PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17

sonixax
23-10-2011, 16:04
ممنون.
قیمت ps3 ها رو می خواستم
اینا به طور کامل -- و ک پی خو ر شدن؟
من وقتی دارم با کامپیوتر،COD یا FIFA12 با رزولوشن هشتصد در ششصد بازی می کنم ،میخوام گرافیک کنسول در حد pc یا بهش نزدیک باشه.شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟
لطفا افراد بیشتر کمک کنن.خیلی برام مهمه

بله به طور کامل کپی خور شدند ، منتها یک سری اما و اگرهایی داره که اگر برید پیش فروشنده خودش راهنماییتون میکنه .
در مورد قیمت هم من ایران نیستم - قیمتهای ایران رو نمیدونم .
گرافیک کنسولها هرگز به PC نزدیک هم نمیشه ، بیخود زحمت نکشید چونکه سخت افزار PC خیلی خیلی از کنسول قوی تره . ولی لذت بازی با کنسول رو هرگز PC نداره .
اگر به هوای اینکه شما Crysis رو توی PC بازی کردید و میخواید همون گرافیک رو توی کنسول داشته باشید ، نه اینطوری نیست .
ولی گرافیک کنسولها خوب و قابل قبوله - دردسر اضافی هم نداره چت هم نمیکنه .

Mohammad Yek110
23-10-2011, 18:54
سلام.
امروز رفتم گیم نت هم x360 بازی کردم هم ps3.از گرافیک ps3 خیلی بیشتر خوشم اومد.
لطفا قیمت مدلهای مختلف رو بدید و بگین کدوم بهتره؟

MH_FashisT
23-10-2011, 19:05
سلام.
امروز رفتم گیم نت هم x360 بازی کردم هم ps3.از گرافیک ps3 خیلی بیشتر خوشم اومد.
لطفا قیمت مدلهای مختلف رو بدید و بگین کدوم بهتره؟

رفتی گیم نت چه بازی کردی که میگی گرافیک ps3 بهتره؟

تو مولتی پلتفرم ,بعضی موارد 360 بهتره . انحصاریاشم که بحثش جداست

ps3 160gb الان 400 تومنه

xbox هم 4gb الان 360 تومنه , 250gb هم 410تومنه
-----------------------------
ویرایش:
اشتباه تایپی :|
قیمتای محمد تو پست پایینی درسه

Alex Fera
23-10-2011, 21:00
XBOX 360 4G:305 T
XBOX 360 250G:410 T
PS3 Slim 160G:390 T
PS3 Slim 320G:460 T

قیمتها برای امروز هستش،یا حق...

compund security
23-10-2011, 21:05
داداشا من تو سایت امازون خوندم اکس باکس با کینکت میشه 300 تومن اره؟

s.j-rez
23-10-2011, 21:08
داداشا من تو سایت امازون خوندم اکس باکس با کینکت میشه 300 تومن اره؟
اونجا آمریکا هست و آمازون اینجا ایرانه و تورم اینجا کلا همه چی قیمت فضایی میگیره قیمت های آمازون حقیقی هست ولی خوب ایران اینجوری دیگه

Alex Fera
23-10-2011, 21:09
ممنون از راهنماییت.
برای زیر نویسها یعنی از هیچ فرمت زیر نویس برای فارسی پشتیبانی نمیکنه یا نمیشه یه بلایی سر فایلاش آورد که بتونه اجرا کنه؟
یه سوال دیگه، وقتی -- بشه میشه باهاش بازیهای PS2 رو زد؟

خیر دوست عزیز هیچ راهی نداره...............
تنها راهش یکی کردن فایل فیلم و زیرنویس با برنامه هایی مثل Total Video Convertor هستش و سپس پخش اون از تویه ShowTime....................

hellfire
24-10-2011, 02:17
خیر دوست عزیز هیچ راهی نداره...............
تنها راهش یکی کردن فایل فیلم و زیرنویس با برنامه هایی مثل Total Video Convertor هستش و سپس پخش اون از تویه ShowTime....................

