PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

sonixax
12-08-2012, 14:20
دوستان یه xbox ارکید دسته دوم البته کم کارکرده تعمیر نرفته ی سالم با دو دسته ی اصلی می ارزه
390000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نُچ !
مفت ام نمی ارزه . البته به نظر بنده .

ANDROYD3
12-08-2012, 17:07
دوستان قیمت سونی سه و ایکس باکس رو میخوام
مرسی
دیروز لسلیم 4 رو 725 قیمت کردیم

دوستان یه xbox ارکید دسته دوم البته کم کارکرده تعمیر نرفته ی سالم با دو دسته ی اصلی می ارزه
390000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه آرکید نگیر ( چه نو و چه دست دو)

اینم یه سوال دیگه ببخشیدا من هی سوال میکنم :23: بالاخره اگه ما الان ایکس باکس بگیریم چند سال بعد 720 میاد؟ اگه دو سه سال بعد باشه که پول بابامونو بیرون ریختیم این طور نیست؟لطفا توضیح بدید
و اینکه من تازه امسال میرم اول دبیرستان 14 سالمه تازشم دلتون بسوزه تیزهوشان در اومدم ولی به شدت خاک بر سر بازیم از دوستانی که دوران دبیرستان و دانشگاه رو طی کردن که از رد کردن صد تا دویل می کرای بدون ترینر سخت تره میشه بگین این دوره ی شیرین دبیرستان و دانشگاه زمانیکه دانشجوییم میتونیم با کنسول بازی کنیم و به درسمون هم برسیم یا که نه؟استادا قراره تمام تایم ممون رو بکنن تو حلقشون من تو بعد وعظیتی هستم پی سیم دیگه جواب کرده اصلا دوست ندارم یه پی سی جدید بگیرم یا ارتقا بدم الان کنسول بگیرم دو سه سال بعد اگه 720 بیاد به درد نمیخوره اگه صبر کنم تا نسل بعدی کنسول که فکر نکنم دووم بیارم باید جای بازی با کنسول بشینم پایان نامه بنویسم؟ اصلا دانشگاه فرمالیتست یا بدبختیه؟چیکار کنم تو رو خدا کمک کنین تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا کمک کنین
1- تیز هوشان چند تا شعبه داره شاید شعبه ای که میری اونطوری که فکر می کنی نباشه
2- اگه بخوای همیشه وقت برای بازی بعد از درس پیدا می کنی
3- اگر هم 720 بیاد 1 سال طول می کشه تا جا بیوفته و کپی بشه
تازه هنوز هم خبری از 720 نیست و فقط یه شایعه است شاید یه مدل جدید مثل اسلیم معرفی بشه با امکانات جدید که نیازی به تعویض نداشته باشی
دانشگاه هم نگران نباش خدا بزرگه ;)

شهاب اس-ای
14-08-2012, 23:37
دوستان با تجربه لطفا منو راهنمایی کنن..
من الان یه PS3 بگیرم160گیگ بدون اینکه دست بزنم بهش(کپی خور کردن) و دانگل و اینا.. بازی اورجینال توش نصب کنم یه بار.. بازم لازمه که هردفعه دیسک توش باشه؟!
دوستان پایه تاق زدن بازی اورجینال هستن؟!
بازی پیدا میشه راحت تو ایران؟!
جایی هست کرایه بدن؟!
--------------------------------
تو تهران جایی که ارزونتر از همه جا کنسول میفروشن کجاس؟!

sajjadsa
17-08-2012, 13:58
بله برای اجرای بازی باید دیسک در درایو باشه
تو فروم های مختلف با یه سرچ جاهای زیادی رو پیدا میکنید برای عوض و بدل
بله تقریبا راحت هست
بعضی جاها کرایه هم میدن

Behi09
18-08-2012, 13:02
سلام دوستان و اساتید.من قصد خرید کنسول xbox رو دارم و تا حالا فقط با pc کار کردم و شناختم از xbox در حد صفره.
واسه همین از شما یه درخواستی دارم:(البته اینو هم بگم که پست اولو هم خوندم ولی به خواسته هام نرسیدم.)
xbox های موجود در بازار و یا اونایی که قراره به زودی به بازار بیان رو برام اگه ممکنه لیست کنین.(البته با قیمتاشون)
اگه هم امکان داشته باشه تفاوتاشون و برتری هاشون نسبت به هم رو هم بنویسین.
با تشکر

Alex Fera
19-08-2012, 15:05
سلام دوستان و اساتید.من قصد خرید کنسول xbox رو دارم و تا حالا فقط با pc کار کردم و شناختم از xbox در حد صفره. واسه همین از شما یه درخواستی دارم:(البته اینو هم بگم که پست اولو هم خوندم ولی به خواسته هام نرسیدم.) xbox های موجود در بازار و یا اونایی که قراره به زودی به بازار بیان رو برام اگه ممکنه لیست کنین.(البته با قیمتاشون) اگه هم امکان داشته باشه تفاوتاشون و برتری هاشون نسبت به هم رو هم بنویسین. با تشکر

این تاپیک رو مطالعه کنید؛

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جواب تمام سوالاتون رو توضیح دادن................

یا حق....

sajjadsa
20-08-2012, 00:36
1- آقا PSP 3000 الان آکش تو بازار هست؟
2- اگر آره حدود قیمت منصفانش چنده؟
3- موقع خرید حواسم باید به چه چیزایی باشه که سرم کلاه نره؟
4- من کلی بازی PSP با فرمت ISO دارم. چطوری میتونم بازیشون کنم دقیقا؟

ببخشید آخه تجربه پی اس پی ایم صفره!!!

Alex Fera
20-08-2012, 18:09
1- آقا PSP 3000 الان آکش تو بازار هست؟
2- اگر آره حدود قیمت منصفانش چنده؟
3- موقع خرید حواسم باید به چه چیزایی باشه که سرم کلاه نره؟
4- من کلی بازی PSP با فرمت ISO دارم. چطوری میتونم بازیشون کنم دقیقا؟

ببخشید آخه تجربه پی اس پی ایم صفره!!!

1-نخیر،الان حدود 2 سالی هست که دیگه پیدا نمیشه................
2- _____
3- _____
4-PSP رو که خریدید،همونجا یا خودتون هـکش میکنید و بازیهاتون رو داخل رم دستگاه یا مموری کپی میکنید و به راحتی بازی میکنید.................
آموزشهاش تویه قسمت PSP همین تالار هست................

یا حق.............

sajjadsa
21-08-2012, 10:57
آخه من یه جا دیدم کلی پی اس پی 3000 به گفته خودش آک داشت. حتی پی اس پی 1000 هم داشت!
پس خالی بندی آره؟

Alex Fera
21-08-2012, 17:26
آخه من یه جا دیدم کلی پی اس پی 3000 به گفته خودش آک داشت. حتی پی اس پی 1000 هم داشت!
پس خالی بندی آره؟

اونا دستگاه های رفریبشید یا به اصطلاح ایرانی ریفر هستن که به علت های مختلف به کارخونه یا نمایندگی مرجوع شدن،کارخونه هم اونا رو بازبینی یا تعمیر میکنه و دوباره به بازار میفرسته با قیمت کمتر.....................

125
24-08-2012, 16:08
کاش یه تاپیک اختصاصی برای کسایی که بین ps3 و xbox360 موندن ایجاد میشد که آدم مجبور نباشه کلی تاپیک رو بخونه:44:

الان من تا چند صفحه ی قبل اینجا رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد پس لطفا با تجربه هاش به من پیر یه کمکی بدن تو انتخاب.

من چیزایی که برام مهمه رو لیست می کنم اینجا که شما راحت راهنمایی کنین.

صفرم (آخرسر یادم افتاد خوب :31:) اینکه دستگاه رو فقط و فقط برای بازی میخوایم و مثلا تو ps2 چند بار فیلم دیدیم.

اول اینکه بازی راحت اجرا بشه و هی برای بازیهای جدید به گیر نخوریم

دوم تعداد بازیهاش زیاد باشه چون این داداش من خوره ی بازیه و هفته ای یه بازی میخوره

سوم یه جور باشه که بازیها رو از روی هارد اکسترنال به صورت کپی بخونه ( چون من دیدم بازی روی هارد میفروشن میخوام یه هارد 500 بدم پر کنن)

چهارم خود دستگاه سگ جون باشه که زیر دست این داداش ویرانگر من دووم بیاره.:9:

آخرین نکته اینه که ما کلا سونی باز بودیم تا حالا یعنی همون اویل که play station 1 اومد خریدیم و بعدش play station 2 و بعدش psp2000 . اینو گفتم که اگر کار کردن با ایکس باکس سخته در نظر بگیرید.

از همه ی دوستانی که راهنمایی میکنن پیشاپیش تشکر میکنم.

Alex Fera
24-08-2012, 21:14
کاش یه تاپیک اختصاصی برای کسایی که بین ps3 و xbox360 موندن ایجاد میشد که آدم مجبور نباشه کلی تاپیک رو بخونه:44:

الان من تا چند صفحه ی قبل اینجا رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد پس لطفا با تجربه هاش به من پیر یه کمکی بدن تو انتخاب.

صفرم (آخرسر یادم افتاد خوب :31:) اینکه دستگاه رو فقط و فقط برای بازی میخوایم و مثلا تو ps2 چند بار فیلم دیدیم.

دوم تعداد بازیهاش زیاد باشه چون این داداش من خوره ی بازیه و هفته ای یه بازی میخوره

سوم یه جور باشه که بازیها رو از روی هارد اکسترنال به صورت کپی بخونه ( چون من دیدم بازی روی هارد میفروشن میخوام یه هارد 500 بدم پر کنن)

آخرین نکته اینه که ما کلا سونی باز بودیم تا حالا یعنی همون اویل که play station 1 اومد خریدیم و بعدش play station 2 و بعدش psp2000 . اینو گفتم که اگر کار کردن با ایکس باکس سخته در نظر بگیرید.

کلا به نظره من برای شما PS3 بهتره اونم از نوع اسلیم و آکبند.....................
به خاطره این PS3 چون با کمترین هزینه دستگاتون حداقل یه هارد 160 داره که توش میتونید بازی بریزید و دلیل عمدش هم داشتن هارد 500 هستش که میتونید بدید با قیمت خوب براتون بازی بریزن،حدود 40 تا جا میشه احتمالا..............
حالا چرا اسلیم و آکبند چون گفتید گفتید میخواید خوب دووم بیاره و تا مدت زیادی براش مشکل پیش نیاد....................
از نظره تعداد بازی تقربیا مساوی هستن دو کنسول ولی PS3 به دلیل بازیهای انحصاریش یه خورده بازیهای تاپش بیشتره.....................
از نظره اجرای راحت بازیها هم شما کلا هر کنسولی بگیری به مشکل برمیخوری چون شرکتای سازنده کنسول ک بیکار نمیشن تا ما به راحتی دستگاه رو هـک کنیم و شروع کنیم به بازی!!!!!!!!
موفق باشید.......................

Squall Leonhart
24-08-2012, 21:18

پیشنهاد میکنم یه دستگاه ایکس باکس مدل جاسپر گلیچ شده دست دوم بخری با یه هارد اکسترنال یک ترا. البته باید به کامپوتر هم وارد باشی و در کل یه نمه حرفه ای باشی. هزینه کلش هم تقریبا میشه 800 تا 850 تومن.

dj.tiesto
25-08-2012, 19:38
سلام.
بهترین شبیه ساز رانندگی که تا بحال به بازار اومده برای کدوم کنسوله؟
شنیدم یه بازی هست که حدود 3000 تا ماشین مختلف کلاسیک و مدرن داره و برای 360 طراحی شده درسته؟
در کل من قصد خرید یه کنسول دارم فقط هم برای بازی های ماشینی مخصوصآ ماشین های امریکایی کلاسیک.دوستان چه بازی چه کنسولی رو پیشنهاد میدن؟

Alex Fera
25-08-2012, 20:12
سلام.
بهترین شبیه ساز رانندگی که تا بحال به بازار اومده برای کدوم کنسوله؟
شنیدم یه بازی هست که حدود 3000 تا ماشین مختلف کلاسیک و مدرن داره و برای 360 طراحی شده درسته؟
در کل من قصد خرید یه کنسول دارم فقط هم برای بازی های ماشینی مخصوصآ ماشین های امریکایی کلاسیک.دوستان چه بازی چه کنسولی رو پیشنهاد میدن؟

نمیشه گفت بهترین سیمولیتور کدومه،هر دو کنسول یه شبیه ساز خیلی خوب و انحصاری دارن...................
PS3 که GT5 رو داره و 360 هم Foraza رو..............
هر جفتشون خوبن،ولی GT5 هم تعداد ماشین های به دردبخورش بیشتره و هم به نظره من بیشتر به شبیه ساز نزدیکه..................
Forza هم بازی خوبیه،البته من زیاد روش وقت نذاشتم.................

البته بهتر بود این سوال رو تو بخش بازیها میپرسیدید.....................

dj.tiesto
26-08-2012, 11:51
چون هنوز کنسولشو نگرفتم پرسیدم.الان قیمتا چطوره

sajjadsa
27-08-2012, 23:54
اونا دستگاه های رفریبشید یا به اصطلاح ایرانی ریفر هستن که به علت های مختلف به کارخونه یا نمایندگی مرجوع شدن،کارخونه هم اونا رو بازبینی یا تعمیر میکنه و دوباره به بازار میفرسته با قیمت کمتر.....................

یعنی اینایی که دی جی کالا هم داره ریفری هستند؟

Alex Fera
28-08-2012, 15:37
یعنی اینایی که دی جی کالا هم داره ریفری هستند؟

بله ریفر هست،خوده ما فکر میکردیم ریفر نیست و به یه طریقی به دستگاه های آکبند دست پیدا کردن،مثلا شاید تویه انبارشون مونده،اما بعد از سفارش و دریافت چندتا از این دستگاه ها و تست اونها به این نتیجه رسیدیم که ریفر هستن،حتی برای اطمینان یکی از اونا رو باز کردیم تا مطمئن بشیم و دیدیم روش مهره تعمیر خورده بعد از اونم تمامشون رو مرجوع کردیم،به جز اون که باز شده بود............................

Alex Fera
28-08-2012, 15:38
چون هنوز کنسولشو نگرفتم پرسیدم.الان قیمتا چطوره

قیمت کدوم نوع کنسول دقیقا برادر؟!

sajjadsa
29-08-2012, 09:01
خب 3000 رو اگه بخوام دسته دو بردارم قیمت منصفانش چقدر باشه خوبه؟

آیا بازی های ISO رو میشه رو GO بازی کرد؟

اصلا عیب ریفری ها چی هست دقیقا؟ نمیشه روشون حساب کرد؟

Alex Fera
29-08-2012, 19:30
خب 3000 رو اگه بخوام دسته دو بردارم قیمت منصفانش چقدر باشه خوبه؟

آیا بازی های ISO رو میشه رو GO بازی کرد؟

اصلا عیب ریفری ها چی هست دقیقا؟ نمیشه روشون حساب کرد؟

3000 داریم تا 3000،بستگی به تروتمیزی دستگاه و مدت کارکرد داره سجاد جان....................
Go هم بازیهای ISO رو اجرا میکنه،فرقی نداره................
اون عیب هم بستگی به دستگاهش داره دوباره،یه دستگاه رو میبینی الکی مرجوع کردن یه دستگاه هم میبینی کلا همه چیش عوض شده،کلا نمیشه اعتماد کرد.......................

sahand_loietive
03-09-2012, 16:03
سلام
من می خوام یک xbox که اسلیم 250 گیگ هست رو بگیرم که lt3 هست
طرف می گه 100 اضافه می گیره جیتگ می کنه

به نظرتون می ارزه؟ اگه جی تگ کنم می تونم تمام بازی های جدید و قدیمی رو بدون مشکل بازی کنم؟
اهل آنلاین بازی کردن نیستم! و البته حالو حوصله دردسر و این حرفاروهم ندارم می خوام یجوری باشه بی دردسر بازی رو انجام بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممکنه بعدا جیتگ کاراییش رو از دست بده؟
آخر به نظرتون جی تگ کنم یا نه ؟
قیمت جی تگ شده اسلیم 250 گیگ 900 تومن می ارزه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
03-09-2012, 20:31
سلام
من می خوام یک xbox که اسلیم 250 گیگ هست رو بگیرم که lt3 هست
طرف می گه 100 اضافه می گیره جیتگ می کنه
به نظرتون می ارزه؟ اگه جی تگ کنم می تونم تمام بازی های جدید و قدیمی رو بدون مشکل بازی کنم؟
اهل آنلاین بازی کردن نیستم! و البته حالو حوصله دردسر و این حرفاروهم ندارم می خوام یجوری باشه بی دردسر بازی رو انجام بدم
ممکنه بعدا جیتگ کاراییش رو از دست بده؟
آخر به نظرتون جی تگ کنم یا نه ؟
قیمت جی تگ شده اسلیم 250 گیگ 900 تومن می ارزه؟

والا من قیمت دقیق ندارم چون تعطیلات بود،ولی فکر نکنم دیگه با جی تگ بخوان 900 از شما بگیرن...................
خیلی بالاست،یه 100 , 150ـی بالاتر از قیمت بازار هست فکر کنم..............
برای جی تگ هم 100 خیلی زیاده،فوقش 60 تا 70....................

اگه اهل آنلاین نیستید جی تگ راه بسیار خوبیه،هیچ مشکلی هم به وجود نمیاد برای دستگاه..................
اگه بخواید اسلیم آک بگیرید حتما باید دستگاه جی تگ شده بخرید،چون دیگه درایو LTـخور پیدا نمیشه......................

sahand_loietive
03-09-2012, 22:05
والا من قیمت دقیق ندارم چون تعطیلات بود،ولی فکر نکنم دیگه با جی تگ بخوان 900 از شما بگیرن...................
خیلی بالاست،یه 100 , 150ـی بالاتر از قیمت بازار هست فکر کنم..............
برای جی تگ هم 100 خیلی زیاده،فوقش 60 تا 70....................

اگه اهل آنلاین نیستید جی تگ راه بسیار خوبیه،هیچ مشکلی هم به وجود نمیاد برای دستگاه..................
اگه بخواید اسلیم آک بگیرید حتما باید دستگاه جی تگ شده بخرید،چون دیگه درایو LTـخور پیدا نمیشه......................

من اصفهام چندتا قیمت گرفتم حدود همین بود
اگه گرونه گفتن بازم می گردم
این طور که شما می گی باید حدود 750-800 دربیاد درسته؟

matrix2015
05-09-2012, 15:04
سلام دوستان ؛

من میخواستم یه دستگاه XBOX SLIM به همراه KINECT برای برادرم بخرم اما هیچ تجربه ای ندارم ، میخواستم بدونم ظرفیت 4GB برای کنسول مشکل ساز میشه یا نه ؟؟؟ (لزومی داره حتماً 250GB بخریم ؟؟؟)
و اینکه چه مواردی رو برای خرید XBOX باید بدونیم و چک کنیم ؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید . . .
باتشکر .

Alex Fera
05-09-2012, 20:55
سلام دوستان ؛

من میخواستم یه دستگاه XBOX SLIM به همراه KINECT برای برادرم بخرم اما هیچ تجربه ای ندارم ، میخواستم بدونم ظرفیت 4GB برای کنسول مشکل ساز میشه یا نه ؟؟؟ (لزومی داره حتماً 250GB بخریم ؟؟؟)
و اینکه چه مواردی رو برای خرید XBOX باید بدونیم و چک کنیم ؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید . . .
باتشکر .

هارد رو معمولا در ایران برای نصب بازی استفاده میکنن تا به لنز فشار نیاد و درایو دستگاه صدا نده که تویه اسلیم این مشکلات بر طرف شده،نه درایو صدا داره و نه مشکل برای لنز پیش میاد.................
این تاپیک رو هم بخونید،اطلاعات خوب و به درد بخوری توش هست براتون:

aidin9
08-09-2012, 14:35
سلام. میشه قیمت ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 رو بگید!

p3yman_xl
08-09-2012, 19:47
سلام. میشه قیمت ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 رو بگید!
PS3
160 گیگ کپی 950
320 گیگ کپی 1030
Xbox360
اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 250gig ا ۷۸۰ تومان
Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۹۹۵ تومان
Xbox360 slim 4gbباندال کینکت ۸۹۵ تومان

aidin9
08-09-2012, 21:09
به نظرتون ایکس باکس کدومو بخرم؟!

aidin9
09-09-2012, 11:37
تا 8 - 9 روز دیگه قیمتا تغییر میکنه؟! تا اوایل مهر چی؟! چه قدر؟!

sajjadsa
09-09-2012, 18:25
دسته ارجینال ایکس باکس چنده الان؟

Alex Fera
11-09-2012, 14:26
دسته ارجینال ایکس باکس چنده الان؟

دسته اسلیم هست فقط آکش،که حدوده 85 درمیاد....................

