت دارن ميتونن بگن ماهانه حداكثر دانلوديشون چقدره

MovieCT
09-12-2009, 09:15
طلوع رایانه لقمان خیلی خوب بود ... من 256 نامحدود رو می گرفتم 45 تومن ... :(
حالا اومدم اصفهان ... نمی دونم از کجا بگیرم ... کاشکی اینجا نمایندگی داشت .. :((

Aminzikzak
09-12-2009, 13:10
سلام دوستان
امروز تماس گرفتم شرکت راصد
گفتم که خودم رادیو دارم فقط میخواستم سرویس از شما بگیرم
گفت که ما به هرحال 25 تومن هزینه ی نمیدونم چی چی میگیرم برای راه اندازی
فکر میکنم یه چیزی تو مایه های همون کانفیگ مودم های ADSL باشه ...

کار خیلی مهمی انجام میدن یا خودم هم میتونیم رادیو رو تنظیم کنم ؟
اگر میشه خودم انجام بدم لطف کنید راهنمایی کنید دیگه ما الکی 25 تومن پیاده نشیم ...

مدل رادیو :
نانو استیشن 5

ممنون

دوستان کسی نیست یاد ما بده چیکار باید بکنیم ...
دو روز دیگهاکانتم اکسپایر میشه ...
یه پی دی اف دانلود کردم ولی سر در نیمارم

تازه یوزر و پسوردی که روی جعبه ی رادیو هست کار نمیکنه ... نیماد هم حاضر نیست یوزر و پسورد رو بده

ممنون

nima_ir
09-12-2009, 16:16
دوستان کسی نیست یاد ما بده چیکار باید بکنیم ...
دو روز دیگهاکانتم اکسپایر میشه ...
یه پی دی اف دانلود کردم ولی سر در نیمارم

تازه یوزر و پسوردی که روی جعبه ی رادیو هست کار نمیکنه ... نیماد هم حاضر نیست یوزر و پسورد رو بده

ممنون

دوست عزیز شما باید رادیو رو ریست کنی که دوباره با همون IP دیفالت وارد تنظیمات بشه.

اگه میخواهید خودنتون تنظیم کنید باید رادیو رو رو بروی دکلی که میخواهید دیتا بگیرید تنظیم کنید.

بعدش وارد تنظیمات رادیو بشید در قسمت نتورک LAN باید DNS هایی که از شرکت گرفتید وارد کنید.

یک IP هم که تو رنج ISP باشد انتخاب کنید MODE هم روی AP WDS بذارید فاصله از رادیو تا دکل هم بصورت مایل وارد کنید(می تونید از گوگل ارت استفاده کنید)

وقتی که تنظیمات رو انجام دادید به ISP زنگ بزن و IP که برای رادیو انتخاب کردی اعلام کن. اونا چک می کنند که سیگنال دریافتی شما چقدر هستش و تنظیمات اوکی هستش یا نه!!!

وقتی هم یوزر نیمو و پسورد بهت دادن با اولین کانکت شدن به شبکه Ip دیفالت از اکانتینگ ISP تغییر میکنه.

(بخاطر مسایل امنیتی)

اگه خیلی دوست داری رادیو های اطراف رادیو خودتو ببینی از این برنامه استفاده کن.

تمام رادیو ها و IP هاشون که نزدیک شما هستش نشون میده

قبل از استفاده از برنامه جاوا رو نصب کنبد

esnforce
09-12-2009, 20:19
سلام دوست عزیز

من شخصا از فارا وایرلس دارم"پس فقط کارت نیست"و تو این باد و بارونا و 16 آذرو اینا هیچگونه قطعی(اگه چشمش نزنم)نداشته
در مورد adsl هم تا جایی که میدونم الان فقط تو زیتون(مرکز ولیعصر )رو میده دوتا از دوستای من که گرفتن دارن حال میکنن

قیمتاش اینطورن:

128 Kb
برنز
512 Kb
نقره ای
1 MB
طلائی
سرویس های سراسر کشور
3G در ماه
2G در ماه
2G در ماه
13.26215.72018.900یک ماهه39.21045.25254.315سه ماهه77.14888.978106.722شش ماهه150.480173.376207.720یکساله

مودمش 45 تومن

سلام
اون دوستتون چه سرویسی گرفته ؟؟
سرعت دانلودش چنده(معمولا؟)

fashion_boy
09-12-2009, 21:13
با سلام دوباره
اگر فقط شبانه رايگان رو هم حساب كنيم ميشه 36000 مگ تقريبا برابر 35 گيگ دانلودي داشت !!! :18:
در حالي كه من با آرت ماه گذشته تنها 17 گيگ دانلود داشتم :19:اونم در حالي بود كه سيستمم بيشتر اوقات روشن بود و حتا شب ها تا صبح هم روشن ميگذاشتمش !!!

آيا جايي از محاسبه من ايراد داشت يا اشتباه كردم
دوستاني كه ميخواين تازه اشتراك بگيرين به نظر من اكو بگيرين خودمم هفته ديگه كه شار‍‍ژم تموم ميشه ميرم اكو ميگيرم:27:
خواهش میکنم:46:
بله از 1 تا 7 بامداد ترافیک رایگانه

سلام دوست عزیز

قیمتاش اینطورن:

128 Kb
برنز
512 Kb
نقره ای
1 MB
طلائی
سرویس های سراسر کشور
3G در ماه
2G در ماه
2G در ماه

مودمش 45 تومن
برادر رنگ فونتت خوانا نیست:41:
من که از قیمتها سر درنیاوردم:13:

nima_ir
09-12-2009, 21:53
خواهش میکنم:46:
بله از 1 تا 7 بامداد ترافیک رایگانه

برادر رنگ فونتت خوانا نیست:41:
من که از قیمتها سر درنیاوردم:13:
وقتی کپی کنه همین میشه دیگه!!!:5:

A.J
09-12-2009, 22:55
دوستان یه لطفی کنید یه تست کنید ببینید این سایت واسه شماها باز میشه یا نه (مخصوصاً دوستان شاتلی)
مرسی :11:

fashion_boy
09-12-2009, 23:30
دوستان یه لطفی کنید یه تست کنید ببینید این سایت واسه شماها باز میشه یا نه (مخصوصاً دوستان شاتلی)

امین جان برای من باز نشد

A.J
10-12-2009, 03:50
این دیگه چه مدلشه ..

تا عصری این سایت راحت باز میشدا ولی شب اینطوری شد ..
چه گیری کردیما ...

جالب اینجاست که فقط شاتل مشکل داره باهاش
با پ ر و ک س ی هم باز میشه

:2:

borderlessboy
10-12-2009, 13:45
سلام

دوستان نیمادی: سرعت تورنت برای شما چطوره؟ دیشب متوسطش 3 کیلوبایت در ثانیه بود!:18:

moslem.b
10-12-2009, 19:33
سلام

دوستان نیمادی: سرعت تورنت برای شما چطوره؟ دیشب متوسطش 3 کیلوبایت در ثانیه بود!:18:

سرعت تورنت بستگی به سیدها داره هر چی بیشتر باشه سرعتت بیشتره البته اینم بدون که اگه همزمان آپلود کنی سرعت دانلودت هم بیشتر میشه ولی پهنای باندت به باد میره :13:

moslem.b
10-12-2009, 19:35
این دیگه چه مدلشه ..

تا عصری این سایت راحت باز میشدا ولی شب اینطوری شد ..
چه گیری کردیما ...

جالب اینجاست که فقط شاتل مشکل داره باهاش
با پ ر و ک س ی هم باز میشه

:2:

اکثرا نیماد این مشکل رو داره مثلا با بلاگفا 50 درصد اوقات اینجوره ولی با پ ر و ک س ی باز میشه :19:

moslem.b
10-12-2009, 19:40
سلام دوست عزیز

قیمتاش اینطورن:

128 Kb
برنز
512 Kb
نقره ای
1 MB
طلائی
سرویس های سراسر کشور
3G در ماه
2G در ماه
2G در ماه

مودمش 45 تومن
حیف من تلفنم pcm هست وگرنه .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی این شرکتا اینه که یکی دو منطقه رو فقط ساپورت میکنن به اندازه ی توانشون یوزر میگیرن و هر اکانت رو بین تعداد کمی از مشترکین شر میکنن و سرعت خوبی دارن ولی شرکتای بزرگ تا خرخره یوزر میگیرن

A.J
10-12-2009, 21:06
اکثرا نیماد این مشکل رو داره مثلا با بلاگفا 50 درصد اوات اینجوره ولی با پ ر و ک س ی باز میشه :19:

حالا حل میشه این مشکل یا نه ؟؟

آخه سایتش واسم خیلی مهمه . :41:

moslem.b
10-12-2009, 21:49
حالا حل میشه این مشکل یا نه ؟؟

آخه سایتش واسم خیلی مهمه . :41:

من از انتخابات به این ور این مشکل رو دام و حل نشده

البته فقط بصضی وقتا اینجوره و با بعضی سایتها این مشکل رو داره

nima_ir
11-12-2009, 17:20
مرسی راصد:

سرویس 256 وایرلس راصد(کیانپارس)!!!!