من این سوال رو تو تاپیک سوالات و راهنمایی عمومی ps3 هم کردم و دوستمون sonixax اینو گفتن:

با Sub/Idx میشه زیرنویس فارسی روی هر دیوایسی که زیرنویس رو ساپورت میکنه اجرا کرد .
حالا این Sub/Idx چیه؟ یه نوع فرمت زیر نویس هست یا یه برنامه؟

sonixax
24-10-2011, 03:01
من این سوال رو تو تاپیک سوالات و راهنمایی عمومی ps3 هم کردم و دوستمون sonixax اینو گفتن:

حالا این Sub/Idx چیه؟ یه نوع فرمت زیر نویس هست یا یه برنامه؟

همونجا پاسختون رو دادم ، فکر نکنم نیازی به پرسیدن فرمت زیرنویسها در انجمن خرید کنسول باشه !
اینطوری پستتون توسط مدیریت پاک میشه و دست آخر به پاسختون نمیرسید :11:

hellfire
24-10-2011, 03:27
همونجا پاسختون رو دادم ، فکر نکنم نیازی به پرسیدن فرمت زیرنویسها در انجمن خرید کنسول باشه !
اینطوری پستتون توسط مدیریت پاک میشه و دست آخر به پاسختون نمیرسید :11:
من میخواستم PS3 بگیرم و یکی از فاکتورام پخش مولتی مدیا و چند رسانه ای بود که دوستان تو صفحات قبلی راهنماییهای لازم رو به من کردن و فقط این بحث مونده بود، ولی چشم این بحث دیگه مناسب اینجا نیست و تو تاپیک راهنماییهای عمومی ادامه میدم. ممنون از لطفتون.:10:

SNOWLEOPARD
24-10-2011, 06:31
سلام
یکی از دوستام برای کاری داره میره کره به نظر شما ارزش داره بهش بگم برام یه کنسول بیاره؟اگه ارزش داره چی بیاره ؟
xbox vs ps3
اختلاف قیمت چقدره ؟
مثلا این مدل Xbox 360 4GB که تو خود سایتش زده 199.99 دلار تو ایران چقدره؟و این مدلایی که 250 گیگ هستن غیر از حجم حافظه زیاد فرقی هم دارن

همچنان منتظر راهنمایی دوستان هستم

mohsen1104
24-10-2011, 07:25

200 هزار تومن به نفعته چون کینکت هم روش هست به شرطی که رجیون مخصوص ایران باشه که اگه نباشه پیداکردن بازیهاش درده سر داره. البته هزینه کپی خور کردن رو هم باید بهش اضافه کنی . :27:

yadam.nemiad
24-10-2011, 13:33

دوست عزیز برای خرید باید بخیلی فاکتورها دقت داشته باشید من ازPS3 سررشته ای ندارم ولی دقت داشته باش اگه اسلیم برای کپی بازی کردن میخوای استفاده کنی باید درایوی تهیه کنید که کپی خور بشه چندوقتی هست یک درایو جدید 1175 دیده شده که فعلا اثری از کپیخورش نیست چون تو بازار خارجه اکثرا فروش اجناس بروز هست برای شما اطمینانی نیست که اسلیمی که میخرید کپیخور بشه. باندالها هم (کنسول+کینکت) میگن اکثرا هیتاچی هستن. اختلاف هم مابین 4gb و 250gb مات و براقی بین دوکنسول و حجم هارد هست فقط و فقط...

بنظر من شما همین جا کنسول تهیه کنی خیلی بهتر هست...

اسلیم 4gb : سیصدوبیست تومان
اسلیم 250gb : چهارصدوسی تومان

CRIS Joon CR7
25-10-2011, 20:30
من خونم اراکه چار گیگ اسلیم رو میگن سیصد و نود منم همینو میخوام
به نظرتون بیام تهران بخرم ارزونتر در میاد هر کی کار کرده داره میخریم از آ رکید تا تش:27:

Alex Fera
25-10-2011, 21:00
به نظرتون بیام تهران بخرم ارزونتر در میاد هر کی کار کرده داره میخریم از آ رکید تا تش:27:

درود بر همشهری عزیزم..............
تهران الات Slim 4G رو 290 هم میتونی پیدا کنی...............
با توجه به اینکه کرایه اتوبوس 4.5 هستش کلا برای شما حدود 300 درمیاد،پس کاملا عاقلانس که یه روز وقت بذاری و بیای از طهران بگیری...............
و یه توصیه دیگه تا اونجایی که میتونید کنسول دسته دوم نخرید............

arashpr9
25-10-2011, 22:38

اصلا شهرستان خرید نکن فقط از تهرون

آدرس هم واست پ.خ میکنم ( با تیپاکس واست یه روزه میفرسته هزینه اش هم 10 تومنه )

