PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

tommy vercetti
19-06-2011, 22:20
بله دیگه مگه خبر ندارید قیمتا بالا رفته!
نه متاسفانه یه مدت در باغ نبودم.
ببخشید افزایش قیمت حدودا چه قدر است؟
منظورم این است که نسبت به قبل چه قدر ایکس باکس گران شده است؟

Danitondar
19-06-2011, 22:21
والا قبلا 250 بود!

A.N.A.P
19-06-2011, 22:39
من این رو قبلا گفته بودم ، باز هم میگم - زاتورن توی آلمان یک سری 360 الیت با 120 گیگ هارد آکبند حراج کرده 120 تا 140 یورو - اگر آشنا دارید زودی بجنبید تا تموم نشده با توجه به اینکه دیگه تولید نمیشه .

البته 360 فت دیگه تولید نمیشه ها ! اسلیم ها خیلی خوشگل تولید میشند .
میلاد جان خودت نمیتونی بفرستی ؟ ( درخواست همیشگی P30 ها :31:)

sonixax
19-06-2011, 22:42
میلاد جان خودت نمیتونی بفرستی ؟ ( درخواست همیشگی P30 ها :31:)

چرا میتونم ، مشروط بر اینکه پولش رو بهم برسونید و اینکه برید سوال کنید که گمرک گیر نده برای فرستادنش .
ولی بهترین راهش اینه که به عمویی دایی خاله ای چیزی بگید .

tommy vercetti
19-06-2011, 23:14
دوستان شرمنده. یه سئوال دیگه هم داشتم:
اسلیم 250 و 4 گیگ چه قیمت است؟
ممنون.

Danitondar
19-06-2011, 23:19
4گیگ 480 250 با کینکت 640 تو بندرعباس

arashpr9
20-06-2011, 00:01
من این رو قبلا گفته بودم ، باز هم میگم - زاتورن توی آلمان یک سری 360 الیت با 120 گیگ هارد آکبند حراج کرده 120 تا 140 یورو - اگر آشنا دارید زودی بجنبید تا تموم نشده با توجه به اینکه دیگه تولید نمیشه .

عزیزم من چی کار به آلمان دارم !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
من ایران رو میگم . اینجا اگه آک گیر بیاد فک نکنم تو کل کشور به 100 عدد برسه انقد کمه . من از الیت خوشم نمیاد
همین زمستون قبلی الایت تازه فقط 1 ماه کارکرده بود رو 350 بهم دادن قبول نکردم . من فقط میخوام اسلیم بخرم دلایل زیادی هم دارم

sonixax
20-06-2011, 00:19
عزیزم من چی کار به آلمان دارم !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
من ایران رو میگم . اینجا اگه آک گیر بیاد فک نکنم تو کل کشور به 100 عدد برسه انقد کمه . من از الیت خوشم نمیاد
همین زمستون قبلی الایت تازه فقط 1 ماه کارکرده بود رو 350 بهم دادن قبول نکردم . من فقط میخوام اسلیم بخرم دلایل زیادی هم دارم

من کلی گفتم ، این طوری دوستان میتونند خیلی ارزون تر از ایران یک الیت نو پیدا کنند ، چیزی که به خاطر کمیاب بودنش حکم طلا رو داره .

hamid_tg3
20-06-2011, 03:04
سلام
بچه هامن xbox elite 120g می فروشم..؟
مادربردش جاسپره..
درایور لایت ان...
با دو دسته اورجینال...
کلا 20 ساعت باهاش بازی نکردم..
سالم سالم در حد اک..
هرکس خریدار به ای دی من pm بده...
hamid_tg3@yahoo.com
با تشکر..

hamid_tg3
20-06-2011, 03:10
سلام
بچه هامن xbox elite 120g می فروشم..؟
مادربردش جاسپره..
درایور لایت ان...
با دو دسته اورجینال...
کلا 20 ساعت باهاش بازی نکردم..
سالم سالم در حد اک..
هرکس خریدار به ای دی من pm بده...
hamid_tg3@yahoo.com (hamid_tg3@yahoo.com)
با تشکر..

tommy vercetti
20-06-2011, 10:45
دوستان خواهش می کنم.
این جا کم کم داره به فروشگاه تبدیل میشه.
لطفا 2 صفحه ی قبل رو نگاه کنید.
تقریبا نصفش تبلیغاته(شاید هم بیشتر.)
لطفا مدیران برای این تاپیک یه کاری صورت بدهند.
ممنون.

exeda
20-06-2011, 11:27
هنوز شما درگیر (کدوم بهتره) هستید؟؟
بابا بخدا دیگه دوره x box تمومه حتی با وجود کینکت.
کینکت با سلقه ما ایرانی ها نمیخونه خیلی از اونهایی هم که دارن حرف منو تایید میکنن
شاید یه تعداد معدودی راضی باشن
ps3 یه چیز دیگست. اینو همه میدونن...
بعدشم بنظر من دردسر های x box جدیدا خیلی بیشتر از ps3 شده
میتونین یه سری هم به فروم سایت بازی سنتر بزنید
صنف x box داران هم دیگه کوتاه بیاین لطفا

LiverBarca
20-06-2011, 14:55

یکمی بیشتر توضیح میدین؟

A.N.A.P
20-06-2011, 18:15
چرا میتونم ، مشروط بر اینکه پولش رو بهم برسونید و اینکه برید سوال کنید که گمرک گیر نده برای فرستادنش .
ولی بهترین راهش اینه که به عمویی دایی خاله ای چیزی بگید .
Shit . فامیل تو اروپا داریم ولی نه تو آلمان . گمرک هم که تا خرخره پول میگیره !:41:

tommy vercetti
20-06-2011, 19:37
سلام دوستان.
کسی اکس باکس اسلیم داره؟
این درسته که خرابی های اسلیم خیلی زیاده؟
راستی یه سئوال دیگه:
بازی اوریجینال گیر میاد برای خرید؟
ممنون

arashpr9
20-06-2011, 19:45
سلام دوستان.
کسی اکس باکس اسلیم داره؟
این درسته که خرابی های اسلیم خیلی زیاده؟
راستی یه سئوال دیگه:
بازی اوریجینال گیر میاد برای خرید؟
ممنون

من خودم ندارم اما دوستم داره و منم میخوام بعد کنکور بخرم . اما تا جایی بدونم یا 4 ماهی میشه خریده میتونم به جرات بگم شاهکاره چه از نظر طراحی چه از لحاظ دیگه من خودم دو هفتهای باهم کنسول هامونو عوض کردیم خیلی تجربه باحالی بود .
هیچ خرابی هم نداره اصلا هم داغ نمیکنه مسه الایت و آرکید . صدای فنش هم کمتر شده . سرعتشم یه کم به طرز محسوس افزایش پیدا کرده . من PS3 داشتم واسه بازی اختصاصی که تکه اما بازی اختصاصی مگه چند تاس ؟ تازه قیمت بازی هاش هم خیلی زیاده . من که فروختمش (البته واسه کنکور D: )
اما شک نکن که اسلیم الان بهتریننه بدون هیچ تعصبی میگم

tommy vercetti
20-06-2011, 19:55
من خودم ندارم اما دوستم داره و منم میخوام بعد کنکور بخرم . اما تا جایی بدونم یا 4 ماهی میشه خریده میتونم به جرات بگم شاهکاره چه از نظر طراحی چه از لحاظ دیگه من خودم دو هفتهای باهم کنسول هامونو عوض کردیم خیلی تجربه باحالی بود .
هیچ خرابی هم نداره اصلا هم داغ نمیکنه مسه الایت و آرکید . صدای فنش هم کمتر شده . سرعتشم یه کم به طرز محسوس افزایش پیدا کرده . من PS3 داشتم واسه بازی اختصاصی که تکه اما بازی اختصاصی مگه چند تاس ؟ تازه قیمت بازی هاش هم خیلی زیاده . من که فروختمش (البته واسه کنکور D: )
اما شک نکن که اسلیم الان بهتریننه بدون هیچ تعصبی میگم
بازی اوریج چه طور؟پیدا میشه؟
اسلیم چه قیمته حدودا؟

sonixax
20-06-2011, 20:20
یکمی بیشتر توضیح میدین؟

منظورتون از توضیح چیه ؟ چیز گنگی نوشتم ؟

arashpr9
20-06-2011, 20:22
بازی اوریج چه طور؟پیدا میشه؟
اسلیم چه قیمته حدودا؟

بازی اورجینال واسه چی؟ هر کدومش 60 تومن !!!!! والا من جایی رو نمیدونم

اسلیم 4 گیگ کپی خور 620 تومان ( درایو 9504 )

اسلیم 4 گیگ کپی خور نشده 480 تا 500 تومن ( درایو 0225 )

اگه میخوای بخری یه کم دیگه دندون رو جیگر بزار تا قیمت ها یه کم انسانی بشه . اگه 0225 ه.ک بشه که تا 70% ه..ک 1ماهه خواهد شد به 480 هم خواهد رسید اما اگه ه..ک شه . Ps3 هم نمیدونم میل خودتته اما دردسش زیاده

Alex Fera
21-06-2011, 15:56
اگه میخوای بخری یه کم دیگه دندون رو جیگر بزار تا قیمت ها یه کم انسانی بشه

قیمتا فکر نکنم تا اواخر تابستون انسانی بشه.................

hormozan m
22-06-2011, 15:53
سلام . دوستام پسر عمه ی من قراره xbox 360 بخره . چون 12 سالشه زیاد اطلاعی از مدلها و نکات خرید نداره . به من گفته

که براش تحقیق کنم!

1. الان چه مدلهایی در بازار تهران پیدا میشه ( تا جایی که من میدونم اینها بودن: elite . arcade . slim ) ؟

2. کدوم مدل کپی خور هست ؟ ( بدون دردسر چون این فقط 12 سالش هست )

3. قیمت ؟ ( البته زیاد مهم نسیت )

4. نکات در موقع خرید؟ و معتبرترین جا برای خرید در تهران ؟

5. اگر بزرگی کنید زود جواب بدبن چون تا امشب باید بهش بگم و خودمم هم وسط امتحانات هستم .:11:

البته اگر ps3 بهتره در مورد اونم یکم اطلاعات بدبد!

.:PAR3A:.
22-06-2011, 17:58
سلام . دوستام پسر عمه ی من قراره xbox 360 بخره . چون 12 سالشه زیاد اطلاعی از مدلها و نکات خرید نداره . به من گفته

که براش تحقیق کنم!

1. الان چه مدلهایی در بازار تهران پیدا میشه ( تا جایی که من میدونم اینها بودن: elite . arcade . slim ) ؟

2. کدوم مدل کپی خور هست ؟ ( بدون دردسر چون این فقط 12 سالش هست )

3. قیمت ؟ ( البته زیاد مهم نسیت )

4. نکات در موقع خرید؟ و معتبرترین جا برای خرید در تهران ؟

5. اگر بزرگی کنید زود جواب بدبن چون تا امشب باید بهش بگم و خودمم هم وسط امتحانات هستم .:11:

البته اگر ps3 بهتره در مورد اونم یکم اطلاعات بدبد!
1.درسته...
2. آرکید و الایت کپی خور شدن و اسلیم هم فقط یه درایو که گیر نمیاد و قیمتش هم 620 تومنه و مدل درایوش هم 9504 هست کپی خور شده و 0225 هم هست که سخت گیر میاد 4 گیگش و کپی خورش تا چند وقت دیگه میاد که حداقل 100 تومن پول کپی خورش میشه 0401 هم هست که تو بازار ندیدم و کپی خورش چندین وقت دیگه میاد و 0500 هم هست که هیچ خبری از کپی خورش نیست...
3- آرکید نو گیر نمیاد و گیر بیاد : 480 - الایت نو گیر نمیاد گیر بیاد حدود : 550 - اسلیم 9504 : 620 - اسلیم 0225 (کپی خورش 100 تومن و تا چند وقت دیگه میاد و با توجه به اینکه سنشون کمه و نمی خوان دردسر واس کپی خور داشته باشن سخته) : 430 - اسلیم 0500 : نیدونم :دی
4- اگه فت می خرید ببینید حتما بورد جاسپر باشه و درایو هم سالم باشه (اگه Lite On باشه درایو هم عمرش بیشتره هم ال تی ریختنش راحت تره هم صداش کمتره)... اسلیم هم ببینین درایوش همونیه که می خواین...
اگه نو میخواین که توپخونه ولی دست دو توی اینترنت بگردین و مغازه های توپخونه (واس دسته دو حتما سعی کنین مهلت تست بگیرین)
5- گفتیم :دی کلا من به همه فت (آرکید و الایت) دسته دو توصیه می کنم (خودم هفته پیش گرفتم و میخواستم 0225 بگیرم اما متوجه شدم در نهایت خیلی بیشتر واسم تموم میشه و ارزششو نداره) تازه شما می گین که نمی خواد واس کپی خور و این جور کارا دردسر واسش داشته باشه که 100% فت بهتره...
مزایای اسلیم نسبت به فت :
سبک تر - کوچیک تر - خوشگل تر - فن کم صدا تر - فن قوی تر و دمای پایین تر قطعات (من به شخصه اینو قبول ندارم چون خودم جفتشونو کنار هم گذاشتم و تست کردم) - وایرلس داخلی - مصرف برق کمتر
اگه هم خواستین اسلیم بگیرین حتما 4 گیگ بگیرین و بعدا یه هارد WD از یه مدل های خاص بگیرین و هــکش کنین و بزنین به کنسول که قیمتش خیلی خیلی پایین تر در میاد (هم مدل هاش هم آموزش هــکش توی فروم هست ;))

HO3IN-Life
22-06-2011, 18:22
سلام من شهرستان هستم قیمت ps3 160gb هم که 700 هست توی شهرستان.واسه همین من میخوام از digikala خرید کنم چون میده 480 میخواستم بدونم کسی از شما ها از digikala خرید کرده مورد اطمینان هست برای تهران وشهرستانها؟ بعد هم کپی خور شدش خوبه یا نشده اش یعنی ممکنه جنساش دسته دوم باشه به اسم آکبند بفروشه؟ بعد فریمور کپی نشه هاش چنده؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید میترسم قیمت digikala هم تا فردا بشه 700 تومان:18::46:

hormozan m
22-06-2011, 18:26
1.درسته...
2. آرکید و الایت کپی خور شدن و اسلیم هم فقط یه درایو که گیر نمیاد و قیمتش هم 620 تومنه و مدل درایوش هم 9504 هست کپی خور شده و 0225 هم هست که سخت گیر میاد 4 گیگش و کپی خورش تا چند وقت دیگه میاد که حداقل 100 تومن پول کپی خورش میشه 0401 هم هست که تو بازار ندیدم و کپی خورش چندین وقت دیگه میاد و 0500 هم هست که هیچ خبری از کپی خورش نیست...
3- آرکید نو گیر نمیاد و گیر بیاد : 480 - الایت نو گیر نمیاد گیر بیاد حدود : 550 - اسلیم 9504 : 620 - اسلیم 0225 (کپی خورش 100 تومن و تا چند وقت دیگه میاد و با توجه به اینکه سنشون کمه و نمی خوان دردسر واس کپی خور داشته باشن سخته) : 430 - اسلیم 0500 : نیدونم :دی
4- اگه فت می خرید ببینید حتما بورد جاسپر باشه و درایو هم سالم باشه (اگه Lite On باشه درایو هم عمرش بیشتره هم ال تی ریختنش راحت تره هم صداش کمتره)... اسلیم هم ببینین درایوش همونیه که می خواین...
اگه نو میخواین که توپخونه ولی دست دو توی اینترنت بگردین و مغازه های توپخونه (واس دسته دو حتما سعی کنین مهلت تست بگیرین)
5- گفتیم :دی کلا من به همه فت (آرکید و الایت) دسته دو توصیه می کنم (خودم هفته پیش گرفتم و میخواستم 0225 بگیرم اما متوجه شدم در نهایت خیلی بیشتر واسم تموم میشه و ارزششو نداره) تازه شما می گین که نمی خواد واس کپی خور و این جور کارا دردسر واسش داشته باشه که 100% فت بهتره...
مزایای اسلیم نسبت به فت :
سبک تر - کوچیک تر - خوشگل تر - فن کم صدا تر - فن قوی تر و دمای پایین تر قطعات (من به شخصه اینو قبول ندارم چون خودم جفتشونو کنار هم گذاشتم و تست کردم) - وایرلس داخلی - مصرف برق کمتر
اگه هم خواستین اسلیم بگیرین حتما 4 گیگ بگیرین و بعدا یه هارد WD از یه مدل های خاص بگیرین و هــکش کنین و بزنین به کنسول که قیمتش خیلی خیلی پایین تر در میاد (هم مدل هاش هم آموزش هــکش توی فروم هست ;))

مرسی شرمنده کردی عزیز! خوب با این تفاسیر اکس باکس فت بهتره برای این پسر عمه ی ما!