MAXXX
11-12-2009, 18:28
این راصد که همیشه جمعه ها برا من خراب میشه نمیدونم چه مرگشونه
دیشب کلی گزاشتم برا دانلود خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم 70 مگ دان شده اینترنت قطع شده

nima_ir
11-12-2009, 19:35
این راصد که همیشه جمعه ها برا من خراب میشه نمیدونم چه مرگشونه
دیشب کلی گزاشتم برا دانلود خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم 70 مگ دان شده اینترنت قطع شده

دقیقآ دیشب ساعت 3 نت قطع شد. ولی از ظهر تا الان داره حال میده. تا الان 8 گیگ دانلود کردم:8:

REG.RELOADED
11-12-2009, 19:45
مرسی راصد:

راصد مگه امانیه نیست پیش ثبت احوال ؟

nima_ir
11-12-2009, 21:33
راصد مگه امانیه نیست پیش ثبت احوال ؟

بله شرکت راصد امانیه هستش. و تقریبآ تمام اهواز به جز منطقه ی پاداد کاور میکنه واسه وایرلس

MAXXX
11-12-2009, 22:27
دقیقآ دیشب ساعت 3 نت قطع شد. ولی از ظهر تا الان داره حال میده. تا الان 8 گیگ دانلود کردم:8:
من 128 دارم خیلی زور بزنه روزی 400 مگ دان میکنه نمیدونم شما چطور داری با 256 انقد دانلود میکنی

fashion_boy
11-12-2009, 23:11
مرسی راصد:

:18::18::18:
نیما جریان چیه؟!
واقعآ بالای 1 مگابایت تو ثانیه دانلود داری؟!

nima_ir
11-12-2009, 23:46
:18::18::18:
نیما جریان چیه؟!
واقعآ بالای 1 مگابایت تو ثانیه دانلود داری؟!

بله

الان نزدیک 25 گیگ دانلود کردم.

خدا بیامرز پدر مادر راصد و.

یکی از دوستانم خیابان میهن هستش هم سرعت اون هم 10MB شده.

یکی از دوستان گفت احتمالآ از کار افتادن بندویت منیجر ISP هستش که سرعت ها باز شده.

فعلآ دارم چای میخورم که تا صبح نهایت استفاده رو بکنم.

MAXXX
12-12-2009, 00:12
من تو کیانپارس به دکل روی برج وصل میشم ولی از این خبرا نیست
شما مگه به کجا وصل شدی ؟
5-6 ماهه پیش اونوقتا که اکانت ها شیر بود هم یه بار ایبنطوری شد

nima_ir
12-12-2009, 03:49
من هم به دکل ی که روی برج هستش وصل میشم.

پاور 5.8 هم دارم.

دوستم هم که میهن هستش از پاور 2.4 استفاده می کنه.

راستی کدوم خیابون هستی؟

من و چندتا از دوستان که محدوده کیانپارس هستیم و وایرلس داریم(نانو یا پاور)

یه شبکه راه انداختیم که بتونیم فایل هایی که داریم باهم شیر کنیم.

الان خ 13 17 9 5 شبکه کردیم. بعضی وقتا هم آنلاین بازی می کنیم.

اگه دوست داشتی بگو کجایی که ببینیم کدام از بچه ها بهت دید داره.

MAXXX
12-12-2009, 06:28
من خیابون 13 شرقی هستم
2.4 پاور دارم
البته داریم بار میکنیم بریم خیابون 5
نمیدونم از اونجا میتونم وصل بشم یا نه

وایرلس شبکه کردین ؟ امکانش هست با اون فاصله؟
البته من فعلا نیاز به شیرینگ فعلا ندارم : )

ولی کاره جالبیه

borderlessboy
12-12-2009, 10:24
سلام

دوستان میشه اینجا رو یه نگاه بندازین:
مرکز مدرسم

9vin
12-12-2009, 14:49
سلام دوستان همشهری .....

دوستان میخوام adsl بگیرم .کدوم شرکت بهتره؟ و چرا ؟( لطفا هزینشو هم بنویسید )
من زیتون کارمندیم ....
ممنونم :11:

A.J
12-12-2009, 15:01
دوستان همین روزاست که دیگه وایمکس ایرانسل بصورت آزمایشی کار خودشو شروع کنه .

اونطوری که از شنیده ها حاکیست تجهیزاتش رو خودش ارائه میکنه به متقاضیانش و البته به احتماتل زیاد با تخفیف .

خوبیش اینه که ایرانسل توی فاز نخستش میخواد این سرویس رو توی اهواز هم ارائه بده و مستقیم خودش این شهر رو ساپورت کنه نه شرکتهای وابسطه.

از یه چند روز دیگه یه تاپیک جداگانه واسه وایمکس شهر اهواز ایجاد میکنم که بحثاشو اونجا ادامه بدیم .

فعلاً تا موقعی که تاپیک مربوطه ایجاد بشه خبرها و مطالب مربوط به وایمکس در همین تاپیک مطرح خواهد شد.

به امید روزی که با قیمت مناسب بتوانیم از اینترنتی با کیفیت و سرعت مناسب استفاده کنیم .

A.J
12-12-2009, 15:03
سلام دوستان همشهری .....

دوستان میخوام adsl بگیرم .کدوم شرکت بهتره؟ و چرا ؟( لطفا هزینشو هم بنویسید )
من زیتون کارمندیم ....
ممنونم :11:

از لحاظ قیمت من نیماد (شاتل) رو پیشنهاد میکنم به شما .
ولی اگه کیفیت بهتر میخواهی رفاتک (پارس آنلاین)

البته نیماد هم نسبت به بقیه ی شرکتها سرویسهای بهتر و با کیفیت تری رو ارائه میده .

باید ببینی توی منطقتون کدوم شرکت بهتر عمل کرده.

A.J
12-12-2009, 16:02
بچه ها یه بار دیگه این سایت رو چک کنید ببینید باز میشه یا نه .. مرسی

اگه کسی از پارس آنلاین هم هست چک کنه لطفاً چون شرکت زیر بار نمیره که مشکل از خودشونه.
بهم گفتن با پارس آنلاین چک کردیم ولی باز نشده میخوام ببینم پیچونده یا راست گفته .

skyboy
12-12-2009, 16:26

اگه کسی از پارس آنلاین هم هست چک کنه لطفاً چون شرکت زیر بار نمیره که مشکل از خودشونه.
بهم گفتن با پارس آنلاین چک کردیم ولی باز نشده میخوام ببینم پیچونده یا راست گفته .

با پارس آنلاین راحت باز شد.

moslem.b
12-12-2009, 19:57

باز میشه

اینم پینگش

PING
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (85.133.206.73) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=1 ttl=54 time=91.4 ms
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=2 ttl=54 time=81.2 ms
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=3 ttl=54 time=78.4 ms
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=4 ttl=54 time=118 ms
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=5 ttl=54 time=74.8 ms
64 bytes from 85.133.206.73: icmp_seq=6 ttl=54 time=91.1 ms

T I M S A R
14-12-2009, 19:52
سلام
دوستان tiny.pic بری شما هم قیلتر شده ؟؟؟

moslem.b
14-12-2009, 20:34
سلام
دوستان tiny.pic بری شما هم قیلتر شده ؟؟؟

خیلی وقته

امروز دیگه شاتل حسابی گند زده حتی گوگل هم بالا نمیاد فقط پی سی و بعضی از سایتها بالا میان

moslem.b
14-12-2009, 20:50
دوستان عزیز یه سری به تایپیک زیر بزنید

درسته اهواز مشکلات زیاد داره ولی دلیل نمیشه هر چرت و پرتی رو بخوان بهمون بگن

T I M S A R
15-12-2009, 13:59
دلمون خوشه سرویس art گرفتیم.قطعیش خیلی زیاده مخصوصا توی ساعت های رایگان...24 ساعته هم کامپیوترم رو روشن بذارم نمیتونم توی 1 ماه 22 گیگ رو مصرف کنم.دوستان همون سرویس اکو بهتره چون art به هیچ عنوان به صرفه نیست.

