PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

pedram_sad
13-08-2010, 17:17
یک سوال من اگه کنسول کپی خور بگیرم ولی بعضی بازی ها رو ارجینال بگیرم واسه انلان بازم Ban میشم یا خیر ممنون میشم راهنمای کنید اگر ازه پس برم همون ps3 بگرم چون حال ban شدن رو ندارم
ban شدن یا نشدن علاوه بر بازی رابطه مستقیم به firmware دراه
و الان اصلا مشخص نیست کسانی که حتی lt دارن بن شدن یا نه چون الان flag میشن و تو ban wave بعدی مشخص میشه

چند روزی است که تصمیم خرید یکی از این دو کنسول را کردم دوستانیکه با xbox 360 , PS3 کار کردن ممنون میشم رهنمای کنید کدام یکی از این دو را بگیرم در کل کیفیت و امکانات برام مهمه حالا هزینه اش زیاد مثله ای نیست فقط میخام بهترین باشه
خلاصش میکنم برات که وقتت رو هدر ندی

xbox 360

sima_6600
13-08-2010, 17:34
ban شدن یا نشدن علاوه بر بازی رابطه مستقیم به firmware دراه
و الان اصلا مشخص نیست کسانی که حتی lt دارن بن شدن یا نه چون الان flag میشن و تو ban wave بعدی مشخص میشه

خلاصش میکنم برات که وقتت رو هدر ندی

xbox 360
میشه یکم واضح تر بگی :31: اینا که گفتی یعنی چه در ضمن ایا کنسول ps3 هم بن و این چیزا داره یا خیر:46:

pedram_sad
13-08-2010, 21:01
میشه یکم واضح تر بگی :31: اینا که گفتی یعنی چه در ضمن ایا کنسول ps3 هم بن و این چیزا داره یا خیر:46:
نه ps3 چون کپی خور نیست این مسایل رو ندراه ولی PSN کجا XBL کجا

Firmware که درایو رو کپی خور میکنه عامل مستقیم بن شدنه که الان با اومدن lt 1.1 تا حد زیادی مطمن کرده اوضاع رو

ولی در کا الان معلوم نمیشه کی بن میشه شما ممکنه از 2 ماه قبل تا الان رفته باشی xbl و بازی هم کرده باشی اما بن نشدی دلیلی نمیشه تو ban wave که یکی دو ماه دیگه شروع میشه بن نشی

joykiller360
15-08-2010, 04:09
xbox360 الایت ۳۴۰ تومان

xbox360 ارکید ۲۳۰تومان

Vahid579
17-08-2010, 14:30
سلام. بجه ها من هیچی از این کنسول ها نمیدونم.
بین ps3 با xbox360 موندم ؟؟؟؟
معایب و محاسنشونو میگین ؟؟؟
بعد این جا اسم چند مدل Xbox360 رو گفتن. این مدل ها چه فرقی با هم دارن ؟؟ مثلا الیت . ارکید . پريميوم ...
اگه میشه قیمتم بدید . ممنون

pedram_sad
17-08-2010, 15:18
بعد این جا اسم چند مدل Xbox360 رو گفتن. این مدل ها چه فرقی با هم دارن ؟؟ مثلا الیت . ارکید . پريميوم ...
اینها محاسنش هست که میانگین نظر سنجی از فروم های خارجی هست :

طراحی زیبا تر
میحط زیبا تر داخلی
شبکه قوی تر live
گرافیک بهتر در بازی های multi
کنترلر راحت تر
در اوردن خیلی از بازی های انحصاری PS

به اضافه کپی خور بودنش تو ایران که باعث میشه بازی هاش ارزون باشه

در کنارش عناوین انحصاری میمونه که خیلی ها همین عناوین 360 رو ترجیح میدن چون داخلش بازی های خیلی بزرگی پیدا میشه

منتقدینش هم ضعفش رو نداشتن بازی های انحصاری که اکثرا Graphic showcase هستن میدونن مثل Killzone و Uncharted 2

Hunter lord
17-08-2010, 20:35

سلام

کنسول فقط PS3 , توی Game industry تا حالا رو دستش کنسول نیومده .

این رو من نمی گم , بازی های انحصاری فوق العاده این کنسول می گه .
وقتی developer های Powerful مانند Naughty dog این کنسول رو پشنیباتی کنند دیگه این کنسول مشکلی نداره .

Online Playing این کنسول Free می باشد .

از نظر خرید بازی هم هیچ مشکلی نداره , شما 1 یا 2 بازی می خری سپس با بازی های دیگه با قیمت بسیار کم تعویض می کنی .

بهترین مدل Slim هستش که با دو هارد 120 و 250 عرضه شده .

قیمت 370 تا 400

از نظر گرافیکی این کنسول X360 رو تا Hell همراهی کرده . دلیلشم پردازنده و باز هم IP های فوق العاده این کنسول هستند .

هنوز بازی نیومده که از نظر گرافیکی رو دست Uncharted 2 و GOW III بلند بشه .

از نظر بازی مولتی هم هیچ مشکلی نداره .

انحصاری های X360 هم داره از دستش در می ره و به عناوین مولتی می پیونده .

این در حالی که 20 عنوان انحصاری درست و حسابی برای این کنسول وجود داره .

Game controller های این کنسول طراحی فوق العاده ای دارند و از نظر راحتی حرف اول را می زنند .

منتقدین هم به کنسول X360 دیگر توجهی نمی کنند و از عناوین این کنسول گرفته تا DVD Player های آن ایراد می گیرند .

در ضمن این جا X360 Fan boy زیاد داره اگه دیدی زیاد از X360 تعریف می کنند توجه نکن .

sonixax
17-08-2010, 21:06

به نظر من 360 بگیرید بهتره ، چون از بابت تهیه بازی زیاد مشکلی براتون پیش نمیاد .

pedram_sad
18-08-2010, 00:44
سلام

کنسول فقط PS3 , توی Game industry تا حالا رو دستش کنسول نیومده .

این رو من نمی گم , بازی های انحصاری فوق العاده این کنسول می گه .
وقتی developer های Powerful مانند Naughty dog این کنسول رو پشنیباتی کنند دیگه این کنسول مشکلی نداره .

Online Playing این کنسول Free می باشد .

از نظر خرید بازی هم هیچ مشکلی نداره , شما 1 یا 2 بازی می خری سپس با بازی های دیگه با قیمت بسیار کم تعویض می کنی .

بهترین مدل Slim هستش که با دو هارد 120 و 250 عرضه شده .

قیمت 370 تا 400

از نظر گرافیکی این کنسول X360 رو تا Hell همراهی کرده . دلیلشم پردازنده و باز هم IP های فوق العاده این کنسول هستند .

هنوز بازی نیومده که از نظر گرافیکی رو دست Uncharted 2 و GOW III بلند بشه .

از نظر بازی مولتی هم هیچ مشکلی نداره .

انحصاری های X360 هم داره از دستش در می ره و به عناوین مولتی می پیونده .

این در حالی که 20 عنوان انحصاری درست و حسابی برای این کنسول وجود داره .

Game controller های این کنسول طراحی فوق العاده ای دارند و از نظر راحتی حرف اول را می زنند .

منتقدین هم به کنسول X360 دیگر توجهی نمی کنند و از عناوین این کنسول گرفته تا DVD Player های آن ایراد می گیرند .

در ضمن این جا X360 Fan boy زیاد داره اگه دیدی زیاد از X360 تعریف می کنند توجه نکن .
پست های شما که دیگه تعصب مثل باران بهاری از کلمه به کلمش و تمام 0 و 1 هاش میباره دیگه جایی برای بحث و تبادل نظر و پاسخ نگذاشته و همه چیز و هم بر عکس اعلام میکنی :46:

امیدوارم فقط کار دسته خودت ندی :10:

خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند :31:

sonixax
18-08-2010, 01:32
:27::27::27:
از اون تیکه قرمزه کاملا معلومه که شما اصلا Fan Boy نیستی !!!

دادا تعادل نداری تعادل !!!

البته درست گفتند ، طراحی کنترلر 360 خیلی اصولی هست و در این زمینه Playstation خراب کرده ، منتها چون خیلی از ماها از جمله خود من نسل جدید کنسول ها رو (از 32 بیتی به این ور) با محصولات سونی تجربه کردیم ، کار کردن با کنترل های استاندارد برامون در روز های اول سخته .

برای مثال اگر ما در کشوری بودیم که اقتصاد و بازاری آزاد داشت به جای اینکه بازی های 64 بیتی رو با Ps1 تجربه کنیم با Sega و یا کنسول های 64 بیتی دیگه تجربه میکردیم در نتیجه دیگه فکر نمیکردیم که کنترلر های سونی که غیر اصولی طراحی شدند از همه بهترند !

تا حالا فکر کردید چرا کنترل های PS هستند که اینطوریند و بقیه همه از یک استاندارد خاص پیروی میکنند ؟

امیدوارم سونی دست از لجاجت بر داره و کنترل های کلاسیک خودش رو استاندارد کنه ، نسل مدرن و جدید هم که هنوز خیلی نو پا هست و استاندارد های مشخصی براش هنوز انتخاب نشده . (منظور وی موت و پی اس موو هست)

CHEGUEVARA.
18-08-2010, 09:44
وحید جان به نظر من xbox 360 بگیری خیلی بهتره چون میتونی بازیهای بیشتری رو تجربه کنی....
چرا وقتی میشه یه بازی رو با 1200 تومن و کیفیت بهتر خرید 30000 تومن بدی و با کیفیت پایین تر همون بازی رو بگیری....!!!!
این حرف رو به عنوان کسی که هر دو کنسول رو داره میزنم....
اگه هم میتونی هم هردو کنسول رو بگیری که بهتره....:10:

pedram_sad
18-08-2010, 14:29
سلام

هر جاش که اشتباه بوده بگو اگه اشتباه کردم معذرت می خوام .

در ضمن ایندفعه از اصطلاحات انگلیسی استفاده کردم . چون بعضی ها !!! جدیدا با همین کار مخ دیگران رو به کار می گیرن و حرفشون رو اثبات می کنند .
همش درست
ملت عقل دارن
میبینن
جست و جو میکنن
تشخیص میدن

این وسط چهره واقعی و میزان تعصب غلط یک سری اثبات میشه برای همه

دمتم گرم این جملت خیلی شادم کرد حسابی خندیدم مرسی:

منتقدین هم به کنسول X360 دیگر توجهی نمی کنند و از عناوین این کنسول گرفته تا DVD Player های آن ایراد می گیرند .خوش باشی دادا

A.N.A.P
19-08-2010, 01:17
آقا پیمان آقا هومن ... لطفا رسیدگی کنین که اسپم ها زیاد شدن ... هر آقازاده ای از راه میرسه انگار باید یه اسپم با نام fanboy

بده که تو دهنشون افتاده fanboy.fanboy.fanboy ... احتمالا ازشون معنی این اصطلاح رو بپرسی میگن پنکه پسر درحالی این

ویژگی از سر و روشون میباره و باعث بسته موندن چشماشون از دیدن حقایق شده ... همون کسایی که ادعای PS3 دارن و به طبع

ادعای مایه هم داری میکنن ولی از شام شبشون میگذرن و بازی تعویض میکنن و مخشون از همه چی اکبند مونده !!!

دیگه خواهشا تمومش کنید ... بارها اعلام شده برای آقایان FB که مقایسه دو کنسول نه اینکه آدم رو هدایت میکنه بلکه گمراه

میکنه ... امیدوارم روی صحبتمو فهمونده باشم !!!

Hunter lord
19-08-2010, 10:25
خجالت بکش !

خودت می ایی توی تاپیک PS3 می گی "کی می ره PS3 می خره " کلی ازش بد می گی بعد می آیی اینجا نصیحت می کنی .

من دیروز از بحث خودم رو کشیدم بیرون . گفتیم امروز تموم شده . شما داری آتیش رو بیشتر می کنی .

خوبه دیگه ! آتش رو روشن کن و بعد بیا اینجا خودتو خوب نشون بده .

در ضمن PS3 باز ها مایه دارند . !!! :31:

125
22-08-2010, 22:23
سلام عزیزای راهنمای PSP :31:

آقا ترو خدا به دادم برسین که این پدر و مادر منو دیوونه کردن دیگه :19: نمیزارن به کارمون برسیم :13:

آقا ما یه داداش کوچولو داریم که یه PS2 داره و عینه این خوره ها به دستگاهش پیوست شده :31: و تقریبا روزی یه بازی رو میخوره :41:

بعد ویژگی این آدم اینه که هرجا والدین گرام میخوان برن کلی باید این بچه رو دعوا کنن که از پای این سونی پوشو و اونم میگه یه psp برام بگیرین تا هرجا میرین منم بیام :18: ( از دست بچه های این دوره زمونه )

ما هم که این وسط از همه بیچاره تریم مدام از طرف والدین مورد قهر و غضبیم که چرا یه psp خوب برای این ( داداشه ) پیدا نمیکنی که اینقد اعصاب مارو به هم نریزه:19:

ما هم عاجرانه یه سرچ زدیم تو اینجا و یه سری از مدلهای psp رو دیدم ولی خواستیم از اساتید یه راهنمایی بگیریم که:
1. الان چی تو بازاره که کفافه این خوره ی بازی رو بده و تا مدتهای زیاد قدیمی نشه :31: ؟
2. قیمتش؟
3. مکانه خریدش؟ ( یه جای منصف و مطمئن )
4. وسایل جانبی؟

خدا از برادری کمتون نکنه که کمک میکنید به این بیچاره :19:

ممنون:11:

sonixax
22-08-2010, 22:26
سلام عزیزای راهنمای PSP :31:

آقا ترو خدا به دادم برسین که این پدر و مادر منو دیوونه کردن دیگه :19: نمیزارن به کارمون برسیم :13:

آقا ما یه داداش کوچولو داریم که یه PS2 داره و عینه این خوره ها به دستگاهش پیوست شده :31: و تقریبا روزی یه بازی رو میخوره :41:

بعد ویژگی این آدم اینه که هرجا والدین گرام میخوان برن کلی باید این بچه رو دعوا کنن که از پای این سونی پوشو و اونم میگه یه psp برام بگیرین تا هرجا میرین منم بیام :18: ( از دست بچه های این دوره زمونه )

ما هم که این وسط از همه بیچاره تریم مدام از طرف والدین مورد قهر و غضبیم که چرا یه psp خوب برای این ( داداشه ) پیدا نمیکنی که اینقد اعصاب مارو به هم نریزه:19:

ما هم عاجرانه یه سرچ زدیم تو اینجا و یه سری از مدلهای psp رو دیدم ولی خواستیم از اساتید یه راهنمایی بگیریم که:
1. الان چی تو بازاره که کفافه این خوره ی بازی رو بده و تا مدتهای زیاد قدیمی نشه :31: ؟
2. قیمتش؟
3. مکانه خریدش؟ ( یه جای منصف و مطمئن )
4. وسایل جانبی؟

خدا از برادری کمتون نکنه که کمک میکنید به این بیچاره :19:

ممنون:11:

اگر برادرتون تا به این حد گیره ، یک PSP مدل 2000 یا 1000 بخرید که کپی خور دائمی بشه ، چون اگر غیر از این باشه سر تهیه بازی هاش به خاک سیاه میشینید .

125
23-08-2010, 00:05
اگر برادرتون تا به این حد گیره ، یک PSP مدل 2000 یا 1000 بخرید که کپی خور دائمی بشه ، چون اگر غیر از این باشه سر تهیه بازی هاش به خاک سیاه میشینید .

از همین اسلیم ها؟
آخرین فریم ورش چیه؟
قیمتش؟

sonixax
23-08-2010, 00:16
از همین اسلیم ها؟
آخرین فریم ورش چیه؟
قیمتش؟

اسلیم ها همشون کپی خور دائم نمیشند ، و کپی خور موقتی یک سوتی = بریک یا اینکه دیگه کپی خور نمیشه ، برای همین یه چیزی بخرید که کپی خور دائم بشه حتی اگر شد دست دوم .

آخرین فرمور آفیشا 6.30 هست فکر کنم ، و آخرین کپی خور دائم 5.50 Gen D3 ، کپی خور موقتی هم آخرین فرمور نمیدونم .

قیمت هم نمیدونم چون ایران نیستم .

125
23-08-2010, 11:13
اسلیم ها همشون کپی خور دائم نمیشند ، و کپی خور موقتی یک سوتی = بریک یا اینکه دیگه کپی خور نمیشه ، برای همین یه چیزی بخرید که کپی خور دائم بشه حتی اگر شد دست دوم .

آخرین فرمور آفیشا 6.30 هست فکر کنم ، و آخرین کپی خور دائم 5.50 Gen D3 ، کپی خور موقتی هم آخرین فرمور نمیدونم .

قیمت هم نمیدونم چون ایران نیستم .

ممنون،

آقا کسی نیست از تهران آمار بده؟ کجا بخریم؟

125
24-08-2010, 11:45
ممنون،

آقا کسی نیست از تهران آمار بده؟ کجا بخریم؟

چقد سوت و کوره اینجا :19:
یکی نیست یه راهنمایی بکنه یعنیییییییییییییییییییییی ؟

Hunter lord
24-08-2010, 12:55

دوست عزیز توی تهران هیچ جا بهتر از پشت شهرداری پیدا نمی شه .

مخصوصا پاساژ لباف

Alireza.M67
24-08-2010, 18:23

دوست عزیز توی تهران هیچ جا بهتر از پشت شهرداری پیدا نمی شه .

مخصوصا پاساژ لباف

فقط اگه اونجا میری بپا یوقت تو پاچت نکنن چون بعضیاشون خیلی آدمای ... هستن .
ترجیحا تو پاساژ لباف برو طبقه پایین از مغازه فتحی خرید کن (اون پسر جوونه) . اون از بقیه با انصاف تره .

joykiller360
25-08-2010, 01:29
فقط اگه اونجا میری بپا یوقت تو پاچت نکنن چون بعضیاشون خیلی آدمای ... هستن .
اینو خوب اومدی...
حواست باشه همه psp 2000 ها استوک هستن هر کسی گفت استوک نیست بگو دروغگو بهشو از مغازه بیا بیرون

A.N.A.P
25-08-2010, 06:14
ترجیحا تو پاساژ لباف برو طبقه پایین از مغازه فتحی خرید کن (اون پسر جوونه) . اون از بقیه با انصاف تره .
این یارو (:2:) مگه نمیگین رفته سونی ؟؟؟

Alireza.M67
25-08-2010, 17:17
این یارو (:2:) مگه نمیگین رفته سونی ؟؟؟

جدی ؟
من آخرین بار حدود 4 ماه پیش رفتم ازش یه هارد 360 گرفتم ، خبر جدید ندارم.

Masоud
28-08-2010, 18:49
سلام دوستان خسته نباشید

یکی از دوستان میخواد یه XBox360 Slim از دبی بگیره.

چند تا سؤال داشت که گفتم از شما بپرسم بهتره :

1- میتونه بعد از خرید خودش تو خونه کپی خورش کنه و آیا اینجا آموزشی براش هست ؟

2- قیمت روز این کنسول با برد جاسپر چقدر هستش ؟

تشکر .

موفق باشید :40:

tonypb
28-08-2010, 19:25
سلام دوستان خسته نباشید

یکی از دوستان میخواد یه XBox360 Slim از دبی بگیره.

چند تا سؤال داشت که گفتم از شما بپرسم بهتره :

1- میتونه بعد از خرید خودش تو خونه کپی خورش کنه و آیا اینجا آموزشی براش هست ؟

2- قیمت روز این کنسول با برد جاسپر چقدر هستش ؟

تشکر .

موفق باشید :40:

1.هنوز کپی خوری براش بیرون نیومده...یه خبرایی شد و جدا مثل اینکه ولش کردند...من هنوز به کپی خور شدنش امیدی ندارم...
2.بردش جاسپر نیست و قیمت روزش هم 299 دلار جهانی و ایران جز جهان نیست خدا میدونه چنده...:46:

8613187
31-08-2010, 16:44
سلام ارزون ترین بازی اورجینال ایکس باکس چنده؟

پس کی این جدیده ه ک میشه ، خسته شدیم !!!

a-0852
01-09-2010, 12:49
ببخشید اقا من یه مدت از دنیا دور بودم اصلا خودم هم نمیدونم کجا بودم:31: یکی به من بگه این XBox360 Slim چی هست اگه مدل جدید ایکس باکسه یه توضیح مختصر از بدید
2: قیمت الیت الان تو بازار چند هست

8613187
01-09-2010, 15:32
ببخشید اقا من یه مدت از دنیا دور بودم اصلا خودم هم نمیدونم کجا بودم:31: یکی به من بگه این XBox360 Slim چی هست اگه مدل جدید ایکس باکسه یه توضیح مختصر از بدید
2: قیمت الیت الان تو بازار چند هست

کنسول جدیده دیگه (مثله فالکون به جسپر ، جسپر به valhalla
1 - کوچیک تر شده
2 - بدنش تغییر کرده (براق شده)
3 - سخت افزارش 45 نانو متری شده
4 - 5 تا یو اس بی
5 - خروجی کینکت
6 - دستش یه جیزگیلی تغییر کرده
7 - 250 گیگ شده هاردش
8 - وایرلس - مد n
9 - دکمه های جلوی کنسول لمسی شده
10 - ....

- دیگه چیزی یادم نماید اگه اشتباه گفتم یا کم گفتم بچه ویرایش کنید دیگه ...

