PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

cazador
11-04-2010, 00:39
منم دقیقا گوشی شما رو دارم:10: تقریبا 3ماه پیش هدفم دقیقا مثل شما بود یعنی خرید psp3000 اما پول پای این کنسول نده من به جات بودم یه موبایل میسوندم!!! (samsung s8000 jEt)
دلیلش چیه؟

kamranvah
11-04-2010, 11:06
سلام دوستان

اگر آرکید بگیرم باید به سیم HDMI AV معمولی خود جعبه بسنده کنم یا یک کابل HDMI جداگانه بخرم؟ دسته ی سیمی با صرفه تر نیست (چون لازم نیست تند تند باتری عوض کنم)؟ کنسول آرکید با هارد 120 چقدر در می آید و قیمت آنقدر مناسب است که دیگه الیت نگیرم؟

با تشکر

Hunter lord
11-04-2010, 13:58
حرفتو قبول دارم داداش ولی مدل GO سبکتره در ضمن عیب 3000 اینه که وقتی به TV وصل میشه کامل صفحه رو نمیگیره !

شما پول بازی های اصلش رو داری ؟

می تونی از اینترنت بخریش ؟

اگه اینجوریه حتما بخر

hossein_singer
11-04-2010, 14:53
سلام دوستان به نظر شما کدوم یکی از کنسول ها بهتره ؟؟؟؟
ps3 که اینجا بازی های قدیمی رو با جدید عوض میکنن پس فکر نمیکنم مشکل گرون بودنش رو داشته باشم
میخوام بدونم جدا از از قیمت بازیها کلا کدوم کنسول بهتره؟؟(و کدوم مدلش)

Hunter lord
11-04-2010, 19:56
ps3 که اینجا بازی های قدیمی رو با جدید عوض میکنن پس فکر نمیکنم مشکل گرون بودنش رو داشته باشم

ONLY PS3 . امضای بنده روشن گر مسایل روز است .

hossein_singer
11-04-2010, 20:30
منم دقیقا به خاطر god of war 3 نظرم بیشتر رو ps3 هست
اما آیا برتری نسب بهم ندارن که به غیر بازی های انحصاریشون (که فکر میکنم بازی های انحصاری ps3 بهتره) برتریی ندارن
یعنی این ایکس باکس 360 هیچ برتری نداره؟؟؟
برم ps3 slim بخرم؟؟؟؟

shab_2008
11-04-2010, 21:50
اما آیا برتری نسب بهم ندارن که به غیر بازی های انحصاریشون (که فکر میکنم بازی های انحصاری ps3 بهتره) برتریی ندارن
برم ps3 slim بخرم؟؟؟؟

بارها و بارها در تاپیک های مختلف بخش کنسول ها گفته شده که X360 از نظر سخت افزاری قدرتمند تر از ps3 هست! اگر شما کمی با سخت افزار ها اشنایی داشته باشید متوجه این تفاوت از روی سخت افزار دو کنسول و برتری X360 میشید.

تازه در اواخر امسال هم قرار NATAL برای X360 عرضه بشه که دنیای GAME را به لرزه در میاره!!

در هر صورت شما مختار هستید.

kamranvah
12-04-2010, 02:36
سلام دوستان

اگر آرکید بگیرم باید به سیم HDMI AV معمولی خود جعبه بسنده کنم یا یک کابل HDMI جداگانه بخرم؟ دسته ی سیمی با صرفه تر نیست (چون لازم نیست تند تند باتری عوض کنم)؟ کنسول آرکید با هارد 120 چقدر در می آید و قیمت آنقدر مناسب است که دیگه الیت نگیرم؟

با تشکر

pedram_sad
12-04-2010, 09:58
مطمنا 360
جدا از سخت افزار قوی ترش
و عملکرد بهتر تو بازی های multi و حتی بازی هایی که زمانی در انحصار PS Family بوده و اونها رو کشیده بیرون و multi کرده
کنترل فوق العاده بهتر و خوش دست تر و همچنین باز هم به نظر من عناوین انحصاری که فوق العاده محبوب تر از عنوان های انحصاری PS3 هستند
PS3 به نظر تو این بازیها خلاصه میشه که اونم میتونید با 3 روز اجاره تمامشون کنید

God of war 3
Heavy Rain
Uncharted 2
Metal Gear Solid 4

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

سلام دوستان

با تشکر
داخل جعبش یک کابل composite هست و حتی component هم نیست چه برسه hdmi
باید جدا بخری که original خودش حدودا 25 تومان هست

تمام لطف دسته های خوش دست این کنسول به wireless بودنش هست
به نظر من با باتری های duracell هر 15 روز باید عوض کنی که اونم زمان کمی نیست

arcade الان 230 تومان هست
هارد 120 گیگ هم 90 تومان هست
elite هم 330 تومان

Hunter lord
12-04-2010, 11:31
برم ps3 slim بخرم؟؟؟؟

توی تاپیک بوی خیانت به مشام می رسه !

اتفاقا چشم حسودا در بیاد انحصاری های PS3 انقدر زیاد هست که شما یک سال باید بشینی پاش نه مثل X360 که 5 تا انحصاری بیشتر نداره . ( واقعا جالبه بعضی ها انحصاری های PS3 رو انقدر کم می دانند . )

من اگه بخوام صد تا بازی انحصاری براتون می نویسم که بالای 20 تاشون ارزش بازی رو واقعا داره .

Metal gear - Killzone2 - Uncharted 1 & 2 - Heavy rain - God of war - Infamous - Resisitance 1 & 2 - GT - Little big planet بازی هایی هستند که ارزش چندین بار بازی را دارند .

دسته های PS3 دارای حسگر های حرکتی می باشد و همچنین . در حالی که دارندگان کسنول مخالف از این نعمت برخوردار نیستند . این حسگر ها واقعا جالب و بی نظیر می باشند .

فعلا که گرافیک بازی های PS3 یک سر و گردن از نظر گرافیکی و حتی گیم پلی بالا تر است .

Rohallah_tavakoli
12-04-2010, 12:49
توی تاپیک بوی خیانت به مشام می رسه !

اتفاقا چشم حسودا در بیاد انحصاری های PS3 انقدر زیاد هست که شما یک سال باید بشینی پاش نه مثل X360 که 5 تا انحصاری بیشتر نداره . ( واقعا جالبه بعضی ها انحصاری های PS3 رو انقدر کم می دانند . )

من اگه بخوام صد تا بازی انحصاری براتون می نویسم که بالای 20 تاشون ارزش بازی رو واقعا داره .

Metal gear - Killzone2 - Uncharted 1 & 2 - Heavy rain - God of war - Infamous - Resisitance 1 & 2 - GT - Little big planet بازی هایی هستند که ارزش چندین بار بازی را دارند .

دسته های PS3 دارای حسگر های حرکتی می باشد و همچنین ویبره . در حالی که دارندگان کسنول مخالف از این دو نعمت برخوردار نیستند . این حسگر ها واقعا جالب و بی نظیر می باشند .

فعلا که گرافیک بازی های PS3 یک سر و گردن از نظر گرافیکی و حتی گیم پلی بالا تر است .

با تمام احترامی که برای شما قائل هستم.... کی گفته دسته xbox360 ویبره نداره؟؟:18:

اینهایی که نام بردید 20تا هم نشدن!!!بعدش کجا صدتا بازی انحصاری داره؟

لطفا از این بحث ها نکنید(بار هزارم)

جدیدا پست های شما بیشتر شبیه اسیم میباشد...از امضاتون هم همه چیز معلومه..

کسانی که X360 دارند و از این کنسول طرفداری می کنند در حالی که PS3 خریده اند تا از بازی های انحصاری این کنسول لذت ببرند سزاوار شکنجه از طرف کریتوس هستند .
Hunter lord عضو انجمن ضد ماکروسافتی , ناتال , HALO

251251
12-04-2010, 13:10
دوستان بنده رو هم راهنمایی بکنید ممنون میشم
با خوندن پست های دوستان قرار شد که XBOX بخرم
فقط خواستم ببینم برتری Elite نسبت به Arcade چی هستش ؟
از قیمتشون هم یه حدودی بگید ممنون میشم

Rohallah_tavakoli
12-04-2010, 13:14
دوستان بنده رو هم راهنمایی بکنید ممنون میشم
با خوندن پست های دوستان قرار شد که XBOX بخرم
فقط خواستم ببینم برتری Elite نسبت به Arcade چی هستش ؟
از قیمتشون هم یه حدودی بگید ممنون میشم

تفاوت الیت و آرکید در لوازم جانبیشونه...

آرکید هارد نداره و قیمتش 250 تومن

الیت با هارد 120 حدود 340 تومن

pedram_sad
12-04-2010, 13:47
خوب دوستان arcade که ارزون شده بود و شده بود 230 الان elite رو هم فتحی کرده 320 تومان که نسبت به قبل از عید 20 تومان ارزونتر شد

hossein_singer
12-04-2010, 14:58
الان بهترین مدل ایکس باکس چیه؟؟؟؟
Xbox 360 premium با برد جاسپر بهترین مدل موجود در بازاره؟؟؟؟
عجب داستانیه این رقابت ایکس باکس و پلی 3 ولی خدایی عجب چیزیه این ناتال کف کردم
من که شاید جفت کنسول ها رو گرفتم حقیقتا از god of war و havy rain نمیشه گذشت( هوی رین شنیدم مثل فرانهایته :35: )

Rohallah_tavakoli
12-04-2010, 18:08
الان بهترین مدل ایکس باکس چیه؟؟؟؟
Xbox 360 premium با برد جاسپر بهترین مدل موجود در بازاره؟؟؟؟
عجب داستانیه این رقابت ایکس باکس و پلی 3 ولی خدایی عجب چیزیه این ناتال کف کردم
من که شاید جفت کنسول ها رو گرفتم حقیقتا از god of war و havy rain نمیشه گذشت( هوی رین شنیدم مثل فرانهایته :35: )
شما یه الیت به قیمت 320 تومن تهیه کنید...
با عرضه پروژه ناتال دنیای بازی دگرگون خواهد شد...

hossein_singer
12-04-2010, 22:30
سپاس
فردا میخوام برم یکی بخرم
اما میخوام بدونم فرق الیت با پریمیوم در چیه

shab_2008
12-04-2010, 23:19
سپاس
فردا میخوام برم یکی بخرم
اما میخوام بدونم فرق الیت با پریمیوم در چیه

در رنگ و هاردش!

hamidcr
15-04-2010, 12:09
سلام
ارکید بخری توی جعبش کابل hdmi نداره؟اگه بخام جدا بگیرم قیمتش چنده؟

S.Y.K
15-04-2010, 12:12
سلام
ارکید بخری توی جعبش کابل hdmi نداره؟اگه بخام جدا بگیرم قیمتش چنده؟
سلام
نه در آرکید و حتی Elite هم موجود نیست (در پک های جدید الیت با برد جاسپر کابل HDMI از اونها حذف شد)
همه قیمتی داره
از 8000 تومان شروع میشه بعضی از کابل های Sony تا 50 -60 تومان هم پیش میره هر چند تفاوت خاصی ندارن و شما بشتر پول برند رو می دید
در کل یک کابل 8-12 تومان مناسبه

hamidcr
15-04-2010, 20:02
اقا من دو زاریم نیفتاد!برای دسته های ایکس باکس میشه از همین باتریهای معمولی قابل شارژ استفاده کرد(از همین هزار تومنیا) یا اینکه باتری های مخصوصی داره؟!!

alibhroz
15-04-2010, 20:43
سلام دوستان . امروز رفتم یه سری به سایت این آقای فتحی زدم. قیمت کنسول xbox رو دیدم.
ایکس باکس ۳۶۰ ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده ۲۳۰ هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس ۳۶۰ الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده ۳۲۰ هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس ۳۶۰ ۲۵۰ گیگ فورزا پک با مادر بورد جاسپر کپی شده ۴۲۰ هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
هارد ۲۵۰ گیگ ۱۳۰ هزار تومان
هارد ۱۲۰ گیگ ۸۰ هزار تومان
هارد ۲۰ گیگ ۴۵ هزار تومان

خواستم بدونم این مدل الیت که 320 زده با ارکید از نظر امکانات با ارکید (غیر از تفاوت در هارد) چه فرقی داره؟ این مدل سوم چیه؟ چه فرقی داره؟ لطفاً سریع راهنمایی کنین ممنون:31:

pedram_sad
15-04-2010, 20:49
اقا من دو زاریم نیفتاد!برای دسته های ایکس باکس میشه از همین باتریهای معمولی قابل شارژ استفاده کرد(از همین هزار تومنیا) یا اینکه باتری های مخصوصی داره؟!!
بله میشه مشکلی هم نداره

خواستم بدونم این مدل الیت که 320 زده با ارکید از نظر امکانات با ارکید (غیر از تفاوت در هارد) چه فرقی داره؟ این مدل سوم چیه؟ چه فرقی داره؟ لطفاً سریع راهنمایی کنین ممنون:31:
فقط در هارد هست
مدل سوم پک هست و همراهسش یک هارد 250 گیگ و یک دسته اضافی هم هست

alibhroz
15-04-2010, 21:00
ببخشید ولی منظور از پک چیه؟

pedram_sad
15-04-2010, 21:31
ببخشید ولی منظور از پک چیه؟
pack یا همون bundle به نسخه های از کنسول یا بهتر بسته بندی اونها میگن که با اصلی فرق داره و معمولا برای بازی های بزرگ ساخته میشه مثل modern warfare 2 و به صورت محدود برای مدتی محدود و معمولا زمان release بازی launch میشه
این تصویر بسته بندی پک forza motorsport 3 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که 2 تا دسته داره به همراه یک کپی از بازی FMS3

kamranvah
16-04-2010, 04:25
سلام دوستان عزیز

اگر ما برای دسته های ایکس باکس باتری های ارزان بگیریم تا چند روز دوام دارد؟ و دسته های بیسیم ایکس باکس قابلیتی هم دارد که بتوان در صورت نیاز به آن سیم وصل کرد تا از باتری استفاده نشود؟

pedram_sad
16-04-2010, 12:48
سلام دوستان عزیز

اگر ما برای دسته های ایکس باکس باتری های ارزان بگیریم تا چند روز دوام دارد؟ و دسته های بیسیم ایکس باکس قابلیتی هم دارد که بتوان در صورت نیاز به آن سیم وصل کرد تا از باتری استفاده نشود؟
من خودم باتری های duracell میگیرم که با روزی 5 تا 6 ساعت کار در حدود 15 تا 16 روز کار میکنه جفتی هم 1400 تومان
نه ولی میتونی از play and charge kit استفاده کنی برای شارژ

OMID
16-04-2010, 14:28
سلام به اساتید
دوستان یه بنده خدایی یه xbox 360 elite داره دست دو با برد فالکون میگه 200 تومن میگه تر و تمیزه و مشکلی هم نداره
بنظرتون بگیرم یا نه ؟

IRAN_KING
16-04-2010, 15:22
سلام قیمت جدید xbox360arcade
کسی میدونه الان چنده 28 فروردین
قیمت ماه های بعد چه تغیراتی داره افزایش یا کاهش یا راکت

kamranvah
16-04-2010, 23:55
من خودم باتری های duracell میگیرم که با روزی 5 تا 6 ساعت کار در حدود 15 تا 16 روز کار میکنه جفتی هم 1400 تومان
نه ولی میتونی از play and charge kit استفاده کنی برای شارژ

play and charge kitقیمتش چنده و تا چه مدت کار می کنه؟ (منظورم اینه که چه مدتی کاملا غیر قابل استفاده میشه و باید یک کیت دیگه تهیه کرد.).