ولی فرمودید که نوش گیر نمیاد!!:13: پس بهتر نیست ps3 بگیرن !؟؟:13:

مرسی!

LiverBarca
22-06-2011, 19:38
منظورتون از توضیح چیه ؟ چیز گنگی نوشتم ؟
کجای المان؟؟؟؟؟؟؟؟
من احتمالا بتونم گیر بیارم چون پدرم راننده هست و تو خط اروپا کار میکنه......
برای همین توضیحات دقیق بدین ممنون میشم...:40:

A.N.A.P
23-06-2011, 13:00
کجای المان؟؟؟؟؟؟؟؟
من احتمالا بتونم گیر بیارم چون پدرم راننده هست و تو خط اروپا کار میکنه......
برای همین توضیحات دقیق بدین ممنون میشم...:40:
میلاد که تو هامبورگ هست . زالترون رو نمیدونم شاید تو هامبورگ باشه یا نه !

23-06-2011, 13:09
مرسی شرمنده کردی عزیز! خوب با این تفاسیر اکس باکس فت بهتره برای این پسر عمه ی ما!

ولی فرمودید که نوش گیر نمیاد!!:13: پس بهتر نیست ps3 بگیرن !؟؟:13:

مرسی!
پی اس 3 واس بازی خریدن اذیت میشه... چون باید هارد یا کنسول ببری بیرون بعد یکی دو ساعت واست بریزن...

ata.royalfalcon
23-06-2011, 13:24
سلام
یه هارد اکسترنال معمولی 500 گیگ حدودا 78 هزارتومن هست .

اجرای بازی از روی هارد خیلی بهتره و خیلی راحت و بدون دردسری بازی از روی هارد PS3 اجرا میشه فقط کافیه که کپی کنی روی هاردPS3 (کار اضافه دیگه ای اصلا نداره). حتی بازیهایی که تکه تکه split نشده اند رو میتونی از همون هارد اکسترنال اجرا کنی و نیازی به کپی کردن روی هارد اینترنال PS3 نیست .

مدت زمان لازم برای کپی کردن هم بستگی به حجم بازی داره مثلا کپی کردن بازی killzone3 که حجیم ترین و برترین بازی هست و حدودا 40 گیگ هست حدودا نیم ساعت طول میکشه . این برای وقتی هست که هارد اکسترنالتان usb2 باشه اما اگر هارد اکسترنال usb3 و یا esata باشه این زمان خیلی کوتاه میشه !!!

نکته : ps3 اسلیم فقط usb2 میشناسه که اگر هاردتون usb3 باشه باید یه هاب سر راهش بذارین !!!
البته اگر هارد اکسترنال شما سیگیت مدل goflex باشه میتونین برای خرید بازی و بالا بردن سرعت کپی از آداپتر usb3 استفاده کنین و برای کپی روی هارد ps3 یا اجرای بازی از روی هارد اکسترنال از آداپتر usb2 استفاده کنین .

در زیر هارد اکسترنال سیگیت مدل goflex که آداپتر آن قابل جدا کردنه مشاهده میکنین !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در xbox بیشتر از 16 گیگ هارد اکسترنال قابل استفاده نیست ولی در ps3 تمامی فضای هارد اکسترنال قابل استفاده هست . استفاده بیش از حد از درایو Xbox در بازی میتونه باعث استهلاک و به صدا افتادن درایو بشه .
همچنین PS3 درایو آن بلوری هست که میتونین فیلمهای بلوری رو هم تماشا کنین !!!

Alex Fera
23-06-2011, 20:07
سلام
یه هارد اکسترنال معمولی 500 گیگ حدودا 78 هزارتومن هست .

اجرای بازی از روی هارد خیلی بهتره و خیلی راحت و بدون دردسری بازی از روی هارد PS3 اجرا میشه فقط کافیه که کپی کنی روی هاردPS3 (کار اضافه دیگه ای اصلا نداره). حتی بازیهایی که تکه تکه split نشده اند رو میتونی از همون هارد اکسترنال اجرا کنی و نیازی به کپی کردن روی هارد اینترنال PS3 نیست .

مدت زمان لازم برای کپی کردن هم بستگی به حجم بازی داره مثلا کپی کردن بازی killzone3 که حجیم ترین و برترین بازی هست و حدودا 40 گیگ هست حدودا نیم ساعت طول میکشه . این برای وقتی هست که هارد اکسترنالتان usb2 باشه اما اگر هارد اکسترنال usb3 و یا esata باشه این زمان خیلی کوتاه میشه !!!

نکته : ps3 اسلیم فقط usb2 میشناسه که اگر هاردتون usb3 باشه باید یه هاب سر راهش بذارین !!!
البته اگر هارد اکسترنال شما سیگیت مدل goflex باشه میتونین برای خرید بازی و بالا بردن سرعت کپی از آداپتر usb3 استفاده کنین و برای کپی روی هارد ps3 یا اجرای بازی از روی هارد اکسترنال از آداپتر usb2 استفاده کنین .

در زیر هارد اکسترنال سیگیت مدل goflex که آداپتر آن قابل جدا کردنه مشاهده میکنین !!!
در xbox بیشتر از 16 گیگ هارد اکسترنال قابل استفاده نیست ولی در ps3 تمامی فضای هارد اکسترنال قابل استفاده هست . استفاده بیش از حد از درایو Xbox در بازی میتونه باعث استهلاک و به صدا افتادن درایو بشه .
همچنین PS3 درایو آن بلوری هست که میتونین فیلمهای بلوری رو هم تماشا کنین !!!

عطا جون همش درست بود به جز ائن تیکه KZ3 که گفتی نیم ساعت طول میکشه.........
KZ3 حدود 1 ساعت و 10 دقیقه با USB2 و حدود 45 دقیقه با USB3 طول میکشه...........

23-06-2011, 20:20
و نکته اصلیش اینه که فروشنده ها عمرا سر این مدت واستون بریزن و تحویل بدن :دی 1 ساعت قبلش معطل می کنن :دی

hormozan m
23-06-2011, 21:13
پی اس 3 واس بازی خریدن اذیت میشه... چون باید هارد یا کنسول ببری بیرون بعد یکی دو ساعت واست بریزن...

سلام . شما فرمودی که چون بچه هست و میخواد بدون دردسر باشه بهتره اکس باکس فت بگیره که اونم مثل این که

نوش نیست ( خودتون فرمودین )

1. پس بهتر نیست یک ps3 با هارد داخلی بالا بگیرن و موقع خرید براشون پر بازی کنه ؟

2. مگه نمیشه بلو -ری رو رایت کرد ( منظورم بازی هایی که کرک شدن برای کنسول ه -ک شده ) ؟

3. قیمت و نکات خرید ؟؟؟:46:

4. از مجتمع پایتخت نمیشه تهیه کنن ؟ ( چون خونه اشون میرداماده و تا توپ خونه .... )

مرسی:31:

Alex Fera
23-06-2011, 21:23
و نکته اصلیش اینه که فروشنده ها عمرا سر این مدت واستون بریزن و تحویل بدن :دی 1 ساعت قبلش معطل می کنن :دی

من که تا حالا بازی کپی PS3 نخریدم،اینم میخواستم واسه 2 تا از بچه ها بک آپ بگیرم کشف کردم،گفتم اطلاع رسانی کرده باشیم:31::31::31:

23-06-2011, 22:06
اگه نمی خواد هر روز یه بازی جدید که میاد بره بگیره پدرشو بسوزونه :دی همین PS3 کاملا واسش عالیه...
می تونه مثلا 3-4 ماه یه بار بره کلی بازی بگیره و حله...
همین PS3 خیلی خوبه...

hormozan m
24-06-2011, 07:51
اگه نمی خواد هر روز یه بازی جدید که میاد بره بگیره پدرشو بسوزونه :دی همین PS3 کاملا واسش عالیه...
می تونه مثلا 3-4 ماه یه بار بره کلی بازی بگیره و حله...
همین PS3 خیلی خوبه...

مرسی .:31: نکات خرید ؟

مدلهاش؟ قیمت ؟

ata.royalfalcon
24-06-2011, 12:40
عطا جون همش درست بود به جز ائن تیکه KZ3 که گفتی نیم ساعت طول میکشه.........
KZ3 حدود 1 ساعت و 10 دقیقه با USB2 و حدود 45 دقیقه با USB3 طول میکشه...........

ممنون دوست من :46:

ولی من کنار فروشنده بودم و خودم دیدم که کپی این بازی killzone3 حدودا نیم ساعت طول کشید . (لحظه اول کپی روی 40 دقیقه بود که سریع اومد روی نیم ساعت ) با usb2 که سرعت کپی هم حدودا 25 الی 30 مگابایت هر ثانیه بود.

اگر بخوام وارد بحث ریاضی بشیم هر 1024 مگا بایت حدود یک گیگ هست .
این بازی که دقیقا 41.1 گیگ هست دقیقا میشه 42,086.4 مگابایت .
سرعت کپی که حدودا 30 مگابایت هر ثانیه بود. مدت زمان لازم برای کپی با سرعت 30 میشه 1,402.88 ثانیه که برابر با 23.38133333333333 دقیقه میشه که شما همون نیم ساعت حساب کنین :31:

البته سرعت کپی usb2 حدودا 60 مگابایت بر ثانیه با 480 مگابیت هر ثانیه هست البته سرعت تئوری و عملی معمولا باهم فرق میکنن!!!

البته سرعت کپی به خیلی از عوامل بستگی داره هارد من و شرایط کپی در بهترین حالت بود .

مثلا اگر usb هاب نامرغوب باشه سرعت کپی خیلی طول میکشه !!!
اگر چندین هارد اکسترنال وصل باشه و روی همه اینها بازی کپی کنه زمان کپی خیلی طول میکشه !!!
اگر همزمان جندین بازی کپی بشه که هیچی
کیفیت خود هارد هم خیلی خیلی مهمه گول برندهای متفرقه رو نخورید فقط وسترن و سیگیت !!!
البته وسترنها الان همه usb2+usb3 شدن و با توجه به عدم ساپورت ps3 از usb3 بهتره که سیگیت بخرید

Alex Fera
24-06-2011, 12:51
خوب همرو گفتی دیگه،من چی بگم...........

البته به نظر من Silicon Power برای PS3 بهتره..........

ata.royalfalcon
24-06-2011, 12:53
سلام . شما فرمودی که چون بچه هست و میخواد بدون دردسر باشه بهتره اکس باکس فت بگیره که اونم مثل این که

نوش نیست ( خودتون فرمودین )

1. پس بهتر نیست یک ps3 با هارد داخلی بالا بگیرن و موقع خرید براشون پر بازی کنه ؟

2. مگه نمیشه بلو -ری رو رایت کرد ( منظورم بازی هایی که کرک شدن برای کنسول ه -ک شده ) ؟

3. قیمت و نکات خرید ؟؟؟:46:

4. از مجتمع پایتخت نمیشه تهیه کنن ؟ ( چون خونه اشون میرداماده و تا توپ خونه .... )

مرسی:31:

سلام
جواب سوال یک :کلا اسلیم های جدید با دونوع هارد فروخته میشه 160گیگ و 320 گیگ و متاسفانه تفاوت قیمت ایندو خیلی زیاد و از زمین تا آسمون هست (بیشتر از 100 تومن) پیشنهادم اینه که یه 160 گیگ بخرین با یه هارد اکسترنال ارزونتر درمیاد . بالاخره برای خرید بازی جدید باید هارد اکسترنال داشته باشین (اجباری) !!!

جولب سوال دو : هنوز درایو بلوری ps3 هـک نشده و باید حداقل یه بازی اورجینال در درایو باشه تا بازیهای کپی شده روی هارد اجرا بشه . یعنی یه برنامه ای هست که دستگاه رو گول میزنه و بازی ها رو اجرا میکنه (همون مولتیمن )

جواب سوال سه : نکته خاصی نداره ولی اگر میخواهید بازی های کپی شده رو اجرا کنید ورژن firmware نباید بالاتر از 3.55 باشه چون هنوز ورژن های بالاتر هـک نشده . ضمنا یه جوری مطمئن بشید که دستگاه دست دوم نباشه دستگاههای دسته دوم بوی نو بودن رو نداره !!!
ضمنا بهتره که اسلیم رو بخرید چون فت دیگه تولید نمیشه

24-06-2011, 12:59
سیلیکون ها کیفیتشون خوب نیستن ولی تا وقتی که سالمن خوبن... دوست من 2 تا این سیلیکون پاورا گرفت جفتشون 3 ماهه ترکیدن... خود منم یه فلش 4 گرفتم ترکید :دی
اون سوالا رو که دوستمون جواب دادن...
ولی سوال 4 : می تونین از پایتخت بگیرین منتها قیمتاشون واقعا :دی

Alex Fera
24-06-2011, 13:14
[QUOTE=.:PAR3A:.;6206229]سیلیکون ها کیفیتشون خوب نیستن ولی تا وقتی که سالمن خوبن... دوست من 2 تا این سیلیکون پاورا گرفت جفتشون 3 ماهه ترکیدن... خود منم یه فلش 4 گرفتم ترکید :دی
/QUOTE]

اگه بتونید ساخت تایوان رو پیدا کنید عمرش خیلی بیشتر از این حرفاست..............
منم که نگفتم SC بهترین مدله،گفتم برای PS3 بهترینه.............

shervin_aleta
24-06-2011, 13:24
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من قصد خرید کنسول بازی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید که Xbox یا PS3 و همینطور بگید چه مدل و چه قیمتی دارد با سپاس

s.j-rez
24-06-2011, 14:02
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من قصد خرید کنسول بازی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید که Xbox یا PS3 و همینطور بگید چه مدل و چه قیمتی دارد با سپاس
دوست عزیز یه سر به اینجا بزن در مورد توان هر دو کنسول هست خیلی کمکت میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین موضوع کاملا سلیقه ایه ولی تو بازی هایی که واسه هر دو کنسول میادx360سرتره ولی تو انحصاری هاps3بازی های سرتری داره
البته اگه کپی بازی خواهی کرد بازمx360بهتره بازی هاش راحت به دست میاد و کاور و...هم داره که از رو هارد ریختن خیلی بهتره
کینکت هم در نظر بگیرر که خیلی عالیه و خیلی خیلی بهتر ازmoveهست
ایکس باکس سری فت و اسلیم داره که فت الان گیر نمیاد و اسلیم هاشم باندل ها و مدل های مختلفی داره.
پلی استیشن هم فتش گیر نمیاد و اسلیم های مختلفی داره
در کل منx360رو توصیه میکنم
قیمت هم ندارم
بدرود.

