PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

mosicr77
23-11-2013, 16:37
اگه -- نشه تو ایران جواب نمیده دیگه درسته ؟؟!!
یعنی ارزشش رو داره تا عید صبر کنم یا بعد از عید؟
داداش ه ک شدنش که مشخص نیست اگرم نشه چرا تو ایران جواب نده
شما بازی اورجینال میخری حالشو میبری
بستگی به جیبت داره که تا عید صبر کنی یا نه
بازی اورجینال هم قیمتش حدود 200 تا 300 هست الان
میخری و بازی میکنی بعدش 20 زیر قیمت میفروشی یه بازی دیگه:n09:

Mohammad_es66
27-11-2013, 15:38
اگه الان بخرم بعد کپی خور بشه میشه داد کپی خورش کنند

یزدان8
27-11-2013, 21:12
داداش فعلا بیخیالش شو چون ps3 بعد از 3 سال ه ک شد....که احتمالا اونم خودشون خواستن تا بتونن ما جهان سومی ها هم حالی کنیم و خودشونم کنسول هاشونو بفروشن

Mohammad_es66
28-11-2013, 08:58
اگه اینجور باشه حق با شماست فعلا بیخیال میشم

night lord
28-11-2013, 16:00
میخریم اولش اورجینال بازی میکنیم فقط کمتر بازی میکنیم . بعد میدیم ه--ک ش کنن :n06:

wiy2011
30-11-2013, 07:39
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یه کنسول ایکس باکس 360 تو دست بگیرم و یه دونه هم پیدا کردم و قرار گذاشتیم بریم دستگاه رو ببینیم
دستگاه ارکیده و یه دسته اورجینال هم که روی خود دستگاه
مینبورد دستگاه جاسپره و اخرین اپدیت دستگاه هم lt3 هست
+ 8 تا بازی که بازی ها رو هم من انتخاب میکنم
قیمت رو توافق کردیم 500
قرار شده برم دستگاه رو تست کنم و در صورت سالم بودن دستگاه دستگاه رو بخرم
و اما چند تا سوال از اساتید تو این ضمینه داشتم:
1:برای اینکه بفهمم دستگاه سالمه و مشکلی نداره موقع تست چه کارهایی رو انجام بدم چون دستگاه داخل شهر دیگست نهایت 2 ساعت بیشتر نمیتونم تست کنم و باید برگردم البته طرف میگه تا 48 ساعت هم فرصت تست میدم ولی چون بعد از دو ساعت تست من پول رو پرداخت میکنم فکر نمیکنم این حرف خیلی اعتبار داشته باشه
2:دستگاه lt3 هست و اگر بعد از یه مدت بخوام بازی های قدیمی تر رو که با اپدیت lt2 اجرا میشدن رو بازی کنم امکانش هست اپدیت دستگاه رو به یه ورژن قبل تر تغییر بدم یا خیر3
3:به نظرتون قیمت دستگاه با این شرایط میارزه یا نه البته یه دسته اضافه هم میتونه بده که میگه 70 البته به نظرتون دسته رو چند میارزه که روش توافق کنیم برای خرید
ممنون میشم راهنمایی کنید

REZAHOSEYNGANI
30-11-2013, 08:41
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یه کنسول ایکس باکس 360 تو دست بگیرم و یه دونه هم پیدا کردم و قرار گذاشتیم بریم دستگاه رو ببینیم
دستگاه ارکیده و یه دسته اورجینال هم که روی خود دستگاه
مینبورد دستگاه جاسپره و اخرین اپدیت دستگاه هم lt3 هست
+ 8 تا بازی که بازی ها رو هم من انتخاب میکنم
قیمت رو توافق کردیم 500
قرار شده برم دستگاه رو تست کنم و در صورت سالم بودن دستگاه دستگاه رو بخرم
و اما چند تا سوال از اساتید تو این ضمینه داشتم:
1:برای اینکه بفهمم دستگاه سالمه و مشکلی نداره موقع تست چه کارهایی رو انجام بدم چون دستگاه داخل شهر دیگست نهایت 2 ساعت بیشتر نمیتونم تست کنم و باید برگردم البته طرف میگه تا 48 ساعت هم فرصت تست میدم ولی چون بعد از دو ساعت تست من پول رو پرداخت میکنم فکر نمیکنم این حرف خیلی اعتبار داشته باشه
2:دستگاه lt3 هست و اگر بعد از یه مدت بخوام بازی های قدیمی تر رو که با اپدیت lt2 اجرا میشدن رو بازی کنم امکانش هست اپدیت دستگاه رو به یه ورژن قبل تر تغییر بدم یا خیر3
3:به نظرتون قیمت دستگاه با این شرایط میارزه یا نه البته یه دسته اضافه هم میتونه بده که میگه 70 البته به نظرتون دسته رو چند میارزه که روش توافق کنیم برای خرید
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.صبر کن قیمتا میاد پایین.
من یه نفر رو میشناسم اسمش غلامرضاست

Sent from my MT25i using Tapatalk

wiy2011
30-11-2013, 15:23
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

wiy2011
30-11-2013, 15:24
سلام
قیمت ها داره پایین میاد
دوستان PS3 فت چطوریه؟!
یکی یه دونه داشت میگفت 500 تومن.کپی خورهم بود

دوست عزیز چند بار دوستان گفتن نگیر
حالا شما اخرش کار خودت رو میکنی و میگیری
حالا اگر کسی از فامیل حاضره ایکس باکست رو بخره بهش بده و فت رو بگیر در غیر این صورت اکیدا پیشنهاد میشه
نگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گیر

wiy2011
05-12-2013, 10:04
دوستان کنسول رو گرفتم
slim 4gig jtag

farryad
11-12-2013, 12:48
ps1 جایی میفروشه؟!
قیمتش چنده؟بازیاش پیدا میشه؟
ممنون

Alex Fera
11-12-2013, 14:58
ps1 جایی میفروشه؟!
قیمتش چنده؟بازیاش پیدا میشه؟
ممنون

والا از مشهد اطلاعی ندارن،اما توی تهران زیاد هستش...........
بازیاش هم که فکر کنم الان تو بغالی ها هم پیدا میشه دیگه!!!:n02:
قیمت دقیق ندارم اما از اون مدلای بزرگش الان فقط تو بازار هستش که یه بار توسط کارخونه تعمیر شده و پخش شده که حدود80 تا 110 میفروشن تو بازار................

javad2015
11-12-2013, 18:31
دیگه نیازی به خرید ps1 نیست یه امولاتور اجرای بازی های ps1 رو کامپیوتر نصب میکنی و بازیاشم که راحت میشه دانلود کرد.

mohammad_87
21-12-2013, 04:39
سلام
دسته xbox usb که به کامپیوتر هم میخوره الان چقدر شده؟
تو تهران برای تعمیر این دسته جایی سراغ دارید؟

جهتهای چپ و راست قاط زدن گیر میکنن.دسته رو هم باز کردم دیدم قسمت مربوطه،لعیم کاری شده نمیشه راحت درستش کرد.

rezaninja
14-01-2014, 16:53
سلام

من یه سوالی داشتم شاید یکم قدیمیه و خنده دار من خودم اهل بازی روی PC هستم تا حالا با اینکه توانشو داشتم اما نمیدونم چرا تا حالا کنسول نگرفتم تا با خیالا راحت بازی کنم و هر یه یه سال دو سال کارت گرافیک عوض نکنم الان میخوام کنسول بگیرم xbox یا PS3 اما نمدونم کدومش بهتره

1- داداشم اهل فوتبال بازی کردنه بشه راحت باها ش pes یا fifa بازی کرده منظورم دسته و راحتی کار باهاشه
2- خودم اهل هرجور بازی هستم
3- کار باهاش راحت باشه نمیدونم میگن پلی استشن هارد میخوره باید بازی را روش ریخت
4- بازی راحت براش پیدا بشه
5- بازی آنلاین داشته باشه چه بهتر
6 - بعضی ها را شما بگید
کدومش بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
لطفا راهمایی کنید تا ما به جمع کنسولی ها بپیوندیم

rz21
14-01-2014, 17:18
سلام

من یه سوالی داشتم شاید یکم قدیمیه و خنده دار من خودم اهل بازی روی PC هستم تا حالا با اینکه توانشو داشتم اما نمیدونم چرا تا حالا کنسول نگرفتم تا با خیالا راحت بازی کنم و هر یه یه سال دو سال کارت گرافیک عوض نکنم الان میخوام کنسول بگیرم xbox یا PS3 اما نمدونم کدومش بهتره

1- داداشم اهل فوتبال بازی کردنه بشه راحت باها ش pes یا fifa بازی کرده منظورم دسته و راحتی کار باهاشه
2- خودم اهل هرجور بازی هستم
3- کار باهاش راحت باشه نمیدونم میگن پلی استشن هارد میخوره باید بازی را روش ریخت
4- بازی راحت براش پیدا بشه
5- بازی آنلاین داشته باشه چه بهتر
6 - بعضی ها را شما بگید
کدومش بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
لطفا راهمایی کنید تا ما به جمع کنسولی ها بپیوندیم

به نظر من ps3 و 360 تا 2 3 سال دیگه بیشتر روی بورس نیست و بازی هم دیگه کمتر براش میاد..اگر تصمیمتو برای خریدن نسل قبل گرفتی من نظر شخصیم ps3 هست.
1-ps3
2-ps3
3-xbox
4-هر دو تاش راحت میشه براش بازی پیدا کرد..ولی ایکسباکس راحت دیسکشو میخری ولی ps3 هارد میبری برات میریزن.
5-ps3
به نظر من بازی های انحصاری ps3 فوق العاده هست.

rezaninja
14-01-2014, 19:12
ممنون دوست عزیز برای من که شهرستانم به نظرت کدوم بهتره خودم هم تصمیم به خرید PS3 گرفتم بخصوص برای این بازیهاش میشه یه هارد بیات برد تهران بازیهاش روش ریخت یا حتما باید خود کنسولم باشه بیشتر هم برای دادشم میگیرم که فوتبالییه تا 2 و 3 سال مارو کفاف بده کافیه اینقدر بازی قدیمی خوب هم هست بازی کنیم

luches
14-01-2014, 22:58
چند جا بار جدید PS4 اورده .... 2 میلیون و پنجاه ... عجب شکست قیمتی !! از 3 یکهو اومد 2 .. هنوز گرونه حداقل تا 1.4 باید بیاد ولی با توچه به اینکه نزدیک عید هستیم احتمالا همین ته قیمت هست و کم کم گرونتر هم میشه هر چی نزدیکتر بشیم.

ali_mohammad1365
17-01-2014, 21:06
با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
چند وقتی هست که تاپیک جدیدی زدم که ازتون در مورد گیم نت سوالی پرسیدم ولی متاسفانه هنوز کسی جواب نداده.
برا همین با اجازه دوستان و البته عذر خواهی قبلی سوالم رو اینجا هم تکرار میکنم تا دوستان جوابی بدن (انشاالله).

"تصمیم کبری گرفتم یه گیم نت یا کافی نت بزنم.طبق پرس و جوی اولیه فهمیدم که گیم نت از کافی نت پرسود تره مخصوصا ار مدل کنسولیش و نه PC البته با این شرط که اعصاب سر و صدای زیاد رو داشته باشم!
خلاصه الان مصمم هستم که هرچه زودتر گیم رو راه بندازم.منتها راستش رو بخواید آخرین باری که یه دستگاه بازی داشتم مربوط به دوران طفولیتم میشه! که سگا داشتم و البته چندی بعد هم هراز چندگاهی تو کلوپ ها پلی استیشن 1 فوتبال 97 یا 98 میزدم!!!
خلاصه اینکه هنوز ایکس باکس به چشم ندیدم!!!!
ازتون خواهش میکنم در این مورد من رو راهنمایی کنید که مثلا برای 6 دستگاه چقدر باید هزینه کنم (جدا از کرایه مغازه).لطف کنید یه برآورد قیمت اولیه بهم بدید
کلا پیشنهاد میدید چه کنسولی بگیرم؟چه مدلی؟چه تلویزیونی؟چند تا؟
با تشکر از همه دوستان"

ببخشید اگر جاش اینجا نبود.مجبور شدم.عجله دارم :n02:

Mohammad_es66
09-02-2014, 20:03
اگه نسل قبل رو میخوای بگیری p3 رو بگیر بهتره ولی اگه میخوای نسل جدید بگیری که بعید میدونم بخوای باید ببینی کدوم زودتر کپی خور میشه که به احتمال زیاد xbox one زودتر گپی خور میشه قیمت های جدیدی که من دارم
p3 320g 900000
xbox360 4g 1100000
xbox one 500gb 2050000
play4 500gb 1790000
بازیهای xbox one و p4 هم بالای 200000 تومان هستش

V i r u s e r
10-02-2014, 12:37
دوستان قیمت 3ds XL چنده؟ بازیاش چنده؟ گیر میاد بازیاش؟
:n16:

Mohammad_es66
10-02-2014, 23:18
روی 800 900 تومانه شاید کمتر بیشتر

سوگند5243183
11-03-2014, 19:28
ایکس باکس ارکود با بقیه ایکس باکس ها چه فرقی دارد انواع بازیها رو هردو اجرا میکند چرا ارکود ان قدر ارزون است علتش را بفرمایید اساتید

lionf3
11-03-2014, 21:59
ایکس باکس ارکود با بقیه ایکس باکس ها چه فرقی دارد انواع بازیها رو هردو اجرا میکند چرا ارکود ان قدر ارزون است علتش را بفرمایید اساتید

سلام
منظورِ شما آرکید هست ؟ (‌ Arcade)
ایکس باکس آرکید یه مقدار قدیمی ترِ
و بله همشون تقریبا اجرا میکنن
آرکید یه مقدار پر سر و صدا ترِ نسبت به مدلِ اسلیم
و خرابیش هم بیشترِ
به همین دلیل ارزون ترِ

benyamin001
21-03-2014, 15:24
سلام
ما تقریبا هر هفته قیمت کنسول هارو تو سایتمون میزنیم اگه دوست داشته باشین میتونید هر هبفته دنبال کنید
قیمت کنسول های بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر از نظر مدیران سایت اشکال نداشته باشه میتونیم تو یه تاپیک جداگانه هرهفته اعلام کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

88x88
23-03-2014, 08:42
سلام دوستان.
من یه جورایی شدیدا مشکل پیدا کردم با این که چی کار کنم بهتره.
من یه کنسول می خوام بخرم، برای خانواده. پدر و مادرم و خواهرم! بیشتر برای پدر مادرم چون به نظرم میاد براشون خیلی خوبه. آلزایمر نمی گیرن حواسشون هم قوی تر می شه، الکی هم نمی شینن پای سریال های آبکی ترکی.
و ترجیح می دم هر چه ارزون تر باشه خرجی که می کنم. اما تا 800 هم می تونم پول بدم. ولی 600 خیلی بهتره!
حالا چون برای پدر مادرم می خواستم بیشتر، به ps2 هم فکر کرده بودم حتی. اما دیگه خیلی قدیمی شده گفتم حالا که پول می خوام بدم، یه چیزی بگیرم که یه کلکسیون بازی خوب براش باشه.
برا همین الان دارم به نسل 7 فکر می کنم.
خودم به شخصه خیلی علاقه ای به کنسول ندارم. گیمر نیستم آنچنان، ولی بازی زیاد می کنم و دوست دارم بازی های معروف رو حتما بازی کنم. مثلا سری اسسینز رو بازی نکرده بودم، این تابستون نشستم از اولیش تا 3ومی بازی کردم. حالا بلک فلگ رو هنوز گیر نیاوردم. یعنی اینجوری. ازش گذشته باشه هم بلاخره یه سری بازی ها رو میرم سراغشون. اما کنسول رو چون موس و کیبورد نمی خوره، زیاد دوست ندارم. گیم پد هم دوست دارم، اما برای بازی هایی که زیاد توشون تیراندازی لازم نباشه و تیراندازی کار دووم شخصیت اصلی باشه...
حالا بریم سراغ مشکلم.
وقتی به نسل 7 فکر کردم گفتم یه سری بازیاش رو منم بازی می کنم. حالا از نظر بازی، خودم ps3 رو ترجیح می دم چون بازی last of us و بازی heavy rain از اونان که می خوام حتما یه بار تمومشون کنم. ولی از دسته های سونی خیلی بدم میاد. از اون بد تر. یه دسته ایکس باکسی هم تازه خریدم که با کامپیوترم بازی کنم باهاش. یعنی یه 100 تومنم اینجوری دادم و این یه ذره به نفع ایکس باکس می شه.
بعد خودم فکر می کردم کینکت خیلی به درد خانواده می خوره. ولی یه ذره که صحبت کردم دیدم اینا اونجوری حال تکون خوردن ندارن. برا همین حتا موو سونی به نظرم بهتر اومد.
حالا موندم دیگه، که کدوم رو بخرم. با چه قیمتی بخرم. از یه طرف دیگه، می خوام بتونن بازی های کپی رو اجرا کنن چون برای من که تا الان دانلود کردم همه بازی ها رو، خیلی سخته پول دادن برای بازی اوریجینال. البته اصن خبر ندارم بازی های کپی چندن! سوای این که من ترجیح می دم چیزی که می خرم، خودش کپی خور شده باشه. وگرنه بازم پول کپی خور کردن رو نمی دم و ترجیح می دم خودم برم یاد بگیرم کپی خورش کنم. ( حتی اگر لازم باشه جی تگ خودم بخرم)
حالا پیشنهاد دوستان چیه؟
کدومشون بیشتر به درد من می خورن؟ بعد اگر خواستم بگیرم دست دوم به چی دقت کنم؟ تا الان آگهی اینا دیدم به نظرم اومده که برای ایکس باکس آپدیت lt3 چیز خوبی به حساب میاد، مدل آرکید ممکنه سه چراغه شه، ریجن کنسول مهمه و اینا. و برای پلی استیشن قابلیت دانگرید شدن انگار مزیت به حساب میومد. بن شدنش زیاد برام مهم نیست چون قصد بازی آنلاین ندارم. فت بودن پلی استیشن ایراد نداره؟ اسلیم هاش بهتر نیست مثل اسلیم های ایکس باکس؟
بعد موو چنده که اون رو نوش رو بخرم؟ به جز استارتر چی دیگه داره موو؟ دسته دوال شاک بهتره یا سیکسکسیس؟ دسته ایکس باکسی که الان دارم ( با سیمه.) می شه به پی اس وصل شه؟ شنیده بودم کانورتر داریم برای این کار، توی ایرانم هست؟
ببخشید این همه سوال کردم. ولی من معمولا دوست دارم خرید که می کنم همه چیزش رو بدونم.
پیشاپیش دستتون درد نکنه، دم همتون گرم، عیدتونم مبارک...

88x88
29-03-2014, 06:57
یعنی یک دونه از این سوالای من جواب نگرفت؟ یه دونه!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

hellpatrol
06-04-2014, 11:57

دوست عزیزم اگه نظر من رو بخواین که آرشیو کنسول دارم, برای خودتون و خانوادتون بهترین دستگاه ایکس باکس الایت تمیز با جعبه و متعلقات کاملش است .حتی پیشنهاد میکنم اگه پولی براوتون باقی موند حتما به کینکت هم فکر کنید . چون در اون حدی که فکر می کنید خیلی تحرک نداره ( بستگی داره به نوع بازی کلا ) .
به قول معروف سگ جونترین و بهترین ایکس باکسی که دیدم و داشتم الایت 120 گیگ بوده و بس.بهترین محل برای خرید آن در تهران در توپخونه و در اینترنت سایتهای دیوار و انجمنهای فروش پرشین تولز می باشد . شما با 700 میتونید الایت تمیز پیدا کنید.بله , باید حتما با آپدیت ال تی 3 کنسول خود را خریداری کنید.ایکس باکس از نظر آپدیت و حتی رایت بازی بسیار راحتتر است.قبول دارم عناوین انحصاری سونی عالیه ولی اینو کسی نمیگه که شبیه همان عناوین رو ایکس باکس هم داره . در سونی بدلیل اینکه بلو ری می باشد نسبت به ایکس باکس که دی وی دی ناین در زمان رایت خیلی گرون برای شما در میاد. کلا دردسر ایکس باکس خیلی کمتره.حالا بازهم اگه سوالات ریزتری بود در خدمتم.فکر کنم بتونم براتون مفید باشم :n06:

hellpatrol
06-04-2014, 11:58

دوست عزیزم اگه نظر من رو بخواین که آرشیو کنسول دارم, برای خودتون و خانوادتون بهترین دستگاه ایکس باکس الایت تمیز با جعبه و متعلقات کاملش است .حتی پیشنهاد میکنم اگه پولی براوتون باقی موند حتما به کینکت هم فکر کنید . چون در اون حدی که فکر می کنید خیلی تحرک نداره ( بستگی داره به نوع بازی کلا ) .
به قول معروف سگ جونترین و بهترین ایکس باکسی که دیدم و داشتم الایت 120 گیگ بوده و بس.بهترین محل برای خرید آن در تهران در توپخونه و در اینترنت سایتهای دیوار و انجمنهای فروش پرشین تولز می باشد . شما با 700 میتونید الایت تمیز پیدا کنید.بله , باید حتما با آپدیت ال تی 3 کنسول خود را خریداری کنید.ایکس باکس از نظر آپدیت و حتی رایت بازی بسیار راحتتر است.قبول دارم عناوین انحصاری سونی عالیه ولی اینو کسی نمیگه که شبیه همان عناوین رو ایکس باکس هم داره . در سونی بدلیل اینکه بلو ری می باشد نسبت به ایکس باکس که دی وی دی ناین در زمان رایت خیلی گرون برای شما در میاد. کلا دردسر ایکس باکس خیلی کمتره.حالا بازهم اگه سوالات ریزتری بود در خدمتم.فکر کنم بتونم براتون مفید باشم :n06:

phoenix_i06
06-04-2014, 19:49
سلام دوستان

در مورد خرید ps4 راهنمایی نیاز دارم. الان قیمت ps4 چند هست؟ اگر جایی مطمئن برای خرید در تهران سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید. (فروشگاه معتبر، فروشنده آدم حسابی، نه مثل بعضی از فروشنده ها که دیگه خودتون بهتر میدونید...)

با تشکر

benyamin001
07-04-2014, 11:31
بچه ها لیست قیمت کنسول هارو آپدیت کردیم میتونید قیمت هفتگی رو هم متونید از لینک زیرش دنبال کنید

لیست قیمت هفتگی کنسول ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
20-04-2014, 12:43
قیمت دیروز مشهد(سعدی):
X1: 2.5
PS4: 1.8

pooriya_hp
09-05-2014, 22:38
دوستان من الان بین PS4 و X1 موندم ... میخوام بخرم اما هدفم بیشتر اونی هست که زودتر -- میشه مثلاً دیگه 2015 -- شده باشه ...

پیشبینی و نظر عهزیزان چیه ؟

سوگند5243183
11-05-2014, 09:13
سلام من ایکس باکس 360
با هارد 250 گیگ توی هارد هم بازی زیاد داره الان میخواهم بازی روی هارد بریزم چه جوری بریزم
رنگش مشکی وکابل اچ دی داره
دودسته هم بی سیم دارد ممنون میشوم راهنمایی کنید طریقه کپی کردن را

SamGun
16-05-2014, 11:14
دوستان من الان بین PS4 و X1 موندم ... میخوام بخرم اما هدفم بیشتر اونی هست که زودتر -- میشه مثلاً دیگه 2015 -- شده باشه ...

پیشبینی و نظر عهزیزان چیه ؟

چطوری مرد ؟ سربازی رو تموم کردی ؟

پوری من آینده PS4 رو روشن تر میدونم اما هنوز صبر برای خرید جایز هست چون زمان زیادی از ورودشون نگذشته . صبر کن

سلام من ایکس باکس 360
با هارد 250 گیگ توی هارد هم بازی زیاد داره الان میخواهم بازی روی هارد بریزم چه جوری بریزم
رنگش مشکی وکابل اچ دی داره
دودسته هم بی سیم دارد ممنون میشوم راهنمایی کنید طریقه کپی کردن را

شما زمانی که بازی رو در دستگاه قرار میدی گزینه Details رو که بزنی قسمت Install رو مشاهده میکنی که در صورت داشتن فضای کافی برای نصب , بازی نصب خواهد شد و معمولا بین 7 الی 17 دقیقه هم بسته به حجم بازی زمان میبره.

pooriya_hp
16-05-2014, 20:36
زنده باشی سعید جان
تو خوبی ؟ چه خبر ؟

نه داداش - هنوز یه چندماهی مونده ...

والله من دلم پیش ps4 هست اما خب فکر نکنم هـــ*کـــ ش حالا حالا طول بکشه ... نظرت در مورد بحث هـــ*کـــ چیه ؟

SamGun
16-05-2014, 21:40
زنده باشی سعید جان
تو خوبی ؟ چه خبر ؟

نه داداش - هنوز یه چندماهی مونده ...

والله من دلم پیش ps4 هست اما خب فکر نکنم هـــ*کـــ ش حالا حالا طول بکشه ... نظرت در مورد بحث هـــ*کـــ چیه ؟

عزیز دلی , خبری نیست گل پسر سلامتی , دل تنگت شده بودم

الان نظری ندارم فعلا پوریا چون هنوز مقالات تخصصی این 2 تا پلتفورم رو نخوندم

pooriya_hp
20-05-2014, 22:43
من فداتـــــــ شم سعید جان - ارادت ما همچنان نسبت به شما عزیز ثابت و پایدار هست و لطف و بزرگواری های حضرتعالی رو فراموش نخواهیم کرد ...