تا 8 - 9 روز دیگه قیمتا تغییر میکنه؟! تا اوایل مهر چی؟! چه قدر؟!
به نظرتون ایکس باکس کدومو بخرم؟!

نه فقط کنسول،قیمت همه چیز داره به صورته نجومی میره بالا..........................
پیش خودمون باشه،دلار داره دیگه یواش یواش میره رو 3 تومن،دیروز 2650 هم خرید و فروش میشده.........................

koosharz
18-09-2012, 16:16
اینم یه سوال دیگه ببخشیدا من هی سوال میکنم :23: بالاخره اگه ما الان ایکس باکس بگیریم چند سال بعد 720 میاد؟ اگه دو سه سال بعد باشه که پول بابامونو بیرون ریختیم این طور نیست؟لطفا توضیح بدید
و اینکه من تازه امسال میرم اول دبیرستان 14 سالمه تازشم دلتون بسوزه تیزهوشان در اومدم ولی به شدت خاک بر سر بازیم از دوستانی که دوران دبیرستان و دانشگاه رو طی کردن که از رد کردن صد تا دویل می کرای بدون ترینر سخت تره میشه بگین این دوره ی شیرین دبیرستان و دانشگاه زمانیکه دانشجوییم میتونیم با کنسول بازی کنیم و به درسمون هم برسیم یا که نه؟استادا قراره تمام تایم ممون رو بکنن تو حلقشون من تو بعد وعظیتی هستم پی سیم دیگه جواب کرده اصلا دوست ندارم یه پی سی جدید بگیرم یا ارتقا بدم الان کنسول بگیرم دو سه سال بعد اگه 720 بیاد به درد نمیخوره اگه صبر کنم تا نسل بعدی کنسول که فکر نکنم دووم بیارم باید جای بازی با کنسول بشینم پایان نامه بنویسم؟ اصلا دانشگاه فرمالیتست یا بدبختیه؟چیکار کنم تو رو خدا کمک کنین تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا کمک کنین

azize man bezar aval 4sale taghat farsaye dabirestano tey koni bad harf az ostado payan name bezan.
man khodam emsal konkur dadamo daram miram daneshgah
vola man ba inke tu dabirestan shagerde motevaseti pudam vaght vase khabidanam nadashtam che berese bazi
kholase tu dabiresan age bekhay movafagh shi kolan bayad gheyde bazio bezani

aidin9
19-09-2012, 10:43
قیمت ایکس باکس 360 الان چنده؟!

Reza31001
19-09-2012, 12:06
XBOX 360 :

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 250gig ا ۸۲۰ تومان

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 4GIG ا ۷۳۰ تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۱۰۲۵ تومان

Xbox360 slim 4gbباندال کینکت ۹۲۰ تومان

کینکت (kinect) بدون اداپتور ۲۱۵ تومان

کینکت (kinect) با اداپتور ۲۳۰ تومان

aidin9
19-09-2012, 12:18
رفتم مغازه، میگم 250 گیگ چنده میگه: 1200 تومان!!!!!!!! بعد میگه کینک هم جدا، 250 تمانه! که باهم میشه 1450!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trian
21-10-2012, 11:18
با سلام به دوستان عزیز من میخوام یک کنسول بگیرم اما هیچ اطلاعی ازشون ندارم چیزهایی هم که برام مهمه گرافیک،صدای فن کم هست ضمنا من یک کامپیوتر بسیار قوی هم دارم آیا کنسول گرافیکی در حد کامپیوترم داره خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که بدجوری گیچ شدم:41:

sonixax
21-10-2012, 16:06
با سلام به دوستان عزیز من میخوام یک کنسول بگیرم اما هیچ اطلاعی ازشون ندارم چیزهایی هم که برام مهمه گرافیک،صدای فن کم هست ضمنا من یک کامپیوتر بسیار قوی هم دارم آیا کنسول گرافیکی در حد کامپیوترم داره خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که بدجوری گیچ شدم:41:

صدای فن کم میخوای Ps3
گرافیک خوب توی بازی های انحصاری میخوای Ps3
گرافیک خوب توی بازی های مالتی میخوای ۳۶۰
*البته از نظر من گرافیک جفتشون خیلی خوبه .
قدرت کنسول هم هرگز به کامپیوتر نمیرسه ، ولی باید دید انتظار شما از گرافیک چیه ! یکی به بازی های Ps2 هم میگه خوش گرافیک - یکی Crysis 2 رو با تنظیمات همه چی تا خرخره + تسلیشن میگه مزخرف !!!

matr!x_2008
22-10-2012, 00:54
صدای فن کم میخوای Ps3
گرافیک خوب توی بازی های انحصاری میخوای Ps3
گرافیک خوب توی بازی های مالتی میخوای ۳۶۰
*البته از نظر من گرافیک جفتشون خیلی خوبه .
قدرت کنسول هم هرگز به کامپیوتر نمیرسه ، ولی باید دید انتظار شما از گرافیک چیه ! یکی به بازی های Ps2 هم میگه خوش گرافیک - یکی Crysis 2 رو با تنظیمات همه چی تا خرخره + تسلیشن میگه مزخرف !!!

قیمت PS3 تو المان چنده؟ راستی تو اون تاپیک گفتی ایکس باکس سفید اومده 199 یورو. این سفید با اسلیم سیاه چه فرقی داره؟

sonixax
22-10-2012, 13:36
قیمت PS3 تو المان چنده؟ راستی تو اون تاپیک گفتی ایکس باکس سفید اومده 199 یورو. این سفید با اسلیم سیاه چه فرقی داره؟

قیمتش از ۲۴۹ تا شروع میشه . یک سری هم جدید اومده که خیلی نازکه من که خوشم نیومد از قیافشون !
ایکس باکس سفید هم فقط سفیده (صدفی) فرق دیگه ای نداره .

trian
22-10-2012, 18:48
قیمت پلی استیشن اسلیم الان تو بازار چنده و کجا برای فروش ps3 با انصاف تر هستن ممنون

tati63
31-10-2012, 14:15
سلام
اساتید و دوستان گرامی به نظر شما الان با توجه به بازار و وضع موجود خرید کنسول کار درستی است یا صبر کنم؟همچنین قضیه این کنسول های جدید یا نسل جدید جیه این مغازه ها میگند؟و عرض کنم نسل حدید XBOX , PS3 کی میاد ارزش صبر داره؟
شرمنده اگه سوالام زیاد شد
با تشکر

hamed m2m
15-11-2012, 10:35
سلام
ایکس باکس فت مدلarcade دست دوم چقدر می ارزه؟
هارد نداره.2سال داره کارمیکنه.

Reza31001
15-11-2012, 17:40
اگه فروشنده ای هرچی بیشتر اگه خریداری هرچی کمتر
جنس دسته دوم همین طوری قیمت مشخصی نداره وای به حالی که نوش هم تو بازار نباشه کلا

خودت کلات رو قاضی کن
اسلیم 4 گیگ نو حول و حوش 950 هست حالا آرکید نو مثلا فرض کنیم اگه بود 600-700 میارزید و دسته دومش 300-400 !

می بینی که نمیشه قیمت تعیین کرد!!

hamed m2m
15-11-2012, 23:16
اگه فروشنده ای هرچی بیشتر اگه خریداری هرچی کمتر
جنس دسته دوم همین طوری قیمت مشخصی نداره وای به حالی که نوش هم تو بازار نباشه کلا

خودت کلات رو قاضی کن
اسلیم 4 گیگ نو حول و حوش 950 هست حالا آرکید نو مثلا فرض کنیم اگه بود 600-700 میارزید و دسته دومش 300-400 !

می بینی که نمیشه قیمت تعیین کرد!!

از یکی از آشناها میخوام بگیرم
خودش اون موقع 400خریدش!!!!!!
نسبتا تمیزه مشکل خاصی هم نداره
بازم به نظرت300-400بگیرم ازش؟

desirehd
25-11-2012, 00:41
سلام دوستان دو روز دیگه میخاستیم دسته بازی بخریم برا PES و FIFA.

واسه لپ تاپ میخام.
USB باشه.
شوک داشته باشه.
دو قلو باشه(سر هم یاشه)
از 35 و نهایتا 40 بالاتر نره.

یه جورایی شبیه این عکس ولی دوقلو باشه!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
25-11-2012, 18:21
مدل های زیادی هست،از مارک H.B یا ویرا بگیر.................
اگه میخوای یه دسته پدر مادر بگیری که هم باهاش حال کنی هم بازی کردن با ویندوز بهت بچسبه،XBOX Controller For Windows بگیر،به جرات میشه گفت بهترین کنترلر توی بازار هست برای ویندوز...............

Shadow-Man
26-11-2012, 13:06
XBOX Controller For Windows
قیمتش چنده؟

Alex Fera
26-11-2012, 20:00
120 هستش حدودا"........................

ehsan_
27-11-2012, 12:49
سلام
یکPS3 Slim 320 با دسته اضافه اورجینال و یک کیف و یک بازی اورجینال و3.55 کپی خور شده با روشی نامعلوم فعلا ولی multiman روشه با 20 تا بازی کپی
720 ارزش خرید داره ؟ یک خش کوچیک کنار دستگاه هست
ظاهرا از دانگل استفاده نشده می خواستم بدونم با ورژن جدید فول مولتی من میشه بازی های که مخصوص تروبلو بود رو هم نصب و اجرا کرد؟

Reza31001
06-12-2012, 18:12
سلام دوستان من هرچی گشتم موضوعی با این اسم پیدا نکردم به خاطر همین یک تاپیک جداگانه باز کردم که اگه اشتباه کردم ببخشید راستش من میخواستم سیستم رو ارتقا بدم برای بازی بعد به این فکر افتادم که یه کنسول بخرم ولی من تا الان بازیهای xbox رو ندیدم البته بازی کردنش رو برای همین نمیدونم کیفیت بازیهاش تا چه حد هستش میخواستم راهنمایی کنید و اگه در حد کامپیوتر هستش بگید چه مدل بخرم ممنون
سخت افزار کنسول چون مختص بازی ساخته میشه عملکرد بهتری نسبت به pc داره منتها مشکلش اینه که نمیشه ارتقا بدیمش
برای همین تا چند سال پیش کنسول عملکرد بهتری نسبت به pc داشت ولی الانه دیگه با پیشرفت قطعات کامپیوتری در بیشتر بازیهای مشترک بین pc و کنسول، pc عملکرد بهتری داره
البته مزیت خاص کنسول هم بازیهای انحصاریشه

قبل خرید توجه داشته باشید که الان اواخر این نسل کنسول هست و سال 2013یا2014یا2015 کنسولهای جدید عرضه میشن که البته زمان ه-ک شدنش هم برای ما که تو کار کپی هستیم اهمیت داره

360 هم در یک سری تولید میشه به نام slim که تفاوت مدلهاش در هاردش هست
قیمت هم بخوای

- XBOX 360 250GB : 10,150,000
- XBOX 360 4GB : 9,150,000

Sorena_777
06-12-2012, 20:36
سلام دوستان
میخواستم بدونم قیمت روز elite 120 چنده؟
یکی هست که میخواد دسته 2 بفروشش تر و تمیز هستش
4 تا دسته داره
50-60 تا بازی شایدم بیشتر
میخواستم بدونم کمترین و بیشترین قیمتی که داره حول و حوش چه قدر هستش
ممنون از راهنمایی های خوب شما

Soli_AK47
30-12-2012, 13:15
دوستان راهنمایی کنن من میخوام توی یک برهه زمانی 6 ماهه کنسول ps3 super slim یا Xbox360 250 gig یا مدل Limited edition رو بخرم. اولین کنسول رو احتمالآ اواخر بهمن ماه بعد امتحان ارشد میخرم به نظر شما اول ps3 بخرم یا Xbox360؟ در ضمن آیا ps3 super slim وارد بازار ایران شده و همچنین کرک خور شده یا نه؟

farzan311
04-01-2013, 22:51
سلام
الان ارزون ترین مدل ps3 چی هست؟
من فقط برای بازی های اختصاصیش میخوام بگیرم و احتمالا بعدش بفروشم به نظرتون بازیهاش ارزشش رو داره؟

bleu2u4u
05-01-2013, 04:21
الان قیمت psp 3000 دست دو تمیز چنده؟

Alex Fera
05-01-2013, 13:09
سلام
الان ارزون ترین مدل ps3 چی هست؟
من فقط برای بازی های اختصاصیش میخوام بگیرم و احتمالا بعدش بفروشم به نظرتون بازیهاش ارزشش رو داره؟

اگه میخواید اورجینال بازی کنید،بهتره دستگاهی رو تهیه کنید که اصلا هـک نمیشه،اینجوری قیمتش هم پایینتر میوفته،الان تو بازار 160 گیگ اسلیم اورجینال 580 هستش حدودا...............
البته سوپر اسلیم هم هست که یه خورده قیمتاشون بالاتره........................
اگه هم تا حالا بازیهای انحصاری PS3 رو امتحان نکردید و واقعا دلتون میخواد اینکارو بکنید و بودجش رو دارید،تصمیم خوبی گرفتید:n02:...................

Alex Fera
05-01-2013, 13:17
الان قیمت psp 3000 دست دو تمیز چنده؟

والا اگه میخواید PSP تهیه کنید بهتره مدل E1000 رو تهیه کنید اگه میخواید کمتر هزینه کنید.................
مدل 3000 هم بستگی به تمیزی و مدت کارکرد دستگاه از 100 تا 250 قیمت گذاری میشه تو بازار........................

farzan311
05-01-2013, 13:46
اگه میخواید اورجینال بازی کنید،بهتره دستگاهی رو تهیه کنید که اصلا هـک نمیشه،اینجوری قیمتش هم پایینتر میوفته،الان تو بازار 160 گیگ اسلیم اورجینال 580 هستش حدودا...............
البته سوپر اسلیم هم هست که یه خورده قیمتاشون بالاتره........................
اگه هم تا حالا بازیهای انحصاری PS3 رو امتحان نکردید و واقعا دلتون میخواد اینکارو بکنید و بودجش رو دارید،تصمیم خوبی گرفتید:n02:...................
خوب بازی های ارجینالش انگار قیمتشون خیلی رفته بالا و من حدود 10 تا بازی رو میخوام بکنم اگه بخوام بخرمشون اندازه خود کنسول باید هزینه کنم
الان خیلی از بازی هاش رو خودم دانلود کردم و رو هارد دارم :n02:
نظر خودم رو خرید دست دوم هست که با فروشش هم زیاد ضرر نکنم ولی بودجمم در حد 500 تومن هست با این قیمت میشه دست دوم گیر اورد؟

Alex Fera
07-01-2013, 19:22
خوب بازی های ارجینالش انگار قیمتشون خیلی رفته بالا و من حدود 10 تا بازی رو میخوام بکنم اگه بخوام بخرمشون اندازه خود کنسول باید هزینه کنم
الان خیلی از بازی هاش رو خودم دانلود کردم و رو هارد دارم :n02:
نظر خودم رو خرید دست دوم هست که با فروشش هم زیاد ضرر نکنم ولی بودجمم در حد 500 تومن هست با این قیمت میشه دست دوم گیر اورد؟

با 500 تومن میتونید چیز خوب پیدا کنید،اما باید بگردید و تخصص داشته باشید،مخصوصا تو فضای مجازی خیلیا هستن که فقط به فکر سود خودشون هستن و به مصرف کننده فکر نمیکنن..............

*glxi*
10-01-2013, 21:50
سلام
من یه مدتیه که به سرم زده یه کنسول بخرم .ولی از قیمتا دقیقا اطلاعی ندارم .الان ps3 و xbox(نمیدونم کدوم مدلش ولی هر کدوم که قیمتش مناسبتره:n02:) چندن؟ با کینکت و بدون کینکت؟
یکیم کدومو بخرم بهتره؟(از نظر قیمت بازیا و گرافیکو...) کلا راهنماییم کنین:n02:

Reza31001
10-01-2013, 22:19
xbox حول و حوش یه تومنه
کینکت 200 تومن
ps3 ولی فکر کنم ارزون تر از xbox باشه
تو گرافیک و .. فرق چندانی ندارن (حداقل از لحاظ عملی) میمونه بازیهای اختصاصی که خودت میتونی یه سرچ بزنی دربارش

ولی این پست رو برا این دادم که بگم اگه تا حالا با pc بازی میکردی دیگه یکم دیره برای کنسول چون سال 92 و یا نهایت 93 کنسولای نسل بعد میاد و اینایی که هست کم کم از دور خارج میشن

*glxi*
11-01-2013, 14:49
xbox حول و حوش یه تومنه
کینکت 200 تومن
ps3 ولی فکر کنم ارزون تر از xbox باشه
تو گرافیک و .. فرق چندانی ندارن (حداقل از لحاظ عملی) میمونه بازیهای اختصاصی که خودت میتونی یه سرچ بزنی دربارش

ولی این پست رو برا این دادم که بگم اگه تا حالا با pc بازی میکردی دیگه یکم دیره برای کنسول چون سال 92 و یا نهایت 93 کنسولای نسل بعد میاد و اینایی که هست کم کم از دور خارج میشن

ممنون بابت جواب:)
ببخشید موند یه سوال xbox 360 با xbox چه تفاوتی داره ؟ (از نظر گرافیکو قیمت)
یکیم اگه من یخوام xbox یا ps3 بخرم دسته هاشون روشونه یا باید جدا خرم؟ اگه باید جدا بخرم قیمتش چنده؟
قیمت دقیق xbox 360 و ps3 رو نگفتینا:blush: درضمن اگه نسل بعدیم بیاد برام مهم نیست

Alex Fera
11-01-2013, 19:56
ممنون بابت جواب:)
ببخشید موند یه سوال xbox 360 با xbox چه تفاوتی داره ؟ (از نظر گرافیکو قیمت)
یکیم اگه من یخوام xbox یا ps3 بخرم دسته هاشون روشونه یا باید جدا خرم؟ اگه باید جدا بخرم قیمتش چنده؟
قیمت دقیق xbox 360 و ps3 رو نگفتینا:blush: درضمن اگه نسل بعدیم بیاد برام مهم نیست

XBOX یا XBOX اورجینال سال 2001 عرضه شد و برای رقابت با PS2 به بازار اومد،اما نتونست محبوبیتی به دست بیاره و یه جورایی شکست خورد،چون بازیهای زیادی براش تولید نشد از طرف 3rd پارتی ها.................
XBOX 360 سال 2005 عرضه شد و مدل های مختلفی داره که توی صفحه اول تاپیک راهنمایی های عمومی این کنسول میتونید مدل ها شو ببینید و مقایسه بکنید...................

شما بسته به مدل دستگاهی که میخرید یک یا 2 دسته داخل باکس دستگاه هستش،هم PS3 و هم Xbox 360...........................
دسته Xbox مدل اسلیم حدود 115 و دسته PS3 حدود 85 تا 95 هستش.......................

برای قیمت دقیق هم شما مدل مد نظرت رو بگو تا قیمت دقیق رو بهت بگم..............
برای Xbox 360 بین رنج 950 تا 1550 و برای Ps3 رنج بین 750 تا 1050 هستش.................
البته مدل های خاص و لیمیتد هم هست که قیمتاشون بیشتره.......................

مهرسا1
11-01-2013, 21:44
دوستان العان محبوب ترین کنسول بازی تو ایران چیه؟که بازیهاش حسابی سرگرم کننده باشه

هست و نیست
12-01-2013, 00:11
دوستان العان محبوب ترین کنسول بازی تو ایران چیه؟که بازیهاش حسابی سرگرم کننده باشه

PS3 من خودم دارم خدایی وقته هیچ کاری واسم نزاشته:n14:

Reza31001
12-01-2013, 00:39
محبوب ترین رو اگه بخوایم به تعداد نگاه کنیم فکر میکنم xbox360 هست
تا شما منظورتون از سرگرم کننده چی باشه

یکی از wii خوشش میاد یکی با انحصاری های ps3 حال میکنه یا اصلا یکی کنسول portable به کارش میاد

ولی کلی بخوایم در نظر بگیریم برای کسی که اونقدرها خوره گیم نیست فرق چندانی بین ps3 و xbox360 نداره چون بخش زیادی از بازیها به صورت مشترک برای جفتشون عرضه میشه

Alex Fera
12-01-2013, 13:12

کنسول امپراطور :دی

ولی دور از شوخی الان به روزترین و محبوبترین کنسولها توی ایران Xbox 360 و Ps3 هستش..................
قیمتاشون هم زیاد با هم تفاوت نداره...........
البته از نظر نوع دسترسی به بازی و خدمات،Xbox 360 یه خورده جلوتر هستش..................

brain
29-01-2013, 23:19
سلام.
بچه ها من ps3 دست دوم یه سال کار کرده ، Slim 320 gb که کپی خور هم هست ، بگیرم 780 تومن به نظرتون خوبه ؟ نوش 1.450 بود.