الیت هم حدودا 340 تا 350 هستش

a-0852
01-09-2010, 15:59
دوست عزیز قیمتش توی بازار چنده اونجایی که میدونم کپی خور نشده من میخوام دوباره ایکس باکس بخرم ایا ارزشش رو داره صبر کنم که کپی خور بشه یا همین الایت رو بخرم بعدش نمیدونم بلاخره شرکت سازنده ی ایکس باکس تا چه سالی کنسول جدید رو ارائه نمیده یعنی میترسشم بگیرم 1 سال دیگه کنسول جدید بیاد و مجبور شیم بندازیمش دور دوستان کمک کنید...

samad_sr
03-09-2010, 05:01
دوست عزیز قیمتش توی بازار چنده اونجایی که میدونم کپی خور نشده من میخوام دوباره ایکس باکس بخرم ایا ارزشش رو داره صبر کنم که کپی خور بشه یا همین الایت رو بخرم بعدش نمیدونم بلاخره شرکت سازنده ی ایکس باکس تا چه سالی کنسول جدید رو ارائه نمیده یعنی میترسشم بگیرم 1 سال دیگه کنسول جدید بیاد و مجبور شیم بندازیمش دور دوستان کمک کنید...

اهواز حدود یه ماه پیش 420 تومن بود:41:

dani.la10
04-09-2010, 17:46
سلام
كسي قيمت يه xbox دسته دوم در حد نو داره؟
ممنون

CHEGUEVARA.
04-09-2010, 18:33
سلام
كسي قيمت يه xbox دسته دوم در حد نو داره؟
ممنون
بستگي به انصاف فروشنده داره.......
اما در كل جنس دست دوم 30در صد ميخوره تو سرش كه با توجه به قيمت آركيد كه 230 تومنه و اليت 340 حدودا" ميشه:
آركيد 160 الي 170
اليت:240 الي 250
:10:

sajad-tnt
04-09-2010, 18:52
سلام.
همینطور که در امضام میبینید دنبال یه PSP 3000 دست دوم برای خواهرم میگردم.(:31:)
کسی میتونه راهنمایی کنه که قیمت نو و دست دومش چقدره؟:46:

باتشکر از دوستان.:40:

cdp
06-09-2010, 23:24
سلام

:question: میخواستم یه کنسول بازی بگیرم ( یا ps3 یا xbox360) ولی هیچی راجع به این کنسول های جدید نمی دونم (از زمان آتاری و سگا به بعد :31:) ...حالا اگه میشه راهنماییم کنین + چندتا سوالم هم جواب بدین... :20::11:

تفاوت ps3 با xbox360 چیه؟ (فقط مزیت ها و معایبش رو بگین)

حدود 300 تومن چه مدلی خوبه؟ کپی خور باشه! (این بازی هایی که توی نت هست برای دانلود کپـیه دیگه؟؟!) -- (فقط مدل رو کامل بنویسید)

بازی ها رو باید روی هارد نصب کرد؟ -- هارد رو میشه ارتقا داد؟

خیلی ممنون :40:

soha is the beSt
06-09-2010, 23:49
سلام

:question: میخواستم یه کنسول بازی بگیرم ( یا ps3 یا xbox360) ولی هیچی راجع به این کنسول های جدید نمی دونم (از زمان آتاری و سگا به بعد :31:) ...حالا اگه میشه راهنماییم کنین + چندتا سوالم هم جواب بدین... :20::11:

حدود 300 تومن چه مدلی خوبه؟ کپی خور باشه! (این بازی هایی که توی نت هست برای دانلود کپـیه دیگه؟؟!) -- (فقط مدل رو کامل بنویسید)

ببین مثلا ایکس باکس یه سری چیز ها داره که پی اس تری نداره پی اس تری یه سری چیز ها داره که ایکس باکس نداره
به نظرم از هیچ احدی این سوالو نپرس چون هر کی از جنبه ی خودش میگه برو خودت مشخصاتشونو ببین و بسنج که کدومو میخوای:46:

cdp
07-09-2010, 00:20
ببین مثلا ایکس باکس یه سری چیز ها داره که پی اس تری نداره پی اس تری یه سری چیز ها داره که ایکس باکس نداره
به نظرم از هیچ احدی این سوالو نپرس چون هر کی از جنبه ی خودش میگه برو خودت مشخصاتشونو ببین و بسنج که کدومو میخوای:46:
خوب این مشخصات درستش کجاست؟:14:
توی گوگل که هرچی سرچ میکنم یه مشت فروشگاه میاره و تبلیغات و...:13:

یه سوال دیگه:
xbox چه مدل هایی داره؟(الان توی ایران باشه!) چه فرقایی دارن با هم؟

pedram_sad
07-09-2010, 02:55
خوب این مشخصات درستش کجاست؟:14:
توی گوگل که هرچی سرچ میکنم یه مشت فروشگاه میاره و تبلیغات و...:13:

یه سوال دیگه:
xbox چه مدل هایی داره؟(الان توی ایران باشه!) چه فرقایی دارن با هم؟
با توجه به این که ذکر کردین کپی خور باشه و با توجه به سایر برتری ها Xbox 360 پیشنهاد میشه
اما از چند عنوان انحصاری ps3 هم نمیشه راحت گذشت

2 مدل داره
arcade و elite
که اولی سفیده و دومی مشکی
و elite هارد 120 گیگ داره برای نصب بازی ها که صدای کمتر و گرمای کمتر و سرعت loading بالاتر و بهتر رو بهتون میده

هارد رو هم میشه ارتقا داد
و برای arcade هم میتونید بعدا هارد بخرید

هارد های 360 هم با ظرفیت های 20 و 60 و 120 و 250 گیگ موجود هستند

Hunter lord
07-09-2010, 08:46
سلام

سلام PS3 دیگه H A C K شده و فقط مونده یک قطعه اش که تا 2- 3 روز دیگه وارد ایران می شه .

مدل اسلیم 120 = 360
مدل اسلیم 250 = 400
مدل فت 80 گیگ پال = 355 ( همگی استوک هستند )

توی مقایسه Hard war سایت محبوب IGN کنسول PS3 (علیه السلام ) تونست برنده بشه .
Online playing کاملا Free داره .

برای خرید PS3 باید 500 هزار تومان را کنار بگذارید . اگر این مقدار پول ندارید بی خیال شید !!!

هزینه کپی خور کردن + دستگاه + وسایل جانبی بالا در می آید .

A.N.A.P
07-09-2010, 12:40
سلام PS3 دیگه H A C K شده و فقط مونده یک قطعه اش که تا 2- 3 روز دیگه وارد ایران می شه .

مدل اسلیم 120 = 360
مدل اسلیم 250 = 400

برای خرید PS3 باید 500 هزار تومان را کنار بگذارید . اگر این مقدار پول ندارید بی خیال شید !!!

شما هنوز هیچی نشده هزینه کپی خور کردنو کشیدی روش ؟؟؟ !!!

Hunter lord
07-09-2010, 14:33
شما هنوز هیچی نشده هزینه کپی خور کردنو کشیدی روش ؟؟؟ !!!

مشکلی هست !!!

amin 2010
07-09-2010, 15:45

مدل اسلیم 120 = 360
مدل اسلیم 250 = 400

اقا حداقل اینقدر ناجور فن بوی بازی در نمی اوردی !!! دوست من همه نقدا رو بزار کنار بازی ها رو در عمل مقایسه کن .مافیا 2 وRED DEAD REDEMPTION و GTA IV رو که بازی کردی !!! حتما برو توی سایت های معتبر مقایسه این بازی ها رو در دو کنسول ببین . اگه هم امکانشو داری ویدیو شونو دانلود کن .توی RDR که رزولوشن در نسخه PS3 بسیار ضعیف تر از 360 بود ،اونقدر که صدای خریدارا در اومد ، نسخه PS3 مافیا هم که درش چیزی به اسمه چمن وجود نداشت !!!! فیزیک کلا توی بازی وجود نداشت (حتی کمتر از 360 ) رزولوشنم پایین تر بود .
من دو کنسولو دارم بازی های هر دوشونم اجرا کردم اما باید واقع بین باشیم .اگه قیمت MAFIA II برای دو کنسول یکسان هم بود بازم نسخه 360 ترجیح داده میشد !!!
این دوستمون هم که سوال کرد اگه بیشتر دنبال بازی انحصاریه شاید PS3 کمی براش مناسب تر باشه اما اگه می خواد بازی های مولتی رو بازی کنه صد در صد 360 گزینه بهتری هست . در ضمن کاش شما این پستو اینجا نمی دادی که مجبور نمی شدم اینجا جواب بدم .

CATALONIA
07-09-2010, 16:40

مدل اسلیم 120 = 360
مدل اسلیم 250 = 400

Sony با Firmware 3.42  امكان PS Jailbreak و PS Groove و PSFreedom  و بقيه ي exploit را برداشت . 

اين آپديت امروز صبح اومده . و نصبش هم اجباري هست ... 
  و ديگه داستان ه ك  هم تموم شد ... 

منابع رو خواستيد چك كنيد : 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hunter lord
07-09-2010, 19:48
اقا حداقل اینقدر ناجور فن بوی بازی در نمی اوردی !!! دوست من همه نقدا رو بزار کنار بازی ها رو در عمل مقایسه کن .مافیا 2 وRED DEAD REDEMPTION و GTA IV رو که بازی کردی !!! حتما برو توی سایت های معتبر مقایسه این بازی ها رو در دو کنسول ببین . اگه هم امکانشو داری ویدیو شونو دانلود کن .توی RDR که رزولوشن در نسخه PS3 بسیار ضعیف تر از 360 بود ،اونقدر که صدای خریدارا در اومد ، نسخه PS3 مافیا هم که درش چیزی به اسمه چمن وجود نداشت !!!! فیزیک کلا توی بازی وجود نداشت (حتی کمتر از 360 ) رزولوشنم پایین تر بود .
من دو کنسولو دارم بازی های هر دوشونم اجرا کردم اما باید واقع بین باشیم .اگه قیمت MAFIA II برای دو کنسول یکسان هم بود بازم نسخه 360 ترجیح داده میشد !!!
این دوستمون هم که سوال کرد اگه بیشتر دنبال بازی انحصاریه شاید PS3 کمی براش مناسب تر باشه اما اگه می خواد بازی های مولتی رو بازی کنه صد در صد 360 گزینه بهتری هست . در ضمن کاش شما این پستو اینجا نمی دادی که مجبور نمی شدم اینجا جواب بدم .

باور کنید از دست شما X360 Cooler ها خسته شدم .

به من چه این چیز هایی که می گی !!! مگه من مقایسه سخت افزاری X360 VS PS3 انجام دادم .

همتون مثل Gipsy رفتار می کنید . فکر می کنید Understanding بالایی دارید .

اون از کلاس English که MS براتون گذاشته بود این هم از کلاس Fan boy که چه بگم Cooler براتون باز کرده .

ما می گیم انحصاری های PS3 بهترند یک Gaga پیدا می شه یک چیزی می گی !!!

شکایت دارید یک Organization به نام X360 Coolers تشکیل بدید یک article با محتوی objection برای IGN بفرستید بگید Comparison که انجام دادی اشتباه بوده .

گفته باشم از این به بعد روی Nerve من راه برید دیگه تحمل نمی کنم !

sonixax
07-09-2010, 19:51

به من چه این چیز هایی که می گی !!! مگه من مقایسه سخت افزاری X360 VS PS3 انجام دادم .

اون از کلاس English که MS براتون گذاشته بود این هم از کلاس Fan boy که چه بگم Cooler براتون باز کرده .

شکایت دارید یک Organization به نام X360 Coolers تشکیل بدید یک article با محتوی objection برای IGN بفرستید بگید Comparison که انجام دادی اشتباه بوده .

دوست عزیز پیشنهاد میکنم که امضات رو عوض کنی . چون حتی اگر حرف حساب هم بزنی امضای شما خرابش میکنه .

amin 2010
07-09-2010, 19:58

رفیق با حرفات مطمئن شدن در این رابطه اطلاعاتت کمه .راستی این دفعه رو حرفی نمی زنم اما دفعه بعدی مجبور میشم مثله خودتون جواب بدم .توی بحث اهانت وجود نداره همه مثله خودتون از پشت کوه نیومدن معنی گاگا رو نفهمن پس درست صحبت کن اگه با حرف کسی مشکل داری با احترام طرفو قانع کن

sonixax
07-09-2010, 20:01
رفیق با حرفات مطمئن شدن در این رابطه اطلاعاتت کمه .راستی این دفعه رو حرفی نمی زنم اما دفعه بعدی مجبور میشم مثله خودتون جواب بدم .توی بحث اهانت وجود نداره همه مثله خودتون از پشت کوه نیومدن معنی گاگا رو نفهمن پس درست صحبت کن اگه با حرف کسی مشکل داری با احترام طرفو قانع کن

البته در مورد بازی های انحصاری ، درست گفتند . به نظر من هم بازی های انحصاری 360 مفت نمی ارزه .
متالگیر کجا و ....
البته متال گیر هم دیگه انحصاری نیست ولی خوب .

pedram_sad
07-09-2010, 20:03
دوستان ایشون اوضاع و پیشینش گویای همه چیز هست
من موندم چرا خودتون رو خسته میکنید و وقتتون رو برای پاسخ گویی به تعصب های کور کورانه افرادی مثل ایشون به بطالت میگذرونید

دیگه اگه جاهایی مثل فروم رو هم از عده ای برای عقده گشایی بگیرن کار دست خودشون میدن

شما هم بگین اره رفیق تو درست میگی !

به نظر من هم بازی های انحصاری 360 مفت نمی ارزه .
میلاد جان خوشحالم که اولش گفتی به نظر من

Hunter lord
07-09-2010, 20:20
شما هم خوش باش دادا

من کلی رفیق PS3 باز دارم که پشتم مثل شیر Stable هستند . بذار جمشون کنم کل شما رو Rush می کنیم .

راستی یک داستان جالب :

امروز داشتم توی خیابان راه می رفتن یک پسر 11 ساله را دیدم که بازی Halo reach توی دستش بود .

بهش گفتم X360 از مد افتاده برو PS3 بخر الان رو مده . کپی خور هم که شده !!! ( البته این زمانی بود که هنوز آبدیت جدید نیامده بود )

پسر برگشت گفت : " خدایی راست گفتی با این بازی های انحصاری آشغالش از جمله Crack down ببینیم این Halo مثل شماره قبلش گند هستش یا نه "

amin 2010
07-09-2010, 20:26
شما هم خوش باش دادا

من کلی رفیق PS3 باز دارم که پشتم مثل شیر Stable هستند . بذار جمشون کنم کل شما رو Rush می کنیم .

راستی یک داستان جالب :

امروز داشتم توی خیابان راه می رفتن یک پسر 11 ساله را دیدم که بازی Halo reach توی دستش بود .

بهش گفتم X360 از مد افتاده برو PS3 بخر الان رو مده . کپی خور هم که شده !!! ( البته این زمانی بود که هنوز آبدیت جدید نیامده بود )

پسر برگشت گفت : " خدایی راست گفتی با این بازی های انحصاری آشغالش از جمله Crack down ببینیم این Halo مثل شماره قبلش گند هستش یا نه "

یک بچه 11 ساله از شما ها بیشتر Understanding داره .

خوب اون 11 ساله اندازه شعورش حرف میزنه شما (سنتونو نمی دونم ) مثله اون بچه فکر می کنید ؟ جدا مطمئنی حداقل یک تریلر از ریچ رو دیدی ؟ ( نمی گم یه ثانیه بازی کردی !!) رفیق من سنم از دو برابر اون 11 ساله ای که گفتی بیشتره بنا به اقتضای سنم با دلیل و مدرک حرف می زنم !!! راستی خوب معلومه انسانی با اون سن شاید زیاد نتونه داستان عظیم ریچ رو درک کنه .
من نمی دونم شاید شما یا خانوادتون از فروش کنسول سونی سودی می برید ؟ وگرنه من تا بحال کسی رو ندیدم که مثله شما کورکورانه از یک دستگاه حمایت کنه

sonixax
07-09-2010, 20:42
میلاد جان خوشحالم که اولش گفتی به نظر من

خوب راستش نظر منه ، شاید یکی دیگه خوشش بیاد . برای همین من هیچ وقت از طرف همه حکم صادر نمیکنم .

MILIN3M
07-09-2010, 21:47
یکی اون ور دنیا سودشو میبره دعواهاش مال ماهست..بس کنید بابا شما هم دلتون خوشه

Alireza.M67
07-09-2010, 21:49
من بعد این همه مدت که تو این فرومم هنوز نفهمیدم که چرا شما میاید مثل بچه های 10 - 12 ساله هی سر یه چیز بیخود (که مثلا کنسول کی بهتره) بحث می کنید ؟
آخه بیاید یکم هم به سلیقه ی هم احترام بذارید .
بابا به خدا این بحثها به جایی نمیرسه .
یه بنده خدایی یه سوالی پرسید ، حالا شما اگه واقعا می خواید کمک کنید و قصدتون دعوا راه انداختن نیست سعی کنید طرف رو بیشتر ارشاد کنید به جای اینکه بدتر با تعصبات الکیتون گمراهش کنید .

سلام

ببین عزیز اول باید بگم که شما هر کدومو بگیر ضرر نکردی .
اگه ایرانی و می خوای خرجت کمتر باشه 360 بگیر چون بازیهاش 3 تومنه .
پلی استیشن 3 هم کپی شده ولی بازیهاش زیر 10 تومن نمیاد .
ولی پلی استیشن یه سری بازی داره که چون روشون خیلی مانور داده واقعا ارزش خرید کنسولو دارن .
یکیش Heavy Rain که از نظر داستانی روی دستش نیست .
اون یکی هم God Of War که قطعا تعریفشو زیاد شنیدی .
حتی من امروز داشتم GOW Collection رو بازی می کردم و باید بگم با اینکه شماره یک این بازی مال خیلی وقت پیشه ولی هنوز از خیلی از بازیهای این نسل بهتره .
البته 360 هم از نظر بازی انحصاری وضع خوبی رو داره به خصوص این که تا کمتر از 2 ماه دیگه Fable 3 میاد که امیدش هست که بهترین بازی سال بشه .
از نظر بازی های مشترک هم که 360 بهتره .
نظر شخصی من اینه که کلا من اگه جای شما بودم یه 360 می خریدم به خصوص اینکه خرجش هم کمتره .

cdp
08-09-2010, 00:07
خیلی ممنون از جواباتون:10:

من چون زیاد نمیخوام خرج کنم، همون xbox برای تجربه اولم فکر کنم خوب باشه...

خواهشاً سر این چیزا دعوا نکنید :20:، ارزشش رو نداره!:13:

یکی اون ور دنیا سودشو میبره دعواهاش مال ماهست.
موافقم...

بازم ممنون :11:

BMW.M3_E46
12-09-2010, 13:31
سلام دوستان من می خوام یک کنسول بخرم گرافیکش بالا باشه چون سیستم پدرمو درآورده هر 2 سالی باید Update بشه!
عمر کنسول تا چند ساله؟

soha is the beSt
12-09-2010, 14:22
سلام دوستان من می خوام یک کنسول بخرم گرافیکش بالا باشه چون سیستم پدرمو درآورده هر 2 سالی باید Update بشه!
عمر کنسول تا چند ساله؟
گرافیک بالا ایکس باکسو پی اس تری هست که به نظرم ایکس باکسو بگیر چون بازی هاش به صرفه تره قیمتش
اگه پولت میرسه پی اس تری بگیر یه چیز هایی ایکس باکس داره که پی اس تری نداره یه چیز هایی پی اس تری داره که ایکس باکس نداره

ehsan 360
12-09-2010, 15:14
سوالي كه شما پرسيدي جوابش سليقه ايه چون هر كي از يكي از اين دو كنسول خوشش مياد و يه نكته ديگه اينكه شما ميخواهي تا چقدر هم براي خود كنسول هزينه كني هم براي بازيهاش ؟
اما اگه فقط ميخواهي بازي كني و بازيهاشم بهت فشار نياره 360
اگه ميخواهي يه پلير هم داشته باشي و باهاش فيلم بلوري و HD‌ ببيني PS3
اگه ميخواهي انلاين بازي كني خوب يه بحث جداس كه هم XBL و هم PSN خوبي خودشونو دارن
اگه گرافيك فوقالعاده مهمه 360 بگير چون PS3 تو بازي هاي مشترك عقبتر ولي انحصارياش توپ هر چند كه انحصارياي 360 هم واقعا" شاخن.
در مورد عمر كنسولا هم خود شركتاي توليد كننده گفتن تا 5 ساله ديگه اينا كنسول هاي اولن و ساپورتشون ميكنن ولي شما مطمئن باش كه حداقل تا 2 ساله ديگه نياز به كنسول ه ديگه ايي نداري:46:

BMW.M3_E46
13-09-2010, 11:14
Xbox 360 Slim کپی خور شده!؟

Hamid Hamid
13-09-2010, 12:07
Xbox 360 Slim کپی خور شده!؟
نه دوست عزيز فعلآ خبري ازش نيست.
شما اليت بگيري خوبه به نظرم.