با سپاس:31:

A.N.A.P
17-04-2010, 00:09
سلام به اساتید
دوستان یه بنده خدایی یه xbox 360 elite داره دست دو با برد فالکون میگه 200 تومن میگه تر و تمیزه و مشکلی هم نداره
بنظرتون بگیرم یا نه ؟
هرگز ... هیچگاه ... اصلا... never ...
...
...
...
دوستان !!! قیمت شارژر دسته 360 چنده ؟؟؟

pedram_sad
17-04-2010, 11:33
play and charge kitقیمتش چنده و تا چه مدت کار می کنه؟ (منظورم اینه که چه مدتی کاملا غیر قابل استفاده میشه و باید یک کیت دیگه تهیه کرد.).

با سپاس:31:

دوستان !!! قیمت شارژر دسته 360 چنده ؟؟؟
فتحی داره میده 15 تومان
البته قیمت جهانیش 20 دلار هست
با هر بار شارژ 25 ساعت شارژ نگکاه میداه و وقتی تمام شد دوباره وصلش میکنی به console و شارژ میشه
1 بار میخری کلا :31:

Bs_panzer
17-04-2010, 14:49
فتحی داره میده 15 تومان

من از هایپر استار 30 خریدم
کردن تو پاچم یا از نظر کیفیت فرقی دارن ؟

A.N.A.P
17-04-2010, 14:51
فتحی داره میده 15 تومان
با هر بار شارژ 25 ساعت شارژ نگکاه میداه و وقتی تمام شد دوباره وصلش میکنی به console و شارژ میشه
1 بار میخری کلا :31:
چه جالب !!! فتحی زیر قیمت جهانی میده !!! میگم مگه حراج کرده ؟؟؟

منظورت از اینکه یه بار میخری کلا چه چیزیه ؟؟؟

pedram_sad
17-04-2010, 15:18
من از هایپر استار 30 خریدم
کردن تو پاچم یا از نظر کیفیت فرقی دارن ؟

چه جالب !!! فتحی زیر قیمت جهانی میده !!! میگم مگه حراج کرده ؟؟؟

منظورت از اینکه یه بار میخری کلا چه چیزیه ؟؟؟
والا تا اونجا که من میدونم 2 مدل تو بازار بوده
یکیش 25 تومان و یکی 15 تومان که میگفتن 15 تومانی original نیست
حالا نمیدونم اینی که فتحی داره کدومه

گرچه پارسال یکی از دوستان از همین 15 تومانی ها گرفت 1 سالی هست بدون مشکل کار میکنه

در اون مورد هم شما گفتی تا چه مدت غیر قابل استفاده میشه و باید یک کیت دیگه تهیه کرد که منم گفتم کلا 1 بار میخری به قول معروف حالش رو میبری :31:

pedram_sad
17-04-2010, 15:26
یک سری قیمت جدید اما همش برای کنسول های کپی نشده یا به اصطلاح معروف خام و پلمپ :

آرکید : 217
الیت : 310

DSi XL در دو رنگ : 265
Dsi معمولی در 4 رنگ : 195

PS3 Slim 120 ریجن 1 : 369
PS3 Slim 120 ریجن 2 : 379

PSPGo در دو رنگ مشکی و سفید : 255
PSP 3000 ریجن 1 ، باندل Granturismoا : 280

kamranvah
17-04-2010, 20:28
سلام دوستان عزیز

دو تا سوال داشتم.

Xbox 360 Elite یک هارد 120 داره. می خواستم بپرسم تو این هارد میشه مثلا چند تا بازی کنسول را یکبار برای همیشه ریخت و برای بازی دیگه سیدی تو دستگاه نگذاشت؟

دو اینکه شما کدام را بیشتر ترجیح میدید؟ خریدن باتری برای دسته یا خرید کیت شارژ؟

خیلی ممنون

pedram_sad
17-04-2010, 21:01
سلام دوستان عزیز

دو تا سوال داشتم.

Xbox 360 Elite یک هارد 120 داره. می خواستم بپرسم تو این هارد میشه مثلا چند تا بازی کنسول را یکبار برای همیشه ریخت و برای بازی دیگه سیدی تو دستگاه نگذاشت؟

دو اینکه شما کدام را بیشتر ترجیح میدید؟ خریدن باتری برای دسته یا خرید کیت شارژ؟

خیلی ممنون
خوب دوست عزیز شما به مبحث copyright فکر کردین ؟ :31:
اگه اینطور بود که publisher ها نابود میشدن رسما
حتما Dvd بازی لازمه

در مورد سوال دوم :
من خودم حدودا 2 سال میشه که از باتری استفاده میکنم اما خوب یک سری هم شارژر میگیرن
سلیقه ای هست به نظرم

kamranvah
17-04-2010, 22:47
حتما Dvd بازی لازمه

در مورد سوال دوم :
من خودم حدودا 2 سال میشه که از باتری استفاده میکنم اما خوب یک سری هم شارژر میگیرن
سلیقه ای هست به نظرم

خوب پس هارد به چه دردی می خوره؟ یک ارکید بگیرم یک مموری کارد 512 هم داره برای سیو بازی ها! راستی یه سوال دیگه داشتم (ببخشید زیاد می پرسم :31:) کابل HDMI رو اگه وصل کنیم دیگه به کابل دیگه ای نیاز نیست؟ یعنی صدا و تصویر فقط با یک کابل HDMI ؟ (تلویزیون من سامسونگ 1080i هست).

خیلی ممنون دوست گرامی:20:

A.IvI.I.N
17-04-2010, 23:14
خوب پس هارد به چه دردی می خوره؟ یک ارکید بگیرم یک مموری کارد 512 هم داره برای سیو بازی ها! راستی یه سوال دیگه داشتم (ببخشید زیاد می پرسم :31:) کابل HDMI رو اگه وصل کنیم دیگه به کابل دیگه ای نیاز نیست؟ یعنی صدا و تصویر فقط با یک کابل HDMI ؟ (تلویزیون من سامسونگ 1080i هست).

خیلی ممنون دوست گرامی:20:

اره داداش صدا وتصویر فقط با همون 1 سیمه<hdmi>.دیگه علم پیشرف کرده... :31:

kamranvah
17-04-2010, 23:20
پس اگه اشتباه نکنم هارد برای اینه که بازی ها رو تو کنسول بریزی و بعد سیدی رو بگذاری و بازی کنی. و باعث میشه که کنسول زیاد داغ نکنه و لودینگ ها سریع تر بیاد و بازی روانتر اجرا بشه.

hamidcr
18-04-2010, 10:00
حتما Dvd بازی لازمه

پس اگه اینجوری باشه که الایت ارزش خریدن نداره ! یعنی اگه یه بازی رو هارد نصب کنی و بخای بازی کنی باید دی وی دی رو بزاری!خوب با ارکید هم که همین کارو انجام میدیم!

shab_2008
18-04-2010, 10:30
پس اگه اینجوری باشه که الایت ارزش خریدن نداره ! یعنی اگه یه بازی رو هارد نصب کنی و بخای بازی کنی باید دی وی دی رو بزاری!خوب با ارکید هم که همین کارو انجام میدیم!

هارد خیلی برای کنسول مفیده از جمله مهمترینش افزایش طول عمر لنز درایو هست . از فواید دیگرش سریعتر شدن لودنیگ بازیها و روانتر اجرا شدن اونها به دلیل سرعت بالای بافر هارد میباشد مخصوصا در بازیهایی که از موتور گرافیکی UE استفاده میکنند لود Textureها در هنگام اجرای بازی از روی هارد سریعتر از هنگام اجرای بازی از روی دیسک بازیست.

OM3D
18-04-2010, 12:08
پس اگه اینجوری باشه که الایت ارزش خریدن نداره ! یعنی اگه یه بازی رو هارد نصب کنی و بخای بازی کنی باید دی وی دی رو بزاری!خوب با ارکید هم که همین کارو انجام میدیم!تا اونجایی که من میدونم disk رو فقط واسه play شدن بازی میخواد..
چون من وقتی بازی رو میریزم رو هارد . و disk رو میزارم فقط اولش که میخواد بازی run بشه صدای disk driver میاد و بعد از اینکه بازی اجرا میشه دیگه صدای disk و اینا نمیاد .. یعنی کلاً رو هارده ....
این کارو احتمال 900% به خاطر جلوگیری از کپی کردن و اینا گذاشتن...اگه این نبود یکی یه بازی میخرید به 100 نفر میداد میریخن و بازی میکردن .. بعد فروشنده ها هم میرفتن واسه کسب درآمد سبزی فروش میشدن.....

----------------
-------
---

دوستان یه سوال و یه درخواست :
سوال : به نظر شما باطری شارژی بخرم بهتره یا اینکه این play & chargekit (اگه اشتباه نکنم) رو بگیرم ؟

دوخواست : اگه ممکنه شماره ی این فتحی رو یکی یده...

pedram_sad
18-04-2010, 12:23
دوستان یه سوال و یه درخواست :
سوال : به نظر شما باطری شارژی بخرم بهتره یا اینکه این play & chargekit (اگه اشتباه نکنم) رو بگیرم ؟

دوخواست : اگه ممکنه شماره ی این فتحی رو یکی یده...
من که خودم هیچ کدوم :31:
هم خودم همه دوستانم تو این 2 سال فقط با باتری های duracell کار کردیم

این تاپیک فتحی
تو پست اول همه چیز هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OM3D
18-04-2010, 12:47
من که خودم هیچ کدوم :31:
هم خودم همه دوستانم تو این 2 سال فقط با باتری های duracell کار کردیم

این تاپیک فتحی
تو پست اول همه چیز هست :

ممنون پدرام...

اینکه از duracell استفاده میکند دلیلی داره ؟
یعنی اینکه بهتره از باتری شارژی یا اینکه حس صبر کردن واسه شارژ و اینا نیست ؟

pedram_sad
18-04-2010, 12:51
ممنون پدرام...

اینکه از duracell استفاده نمیکنذ دلیلی داره ؟
یعنی اینکه بهتره از باتری شارژی یا اینکه حس صبر کردن واسه شارژ و اینا نیست ؟
duracell بودنش صرف قدرت و دوام و طول عمر زیادش هست
چون با چندتا مارک دیگه هم کار کردم

دلیل استفاده نکردن از play and charge kit هم اینه که خودم شخصا از چیز هایی که سیم دارن و باید به کنسول با سیم وصل بشن خوشم نمیاد :31:

hamidcr
18-04-2010, 13:00
تا اونجایی که من میدونم disk رو فقط واسه play شدن بازی میخواد..
چون من وقتی بازی رو میریزم رو هارد . و disk رو میزارم فقط اولش که میخواد بازی run بشه صدای disk driver میاد و بعد از اینکه بازی اجرا میشه دیگه صدای disk و اینا نمیاد .. یعنی کلاً رو هارده ....
این کارو احتمال 900% به خاطر جلوگیری از کپی کردن و اینا گذاشتن...اگه این نبود یکی یه بازی میخرید به 100 نفر میداد میریخن و بازی میکردن .. بعد فروشنده ها هم میرفتن واسه کسب درآمد سبزی فروش میشدن.....

...
یعنی وقتی بازی رو رو هارد نصب میکنی دیگه نیازی نیست در تمام بازی درایو دستگاه کار کنه فقط اولش که میخای بری تو بازی درایو کار میکنه؟

OM3D
18-04-2010, 13:24
یعنی وقتی بازی رو رو هارد نصب میکنی دیگه نیازی نیست در تمام بازی درایو دستگاه کار کنه فقط اولش که میخای بری تو بازی درایو کار میکنه؟

دقیقاً...

.

kamranvah
18-04-2010, 18:53
ریختن بازی تو هارد چقدر طول میکشه و به طور متوسط چند تا بازی تو هارد 120 جا میشن؟

pedram_sad
18-04-2010, 19:11
ریختن بازی تو هارد چقدر طول میکشه و به طور متوسط چند تا بازی تو هارد 120 جا میشن؟
معمولا بین 10 تا 20 دقیقه طول میکشه نصب بازی
البته بسته باه سایز dvd هم داره

هارد 120 هم 107 گیگ Free داره که اگه هر بازی رو 6 گیگ هم بگیری دوروبره 17 تا 18 تا نصب مبشه

OM3D
18-04-2010, 20:38
معمولا بین 10 تا 20 دقیقه طول میکشه نصب بازی
البته بسته باه سایز dvd هم داره

هارد 120 هم 107 گیگ Free داره که اگه هر بازی رو 6 گیگ هم بگیری دوروبره 17 تا 18 تا نصب مبشه

تایید میشه....
بعد وقتی یه بازی رو تموم کزدی از رو هارد میتونی پاکش کنی ...مگه اینکه بخوای دوباره بازیش کنی...و دیگه نخوای واسه نصبش وقت بزاری....
به نظر من Xbox elite یکی از نعمتهای خدادادیه...:دی واقعاً معجزس.....:40::40::40:

دوستان یه سوال دیگه :

من امروز رفتم از فتحی یه دسته مشکی خریدم 40 ... آوردم خونه دیدم بافت پلاستیکش با بافت پلاستیک دسته ای که تو پک کنسول بود فزق داره...این جدیده یه ذره بافتش درشت تره ...
میخواستم ببینم شما میدونید قضیه چیه ؟
نکنه اصل نباشه...:41:؟؟؟؟؟؟!!!!

pedram_sad
18-04-2010, 20:49
دوستان یه سوال دیگه :

من امروز رفتم از فتحی یه دسته مشکی خریدم 40 ... آوردم خونه دیدم بافت پلاستیکش با بافت پلاستیک دسته ای که تو پک کنسول بود فزق داره...این جدیده یه ذره بافتش درشت تره ...
میخواستم ببینم شما میدونید قضیه چیه ؟
نکنه اصل نباشه...:41:؟؟؟؟؟؟!!!!
خیالت راحت دسته اصله مشکلی نداره
از این اتفاق ها پیش میاد
مثلا خود من دسنه ای که تو کنسول خودم بود و 2 سال قبل خریدم با دسته کنسول جدیدی که یکی از اون ور اورده بود چند روز بیش همین طور بود که شما میگی

OM3D
18-04-2010, 20:54
ممنون پدرام جان...
اگه اینطوریه پس خیالم راحته....