A.J
15-12-2009, 17:38
دیشب حدود نیم ساعت قطعی داشت واسه من ...

بعدم چند روزیه که افتضاح شده ..

من شبا میزارم رو دانلود صبح میام میبینم نهایتاً 10mb دانلود کرده ...:41:

A.J
16-12-2009, 01:53
امشب هم مثل دیشب و دقیقاً در همون ساعات قطعی داشت ....

تازه همین الان وصل شد .....

A.J
17-12-2009, 00:24
دوستان این پست رو بخونید خیلی جالبه ...

کلاهبرداری علنی ...

MaJeD67
17-12-2009, 02:00
سلام دوستان

کسی میدونه الان وضعیت خطوط پارس آنلاین چطوره ؟ من 2 سال ازشون ADSL گرفته بودم اما الان 2 ماه که قطعش کردم آخه تو تمام روز Time out میداد و لتنسی بالا بود فقط شبا بهتر می شد .
وضع شاتل چطوره ؟

Cyber-Dude
17-12-2009, 09:44
هيچ كدوم از دوستان ايده اي از قيمت wimax ايرانسل كه قراره راه بندازه نداره؟
من كه فعلا اينترنت بيسيمو بيخيال شدم ببينم اون چي ميشه ولي اگه قيمتاش تو مايه هاي شركت داتك باشه كه ارزش نداره
در واقع چه فايده .

A.J
17-12-2009, 11:13
هيچ كدوم از دوستان ايده اي از قيمت wimax ايرانسل كه قراره راه بندازه نداره؟
من كه فعلا اينترنت بيسيمو بيخيال شدم ببينم اون چي ميشه ولي اگه قيمتاش تو مايه هاي شركت داتك باشه كه ارزش نداره
در واقع چه فايده .

هنوز قیمت نهایی رو اعلام نکرده ..

ولی تفاوت قیمتش فکر کنم در حد نصف باشه ....

borderlessboy
18-12-2009, 11:37
کلا این دوره برای من افتضاح بود از 16ام!

دیشب سرعتم 30 KB/s بود(بعد از 2:30)

fashion_boy
18-12-2009, 11:59
دوستان شاتلی شما هم قطعیهای چند دقیقه ای رو در ساعات رایگان دارید؟

golshahi
18-12-2009, 12:06
انگار فعلا پارس آنلاین در اهواز برترینه.. من امروز از 7 صبح تا 9 داشتم با سرعت 165 کیلو بیت دانلود میکردم.. سرویس من 256 هست..

nima_ir
18-12-2009, 14:05
خبر جدید در مورد پارس آنلاین.

بزودی شرکت پارس آنلاین فعالیت خود رو در اهواز آغاز میکنه. ADSL , Wireless

نمایندگی هم از رفاتک خواهد گرفت و بطور مستقل کار میکنه. قیمت ها هم پایین خواهد امد.

همکنون یک دکل روی برج کیانپارس زدن واسه نصب رادیو ها ی وایرلس

A.J
18-12-2009, 14:40

نمایندگی هم از رفاتک خواهد گرفت و بطور مستقل کار میکنه. قیمت ها هم پایین خواهد امد.

ایول یعنی افتادیم اینترنت با سرعت و کیفیت و فمت خوب ......

خبر خوبی بد نیما جان

حالا از کی میاد ؟

شاتل که حسابی داغون شده
شبا نیم ساعت قطعی داره ...

skyboy
18-12-2009, 17:32

چه خبر خوبی مرسی.
صبا نت هم که بیاد دیگه حسابی جو رقابتی میشه!

nima_ir
18-12-2009, 17:49
ایول یعنی افتادیم اینترنت با سرعت و کیفیت و فمت خوب ......

خبر خوبی بد نیما جان

حالا از کی میاد ؟

شاتل که حسابی داغون شده
شبا نیم ساعت قطعی داره ...

به احتمال زیاد از اوسط دیماه شروع بکار خواهد کرد.

A.J
18-12-2009, 18:02
ایول ایول ایول ایول ...

پس برم تلفن رو وصل کنم که اینا اومدن سریع بریم درخواست بدیم ...

این شاتل که دیگه مفتش گرونه ....

اینکه میخواد ارزونتر بده هم صحت داره ؟؟

یعنی دیگه رفاتک باید بره غاز بپرونه ؟ :31:

شاید صبانت و پارس آنلاین بیاد این نیماد هم یه فکری بحال خودش بکنه ...

moslem.b
18-12-2009, 18:20
عجب سیاستی داره این پارس آنلاین دید شاتل داره یوزر جمع میکنه واسه خودش قیمتها رو هم شکونده گفت بزار یوزرام برن سمت شاتل تا یه دفعه یوزرا شاتل زیاد بشن بعد که شاتل کم آورد نتونست درست حسابی همه رو ساپورت کنه منم سرعتامو بالا میبرم یوزرام برمیگردن اینجور مجبورن یه پول رانژه ی خط هم دوباره بدن :13:

borderlessboy
18-12-2009, 20:31
دوستان شاتلی شما هم قطعیهای چند دقیقه ای رو در ساعات رایگان دارید؟
تایید میشه ,شبی حدود n بار!:41:

nima_ir
19-12-2009, 01:33
همکنون

esnforce
19-12-2009, 12:59
همکنون

نیما جون الان از چه سرویسی استفاده میکنی؟؟
کدوم منطقه؟؟
صبح ها معمولا سرعتت چنده؟

nima_ir
19-12-2009, 14:24
با سلام:

256 کیانپارس. سرویس وایرلس (رادیو پاوراستشن)

دیشب تا ساعت 3 سرعت بین 90 تا 110 بود .

الان سرعتم بین 28 تا 30 هستش.

A.J
19-12-2009, 16:45
داشتم نیازمندیهای کارون رو نگاه میکردم یک دفعه چشمم خورد به یه آگهی ..

گفتم بزارم اینجا شما هم ببینید ..
(البته با موبایل عکس گرفتم ازآاگهی ایه ..)

جالبه ...

skyboy
19-12-2009, 16:57
داشتم نیازمندیهای کارون رو نگاه میکردم یک دفعه چشمم خورد به یه آگهی ..

گفتم بزارم اینجا شما هم ببینید ..
(البته با موبایل عکس گرفتم ازآاگهی ایه ..)

جالبه ...

اره بابا اینا یه مدت پیش هم کلی اگهی چسبونده بودن به درودیوارا.
نمایندگی اسیاتک هستن.

nima_ir
19-12-2009, 18:06
آگهی تبلیغاتش تو خونه ها پخش می کنند.

ADSL ماهیانه 12/500 تومان.

اینم سایتش:

T I M S A R
19-12-2009, 18:43
قیمت های وایرلس راصد رو کسی نداره بذاره+هزینه راه اندازی و تجهیزات

nima_ir
19-12-2009, 18:51
قیمت های وایرلس راصد رو کسی نداره بذاره+هزینه راه اندازی و تجهیزات

خدمت شما :

رادیو نانو بخوای قیمتش 170 تومانه. و اگه پاور 300 هزارتومان + 15 تومان هزینه نصب. (قیمت هایی هستن که شرکت راصد میده)

اگه خودتون رادیو تهیه کنید باید 25 تومان هزینه نصب بدید

T I M S A R
19-12-2009, 21:26
یک ساعته شاتل قاطی کرده:31:... art 3 سرعت دانلود 65 شده:5:...خدایا شاتل را دائم القاط بفرما.آمین:21:

A.J
20-12-2009, 16:04
اينم جالبه ها ....
آدرس شركت طلوع رايانه لقمان ولي مثينكه اسم شركت عوض شده .....