BMW.M3_E46
13-09-2010, 15:38
انشالا که تا 5 سال دیگه هیچ افت فریم نداشته باشه

B.3.S.T
13-09-2010, 23:07
دوستان قیمت هر حلقه blue ray ps3 چند هست ؟ البته میدونم بستگی به نوع بازیش داره ولی میانگین هم بگین خوبه..
راستی واسه xbox هم بلو رای هست یا dvd ؟!! شرمنده قصد خرید یکی از اینها رو دارم باید ببینم بعد از خرید به مشکل نخورم...قیمت روز و دقیقشون رو هم بگین ممنون

ehsan 360
14-09-2010, 00:27
قيمت بازي هاي PS3 كه متغيره مثلا" COD4 رو با 12 تومن هم ميتوني بخري(شايد 2 تومن قيمتا كم و زياد باشه) چون براي 3 ساله پيشه و KillZone 2 رو با 20-25 تومن و GOW 3 رو 55-58 تومن ميتوني بخري ولي ميانگين نداره. بطور كل به سال ساخت بازي و اينكه اون بازيه چقدر خفنه يا انحصاري هست يا نه و ... بستگي داره.
X360 بازي هاش روي DVD9 (دي وي دي دو لايه) است و بلوري پخش نميكنه و HD DVD رو ساپورت ميكنه (البته يه درايو جداگانه براي پخش HD DVD نياز هست) .

B.3.S.T
14-09-2010, 02:42
55-58
!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماشالا قیمت!میگم واقعآ رو چه حساب بلورای قراره به درد بخوره تو ایران !
حتمآ god of war که 55 تومانه چند وقت دیگه که GT5 بیاد حتمآ قیمتش 150 تومانه!:27:
همون XBOX خیلی به صرفه تره...بازی هر چقدر هم توپ و باحال نباشه حیفه بیشتر از 10 تومان واسش هزینه کنی..اونم تازه وقتی بدونی 2 سال بیشتر لذتش نمیمونه واست و پیشرفت تکنولوژی نمیزاره چیزی تکرار شدنی باشه....
جالب بود آقا احسان...مرسی

foxyjanam
26-09-2010, 14:19
سلام به همه

قیمت PSP GO رو میخاستم

sonixax
27-09-2010, 17:35
دوستان پیشنهاد میکنم این روزها نه چیزی بخرید و نه چیزی بفروشید ، قیمت دلار توی بازار ایران ثانیه به ثانیه داره میره بالا دلیلش هم معلوم نیست ، در صورتی که همه جای دنیا قیمتش داره میاد پایین و این یعنی اینکه هر چیزی بخواید بخرید الکی گرون میشه . یک کمی صبر کنید .

*LionHeart*
09-10-2010, 20:43
من میخواستم XBox بخرم ولی اطلاعات زیادی ندارم

با یکی از دوستام که صحبت کردم گفت Elite بگیر

حدود 400 تومن هم میخوام هزینه کنم به نظرتون :
بهترین مدلی که میتونم بگیرم چیه ؟
چه لوازم جانبی بگیرم ؟
به چه نکاتی توجه کنم ؟
و ........؟

تنها دلیلم هم قیمت ارزون بازیهای XBOX هست ولی الان تویه یه سایت دیدم که نوشته بود که Ps3 رو کپی خور میکنند :18::18:

منتظر راهنمایی های شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DD22
11-10-2010, 19:32
دوستانی که قیمت دستشونه یک قیمت بدن برای XBOX360 هر 3 مدل ارکد الیت و اسلیم

pedram_sad
11-10-2010, 19:53
بهترین مدلی که میتونم بگیرم چیه ؟
چه لوازم جانبی بگیرم ؟
به چه نکاتی توجه کنم ؟
و ........؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 - مدل Elite
2 - اگه 2 نفره بازی میکنین یک دسته اضافی به قیمت 45 تومان و یک کابل hdmi برای تلویزون hdmi دار به قیمت 24 تومان
3 - هیچی باید jasper باشه که هست ولی مهمتر از اون خرید از یک جای معتبر

دوستانی که قیمت دستشونه یک قیمت بدن برای XBOX360 هر 3 مدل ارکد الیت و اسلیم
elite هست 345
arcade هست 240
New هم که خیلی کمه چون کپی خور نیست بالای 420 هست

campro
12-10-2010, 16:35
اساتید محترم سلام
من قصد داشتم یه کنسول بازی بگیرم و داشتم در فروم xbox سیر میکردم که شنیدم PS3 ههک شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(بازیهای ps3 رو شنیدم میشه 5 تومن یا کمتر خرید و دیگه مثل سابق نیست)

1- اگر ps3 بخوام بخرم از کجا بگیرم که مطمئن باشه؟
2- ps3 نوع تقلبی (یا غیر اصل) هم داره؟
3- ساخت کجاست؟
4- نوع 40nm تو بازار هست؟
5- هارد اکسترنال معمولی رو میشه از طریق usb برای ps3 استفاده کرد؟
6- گارانتی هم داره یا نه؟
7- الان با صرفه ترین مدلش کدومه؟

با تشکر

DD22
16-10-2010, 15:20
به نظر من دوستانی که که منتظر -- ps3 بودند باید یک مدت زمان بیشتری را صبر کنند تا بازیهای کپی مثل xbox360 در بازار جا بیفتد تازه این کنسول -- شده ولی بازیهای ان در بازار هنوز به صورت ارجینال وجود دارد و به صورت کپی خیلی کم در بازار موجود هست و علاقمندان به این کنسول باید مدت زمان بیشتری را صبر کنند تا بازار از بازیهای کپی اشباع گردد همانند xbox360

A.N.A.P
19-10-2010, 13:17
دوستان میدونید کینکت کی میرسه ایران ؟؟؟

قیمت فضایی حدودا در چقدر خواهد بود ؟؟؟

ben_2000
20-10-2010, 21:51
این xbox360 arcade بهش هارد میخوره یا نه و update نیاز داره یا نه؟

shab_2008
20-10-2010, 22:40
این xbox360 arcade بهش هارد میخوره یا نه

بله دوست عزیز همه X360 ها هارد خورن!:31:

و update نیاز داره یا نه؟

آخرین آپدیت درایو که همون LT v1.1 هست که بعید میددونم فروشنده ای باشه درایو کنسولهاش رو به فریموری غیر از این آپ کنه!

آخرین آپدیت داشبورد هم تا چند روزه دیگه به صورت رسمی منتشر میشه که خودتون به راحتی میتونین این آپدیت رو انجام بدین.

ben_2000
21-10-2010, 03:30
بله دوست عزیز همه X360 ها هارد خورن!:31:

آخرین آپدیت درایو که همون LT v1.1 هست که بعید میددونم فروشنده ای باشه درایو کنسولهاش رو به فریموری غیر از این آپ کنه!

آخرین آپدیت داشبورد هم تا چند روزه دیگه به صورت رسمی منتشر میشه که خودتون به راحتی میتونین این آپدیت رو انجام بدین.

دوست عزیز هم میگن بعضی هاش هارد خور نیست و هم بعضی هاش نیاز به اپدیت نداره

Hamid Hamid
21-10-2010, 14:43
دوست عزیز هم میگن بعضی هاش هارد خور نیست و هم بعضی هاش نیاز به اپدیت نداره
نه دوست عزيز همشون هارد يا دارن يا قابليت نصب هارد رو دارن.
مدل الايت و اسليم كه اصلا نيازي به هارد ندارن چون خودشون هارد دارن.و مدل آركيد هم همه جور هاردي روش نصب ميشه از 20 گيگ گرفته تا 250 گيگ از برند اصلي بگير تا هارد هاي ه ك شده.

ben_2000
21-10-2010, 17:11
نه دوست عزيز همشون هارد يا دارن يا قابليت نصب هارد رو دارن.
مدل الايت و اسليم كه اصلا نيازي به هارد ندارن چون خودشون هارد دارن.و مدل آركيد هم همه جور هاردي روش نصب ميشه از 20 گيگ گرفته تا 250 گيگ از برند اصلي بگير تا هارد هاي ه ك شده.

مرسی دوست عزيز :10:

joykiller360
23-10-2010, 22:44
اخرین به روز رسانی: ۱۳۸۹/۸/۱ برای XboX360

xbox360 الایت با فریم ور LT1.1 و اخرین اپدیت داشبورد 2.91 (امکان نصب بازی در فلش): ۳۴۰ تومان

xbox360 ارکید با فریم ور LT1.1 و اخرین اپدیت داشبورد 2.91 (امکان نصب بازی در فلش): ۲۳۵تومان

XBOX360 slim -- شده ۳۸۰ تومان .

XBOX360 slim 250GB -- شده ۴۵۵ تومن

Bobby Sands
25-10-2010, 11:30
از دوستان کنسول دار چند سوال دارم.
PS3 یا Xbox360?
میشه یکی مزایا و معایب این دو رو نسبت به هم کامل توضیح بده .
از نظر فراوونی و تنوع و تعداد بازی کدومشون بیشتره؟

-----------------------------
پ.ن:آقا من آمدم صفحه آخر این پستو دادم بعد رفتم چند صفحه عقب تر دیدم عجب دعواییه سر این دو کنسول مثل چی طرفداراشون میزنن تو سروکله هم که کنسول ما بهتره :31:
دوستان کلا بیخیال زیاد جدی نگیرین . اگه ناراحت نمیشین من خواستم فقط همینطوری بدونم کدومو بگیرم . من مثل شما حرفه این نیستم و تعصبی هم روی هیچی ندارم مثل شما .
اگه میشه فقط یکی بگه این لیست بازیهای انحصاری سونی مگه چیه که میگن بخاطرش باید سونی خرید؟
این قضیه کپی خور شدنش دیگه کامل حل شده یا یه بار بخریم دستمون میمونه تو پوست گردو؟
ممنون از همه دوستان.

Big-Boss
25-10-2010, 12:15
از دوستان کنسول دار چند سوال دارم.
PS3 یا Xbox360?
میشه یکی مزایا و معایب این دو رو نسبت به هم کامل توضیح بده .
از نظر فراوونی و تنوع و تعداد بازی کدومشون بیشتره؟

-----------------------------
پ.ن:آقا من آمدم صفحه آخر این پستو دادم بعد رفتم چند صفحه عقب تر دیدم عجب دعواییه سر این دو کنسول مثل چی طرفداراشون میزنن تو سروکله هم که کنسول ما بهتره :31:
دوستان کلا بیخیال زیاد جدی نگیرین . اگه ناراحت نمیشین من خواستم فقط همینطوری بدونم کدومو بگیرم . من مثل شما حرفه این نیستم و تعصبی هم روی هیچی ندارم مثل شما .
اگه میشه فقط یکی بگه این لیست بازیهای انحصاری سونی مگه چیه که میگن بخاطرش باید سونی خرید؟
این قضیه کپی خور شدنش دیگه کامل حل شده یا یه بار بخریم دستمون میمونه تو پوست گردو؟
ممنون از همه دوستان.

برای انتخاب :
1-لیست عناوین اختصاصی هر دو رو ببین. ببین هر کدوم چه چیزایی دارن که اونیکی نداره.
2-چند تا از ویدئو های مقایسه ای بازی های چند پلتفرمی رو ببین تو اکثر سایت های بازی هست یه بازی رو اسکرین رو نصف کرده نصفش XBOX360 نصفش PS3 یا یه مقدار از اون میزاره یه مقدار از اون (یکی از برگ های برند XBOX360 :دی )
3-سومی که میتونه اولی هم باشه قیمت ها !

Bobby Sands
25-10-2010, 14:10
برای انتخاب :
1-لیست عناوین اختصاصی هر دو رو ببین. ببین هر کدوم چه چیزایی دارن که اونیکی نداره.
2-چند تا از ویدئو های مقایسه ای بازی های چند پلتفرمی رو ببین تو اکثر سایت های بازی هست یه بازی رو اسکرین رو نصف کرده نصفش XBOX360 نصفش PS3 یا یه مقدار از اون میزاره یه مقدار از اون (یکی از برگ های برند XBOX360 :دی )
3-سومی که میتونه اولی هم باشه قیمت ها !
ممنون دوست عزیز از راهنماییت.
والا من از نظر قیمت مشکلی ندارم . فقط میخوام یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم.
اینطور که از حرف شما من متوجه شدم توی بازیهای مشترک Xbox360 بهتر عمل کرده، درسته؟ آیا تو همه بازیهای مشترک همینطوریه؟
اگه از نظر گرافیکی PS3 عقبتره چرا اون بازیهای اختصاصیش اینطوری نیستن؟
این قضیه کپی خور شدنش رو هم اگه ممکنه توضیح بدین ایا دیگه مشکلش حل شده و بازیاش راحت گیر میان یانه؟ چطور و از کجا بازی کپی رو میشه گیر آورد؟
باز هم ممنون از راهنماییتون.

Big-Boss
25-10-2010, 14:59
ممنون دوست عزیز از راهنماییت.
والا من از نظر قیمت مشکلی ندارم . فقط میخوام یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشم.
اینطور که از حرف شما من متوجه شدم توی بازیهای مشترک Xbox360 بهتر عمل کرده، درسته؟ آیا تو همه بازیهای مشترک همینطوریه؟
اگه از نظر گرافیکی PS3 عقبتره چرا اون بازیهای اختصاصیش اینطوری نیستن؟
این قضیه کپی خور شدنش رو هم اگه ممکنه توضیح بدین ایا دیگه مشکلش حل شده و بازیاش راحت گیر میان یانه؟ چطور و از کجا بازی کپی رو میشه گیر آورد؟
باز هم ممنون از راهنماییتون.

میتونم بگم اکثر بازی های مولتی XBOX360 اختلافش واقعا به چشم میاد. (برای اینکه به جانب داری متهم نشم پیشنهاد میکنم ویدئوهای مقایسه ای رو ببینی)
بازی های اختصاصی PS3 رو چون خود شرکت سونی و شرکت های وابسته و نزدیک میسازن برای همین اشراف کامل رو سخت افزار دستگاه دارن و از حداکثر ظرفیتهای که بخوان و سخت افزار اجازه بده استفاده میکنن.
کپی خور شدن PS3 هم والا تاپیکش هست کپی خور که شده ولی واسه این فرمویر هست مثل PSP شده یه سری مشکلات خاص خودش رو داره به اون روونی و راحتی که بازی کپی رو تو XBOX360 بازی میکنی هنوز نیست.

Bobby Sands
25-10-2010, 21:14
میتونم بگم اکثر بازی های مولتی XBOX360 اختلافش واقعا به چشم میاد. (برای اینکه به جانب داری متهم نشم پیشنهاد میکنم ویدئوهای مقایسه ای رو ببینی)
بازی های اختصاصی PS3 رو چون خود شرکت سونی و شرکت های وابسته و نزدیک میسازن برای همین اشراف کامل رو سخت افزار دستگاه دارن و از حداکثر ظرفیتهای که بخوان و سخت افزار اجازه بده استفاده میکنن.
کپی خور شدن PS3 هم والا تاپیکش هست کپی خور که شده ولی واسه این فرمویر هست مثل PSP شده یه سری مشکلات خاص خودش رو داره به اون روونی و راحتی که بازی کپی رو تو XBOX360 بازی میکنی هنوز نیست.
میشه یه سایتی معرفی کنین یا لینکی چیزی بدین من بتونم دقیقا اینا رو با هم مقایسه کنم؟
ممنون

joykiller360
27-10-2010, 00:34
اخرین به روز رسانی: ۱۳۸۹/۸/۳

الایت ۳۳۵
xbox360 ارکید : ۲۳۵تومان

XBOX360 slim -- شده ۳۷۰ تومان .

XBOX360 slim 250GB -- شده ۴۴۰ تومن

GAM3-OV3R
27-10-2010, 00:54
سلام
آقا یک سوال:
من اگر از اونطرف یک psp بخرم اینطرف میتونم ازش استفاده کنم؟
من فقط در همین حد میدونم که باید کپی خور بشه تا بازیهای رایتی رو بتونم روش نصب کنم
لطفآ راهنمایی کنید.مرسی

shutdown
27-10-2010, 12:14
سلام
آقا یک سوال:
من اگر از اونطرف یک psp بخرم اینطرف میتونم ازش استفاده کنم؟
من فقط در همین حد میدونم که باید کپی خور بشه تا بازیهای رایتی رو بتونم روش نصب کنم
لطفآ راهنمایی کنید.مرسی
این ور و اونور مگه فرق داره psp ؟؟؟
همه جای دنیا یکی اند....بخر قمت نباشه...البته بهتره 2000 بگیری چون 3000 هنوز مثل ادم کپی خور نشده.:31:

ben_2000
01-11-2010, 01:00
درود.من xbox رو به مانیتور وصل کردم تصویر داشتم ولی speaker هام usp نداشت اگه usp دارشو بخرم مشه وصل کرد صدا داره؟

sada
02-11-2010, 15:54
سلام.
من می خواستم از شیراز بخرم اکس باکس.تو ذهنم هست که ایلایت بخرم.الان قیمت ایلایت چقدره؟ تو خریدش به چه چیزای باید دقت کنم؟

Masoud King
02-11-2010, 19:45
بچه ها این تلفظ الایت از کجا اومده؟!
نمیدونم چرا خیلی ها الیت رو الایت میگن... نگین بابا زشته.
منظور خاصی ندارم فقط جنبه آموزشی داشت : دی

alipsp
03-11-2010, 12:32
بچه ها این تلفظ الایت از کجا اومده؟!
نمیدونم چرا خیلی ها الیت رو الایت میگن... نگین بابا زشته.
منظور خاصی ندارم فقط جنبه آموزشی داشت : دی
منم خیلی سعی کردم اینو بفهمونم به بقیه.ولی تو کرج همه میگن الایت:31:
تو مخشونم نمیره هرچی میگی

erno69
04-11-2010, 00:18
سلام دوستان من هم تا چند وقت دیگه میخوام Xbox بخرم...در نظر دارم مدل Super Elite رو بخرم...به نظرتون مناسبه؟

erno69
04-11-2010, 15:21
سلام دوستان من هم تا چند وقت دیگه میخوام Xbox بخرم...در نظر دارم مدل Super Elite رو بخرم...به نظرتون مناسبه؟
کسی نیست مارو کمک کنه؟؟؟...:13:

shab_2008
04-11-2010, 20:59
کسی نیست مارو کمک کنه؟؟؟...:13:

به نظره من اگه عجله ندارید صبر کنید تا با عرضه فرمور +LT از سوی C4eva و کپی خور شدن X360s یه فروند X360s خریداری کنید!

اما اگه عجله دارید و قیمت این نوع از پک کنسول براتون مهم نیست خوب مشکلی نداره و انتخاب خوبی برای خرید میتونه باشه.

erno69
04-11-2010, 21:06
ممنون از راهنماییتون...X360s چه تفاوتی با xbox داره؟
تا ۲-۳ ماه دیگه میاد؟
با چه قیمتی؟

A.N.A.P
05-11-2010, 00:23
تا ۲-۳ ماه دیگه میاد؟
با چه قیمتی؟
لیلی مرده یا زن ؟؟؟:31:

sonixax
05-11-2010, 00:38
تا ۲-۳ ماه دیگه میاد؟
با چه قیمتی؟

تایتانیک دختره بود یا پسره ؟ :31:

Xbox مال زمان تیرکمون وزوزکه همون موقع که Ps2 بود و گرافیکش هم در همون حده و خلاصه خیلی بوقیه .

360 هم که دوستان لینک دادند بخونید ، خودتون ببینید چه غول بی شاخ و دمیه :31:

Silv3r
05-11-2010, 18:37
دوستان من همین الان 360 ام بعد 5 سال به درک فاصل شد !!!!
چند تا سوال داشتم :
می خوام یکی دیگه بگیرم آیا سلیم بگیرم یا الیت ؟؟
آیا سلیم مصرف برقش کمه یا اونم زیاد 3چراغ می شه ؟؟ می دونم هر زمانی ممکنه
سه چراغ شه، منظورم اینه که آیا مثه 2005 هاست یا نه چیزه ردیفیه ؟؟
سلیم کپی خور شده ؟؟
آیا بازی اورجینال پیدا می شه به راحتی واسه 360 ؟؟ چون می خوام لایو بازی کنم
و نمی خوام بن شم، راستی بازی اورجینالش چند هست؟؟؟؟

moer
05-11-2010, 20:38
قيمت روز
آركيد 240ت
اليت 340ت
اسليم 4گيگ 350ت
اسليم 250گيگ 450ت

joykiller360
05-11-2010, 20:57
xbox360 الایت : ۳۳۵ تومان

xbox360 ارکید : ۲۳۰تومان

XBOX360 slim -- شده ۳۷۰ تومان .

XBOX360 slim 250GB -- شده ۴۴۰ تومان.

Xbox360 slim 4gb خام حدودا ۳۲۵ تومان

Xbox360 slim 250gb خام 390 تومان

دوستان من همین الان 360 ام بعد 5 سال به درک فاصل شد !!!!
چند تا سوال داشتم :
می خوام یکی دیگه بگیرم آیا سلیم بگیرم یا الیت ؟؟
آیا سلیم مصرف برقش کمه یا اونم زیاد 3چراغ می شه ؟؟ می دونم هر زمانی ممکنه
سه چراغ شه، منظورم اینه که آیا مثه 2005 هاست یا نه چیزه ردیفیه ؟؟
سلیم کپی خور شده ؟؟
آیا بازی اورجینال پیدا می شه به راحتی واسه 360 ؟؟ چون می خوام لایو بازی کنم
و نمی خوام بن شم، راستی بازی اورجینالش چند هست؟؟؟؟
دوست عزیز بهتره سوالتونو اینجا بپرسید

alipsp
05-11-2010, 23:35
بچه هایی که بازار دمه دستشونه مخصوصا میثم گل بابا:31:
کینکت اومد فی بازارو بگن انشاالله دست به کار شیم

HORROR
06-11-2010, 00:29
سلام
دوستان فرق بین arcade kineckt ready با معمولیش چیه؟ چون 2 مدل هست و از اینا کدوم بهتره؟

joykiller360
08-11-2010, 19:51
سلام
دوستان فرق بین arcade kineckt ready با معمولیش چیه؟ چون 2 مدل هست و از اینا کدوم بهتره؟
سلام. دوست عزیز بهتره سوالتونو تو این تاپیم بپرسید

DJ.Mamal
08-11-2010, 21:27
سلام میخوام بدونم الان دی اس کدوم مدلش بهترینه و قیمتش چقدره
پی اس پی هم همینطور...کدوم مدلش بهتره..قیمتش چنده

A.N.A.P
09-11-2010, 01:00
سلام میخوام بدونم الان دی اس کدوم مدلش بهترینه و قیمتش چقدره
پی اس پی هم همینطور...کدوم مدلش بهتره..قیمتش چنده
الان قیمت ندارم ولی بهترین مدل دی اس باید 3DS باشه !!!