CRIS Joon CR7
25-10-2011, 23:08
من تو اون سایته (گفتن نگو تبلیغ میشه :13:)رفتم چجوری واس سفارش بدم اسم شهرمون هم تو لیستش بود:8: چجوریه؟ :19:شفاف سازی کن :11:
من نمیتونم اونجا پست بدم اگه اونجا عضوی برو بپرس چجوریه کجا واس اس ام بدی شماره حسابش چنده اعتباری هست بشون پولرو نخورن بره
راستی تهران BF3 هست؟ چه سوالی هست دیگه:31:
آخه شهرمون شهر:31: میگی انگار ازشون فیلم سو-- میخوای والله

shahriar_669
26-10-2011, 00:20
بله به طور کامل کپی خور شدند ، منتها یک سری اما و اگرهایی داره که اگر برید پیش فروشنده خودش راهنماییتون میکنه .
در مورد قیمت هم من ایران نیستم - قیمتهای ایران رو نمیدونم .
گرافیک کنسولها هرگز به PC نزدیک هم نمیشه ، بیخود زحمت نکشید چونکه سخت افزار PC خیلی خیلی از کنسول قوی تره . ولی لذت بازی با کنسول رو هرگز PC نداره .
اگر به هوای اینکه شما Crysis رو توی PC بازی کردید و میخواید همون گرافیک رو توی کنسول داشته باشید ، نه اینطوری نیست .
ولی گرافیک کنسولها خوب و قابل قبوله - دردسر اضافی هم نداره چت هم نمیکنه .

سلام
دوست عزیز منظورتو متوجه نمی شم ؟؟؟؟؟ من میخواستم یه گرافیک خوب برای pc بگیرم ولی یکی از دوستام پیشنهاد داد یه کنسول ps3 بگیرم . ولی شما میگی که گرافیک ps3 از گرافیک pc کمتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه کم توضیح بدی ممنون میشم

THE WORLD_IS MINE
26-10-2011, 01:21
دوستان من میخواستم کنسول بگیرم بینه xbox slim , play3slim
شک دارم
خودم پلی رو ترجیح میدم ولی یه فروشنده به من گفت بازی های جدید ر . نمیتونی با -- play اجرا کنی؟؟؟

arashpr9
26-10-2011, 01:21
من تو اون سایته (گفتن نگو تبلیغ میشه :13:)رفتم چجوری واس سفارش بدم اسم شهرمون هم تو لیستش بود:8: چجوریه؟ :19:شفاف سازی کن :11:
من نمیتونم اونجا پست بدم اگه اونجا عضوی برو بپرس چجوریه کجا واس اس ام بدی شماره حسابش چنده اعتباری هست بشون پولرو نخورن بره
راستی تهران BF3 هست؟ چه سوالی هست دیگه:31:
آخه شهرمون شهر:31: میگی انگار ازشون فیلم سو-- میخوای والله

کاری نداره برو توی اطلاعات مغازه و نحوه خرید شماره موبایل و مغازه و شماره حسابش هستش

فقط قبل از واریز یه زنگ بهش بزن هماهنگی کن ( بگو BF3 رو هم بندازه توی جعبه X360 بعنوان اشانتیون)

دوستان من میخواستم کنسول بگیرم بینه xbox slim , play3slim
شک دارم
خودم پلی رو ترجیح میدم ولی یه فروشنده به من گفت بازی های جدید ر . نمیتونی با -- play اجرا کنی؟؟؟

اگه کپی بازی میکنی من 360 رو بهت پیشنهاد میدم چون بازی ها رو همون روز انتشار میتونی بازی کنی اما PS 3 واسه کپی دنگ و فنگ زیاد داره و توصیه نیمشه ( چون بازی ها رو نسبت به 360 دیرتر میتونی بازی کنی )

.:PAR3A:.
26-10-2011, 16:15
سلام
دوست عزیز منظورتو متوجه نمی شم ؟؟؟؟؟ من میخواستم یه گرافیک خوب برای pc بگیرم ولی یکی از دوستام پیشنهاد داد یه کنسول ps3 بگیرم . ولی شما میگی که گرافیک ps3 از گرافیک pc کمتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه کم توضیح بدی ممنون میشم

دقیقا ، گرافیک PC از تمام کنسول های فعلی خیلی بالاتره...

891505952
26-10-2011, 16:45
alex fera عزیز آدرسو چرا نفرستادی ؟

hamed malekpour
26-10-2011, 22:30
جدیترین قیمن پلی استیشن 3چنده وایکس باکس وتوی جعبه چه چیز هایی موجوده؟

ebinem173
27-10-2011, 08:34
سلام لطفا راهنمايي كنيد
به نظر شنا خريد يك كنسول بهتره يا يك pc با كانفيگ مناسب ؟ در حد 700 تومن (بدون مانيتور) از lcd tv استفاده ميكنم
يا اينكه اگه كنسول بگيرم ميتونم روش سيستم عامل نصب كنم و با نرم افزار هايي مثل km player فيلم همراه با زيرنويس ببينم؟

linkinpark20
27-10-2011, 08:57
سلام لطفا راهنمايي كنيد
به نظر شنا خريد يك كنسول بهتره يا يك pc با كانفيگ مناسب ؟ در حد 700 تومن (بدون مانيتور) از lcd tv استفاده ميكنم
يا اينكه اگه كنسول بگيرم ميتونم روش سيستم عامل نصب كنم و با نرم افزار هايي مثل km player فيلم همراه با زيرنويس ببينم؟