OM3D
18-04-2010, 22:15
دوستان الآن وقتی میزنم کنسول سرچ کنه که دسته رو بشناسه..چیزی نمیشناسه....چندین بار زدم...نشد....نمیدونید چه باید کرد ؟؟؟؟

pedram_sad
18-04-2010, 22:19
دوستان الآن وقتی میزنم کنسول سرچ کنه که دسته رو بشناسه..چیزی نمیشناسه....چندین بار زدم...نشد....نمیدونید چه باید کرد ؟؟؟؟
میخوای به عنوان دسته دوم بشناسونیش ؟
شما باید دکمه بالای دسته رو نگاه داری و بعد دکمه روی کنسول رو بزنی
پیدا میکنه

OM3D
18-04-2010, 22:22
میخوای به عنوان دسته دوم بشناسونیش ؟
شما باید دکمه بالای دسته رو نگاه داری و بعد دکمه روی کنسول رو بزنی
پیدا میکنه

میدونم...قبلاً این کار رو کردم...ولی الآن نمیشه....نمیدونم قضیه چیه ؟

OM3D
18-04-2010, 22:54
دوستان شرمنده این مشکل سر یه سوتی تیمی بود....:دی

CATALONIA
18-04-2010, 23:14
اشتباه شد ...

kamranvah
18-04-2010, 23:47
خب دوستان خیلی ممنون. با جواب هایی که دادید حالا از ایکس باکس تا حدود زیادی سر در میارم. حالا باید به مایه نگاه کنم ببینم ایکس باکس الیت بخرم یا آرکید. حساب کردم دیدم اگر هر نوع کنسولی رو بخرم 100 تومن دیگه هم باید پول دسته ی اضافی و تعدادی سیدی و یک کابل اچ دی ام آی به قیمت کنسول اضافه کنم. حالا نظر دوستان چیه؟ الیت یا آرکید؟ خیلی دو دلم... :13::41:

behrad59
19-04-2010, 13:19
سلام بر اساتید.یه سوال خیلی خیلی مهم.خواهشا سریع جواب بدید.پسر خاله ی من یه پریمیوم داشت که 3 چراغ شد انداختتش کنج خونه و رفته یه الایت گرفته.می خوام بدونم میشه هارد کنسول قبلیشو ازش بگیرم بندازم رو ارکیدم.باهم مچ میشن؟اگه میشه ضرری برای کنسول نداره؟
خواهشا سریع جواب بدید.ممنون...:10:

Rohallah_tavakoli
19-04-2010, 18:07
سلام بر اساتید.یه سوال خیلی خیلی مهم.خواهشا سریع جواب بدید.پسر خاله ی من یه پریمیوم داشت که 3 چراغ شد انداختتش کنج خونه و رفته یه الایت گرفته.می خوام بدونم میشه هارد کنسول قبلیشو ازش بگیرم بندازم رو ارکیدم.باهم مچ میشن؟اگه میشه ضرری برای کنسول نداره؟
خواهشا سریع جواب بدید.ممنون...:10:

سلام دوست عزیز...

بله میشه و مشکلی هم پیش نمیاد...

موفق باشید.:11:

behrad59
19-04-2010, 18:55
سلام دوست عزیز...

بله میشه و مشکلی هم پیش نمیاد...

موفق باشید.:11:
اگه بخواهیم اون هارد رو نصب کنیم باید رو هارد کاری انجام دهیم یا خیر؟مثلا فورمت؟ چون توش پر سیو هست..

pedram_sad
19-04-2010, 22:40
خب دوستان خیلی ممنون. با جواب هایی که دادید حالا از ایکس باکس تا حدود زیادی سر در میارم. حالا باید به مایه نگاه کنم ببینم ایکس باکس الیت بخرم یا آرکید. حساب کردم دیدم اگر هر نوع کنسولی رو بخرم 100 تومن دیگه هم باید پول دسته ی اضافی و تعدادی سیدی و یک کابل اچ دی ام آی به قیمت کنسول اضافه کنم. حالا نظر دوستان چیه؟ الیت یا آرکید؟ خیلی دو دلم... :13::41:
به نظر من یکی بدون دسته اضافی و کابل HDMI و بازی های زیاد میشه سر کرد
اما هارد چیزیتس بد فرم لازم :31:

joykiller360
20-04-2010, 00:55
خب دوستان خیلی ممنون. با جواب هایی که دادید حالا از ایکس باکس تا حدود زیادی سر در میارم. حالا باید به مایه نگاه کنم ببینم ایکس باکس الیت بخرم یا آرکید. حساب کردم دیدم اگر هر نوع کنسولی رو بخرم 100 تومن دیگه هم باید پول دسته ی اضافی و تعدادی سیدی و یک کابل اچ دی ام آی به قیمت کنسول اضافه کنم. حالا نظر دوستان چیه؟ الیت یا آرکید؟ خیلی دو دلم...شک نکنید در مورد الیت خریدن چون هارد واقعا لازم هست.

قیمت های...
الیت 315
ارکید 230
با فریم وری LT1.1

اگه بخواهیم اون هارد رو نصب کنیم باید رو هارد کاری انجام دهیم یا خیر؟مثلا فورمت؟ چون توش پر سیو هست..

اگه فامیلتون و خودتون لایو بازی میکنید و فاملتون پرو فایل قبلیشو ریکاوری کرده. شما بهتر هست که یه پرو فایل دیگه بسازید اگه خودتونم لایو میرید اگه کلی با لایو کاری ندارید که هیچ مشکلی پیش نمیاد براتون

naruto_ir
20-04-2010, 05:59
سلام دوستان

دوست من می خواد یه X360 Elite بگیره

بعد می خواستم بدونم چطور میشه فهمید اصله یعنی غلابی بهش نداختن

ممنون میشم راهنمایی کنید

kamranvah
20-04-2010, 08:39
قیمت دی وی دی های کنسول XBOX 360 الان چنده؟ لازم نیست پنکه رو به روی کنسول بگذاریم و دیگه با برد جاسپر بدون پنکه مشکلی پیش نمی آید؟

خیلی ممنون

kamranvah
20-04-2010, 08:55
به نظر من یکی بدون دسته اضافی و کابل HDMI و بازی های زیاد میشه سر کرد
اما هارد چیزیتس بد فرم لازم :31:

آخه اگه کابل اچ دی ام آی نخرم کیفیت بازی کم میشه. کابل کمپوزیت خود جعبه فکر نمی کنم زیاد به درد بخور باشه. دسته ی اضافه (ترجیحا سیمی) هم نیاز دارم چون می خواهیم بعضی وقتها تو خونه دو نفره هم بازی کنیم. قراره فعلا برای شروع, ده تا بازی تاپ روز رو بخرم. GTA4 - COD5 -COD MW2 - NFS Shif - PES2010 و... نمی دونم چقدر در میاد !!

مرسی از راهنماییت:46:

joykiller360
20-04-2010, 09:36
سلام دوستان

دوست من می خواد یه X360 Elite بگیره

بعد می خواستم بدونم چطور میشه فهمید اصله یعنی غلابی بهش نداختن

ممنون میشم راهنمایی کنید پ.خ تونو چک کنید...

قیمت دی وی دی های کنسول XBOX 360 الان چنده؟ لازم نیست پنکه رو به روی کنسول بگذاریم و دیگه با برد جاسپر بدون پنکه مشکلی پیش نمی آید؟

خیلی ممنون 2 تا 3 تومن.
نه دوست عزیز لازم نیست

S A M S U N G
20-04-2010, 10:47
سلام به همگی .

دوستان عزیز با عرض پوزش بسیار میشه لطف کنین یه لینک از مشخصات XboX مدل Elite رو بذارین !

اگه قبلا تو این فروم بوده که چه بهتر اگه نه مشخصات اصلی رو بذارین .

در ضمن Elite رو پیشنهاد میدین واسه خرید ؟ خوبه ؟

مخلصیم .

pedram_sad
20-04-2010, 11:57
سلام به همگی .

دوستان عزیز با عرض پوزش بسیار میشه لطف کنین یه لینک از مشخصات XboX مدل Elite رو بذارین !

اگه قبلا تو این فروم بوده که چه بهتر اگه نه مشخصات اصلی رو بذارین .

در ضمن Elite رو پیشنهاد میدین واسه خرید ؟ خوبه ؟

مخلصیم .
منظورتون از مشخصات چیه ؟ :31:
اگه لوازم داخلش رو میگید که اینهاست :

مطمنا الان دیگه با این قیمت 100 درصد elite پشنهاد میشه

OM3D
20-04-2010, 14:21
2 تا 3 تومن.

از کجا میخری 2 تومن ؟
من پاساژ لباف هم رفتم 3 کمتر نداشت...
جاهای دیگه هم 3 تا 5 میدن...
اگه میشه آدرس بده ما هم برین یه چند تا بازی بخریم....

joykiller360
20-04-2010, 15:49
از کجا میخری 2 تومن ؟

منظور من همین تاپک های تو سایتا بود نه فروشگاه.

Hunter lord
20-04-2010, 15:55
از کجا میخری 2 تومن ؟

معمولا DISC های پایین 3000 هزار تومان نا مرقوب هستند . البته من نمی گم که قیمت بالا نشانه ی بهتر بودنه مثلا من بازی هام رو با کیفیت عالی می خریدم 3500 تومان ولی دوستم با کیفیت مزخرف می خرید 5000 هزار تومان .

سعی کنید DISC های بازیتون T-GATE باشه .

OM3D
20-04-2010, 16:18
معمولا DISC های پایین 3000 هزار تومان نا مرقوب هستند . البته من نمی گم که قیمت بالا نشانه ی بهتر بودنه مثلا من بازی هام رو با کیفیت عالی می خریدم 3500 تومان ولی دوستم با کیفیت مزخرف می خرید 5000 هزار تومان .

از کجا میخری ؟
این disk ها رو از کجا بفهمیم مارکش چیه ؟

soha is the beSt
20-04-2010, 19:18
از کجا میخری 2 تومن ؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این میده ۲۴۰۰ تومن کیفیت هم توپ:46:

kamranvah
20-04-2010, 20:56

T-GATE چی هست(اگه منظورت مارک هست من شنیدم ورباتیم از همه بهتره)؟ پاساژ لباف بازی های متنوع داره که دیگه نریم از جای دیگه بگیریم؟ راستی اگه بازی های کنسول تو هارد ریخته بشه باز سی دی های کیفیت بد یا خوب اثر داره؟

joykiller360
20-04-2010, 22:57
T-GATE چی هست(اگه منظورت مارک هست من شنیدم ورباتیم از همه بهتره)؟ پاساژ لباف بازی های متنوع داره که دیگه نریم از جای دیگه بگیریم؟ راستی اگه بازی های کنسول تو هارد ریخته بشه باز سی دی های کیفیت بد یا خوب اثر داره؟
ورباتیم بهترین هست ولی الان همه tgate میزنن.
به نظر من هم ادم وقتی بازی رو تو هارد میریزه و در کل بازی 20 دقیقه توسط دستگاه خونده میشه فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه

mohammad_twe
22-04-2010, 12:28
سلام
ps3 slim الان چه قیمت هست ؟؟؟

pedram_sad
22-04-2010, 13:30
سلام
ps3 slim الان چه قیمت هست ؟؟؟
محمد جان بین 375 تا 385 میتونی پیدا کنی

mohammad_twe
22-04-2010, 13:33
محمد جان بین 375 تا 385 میتونی پیدا کنی
مرسی پدرام جون
مدلfat قدیمی هم پیدا میشه ؟

joykiller360
22-04-2010, 13:47
مرسی پدرام جون
مدلfat قدیمی هم پیدا میشه ؟

نصیحت برادرانم اینه که بی خیال فت شو چون احتمال این که رفرش باشن هست

shab_2008
22-04-2010, 16:09
نصیحت برادرانم اینه که بی خیال فت شو چون احتمال این که رفرش باشن هست

ها این رفرش که الان وگفتی یعنی چه!!؟:31:

من تازه میخوام به یاد گزشته دوباره یه ps3 fat بخرم حالا یعنی نخریم!؟

hey_you
22-04-2010, 20:21
سلام !
عزیز میشه یه قیمت کلی در مورد psp به ما بدی !!
mer30

joykiller360
22-04-2010, 23:47
ها این رفرش که الان وگفتی یعنی چه!!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تازه میخوام به یاد گزشته دوباره یه ps3 fat بخرم حالا یعنی نخریم!؟

چه جوری بگم اخه... تو یه کلمه میتونم بکم کیفیت ps3 های قبل رو نداره.

kamranvah
23-04-2010, 10:41
سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید. تلویزیون من 1080i هست. می خواهم بپرسم که برای بازی با ایکس باکس در مقایسه با 1080p کیفیت زیادی را از دست می دهم یا این دو نوع "i" و "p" زیاد فرقی با هم ندارند؟ در ضمن کنسول ایکس باکس به تلویزیون به روش DVI to HDMI وصل میشه یا HDMI to HDMI?

MILIN3M
23-04-2010, 21:07
باسلام دوستان پس از اتفاق نظر میان علمای اهل علم ما هم گفتیم کنسولی بزنیم به بدن اما...
راهنمایی بفرمایین
1: این اپدیت و داشبورد نمنه؟؟؟
2: 360 پریمیوم با برد جاسپر هست ؟؟ هاردش و قیمتش نمنه؟؟
3: در حال حاظر 260دارم ارکید بگیرم یا وایسم تا یه ماه دیگه 60-50 تومن دیگه هم بیاد روش الیت بزنیم تو رگ؟؟؟
4:اگه 360 بگیرم و بازی 2تومنی بعد بخوام وصل شم live چه اتفاق ناگواری میوفته؟؟؟؟ کلا چه راهی برای وصل شدن هست با این بازی 2تومنی ها؟؟
شرمنه سوالات زیاد بید...اما ممنون میشم راه راست را به سمت ما کج بفرمایین

sonixax
23-04-2010, 21:55
باسلام دوستان پس از اتفاق نظر میان علمای اهل علم ما هم گفتیم کنسولی بزنیم به بدن اما...
راهنمایی بفرمایین
1: این اپدیت و داشبورد نمنه؟؟؟
2: 360 پریمیوم با برد جاسپر هست ؟؟ هاردش و قیمتش نمنه؟؟
3: در حال حاظر 260دارم ارکید بگیرم یا وایسم تا یه ماه دیگه 60-50 تومن دیگه هم بیاد روش الیت بزنیم تو رگ؟؟؟
4:اگه 360 بگیرم و بازی 2تومنی بعد بخوام وصل شم live چه اتفاق ناگواری میوفته؟؟؟؟ کلا چه راهی برای وصل شدن هست با این بازی 2تومنی ها؟؟
شرمنه سوالات زیاد بید...اما ممنون میشم راه راست را به سمت ما کج بفرمایین

1 - سیستم عامل کنسول هست که اگر نباشه میشه مثل کامپیوتر بدون ویندوز یا لینوکس یا مک یا ...

2 - پریمیوم دیگه تولید نمیشه ، در نتیجه نیست . قیمت هاردش هم زیاد نیست - البته توی ایران نمیدونم .

3 - الیت بگیر که پول هارد ندی

4 - LT نصب باشه و بازیتون فول استیلث باشه احتمال بن شدن کمه ولی اگر بن بشید لایو برای همیشه تعطیل با اون کنسول و البته قابلیت نصب بازی روی هارد هم میپره که این قابل برگشت هست .