بهترین مدل PSP هم باید PSP GO باشه که نسبت به DS باصرفه تره !!!

سونی قراره این کنسول های دستی رو هم اضافه کنه :

1- PSP 2

PSP Phone -2

DD22
09-11-2010, 02:30
مدل اسلیم از لحاظ هرد چند مدل دارد و منظور از اسلیم خام چیست ممنون میشوم توضیحات شما دوستان را دریافت کنم با تشکر

A.N.A.P
13-11-2010, 23:27
کسی آخرین قیمت کینکت تو ایران رو نداره ؟؟؟ ( نه قیمت های نجومی )

bleu2u4u
14-11-2010, 00:16
الان قیمت ندارم ولی بهترین مدل دی اس باید 3DS باشه !!!

بهترین مدل PSP هم باید PSP GO باشه که نسبت به DS باصرفه تره !!!

سونی قراره این کنسول های دستی رو هم اضافه کنه :

1- PSP 2

PSP Phone -2

اینجا همه اینقدر دقیق راهنمایی میکنن!!!

A.N.A.P
14-11-2010, 12:52
اینجا همه اینقدر دقیق راهنمایی میکنن!!!
شما بلدی بیا راهنمایی کن !!!

joykiller360
21-11-2010, 02:46
xbox360 الایت : ۳۳۰ تومان

resident_evil
21-11-2010, 03:08
xbox360 الایت : ۳۳۰ تومان

ایول چقدر ارزون شده پدر سوخته
قیمت اسلیم چجوریاس ؟ اونم ارزون شده ؟

sadeghbb
21-11-2010, 19:17
دوستم میخواد بره دوبی حالا چنتا سوال داشتم:
میخوام بگم بهش بگم برام اسلیم 4گیگ و کینکت بیاره.

ببینم از دوستان کسی اطلاعی نداره کسی که هیچی از کنسول ندونه فقط یه برگه دستش باشه بگه اینارو میخوام سرش رو کلاه بزارن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه این دوست ما از دنیا یکم پرته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخوام اسمشون رو بنویسم بدم بهش برام بیاره میترسم اومده باشه تا آرکید دستشه کینکت هم دوبل قیمت دادن بهش!
از این مسائل هم پیش میاد دیگه؟! کسی اطلاعی از مکان یا جای خاصی برا فروش کنسول اونجا سراغ نداره؟

sonixax
21-11-2010, 19:28
دوستم میخواد بره دوبی حالا چنتا سوال داشتم:
میخوام بگم بهش بگم برام اسلیم 4گیگ و کینکت بیاره.

ببینم از دوستان کسی اطلاعی نداره کسی که هیچی از کنسول ندونه فقط یه برگه دستش باشه بگه اینارو میخوام سرش رو کلاه بزارن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه این دوست ما از دنیا یکم پرته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخوام اسمشون رو بنویسم بدم بهش برام بیاره میترسم اومده باشه تا آرکید دستشه کینکت هم دوبل قیمت دادن بهش!
از این مسائل هم پیش میاد دیگه؟! کسی اطلاعی از مکان یا جای خاصی برا فروش کنسول اونجا سراغ نداره؟

اگر بره فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ که همه جای دنیا شعبه دارند ، سرش کلاه نمیذارند .
مثل : GameStop

moer
21-11-2010, 20:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنيد

mostafait
22-11-2010, 16:37
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

برای گیم نت می خوام یک عدد XBOX بگیرم!

آیا در کارتن اورجینال XBOX دو عدد دسته وجود دارد یا که یک عدد؟!

اصلیش با قلابیش فرقش توی چیه؟!

راهنمایی کنید!

mostafait
22-11-2010, 16:55
راستی این XBOX مدل های slim و ... چه تفاوتی با هم دارند؟!

برای گیم نت Elite خوبه یا اینکه مدل های اسلیم؟

دوستان اینها همشون تک دسته هستند؟! یک دسته دیگه باید خودم بگیرم؟!

sadeghbb
22-11-2010, 19:11
دوستان تو یه سایت که نمایندگیش تو دبی هست قیمت اسلیم250 گیگ رو با کینکت زده 399 دلار!
یعنی کسی که بخواد بره از دبی برام اینارو بگیره از همون آدرس باید چقد پول بهش بدم؟ به تومان خودمون!
منتظر پاسختون هستم

sadeghbb
24-11-2010, 12:55
نبود یاری دهنده ای که مارا یاری دهد؟!

justmp3
24-11-2010, 13:29
نبود یاری دهنده ای که مارا یاری دهد؟!

اینکه ربطی به تاپیک نداره!

399 * 1035 = 412965 !!!

قیمت ارز از سایت بانک سامان

Alex Fera
25-11-2010, 16:04

راستی این XBOX مدل های slim و ... چه تفاوتی با هم دارند؟!

برای گیم نت Elite خوبه یا اینکه مدل های اسلیم؟

نه خیر فقط یک دسته وجود دارد
اصلیش برد بیشتر و کیفت بهتری داره ولی با تقلبی هم کارت راه میوفته البته اصلی با غیر اصل تفاوت زیادی نداره حدودا 15 تومنه تفاوتشون

تفاوت فقط در ظاهره و حدودا 3% در پردازش بازیها اسلیم از آرکید و الیت بهتره

برای گیم نت فکر کنم همون الیت بهتره چون میونید روی هارد بازیهاتون رو نصب کنید

Mahdi.M
25-11-2010, 16:26
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

برای گیم نت می خوام یک عدد XBOX بگیرم!

راهنمایی کنید!

فقط یک عدد کنترلر در پک X360 موجود هست... فرق تقلبی و اصل رو اطلاع ندارم.

در مورد سوالی که در پست بعدی فرمودین، مدل اسلیم در چند مورد نسبت به مدل های قبلی معمولی (نه باندل) دارای تفاوت هست. غیر از ظاهر دستگاه که شیک تر شده واین بار جنس بدنه از نوعی پلاستیک مشکی براق هست، مادربورد از نو طراحی شده و این بار مشکل گرمایی (با کمک 2 فن تهویه کناری) کلا برطرف شده، برخلاف مدل جاسپر که چند مورد خرابی در این زمینه داشته... پس این مدل برا گیم نت مناسب تر از مدل های قبلی هست. ظرفیت هاردیسک در مدل اسلیم 250 گیگ بوده (قبل از این فقط باندل MW2 دارای 250 گیگ هارد بود، البته الان به صورت جداگانه می شه تهیه کرد.) تعداد پورت USB به 5تا در این مدل افزایش پبدا کرده که یکی از این پورت ها مخصوص کینکت هست. یک فاکتور ارتباطی جدید هم به این مدل اضافه شده و اون هم WiFi با مشخصات IEEE 802.11 b/g/n می باشد. آداپتور هم 135 واتی هست.

در این پک هم تعداد کنترلر یک عدد هست. برای تهیه کنترلر اضافی می تونین به فروشگاه های عرضه کنسول مراجعه کنین و پک زیر رو که حاوی کنترلر اصل هست رو تهیه کنین.

فقط فعلا مدل اسلیم، از لحاظ کپی خور شدن مشکل داره و باید صبر کنین که +iXtreme LT توسط C4eva برا این مدل هم ارائه بشه که با توجه به عرضه این ورژن از +iXtreme LT برا مدل های غیر از اسلیم، مدل اسلیم هدف بعدی این گروه هست.

rawen.west69
25-11-2010, 18:37
سلام بروبچ حرفه ای:5:
به نظر شما من برای کنسول خانگی بهتره کدومو بگیرم؟ xbox360 یا ps3 ؟
میخوام بازی هایی که برای pc میاد برای این کنسول هم 100% بیاد...
خیلی خیلی بسیار زیاد ممنون:11:

Hunter lord
25-11-2010, 20:15
سلام بروبچ حرفه ای:5:
به نظر شما من برای کنسول خانگی بهتره کدومو بگیرم؟ xbox360 یا ps3 ؟
میخوام بازی هایی که برای pc میاد برای این کنسول هم 100% بیاد...
خیلی خیلی بسیار زیاد ممنون:11:

با توجه به علاقه تون کنسول رو انتخاب کنید بهتره . دو کنسول فرقی زیادی با هم ندارند جز اینکه بازی های انحصاری PS3 فوق العاده اند و خیلی از مال X360 سرترند . به جاش بازی های مولتی روی X360 کمی بهتر عمل می کنند .

در کل PS3 داره توی ایران جا می افته و بازی هاش هم الان همه جا فروخته می شوند .

ولی مطمین باشید تا تا سال دیگه PS3 آینده روشن تری داره .

بهتر بود بگید از 100 بازی هایی که برای کنسول ها میاند چند درصد برای PC منتشر می شوند .

rawen.west69
26-11-2010, 00:18
به جاش بازی های مولتی روی X360 کمی بهتر عمل می کنند .
منظورتون بازی های مولتی پلیر هست دیگه؟؟

آخه یه مشکلی که هست اینه که بازیه های ps3 خیلی رون هستند...ارزش اون همه پول رو دارند؟

ممنون

HORROR
26-11-2010, 00:30

آخه یه مشکلی که هست اینه که بازیه های ps3 خیلی رون هستند...ارزش اون همه پول رو دارند؟

ممنون
هر دو کنسول از قابلیتهای خوبی برخوردارن ولی xbox360 بازیهاش بیشتره...... یعنی چی روون هستن؟ اتفاقا بازیهای xbox360 دارای فریم ریت بهتری هستن و این رو از روی تعصب نمیگم چون هیچ کدومو ندارم! ولی اینی که خیلی جاها خوندمو دیدم بازیها در xbox360 به خاطر راحت تر بودن ساخت بازی در این دستگاه از کیفیت و فریم ریت بهتری برخورداره

hkhafan
26-11-2010, 00:51
هر دو کنسول از قابلیتهای خوبی برخوردارن ولی xbox360 بازیهاش بیشتره...... یعنی چی روون هستن؟ اتفاقا بازیهای xbox360 دارای فریم ریت بهتری هستن و این رو از روی تعصب نمیگم چون هیچ کدومو ندارم! ولی اینی که خیلی جاها خوندمو دیدم بازیها در xbox360 به خاطر راحت تر بودن ساخت بازی در این دستگاه از کیفیت و فریم ریت بهتری برخورداره

سلام ؛

منظور ایشون گرون هستش . :10:

Hunter lord
26-11-2010, 06:57

ممنون

گرون چیه . من خودم الان بازی هاش رو بین 5 تا 8 هزار تومان می خرم . (با توجه به حجم بازی )

ارزش اورجینال خریدن رو هم دارن بازی هاش چون انحصاری هاش فوق العاده زیاد و زیبا هستند . وی حالا که کپی خور شده با همون 6 - 7 هزار تومان می تونید حالشون رو ببرید .

در کل با PS3 مشکلی نخواهید داشت و کلی بازی انحصاری + مولتی در انتظارتون هستند .

حیفه که اان که پول دارید PS3 نخرید و بازی های این کنسول از قبیل :

Uncharted2 , Heavy rain , God of war III , GT , Kill zone و . . . رو از دست بدید .
در صمن کلی بازی دیگه هم تو راه هستند .

ولی باز هم به سلیقتون نگاه بندازید و بفهمید با کدوم کنسول راحت تر هستید .

rawen.west69
26-11-2010, 10:09
خیلی ممنون از نظرات همه دوستان
بنده تصمیم گرفتم xbox360 بخرم فقط یه سوال:
این کنسول wifi داره؟ و اگه داره ازش چه استفاده هایی میشه؟
تشکر...

Hunter lord
26-11-2010, 13:03
یعنی این همه fan boy بازی در شما اثری نداشت ؟!! :31:

به دور از شوخی مبارک باشه . مطمین باشید بهترین کنسول برای شما اونی هستش که از روی علاقه انتخاب کردید.

Wi-fi هم فقط مدل اسلیم داره . قدیمی ها ندارند .

rawen.west69
26-11-2010, 20:04
یعنی این همه fan boy بازی در شما اثری نداشت ؟!! :31:

به دور از شوخی مبارک باشه . مطمین باشید بهترین کنسول برای شما اونی هستش که از روی علاقه انتخاب کردید.

Wi-fi هم فقط مدل اسلیم داره . قدیمی ها ندارند .

ببخشید مگه xbox هم مدل اسلیم داره؟! من پرسیدم که Xbox مجهز به وای فای هست یا نه؟
اگه آره به چه درد میخوره؟

sonixax
26-11-2010, 20:10
ببخشید مگه xbox هم مدل اسلیم داره؟! من پرسیدم که Xbox مجهز به وای فای هست یا نه؟
اگه آره به چه درد میخوره؟

Wifi همون Wlan و شبکه بیسیم و این حرف هاست .

مدل های جدید (اسلیم) به صورت اینترنال دارند ولی قدیمی تر ها رو باید براشون جدا بخرید .

از اونجایی که توی ایران اینترنت پرسرعت و به خصوص وای فای اصلا معنی نمیده شما نیازی هم بهش پیدا نمیکنید .

شما با 360 به تمام بازی های مالتی با قیمت خیلی کم دسترسی دارید و سر اجراشون سرطان و قمه کشی مثل Ps3 ندارید (البته در مورد بازی های کپی). از اون طرف بازی های انحصاری Ps3 شاهکارند .

به نظر من شما بهترین انتخاب رو کردید به خصوص که الان به تکنولوژی برتر و به روز دنیا یعنی کینکت برای بازی کردن هم دسترسی دارید و کنسولتون فقط یک وسیله که انگشتان دستانتون رو تکون بده نیست :31:

البته Ps3 هم PS Move داره که تنها فرقش با Wii گرافیک بهتره - همین و بس .

در کل هم مبارک باشه ، ایشالا که موتور درایوش براتون بچرخه :31:

matrix_3s
26-11-2010, 20:17
سلام دوستان من یه بار اینجا قیمت کردم ولی دوستان حدودی گفتن
خواستم بدونم الان قیمت الیت و اسلیم چنده.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه حدودی هم گفتین نزدیکتر بگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Quantum2012
26-11-2010, 22:16
سلام دوستان من یه بار اینجا قیمت کردم ولی دوستان حدودی گفتن
خواستم بدونم الان قیمت الیت و اسلیم چنده.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه حدودی هم گفتین نزدیکتر بگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسلیم 250 گیگ 430 تومن

الیت حدود 340 تومن

یا حق

matrix_3s
27-11-2010, 12:36
اسلیم 250 گیگ 430 تومن

الیت حدود 340 تومن

یا حق
بسته به هاردش قیمتش بالا پایین میشه....؟؟؟؟
پایین ترین هارد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن ارزش داره 100 تومن بیشتر بدم واسه اسلیم ؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_sad
27-11-2010, 23:45
بسته به هاردش قیمتش بالا پایین میشه....؟؟؟؟
پایین ترین هارد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن ارزش داره 100 تومن بیشتر بدم واسه اسلیم ؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا غير از هارد لوازم جانبي ديگه هم بود مثل كابل هاي HDMI و Component
اما الان اره فقط هارد هست

پايين تر هارد 360 كه 20 گيگ هست ديگه اصلا پيدا نميشه

البته اگه slim بخواي بگيري كه هارد كنسول هاي قديمي بهش نميخوره

به نظر من يك هارد 120 هم كافيه و 100 درصد ارزش داره هارد بگيري
چون خيلي سرعت load بالا ميره و صدا كم ميشه و عمر درايو هم بيشتر

matrix_3s
28-11-2010, 12:52
شرمنده ها :31: دوستان
ایکس باکس جدیدی تو راه نیست که قیمت اینا کم شه....
..راستی الان بگیرم خوبه یا تو زمستون.............؟

Hunter lord
28-11-2010, 13:22
شرمنده ها :31: دوستان
ایکس باکس جدیدی تو راه نیست که قیمت اینا کم شه....
..راستی الان بگیرم خوبه یا تو زمستون.............؟

خیر - فعلا که خبری نیست .

مشخص نمی کنه . ممکنه همین فردا قیمتش 2 برابر بشه یا بالعکس

matrix_3s
28-11-2010, 17:03
به نظرتون چیکار کنم هرچی زودتر بگیرم بهتره........... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرفتن اسلیم که قطعی شد..........

توش چه وسایل جانبی هست ؟؟؟
از کجا میتونم بفهمم اصله یا نه؟؟؟؟
برد خاصی هم داره؟؟؟

Hunter lord
28-11-2010, 20:54
به نظرتون چیکار کنم هرچی زودتر بگیرم بهتره........... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرفتن اسلیم که قطعی شد..........

توش چه وسایل جانبی هست ؟؟؟
از کجا میتونم بفهمم اصله یا نه؟؟؟؟
برد خاصی هم داره؟؟؟

هر وقت عشقت کشید بگیر چون بازار ایران معلوم نمی کنه .

وسایلش هم همون مال پک قدیمی یعنی :
1 دسته
1 عدد کنسول
آدابتور + سیم های AV

همشون اصلن - تقلبی ندارن
اسلیم هم فقط یک نوع مدل داره .

musketeer
28-11-2010, 21:16
سلام دوستان

برادرم میخواد برای بچه اش xbox بگیره، گفتم اینجا سوال کنم که چه مدلی بگیره بهتره. با توجه به اینکه کاینکت رو از خارج براش آوردن و الآن یک کنسول فقط میخواد بخره

پیشاپیش ممنون

joykiller360
28-11-2010, 21:49
اخرین به روز رسانی: ۱۳۸۹/۹/۷ برای XboX360

xbox360 الایت با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۳۳۵ تومان

xbox360 ارکید با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۲۴۰تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۶۲۰ تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۵۰۰ تومان

matrix_3s
28-11-2010, 23:58
دوست عزیز اسلیم بدون کینکت با هارد 120 و یا 250 قیمتش چنده ؟؟؟؟ ممنون
راستی با آپدیت....
فوری جواب بدین ممنون میشم.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joykiller360
29-11-2010, 00:05
دوست عزیز اسلیم بدون کینکت با هارد 120 و یا 250 قیمتش چنده ؟؟؟؟ ممنون
راستی با آپدیت....
فوری جواب بدین ممنون میشم.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. اسلیم که ۱۲۰ گیگ نداره.
۲۵۰ هم بدونه کینکت ۳۹۰ خام. ۴۴۰ تبدیل

A.N.A.P
29-11-2010, 00:19

چه خبره میثم مگه کاروان سراست ؟؟؟:31::41:

matrix_3s
29-11-2010, 07:29
سلام. اسلیم که ۱۲۰ گیگ نداره.
۲۵۰ هم بدونه کینکت ۳۹۰ خام. ۴۴۰ تبدیل

شرمنده ها آقا میثم خام و تبدیل یعنی چی؟؟؟؟

A.N.A.P
29-11-2010, 12:40
شرمنده ها آقا میثم خام و تبدیل یعنی چی؟؟؟؟
با اجازه میثم ، یعنی کرک نشده و کرک شده !!!

matrix_3s
29-11-2010, 14:13
دوستان 440 تومن
تو این سایت زده 420 تومن

این اختلاف قیمت واسه چی هستش ؟؟؟؟؟؟

santamove
01-12-2010, 10:49
قیمت کینکت تکی چنده؟

در ضمن این سایت جدید x360shop.ir ازش خریدین؟

A.N.A.P
01-12-2010, 19:17
به دلیل اینکه اینجا ایرانه !!!