hossein0611
20-12-2009, 16:34
سلام
نمیدونم از کجا شروع کنم ولی بخدا وقتشو ندارم بشینم تموم مطلبو بخونم
من اهل اهوازم
زیاد میام نت حدودا هزینه تلفن ماهیانمون 20-30 تومن میشه و از اینترنت رایگان تبیان استفاده میکنم (دایال اپ)
بد جوری خسته شدم مخصوصا این چند وقت که همهشون خرابن چه هوشمندا چه تبیان باید چندتا شماره عوض کنی تا ببینی یکشون شانسی سرعت 2 کیلو بایت بهت میده یا نه(که اکثرا من ارسال و دریافت رو که نگاه میکنم هر دقیقه 100 کیلوبایته)
سیستمم مشکلی نداره مقصر isp های اهوازن بعضی وقتا تا 5 هم دانلود میکنم ولی اکثر اوقات خیلی پاینه و اعصابمونو خرد میکنه
بگذریم من از اساتید گرامی این سوال رو دارم
به نظرتون یه فناوری بدرد بخور که هزینه اینترنتش از بقیه کمتر باشه (خودم فک کنم adsl چون وایرلس گرون و نمیدونم وایمکس چقد هزینشه)
به پهنای باند زیادی هم احتیاج ندارم خیلی که مصرف کنم ماهی 1 گیگ پهنای باند میخوام , سرعت 128 باشه
حالا از شما بزرگوارن این تقاضا رو دارم یه سرویسی که از همه ارزون تر باشه و خوب کار بده و خودتون استفاده میکنید رو بهم بگید در ضمن خونمون گلستان-بهارستان
در مورد هزینه های اشتراک و چیزای دیگه هم یکم توضیح بدید ممنون میشم
در ضمن ایرانسل وایمکس زده و فک کنم چون شرکت بزرگیه تعرفه ش با تهران یکی باشه امکان داره وایمکس از ای دی اس ال ارزونتر و با کیفیت تر باشه؟

nima_ir
20-12-2009, 16:39
خیلی از شاتلی ها با خانوم دلفی آشنا هستن.

خبر جدید :

به زودی شرکتی بنام..... افتتاح میشه که به مدیریت خانوم دلفی میباشد.

و خدمات ADSL , Wireless ارایه میده. یکی از دوستان گفتش تجهیزات هم براشون نصب کردیم. به زودی راه اندازی میشه.

A.J
20-12-2009, 17:05
سلام
من اهل اهوازم
زیاد میام نت حدودا هزینه تلفن ماهیانمون 20-30 تومن میشه و از اینترنت رایگان تبیان استفاده میکنم (دایال اپ)
بد جوری خسته شدم مخصوصا این چند وقت که همهشون خرابن چه هوشمندا چه تبیان باید چندتا شماره عوض کنی تا ببینی یکشون شانسی سرعت 2 کیلو بایت بهت میده یا نه(که اکثرا من ارسال و دریافت رو که نگاه میکنم هر دقیقه 100 کیلوبایته)
سیستمم مشکلی نداره مقصر isp های اهوازن بعضی وقتا تا 5 هم دانلود میکنم ولی اکثر اوقات خیلی پاینه و اعصابمونو خرد میکنه
به نظرتون یه فناوری بدرد بخور که هزینه اینترنتش از بقیه کمتر باشه (خودم فک کنم adsl چون وایرلس گرون و نمیدونم وایمکس چقد هزینشه)
به پهنای باند زیادی هم احتیاج ندارم خیلی که مصرف کنم ماهی 1 گیگ پهنای باند میخوام , سرعت 128 باشه
حالا از شما بزرگوارن این تقاضا رو دارم یه سرویسی که از همه ارزون تر باشه و خوب کار بده و خودتون استفاده میکنید رو بهم بگید در ضمن خونمون گلستان-بهارستان
در ضمن ایرانسل وایمکس زده و فک کنم چون شرکت بزرگیه تعرفه ش با تهران یکی باشه امکان داره وایمکس از ای دی اس ال ارزونتر و با کیفیت تر باشه؟

اوه اوه .. ديال آپ .... :2:

با اين تفاسيري كه گفتي بهترين سرويس واست adsl هست ..

ميتوني eco128 بگيري از شاتل در ماه 3گيگ هم ترافيك داري ...

البته شاتل يه مدتيه كه داغون شده و بهت ژيشنهاد ميكنم فعلاً طرفشون نرو ..

اگرم ميتوني يه 1ماه ديگه صبر كن چون چندتا شركت جديد تو راهست ...

وايمكس هم از لحاظ پول تجهيزات از وايرلس ارزونتره البته اگه از خود ايرانسل بگيري ولي از اي دي اس ال گرونتره ..

از لحاظ تعرفه ها هم تقريباً در يك حد هستن ..
البته اوايلش احتمالاً ايرانسل واسه فروش كلي جشنواره و از اين جور بزك بازيها در بياره ...

A.J
20-12-2009, 17:07
خیلی از شاتلی ها با خانوم دلفی آشنا هستن.

خبر جدید :

به زودی شرکتی بنام..... افتتاح میشه که به مدیریت خانوم دلفی میباشد.

و خدمات ADSL , Wireless ارایه میده. یکی از دوستان گفتش تجهیزات هم براشون نصب کردیم. به زودی راه اندازی میشه.

ايول خانم دلفي ...

ديگه اينم از نيمادنت بره بيرون چه شود ... :31:

نيما جون اين خبرا رو از كجا مياري ... :5:

پس اينطوري كه معلومه 3 ، 4 تا شركت جديد تو راهن ...

اميدواريم كه رقابت زياد بشه و كيفيت ها برن بالا ...

nima_ir
20-12-2009, 17:56
ايول خانم دلفي ...

ديگه اينم از نيمادنت بره بيرون چه شود ... :31:

نيما جون اين خبرا رو از كجا مياري ... :5:

پس اينطوري كه معلومه 3 ، 4 تا شركت جديد تو راهن ...

اميدواريم كه رقابت زياد بشه و كيفيت ها برن بالا ...

دقیقآ 3 شرکت تا قبل از عید افتتاح میشه.

یکی از فامیل ها که در دیتا (مخابرات کار می کنه) و مستقیم با شرکت ها در ارتباط هستش ایم خبرها رو به ما میده که کاملآ هم موثق هستش.

peymandel
20-12-2009, 18:22
سلام
من اهل اهوازم

سلام حسین جان ... به نظرم سرویس اکو128 از نیماد ( شاتل ) بگیر ماهیانه 13900 تومان هستش ... تازه ماه های بعد میتونی با استنفاده از کارت طلایی از تخفیفم استفاده کنی ... من خودم گلستان هستم سرویس اکو128 دارم و راضی راضی هستم ... حتی الان شب ها در ساعات رایگان هم با سرعت 55-60 داونلود دارم .... فعلا که خوبه

fashion_boy
20-12-2009, 19:17
سلام
من اهل اهوازم

منم اگه Dialup بودم حوصله خوندن 119 صفحه رو نداشتم!:19:
امین راست میگه:20:
بهتره صبر کنی:27:
ولی اگه عجله داری و 20 تومن رانژه برات مهم نیست از نیماد 128 اقتصادی بگیر
نیما بخاطر اخبار کاملآ موثقت ممنون:11:

arman405
20-12-2009, 19:30
سلام

دوستان ما در شرکت وایرلس گرفتیم ولی بعد از تعطیلی بدون استفاده میشه هر روز.

آیا این امکان هست از خونه هم استفاده کرد؟ کیانپارس هستیم و شرکت 2 خیابون فاصله داره.ولی شرکت دکل داره چون 1 طبقه هست.تقریبا اندازه یه ساختمان 7 طبقه.خونه ما هم 2 طبقه هست.

راستش من اصلا وارد نیستم.منظورم اینه که میشه مثل شرکت تو خونه هم آنتن گذاشت و استفاده کرد؟یا میشه از نوت بوک استفاده کرد؟

اگه میشه چه جوری باید وصل شد با همون یوزر و پس شرکت؟

شرکت راصد

ممنون

hossein0611
20-12-2009, 19:41
سلام حسین جان ... به نظرم سرویس اکو128 از نیماد ( شاتل ) بگیر ماهیانه 13900 تومان هستش ... تازه ماه های بعد میتونی با استنفاده از کارت طلایی از تخفیفم استفاده کنی ... من خودم گلستان هستم سرویس اکو128 دارم و راضی راضی هستم ... حتی الان شب ها در ساعات رایگان هم با سرعت 55-60 داونلود دارم .... فعلا که خوبه
سلام دوست عزیز
از لطفت ممنونم
این سرویس که گفتی رو من نگاه کردم یکی دیگه هم بود که ماهی در میاومد 9900 ولی پهنای باندش 5 گیگ تو سه ماه بود این واسه من بهتره چون زیاد کارای سنگین نمیکنم
1- الان سرعتت چنده؟ میدونم 128 یعنی دانلود تو روز وقتی انجام بدی مینویسه سرعت چند؟ اخه فک کنم 128kbتقسیم بر 8 میشه میشه 16KB امیدوارم مث دایال اپ نباشه که نوشته 56 بعد با سرعت 4 دانلود کنی اخه 56تقسیم بر 8 میشه 7 ولی 3 تاش رو نمیدونم خمسشه یا مالیاتشه که نمیدن

2- یه سوال دیگه چقد ازت گرفتن واسه مودم و اشتراک نوشته بود مودم 60 تومن منظورشون چیه؟ خودشون میگن اجبارا همین یه نوع مودم رو بگیر یا خودت میتونی بری بازار بخری اخه تازه که نگاه کردم از قیمت 30 تومن داشتن تا 250 تومن
میشه خودم مودم بخرم؟
3- پیش شمارتون چنده؟ مال ما 332 تو سایتش که نگاه میکنم همش صفحه خرابه دوستم پیش شماره 334 داشت به شاتل زنگ زد گفتن واسه خططون نمیشه ای دی اس ال بگیری باید وایرلس بگیری من زنگ زدم یه دختره بود گفت فردا زنگ بزن.