MILIN3M
23-04-2010, 22:26
با یکم تحقیق به انبوهی از سوالات رسیدم که هیچ جوابی هم پیدا نکردم..اگه ممکنه کلی گویی نکنید شفاف سازی کنید تا ما هم مفهومشو بفهیم
1: این اکتیویتور چیه؟
2:این lt چیه؟
3: فول استیلث چیه؟
4: مگه یه کنسول بخری این بازی 2 تومنی ها رو بزنی بش اجرا نمیشه؟ حتما باید هوک شه؟؟؟ مگه بازی ارجینالش چنده؟
5:کنسول رو بخری هر بازی بخری مگه اجرا نمیشه؟؟ پس جریان رجین چیه!!! NTSC ..pal.....اینها کین؟؟
.
با تشکر از صبر و همکاری شما

sonixax
23-04-2010, 22:37
با یکم تحقیق به انبوهی از سوالات رسیدم که هیچ جوابی هم پیدا نکردم..اگه ممکنه کلی گویی نکنید شفاف سازی کنید تا ما هم مفهومشو بفهیم
1: این اکتیویتور چیه؟
2:این lt چیه؟
3: فول استیلث چیه؟
4: مگه یه کنسول بخری این بازی 2 تومنی ها رو بزنی بش اجرا نمیشه؟ حتما باید هوک شه؟؟؟ مگه بازی ارجینالش چنده؟
5:کنسول رو بخری هر بازی بخری مگه اجرا نمیشه؟؟ پس جریان رجین چیه!!! NTSC ..pal.....اینها کین؟؟
.
با تشکر از صبر و همکاری شما

برای هر کدوم از این سوالها یه تاپیک جواب لازمه !

1 - یک دیسک هست که اگر فرمور شما قادر به اجرا کردن بازی ها با قفل جدید نباشه اونها رو اجرا میکنه .

2 - آخرین ورژن از فرمور هَک شده برای کپی خور کردن هست .

3 - یعنی دیسک کپی تا جای ممکن به دیسک اصلی شباهت داشته باشه برای چک کردن از برنامه ABGX باید استفاده کنید .

4 - بله حتما باید هَک بشه و گرنه اجرا نمیکنه ، توی ایران کنسول رو هَک شده میفروشند . بازی اورجینال هم از 50 یورو شروع میشه .

5 - نه هر بازی اجرا نمیشه ، ریجن هم بر میگرده به منطقه شما یعنی کنسولی که برای آمریکا ساخته شده بازی که برای ژاپن ساخته شده رو اجرا نمیکنه .

MILIN3M
24-04-2010, 22:17
برای هر کدوم از این سوالها یه تاپیک جواب لازمه !

1 - یک دیسک هست که اگر فرمور شما قادر به اجرا کردن بازی ها با قفل جدید نباشه اونها رو اجرا میکنه .

2 - آخرین ورژن از فرمور هَک شده برای کپی خور کردن هست .

3 - یعنی دیسک کپی تا جای ممکن به دیسک اصلی شباهت داشته باشه برای چک کردن از برنامه ABGX باید استفاده کنید .

4 - بله حتما باید هَک بشه و گرنه اجرا نمیکنه ، توی ایران کنسول رو هَک شده میفروشند . بازی اورجینال هم از 50 یورو شروع میشه .

5 - نه هر بازی اجرا نمیشه ، ریجن هم بر میگرده به منطقه شما یعنی کنسولی که برای آمریکا ساخته شده بازی که برای ژاپن ساخته شده رو اجرا نمیکنه .

خیلی گلی
چنت سوال دیگه
1:در رابطه با جواب شماره 5ات.....خوب از کجا بفهیم بازی که میخریم اجرا میشه یا نه؟؟؟بعد گفتی کنسول امریکا و بازی ژاپنی مچ نمیشن....حالاکنسولی که ما میخریم به اسم کدوم شرکتن؟؟؟ ی
2:یه سوال بازی مثل سایلنت هیل که فک کنم ژاپنیی باشه روش اجرا نمیشه؟
3:این دیسک اکتیویتور رو باید بخرم یا میشه دانلدش کرد و رایت زد؟
4:این اثتیلث کردن گفتی با چک کردن کار میکنه خوب این کار چه مزیتی داره شباهت به اصلی باشه یا نه!!
خیلی اقایی مارو از خماری در میاری

sonixax
25-04-2010, 00:14
خیلی گلی
چنت سوال دیگه
1:در رابطه با جواب شماره 5ات.....خوب از کجا بفهیم بازی که میخریم اجرا میشه یا نه؟؟؟بعد گفتی کنسول امریکا و بازی ژاپنی مچ نمیشن....حالاکنسولی که ما میخریم به اسم کدوم شرکتن؟؟؟ ی
2:یه سوال بازی مثل سایلنت هیل که فک کنم ژاپنیی باشه روش اجرا نمیشه؟
3:این دیسک اکتیویتور رو باید بخرم یا میشه دانلدش کرد و رایت زد؟
4:این اثتیلث کردن گفتی با چک کردن کار میکنه خوب این کار چه مزیتی داره شباهت به اصلی باشه یا نه!!
خیلی اقایی مارو از خماری در میاری

چشماتون گل میبینه :11:

1 - پشت دستگاه مینویسه ریجنش چی هست ، بعد خیلی از بازی ها ریجن فری هستند یعنی روی یک منطقه خاص حساس نیست و البته شما اگر دستگاهت پاله یا بازی پال میگیری یا ریجن فری - کافیه به فروشنده بگید خودش بلده .

2 - نه منظور از ریجن کد منطقه هست یعنی یک سایلنت هیل برای ژاپت رلیز میشه - یکی واسه آمریکا یکی واسه اروپا .
شما فقط کافیه که کد بازی با کد منطقتون سازگار باشه - همین .

3 - میشه دانلود کرد و رایت زد ولی پیشنهاد میکنم بگید براتون LT بریزند که نیازی به این دیسک و خطر بن شدن نباشه .

4 - مزیتش اینه که وقتی آنلاین بازی میکنی توسط شرکت بیلی و دوستان شناسایی و بن نمیشید .

MILIN3M
25-04-2010, 09:20
چشماتون گل میبینه :11:

1 - پشت دستگاه مینویسه ریجنش چی هست ، بعد خیلی از بازی ها ریجن فری هستند یعنی روی یک منطقه خاص حساس نیست و البته شما اگر دستگاهت پاله یا بازی پال میگیری یا ریجن فری - کافیه به فروشنده بگید خودش بلده .

2 - نه منظور از ریجن کد منطقه هست یعنی یک سایلنت هیل برای ژاپت رلیز میشه - یکی واسه آمریکا یکی واسه اروپا .
شما فقط کافیه که کد بازی با کد منطقتون سازگار باشه - همین .

3 - میشه دانلود کرد و رایت زد ولی پیشنهاد میکنم بگید براتون LT بریزند که نیازی به این دیسک و خطر بن شدن نباشه .

4 - مزیتش اینه که وقتی آنلاین بازی میکنی توسط شرکت بیلی و دوستان شناسایی و بن نمیشید .

خوب
1: ایا موقع خرید به ریجن باید توجه کنیم که چنده؟؟ اگه اره چه کدی بگیریم؟
2:الان دیدم چنت lt هست کدوم ورژنشو بریزم
3: به نظرت elite بگیرم یا ارکید...هارد اینقدر واجبه؟512 مگی که داره کمشه؟؟

joykiller360
25-04-2010, 11:36
خوب

الان همه pal هستن و زیاد نیازی به توجه نداره چون همه pal هستن.
2. شما LT1.1 نصب کنید.
3.حتما الیت بگیرید چون میشه تو هاردش بازی ریخت و دیگه به dvd rom فشار نمیاد وصدا هم کمتر تولید میشه

MILIN3M
25-04-2010, 12:11
الان همه pal هستن و زیاد نیازی به توجه نداره چون همه pal هستن.
2. شما LT1.1 نصب کنید.
3.حتما الیت بگیرید چون میشه تو هاردش بازی ریخت و دیگه به dvd rom فشار نمیاد وصدا هم کمتر تولید میشه

1:خوب چجوری پال بودن مشخص میشه؟؟؟
2: پال بهتره؟ مکنه بازی را نخونه اگه نخونه چکار کنیم؟؟

sinak3
25-04-2010, 13:01
دوستان یک سوال داشتم.ما فامیلمون شهرستان هست و میخواد از تهران یه X360 Arcade سفارش بده.به نظرتون کدوم فروشگاه از همه مطمئن تر و بهتره؟

با تشکر.

shab_2008
25-04-2010, 13:10
دوستان یک سوال داشتم.ما فامیلمون شهرستان هست و میخواد از تهران یه X360 Arcade سفارش بده.به نظرتون کدوم فروشگاه از همه مطمئن تر و بهتره؟

با تشکر.

والا تا الان که بهترینشون فتحی هست اینم تاپیکش :

فروشگاه سونی هم خوبه :

pedram_sad
25-04-2010, 13:11
1:خوب چجوری پال بودن مشخص میشه؟؟؟
2: پال بهتره؟ مکنه بازی را نخونه اگه نخونه چکار کنیم؟؟
1 - پشت جعبه دستگاه بالا سمت راست نوشته pal
2 - بله بهتره . خوب اگه ریجن دیگه باشه که هیچی باید عوض کنی

با تشکر.
فتحی

sonixax
25-04-2010, 16:45
خوب

1 - زیاد مهم نیست ، ولی با توجه به اینکه توی ایران هستید پال بهتره ، البته برای دانلود کردن بازی های NTSC راحت تر پیدا میشه و از طرفی 80% بازی ها ریجن فری هستند .

2 - بستگی به درایوتون داره ، برای هر درایو فقط یک LT هست . به فروشنده بگید خودش ردیف میکنه .

3 - الیت - بله هارد خیلی خیلی خیلی واجبه و اون 512 مگ که همش 315 مگش قابل استفاده هست خیلی کمه .

mehdi_360
26-04-2010, 16:02
اقا چه خبره پلی 3 اسلیم 365 تومن:دی!!
ارزونتر نمیشه؟؟
موقع امتحاناست دیگه ! هی داره گرونتر میشه!:دی

sonixax
26-04-2010, 16:09
ارزونتر نمیشه؟؟

قیمتش مناسبه ، 299 یورو قیمتش اینجا هست که میشه 394 هزار تومن به پول ایران :

ali 13
26-04-2010, 16:40
سلام
قیمت ایکس باکس 360 الایت چقدره؟
به نظر شما تا تابستون قیمت بیشتر میشه؟

pedram_sad
26-04-2010, 17:48
ارزونتر نمیشه؟؟
شما اگه با این قیمت گیر اوردی سریعا خریداری کن :31:
چون همون طوری که دوستمون هم گفتن و من امروز امار گرفتم قیمت 388 بود

mehdi_360
26-04-2010, 17:52
فروشگاه سونی میده 365 ولی به احتمال زیاد سر کاریه : دی

مگه قیمت جهانیش چنده؟

pedram_sad
26-04-2010, 17:56
فروشگاه سونی میده 365 ولی به احتمال زیاد سر کاریه : دی

مگه قیمت جهانیش چنده؟
قیمتش رو که دوستمون گذاشتن ولی من قبل از عید بهمن ماه بود خریدم 370
مطمنا باز هم کم خواهد شد اواسط خرداد

sinak3
26-04-2010, 19:54
دوستان میگم این قیمت X360 خفن داره میاد پایینا.هرکی میخواد بخره بهتره زودتر بخره.من خودم 2 تا سفارش دادم.واقعا قیمتا پایین اومده.

pedram_sad
26-04-2010, 19:59
دوستان میگم این قیمت X360 خفن داره میاد پایینا.هرکی میخواد بخره بهتره زودتر بخره.من خودم 2 تا سفارش دادم.واقعا قیمتا پایین اومده.
یادش بخیر 2 سال قبل که تو تهران حدودا 540 بود و jasper نیومده بود و قابلیت نصب تو هارد هم ابداع نشده بود :31:
من خریدم 470 که از دبی اوردن

الانم تو ایران بین 30 تا 50 دارن بالای قیمت جهانی میدن
ولی در کل دم Microsoft جیز که اینقدر price cut داد که gamer های بیشتری بتونن همراه این ابر کنسول بشن

aryasoft2872
27-04-2010, 08:48
من بین psp و xbox البته پی سی رو دارم به نظر شما کدوم رو بخرم؟؟؟

Rohallah_tavakoli
27-04-2010, 09:45

PSP کنسول قابل حمله و با XBOX360 قابل قیاس نیست....

کلا PSP کنسولیه که تاریخ مصرفش گذشته ... اگه دنبال کنسول قابل حمل هستیدPSP پیشنهاد میشه و اگه توی خونه بازی میکنید بهترین گزینه XBOX360 از همه لحاظ....

aryasoft2872
27-04-2010, 12:15
PSP کنسول قابل حمله و با XBOX360 قابل قیاس نیست....

کلا PSP کنسولیه که تاریخ مصرفش گذشته ... اگه دنبال کنسول قابل حمل هستیدPSP پیشنهاد میشه و اگه توی خونه بازی میکنید بهترین گزینه XBOX360 از همه لحاظ....

انگار با گلابی طرفی که می گی قابل قیاس نیسن منم منظورم این بود که فاز کدوم بیشتره

pedram08
27-04-2010, 12:37
[QUOTE=aryasoft2872;4889310]انگار با گلابی طرفی که می گی قابل قیاس نیسن منم منظورم این بود که فاز کدوم بیشتره[/QU
من هردوشو دارم و قطعا 360 جذابیت بیشتری داره.:20:

sinak3
27-04-2010, 12:48
انگار با گلابی طرفی که می گی قابل قیاس نیسن منم منظورم این بود که فاز کدوم بیشتره

خوب معلومه.X360. قراره Alan wake هم بیاد که اون خدایه فازه

Rohallah_tavakoli
27-04-2010, 12:57

من همچین جسارتی نکردم ... :10:

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو مطالعه بفرمایید:

یا حق

A.N.A.P
27-04-2010, 12:59

انگار با گلابی طرفی که می گی قابل قیاس نیسن منم منظورم این بود که فاز کدوم بیشترهx360 و PSP دو کنسولی هستن که از زمین تا آسمون با هم فرق دارن ... اگه میگفتید 360 و PS3 یه چیزی !!!

هر کدوم یه خوبی دارن ... من هم اول بین ایندو شدیدا گیر کرده بودم ... ولی 360 گرفتم حالشو میبرم ...

hosiyar
27-04-2010, 13:05
سلام .
جدیدترین قیمت elite تو بازار چنده ؟
بعد ، کسی میتونه تخمین بزنه ، قیمت elite ، اواخر تیر ماه چقدر میشه ؟

pedram_sad
27-04-2010, 13:12
سلام .
جدیدترین قیمت elite تو بازار چنده ؟
بعد ، کسی میتونه تخمین بزنه ، قیمت elite ، اواخر تیر ماه چقدر میشه ؟
315 میتونی گیر بیاری
تخمین دقیق که نمیشه زد ولی معمولا بالا میره ولی باز هم نه در اون حد شاید مثلا همین 315 برسه به 335

sinak3
27-04-2010, 13:52
315 میتونی گیر بیاری
تخمین دقیق که نمیشه زد ولی معمولا بالا میره ولی باز هم نه در اون حد شاید مثلا همین 315 برسه به 335

پدرام جان x360 Arcade تو تعطیلات چقد بالا میره؟ الان حدوده 230 هست.تعطیلات چقد میشه؟

pedram_sad
27-04-2010, 14:34
پدرام جان x360 Arcade تو تعطیلات چقد بالا میره؟ الان حدوده 230 هست.تعطیلات چقد میشه؟
گفتم که دقیق معلوم نمیکنه
یهو دید کمتر شد
یهو دیدی فرقی نکرد
ولی طبق روال سال های اخیر بین 20 تا 35 بالا رفته کنسول تو تعطیلات
البته تهران چون جاهای دیگه دیدم تا 45 هم بالا رفته

joykiller360
27-04-2010, 17:28
میدونید قیمت ها غیر قابل پیش بینی هست.
مثلا امروز شنیدم چون درهم گرون شده xbox360 گرون شده

aryasoft2872
27-04-2010, 19:51
آقا یکدونه پی اس پی 2000 دست دوم تمیز پیدا کردم میگه 210 چطوره؟؟؟

mehdi_360
28-04-2010, 16:37
سلام
دوستان برای کلوپ بازی پلی 3 رو پیشنهاد میکنید یا 360؟ چرا؟
اگه 360 باشه ارکد بگیرم یا الیت؟
خودم میخوام 3 تا 360 بگیرم و 2 تا پلی 3
نظرتون چیه؟
پلی 2 هم بگیرم؟
اصلا به نظرتون کار خوبی هست کلوپ بازی؟

joykiller360
28-04-2010, 16:45
سلام
نظرتون چیه؟
پلی 2 هم بگیرم؟

سلام
به نظر منم هم 3 تا xbox360 الیت بگیرید و 2 تا ps3 اسلیم.
الیت بگیرید چون نزدیک 20 تا بازی تو هاردش جا میشه شما او بتزی هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیره رو تو هارد نصب کنید تا فشار کمتری به dvd rom یاد.
ps2 هم بد نیست چون بعضی ها هنوز تو کلوپ ها فوتبال میزنن

sonixax
28-04-2010, 16:52
سلام
نظرتون چیه؟
پلی 2 هم بگیرم؟

360 کنسول خیلی خوبیه ولی فکر نمیکنم به درد کلوب بخوره ! شاید هم بخوره ، چون برای بهره کشی سنگین ساخته نشده . شما با لامبورگینی نمیتونید زمین کشاورزی خودتون رو شخم بزنید ، برای این کار تراکتور لازمه .

Ps3 هم بسیار خر کار و سگ جون هست و میتونه به خوبی توی یک کلوب بازی جواب بده .

Ps2 هم اگر خواستید تهیه کنید حتما 360 ها و Ps3 ها رو با هم شبکه کنید و برای PS2 ها هم لن بخرید و به شبکه اضافه کنیدشون ، اگر در توانتون بود چند تا PC هم + اینترنت و اشتراک چند تا از این گیم سرور های معروف بد نیست .:11:

A.IvI.I.N
28-04-2010, 17:43
360 کنسول خیلی خوبیه ولی فکر نمیکنم به درد کلوب بخوره ! شاید هم بخوره ، چون برای بهره کشی سنگین ساخته نشده . شما با لامبورگینی نمیتونید زمین کشاورزی خودتون رو شخم بزنید ، برای این کار تراکتور لازمه .
Ps3 هم بسیار خر کار و سگ جون هست و میتونه به خوبی توی یک کلوب بازی جواب بده .
Ps2 هم اگر خواستید تهیه کنید حتما 360 ها و Ps3 ها رو با هم شبکه کنید و برای PS2 ها هم لن بخرید و به شبکه اضافه کنیدشون ، اگر در توانتون بود چند تا PC هم + اینترنت و اشتراک چند تا از این گیم سرور های معروف بد نیست .:11:
منم موافقم .برای کلوب ps3 بهتره.:8:
حداقل ps3 رو با hummer مقایسه میکردی اخه تراختور کجا ps3 کجا...:31:

sonixax
28-04-2010, 17:47
منم موافقم .برای کلوب ps3 بهتره.:8:
حداقل ps3 رو با hummer مقایسه میکردی اخه تراختور کجا ps3 کجا...:31:

:31: من Ps3 رو با چیزی مقایسه نکردم :11: منظورم این بود که با یه چیز ظریف نمیشه یه کار سنگین انجام داد :31:

mehdi_360
28-04-2010, 17:51
ولی من خیلی نمیخوام ازشون کار بکشم ...
رو در کلوپ هم میزنم ورود افراد زیر 15 ممنوع:دی
فقط میخوام کلوپ بزنم اول به خاطر اینکه بیکار نباشم و بعد هم به خاطر عشقی که به کنسول و گیم دارم:دی
من اگه بخوام 3 تا پلی 3 بگیرم پول فوتبالشون میشه 150 تومن:دی و بازی های دیگهع ای هم هست که باید بگیرم :دی

afshin b
28-04-2010, 21:23
360 کنسول خیلی خوبیه ولی فکر نمیکنم به درد کلوب بخوره ! شاید هم بخوره ، چون برای بهره کشی سنگین ساخته نشده . شما با لامبورگینی نمیتونید زمین کشاورزی خودتون رو شخم بزنید ، برای این کار تراکتور لازمه

حداقل ps3 رو با hummer مقایسه میکردی اخه تراختور کجا ps3 کجا...

اتفاقا چه مثال جالبي زدي، فكر نكنم كه داستانش رو بدونين، پس ميگم. كمپاني لامبورگيني وقتي ساخته شد كارش تراكتور سازي بود نه ماشين. يه روز رئيس كمپاني ميره پيش رئيس كمپاني فراري بهش ميگه آقا ماشيناي شما فلان ايراد داره بهتره يه اصلاحي بكنين، رئيس فراري هم خوشش نمياد و ميگه تو برو تراكتورت رو بساز تو رو چه به ماشين اونم ماشيناي سوپر اسپرت.
رئيس كمپاني لامبورگيني بهش بر ميخوره و يه جورايي ميخواد پوز اونو بزنه :5:و ميره تو كار ماشياي اسپرت و تراكتورو ول ميكنه. و همين الانم واقعا داره با فراري رقابت ميكنه.
اين بود داستان واقعي لامبورگيني، ولي لحنشون حالا يكم فرق ميكرد:31: در كل خيلي مثال جالبي بود كه زدي.

sonixax
28-04-2010, 23:29
اتفاقا چه مثال جالبي زدي، فكر نكنم كه داستانش رو بدونين، پس ميگم. كمپاني لامبورگيني وقتي ساخته شد كارش تراكتور سازي بود نه ماشين. يه روز رئيس كمپاني ميره پيش رئيس كمپاني فراري بهش ميگه آقا ماشيناي شما فلان ايراد داره بهتره يه اصلاحي بكنين، رئيس فراري هم خوشش نمياد و ميگه تو برو تراكتورت رو بساز تو رو چه به ماشين اونم ماشيناي سوپر اسپرت.
رئيس كمپاني لامبورگيني بهش بر ميخوره و يه جورايي ميخواد پوز اونو بزنه :5:و ميره تو كار ماشياي اسپرت و تراكتورو ول ميكنه. و همين الانم واقعا داره با فراري رقابت ميكنه.
اين بود داستان واقعي لامبورگيني، ولي لحنشون حالا يكم فرق ميكرد:31: در كل خيلي مثال جالبي بود كه زدي.

پس نتیجه اخلاقی این میشه که با لامبورگینی نمیشه زمین شخم زد حتی اگر تراکتور باشه :31:

ali 13
29-04-2010, 11:52
سلام
به نظر شما ایکس باکس 360 الایت تو تابستون قیمتش چقدر میره بالا؟

Hunter lord
29-04-2010, 12:55

هیچ کنسولی به اندازه ی PSP به من حال نمی ده . شما فکر کن وارد یک مهمونی می شی و کاری هم نداری مثل آقا ها PSP رو در می آری و بازی می کنی .

PSP هیچم کنسول از رده خارج نیست بلکه امسال با بازی های زیبا و طوفانی زیادی طرف خواهد بود که قابلیت این کنسول را افزایش می دهند .

Final fantasy - God of war - Socom - GTA - Killzone - GT - Resistance - Patapon 1&2 - Locoroco 1&2 تنها چند بازی زیبای این کنسول هستند .

.Behnam.
29-04-2010, 13:00
سلام ...
بچه ها ... تو شیراز کجا واسه خرید Xbox خوبه ؟ یعنی مطمئن باشه و از این حرفا ...
:10:

joykiller360
29-04-2010, 22:35
سلام ...
بچه ها ... تو شیراز کجا واسه خرید Xbox خوبه ؟ یعنی مطمئن باشه و از این حرفا ...

سلام.
به نظرم یه سایر یه تاپیک شیرازی تو سایت بازی سنتر بزنید.

sonixax
30-04-2010, 05:32
هیچ کنسولی به اندازه ی PSP به من حال نمی ده . شما فکر کن وارد یک مهمونی می شی و کاری هم نداری مثل آقا ها PSP رو در می آری و بازی می کنی .

PSP هیچم کنسول از رده خارج نیست بلکه امسال با بازی های زیبا و طوفانی زیادی طرف خواهد بود که قابلیت این کنسول را افزایش می دهند .

Final fantasy - God of war - Socom - GTA - Killzone - GT - Resistance - Patapon 1&2 - Locoroco 1&2 تنها چند بازی زیبای این کنسول هستند .

Resident Evil و Metal Gear رو جا انداختی :11: که قراره امسال بیان .

DD22
02-05-2010, 02:01
دوستان اخرین قیمتی که من گرفتم ایکس باکس الیت تو بازار تهران الان 300 و ایکس باکس بدون هارد 230
فقط دوستان اگر جایی مطمعن را برای خرید به من معرفی کنند ممنون می شوم :10:

roteal2007
02-05-2010, 17:47
دوستان اخرین قیمتی که من گرفتم ایکس باکس الیت تو بازار تهران الان 300 و ایکس باکس بدون هارد 230

فتحی .آدرس ممنوعه تو گوگل سرچ کن فروشگاه فتحی.

pedram_sad
02-05-2010, 17:58
کجا همچین قیمتی داره میده elite رو ؟
کمترین قیمت همون فتحی هست با 320
کنسول هم داره میره بالا قیمتش
تو همین تهران جاهایی هست هنوز دارن 380 و 390 میدن :31:

رضا صادقی
02-05-2010, 20:48
سلام دوستان من قصد خرید psp 3000 رو دارم چندین جا پرسیدم گفتن که یه psp 3000 با بعضی بردها ساخته شدن که قابلیت کپی خور شدن رو ندارن حالا چطور میشه فهمید psp که آدم خریده کپی خور میشه؟ بدون باز کردن کارتن

خیلی ضروری هست

ممنون

Bs_panzer
02-05-2010, 21:27
اون 3004 و 3006 هست که کپی خور نمیشه

شما باید دنبال slim 2000 و 3000 باشید

رضا صادقی
02-05-2010, 22:20
یعنی من هر نوع 3000 بگیرم کپی خور میشه؟ مثل خرید XBOX که سخت نیست ها؟ شناسایی برد جاسپر...... اینطور چیزایی نداره؟

قیمت دقیق PSP 3000 چنده؟ راستی گارانتی ایران رهجو هست؟

Bs_panzer
02-05-2010, 22:32
گارانتی که تعطیل مگه این که از هایپر استار بخری

قیمت ندارم

نه باید ورژنش زیر 5.5 باشه

DD22
03-05-2010, 01:38
یک عدد کنسول PSP1000 دارم می خواستم بدانم قیمت ان الان در بازار به چه شکل است

رضا صادقی
03-05-2010, 09:02
گارانتی که تعطیل مگه این که از هایپر استار بخری

قیمت ندارم

نه باید ورژنش زیر 5.5 باشه
+
مرسي دوست گلم از كجا بايد فهميد كه ورژنش چنده؟ روي كارتن نوشته؟ بهد يه سوال ديگه داشتم كه ميگن مدل هايي داره كه هدست+دستمال براي تميز كردن+نخ مچيو.... اينو رو داره و بعضي ها اينا رو ندارن

ببخشيد اين همه سوال ميپرسم:11::11::11:

Hunter lord
03-05-2010, 12:34
+
مرسي دوست گلم از كجا بايد فهميد كه ورژنش چنده؟ روي كارتن نوشته؟ بهد يه سوال ديگه داشتم كه ميگن مدل هايي داره كه هدست+دستمال براي تميز كردن+نخ مچيو.... اينو رو داره و بعضي ها اينا رو ندارن

ببخشيد اين همه سوال ميپرسم:11::11::11:

به فروشندی بگی خودش بهت می ده .

ولی Setting - System information

به شما نشون می ده فریم ویرت چنده .

sastwhc
04-05-2010, 22:19
سلام
یکی از دوستان من برای پسر 8 سالش قصد خرید PSP دارد.هدف اول تماشا کارتون و کمی هم موسیقی کودکانه است.اما امکان بازی هم نکته جالبه توجه ایست.
طبق تحقیقی که امروز به اتفاق از پاساژ پایتخت انجام دادیم گفته شد مدل FAT کپی خور شده و یا مدل Slim 3000 اریجنال به همراه بازی اصلی انتخاب های ما هستند.
از آنجاییکه هدف تماشای کارتون حین سفر و بعد بازی است و با توجه به سن مصرف کننده که احتمالاً تنوع بازی برایش جالب‌تر است پیشنهاد شما چیست؟
فروشنده ها حرف‌های متضادی می زدند.یک فروشنده Slim بدون قابلیت کپی خوری را با اصرار بر اینکه شارژر و باتریش اصلی است به همراه 79 بازی دمو از یک مرحله تا هشت مرحله به قیمت 210 مفروخت و یک فروشنده دیگر همان مدل را با اصرار بر اینکه کپی خور نشده بدون هیچ بازی و اینکه غیر ممکن است بازی دمو را اجرا کند و حتماً باید بازی اریجنال باشد را بقیمت 210 تومان می فروخت.یک فروشنده دیگر همین Slim را بدون قابلیت کپی خوری 160 تومان می فروخت؟!!!!

اول لطفاً پیشنهاد کنید برای یک پسر هشت ساله با هدف تماشای کارتون و بازی چه مدلی پیشنهاد میکنید

از کجا در تهران تهیه شود

قیمت حدودی چقدر است

اصلاً لطف کنید و مرا توجیح کنید

با تشکر

Bs_panzer
04-05-2010, 22:28
سلام
یکی از دوستان من برای پسر 8 سالش قصد خرید PSP دارد.هدف اول تماشا کارتون و کمی هم موسیقی کودکانه است.اما امکان بازی هم نکته جالبه توجه ایست.
طبق تحقیقی که امروز به اتفاق از پاساژ پایتخت انجام دادیم گفته شد مدل FAT کپی خور شده و یا مدل Slim 3000 اریجنال به همراه بازی اصلی انتخاب های ما هستند.
از آنجاییکه هدف تماشای کارتون حین سفر و بعد بازی است و با توجه به سن مصرف کننده که احتمالاً تنوع بازی برایش جالب‌تر است پیشنهاد شما چیست؟
فروشنده ها حرف‌های متضادی می زدند.یک فروشنده Slim بدون قابلیت کپی خوری را با اصرار بر اینکه شارژر و باتریش اصلی است به همراه 79 بازی دمو از یک مرحله تا هشت مرحله به قیمت 210 مفروخت و یک فروشنده دیگر همان مدل را با اصرار بر اینکه کپی خور نشده بدون هیچ بازی و اینکه غیر ممکن است بازی دمو را اجرا کند و حتماً باید بازی اریجنال باشد را بقیمت 210 تومان می فروخت.یک فروشنده دیگر همین Slim را بدون قابلیت کپی خوری 160 تومان می فروخت؟!!!!

اول لطفاً پیشنهاد کنید برای یک پسر هشت ساله با هدف تماشای کارتون و بازی چه مدلی پیشنهاد میکنید

از کجا در تهران تهیه شود

قیمت حدودی چقدر است

با تشکر

آره به منم گفت 79 تا بازی میریزم 35 تومن گفتم مگه کپی خور شده 6.20 گفت نه گفتم پس ... ؟

گفت 1 مرحله هر کدوم بیشتر نداره ! (demo )

واقعا پدر سوختن

sastwhc
05-05-2010, 18:44
سلام

از کجا در تهران تهیه شود

قیمت حدودی چقدر است

با تشکر

آقا سوال ما یادتون رفت

این پسر 8 ساله چشم براهه

sonixax
05-05-2010, 18:46
آقا سوال ما یادتون رفت

این پسر 8 ساله چشم براهه

برای یک پسر بچه 8 ساله شدیدا Wii پیشنهاد میشه .

Dreadƒul
05-05-2010, 19:46
سلام
کسی نظری درباره ی این سایته داره ؟
الایت جسپر رو میده 320
قیمت های روز بازار رو میشه بهم بدین

pedram_sad
05-05-2010, 19:52
شما تو تهران میتونی از مطمن ترین جای ممکن یعنی فروشگاه فتحی بخری
که همین قیمت هست

sastwhc
05-05-2010, 22:41
سلام

از کجا در تهران تهیه شود

قیمت حدودی چقدر است

با تشکر

برای یک پسر بچه 8 ساله شدیدا Wii پیشنهاد میشه .
ایشون برای دیدن کارتون در سفرو سرگرم شدن و مزاحم نشدن احتیاج به یک PSP دارند لطفا توصیه کنید چه چیزی باید بخریم چون فروشنده ها یک دستگاه را با چند قیمت متفاوت عرضه میکنند

یادم رفت بگم ps3 داره ولی برای سفر احتیاج به پلیر صدا و تصویر و بازی داره

sonixax
05-05-2010, 22:47
ایشون برای دیدن کارتون در سفرو سرگرم شدن و مزاحم نشدن احتیاج به یک PSP دارند لطفا توصیه کنید چه چیزی باید بخریم چون فروشنده ها یک دستگاه را با چند قیمت متفاوت عرضه میکنند

یادم رفت بگم ps3 داره ولی برای سفر احتیاج به پلیر صدا و تصویر و بازی داره

نظر من رو میخواهید سعی کنید مدلی بگیرید که کپی خور دائم بشه ، موقتی ممکنه کار دستتون بده .

joykiller360
06-05-2010, 11:05
نظر من رو میخواهید سعی کنید مدلی بگیرید که کپی خور دائم بشه ، موقتی ممکنه کار دستتون بده .

بله موقتی امکان برک شدنش بیشتر از دائمی هست.

mahammad_reza
08-05-2010, 17:47
سلام این کپی خور یعنی چی؟
این فریم ویر یعنی چی؟
ورژن فریم ویر رو چطوری ارتقاع میدن؟

sinak3
08-05-2010, 18:15
دوستان یه سوال دارم. فامیل من که تو چالدرانه میخواد یه 360 بخره. تو شهر من Arcade رو میدن 300 تومن . به نظرتون از اینجا بخره یا از فتحی که تو تهرانه و 12-13 ساعتی باهاش فاصله داره.( + پول پست )
کدوم به صرفه تره؟
ممنون

mahammad_reza
08-05-2010, 21:19
این فریم ویر یعنی چی؟

یکی جواب من رو بده

pedram_sad
08-05-2010, 23:58
این فریم ویر یعنی چی؟
کپی خور یعنی ریختن ixtreme بر روی Drive کنسول برای خوندن بازی های کپی شده
firmware هم یک نوع برنامه یا همون نرم افزار داخلی درایو هست و برای ارتقا دادن باید درایو کنسول به pc وصل بشه و طی یک پروسه این کار انجام بشه

دوستان یه سوال دارم. فامیل من که تو چالدرانه میخواد یه 360 بخره. تو شهر من Arcade رو میدن 300 تومن . به نظرتون از اینجا بخره یا از فتحی که تو تهرانه و 12-13 ساعتی باهاش فاصله داره.( + پول پست )
کدوم به صرفه تره؟
ممنون
به نظر من از فتحی
230 کنسول رو میگیره که up هم شده و 8 تومان فوقش پول تیپاکس میده

A.N.A.P
09-05-2010, 11:36
کدوم به صرفه تره؟
ممنون

به نظر من از فتحی
230 کنسول رو میگیره که up هم شده و 8 تومان فوقش پول تیپاکس میده
من از فتحی گرفتم هزینه تیپاکس شد 6 تومن !!!

فتحی الان ارکید تموم کرده و گفته 2 ، 3 هفته دیگه میارم !!!

قیمت قبلیش هم گفت 230.000

sinak3
09-05-2010, 12:50
فتحی الان ارکید تموم کرده و گفته 2 ، 3 هفته دیگه میارم !!!
ببخشید دو-سه هفته دیگه به نظر شما همین 230 میشه؟
ممنون

golabi2
09-05-2010, 17:45
سلام
کسی قیمت HEAVY RAIN ریجن2 رو نداره؟البته ببخشین به این تاپیک بطی نداره ها!فتحی بازیم میفرسته؟!

joykiller360
09-05-2010, 19:36
ببخشید دو-سه هفته دیگه به نظر شما همین 230 میشه؟
ممنون

نمیدونم چرا این سری ارکید کم وارد کردن. معلوم نیست قیمتا چه طور بشه

ali_ranger22
09-05-2010, 19:45
کسی شماره تلفن فتحی رو داره ؟

sinak3
09-05-2010, 20:04
نمیدونم چرا این سری ارکید کم وارد کردن. معلوم نیست قیمتا چه طور بشه

ممنون.خریدم.پدرم درومد دسترو بشناسه.دی:

تهران-میدان امام خمینی-پاساژ لباف-طبقه زیرین-فروشگاه فتحی
33911083-33952458
09122804298 همایون
09123277044 بختیار

pedram_sad
09-05-2010, 20:06
علی جان صفحه اول این تاپیک همه چی نوشته :

ali_ranger22
10-05-2010, 15:50
دوستان اين الايت چيا داره تو جعبش ؟
بعد از كجا ميشه فهميد جسپره ؟

sinak3
10-05-2010, 15:56
دوستان اين الايت چيا داره تو جعبش ؟
بعد از كجا ميشه فهميد جسپره ؟

علی جان میخوای بخری؟ مبارکه.
تو الیت یه هارد 120 گیگی هست+ رنگش مشکیه و هارد مزیته مهمیه.واسه جاسپر هم 2009 به بعدا همشون جاسپرن .

نحوه ی شناسایی برد جاسپر

سلام دوستان .....

سازنده این برد شرکت معظم IBM است و کیفیت بسیار بهتری نسبت به بردهای قبلی داره!!!!

مخصوصا که در این برد GPU هم 65nm شده!! و به قول بعضی ها دیگه کنسول 3چراغه نمیشه!!(باید دید!!)

بعد از تحقیق زیاد روشهاي بسیار آساني برای شناسایی برد جاسپر(xbox360) براتون پیدا کردم::

1-بهترین راه برای شناسایی این هست که به برچسب پاور دستگاه نگاه بیندازید و توان مصرفی آن باید 150w باشه!!

2-مموري كارت هم onboard شده !!! يعني256 مگ مموري كارت داخلي داره كه فقط در برد جاسپر استفاده شده...

3-این هم یه راه دیگه:::

نکته تاریخ ساخت :::

23/10/2008
LOT No. : #0843X
Team : FDOU

البته
7/10/2008
Team : FDOU
هم جاسپر است.

نكته آخر::

شناسايي از طريق پاور دستگاه

اين هم عكس پاور جاسپر::

تفاوت سوكت پاور بردها::

.............جاسپر........................... .............. فالكون...................................... زفير

ali_ranger22
10-05-2010, 16:02
علی جان میخوای بخری؟ مبارکه.
تو الیت یه هارد 120 گیگی هست+ رنگش مشکیه و هارد مزیته مهمیه.واسه جاسپر هم 2009 به بعدا همشون جاسپرن .
راستش قطعي نيست شايد
كابل HDMI هم توش هست ؟ با هدست ؟
تو پست اول تاپيك 360 اينا رو نوشته

کنسول+آداپتور+يک عدد دسته بي سيم+کابل 6 فيشي+کابل LAN+کابلHDMI+مبدل صدا+هارد 120 گيگ+هدست
اينا هست توش ديگه ؟

بابت برد هم تنكس

sinak3
10-05-2010, 16:03
نه.تو جدیدا HDMI نداره بقیرو داره.

ali_ranger22
10-05-2010, 16:05
اه حيف شد پس
HDMI خود مايكروسافت هم گرونه !

sinak3
10-05-2010, 16:06
خوبشو بیرون 10تا 15 تومن میتونی گیر بیاری.

pedram_sad
10-05-2010, 17:14
نه.تو جدیدا HDMI نداره بقیرو داره.
البته سینا جان تو elite های الان مبدل صدا و کابل component هم نیست و فقط کابل 3 فیش composite هست
HDMI خود Microsoft هم original اگه پیدا بشه حدودا 35 تومانه
که به نظر من با همین 15 تومانی ها هم کار راه می افته

sinak3
10-05-2010, 17:32
البته سینا جان تو elite های الان مبدل صدا و کابل component هم نیست و فقط کابل 3 فیش composite هست
HDMI خود Microsoft هم original اگه پیدا بشه حدودا 35 تومانه
که به نظر من با همین 15 تومانی ها هم کار راه می افته

آهان.ممنون پدرام جان.فعلا Elite نصیب ما نشده واسه همین زیاد ازش اطلاع ندارم.معذرت میخوام

ali_ranger22
10-05-2010, 18:26
به جز فتحی کی رو می شناسین توی توپخونه ؟
به نظرم این فتحی چون خیلی مشهور شده یکم گرون تر می ده نسبت به جاهای دیگه

sinak3
10-05-2010, 18:41
به جز فتحی کی رو می شناسین توی توپخونه ؟
به نظرم این فتحی چون خیلی مشهور شده یکم گرون تر می ده نسبت به جاهای دیگه
علی جان اگه بحث گرونی باشه طرفه ما Arcade falcon کارکردرو میدن 350.همون فتحی خوبه.

CHEGUEVARA.
10-05-2010, 21:11
سلام
ميخواستم تاريخ انتشار اين بازي رو بدونم......

sinak3
10-05-2010, 21:16
میگم داداشی تو هم انگار اخطار میخوایا . دی:
مشکل اینجاست که این برادر هومان اخطار بده نیست.دی:
این بازی 22 خرداد پارسال منتشر شد.

adook
10-05-2010, 21:20
یعنی واقعا چنین بازی وجود داره فکر نکنم همی عکسشم زوری درست کردن چه بسه به بازی حسابشو بکن تو بازی مثلا پلیس بخواد بگیردت نمیتونه چرا چون نامحرمه دیگه پس عمرا چنین بازی از وزارت ارشاد مجوز بگیر تازه فکر کنم اگه تو این بازی چادرت کثیف بشه مثلا ببری خشکشویی بعد مثلا بخای یکیرو تور بزنی (مثل gta ) باید اول ببریش پیش حج آقا یه خطبه ای چیزی بخونی:27::19::31:

وین رونی
10-05-2010, 21:39
بچه ها فردا صبح می خوام برم از فتحی یه XBOX خرید کنم(بعد از کلی استخاره کردن)
چه توصیه ای دارید.
من فقط اینو می دونم که باید برد جاسپر بگیرم(از روی پاورش میشه تشخیص داد درسته؟)دیگه چه چیزهایی مد نظرم باشه که سرم کلاه نره؟
متشکر

sinak3
10-05-2010, 21:41
بچه ها فردا صبح می خوام برم از فتحی یه XBOX خرید کنم(بعد از کلی استخاره کردن)
چه توصیه ای دارید.
من فقط اینو می دونم که باید برد جاسپر بگیرم(از روی پاورش میشه تشخیص داد درسته؟)دیگه چه چیزهایی مد نظرم باشه که سرم کلاه نره؟
متشکر

آرکید اگه میخوای فتحی نداره.اگه الیت میگیری بگو بهت بگم چی کار کنی.

وین رونی
10-05-2010, 22:22
آرکید اگه میخوای فتحی نداره.اگه الیت میگیری بگو بهت بگم چی کار کنی.
آره زنگ زدم فتحی گفت تا دو هفته دیگه نمیاریم.
احتمال زیاد همون الیت بگیرم.
حالا شما بی زحمت راهنمایی کن برای خرید هر 2 تا
(راستی رو بازیهای ایکس باکس هم میشه پچ ریخت؟؟!!)

چندتا بازی خوب هم معرفی کنید

sinak3
10-05-2010, 23:03
راستش فتحی مطمئنه.آپدیت و این جور چیزارو همشو نصب میکنه.چیز زیادی لازم نیست.الیت سیاهه و یه هارد 120 گیگی داره.بردشم حتما جاسپر یگیر ( خودش جاسپر میده ) ولی واسه اطمینان صفحه قبل گذاشتم.شما اونجا بگو برات تست کنه . چیز زیادی لازم نیست.همه فکر میکنن X360 خیلی سخته.ولی از PC هم راحت تره کار باهاش.بازی خوبم زیاده مثل :
GEOW2
Alan Wake
Forza3
خوب زیاده . همشو بگم.دی:
بازم سوالی بود هستیم خدمتتون
بگیر بفهم زندگی یعنی چی....

sonixax
10-05-2010, 23:44
سلام
ميخواستم تاريخ انتشار اين بازي رو بدونم......

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

بابا بیخیال :18::18::18:

alex_metal
11-05-2010, 08:50
ps3 رو به تلوزیون قدیمی میشه نصب کرد آخه من تو اتاقم یک تلوزیون پارس دارم
2 فیشه است یعنی یه فیش سفید و قرمز میخوره! میخوام بدونم میشه یا نه ؟
البته تلوزیون LCD هم داریم 42 اینچه ولی تو اون نمیذارن بازی کنم:41: یا بهLCD کامپیو ترم میشه وصل کرد ورودی HDMI داره مدلش
LG W2261v هست میشه PS3 رو به اون با HDMI وصل کرد?

adook
11-05-2010, 11:06
ps3 رو به تلوزیون قدیمی میشه نصب کرد آخه من تو اتاقم یک تلوزیون پارس دارم
2 فیشه است یعنی یه فیش سفید و قرمز میخوره! میخوام بدونم میشه یا نه ؟
البته تلوزیون LCD هم داریم 42 اینچه ولی تو اون نمیذارن بازی کنم:41: یا بهLCD کامپیو ترم میشه وصل کرد ورودی HDMI داره مدلش
LG W2261v هست میشه PS3 رو به اون با HDMI وصل کرد?
منم مشکل تو رو داشتم بابام نمیذاشت به lcd وصل کنم بعد از کلی دعوا مرافع که بابا شما نمیذارین بچه هاتون لذت ببرنو از ایت حرفا راضی شد گفتم بابا من که حرفتو قبول ندارم ولی حالا قبول بزار عمر دستگاه 2 سال کم شه ولی بچت لذت ببره آخه xbox خریدم بخاطر کیفیتش اونم راضی شد بهشم قول دادم زیاد باهاش بازی نکنم :27::21::31:

alex_metal
11-05-2010, 20:18
منم مشکل تو رو داشتم بابام نمیذاشت به lcd وصل کنم بعد از کلی دعوا مرافع که بابا شما نمیذارین بچه هاتون لذت ببرنو از ایت حرفا راضی شد گفتم بابا من که حرفتو قبول ندارم ولی حالا قبول بزار عمر دستگاه 2 سال کم شه ولی بچت لذت ببره آخه xbox خریدم بخاطر کیفیتش اونم راضی شد بهشم قول دادم زیاد باهاش بازی نکنم :27::21::31:
میودنید آخه چیه من هنوز نگرفتم تحقیق می کنم ببینم لپ تاپ بخرم یا PS3 یا XBOX :46: دارم پیشبینی میکنم که بابام بعد از خریدن کنسول بازی چی میگه یا اصلا میذاره بخرم یا بعد از خریدن چیکار باید بکنم:31:
هنوز به بابام نگفتم میترسم وقتی بگم بگه 21 سالته میخواهی کنسول بازی بخری بچه ای و از این جور حرف ها :blush::worried:

joykiller360
12-05-2010, 10:03
میودنید آخه چیه من هنوز نگرفتم تحقیق می کنم ببینم لپ تاپ بخرم یا PS3 یا XBOX [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم پیشبینی میکنم که بابام بعد از خریدن کنسول بازی چی میگه یا اصلا میذاره بخرم یا بعد از خریدن چیکار باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز به بابام نگفتم میترسم وقتی بگم بگه 21 سالته میخواهی کنسول بازی بخری بچه ای و از این جور حرف ها :blush::worried:

ببنید به نظرم دور ps3 رو که خط بکشید و بهتر هست بین لپ تاپ و xbox360 انتخاب کنید. اگه لپ تاپ اپل میخواهید بخرید بی خیال 360 بشید.
تازه این چیز ها به سن نیست که...:8:

alborz_k
12-05-2010, 10:22
میودنید آخه چیه من هنوز نگرفتم تحقیق می کنم ببینم لپ تاپ بخرم یا PS3 یا XBOX :46: دارم پیشبینی میکنم که بابام بعد از خریدن کنسول بازی چی میگه یا اصلا میذاره بخرم یا بعد از خریدن چیکار باید بکنم:31:
سلام. بین لپ تاپ و کنسول بازی اختلاف بسیار زیادی هست! :31:اگه ما دسکتاپ رو به عنوان خط میانه در نظر بگیریم که هم می شه باهاش بازی کرد و هم کار های نرم افزاری مختلف (مثل برنامه نویسی ، فیلم دیدن ، گشت و گذار در اینترن و ... ) در نظر گرفت ، کنسول های در یک سمت اون خط هستند و لپ تاپ ها در سمت مخالف . پس اگه شما هدفتون رو مشخص کنید ، انتخاب بین این دو سخت نخواهد بود (البته بازی کردن مداوم و جدی با لپ تاپ رو فراموش کنید چون چه از نظر فنی و چه از نظر ساختاری مناسب این کار نیست و ازش هیچ لذتی نخواهی برد.:46:)
در مورد مدل کنسول هم شخصأ ps3 رو بیشتر دوست دارم (هم به دلیل ساختار و هم بازی هاش ) ، ولی قیمت بازی هاش این قدر بالاست که خریدش اصلأ و ابدأ منطقی نیست! پس یک xbox360 می مونه!:31:
در مورد پدرت هم حق داری! البته تجربه ثابت کرده که پدرها با پسراشون کنار میان!!:31: پدر خودم هم وقتی که روزی 10 ساعت با سیستم بازی می کنم بهم می گه که تو دوران بچگیم قفل کردم!! :دی البته خودمون می دونیم که بازی های کامپیوتری دیگه فقط برای بچه ها نیست !!

sadeghbb
14-05-2010, 23:00
سلام!
دوستان به نظر شما تو این شرایطی که میخواد ایکس باکس 720 بیاد و 1-2ساله دیگه هم ps4 آیا ارزش داره الان من یه کنسول بخرم!!!دوستان میدونم سوالم کلی بود ولی خواهشا برام جزییات رو هم بگین!راستی راهنمایی هم بکنین ببینم کدوم کنسول بهتره؟!!!
دم همگی گرم!

Big-Boss
14-05-2010, 23:08
سلام!
دوستان به نظر شما تو این شرایطی که میخواد ایکس باکس 720 بیاد و 1-2ساله دیگه هم ps4 آیا ارزش داره الان من یه کنسول بخرم!!!دوستان میدونم سوالم کلی بود ولی خواهشا برام جزییات رو هم بگین!راستی راهنمایی هم بکنین ببینم کدوم کنسول بهتره؟!!!
دم همگی گرم!

نمی خواد بیاد فعلا کی گفته ؟ تازه نام گزاری هم کردن 720!!!! :18:
این نسل کنسول هنوز به نیمه راه هم نرسیده.

100% ارزشش رو داره البته بستگی به نیاز و وضعیت مالی شما داره.
در حالت کلی XBOX 360 کنسول خوبیه.
اگه به عناوین اختصاصی سونی علاقه دارید PS3 قیمت بازی ها البته بالاست.
اگه به بازی های با خانواده و تفریح علاقه دارید Wii. (بازی های خود نینتندو که عالیه سری های خوب دیگه ای مثل RE و ... هم داره که نسخه های مخصوص Wii دارند.)
اگه هم کنسول های دستی علاقه دارید psp و ds هر دو کنسول خوبی هستند.

بهتر و بدتر اصلا مطرح نیست بستگی به نیاز و توان مالی و شرایط شما داره.

Alex Fera
15-05-2010, 10:40
سلام به بچه های کنسول باز داداش من داره میره دبی و من هم میخوام یه کنسول بخرم به نظر شما اونجا چه کنسولی رو میشه راحتتر خرید منظورم اینه که اینجا بشه راحت باهاش بازی کرد و ادمو اذیت نکنه البته یادم رفت من میخوام xbox 360 یا psp بخرم

یه سوال دیگه اگه از اونجا این دو تا رو بخرم کپی خور هستش یا خودم باید کپی خورش کنم؟
xbox یا psp راحتتر کپی خور میشه؟
در مورد psp یه چیزایی میدونم اما در مورد xbox اطلاعاتم صفره

ممنون میشم یه توضیحه کامل بدید تا پولمو به جوب نریزم

ali gamma
15-05-2010, 11:07
رفقا میخوام یه 360 ارکید بن شده ی جاسپر رو بگیرم از بکی از دوستان 170 . باتوجه به ارکید اکبند 230 تومنه . به نظرتون قیمت چجوره ؟ خیلی اهل کنسول نیسم و فقط اختصاصی ها رو میخوام بازی کنم و بهد هم بفروشمش.

A.N.A.P
15-05-2010, 12:42
سلام به بچه های کنسول باز داداش من داره میره دبی و من هم میخوام یه کنسول بخرم به نظر شما اونجا چه کنسولی رو میشه راحتتر خرید منظورم اینه که اینجا بشه راحت باهاش بازی کرد و ادمو اذیت نکنه البته یادم رفت من میخوام xbox 360 یا psp بخرم

یه سوال دیگه اگه از اونجا این دو تا رو بخرم کپی خور هستش یا خودم باید کپی خورش کنم؟
xbox یا psp راحتتر کپی خور میشه؟
در مورد psp یه چیزایی میدونم اما در مورد xbox اطلاعاتم صفره

ممنون میشم یه توضیحه کامل بدید تا پولمو به جوب نریزم
به نظر من مقایسه بین ایندو نتیجه ای نداره !!!

خیر اونجا کپیخور نیست ...

رفقا میخوام یه 360 ارکید بن شده ی جاسپر رو بگیرم از بکی از دوستان 170 . باتوجه به ارکید اکبند 230 تومنه . به نظرتون قیمت چجوره ؟ خیلی اهل کنسول نیسم و فقط اختصاصی ها رو میخوام بازی کنم و بهد هم بفروشمش.
بن نشدش مفت نمی ارزه !!! چه برسه به بن شده !!!

اگه واقعا فکر میکنی طرف کارش درسته با قیمت کمتر بخری ضرر نمیکنی !!!

Alex Fera
16-05-2010, 12:57
بابا یکی یه جوابه درستو حسابی به من بده من واقعا قصد خرید دارم

pedram_sad
16-05-2010, 14:48
بابا یکی یه جوابه درستو حسابی به من بده من واقعا قصد خرید دارم
دوست عزیز شما قطعا فرق بین این 2 پلتفرم رو میدونید دیگه درسته ؟
اخه چیشون شبیه به همه که بگیم کدوم بهتره ؟
PSP یک کنسول دستیه با یک گرافیک دیگه که از PS2 هم کمتره و بازی هایی با دنیای دیگه
باز میگفتی PS3 میشد یگ چیزی

به نظر من همون 360 رو بگیر اگه Gamer هستی

Alex Fera
16-05-2010, 19:08
خوب من xbox 360 رو انتخاب کردم لطف میکنید بگید در دبی برای خرید این کنسول چه چیزهایی رو برادرم باید در نظر داشته باشه؟

pedram_sad
16-05-2010, 19:45
خوب من xbox 360 رو انتخاب کردم لطف میکنید بگید در دبی برای خرید این کنسول چه چیزهایی رو برادرم باید در نظر داشته باشه؟
هیچی
از فروشگاه معتبر بخره حله
اونجا همش jasper هست و 2010 اونم lite-on
که کامل و امادست با قیمت مناسب
بعدم میاری ایران 6 تومان میدی کپی خور میشه

joykiller360
16-05-2010, 20:48
بعدم میاری ایران 6 تومان میدی کپی خور میشه ممنون پدرام جان.
دوست عزیز هزینه کپی این درایو های لایت ان سری 9 بین 12 تا 15 تومن هست.
چون درایو باید باز بشه و قسمتی از درایو تراشیده بشه تا بشه ازش dvd key گرفت

pedram_sad
16-05-2010, 21:38
ممنون پدرام جان.
دوست عزیز هزینه کپی این درایو های لایت ان سری 9 بین 12 تا 15 تومن هست.
چون درایو باید باز بشه و قسمتی از درایو تراشیده بشه تا بشه ازش dvd key گرفت
WOOOW
اینون نمیدونستم میثم جان
تراشیده بشه ؟

خوب هزینه 6 تومان رفت بالا تر برای این درایو ها :31:

MILIN3M
16-05-2010, 21:56
جالبه کجاشو میتراشن

A.N.A.P
16-05-2010, 23:11
دوست عزیز شما قطعا فرق بین این 2 پلتفرم رو میدونید دیگه درسته ؟
اخه چیشون شبیه به همه که بگیم کدوم بهتره ؟
PSP یک کنسول دستیه با یک گرافیک دیگه که از PS2 هم کمتره و بازی هایی با دنیای دیگه
باز میگفتی PS3 میشد یگ چیزی

به نظر من همون 360 رو بگیر اگه Gamer هستی
واقعا گرافیکش کمتره ؟؟؟

مثلا چقدر ؟؟؟

تازه میخواستیم اقدام کنیم حالا ضد حال خوردیم !!!

pedram_sad
16-05-2010, 23:43
واقعا گرافیکش کمتره ؟؟؟

مثلا چقدر ؟؟؟

تازه میخواستیم اقدام کنیم حالا ضد حال خوردیم !!!
psp از نظر سخت افزاری چیزی ما بین PS1 و PS2 هست
یکی دو بار که بازی هاش رو ببینی از نزدیک متوجه تفاوتنش با PS2 میشی

aha2012
17-05-2010, 00:33
سلام
من می خوام یه Xbox elit بخرم
یه چیزی برام خیلی مهمه
ایکه اگه فیلم با فرمت AVI تو هاردش بریزم پخش می کنه؟
..
راهنمایی کنید؟

Alex Fera
17-05-2010, 12:10
خوب پس من مطمئن باشم که حتما کپی خور میشه؟

در ضمن اگه قیمت دقیق توی ایران رو هم میدونید بگید مرسی البته همه مدل ها رو میخوام

A.N.A.P
17-05-2010, 12:16
سلام
من می خوام یه Xbox elit بخرم
یه چیزی برام خیلی مهمه
ایکه اگه فیلم با فرمت AVI تو هاردش بریزم پخش می کنه؟
..
راهنمایی کنید؟
شما نمیتونی فیلم رو بریزی تو هارد !!!

برا چی نشه !!!

joykiller360
17-05-2010, 14:26
WOOOW
اینون نمیدونستم میثم جان
تراشیده بشه ؟

خوب هزینه 6 تومان رفت بالا تر برای این درایو ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه کجاشو میتراشن
خوب با سلام.
هزینه ی اپدیت 6 تومن هست ولی این کپی خور کردن هست. و همونطور که گفتم باید یه قسمتی از برد درایو تراشیده بشه (روی برد) این روش خیلی وقت هست که اومده و برای درایو های سری 8 ورژن 2 و درایو های سری 9 هست. و به غیر از این روش هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد برای کپی خور کردنشون
و اینم بگم الان که همه دارن اپدیت به LT میکنن(هزینش 6 تومن هست) برای عوض کردن LT به یه فریم ور دیگه باز هم همین قضیه هست.
تو این مایه ها میتراشن

در ضمن اگه قیمت دقیق توی ایران رو هم میدونید بگید مرسی البته همه مدل ها رو میخوام بله الان xbox360 های 2010 هم درایوشون سری 9 هست (93450C) و کپی خور میشن.
الان الیت 315 و ارکید 230

mghaffari49
17-05-2010, 15:06
الان PSP Go چنده؟ بعد بازیهای PSP هایی قبلی هم روش اجرا میشه؟

roteal2007
17-05-2010, 15:58
الان PSP Go چنده؟ بعد بازیهای PSP هایی قبلی هم روش اجرا میشه؟

280 تا 300 تومن .
بله اجرا میشه اما کپی خور باید بشه....

joykiller360
17-05-2010, 16:44
280 تا 300 تومن .
بله اجرا میشه اما کپی خور باید بشه....

فکر کنم ارزونتر باشه بین 240 تا 260

Alex Fera
18-05-2010, 11:49
خوب با سلام.
هزینه ی اپدیت 6 تومن هست ولی این کپی خور کردن هست. و همونطور که گفتم باید یه قسمتی از برد درایو تراشیده بشه (روی برد) این روش خیلی وقت هست که اومده و برای درایو های سری 8 ورژن 2 و درایو های سری 9 هست. و به غیر از این روش هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد برای کپی خور کردنشون
و اینم بگم الان که همه دارن اپدیت به LT میکنن(هزینش 6 تومن هست) برای عوض کردن LT به یه فریم ور دیگه باز هم همین قضیه هست.
تو این مایه ها میتراشن
بله الان xbox360 های 2010 هم درایوشون سری 9 هست (93450C) و کپی خور میشن.
الان الیت 315 و ارکید 230

ببخشید که این همه سوال میکنم اما پرمیوم چنده؟
الیت اون اکونت گلد یک ماه رو داره؟

Bs_panzer
18-05-2010, 12:20
ببخشید که این همه سوال میکنم اما پرمیوم چنده؟
الیت اون اکونت گلد یک ماه رو داره؟
premium دیگه تولید نمیشه

الان
arcde
elite
هست تو بازار

pedram_sad
18-05-2010, 12:57
اخرین قیمت های امروز

فتحی

ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 240 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 320 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پلی استیشن 3 120 گیگ 370 هزار تومان

tonypb
18-05-2010, 21:01
سلام.
اگه بگم از کانادا برام X-BOX 360 بیارن.
1.به چه چیز هایی باید توجه کرد؟(آخه شنیدم PAL NTSC NTSC-J و ...)
میخوام ELITE بگیرم.(تو اصفهان کجا کپی خورش میکنن؟)
2.برای پخش فیلم مناسبه؟(نو هاردش چه فرمتایی رو ساپورت میکنه؟میشه به عنوان HD MEDIA PLAYER ازش استفاده کرد؟)
3.باتری دسته ها چه جوریه؟میشه با خود دسته باتری هارو شارژ کرد؟
ممنون

sinak3
18-05-2010, 21:06

اگه تو ایران میخوای بازی کنی پال بگیر.