انشاء ا... که تخصصی تر وارد این نسل شدید ، اطلاعات دقیق تر و طبق سنوات گذشته مشاوره های خوب و کارامدی رو به بچه های سایت و شاگردانی مثل بنده رهنمود کنید.

ارادتمند ...

SamGun
23-05-2014, 12:12
من فداتـــــــ شم سعید جان - ارادت ما همچنان نسبت به شما عزیز ثابت و پایدار هست و لطف و بزرگواری های حضرتعالی رو فراموش نخواهیم کرد ...

انشاء ا... که تخصصی تر وارد این نسل شدید ، اطلاعات دقیق تر و طبق سنوات گذشته مشاوره های خوب و کارامدی رو به بچه های سایت و شاگردانی مثل بنده رهنمود کنید.

ارادتمند ...

قربون خودتو و معرفتت پوریا جان
چوب کاری میکنی برادر

من ایشالا سرم خلوت بشه تا اوایل تابستون نقد هامو میزارم واسه بچه ها که تصمیم گیری براشون راحت تر بشه .

lionf3
23-05-2014, 13:36
اوف اوف
باز رفته بالا قیمتا دوستان ( :دی عادیِ البته)
X1 رو اگه خدا بخواد تا تابستون میگیرم.
دوستان در حالتِ کلی X1 بهتره یا PS4 ؟؟؟؟

hmmilani
05-06-2014, 15:48
سلام راهنمایی میخواستم برای خریدن کنسول
اول از همه بگم خیلی تو باغ نیستم :) برای همین سوالام ممکنه بدیهی به نظر بیاد یا ابتدایی باشه. و تنها کنسول بازی ای که در عمرم داشتم پلی استیشن 1 بوده!

1- اولویت اولم بازی های حرکتی هست! یعنی اصلاً هدف اصلیم شاید این باشه که بازی های خانوادگی چند نفره بشه کرد یا حتی بازی های ورزشی حرکتی برای ورزش کردن (اصلاً این بازی ها در این حد هستن؟ که مثلاً آدم باهاش کالری بسوزونه و لاغر کنه؟)
2- اولویت بعدی کیفیت بازی ها هست. یعنی تلویزیونی که قراره روش اجرا بشه 55 اینچ هست
3- غیر از این بازی های حرکتی، بازی های اتومبیل رانی و فیفا مدنظر هست.
4- اهل این بازی های خفن جنگی و تیراندازی نیستم. اما خب آدمیزاده دیگه وقتی ببینم شاید خوشم اومد.
5- یه نکته دیگه که خیلی ازش سر در نمیارم دسترسی به بازی هاست. تو ایران چه جوری به بازی میشه دسترسی پیدا کرد؟ دانلودیه؟ خریدنیه؟ کدوم کنسولا -- میشن؟ اگه نشن باید چی کار کرد؟

با تمام این تفاسیر گزینه های مطرح xbox360 slim به نظر میاد اما ایکس باکس وان که کیفیت خیلی بالاتری نسبت به نسل قبلش داره 500 تومان گرونتره. از طرفی میگن پلی استیشن 4 از ایکس باکس وان بهتره از نظر کیفیت اما نمیدونم که اون بازی های ورزشی حرکتی چقدر تو پلی استیشن وجود داره. اصلاً این دوتا (وان و پی اس 4) -- شدن؟ میشن؟ بازی هاش در دسترسه؟

خلاصه که کلی ابهام دارم. یکی کمکم کنه خواهشاً :n27::n29::n13:

Alireza2S
21-06-2014, 14:00
سلام دوستان

يه چندوقتيه كه ميخوام يه كنسول از اين نسل جديد بخرم. خيلي بين اينكه پلي استيشن ٤ بهتره يا ايكس وان مقاله و مطلب خوندم ولي واقعا ته تهش به جايي نرسيدم!

والا من بازي باز حرفه ايي نيستم. اخرين كنسولي مخصوص بازي هم كه داشتم سگا بود! از اون موقع به بعد اكثر بازيها رو روي پي سي انجام ميدادم. ولي ديگه از ارتقا پي سي خسته شدمو ميخوام كنسول بگيرم كه يه چندسالي جوابمو بده

حالا ميخاستم ببينم واسه مني كه فقط بازي هاي مهم (مثلا فيفا و اساسين و جي تي اي …) رو بازي ميكنه كدوم كنسول بهتره؟؟؟ زياد تو قيد بازي هاي انحصاري نيستم.

يه مدت رفته بودم تو نخ پي اس ٤ ولي ديدم بحث ريجن و مشكلات دستگاه براي بعضيا زيادي دردسر ساز شده
از طرفي هم ضعيف بودن ايكس وان نسبت به پي اس٤ يه كم تو ذوقم ميزنه
ابعاد هم واسم مهم نيست

دوتا سوال هم داشتم: ايكس باكس مسئله اي مثل ريجن پي اس ٤ نداره؟؟
كدوم كنسول بازي رايگان هم داره؟ واسه ايكس وان شنيدم كه چندتا بازي رايگان واسه كينكت داره. درسته؟؟

ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد

REZAHOSEYNGANI
21-06-2014, 14:04
سلام دوستان

يه چندوقتيه كه ميخوام يه كنسول از اين نسل جديد بخرم. خيلي بين اينكه پلي استيشن ٤ بهتره يا ايكس وان مقاله و مطلب خوندم ولي واقعا ته تهش به جايي نرسيدم!

والا من بازي باز حرفه ايي نيستم. اخرين كنسولي مخصوص بازي هم كه داشتم سگا بود! از اون موقع به بعد اكثر بازيها رو روي پي سي انجام ميدادم. ولي ديگه از ارتقا پي سي خسته شدمو ميخوام كنسول بگيرم كه يه چندسالي جوابمو بده

حالا ميخاستم ببينم واسه مني كه فقط بازي هاي مهم (مثلا فيفا و اساسين و جي تي اي …) رو بازي ميكنه كدوم كنسول بهتره؟؟؟ زياد تو قيد بازي هاي انحصاري نيستم.

يه مدت رفته بودم تو نخ پي اس ٤ ولي ديدم بحث ريجن و مشكلات دستگاه براي بعضيا زيادي دردسر ساز شده
از طرفي هم ضعيف بودن ايكس وان نسبت به پي اس٤ يه كم تو ذوقم ميزنه
ابعاد هم واسم مهم نيست

دوتا سوال هم داشتم: ايكس باكس مسئله اي مثل ريجن پي اس ٤ نداره؟؟
كدوم كنسول بازي رايگان هم داره؟ واسه ايكس وان شنيدم كه چندتا بازي رايگان واسه كينكت داره. درسته؟؟

ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد

نظر شخصی من روی وان هست.
احتمال -- شدن هم هست.بازیهاش هم کیفیت بهتری داره.ولی زیاد سخت نگیر.هرچی بیشتر تحقیق کنی و فکر کنی گیج تر میشی

Alireza2S
21-06-2014, 14:24
نظر شخصی من روی وان هست.
احتمال -- شدن هم هست.بازیهاش هم کیفیت بهتری داره.ولی زیاد سخت نگیر.هرچی بیشتر تحقیق کنی و فکر کنی گیج تر میشی

اره والا :n02:

ممنون ميشم اون دوتا سوالم هم جواب بدين

ضمن اينكه ميخاستم ببينم دسته چند منظوره(!) پي اس ٤ كاربردي تره يا كينكت ؟ بعنوان مكمل تو بازي ها

REZAHOSEYNGANI
21-06-2014, 14:29
اره والا :n02:

ممنون ميشم اون دوتا سوالم هم جواب بدين

ضمن اينكه ميخاستم ببينم دسته چند منظوره(!) پي اس ٤ كاربردي تره يا كينكت ؟ بعنوان مكمل تو بازي ها
بازیهای خوبش که رایگان نیست.اگر هم رایگان باشه باید با کنسول دانلود کنی که حدود20 گیگ میشه?
اون دوتا رو هم خبر ندارم:دی

سعید1400
26-06-2014, 10:36
راستش بد جوری بین 360 و یه نسل جدید گیر کردم و فقط هم کنسولی که بازی هاش ارزون باشه میخوام اما میترسم نسل جدید به این زودیا -- نشه یا کنسول مقابلش -- شه و بدخت شم نظرتون چیه? امکان داره کدوم زود تر -- شه? Ps4 که فکر نکنم تا 3 4 سالی -- شه اما وان رو نمیدنوم ....ولم کنید اصلا میرم میخوابم!!!!!!:n30::n30::n30::n28::n28::n28:

Danitondar
01-07-2014, 23:37
یک سوال فنی
بنظر شما اون سری اول ایکس باکس ۳۶۰ (Core system)
چقدر ارزش خرید داره؟
یا اصلا نداره؟
مشکلاتش غیر از مادربوردش چیه؟

SamGun
02-07-2014, 11:34
یک سوال فنی
بنظر شما اون سری اول ایکس باکس ۳۶۰ (Core system)
چقدر ارزش خرید داره؟
یا اصلا نداره؟
مشکلاتش غیر از مادربوردش چیه؟

اصلا ارزش خرید نداره چون این سری مشکل Cooling نداشت فقط و حتی از نظر طراحی Chipset هم کمی با مشکل همراه بود که تو سری بعدی تولید تا حدودی بهبود پیدا کرد

الان بهترین حالت خرید , خرید یک کنسول (مادربورد Xbox 360 Arcade (Jasper هست , البته برای خرید دسته دوم

Danitondar
02-07-2014, 11:37
اصلا ارزش خرید نداره چون این سری مشکل Cooling نداشت فقط و حتی از نظر طراحی Chipset هم کمی با مشکل همراه بود که تو سری بعدی تولید تا حدودی بهبود پیدا کرد

الان بهترین حالت خرید , خرید یک کنسول (مادربورد Xbox 360 Arcade (Jasper هست , البته برای خرید دسته دوم
Arcade رو قیمت بالا میدن.
ظاهرا این مدل هم خروجی HD نداره درسته؟

SamGun
02-07-2014, 11:52
Arcade رو قیمت بالا میدن.
ظاهرا این مدل هم خروجی HD نداره درسته؟

انگلیسی ها یه ضرب المثل دارن که میگن , هر زمان که ثروتمند شدم جنس ارزان میخرم !

بله , از سری مادربورد های Zephyer که تولید سری بعد بودن ( 2007 میلادی ) به بعد HDMI Port به کنسول اضافه شد .

البته اگه منظورتون مادربورد های Jasper باشه که این سری مربوطه به تولید 2009 هستن و HDMI رو دارند .

سعید1400
02-07-2014, 11:54
من بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم الان بهترین انتخاب تو نسل جدید و قدیم میتونه ps3 باشه...ایکس باکس به درد نمیخوره

Danitondar
02-07-2014, 12:29
من بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم الان بهترین انتخاب تو نسل جدید و قدیم میتونه ps3 باشه...ایکس باکس به درد نمیخوره
موافقم به شرطی که قیمت مناسب بذارن.
ایکس باکس دلیلش یکی قیمتش بود (۲۸۰) یکی هم اینکه چون قبلا خودم داشتم راحترم

سعید1400
02-07-2014, 14:26
نفهمیدم چی گفتی اما الان که ps3 -- شده و بازی های انحصاری جالبی داره بهتره:n12:

acetaminophen
07-07-2014, 19:44
سلام
همه ی بازی هایی که واسه ی xbox one عرضه می شه برای 360 هم عرضه میشه ؟ یا با وجود one دیگه برای 360 قرار نیست بازی ای بیاد؟ :n13:

سعید1400
07-07-2014, 22:39
واقعا دیگه از بچه های p30worlďdddddانتظاری ندارم...الان یه تایپیکی تو بخش پلی 3درست کردم 2هفتست تو هوا معلقه

SamGun
04-08-2014, 14:14
واقعا دیگه از بچه های p30worlďdddddانتظاری ندارم...الان یه تایپیکی تو بخش پلی 3درست کردم 2هفتست تو هوا معلقه

کدوم تاپیک معلقه دوست عزیز ؟

همه ی تاپیک ها به سرعت رسیدگی میشن

اگر مشکلی بود میتونید با پیغام خصوصی در میون بزارید

Hamid_pro
20-08-2014, 08:44
سلام دوستان
من میخوام یه wii بگیرم ولی از اونجا که تا حالا باهاش کار نکردم اونایی که کار کردن اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.
خیلی کیفیت تصویر برام مهم نیست بلکه جذابیت بازیها و gameplay اهمیت نیشتری دارن. و همینطور در دسترس بودن بازیها.