Danitondar
24-06-2011, 15:55
برای هارد من با همشون تجربه داشتم بهترین SeaGate Goflex هست به گوفلکس دقت کنید چون مدل هایی که روی PS3 جواب دادنشون شانسی هست همین مارک با پسوند Expasion هستش!چون بعضی هاشون Fat32 نمیشن یا اگه شدن سرعتشون پایینه!

hormozan m
25-06-2011, 12:05
سلام
جواب سوال یک :کلا اسلیم های جدید با دونوع هارد فروخته میشه 160گیگ و 320 گیگ و متاسفانه تفاوت قیمت ایندو خیلی زیاد و از زمین تا آسمون هست (بیشتر از 100 تومن) پیشنهادم اینه که یه 160 گیگ بخرین با یه هارد اکسترنال ارزونتر درمیاد . بالاخره برای خرید بازی جدید باید هارد اکسترنال داشته باشین (اجباری) !!!

جولب سوال دو : هنوز درایو بلوری ps3 هـک نشده و باید حداقل یه بازی اورجینال در درایو باشه تا بازیهای کپی شده روی هارد اجرا بشه . یعنی یه برنامه ای هست که دستگاه رو گول میزنه و بازی ها رو اجرا میکنه (همون مولتیمن )

جواب سوال سه : نکته خاصی نداره ولی اگر میخواهید بازی های کپی شده رو اجرا کنید ورژن firmware نباید بالاتر از 3.55 باشه چون هنوز ورژن های بالاتر هـک نشده . ضمنا یه جوری مطمئن بشید که دستگاه دست دوم نباشه دستگاههای دسته دوم بوی نو بودن رو نداره !!!
ضمنا بهتره که اسلیم رو بخرید چون فت دیگه تولید نمیشه

سیلیکون ها کیفیتشون خوب نیستن ولی تا وقتی که سالمن خوبن... دوست من 2 تا این سیلیکون پاورا گرفت جفتشون 3 ماهه ترکیدن... خود منم یه فلش 4 گرفتم ترکید :دی
اون سوالا رو که دوستمون جواب دادن...
ولی سوال 4 : می تونین از پایتخت بگیرین منتها قیمتاشون واقعا :دی

مرسی دوستان.:11: قیمت؟

Alex Fera
25-06-2011, 12:32
مرسی دوستان.:11: قیمت؟

PS3 Slim 160 GB:530 T
PS3 Slim 320 GB:640 T

swastika
25-06-2011, 22:34
سلام بچه ها لطفا سریع منو راهنمایی کنید

به نظر شما خرید یه اکس باکس 360 jasper elite کار کرده با قیمت 500 تومن مناسبه؟
فقط سریع بهم بگید ممنون می شم.

aha2012
25-06-2011, 22:38
سلام بچه ها لطفا سریع منو راهنمایی کنید

به نظر شما خرید یه اکس باکس 360 jasper elite کار کرده با قیمت 500 تومن مناسبه؟
فقط سریع بهم بگید ممنون می شم.
سلام
یه کم گرونه ولی اگه دو تا دسته داشته باشه و بردش جاسپر باشه خوبه.البته تعمیر نشده باشه و بن و فلگ هم نشده باشه

swastika
25-06-2011, 22:45
سلام
یه کم گرونه ولی اگه دو تا دسته داشته باشه و بردش جاسپر باشه خوبه.البته تعمیر نشده باشه و بن و فلگ هم نشده باشه

مرسی دوست عزیز

فقط لطف کنید بگید منظور از بن و فلگ چیه چون من تو بحث کنسولا زیاد وارد نیستم. راهی هست که بفهمم بن یا فلگ شده یا نشده؟ همین طور در مورد تعمیر شدن؟

25-06-2011, 23:28
دوست عزیز به شدت گرونه... من آرکید + 250 گیگ هارد + دسته اضافی + بازی خریدم 440... همین الایتو می تونین 380 تومن هم گیر بیارین...

swastika
26-06-2011, 00:01
دوست عزیز به شدت گرونه... من آرکید + 250 گیگ هارد + دسته اضافی + بازی خریدم 440... همین الایتو می تونین 380 تومن هم گیر بیارین...

البته فک کنم الیت مدلش از آرکید بالاتر باشه ها؟نه؟

26-06-2011, 00:09
الایت فقط یه سری لوازم جانبی بیخود داره که توی فروش دسته دو معمولا قیمتی ندارن و چیزیش که از آرکید متمایزش میکنه 120 گیگ هارده که از اول روشه...
و این طوری بخواین حساب کنین الان آرکید من از یه الایت سطحش بالاتره...

Alex Fera
26-06-2011, 11:40
منم الایت رو با کینکت و بازیهام 630 فروختم.................

500 برای یه آرکید واقعا زیاده،ولی تا 450 اگه داد بگیر خوبه.................

swastika
26-06-2011, 15:29

نه آرکید نی. الیت مشکی رنگه حالا 500 می ارزه؟ یارو میگه تا یه ماه هم اگه مشکلی واسش پیش اومد پس می گیره.

LiverBarca
26-06-2011, 16:26
دوستان چند تا سوال دارم....
XBOX ارکید چندتا دسته داره تو جعبه اش؟؟؟؟
XBOX الیت چی؟؟؟
و XBOX اسلیم چند تا؟؟؟؟
در ضمن PS3 40 GIG کپی خور شده 250 تومن خوبه؟؟؟
اون تو جعبه اش چند تا دسته داره؟؟؟
PS3 اسلیم ها چند تا دسته دارن؟؟؟
خواهشآ دقیق جواب بدین...
بینهایت ممنون

26-06-2011, 16:58
همه یه دسته دارن... البته فک کنم الایت 2 تا باشه...
PS3 40GB هم نخرین بهتره... چون خرید فت الان منطقی نیست... یه 160 یا 320 اسلیم بخرین...

aha2012
26-06-2011, 17:09
الیت هم یه دسته داره

HO3IN-Life
26-06-2011, 17:58

من ساله پیش یک xbox elite 120gb با 8تا بازی فروختم 340 تومان:41:

Alex Fera
26-06-2011, 20:23
همه یه دسته دارن... البته فک کنم الایت 2 تا باشه...
PS3 40GB هم نخرین بهتره... چون خرید فت الان منطقی نیست... یه 160 یا 320 اسلیم بخرین...

کل کمپانی ها توی جعبه کنسولاشون فقط یه دسته میزارن به جز توی Special edition ها یا همون باندل ها که 2 تا دسته داره توشون.............

به نظر من فت 40 GB الان به صرفه تره با یه هارد 500 برای کسی که میخواد دستگاه رو هـک کنه..................

به نظر شما چرا فت به صرفه نیست و باید برای رنگ کدر اسلیم و 100 گیگ فضای بیشتر هارد حدود 220 تومن اضافه داد؟؟؟؟؟؟

26-06-2011, 20:55
واللا من در ضمینه PS3 اطلاعاتم ناقصه... اما از بچه های تاپیک PS3 شنیدم که بورد های فت قدیمی شدن و اسلیم ها به نسبت اختلاف قیمتشون با فت به صرفه ترن و از این جور چیزا...
دوست عزیز قیمت از سال پیش تا الان خیلی فرق کرده ها :دی سال پیش فک کنم شما شاید زیاد هم فروختین!!!

sonixax
26-06-2011, 20:58
واللا من در ضمینه PS3 اطلاعاتم ناقصه... اما از بچه های تاپیک PS3 شنیدم که بورد های فت قدیمی شدن و اسلیم ها به نسبت اختلاف قیمتشون با فت به صرفه ترن و از این جور چیزا...
دوست عزیز قیمت از سال پیش تا الان خیلی فرق کرده ها :دی سال پیش فک کنم شما شاید زیاد هم فروختین!!!

تنها فرق تکنیکی فت با اسلیم ، توان مصرفی پایین تره - همین .
از نظر قیمت هم نه فرقی نداره ، اون ارزونی به خاطر اینه که فت ها الان همه دست دو هستند و قبلا هم خوب PS3 تازه اومده بوده .

Alex Fera
26-06-2011, 21:01
با تشکر از میلاد عزیز..............
فت به نظر من بهتره حالا هر کی هر چی قبلا گفته .... زده........
البته الان خودم با اسلیم بازی میکنم...........

HO3IN-Life
26-06-2011, 21:25
سلام من شهرستانم امروز رفتم ps3 slim قیمت کردم گفتند:160gb:600 toman
320gb:700 toman:18:
تازه بدون هیچ گارانتی و ضمانتی و هیچ بازی ای:41::41:

sonixax
26-06-2011, 21:46
سلام من شهرستانم امروز رفتم ps3 slim قیمت کردم گفتند:160gb:600 toman
320gb:700 toman:18:
تازه بدون هیچ گارانتی و ضمانتی و هیچ بازی ای:41::41:

اینجا قیمتش 350 یورو هست + گارانتی + استارتر پک PS Move ، به پول ایران میشه :
544 هزار تومان ، 35 هزار تومان هم پول فرستادنش میشه ، میشه حدود 600 تومان ! گمرکش رو هم حساب کنید همون قدر ها میشه ولی با گارنتی و Ps Move

26-06-2011, 22:42
همون 40 گیگ پس به گفته دوستان بهتره... قیمت توی شهرتون البته کلا خیلی بالاست :دی

HO3IN-Life
26-06-2011, 22:54
اینجا قیمتش 350 یورو هست + گارانتی + استارتر پک PS Move ، به پول ایران میشه :
544 هزار تومان ، 35 هزار تومان هم پول فرستادنش میشه ، میشه حدود 600 تومان ! گمرکش رو هم حساب کنید همون قدر ها میشه ولی با گارنتی و Ps Move

شما واقعاً آلمان زندگی میکنی؟:31: بعدش هم آدم برا چی اینقدر به خودش زحمت بده که یک قرون هم ارزون تر نخره:31: از همین جا میگیره خیلی راحت:27: :10:

BEBETO1
27-06-2011, 07:46
از چین xbox360 live برام آوردند به قیمت 170 هزار تومان و یه دسته وایرلس سفید هم داره با 10 تا بازی

آیا قیمت و خود دستگاه مناسبه یا مدل جدید تر می آوردند بهتر بود

rrtt
27-06-2011, 09:12
قیمت psp3000 و چه وسایلی همراهش هست

HESAM_5700
27-06-2011, 09:23
از چین xbox360 live برام آوردند به قیمت 170 هزار تومان و یه دسته وایرلس سفید هم داره با 10 تا بازی

آیا قیمت و خود دستگاه مناسبه یا مدل جدید تر می آوردند بهتر بود

مدلي به اسم xbox 360 LIVE نداريم !!!

الان :

اسليم ( توليد ميشه )
الايت ( توليد نميشه )
اركيد ( توليد نميشه )
پريميوم ( خيلي وقته توليد نميشه )

شما مشخصات دقيقش رو بديد !

[ توي تاپيك اكس باكس ادامه بديد ]

Alex Fera
27-06-2011, 10:45

حدود 240.................
شارژر،USB کابل،2 عدد دفترچه..............

نکته:البته توی باندل ها UMD هم باید باشه...........

Danitondar
27-06-2011, 10:47
قیمت خریدش تا بندرعباس 190+هزینه بار 195 در میآد!نسبت به این بسنج!:46:

BEBETO1
27-06-2011, 13:47
مدلي به اسم xbox 360 LIVE نداريم !!!

الان :

اسليم ( توليد ميشه )
الايت ( توليد نميشه )
اركيد ( توليد نميشه )
پريميوم ( خيلي وقته توليد نميشه )

شما مشخصات دقيقش رو بديد !

[ توي تاپيك اكس باكس ادامه بديد ]

مدلش رو تو سایت از روی عکس شناسایی کردم FAT هست؟
حالا 177000 تومان می ارزه با یک دسته وایرلس
کلا این مدل در چه سطحی است و برای گیم نت خوبه یا نه؟؟

در سانی بعضی از 10 سی دی بازی که روش بوده رو نمیتونم اجرا کنم مشکل چیه؟؟
راهی هست درستشون کنم؟؟؟

Alex Fera
27-06-2011, 14:38
دوست عزیز مدل های مفتلخ 360 از لحاظ سخت افزاری ممکنه فرق داشته باشن ولی از لحاظ قدرت پردازشی هیچ فرقی با هم ندارن...............

بله،خوب خریدن واستون،می ارزه.............

چه بازیهایی رو نمیتونید اجرا کنید؟؟؟

BEBETO1
27-06-2011, 15:11
مدل دستگاه من آرکید هست
آین کنسول یه دسته بازی وایرلس بیشتر نداه/
ولی برای 2 نفره میشه از دسته های Pc آستفاده کرد یا نه؟یا اگه نمیشه تو ایران قیمت دسته وایرلس و با سیمش چقدر میشه؟
بازیهای که اجرا نمیشه:
Dance dance revolution 3
battle marrgh
mx&atv untamed

Hojjat07
27-06-2011, 16:42
الان قیمت xbox 360 arcade چنده

Danitondar
27-06-2011, 16:46
الان قیمت xbox 360 arcade چنده

نو حدود 480

BEBETO1
27-06-2011, 17:37
ایا میشه با تنظیم لنز بازی هایی رو که اجرا نمیشه درست کرد

swastika
27-06-2011, 17:46
الان قیمت الیت چنده؟

27-06-2011, 18:19
حدودا 580... ولی گیر نمیاد اصلا...

Soap MacTavish
27-06-2011, 18:52
به نظر من اگه میخوای تفریحی بازی کنی یعنی روزی یکی-دو ساعت، بهتره Xbox بخری چون هم قیمتش مناسب تره، هم اینکه بازیهاش ارزونه.
اما اگه مثل خودم خوره بازی داری، PS3 بهترین گزینه هستش.
24 ساعت هم باهاش بازی کنی آخ نمیگه!!