این که کپی خور هستش ، باید چکارش کنم ؟ میخوام بازی های قدیمی بریزم مثلا. کلا میشه یه توضیح مختصر بدید که چه جوریاس این بازی ریختن ؟
مثلا مس افکت 3 رو بخوام بریزم باید ببرم ps3 رو بیرون ؟ قیمتاش چه جوریه ؟ میدونم که مثه xbox360 نیست که مثلا dvd هاش 5 تومنه.

oghtapost
06-02-2013, 19:18
دوستان اسلیم 4 گیگ با یک دسته اضافه رو چند بدم بره؟؟؟
فقط یه مشکلی داره درِ usb خراب شده
ممنون

Beta
08-02-2013, 13:16
درخاست قیمت Xbox360 Slim 4GB:n16:

Alex Fera
09-02-2013, 18:23
درخاست قیمت Xbox360 Slim 4GB:n16:

حدود یک میلیون و سیصد هزار تومن...............

night lord
15-02-2013, 23:10
آقا من 700 تومن پول دارم میخوام یه xbox بگیرم ، اصلا میتونم ؟
چندو چونشو بهم میگید که چی میتونم بگیرم هم -- شده باشه و بازی کردن باهاش برام گرئن تموم نشه؟

wiy2011
16-02-2013, 21:43
سلام دوستان چند وقته میخوام یه کنسول بگیرم
البته یه ps2 دارم که میخوام بفروشمش فکر میکنید چند بخرند
یه ایکس باکس تو دست هم قیمت کردم البته از مغازه دار که میگفت 650 هزار تومان مدل arcade به نظر شما این قیمت میارزه یا خیر
و اصلا اعتباری به ایکس باکس دست دوم هست و چطور باید از سالمی ایکس باکس مطمئن شد

Reza31001
16-02-2013, 22:04
آقا من 700 تومن پول دارم میخوام یه xbox بگیرم ، اصلا میتونم ؟
چندو چونشو بهم میگید که چی میتونم بگیرم هم -- شده باشه و بازی کردن باهاش برام گرئن تموم نشه؟
دست دوم باید بگیرید
مدلهای 360 برای بازی تفاوتی نداره
دیسک بازی رو که بخری باید اجرا کنه
چیزی هم گیر آوردی بازیهای جدید رو تست کن، اجرا شد حله

سلام دوستان چند وقته میخوام یه کنسول بگیرم
البته یه ps2 دارم که میخوام بفروشمش فکر میکنید چند بخرند
یه ایکس باکس تو دست هم قیمت کردم البته از مغازه دار که میگفت 650 هزار تومان مدل arcade به نظر شما این قیمت میارزه یا خیر
و اصلا اعتباری به ایکس باکس دست دوم هست و چطور باید از سالمی ایکس باکس مطمئن شد
قیمت ps2 که ندارم
با توجه به اینکه 360 آک 1300 هست به بالا قیمت اینی که میگین میشه گفت خوبه
(چی بگم به خدا، پارسال 250 گیگ گرفتم 430:n28:)

برای سالمی هم بهترین راه حل اینه که یه روز مهلت تست بگیرید
2-3 تا بازی جدید میگیری و می بری خونه تست میکنی
چند ساعت بازی کردی (طی 2-3 نوبت) و مشکلی نبود میشه گفت حله

البته اینکه تعمیری نبوده باشه هم خودش شرطه دیگه

S A M S U N G
18-02-2013, 20:34
سلام دوستان .

میخوام XBOX بخرم ولی نمیدونم چه مدلی انتخاب کنم . بودجم تا 1500 هستش . لطفا راهنمائی کنین.به نظرتون اینو بگیرم یا PS3 ؟

مخلصیم .

S A M S U N G
23-02-2013, 12:45
سلام دوستان .

میخوام XBOX بخرم ولی نمیدونم چه مدلی انتخاب کنم . بودجم تا 1500 هستش . لطفا راهنمائی کنین.به نظرتون اینو بگیرم یا PS3 ؟

مخلصیم .

سلام دوستان کسی نیست یه راهنمائی کنه؟! ممنون میشم .

مخلصیم .

Alex Fera
23-02-2013, 22:57
سلام دوستان کسی نیست یه راهنمائی کنه؟! ممنون میشم .

مخلصیم .

شما با این بودجه هم میتونید Xbox تهیه کنید و هم Ps3،باید اول بین این دو تصمیم خودتون رو بگیرید،بعد بیاید توی جزئیات و انتخاب مدل..................
از طریق وب میتونید تحقیق کنید در مورد هر دو...................

emad_rowan
23-02-2013, 23:25
سلام رفقای عزیز
اول بگم من اصلا قصد خرید و فروش ندارم بخدا
فقط میخوام بدونم الان قیمت ps3 fat دسته دوم چنده؟

ممنون

p3yman_xl
24-02-2013, 08:19
سلام رفقای عزیز
اول بگم من اصلا قصد خرید و فروش ندارم بخدا
فقط میخوام بدونم الان قیمت ps3 fat دسته دوم چنده؟

ممنون

سلام
بستگی به کارکرد دستگاه داره .. اما از 700 تومن شروع میشه تا میره روی 1 میلیون و 200-300 .

emad_rowan
24-02-2013, 12:32
سلام
بستگی به کارکرد دستگاه داره .. اما از 700 تومن شروع میشه تا میره روی 1 میلیون و 200-300 .

مرسی اقا
یک سوال دیگه یک ایکس باکس ارکید با هارد 120 و 50 تا بازی و دوتا دسته رو چند بفروشم خوبه؟
باز بگم بخدا اصلا قصد خرید و فروش ندارم. اصلا به هیچ کس از اینجا نمیخوام بفروشم فقط نمیخوام سرم کلاه بره
ممنون

p3yman_xl
24-02-2013, 12:42
مرسی اقا
یک سوال دیگه یک ایکس باکس ارکید با هارد 120 و 50 تا بازی و دوتا دسته رو چند بفروشم خوبه؟
باز بگم بخدا اصلا قصد خرید و فروش ندارم. اصلا به هیچ کس از اینجا نمیخوام بفروشم فقط نمیخوام سرم کلاه بره
ممنون
اگر کنسولتون تمیز هست، بالای 700 تومن میتونید بفروشید ( با احتساب دسته اضافه و 50 تا بازی )

emad_rowan
24-02-2013, 13:49
اگر کنسولتون تمیز هست، بالای 700 تومن میتونید بفروشید ( با احتساب دسته اضافه و 50 تا بازی )

مرسی ممنون
دوباره بکن من اصلا قصد فروش ندارم
اره کنسولش خیلی تمیزه روزی یک بار خودم با کف مخصوص تمیزش میکنم. تمام قطعاتش سالم. اخرین اپدیت رو هم داره
فقط بخاطر بازی هوی رین و انچارتد میخوام بفروشمش

پس کلا زیر 700 نفروشم.نه؟

p3yman_xl
24-02-2013, 19:54
مرسی ممنون
دوباره بکن من اصلا قصد فروش ندارم
اره کنسولش خیلی تمیزه روزی یک بار خودم با کف مخصوص تمیزش میکنم. تمام قطعاتش سالم. اخرین اپدیت رو هم داره
فقط بخاطر بازی هوی رین و انچارتد میخوام بفروشمش

پس کلا زیر 700 نفروشم.نه؟
نه دوست عزیز زیر 700 نده .. حالا اگه دوست داشتی 690 بدی بده!

Highbury
25-02-2013, 19:26
زیاد اهل گیم نیست و اکثرا فوتبال
یه کنسول ps3 یا ایکس باکس قیمتاش چطوره و اینکه برای بازی فوتبال کدوم مناسبتره pes
تا حدود 300دلار چه چیزایی هست

sepehr52
02-03-2013, 22:46
سلام من یک PSP میخوام برای دختر 10 ساله ام مدل و قیمت را ممنون میشم زودتر بدید که قبل از عید بخرم

Alex Fera
03-03-2013, 12:18
توصیه میکنم مدل E1000 رو تهیه کنید،قیمت هم حدود 350 تا 400...............

AmirOmidvar
03-03-2013, 12:55
سلام.
من اصلا اهل بازی بخصوص بازی با کنسول نیستم.
آخرین باری هم که با کنسول بازی کردم مربوط میشه به 15 سال پیش و اونهم با سگا بود.:d

خلاصه اینها رو گفتم که بگم هیچی از کنسول و ... سر در نمیارم.

خب، حالا میخوام برای تولد برادرم یک کنسول براش هدیه بگیرم، موندم که چی باید بخرم؟

قیمتش زیاد مهم نیست ولی جنس پدر مادر دار باشه.

یه چیزی میخوام که علاوه بر دسته های معمولی وایرلس، از این دسته های تعاملی هم داشته باشه (از همونهایی که مثلا باهاش توی بازی بوکس مشت میزنند، یا مثلا تنیس و گلف و ... بازی میکنند)
همچنین برای بازیهای ماشین سواری هم فرمان و .. داشته باشه.

تا اونجا که شنیدم کنسول های معروف الان پلی استیشن 3 و ایکس باکس هستش.

پیشنهاد شما چیه؟ کدوم رو بخرم؟ و ترجیحا یه حدود قیمت هم بدید.

ممنون.
موفق باشید.

Reza31001
03-03-2013, 17:17
سلام.
من اصلا اهل بازی بخصوص بازی با کنسول نیستم.
آخرین باری هم که با کنسول بازی کردم مربوط میشه به 15 سال پیش و اونهم با سگا بود.:d

خلاصه اینها رو گفتم که بگم هیچی از کنسول و ... سر در نمیارم.

خب، حالا میخوام برای تولد برادرم یک کنسول براش هدیه بگیرم، موندم که چی باید بخرم؟

قیمتش زیاد مهم نیست ولی جنس پدر مادر دار باشه.

یه چیزی میخوام که علاوه بر دسته های معمولی وایرلس، از این دسته های تعاملی هم داشته باشه (از همونهایی که مثلا باهاش توی بازی بوکس مشت میزنند، یا مثلا تنیس و گلف و ... بازی میکنند)

تا اونجا که شنیدم کنسول های معروف الان پلی استیشن 3 و ایکس باکس هستش.

پیشنهاد شما چیه؟ کدوم رو بخرم؟ و ترجیحا یه حدود قیمت هم بدید.

ممنون.
موفق باشید.
xbox360 بگیرید

خود کنسول در دو مدل بدون هارد و دارای هارد 250 گیگ عرضه میشه به قیمتهای 1300 و 1400

از این دسته های تعاملی هم داشته باشه (از همونهایی که مثلا باهاش توی بازی بوکس مشت میزنند، یا مثلا تنیس و گلف و ... بازی میکنند)
برای این مورد باید کینکت بگیرید که حدود 400 اضافه میشه به قیمت بالا

میتونید فرمون هم بگیرید برای بازیهای ریسینگ
ولی اطلاعی از قیمتش ندارم

قیمتهای بالا هم حدودی بود

AmirOmidvar
03-03-2013, 17:31
سلام مجدد.
اتمسفر جان واقعا ممنونم از راهنماییتون.

یه سرچ راجع به کینکت که گفتید کردم واقعا عالیه.

فقط یه سئوال؟ من حتما همین ایکس باکس بگریم؟ پلی استیشن بهتر نیست؟

میخوام یهطوری باشه که وقتی باهاش بازی میکنه حتما حرکت هم داشته باشه، پلی استیشن چیزی شبیه به این کینکت که میگید داره؟ مثلا دسته ای چیزی که هیمن کار رو انجام بده و مخاطب رو مجبور به حرکت کردن بکنه؟

توی سرچ هام یه چیزی هم دیدم به اسم نینتندو اونچطوره؟ اون همچین چیزی که من میخوام داره (برای تحرک)؟

ببخشید خیلی سئوال پرسیدم.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.

موفق باشید.

AmirOmidvar
03-03-2013, 17:31
راستی این فروم دکمه تشکر نداره؟

sepehr52
03-03-2013, 18:09
توصیه میکنم مدل E1000 رو تهیه کنید،قیمت هم حدود 350 تا 400...............
ممنون از راهنمایی ولی دو تا سوال یگی اینکه حالا که دارم میخرم 3000 نخرم؟ چرا؟ دوم اینکه همون 1000 کپی خور دایم بگیرم دیگه؟ یه جایی هم که بشه مطمئن خرید کرد یا بورسش باشه هم ممنون میشم معرفی کنید

Reza31001
03-03-2013, 18:58
سلام مجدد.
اتمسفر جان واقعا ممنونم از راهنماییتون.

یه سرچ راجع به کینکت که گفتید کردم واقعا عالیه.

فقط یه سئوال؟ من حتما همین ایکس باکس بگریم؟ پلی استیشن بهتر نیست؟

میخوام یهطوری باشه که وقتی باهاش بازی میکنه حتما حرکت هم داشته باشه، پلی استیشن چیزی شبیه به این کینکت که میگید داره؟ مثلا دسته ای چیزی که هیمن کار رو انجام بده و مخاطب رو مجبور به حرکت کردن بکنه؟

توی سرچ هام یه چیزی هم دیدم به اسم نینتندو اونچطوره؟ اون همچین چیزی که من میخوام داره (برای تحرک)؟

ببخشید خیلی سئوال پرسیدم.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.

موفق باشید.
تفاوت مهم این دو تا یکی در بازیهای اختصاصی هست که فکر نمیکنم چندان به کار شما بیاد (در واقع بیشتر گیمرهای حرفه ای این مورد براشون مهمه) و دیگه اینکه کپی خور کردن پلی استیشن یکم دردسرش بیشتر از اکس باکس هست و یه سری تفاوت جزئی دیگه

کینکت رو که خوب تحقیق کردین وجودش باعث حذف دسته (گیم پد) میشه در مقابل PS هم چیزی داره به اسم موو (MOVE) که کارایی مشابهی داره و میتونید در مورد اون هم تحقیق کنید

اینکه نینتیندو تکنولوژی مشابه کینکت یا موو داره خبر ندارم ولی یه ویژگی مهمش بازیهاش هستن که جنبه سرگرم کننده بالایی داره
در حالی که مثلا تو اکس باکس بازیها بیشتر جدی هستن (hardcore) و اگه مثلا برادرتون 7-8 سالشه شاید چندان مناسب نباشه
البته بازیهای مناسب این سن هم در این کنسول کم نیست

حقیقتش منم با شرایط مشابه شما xbox خریدم و گاهی اوقات با خودم میگم اگه نینتیندو خریده بودم شاید بهتر میبود

اگه برادرتون سنش کمه به نینتیندو هم فکر کنید
ولی در نهایت هر کنسولی بگیرین اولا فوق العاده خوشحالش میکنید دوما مدتها باهاش سرگرم میشه
خیلی مته به خشخاش نذارید:20:

راستی این فروم دکمه تشکر نداره؟
چون تازه عضو شدین فعال نیست
احتمالا بعد از 10 پست فعال میشه

pharm
03-03-2013, 20:44
دوستان لنز Xbox من خراب شده قیمت لنز خوب چنده الان؟

Alex Fera
03-03-2013, 22:38
ممنون از راهنمایی ولی دو تا سوال یگی اینکه حالا که دارم میخرم 3000 نخرم؟ چرا؟ دوم اینکه همون 1000 کپی خور دایم بگیرم دیگه؟ یه جایی هم که بشه مطمئن خرید کرد یا بورسش باشه هم ممنون میشم معرفی کنید

برای مرکز خرید یا به قول شما بورس،بهترین جا پشت شهرداری یا همون میدون امام خمینی هستش،البته اگه تهران باشید...................
اون دیگه به خودتون بستگی داره که از چه مدلی خوشتون میاد،من نظرم رو گفتم،الان فقط E1000 آک هستش تو بازار و بقیه مدل ها ریفر هستن...............
الان هم دیگه چیزی به اسم کپی خور دایم و غیر دایم وجود نداره،اگه بخواید آخرین فریمور رو روی دستگاتون داشته باشید یه جورایی هـکتون غیر دائم میشه اما مشکلی پیش نمیاره و زیاد نمیپره به قــولی.........................

دوستان لنز Xbox من خراب شده قیمت لنز خوب چنده الان؟

با هزینه تعویض حدود 70 تا 80.................
البته اگه لنز تولیدی براتون بندازن،اگه لنز دستگاهی که از دستگاه های خراب برداشته شده رو براتون استفاده کنن متغیر میشه،با هزینه تعویض از 40 میگیرن تا 150.........................

sepehr52
04-03-2013, 08:33
پشت شهرداری مطمئن هست؟ کلاهبردار نیستند که به جای اکبند، اکبند شده بدن

star Walker
06-03-2013, 19:10
با سلام خدمت شما دوستان گرامي
قصد فروش پلي استيشنم رو داشتم ميخواستم راهنماييم كنيد تا سرم كلاه نره ...
يك دستگاه ps3 مدل fat با حجم 40 گيگ دارم فكر كنم سال 2008 خريدم ، دستگاه تميزيه خيلي كم ازش استفاده كردم ... ور‍ژنش 4.20 ، فروشنده ميگه چون آپديتش كردي بايد دانگريد بكنيمش كه واسمون 80 تومن خرج داره ، اگر آپديت نكرده بودي ميتونستم ازت بيشتر برش دارم ...
خلاصه گفت كه حداكثر ازت 450 تومن ميتونم برش دارم ... ،‌من بهش گفتم 500 ... فعلاً جواب نداده ...
به نظر شما چي كار كنم ؟! لطفاً راهنمايي كنيد ...
با تشكر

javad2015
06-03-2013, 19:21
کنسول شما نوش حدود 1500000 تومن هست دست دوم و راحت1100000میخرن اگه طرف پول داشته باشه
البته عمرش دیگه به پایان سیده و بیشتر از این فک نکنم کسی حاضر بشه پول بده.

panther99
13-03-2013, 15:22
دوستان الان ایکس باکس اسلیم کپی خور شده ۴ گیگ ، تو بازار تهران چنده ؟؟؟ از جای مطمئن البته ؟؟ قیمت نو میخوام .
دسته ۲ خیلی تمیز چند ؟؟

Alex Fera
13-03-2013, 20:46
دوستان الان ایکس باکس اسلیم کپی خور شده ۴ گیگ ، تو بازار تهران چنده ؟؟؟ از جای مطمئن البته ؟؟ قیمت نو میخوام .
دسته ۲ خیلی تمیز چند ؟؟

آکبند حدود یک میلیون و صد..............
دسته دو هم بین 800 تا 900،البته به تمیزیش بستگی داره................

rz21
04-04-2013, 16:28
میگم سال بعد که p s4 بیاد قیمتشو چند حدس میزنید؟؟فرض کنید دلار مثل همین الان باشه :دی
الان ps3 رو بفروشیم پول ذخیره کنیم یا نه ریسکه به نظر شما؟؟

payam_d2
06-04-2013, 13:32
قیمت PSP SLIM و PSP 3000 الان دقیقا چنده ؟ اصلا میشه طرفش رفت یا الکی گرونه ؟ من یه PSP 3000 دارم خیلی هم تمیز نگه داشتم میخوام بدونم اگر ارزونه یکی دیگه بخرم برای تولد یکی از دوستام
اگر ارزون نیست بخیال شم همینو بدم بهش یه مدت بازی کنه :D

Alex Fera
06-04-2013, 18:57
قیمت PSP SLIM و PSP 3000 الان دقیقا چنده ؟ اصلا میشه طرفش رفت یا الکی گرونه ؟ من یه PSP 3000 دارم خیلی هم تمیز نگه داشتم میخوام بدونم اگر ارزونه یکی دیگه بخرم برای تولد یکی از دوستام
اگر ارزون نیست بخیال شم همینو بدم بهش یه مدت بازی کنه :D

خوب اول بگم که slim یا همون 200 هیچ فرقی با 300 نداره،فقط یه میکروفون اضافه داره.................
الان هم این مدل ها آکبند کارخونه ای نداره تو بازار،همشون ریفر یا تعمیری هستن......................
الان فقط PSP Go و PSP E1000 آکبند هستن...................

payam_d2
07-04-2013, 13:50
خوب اول بگم که slim یا همون 200 هیچ فرقی با 300 نداره،فقط یه میکروفون اضافه داره.................
الان هم این مدل ها آکبند کارخونه ای نداره تو بازار،همشون ریفر یا تعمیری هستن......................
الان فقط PSP Go و PSP E1000 آکبند هستن...................
آهان ... ممنون بعد اون وقت قیمت این دوتا که گفتید هر کدوم تقریبا چه قدره ؟

Alex Fera
07-04-2013, 18:56
آهان ... ممنون بعد اون وقت قیمت این دوتا که گفتید هر کدوم تقریبا چه قدره ؟

Go دور و بر 500 هستش و E1000 هم حدود 400............
البته قیمت دقیق ندارم................

shahramcat
10-04-2013, 01:30
سلام بچها

می خوام xbox slim 4gb bundle kineckt بگیرم که lt3 باشه .

