PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره انتخاب کیس

sma3ali
19-07-2009, 11:17
بنده می خواستم یک کیس و پاور انتخاب کنم و چون عادت به عوض مردن کیس و پاور ندارم می خواهم حداقل برای سه سال به انه دست نزنم لطفا بنده را راهنمایی کنید بالاخص در مورد کیس

mehdi1368
19-07-2009, 11:31
بنده می خواستم یک کیس و پاور انتخاب کنم و چون عادت به عوض مردن کیس و پاور ندارم می خواهم حداقل برای سه سال به انه دست نزنم لطفا بنده را راهنمایی کنید بالاخص در مورد کیس

دوست عزیز انتخاب کیس سلیقه ای است به نظر من کیسهای GREEN بهترین نوع کیس موجود در بازاره!
در مورد پاور هم بستگی به نوع سیستم شما داره ولی باز هم پاورهای GERRN بهترین نوعه!
موفق باشید.

amir_rahmani
19-07-2009, 11:35
قیمت بده.........تا چه قیمتی می خوای؟؟؟

sma3ali
19-07-2009, 15:40
دوست عزیز انتخاب کیس سلیقه ای است به نظر من کیسهای GREEN بهترین نوع کیس موجود در بازاره!
در مورد پاور هم بستگی به نوع سیستم شما داره ولی باز هم پاورهای GERRN بهترین نوعه!
موفق باشید. خسته نباشید اینرا هم خودم می دانستم ولی منظور من یک کیس بادوام هست که دائم با پیچ گوشتی طرف باشه و ظاهرش هم اصلا برایم مهم نیست در واقع می خواهم امکانات و استحکام و همچنین سبک بودنش مهم است و اما پاور هم همینطور چون بنده بواسطه کارم دائم قطعه عوض می کنم نمی خواهم یک دفعه تو گل گیر کنم و از طرفی اهل اسراف نیستم 4 یا 5 تا کیس و پاور خوب به من معرفی کنید بسیار ممنون می شوم ضمنا تا یادم نرفته درباره پاور enermax هر چه می دانید به بنده بگویید و این درگاههای جداگانه روی این پاور واقعی است و آخر اینکه یک جورایی قیمت زیاد مهم نیست نه اینکه نباشه هست ولی شما بهتر ازمن میدانید هر چیزی یک یک قیمتی داره .

Ultra_Black
19-07-2009, 17:38
Green Magnum Plus=30
Green Tolip Plus=40
Green Silent Strm=60
اینا هر 3 خوبند و بادوام

sma3ali
19-07-2009, 20:14
Green Magnum Plus=30
Green Tolip Plus=40
Green Silent Strm=60
اینا هر 3 خوبند و بادوام پاور هم معرفی کنید

Ultra_Black
19-07-2009, 21:17
پاور هم معرفی کنید

برای پاور باید تمام قطعاتتونو بگید تا بشه حساب کرد پاور چند وات میخوایین

sma3ali
19-07-2009, 23:14
برای پاور باید تمام قطعاتتونو بگید تا بشه حساب کرد پاور چند وات میخوایین
گفتم که وضعیتم جوری است که دائما قطعه عوض می کنم

Ultra_Black
20-07-2009, 09:06
گفتم که وضعیتم جوری است که دائما قطعه عوض می کنم

خب پس اونوقت شما باید توان پاورت رو حداکثر بگیرین تا در آینده به مشکل نخورین
Green GP680B با قیمت 100 تومن مناسبه

amir.araz
13-08-2009, 10:58
دوست عزیز اگه استکام و قدرت خنک کنندگی بالا شما رو راضی میکنه.
بهتون پیشنهاد میدم از سری کیسهای nzxt tempest استفاده کنید.
که اابزار بدون پیچ روش نصب می شه و قرار گرفتن فنها که دو فن 12 سانتی بالا برای مکش هوا
2 فن 12 سانتی در جلو که نور لیزری آبی رنگ هم داره.1فن 12 سانتی بر روی بقل کیس که طلق فرم هست و اونم دارای نور لیزری استو یک فن هم در پشت. راستی طراحی داخلی نصب هارد و درایو زوری که به حالت یک رادیاتور عمل می کنه برای اطلاعات بیشتر می تونین به وب سایت ما برین.:5:و قیمتش 141.000

amir.araz
13-08-2009, 11:00
دوست عزیز اگه استکام و قدرت خنک کنندگی بالا شما رو راضی میکنه.
بهتون پیشنهاد میدم از سری کیسهای nzxt tempest استفاده کنید.
که اابزار بدون پیچ روش نصب می شه و قرار گرفتن فنها که دو فن 12 سانتی بالا برای مکش هوا
2 فن 12 سانتی در جلو که نور لیزری آبی رنگ هم داره.1فن 12 سانتی بر روی بقل کیس که طلق فرم هست و اونم دارای نور لیزری استو یک فن هم در پشت. راستی طراحی داخلی نصب هارد و درایو زوری که به حالت یک رادیاتور عمل می کنه برای اطلاعات بیشتر این لینک رو ببینید .:5:و قیمتش 141.000

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir.araz
13-08-2009, 11:04
برای پاور خوب هم میتونین نسبت به سیستم خودتون از پاورهای تراست Trust استفاده کنین. که تا 2سال هم گارانتی تعویض در محل داره.تا اینجا که خوب بوده و خوب جواب داده البته خود nzxt هم پاورهای ریل خوبی داره.