یه چیزی جالب
پارسال اسفند بود سر همه دیوارا پوستر زده بودن تو اهواز adsl 512 ماهیانه 9000 تومن
من فروردین زنگ زدم گفتم یه اشتراک میخوام 512 کی بیام بگیرم , گفتش هر وقت خواستی بیا گفتم چه چیزای بیارم ؟
گفت فقط یه فیش و یه فرم منم کیف کردم گفتم از فردا روز خوشبختیه یه دفعه یه چیزی گفت با عقل جور در نمیاد زنگ بزن تعرفه رو بپرس منم زنگ زدم با کلی معذرت خواهی خانوم ببخشید تعرفه ماهیانه چنده؟ اونم یکم ناز کرد و خندید گفت مگه تغیری کرده همون مث قبله که
منم خوشحال شدم گفتم یعنی ماهی 9 تومن؟
گفتش نه ماهی 73500 :18:
من گفتم رو دیوار که زده بود 9 تومن؟
گفتش اون فقط واسه همون یه ماه بود

nima_ir
20-12-2009, 20:47
سلام

دوستان ما در شرکت وایرلس گرفتیم ولی بعد از تعطیلی بدون استفاده میشه هر روز.

آیا این امکان هست از خونه هم استفاده کرد؟ کیانپارس هستیم و شرکت 2 خیابون فاصله داره.ولی شرکت دکل داره چون 1 طبقه هست.تقریبا اندازه یه ساختمان 7 طبقه.خونه ما هم 2 طبقه هست.

راستش من اصلا وارد نیستم.منظورم اینه که میشه مثل شرکت تو خونه هم آنتن گذاشت و استفاده کرد؟یا میشه از نوت بوک استفاده کرد؟

اگه میشه چه جوری باید وصل شد با همون یوزر و پس شرکت؟

شرکت راصد

ممنون

دوتا کار میشه انجام داد.

1. شما یک انتن فلت بخرید و به رادیو وصلش کنید و از طریق کارت وایرلس لب تاپ به رادیویی که شرکت هستش وصل بشید.

2. اگه دید مستقیم دارید (به رادیو شرکت ) یک رادیو نانو لوکال تهیه کنید و مک رادیو رو در رادیو شرکت ثبت کنید و روی مد ریپیتر یا WDS بذارید رادیو که خونه دارید هم باید روی WDS باشه.

حالا شرکت چی دارید؟

arman405
20-12-2009, 21:09
دوتا کار میشه انجام داد.

1. شما یک انتن فلت بخرید و به رادیو وصلش کنید و از طریق کارت وایرلس لب تاپ به رادیویی که شرکت هستش وصل بشید.

2. اگه دید مستقیم دارید (به رادیو شرکت ) یک رادیو نانو لوکال تهیه کنید و مک رادیو رو در رادیو شرکت ثبت کنید و روی مد ریپیتر یا WDS بذارید رادیو که خونه دارید هم باید روی WDS باشه.

حالا شرکت چی دارید؟

شرکت خصوصی در زمینه عمران هست.

بهترین روش و راحت ترین روش کدوم هست؟

ممنون از راهنمایی شما

از کجا باید خرید و آیا شرکت راصد هم باید بدونه یا به اونا مربوط نیست؟

خونه ما دو طبقه هست.من نمیدونم آنتن راصد کجاست!منظور از دید اگه دیدن دکل هست که نه چون همش مجتمع هست در سمت غربی ها.

روش اول رو میشه کمی توضیح بدین؟

به pc نمیشه وصل کرد؟

fashion_boy
20-12-2009, 21:47
سلام دوست عزیز
از لطفت ممنونم
این سرویس که گفتی رو من نگاه کردم یکی دیگه هم بود که ماهی در میاومد 9900 ولی پهنای باندش 5 گیگ تو سه ماه بود این واسه من بهتره چون زیاد کارای سنگین نمیکنم
1- الان سرعتت چنده؟ میدونم 128 یعنی دانلود تو روز وقتی انجام بدی مینویسه سرعت چند؟ اخه فک کنم 128kbتقسیم بر 8 میشه میشه 16KB امیدوارم مث دایال اپ نباشه که نوشته 56 بعد با سرعت 4 دانلود کنی اخه 56تقسیم بر 8 میشه 7 ولی 3 تاش رو نمیدونم خمسشه یا مالیاتشه که نمیدن
من 128 سه ماهه اقتصادی دارم.توی روز که بالای 60 کیلوبیت و شبها هم حول و حوش 55-60
سرعتها برای 128 و 256 و 512 فعلآ یکی اند

2- یه سوال دیگه چقد ازت گرفتن واسه مودم و اشتراک نوشته بود مودم 60 تومن منظورشون چیه؟ خودشون میگن اجبارا همین یه نوع مودم رو بگیر یا خودت میتونی بری بازار بخری اخه تازه که نگاه کردم از قیمت 30 تومن داشتن تا 250 تومن
میشه خودم مودم بخرم؟
خودت از بازار بخر چون شرکت بهت میندازه!

3- پیش شمارتون چنده؟ مال ما 332 تو سایتش که نگاه میکنم همش صفحه خرابه دوستم پیش شماره 334 داشت به شاتل زنگ زد گفتن واسه خططون نمیشه ای دی اس ال بگیری باید وایرلس بگیری من زنگ زدم یه دختره بود گفت فردا زنگ بزن.
اگه خطوط مخابرات منطقون فیبر نوری باشند یا آپارتمان جدید که PCM هستند نمیتونی ADSL بگیری

یه چیزی جالب
پارسال اسفند بود سر همه دیوارا پوستر زده بودن تو اهواز adsl 512 ماهیانه 9000 تومن
من فروردین زنگ زدم گفتم یه اشتراک میخوام 512 کی بیام بگیرم , گفتش هر وقت خواستی بیا گفتم چه چیزای بیارم ؟
گفت فقط یه فیش و یه فرم منم کیف کردم گفتم از فردا روز خوشبختیه یه دفعه یه چیزی گفت با عقل جور در نمیاد زنگ بزن تعرفه رو بپرس منم زنگ زدم با کلی معذرت خواهی خانوم ببخشید تعرفه ماهیانه چنده؟ اونم یکم ناز کرد و خندید گفت مگه تغیری کرده همون مث قبله که
منم خوشحال شدم گفتم یعنی ماهی 9 تومن؟
گفتش نه ماهی 73500 :18:
من گفتم رو دیوار که زده بود 9 تومن؟
گفتش اون فقط واسه همون یه ماه بود
آسیاتک توی برج کیانپارس بود درسته؟

nima_ir
20-12-2009, 21:55
شرکت خصوصی در زمینه عمران هست.

بهترین روش و راحت ترین روش کدوم هست؟

ممنون از راهنمایی شما

از کجا باید خرید و آیا شرکت راصد هم باید بدونه یا به اونا مربوط نیست؟

خونه ما دو طبقه هست.من نمیدونم آنتن راصد کجاست!منظور از دید اگه دیدن دکل هست که نه چون همش مجتمع هست در سمت غربی ها.

روش اول رو میشه کمی توضیح بدین؟

به pc نمیشه وصل کرد؟

دوست عزیز شما با گوگل ارث مسافت دقیق رو اعلام کنید.(از خونه تا شرکت)

اگه ای پی رادیو رو داری نمی خوای به شرکت بگید ولی اگه ای پی ندارید باید یک نفر از راصد بیاد واستون کانفیگ کنه.

روش اول همون تقویت انتن هستش یک انتن 22 dB وصل می کنید به رادیو تا شعاع 2 کیلومتر می تونه کاور کنه.