قیمت روز چقد هست و بهتر هست ا کجای تهران بگیرم ؟

این مدل خوبه دیگه ?

ممنون

Reza31001
10-04-2013, 06:24
سلام بچها

می خوام xbox slim 4gb bundle kineckt بگیرم که lt3 باشه .

قیمت روز چقد هست و بهتر هست ا کجای تهران بگیرم ؟

این مدل خوبه دیگه ?

ممنون
قیمتها الان خیلی بالا پایین میشه
مورد شما از 1100-1200 هست تا 1400-1500
تهران که از میدون امام خمینی میگیرن همه
ولی یه بنده خدایی تو شیراز هست میگه 1100

arYa2550
07-05-2013, 11:21
سلام دوستان عزیز
یه مقدار تو فروم گشتم و در مورد xbox360 slim و PS3 تحقیق کردم ولی هنوز چند تا سوال مبهم واسم مونده! واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :n16:

1-آیا بنظرتون خرید کنسول ارزش داره یا پی سی؟
اگه بخوام سیستم رو تعویض کنم حدود 3 تومن هزینه داره ولی کنسول خیلی کمتره! با این وجود کیفیت اجرای بازی خیلی واسم مهمه. آیا کیفیتی که کنسول میده با پی سی برابری میکنه؟ بطور مثال یه بازی پس سی 9تا دی وی دی میشه ولی کنسول یکی هست!! از طرفی سخت افزار کنسول رو که دیدم واقعا تعجب کردم خیلی ضعیف بنظر میاد! چطوری بازی های روز رو اجرا میکنه؟!! :n04:

2- ظرفیت هارد کنسول چقدر اهمیت داره؟ حتما بازی باید مثل پی سی رو هاردش ریخته بشه؟ اگه اینجوره xbox 250gb یا PS3 320gb خیلی بهترن چون تعداد بازی بیشتری میشه همزمان رو هاردش داشت درسته؟

3- بازی های کپی رو کدوم کنسول بهتر اجرا میشه؟ اینطور که فهمیدم هردو رو میشه کپی خور کرد ولی گویا PS دردسر زیاد داره

4- با توجه به تجربه دوستان سهولت بازی با کیبورد و موس رو میپسندین یا جوی استیک کنسول؟ مثلا من تمام ورژن های GTA رو روی پی سی بازی کردم و وقتی فکرش رو میکنم میبینم که با دسته واقعا خیلی سخت میشه!

5- بنظرتون صبر کنم تا سری جدید xbox و PS4 بیاد یا الان خرید کنم؟ (8گیگ رم، پردازنده 8هسته ای! باید اعجوبه ای باشه!) اگه سری جدید بیاد یه مدت طول میکشه تا کپی خور بشه درسته؟

6- xbox از سال 2005 وارد بازار شده یعنی 8سال پیش من تو این مدت سه بار سیستم ارتقا دادم چون بازی های جدید سخت افزار قوی تر میخاستن! یعنی بازی های کنسول پیشرفت گرافیکی نداشتن یا شرکت های سخت افزار پی سی بازار گرمی کردن؟!

CRIS Joon CR7
07-05-2013, 12:26
سلام دوستان عزیز
یه مقدار تو فروم گشتم و در مورد xbox360 slim و PS3 تحقیق کردم ولی هنوز چند تا سوال مبهم واسم مونده! واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :n16:

اگه بخوام سیستم رو تعویض کنم حدود 3 تومن هزینه داره ولی کنسول خیلی کمتره! با این وجود کیفیت اجرای بازی خیلی واسم مهمه. آیا کیفیتی که کنسول میده با پی سی برابری میکنه؟ بطور مثال یه بازی پس سی 9تا دی وی دی میشه ولی کنسول یکی هست!! از طرفی سخت افزار کنسول رو که دیدم واقعا تعجب کردم خیلی ضعیف بنظر میاد! چطوری بازی های روز رو اجرا میکنه؟!! :n04:

2- ظرفیت هارد کنسول چقدر اهمیت داره؟ حتما بازی باید مثل پی سی رو هاردش ریخته بشه؟ اگه اینجوره xbox 250gb یا PS3 320gb خیلی بهترن چون تعداد بازی بیشتری میشه همزمان رو هاردش داشت درسته؟

3- بازی های کپی رو کدوم کنسول بهتر اجرا میشه؟ اینطور که فهمیدم هردو رو میشه کپی خور کرد ولی گویا PS دردسر زیاد داره

4- با توجه به تجربه دوستان سهولت بازی با کیبورد و موس رو میپسندین یا جوی استیک کنسول؟ مثلا من تمام ورژن های GTA رو روی پی سی بازی کردم و وقتی فکرش رو میکنم میبینم که با دسته واقعا خیلی سخت میشه!

5- بنظرتون صبر کنم تا سری جدید xbox و PS4 بیاد یا الان خرید کنم؟ (8گیگ رم، پردازنده 8هسته ای! باید اعجوبه ای باشه!) اگه سری جدید بیاد یه مدت طول میکشه تا کپی خور بشه درسته؟

6- xbox از سال 2005 وارد بازار شده یعنی 8سال پیش من تو این مدت سه بار سیستم ارتقا دادم چون بازی های جدید سخت افزار قوی تر میخاستن! یعنی بازی های کنسول پیشرفت گرافیکی نداشتن یا شرکت های سخت افزار پی سی بازار گرمی کردن؟!

قصد جسارت ندارم ولی میبینم که تا این زمان کنسول های نسل هفتم یا همین نسل کنونی رو نداشتید ، به نظرم توی این مدتی که تا عرضه ی کنسول های نسل بعد مانده ، با PC بازی کنید بهتره البته عوامل زیادی هستش که تو تصمیم شما دخیل هستش :
شرایط مالی : اگر کنسولی میخواید بخرید که اولین و آخرین باشه یعنی چیزی که تا چند سال از بابت بازی با کیفیت به روز خیالتون راحت باشه و دغدغه ارتقا سیستم نداشته باشید ، مسلما کنسول های این نسل راضی کننده نیستند چون حداکثر این کنسول ها یک و در بهترین شرایط دوسال دیگر توسط کمپانی ها ساپورت کامل شوند ، پس با توجه به قیمت های کنونی و وضعیت ارز خرید این کنسول ها خیلی عقلانی نیست ، مگه مثل من به خاطر چند تا بازی انحصاری
توی همین آخر عمری هم قیمت بالایی واسه کنسول بپردازی! یا تو بالشت پول گذاشته باشی:n02:
1-سخت افزار کنسول ها صرفا برای بازی طراحی شده و استدیو های بازیسازی هم تا جایی که میتوانند بازی هارو با اون سخت افزار وفق می دهند .
این مورد برای بازی های انحصاری بیشتر رعایت میشه و سعی میشه از تمام توان کنسول بهره ببرند ...
چیزی هم که روشن هستش اینه که کیفیت بازی ها خب به مراتب روی PC های High end بهتر از کنسول ها هستش ولی عوامل زیادی هستش که خیلی ها
بازی رو کنسول رو ترجیح میدهند ...
در مورد حجم بازی ها : کنسول PS3 که دیسکش بلوری هستش و مشکلی بابت این قضیه نداره ، کنسول Xbox 360 هم از DVD9 استفاده میکنه که اون هم در صورت نیاز از یک دیسک بیشتر میشه ... اون بازی ای هم که دیدی واسه PC تعداد 9 تا DVD هستش طرف کلاه برداری کرده واسه سود بیشتر ...
وگرنه یه بازی 700 مگی رو هم من میتونم رو یه CD بزنم میتونم رو 20 DVD هم بزنم کاری نداره:n09:
2- هارد مهم هستش مخصوصا اگه کنسولت PS3 باشه و کپی خور . واسه 360 هم مهمه که بازی رو روی هارد نصب کنی و به لنز فشار نیاد ...
3-Xbox دردسرش کمتره گرچه PS3 هم کاملا ه/ک شده و همه ی بازی هاش موجود هست در کل در مورد PS3 باید یه خورد فنی باشی...
4-GTA با موس و کیبورد؟:n04: والله GTA رو کنسول خیلی بهتره با گیم پد مخصوصا با پورت هایی که واسه نسخه PC این بازی منتشر میشد.
5-صبر کنی بهتره(صرفا نظر من هستش) حالا حتما باید کپی خور شه؟:n27: شما که تو این چند ساله این همه ارتقا سیستم دادید ندارید بازی ها اوریجینال بخرید؟
6-سخت افزار همون هستش ؛ پیشرفت گرافیکی بوده که روی همون سخت افزار اجرا میشه ... مثلا الان عناوینی مثل Forza Horizon , Forza 4 , Uncharted 3 , GOW III و ... در طول این سال ها پیشرفت زیادی داشتند ...
همچنین یکی از مهمترین عواملی که این کنسول ها سرپا هستند وجود بازی های انحصاری هستش که PC باز ها از آنها محروم هستند!!!

arYa2550
07-05-2013, 13:01
ممنون دوست عزیز خیلی مفید بود :n11: نه تجربه کنسول نسل هفت رو ندارم. اگه نسل جدید رو بخوام حداقل 7-8 ماه باید صبر کنم و مطمئنا قیمت بالایی هم دارن (600 دلار: بیش از دو میلیون) الان بازی اورجینال PS3 بالای 200تومنه پس نسل جدید هم باید بالای 300 تومن باشه! :n27: ولی باز هم در مقایسه با PC های High end که بالای سه میلیون در میاد بهتره (البته نسل بعدی بازیهای این نسل رو ساپورت میکنن ولی فکر نکنم بازی های کپی موجود رو اجرا کنه؟)

درکل پیشنهاد شما xbox هست یا PS ؟ جالبه که مشخصات سخت افزاری نسل هشت هردوتاشون تقریبا یکیه!

و اگه نسل بعدی رو بگیرم یه مدت طول میکشه تا ه-ک شده وارد بازار بشه، اونوقت میشه دستگاه رو کپی خور کرد؟ یا باید یه دستگاه ه-ک شده جدید گرفت؟!

CRIS Joon CR7
07-05-2013, 13:10
ممنون دوست عزیز خیلی مفید بود :n11: نه تجربه کنسول نسل هفت رو ندارم. اگه نسل جدید رو بخوام حداقل 7-8 ماه باید صبر کنم و مطمئنا قیمت بالایی هم دارن (600 دلار: بیش از دو میلیون) الان بازی اورجینال PS3 بالای 200تومنه پس نسل جدید هم باید بالای 300 تومن باشه! :n27: ولی باز هم در مقایسه با PC های High end که بالای سه میلیون در میاد بهتره

درکل پیشنهاد شما xbox هست یا PS ؟ جالبه که مشخصات سخت افزاری نسل هشت هردوتاشون تقریبا یکیه!

و اگه نسل بعدی رو بگیرم یه مدت طول میکشه تا ه-ک شده وارد بازار بشه، اونوقت میشه دستگاه رو کپی خور کرد؟ یا باید یه دستگاه ه-ک شده جدید گرفت؟!

قربانت ، امیدوارم به دردت خورده باشه ...
بازی های اریجینال PS3 از 20 تومن داره تا 260 تومن ... بازی های جدید که میاد بین 250 تا 300 تومن هستش که صبر کنیم یه
مدت بگذره میشه با 250 هم خرید.(مثلا الان God Of War : A رو میشه با 200 تا 220 خرید.)
بازی های سال های قبل هم زیر 100 تومن هستش بسته به بازیش/
در مورد ه/ک کنسول عای جدید به نظرم با تدابیری که می اندیشند ، شاید به این زودی ها ه/ک نشن ، همین PS3 هم
تقریبا یک سالی میشه که کامل ه/ک شده ...
حتی آنلاین Pass بازی هارو هم ه/ک کردند و میشه مفتی فیفا 13 آنلاین زد:n26:
در کل من انحصاری های PS رو دوست دارم ولی تصمیم با خودته ...

جدی؟! PS3 که هفت ساله اومده تازه یه ساله ه-ک شده :n04: ولی xbox فکر کنم از چندین سال قبل کپی خور بود درسته؟ حتی تو نت گشتم بازی های اورجینال xbox خیلی کم یابه!! :n24: از یه طرف نمیتونم صبر کنم از یه طرف عقل میگه صبر کن ولی احتمالا عمر نوح بخواد :n15:

کنسول ها حتما باید ه-ک شده خریداری بشه یا میشه خرید و بعدا که ه-ک شده هاش وارد بازار شد اونو هم میشه ه-ک کرد؟
من گفتم یک ساله کامل ه/ک شده نگفتم یک ساله ه/ک شده ، قبلا دردسر داشت و باید دانگل و ... براش تهیه میکردی تا بتونی عناوین جدید رو بازی کنی/

arYa2550
07-05-2013, 13:29
ممنون دوست عزیز :n16:

hhammed
14-05-2013, 16:45
با سلام خدمت دوستان عزیز من تصمیم دارم یک پی اس پی مارشال بخرم ولی از کیفیت کارش اطلاعی ندارم .برای همین سوالاتم را اینجا مطرح میکنم اگه دوستان عزیز بتونن منو راهنمای کنن ممنون میشم.
سوال اول: ایا این دستگاه همه نوع بازیهای psp را اجرا میکنه (مثل بازیهای psp سونی را ) یا فقط بازیهای مخصوص خود مارشال را اجرا میکنه؟
سوال دوم : کیفیت صفحه دستگاه و پردازنده اون چطوره؟

با تشکر

Naruto_1375
16-05-2013, 02:42
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...

-راستش من می خواستم Xbox360 250gb رو بفروشم...و اواخر ماه پنجم سال 90 هم خریدمش...
یه چند وقتی هست که پورت HDMI-یش کار نمیکنه و 250 تومن هم خرج داره(VGA-یش سالمه)...
می خواستم بدونم اگه بخوام به اضافه خود Xbox ، یه کینکت ، یه دسته و 90 تا بازی رو با هم بفروشم(تک DVD اکثرا)...تا چه قیمتی عادلانست که بفروشمش؟
خیلی ممنون...

Reza31001
19-05-2013, 07:19
منهای مشکل hdmi (ک بهتره درستش کنی بعد بفروشی)
کنسولت 800-900
کینکت 250-350
دسته و بازیها 100-200

پ ن: کلا جنس دست دوم قیمتش دست فروشندس هر چقدر بخواد قیمت میذاره

hhammed
19-05-2013, 23:22
با سلام خدمت دوستان عزیز من تصمیم دارم یک پی اس پی مارشال بخرم ولی از کیفیت کارش اطلاعی ندارم .برای همین سوالاتم را اینجا مطرح میکنم اگه دوستان عزیز بتونن منو راهنمای کنن ممنون میشم.
سوال اول: ایا این دستگاه همه نوع بازیهای psp را اجرا میکنه (مثل بازیهای psp سونی را ) یا فقط بازیهای مخصوص خود مارشال را اجرا میکنه؟
سوال دوم : کیفیت صفحه دستگاه و پردازنده اون چطوره؟

با تشکر

سلام
کسی نبود جواب ما رو بده

Alex Fera
20-05-2013, 00:05
سلام
کسی نبود جواب ما رو بده

دوست عزیز چیزی به نام پی اس پی مارشال وجود نداره و اون دستگاهی که شما دیدید یه پلیر احتمالا چینی هستش که تو بازار عین چی ریخته و بهتون اطمینان میدم بازیهای PSP که هیچ،بازی جاوا هم نمیتونن اجرا کنن و توصیه آخر اینکه گول حرف های فروشنده ها رو نخورید..................

hhammed
20-05-2013, 09:09
با سلام خدمت دوست عزیز این هم از عکس و ویژگیهای اون که توی سایتها تبلیغ مکنن ولی هر چی تحقیق کردم کسی جوابی نداشت بده حتی شرکت فروشنده هم جواب سوالاتم را نمی دونست گفتم شاید کسی توی انجمن خریده باشه یا شاید اطلاعاتی در باره اون داشته باشه.
این هم لینک سایت فروشنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مارشال با صفحه نمایش 4.3 اینچی

psp مارشال با قابلیت پخش کلیه فرمت های تصویری با حافظه داخلی و قابلیت اتصال رم میکرو و قابل شارژ

PSP مارشال مدل 677B

با گارانتی تعویض
جزییات بیشتر

135,000 تومان

دستگاه پی اس پی و موزيك پلير داراي حافظه داخلي قابل ارتقاء پخش فايلهاي صوتي و تصويري 3GP / MP4 / MP5 و کلیه فرمت های تصویری شارژي صفحه نمايش كيفيت عالي 4.3 اينچي به همراه کابل av جهت اتصال مستقیم به تلویزیون

با گارانتی تعویض

4 گیگ حافظه داخلی با قابلیت ارتقا به وسیله رم میکرو

دارای تعداد زیادی بازی و قابلیت نصب بازی های دیگر

قابل شارژ بدون نیاز به باتری

صفحه نمایش 4.3 اینچ

دارای بازی

دارای میکروفن

قابلیت پخش تصویر

قابلیت ضبط صدا

دارای دوربین جهت فیلم برداری و عکاسی با کیفیت خوب

قابلیت خواندن e-book و pdf

قابلیت اتصال رم میکرو برای افزایش حافظه تا 32 گیگا بایت

دارای خروجی av و هدفون

دارای دو بلند گوی قوی

و امکانات فراوان دیگر
محتویات بسته:
1- کابل usb
2- کابل av
3-آداپتور جهت شارژ
4-هدفون مخصوص
5- کیف مخصوص

Reza31001
20-05-2013, 09:24
دارای بازی
و امکانات فراوان دیگر

با اینکه ندیدم و نمیدونم چیه
یکی از بازرگانان عزیز این مرز و بوم سفارش این جنس دسته n امی رو از چین داده و امکاناتی هم که نوشته شده توسط خود این دوست عزیز و یا نهایتا فروشنده هست
این دستگاه قطعا فقط یه سری بازیها از پیش تعیین شده رو اجرا میکنه
که باز از زرنگی فروشنده یه سری رو از قبل ریخته روش بقیه رو وقتی بخوای بخری پول میگیره و برات میریزه
ضمنا از این قسمتایی که نقل قول کردم میتونی ارزش دستگاه رو تخمین بزنی:n09:

با توجه به قیمتش برای سرگرمی بچه ها چیز خوبی میتونه باشه ولی خیال نکنی psp خریدی!

CRIS Joon CR7
20-05-2013, 10:41
با سلام خدمت دوست عزیز این هم از عکس و ویژگیهای اون که توی سایتها تبلیغ مکنن ولی هر چی تحقیق کردم
...
..
.
..
...

با گارانتی تعویض

4 گیگ حافظه داخلی با قابلیت ارتقا به وسیله رم میکرو

قابل شارژ بدون نیاز به باتری

صفحه نمایش 4.3 اینچ

دارای بازی

دارای میکروفن

قابلیت پخش تصویر

قابلیت ضبط صدا

قابلیت خواندن e-book و pdf

قابلیت اتصال رم میکرو برای افزایش حافظه تا 32 گیگا بایت

دارای خروجی av و هدفون

دارای دو بلند گوی قوی

و امکانات فراوان دیگر

محتویات بسته:
1- کابل usb
2- کابل av
3-آداپتور جهت شارژ
4-هدفون مخصوص
5- کیف مخصوص

پولت رو میخوای بریزی دور ، شماره کارت میدم برام کارت به کارت کن!
نخری ازینا ، این امکاناتی که نوشته و امکانات فراوان دیگر به نظرت با قیمت 135 تومن یه خورده فیلم هندی نیست؟! :n09:

mohammad2407
23-05-2013, 15:43
سلام دوستان عزیز خسته نباشید من در زمینه کنسول بازی هیچ اطلاعاتی ندارم و از شما میخوام در این زمینه منو راهنمایی کنید

بهترین و قوی ترین کنسول بازی چی هست

من میخوام بهترین و معرف ترین بازی ها رو پشتیبانی کنه میخوام از نظر گرافیک و سرعت و ... عالی باشه

قیمت بازی ها چه جوری هست ؟

کار کردن که باهاش سخت نیست

خلاصه یه چیز توپ میخوام + قیمت

یه سوال دیگه هم داشتم بازی ها روی کنسول ها نصب میشن مثل کامپیوتر یا اجرا میشن

کلا به چه شکل هست

ایا چند نفری میشه بازی کرد مثلا 4 نفره و یا 2 نفره

ممنون خدانگهدار

Reza31001
23-05-2013, 16:43
والا الان تو بازار ps3 داریم xbox360 (ضمن اینکه نسل بعدی این دو تا معرفی شدن و تا چند ماه دیگه میان تو بازار)
تنها تفاوت عملی و قابل اعتنای این دو تا به بازیهای انحصاری و مواردی مثل kinect برای 360 و move برای ps3 برمگیرده (نظر شخصی)
شما یه دور بازیهای انحصاری این دو تا رو از ویکی پدیا هم نگاه کنی تفاوتهاشون برات روشن میشه

از لحاظ کار کردن که والا کنسول رو برای بازی ساختن pc رو برای هزارتا کار منجمله بازی پس قاعدتا بازی رو کنسول باید راحت تر باشه!
قیمت که دیگه 1100 بگیر تا 1700
بازیها هم نصب میشن هم از روی دیسک اجرا میشن (مختلفه کلا)

گروهی تا 4 نفر (اگه خود بازی ساپورت کنه) میشه بازی کرد

mohammad2407
23-05-2013, 19:50
میشه یک مدل دقیق به من بدید برام پولش مهم نیست بابت راهنمایی هم ممنونم

پس نظر شما XBOX360 هست .