Hamid_pro
20-08-2014, 08:45
سلام دوستان
من میخوام یه wii بگیرم ولی از اونجا که تا حالا باهاش کار نکردم اونایی که کار کردن اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.
خیلی کیفیت تصویر برام مهم نیست بلکه جذابیت بازیها و gameplay اهمیت نیشتری دارن. و همینطور در دسترس بودن بازیها.
انتخاب بعدیم ps3 هست.

masoud93
20-08-2014, 21:04
سلام.
نمیدونم این رو اینجا باید مطرح میکردم یا جای دیگه:
من یه 360 الایت (3 ، 4 سالیه کار کرده ، یک ساله داره خاک میخوره) با کینکت (یکی دو ساله دارمش ، یک هفته کار کرد ، از اون موقع داره خاک میخوره) ، یه دسته سیم دار و یه دسته وایرلس (دسته وایرلس انالوگ سمت راستش تو بازی های شوتر یه مقدار دوربین رو به سمت بالا میاره و نمیزاره بازی کنی ولی باهاش فیفا و ... رو میشه بازی کرد) و حدود 200 تا بازی دارم ...
حالا می خواستم تو دست بفروشمش ، چه قیمتی بدم عادلانه هست ؟
ممنون.

alidj66
21-08-2014, 21:11
با سلام
من قصد خرید کنسول رو دارم و اول قصد خرید ps4 رو داشتم که بدلیل قیمت بالا و بازی های گرون و مشخص نبودن زمان هَک شدنش از خریدش تقریبا منصرف شدم (مگه اینکه دوستان با نظرشون باعث تغییر نظرم بشن!)
حالا من قصد خرید بین ۳۶۰ و پی اس۳ رو دارمو مردد موندم توی انتخاب ، من خوره گیم نیستم و به بازی خاصی تعصب ندارم که بخوام بخاطرش کنسول رو انتخاب کنم و انتظاراتم ایناست"گیم پلی ساده،راحتی دستیابی به بازی ها،عدم نیاز به آپدیت و اینترنت و -- متداوم،طول عمر بالا،عاقلانه بودن قیمت نسبت به لوازم و امکانات کنسول!"
راستی کینکتیا موو هم میخوام همراه کنسول انتخابی بگیرم که البته بدلیل ندیدن و بازی نکردن نمیدونم کدوم بیشتر و کاربردی تره و فقط در حد خوندن مقالات حس میکنم کینکت بهتره و البته کلا در مورد نوع کار با موو و کاراییش هم هیچ اطلاعاتی ندارم
راستی اگه بخوام دسته دوم یا نو بگیرم آخرین و بهترین مدل توی این دو کنسول چه مدل و چند گیگه؟؟
در مورد این اپدیتها و ورژنهاشونم هیچ اطلاعاتی ندارم،نوع یا ورژن آپدیت مهمه توی خرید؟؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم آخه در مورد این کنسولها تقریبا هیچی نمیدونم و نمیخوام از خرج کردن پولی که سخت بدست اومده پشیمون بشم...:n03:
یه سوالیم الان به ذهنن رسید! ؛ پلی ۴ یا ایکس وان دیسکهای بازی کنسولهای قدیمیشونم اجرا میکنن؟؟

alidj66
24-08-2014, 18:58
اینهمه سوال یکیشم جواب نداشت؟! :n13:

majidadib
13-10-2014, 19:06
سلام خدمت اساتید
تا حالا کنسول نداشتم و چون توی خونه تنهام قصد خرید یه کنسول دارم تا سرگرم بشم
نمی دونم چی بگیرم
زیاد نمی تونم واسه بازی ها هزینه کنم( اما الویت اصلیم این نیست)
می خوام همه بازی ها رو بتونم انجام بدم و دلی از عزا در بیارم، چون خیلی وقته بازی درست و حسابی نکردم
به نظرتون PS4،PS3 یا Xbob 360 بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
برای کدوم یک از این موارد فوق به ال سی دی نیاز هست؟
سپاس

alidj66
15-10-2014, 09:13
اینجا کسی جواب نمیده !!!
منم خودم دست به کار شدم و تجربه و دیدگاه شخصیمو عرض میکنم خدمتتون
به نظر من PS4 بگیرین چون تا چندین سال روی بورس هست و ساپورت میشه ولی تا اونجایی که من فهمیدم PS3 و XBOX360 تا 2015 ساپورت رسمی میشن و بعد از اون بازی های اختصاصیشون یا نمیاد یا با تاخیر میاد!
اون چیزی هم که الان تویه بازار مشاهده میشه اختلاف قیمت نسبتآ کم PS4 و PS3 هست (علارغم تفاوت سخت افزاری فاحششون) که دلیلشم کپی خور بودن و ارزونی بازی های PS3 هست و به نظر من برای مشکل گرونی بازی هایش PS4 یه راه حلی که هست و تقریبا همه PS4 دارها ازش استفاده میکنن خرید یه بازی اولیست و تعویض اون با بازی های دیگه! (که البته این روش برای بازی های جدید چون تازه اومدن و گرون هستن تقریبا جواب نمیده یا هزینه تعویضش بالاست و باید برای بازی کردن بازی های جدید 2،3 ماهیی صبر داشته باشید!)

mmf66
15-10-2014, 10:19
اگه بخواین یک کنسول رو انتخاب کنید حتما ps4 رو انتخاب کنید به چند دلیل
360 ps3 که کلا از رده خارج هستند حتی بازی های 2012 رو هم به زور اجرا میکنند مثلا فارکری 3 روی پی سی کجا رو این کنسولها کجا کلا انگار یک بازی دیگه هست
x1 هم همونجور که میدونید از گرافیک خیلی ضعیفی بهره میبرد شاید حدود 7790 که همین الان هم برای ساختن بازی براش مشکل دارند و بازی های سنگین روش 720p اجرا میشه که اونایی که مانیتور فول اچ دی دارند تفاوت 720 با 1080 رو میدونن چقدر زیاده تازه این اول کاره حالا فرض کنید سال 2018 میخوان فارکری 6 رو چجوری رو x1 بیارن بالا

بهترین کنسول در حال حاضر همین ps4 میباشد که دارای گرافیک نسبتا خوبی هست بین 7870 و 7850 (من میگم 7860) که حداقل سخت افزار مناسب برای بازی های فول اچ دی میباشد البته این جور که به نظر میاد این نسل از لحاظ سخت افزار خیلی ضعیف هستند و هنوز اول راهه همه چی رو وا دادند این نسل فکر کنم زود تموم بشه

mmf66
15-10-2014, 10:20
ps4 رجیون 2 اروپا مشهد 1380 تا 1400

conficker
13-11-2014, 17:50
می خواستم ps4 بخرم به نظرتون کی کپی خور میشه؟؟
ممکنه تا تابستون کپی خور شه؟؟
از نظر قیمت چی ارزون میشه؟

amirrezan95
13-11-2014, 21:46
سلام
من الان ایکس‌باکس 360 دارم میخواهم بپرسم به نظرتونه الان نسل بعدی رو بخرم یا بزارم برا بعد فرق زیادی دارن الان از نظر کیفیت اجرایی بازیها؟

SamGun
15-11-2014, 18:35
سلام
من الان ایکس‌باکس 360 دارم میخواهم بپرسم به نظرتونه الان نسل بعدی رو بخرم یا بزارم برا بعد فرق زیادی دارن الان از نظر کیفیت اجرایی بازیها؟

سلام دوست عزیز

خب ببینید کنسول ایکس باکس 360 در سال 2005 عرضه شده و تکنولوژی اون حتی بر میگرده به سال های 2003 و 2004 !!

اما کنسول های نسل هشتم برای سال 2014 هستن و خب این 10 سال خیلی تغییرات رو شامل میشه .

البته بنده پیشنهادم در حال حاضر کنسول PS4 هست که برای داخل ایران مقداری به صرفه تر و بی دقدقه تره . میتونید بازی هارو هم با هزینه نسبتا پایین تهیه و بازی کنید و دوباره بازی رو تعویض کنید .

Argada
23-11-2014, 19:19
اگه بخواین یک کنسول رو انتخاب کنید حتما ps4 رو انتخاب کنید به چند دلیل
360 ps3 که کلا از رده خارج هستند حتی بازی های 2012 رو هم به زور اجرا میکنند مثلا فارکری 3 روی پی سی کجا رو این کنسولها کجا کلا انگار یک بازی دیگه هست
x1 هم همونجور که میدونید از گرافیک خیلی ضعیفی بهره میبرد شاید حدود 7790 که همین الان هم برای ساختن بازی براش مشکل دارند و بازی های سنگین روش 720p اجرا میشه که اونایی که مانیتور فول اچ دی دارند تفاوت 720 با 1080 رو میدونن چقدر زیاده تازه این اول کاره حالا فرض کنید سال 2018 میخوان فارکری 6 رو چجوری رو x1 بیارن بالا

بهترین کنسول در حال حاضر همین ps4 میباشد که دارای گرافیک نسبتا خوبی هست بین 7870 و 7850 (من میگم 7860) که حداقل سخت افزار مناسب برای بازی های فول اچ دی میباشد البته این جور که به نظر میاد این نسل از لحاظ سخت افزار خیلی ضعیف هستند و هنوز اول راهه همه چی رو وا دادند این نسل فکر کنم زود تموم بشه

من خودم ps4 رو ترجیح می دم اما دیگه باید واقعیت رو هم گفت...درسته که x1 ضعیفتر هست اما نه خیلی ضعیف...فقط کمی ضعیف تر هست!

Argada
23-11-2014, 19:20
دوستان چه رجینی رو باید گرفت که به درد ایران بخوره!

شرمنده دو تا پست شد می خواستم ویرایش کنم حواسم نبود پست جدید دادم.

hoseinsps
05-12-2014, 05:20
دوستان چه رجینی رو باید گرفت که به درد ایران بخوره!

شرمنده دو تا پست شد می خواستم ویرایش کنم حواسم نبود پست جدید دادم.

سلام
هیچ تفاوتی نمیکنه
همش داستانه برای دلال بازی و سود بیشتر !!!!
فقط سعی کنید ساخت جدید بگیرید .

سوگند5243183
06-12-2014, 10:06
salam
ببخشید من میخواهم کنسول بگیرم نظر شما استادان که پلی 3 بگیرم یا ایکس باکس
جیتک هم باشد هم بتونم بازی توی هارد بریزم
ممنون میشوه راهنمایی کنم ویک چیزی معرفی کنید بعد تونستم بفروشم راحت بخرند

Milad4171
23-12-2014, 12:39
من واقعا دو به شک شدم واسه خرید کنسول
من قبلا ایکس باکس 360 داشتم واسه مشکل دراوی که پیش اومد و نخوندن بازی که تقریباً منو کلافه کرده بود فروختمش.
الان موندم چی بگیرم.
خیلی ها فن ایکس باکس 1 هستن و میگن اونو بگیر . بعضی هم هم میگن پلی استیشن 4 خیلی قوی تره !!

هرکی یه نظری داره . البته من از کنترلر اکس باکس خوشم میاد. ولی نمیدونم هنوز چیکار کنم.
از طرفی آنلاین پی اس 4 مجانیه

نظر خودم رو پی اس 4 هست ولی خیلی ها اسرار دارن که ایکس باکس 1 خیلی بهتر و سر تر از پی اس 4 هستش !

:n13:

alidj66
24-12-2014, 09:03
توی بازار ایران پلی4 خیلی بهتر جا افتاده و بازی و لوازم جانبیش بیشتر پیدا میشه و راحت میتونین بازی های دست دومتون رو بفروشین یا تعویض کنید
از نظر گرافیک و سخت افزار هم که قطعا پلی4 بالاتره ولی خب هرکسی طرفدار یه کنسوله و نمیشه گفت حتما فلان رو بخر و بستگی به خود شخص هم داره ولی پلی4 بخرید در آینده راحت تر هستین

alidj66
24-12-2014, 09:15
توی بازار ایران پلی4 خیلی بهتر جا افتاده و بازی و لوازم جانبیش بیشتر پیدا میشه و راحت میتونین بازی های دست دومتون رو بفروشین یا تعویض کنید
از نظر گرافیک و سخت افزار هم که قطعا پلی4 بالاتره ولی خب هرکسی طرفدار یه کنسوله و نمیشه گفت حتما فلان رو بخر و بستگی به خود شخص هم داره ولی پلی4 بخرید در آینده راحت تر هستین

syamak790
24-12-2014, 14:09
من قبلا ایکس باکس 360 داشتم واسه مشکل دراوی که پیش اومد و نخوندن بازی که تقریباً منو کلافه کرده بود فروختمش.
الان موندم چی بگیرم.
خیلی ها فن ایکس باکس 1 هستن و میگن اونو بگیر . بعضی هم هم میگن پلی استیشن 4 خیلی قوی تره !!

هرکی یه نظری داره . البته من از کنترلر اکس باکس خوشم میاد. ولی نمیدونم هنوز چیکار کنم.

نظر خودم رو پی اس 4 هست ولی خیلی ها اسرار دارن که ایکس باکس 1 خیلی بهتر و سر تر از پی اس 4 هستش !