Alireza.M67
01-12-2010, 23:14
اخرین به روز رسانی: ۱۳۸۹/۹/۷ برای XboX360

xbox360 الایت با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۳۳۵ تومان

xbox360 ارکید با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۲۴۰تومان

این قیمتها چرا انقدر نجومین ؟
می گم آقا میثم کینکت رو تو چین میشه همون 150 تومن گیر اورد ؟
گمرک چقدر میگیره ؟
(شاید واسه یکی 2 هفته دیگه یه سفر چین جور شد)

matrix_3s
02-12-2010, 19:30
منظور خاصی که دارم ولی حرفم مربوط به شخص خاصی نیست...
تو ایران هرکی به اندازه ی خودش از بقیه میکنه کافیه فرصتش پیش بیاد

alirezaer
04-12-2010, 20:06
دوستان من می خوام یک PSP بخرم که هم کپی خور باشه و هم بهترین کیفیت و بازی ها رو داشته باشه.
لطفا مدل + قیمت رو بگید.
با تشکر

moer
04-12-2010, 22:12
قیمت های روز سایت 360shop.ir

آرکید با آخرین آپدیت و فریمور : 250ت
الیت " " " " " : 350ت
باندل 250 گیگ : 630ت
باندل 4گیگ : 520ت

bardia67m
04-12-2010, 22:50
دوستان 440 تومن
تو این سایت زده 420 تومن

با سلام
متأسفانه به دلیل بازار آشفته ایران قیمت ها خیلی متغیر است. مخصوصاً در مواردی مثل Slim و Kinect.
بهتره که قیمت دقیق روز رو بپرسید. چون این قدر قیمت ها جا به جا می شوند ممکنه فرصت آپدیت کردن فراهم نشه.
با تشکر

satttanism
06-12-2010, 21:14
سلام دوستان

قصد خرید Xbox دارم

آیا خرید از دبی صرف داره و اختلافش با ایران چقدره؟

و بهترین مدل تا حدود 300 هزار تومن؟

HORROR
06-12-2010, 23:47
سلام دوستان

قصد خرید Xbox دارم

آیا خرید از دبی صرف داره و اختلافش با ایران چقدره؟

و بهترین مدل تا حدود 300 هزار تومن؟

سلام
آرکید : 260
الیت: 360
قیمتا رفته بالا بدبختانه

hossein_dig
10-12-2010, 09:30
آقایون سلام
من دیروز رفتم پشت شهرداری برای خرید (دست خالی و سردر گم برگشتم)
ایکس باکس گرون شده، فروشنده خود ایکس باکس رو میگه 330 (الایت و آرکید 230 ) و میگه باید آپ دیدت بشه گفتم ، خوب آپدیدت هم بکن (LT+) گفت 40 تومن !!
گفتم خوب نمیخوام آپ دیت کنی گفت بازی ها رو اجرا نمیکنه میشه یه توضیحی بدید این مسخره بازی چیه که جدیدا راه انداختن:18:
دوربین کینکت هم 320 بود پک اصلی (بازی و نرم افزار)

---------- Post added at 09:30 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

آقایون سلام
ایکس باکس گرون شده، فروشنده خود ایکس باکس رو میگه 330 (الایت و آرکید 230 ) و میگه باید آپ دیدت بشه گفتم ، خوب آپدیدت هم بکن (LT+) گفت 40 تومن !!
گفتم خوب نمیخوام آپ دیت کنی گفت بازی ها رو اجرا نمیکنه میشه یه توضیحی بدید این مسخره بازی چیه که جدیدا راه انداختن:18:

Hamid Hamid
10-12-2010, 11:55
آقایون سلام

سلام دوست عزیز.
راجب اینکه گفتی من آپدیت نمی خوام باید بگم که در این صورت شما بازی های جدید رو نمیتونی اجرا کنی و به مشکل میخوری از جمله این بازی ها Need for Speed (و بازی های دیگه که جدیدا اومدن).و آپدیت کردن حتمی هست حالا چه الان چه 1 ماه دیگه.
اما اینکه بخوان 40 تومن واسه آپدیت بگبرن بی انصافیه.خیلی جاها آپدیتشون مجانی انجام میشه.و خیلی جاها هم با 10 یا 15 تومن.
اینم در نظر داشته باشید که الان یکم قیمت رفته بالا.فکر کنم آرکید شده 260!
از آقا میثم اطلاعات بگیر.
اینم آدرس پروفایلش:

mostafait
13-12-2010, 16:48
با سلام.

قیمت KINECT چقدره؟!

HORROR
13-12-2010, 17:00
با سلام.

قیمت KINECT چقدره؟!

300 تومن نا قابل!

hossein_dig
13-12-2010, 20:09
آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360
من چه خاکی به سر کنم آرکید بگیرم یا الایت؟
امشب رفتم پرسیدم موش آب کشیده شدم با موتور

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360

aha2012
13-12-2010, 20:17
آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360
چقدر میخوای هزینه کنی؟
به نظرم الیت بهترین گزینس

DD22
14-12-2010, 00:11
با توجه به اینکه مدلهای جدیدتری مثل 2010 و 2011 داره وارد بازار میشود طبیعتا قیمتها به مورور زمان پایین خواهد امد دوستان کمی صبر کنند و فعلا خرید نکنند:10:

HORROR
14-12-2010, 13:37
آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360

آخرین قیمت
آرکید 260
الایت 360

ولی چه هوایی بود نه؟! به نظرم الیت بگیری بهتره ( پیشاپیش مبارکت باشه )

hossein_dig
15-12-2010, 20:19
سلام
من بلاخره خریدم
دیگه ایکس باکس با قیمت زیز 240 وجود نداره 240 تومنی هم مال 2009 هستش
من یه آرکید 2010 LT+ خریدم 263 با یه هارد 20 گیگ (:13: 14 گیگ !؟) 298 و یه کابل HDMI سونی ( میگن ) 6500
2 تا بازی هم اشنانتیون گرفتم:8:

تا حالا خودم رو خفه کردم بس بازی کردم :27:

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

دوست عزیز فروشنده ها که میگن داره تولید مدل های الایت و آرکید کم میشه
خدا میدونه راست میگن یا دروغ

sonixax
15-12-2010, 20:22
دوست عزیز فروشنده ها که میگن داره تولید مدل های الایت و آرکید کم میشه
خدا میدونه راست میگن یا دروغ

دروغ میگن مثل سگ :31:
این مغازه دار های ایرانی خودشون یک شکری میخورند میگن تولید کم شده ، یا فلان شده .
مایکروسافت یا هر شکرت بزرگ دیگه ای تولید رو کم نمیکنه ! بلکه قطع میکنه . کم کردن تولید یعنی زیاد شدن هزینه ها و بازدهی کم و عدم سود و هزار تا مورد دیگه که بحث اقتصادی داره .

moer
15-12-2010, 22:11
کینکت با آداپتور هم آمد ..... قیمت بین 360 تا 385 ت

DD22
17-12-2010, 03:05
یک توضیحی راجع به کینکت بدهید ما هم روشن شویم با تشکر

sonixax
17-12-2010, 03:09
یک توضیحی راجع به کینکت بدهید ما هم روشن شویم با تشکر

کینکت وسیله ای است که کاربر جلوش دلقک بازی در میاره و کینکت میفهمه مثل همون دلقک بازی ها رو روی کاراکتر های سه بعدی شبیه سازی میکنه . (این آخر تیریپ بیسوادیش بود)

در کل کینکت شما رو از دست گرفتن هر گونه وسیله اضافی راحت میکنه ، شعار کینکت اینه : شما کنترلر هستید .

قابلیت های کلیدیش اینهاست :

صدای شما رو تشخیص میده . (یعنی میفهمه الان شما داری حرف میزنی یا دادشت)
صورت شما رو تشخیص میده . (یعنی میفهمه الان شما جلوی دستگاهی یا داداشت)
حرکات بدن شما رو تشخیص میده . (یعنی اگر دستت رو بیاری بالا تکون بدی میفهمه و اون کاراکتر توی بازی هم دستشو میاره بالا تکون میده)

خیلی خلاصه و روان براتون گفتم .

HORROR
17-12-2010, 17:21
کینکت وسیله ای است که کاربر جلوش دلقک بازی در میاره و کینکت میفهمه مثل همون دلقک بازی ها رو روی کاراکتر های سه بعدی شبیه سازی میکنه . (این آخر تیریپ بیسوادیش بود)

در کل کینکت شما رو از دست گرفتن هر گونه وسیله اضافی راحت میکنه ، شعار کینکت اینه : شما کنترلر هستید .

قابلیت های کلیدیش اینهاست :

صدای شما رو تشخیص میده . (یعنی میفهمه الان شما داری حرف میزنی یا دادشت)
صورت شما رو تشخیص میده . (یعنی میفهمه الان شما جلوی دستگاهی یا داداشت)
حرکات بدن شما رو تشخیص میده . (یعنی اگر دستت رو بیاری بالا تکون بدی میفهمه و اون کاراکتر توی بازی هم دستشو میاره بالا تکون میده)

خیلی خلاصه و روان براتون گفتم .

ممنون از توضیح خوبت.....با این وجود دیگه ساخت گیم آسونتر میشه و هم با کیفیت بالاتری ساخته میشه ( منظورم همون کپچر کردن هست که دیگه کینکت ترکونده )

کینکت با آداپتور هم آمد ..... قیمت بین 360 تا 385 ت

چه فرقی دارن با هم؟:20:

beckham7
17-12-2010, 17:27
سلام به دوستان
میخام یه کنسول بخرم طبق تحقیقاتی که کردم ایکس باکس الایت با برد جاسپر بهترین گزینه هستش برای گیم نت میخام همین گزینه خوبی هست یا نه بعدم مخلفات جعبه چیه ؟گول نخوریم چیزی کم و کسر بذارن

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

راستی دوستان قیمتش بگید؟چون به بازار تهران دسترسی ندارم
مدل اسلیم چجوره؟ فرقش با الایت چیه؟

joykiller360
21-12-2010, 15:00
الایت با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۳۷۰ تومان

xbox360 ارکید با فریم ور LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۲۷۰تومان

کینکت رجین پال : ۳۱۰ تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۶۰۰ تومان

Xbox360 slim 4 gbباندال کینکت ۵۰۰ تومان

XBOX360 slim 250GB -- شده ۴۴۰ تومان.

Xbox360 slim 250gb خام 390 تومان

Soroush-S
23-12-2010, 12:47
الان چه مدلهایی از PS3 تو بازار هست؟ قیمتاش چطوریه؟

pedram_sad
23-12-2010, 14:34
الان چه مدلهایی از PS3 تو بازار هست؟ قیمتاش چطوریه؟
پلی استیشن3 اسلیم 320 گیگ 455 هزار تومان
پلی استیشن3 اسلیم 250 گیگ 425 هزار تومان
پلی استیشن 3 اسلیم 120 گیگ 380 هزار تومان

DD22
25-12-2010, 18:11
قیمت جدید ایکس باکس 360 را هم اعلام کنید

pedram_sad
25-12-2010, 23:59
قیمت جدید ایکس باکس 360 را هم اعلام کنید

اينا قيمت هاي همين اقا ميثم خودمون هست :

xbox360 الایت با فریم ویر LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۳۸۰ تومان

xbox360 ارکید با فریم ویر LT plus و اخرین اپدیت داشبورد 2.12 (اپدیت کینکت): ۲۸۰تومان

xbox360 اسليم 250 گيگ باندل كينكت : 600 تومان

xbox360 اسليم 4 گيگ باندل كينكت : 500 تومان

xbox360 اسليم 250 گيگ هك شده : 440 تومان

xbox360 اسليم 250 گيگ خام : 390 تومان

DD22
27-12-2010, 00:33
ضمن تشکر بابت درج قیمتها سوالی در مورد انواع مدل اسلیم داشتم که کمی برایم نامفهوم است منظور از اسلیم خام و باندل کینکت چیست؟ ممنون میشوم توضیحات شما را دریافت کنم
2-منظور از =فریم ورl t plus همان lt+ است

hoha881
27-12-2010, 12:23
سلام
میخواستم کنسول بگیرم.نظر خودم روی xbox هست چون بازی هاش ارزونتر هست.شنیدم ps3 هم جدیدا ---- شده.
به نظر تون کدوم با قیمت کمتر میتونه بازی های بیشتری رو باهاش بازی کرد.راستی مشکلی هم با دانلود بالا ندارم.

در کل بوجه 650 هست.میخوام همراش یک lcd\led full hd هم بگیرم.توی تاپیک مشاوره مانیتور که جواب ندادن .به نظرتون داشتن hdmi چه قدر لازم هست. و در صورت نبودش چه قدر هزینه برای اتصال dvi لازم هست.
به نظرتون تو بهمن ارزونتر میشه؟

pedram_sad
27-12-2010, 12:46
ضمن تشکر بابت درج قیمتها سوالی در مورد انواع مدل اسلیم داشتم که کمی برایم نامفهوم است منظور از اسلیم خام و باندل کینکت چیست؟ ممنون میشوم توضیحات شما را دریافت کنم
2-منظور از =فریم ورl t plus همان lt+ است
باندل كينكت يعني همراه كنسول كينكت هم هست
خام هم يعني هك نشده و orig خور هست

2 - بله

سلام
میخواستم کنسول بگیرم.نظر خودم روی xbox هست چون بازی هاش ارزونتر هست.شنیدم ps3 هم جدیدا ---- شده.
به نظر تون کدوم با قیمت کمتر میتونه بازی های بیشتری رو باهاش بازی کرد.راستی مشکلی هم با دانلود بالا ندارم.

در کل بوجه 650 هست.میخوام همراش یک lcd\led full hd هم بگیرم.توی تاپیک مشاوره مانیتور که جواب ندادن .به نظرتون داشتن hdmi چه قدر لازم هست. و در صورت نبودش چه قدر هزینه برای اتصال dvi لازم هست.
فقط ارزونتر بودن بازيش رو ميدونيد ؟
اون هك ps3 به اسوني و بي درد سري هك 360 نيست كه هر بازي رو خواستيد بندازين توش بازي كنيد

قيمت بالاتر نره ارزونتر شدنش بماند !
hdmi مطمنا بودنش بهتره به خصوص تو خوندن فونت هاي بازي ها كه گاهي خيلي خيلي ريز ميشن بدون hdmi

گرچه تبديل hdmi to dvi هم همون كار رو ميكنه

با اين مبلغ يك elite بگير 380 تومان و يك مانيتور samsung p23500 كه 280 تومان هست بشين حالش رو ببر :31:

Hunter lord
27-12-2010, 13:43
سلام

H A C K کنسول محبوب PS3 به درد خود سازندش می خوره .

شما با H A C K کنسول محبوب خود مشکات زیر را خواهید داشت :

1 - PS network رو باید قیدش رو بزنید .

2 - اجرا نشدن بازی های کپی یا اجرای نصفه و نیمه و هنگ کردن بازی ( Modern warfare 2 - metal gear solid 4 - God of war جزیی از این بازی ها هستند . )

3 - پکیدن HARD DRIVE و لنز دستگاه PS3

همون X360 توصیه می شه . اگر خیلی به کنسول محبوب PS3 علاقه دارید از بازی orig استفاده کنید .

amin n & i series
28-12-2010, 22:13
سلام به همگی دوستان
یه چند تا سوال داشتم از حضورتون
اول اینکه قصد خرید xbox دارم
میخوام بدونم که کدوم ایکس باکس رو بخرم؟؟؟اسلیم یا الیات؟؟؟
با چه حافظه ای بخرم بهتره؟؟؟
ایا مدل اسلیم ه ک شده ؟؟کپی خور هست؟؟؟
شنیدم ماکرو سافت داره مدل ارکید رو حذف میکنه ؟؟؟یعنی باید به زودی منتظر حذف الایت هم باشیم؟؟منظورم اینه که اگه من الایت بخرم چند ماه دیگه از رده خارج نمیشه؟؟؟
در کل کدوم مدل رو بخرم که بشه به راحتی ه کش کرد و بازی کپی رو راحت بیاره؟؟
ببخشید سوالام زیاد شد:10:

pedram_sad
29-12-2010, 15:44
سلام به همگی دوستان
یه چند تا سوال داشتم از حضورتون
اول اینکه قصد خرید xbox دارم
میخوام بدونم که کدوم ایکس باکس رو بخرم؟؟؟اسلیم یا الیات؟؟؟
با چه حافظه ای بخرم بهتره؟؟؟
ایا مدل اسلیم ه ک شده ؟؟کپی خور هست؟؟؟
شنیدم ماکرو سافت داره مدل ارکید رو حذف میکنه ؟؟؟یعنی باید به زودی منتظر حذف الایت هم باشیم؟؟منظورم اینه که اگه من الایت بخرم چند ماه دیگه از رده خارج نمیشه؟؟؟
در کل کدوم مدل رو بخرم که بشه به راحتی ه کش کرد و بازی کپی رو راحت بیاره؟؟
ببخشید سوالام زیاد شد:10:
slim به شدت كروه اينجا قيمتش اصلا منطقي نيست

شما الان elite رو هم بخواي بخري امروز شده 400 تومان !

اره هك شده اسليم

عزيز arcade و elite خط توليدشون متوقف ميشه نه اين كه support نشن
مگه core و premium توليدشون تمام شد منار رفتن ؟
سخت افزار همه xbox ها كاملا يكسان هست و تا وقتي MS توليد كنه بازي براشون مياد

شما الان Elite بگير با هارد 120 بشين حالش رو ببر

اخرين قيمت هاي امروز‌:

یکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 400 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 300 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

هر دو مدل نزديك به 60 تومان گرون شده

amin n & i series
29-12-2010, 22:20
slim به شدت كروه اينجا قيمتش اصلا منطقي نيست

شما الان elite رو هم بخواي بخري امروز شده 400 تومان !

اره هك شده اسليم

عزيز arcade و elite خط توليدشون متوقف ميشه نه اين كه support نشن
مگه core و premium توليدشون تمام شد منار رفتن ؟
سخت افزار همه xbox ها كاملا يكسان هست و تا وقتي MS توليد كنه بازي براشون مياد

شما الان Elite بگير با هارد 120 بشين حالش رو ببر

اخرين قيمت هاي امروز‌:

هر دو مدل نزديك به 60 تومان گرون شده
دستت بابت راهنماییت درد نکنه
به نظرتون سخت افزارشون قدیمی نیست که دارن از خط تولید خارج میشن؟؟میترسم چند روز دیگه بازی واسشون کم بشه به خاطر سخت افزارشون؟؟؟
به نظر شما 440 بدی یه اسلیم بخری بهتر از الیت نیست؟؟
سوال بعدی هم اینکه اسلیم ها که -- شدن از لحاظ سخت افزاری -- شدن یا نرم افزاری؟؟اخه فهمیدم سخت افزار عوض میکنن واسه -- اسلیم؟؟درسته یا نه؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ این سوال ها هم بدید:10:

MILIN3M
29-12-2010, 22:39
اردیبهشت الایتو خریدم 305 تومن..چرا الان شده 400؟؟مگه طلاهه؟؟

toraj
29-12-2010, 23:57
سلام بچه ها کسی قیمت 4گیگ خام اسلیم رو نداره؟

pedram_sad
29-12-2010, 23:59
دستت بابت راهنماییت درد نکنه
به نظرتون سخت افزارشون قدیمی نیست که دارن از خط تولید خارج میشن؟؟میترسم چند روز دیگه بازی واسشون کم بشه به خاطر سخت افزارشون؟؟؟
به نظر شما 440 بدی یه اسلیم بخری بهتر از الیت نیست؟؟
سوال بعدی هم اینکه اسلیم ها که -- شدن از لحاظ سخت افزاری -- شدن یا نرم افزاری؟؟اخه فهمیدم سخت افزار عوض میکنن واسه -- اسلیم؟؟درسته یا نه؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ این سوال ها هم بدید:10:
بينيد سخت افزار مدل ها هيچ فرقي با هم ندارن
slim اومده تا خرج توليد براي خود ms كمتر بشه و هزينه توليدش بياد پايين و ارزونتر بشه در عين حال كوچكتر و كمي خنك تر
مثل ps3 و ps2 و ...

تا 2014 هم كنسول جديد نمياد

با اين افزايش قيمت fat ها اره بهتر ه همون slim بگيري 7 روز ديگه فكر كنم 450 هم رد كنه

راجع به هك slim هم ميثم از همه بهتر ميدونه

amin n & i series
30-12-2010, 00:14
ممنون از پدرام جان
لطفا هر کسی از دوستان میدونه به این سوال پاسخ بده
اسلیم ها که -- شدن از لحاظ سخت افزاری -- شدن یا نرم افزاری؟؟اخه فهمیدم سخت افزار عوض میکنن واسه -- اسلیم؟؟درسته یا نه؟؟اگه سخت افزاریه مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟

A.N.A.P
30-12-2010, 00:32
اردیبهشت الایتو خریدم 305 تومن..چرا الان شده 400؟؟مگه طلاهه؟؟
لطفا اسپم ندید چون اینجا ایران است !!!:31::2:

MILIN3M
30-12-2010, 00:43
لطفا اسپم ندید چون اینجا ایران است !!!:31::2:
مثل اینکه حوس کردی بندازمت تو حماسه 9 دی ها:31:

HESAM_5700
30-12-2010, 21:16
سلام.

دوستان عزیز به نظرتون ارزش داره حدود 100 تومن بیشتر بدم و الیت بگیرم به جای آرکاد؟؟

فرقشون در چیه؟؟؟

ممنون.

pedram_sad
30-12-2010, 21:22
ممنون از پدرام جان
لطفا هر کسی از دوستان میدونه به این سوال پاسخ بده
اسلیم ها که -- شدن از لحاظ سخت افزاری -- شدن یا نرم افزاری؟؟اخه فهمیدم سخت افزار عوض میکنن واسه -- اسلیم؟؟درسته یا نه؟؟اگه سخت افزاریه مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟
شما از ايشون بپرس
خيلي خوب راهنماييتون ميكنن كارشون همينه

سلام.

دوستان عزیز به نظرتون ارزش داره حدود 100 تومن بیشتر بدم و الیت بگیرم به جای آرکاد؟؟

فرقشون در چیه؟؟؟

ممنون.
به نظر من داره
فرقشون تو هارد 120 گيگ هست كه لازمه واقعا

بالا تر رفتن عمر درايو و لنزش
سر و صداي بسيار بسيار بسيار كمتر به علت بيكار بودن درايو

loading سريعتر مراحل بازي ها و texture هاشون

بهبود performance بازي تو جاهاي شلوغ

MILIN3M
30-12-2010, 22:03
سلام.