به نظر من و با تجربیات من pc خیلی بهتره چون هر کنسولی حداکثر 2سال براش بازی های روز رو میدن اما از همون ابتدای خلقت pc هر چی بازی روز بوده واسه pc هم اومده پس در خرید pc شک نکن ولی یک جوری کانفیگ کن که بتونی با کمترین هزینه تا 3 سال ارتقاش بدی.موفق باشی:10:

Hamid Reza
27-10-2011, 10:45
سلام
من ميخوام يه كنسول بخرم
بين xbox و ps3 گير كردم
پيشنهاد شما چيه؟
من هيچ اطلاعاتي ندارم
از نوع بازيهاش و ...
فقط يه سوال هر بازي واسه xbox و pc مياد واسه ps3 هم مياد؟؟
بعدش يه سوال مهم: من ميتونم هيچ كدوم از اينام نگيرم و بودجه رو افزايش بدم و يه pc مخصوص گيم بگيرم
ولي خب خرجش بيشتره

به نظر شما چه كنم؟
ميترسم چند وقت ديگه واسه xbox بازي به روز نياد ولي واسه pc همش بازي مياد
خواهشا مارو از اين سردرگمي نجات بديد
ممنون

ebinem173
27-10-2011, 13:35
آقا ممنون بابت جوابتون اگه ميشه به سوال دومم هم جواب بديد
اگه كنسول بگيرم ميتونم روش سيستم عامل نصب كنم و با نرم افزار هايي مثل km player فيلم همراه با زيرنويس ببينم؟

HESAM_5700
27-10-2011, 13:35
سلام
من ميخوام يه كنسول بخرم
بين xbox و ps3 گير كردم
پيشنهاد شما چيه؟
من هيچ اطلاعاتي ندارم
از نوع بازيهاش و ...
فقط يه سوال هر بازي واسه xbox و pc مياد واسه ps3 هم مياد؟؟
بعدش يه سوال مهم: من ميتونم هيچ كدوم از اينام نگيرم و بودجه رو افزايش بدم و يه pc مخصوص گيم بگيرم
ولي خب خرجش بيشتره

به نظر شما چه كنم؟
ميترسم چند وقت ديگه واسه xbox بازي به روز نياد ولي واسه pc همش بازي مياد
خواهشا مارو از اين سردرگمي نجات بديد
ممنون

الان بین PS3 و Xbox زیاد نمیشه قضاوت کرد : دی ! سلیقه ای ــه یه جورایی !

اما از نظر بازی ها اکس باکس توی بازی های مولتی ( یعنی اونایی که برای هر 3 کنسول میان ) قوی تر عمل میکنه و همچنین هیچ مشکلی نسبت به کپی بازی کردن نداره ف الان فریمور های PS3 دیر به دیر هـــک میشن اما برا اکس باکس همه بازی های جدید روش اجرا میشن و مشکل نداره .

PC باید هر چند وقت یه بار آپدیت بشه برا بازی های جدید + نباید مشکلات کرک و نصب رو نادیده گرفت ! پس حذف بشه بهتره :دی ( البته قدرت سخت افزاری PC های به روز به هیچ وجه قابل مقایسه با کنسول های این نسل نیست ! )

برا اکس باکس تا وقتی که نسل جدیدش به بازار عرضه نشه ( میگن 1-2 سال دیگه میشه ) بازی های جدید میان !

=> پیشنهاد من Xbox هست ، اسلیم 4 یا 250 گیگ که قیمتشم فکر کنم الان افت کرده ! یه زمانی 250گیگ حدود 450تومن بود !

shahin_mp3
27-10-2011, 15:46
آقا ممنون بابت جوابتون اگه ميشه به سوال دومم هم جواب بديد
اگه كنسول بگيرم ميتونم روش سيستم عامل نصب كنم و با نرم افزار هايي مثل km player فيلم همراه با زيرنويس ببينم؟

خودش نرم افزار داره روشم مي توني نرم افزار مخصوص خودشو بريزي كه بيشتر فرمت ها رو مي خونه

زيرنويس فارسي و نشون نميده اگه جدا باشه مگر اينكه با نرم افزاري چزي زير نويسو بندازي تو فيلم :21:

Alex Fera
27-10-2011, 18:37
به نظر من و با تجربیات من pc خیلی بهتره چون هر کنسولی حداکثر 2سال براش بازی های روز رو میدن

با عرض شرمندگی فکر کنم تجربیات شما ناقصه چون به طور مثال کنسول Xbox 360 که سال 2005 وارد بازار شده هنوز یکی از پلتفرمهای اصلی سازندگان بازی به حساب میاد و طبق نظر کارشناسان و تحلیلگران احتمالا تا اواخر سال 2013 ساپورت میشه...............
یا حق...