من علاقه خاصی به کالاف دیوتی دارم روش نصب میشه

+ فوتبال + ماشین مسابقه ای و بازی های حرفه ای

چون من اصلا وقت بازی کردن زیاد ندارم فقط همین چند تا

ممنونم

Reza31001
23-05-2013, 20:16
من کی گفتم 360 چرا حرف تو دهنم میذاری؟:n02:

راستش من اگه الان میخواستم کنسول بخرم بدجوری بین این دو تا میموندم (بازیهای انحصاری فوق العاده ps3 و کینکت اکس باکس+ انحصاری هاش)

با این همه برای شما:
COD و فوتبال که مولتی پلتفرم هستن برای ریسینگ هم PS3 گرن توریسمو رو داره و 360 فورتزا رو که هر دو بازی عالی اند با برتری فورتزا از نظر من:31:) NFS هم که برای جفتشون هست
بازی حرفه ای هم تا منظورتون چی باشه
ولی اگه منظورتون شوتر باشه که halo و gears of war اکس باکس بهترین های نسل بودن تو کنسول ها

uncharted
killzone
god of war
the last of us
beyond
هم بعضی بازیهای تاپ ps3 هستن که میتونی یه نگاهی بهشون بندازی

در مورد مدلها هم:

- XBOX 360 250GB + Kinnect : 15,100,000
- XBOX 360 4GB + Kinnect : 14,100,000
- XBOX 360 250GB : 11,700,000
- XBOX 360 4GB :10,700,000

با کینکت و بدونش که معلومه
هارد هم میتونی بازیها رو بریزی روش که مزیتش لود سریع و کمتر کار کردن درایو هست (اون 4 گیگ هم الکیه عملا) ولی به هر حال برای بازی باید دیسک رو بذاری (اول از رو دیسک میخونه بعدش از رو هارد)

همین حول و حوش قیمت هم برای ps3 هست (قیمت دقیق ندارم) که اونم مدلاش تو تفاوت هارد و داشتن یا نداشتن move هست

یه سری مدل خاص هم هست که کلا زیاد مهم نیست برای شما :دی:

mohammad2407
23-05-2013, 23:15
خیلی ممنون ، خیلی خوب داری توضیح میدی

بازی کردن Call of Duty با کامپیوتر خیلی خوبه یعنی به سادگی میشه بازی کنترول کرد و خلاصه خیلی حال میده یا با کنسول هم به همین شکل هست . یعنی میخوام بپرسم ایا با دسته کنسول هم میشه به راحتی کامپیوتر بازی کرد . کنترول روی بازی داریم . اخه دسته کنسول خیلی دکمه و... داره

راستی بازی های کنسول مثل کامپیوتر باید کرک بشن . یا قانونی باید بازی خرید ؟

این Kinnect یعنی چی ، چه ویژگی هست

یعنی نمیشه چند تا بازی نصب کرد

راستی این جریان کپی بودن XBOX چیه ؟

یعنی حتما برای بازی کردن باید سی دی در دستگاه قرار بدیم ؟ اینطوری که بعد از 5 بار بازی کردن چیزی از اون سی دی نمیمونه :n09:

نمیشه بدون سی دی

XBOX کلا چه ویژگی هایی داره بهتره بگم چه امکاناتی ؟ مثلا HD هست

چه تجهیزاتی داره ؟

یه سوال دیگه ایا xbox سیستم عامل داره ؟ یعنی نیاز به آپدیت و... داره ؟ مثل ویندوز که نیست که خراب بشه ؟

راستی xbox که محصول ماکروسافت هست در ایران نمایندگی داره ؟ برای خدمات ، گارانتی ، و....

xbox هایی که در ایران هست ساخت چین هست دیگه درسته ؟

این جریان xbox وان (xbox1 ) چیه ؟

کی وارد ایران میشه ؟

چه قیمت هست ؟

چه ویژگی هایی نسبت به 360 داره ؟

و...

Reza31001
24-05-2013, 07:32
بازی کردن Call of Duty با کامپیوتر خیلی خوبه یعنی به سادگی میشه بازی کنترول کرد و خلاصه خیلی حال میده یا با کنسول هم به همین شکل هست . یعنی میخوام بپرسم ایا با دسته کنسول هم میشه به راحتی کامپیوتر بازی کرد . کنترول روی بازی داریم . اخه دسته کنسول خیلی دکمه و... داره

به نظر من کنترلر از موس و کیبورد بهتره حتی تو شوتر شاید اولش عادت نداشته باشی ولی کم کم عادت میکنی مخصوصا کنترلر اکس باکس که دیزاین بهتری هم داره

راستی بازی های کنسول مثل کامپیوتر باید کرک بشن . یا قانونی باید بازی خرید ؟

بلایی سر بازی نمیاد
بلا رو سر کنسول میارن تا بازیهای کپی رو اجرا کنه
مشکل خاصی در این زمینه نیست برای هر دو تا کنسول

این
Kinnect یعنی چی ، چه ویژگی هست
: Microsoft Kinect (بحث و تبادل نظر در این تاپیک) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی نمیشه چند تا بازی نصب کرد
چرا دیگه بسته به ظرفیت هارد بازی نصب میکنی
بازیهای 360 از 3-4 گیگ فضا لازم دارن تا 10-12 گیگ (اکثرا 6-8 گیگ)

راستی این جریان کپی بودن XBOX چیه ؟

همون که گفتم

یعنی حتما برای بازی کردن باید سی دی در دستگاه قرار بدیم ؟ اینطوری که بعد از 5 بار بازی کردن چیزی از اون سی دی نمیمونه
بله ولی اولا اگه بازی نصب باشه درایو فقط 2-3 دقیقه کار میکنه اگر هم از روی دیسک بازی کنی بازم جواب میده نگران نباش (به شرطی که بازی رو از جای مطمئن گرفته باشی که کیفیت دیسک و رایتش خوب باشه)
اینا برای 360 بود برای ps 3 هم که بازی کلا از روی هارد اجرا میشه

نمیشه بدون سی دی

ps3 که گفتم بدون دیسکه برای 360 هم یه روش وجود داره که مثل pc میتونی بازی رو دانلود کنی و بریزی روی کنسول و نیازی به خرید بازی نیست
ولی امکان بازی آنلاین رو میگیره ازت
JTag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XBOX کلا چه ویژگی هایی داره بهتره بگم چه امکاناتی ؟ مثلا HD هست

چه تجهیزاتی داره ؟

هر دو کنسول
full hd usb
ضمنا ps3 یه برتری داره اونم اینه که بلوری میخوره

یه سوال دیگه ایا xbox سیستم عامل داره ؟ یعنی نیاز به آپدیت و... داره ؟ مثل ویندوز که نیست که خراب بشه ؟

بله اسمش dashboard ــه آپدیت میشه ولی خراب نمیشه!

راستی xbox که محصول ماکروسافت هست در ایران نمایندگی داره ؟ برای خدمات ، گارانتی ، و....

نمایندگی شرکت خارجی (اونم آمریکایی!) تو ایران؟! جوک قشنگی بود:n09:

xbox هایی که در ایران هست ساخت چین هست دیگه درسته ؟

بله ولی با کیفیت بالا

این جریان xbox وان (xbox1 ) چیه ؟

کی وارد ایران میشه ؟

چه قیمت هست ؟

چه ویژگی هایی نسبت به 360 داره ؟

کنسول جدید ماکروسافت هست از اون طرف هم سونی ps4 رو معرفی کرده
تا آخر سال میان ولی از یه طرف قیمتش معلوم نیست مهمتر از اون تا بخواد حک بشه معلوم نیست چی بشه
کلا xbox1 و ps4 تا یکی دو سال دیگه توجیه خرید برای ماها نداره

Hatek
24-05-2013, 10:56
سلام
من یه سوال دارم راجع به نسل جدید کنسول ها
این کنسول x1 و ps4 که بیان دیگه تا حدودی میشه گفت که 360 و 3 کاربردشون رو از دست میدن؟
مثلا x1 الان اومده و کپی خور هم شده بازی های جدید فقط برای نسل جدید تولید میشن دیگه؟ ینی بلایی که سر ps1 وps2 اومد سر 360 و ps3 هم میاد دیگه؟
اگه جواب اره هست میشه گفت 360 تا چند وقت دیگه عمر مفید داره؟ تا 1 سال دیگه بازی براش تولید میشه؟

smallfrank
24-05-2013, 11:23
یادش بخیر
آبان 90 گرفتم 330ت مدل 4 گیگ اسلیم رو

الان شده 1,410,000 :n04:

mohammad2407
24-05-2013, 13:05
نمایندگی شرکت خارجی (اونم آمریکایی!) تو ایران؟! جوک قشنگی بود:n09:

پس اگر خراب شد (نرم افزاری ، سخت افزاری ) من چه کار کنم ؟

یعنی گارانتی هم نداره ؟

پس چی داره :n13:

حالا خوبه سونی گارانتی و ... داره در ایران

Reza31001
24-05-2013, 13:20
پش اگر خراب شد (نرم افزاری ، سخت افزاری ) من چه کار کنم ؟

یعنی گارانتی هم نداره ؟

پس چی داره :n13:

حالا خوبه سونی گارانتی و ... داره در ایران
خراب بشه (که مدلای جدید نمیشه) میبری پیش تعمیرکار
سونی و هیچ شرکت خارجی دیگه ای نماینده مستقیم ندارن تو ایران یعنی یه شرکت ایرانی میره صحبت میکنه مثلا نمایندگیشون رو میگیره که در واقع کار اصلی که میکنن واردات هست

همون سونی هم که میگید برای پلی استیشن نمایندگی نداره برای تی وی و لپ تاپ و چیزای دیگس

کلا از این لحاظ خیالت راحت بشه کنسولای امروزی رو اگه برخورد خشن(!) باهاشون نکنی خراب نمیشن

سلام
من یه سوال دارم راجع به نسل جدید کنسول ها
این کنسول x1 و ps4 که بیان دیگه تا حدودی میشه گفت که 360 و 3 کاربردشون رو از دست میدن؟
مثلا x1 الان اومده و کپی خور هم شده بازی های جدید فقط برای نسل جدید تولید میشن دیگه؟ ینی بلایی که سر ps1 وps2 اومد سر 360 و ps3 هم میاد دیگه؟
اگه جواب اره هست میشه گفت 360 تا چند وقت دیگه عمر مفید داره؟ تا 1 سال دیگه بازی براش تولید میشه؟
ماکرو گفته تا 2015 از 360 ساپورت میکنه

mohammad2407
24-05-2013, 13:25
میشه PS3 و XBOX 360 با هم مقایسه کرد ؟از هر نظر

:n26:

Reza31001
24-05-2013, 13:33
میتونی ولی الافیه (علافی؟! :n13:)
همینایی هم که گفتم نصفش اضافی بود
بی طرف بی طرف بخوام بگم همونی بود که اول گفتم: شما ببین بازیهای انحصاری کدومش بیشتر به دلت میشینه تموم شد رفت!

حالا من بیام بگم سخت افزار ps3 چند درصدی قویتره ولی تقریبا تو هیچ بازی مشترکی تفاوت قابل اعتنایی ندارن فایده ای داره؟!

Abdolreza2012
24-05-2013, 14:25
دوستان قیمت پلی استیشن 2 و 3 الان چنده؟
ممنون

Hatek
24-05-2013, 18:54
ماکرو گفته تا 2015 از 360 ساپورت میکنه

یعنی تا سال 2015 هر بازی جدیدی بیاد هم برای 360 و هم برای x1 تولید میشه؟
ps3 چطور اونم تا 2015 جواب میده؟
بعد یه سوال دیگه
اینکه بعد از کپی خور شدن هر دو دستگاه بازی ها برای هر کنسول هم زمان به بازار میان؟ مثلا هر بازی که میاد بعد چه مدت تو مغازه ها میشه کپیش رو با قیمت 4.5 تومن پیدا کرد؟ ( هم xbox هم ps)
x1 تا بیاد و کپی خور شه و خلاصه مثل 360 عمومی بشه چقدری طول میکشه؟ تا زمستون امیدی هست؟ که این دوتا کنسول عمومی بشن و کپی خور

Reza31001
24-05-2013, 19:16
یعنی تا سال 2015 هر بازی جدیدی بیاد هم برای 360 و هم برای x1 تولید میشه؟
ps3 چطور اونم تا 2015 جواب میده؟
بعد یه سوال دیگه
اینکه بعد از کپی خور شدن هر دو دستگاه بازی ها برای هر کنسول هم زمان به بازار میان؟ مثلا هر بازی که میاد بعد چه مدت تو مغازه ها میشه کپیش رو با قیمت 4.5 تومن پیدا کرد؟ ( هم xbox هم ps)
x1 تا بیاد و کپی خور شه و خلاصه مثل 360 عمومی بشه چقدری طول میکشه؟ تا زمستون امیدی هست؟ که این دوتا کنسول عمومی بشن و کپی خور
نه الزاما
حداقل تا بعد از e3 (سه هفته دیگه) چیزی معلوم نیست
باید ببینیم بعد از معرفی کامل کنسولها چی میشه و چه سیاستی رو پیش میگیرن
فعلا یه جعبه گنده از ماکروسافت دیدیم و یه دسته از سونی! پس چیز خاصی نمیشه گفت
در مورد کپی خور هم هیچ چیز معلوم نیست:n01:
یه دفعه دیدی یه ماهه ه ک شد
یا شایدم چند سال طول کشید!

ضمنا در حال حاضر بازی که لانچ بشه بلافاصله میاد تو نت و اگه یه مغازه بروز باشه میتونه فرداش بذاره برای فروش (تازه اگه مثل خیلی از بازیها چند روز یا چند هفته قبل از عرضه رسمی لیک نشده باشه)

Hatek
25-05-2013, 11:04
ضمنا در حال حاضر بازی که لانچ بشه بلافاصله میاد تو نت و اگه یه مغازه بروز باشه میتونه فرداش بذاره برای فروش (تازه اگه مثل خیلی از بازیها چند روز یا چند هفته قبل از عرضه رسمی لیک نشده باشه)

اخه شنیدم که وقتی بازی جدید میاد برای 360 بعد چند روز میشه راحت تو بازار پیداش کرد
ولی ps3 چند ماه بعد میاد ( ینی بازی از مد بی افته و همه 360 دارها برن بازی کنن بعدش تازه برای ps3 بیاد درسته؟:n01:

Reza31001
25-05-2013, 11:57
آره اینم که گفتم برای 360 بود:n02:
راستش از حک ps3 زیاد اطلاعی ندارم
تو تاپیک خودش بپرس
PlayStation 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hatek
25-05-2013, 12:07
آره اینم که گفتم برای 360 بود:n02:
راستش از حک ps3 زیاد اطلاعی ندارم
تو تاپیک خودش بپرس
PlayStation 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اومدن نسخه کپی بازی به ه ک کنسول مربوط میشه مگه؟:)

Sent from my xperia Z using Tapatalk 2

CRIS Joon CR7
25-05-2013, 12:24
اخه شنیدم که وقتی بازی جدید میاد برای 360 بعد چند روز میشه راحت تو بازار پیداش کرد
ولی ps3 چند ماه بعد میاد ( ینی بازی از مد بی افته و همه 360 دارها برن بازی کنن بعدش تازه برای ps3 بیاد درسته؟:n01:

قبلا وضعیت تقریبا اینطوری بود که گفتید ولی الان خیلی بهتر شده و بازی ها همزمان با 360 نسخه PS3 آن در اختیار کپی بازان عزیز قرار میگیرد!
اکثر عناوین حتی زودتر از 360 هم نسخه PS3 ایش در دسترس قرار میگیره...
در ضمن این دو پست رو هم بخون به جواب خیلی از سوالات میرسی ...
+ بقیه ی پست های صفحه 386 ...

سلام دوستان عزیز

قصد جسارت ندارم ولی میبینم که تا این زمان کنسول های نسل هفتم یا همین نسل کنونی رو نداشتید ، به نظرم توی این مدتی که تا عرضه ی کنسول های نسل بعد مانده ، با PC بازی کنید بهتره البته عوامل زیادی هستش که تو تصمیم شما دخیل هستش :
شرایط مالی : اگر کنسولی میخواید بخرید که اولین و آخرین باشه یعنی چیزی که تا چند سال از بابت بازی با کیفیت به روز خیالتون راحت باشه و دغدغه ارتقا سیستم نداشته باشید ، مسلما کنسول های این نسل راضی کننده نیستند چون حداکثر این کنسول ها یک و در بهترین شرایط دوسال دیگر توسط کمپانی ها ساپورت کامل شوند ، پس با توجه به قیمت های کنونی و وضعیت ارز خرید این کنسول ها خیلی عقلانی نیست ، مگه مثل من به خاطر چند تا بازی انحصاری
توی همین آخر عمری هم قیمت بالایی واسه کنسول بپردازی! یا تو بالشت پول گذاشته باشی:n02:
1-سخت افزار کنسول ها صرفا برای بازی طراحی شده و استدیو های بازیسازی هم تا جایی که میتوانند بازی هارو با اون سخت افزار وفق می دهند .
این مورد برای بازی های انحصاری بیشتر رعایت میشه و سعی میشه از تمام توان کنسول بهره ببرند ...
چیزی هم که روشن هستش اینه که کیفیت بازی ها خب به مراتب روی PC های High end بهتر از کنسول ها هستش ولی عوامل زیادی هستش که خیلی ها
بازی رو کنسول رو ترجیح میدهند ...
در مورد حجم بازی ها : کنسول PS3 که دیسکش بلوری هستش و مشکلی بابت این قضیه نداره ، کنسول Xbox 360 هم از DVD9 استفاده میکنه که اون هم در صورت نیاز از یک دیسک بیشتر میشه ... اون بازی ای هم که دیدی واسه PC تعداد 9 تا DVD هستش طرف کلاه برداری کرده واسه سود بیشتر ...
وگرنه یه بازی 700 مگی رو هم من میتونم رو یه CD بزنم میتونم رو 20 DVD هم بزنم کاری نداره:n09:
2- هارد مهم هستش مخصوصا اگه کنسولت PS3 باشه و کپی خور . واسه 360 هم مهمه که بازی رو روی هارد نصب کنی و به لنز فشار نیاد ...
3-Xbox دردسرش کمتره گرچه PS3 هم کاملا ه/ک شده و همه ی بازی هاش موجود هست در کل در مورد PS3 باید یه خورد فنی باشی...
4-GTA با موس و کیبورد؟:n04: والله GTA رو کنسول خیلی بهتره با گیم پد مخصوصا با پورت هایی که واسه نسخه PC این بازی منتشر میشد.
5-صبر کنی بهتره(صرفا نظر من هستش) حالا حتما باید کپی خور شه؟:n27: شما که تو این چند ساله این همه ارتقا سیستم دادید ندارید بازی ها اوریجینال بخرید؟
6-سخت افزار همون هستش ؛ پیشرفت گرافیکی بوده که روی همون سخت افزار اجرا میشه ... مثلا الان عناوینی مثل Forza Horizon , Forza 4 , Uncharted 3 , GOW III و ... در طول این سال ها پیشرفت زیادی داشتند ...
همچنین یکی از مهمترین عواملی که این کنسول ها سرپا هستند وجود بازی های انحصاری هستش که PC باز ها از آنها محروم هستند!!!