واسه خرید تجهیزات از شرکت تهیه نکنید. بهترین جا از نظر قیمت پشت بازار بزرگ(طالقانی) زمان کامپیوتر یا جوان سیستم. هستش که تخصصی شبکه کار می کنند.

منظورم از دید مستقیم از خونه تا شرکت هستش(به احتمال زیاد رادیویی که شرکت هستش از برج خ 14 دیتا می گیره)

نهایتآ اگه دید نداشته باشید یک میله 2 تا 3 متری میزاری بالا پشت بوم تا رادیو خونه بتونه رادیو شرکت رو ببینه. یا اگه جفت خونه شما آپارتمان باشه روی بوم آپارتمان نصب میکنید بعدش با کابل می فرستید تو خونه خودتون.
تو خونه که کابل امد میتونید وصل کنید به یک اکسس پونیت تا موبایل لب تاپ و پی سی هم استفاده کنه.

بالاخره یکی از کارکنان ایرانسل در مورد وایمکس یه سری توضیحات داده.

قیمت ها به ریال می باشد.

سلام
من تو ایرانسل کار میکنم میخوام یه خورده اطلاعات در مورد وایمکس بدم

تاریخ لانچ شبکه 23 آذر بود ولی به خاطره یه سری مشکلات تو پروسه های مالی شنبه 28 اذز قراره لانچ شه ولی هنوز فطعی نشده

در مورد قیمت بگم که هر اطلاعاتی که میدم هنوز فاینال نشده ولی مطمینا رنج قیمت ها همینه نهایتا با یه خورده تغییر

مودم: سه مدل داره :indoor خودش دو مدله با lan و usb که یواس پی رو فعلا نمیفروشن قیمته lan دارشم هم 113 هزار تومنه
outdoor که فعلا یه مدله حدوده 260 هزار تومن که البته میتونید مودم رو اجاره(rent) کنین یا اجاره به شرط تملیک(leased) بخرین البته فعلا فقط نقدی شایدم نقدی و اجاره ای رو با هم ولی اجاره به شرط تملیک فعلا نمیفروشن

سرعت ها وتعرفه ها
سرعت ها از 64k تا 5mb
64k شارژ ماهیانه نداره و باید با کارت شارژ های موجود در بازار واسه خرید حجم استفاده کنید

قیمت ماهیانه - حجم گیگ -128k
plan 1 : 3 gb 150,000
plan 3 : 12 gb 300,000
plan 5 : Unlimited 450,000

256k
plan 1 : 3 gb 290,000
plan 3: 20 gb 450,000
plan 5: Unlimited 850,000

512k
plan 1: 4 gb 350,000
plan 3: 45 gb 800,000
plan 4: Unlimited 1,200,000

1mb
plan 1: 10 gb 800,000
plan 2: Unlimited 2,000,000

2mb
plan 1: 120 gb 1,400,000
plan 2: Unlimited 3,600,000

5mb
plan 1: 50 gb 2,000,000
plan 2: Unlimited 5,500,000

فعلا اینه ولی ممکنه تغییر کنه در ضمن اگه تو یه ماه حجم تون تموم شه باید حجم بخرین که دیگه حال ندارم قیمت حجم اضافی رو بذارم اینجا جدول نمیشه کشید و سخته که اون همه اطلاعات رو بذارم اینجا به هر حال هر سوالی بود من در خدمتم

در ضمن اول تهران و تبریز لانچ میشه شاید کرج هم با تهران لانچ شه اینم هنوز مشخص نیست امروز یه جلسه در حال برگزاری که همه موارد توش مشخص میشه

A.J
20-12-2009, 22:02
دوستان ياهو مسنجر واسه شما باز ميشه

واسه من عصر باز ميشد ولي الان نه ..

شاتل مركز چمران ....

A.J
20-12-2009, 22:05
COLOR]

[COLOR=DarkOrange]*****************************************

بالاخره یکی از کارکنان ایرانسل در مورد وایمکس یه سری توضیحات داده.

نيما جان اين قيمت ها نهايي نشدن .

يعني توسط رگولاتوري رد شدن اين قيمت ها ...

بايد صبر كنيم تا قيمتهاي جديد رو خود ايرانسل رسماً اعلام كنه ....

اگه خبري شد و خبري از تعرفه هاي جديد بدستم رسيد حتماً اينجا قرار ميدم ...

..........

در ضمن ماه محرم رو به همه ي دوستان تسليت عرض ميكنم و همچنين فوت آيت ا.. منتظري ....

arman405
20-12-2009, 22:09
دوست عزیز شما با گوگل ارث مسافت دقیق رو اعلام کنید.(از خونه تا شرکت)

اگه ای پی رادیو رو داری نمی خوای به شرکت بگید ولی اگه ای پی ندارید باید یک نفر از راصد بیاد واستون کانفیگ کنه.

روش اول همون تقویت انتن هستش یک انتن 22 dB وصل می کنید به رادیو تا شعاع 2 کیلومتر می تونه کاور کنه.

واسه خرید تجهیزات از شرکت تهیه نکنید. بهترین جا از نظر قیمت پشت بازار بزرگ(طالقانی) زمان کامپیوتر یا جوان سیستم. هستش که تخصصی شبکه کار می کنند.

منظورم از دید مستقیم از خونه تا شرکت هستش(به احتمال زیاد رادیویی که شرکت هستش از برج خ 14 دیتا می گیره)

نهایتآ اگه دید نداشته باشید یک میله 2 تا 3 متری میزاری بالا پشت بوم تا رادیو خونه بتونه رادیو شرکت رو ببینه. یا اگه جفت خونه شما آپارتمان باشه روی بوم آپارتمان نصب میکنید بعدش با کابل می فرستید تو خونه خودتون.
تو خونه که کابل امد میتونید وصل کنید به یک اکسس پونیت تا موبایل لب تاپ و پی سی هم استفاده کنه.

ممنون از راهنمایی شما

کسی رو میشتاسید که بیاد واسم راه اندازی کنه و من هزینه رو بهش بدم

کامل راه اندازی کنه

nima_ir
20-12-2009, 22:20
مثل اینکه سربازان گمنام.... گند زدن به اینترنت

شبکه PSN لوگین نمیشه یاهو هم باز نمیشه.

arman405
20-12-2009, 22:34
ممنون از راهنمایی شما

کسی رو میشتاسید که بیاد واسم راه اندازی کنه و من هزینه رو بهش بدم

کامل راه اندازی کنه

مبشه به خود راصد بگم بیاد راه اندازیش بکنه؟

هزینه تقریبیش چنده؟

سرویس ما 256 نا محدود هست dedicate

fashion_boy
20-12-2009, 23:54
مرسی نیما جان:10:
قیمتها برای کاربران خانگی بالاست و برای ادارات و کافی نت ها و دانشگاهها مناسب هست:9:
به هر حال خداروشکر که اینترنت 5Mb رو هم میبینیم!:21:

A.J
20-12-2009, 23:55
اينجا مركز چمران شاتل ، ياهو مسنجر و جيميل باز نميشه ..

بقيه مناطق و آي اس پي ها چطورن ؟؟

fashion_boy
21-12-2009, 00:19
مسنجر که نه ولی جیمیل باز میشه
من نمیدونم چرا تو مملکتی که امام زمان ادارش میکنه تا اتفاقی میفته حضرات دستپاچه میشن!
آخه مرگ یه پیرمرد اینقدر اوضاع رو میتونه متشنج بکنه؟

golshahi
21-12-2009, 08:23

آخه همین جوری هم که نمیشه.. یه هو بیاد بگیره.. پس تکلیف کاربران و پشتیبانیشون چی میشه ؟ بعضی ها 3 یا 1 ساله گرفتن.. و تمام مدارک و بالاخره سابقشون توی رفاتک هست .

nima_ir
21-12-2009, 12:05
آخه همین جوری هم که نمیشه.. یه هو بیاد بگیره.. پس تکلیف کاربران و پشتیبانیشون چی میشه ؟ بعضی ها 3 یا 1 ساله گرفتن.. و تمام مدارک و بالاخره سابقشون توی رفاتک هست .

منظور شما چیه؟

اگه منظور شما کاربرانی هستن که سرویس می گیرند و قرارداد دارند.باید بگم:
قرار نیست که قراردادی فسخ بشه!