Hamid Reza
27-10-2011, 18:45
الان بین PS3 و Xbox زیاد نمیشه قضاوت کرد : دی ! سلیقه ای ــه یه جورایی !

اما از نظر بازی ها اکس باکس توی بازی های مولتی ( یعنی اونایی که برای هر 3 کنسول میان ) قوی تر عمل میکنه و همچنین هیچ مشکلی نسبت به کپی بازی کردن نداره ف الان فریمور های PS3 دیر به دیر هـــک میشن اما برا اکس باکس همه بازی های جدید روش اجرا میشن و مشکل نداره .

PC باید هر چند وقت یه بار آپدیت بشه برا بازی های جدید + نباید مشکلات کرک و نصب رو نادیده گرفت ! پس حذف بشه بهتره :دی ( البته قدرت سخت افزاری PC های به روز به هیچ وجه قابل مقایسه با کنسول های این نسل نیست ! )

برا اکس باکس تا وقتی که نسل جدیدش به بازار عرضه نشه ( میگن 1-2 سال دیگه میشه ) بازی های جدید میان !

=> پیشنهاد من Xbox هست ، اسلیم 4 یا 250 گیگ که قیمتشم فکر کنم الان افت کرده ! یه زمانی 250گیگ حدود 450تومن بود !

ممنون از پاسختون
فرق اسليم4 با 250 گيگ چيه؟
كدوم بهتره؟
الان قيمتش چنده دقيقا؟

s.j-rez
27-10-2011, 19:16
ممنون از پاسختون
فرق اسليم4 با 250 گيگ چيه؟
كدوم بهتره؟
الان قيمتش چنده دقيقا؟
فرق این دو مدل فقط تو مقدارهاردشونه و یکی هم اینکه مدل 4گیگ بدنش تیره هست و مدل250گیگ براق هست
خوب اگه بودجتون میرسه قطعا250گیگ بهتره چون هارد زیادی برای ذخیره اطلاعات داره.
قیمت مدل4گیگ:300تومنه
قیمت مدل250گیگ:410تومن

CRIS Joon CR7
27-10-2011, 19:34
من یه دانشجوام کارم میکنم البته نیاز ندارم از بیکاری کار میکنم یعنی دستم به دهنم میرسه الان هم 400 تا اضافی آوردم میخوام باش کنسول بگیرم به نظرتون تصمیمم هم گرفتم میخوام x360 250 گیگ بخرم به نظرتون امسال بخرم یا بزارم سال دیکه بخرم آخه یه بار که داشتم شبکه های ایرانی داخل نشین:31: رو عوض میکرم یه برنامه درپیت (در مقایسه با Euro gamer tv)دیدم فکر کنم اسمش صفر یک بود( اسم دیگه نبود )گفت میخواد تو 2012سال 720 عرضه بشه راست گفته یا :2:

s.j-rez
27-10-2011, 19:48
من یه دانشجوام کارم میکنم البته نیاز ندارم از بیکاری کار میکنم یعنی دستم به دهنم میرسه الان هم 400 تا اضافی آوردم میخوام باش کنسول بگیرم به نظرتون تصمیمم هم گرفتم میخوام x360 250 گیگ بخرم به نظرتون امسال بخرم یا بزارم سال دیکه بخرم آخه یه بار که داشتم شبکه های ایرانی داخل نشین:31: رو عوض میکرم یه برنامه درپیت (در مقایسه با Euro gamer tv)دیدم فکر کنم اسمش صفر یک بود( اسم دیگه نبود )گفت میخواد تو 2012سال 720 عرضه بشه راست گفته یا :2:
ببین از هر لحاظ الان بخری بهتره هم قیمتا اومده پایین هم وضعیت بازی ها خوبه
ببین این قطعی نیست که سال2012بیاد ولی اگه بیاد تازه سال2012معرفی میشه خیلی زود بیاد آخرای سال2014میاد بیرون بعدد یک سال طول میکشه قسمت بیاد پایین بعد هم یک سال طول میکشه کپی خور بشه بعد اون قیمتش باز میره بالا بعد چند ماه تازه میشه یه وضعیت ایده آل و در این مدت کی مرده کی زنده و کلی عمر آدم طلف میشه پس الان بخری بهتره قیمت ها هم که اومده پایین

compund security
27-10-2011, 20:05
البته من باز واجب دیدم که اون جمله معروفمو بگم:31:
اکس باکس رو با کینکت اندازه یه سکه تمام بهار ازادی میشه یعنی لذتت 3- 4 گرم طلا نمی ارزه:31:
این جمله قصار منه:27::31::20:

Hamid Reza
27-10-2011, 20:16
فرق این دو مدل فقط تو مقدارهاردشونه و یکی هم اینکه مدل 4گیگ بدنش تیره هست و مدل250گیگ براق هست
خوب اگه بودجتون میرسه قطعا250گیگ بهتره چون هارد زیادی برای ذخیره اطلاعات داره.
قیمت مدل4گیگ:300تومنه
قیمت مدل250گیگ:410تومن

ممنون
قيمت كينكت چقدره؟

MH_FashisT
27-10-2011, 20:16

ببین از هر لحاظ الان بخری بهتره هم قیمتا اومده پایین هم وضعیت بازی ها خوبه
ببین این قطعی نیست که سال2012بیاد ولی اگه بیاد تازه سال2012معرفی میشه خیلی زود بیاد آخرای سال2014میاد بیرون بعدد یک سال طول میکشه قسمت بیاد پایین بعد هم یک سال طول میکشه کپی خور بشه بعد اون قیمتش باز میره بالا بعد چند ماه تازه میشه یه وضعیت ایده آل و در این مدت کی مرده کی زنده و کلی عمر آدم طلف میشه پس الان بخری بهتره قیمت ها هم که اومده پایین

من صفرو یکو دیدم..درپیتم نیست.:19: حالا یه برنامه tv ایران هست که در مورد دنیای بازیه,هر چی باشه نباید اینجوری گفت در موردش
نگفت که عرضه میشه , گفت معرفی میشه
همه دیگه میدونن که احتمالش زیاده که تو E3 2012 معرفی میشه
صحبتای ساجدم کاملا درسته

Squall Leonhart
27-10-2011, 20:25
البته من باز واجب دیدم که اون جمله معروفمو بگم:31:
اکس باکس رو با کینکت اندازه یه سکه تمام بهار ازادی میشه یعنی لذتت 3- 4 گرم طلا نمی ارزه:31:
این جمله قصار منه:27::31::20:

من همیشه توی درک جملات قصار مشکل داشتم. میشه یه کم بشکافیش تا منم متوجه بشم؟! :31:

s.j-rez
27-10-2011, 20:58
ممنون
قيمت كينكت چقدره؟
والا تو تهران بعضی جاهای محدودش180هم میدن ولی یه قیمت که بابه200تومنه

CRIS Joon CR7
27-10-2011, 21:12
آخه یه چیزی گفتن آدم از تعجب شاخ در میاره
گفت فلان گروه بازی ساز ( اینقدر قشنگ اون یارو کجکیه تلفظ میکنه نمیشه حرفاشو فهمید:41:) انگشت به --- نه زشته انگشت به دهن موندن که آیا اساس بازیشونو با نسل حاضره کنسولا ببندن یا با نسل بعدی یعنی PS4 و XbOX 720
آخه کدوم عقل سلیمی اینو قبول میکنه یعنی الان همه شرکت ها این وضعیت رودارن منم یه جورایی دودل کردند :19:

Mohammad Yek110
28-10-2011, 13:17
رفتی گیم نت چه بازی کردی که میگی گرافیک ps3 بهتره؟

تو مولتی پلتفرم ,بعضی موارد 360 بهتره . انحصاریاشم که بحثش جداست

ps3 160gb الان 400 تومنه

xbox هم 4gb الان 360 تومنه , 250gb هم 410تومنه
-----------------------------
ویرایش:
اشتباه تایپی :|
قیمتای محمد تو پست پایینی درسه
سلام
pes11
tekken6
تصحیح می کنم.گرافیک پی اس یکم بهتر بود.اونم توی pes11.البته کینکت رو نباید فراموش کرد.
اون یارو می گفت هر بازی جدیدی برای x360 میاد باید کنسول اپدیت بشه.و وقتی اپدیت شه بازیهای قبلی رو باز نمی کنه.می گفت توی بازی COD MW2به این مشکل خورده
حرف مجانی می زد یا راست می گفت؟

Alex Fera
28-10-2011, 18:20
حرف مجانی زده به قول شما................
الان با 360 که LT+2 شده باشه تمام بازیهای که تا امروز عرضه شدن رو میشه اجرا کرد و تا 3 آذر که داشبرد و فریمور جدید بیاد احتمالا تمام بازیها رو میشه اجرا کرد.............