Hatek
25-05-2013, 15:35
....
...

ممنون خوندم مفید بود
فقط چند تا سوال دارم که سوال نیست تقریبا راهنمایی هستش:n02:
من الان هیچ عجله ای برای خرید کنسول و بازی ندارم اما خب دیگه کامپیوترم دیگه داره فرسوده میشه و بازی های جدید رو نمیکشه ( ضمن اینکه شایعات میگه جی تی ا برای pc زده نمیشه) بنابراین گفتم بجای ارتقای سیستم یه کنسول بگیرم
شما الان پیشنهاد میکنی همین نسل 360 یا ps3 رو بگیرم یا که وایسم x1 و ps4 بیان ؟
همونطور که گفتم عجله ای ندارم ولی خب چون از اون گیمر حرفه ای نیستم ساپورت کردن کنسول( تا چه زمانی) و دردسر کمش برام مهمه
پول خرید بازی اورجینال هم ندارم:n02: پس کپی خور شدن و ه کش برام مهم هست
نظرتون چیه؟:n16:

Mehran-King
27-05-2013, 16:44
سلام دوستان میخواستم تابستون پلی استیشن 3 بخرم منتهی نمیدونم خوبه یا نه! اینجا دوستانی هستن که پلی استیشن 3 داشته باشن ؟! میشه بهم بگین این دستگاه چجور دستگاهیه ؟ مثل سونی 2 راحت بازی ها اجرا میشن ؟! یعنی دیویدی رو میذاری داخل دستگاه بعد بازی نمایان میشه ؟! اصلا چجور چیزی هست ؟! قضیه ه/ک و ... اینا چی هستن حتما باید صورت بگیرن ؟ من که ازه/ک زیاد سر در نمیارم... این کنسول چجور کنسولی هست ؟ اگه الان یدونه سونی 3 بخرم بازی های کپی روش نصب نمیشن ؟! واسه سرگرمی و اوقات فراغت میخواستم(بعضی اوقات بیکار میشم) حالا نمیدونم میگفتن لپ تاپ بهتره ولی چون پی سی دارم بی خیال لپ تاپ شدم ، من الان سونی 2 دارم 2 سال پیش یکی جدید خریدم به قیمت 150 تومن خیلی ارزان بود و راضی هستم ولی متاسفانه از بازی های سونی 2 خوشم نمیاد خیلی قدیمی هستن... میخواستم بدونم به نظرتون کامپیوترم رو ارتقا بدم خوبه ؟ یا سونی 3 بخرم ؟ ممنون.

Mehran-King
27-05-2013, 16:50
ممنون خوندم مفید بود
فقط چند تا سوال دارم که سوال نیست تقریبا راهنمایی هستش:n02:
من الان هیچ عجله ای برای خرید کنسول و بازی ندارم اما خب دیگه کامپیوترم دیگه داره فرسوده میشه و بازی های جدید رو نمیکشه ( ضمن اینکه شایعات میگه جی تی ا برای pc زده نمیشه) بنابراین گفتم بجای ارتقای سیستم یه کنسول بگیرم
شما الان پیشنهاد میکنی همین نسل 360 یا ps3 رو بگیرم یا که وایسم x1 و ps4 بیان ؟
همونطور که گفتم عجله ای ندارم ولی خب چون از اون گیمر حرفه ای نیستم ساپورت کردن کنسول( تا چه زمانی) و دردسر کمش برام مهمه
پول خرید بازی اورجینال هم ندارم:n02: پس کپی خور شدن و ه کش برام مهم هست
نظرتون چیه؟:n16:

علی توهم ؟! پس مثل منی که داداش!!! منم نمیدونم پی سی رو ارتقا بدم یا کنسول بخرم ؟!

منم عجله ای ندارم... پی سی منم همینطور فرسوده ... مال عصر سلطان سلیم هست :دی

منم همینطور داداش ، پی اس 4 خوبه ؟ یا همین پی اس 3 هم خوبه ؟ فقط واسه سرگرمی و تفریح میخواستم واسه بروز بودن همین پی سی هست کافیه ...

من تو پی سی حرفه ای هستم ولی کنسول باز حرفه ای نیستم... ، کنسول سونی 3 فک کنم تا اسفند ماه ساپورت بشه بعدش نمیدونم...

ولی بازی های مهم دنیارو میتونی باهاش بازی کنی... Gears of war 1 2 3 - GTA IV - V - CoD 4-5-6-7-8-9-10 هرچی که خوبه هست دیگه... منم که اکثر اوقاتم بعد درس خوندن بیکار میشم ... حوصله ام سر میره... زیاد از بازی های پی سی خوشم نمیاد آخه باید با کیفیت پایین بازی کنم... دوست دارم بازی رو با کیفیت متوسط به بالا بازی کنم بدون هیچ گونه افت فریم!!! لطفا راهنماییم کنین خیلی ممنون.:n16:

Hatek
27-05-2013, 18:01
علی توهم ؟! پس مثل منی که داداش!!! منم نمیدونم پی سی رو ارتقا بدم یا کنسول بخرم ؟!

منم عجله ای ندارم... پی سی منم همینطور فرسوده ... مال عصر سلطان سلیم هست :دی

منم همینطور داداش ، پی اس 4 خوبه ؟ یا همین پی اس 3 هم خوبه ؟ فقط واسه سرگرمی و تفریح میخواستم واسه بروز بودن همین پی سی هست کافیه ...

من تو پی سی حرفه ای هستم ولی کنسول باز حرفه ای نیستم... ، کنسول سونی 3 فک کنم تا اسفند ماه ساپورت بشه بعدش نمیدونم...

ولی بازی های مهم دنیارو میتونی باهاش بازی کنی... Gears of war 1 2 3 - GTA IV - V - CoD 4-5-6-7-8-9-10 هرچی که خوبه هست دیگه... منم که اکثر اوقاتم بعد درس خوندن بیکار میشم ... حوصله ام سر میره... زیاد از بازی های پی سی خوشم نمیاد آخه باید با کیفیت پایین بازی کنم... دوست دارم بازی رو با کیفیت متوسط به بالا بازی کنم بدون هیچ گونه افت فریم!!! لطفا راهنماییم کنین خیلی ممنون.:n16:

اینجا که کسی جواب مارو نداد:n02:
ولی از چند نفری پرسیدم گفتن چون عجله نداری وایسا نسل بعدی بیاد
الان اکثر بازی هایی که برای ps3 و360 هست رو با pc بازی کردم پس بخرم یا باید بازی های قدیم رو بازی کنم یا که بیخیال بازی شد
ضمن اینکه این شایعاتی که درباره منتشر نشدن یه سری بازیا هست برای pc پس ارتقا سیستم هم کلا منتفی میشه
فعلا صبر کنیم ببینیم چی میشه کی به بازار میان چقدر طول میکشه ه ک شن و این چیزا
وگرنه به قول دوستمون فعلا یه جعبه سیاه از مایکروسافت دیدیم و یه دسته از سونی

Mehran-King
27-05-2013, 18:56
اینجا که کسی جواب مارو نداد:n02:
ولی از چند نفری پرسیدم گفتن چون عجله نداری وایسا نسل بعدی بیاد
الان اکثر بازی هایی که برای ps3 و360 هست رو با pc بازی کردم پس بخرم یا باید بازی های قدیم رو بازی کنم یا که بیخیال بازی شد
ضمن اینکه این شایعاتی که درباره منتشر نشدن یه سری بازیا هست برای pc پس ارتقا سیستم هم کلا منتفی میشه
فعلا صبر کنیم ببینیم چی میشه کی به بازار میان چقدر طول میکشه ه ک شن و این چیزا
وگرنه به قول دوستمون فعلا یه جعبه سیاه از مایکروسافت دیدیم و یه دسته از سونی

والا من اصلا به این مباحث ه/ک و ... تخصص ندارم ...:n29:

mohammad13.blogfa
29-05-2013, 10:50
سلام دوستان. من امروز یه اسلیم 250 دست دو خریدم و از طرف 24 ساعت مهلت تست گرفتم... تو این مدت چیکار کنم که مطمئن بشم دستگاه از هر نظر سالمه؟ فعلا دو ساعت چند تا بازی رو باهاش اجرا کردم که ظاهرا مشکلی نداره...فقط قسمت زیری دستگاه خیلی داغ شده...طبیعیه؟

fardinmoradi
31-05-2013, 00:25
من دو هفته پیش psp3000 با کپی خور موقت + 2تا م 8گیگ و کیفش و شارژر خریدم 220تومن
الان صفرش 500تومنه :n29:

s.j-rez
01-06-2013, 21:00
سلام خدمت برو بچه های قدیمی و جدید و مرده و زنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

خوبین خوشین؟:دی

دوستان من یه کنسول دارم که میخوام قیمت گزاری کنید لطفا. فقط قیمت!
یه ایکس باکس با برد جاسپر دارم. با یه کینکت. و دو تا دسته.
آخم نگقته و سالمه:دی

یه دستگاه هم عینا دارم ولی اون بن شده.
هر دو رو یه قیمتی بدین لطفا.
شرمنده اون تاپیک قدیمی قیمت گزاری رو پیدا نکردم:دی
پیر شدیم دیگه
یا علی

s.j-rez
05-06-2013, 15:20
ممنون از جواب عالی و سریعتون:|||

Reza31001
05-06-2013, 18:23
پاشو برو بازار بگو یدونه آرکید جاسپر تمیز میخوام با یدونه بن شده که جیتگش کنم
4 جا قیمت بگیر بیا خونه دیگه:n02:

masudtak
11-06-2013, 19:07
سلام دوستان:
اگه بخوام یک xbox بخرم کدومش بهتر با قیمت مناسب . زیاد نمی خواد پیشرفته باشه اگه قیمتش رو هم ذکر کنید متشکر می شم .:n04: لطفا سریع منتظر جوابم

mohammad.asghari
14-06-2013, 00:50
سلام دوستان:
اگه بخوام یک xbox بخرم کدومش بهتر با قیمت مناسب . زیاد نمی خواد پیشرفته باشه اگه قیمتش رو هم ذکر کنید متشکر می شم .:n04: لطفا سریع منتظر جوابم

چقدر پول داری؟بهترین مدل اسلیم

masudtak
14-06-2013, 00:55
چقدر پول داری؟بهترین مدل اسلیم

حدود 1 ملیون تومان

sonixax
14-06-2013, 02:36
حدود 1 ملیون تومان

اگر در آلمان کسی رو سراغ دارید الان مدیا مارکت 360 حراج کرده 130 یورو .

emad_rowan
14-06-2013, 20:02
سلام دوستان گلم
اول بگم من به هیچ وجه قصد خرید و فروش اینجا ندارم بخدا فقط میخوام یک تکونی به خودم بدم بدون اینکه سرم کلاه بره! قول میدم به هیچ یک از اعضا نفروشمش
من الان تغریبا 4 سالی هست یک ایکس باکس آرکید خریدم الان خسته شدم میخوام بفروشمش یک ps3 بخرم
مشخصاتش رو میدم بهم لطفا بگید چند بفروشمش خوبه
یک هارد 120
2 تا دسته
خیلی تمیز
جدیدترین اپدیت
90 تا بازی

این دستگاه رو چند بفروشمش؟

بعد میخوام یک ps3 بخرم خیلی فرق نمیکنه فت باشه یا اسلیم
فقط کپی خور باشه

الان مزنه چنده؟
از همه ممنونم لطفا این پست رو پاک نکنید مدیران محترم بخدا خرید و فروشی در این انجمن وجود نخواهد داشت

emad_rowan
14-06-2013, 22:03
کسی نظری نداره؟

Alex Fera
15-06-2013, 00:40
سلام دوستان گلم
اول بگم من به هیچ وجه قصد خرید و فروش اینجا ندارم بخدا فقط میخوام یک تکونی به خودم بدم بدون اینکه سرم کلاه بره! قول میدم به هیچ یک از اعضا نفروشمش
من الان تغریبا 4 سالی هست یک ایکس باکس آرکید خریدم الان خسته شدم میخوام بفروشمش یک ps3 بخرم
مشخصاتش رو میدم بهم لطفا بگید چند بفروشمش خوبه
یک هارد 120
2 تا دسته
خیلی تمیز
جدیدترین اپدیت
90 تا بازی

این دستگاه رو چند بفروشمش؟

بعد میخوام یک ps3 بخرم خیلی فرق نمیکنه فت باشه یا اسلیم
فقط کپی خور باشه

الان مزنه چنده؟
از همه ممنونم لطفا این پست رو پاک نکنید مدیران محترم بخدا خرید و فروشی در این انجمن وجود نخواهد داشت

حدود 800 تومن منصفانه هستش..........
البته کسی که توی کاره کنسوله و مغازه داره این قیمت فکر نکنم خرید داشته باشه................

Rhodes
15-06-2013, 08:45
دوستان الان بخوام یه ps3 بگیرم + تمام بازی های انحصاری فقط ( gow1-2-3 - killzone - hevy rain - red dead - little big planet - the last of us ) به صورت کپی خور چند پاک در میاد ؟؟

الان بگیرم یا صبر کنم 4 بیاد بعد .. تنها دلیل خریدم بازی های انحصاریش هست.. همین...

S.Windrunner
15-06-2013, 09:44
سلام دوستان!
من میخوام یه کنسول واسه خودم جور کنم!
البته Xbox 360 داشتم،فروختم!
حالا هم بین Xbox One و Play Station 4 موندم!
نظر شما چیه؟
کدومو بخرم؟
خودم که بیشتر دلم Xbox میخواد!

emad_rowan
15-06-2013, 22:05
یکی به من بگه صاف و روشن
ps3 بهتره یا x-box?
عجیب سردرگمم
از اونور میخوام ps3 بخرم بخاطر بازی های انحصاری عالیش از اونور خیلی گرونتره
امروز رفتم تمام مغازه ها رو دور زدم
ارزون ترینجایی که ps3 دسته دوم پیدا کردم 850-900 بود البته تمیز تمیز fat هم بود. ایکس باکس خودم هم دور بر 600-700 بیشتر نمیخرن؟!!!! عجیبه!! :n03:
چه کار کنم بنظر شما دوستان؟

Terova
16-06-2013, 01:34
سلام دوستان!
من میخوام یه کنسول واسه خودم جور کنم!
البته Xbox 360 داشتم،فروختم!
حالا هم بین Xbox One و Play Station 4 موندم!
نظر شما چیه؟
کدومو بخرم؟
خودم که بیشتر دلم Xbox میخواد!

هر دو مزایا های دارن مثلا PS4 ارزونتره ، نیاز به اتصال به اینترنت نداره
XBOX ONE امکانات خیلی زیادی داره بکه لایو رو داره

کلا به خودت بستگی داره مثلا من نسل قبل 90 درصد بازیهای که انجام دادم Gears of War بود و طبیعتا بیشتر تمایل به xbox one دارم

در کل به نظرم یک مدت صبر کن ببین کدوم بهتر هستن شاید یکیشون کپی خور شد

یکی به من بگه صاف و روشن
ps3 بهتره یا x-box?
عجیب سردرگمم
ارزون ترینجایی که ps3 دسته دوم پیدا کردم 850-900 بود البته تمیز تمیز fat هم بود. ایکس باکس خودم هم دور بر 600-700 بیشتر نمیخرن؟!!!! عجیبه!! :n03:

بستگی به سلیقه داره من هر دو کنسول رو دارم ولی ps3 من داره خاک می خوره..اگر بازی های xbox رو انجام دادی یک تجربه ای هم روی ps3 بکن بازیهاش کیفیت خوبی دارن.

sonixax
16-06-2013, 03:59
یکی به من بگه صاف و روشن
ps3 بهتره یا x-box?
عجیب سردرگمم

Ps3 به نظر من خیلی بهتره . اکس باکسهای من دارن خاک میخورند .
اونقدری که من با ویی بازی کردم با 360 نکردم .
منتها کنسولی که امکان استفاده از قابلیتهای آنلاین رو نداشته باشه مفتش چیه ؟! گرونه .
یعنی Ps3 مود شده در مقابل 360 مود شده ارزش کمتری داره .
از اون طرف یک بیلبیلکی جدید اومده که میتونید باهاش بازیهای کپی رو روی Ps3 بدون ریختن فرمور کاستوم اجرا کنید که این یعنی به PSN دسترسی دارید این هم لینک سایتش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیم سازندش هم جواب پس داده .

emad_rowan
16-06-2013, 20:11
الان رفتم یکی از مغازهایی که کم و بیش آشنا هم هست
ps3 fat - کپی خور - یک دسته ارجینال - یک بازی ارجینال - 160gb هارد
میداد 750 تومن البته چون باهام اشنا هست
بنظرتون چه کار کنم میرزه؟ فکر کنم خیلی خوب میده. نه؟

Alex Fera
17-06-2013, 01:07
الان رفتم یکی از مغازهایی که کم و بیش آشنا هم هست
ps3 fat - کپی خور - یک دسته ارجینال - یک بازی ارجینال - 160gb هارد
میداد 750 تومن البته چون باهام اشنا هست
بنظرتون چه کار کنم میرزه؟ فکر کنم خیلی خوب میده. نه؟

با اجازه دوستان............
اولا که کلا توصیه میکنم اگه تسلط کامل رو شناخت کنسول ها ندارید،PS3 FAT نخرید،اگه خواهان PS3 دسته دوم هستید،حنما اسلیم تهیه کنید..........
95 درصد فت های موجود،تعمیری و ریفر هستند...........
در ضمن،اگه دستگاه ریفر هم نباشه،750 بازم زیاده،فوقش 650...............

amindead
17-06-2013, 10:06
لیست قیمت های آپدیت رو کسی نداره؟
PS3 Slim
Xbox 360 Slim

emad_rowan
17-06-2013, 11:13
با اجازه دوستان............
اولا که کلا توصیه میکنم اگه تسلط کامل رو شناخت کنسول ها ندارید،PS3 FAT نخرید،اگه خواهان PS3 دسته دوم هستید،حنما اسلیم تهیه کنید..........
95 درصد فت های موجود،تعمیری و ریفر هستند...........
در ضمن،اگه دستگاه ریفر هم نباشه،750 بازم زیاده،فوقش 650...............

اول از همه تشکر فراوان بخاطر جواب هاتون

نمیدونم شاید تو مشهد قیمت ها اینطوری باشه. من کل شهر رو گشتم همین fat زیر 800-900 اصلا پیدا نمیشد. فقط همین جا میده 750 .
میگم چون یکمقدار آشنا هست. گفت تضمین میکنم از همه لحاظ سالم باشه.

Alex Fera
17-06-2013, 22:05
اول از همه تشکر فراوان بخاطر جواب هاتون

نمیدونم شاید تو مشهد قیمت ها اینطوری باشه. من کل شهر رو گشتم همین fat زیر 800-900 اصلا پیدا نمیشد. فقط همین جا میده 750 .
میگم چون یکمقدار آشنا هست. گفت تضمین میکنم از همه لحاظ سالم باشه.