27-06-2011, 18:56
قیمت PS3 خیلی خیلی مناسب تره... کی گفته قیمت اکس باکس بهتره؟؟؟ الان قیمت اکس باکس به شدت بالاست...
ایکس باکسم اینکه میگن داغ می کنه و اینا چرت گفتن... خوب البته داغ می کنه ولی من به شخصه اصلا ندیدم که در حدی داغ شه که واسه ی کنسول مشکلی ایجاد کنه... من 7 ساعت پشت سر هم باهاش بازی کردم ، اصلا هم کنسول از لحاظ فضا ، فضای مناسبی نداره... آخر سر دیدم اصلا داغیش در حدی نیس که دردسر ساز بشه...

HESAM_5700
27-06-2011, 19:39
دقیقاً :دی

درضمن الان حتی قیمت PS3 هم بالا رفته ( 320گیگ 605 تومن به بالا ! {اینجا 650 :19: } )

اما الان من یه الایت دارم خداییش کمتر از اسلیم داغ میکنه ! ( اسلیم هم داشتم )
تقریباً روزی 12ساعت هم یه کله روشنه بنده خدا ! ! !

الان خرید کنسول خیلی سخت شده ! وضع بازار به شدت داغونه !

اگر میخواین ضرر نکنین به فکر خرید از خارج از کشور باشین ! ( الانم که زاتورن اکس باکس های فت رو حراج کرده ! )

BEBETO1
27-06-2011, 19:40
من امروز یه بازی برای ایکس باکس آرکید خریدم این ارور رو میده:
this dick region code is incorect for this cosole

مشکل چیه؟؟؟

HESAM_5700
27-06-2011, 19:44
من امروز یه بازی برای ایکس باکس آرکید خریدم این ارور رو میده:
this dick region code is incorect for this cosole

مشکل چیه؟؟؟

شما باید این سوال رو تو تاپیک ایکس باکس 360 مطرح کنید ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکل هم از Region بازی هست ! ریجن بازی باید با دستگاه شما یکی باشه !

اگر دستگاه شما پال هست ( که هست : دی ) باید بازی هم پال باشه ! :10:

27-06-2011, 19:45
سوال رو میبایست توی کلوپ X360 مطرح می کردین...
باید ببینین ریجن دیسکتون چیه... نرم افزار XBC یا Xbox Backup Creator رو دانلود کنین و برین توی Drive Tools و Get Region رو بزنین ببینین چی میگه... احتمالا ریجن بازی NTSC هست... اکثر بازیا الان ریجن فری هستن ولی اونایی که نیستن و توی ایرانن پالن... بازی ان تی اس سی کم گیر میاد که احتمالا مال شما همون ان تی اس سیه...
البته شاید هم طرف یه کنسول NTSC داشته و میخواسته بهتون بندازه...

BEBETO1
27-06-2011, 21:05
شما باید این سوال رو تو تاپیک ایکس باکس 360 مطرح کنید ..

مشکل هم از Region بازی هست ! ریجن بازی باید با دستگاه شما یکی باشه !

اگر دستگاه شما پال هست ( که هست : دی ) باید بازی هم پال باشه ! :10:
نه دستگاه من ntsc هس آیا بازیهاش راحت گیرم میاد
من از چین برام آوردن ؟؟؟آیا بازی های حک شده ایران همه پال هسش؟؟

27-06-2011, 21:18
بازیای جدید اکثرا پال هستن... و بقیه بازی ها هم Pal... شما باید بازی های Region Free بخرین... چون NTSC گیر نمیاد...

BEBETO1
27-06-2011, 21:23
خوب بازیهای محبوب xbox آیا region free داره ؟؟یا نه؟؟
آیا نمیشه نرم افزار xbox را به پال ارتقاع داد؟؟

27-06-2011, 22:34
این بحث رو خواهشا توی تاپیک مربوطه ادامه بدین...
بازیای جدید همشون فری هستن... ولی بازیای قدیمی نه...
و نمیشه کنسول رو به PAL تبدیل کرد...

HESAM_5700
27-06-2011, 22:50
خوب بازیهای محبوب xbox آیا region free داره ؟؟یا نه؟؟
آیا نمیشه نرم افزار xbox را به پال ارتقاع داد؟؟

سایت nextgen.ir گفته تونستن ریجن دستگاه رو تغییر بدن !!!!!!!!!!! :20:

THE WORLD_IS MINE
27-06-2011, 23:29
من میخوام Play3 بگیرم ولی هیچی راجع به -- بازیاش و این چیزا نمیدونم
نمیدونم چی نوعیش مناسبه؟؟؟

قیمت بازیاش چنده؟؟؟

یه یارو میگفت تو جمهوری وقت -- کنی بازیاش 2 3 تومان پیدا میشه؟؟

مگه بازیاش بلو ری نیست؟؟؟

خلاصه بگید من چه مارک بگیرم وچه کار کنم و اگه xbox به صرفه تره اون رو بگیرم

HESAM_5700
28-06-2011, 08:41
من میخوام Play3 بگیرم ولی هیچی راجع به -- بازیاش و این چیزا نمیدونم
نمیدونم چی نوعیش مناسبه؟؟؟

قیمت بازیاش چنده؟؟؟

یه یارو میگفت تو جمهوری وقت -- کنی بازیاش 2 3 تومان پیدا میشه؟؟

مگه بازیاش بلو ری نیست؟؟؟

خلاصه بگید من چه مارک بگیرم وچه کار کنم و اگه xbox به صرفه تره اون رو بگیرم

سلام ..

Ps3 هكش نرم افزاريه و وقتي هكش كنيد بازي ها رو بايد رو هارد كنسولت بزنن ديگه رو ديسك نيس !

الان به صرفه ترين ps3 اسليم ١٦٠گيگ هست يه هارد ٥٠٠ هم ميگيري براش

اكس باكس كلا نيست :31: 

Danitondar
28-06-2011, 08:52
بچه ها من شدیدا دنبال فرمون ایکس باکسم مال ماکروسافت کسی جایی رو سراغ داره؟:19:

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

هر جا زنگ میزنم میگن چیزی به اسم ماکروسافت وجود نداره!:27:

Soap MacTavish
28-06-2011, 10:51
قیمت PS3 خیلی خیلی مناسب تره... کی گفته قیمت اکس باکس بهتره؟؟؟ الان قیمت اکس باکس به شدت بالاست...
ایکس باکسم اینکه میگن داغ می کنه و اینا چرت گفتن... خوب البته داغ می کنه ولی من به شخصه اصلا ندیدم که در حدی داغ شه که واسه ی کنسول مشکلی ایجاد کنه... من 7 ساعت پشت سر هم باهاش بازی کردم ، اصلا هم کنسول از لحاظ فضا ، فضای مناسبی نداره... آخر سر دیدم اصلا داغیش در حدی نیس که دردسر ساز بشه...

حرف شما متین
اما xbox من برام شیش ماه هم کار نکرد!
عوضش دو ساله که PS3 دارم، خیلی ازش راضیم
تنها ایرادش گرون بودن بازیهاشه

HO3IN-Life
28-06-2011, 11:10
سلام بچه ها الان قیمت ps3 slim 160gb چنده کپی شده.من شهرستان هستم پرسیدم گفتند 600 تومان بدون هیچ بازی ای الان خواستم بدونم توی تهران چقدر قیمت با شهرستان فرق داره:40:

Alex Fera
28-06-2011, 12:07
کپی شده حدود 550 هستش...............

Alex Fera
28-06-2011, 12:12
بچه ها من شدیدا دنبال فرمون ایکس باکسم مال ماکروسافت کسی جایی رو سراغ داره؟:19:

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

هر جا زنگ میزنم میگن چیزی به اسم ماکروسافت وجود نداره!:27:

فرمون برای 360 زیاده اما خوده مایکروسافت فقط یه دونه فرمون مخصوص برای 360 زده که اونم چون تازه عرضه شده فکر نکنم توی ایران باشه..............

Danitondar
28-06-2011, 12:17
فرمون برای 360 زیاده اما خوده مایکروسافت فقط یه دونه فرمون مخصوص برای 360 زده که اونم چون تازه عرضه شده فکر نکنم توی ایران باشه..............
تازه عرضه شده؟!؟!؟!؟!:18: دوستم دو ساله داره بابا همین سفیده اینم عکسش!

A.N.A.P
28-06-2011, 12:18
Delete ....

Danitondar
28-06-2011, 12:18
سلام بچه ها الان قیمت ps3 slim 160gb چنده کپی شده.من شهرستان هستم پرسیدم گفتند 600 تومان بدون هیچ بازی ای الان خواستم بدونم توی تهران چقدر قیمت با شهرستان فرق داره:40:
اونجور که من فهمیدم خیلی زیاد توی بندرعباس 160 کپی خور 460 هست!:19:

THE WORLD_IS MINE
28-06-2011, 13:26
یه سوال دیگه این که من الان دارم اقدام به خرید PS3 میکنم به نظرتون با اپدیت و این چیزاش مشکل پیدا نمیکنم..فرضا کارخونه Sony تصمیم بگیره همه سیتم ه کی رو به گس بده! میدونین دلم نمیخواد هر وقت بخوام یه بازی Run کنم 600 تا اروور بده!
خلاصه من سیتمم ه ک بشه دوباره میشه برش گردوند به حالت اولیه یا نه؟؟

در ضمن Blue-ray که باید تو دستگاه قرار بدیم باید game باشه یا فیلم هم میتونه باشه؟؟

HO3IN-Life
28-06-2011, 13:53
اونجور که من فهمیدم خیلی زیاد توی بندرعباس 160 کپی خور 460 هست!:19:

سلام خوش بحالت 460 مفده:31: من دوازدهم میخوام برم بازار یدونه ps3 160gb slim بگیرم 600 تومان تازه با لوازم جانبی 650 درمیاد:19: همینو میدونم مغازه دار ها خیلی نامردن:41:

ata.royalfalcon
28-06-2011, 14:15
سلام خوش بحالت 460 مفده:31: من دوازدهم میخوام برم بازار یدونه ps3 160gb slim بگیرم 600 تومان تازه با لوازم جانبی 650 درمیاد:19: همینو میدونم مغازه دار ها خیلی نامردن:41:
خيلي گرونه بابا :18:
من ps3 رو كه حدود سه هفته پيش خريدم با مخلفاتش شده 558 هزارتومن !!!! اونهم از تهران ميدون وليعصر
مخلفاتش
1. خود دستگاه كه كپي خوره 520 هزارتومن
2. پنج تا بازي مفتي !!!
3. كابل hdmi به قيمت 18 هزارتومن !!!
4. يه بازي اورجينال 20 هزارتومن !!!

s.j-rez
28-06-2011, 14:25
سلام قیمتps3چنده

trinitynim
28-06-2011, 14:33
سلام.
من 400 تومن بودجه دارم و میخوام یه xbox بگیرم.
هارد نمیخوام.
اسلیم بودن یا نبودنش هم برام مهم نیست.
اگه میشه یه راهنمایی بکنید و بگید چه مدلی رو میتونم بخرم که همه بازیهای جدید و قدیم روش اجرا بشه؟؟
(بیشتر برای kinect میخوام.)
مرسی.

arashpr9
28-06-2011, 14:40
سلام
دوستان قیمت امروز اکس 360 اسلیم 4 گیگ رو میخواستم ( قیمت تهران باشه ) میخوام بدونم با شهرستان چه قدر اختلاف داره ؟
اینجا که میگن 650 تومان
دیگه صبرم به سر رسیده شنبه میخوام یکی بخرم

Danitondar
28-06-2011, 14:44
سلام.
من 400 تومن بودجه دارم و میخوام یه xbox بگیرم.
هارد نمیخوام.
اسلیم بودن یا نبودنش هم برام مهم نیست.
اگه میشه یه راهنمایی بکنید و بگید چه مدلی رو میتونم بخرم که همه بازیهای جدید و قدیم روش اجرا بشه؟؟
(بیشتر برای kinect میخوام.)
مرسی.
با این بوجه فقط میتونی آرکد دست دو تهیه کنی بدون کینکت اسلیم هم نمیشه با این بوجه هر روز قیمتا داره میره بالا فکر کنم بروبچ فالکون بتونن گیر بیآرن تنها راهش فالکونه که اونم قیمتش رفته بالا!:41:

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

سلام
دوستان قیمت امروز اکس 360 اسلیم 4 گیگ رو میخواستم ( قیمت تهران باشه ) میخوام بدونم با شهرستان چه قدر اختلاف داره ؟
اینجا که میگن 650 تومان
کپی خور میخواین یا اورجینال

arashpr9
28-06-2011, 14:50
کپی خور
اینجور که معلومه تا دو ماه دیگه قیمت ها پایین نمیان

HO3IN-Life
28-06-2011, 16:49
خيلي گرونه بابا :18:
من ps3 رو كه حدود سه هفته پيش خريدم با مخلفاتش شده 558 هزارتومن !!!! اونهم از تهران ميدون وليعصر
مخلفاتش
1. خود دستگاه كه كپي خوره 520 هزارتومن
2. پنج تا بازي مفتي !!!
3. كابل hdmi به قيمت 18 هزارتومن !!!
4. يه بازي اورجينال 20 هزارتومن !!!

سلام آره خوب قیمت ps3 slim تغریباً یک هفته پیش بالا رفت البته ابتدا داخل شهرستان ما گرون شد 600تومان شد بعد خواستم از digikala بگیرم چون اون موقع هنوز تهرون گرون نشده بود یک ps3 تغریباً مثل ماله شما با لوازمش میداد 535 تومان که اطمینان نکردم بعد از 3 روز وضعیت کنسول شد ناموجود الان هم چاره ای ندارم جز این که 600 بدم:19:.اینو مطمئن باش که ps3 تا آخر تابستون گرون میشه اماً ارزون نه.:41:

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

سلام
اینجا که میگن 650 تومان

سلام اشتباه نکن به نظر من همین فردا چهارشنبه یکی بگیر تا شنبه ممکنه گرون بشه:27:

Soap MacTavish
28-06-2011, 19:12
در ضمن Blue-ray که باید تو دستگاه قرار بدیم باید game باشه یا فیلم هم میتونه باشه؟؟

سلام
جواب سوالتون مثبته
یکی از مزایای PS3 اینه که هرنوع دیسکی رو میخونه.

Alex Fera
29-06-2011, 10:55
البته Region فیلم های بلو-ری مثل بازیها فری نیستش و حتما باید Region فیلم با Region کنسول یکی باشه...............

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

تازه عرضه شده؟!؟!؟!؟!:18: دوستم دو ساله داره بابا همین سفیده اینم عکسش!

عزیز من منظورم این بود که تازه توی E3 امسال نمایش داده شد...........