jackson2010
28-10-2011, 18:30
سلام به همه دوستان:40:
ببخشید اینجا مطرح میکنم ولی چون دعوت به همکاری هستش به بزرگی خودتون ببخشید
دوستانی که از شرکت شاتل شکایت دارند و دچار محدودیت دانلود شده اند لطفا نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری و شهر محل سکونتشون رو به صورت پیام خصوصی بفرستند تا در شکایتنامه علیه شاتل استفاده گردد شاکیان تا الان نزدیک 50 نفر
مثال: علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

THE WORLD_IS MINE
28-10-2011, 20:36
دوستان پول من جور شده

نظر اخر وبدین که ps3 یا xbox

CRIS Joon CR7
28-10-2011, 22:33
Xbox 360 Limited Edition 250 GB Slim
بگیر تا حداقل دوسال دیگه واست کنسوله برو بخر تو میتونی:31:

aha2012
28-10-2011, 22:50
دوستان پول من جور شده

نظر اخر وبدین که ps3 یا xbox
به نظرم X360
چون هم بازیهاش ارزونه و هم راحتتر میتونی هـکش کنی:20:

A.N.A.P
30-10-2011, 01:09
دوستان PS3 چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه ؟ آخه شنیدم PS3 سینما خانگی خوبی هست . میخوام به عنوان سینما خانگی استفاده کنم بعد واسش اسپیکر بخرم . اصلا ارزششو داره ؟ چون سینما خانگی مد نظرم حدود 750 تومنه . لامذهب اونم خیلی خوشگله . مدلش Sony SZ-1000 هم بخش 3D داره و هم Blue-Ray ظاهرش تقریبا شبیه PS3 هست و بلندگو هاش بیسیمه ! شرمنده یکم بحثم متفاوته با کنسول ها ! :دی اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoRt@L
30-10-2011, 13:27
ps3 عوض می کنم با xbox فروشم 280 میدم دستگاه کاملآ سالم هستش لوازم جانبیم داره چون دوتا ps 3 دارم می خوام یکیشو بفروشم
اینم شمارم 09128026008

arash2006
30-10-2011, 15:03
دوستان میخوام ایکس باکسم رو بخاطر بازی های انحصاری ps3 بفروشم ولی اطلاعاتی از ps3 ندارم چی باید بگیرم که بازی های مثل خدای جنگ و .... توش بیاد بدون اینکه سی دی اصل رو بخرم حدودا چند در میاد دستگام چند فروش میره چقدر باید بزارم روش و ....

یک عدد ایکس باکس الیت با برد جاسپر به فروش
میرسد که مال خودمه و یک سالی هست که ازش استفاده میکنم
میخوام با فروشش یه مقدار بزارم روش و یک پی اس 3 نو بخرم !!!!
سری ساخت 2009
120گیگابایت هارد
/2 تا دسته بی سیم بهمراه 2 عدد سیم یو اس بی دسته برای اینکه باطری مصرف نکنید
/ 16 عدد بازی
شارژر دسته و باطری
/ هد ست برای بازی live
> دارای فرمیمور LT+ 2 که امروز انجام دادم و آپدیت کینکت
تو لایو بن نشده
یک هارد درایو ترانسفر که الکی خریدم و بدون استفاده دارم
بسته بندی و همه وسایلش موجوده

D J V A H I D
30-10-2011, 15:07
میخوام یه 360 بگیرم . ظاهرا تهران ارزونتره ؟

شیراز 4 گیگ رو میگن 380 و
250 گیگ رو میگن 460 ؟!

تهران چنده ؟ که اگه بهتره به برو بچ بگم برام بخرن بفرستن !

30-10-2011, 17:58
تهران 4 گیگ حدودای 290 ــه :دی ;)

BMW.M3_E46
30-10-2011, 18:32
از نظر سخت افزاری X360 4G با 250G فرق داره؟
اگه 4G بخرم! بعد میشه از راه دیگه ای ظرفیتش رو بیشتر کرد؟!

s.j-rez
30-10-2011, 18:44
از نظر سخت افزاری X360 4G با 250G فرق داره؟
اگه 4G بخرم! بعد میشه از راه دیگه ای ظرفیتش رو بیشتر کرد؟!
نه هیچ فرقی نداره فقط هاردش بیشتره و بدنه ی 4گیگ کدر هست ولی250گیگ براق هست همین
بله هم از طریق هارد رسمی و هم -- شده قابل ارتقاع هست هارد

BMW.M3_E46
30-10-2011, 19:18
نه هیچ فرقی نداره فقط هاردش بیشتره و بدنه ی 4گیگ کدر هست ولی250گیگ براق هست همین
بله هم از طریق هارد رسمی و هم -- شده قابل ارتقاع هست هارد

هارد رسمی چه جوریه قیمتاش؟؟ پیدا میشه!؟ -- اینا قیمتش چنده؟!
ممنون

Mohammad Yek110
30-10-2011, 19:31
تهران 4 گیگ حدودای 290 ــه :دی ;)
واقعااااااااا؟:31:
اون وقت 250 گیگ چنده؟

Alex Fera
30-10-2011, 19:42
واقعااااااااا؟:31:
اون وقت 250 گیگ چنده؟

حدود 410 هستش..............