کلا توصیه میکنم جنس دسته دوم رو از مغازه نخرید،بهتره از دست و فروشندگان اینترنتی که جنس های دسته دوم خودشون رو میفروشن بخرید............

mehdi_king
20-06-2013, 13:00
سلام ب دوستان گل ی slim 250gb دارم.خواستم بدونم هزینه Jtag ش چنده
آیا ارزش jtag داره؟؟؟

Alex Fera
21-06-2013, 01:17
سلام ب دوستان گل ی slim 250gb دارم.خواستم بدونم هزینه Jtag ش چنده
آیا ارزش jtag داره؟؟؟

اگه آنلاین بازی نمیکنید،100 در 100 ارزش داره...........
هزینه هم بسته به دستگاه شما و جایی که برای تبدیل میبرید فرق میکنه،از حدود 60 تا بالای 150.............

lionf3
25-06-2013, 21:32
دوستان من برا داداش کوچیکم میخوام یه Psp بگیرم ماکسیموم 600 تومن هزینه کنم
خودش یه Psp 1000 داشت که زد نابودش کرد:n02:میخواستم ببینم Psp 3000 یا Psp 3004 مناسب هستش و فرق
این 2 مدل چیه؟؟؟
داداش منم 7 سالشه:n06:
تو این رنج کنسول پرتابل دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم بگین

lionf3
05-07-2013, 11:17
کسی نیست؟؟؟:n27:

Alex Fera
05-07-2013, 16:10
دوستان من برا داداش کوچیکم میخوام یه Psp بگیرم ماکسیموم 600 تومن هزینه کنم
خودش یه Psp 1000 داشت که زد نابودش کرد:n02:میخواستم ببینم Psp 3000 یا Psp 3004 مناسب هستش و فرق
این 2 مدل چیه؟؟؟
داداش منم 7 سالشه:n06:
تو این رنج کنسول پرتابل دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم بگین

سلام،3000 با 3004 هیچ فرقی نداره.............
بهتره برای این سن PSP E1000 بگیرید................
PS Vita دسته دوم تمیز هم میتونید بخرید..................

lionf3
05-07-2013, 18:31
سلام،3000 با 3004 هیچ فرقی نداره.............
بهتره برای این سن PSP E1000 بگیرید................
PS Vita دسته دوم تمیز هم میتونید بخرید..................
ممنون اما Psvita فک نکنم به کارش بیاد بازی هاش هم که پیدا نمیشه
بعدش دردسرش میافته گردنه من :n02:
اون Psp E1000 چجوریاس؟؟

Alex Fera
05-07-2013, 22:41
ممنون اما Psvita فک نکنم به کارش بیاد بازی هاش هم که پیدا نمیشه
بعدش دردسرش میافته گردنه من :n02:
اون Psp E1000 چجوریاس؟؟

بازیاش که پیدا میشه،چرا نشه؟!:n02:

برای E1000 این جا رو یه مطالعه بکن شما :

lionf3
05-07-2013, 23:15
بازیاش که پیدا میشه،چرا نشه؟!:n02:

برای E1000 این جا رو یه مطالعه بکن شما :

دمت گرم یه چند جا رفتم فهمیدم تفاوت ها چیه به نظر به دردش بخوره
اما Psvita هم یه ذره نظرمو جلب کرد خودم هم بعضی وقت ها بشینم یه دست باش بازی کنم :n02:
باز همه چی منوط به این پولی که قراره دست من بیاد.
بازم ممنون:n16:

Bobby Sands
13-07-2013, 10:17
بنظر شما بعد اومدن xbox one و ps4 امکان ارزون شدن ps3 و xbox360 هست یا نه؟

REZAHOSEYNGANI
17-07-2013, 23:17
بنظر شما بعد اومدن xbox one و ps4 امکان ارزون شدن ps3 و xbox360 هست یا نه؟

فکر نکنم نو ارزون بشه
اما اگر میخوای تو دست بفروشی بهونه مغازه دار ها اینه که وقتی xbox one و ps4 هست کسی 360 و ps3 نمیخره!

koroshfe
22-07-2013, 22:25
قيمتاي روز ـه PS3 ـه اسليم ، ١٦٠ و ٢٥٠ ، ٣.٥٥ چنده ؟
با تشكر

Alex Fera
23-07-2013, 00:59
قيمتاي روز ـه PS3 ـه اسليم ، ١٦٠ و ٢٥٠ ، ٣.٥٥ چنده ؟
با تشكر

قیمت 160 رو دارم فقط،کپی شده حدود و مشکیش حدود 1.800 هستش،320 کمه تو بازار................

Alex Fera
23-07-2013, 18:25
قیمت روز کنسول های آکبند در بازار تهران :

PS3 :
اسلیم 160 گیگ هـک شده :1600
اسلیم 320 گیگ هـک شده : 2000
اسلیم 160 گیگ غیر قابل هـک : 1000
سوپر اسلیم(باندل کالکشن گاد آو وار) : 1450
سوپر اسلیم معمولی : 1380

Xbox 360

اسلیم 4 گیگ JTAG شده : 1350
اسلیم 250 گیگ JTAG شده : 1480
اسلیم 4 گیگ LT3 خورده : 1050
اسلیم 250 گیگ LT3 خورده : 1200

Soroush-S
24-07-2013, 22:08
PS4 داخل بازار نیومده ؟ قیمت تقریبیش داخل ایران چقدره؟

REZAHOSEYNGANI
25-07-2013, 09:06
اذر یا دی امسال میاد
قیمت هم بالای 1 میلیون و 300 حساب باز کنید

Alex Fera
26-07-2013, 01:22
اذر یا دی امسال میاد
قیمت هم بالای 1 میلیون و 300 حساب باز کنید

یک و سیصد؟!
بیخیال بابا رفیق،این قیمت باشه که خیلی خوبه..........
شما 6 ماه اول رو بالای دو و نیم حساب کن:n02:.................

Bobby Sands
27-07-2013, 09:21
قیمت روز کنسول های آکبند در بازار تهران :

PS3 :
اسلیم 160 گیگ هـک شده :1600
اسلیم 320 گیگ هـک شده : 2000
اسلیم 160 گیگ غیر قابل هـک : 1000
سوپر اسلیم(باندل کالکشن گاد آو وار) : 1450
سوپر اسلیم معمولی : 1380

Xbox 360

اسلیم 4 گیگ JTAG شده : 1350
اسلیم 250 گیگ JTAG شده : 1480
اسلیم 4 گیگ LT3 خورده : 1050
اسلیم 250 گیگ LT3 خورده : 1200

آقا یکی به ما بگه مگه اینا با دلار چند تومنی حساب میکنن که اینقد گرون در میاد؟!!
تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4en02&SearchPageIndex=1) xbox چهار گیگ رو میده 199.99 دلار که با ارز ازاد الان که حدود 3200 تومنه حساب کنی میشه 640 تومن بعد اینجا میدن 1.300!!!
بنظر شما اگه از اون ور آدم سفارش بده براش بیارن بهتر نیست؟
من یکی دارم کانادا میتونه برام بیاره اگه اینقدر اختلاف قیمت داره بگم برام چنتا بیاره اینجا بفروشمشون واسه خودم مفتی بیوفته :n02:

B.3.S.T
27-07-2013, 18:22
آقا یکی به ما بگه مگه اینا با دلار چند تومنی حساب میکنن که اینقد گرون در میاد؟!!
تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4en02&SearchPageIndex=1) xbox چهار گیگ رو میده 199.99 دلار که با ارز ازاد الان که حدود 3200 تومنه حساب کنی میشه 640 تومن بعد اینجا میدن 1.300!!!
بنظر شما اگه از اون ور آدم سفارش بده براش بیارن بهتر نیست؟
من یکی دارم کانادا میتونه برام بیاره اگه اینقدر اختلاف قیمت داره بگم برام چنتا بیاره اینجا بفروشمشون واسه خودم مفتی بیوفته :n02:

فرقش اینه که اونجا کاناداس اینجا ایران!
یه فرق دیگه هم داره البته که خیلیم مهمه اینه که اونجا دزدی رو باید یاد بگیرن اینجا دزد به دنیا میان! : دی
همه ی اون 2-3 برابر قیمته هم به خاطر اون آغا دزدس
به همین سادگی...

REZAHOSEYNGANI
27-07-2013, 19:15
مراحل ورود xbox به ایران
200 دلار×3000 تومن=600 هزار تومن
200 هزار تومن هزینه حمل و نقل=800 هزار تومن
400 هزار تومن هم هزینه دلال های محترمه=1 میلیون و 200:n02:

ashkan1360
02-08-2013, 13:59
یکی زحمت میکشه یه توضیح جامع و کامل بده ؟
-- شده و jtag چی هستن؟ من میخوام بشه بازی های کپی رو راحت اجرا کرد باهاش؟ همون -- یا کپی هست ؟
کدوم رو بگیریم بهتره برا بازی هایی تو مایه های فوتبال و call of duty و ...
کیندل چطوره ؟ چه بازهی هایی براش هست ؟
قیمت های توی دیجی کالا خیلی بالا هست ؟ نخریم ازش؟ آخه تو شیراز هیچ جا سراغ ندارم حرفه ای بفروشه

meti efi
02-08-2013, 15:46
سلام.آقا من رفیقم یه ps3 160اسلیم داره.کپی خوره . 4تا بازی داره تو حافظش.دو دسته س.یه سالو نیم پیش خریده طبق گفته خودش چراغ زرد نشده تا حالا. گفت قیمت درار هرچی بود من 100 200 ارزونتر بهت میدم. با این مشخصاتی که گفتم حدودا قیمتش چند میشه؟؟
از توپخونه یه قیمت گرفتم مغازه دارا یک و دویست میفروختن.حالا این قیمت فروششونه نمیدونم قیمت خریدشون چقد میشه. یه آشنا هم خارج دارم میتونم پول بفرستم اون برام بفرسته.کدوم میصرفه ؟ ممنون یه راهنمایی کنید.

REZAHOSEYNGANI
02-08-2013, 16:34
سلام.آقا من رفیقم یه ps3 160اسلیم داره.کپی خوره . 4تا بازی داره تو حافظش.دو دسته س.یه سالو نیم پیش خریده طبق گفته خودش چراغ زرد نشده تا حالا. گفت قیمت درار هرچی بود من 100 200 ارزونتر بهت میدم. با این مشخصاتی که گفتم حدودا قیمتش چند میشه؟؟
از توپخونه یه قیمت گرفتم مغازه دارا یک و دویست میفروختن.حالا این قیمت فروششونه نمیدونم قیمت خریدشون چقد میشه. یه آشنا هم خارج دارم میتونم پول بفرستم اون برام بفرسته.کدوم میصرفه ؟ ممنون یه راهنمایی کنید.
اینی که دسته دو هست
چون منم آشنا دارم میتونن برام بفرستن
اما
خیلی هزینه حمل و نقلش بالا در میاد
بهتر که همینجا بخری

REZAHOSEYNGANI
02-08-2013, 16:35
یکی زحمت میکشه یه توضیح جامع و کامل بده ؟
-- شده و jtag چی هستن؟ من میخوام بشه بازی های کپی رو راحت اجرا کرد باهاش؟ همون -- یا کپی هست ؟
کدوم رو بگیریم بهتره برا بازی هایی تو مایه های فوتبال و call of duty و ...
کیندل چطوره ؟ چه بازهی هایی براش هست ؟
قیمت های توی دیجی کالا خیلی بالا هست ؟ نخریم ازش؟ آخه تو شیراز هیچ جا سراغ ندارم حرفه ای بفروشه
jtag یه نوع آپدیت هست
اگر کنسولت jtag باشه به live نمیتونی وصل شی
ولی همه بازی های lt3-lt2 رو میتونی بازی کنی
بعدشم حرفه ای فروختن یعنی چی؟:n13:

ashkan1360
02-08-2013, 16:51
jtag یه نوع آپدیت هست
اگر کنسولت jtag باشه به live نمیتونی وصل شی
ولی همه بازی های lt3-lt2 رو میتونی بازی کنی
بعدشم حرفه ای فروختن یعنی چی؟:n13:
متشکرم
یعنی این کاره باشه و بدونه چی داره میفروشه.
حالا به نظرتون چی بخرم ؟ دوست دارم با کیندل اش بازی تحرکی انجام بدم. چه بازی هایی داره ؟

REZAHOSEYNGANI
02-08-2013, 16:52
متشکرم
یعنی این کاره باشه و بدونه چی داره میفروشه.
حالا به نظرتون چی بخرم ؟ دوست دارم با کیندل اش بازی تحرکی انجام بدم. چه بازی هایی داره ؟

کیندل؟
منظورت کینکت هست؟

ashkan1360
02-08-2013, 22:37
کیندل؟
منظورت کینکت هست؟

آره
راست میگی
من میگم فکر کنم دارم اشتباه می نویسم
کیندل که ebook reader آمازون بود

Soroush-S
10-08-2013, 00:46
دوستان چند روز دیگه نمایشگاه بازیهای رایانه ای در تهران هست . میخوام ببینم کنسول بازی هم میفروشن یا نه؟ بعد قیمتها از بازار پایینتره یا نه؟؟:n13:

ashkan1360
12-08-2013, 10:19
سلام دوستان
من اينو خريدم بالخره
Microsoft Xbox 360 Slim 4GB Special Kinect
البته تو عذاب وجدان قيمتش هستم فعلا"
هنوز هم كه به دستم نرسيده
با پست قراره ديجي كالا بفرسته برام
مشخصاتش اينه :

1649000 تومان

گارانتی 1 ساله | کپی شده | درایو اصلی | JTAG | دارای یکسال Update رایگان توسط شرکت دیجی کالا

الان من همه بازي هاي كپي شده رو ميتونم باهاش انجام بدم ؟
Live هم تعطيله ؟
كلا" چطور بايد بازي رو انجام داد ؟ سي دي رو يمذاري و بازي ميكني و يا بايد كپي كرد تو هاردش ؟
هارد 4 كم نيست ؟ ميشه هارد اكسترنال بهش وصل كرد ؟
كلا" راهنمايي كنيد . در حد يه هويج الان بلد هستم بايد چكار كرد.
ميخوام به تلويزيون 46 سوني وصلش كنم. كابل hdmi جدا بايد بگيرم ؟

aha2012
12-08-2013, 12:03
سلام دوستان
من اينو خريدم بالخره
Microsoft Xbox 360 Slim 4GB Special Kinect
البته تو عذاب وجدان قيمتش هستم فعلا"
هنوز هم كه به دستم نرسيده
با پست قراره ديجي كالا بفرسته برام
مشخصاتش اينه :

1649000 تومان

گارانتی 1 ساله | کپی شده | درایو اصلی | JTAG | دارای یکسال Update رایگان توسط شرکت دیجی کالا

الان من همه بازي هاي كپي شده رو ميتونم باهاش انجام بدم ؟
Live هم تعطيله ؟
كلا" چطور بايد بازي رو انجام داد ؟ سي دي رو يمذاري و بازي ميكني و يا بايد كپي كرد تو هاردش ؟
هارد 4 كم نيست ؟ ميشه هارد اكسترنال بهش وصل كرد ؟
كلا" راهنمايي كنيد . در حد يه هويج الان بلد هستم بايد چكار كرد.
ميخوام به تلويزيون 46 سوني وصلش كنم. كابل hdmi جدا بايد بگيرم ؟

salam دوست من
مبارکت باشه
بله میتونی
لایو هم تعطیله
هم با دیسک و هم با کپی کردن روی هارد میتونی بازیو انجام بدی.البته اگه درایو توش باشه(بعضیا جیتگ میکنن درایو درمیارن)
چرا کمه4-بله چون جیتگ کردی میشه هارد اکسترنال وصل کرد و از تمام ظرفیتش استفاده کرد(اگه جیتگ نبود فقط 32 گیگ میشناخت)
اگه کابل نداری یکی بگیر.اگرم کابل داری نیازی نیست یکی دیگه بخری

NOR-1
15-08-2013, 00:54
الان XBOX 360 elite 120G نو و دست دومش چنده؟

Alex Fera
15-08-2013, 13:09
الان XBOX 360 elite 120G نو و دست دومش چنده؟

آکبند که نداره،اما دست دوم تمیزش بین 600 تا 670 می ارزه.................

NOR-1
15-08-2013, 17:26
آکبند که نداره،اما دست دوم تمیزش بین 600 تا 670 می ارزه.................

با یه ps3 میشه تاخت زد؟

S0R3N4
05-09-2013, 13:43
سلام
دوستان
الان PS4 و XBOX ONE رلیز شدن و در بازار ایران هستن؟

Alex Fera
06-09-2013, 11:56
سلام
دوستان
الان PS4 و XBOX ONE رلیز شدن و در بازار ایران هستن؟

خیر دوست عزیز،اواخر نوامبر ریلیز میشن و حداقل یک ماه طول میکشه تا به کشور برسن...............

S0R3N4
07-09-2013, 02:49
و پیش بینین تو 3-4 ماه اول اومدن ه ایران چیه؟
هم قیمت خودش,هم بازی هاش... و ....

Alex Fera
07-09-2013, 10:25
و پیش بینین تو 3-4 ماه اول اومدن ه ایران چیه؟
هم قیمت خودش,هم بازی هاش... و ....

PS4 احتمالا روی 1.800 هستش و X1 هم حدود 2.100 تومن.............
تا قبل از عید 93 هم همین قیمتا میمونه،امکان داره بیشتر هم روی همین قیمت باشن،چون همین قیمت کفشون هست با توجه به قیمتای 399 و 499 دلاریشون...............

بازیها هم احتمالا هم قیمت بازیهای الان PS3 خواهند بود،توی ماه اول ریلیز روی 300 تومن و بعدش هم یواش یواش میان پایین.................

rz21
08-09-2013, 14:39
PS4 احتمالا روی 1.800 هستش و X1 هم حدود 2.100 تومن.............
تا قبل از عید 93 هم همین قیمتا میمونه،امکان داره بیشتر هم روی همین قیمت باشن،چون همین قیمت کفشون هست با توجه به قیمتای 399 و 499 دلاریشون...............

بازیها هم احتمالا هم قیمت بازیهای الان PS3 خواهند بود،توی ماه اول ریلیز روی 300 تومن و بعدش هم یواش یواش میان پایین.................
به نظر من بهترین کار اینه که PS3 رو در دو ماه آینده بفروشیم و سرمایه گذاری کنیم برای PS4!!!:دی

REZAHOSEYNGANI
08-09-2013, 15:04
ps4 که گرفتنش در اول کار اشتباه هست
باید چند ماهی بگذره:n02:

eblisandenzo
11-09-2013, 16:36
دوستان به نظرتون قیمته ps3 و X360 بعد از ریلیز ps4 , Xone افت میکنه ؟ حدودا چقدر ؟
والا من پوله اینکه بخوام واسه نسل جدید و بازیهاش هزینه کنم ندارم ! احتمالا یه دونه از نسله حاضر بخرم !
و اینکه بعد از انتشار نسل جدید دیگه برای نسله قبلی بازی نمیاد ؟
منظورم فوتبال ها و یه سری بازی ها محبوب و اتومبیل رانی ها هستن !

sonixax
11-09-2013, 18:14
دوستان به نظرتون قیمته ps3 و X360 بعد از ریلیز ps4 , Xone افت میکنه ؟ حدودا چقدر ؟
والا من پوله اینکه بخوام واسه نسل جدید و بازیهاش هزینه کنم ندارم ! احتمالا یه دونه از نسله حاضر بخرم !

من فقط میتونم بگم خیلی ! هنوز نیومده افت چشمگیرش رو داریم میبینیم .
هفته پیش GameStop حراج کرده بود 360 اسلیم مشکی مات باندل دارک سایدر 2 و بتمن با 250 گیگ هارد 99 یورو ! (این باندل باید 249 یورو باشه)
من یکی خریدم فروختم .

eblisandenzo
11-09-2013, 22:55
من فقط میتونم بگم خیلی ! هنوز نیومده افت چشمگیرش رو داریم میبینیم .
هفته پیش GameStop حراج کرده بود 360 اسلیم مشکی مات باندل دارک سایدر 2 و بتمن با 250 گیگ هارد 99 یورو ! (این باندل باید 249 یورو باشه)
من یکی خریدم فروختم .

<الا من مثله شما حرفه ای نیستم از اصلاحات زیاد سر در نمیارم !
من برای بازی آنلاین نمیخوام ! به نظر شما ps3 بهتره یا Xbox ؟
و اینکه حتما باید -- شده باشه تا تو ایران بشه استفاده کرد ؟

Xo0oX
18-09-2013, 16:22
<الا من مثله شما حرفه ای نیستم از اصلاحات زیاد سر در نمیارم !
من برای بازی آنلاین نمیخوام ! به نظر شما ps3 بهتره یا Xbox ؟
و اینکه حتما باید -- شده باشه تا تو ایران بشه استفاده کرد ؟

اگه میشه جواب این دوستمون بدین من هم میخواستم بخرم ولی خیلی حرفه ای و تخصصی نمیدونم کدوم بهتره از همه لحاظ .
بازی های جدید رو کدوم بهتر جواب میده من هم دنبال بازی انلاین نیستم .
فوتبال ها GTA V و امثال این ها .
چون pcدیگه ندارم و با لب تاپ هم اصلا نمیتونم بازی کنم .
ممنون میشم توضیح بدین دوستان متخصص

SIMON137
19-09-2013, 08:31
میصرفه الان برای V صرفا یه کنسول بخرم ؟ می خوام صرفا V رو بازی کنم و بفروشم ، تمایلی برای رفتن روی کنسول در حال حاضر ندارم :n02:
می ترسم بخرم بعد نسل بعد بیاد ارزون شه :n03:

واسم نسخه PC بیاد ؟ :n23:

حالا واسه خرید نظرتون رو PS3 هست یا 360 ؟
پایین ترین قیمت هرکدوم برام چقدر در میاد ، یه کنسول ساده دست دوم در حد بازی کردن V :n02:

Alex Fera
19-09-2013, 12:24
اگه فقط برای همین یه بازی میخواید کنسول بخرید،به نظر من یه PS3 دسته دوم اوریج خور که به هیچ وجه کپی خور نمیشه بخرید،با یه GTA V اوریجینال،اینجوری موقع فروش ضرر کمتری هم میدید......................
به این دلیلی گفتم به هیچ وجه کپی خور نشه که قیمتش میاد پایینتر اینطوری..............