:n13:

سلام
من يه زمان ps4 داشتم
مجاني نبود آنلاينش !
مطمئني مجانيه ؟!

joykiller360
05-01-2015, 21:17
سلام
من يه زمان ps4 داشتم
مجاني نبود آنلاينش !
مطمئني مجانيه ؟!

سلام احتمالا دوستمون با ps3 اشتباه گرفته برای پلی استیشن ۴ پولیه

joykiller360
06-01-2015, 02:19
الان موندم چی بگیرم.

دوست عزیز سلام

اگر انلاین بازی کردن برات مهم هست بهتره ps4 بخرین چون اپدیت بازی های ایکس باکس وان خیلی حجمشون زیاد هست به نظرم بهتره لینک زیر رو مطالعه کنی

کدام یکی از کنسول های نسل جدید رو خریداری کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joykiller360
06-01-2015, 02:25
قیمت های به تاریخ ۱۵/۱۰/۹۳

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joykiller360
09-01-2015, 02:58
قیمت های به تاریخ ۱۹/۱۰/۹۳

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joykiller360
10-01-2015, 20:57

joykiller360
14-01-2015, 20:53

joykiller360
17-01-2015, 21:49
حذف شود....

joykiller360
24-01-2015, 23:55
4/11/93

xbox one pal 1890
xbox one - kinect 1540

ps4 r1 1590
ps4 r2 1600
ps4 r3 1540

joykiller360
29-01-2015, 00:55
08/11/93

playstation 4 region 1 1590
playstation 4 region 2 1600
playstation 4 region 3 1540

xbox one + kinect pal 1890
xbox one - kinect pal 1600

xbox 360 250 gig 1100
xbox 360 4GB 850

joykiller360
31-01-2015, 19:02
11/11/93

xbox one + kinect pal 1880
xbox one - kinect pal 1600
xbox 360 4GB + KINECT 1200

joykiller360
07-02-2015, 19:41
18/11/93

xbox one - kinect pal 1590

xbox 360 250GB 1140
xbox 360 4GB 920

joykiller360
11-02-2015, 01:26
20/11/93

playstation 4 region 1 1600
playstation 4 region 3 1520

xbox 360 250GB 1140
xbox 360 4GB 920

joykiller360
13-02-2015, 17:15
23/11/93

playstation 4 region 1 1620
playstation 4 region 3 1520

xbox one + kinect pal 1850

xbox 360 250GB 1140
xbox 360 4GB 920

joykiller360
15-02-2015, 13:22
25/11/93

playstation 4 region 1 1600
playstation 4 region 3 1500

xbox 360 250GB 1140
xbox 360 4GB 920

joykiller360
17-02-2015, 00:33
27/11/93

playstation 4 region 2 1590
playstation 4 region 3 1490

xbox 360 250GB 1140
xbox 360 4GB 920

joykiller360
24-02-2015, 21:22
03/12/93

playstation 4 region 1 1,550
playstation 4 region 2 1,560
playstation 4 region 3 1,500

xbox one + kinect pal 1,820
xbox one - kinect pal 1,500

xbox 360 250GB 1,220
xbox 360 4GB 1,050

joykiller360
07-03-2015, 01:15
14/12/93

playstation 4 region 1 1,530
playstation 4 region 2 1,530
playstation 4 region 3 1,490

xbox one + kinect pal 1,820
xbox one - kinect pal 1,500

xbox 360 250GB 1,220
xbox 360 4GB 1,050

joykiller360
08-03-2015, 01:49
16/12/93

playstation 4 region 1 1,520
playstation 4 region 2 1,530
playstation 4 region 3 1,400

xbox one + kinect PAL 1,820
xbox one - kinect PAL 1,500

xbox 360 250GB org 1,250
xbox 360 4GB 1,050

joykiller360
16-03-2015, 15:47
25/12/93

playstation 4 region 1 1,485
playstation 4 region 2 1,485
playstation 4 region 3 1,390

xbox one + kinect PAL 1,780

xbox 360 250GB org 1,250
xbox 360 4GB 1,050

joykiller360
19-03-2015, 04:23
28/12/93

playstation 4 region 1 1,480
playstation 4 region 2 1,480
playstation 4 region 3 1,390

xbox one + kinect PAL 1,780

xbox 360 250GB org 1,250
xbox 360 4GB 1,050

S0R3N4
13-04-2015, 17:48
دوستان عزیز...

من میخوام که کنسول نسل جدید بخرم !!

اول تصمیم داشتم که Xbox One بخرم !!

اما با نقد هایی که خوندم ، اینطور به نظر میرسه که قدرت سخت افزاری (خصوصا قدرت گرافیکی) PS4 خیلی سر تر از Xbox One هست !!

الان به نظرتون همون PS4 رو انتخاب کنم با توجه به مزیت هایی که از نظر قدرت سخت افزاری بالاتری که نسبت به Xboxe ONE داره ؟!!

راستی!

آیا در PS4 ، چیزی در حد و اندازه های Kinect وجود داره که دقیقا همون کارایی رو داشته باشه؟!!

این PS MOVE که در PS3 بود آیا همچنان در PS4 هم موجوده و اگر موجوده آیا میتونه جای Kinect رو پر کنه یا نه؟!!

hd2000
13-04-2015, 17:53
سلام.
بنده قصد خرید ps4 دارم.اما نمی دانم منطور از region 1.2.3 چی می باشد.ممنونم میشم توضیح بدهید.؟

joykiller360
15-04-2015, 13:11
26/01/94

playstation 4 region 1 1430
playstation 4 region 2 1430
playstation 4 region 3 1330

xbox one + kinect pal 1650
xbox one - kinect pal 1400

xbox 360 250GB 1270
xbox 360 4GB 1060

Jeff hardy M
04-05-2015, 12:21
xbox one کپی خور نشده؟

A/|\IR
04-05-2015, 23:36
xbox one کپی خور نشده؟

نــــــه نشده.

salazarsnape
10-06-2015, 18:47
سلام دوستان
بازی fifa 15 ps4 دست دوم چقد میارزه؟

ms368
13-06-2015, 17:17
بچه ها ps3 کپی خور شده ۳۲۰ گیگ ترو تمیز با یه هارد ۷۰۰ گیگ با یک دسته اضافه چند میرزه ؟
نمیدونم کپیش نرم افزاری یا سخت افزای

میگه ۱ تومن
بخرم ؟

HOJ-JAT
13-06-2015, 18:39
بچه ها ps3 کپی خور شده ۳۲۰ گیگ ترو تمیز با یه هارد ۷۰۰ گیگ با یک دسته اضافه چند میرزه ؟
نمیدونم کپیش نرم افزاری یا سخت افزای

میگه ۱ تومن
بخرم ؟
اسليم يا فت؟
من جاي شما باشم ٢٠٠ ميزارم روش ٤ ميخرم
ps3كنسول مرده هست اصلا يك ميليون نمي ارزه

ms368
13-06-2015, 20:25
اسليم يا فت؟
من جاي شما باشم ٢٠٠ ميزارم روش ٤ ميخرم
ps3كنسول مرده هست اصلا يك ميليون نمي ارزه
اسلیم
این حرفو من برای ps3 هم زدم داداش حجت
خاستم ps2 بخرم٬ گفتن که این کنسول دیگه عمرش تموم شده برو ps3 بخر
وقتی هم ps3 خرید تا حدود ۲ سال بعدش که دستم بود هیچ خبری از کپی خور شدنش نشد و از بخت بد تا فروختمش خبر هکش چند روز بعد اومد
از اونجایی هم که بازیهاش زیر ۷۰ ۸۰ نبود٬ فقط ۳ تا عنوان تونستم روش بازی کنم

میرزه این قیمت ؟

HOJ-JAT
13-06-2015, 20:45
ببین قبلا وضع فرق میکرد همه با pc بازی میکرند اما الان بیشتر گیمر ها سمت کنسول کشیده شدناین ی مزیت هست
شما با ۱۰۰ تومن میتویند تمام بازی های کنسول رو بازی کنی ب این صورت که اکانت میخری ۲-۳ تا بازی توش هست تموم کردی میفروشی یکی دیگه میخری
منم دارم همین کارو میکنم
اصلا هم افت قیمت نداره و مشتری هم خیلی داره ب واسه شبکه های اجتماعی و .....
این کنسولی که گفتی میارزه ۱ تومنی
در نظر داشته باش اگر ps4 هک بشه قیمت ps3 به زیر ۵۰۰ تومن و قیمت ps4 به بالای ۲ تومن میرسه!!!!

ms368
13-06-2015, 21:16
ببین قبلا وضع فرق میکرد همه با pc بازی میکرند اما الان بیشتر گیمر ها سمت کنسول کشیده شدناین ی مزیت هست
شما با ۱۰۰ تومن میتویند تمام بازی های کنسول رو بازی کنی ب این صورت که اکانت میخری ۲-۳ تا بازی توش هست تموم کردی میفروشی یکی دیگه میخری
منم دارم همین کارو میکنم
اصلا هم افت قیمت نداره و مشتری هم خیلی داره ب واسه شبکه های اجتماعی و .....
این کنسولی که گفتی میارزه ۱ تومنی
در نظر داشته باش اگر ps4 هک بشه قیمت ps3 به زیر ۵۰۰ تومن و قیمت ps4 به بالای ۲ تومن میرسه!!!!

داره یه چیزای دستگیرم میشه :n13:
یعنی لازم نیست بریم بازی اورجینال ۲۰۰ تومنی بخریم دیگه؟
اکانت PSN منظورتونه ؟
باید دانلود کنیم بازی ها رو؟ اگه آره میشه بدیم واسمون دانلود کنن بعد بریزیمش روی خود ps4 ؟ (محدودیت دانلود و سرعت دارم و نمیتونم برای هر بازی ۲۰ ۳۰ گیگ دیتا دانلود کنم)
اینترن پر سرعت لازم داره یا با ۲۵۶ اشتراکی 1*8 هم میشه بازی کرد ؟ (با توجه به توضیحاتتون افلاینم میشه بازی کرد یا این کنسول فقط برای بازی های آنلاینه ؟)

در صورتی که سوالاتم مرتبط به این بخش نیست٬ در صورت امکان انتقال بدید به بخش مورد نظر و یا پ.خ کنید تا نظم تاپیکو بهم نریزه

ممنون :n26:

HOJ-JAT
13-06-2015, 22:04
چند صفحه اخر اين تاپيك رو بخون ١٠٠ درصد كمك ميكنه اگر سوال ديگه اي بود همونجا بپرس

xfati
19-06-2015, 23:23
دوستان میخام گیم نت بزنم
از نوع کنسولی :n02:
قیمت به روز کنسول ایکس باکس 360 جیتگ شده رو میخام البته 4 گیگ ...خودم بعدا هارد 500 اضافش میکنم :n04:
یه سوال هم داشتم اون پست پرسیدم کسی جوابم نداد ....اگه بخوام لینک کنم کنسول ها رو مثلا 6 تا ....ایا با وای فای خود کنسول میشه ؟؟؟ یا باید با کابل شبکه اینکارو کنم ؟؟؟
ممنون میشم بهم راهنمایی بدید

hamed m2m
22-06-2015, 02:58
دوستان آخرین قیمتps4 لطفا
و مشاوره برای تهیه بازی های ps4 بجز گزینه خرید
حالا ب صورت کرایه یا هر طوره دیگه
تابستون شروع شده میخوام یه ps4بگیرم ولی نمیدونم چطور بازی های نسبتا گرونشو تهیه کنم!
ممنون میشم راهنمایی کنید:40:

HOJ-JAT
22-06-2015, 09:14
دوستان آخرین قیمتps4 لطفا
و مشاوره برای تهیه بازی های ps4 بجز گزینه خرید
حالا ب صورت کرایه یا هر طوره دیگه
تابستون شروع شده میخوام یه ps4بگیرم ولی نمیدونم چطور بازی های نسبتا گرونشو تهیه کنم!
ممنون میشم راهنمایی کنید:40:
اخرین قیمت بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۵۰ هست
کرایه باید توی یک هفته تموم کنید که کار سختی هست چون بازی های پلی ۴ اکثرا طولانی هستند مثلا ویچر ۱۰۰ ساعت گیم پلی داره!!!
بهترین و ارزان ترین و محبوب ترین راه خرید اکانت هست
شما یک اکانت میخرید و بعد بازی ها رو دانلود میکنید و روی پلی ۴ نصب میکنید
قیمت اکانت هم مثلا ویچر-داگون ایج کال اف دونس ولقنشتاین لست اوف اس ۱۱۰ تومن هست
اکانت ها رو هم میتونید بفروشید و دوباره یکی دیگه بخرید
اگر هم دانلود دیتای بازی ها سخت هست ((مثلا اکانت بالا ۱۶۰ گیگ دانلود نیاز دارد )) میتونید دیتا رو هم بخرید که معمولا بصورت گیگی پول میگیرن
راه دیگه خرید دیسک دس دوم بازی و سپس فروش ان است که سه تا عیب داره
اولا باید توی شهر بزرگی مثل تهران باشی که راحت ازت بخرنش
دوما بازی های جدید رو نمیتونی بازی کنی مثلا ویچر که یک ماه پش اومده هنوز دس دومش تو بازار نیست و اگر هم باشه قیمتش بالاست
سوما افت قیمت زیادی بازی های جدید دارند مثلا اردر اسفند قیمتش ۲۰۰ بود الان ۱۰۰ تومن هم التماس میکنن که بخری
در کل این روش بدرد بازی های قدیمی مثلا ۱ سال پیش میخوره