فرقشون در چیه؟؟؟

ممنون.
اقا به نظر منم شک نکن الایت بگیر هم مشکیه خوشگله هم هارد داره راحتی صدا درایو نمیاد شک نکن میارزه:46:

A.N.A.P
30-12-2010, 23:48
سلام.

فرقشون در چیه؟؟؟

ممنون.
من هم دقیقا همین کار رو کردم !

HESAM_5700
31-12-2010, 10:40
ممنون از همگی...

یعنی نمیشه یه آرکید خرید بعداً یه هاردم براش گرفت؟؟؟؟

بعد الان آخرین قیمت ها چنده؟؟

تا عید پایین میاد؟ ممکنه بره بالا؟

ممنون.

pedram_sad
31-12-2010, 13:35
ممنون از همگی...

یعنی نمیشه یه آرکید خرید بعداً یه هاردم براش گرفت؟؟؟؟

بعد الان آخرین قیمت ها چنده؟؟

تا عید پایین میاد؟ ممکنه بره بالا؟

ممنون.
ميشه هارد خريد مشكلي نداره

اخرين قيمت ها الان arcade قيمتش 300 و elite هم 400 تومان هست

به نظر من كه ميره بالاتر دمه عيد

A.N.A.P
31-12-2010, 13:39
پارسال همین موقع ها بود قیمت ها خیلی افت کرده بود من الیت رو خریدم 340

ehsan_
01-01-2011, 13:11
سلام

دوستان من حدود 450 تومن بودجه دارم می خوام کنسول بخرم ولی بین xbox و ps3 موندم
با توجه به اینکه ps3 ه ک شده خریدن ازش داره وگرنه همون xbox رو بر می داشتم

ps3 بازیهای انحصازی خیلی توپی داره که متاسفانه xbox خیلی ضعیفتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من توی سیتی گیم که با هر دو کلی بازی کردم نمی دونم چرا با دسته ps3 حال نمی کنم سبک خیلی خوش دست هم نیست ولی در مقابل دسته xbox خیلی توپه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا بدون تعصب راهنمایی کنید !! من قسمت ps3 رو پیدا نکردم !!
حالا اگه تصمیم به خزیدن xbox کردم الایت بخرم یا اسلیم؟

pedram_sad
01-01-2011, 13:15
سلام

با توجه به اینکه ps3 -- شده خریدن ازش داره وگرنه همون xbox رو بر می داشتم

ps3 بازیهای انحصازی خیلی توپی داره که متاسفانه xbox خیلی ضعیفتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من توی سیتی گیم که با هر دو کلی بازی کردم نمی دونم چرا با دسته ps3 حال نمی کنم سبک خیلی خوش دست هم نیست ولی در مقابل دسته xbox خیلی توپه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساعت ها و بار ها قبلا بحث شده تو فروم هاي مختلف
بدون تعصب
xbox 360

Hunter lord
01-01-2011, 14:28
سلام

با توجه به اینکه ps3 ه ک شده خریدن ازش داره وگرنه همون xbox رو بر می داشتم

بدون تعصب : با این بودجه ای که دارید همون X360 + کینکت توصیه می شه .

با تعصب : کنسول محبوب PS3 توصیه می شه شدید . :31:

نکته : فقط اگه تو خونه LED یا LCD بزرگ ( اگه 3D هم که باشه دیگه عالیه ) + سینما خانواده دارید که اصلا روی خرید PS3 شک نکنید که فوق العاده توپ می شه مخصوصا بازی های انحصاری .

حالا دیگه به خودتون برمی گرده . الان ما حرفی از برتری کنسول محبوب PS3 (ع) بزنیم دلایل زیادی دوستان نا متعصب میزنن . به خاطر همین انتخابش رو به عهده شما می گذارند .

ehsan_
01-01-2011, 14:50
خوب اول اینکه ه ک جدید ps3 که اومده همیشه کار میده برای تمام بازیهاییی که در آینده میاد؟ اگه اطمینان نمیشه حاصل کرد نمره

منفی زیادی هست برای ps3 !!!

دوم move با حال تره یا کینکت...کدوم کاربرد بیشتر و بازیهای قابل استفاده بیشتری رو پوشش میدن ؟؟

مشکل 3 چراغ xbox حل شد؟؟

اگر فرض ر. بزاریم رو xbox اونوقا الان الیت بخرم یا صبر کنم اسلیم که مشکل کرکش حل شد اسلیم بگیرم ؟

HESAM_5700
01-01-2011, 15:07
دوم move با حال تره یا کینکت...کدوم کاربرد بیشتر و بازیهای قابل استفاده بیشتری رو پوشش میدن ؟؟

به نظر من کنیکت باحال تره ! ولی Move فکر کنم با همه بازی ها کار بده !

Hunter lord
01-01-2011, 15:27
خوب اول اینکه ه ک جدید ps3 که اومده همیشه کار میده برای تمام بازیهاییی که در آینده میاد؟ اگه اطمینان نمیشه حاصل کرد نمره

منفی زیادی هست برای ps3 !!!

مشکل 3 چراغ xbox حل شد؟؟

اگر فرض ر. بزاریم رو xbox اونوقا الان الیت بخرم یا صبر کنم اسلیم که مشکل کرکش حل شد اسلیم بگیرم ؟

Move تنوع بازی هاش بیشتره و توی همه سبک ها بازی داره ولی کینکت تکنولوزی جالب تری هستش ولی فعلا بازی هاش نسبت به Move تعریفی نداره .
Kill zone 3 - Infamous 2 - Uncharted 3 تنها چند نمونه از بازی های فوق العاده PS3 هستند که از اینMove پشتیبانی می کنند . حالا تکنولوژی 3D رو هم اضافه کن ببین چقدر توپ می شه .

بازی ها هم معمولا بعد از 1 ماه یک روشی برای اجراشون میاد . از این لحاظ مشکلی نداره .

اگر شما یک نگاه به لیست بازی های انحصاری که اومده و قراره بیاد + بازی هایی که برای Move منتشر می شه نگاه بندازید برتری کامل PS3 محبوب رو می بینید .

oghtapost
01-01-2011, 15:46
سلام....
xbox اسلیم 250 گیگ هـــک شده با کینکت موجود هست تو بازار ؟ قیمت؟
م
م
ن
و
ن
.
.

pedram_sad
01-01-2011, 20:45
سلام....
xbox اسلیم 250 گیگ هـــک شده با کینکت موجود هست تو بازار ؟ قیمت؟
م
م
ن
و
ن
.
.
خودش 440 تومانه
باندل كينكت هم 600 تومان

A.N.A.P
01-01-2011, 23:06
داداش شما هنوز ویدئو های کنکت رو ندیدی ؟ به نظرم Move رو میذاره تو جیبش !!!

در ضمن قراره در Forza 4 از این تکنولوژی استفاده بشه !

oghtapost
01-01-2011, 23:30
خودش 440 تومانه
باندل كينكت هم 600 تومان
یعنی یک و خورده ای پول ایکس باکس بدیم؟
قیمتا کی افت میکنه؟
م
م
ن
و
م
.
.

pedram_sad
01-01-2011, 23:50
یعنی یک و خورده ای پول ایکس باکس بدیم؟
قیمتا کی افت میکنه؟
م
م
ن
و
م
.
.
چرا يك و خوردي ؟
slim هست 440 تومان
اگه همراه با كينكت بخواي 600
خود كينكت هم 250 تومانه

قيمت هاي كنسول هاي فت كه 60 تومان رفته بالا
فكر كنم دمه عيدي بالاتر هم بره

sinister
02-01-2011, 17:35
سلام دوستان
من می خوام xbox elite با برد فالکون و هارد 120 که مال یکی از دوستانم هست رو بخرم ازتون راهنمائی می خواستم راجع به قیمت البته 2 عدد دسته داره و تا حالا هیچ مشکلی نداشته
حالا چند بخرمش که نه من متضرر بشم ، نه دوستم
ممنون:5:

bahador2009
02-01-2011, 17:38
فعلا قیمت کنسولها خیلی بالا رفته برای خرید باید چند ماهی صبر کرد قیمت پایین بیاد.

aha2012
02-01-2011, 17:50
سلام دوستان
من می خوام xbox elite با برد فالکون و هارد 120 که مال یکی از دوستانم هست رو بخرم ازتون راهنمائی می خواستم راجع به قیمت البته 2 عدد دسته داره و تا حالا هیچ مشکلی نداشته
حالا چند بخرمش که نه من متضرر بشم ، نه دوستم
ممنون:5:
چون بردش فالکون هست احتمال 3 چراغ شدنش زیاده.البته کسانی هستند که بردشون فالکون هست و تابحال هم 3 چراغ نشدند(مثل همین پدرام جون خودمون:10:)
ولی به نظرم اگه واقعا میخواش ازش بخر و بالاتر از 230-240 بهش نده
البته این قیمتی که گفتم خیلی بالا گفتم تو ازش 190 بخر.نمیدونم اصلا هر چی دلت خواست بهش پول بده:20::31:
فقط به این نکته توجه کن که دستگاهش هیچ مشکلی نداشته باشه.اگه هم میتونی ازش اجازه بگیر یه یک هفته ای تستش کن بعد اگه راضی بودی بخرش

sinister
02-01-2011, 18:12
چون بردش فالکون هست احتمال 3 چراغ شدنش زیاده.البته کسانی هستند که بردشون فالکون هست و تابحال هم 3 چراغ نشدند(مثل همین پدرام جون خودمون:10:)
ولی به نظرم اگه واقعا میخواش ازش بخر و بالاتر از 230-240 بهش نده
البته این قیمتی که گفتم خیلی بالا گفتم تو ازش 190 بخر.نمیدونم اصلا هر چی دلت خواست بهش پول بده:20::31:
فقط به این نکته توجه کن که دستگاهش هیچ مشکلی نداشته باشه.اگه هم میتونی ازش اجازه بگیر یه یک هفته ای تستش کن بعد اگه راضی بودی بخرش
از لحاظ سالم بودنش هم مطمئنم چون کلی باهاش بازی کردم و مطمئنم که تا حالا سه چراغ نشده ، البته حدود یکساله که حداقل روزی 3-4 ساعت روشنه
فقط قیمت درستشو می خوام که نه سر من کلاه بره نه سر این دوستم:10:

HORROR
02-01-2011, 19:15
از لحاظ سالم بودنش هم مطمئنم چون کلی باهاش بازی کردم و مطمئنم که تا حالا سه چراغ نشده ، البته حدود یکساله که حداقل روزی 3-4 ساعت روشنه
فقط قیمت درستشو می خوام که نه سر من کلاه بره نه سر این دوستم:10:

سلام به نظرم نخری بهتره.به ریسکش نمی ارزه.....می ارزه؟! احتمالا دستگاهش یه مشکلی داره

sinister
03-01-2011, 07:31
سلام به نظرم نخری بهتره.به ریسکش نمی ارزه.....می ارزه؟! احتمالا دستگاهش یه مشکلی داره
آخه چه مشکلی وقتی من اکثر روزها دارم باهاش بازی می کنم و مطمئنم که سالمه:11::31:

HESAM_5700
03-01-2011, 09:19
سلام ...
دوستان نظرتون درباره مدل پریمیوم چیه؟

الان تو بازار پیدا میشه؟ ارزش خرید داره یا با الیت قیمتش چندان فرقی نداره ؟

بعد الان اقتصادی ترین کاری که میشه کرد برای خرید ایکس باکس چیه ؟ آرکید با هارد ؟

بعد الان همه ایکس360 ها جاسپرن ؟ ( الیت و آرکاد و ... ؟ )

ببخشید زیاد سوال میپرسم :دی تازه کارم :دی

آها یه چیز دیگه :دی به نظرتون وایسم تا تابستون یه اسلیم کپی خور با کنیکت بگیرم ؟ ( اسلیم کپی خور شده دیگه ؟ :دی )
ممنون :11:

bahador2009
03-01-2011, 11:09
به نظرم وایسی تا تابستون خیلی بهتره.

A.N.A.P
03-01-2011, 17:13
اصلا پرمیموم تو بازار نیست !

HORROR
03-01-2011, 19:22
آخه چه مشکلی وقتی من اکثر روزها دارم باهاش بازی می کنم و مطمئنم که سالمه:11::31:

نه دوست عزیز.منظورم اینه که بردهای فالکون از همون ابتدا مشکل دارن و خیلی داغ میکنن.ولی اگه مراعات کنی مشکلی پیش نمیاد

LiverBarca
07-01-2011, 01:40
دوستان یکی از فامیلها رفته چین و میخوام بگم برام یه ایکس باکس از اونجا بیاره....
اصلآ کار درستی هست که بگم از چین بخره؟؟؟:31:
من هیچ اطلاعاتی در مورد این دستگاه ندارم و فقط میخوام گرافیکش از PC بهتر باشه...
راستی شنیدم چند مدل داره،حالا کدومش بهتره؟؟؟و چه فرقی میکنن؟؟؟:31:
شرمنده که سوالهام خیلی اماتور هست ولی وقتی چیزی نمیدونم چی بگم:41:
قیمت هم هر چه کمتر بهتر:31:
ممنون:40:

LiverBarca
07-01-2011, 01:49
راستی دوستان شنیدم سونی 3 رو هم کپی خور کردن،حقیقت داره؟؟؟:18:
اگه اینجوری باشه به خاطر god of war 3 حاضرم سونی 3 بخرم....:21:

Hunter lord
07-01-2011, 07:29
راستی دوستان شنیدم سونی 3 رو هم کپی خور کردن،حقیقت داره؟؟؟:18:
اگه اینجوری باشه به خاطر god of war 3 حاضرم سونی 3 بخرم....:21:

بله HA CK شده فقط نیاز به یک دانگل با قیمت 20 - 25 هزار تومانی نیاز هستش تا از Collection عظیم بازی های
کنسول محبوب و پرطرفدار PS3 (ع) لذت ببرید .

تازه یکی از دلایل خرید PS3 برای هر کسی God of war III هستش بقیه بازی ها از جمله :
Kill zone 2 & 3 - Uncharted 1 & 2 & 3 - Resistance 1 & 2 & 3
Infamous 1 & 2 و ... ( که بسیار بیشتر از این هم هست در انتظار هستش .)

LiverBarca
07-01-2011, 11:49
حالا این ps3 چه مدلهایی داره و قیمتهاش چنده؟؟؟

lurenzo
07-01-2011, 12:14
من هیچ اطلاعاتی در مورد این دستگاه ندارم و فقط میخوام گرافیکش از PC بهتر باشه...

دوست عزیز اگر به دنبال گرافیک بهتر هستید مطمئن باشید با یه کارت گرافیک خوب برای کامپیوتر به گرافیک بالاتری میرسید.
ولی اگر بازی های انحصاری کنسول ها نظرتون رو جلب کرده ، به سراغ خرید کنسول بروید!

essi_raj004
07-01-2011, 13:10
سلام
من میخوام یهxbox 360 بگیرم.با توجه به اینکه مدل اسلیم اومده وهمه چیز رو بهم ریخته : یعنی مدل فت قیمتش رفته بالا و تولیدش قطع شده از اون طرف این مدل جدید از اون هم گرون تره :41::2: ; به نظر شما اگه تا تابستون صبر کنم با توجه به تجربه شما چه اتفاقی میفته ؟ قیمت اسلیم مثلا مدل 4 گیگ چقدر افت میکنه؟
از اینکه جوابمو میدین ممنونم :11:

Sorena_777
07-01-2011, 13:28
ببخشید این سوال رو میکنم اخه ممکنه جاش اینجا نباشه:11:

کنسول های جدید کی وارد بازار میشن

6 سال xbox360 و 5سال ps3 هست که اومدن....... کی عمرشون تموم میشه :41:
فکر کنم چند جا میگفتن IBM و Apple و خود مایکروسافت و سونی و نینتندو هرکدوم میخوان سری های جدیدشون رو تولید کنن
تا کی باید منتظر بود یعنی 2012 هم نمیخوان چیز جدیدی بدن از این گرافیک ها خسته شدم:13:

pedram_sad
07-01-2011, 17:45
ببخشید این سوال رو میکنم اخه ممکنه جاش اینجا نباشه:11:

کنسول های جدید کی وارد بازار میشن

6 سال xbox360 و 5سال ps3 هست که اومدن....... کی عمرشون تموم میشه :41:
فکر کنم چند جا میگفتن IBM و Apple و خود مایکروسافت و سونی و نینتندو هرکدوم میخوان سری های جدیدشون رو تولید کنن
تا کی باید منتظر بود یعنی 2012 هم نمیخوان چیز جدیدی بدن از این گرافیک ها خسته شدم:13:
2014 يا 2015

Download Master
07-01-2011, 20:38
دوستان عزیز سر دوراهی گیر کردم شدید. به مشاوره نیازمندیم.:10:
ایشاا... تا حداکثر یه ماه دیگه میخوایم یه تلوزیون 3D پلاسمای پاناسونیک بگیریم.و پس از سالها (شاید حدود

15 سال :18: ) تلوزیون CRT قدیمیمون (شهاب ) رو بازنشسته کنیم

دنبال یه بلور پلیر سه بعدی میگشتم دیدم قیمتاش بالاست (حداقل 250 ) و علاوه بر اون نه هارد داره نه

میتونه از رو هارد یا USB چیزی پخش کنه.

برای همین تصمیم گرفتم PS3 بگیرم که هم بلور پلیر سه بعدیه و هم هارد داره و خیلی خوشحال بودم از

این تصمیم :21: که ناگهان قیمت بلوری 3D و بازیهای PS3 رو نظاره کردیم :19:.

حالا تو دو راهی گیر کردم به نظرتون بلوری 3D و بازیهای 3D و بازیهای انحصاری PS3 ارزششو داره PS3 بگیرم یا به

همون Xbox بی Blu-ray بسنده کنم ؟؟؟ در ضمن گیمرم هستم و عناوین PC رو فعلا بازی میکنم.

اینجا یه مقایسه بین PS3 و Xbox تا اونجا که فهمیدم میذارم اگه اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید

مزایای PS3 :

بازیهای 3D

پخش بلوری و بلوری 3D

بازیهای انحصاری

Move

مزایای Xbox :

بازیهای خیـــلی ارزون تر

Kinect

لایوش مثل اینکه از PSN بهتره و کمتر لگ میزنه

هر دیقه آپدیت نمیشه ( امان از دست این اینترنت حجمی:13: )

بازیهاش در دسترس تره (بقالیه سر کوچم داره :27: )

پیشاپیش از راهنماییتان ممنون :11:

shab_2008
07-01-2011, 22:11
ایشاا... تا حداکثر یه ماه دیگه میخوایم یه تلوزیون 3D پلاسمای پاناسونیک بگیریم.و پس از سالها (شاید حدود

دنبال یه بلور پلیر سه بعدی میگشتم دیدم قیمتاش بالاست (حداقل 250 ) و علاوه بر اون نه هارد داره نه

برای همین تصمیم گرفتم PS3 بگیرم که هم بلور پلیر سه بعدیه و هم هارد داره و خیلی خوشحال بودم از

حالا تو دو راهی گیر کردم به نظرتون بلوری 3D و بازیهای 3D و بازیهای انحصاری PS3 ارزششو داره PS3 بگیرم یا به

همون Xbox بی Blu-ray بسنده کنم ؟؟؟ در ضمن گیمرم هستم و عناوین PC رو فعلا بازی میکنم.

اینجا یه مقایسه بین PS3 و Xbox تا اونجا که فهمیدم میذارم اگه اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید

مزایای PS3 :

بازیهای 3D

پخش بلوری و بلوری 3D

بازیهای انحصاری

Move

مزایای Xbox :

بازیهای خیـــلی ارزون تر

Kinect

سلام

ببینید دوست عزیز یه چیزه کلی رو براتون در مورد بازیهای انحصاری اول از همه بگم :

بازیهای انحصاری هر دو کنسول کم نیستن و برای بعضی هاشون واقعا ارزش داره که آدم در کنار PC یه کنسول هم بخره!

اما چیزی که مشخص بازی های انحصاری PS3 بیشتر و البته در بعضی بازیها بهتر از X360 هستن!

برای مثال KZ 3 وUncharted 3 و ... واقعا خرید یه PS3 رو بیش از پیش واجب میکنه!

به نظر من شما که یک PC قدرتمند دارید بهتره که یک PS3 خریداری کنید و از BD Drive و بازیهای انحاصری دیگرش لذت ببرین.

کینکت هم احتمالا در آینده از بازی های PC هم پشتیبانی میکنه!

در مورد 3D هم قبلا بحث زیاد شده که آیا X360 از بازی های 3D پشتیبانی می کنه یا نه ، که با توجه به منابع متعدد باید گفت که بله این کنسول هم همانند PS3 از این قابلیت پشتیبانی میکنه و فقط سونی بی خودی داره شلوغش میکنه که کنسول ما از پایه قابلیت 3D رو پشتیبانی میکنه ( خودشون هم یه بار درست حسابی نگفتن این حالت پایه که میگن چیه!!) و ازین حرفا.

در کل هر دو کنسول یه مزیت هایی دارن و هر کسی سلیقه ای داره (مثلا خود من X360 رو بیشتر از PS3 دوست دارم !) و به نظر من شما فعلا روی خرید PS3 تمرکز کنید بهتره.

Alireza.M67
08-01-2011, 11:44
مزایای PS3 :

1.بازیهای 3D

2.پخش بلوری و بلوری 3D

3.بازیهای انحصاری

Move 4.

1.هر دو کنسول این قابلیت رو دارن

2.بله بلوری پخش میکنه که البته قیمتش خیلی گرونه .