Xo0oX
19-09-2013, 13:24
اگه فقط برای همین یه بازی میخواید کنسول بخرید،به نظر من یه PS3 دسته دوم اوریج خور که به هیچ وجه کپی خور نمیشه بخرید،با یه GTA V اوریجینال،اینجوری موقع فروش ضرر کمتری هم میدید......................
به این دلیلی گفتم به هیچ وجه کپی خور نشه که قیمتش میاد پایینتر اینطوری..............

من میخوام بازی های جدید رو هم بتونم بگیرم و باهاش بازی کنم . فقط برای GTA V نمیخوام برای فوتبال و اتمبیل سواری کلا بازی های جدید که میاد رو به راحتی بتونم باهاش بازی کنم .
کدوم بهتره ps3 یا xbox ؟

SIMON137
19-09-2013, 13:34

حدودا فکر می کنید مجموعا چقدر دربیاد ؟

Hatek
20-09-2013, 00:28

دوست عزیز اگه ps3 کپی خور باشه میشه باهاش انلاین بازی کرد ؟ ( در صورت اورجینال بودن بازی )
یا که مشکلاتی مثل بن شدن و .. داره ؟
یه سوال دیگه اینکه الان این gta v هایی که توی بازار هستن همه برنر مکس هستن یا در صورت بازی برای لایو مشکل درست میشه؟ چون خیلیا دارن بازی میکنن

NOR-1
20-09-2013, 01:22
دوست عزیز اگه ps3 کپی خور باشه میشه باهاش انلاین بازی کرد ؟ ( در صورت اورجینال بودن بازی )
یا که مشکلاتی مثل بن شدن و .. داره ؟
یه سوال دیگه اینکه الان این gta v هایی که توی بازار هستن همه برنر مکس هستن یا در صورت بازی برای لایو مشکل درست میشه؟ چون خیلیا دارن بازی میکنن

بورن مکس بیشتر برای اینه که بتونی بازی رو تو هارد نصب کنی که به لنز فشار نیاد و موقع بازی کرش نکنه
از هر 10 تا بازی یکی 100% باید بورن مکس باشه مثل FORZA 3 اگه بورن نگیری هم نمیتونی تو هارد نصب کنی هم بازی فریز میکنه و دستگاه ریست میشه

phoenix_i06
25-09-2013, 11:47
سلام دوستان
مرکز فروش کنسول های پلی استیشن سونی در تهران کجاست؟ آیا گارانتی شرکتی و معتبری هم دارن؟
با تشکر

Mool Tee
25-09-2013, 15:32
سلام به همه دوستان عزیز ! من خودم الان یه 360 دارن و بیشتر به xBox علاقه دارم ! دوست داشتم X1 بگیرم ولی متاسفانه متاسفانه متاسفانه محدودیت های بسیار زیادی داره و من حس میکنم واقعا نمیشه تحمل کرد ! البته دقیقا نمیدونم چین ! کسی میتونه بگه ؟ بعد هم من تصمیم دارم PS4 بگیرم می خوام بدونم دقیقا کی میاد؟ بعد هم اگه بیاد زیر 2 ملیون هست یا نه ؟؟ چون هزینه بیشتر از اینا براش زیاده ! صبر میکنم بیاد پایین ! ممنون میشم یکی جواب بده
!

راستی x1 وارد بازار بشه بعد من یه 3 4 هفته صبر کنم به 1.600 یا 1.700 میرسه ؟

Alex Fera
25-09-2013, 15:33
سلام دوستان
مرکز فروش کنسول های پلی استیشن سونی در تهران کجاست؟ آیا گارانتی شرکتی و معتبری هم دارن؟
با تشکر

سونی نمایندگی رسمی و خاصی توی کل ایران نداره............
این نمایندگی ها هم که میبینید نمایندگی شرکت بازرگانی وارد کننده محصولات سونی هستن..................
خود این نمایندگی ها هم کنسولاشون رو از عمده فروشای بازار میگیرن،حتی بانیان الکترونیک هم جنساش رو از طبقه ی ما میگرفت و میگیره................

Mool Tee
25-09-2013, 17:33
سلام به همه دوستان عزیز ! من خودم الان یه 360 دارن و بیشتر به xBox علاقه دارم ! دوست داشتم X1 بگیرم ولی متاسفانه متاسفانه متاسفانه محدودیت های بسیار زیادی داره و من حس میکنم واقعا نمیشه تحمل کرد ! البته دقیقا نمیدونم چین ! کسی میتونه بگه ؟ بعد هم من تصمیم دارم PS4 بگیرم می خوام بدونم دقیقا کی میاد؟ بعد هم اگه بیاد زیر 2 ملیون هست یا نه ؟؟ چون هزینه بیشتر از اینا براش زیاده ! صبر میکنم بیاد پایین ! ممنون میشم یکی جواب بده
!

کسی نیس جواب بده ؟

phoenix_i06
25-09-2013, 19:44
با تشکر از راهنمایی شما.
جای معتبری را برای خرید سراغ دارید؟ (اینکه آدم خیالش راحت باشه که آکبند هست و ریفربیشد نیست و چیزیش جابه جا نشده) و اگر هم گارانتی داشته باشه که چه بهتر.

سونی نمایندگی رسمی و خاصی توی کل ایران نداره............
این نمایندگی ها هم که میبینید نمایندگی شرکت بازرگانی وارد کننده محصولات سونی هستن..................
خود این نمایندگی ها هم کنسولاشون رو از عمده فروشای بازار میگیرن،حتی بانیان الکترونیک هم جنساش رو از طبقه ی ما میگرفت و میگیره................

Layken
25-09-2013, 21:25
!

برای خرید کنسول های نسل جدید فقط و فقط باید صبر کرد.
مثلا من قصد دارم 6 یا 5 ماه بعد از ریلیز کنسول های نسل جدید اقدام به خرید کنسول بکنم.

ولی باز اگه شما عجله داری باید صبر کنیم تا دو ماه دیگه که کنسول ها منتشر میشن وضعیت بازار رو ببینیم و در مورد خریدش مشورت کنیم.

Alex Fera
26-09-2013, 14:31
با تشکر از راهنمایی شما.
جای معتبری را برای خرید سراغ دارید؟ (اینکه آدم خیالش راحت باشه که آکبند هست و ریفربیشد نیست و چیزیش جابه جا نشده) و اگر هم گارانتی داشته باشه که چه بهتر.

با توجه به محل سکونت که تهران زدید بهترین مرکز برای خرید توپخونه یا همون پشت شهرداری هستش...................
اگه هم اطلاعات دقیق تر میخواید PM بدید در خدمتم..............
اینجا تبلیغات میشه،نمیشه گفت:n01:

capitan raul
09-10-2013, 23:05
الان ps3 slim 320gb دسته دوم حدودا چقدر می ارزه؟ میخوام بخرم میگم گرون نگیرم. مرسی.

Alex Fera
11-10-2013, 12:49
الان ps3 slim 320gb دسته دوم حدودا چقدر می ارزه؟ میخوام بخرم میگم گرون نگیرم. مرسی.

کپی خور حدود 1100 و اورجینال خور حدود 800.............

reza 07
16-10-2013, 22:18
سلام یک راهنمایی کوچیک میخواستم من برای خرید ps 3 و xbox 360 پول دارم بهم بگید کدامیک از این دستگاه میتونم بخرم که بازیهای جدید fifa

2014 , pes 2014 . gta iv بتونم بازی کنم و اجرا کنم ؟

ps3 قابل کپی خور شدن هست ؟ کدام مدل ؟

کدام xbox 360 بازی gta iv به خوبی اجرا میکونه ؟

hellpatrol
17-10-2013, 12:39
سلام یک راهنمایی کوچیک میخواستم من برای خرید ps 3 و xbox 360 پول دارم بهم بگید کدامیک از این دستگاه میتونم بخرم که بازیهای جدید fifa

با سلام

دوست عزیز اگه میخواین کلا تا یه مدت هم از نظر سخت افزاری هم آپدیت کردن راحت باشید نظر من فقط رو ایکس باکسه.تمام این بازیها رو که گفتید به راحتی اجرا میکنه و نسبت به پلی استیشن دردسرش کمتره و وسایلشم راحتتر همه جا پیدا میشه.اگر تهران هستید هر کمکی خواستید در خدمتم

hellpatrol
17-10-2013, 12:40

برای مدل هم یا slim 250gb یا elite 120gb تمیز

hellpatrol
17-10-2013, 12:45
کسی نیس جواب بده ؟

محدودیتهای xbox 1 :
برخلاف ps4 بازیهای نسل قبل خودشو ساپورت نمیکنه
dvd فیلم اجرا نمیکنه ( اینو کسی جدی نمیگیره ) فقط و فقط بلو ری
میگن مایکروسافت اتصال آنلاین رو برای ثبت هر بازی از رو کنسول جدیدش بر میداره ولی من بعید میدونم
پورتهای یو اس بیش باز هم فقط تا 16gb رو ساپورت میکنن
قرار پورت hdmi انحصاری باشه که اینم فاجعه اس

hellpatrol
17-10-2013, 12:48
سلام دوستان
با تشکر

دوست عزیز از من میشنوی میخوای کلی نکشن رو قیمت دستگاه اصلا نمایندگی رو بیخیال شو.بهترین جای ایران واسه کنسول فقط و فقط توپخونه یا همون پشت شهرداری ( میدان امام خمینی ) است

mohammad-18
17-10-2013, 19:07
الان قيمت ايكس باكس 360 تو توپ خونه چنده؟:n13:

toolesag
17-10-2013, 19:40
ايكس باكس وان و پلي ٤، كِي قيمتشون متعادل ميشه؟؟
قيمت واقعي كدومشون پايين تره و در چه حديه؟؟

hellpatrol
18-10-2013, 21:29
الان قيمت ايكس باكس 360 تو توپ خونه چنده؟:n13:

آرکید تمیز و سالم با جعبه کامل بین 650 تا 700
الایت 120 gb با برد جاسپر سالم با جعیه 750 تا 800
اسلیم 250gb نو 1150
اسلیم 4gb 900

hellpatrol
18-10-2013, 21:31
ايكس باكس وان و پلي ٤، كِي قيمتشون متعادل ميشه؟؟
قيمت واقعي كدومشون پايين تره و در چه حديه؟؟

از نظر قیمت صدر در صد پلی 4 کمتر میشه. برای تعادل قیمت حداقل یکسال پس از اومدنش تو ایران باید بگذارید بگذره

mohammad-18
19-10-2013, 01:34
داداش Elite بگيرم خوبه؟يا اسليم 4 بگيرم؟

sstehran9
20-10-2013, 14:56
دوستان من میخوام یه ps3 بگیرم ولی زیاد اطلاعاتی در مورد قیمتهاش ، مدلهاش و ... ندارم . میشه کمکم کنید ؟:n18:

Alex Fera
20-10-2013, 17:04
دوستان من میخوام یه ps3 بگیرم ولی زیاد اطلاعاتی در مورد قیمتهاش ، مدلهاش و ... ندارم . میشه کمکم کنید ؟:n18:

PS3 توی ایران کلا به 12 دسته تقسین میشه :
1-کپی خور
2-اورجینال خور

1-کپی خورا بیشتر از سری اسلیم هستن که الان توی بازار فقط 320 گیگش هست که حدود 1200 درمیاد.....................

2-اورجینال خور،هم اسلیم هستش و هم سوپر اسلیم،برای اسلیم نسبت به ظرفیت هارد بین 800 تا 1000 تومن قیمت میدن و برای سوپر اسلیم هم بین با توجه به باندل بودن یا نبودن و ظرفیت هارد بین 1300 تا 1500 حدودا...............
البته همه ی اورجینال خورا رو هم به روش کبری میشه کپی کرد،البته 400 تومن هزینه داره............

hellpatrol
20-10-2013, 22:11
داداش Elite بگيرم خوبه؟يا اسليم 4 بگيرم؟

100% الایت اگه تمیز و سالم پیدا کنید

PS3 توی ایران کلا به 12 دسته تقسین میشه :
1-کپی خور
2-اورجینال خور

1-کپی خورا بیشتر از سری اسلیم هستن که الان توی بازار فقط 320 گیگش هست که حدود 1200 درمیاد.....................

2-اورجینال خور،هم اسلیم هستش و هم سوپر اسلیم،برای اسلیم نسبت به ظرفیت هارد بین 800 تا 1000 تومن قیمت میدن و برای سوپر اسلیم هم بین با توجه به باندل بودن یا نبودن و ظرفیت هارد بین 1300 تا 1500 حدودا...............
البته همه ی اورجینال خورا رو هم به روش کبری میشه کپی کرد،البته 400 تومن هزینه داره............

آقا کف کردم , خوندم 12 دسته, چه خبره مگه ....:n02::n06: خیلی آقایی

Somalia
23-10-2013, 20:20
دوستان کسی میدونه قیمت کینکت در حال حاضر چند هست ؟

Mool Tee
27-10-2013, 15:17
بین 250 تا 350 هست تقریبا !

luches
27-10-2013, 16:58
حالا که ps4 داره میاد من دوباره دارم برمیگردم رو کنسولها ولی خوب هیچ چیز پی سی نمیشه :n02:

من خیلی وقته از بازار کنسول دور بودم و به کل مراکز فروش خوب و معتبر و با قیمت متعادل رو فراموش کردم.
دوستان تهرانی اشنا میتونن یک چند مرکز فروش کنسول و همچنین بازی (برای PS4 یا کلا کنسولهای سونی) معتبر تو تهران به من معرفی کنید ؟ اگر اینجا نوشتتنش خلافه مقرراته پیام خصوص بزنید لطفا. بسیار ممنون میشم.
اصلا هیچ فروشگاهی تو ذهنم نیست ^^

Bobby Sands
02-11-2013, 10:00
دوستان من تصمیم گرفتم xbox360 بگیرم . راستش ازش هیچی سر در نمیارم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید که چه مدلی بگیرم که گیرو گور نداشته باشه و راحت بازی ها رو اجرا کنه.
در مورد این انواع مدلهای -- شده که میگن ltu و lt3 یا jtag اگر ممکنه توضیح بدید که اصلا چی هستن و کدوم مدل بهتره و کدومو بگیرم؟
اگر مدل -- شده و کپی خور بگیرم میتونم آنلاین بازی کنم یا نه؟
در نهایت اگر یک قیمت هم بدید البته با کینکت و اینکه تهران از کجا تهیه کنم که مطمئن باشه. فروشنده مطمئن و با انصاف اگر سراغ دارین لطفا بهم pm بدید .
ممنون.

سوگند5243183
02-11-2013, 11:51
میخواهم کنسول ایکس بکس بگیرم دست دوم این مدل چه جوری است قیمت 600 است خوبه منو راهنمایی کن
مایکروسافت Microsoft Arcadeاگر دست دوم چیزی است منو راهنمایی کنید بخرم میخواهم زیاد هزینه نکنم اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید

Alex Fera
02-11-2013, 12:36
دوستان من تصمیم گرفتم xbox360 بگیرم . راستش ازش هیچی سر در نمیارم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید که چه مدلی بگیرم که گیرو گور نداشته باشه و راحت بازی ها رو اجرا کنه.
در مورد این انواع مدلهای -- شده که میگن ltu و lt3 یا jtag اگر ممکنه توضیح بدید که اصلا چی هستن و کدوم مدل بهتره و کدومو بگیرم؟
اگر مدل -- شده و کپی خور بگیرم میتونم آنلاین بازی کنم یا نه؟
در نهایت اگر یک قیمت هم بدید البته با کینکت و اینکه تهران از کجا تهیه کنم که مطمئن باشه. فروشنده مطمئن و با انصاف اگر سراغ دارین لطفا بهم pm بدید .
ممنون.

چون احتمال داره که آنلاین بازی کنید،بهتر هستش همون LT3 رو بخرید،LTu همون Jtag هستش که نمیشه آنلاین بازی کرد باهاش..................
برای قیمت هم توی تهران خیلی متغیر هستش،اما بازار کنسول های تهران که توپخونه یا همون میدون امام خمینی هستش بهترین جا برای خرید هستش.............
LT3 250G با کینکت الان حدود 1400 و 4G هم حدود 1200 هستش...............
بدون کینکت هم به ترتیب 950 و 820............

میخواهم کنسول ایکس بکس بگیرم دست دوم این مدل چه جوری است قیمت 600 است خوبه منو راهنمایی کن
مایکروسافت Microsoft Arcade

اگر دست دوم چیزی است منو راهنمایی کنید بخرم میخواهم زیاد هزینه نکنم اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید

برای آرکید تمیز همون 600 خوبه،ولی به شرطی که لنزش سالم باشه و بردش هم حتما جسپر باشه(به تاریخ ساخت دقت کنید که حتما 2009 باشه)

REZAHOSEYNGANI
02-11-2013, 12:53
سلام
قیمت ها داره پایین میاد
دوستان PS3 فت چطوریه؟!
یکی یه دونه داشت میگفت 500 تومن.کپی خورهم بود

Alex Fera
02-11-2013, 19:56
سلام
قیمت ها داره پایین میاد
دوستان PS3 فت چطوریه؟!
یکی یه دونه داشت میگفت 500 تومن.کپی خورهم بود

کلا فت زیاد توصیه نمیشه،مگه اینکه از آشنا بخرید و بدونید که حداقل 4 سال پیش خریداری شده اون دستگاه،اگه جلوتر خریده باشه،مثلا 2 سال پیش،مطمئنن تعمیری و ریفر هستش...............

حتی برای دستگاه تمیز و کپی خور هم 500 زیاد هستش،400 به نظر مناسبه اگه ریفر نباشه................
ریفر هم که مفتش واقعا گرونه توی این وضعیت..............

Bobby Sands
04-11-2013, 09:00
دوستان من 3 روزه دارم این سایت رو زیر رو رو میکنم برای اینکه تصمیم بگیرم چه کنسولی بخرم .تا دیروز تصمیمم بر این بود که xbox360 بگیرم اما از دیروز تا حالا رو مخم رفته ps3 بگیرم. آخه بازیهای انحصاریی داره که واقعا ازشون نمیشه گذشت و هر چی فکر میکنم نمیتونم خودم رو راضی کنم که انلاین بازی کردن بقیه بازی ها بهتر از اینه که اون بازی ها انحصاری ps3 رو بازی کنم اما انلاین نداشته باشم:n02:
حالا میخوام دوباره بپرسم . اگر من میخواسته باشم یه ps3 بگیرم که راحت و بی درد سر بازی های کپی رو از روی هارد اجرا کنه چه مدلی باید بگیرم و چقدر هرینه کنم؟ لطفا مشخصات کامل بدید.
تورو خدا اگر جای مطمئن و با انصاف هم میشناسید توی همون توپخونه بهم توی پیام خصوصی بگید . راستش من از کنسول هیچی سر در نمیارم برای همین میترسم برم یه جا بکنن تو پاچم.

Bobby Sands
04-11-2013, 21:04
یکی نیست ما رو راهنمایی کنه؟
از کجا میشه مطمئن خرید کرد؟
الان اصلا کنسول PS3 اسلیم نو که بشه کپی خورش کرد وجود داره؟

Mohammad_es66
12-11-2013, 11:50
سلام دوستان از نسل جدیدی که تو راهه xbox one بهتره یا play 4 ممنون اگه جواب بدید

mosicr77
12-11-2013, 12:03
سلام دوستان از نسل جدیدی که تو راهه xbox one بهتره یا play 4 ممنون اگه جواب بدید
داداش این دیگه پرسیدن داره.خوب معلومه ps4
هم قویتره از نظر سخت افزاری و هم بازی های خفن انحصاری در آینده

Mohammad_es66
23-11-2013, 09:17
یه سوال play 4 و xbox one چقدر طول میکشه تا ه ک بشه و ایران بیاد اخه یه جا خوندم نوشته بود تقریبا یک سال طول میکشه:n28:

mmf66
23-11-2013, 09:54
یه سوال play 4 و xbox one چقدر طول میکشه تا ه ک بشه و ایران بیاد اخه یه جا خوندم نوشته بود تقریبا یک سال طول میکشه:n28:

اومدنش که همین الان اومدن و حدود 2.5 تا 3 تومن فروخته میشه البته چون اولش هست تا عید میاد زیر 2 میلیون و بعد عید تا 1.500 هم شاید برسه منتها -- شدنش رو خدا میدونه ولی من فکر نمیکنم بتونن به این راحتی هکش کنند

Mohammad_es66
23-11-2013, 10:07
اگه -- نشه تو ایران جواب نمیده دیگه درسته ؟؟!!
یعنی ارزشش رو داره تا عید صبر کنم یا بعد از عید؟