A/|\IR
22-06-2015, 09:45
اخرین قیمت بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۵۰ هست
کرایه باید توی یک هفته تموم کنید که کار سختی هست چون بازی های پلی ۴ اکثرا طولانی هستند مثلا ویچر ۱۰۰ ساعت گیم پلی داره!!!
بهترین و ارزان ترین و محبوب ترین راه خرید اکانت هست
شما یک اکانت میخرید و بعد بازی ها رو دانلود میکنید و روی پلی ۴ نصب میکنید
قیمت اکانت هم مثلا ویچر-داگون ایج کال اف دونس ولقنشتاین لست اوف اس ۱۱۰ تومن هست
اکانت ها رو هم میتونید بفروشید و دوباره یکی دیگه بخرید
اگر هم دانلود دیتای بازی ها سخت هست ((مثلا اکانت بالا ۱۶۰ گیگ دانلود نیاز دارد )) میتونید دیتا رو هم بخرید که معمولا بصورت گیگی پول میگیرن
راه دیگه خرید دیسک دس دوم بازی و سپس فروش ان است که سه تا عیب داره
اولا باید توی شهر بزرگی مثل تهران باشی که راحت ازت بخرنش
دوما بازی های جدید رو نمیتونی بازی کنی مثلا ویچر که یک ماه پش اومده هنوز دس دومش تو بازار نیست و اگر هم باشه قیمتش بالاست
سوما افت قیمت زیادی بازی های جدید دارند مثلا اردر اسفند قیمتش ۲۰۰ بود الان ۱۰۰ تومن هم التماس میکنن که بخری
در کل این روش بدرد بازی های قدیمی مثلا ۱ سال پیش میخوره

سلام
منظورتون از خرید اکانت، اکانت های هک شده ای هست که توش 3 4 تا بازی داره؟
یا بصورت شیرینک؟
من خیلی هارو دیدم بعد از آپدیت اکانت هاشون پریده و بن شده بعضی ها هم میگن امکان داره برای خود دستگاه به مشکل بیاد
در حال حاضر فقط شیرینگ دو نفره فعال و قانونی هست سه نفره ها هم با آپدیت به مشکل میخورن؟
شما به مشکل نخوردی تا بحال؟

HOJ-JAT
22-06-2015, 10:03
سلام
منظورتون از خرید اکانت، اکانت های هک شده ای هست که توش 3 4 تا بازی داره؟
یا بصورت شیرینک؟
من خیلی هارو دیدم بعد از آپدیت اکانت هاشون پریده و بن شده بعضی ها هم میگن امکان داره برای خود دستگاه به مشکل بیاد
در حال حاضر فقط شیرینگ دو نفره فعال و قانونی هست سه نفره ها هم با آپدیت به مشکل میخورن؟
شما به مشکل نخوردی تا بحال؟
بازی زمانی بن میشه که ظرفیت ۱ فعال بشه یعنی نفر سوم هم شر بشه بخاطر هیمن خیلی ها پس از اپدیت ۲.۵۱ بن شدند فقط هم نفر سوم بن میشه
کنسول زمانی بن میشه که شما با کرید کارت هکی بازی بخرید البته بصورت ۱ ماهه
این اکانت های که هست بیشتر مال خارجی ها هستند که ظرفیت دوم را برای فروش میگزارند و فروشندگان ایرانی با مستر کارت یا هر چی میخرنشون البته نمیدونم هک میشن یا خودشون میزارن
من حدود ۴ ماه هست که استفاده میکنمم بیشتر قانونی و ظرفیت ۳
و مشکلی نداشتم کسی هم ندیدم کنسولش بن بشه چون ب ضرر خود سونی هست و فروشش کاهش پیدا میکنه
شنبه همین هفته هم یکی از اینای که ۳-۴ تا بازی توش هست خریدم تاحالا که مشکلی پیش نیامده

A/|\IR
22-06-2015, 10:23
بازی زمانی بن میشه که ظرفیت ۱ فعال بشه یعنی نفر سوم هم شر بشه بخاطر هیمن خیلی ها پس از اپدیت ۲.۵۱ بن شدند فقط هم نفر سوم بن میشه
کنسول زمانی بن میشه که شما با کرید کارت هکی بازی بخرید البته بصورت ۱ ماهه
این اکانت های که هست بیشتر مال خارجی ها هستند که ظرفیت دوم را برای فروش میگزارند و فروشندگان ایرانی با مستر کارت یا هر چی میخرنشون البته نمیدونم هک میشن یا خودشون میزارن
من حدود ۴ ماه هست که استفاده میکنمم بیشتر قانونی و ظرفیت ۳
و مشکلی نداشتم کسی هم ندیدم کنسولش بن بشه چون ب ضرر خود سونی هست و فروشش کاهش پیدا میکنه
شنبه همین هفته هم یکی از اینای که ۳-۴ تا بازی توش هست خریدم تاحالا که مشکلی پیش نیامده
از کجا معلوم میشه اون ظرفیت دوم هست یا سوم؟
شما به PSN هم وصل میشین و مشکلی ندارین؟
خود سونی هم به محض اینکه بفهمه ظرفیت سوم داری بازی میکنه بن میکنه، کلا فروش اینگونه ای از نظر سونی غیر قانونیه، در حال حاضر فقط اکانت های دو ظرفیتی میتونن با خیال راحت بازی کنن.

HOJ-JAT
22-06-2015, 11:14
از کجا معلوم میشه اون ظرفیت دوم هست یا سوم؟
شما به PSN هم وصل میشین و مشکلی ندارین؟
خود سونی هم به محض اینکه بفهمه ظرفیت سوم داری بازی میکنه بن میکنه، کلا فروش اینگونه ای از نظر سونی غیر قانونیه، در حال حاضر فقط اکانت های دو ظرفیتی میتونن با خیال راحت بازی کنن.
عرض کردم فقط ظرفیت اول غیر قانونی هست و بن میشه
البته اینجا توی ایران نام گذاری از روز اول اشتباه بوده است
نفر اول که بازی رو میگیره میشه ظرفیت سوم
نفر دوم میشه ظرفیت دوم
نفر سوم میشه ظرفیت اول
نمیدوم روی چ حسابی نام گذاری کردن!!!!!
برای نفر اول یا ظرفیت سوم باید ب psn وصل شد و لایسنس بازی هر ۲۰ مین چک شود و گر نه اصلا بازی باز نمیشود
ظرفیت سوم و دوم هیچ مشکلی ندارند
اون اکانت های که ۳-۴ تا بازی دارن ظرفیت دوم هستند

hamed m2m
25-06-2015, 04:01
سلام
دوستان من الان حدود یک و 250پول گذاشتم کنار تا 1و300هم میتونم هزینه کنم
سایتی تاپیکی چیزی سراغ دارین واسه خریدps4؟
ترجیحا ریجن 3 نباشه.ریجن 1 و 2 مدنظرمه
ممنون

Achi11es
24-07-2015, 16:56
سلام
دوستان من الان حدود یک و 250پول گذاشتم کنار تا 1و300هم میتونم هزینه کنم
سایتی تاپیکی چیزی سراغ دارین واسه خریدps4؟
ترجیحا ریجن 3 نباشه.ریجن 1 و 2 مدنظرمه
ممنون

ریجن ها واسه بازی که تفاوتی ندارن. فقط الکی قیمتاشون متفاوته

Achi11es
24-07-2015, 16:58
با توجه به محل سکونت که تهران زدید بهترین مرکز برای خرید توپخونه یا همون پشت شهرداری هستش...................
اگه هم اطلاعات دقیق تر میخواید PM بدید در خدمتم..............
اینجا تبلیغات میشه،نمیشه گفت:n01:

میشه لطفا یکم منو راهنمایی کنید؟ من نمیتونم بهتون پیام خصوصی ارسال کنم. شرمنده

ممنونم

donts
28-09-2015, 14:56
با سلام دوستان :n18:
میشه لطفا" بگید که قیمت آخر psp go الآن چند هست؟؟؟
سپاس.:n16:

esyo
14-02-2016, 21:33
سلام
دوستان عزیز بنده قصد خرید xbox1 رو دارم
می خواستم برای اون یک فرمان و دنده بگیرم
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel
Logitech Driving Force Shifter

سوال از دوستان داشتم این هست که آیا با توجه به هزینه ای که می کنم ارزش خرید خواهد داشت؟ واقعا در لذت بازی تاثیر خواهد داشت؟
با تشکر

HOJ-JAT
16-02-2016, 13:00
سلام
دوستان عزیز بنده قصد خرید xbox1 رو دارم
می خواستم برای اون یک فرمان و دنده بگیرم
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel
Logitech Driving Force Shifter

سوال از دوستان داشتم این هست که آیا با توجه به هزینه ای که می کنم ارزش خرید خواهد داشت؟ واقعا در لذت بازی تاثیر خواهد داشت؟
با تشکر
من خیلی سال پیش روی pc شبیه اینو داشتم اون موقع دوران طلایی king of road بود فرمونه فقط بدرد همین بازی و شبیه این میخورد یعنی بازی های که اهستنه هستند اصلا بدرد ریسینگ سریع نمیخورد
البته الان نسل ۸ هست و کنسول ها خیلی بهتر از pc برای کار با جوی استیک های مختنلف برنامه ریزی شده اند
من پیشتهاد میکنم صبر کن و دستگاه های واقعبت مجازی بخر

ب

ommolfesad
12-03-2016, 00:48
عرض کردم فقط ظرفیت اول غیر قانونی هست و بن میشه
البته اینجا توی ایران نام گذاری از روز اول اشتباه بوده است
نفر اول که بازی رو میگیره میشه ظرفیت سوم
نفر دوم میشه ظرفیت دوم
نفر سوم میشه ظرفیت اول
نمیدوم روی چ حسابی نام گذاری کردن!!!!!
برای نفر اول یا ظرفیت سوم باید ب psn وصل شد و لایسنس بازی هر ۲۰ مین چک شود و گر نه اصلا بازی باز نمیشود
ظرفیت سوم و دوم هیچ مشکلی ندارند
اون اکانت های که ۳-۴ تا بازی دارن ظرفیت دوم هستند

سلام

دوست عزیز یه سوالی داشتم از شما .

شما فرمودی به صرفه ترین حالت خرید اکانت هست و من حدودی حساب کردم اینطور نبوده ، میشه یه توضیح بدی چطوری شما محاسبه میکنی ، ظرفیت مثلا" 2 هر بازی خیلی به مبلغ بازی بصورت بلوری نزدیک تر هست اینجور دیدم برای یه بازی که 200 تومن هست ظرفیت 2 اون میشه 130 تا 150 تومن ، با این شرط که فروشش به مراتب سخت تر هست چون دنگ و فنگ بیشتری داری و ریسک خریدش چون بالاتره کمتر استقبال میشه .

البته اگه جایی رو اشتباه میگم شما توضیح درستش رو بده .
ممنون

HOJ-JAT
12-03-2016, 12:07
سلام

دوست عزیز یه سوالی داشتم از شما .

شما فرمودی به صرفه ترین حالت خرید اکانت هست و من حدودی حساب کردم اینطور نبوده ، میشه یه توضیح بدی چطوری شما محاسبه میکنی ، ظرفیت مثلا" 2 هر بازی خیلی به مبلغ بازی بصورت بلوری نزدیک تر هست اینجور دیدم برای یه بازی که 200 تومن هست ظرفیت 2 اون میشه 130 تا 150 تومن ، با این شرط که فروشش به مراتب سخت تر هست چون دنگ و فنگ بیشتری داری و ریسک خریدش چون بالاتره کمتر استقبال میشه .