Danitondar
29-06-2011, 13:19
میدونم من از این خوشم نمیاد فرمون نیست که؟

HO3IN-Life
29-06-2011, 13:26
سلام به نظر شما ps3 slim تا 12 یا 13 تیر گرون تر میشه یا ارزون تر:46:

Alex Fera
29-06-2011, 14:04
100% تا آخر تابستون روز به روز گرون تر میشه.............

arashpr9
29-06-2011, 15:20
سلام
اینجا که میگن 650 تومان

بابا یه قیمت میخواستیم ها ....

29-06-2011, 15:38
تهران هم همین قدره + تهران گیر نمیاد :دی ولی قبلش مطمئن شو که 9504 باشه یه وخ 0225 یا 0500 نگیرن دل و روده کنسول داغونو بندازن روش کپی کنن...
کلا هم ارزش نداره آدم این همه پول بده بالای کنسول... یا یه فت دست دو بگیرین یا اگه نو میخواین حتما 0225 بگیرین هـک که شد هکش کنین... خود کنسول 400 تا 450 و هــک هم 100 تا 150... که به هر حال ارزون تر از 9504 در میاد... هکش هم چند وقت دیگه میاد...

Danitondar
29-06-2011, 16:02
بچه ها من شدیدا این فرمون رو نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید سایتی چیزی؟

saeed_ac
29-06-2011, 17:10
دوستان من میخوام xbox 360 بخرم.میشه راهنماییم کنید که کدوم مدلش بهتره و توی بازار گیر میاد؟در ضمن کپی خور باشه؟اگر قیمتش رو هم اعلام کنین عالی میشه؟
ممنون میشم اگر زودتر راهنماییم کنید

sonixax
29-06-2011, 17:16
دوستان من میخوام xbox 360 بخرم.میشه راهنماییم کنید که کدوم مدلش بهتره و توی بازار گیر میاد؟در ضمن کپی خور باشه؟اگر قیمتش رو هم اعلام کنین عالی میشه؟
ممنون میشم اگر زودتر راهنماییم کنید

نظر من رو میخوای همه ی مدلهاش خوبند - بجز سری اول با مادربورد های زفر .
الان توی بازار نو بخواید بخرید اسلیم هست که این سری جدیدش کپی خور نمیشه - اگر با دست دو مشکلی ندارید میتونید دست دو بخرید . البته مهمه که از کی و کجا میخرید .
اگر توی اروپا آشنا دارید میتونید از GameStop دست دو بخرید ، چون با اینکه دست دو میفروشه - یک سال گارانتیش میکنه .

saeed_ac
29-06-2011, 17:26
الان توی بازار نو بخواید بخرید اسلیم هست که این سری جدیدش کپی خور نمیشه - اگر با دست دو مشکلی ندارید میتونید دست دو بخرید . البته مهمه که از کی و کجا میخرید .
اگر توی اروپا آشنا دارید میتونید از GameStop دست دو بخرید ، چون با اینکه دست دو میفروشه - یک سال گارانتیش میکنه .
دوست عزیز میشه بگی سی دی های اورجینال xbox360 حدودا چند قیمته؟در ضمن اگر بخوام دسته دو بخرم کدوم مدل بگیرم؟

arashpr9
29-06-2011, 17:34
تهران هم همین قدره + تهران گیر نمیاد :دی ولی قبلش مطمئن شو که 9504 باشه یه وخ 0225 یا 0500 نگیرن دل و روده کنسول داغونو بندازن روش کپی کنن...
کلا هم ارزش نداره آدم این همه پول بده بالای کنسول... یا یه فت دست دو بگیرین یا اگه نو میخواین حتما 0225 بگیرین هـک که شد هکش کنین... خود کنسول 400 تا 450 و هــک هم 100 تا 150... که به هر حال ارزون تر از 9504 در میاد... هکش هم چند وقت دیگه میاد...

این 0225 ها هم معلوم نیست اگه میشکلی با ه**ک نداشت که حالا حالا ها کپی خور شده بود
مطمین باش مسه 9504 ها نیستن ( هر چیزی ممکنه ) شاید بعد ار مدتی درایوش بترکه هیشکی کپیش رو تست نکرده

Benygh
29-06-2011, 17:38
اسلیم 250 گیگ با کینکت و دو تا دسته باندل با درایور 0225 و یا 9504 چنده ؟
جدیدترین مدل همینه؟
و اینکه درایورها چه فرق‌هایی دارند و آیا -- به صورت سخت‌افزاری انجام میشه یا خود فرد هم می‌تونه انجام بده؟

sajjadsa
29-06-2011, 22:04
آقا PS3 320 قابل ه-ک 560 هزار می ارزه؟ آیا اگر بگیرم می تونم برای بازی هایی مثل Modern Warfare 3 و Uncharted 3 و Assassian بعدی روش حساب کنم؟ کلا ارزش داره؟ توروخدا سریع جواب بدین.

29-06-2011, 22:27
این 0225 ها هم معلوم نیست اگه میشکلی با ه**ک نداشت که حالا حالا ها کپی خور شده بود
مطمین باش مسه 9504 ها نیستن ( هر چیزی ممکنه ) شاید بعد ار مدتی درایوش بترکه هیشکی کپیش رو تست نکرده
وقتی نشده مث بچه آدم هــک کنن رفتن سراغ بورد و اینا که خدا تومنی آب میخوره :دی کلا هیچکدومشون به نظرم صرفه اقتصادی ندارن... فت دسته 2 سالاره :دی

آقا PS3 320 قابل ه-ک 560 هزار می ارزه؟ آیا اگر بگیرم می تونم برای بازی هایی مثل Modern Warfare 3 و Uncharted 3 و Assassian بعدی روش حساب کنم؟ کلا ارزش داره؟ توروخدا سریع جواب بدین.

PS3 320 با این قیمت فوق العاده عالیه... اصلا صب نکنین و بخرینش ;)

Danitondar
29-06-2011, 23:41
بچه این فرمون چی شد حداقل بگین چند باشه خوبه؟

trinitynim
30-06-2011, 10:07
سلام دوستان.
من توی یک سایت دیدم که قیمت ps3 80 gb fat کپی شده رو زده بود 430 تومن.
می خواستم بدونم
1-این ps3 فت با اسلیم فرقی دارن(ازنظر بازی های کپی شده و کلا از هر نظر)؟
2-move رو میشه به این فت ها زد یا نه؟
3-کلا شما این فت هارو پیشنهاد میکنید بخرم یا نه؟(البته بودجم فقط به فت میرسه)

sajjadsa
30-06-2011, 12:06
امروز PS3 320 رو خریدم 560 هزار!!! :31:

aha2012
30-06-2011, 12:21
مبارکت باشه رفیق:46:

HO3IN-Life
30-06-2011, 12:58
امروز PS3 320 رو خریدم 560 هزار!!! :31:

سلام دوست عزیز اکبند یا دسته دوم:13:راستی مبارک باشه:40:

mehrdadmatin
30-06-2011, 16:13

شما انقدر راحت میگی میتونید از GameStop دست دو بگیری یا مثلا میگی رفتم سونی شاپ فلان چیزو گرفتم که آدم دلش میسوزه که ما تو ایران چقدر دستمون از خیلی چیزا کوتاهه.آدم دلش میسوزه.

sajjadsa
30-06-2011, 17:49
سلام دوست عزیز اکبند یا دسته دوم:13:راستی مبارک باشه:40:
آکبند گرفتم. دو سه هفته پیش قیمت داشتم 530 اما دیدم قیمت ها یهو زد بالا. هرجا رفتم 320 رو زیر 700 قیمت ندادن. بالاخره یه جا پیدا کردم فروشندش انصاف داشت قیمت رو خیلی بالا نبرده بود. همین شد که موقعیت رو از دست ندادم رو برداشتم.

HO3IN-Life
30-06-2011, 20:29
آکبند گرفتم. دو سه هفته پیش قیمت داشتم 530 اما دیدم قیمت ها یهو زد بالا. هرجا رفتم 320 رو زیر 700 قیمت ندادن. بالاخره یه جا پیدا کردم فروشندش انصاف داشت قیمت رو خیلی بالا نبرده بود. همین شد که موقعیت رو از دست ندادم رو برداشتم.

سلام خوش بحالت من شهرستان هستم هر جا میرم ps3 160gb رو میدن 600 تومان تازه 160 ، شما 320 رو گرفتی 560 خوش بحالت امیدوارم با دستگات حال کنی:46: فقط god of war 3 یادت نره:40:

HO3IN-Life
30-06-2011, 20:38
سلام بچه ها چیکار کنم هر جا میپرسم ps3 160gb رو میدن 600 گرونه.البته باید بگم که شهرستان نه تهرون:19:

miladx
01-07-2011, 10:15
سلام دوستان می خوام بدونم قیمت xbox360 توی دبی و ترکیه چقدره
اگه مناسبه از اونجا بخرم

sajjadsa
01-07-2011, 12:26
سلام بچه ها چیکار کنم هر جا میپرسم ps3 160gb رو میدن 600 گرونه.البته باید بگم که شهرستان نه تهرون:19:

سلام خوش بحالت من شهرستان هستم هر جا میرم ps3 160gb رو میدن 600 تومان تازه 160 ، شما 320 رو گرفتی 560 خوش بحالت امیدوارم با دستگات حال کنی:46: فقط god of war 3 یادت نره:40:
ممنون ولی من هم از تهران نگرفتم. از کرمان برداشتم! سری جدید PS3 ها چون ورژن سیستم عاملش بالای 3.55 هست و غیر قابل هـک -حداقل هنوز- برای همین همون تعدادی که ورژنشون ماکزیمم روی 3.55 هست گرون شده. GOW 3 رو هم قبلاً بازی کردم ولی ممنون از پیشنهادت.

HO3IN-Life
01-07-2011, 13:32
ممنون ولی من هم از تهران نگرفتم. از کرمان برداشتم! سری جدید PS3 ها چون ورژن سیستم عاملش بالای 3.55 هست و غیر قابل هـک -حداقل هنوز- برای همین همون تعدادی که ورژنشون ماکزیمم روی 3.55 هست گرون شده. GOW 3 رو هم قبلاً بازی کردم ولی ممنون از پیشنهادت.

سلام یعنی ps3 ای که الن گرفتید کپی شده یا نه؟:46:

sajjadsa
01-07-2011, 22:22
سلام یعنی ps3 ای که الان گرفتید کپی شده یا نه؟:46:
نه ولی ورژنش 3.55 هست و میشه هـکش کرد. البته بعد از امتحانام اینکارو می کنم. :20:

diroo
01-07-2011, 22:23
با عرض سلام خدمت دوستان
می خوام بدونم xbox 2360 بهتره یا ps3
دوم این که می گن xbox 360 دیگه نوش پیدا نمی شه راسنه؟

HO3IN-Life
02-07-2011, 07:53
نه ولی ورژنش 3.55 هست و میشه هـکش کرد. البته بعد از امتحانام اینکارو می کنم. :20:

سلام خوب مبارکت باشه حتماً بعد از امتحانات -- کن:10:

HO3IN-Life
02-07-2011, 08:04
با عرض سلام خدمت دوستان
می خوام بدونم xbox 2360 بهتره یا ps3
دوم این که می گن xbox 360 دیگه نوش پیدا نمی شه راسنه؟

سلام دوست عزیز از من میشنوید ps3 بگیرید چون کیفیت بازی های xbox 360 فرق چندانی با ps3 نداره تازه ps3 یک چیز بسیار مهم داره (بازی های اختصاصی) که خیلی ها روش جون میدن :31: بعدش هم xbox 360 arcad و elite دیگه نوشون پیدا نمیشه باید دسته دوم بگیری الان تنها x360 ای که نو داره slim هست که اگه بخوای -- شده اش رو بگیری درایورش حتماً باید9504 باشه در غیر این صورت اگر 0225 باشه -- نمیشه البته اگه بخوای درایور 9504 رو بگیری باید حدود 650 بدی از من میشنوی اگه خواستی xbox 360 بگیری اگه بودجه داشتی نو بخر اما اگه نداشتی یه arcad یا elite بگیر تمام درایوراش -- شده تفاوتی نداره. امیدوارم توضیحات مفید باشه:20:

sajjadsa
02-07-2011, 12:22
سلام خوب مبارکت باشه حتماً بعد از امتحانات -- کن:10:
امیدورام شما هم بتونی با قیمیت مناسب برداری. خوش باشی عزیز

Torch Bearer
02-07-2011, 12:51
سلام دوست عزیز از من میشنوید ps3 بگیرید چون کیفیت بازی های xbox 360 فرق چندانی با ps3 نداره تازه ps3 یک چیز بسیار مهم داره (بازی های اختصاصی) که خیلی ها روش جون میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش هم xbox 360 arcad و elite دیگه نوشون پیدا نمیشه باید دسته دوم بگیری الان تنها x360 ای که نو داره slim هست که اگه بخوای -- شده اش رو بگیری درایورش حتماً باید9504 باشه در غیر این صورت اگر 0225 باشه -- نمیشه البته اگه بخوای درایور 9504 رو بگیری باید حدود 650 بدی از من میشنوی اگه خواستی xbox 360 بگیری اگه بودجه داشتی نو بخر اما اگه نداشتی یه arcad یا elite بگیر تمام درایوراش -- شده تفاوتی نداره. امیدوارم توضیحات مفید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان.
راستش من میخواستم Xbox بگیرم اما وقتی این پست رو دیدم یک ذره مردد شدم.
چون میخوام نو بگیرم.قیمت Elite نو تو تهران چنده؟(مدل های مختلف هاردش)
بعد دیگه این که دردسر زیاد داره اپدیتش برا بازی های جدید؟
کپی خور کردن PS3 چطور؟اسلیم ها هم کپی خور شدن؟کلا دردسرش زیاده؟بازی های قدیمی مثل Heavy Rain وUncharted و God Of War3 هم بدون مشکل اجرا میکنن؟
بعد هرچند وقت باید ببریم مغازه ها دوباره دسکاری کنن؟
شرمنده سوالام زیاده چون در این زمینه اماتورم.

02-07-2011, 13:42
آرکید هارد نداره و الایت هم 120 تا هارد داره مدل مختلف کدومه :دی
آپدیت برای بازی جدید هم به هیچ عنوان دردسر نداره و اون واسه ی PS3 هست که سونی هی فرمویر جدید میده بیرون و بازیای جدید هم با همون فرمویر کار می کنن و تا فرمویر هــک شه 1 ماهی طول میکشه و به محظ اینکه هــک شد سونی دوباره یه فرمویر جدید میده... اما ایکس باکس این مشکلو نداره... شما یه LT 1.9 بریزی کلا مشکلت حله...
کپی خور پی اس 3 هم مشکلی نداره و اسلیم ها هم کپی خور شدن اما فرمویرتون باید فرمویری باشه که کپی خور شده و بازیای جدید هم روی فرمویر جدید میان که این باعث میشه هر بازی کپی حدود یکی دو ماه بعد عرضه بتونین بازی کنین... بازیای قدیمی هم راحت اجرا میشن... بله میتونین ببرین مغازه و میتونین خودتون هم این کارو بکنین...