(دقیقآ این اتفاق برای من افتاده مدتی که تهران زندگی میکردیم من از ای سی پی بنام سون7 سرویس می گرفتم وقتی رفتم واسه تمدید قرار داد شرکت سون بهم گفت دوماهی هست که شرکت اصلی(داتک) به شما داره سرویس میده یوزر شما دست ما نیست. نمایندگی رو از ما گرفتن.!!)

تنها چیزی که تغییر میکنه رفاتک نماینده پارس آنلاین دیگه نیست. و از این به بعد خوده شرکت پارس انلاین به یوزرهای قدیمی و جدید سرویس میده.

sokote mordab
21-12-2009, 22:43
سلام
می خواستم بدونم سرعت دانلود اشتراک adsl 2+ 64 چند است ؟

از نظر سرعت فرقی بین مثلا 128 adsl و adsl+2 هست؟

چه پیشنهادی مکنید از چه شرکتی اشتراک بگیرم ؟ که سرعتش خوب باشه قیمتش مناسب باشه و از همه نظر ok باشه؟

ممنون

A.J
21-12-2009, 23:13
سلام
می خواستم بدونم سرعت دانلود اشتراک adsl 2+ 64 چند است ؟

از نظر سرعت فرقی بین مثلا 128 adsl و adsl+2 هست؟

چه پیشنهادی مکنید از چه شرکتی اشتراک بگیرم ؟ که سرعتش خوب باشه قیمتش مناسب باشه و از همه نظر ok باشه؟

ممنون

سلام دوست عزيز ..

الان من 64 دارم از شركت شاتل سرعت دانلودم بطور ميانگين 10 هست ..

از لحاظ سرعت سايت باز كردن 128 و 64 با هم تفاوت زيادي ندارند ولي از لحاظ دانلود تفاوت چشم گيري دارند .

من از پارس آنلاين سرويس128 ميگرفتم سرعت دانولد بطور ميانگين 32 بود ..

شركت ارائه دهنده خيلي مهمه ...

اگه تازه ميخوهي بگيري يه مدت ديگه تقريباً يكي دو ماه ديگه صبر كن چون چندتا شركت جديد ميان و رقابت بيشتر ميشه و اميدواريم كه كيفيت هم بيشتر بشه ...

fashion_boy
22-12-2009, 21:49
این نیماد دیگه شورشو دراورده:19:
هر چند دقیقه قطعی داره و تا 2-3 دقیقه درست نمیشه:44:
معلوم نیست باز مشکل از کجاست:9:

justarm2006
23-12-2009, 12:03
سلام دوستان. 4 شبه اینترنت من قطع میشه:41:البته بین ساعت 2 تا 4. شما هم همین مشکل رو دارین؟

moslem.b
23-12-2009, 18:08
سلام دوستان. 4 شبه اینترنت من قطع میشه:41:البته بین ساعت 2 تا 4. شما هم همین مشکل رو دارین؟

منم همین مشکل رو دارم ساعت 2 شب قطع میشه دقیقا 4 شبه

justarm2006
23-12-2009, 22:58
قرار شد اگه امشب هم این مشکل بود باهشون تماس بگیرم تا بررسی کنن. شما هم همین کار رو بکن تا ببینیم چکار می خوان بکنن؟

justarm2006
23-12-2009, 22:59
قرار شد اگه امشب هم این مشکل بود باهشون تماس بگیرم تا بررسی کنن. شما هم همین کار رو بکن تا ببینیم چکار می خوان بکنن؟ راستی این من دکمه ی تشکر ندارم.:31: کجاست؟:13:

borderlessboy
24-12-2009, 00:29
سلام
من مرکز مدرسم

امروز 3-4 بار قطعی داشتم

شما چطور؟

justarm2006
24-12-2009, 12:22
من دیشب همش وصل بودم. قطع نشد. حالا باید ببینیم امشب قطع میشه یا نه؟!

sokote mordab
24-12-2009, 17:12
سلام
سایت رفاتک باز نمیشه انها که اطلاع دارند لطفا بگن هزینه اشتراک 64 و 128 نامحدود چند است؟
ممنون

mry68
25-12-2009, 18:48
سلام
سایت رفاتک باز نمیشه انها که اطلاع دارند لطفا بگن هزینه اشتراک 64 و 128 نامحدود چند است؟
ممنون

64 نامحدود رو تو سایت نزده ولی 8G_64 یه ماهه 21527 تومنه
اطلاعات زیر برای ترافیک نامحدود ومدت زمات یه ماهه هست :
128 _ 62700 تومان
256 _ 93678 تومان
384 _114778 تومان
512 _258478 تومان
1024 _464478 تومان
:40:

justarm2006
25-12-2009, 22:34
ظاهرا که مشکل حل شد. چون دیشب هم قطعی نداشتم. امیدوارم دوستان هم مشکلی نداشته باشن

H @ di
26-12-2009, 07:44
برای اولین بار توی چند روز گذشته بدون هیچ مشکلی از خود ساعت یک وصل شدم و تا صبح هم وصل بودم
مرکز چمران

سلام
ممنون

دوست عزیز خود سایت رفاتک مشکل داره ولی سایت پارس آنلاین قیمت رو به شرح زیر داده
البته من فقط 64 و 128 رو برات می نویسم اگه خواستی خودت ببینی این لینکشه

سرویس 64 با ترافیک 8 گیگ دوره ی یک ماهه 19/900 هزار تومن
سرویس 128 با ترافیک 8 گیگ دوره ی یک ماهه 29/900 هزار تومن
سرویس 128 با ترافیک 20 گیگ دوره ی یک ماهه 39/900 هزار تومن
سرویس 128 با ترافیک 30 گیگ دوره ی یک ماهه 49/900 هزار تومن
سرویس 128 با ترافیک نامحدود دوره ی یک ماهه 59/900 هزار تومن

borderlessboy
27-12-2009, 15:44
اينجا مركز مدرس شاتل ، ياهو مسنجر و ایمیل یاهو وجيميل باز نميشه ..

MaJeD67
28-12-2009, 08:38
اينجا مركز مدرس شاتل ، ياهو مسنجر و ایمیل یاهو وجيميل باز نميشه ..

منم نمی تو نم وارد جیمیل بشم . فک کنم کلاً بستاً

justarm2006
28-12-2009, 14:03
من دیشب باهاشون صحبت کردم. گفتن مشکل از مخابراته. طرافای ساعت 1 شب درست شد

peymandel
28-12-2009, 20:53
سلام همشهریان عزیز

منم الان نمیتونم وارد مسنجر بشم 8:54

esnforce
29-12-2009, 10:34
خدا رو شکر امروز درست شده

دوستان کسی میدونه سرعت پارس آنلاین چطوره؟
128 اون هم مثل شاتل رو 512 بسته شده؟(سرعت 60kb)

skyboy
29-12-2009, 23:56
خدا رو شکر امروز درست شده

دوستان کسی میدونه سرعت پارس آنلاین چطوره؟
128 اون هم مثل شاتل رو 512 بسته شده؟(سرعت 60kb)

پارس آنلاین که دیگه اخر عشقی .معمولان رو ۲۰ ثابت ،والی یهو میبینی جوگیر میشه سرعت میره رو ۱۵۰ !
الان هم یه هفته میشه که دوباره رفته رو ۱۵۰!

borderlessboy
30-12-2009, 14:12
سلام

مرکز مدرسم

دیشب 2:30به بعد قطع شد(تا صبح)

arman405
30-12-2009, 19:51
سلام دوستان

امروز تبلیغ شرکت دنیا نت رو تو حیاط خانه انداخته بودن نوشته بود از یلدا تا نوروز رایگان! یعنی تقریبا 3 ماه!!!

از دوستان کسی آمار این شرکت رو داره؟ مثل اینکه نماینده آسیا تک هست.