البته اگه جایی رو اشتباه میگم شما توضیح درستش رو بده .
ممنون
ظرفیت ۲ هر بازی حدود ۱۱۰ تا ۱۲۰ قیمت داره البته بازی جدید بازار
شما میخری ۱ ماهی بازی کنی بخوای بفروشیش حدود ۳۰-۴۰ زیر قیمت میدی میره یعنی ۳۰-۴۰ ضرر میکنی
همین بازی رو بخوای دیسکش رو بخری حدود ۲۳۰ باید پلمپ بخری بعد از یک ماه قیمتش به ۱۶۰-۱۷۰ میرسه یعنی ۶۰-۷۰ ضرر میکنی این در خوشبینانه ترین حالت بود مثلا مد مکس قیمت یک ماه بعدش به ۱۳۰ رسید!!!
فروش سختی نداره مخصوصا اگر توی تلگرام زیاد تبلیغ بزنی ولی بازم از دیسک سخت تره
البته اگر شهرستان باشی اصلا و ابدا خرید دیسک توصیه نمیشه چون صاحب اول و اخرش خودتی(تجربه خودم) چون کسی اعتماد نمیکنه که غیرخضوری ازت دیسک بخره
اگر بخوای بازی های ۷-۸ ماه پیش بازی کنی صد درصد خرید دیسک دس دوم پیشنهاد میشه چون افت قیمت کرده ولی بازی های لانچ خرید دیسک خیلی ضرر میکنی

ommolfesad
13-03-2016, 00:24
ظرفیت ۲ هر بازی حدود ۱۱۰ تا ۱۲۰ قیمت داره البته بازی جدید بازار
شما میخری ۱ ماهی بازی کنی بخوای بفروشیش حدود ۳۰-۴۰ زیر قیمت میدی میره یعنی ۳۰-۴۰ ضرر میکنی
همین بازی رو بخوای دیسکش رو بخری حدود ۲۳۰ باید پلمپ بخری بعد از یک ماه قیمتش به ۱۶۰-۱۷۰ میرسه یعنی ۶۰-۷۰ ضرر میکنی این در خوشبینانه ترین حالت بود مثلا مد مکس قیمت یک ماه بعدش به ۱۳۰ رسید!!!
فروش سختی نداره مخصوصا اگر توی تلگرام زیاد تبلیغ بزنی ولی بازم از دیسک سخت تره
البته اگر شهرستان باشی اصلا و ابدا خرید دیسک توصیه نمیشه چون صاحب اول و اخرش خودتی(تجربه خودم) چون کسی اعتماد نمیکنه که غیرخضوری ازت دیسک بخره
اگر بخوای بازی های ۷-۸ ماه پیش بازی کنی صد درصد خرید دیسک دس دوم پیشنهاد میشه چون افت قیمت کرده ولی بازی های لانچ خرید دیسک خیلی ضرر میکنی

اگه ظرفیت 2 یه بازی رو بخریم میتونیم اون رو هم بفروشیم ؟؟ اصلا" مدت اعتبار داره یا برای همیشه باس ماس ؟؟
سوال دوم : بعد از خرید ظرفیت 2 بازی باید یه اکانت جدید برای بازی بسازیم ، خب اینجوری برای هر بازی که میخریم باید یه اکانت بسازیم و نتیجتا" میبینی بعد از مدتی یهو 10 تا اکانت بی استفاده داریم ، همینطوره که گفتم ؟

HOJ-JAT
13-03-2016, 12:00
اگه ظرفیت 2 یه بازی رو بخریم میتونیم اون رو هم بفروشیم ؟؟ اصلا" مدت اعتبار داره یا برای همیشه باس ماس ؟؟
سوال دوم : بعد از خرید ظرفیت 2 بازی باید یه اکانت جدید برای بازی بسازیم ، خب اینجوری برای هر بازی که میخریم باید یه اکانت بسازیم و نتیجتا" میبینی بعد از مدتی یهو 10 تا اکانت بی استفاده داریم ، همینطوره که گفتم ؟
ظرفیت ۲ قانونی بازی قابلیت فروش رو داره و مدت اعتبارش همیشگی هست
شما نیاز نیست اکانت بسازی فروشنده واست میسازه و بازی رو میخره و میده ب شما وقتی خواستی بفروشی اکانت رو دی اکتیو میکنی و اکانت رو پاک میکنی

nikaan
05-04-2016, 17:23
سلام

من تا چند وقت دیگه می خوام یه ps4 بخرم ، حالا چند تا سوال داشتم :

1) از کجا متوجه بشم نسل 8 هست ؟ و اصلا تفاوتش با سری های قبل در چی هست ؟

2) آیا با آپدیت سری های قبل و به روز کردنشون ، تبدیل به نسل 8 می شن ؟

3) برای بازی ها ، اگه قرار باشه اکانت تهیه کنیم ، از کجا بفهمم واقعا داره ظرفیت 2 میده و ظرفیت 1 نیست ؟ (( این سوال برام خیلی مهمه :n01:))

4) آیا مدلی که اکانت برای share کردن استفاده میکنه و با نام ظرفیت 1، 2 و 3 فروخته میشه ، مثل مدل share کرد در لینک زیر هست ؟

اگر هست ، دقیقا برابر با کدوم یکی از ظرفیت های 1 ، 2 و 3 میشه ؟

مرسی خیلی زیاد :n16:

HOJ-JAT
06-04-2016, 12:37
سلام

من تا چند وقت دیگه می خوام یه ps4 بخرم ، حالا چند تا سوال داشتم :

1) از کجا متوجه بشم نسل 8 هست ؟ و اصلا تفاوتش با سری های قبل در چی هست ؟

2) آیا با آپدیت سری های قبل و به روز کردنشون ، تبدیل به نسل 8 می شن ؟

3) برای بازی ها ، اگه قرار باشه اکانت تهیه کنیم ، از کجا بفهمم واقعا داره ظرفیت 2 میده و ظرفیت 1 نیست ؟ (( این سوال برام خیلی مهمه :n01:))

4) آیا مدلی که اکانت برای share کردن استفاده میکنه و با نام ظرفیت 1، 2 و 3 فروخته میشه ، مثل مدل share کرد در لینک زیر هست ؟

اگر هست ، دقیقا برابر با کدوم یکی از ظرفیت های 1 ، 2 و 3 میشه ؟

مرسی خیلی زیاد :n16:
1.دو ویدوو این لینک رو ببیند ترجیحا با ۷۲۰ کیفیت فوق العاده نسل ۸ دستت میاد
۲.نه عزیز سخت افزار پلی استیشن ۴ فوق العاده قوی تر هست و قابل مقایسه با نسل قبلی نیست
۳.نمیشه فهمید ب وجدان فروشنده بر میگرده
۴.بله هست
کسی که دی اکتیو میکنه میشه ظرفیت ۳
کسی که اکتیو میکنه میشه ۲و ۱
اگر بره تو سایت سونی و دکمه دی اکتیو ال بزنه میشه ظرفیت ۱

nikaan
06-04-2016, 14:54
خیلی ممنون بخاطر جوابتون

ولی فکر کنم سوال دوم رو درست نپرسیدم ، بهتره اینجوری بپرسم

آیا ps4 نسل های مختلف داره یا از همون ابتدای عرضه تا الان ، همشون به یک شکل هستن و از نظر سخت افزاری و یا کیفیت ساخت ،

تفاوتی ندارن ؟

بازم مرسی:n16:

HOJ-JAT
06-04-2016, 21:53
خیلی ممنون بخاطر جوابتون

ولی فکر کنم سوال دوم رو درست نپرسیدم ، بهتره اینجوری بپرسم

آیا ps4 نسل های مختلف داره یا از همون ابتدای عرضه تا الان ، همشون به یک شکل هستن و از نظر سخت افزاری و یا کیفیت ساخت ،

تفاوتی ندارن ؟

عموما یکی از بهترن برتر ی های کنسول همینه که از اول تا اخر سخت افزار رو تغییر نمیدن تا مجبور ب هزینه سالیانه نشیم (مثل pc که هز سال باید ارتقاش داد)
شایعاتی هست که ممکنه ps4.5 بیاد که بتونه با کیفیت 4k رزلوشن بده بیرون ولی فعلا فقط شابعه هست

nikaan
07-04-2016, 14:22
بازم مرسی بخاطر جوابتون

و تقریبا آخرین سوالم ...

می خواستم بدونم مرکز خرید ps4 کجاست؟ مثلا پاساژ ایران خوبه ؟

HOJ-JAT
07-04-2016, 21:19
بازم مرسی بخاطر جوابتون

و تقریبا آخرین سوالم ...

متاسفانه تهران نيستم

benyamin001
10-04-2016, 11:39
بازم مرسی بخاطر جوابتون

و تقریبا آخرین سوالم ...

یا باید بری توپ خونه یا پایتخت
البته توپ خونه بیشتره
ولی باید خیلی بپای که باز شده بهت ندن
من خودم اینترنتی گرفتم

S0R3N4
21-04-2016, 22:37
سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان
سوالی داشتم در مورد خرید کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴... هفته دیگر برای انجام یکسری از کارهام به اجبار عازم شهر مرزی بانه میشم...
به نظر شما با توجه به تفاوت قیمتی که کالاهای دیجیتال در این شهر دارند عقلانی است به خواهم کنسول بازی را از این شهر خریداری کنم یا اینکه اصلاً کار درستی نیست و ممکن است کنسول خریداری شده دارای مشکلاتی باشد ؟
با تشکر

S0R3N4
21-04-2016, 22:45
عموما یکی از بهترن برتر ی های کنسول همینه که از اول تا اخر سخت افزار رو تغییر نمیدن تا مجبور ب هزینه سالیانه نشیم (مثل pc که هز سال باید ارتقاش داد)
شایعاتی هست که ممکنه ps4.5 بیاد که بتونه با کیفیت 4k رزلوشن بده بیرون ولی فعلا فقط شابعه هست

مگه همین الان PS4 نمیتونه که رزولوشین 4K ارائه بده ؟!!!

چه بد .... !! :n03:

ایکس باکس وان چطور؟!

اونم نمیتونه 4K بده؟

HOJ-JAT
22-04-2016, 12:16
مگه همین الان PS4 نمیتونه که رزولوشین 4K ارائه بده ؟!!!

چه بد .... !! :n03:

ایکس باکس وان چطور؟!

اونم نمیتونه 4K بده؟
چ توقعی از یک کنسول ۱ میلیونی دارید؟؟؟
کارت گرافیک ۴کا pc حداقل ۱.۵ قیمتشه فقط گرافیک!!!!!
برای 4k هم حداقل ۲-۳ میلیون مانیتور میخواهید

xbox one فول اچ دی هم نمیده چ برسه به 4k (منظورم اکثر بازی های مولتی پلتفورم هست):n09:

HOJ-JAT
22-04-2016, 12:18
سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان
سوالی داشتم در مورد خرید کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴... هفته دیگر برای انجام یکسری از کارهام به اجبار عازم شهر مرزی بانه میشم...
به نظر شما با توجه به تفاوت قیمتی که کالاهای دیجیتال در این شهر دارند عقلانی است به خواهم کنسول بازی را از این شهر خریداری کنم یا اینکه اصلاً کار درستی نیست و ممکن است کنسول خریداری شده دارای مشکلاتی باشد ؟
با تشکر
کنسول ی وسیله ای هست که قابل تعمییر نیست پس اگر جنس دس دو یا خراب بهتون بندازن دیگه حسابی ضرر میکنید
از همین تهران بخرید با ضمانت

psp2004
31-05-2016, 17:18
با نام خدا و سلام، دوستان برای داداش کوچیکم میخام xbox one بخرم، سری elite مد نظرمه همراه با کینکت و دسته اضاف، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که برای خرید چه نکاتی رو باید توجه کنم و این که دوستان اصفهانی برای خرید کجا رو پیشنهاد می کنید و اینکه تفاوت قیمت اصفهان با تهران چقدره؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

HOJ-JAT
31-05-2016, 21:49
با نام خدا و سلام، دوستان برای داداش کوچیکم میخام xbox one بخرم، سری elite مد نظرمه همراه با کینکت و دسته اضاف، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که برای خرید چه نکاتی رو باید توجه کنم و این که دوستان اصفهانی برای خرید کجا رو پیشنهاد می کنید و اینکه تفاوت قیمت اصفهان با تهران چقدره؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
مواردي مانند چك كردن نو بودن و گرفتن مهلت تست را حتما مد نظر داشته باشين
در ضمن ريجني را بخريد كه نيازي به تبديل برق نباشه و حتي اگر فروشنده گفت من تبديل ميدم زير بار نريد فكر كنم ريجن ٢ تبديل نميخواد

mojtaba182003
18-08-2016, 12:52
دوستان یه دستگاه بازی میخوام بخرم حالا حالاها قدیمی نشه

پولش زیاد برام مهم نیست تا زیر یک و نیم

جدیدا دیدم سونی نخفیفات خوبی گذاشته واسه پی اس 4

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

mojtaba182003
18-08-2016, 13:00
ممنون میشم بابت قیمت بازیها و قابل استفاده بودن بازیهای کپی هم یه توضیحی بدین

شما حساب کنین من بعد ps2 سمت هیچ کنسولی نرفتم :n02:

mojtaba182003
19-08-2016, 07:47
چرا هیچکی کمکی نمیکنه

HOJ-JAT
19-08-2016, 11:48
دوستان یه دستگاه بازی میخوام بخرم حالا حالاها قدیمی نشه

پولش زیاد برام مهم نیست تا زیر یک و نیم

جدیدا دیدم سونی نخفیفات خوبی گذاشته واسه پی اس 4

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

اگه ميخواي كنسولي بخري كه قطعا قديمي نشه بايد صبر كني ps4 neo بخري كه قيمتش بيشتر از پلي ٤ هست و مشخص نيست كي مياد
البته بارها عنوان شده كه فقط بازي ها را با نره فريم٦٠ مياره بالا و عمرش با پلي ٤ يكي است
در ضمن يك و نيم هم بودجه بالايي نيست واسه گيم نسل هشت حتي شما نياز به مانيتور ٥٠٠-٦٠٠ تومني هم داريد
نحوه بازي هاي هكي بسيار زياد هست و از حوصله توضيح دادن خارجه
همين قدر بگم كه شما ميري مغازه ١٥٠ ميدي ٥-٦ تا بازي واست ميريزه و ميتوني انلاين هم بازي كني

mojtaba182003
20-08-2016, 17:05
اگه ميخواي كنسولي بخري كه قطعا قديمي نشه بايد صبر كني ps4 neo بخري كه قيمتش بيشتر از پلي ٤ هست و مشخص نيست كي مياد
البته بارها عنوان شده كه فقط بازي ها را با نره فريم٦٠ مياره بالا و عمرش با پلي ٤ يكي است
در ضمن يك و نيم هم بودجه بالايي نيست واسه گيم نسل هشت حتي شما نياز به مانيتور ٥٠٠-٦٠٠ تومني هم داريد
نحوه بازي هاي هكي بسيار زياد هست و از حوصله توضيح دادن خارجه
همين قدر بگم كه شما ميري مغازه ١٥٠ ميدي ٥-٦ تا بازي واست ميريزه و ميتوني انلاين هم بازي كني
اجبار نکردم که شما بیای نظرات گهربارتو بدی
اگه واقعا دلت میخواد جواب بده اگه نه که منتی نیست
دوستان واقعا وارد ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my E6633 using Tapatalk

HOJ-JAT
20-08-2016, 17:19
اجبار نکردم که شما بیای نظرات گهربارتو بدی
اگه واقعا دلت میخواد جواب بده اگه نه که منتی نیست
دوستان واقعا وارد ممنون میشم راهنمایی کنید

اولا كمي ادب داشته باش سوال پرسيدي جواب هم گرفتي
هر كدام از نوشته هاي منو متوجه نشدي بگو بيشتر توضيح ميدم
دوما من نميدونم جواب كدام سوال شما رو بد يا كم دادم

Sent from my iPhone using Tapatalk

mojtaba182003
20-08-2016, 17:26
اولا كمي ادب داشته باش سوال پرسيدي جواب هم گرفتي
هر كدام از نوشته هاي منو متوجه نشدي بگو بيشتر توضيح ميدم
دوما من نميدونم جواب كدام سوال شما رو بد يا كم دادم

کجا بی ادبی کردم

HOJ-JAT
20-08-2016, 17:37
کجا بی ادبی کردم

پس مشخصه مفهموم ادب در فضاي مجازي مخصوصا انجمن هاي تخصصي رو نميدوني
اكثر ما فكر ميكنم چون اينجا همديگر رو نميبينيم و نميشناسيم مجازم هر چي تونستيم بگيم
نمونش هم اينستاگرام كه ٢٤ ساعته ملت ب هم بد و بيراه ميگن
شما بخش هاي ديگر رو نگاه كن روزي ١٠٠ نفر مشاوره خريد گوشي و لپتاپ و ... ميگيرن اگر در مرحله اول نياز هاشون جواب داده نشه دوباره سوال ميپرسن كه بيشتر توضيح بدن

pashangparsi6
23-08-2016, 12:01
دوستان من امروز توی شیراز قیمت PS4 به صورت همکار رو گرفتم این رو به من گفتن آیا قیمتشون خوبه یا اینکه از بازارچه بخرم بهتره؟

پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت بدون هیچ بازی کپی شده ای 1180
پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت با 10 بازی کپی شده 1550

---
این بازی ها منظورشون چیه؟ این بازی هایی که روی هارد می ریزن و برای هر کدوم 38 هزار تومان می گیرن چی هستند و آیا می شه آنلاین بازیشون کرد یا اینکه خیر فقط می ریزن روی هارد دستگاه و ...

این قیمت ها چطور هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

HOJ-JAT
23-08-2016, 12:08
دوستان من امروز توی شیراز قیمت PS4 به صورت همکار رو گرفتم این رو به من گفتن آیا قیمتشون خوبه یا اینکه از بازارچه بخرم بهتره؟

پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت بدون هیچ بازی کپی شده ای 1180
پلی استیشن 4 با هارد 1 ترابایت با 10 بازی کپی شده 1550

---
این بازی ها منظورشون چیه؟ این بازی هایی که روی هارد می ریزن و برای هر کدوم 38 هزار تومان می گیرن چی هستند و آیا می شه آنلاین بازیشون کرد یا اینکه خیر فقط می ریزن روی هارد دستگاه و ...

این قیمت ها چطور هستند؟ لطفا راهنمایی کنید

با سپاس

قيمت ها عالي هست(حواست باشه كنسول دس دو بهت نندازن !!! قسمت هواكش رو نگاه كن خاك توش نباشه) البته قيمت ١٠ بازي يكمي بالاست كه ميتوني چك چونه بزني
اگر بازي هاي كه برات ميريزن اكانت هكي باشن اره ميتوني انلاين بازي كني و مشكلي ندارن
اما اگر ظرفيت ١ باشن نميتوني كنسول رو انلاين كني و اصلا اين روش بدرد نميخوه
احتمال زياد همون هكي هستند
البته بزودي ps4slim مياد كه تغيير ظاهر داشته و احتمالا سخت افزار تغيير نكرده

pashangparsi6
23-08-2016, 13:04
قيمت ها عالي هست(حواست باشه كنسول دس دو بهت نندازن !!! قسمت هواكش رو نگاه كن خاك توش نباشه) البته قيمت ١٠ بازي يكمي بالاست كه ميتوني چك چونه بزني
اگر بازي هاي كه برات ميريزن اكانت هكي باشن اره ميتوني انلاين بازي كني و مشكلي ندارن
اما اگر ظرفيت ١ باشن نميتوني كنسول رو انلاين كني و اصلا اين روش بدرد نميخوه
احتمال زياد همون هكي هستند
البته بزودي ps4slim مياد كه تغيير ظاهر داشته و احتمالا سخت افزار تغيير نكرده

ببخشید چند تا پرسش

1- به نظرتون یه مدت دیگه صبر کنم تا تابستون تموم بشه و مدارس و آموزش گاه ها باز بشه و بچه ها به مدرسه برن قیمت کم تر می شه؟
2- می صبر کنم تا این مدلی که می گین به بازار بیاد مدل های دیگه ارزون تر نمی شه؟
3- این تنوع رنگ و ریجن و ساخت اروپا و ... چی هست؟ اینها اهمیت داره یا خیر؟ چون قیمت ها روی این موارد خیلی بالا و پایین هست شاید این قیمتی که به من دادن قیمت ارزون ترین مدل باشه

HOJ-JAT
23-08-2016, 13:07
ببخشید چند تا پرسش

1- به نظرتون یه مدت دیگه صبر کنم تا تابستون تموم بشه و مدارس و آموزش گاه ها باز بشه و بچه ها به مدرسه برن قیمت کم تر می شه؟
2- می صبر کنم تا این مدلی که می گین به بازار بیاد مدل های دیگه ارزون تر نمی شه؟
3- این تنوع رنگ و ریجن و ساخت اروپا و ... چی هست؟ اینها اهمیت داره یا خیر؟ چون قیمت ها روی این موارد خیلی بالا و پایین هست شاید این قیمتی که به من دادن قیمت ارزون ترین مدل باشه

اره صبر كنيد با توجه به اينكه مدل جديد مياد احتمال ارزون شدن هست
تنوع رنگ كه سليقه هست ريجن هم فرق نميكه البته يشنهاد ميدم ريجن سه نخريد زيرا دكمه دايره و ضربدر جاشون عوض ميشه و روي اعصاب هست
البته باندل هم داريم كه رنگ كنسول و دسته هم رنگ بازي مورد نظر هست مثلا متال گير قرمز هست و قيمتش بالا هست

mojtaba182003
23-08-2016, 13:21
چه راههایی واسه تهیه بازی ارزانتر وجود داره ؟؟؟

البته مطمعن هم باشه تا دستگاه هم آسیبی نبینه

pashangparsi6
23-08-2016, 15:35
اره صبر كنيد با توجه به اينكه مدل جديد مياد احتمال ارزون شدن هست
تنوع رنگ كه سليقه هست ريجن هم فرق نميكه البته يشنهاد ميدم ريجن سه نخريد زيرا دكمه دايره و ضربدر جاشون عوض ميشه و روي اعصاب هست
البته باندل هم داريم كه رنگ كنسول و دسته هم رنگ بازي مورد نظر هست مثلا متال گير قرمز هست و قيمتش بالا هست

می شه حدود 10 تا از معروف ترین و بهترین بازی های موجود برای ps4 رو معرفی کنید ؟

چندتا بازی حرکتی هم توش باشه ( مثل تتنیس یا بازی های بهتر که حرکت توش باشه )

راستی برای بازی های حرکتی نیاز به دستگاه اضافه ای هست برای خرید؟ باید دستگاهی جداگانه بخریم؟

HOJ-JAT
23-08-2016, 16:05
می شه حدود 10 تا از معروف ترین و بهترین بازی های موجود برای ps4 رو معرفی کنید ؟

چندتا بازی حرکتی هم توش باشه ( مثل تتنیس یا بازی های بهتر که حرکت توش باشه )

راستی برای بازی های حرکتی نیاز به دستگاه اضافه ای هست برای خرید؟ باید دستگاهی جداگانه بخریم؟

بازي حركتي فقط جاست دنس هست كه نياز به دوربين ١٨٠ تومني داره
1.uncharted4
2.gtav
3.witcher
4.fallout
5.mortal combat xl
6.fifa 16
7metal gear solid v phanotom pain
8.division
9last of us
10.need for speed

pashangparsi6
07-11-2016, 14:11
دوستان من قصد دارم صبر کنم تا پلی استیشن 4 پرو به بازار بیاد و با کاهش قیمت پلی استیشن های 4 قدیمی روبرو بشم و برم پلی استیشن 4 قدیمی رو بخرم

چه زمانی پلی استیشن 4 پرو به بازار عرضه می شه تا اون افت قیمت ایجاد بشه؟

snebi
12-11-2016, 11:15
دوست غزیز  ps4 pro در ۲۰ آبان به بازار اومد ، تا برسه تهران چند روز طول میکشه و اولش قیمت ها نجومی هست بعد حدود ۱ ، ۲ ماه فکر کنم خوب بشه

esi_zholly
04-04-2017, 11:08
سلام دوستان وقتتون بخیر
من تا به الان فقط پی سی داشتم
و الان قصد خرید کنسول دارم مطالب زیاد خوندم اما نظر ایرانی هایی که استفاده کردن رو نمیدونم
این بود که اومدم سراغ شما تا کمکم کنید

معیارهای من این هست :
قیمت بازی ها برام مهم
بازی های حرکتی ( کینکت ) چون شخصی رو دارم تو خونه که کم تحرک هست و نمیتونه خارج از خونه بره میخوام به این وسیله تحرک داشته باشه
من در مورد بازی های دانلودی و . . . چیزی نمیدونم به چه شکل هست ؟ هزینه داره ؟
تو یه سایت خوندم XBOX ONE کپی خور شد ! اما چون فقط همون سایت مشکوکم

MH.H.Ghaffari
22-12-2018, 15:05
با سلام خدمت دوستان
جهت خرید یک کنسول ps4 کارکرده به قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید. من برای پسرم xbox گرفتم اما گویا خوشش نیامده و کنسول سونی میخواد. خلاصه پدرمارو دراورده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Soroush-S
03-04-2019, 23:24
با سلام خدمت دوستان
جهت خرید یک کنسول ps4 کارکرده به قیمت مناسب ممنون میشم راهنمایی کنید. من برای پسرم xbox گرفتم اما گویا خوشش نیامده و کنسول سونی میخواد. خلاصه پدرمارو دراورده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول اینکه دستگاه پلمپ باشه - بعد 500 گیگ کافیه حدود 3 تومن قیمت دست دومشه

egoldfars
26-03-2020, 17:25
سلام و تبریک سال جدید
لطفا دوستان راهنمایی کنند
من میخواهم یک کنسول ps4 pro خریداری کنم و حالا میخوام بدونم بازی هاش به چه صورت هستند؟
1- به صورت DVD یا اکانتی و یا از روی هارد اجرا میشه ؟
2- راستی میشه بازی هارو هم کپی کرد؟
3- منظور از اکانتی یعنی چی؟(باید شارژ بخریم و آنلاین باشیم!)
4- کدوم باصرفه تر هست؟

navidmay
07-03-2024, 18:50
قیمت نینتندو سوییچ لایت الان چنده؟