Torch Bearer
02-07-2011, 13:59
Elite نو پیدا میشه؟قیمتش چنده؟

02-07-2011, 15:11
پیدا میشه ولی خیلی سخت... قیمتش هم باید 600 باشه... دست دو بخرین به نفعتونه... گاهی وقتا موردای خوبی پیش میاد... من کنسولمو از یه یارو گرفتم که زن داشته و خریده ، زنش گفته غلط کردی مجبور شده بفروشه... واس همین کاملا تمیز تمیزه...

farzan447
02-07-2011, 16:08
سلام بچه ها ببخشید از پست بی ربطم پیشاپیش...
من یه xbox - arcade jusper دارم با 2تا دسته بازی هامم روش می خوام بدم چند بفروشم به نظرتون...
نمی خوام گرون بفروشم چون خودم مصرف کنندم و درک می کنم شرایط بازار ...
یکی می خوادش 340 خوبه به نظرتون ؟ تو شرایطیم هستم که پول لازم دارم
دسگامم خدایی تمییز و تازه 10تومن دادم برای آپدیت که همه بازی را اجرا کنه
ممنون از راهنماییتون . . .

02-07-2011, 18:54
360 هم بدین خوبه...

SNOWLEOPARD
02-07-2011, 21:07
دوستان قصد خرید یه کنسول بازی برای خواهرزاده ام دارم کچلم کرده اصلا از این مدلاشون سر در نمیارم جدیدترین مدلاشون کدومه و کدومشون -- شده وهنوزبراش بازی میاد و آیا مدلای جدیدش هم ممکنه -- بشه psیا xbox???r
قیمت هم ممکنه بگید ؟

HO3IN-Life
03-07-2011, 09:27
سلام دوستان بالاخره یک ps3 slim 320gb سفید گرفتم البته هنوز god of war رو نریخنم روش.:31:

sajjadsa
03-07-2011, 11:46
سلام دوستان بالاخره یک ps3 slim 320gb سفید گرفتم البته هنوز god of war رو نریخنم روش.:31:

سلام مبارک باشه چند؟
راستی این بازی ها رو هم اگه بازی نکردی توصیه می کنم بازی کنی.
Ucharted 2
Heavy Rain
Killzone 2 & 3

HO3IN-Life
03-07-2011, 14:14
سلام مبارک باشه چند؟
راستی این بازی ها رو هم اگه بازی نکردی توصیه می کنم بازی کنی.
Ucharted 2
Heavy Rain
Killzone 2 & 3
680 گرفتم با وسایلش ممنونم از راهنماییتون:11:

Alex Fera
03-07-2011, 20:22
این تاپیک هم که شده شیرینی خورون،این میگه مبارک باشه اون میگه مبارک باشه،بابا توی پروفایل به هم تبریک بگید...............

HO3IN-Life
03-07-2011, 20:57
این تاپیک هم که شده شیرینی خورون،این میگه مبارک باشه اون میگه مبارک باشه،بابا توی پروفایل به هم تبریک بگید...............

سلام شما برای چی بدت میاد هر مبارک باشه 1 پست میبره که زیاد هم این طور موردی پیش نمیاد. مگه آدم چند بار توی زندگی یه چیزه نو میگره:20:

Danitondar
03-07-2011, 22:40
بچه ها 3.60 ه ک ش اومد توی بازی Center !

rrtt
04-07-2011, 14:24
دوستان psp 3000 اختلاف قیمتش اینجا با بندر چقدر هست بعد کارکردش رو چقدر بخرم خوبه با یک رم 8گیگ

ammiirrrr
04-07-2011, 22:23
قیمت ps2 نو الان چنده ؟ بعد الان برای کپی خور کردنش هم پول اضافی می گیرن ؟ سیو کارت قدیم 20 تومن بود هنوز همونه ؟
اگه جواب بدید ممنون می شم

p30worldapm
05-07-2011, 00:46
می خوام یه xbox دسته دو بگیرم.
از مدلهاش هم هیچی نمی دونم. خوب بود تو پست اول در مورد هر کدوم یه خط توضیح می دادین.
آرکید چیه؟ الیت چیه؟ جاسپر چیه؟ اسلیم چیه؟
کدومشون هارد داره؟ و کپی خور می شه؟ و کینکت بهش وصل می شه؟
قیمت دسته دو هم اگه دارین بدین.
و لطفا یه جای مطمئن برای خرید دسته دوم این کنسول معرفی کنین.
ممنون

Alex Fera
05-07-2011, 10:12
می خوام یه xbox دسته دو بگیرم.
از مدلهاش هم هیچی نمی دونم. خوب بود تو پست اول در مورد هر کدوم یه خط توضیح می دادین.
آرکید چیه؟ الیت چیه؟ جاسپر چیه؟ اسلیم چیه؟
کدومشون هارد داره؟ و کپی خور می شه؟ و کینکت بهش وصل می شه؟
قیمت دسته دو هم اگه دارین بدین.
و لطفا یه جای مطمئن برای خرید دسته دوم این کنسول معرفی کنین.
ممنون

شما پست اول صفحه اول تاپیک Xbox360 رو بخون همه چی دستت میاد.............
اینم آدرس:

Alex Fera
05-07-2011, 10:21
قیمت ps2 نو الان چنده ؟ بعد الان برای کپی خور کردنش هم پول اضافی می گیرن ؟ سیو کارت قدیم 20 تومن بود هنوز همونه ؟
اگه جواب بدید ممنون می شم

فکر کنم تا 125 هم بتونی پیدا کنی دستگاه نو رو.................
مموری کارت هم فکر نکنم بیشتر از 5 تومن باشه................

rrtt
05-07-2011, 10:46
دوستان psp 3000 اختلاف قیمتش اینجا(تهران) با بندر چقدر هست بعد کارکردش رو چقدر بخرم خوبه با یک رم 8گیگ

کسی جواب سوال من رو نمیدونه:41:

Torch Bearer
05-07-2011, 13:01
ببخشید من سوالات خیلی مبتدیانه میپرسم!
الان Slim کپی خور شده یا نه؟
بعد اگه به کسی بگیم از یک کشور اروپایی برامون Slim بگیره بیاره میشه اینجا بدیم کپی خور کنن؟بعد مشکلی با بازی های بازار از نظر ریجن نخواهد داشت؟

Alex Fera
05-07-2011, 13:11
ببخشید من سوالات خیلی مبتدیانه میپرسم!
الان Slim کپی خور شده یا نه؟
بعد اگه به کسی بگیم از یک کشور اروپایی برامون Slim بگیره بیاره میشه اینجا بدیم کپی خور کنن؟بعد مشکلی با بازی های بازار از نظر ریجن نخواهد داشت؟

کپی خور شدن دستگاه های اسلیم به نوع درایو و شرکت سازنده اون ها بستگی داره...................
اگه دستگاهی که میارن درایو 9504 داشته باشه به راحتی کپی خور میشه و گرنه باید صبر کنید تا برد هایی که برای هـک کردن دستگاه داره آماده میشه به بازار عرضه بشه..............

در ضمن دیگه تمام بازیها Free Region هستن................

Torch Bearer
05-07-2011, 13:21
کپی خور شدن دستگاه های اسلیم به نوع درایو و شرکت سازنده اون ها بستگی داره...................
اگه دستگاهی که میارن درایو 9504 داشته باشه به راحتی کپی خور میشه و گرنه باید صبر کنید تا برد هایی که برای هـک کردن دستگاه داره آماده میشه به بازار عرضه بشه..............

در ضمن دیگه تمام بازیها Free Region هستن................
از کجا میشه فهمید درایوش 9504 هست یا نه؟از روی جعبه ی اک میشه فهمید؟

Alex Fera
05-07-2011, 14:22
خیر،متاسفانه از روی جعبه نمیشه و حتما باید درب درایو باز بشه تا بشه فهمید درایو از چه نوعی هستش............

Danitondar
05-07-2011, 14:58
چرا دیگه روی جعبه قسمت lot no نوشته دیگه!مثلا با 111 شروع بشه یا چیز های دیگه مگه درست نیست؟

sabasistem_co
07-07-2011, 00:25
سلااااام
چن تا راهنمایی میخواستم ازتون
میخوام فردا شب برم کنسول بازی بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم xbox یا ps3 یا ... میخواستم شما کمک کنید,از لحاظ بودجه هم مشکلی نیست تا 700,800 بودجه دارم ...
چی بخرم ؟ لوازم جانبیش چیا بخرم ؟ بازی واسش چیا بخرم ؟ توو خریدش باید به چی دقت کنم ؟ kinect قیمتش چقده و صرف میکنه بخرم ؟
کلا هر چی لازمه بدونم لطفا بگید بهم
ممنووون

Danitondar
07-07-2011, 00:42
اگه کینکت یعنی همون سنسور رو میخوای ایکس باکس ولی اگه اهل حرکتی نیستی ps3 اقتصادی تره!

sabasistem_co
07-07-2011, 00:46
اگه کینکت یعنی همون سنسور رو میخوای ایکس باکس ولی اگه اهل حرکتی نیستی ps3 اقتصادی تره!

از لحظ اقتصادی مشکل نداره.قیمت کینکت چقدره ؟
ایکس باکس اس قیمت چنده ؟

aha2012
07-07-2011, 01:21
از لحظ اقتصادی مشکل نداره.قیمت کینکت چقدره ؟
ایکس باکس اس قیمت چنده ؟
کینکت 195 تومن
4 گیگ با درایو 0225=410 تومن
250 گیگ با درایو 0225=485 تومن
0225 نوع درایوی هست که به تازگی قراره حکش بیاد.اگه حک بشه قیمتش میره رو 600 تومن
امسال سال کینکته و بازیهای بی نظیری براش میاد.واقعا بازی کردن با کینکت آدمو ذوق مرگ میکنه:31:

sabasistem_co
07-07-2011, 11:10
کینکت 195 تومن
4 گیگ با درایو 0225=410 تومن
250 گیگ با درایو 0225=485 تومن
0225 نوع درایوی هست که به تازگی قراره حکش بیاد.اگه حک بشه قیمتش میره رو 600 تومن
امسال سال کینکته و بازیهای بی نظیری براش میاد.واقعا بازی کردن با کینکت آدمو ذوق مرگ میکنه:31:

پس نظر شما رو ایکس باکس با کینکت هس ؟
اگه درایو 0225 نبود بگیرم یا حتما 0225 ؟ کلا چه فرقی داره درایو هاش ؟
بازی واسش چیا بگیرم ؟

aha2012
07-07-2011, 11:42
پس نظر شما رو ایکس باکس با کینکت هس ؟
اگه درایو 0225 نبود بگیرم یا حتما 0225 ؟ کلا چه فرقی داره درایو هاش ؟
بازی واسش چیا بگیرم ؟
البته کینکتو جدا بخری بهتره.چون اونایی که 360 با کینکت تو یه جعبه هستند درایوشون فعلا حک نمیشه
اگه قیمت برات مهم نیست درایو 9504 بگیر که حک میشه.البته فکر نکنم بتونی پیدا کنی چون گیر نمیاد ولی بازم بپرسی بعد نیست
0225 هم یه برد باید بخری که بشه کنسولو باهاش حک کرد.که فعلا برده تو ایران نیومده.کلا اگه 0225 بخری باید یه مقدار صبر کنی تا حکش بیاد کامل.
کینکت هم بگیری میتونی با بازی داخلش بازی کنی تا حک 0225 کامل بیاد.
خلاصه اینکه از یه جای معتبر تهیه کن
اینو خودم خیلی قبول دارم چون کارش واقعا معرکس و انصاف داره:
xboxworld.ir

sabasistem_co
07-07-2011, 13:20
البته کینکتو جدا بخری بهتره.چون اونایی که 360 با کینکت تو یه جعبه هستند درایوشون فعلا حک نمیشه
اگه قیمت برات مهم نیست درایو 9504 بگیر که حک میشه.البته فکر نکنم بتونی پیدا کنی چون گیر نمیاد ولی بازم بپرسی بعد نیست
0225 هم یه برد باید بخری که بشه کنسولو باهاش حک کرد.که فعلا برده تو ایران نیومده.کلا اگه 0225 بخری باید یه مقدار صبر کنی تا حکش بیاد کامل.
کینکت هم بگیری میتونی با بازی داخلش بازی کنی تا حک 0225 کامل بیاد.
خلاصه اینکه از یه جای معتبر تهیه کن
اینو خودم خیلی قبول دارم چون کارش واقعا معرکس و انصاف داره:
xboxworld.ir

پس مجبورم 0225 بگیرم آخه میگید 9504 نیست توو بازار ...
ایکس باکس و کینکت هم جدا بخرم ...
درایو 9504 اگه پیدا بشه حدودا قیمتش چقده ؟ جدا از ه*ک کلا درایو 0225 از 9504 بهتر نیس ؟

aha2012
07-07-2011, 13:50
پس مجبورم 0225 بگیرم آخه میگید 9504 نیست توو بازار ...
ایکس باکس و کینکت هم جدا بخرم ...
درایو 9504 اگه پیدا بشه حدودا قیمتش چقده ؟ جدا از ه*ک کلا درایو 0225 از 9504 بهتر نیس ؟
9504 حدود 700 تومنه
درایوها همشون lite on هستند.پس همشون خوبن.ولی یکی کامل حک شده یکی هم تا چند وقت دیگه حکش میاد
حالا اگه تونستی برو جستجو کن 9504 گیر بیار ولی گرونه دیگه.بازم از بچه ها سوال کن تا بیشتر کمکت کنن:5:

sabasistem_co
07-07-2011, 17:44
9504 حدود 700 تومنه
درایوها همشون lite on هستند.پس همشون خوبن.ولی یکی کامل حک شده یکی هم تا چند وقت دیگه حکش میاد
حالا اگه تونستی برو جستجو کن 9504 گیر بیار ولی گرونه دیگه.بازم از بچه ها سوال کن تا بیشتر کمکت کنن:5:

آقااا خیلی خیلی منووون ! مرررسی ! :10:

sabasistem_co
07-07-2011, 19:27
100% واسه 0225 که ه*ک میاد ؟ معلوم نیس حدودا کی میاد ؟
روی خود ایکس باکس بازی اورجینال نیست ؟

aha2012
07-07-2011, 19:51
100% واسه 0225 که ه*ک میاد ؟ معلوم نیس حدودا کی میاد ؟
روی خود ایکس باکس بازی اورجینال نیست ؟
آره 100 درصد میاد ولی دقیق معلوم نیست
نه رو 360 بازی اوریج نیست ولی تو کینکت هست

sabasistem_co
07-07-2011, 19:58

وقتی هکش بیاد خودمون میتونیم -- کنیم یا حتما باید دستگاه رو بدیم بیروون ؟!

aha2012
07-07-2011, 21:02
وقتی هکش بیاد خودمون میتونیم -- کنیم یا حتما باید دستگاه رو بدیم بیروون ؟!
میتونید ولی دنگو فنگ داره چون باید لحیم کاری بشو و .............
بیرون بدی بهتره