تعرفه ها چه جوری هست تو سایتش که چیزی نزده.

justarm2006
31-12-2009, 00:16
سلام

مرکز مدرسم

دیشب 2:30به بعد قطع شد(تا صبح)

من آزادی ام. دیشب ساعت 1:50 قطع شد. 2:30 درست شد. فکر کنم ماله شما رو قطع کردن و ماله ما رو وصل کردن:31:

nima_ir
31-12-2009, 01:26
وایمکس داتک

از تعرفه ی ایرانسل خبری نیست؟؟؟؟؟

fashion_boy
31-12-2009, 23:50
این نیماد لعنتی دیشب دمار از روزگار من دراورد!:19:
تعرفه های وایمکس که خیلی گرونه...:45:

fashion_boy
02-01-2010, 17:56
دوستانی نیمادی شبا هیچ کس قطعی نداره؟:44:
مرکز رجایی

moslem.b
02-01-2010, 18:30
دوستانی نیمادی شبا هیچ کس قطعی نداره؟:44:

تا دلت بخواد من قطعی دارم

شبی نیست که بتونم بیشتر از 100 مگ دانلود کنم

مرکز ما که یکیه باید ببینیم مراکز دیگه هم اینجوریه یا نه

borderlessboy
02-01-2010, 21:57
سلام

مدرس 2 به بعد DC شد تا صبح

hamy_jengir
03-01-2010, 18:15
من مرکز ولیعصر هستم و 256 پارس آنلاین دارم. صبح ها تا ساعت 10 سرعت دانلودش 185 هستش و بعد کمتر میشه تا میرسه به 80-70
خیلی هم ازش راضی هستم به ندرت قطعی داره
والسلام:31::5:

borderlessboy
03-01-2010, 21:50
سلام

مدرس 2 به بعد DC شد تا صبح

دیشبم 3 وصل شد تا صبح با دانلود3Kb/s !!!

fashion_boy
03-01-2010, 21:59
منم دیشب نزدیک به 1 ساعت قطعی داشتم ولی سرعت مشکلی نداشت

peymandel
04-01-2010, 02:32
سلام مرکز گلستان شاتل مشکلی ندارم

fashion_boy
05-01-2010, 19:35
این شبها نیماد در مرکز رجایی افتضاح است!:19:
سرویس و مرکز شما چطور؟

andyan
05-01-2010, 20:08
روز تاسوها و عاشورا که من اصلا سیستم را روشن نکردم پارس آنلاین 5گیگ از پهنای باندم را پروند!

fashion_boy
05-01-2010, 20:39
روز تاسوها و عاشورا که من اصلا سیستم را روشن نکردم پارس آنلاین 5گیگ از پهنای باندم را پروند!
عجب!:18:
دوستان ظاهرآ صبانت شروع به کار کرده:12:
من 10روز دیگه 3 ماهم تموم میشه
اگه این وضعیت شبانه ادامه داشته باشه میرم سراغ صبانت:21:

nima_ir
06-01-2010, 19:46
تعرفه ی ADSL شرکت نداگستر

سرعت اینترنت کشورها + هزینه اینترنت

mahmood_ahv
07-01-2010, 17:24
سلام شرکت پارس آنلاین در اهواز طالقاتی روبروی بازار طلافروشان

nima2112
07-01-2010, 23:40
سلام
آقا من بالاخره از صبانت سرویس گرفتم انصافا سرعتش خیلی توپه . راستی فارا نمایندگیه اصلیشه هم پشتیبانیشه هم فروش نت شاپ و قاصدک دیرتر از فارا رانژه میکنن چون فقط فروشن......ولی من تو مرکز چمران 2 روزه خطم رانژه شد:31: بچه هامون اغلب اومدن سمت صبانت
هزینه نصبشم 10000 تومن بیشتر نمیگیره.
فارا: 3384456

nima_ir
08-01-2010, 01:42
چه سرویسی گرفتید؟؟

سرعت دانلود چقدر هستش؟

پینگ چطوره؟

fashion_boy
08-01-2010, 14:16
اینم جواب پشتیبانی فنی:
مشترک گرامی در حال حاظر مشکل ترافیک در مرکز مخابراتی شما از سمت شاتل بوجود آمده که در نتیجه مشکل افت سرعت نیز بهمراه دارد
لطفا تحمل بفرمایید تا این مشکل برطرف شود در ضمن کانکشن های مودم شما بررسی شد که مشکل قطعی مشاهده نشد

fashion_boy
08-01-2010, 14:17
سلام
آقا من بالاخره از صبانت سرویس گرفتم انصافا سرعتش خیلی توپه . راستی فارا نمایندگیه اصلیشه هم پشتیبانیشه هم فروش نت شاپ و قاصدک دیرتر از فارا رانژه میکنن چون فقط فروشن......ولی من تو مرکز چمران 2 روزه خطم رانژه شد:31: بچه هامون اغلب اومدن سمت صبانت
هزینه نصبشم 10000 تومن بیشتر نمیگیره.
فارا: 3384456
مبارکه:11:
سرویست چیه و سرعتت چنده؟

nima2112
08-01-2010, 16:54
چاکریم
من سرویس 512, 5گیگ گرفتم 24200 تومن. معمولا ریت دانلودم از 70 80 پایین تر نمیاد به 140 هم کشیده.پینگم معمولا بین 250 تا 350 هست اما یه بار به 600 و 700 رسید زنگ زدم بعد نیم ساعت درست شد!من زنگ زدم صبانت تهران گفتمش نماینده پشتیبانیتون تو اهواز کیه گفت فارا منم رفتم سمت فارا.چون یکی از بچه ها رفته بود سمت قاصدک 2 هفته طول کشیده بود تا خطشو رانژه کرده بودن اما من تو مرکز ولی عصر که هستم 2 روز بیشتر طول نکشید :8:چون مستقیم رفتم پیش پشتیبانیش.بنظر من تا اولشه برید سمت صبانت هم قیمتاش خوبن سرویسشم که تا حالاش خوب بوده!!!!
فارا:کیانپارس بین 4 و 5 غری مجتمع کسری ط 5
3384456-7

moslem.b
08-01-2010, 18:00
چاکریم
من سرویس 512, 5گیگ گرفتم 24200 تومن. معمولا ریت دانلودم از 70 80 پایین تر نمیاد به 140 هم کشیده.پینگم معمولا بین 250 تا 350 هست اما یه بار به 600 و 700 رسید زنگ زدم بعد نیم ساعت درست شد!من زنگ زدم صبانت تهران گفتمش نماینده پشتیبانیتون تو اهواز کیه گفت فارا منم رفتم سمت فارا.چون یکی از بچه ها رفته بود سمت قاصدک 2 هفته طول کشیده بود تا خطشو رانژه کرده بودن اما من تو مرکز ولی عصر که هستم 2 روز بیشتر طول نکشید :8:چون مستقیم رفتم پیش پشتیبانیش.بنظر من تا اولشه برید سمت صبانت هم قیمتاش خوبن سرویسشم که تا حالاش خوب بوده!!!!
3384456-7

بنده منتظر هستم تا خانم دلفی هم کارشو شروع کنه یه دو ماهی بگذره بعد تصمیم میگیرم سراغ کدوم شرکت برم الان این صبانت هم تازه اومده مثل اوایل شاتل خنات سرعت و قیمت میده بعد گندش بالا میاد:13:اینجور که شنیدم خانم دلفی شرکتشون رو راه اندازی کردن ولی هنوز جای دقیقش رو نمیدونم احتمالا همین امروز فردا خبراش میرسه :20:

fashion_boy
08-01-2010, 19:47
چاکریم
3384456-7

بنده منتظر هستم تا خانم دلفی هم کارشو شروع کنه یه دو ماهی بگذره بعد تصمیم میگیرم سراغ کدوم شرکت برم الان این صبانت هم تازه اومده مثل اوایل شاتل خنات سرعت و قیمت میده بعد گندش بالا میاد:13:اینجور که شنیدم خانم دلفی شرکتشون رو راه اندازی کردن ولی هنوز جای دقیقش رو نمیدونم احتمالا همین امروز فردا خبراش میرسه :20:
ساعات رایگان همون 3 تا 7 صبحه ؟ سرعتش اون موقع چطوره ؟
به قول دوستمون صبانت تازه شروع کرده باید از لحاظ کیفیت عالی باشه:12:
الان بهترین زمان برای کسانی هست که تازه میخوان ADSL بگیرن:21:
اجازه بدید چند ماه بگذره بار شبکه بالا بره بعدش قضاوت میکنیم:27:

nima_ir
08-01-2010, 19:59
شرکت تاریانا

ADSL & WIRELESS

امانیه خیابان سقراط

3366081
3368547

fashion_boy
08-01-2010, 20:09
نیماجان اطلاعات بیشتری نداری؟
(زنگ زدم فارا گفت سرویس 1 مگابیتمون الان تا 300 کیلوبایت هم میره!:18:)

moslem.b
08-01-2010, 20:23
نیماجان اطلاعات بیشتری نداری؟
(زنگ زدم فارا گفت سرویس 1 مگابیتمون الان تا 300 کیلوبایت هم میره!:18:)

fashion_boy هوایی شد:31:
آقا بیخیال دو روز دیگه که یوزراش زیاد شد . . . میشه همون شاتل:21: