PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سیستم برای پراید

Kaptian Black
19-07-2009, 12:00
سلام دوستان
این پراید بابامون افتاده دستم :31: گفتیم یه حالی به سیستمش بدیم الان رو خودش پخش Sony CDX-GT790US ه با یه جفت اسپیکر Sony XS-GTX6930 آمپ هم نداره .
میخواستم بدونم این باند و پخش خوبه یا عوض کنم ؟
اگه بخوام 2 تا دیگه کامپوننت اضافه کنم از همینا بندازم یا چیزه دیگه ای ؟
یه آمپ هم میخوام که علاوه بر این 4 تا اسپیکر یه ساب هم بکشه . پول آمپ جدا نیست :31: البته اگه حتما باید آمپ هاشون جدا باشه مشکلی نیست

ساب مد نظرم اینه : SONY XS-L126P5B اگه چیزه جالبی نیست یدونه خوبشو معرفی کنین [ البته به صورت Box میخوام بذارم ]

موفق باشین :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaptian Black
20-07-2009, 11:59
کسی نبود کمکمون کنه ؟ :37:

D r i v e r
20-07-2009, 13:26
ببین درباره پخشت چیزی نمیدونم
اگه میتونی کاتالوگش رو از توی اینترنت پیدا کن بذار
من گشتم به غیر از همین پست خودت و 2 تا لینک دیگه توی گوگل چیزی پیدا نکردم
ولی باند هات رو میتونی عوض کنی
بسته به این داره بخوای قدرتی کار کنی یا کیفیتی
آمپ ساب و باند هم جدا باشه بهتره
چون اینطوری آمپ هم مصرف بالایی داره و هم زود داغ میکنه
آمپ رو میتونی 8104 کنوود برداری
من دارم و خیلی خیلی راضیم
ساب هم به نظرم pw12 و یا pw15 سوند خوبن بسته به قدرت یا کیفیت یکیشون رو انتخاب کن(فرق چندانی ندارن)
آمپ هم باید باند هات مشخص بشه تا مشخص بشه چه مقدار وات میخوای به باند هات بدی و چه آمپی لازمه

Kaptian Black
20-07-2009, 17:16
ببین درباره پخشت چیزی نمیدونم
اگه میتونی کاتالوگش رو از توی اینترنت پیدا کن بذار
من گشتم به غیر از همین پست خودت و 2 تا لینک دیگه توی گوگل چیزی پیدا نکردم
ولی باند هات رو میتونی عوض کنی
بسته به این داره بخوای قدرتی کار کنی یا کیفیتی
آمپ ساب و باند هم جدا باشه بهتره
چون اینطوری آمپ هم مصرف بالایی داره و هم زود داغ میکنه
آمپ رو میتونی 8104 کنوود برداری
من دارم و خیلی خیلی راضیم
ساب هم به نظرم pw12 و یا pw15 سوند خوبن بسته به قدرت یا کیفیت یکیشون رو انتخاب کن(فرق چندانی ندارن)
آمپ هم باید باند هات مشخص بشه تا مشخص بشه چه مقدار وات میخوای به باند هات بدی و چه آمپی لازمه

ممنون عزیز :40:. خوب راستش منم چیزی در مورد این پخش پیدا نکردم !!:18: بدک نیست USB , AUX داره فک کنم کارو راه بندازه
خوب باندهای خودش چه طوره نسبت به باندای دیگه ؟ خودم احساس میکنم Bass خوبی نداره شایدم به خاطر نبودن آمپه اما از مشخصاتش [ 100w Rated ] به نظر میاد چیزه بدی نباشه باید تکلیف این کامپوننت ها رو مشخص کنیم یه مدل اگه بهم معرفی کنی خوب میشه که هم کیفیتش خوب باشه هم بیس باهالی داشته باشه

D r i v e r
21-07-2009, 23:08
ممنون عزیز :40:. خوب راستش منم چیزی در مورد این پخش پیدا نکردم !!:18: بدک نیست USB , AUX داره فک کنم کارو راه بندازه
خوب باندهای خودش چه طوره نسبت به باندای دیگه ؟ خودم احساس میکنم Bass خوبی نداره شایدم به خاطر نبودن آمپه اما از مشخصاتش [ 100w Rated ] به نظر میاد چیزه بدی نباشه باید تکلیف این کامپوننت ها رو مشخص کنیم یه مدل اگه بهم معرفی کنی خوب میشه که هم کیفیتش خوب باشه هم بیس باهالی داشته باشه

سلام من زیاد از کامپوننت ها نمیدونم
ولی اگه بیس از کامپوننت میخوای باید اونو توی کیک پنل بذاری
تا چقدر میخوای برای کامپوننت هزینه کنی؟؟ :11:

Kaptian Black
22-07-2009, 08:43
سلام من زیاد از کامپوننت ها نمیدونم
ولی اگه بیس از کامپوننت میخوای باید اونو توی کیک پنل بذاری
تا چقدر میخوای برای کامپوننت هزینه کنی؟؟ :11:
یه چیزی در حدود 150 تومن

D r i v e r
22-07-2009, 14:27
یه چیزی در حدود 150 تومن