MH_FashisT
07-07-2011, 21:19
یکی پیدا نمیشه قیمت درست حسابیه این
ps3 160
ps3 250
بهم بگه :11:
هر جا میبینم یه قیمتی نوشته........:13:

aha2012
07-07-2011, 21:24
یکی پیدا نمیشه قیمت درست حسابیه این
ps3 160
ps3 250
بهم بگه :11:
هر جا میبینم یه قیمتی نوشته........:13:
160گیگ=530 تومن
320گیگ=595 تومن

arashpr9
07-07-2011, 22:06

سلام دوست عزیز ببخشید آیا تا 1 یا 2 هفته دیگه ه-کش میاد ؟
یا باید بی خیال مایکروسافت و کینکت بشم :41:
بهم واسه 9504 قول داده بودند اما دوستم میگه هیچ جا پیدا نمیشه . نمیدونم چیکار کنم
این PCB 0225 وارد ایران شده؟ یا مغازه دارا دارنش؟ :21:
X360key چی اون چند قیمته ؟ به غیر از امکان لایو PCB چه برتری نسبت به X360key داره؟
ازت ممنون میشم راهنمایی بکنی . 1 ماهه من تو کفم . ای کاش PS3 رو نمیفروختم :2:

A.N.A.P
07-07-2011, 22:47
160گیگ=530 تومن
320گیگ=595 تومن
چرا قیمت PS3 اینقدر رفته بالا ؟

aha2012
07-07-2011, 22:54
سلام دوست عزیز ببخشید آیا تا 1 یا 2 هفته دیگه ه-کش میاد ؟
یا باید بی خیال مایکروسافت و کینکت بشم :41:
بهم واسه 9504 قول داده بودند اما دوستم میگه هیچ جا پیدا نمیشه . نمیدونم چیکار کنم
این PCB 0225 وارد ایران شده؟ یا مغازه دارا دارنش؟ :21:
X360key چی اون چند قیمته ؟ به غیر از امکان لایو PCB چه برتری نسبت به X360key داره؟
ازت ممنون میشم راهنمایی بکنی . 1 ماهه من تو کفم . ای کاش PS3 رو نمیفروختم :2:

راستش من نمیدونم کی میاد این حکه
360keyهم حدود 100 تومنه
ان شا ا...یه 360 گیرت میاد.نگران نباش

چرا قیمت PS3 اینقدر رفته بالا ؟
تازه خوب شده علی
هفته ی پیش 320 گیگش 605 تومن بود

WOLF PACK
08-07-2011, 01:26
دوستان ps3 slim 120g گیر میاد؟؟اگه اره قیمتش چنده؟(قابل -- باشه)؟؟
این کنسول های ps3 ریفر قیمت هاشون از چقدر تا چقدره؟وجایی رو میشناسید که ریفر بفروشه؟؟
و در اخر در بانه اگه slim قابل -- گیر بیاد قیمتش تا چقدره؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

Steps-Rap
08-07-2011, 09:14
الان قیمت ایکس باکس جدید با کینکت چنده ؟؟؟
من شاید بعد از تابستون امسال بخرم شایددم اصلا سال بعد..آخه امسال من کنکوریم...:41:

rrtt
08-07-2011, 09:31
دوستان psp 3000 اختلاف قیمتش اینجا تهران با بندر چقدر هست بعد کارکردش رو چقدر بخرم خوبه با یک رم 8گیگ
خودمونیم چرا سوالهای من بد جواب داده میشه یا اصلا جواب داده نمیشه یعنی انقدر سخت هست؟

arashpr9
08-07-2011, 10:23
دوستان ps3 slim 120g گیر میاد؟؟اگه اره قیمتش چنده؟(قابل -- باشه)؟؟
این کنسول های ps3 ریفر قیمت هاشون از چقدر تا چقدره؟وجایی رو میشناسید که ریفر بفروشه؟؟
و در اخر در بانه اگه slim قابل -- گیر بیاد قیمتش تا چقدره؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

عزیزم از من به تو نصیحت از بانه وسیله الکتریکی نگیر هیچوقت
20 یا 30 تومان ارزونتره اما یه ماه هم واست کار کنه شانس آوردی
شما تا جایی ممکنه از تهرون یا شهر خودت خرید کن

parviz85
08-07-2011, 11:48
؟؟!!! واسه ما که تا حالا بالعکس بوده.وسایلی که از مرزها میاد ساخت خارج از ایران هستن و به مراتب کیفیت بهتری دارن.وسایل خارجی که در داخل تولید میشن مثل سامسونگ و ال جی و سونی و... به مراتب نسبت بهمحصول مشابه ساختخارج کیفیت کمتری دارن.
من خودم تو LCDویخچال این مطلب بهم ثابت شد.

A.N.A.P
08-07-2011, 12:44
اشتباه میکنی عزیز من . اونجایی که میگن وسیله الکتریکی نگیرین عربستان هست . اصلا بانه رو واسه ارزونیش و هم اصل بودنش میشناسن . مثلا LED TV که اینجا 3.250.000 بود اونجا میدادن 2.200.000 تنها فرقش این بود که گارانتی نداشت !

Danitondar
08-07-2011, 13:32
آره منم شنیدم بدون گارانتی قا8چا8قی وارد میکنن!مسلما ارزون تر در میاد!

Emad HD
08-07-2011, 13:47
ببخشید قیمت Ps3 چنده؟
ممنون

HO3IN-Life
08-07-2011, 14:02
اشتباه میکنی عزیز من . اونجایی که میگن وسیله الکتریکی نگیرین عربستان هست . اصلا بانه رو واسه ارزونیش و هم اصل بودنش میشناسن . مثلا LED TV که اینجا 3.250.000 بود اونجا میدادن 2.200.000 تنها فرقش این بود که گارانتی نداشت !

درسته بانه نوت بوک هاش هم ارزونه. تنها فرقش هم با اینجا اینه که گارانتی نداره جنساش :13:

A.N.A.P
08-07-2011, 14:02
آره منم شنیدم بدون گارانتی قا8چا8قی وارد میکنن!مسلما ارزون تر در میاد!
قاچاق کجا بود . همه سالمه و حلال هست !:31: گارانتی بخوره تو سر شرکت هایی که ظاهرا گارنتی دارن . مثلا توی مواردی که گارانتی رو خارج میکنه هر موردی که به فکرشون اومده نوشته شده.:31:

Alex Fera
08-07-2011, 14:42
اون موردایی رو هم که ننوشته یه جوری میپیچونن،گارانتی توی ایران هیچ ارزشی نداره،جنس رو میبری گارانتی یارو برای درست کردنش هم ازت پول میگیره در صورتی که باید یدونه نو بهت بده.............

Amin4All
08-07-2011, 16:14
دو دستگاه ps3/xbox چه فرقی با هم دارن, و قیمت بروز اونها چطوریاست و اینکه کدوم گرافیک بالاتر داشته و در کل بهتره کدومو بخریم ؟

arashpr9
08-07-2011, 18:37
؟؟!!! واسه ما که تا حالا بالعکس بوده.وسایلی که از مرزها میاد ساخت خارج از ایران هستن و به مراتب کیفیت بهتری دارن.وسایل خارجی که در داخل تولید میشن مثل سامسونگ و ال جی و سونی و... به مراتب نسبت بهمحصول مشابه ساختخارج کیفیت کمتری دارن.
من خودم تو LCDویخچال این مطلب بهم ثابت شد.

شما برید از نمایندگی یه شرکت تو تهرون یه چیز بخرید و همونو هم از بانه خرید کنید . در مورد اختلاف کیفیت خودتون قضاوت کنید.

ببخشید شما چه چیزی رو میگی اصل ساخت چین که لیبل یه کشور دیگه رو زدن رو میگی اصل .
من دوستم یه iPAD خرید که لیبل آمریکا بود اما در اصل ساخت چین تحت لیسانس اپل بود که البته اونم شانس آورد که چین خالی گیرش نیومد
هر ارزون فروشی یه دلیلی داره

A.N.A.P
08-07-2011, 20:57
شما برید از نمایندگی یه شرکت تو تهرون یه چیز بخرید و همونو هم از بانه خرید کنید . در مورد اختلاف کیفیت خودتون قضاوت کنید.

ببخشید شما چه چیزی رو میگی اصل ساخت چین که لیبل یه کشور دیگه رو زدن رو میگی اصل .
من دوستم یه iPAD خرید که لیبل آمریکا بود اما در اصل ساخت چین تحت لیسانس اپل بود که البته اونم شانس آورد که چین خالی گیرش نیومد
هر ارزون فروشی یه دلیلی داره
الان مگه چین بده ؟ چین تو ایران اسمش بد در رفته ! الان Xbox و PS3 و ... ساخت کجاس ؟ اصلا مگه iPad تو کل ایران گارانتی داره که بانه نداره ؟ ملت دارن اسپیلت و تلویزیون و خیلی چیزای دیگه که با گارانتیش خیلی گرون تر هست رو
از بانه میخرن بعد شما میگی بانه بنداز بندازه ؟
در مورد اختلاف قیمت هم واست توضیح دادم میخوای کامل تر توضیح بدم ؟ تلویزیون NX-700 سونی که حدود 6 ماه پیش تو بانه 2.200.000 میدادن اینجا میدادن 3.250.000 . شک نکن که کیفیتش اگه بهتر نباشه کمتر هم نیست ! تازه اگه مشکل دار بود تا 24 ساعت میتونی خبر بدی واست عوض میکنن ! اینم یه جور تضمینه دیگه !

arashpr9
08-07-2011, 21:56
الان مگه چین بده ؟ چین تو ایران اسمش بد در رفته ! الان Xbox و PS3 و ... ساخت کجاس ؟ اصلا مگه iPad تو کل ایران گارانتی داره که بانه نداره ؟ ملت دارن اسپیلت و تلویزیون و خیلی چیزای دیگه که با گارانتیش خیلی گرون تر هست رو
از بانه میخرن بعد شما میگی بانه بنداز بندازه ؟
در مورد اختلاف قیمت هم واست توضیح دادم میخوای کامل تر توضیح بدم ؟ تلویزیون NX-700 سونی که حدود 6 ماه پیش تو بانه 2.200.000 میدادن اینجا میدادن 3.250.000 . شک نکن که کیفیتش اگه بهتر نباشه کمتر هم نیست ! تازه اگه مشکل دار بود تا 24 ساعت میتونی خبر بدی واست عوض میکنن ! اینم یه جور تضمینه دیگه !

منم اگه دقت کنی گفتم چین تحت لیسانس Apple . کار چین حرف نداره اینکه شکی درش نیست . اما جنس بونجول چینی از 1 کیلومتری داد میزنه . الانم به خاطر اینکه تاپیک از بحث خارج نشه دیگه این بحث رو ادامه ندیم چون باعث بسته شدن تاپیک میشه . اگه میخوای در این مورد بحث کنی بیا توی یادداشت های پروفایل با هم تبادل نظر کنیم .
ممنون از اینکه مسه بعضی از کاربرا دور برنداشتی . اما در مواردی که من دیدم جنس بانه خوب نیست

cyruslogic
09-07-2011, 00:12
دوستان عزیز!
من پنجشنبه به مرکز کامپیوتر پایتخت (میرداماد) رفته بودم برای کپی بازی روی هارد اکسترنال. PS3 160G رو که 16 خرداد خریده بودم 470 با گارانتی لادیز, بین 580 تا 610 قیمت گذاشته بودن و جلوی چشم خودم PS3 320g رو 640 فروختن اونهم بعد از باز کردن جعبه 4 تا دستگاه تا ببینن کدومشون 3.55 هستش که بشه کپی خورش کرد. علت عمده بالا رفتن قیمت تقاضای زیاد برای PS3 مخصوصا 160g و کم شدن کنسولهای با OFW 3.55 و به علت تقاضای زیاد برای 160g اختلاف قیمتش با 320 نسبت به قبل خیلی کم شده. پک استارتر موو هم از 130 تا 150 البته یه دلیل دیگش هم خوب تعطیلات و بالا رفتن دلاره.

Danitondar
09-07-2011, 00:25
توی بندرعباس که 160 کپی خور بهترین قیمتش 560 هزار تومنه بنظر خودم که خوبه!

Torch Bearer
09-07-2011, 01:00
دوستان الان اگه X360 0225 بگیریم تا کی باید منتظر ه.ک شدنش بمونیم؟
اصلا ه.ک شدنش حتمیه؟

sabasistem_co
09-07-2011, 11:51
سلام
تازه ایکس باکس اسلیم خریدم ( 0225 ),حالا میخواستم واسش چن تا بازی توپ معرفی کنید,واسه کینکت هم معرفی کنید ...
بازی ها رو ارجینال از آمریکا برام میارن
کلا همه بازیا توپشو معرفی کنید

aha2012
09-07-2011, 12:05
سلام
تازه ایکس باکس اسلیم خریدم ( 0225 ),حالا میخواستم واسش چن تا بازی توپ معرفی کنید,واسه کینکت هم معرفی کنید ...
بازی ها رو ارجینال از آمریکا برام میارن
کلا همه بازیا توپشو معرفی کنید

sabasistem_co
09-07-2011, 12:39

مررسییی !
میشه از بین اینا 15 یا 20 تاشو واسم گلچین کنید ؟ بازیایی که واقعا ارزش بازی رو داشته باشن و خیلی توپ باشه ...

Steps-Rap
09-07-2011, 12:45
چرا این جا هر کی سوال میپرسه جواب نمیگیره؟!

aha2012
09-07-2011, 13:10
مررسییی !
میشه از بین اینا 15 یا 20 تاشو واسم گلچین کنید ؟ بازیایی که واقعا ارزش بازی رو داشته باشن و خیلی توپ باشه ...

rrtt
09-07-2011, 16:07
چرا این جا هر کی سوال میپرسه جواب نمیگیره؟!
دوست عزیز عادی هست منم سوال پرسیدم هیچ کس جواب نداد به طور کل فکر کنم این تاپیک مشقی هست:31:

Alex Fera
09-07-2011, 16:20
دوستان الان اگه X360 0225 بگیریم تا کی باید منتظر ه.ک شدنش بمونیم؟
اصلا ه.ک شدنش حتمیه؟

هـک شدنش که میشه ولی خوب شاید فردا بشه شاید یه سال دیگه...............

SamGun
09-07-2011, 17:39
علی جان عکس هایی رو که گذاشتی رو به صورت 4تا4تا در کنار هم بزار. یعنی تو هر خط 4 تا.

Torch Bearer
09-07-2011, 22:39
هـک شدنش که میشه ولی خوب شاید فردا بشه شاید یه سال دیگه...............
الان مدل دیگه ای غیر از 9504 و 0225 نداره؟
اگه از اون ور بگیم برامون slim بیارن حتما یکی از همین دو تاست؟
بعد اگه 9504 باشه چقدر باید برا ه.ک کردنش پرداخت کنیم؟

09-07-2011, 23:32
نچ... احتمال داره 0500 ، 0401 ، 0704 (اسمش رو دقیق یادم نیس فک کنم همین بود :دی) هم باشه...