3.بازیهای انحصاریش تا حدی جذابتر از 360 هست ولی 360 هم بازیهای انحصاری فوق العاده ای داره .

4.خودت باید بین MOVE و کینکت ببینی از کدومش خوشت اومده .

مزایای Xbox :

1.بازیهای خیـــلی ارزون تر

2.Kinect

3.لایوش مثل اینکه از PSN بهتره و کمتر لگ میزنه

4.هر دیقه آپدیت نمیشه ( امان از دست این اینترنت حجمی:13: )

5.بازیهاش در دسترس تره (بقالیه سر کوچم داره :27: )

1.درسته خیلی خیلی ارزون تره ، ضمن اینکه بازیهای مشترک اکثرا روی 360 با کیفیت تر اجرا می شن .

2.به نظر من مزیت بزرگ 360 نسبت به هر کنسول دیگست .

3.اینم درسته

4.نه ولی سالی یه بار باید کنسولتو بدی واست آپدیتش کنن که عذابیه واسه خودش .

5.اینم درسته

پیشنهاد من :
من اگه جای شما بودم Xbox 360 می گرفتم .

Hunter lord
08-01-2011, 13:42

مزایای PS3 :

بازیهای 3D

پخش بلوری و بلوری 3D

بازیهای انحصاری

Move

مزایای Xbox :

بازیهای خیـــلی ارزون تر

Kinect

PS3 که بازی هاش کپی شده و از اون لحاظ مشکلی نیست .

ولی نمی دونم این چه چیزی در X360 هستش که بازی هاش Fun تره و لذت بخش هستش با این که انحصاری هاش ( به جز 2 - 3 مورد ) به گرد پای بازی های PS3 نمی رسند .

PSN هم فکر نکنم lag بزنه . اگه هم برتری در Live هستش به خاطر اینه که باید سالی 50 دلار بدی بابت Live .

مزیت هایی هم که گفتید همش درست و کامل هستش + PS3 کپی خور شده و بازی هاش مثل x360 ارزون شدن + PSN Free for all

Download Master
08-01-2011, 14:16
خیلی ممنون از عزیزانی که وقت میذارن جواب میدن :11: :10:
چند تا سوال دارم که اگه ممکنه صریح و مطمئن جواب بدید واقعا جوابشون تو انتخابم تاثیر داره و جواب درست حسابی با سرچ تو نت پیدا نکردم :

1- آیا Xbox به طور کامل از 3D پشتیبانی میکنه ؟ در مقایسه با PS3 3D ضعیف تری داره ؟ مثلا چندتا بازی به صورت 3D داره ؟ اصلا برنامه خاصی برای بازیهای 3D خفن روش دارن
* یه مصاحبه از مایکروسافت خوندم میگفت 360 قابلیت 3D داره ولی برنامه ریزی خاصی برای 3D نداریم

2-آیا PS3 به طور کامل کپی خور شده ؟ مثلا الان میتونم GT 3D رو راحت بازی کنم یا کلی دنگ و فنگ داره یا مثلا بعضی بازیها رو میاره بعضی ها رو Crash میکنه و از این جور چیزا کجا باید بازیهاش رو پیدا کرد ؟
* الان PSP3000 دارم . اسما کپی خور شده ولی اولا موقته وسط مسافرت اشتباهی خاموش شد تا آخر مسافرت اعصابم خورد شد.:41:بازیهاشم که ماشاا... یا باید 1 GB دانلود کنی یا بری تو میدون توپخونه از این DVD های Collection بگیری :13:

3- Kinect برای یه بازیکن حرفه ای :5: (Hardcore) بهتره یا Move ? برای کدوم یکی بازیهای درست حسابی قراره بیاد ؟
* تریلر هایی که از Kinect دیدم همش بازیهای بچه گونه بود. ولی از Move یه تریلر بود که داشت FPS بازی میکرد و خیلی هم از دقتش تعریف میکرد (حالا دیگه طرفداریش پای خود طرف ! )

4- میشه یه چند تا بازی (مثلا 5 تا ) بازی خفن انحصاری هر طرف رو همراه با میانگین نمراتش بذارید :10: ببنم کدوما به سبک من میخوره

راستی یه چیزی تو مقایسه یادم رفته بود اونم دسته های 360 بود که واقعا خوشدست ترن.(البته اگه تا چند وقت دیگه کنترلهای حرکتی جایگزین نشن :8: )

halflife g
08-01-2011, 16:15
چند تا سوال دارم که اگه ممکنه صریح و مطمئن جواب بدید واقعا جوابشون تو انتخابم تاثیر داره و جواب درست حسابی با سرچ تو نت پیدا نکردم :

1- آیا Xbox به طور کامل از 3D پشتیبانی میکنه ؟ در مقایسه با PS3 3D ضعیف تری داره ؟ مثلا چندتا بازی به صورت 3D داره ؟ اصلا برنامه خاصی برای بازیهای 3D خفن روش دارن
* یه مصاحبه از مایکروسافت خوندم میگفت 360 قابلیت 3D داره ولی برنامه ریزی خاصی برای 3D نداریم

2-آیا PS3 به طور کامل کپی خور شده ؟ مثلا الان میتونم GT 3D رو راحت بازی کنم یا کلی دنگ و فنگ داره یا مثلا بعضی بازیها رو میاره بعضی ها رو Crash میکنه و از این جور چیزا کجا باید بازیهاش رو پیدا کرد ؟
* الان PSP3000 دارم . اسما کپی خور شده ولی اولا موقته وسط مسافرت اشتباهی خاموش شد تا آخر مسافرت اعصابم خورد شد.:41:بازیهاشم که ماشاا... یا باید 1 GB دانلود کنی یا بری تو میدون توپخونه از این DVD های Collection بگیری :13:

3- Kinect برای یه بازیکن حرفه ای :5: (Hardcore) بهتره یا Move ? برای کدوم یکی بازیهای درست حسابی قراره بیاد ؟
* تریلر هایی که از Kinect دیدم همش بازیهای بچه گونه بود. ولی از Move یه تریلر بود که داشت FPS بازی میکرد و خیلی هم از دقتش تعریف میکرد (حالا دیگه طرفداریش پای خود طرف ! )

4- میشه یه چند تا بازی (مثلا 5 تا ) بازی خفن انحصاری هر طرف رو همراه با میانگین نمراتش بذارید :10: ببنم کدوما به سبک من میخوره

راستی یه چیزی تو مقایسه یادم رفته بود اونم دسته های 360 بود که واقعا خوشدست ترن.(البته اگه تا چند وقت دیگه کنترلهای حرکتی جایگزین نشن :8: )

صریح جواب میدم همونطور که خواستی.........

1-کنسول ایکس باکس به لحاظ ساختار خودش native 3d نداره ولی ps3 داره (ولی از لحاظ سه بعدی معمولی هر دو سه بعدی معمولی دارن)ولی این فرق خاصی در دید ما نداره همونطور که تو نمایشگاه E3 بازی crysis2 نسخه ایکس باکس و ps3 از نسخه 3d بازی کیلزون 3 خیلی بهتربود و به عنوان بهترین بازی 3d انتخاب شد........... .

در کل هر دو 3d دارن ولی native 3d فقط مختص ps3 هستش و البته اینم بگم علت اینکه سونی اینهمه در مورد 3d هیاهو می کنه علتش اینه که میخواد تلویزیون های سه بعدیش فروش بره ولی چون مایکروسافت تلویزیون نمی سازه واسش فرقی نداره....... .

2- مثه اینکه به طور کامل هفک شده و نیازی هم به دانگل و اینا نیس ...ولی یه کم باید منتظر موند (مثلا یکی دو ماهی) تا بشه با خیال راحت ازش استفاده کرد...... (البته با دانگل هم میشه راحت بازی کرد)

3-من خودم هردوشو به مدت زیادی بازی کردم........... .مزیت هرکدومو میگم و همینطور عیباشو:

move: چون فقط یه نقطه رو اسکن می کنه در نتیخه تاخیرش خیلی پایین و عالیه (حدود 0.2 ثانیه) و بازیهای هاردکور زیادی رو هم ساپورت خواهد کرد مثه killzone 3 و portal2 ........... .

ولی از لحاظ بازیهای کژوال ضعیفه و در کل خیلی نواوری خاصی نداره همون دسته wii به اضافه بازیهای hd هستش........... .

kinect:حدود 24 نقطه از بدنو اسکن می کنه و اسکنش خیلی تحسین برانگیزه ولی چون نقاط زیادی رو اسکن می کنه 0.4 ثانیه تاخیر داره(ولی شما حس نمی کنی این تاخیرو.همینطور که تاخیر موو رو حس نمی کنی)
بازیهای کژوال عالی داره و بازیهای هاردکورش هم خوبه ولی متناسب با خودش (مثه forza 4 یا codnamed d )

من خودم بعد امتحان هر دوتاشون کینکت رو انتخاب کردم چون وسیله آیندس ولی این انتخاب من بود شاید معیارهای شما فرق بکنه..........

دیگه تصمیم با خودته........ .

4- از لحاظ دسته درسته کمی دسته xbox خوش دستتر ولی تو بازیهای مبارزه ای(مثه مورتال) ps3 بهتره ولی این به عادت برمی گرده و کمی بعد عادی میشه(خیلی پارامتر مهمی نیس)

xbox:

gears of war2 -------93
halo -------94
alnwake-----------84
forza 3----------92

ps3
uncharted 2----------96
killzone 2------------92
gt5-------------84
god of war------93
heavy rain---------84
metalgear4------94

از لحاظ تعداد بازی انحصاری ps3 بازیهای بیشتری داره.............. .(در سال آینده حدود 9 بازی انحصاری واسه ps3 در راهند .و برای ایکس باکس حدود8 تا(سه تا با دسته بقیه باید با کینکت انجما بدی)

یه مساله مهم هم که هستش اینه که شما بشین ببین بازیهای در راه هر دو کنسول و اونایی که اومده در چه حدی هستن و بشین چند تا تریلر ببین خیلی ها مثه من فقط واسه خاطر یه بازی رفتیم کنسول گرفتیم.......... .

یه پارامتر هم اگه آنلاین بازی می کنی ایجاد میشه که اگه اهل انلاین بودی xbox بهتره(در عوض پولیه) و گرنه که هیچ......... .

.
.

Hunter lord
08-01-2011, 17:04

برنامه 3D توی راس کار sony هستش بازی های PS3 (مخصوصا انحصاری ها ) از این تکنولوژی پشتیبانی خواهند کرد .

در مورد کپی شدن هم همه کنسول ها مشکل خاص خودشون رو بعد از کپی خور شدن دارند :
مثلا X360 کپی هر سال یک Ban wave می زنن کسایی که کپی استفاده می کنند می پوکونند .
یا PS3 که اجرای بازی هاش کمی مشکل داره . ( 90 درصد بازی ها راحت اجرا می شوند . )
Gt رو هم الان روش کپیش اومده و راحت می تونی بازی کنی .

دوست من صادقانه بگم آینده ازان PS3 داران است . نگاهی به لیست بازی های انحصاری و بازی هایی که از Move پشتیبانی می کنند بندازی همه چیز را در میابی .

بازی هایی که برای Move میاند اکثرش توی سبک اکشن هست . ( در کنار اون بازی Fun هم داره . )

فقط یک لحظه بازی Kill zone 3 با گرافیک فوق العاده ( که روی هیچ کنسولی دیده نمی شه .) + 3D که بر روی PS3 به همراه پردازنده قوی و port HDMI قوی ترش تصاویری شفاف و عالی بیرون می ده + Move که کاملا مناسب بازی های اکشن هستش تصور کنید کار تمومه .

لیست نمرات رو هم دوستمون گذاشتند ولی هیچگاه بر اساس نمره و این چرت و پرت ها کار انجام ندید .
این ها همش سر کاریه .

حالا باز انتخاب خودتون هستش ........ از ما گفتن بود ............... بعد مثل بعضی ها که من دیدم ای کاش این کنسول رو می خریدم یا اون یکی رو ناراحت نشید . ( البته اکثرا می گن چه اشتباهی کردیم PS3 نگرفتیم . مدرکش هم اگه بخواید نشونتون می دم . )

Amir M.ohAma.D
08-01-2011, 17:12
من هر جفته اینارو داشتم.اول 360 گرفتم بعدشم ps3 ولی وقتی ps3 رو گرفتم 360 و فروختم
بازیهایه انحصاری 360 رو هرکدومو 10 دقیقه هم نمیتونستم بازی کنم حال نمیدادولی ps3 ادم لذت میبره از بازیاش
به این نمراته بازیا اصلا توجهی نکنین مثلا همین GT5 که همچین نمره ای گرفته واقعا نمیدونم از کجاشون این نمراتو دادن
ایرادایه بنی اسراییلی که از این بازی گرفتن یکیش این بوده که اگه از ماشین پرقدرت استفاده کنی اسون برنده میشی
1-از لحاظه لایو و کینکت 360
2-بازیهایه انحصاری و کیفیت بازیهاps3
3-از نظره کیفیته ساخته دستگاهps3
4-اگه 3D میخوای هرجفتشون ولی Ps3 قویتره
5-قیمته بازیا و همچنین راحت پیدا شدنشون 360 هم ارزونتره هم بی درده سرتره ps3 هم دونه 4 تومنه ولی اجرا کردنش یکم سخته.GT5 رو سرویس شدم تا اجرا کردم.ولی ارزششو داشت
باید ببینی نیازاتون چیه
اینو در نظر داشته باشین که ps3 چیزی نیست که نداشته باشه و360 داشته باشه
انحصاریهایه 360 امکانش زیاده رو pc بیاد ولی برایه ps3 نه
DVDرو ps3میخونه ولی blu-ray رو 360 نمیخونه
بعضی انحصاریایه 360 بعده یه سال رو ps3 هم پورت میشه
از وقتی ps3 رو -- کردم دسته هایه pc هم روش کار میکنه البته قبلا امتحان نکرده بودم
در ضمن 360 بازی تو رزولیشن 1080p نداره ولی ps3 داره.
خلاصه بهتون بگم من از خریده 360 پشیمون شدمو باضرر با دو دسته وایرلسو60 بازی 200 فروختمش

Download Master
08-01-2011, 18:48
با تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و تجربیات خودشون رو صریح گفتند.
(از جمله The shining و Hunter lord و halflife g و gorgnamaa و shab_2008 )

میخواستم شرایط و علاقه مندیهام رو بگم و با توجه به اونها یکی از این دو کنسول رو پیشنهاد بدید .
ایشاا... دیگه تصمیمم رو میگیرم

1- همونطور که در امضام دیدید یه PC نسبتا قوی دارم که تمام بازیهایی بدردبخور که برای PC یا مشترک با PC میان رو رو اون بازی میکنم (یعنی مثلا2 Crysis رو ترجیح میدم رو PCبازی کنم تا رو هر کدوم از این کنسول ها)

2- چون تلوزیون اختصاصی به اتاقم نیست کلا در روز کم میتونم با کنسول بازی کنم بیشتر دنبال بازیهایی هستم که خیلی طولانی نیستن و رو PC هم مشابه کمتری دارن همچنین بهتره بازیهایی باشه که جلو خونواده آدم روش بشه بازی کنه :43:

3- در مورد بازی دو نفره و آنلاین خیلی کم برم سراغش ( چون DotA بازی میکنم وقت نمیکنم بازی آنلاین دیگه ای رو کنسول بازی کنم )

4- اگه بازیهای Simulation خوبی مثل بازیهای ورزشی ، شکار ، ماشین سواری و ... داشته باشه بهتره (عاشق بازیهای شکار و طبیعتم یدونه رو PS2بود خیلی باهاش کیف کردم بابامم عشق مستندای طبیعته! )

5- اگه بتونه فرمتای بیشتری از رو هارد یا فلش بخونه خیلی خوبه (مثلا Mkv رو بخونه که محشره) چون فعلا اکثر فیلمای HD با این فرمتن

6- تو خونه تکم و بازیهای دو نفره بدردم نمیخوره :19: (البته یه برادر دارم اهل بازی نیست ولی فکر کنم با دیدن کنترلهای حرکتی جذب بشه :8: )

با صحبتایی که شد به شخصه نظرم رو PS3 هست حالا از شما میخوام با توجه به این حرفا نظر نهایی خودتون رو بفرمایید.
راستی حدود 1 ماه دیگه TV رو میخرم تا اون موقع PS3 -- شده ؟ یعنی مثل Xbox بلوری ها شو تو مغازه ها میفروشن ؟

در آخر از تمام کسانی که کمک کردن تشکر صمیمانه دارم :11:

halflife g
08-01-2011, 19:42
چرا خلط مبحث می کنید؟؟؟؟
یعنی چی 10 دقیقه بازی کردن ایکس باکس حالمو بهم میزنه؟؟؟؟یعنی چی امتیازا مهم نیس؟؟؟

داداش شما اینا رو ول کن .....پست منو کامل بخوون تا همه چی رو بگم به شما:

در مورد کپی شدن هم همه کنسول ها مشکل خاص خودشون رو بعد از کپی خور شدن دارند :
مثلا X360 کپی هر سال یک Ban wave می زنن کسایی که کپی استفاده می کنند می پوکونند .
یا PS3 که اجرای بازی هاش کمی مشکل داره . ( 90 درصد بازی ها راحت اجرا می شوند . )
Gt رو هم الان روش کپیش اومده و راحت می تونی بازی کنی .این بن ویو بعد از این برای ps3 هم خواد بود چون دیگه کنترلش روی افلاین کاملا از بین رفته در نتیجه از این بن ویو ها خواهد کرد............ .
اینم لینک حرفم:

و port HDMI قوی ترش تصاویری شفاف و عالی بیرون می ده + Move که کاملا مناسب بازی های اکشن هستش تصور کنید کار تمومه . :18::18:
پورت hdmi قوی تر یعنی چی؟؟؟؟چه ربطی به شفافیت و گرافیک داره؟؟؟؟

پورت hdmi کنسول ایکس باکس 1.3 هستش و مال سونی 1.4 ..........این باعث بعضی تفاوتها مثه همون native d3 اینا میشه هیج ربطی به گرافیک و برتری گرافیکی نداره ...... .

علت اینکه کنسول سونی بهترین گرافیک کنسولی رو داره عوامل زیر:

1-از لحاظ پردازنده گرافیکی ایکس باکس بهتر هست ولی از لحاظ پردازنه مرکزی سونی بهتر هستش و همین باعث میشه اکثر محاسبتا بیفته رو دوش cell پردازنده مرکزی سونی و باعث میشه گرافیک انحصاریها کمی بهتر باشه مثلا کریتوس رو با اون همه aa ببینیم........ .

2-شرکت سونی استودیو های 1party داره که بصورت انحصاری واسه دستگاه بازی می سازن و کلا می دونن چجور باید از دستگاه کار بکشن مثه ناتی داگ و گودیلا.....ولی مایکرو اکثر شرکتهایی که واسش بازی می سازن 3party هستن.......
حتی بازی gears3 که گرافیکش قابل رقابت با عناوین تراز اول سونی هستش هم سازندش یه شرکت داخلی نیس........ .

لیست نمرات رو هم دوستمون گذاشتند ولی هیچگاه بر اساس نمره و این چرت و پرت ها کار انجام ندید .
این ها همش سر کاریه . پس نظر کی مهمه؟؟؟؟اصغر اقا بقال محله؟؟؟؟(چون gt5 پایین اورده همه بدن)

یعنی الان uncharted2 امتیاز 96 براش دروغه نه؟؟؟حقش 80 هم نبود..............نخندونید ما رو بابا..........

انحصاریهایه 360 امکانش زیاده رو pc بیاد ولی برایه ps3 نه
DVDرو ps3میخونه ولی blu-ray رو 360 نمیخونه
بعضی انحصاریایه 360 بعده یه سال رو ps3 هم پورت میشهاونا انحصاری مایکرو نبودن که واسه پی سی یا سونی اومدن............مثلا صاحب امتیاز mass effect2 شرکت ea هستش و حتی میتونه واسه wii هم بده بازی رو............. .
و گرنه انحصاریهای ایکس باکس تا ابد انحصاری هستن...(اینا فقط انحصار زمانی بودن)

در ضمن 360 بازی تو رزولیشن 1080p نداره ولی ps3 داره.اولا اونا upscale و همچین چیزی رو هیچ کدوم از کنسولا درست و حسابی نمیتون اجرا کنن ماکسیمم قدرت هر دو کنسول همون 1080 i هستش..... .

دوما دو تا نام ببرید............ .

