PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید با این شرایط

بردیا
20-07-2009, 00:15
سلام
یه جا دیدم این اگهی رو گذاشته بود برای فروشش ماشینش.میخواستم ببینم خریدش در صورت اثبات درستی این ویژگی ها مناسب هستش،یا توی این قیمت ماشین دیگه ای هم هستش که بشه بهتر ازین باشه

ماشین پژو 206 با بییش از دو میلیون لوازم
بدون تصادف -- بدون رنگ -- مدل26 اسفند 84 ماشين از 85 استفاده شده سند 26 اسفند خورده . با بيش از 2 ميليون لوازم.. رنگ خاکستري متاليك فني به شرط تضميني.

داراي يك سال بيمه بدنه و بيمه شخص ثالث و بيمه دزدي ضبط و باند . به قيمت 500 هزار تومان (همراه با 30 درصد كوپن تخفيف براي تمديد سال ديگه )

داراي ضبط حرفه اي پايونر اصل ژاپن پنل برقي با تنظميات حرفه اي بر روي صدا ساب و آمپلي و... داراي دمو و رقص نور .

داراي دو باند حرفه اي پايونر ژاپن

داراي ساب ووفر حرفه اي پاييونر ژاپن

داراي آمپلي فاير 4 كاناله حرفه اي كنوود

خريداري شده كل سيستم به قيمت 730 هزار تومان .سیستم فوق حرفه ای هست

داراي دزدگير تصويري با برد 1 كيلومتر ارزش به قيمت 120 هزار تومان

داراي روكش دور فرمان اسپورت و روكش صندلي خلباني حرفه اي اسپورت ارزش به قيمت 125 هزار تومان

داراي 4 حلقه لاستيك نو پهن خارجي اسپورت(تازه خريداري شده) خريداري شده به قيمت 385 هزار تومان

داراي 1000 ليتر بزنين(از تعداد بنزين مشخص هست اصلان ماشين كم كاركرد بوده) قيمت :به ارزش 500 هزار تومان

دارای باطری اتمی خریداری شده به قیمت 110 هزا تومان

دارای یک سال معاینه فنی(بازدید شده و معاینه شده از سلامت فنی ماشین)

فني سالم مي تونين همه جا نشون بديد هيچ مشكلي نداره تضميني دليل فروش نياز مالي براي خريد خونه .

قیمت 11.200

D r i v e r
20-07-2009, 01:53
من فقط یه چیز میگم
اینایی که گفته موقع فروش تاثیر زیادی توی قیمت نداره
ماشین بدون بیمه و لاستیک از قیمتش کم میشه
سیستم فوق حرفه ای هم با 730 تومن جمع نمیشه
تنظیمات حرفه ای هم حتما فوقش یه پخش 6050 هست دیگه که قیمتش 180 تومنه (نو)
سیستم حرفه ایش حداقل 3 - 4 تومن پول لازم داره
چه برسه فوق حرفه ای
الان هم روی بیشتر ماشین ها باطری اتمی هست
مثلا خود من بخوام ماشین رو بفروشن نمیان بگن چون باطریش اتمی هست 100 تومن گرون تر میخریم
روکش و دور فرمان هم سلیقه ای هست شاید شما خوشت نیاد
توی قیمت فروش تاثیری نداره
روکش رو بخر 100 تومن یه ماه بعدش بخوای بفروشی 50 تومن هم ازت نمیخرن :13:
بنزین هم الان اگه بخوای از هرکی بخری حداکثر لیتری 200 تومن توی خرید و فروش ماشین معامله میشه
اونم اضافیش!!
که میشه حدود 160 تومن نه 500 هزاز تومن!!!:18:
نمیدونم این 2 میلیون لوازم رو از کجا آورد
ولی به نظرم سنگ بترکه این ماشین 10 تومن بیشتر نباید بابتش پول داد :31:

rami_hemi
20-07-2009, 08:15
تنها چیزایی که باید توی خرید ماشین دقت کنی ایناس
ماشین تصادف شدید نداشتته باشه تا حد امکان اصلا نداشته باشه رنک نداشته باشه (اینا رو داشته باشه باید از قیمتش بی افته)
توی تصادف تا حد امکان از جلو و عقب ماشین تصادف نداشته باشه.
بیمه و سند و معاینه فنی کامل باشه.کار کرد ماشین مهمه 206 تیپ چند باشه مهمه .فنی و موتور سالم .
راستی دلیلی که نوشته یعنی خرید ماشین بهتر میتونه خوب باشه چون اینجور آدما که فقط برای یه ماشین بهتر ماشینشون رو میفروشن یا برای نیاز مالی از ماشینشون خوب نگهداری میکنن.من توی فامیلمون یه نفر رو میشناسم یه پیکان داشت من تو حسرت اون پیکان بودم واقعا ماشیناش رو تمیز نگهداری میکنه الانم روا داره اونم مثل دسته گل نگهداری میکنه راستی با این کار کرد ببین طرف معلم یا دبیر نیستش؟