Torch Bearer
10-07-2011, 04:38
به هر حال از رو جعبه میشه فهمید دیگه؟

HO3IN-Life
10-07-2011, 08:10
نقل قول نمیکنم واسه اینکه تایپک خراب تر میشه :41:

لطفاً عکس هایی رو که میزارید مثل قطار پشت سر هم ردیف نکنید

3 تا 3 تا یا 4 تا 4تا بزارید .(هر خط) بعد بیاید خط بعد. :19:

HO3IN-Life
10-07-2011, 08:15
به هر حال از رو جعبه میشه فهمید دیگه؟

دوست عزیز فکر نکنم از روی جعبه بشه فهمید

حتماً باید دستگاه باز شه تا بشه فهمید درایور دستگاه چیه. :41:

که اونم در صورت خرید از خارج کشور شانسی هست. :13:

10-07-2011, 09:21
از روی جعبه نمیشه... نهایتا میتونین کنسولو از جعبه در بیارین که این راه هم ممکنه خطا داشته باشه...

aha2012
10-07-2011, 11:24
از روی جعبه نمیشه... نهایتا میتونین کنسولو از جعبه در بیارین که این راه هم ممکنه خطا داشته باشه...
کی گفته نمیشه؟؟؟
فکر میکنی فروشنده هایی که دستگاهو پلم میفروشند میان جعبه رو باز میکنن و میگن این درایوش فلانه این یکی فلان.نه
اونا هم از همین روش نوع درایوو میفهمند و به مشتری میدن
حالا درست باشه یا نباشه.
ولی من از بیشتر جاهایی که پرسیدم گفتند از رو جعبه نوع درایوو میفهمیم و به فروشنده میفروشیم

Danitondar
10-07-2011, 11:27
کی گفته نمیشه؟؟؟
فکر میکنی فروشنده هایی که دستگاهو پلم میفروشند میان جعبه رو باز میکنن و میگن این درایوش فلانه این یکی فلان.نه
اونا هم از همین روش نوع درایوو میفهمند و به مشتری میدن
حالا درست باشه یا نباشه.
ولی من از بیشتر جاهایی که پرسیدم گفتند از رو جعبه نوع درایوو میفهمیم و به فروشنده میفروشیم
آره دیگه این شکلی!:20:
روش تشخیص از شماره LOT NO

* آغاز کد با شمارهای 11xxx دارای تمامی درایوهای 0225 میباشد

* آغاز کد با شمارهای 104xx ترکیبی از دو درایو 9504 و 0225 که با اکثریت 0225 میباشد

* آغاز کد با شمارهای 103xx ترکیبی از دو درایو 9504 و 0225 که با اکثریت 9504 میباشد

* آغاز کد با شمارهای 104x, 101xx, 102xx دارای تمامی درایوهای 9504 میباشد
روش تشخیص از شماره SN

کد چهارم که از سمت راست در تصویر بالا مشخص شده، ملاک این روش بررسی میباشد.

* شماره 2 دارای درایوهای 9504 میباشد

* شماره 3 دارای درایوهای 0225 میباشد

* شمارهای 4 و یا 0، دارای درایوهای Hitachi 0500 میباشد

نکته: درایوهای Hitachi 0500 ای که در اسلیم ها مشاهده شده است، دارای LOT NO های 1052X, 1048X, 1047X, 1045X, 1044X, 1028X میباشند.

Amin4All
10-07-2011, 16:47
الان قیمت PS3 و X360 چنده؟
کدوماش ه.ک شده و کدوماش نه؟:40:

bahadorgamer
13-07-2011, 12:07
سلام دوستان
ایکس باکس اسلیم کپی خورده شده؟
دیروز یه فروشنده بهم گفت کپی خور نیست و بازی هاش پیدا نمیشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنون از لطفتون.

bahadorgamer
13-07-2011, 12:19
سلام دوستان
دیروز یه فروشنده بهم گفت کپی خور نیست و بازی هاش پیدا نمیشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنون از لطفتون.

Boroki.us1
13-07-2011, 18:23
اسليم همون در اوايل هفته اي كه اومد هك شد

Alex Fera
14-07-2011, 13:12
اسليم همون در اوايل هفته اي كه اومد هك شد

سلام دوستان

اسلیم با چند نوع درایو تولید میشه که الان فقط درایو 9504 هـک شده که اونم دیگه تولید نمیشه...........

البته درایوهای دیگه هم داره هـک میشه ولی هنوز کامل نشده..........

aha2012
14-07-2011, 16:22
سلام
الان قیمت دقیق اسلیم 4 گیگ با درایو 9504 چنده؟؟
میدونم نیست ولی اگه یهو پیدا شدو میگم

Alex Fera
15-07-2011, 09:55
اگه باشه 630 شایدم بیشتر شده باشه الان..............

ali gamma
15-07-2011, 15:41
دوستان من 0225 بگیرم الان 410 تومن خوبه؟

15-07-2011, 16:01
اگه با این کنار میای که همه ی بچه های 0225 دار اینجا دیگه به خاطر دردسر کپی شدنش دارن خودشون رو میزنن آره :دی
آخه کپی بشه قیمت برد هم خودش خدا تومنه...

ali gamma
15-07-2011, 16:12
یعنی چی ؟ اگه بگیرم هزینه ی کپی خور شدنش هم زیاده؟ چند یعنی؟

15-07-2011, 16:32
یعنی حدودای 120... برد هم هنوز خبر درست حسابی از عرضه شدنش نیس... و برد هم بیاد هنوز خبری از فرمویر نیس...

arashtn
15-07-2011, 17:16
سلام دوستان میشه بگید این کپی خور شدن اینا یعنی چه؟>

15-07-2011, 17:56
کپی خور شدن یعنی اینکه بازی های غیر اوریجینال رو بخونه چون بازی های اوریجینال قیمت به شدت بالایی دارن...

HESAM_5700
15-07-2011, 18:05
غیر اوریجینال که قیمت به شدت بالایی رو دارن رو بخونه...

منظور بازی های غیر اورجینال هست با قیمت به شدت پایین دیگه !؟!

HO3IN-Life
15-07-2011, 18:12
سلام قیمت ps3 move چنده؟

بخوای بخری چه چیز هایی داخل جعبش هست؟

قیمتش چنده؟

arashtn
15-07-2011, 19:32
کپی خور شدن یعنی اینکه بازی های غیر اوریجینال رو بخونه چون بازی های اوریجینال قیمت به شدت بالایی دارن...
مرسی جواب دادید ولی چطور بفهمیم کپی خور هست الان بهترین مدل ایکس باکس چیه؟وقیمتش ممنون

shab_2008
16-07-2011, 10:23
مرسی جواب دادید ولی چطور بفهمیم کپی خور هست الان بهترین مدل ایکس باکس چیه؟وقیمتش ممنون

اگه بازی کپی اجرا کرد یعنی کپی خوره دیگه!:31:

بهترین مدلش X360 Slim 250GB هست. قیمتش هم حول و حوش 550 تومن! البته ه ک نشده و خام هست.

Alex Fera
16-07-2011, 10:36
سلام قیمت ps3 move چنده؟

بخوای بخری چه چیز هایی داخل جعبش هست؟

قیمتش چنده؟

خوده موو الان حدود 130 هستش.............
یه موو با یه شارژر تو جعبه هست با یه گیم اوریج..........

arashtn
16-07-2011, 16:40
اگه بازی کپی اجرا کرد یعنی کپی خوره دیگه!:31:

بهترین مدلش X360 Slim 250GB هست. قیمتش هم حول و حوش 550 تومن! البته ه ک نشده و خام هست.

خام هست یعنی چی>؟

shab_2008
16-07-2011, 16:45
خام هست یعنی چی>؟

یعنی هنوز کپی خور نشده!

MOHAMMAD2010
16-07-2011, 17:05
بچه ها قیمت ps3 با توجه به ظرفیت هاردش و کپی خور بودنش الان تو بازار مناسبه
ولی 360 بعضی مدل هاش که الان نه کپی شدن و نه ظرفیت هاردشون بالا حدود 500 تومنه !
میخواستم ببینم کی قیمت 360 هم مثل ps3 مناسب میشه ؟ ( یادمه یه زمانی ارکید 280 تومن بود ) و اصلا مناسب میشه یا همین قیمت میمونه ؟

arashtn
16-07-2011, 21:47
دوستان کسی نمیدونه کی کپی خور میشه

shab_2008
16-07-2011, 22:07
بچه ها قیمت ps3 با توجه به ظرفیت هاردش و کپی خور بودنش الان تو بازار مناسبه
ولی 360 بعضی مدل هاش که الان نه کپی شدن و نه ظرفیت هاردشون بالا حدود 500 تومنه !
میخواستم ببینم کی قیمت 360 هم مثل ps3 مناسب میشه ؟ ( یادمه یه زمانی ارکید 280 تومن بود ) و اصلا مناسب میشه یا همین قیمت میمونه ؟

والا الان قیمت PS3 هم همچین مناسب نیستا!:31: قیمتش بدجور رفته بالا !

فعلا تنها پیش بینی که میشه در مورد کاهش قیمت X360 انجام داد همون کپی خور شدن فرمور های دیگه درایو های Slim هست که ممکنه باعث ارزون تر شدن این کنسول بشه! البته این مسئله فقط یه فرض ساده هست و ازین فروشنده ها هرچی بگی بر میاد !

دوستان کسی نمیدونه کی کپی خور میشه

هر وقت که C4eva فرمور ه ک شده رو ریلیز کنه اون موقع میشه این کنسول هارو کپی خور کرد! الان چند ماه که این تیم که مسئول اصلی کپی خور کردن X360 هستن دارن میگن به زودی این فرمور برای ه ک درایو های این کنسول عرضه میشه ولی تا الان که خبری از عرضه این فرمور نیست!

Torch Bearer
17-07-2011, 00:07
دوستان اگه فرضا یک مغازه ای Elite داشت چند بردارم؟
خودش میگفت اکه(پس برا هکش باید چی کار کنم؟)
چه نکاتی رو موقع خرید دقت کنم؟

Sadeq_ME
17-07-2011, 21:11
سلام
قیمت psp go چنده؟مدل‌های مختلف داره؟
ممنون:11:

Alex Fera
18-07-2011, 11:41
سلام
قیمت psp go چنده؟مدل‌های مختلف داره؟
ممنون:11:

حدود 240 هستش الان..............
یه مدل هم بیشتر نداره،خودش یه مدل و یه زیر گروه از PSP هستش.............

meha
19-07-2011, 00:46
سلام

برای کسی که ماشینی بازی کردن مخصوصا 2 نفره براش مهمه بهتره PS3 بخره برای GT5 یا Xbox برای forza?

کدوم بازی بهتره؟Forza یا GT5?

از لحاظ گرافیک و گیم پلی و صداگذاری میگم

shab_2008
19-07-2011, 08:55
سلام

برای کسی که ماشینی بازی کردن مخصوصا 2 نفره براش مهمه بهتره PS3 بخره برای GT5 یا Xbox برای forza?

کدوم بازی بهتره؟Forza یا GT5?

از لحاظ گرافیک و گیم پلی و صداگذاری میگم

سلام

جفتش قشنگه ولی Forza از نظر شبیه سازی رانندگی خیلی بهتره! نسخه چهارمش هم چند وقت دیگه میاد که فوق العاده هست! به نظر من شما یه X360 بخرین که هم Forza 3 را فعلا بازی کنید و بعد هم Forza 4 را .

البته قیمت هر دو کنسول الان بالا رفته ! مخصوصا X360 !

meha
19-07-2011, 09:34
یعنی از لحاظ گرافیک هم بهتره؟

چون قبلا وقتی میگفتیم PS3 یا Xbox کدام بهتره میگفتند که خب Xbox بازیهاش ارزونتره ولی اون گرونتر ولی گرافیک PS3 بهتره بازهم با این وجود میرفتن سراغش....

تصمیم سختیه:دی

hamed-akbarie
19-07-2011, 09:47
شاید فرزا بهتر از گرن توریسمو باشه .

من کلا از xbox به خاطر گرز آف وارش خوشم میاد یه دونم میخوام بگیرم .

ولی گرافیک ps3 بالاتره تو بازی های دیگش .

shab_2008
19-07-2011, 10:01
یعنی از لحاظ گرافیک هم بهتره؟

تصمیم سختیه:دی

از لحاظ گرافیک تقریبا یکیه!

چون قبلا وقتی میگفتیم PS3 یا Xbox کدام بهتره میگفتند که خب Xbox بازیهاش ارزونتره ولی اون گرونتر ولی گرافیک PS3 بهتره بازهم با این وجود میرفتن سراغش....این موضوعی که شما میگید مال او وقتیه که مثل الان همه کسول نداشتن و اسم PS3 که میومد همه با خودشون میگفتن وای خدا یعنی میشه ما هم یه روز با PS3 بازی کنیم!؟:31: الان که همه کنسول دارن میبینن نه انگار ازین خبرا نیست که PS3 خیلی خفن تر از X360 باشه !

خلاصه کلام اینکه در بازی هایی که برای هر دو کنسول میاد و یا بهتر بگیم بازی های MultiPlatform عملکرد X360 بهتر از PS3 هست یا بهتر بگیم گرافیک و نرخ فریم بازی ها در X360 بهتره!

به هر حال تصمیم نهایی با خود شماست.

meha
19-07-2011, 10:20
تعداد ماشینهای حاضر در Forza چقدر هست و در GT5 چقدر است؟

سختی کدام هم بیشتره؟

و اینکه CPU کدام قوی تره؟

ali gamma
19-07-2011, 10:44
سلام دوستان

یه مغازه هست تو شهرستان ارکید اکبند داره 450 تومن. این یه سالیه تو مغازشه. طرف خبر نداره قیمت اکسباکس چقدر رفته بالا. من اگر بگیرم ازش چند میتونم بفروشم؟ ازم 550 مییخرن؟

19-07-2011, 11:20
تعداد ماشینهای حاضر در Forza چقدر هست و در GT5 چقدر است؟

سختی کدام هم بیشتره؟

و اینکه CPU کدام قوی تره؟
فورزا رو که من یه کم بازی کردم سرم رو می کوبیدم به میز :دی لامصب سخته خیلی :دی اصلا با درت و NFS ها قابل مقایسه نیس :دی
سی پی یو PS3 قوی تره... اما قدرت مانور برنامه نویس ها روی سخت افزار توی ایکس 360 بیشتره و به همین دلیل بازی ها توی ایکس 360 بیشتر از قدرت دستگاه استفاده میکنن و توی PS3 قدرت سخت افزار پرت میشه...

سلام دوستان

یه مغازه هست تو شهرستان ارکید اکبند داره 450 تومن. این یه سالیه تو مغازشه. طرف خبر نداره قیمت اکسباکس چقدر رفته بالا. من اگر بگیرم ازش چند میتونم بفروشم؟ ازم 550 مییخرن؟
عزیزم دلت خوشه :دی نهایتا 500 ببرن... روی 480 حساب کن... 550 قیمت الایته :دی

aha2012
19-07-2011, 12:18
سلام دوستان

توی ولیعصر یه جایی هست که آرکید نو رو 800 تومن و الیت نو رو 1 میلیون میفروشه