اینو نمی دونم..من اصفهان نیستم.

2.برای پخش فیلم مناسبه؟(نو هاردش چه فرمتایی رو ساپورت میکنه؟میشه به عنوان HD MEDIA PLAYER ازش استفاده کرد؟)

من خودم که کیفیته HD باهاش دیدم و واقعا لذت بخشه.

نه.باید باتری شارژی بگیری

Bs_panzer
18-05-2010, 21:10
سلام.
اگه بگم از کانادا برام X-BOX 360 بیارن.
ممنون

ntsc-uc -2 --------> آمریکای شمالی

2-هر جا که 360 داشته باشن برای فروش -------- روی هارد نمی تونید فایل ذخیره کنید

3- need play & charge kit

4- خواهش می کنم :دی

اگه تو ایران میخوای بازی کنی پال بگیر.

مگه الکیه مثل ایران !؟ :34:

فقط تو کانادا uc پیدا میشه

sinak3
18-05-2010, 21:20
بهداد، میگه میخوام بیام ایران بازی کنم.بازی ntsc-uc رو از کجا پیدا کنه.
راستی بهداد من تازه 3 تا اخطار گرفتم.قاطی پاطیم نکن.حالشو ندارم.دی: شوخی

Bs_panzer
18-05-2010, 21:21
بهداد میگه میخوام بیام ایران بازی کنم.بازی ntsc-uc رو از کجا پیدا کنه.

همون کاری که من می کنم

free region games

sinak3
18-05-2010, 21:22
free region games

همش که اینطوری نیست.اکثرا پال هستن.گیر نده

Bs_panzer
18-05-2010, 21:24
همش که اینطوری نیست.اکثرا پال هستن.گیر نده

بابا منم NTSC-J دارم فقط کافیه به فروشنده بگی j یا uc دارم

یا j بهت میده یا free تاحالا نشده برم بگه فقط پال دارم !

soha is the beSt
18-05-2010, 21:30
اقا این دستگاهه من رجیون مجیون حالیش نیس
همه رو میخونه
ntsc . pall .free
بده یا خوبه؟

capitan prise
18-05-2010, 21:58
عزیزان الان قیمت xbox 360 arcade چنده وچه فرقی با xbox 360 elite داره ؟
لطفا لوازم داخل جعبه xbox 360 arcade رو هم بگید

sinak3
18-05-2010, 22:03
عزیزان الان قیمت xbox 360 arcade چنده وچه فرقی با xbox 360 elite داره ؟
لطفا لوازم داخل جعبه xbox 360 arcade رو هم بگید

arcade 240
Elite 320
arcade توش یه دسته بیسیم یه بازی آرکید داره.ولی الیت سیاهه و هارد 120 گیگ داده.فرقش تو همین هارده.

tonypb
18-05-2010, 22:15
پس یعنی کانادا PAL نداره؟
باید برم از جایی که بازی میگیرم ببینم کدومو دارن....
این play & charge kit چنده و چجوری کار میکنه؟برای هر دسته یکی لازمه؟
ممنون ازتون.

soha is the beSt
18-05-2010, 22:28
اقا این دستگاهه من رجیون مجیون حالیش نیس
همه رو میخونه
ntsc . pall .free
بده یا خوبه؟
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک:19:

joykiller360
18-05-2010, 23:10
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست عزیز اگه کنسولتو تو همین چند وقت خریدی pal هست ولی اگه بقیه ریجن ها هم میخونه عالی هست

tonypb
19-05-2010, 08:37
پس یعنی کانادا PAL نداره؟
باید برم از جایی که بازی میگیرم ببینم کدومو دارن....
این play & charge kit چنده و چجوری کار میکنه؟برای هر دسته یکی لازمه؟
ممنون ازتون.

کسی نیست؟:19:

soha is the beSt
19-05-2010, 11:03
دوست عزیز اگه کنسولتو تو همین چند وقت خریدی pal هست ولی اگه بقیه ریجن ها هم میخونه عالی هست
همین 2هفته پیش خریدم ولی همه رجیون هارو میخونه:46::27::5:

Alex Fera
19-05-2010, 12:17
اقا باز هم معذرت اگه ارکید بگیرم میتونم بازی های روز رو اجرا کنم و این که بردش جاسپره یا نه؟
توی دبی کسی قیمت دستش نیست؟
بازم ببخشید

DJ.Mamal
19-05-2010, 12:47
با سلام به همه بچه های گل تاپیک
میخوام یه DS بخرم
کلا بهم توضیح بدین چی باید داشته باشه..چجوری کپی خور بشه
قیمتش..واگه فروشگاه مناسبی و تهران میشناسین بهم معرفی کنین
با تشکر

roteal2007
19-05-2010, 19:24
اقا باز هم معذرت اگه ارکید بگیرم میتونم بازی های روز رو اجرا کنم و این که بردش جاسپره یا نه؟
توی دبی کسی قیمت دستش نیست؟
بازم ببخشید

بله با نصب LT میتونی....
نه شرمنده.

Alex Fera
20-05-2010, 11:09
salam hard 60 80 va 120 toye tehran kasi gheymat dare?
bebakhshid ba laptop oumadam font farsi nadare

pedram_sad
20-05-2010, 11:11
salam hard 60 80 va 120 toye tehran kasi gheymat dare?
bebakhshid ba laptop oumadam font farsi nadare
این قیمت هارد های فتحی هست

هارد 250 گیگ 120 هزار تومان
هارد 120 گیگ 80 هزار تومان
هارد 20 گیگ 45 هزار تومان

هارد 60 خیلی کمه تو بازار و با توجه به قیمت خوب 120 همون پیشنهاد میشه

swastika
20-05-2010, 17:27
سلام من مي خوام يه Xbox360بخرم
1. elite بخرم يا arcade
2. با تلويزيون معموليم ميشه بازي كرد يا حتما بايد lcd يا HDTVباشه؟
3. كلا موقع خريد به چه نكاتي باس توجه كرد؟
THx

sinak3
20-05-2010, 17:43
سلام من مي خوام يه Xbox360بخرم
1. elite بخرم يا arcade
2. با تلويزيون معموليم ميشه بازي كرد يا حتما بايد lcd يا HDTVباشه؟
3. كلا موقع خريد به چه نكاتي باس توجه كرد؟
THx

اگه بودجتون برسه حتما Elite به خاطره هارد.
با تلویزیون معمولی هم میشه ولی کیفیتش در حده HDTV نیست.
بردش جاسپر باشه.ریجن هم پال باشه.چیزه دیگه لازم نیست.داشبوردش هم آپدیت باشه.
ازش لذت ببری.

alex_metal
21-05-2010, 09:22
منم میخوام یک 360 بگیرم ولی مدلهای زیادی هست! کدوم از همه بهتره جدیدتره و همه بازی هارو باز میکنه؟
1- فرق برد فالکون و جاسپر چیه؟
2-معنی پال یا پرو پال چیه؟
3-360 پریموم چیه؟
4-سوپر الایت یعنی چی؟
اصلا فرق اینا با هم چیه میشه توضیح بدین ممنون میشم
و کدوم 360 از همه بهتره ؟

roteal2007
21-05-2010, 11:11
منم میخوام یک 360 بگیرم ولی مدلهای زیادی هست! کدوم از همه بهتره جدیدتره و همه بازی هارو باز میکنه؟
1- فرق برد فالکون و جاسپر چیه؟
2-معنی پال یا پرو پال چیه؟
3-360 پریموم چیه؟
4-سوپر الایت یعنی چی؟
اصلا فرق اینا با هم چیه میشه توضیح بدین ممنون میشم
و کدوم 360 از همه بهتره ؟

مدل زیاد:18:
دوتا مدل هست یکی الایت یکی آرکید.
1.توی جاسپر احتمال 3 چراغه شدن خیلی اومده پایین تا جایی که گذارشی ندیدیم که 3 چراغ بشه.
2.پال ریجن کنسوله که پال باشه بهتره.
3.پرمیوم با بورد فالکون ارائه میشد که تفاوتش با آرکید توی هارد 60 گیگ بود و رنگ مشابه.
4.سوپر الایت یا باندل الایت پک هایی از کنسول هستند که با ارائه بازی ها مانند فورزا 3 \ هالو3 \ ارائه شدن .
فعلا الایت با رنگ مشکی و هارد 120 گیگ مدل کاملتری هست نسبت به آرکید که تفاوت قیمت 80 قیمتی بینشون وجود داره.

alex_metal
21-05-2010, 13:09
3 چراغه یعنی چی؟:23:
پس الایت با رنگ مشکی و هارد 120 گیگ بهترین مدله؟ همه گیم هارو باز میکنه؟ قیمتش چنده داخل جعبه چه چیزایی هست
و هدفونی که واسه 360 هست به چه درد میخوره؟
و قیمت دسته های بیسیم اصلش چنده؟
قیمت گیم هاش چنده؟
قیمت لوازم جانبیش چنده؟
با تشکر

alex_metal
21-05-2010, 13:20
این سایت رو نگاه کنید چند مدل 360 هست

moer
21-05-2010, 13:46
سلام
قيمت اين هفته
آركيد : 250ت lt1.1
اليت : 245ت lt1.1
كنسول خام هم 240ت آركيد - 235ت اليت

pedram_sad
21-05-2010, 14:13
دوست عزیز Elite همون 345 درسته دیگه ؟ :46:

kortol
21-05-2010, 14:35
سلام
قيمت اين هفته
آركيد : 250ت lt1.1
اليت : 245ت lt1.1
كنسول خام هم 240ت آركيد - 235ت اليت
.................................................. ...........................................
اینها که یه قیمت هستند...........

منظور دوستمون این بوده :

قیمت هفته ایکس باکس 360 :

مدل آرکید : 250 هزار تومان ( با بورد جاسپر )

مدل الیت : 345 هزار تومان ( با بورد جاسپر )

موفق باشید....

onlygame
21-05-2010, 14:41
سلام بچه ها میخواستم بدونم قیمت دسته 360 الان چنده ؟
میخوام برا یکی از بچه ها 360 بگیرم پشت شهرداری قیمتش بهتره یا توپ خونه؟ Arcade گرون شده؟ مگه 230 اینا نشده بود کپی خورش؟؟؟؟
الان برا اپدیت درایو 360 چقدر میگیرن و کجا بدم دستگاه خودمو اپدیت کنن؟

pedram_sad
21-05-2010, 15:50
سلام بچه ها میخواستم بدونم قیمت دسته 360 الان چنده ؟
میخوام برا یکی از بچه ها 360 بگیرم پشت شهرداری قیمتش بهتره یا توپ خونه؟ Arcade گرون شده؟ مگه 230 اینا نشده بود کپی خورش؟؟؟؟
الان برا اپدیت درایو 360 چقدر میگیرن و کجا بدم دستگاه خودمو اپدیت کنن؟
دسته الان 40 هست
گرون شده گرونتر هم میشه همین الان اقدام کنید بهتره
میتونی از پاساژ لباف بگیری از فتحی که مطمن باشه الان arcade رو میده 240

برای update بسته به Drive از 6 تا 12 تومان

alex_metal
21-05-2010, 16:17
پس الایت با رنگ مشکی و هارد 120 گیگ بهترین مدله؟ همه گیم هارو باز میکنه؟ قیمتش چنده داخل جعبه چه چیزایی هست
قیمت گیم هاش چنده؟
قیمت لوازم جانبیش چنده؟
با تشکر
بابا یکی جواب بده الان من کامل نفهمیدم ارکید بهتره یا الایت
برد جاسپر بهتره یا فالکون؟
سوالهای بالا هم بدید ممنون میشم

roteal2007
21-05-2010, 17:52
قیمت گیم هاش چنده؟
قیمت لوازم جانبیش چنده؟
با تشکر

ارور e37 فکر کنم که در اثر گرما ی بالای چیپ GPU و آبشدن قلع اتفاق میفته.
بله الایت مشکی کاملترینه.
فقط برای( xbl(xbox live یا بازی آنلاین.
40تومن
کپی شده بسته به جنس dvd9 حداکثر 5000 تومن.
منظور از لوازم جانبی؟
اینم مشخصات داخل جعبه:

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

جوابتون داده شد

ali_ranger22
21-05-2010, 21:29
راستی دوستان کسی جایی رو می شناسه کابل HDMI ورژن 1.3b بفروشه ؟

SCIENCE_2012
21-05-2010, 21:34
راستی دوستان کسی جایی رو می شناسه کابل HDMI ورژن 1.3b بفروشه ؟

پشت شهرداری (توپ خونه) باید کمی دقت کنید تا ورزن های دیگه رو اشتباهی بهتون نفرشند...چون تقلبی زیاده.

alex_metal
21-05-2010, 22:03
الان این مدل تو ایران هست؟
Xbox 360 Conviction Special Edition Bundle

lovei_2006
22-05-2010, 00:31
سلام

يكي يه توضيح كامل در مورد xbox360بده. خلاصه در مورد حك . مدل هاش.پك و........
همه ي همه چيز (اخه در مورد اين كنسول زياد اطلاع ندارم:31:)
قيمت و راهنمايي جهت خريد هم بگين.

مرسي مرسي مرسي

ali_ranger22
22-05-2010, 08:52
پشت شهرداری (توپ خونه) باید کمی دقت کنید تا ورزن های دیگه رو اشتباهی بهتون نفرشند...چون تقلبی زیاده.
لطف کردین شما واقعا :دی
منظور جای دقیقش بود وگرنه توپخونه رو که حفظم من !

ST@R
22-05-2010, 09:09
سلام

يكي يه توضيح كامل در مورد xbox360بده. خلاصه در مورد حك . مدل هاش.پك و........
همه ي همه چيز (اخه در مورد اين كنسول زياد اطلاع ندارم)
قيمت و راهنمايي جهت خريد هم بگين.

مرسي مرسي مرسي
توضیح خاصی نداره . کلا 2 پک هست :
1 - ارکید : دسته و کنسول سفید و حافظه داخلی 512 و کابل تصویر
2 - الیت : دسته و کنسول مشکی و کابل تصویر و کابل HDMI و هارد 120 گیگابایت
همه کنسول های تولید شده از 2009 به بعد با برد جاسپر هست و از این بابت نگرانی نداشته باش
کلیه درایو های 360 موجود در بازار هم با درایو لایتون عرضه شده و به راحتی قابل حک کردنه .

onlygame
22-05-2010, 09:59
دسته الان 40 هست
گرون شده گرونتر هم میشه همین الان اقدام کنید بهتره
میتونی از پاساژ لباف بگیری از فتحی که مطمن باشه الان arcade رو میده 240

برای update بسته به Drive از 6 تا 12 تومان

Drive بنکیو هست
میشه ادرس دقیق پاساژ لباف رو بدید