حالا سوالای شما:

با تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و تجربیات خودشون رو صریح گفتند.
(از جمله The shining و Hunter lord و halflife g و gorgnamaa و shab_2008 )

میخواستم شرایط و علاقه مندیهام رو بگم و با توجه به اونها یکی از این دو کنسول رو پیشنهاد بدید .
ایشاا... دیگه تصمیمم رو میگیرم

1- همونطور که در امضام دیدید یه PC نسبتا قوی دارم که تمام بازیهایی بدردبخور که برای PC یا مشترک با PC میان رو رو اون بازی میکنم (یعنی مثلا2 Crysis رو ترجیح میدم رو PCبازی کنم تا رو هر کدوم از این کنسول ها)

2- چون تلوزیون اختصاصی به اتاقم نیست کلا در روز کم میتونم با کنسول بازی کنم بیشتر دنبال بازیهایی هستم که خیلی طولانی نیستن و رو PC هم مشابه کمتری دارن همچنین بهتره بازیهایی باشه که جلو خونواده آدم روش بشه بازی کنه :43:

3- در مورد بازی دو نفره و آنلاین خیلی کم برم سراغش ( چون DotA بازی میکنم وقت نمیکنم بازی آنلاین دیگه ای رو کنسول بازی کنم )

4- اگه بازیهای Simulation خوبی مثل بازیهای ورزشی ، شکار ، ماشین سواری و ... داشته باشه بهتره (عاشق بازیهای شکار و طبیعتم یدونه رو PS2بود خیلی باهاش کیف کردم بابامم عشق مستندای طبیعته! )

5- اگه بتونه فرمتای بیشتری از رو هارد یا فلش بخونه خیلی خوبه (مثلا Mkv رو بخونه که محشره) چون فعلا اکثر فیلمای HD با این فرمتن

6- تو خونه تکم و بازیهای دو نفره بدردم نمیخوره :19: (البته یه برادر دارم اهل بازی نیست ولی فکر کنم با دیدن کنترلهای حرکتی جذب بشه :8: )

با صحبتایی که شد به شخصه نظرم رو PS3 هست حالا از شما میخوام با توجه به این حرفا نظر نهایی خودتون رو بفرمایید.
راستی حدود 1 ماه دیگه TV رو میخرم تا اون موقع PS3 -- شده ؟ یعنی مثل Xbox بلوری ها شو تو مغازه ها میفروشن ؟

در آخر از تمام کسانی که کمک کردن تشکر صمیمانه دارم :11:

1-اگه عشق گرافیک هستین بدونید که تو ایکس باکس فقط gears3 هستش که از لحاظ گرافیک در آینده فوق العاده خواهد بود(یکی هم قبلا aw بود).......... .و واسه سونی هم un2 و un3 و killzone3 (بعلاوه gow3 که عالی بود)

اگه یه pc قوی دارید بهترین گرافیک کنسولی رو میتونیتسد چندسال پیش خیلی بهتر بازی کنید چون گرافیک اینا مال چند سال پیش و محدودن.............

2-چی بگم؟؟:31:

3-اونوقت دیگه یکی از زیبایی های کنسول و مخصوصا xbox رو خط بکشین............ .(البته مال سونی هم خوبه ولی ایکس باکس انلاین شلوغتر و با کیفیت تری داره)

4-شکار که نه.......ولی شبیه سازی ریسینگ واسه سونی gt5 و واسه ایکس باکس forza 4 هستش که عالین....(البته forza3 هم عالیه)

5- هر دو فرمتای زیادی میخوونن اگه نخوونمن برین نت آپدیت بشه میخوونن(البته ps3 فرمت بلوری هم میخوونه)

6-یکی از زیبایی های کنسول بازیهای coop یا با قابلیت چند نفری بازی کردن هست که واسه هر دو کنسول به حد کافی هست........ .

در کل اگه بیشتر عشق گرافیک هستی برو سمت انحصاریهای سونی چون تعداد گرافیکی خفن بیشتری داره و کلا انحصاری بیشتری داره................ .(البته بازی مثه gears یا halo رو ایکس باکس رو من بیش ار یه ساله دارم بازی می کنم)
ولی اگه واسه بازیهای مولتی(یعنی اونی که رو هر دو پلتفرم میاد میخوای بازی کنی) هیچ فرقی با هم ندارن.... .

این هفک)hacck) کامل دستگاه هم فک کنم بشه........چون شدیدا دارن رو دستگاه کار می کنن به طوری که اصلا برای هفک کردنش لازم نیس دستگاه رو باز کنی.........:31:

LiverBarca
08-01-2011, 20:51
دوستان مدلهای ps3 و بی زحمت با قیمتهاشون بگین و البته فرق مدلهاشون رو.....و اینکه کدوم بهتره...
نوکر همتون هم هستم...

Sorena_777
08-01-2011, 22:01
الان قیمت بازی های ps3 چیز شده 4 تومن هستش؟؟:18:

راستی بازی های جدید رو هم ساپورت میکنه این چیزه؟؟؟؟(همون رو میگم):46:

LiverBarca
08-01-2011, 22:54
اره دیگه،یه دستگاه عین همونایی که برای ps1 و ps2 طراحی کرده بودن واسه اینم طراحی کردن تا تو ایران هم قابل استفاده بشه:31:...
راستی یکی سوال بالام رو جواب بده...:19:ممنون...:40:

Amir M.ohAma.D
08-01-2011, 22:56
چرا خلط مبحث می کنید؟؟؟؟
یعنی چی 10 دقیقه بازی کردن ایکس باکس حالمو بهم میزنه؟؟؟؟یعنی چی امتیازا مهم نیس؟؟؟

اونا انحصاری مایکرو نبودن که واسه پی سی یا سونی اومدن............مثلا صاحب امتیاز mass effect2 شرکت ea هستش و حتی میتونه واسه wii هم بده بازی رو............. .
و گرنه انحصاریهای ایکس باکس تا ابد انحصاری هستن...(اینا فقط انحصار زمانی بودن)

اولا اونا upscale و همچین چیزی رو هیچ کدوم از کنسولا درست و حسابی نمیتون اجرا کنن ماکسیمم قدرت هر دو کنسول همون 1080 i هستش..... .

دوما دو تا نام ببرید............ .
یعنی اینکه ده دقیقه بازی میکنم بهم حالت تهوع دس میده شاید بره کسه دیگه اینطور نباشه
وقتی IGN فاکتوراشو برایه بهترین کنسوله 2010 گفته بود مس افکت2 رو انحصاری 360 حساب کرده بودو همونم خیلی بهش کمک کرد تا بهترین کنسوله سال بشه
اینم دو تا 1080p
fifa11.GT5 این دوتارو دکمه ok کنترل tv رومیزنم میزنه 1080p@60Hz
نمره هایه GT5 بره این پایینه یعنی دلیله عمدش اینه که خیلی دیر عرضه شد. AW بازی بدی بود چون نمره پایین گرفت؟
نه سونی بره بابامه نه ماکرو که بخوام طرفداری کنم هرچی دیدمو تجربه داشتم گفتم.
شما یه چیزیو بگو ps3 نداره ولی 360 داره

shab_2008
08-01-2011, 23:22
یعنی اینکه ده دقیقه بازی میکنم بهم حالت تهوع دس میده شاید بره کسه دیگه اینطور نباشه
وقتی IGN فاکتوراشو برایه بهترین کنسوله 2010 گفته بود مس افکت2 رو انحصاری 360 حساب کرده بودو همونم خیلی بهش کمک کرد تا بهترین کنسوله سال بشه
اینم دو تا 1080p
fifa11.GT5 این دوتارو دکمه ok کنترل tv رومیزنم میزنه 1080p@60Hz
نمره هایه GT5 بره این پایینه یعنی دلیله عمدش اینه که خیلی دیر عرضه شد. AW بازی بدی بود چون نمره پایین گرفت؟
نه سونی بره بابامه نه ماکرو که بخوام طرفداری کنم هرچی دیدمو تجربه داشتم گفتم.

با اجازه داش مراد من جواب قسمتی از پست دوستمون رو میدم !:31:

دوست عزیز من در مورد اون قسمت از پست شما که قرمز کردم میخوام صحبت کنم.

ببینید دوست گرامی توی بازیهای جدید نه این کنسول و نه X360 قدرت اجرای بازیها به صورت 1080p رو ندارن!

البته اون اوایل عرضه PS3 چند تا بازی به صورت 1080p عرضه شد که خوب بسیار کم و انگشت شمار بودن مثلا :

NBA Street Home court

World Series Of Poker 2008

Blast Factor

و چند تا بازیه دیگه!

آخریش هم بازیه Virtua Tennis 3 بود !

اما اون دو بازی FIFA 11 و GT5 رو هم که شما فرمودید 1080p نیستند و رزلوشن این بازیها به ترتیب 1280x720 و 1280x720 (4xAA), 1280x1080 (QAA) هست.

برای اطلاع بیشتر از رزلوشن بازیهای این دو کنسول میتونید به لینک زیر مراجع کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته باید خاطر نشان کنم که عناوین 1080p کنسول PS3 بیشتر از X360 هست.

این بحث مقایسه این دو کنسول هم خیلی وقته که به نظر من از مد افتاده! هر دو کنسول کنسول های قدرتمندی هستند و هر کسی هم سلیقه و عقیده ای برای انتخاب هر یک از این دو کنسول داره و به نظره من به جای این مقایسه های بی ارزش و خراب کردن هر یک از کنسول ها باید از این کنسول ها تا نسل هفتم تموم نشده لذت ببریم!

A.N.A.P
08-01-2011, 23:24
مثل اینکه ویروس FanBoy از بعضیا انتقال داده شده به بعضیا !

حسگری مثل کنکت ؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

یعنی اینکه ده دقیقه بازی میکنم بهم حالت تهوع دس میده
این احساس FanBoy هاست !

sonixax
09-01-2011, 00:08
با اجازه داش مراد من جواب قسمتی از پست دوستمون رو میدم !:31:

دوست عزیز من در مورد اون قسمت از پست شما که قرمز کردم میخوام صحبت کنم.

ببینید دوست گرامی توی بازیهای جدید نه این کنسول و نه X360 قدرت اجرای بازیها به صورت 1080p رو ندارن!

البته اون اوایل عرضه PS3 چند تا بازی به صورت 1080p عرضه شد که خوب بسیار کم و انگشت شمار بودن مثلا :

NBA Street Home court

World Series Of Poker 2008

Blast Factor

و چند تا بازیه دیگه!

آخریش هم بازیه Virtua Tennis 3 بود !

اما اون دو بازی FIFA 11 و GT5 رو هم که شما فرمودید 1080p نیستند و رزلوشن این بازیها به ترتیب 1280x720 و 1280x720 (4xAA), 1280x1080 (QAA) هست.

برای اطلاع بیشتر از رزلوشن بازیهای این دو کنسول میتونید به لینک زیر مراجع کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته باید خاطر نشان کنم که عناوین 1080p کنسول PS3 بیشتر از X360 هست.

این بحث مقایسه این دو کنسول هم خیلی وقته که به نظر من از مد افتاده! هر دو کنسول کنسول های قدرتمندی هستند و هر کسی هم سلیقه و عقیده ای برای انتخاب هر یک از این دو کنسول داره و به نظره من به جای این مقایسه های بی ارزش و خراب کردن هر یک از کنسول ها باید از این کنسول ها تا نسل هفتم تموم نشده لذت ببریم!

با اجازه شهاب جان ،
این رو هم بگم بازی هایی که توی کنسول های نسل فعلی رزولوشن بالاتری دارند المان های تولید یک صحنه درش کمتره و در نتیجه مقدار پولیگنی که میخواد برای رندر یک صحنه استفاده بشه روی چند تا کاراکتر یا المان خاص متمرکز میشه در نتیجه شما فکر میکنی کیفیت و گرافیک بالاتره - در صورتی که هیچ فرقی نداره .
مثالش هم بازی هایی مثل Tekken یا Kombat هست و توی انحصاری ها هم God OF War - شما اگر دقت کنید گاد آف وار هیچ صحنه ی شلوغی از نظر تعداد المان ها و جزئیات نداره و تمام جزئیات متوجه کاراکتر اصلی که خود کریتوس باشه شده و تمام توجه فرد بازی کننده هم به همون کارکتر جلب میشه و به در و دیوار و جک و جونور ها زیاد دقت نمیکنه برای همین میگه WOW عجب گرافیک خوفی ! برای اینکه این تکنیک ها رو بشناسید و بتونید ازشون استفاده کنید باید یک عصب شناس و روانشناس هم توی تیم دولوپ بازی داشته باشید که بتونه از ضعف سیستم عصبی انسان به بهترین شکل برای جلب توجه استفاده کنید .

حسگری مثل کنکت ؟

اینو خیلی خوب اومدی :27:

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

راستی جان کارمک عزیز داره Doom 4 رو میسازه و احتمال زیاد روی هر دوی این کنسول ها بیاد و از اونجایی که کارمک همیشه کسی بوده که گرافیک بازی ها رو متحول کرده قدرت واقعی این کنسول ها رو میشه روی بازی های اون دید و اگر این بازی روی این کنسول ها نیاد معنیش اینه که نسل جدیدی از گرافیک نرم افزاری اومده که این کنسول ها توانایی نمایشش رو ندارند .

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 00:20
مثل اینکه ویروس FanBoy از بعضیا انتقال داده شده به بعضیا !

حسگری مثل کنکت ؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

این احساس FanBoy هاست !
صفحه قبلو نگاه میکردی در مورده برتری لایو و کینکت گفته بودم.بازم پلی استیشن move رو داره.به نظره من کینکت برتره ولی اونورم move هست
حالت تهوع میگرفتم مگه دسته منه؟AW رو خیلی دوست داشتم تموم کنم ولی خدایی نمیدونم چرا حالت تهوع میگرفتم
فن بوی من بوی دیگه چه صیغه ایه؟من تجربیاته خودمو دو سه نفره دیگرو در اختیاره دوستمون قرار دادم
همیشه این یادت باشه:کنسول باید در خدمته ما باشه نه ما در خدمته کنسول
.......
در مورده 1080p من اون چیزی که tv میزنرو گفتم
این عکساش
fifa 11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGT5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی dante یا demon souls رو میزنه
720p
در ضمن این دوستمون یه سیستمه قوی داره ماکرو هم از اومدنه کینکت رو pc خبر داده
علاوه بر اون ASUS هم یه چیز مثله کینکت درست کرده به اسمWAVI Xtion که نمیدونم کی میادبیرون
اینم منبع

halflife g
09-01-2011, 10:35
اولا به شهاب خان:

درسته چند مورد در ابتدا داشتت ولی اکثر اینها upscale هسن یعنی رزولوشن 720 یا 1080i رو با بزرگتر کردن تصویر رو 1080p تبدیل می کنن................. .
از لحاظ فنی دیگه رو بازیهای آخر نسل که گرافیک بالایی دارن دیگه نمیشه گرافیک 1080p تحویل داد........ .

آقای shining:

دوست عزیز شما میخوای واسه یه کسی مشاوره بکنی..یعنی چی بهم حالت تهوع دست میده؟؟؟؟با تعصب نباید به قضه نگاه کرد........... .

+

ماکیور قبل از عرضه کینکت هم گفته بود که این وسیله برای pc هم خواهد اومد ولی نه فعلا برای گیمینگ آگه صحبتهای اقای بالمر رو خونده باشید گفته که بازیها در انحصار کنسول میمونه فعلا..... .

این حرفی که شما میزنی ایکس باکس اینو داره سونی اونو نداره مثه همون مورد تهوع حرف بچه گانه ای هستش........اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد اینا رو

سونی gears داره؟؟؟halo داره؟؟؟forza داره؟؟؟kingdom داره؟؟بازیهای کینکت رو داره؟؟از اون طرف هم سونی همینطور بازیهایی که ین داره ایکس باکس نداره............. .

یک طرفه به قاضی نرین...... .

+

sonixax

فکر کنم doom4 رفت واسه نسل بعد چون کارمک گفت هیچکدوم از این دو کنسول توان اجرای این بازی رو ندارن........ .البته فکر کنم.

.
.

Sorena_777
09-01-2011, 11:08
فکر کنم doom4 رفت واسه نسل بعد چون کارمک گفت هیچکدوم از این دو کنسول توان اجرای این بازی رو ندارن........ .البته فکر کنم.یعنی واقعا میشه قبل از جنگ جهانی سوم (2012)کنسول های نسل بعدی رو دید:46:
یا دیگه رفت برای همون سال های 2014 یا 2015:41:

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 12:43
اولا به شهاب خان:

درسته چند مورد در ابتدا داشتت ولی اکثر اینها upscale هسن یعنی رزولوشن 720 یا 1080i رو با بزرگتر کردن تصویر رو 1080p تبدیل می کنن................. .
از لحاظ فنی دیگه رو بازیهای آخر نسل که گرافیک بالایی دارن دیگه نمیشه گرافیک 1080p تحویل داد........ .

آقای shining:

دوست عزیز شما میخوای واسه یه کسی مشاوره بکنی..یعنی چی بهم حالت تهوع دست میده؟؟؟؟با تعصب نباید به قضه نگاه کرد........... .

+

ماکیور قبل از عرضه کینکت هم گفته بود که این وسیله برای pc هم خواهد اومد ولی نه فعلا برای گیمینگ آگه صحبتهای اقای بالمر رو خونده باشید گفته که بازیها در انحصار کنسول میمونه فعلا..... .

این حرفی که شما میزنی ایکس باکس اینو داره سونی اونو نداره مثه همون مورد تهوع حرف بچه گانه ای هستش........اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد اینا رو

سونی gears داره؟؟؟halo داره؟؟؟forza داره؟؟؟kingdom داره؟؟بازیهای کینکت رو داره؟؟از اون طرف هم سونی همینطور بازیهایی که ین داره ایکس باکس نداره............. .

یک طرفه به قاضی نرین...... .

+

sonixax

فکر کنم doom4 رفت واسه نسل بعد چون کارمک گفت هیچکدوم از این دو کنسول توان اجرای این بازی رو ندارن........ .البته فکر کنم.

.
.
مثله این که شما اصلا منظوره منو متوجه نمیشی.شما اصلا قضیه حالت تهوع رو نگرفتی از بدیه بازی نمیگم
تو K2 هم همین طوری میشم.
من گفتم 360چی داره که ps3 نداره منظورم بازیا کینکتو move نبود .منظورم همون بلور-ی و اینجور چیزا بود
کینکت بالاخره دیر یا زود برایه بازی هم رو pc مورد استفاده قرار میگیره
اینکه تفاوته این دوتارو میگم بچه گانس؟بیخیال داداش شما راست میگی .من هرچی گفتم با مدرک گفتم و اون چیزایی که دیدمو تجربه داشتم.بحثه تایپیکو منحرف نکنیم بهتره الان ملت منتظره ps4و720تن .گفتنیارو گفتیم دیگه با تصمیم با خوده دوستمونه
یا علی

halflife g
09-01-2011, 13:00
اینکه تفاوته این دوتارو میگم بچه گانس؟بیخیال داداش شما راست میگی .من هرچی گفتم با مدرک گفتم

دوست عزیز گفتن تفاوت لحن خصوص خودشو میخواد من فکر کنم با گفتن حرفای شما نمیشه به این نتیجه رسید ...............من فن هیچ کنسولی نیستم هر 3 کنسولم دارم و هیچ کدوم رو بر دیگری برتر نمیدونم......ولی وقتی میخوای یکی رو راهنمایی کنی نباید با حرفایی مثه تهوع و اینا نظر اون فرد رو کلا الوده کنی......... .

به هر حال این نظر من بود......حرفای منم با مدرک بود............. .

.
.

LiverBarca
09-01-2011, 13:18
دوستان مدلهای ps3 و بی زحمت با قیمتهاشون بگین و البته فرق مدلهاشون رو.....و اینکه کدوم بهتره...
نوکر همتون هم هستم...
:19::19::19:

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 14:12
:19::19::19:
120gig=355
250=410
320gig هم هست که اونو قیمت ندارم
250 انتخابه مناسبیه
120 با یه هارد اکسترنال500 هم میتونید بهش فکر کنین
قیمتا هرروز فرق میکنه شما یه سر به پشت شهرداری بزن از همه مغازه ها قیمت بگیر
به جز 2 مغازه که به بد نامی معروفن

Download Master
09-01-2011, 17:50
سوالی که پرسیدم به مقایسه PS3 و XBOX ربطی نداره.
مثلا وقتی Mass Effect 2 برای PC اومده دیگه فرقی برای من نمیکنه واسه Xbox انحصاریه یا نه

دوستان عزیز لطفا با توجه به شرایط من بحث نکنید نه اینکه دعواهای بین کنسولاتون رو ادامه بدید.

اینم خلاصه ای از شرایط من :

تلوزیون 3D
PC در اولویت
استفاده راحت
مهم نبودن آنلاین
بازیهای Single قوی
قیمت ارزون
استفاده به عنوان PLAYER

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 18:31
سوالی که پرسیدم به مقایسه PS3 و XBOX ربطی نداره.
مثلا وقتی Mass Effect 2 برای PC اومده دیگه فرقی برای من نمیکنه واسه Xbox انحصاریه یا نه

دوستان عزیز لطفا با توجه به شرایط من بحث نکنید نه اینکه دعواهای بین کنسولاتون رو ادامه بدید.

اینم خلاصه ای از شرایط من :

تلوزیون 3D
PC در اولویت
استفاده راحت
مهم نبودن آنلاین
بازیهای Single قوی
قیمت ارزون
استفاده به عنوان PLAYER
3D جفتشون.یکم ps3 قویتر
استفاده از 360 برایه بازی راحتره
360 ارزونتره(ارکیدش)اسلیمش تقریبا هم قیمتن ولی بازم 360 ارزونتر در میاد
بازیهایه مولتی که رو هردو هست.انحصاریاشونم سلیقه ایه تو گوگل عکساشونو سرچ کن ببین از کدوما بیشتر خوشت میاد
استفاده به عنوانه player پلی استیشن 3
این نظره شخصیه منه چون PC قوی داری PS3 گزینه مناسبتریه.اگه pc نداشتی تو این وضعیته بازاره ایران بره بازی تو انتخابه 360 نباید شک میکردی.اگه بازیهایه کپی ps3 رو بخوای غیر از اینترنت بگیری قیمتایه خیلی متفاوت مغازه ها اعصابتو خورد میکنه
اینا همش بینه بحثا مطرح شد