هارد رسمی چه جوریه قیمتاش؟؟ پیدا میشه!؟ -- اینا قیمتش چنده؟!
ممنون
250 گیگ 90 تومن.........
پیدا هم میشه...........
هـک شده هم خودت باید مدل مخصوص رو بخری و هـک کنی که حدود 60 تومن درمیاد برات،البته دردسرهای خاص خودش رو داره..............

BMW.M3_E46
31-10-2011, 11:59
250 گیگ 90 تومن.........
پیدا هم میشه...........
هـک شده هم خودت باید مدل مخصوص رو بخری و هـک کنی که حدود 60 تومن درمیاد برات،البته دردسرهای خاص خودش رو داره..............

این آپدیتهای کنسول هر چند وقت یه بار باید انجام بشه!؟چون من کنسول نداشتم!!
دردسر داره!؟بیرون میشه داد آپدیتش کرد؟هزینه آپدیت چه جوریه؟
ممنون

arash2006
31-10-2011, 17:00
بابا یکی در موردی ps3 مارو راهنمایی کنه من بخوام بگیرم اطلاعاتی ندارم
من بخوام بدونم یدونه 160 گیگ کپی خور شده با یه دیسک اصل برا اجرا و یه دسته اضافه چند در میاد؟
بعد میشه تو هاردش بازی پر کرد بدون دیسک اجرا کرد یا حتما باید یه هارد اکسترنال هم جدا براش بگی

Reza229x
31-10-2011, 19:49
با سلام خواستم یک کنسول 3DS از دبی بگیرم کسی اطلاع داره چه ورژنی باید باشه تا با داخل ایران سازگاری داشته باشه و بعدا بشه اونو کپی خور کرد؟ با تشکر

s.j-rez
31-10-2011, 21:13
بابا یکی در موردی ps3 مارو راهنمایی کنه من بخوام بگیرم اطلاعاتی ندارم
من بخوام بدونم یدونه 160 گیگ کپی خور شده با یه دیسک اصل برا اجرا و یه دسته اضافه چند در میاد؟
بعد میشه تو هاردش بازی پر کرد بدون دیسک اجرا کرد یا حتما باید یه هارد اکسترنال هم جدا براش بگی
کنسول160گیگ کپی خور400توممنه دیسک اورجینال هم میشه کمش25تومن و دسته هم اصلش60تومنه.
بعضی بازی ها لازمه حتما تو هارد اکسترنال باشه و بعضی ها هم باید روی هارد داخلی باشه ولی خوب خیلی خوبه که یه هارد بخری تا به دردسر نیفتی

adel.alizadeh1994
31-10-2011, 23:08
سلام دوستان بنظرتون من بین پلی 3 و ایکس باکس 360 کدومشو بخرم بهتره یا پی اس پی ؟

CRIS Joon CR7
31-10-2011, 23:29
سلام دوستان بنظرتون من بین PS3 و X360 کدومشو بخرم بهتره یا پی اس پی ؟
سلام حالت مطمئنی خوبه؟:31:
آخه PSP چه ربطی به 360 داره؟:39:
اگه عاشق کرایتوس هستی :13: PS3 بگیر اگه عاشق مارکوس فنیکس هستی :42: 360 بگیر
psp هم کارش تمومه البته با اومن VITA میترکونه :32:
من خودم 360 و PSP دارم از 360 فوق العاده راضیم PSP هم که:34: فقط کار MP4 و MP3 پلیر رو واسم انجام میده
ولی 360 چیز دیگه ایه بازیهاش سریع میان راحت هم چیز میشن ( ح-ک )
برو بخر تو میتونی:27:

arash2006
01-11-2011, 15:19
کنسول160گیگ کپی خور400توممنه دیسک اورجینال هم میشه کمش25تومن و دسته هم اصلش60تومنه.
بعضی بازی ها لازمه حتما تو هارد اکسترنال باشه و بعضی ها هم باید روی هارد داخلی باشه ولی خوب خیلی خوبه که یه هارد بخری تا به دردسر نیفتی

ممنون کپی خور شده دیگه نیاز به دانگل این چیزا نداره برای اجرای تمام بازی های قدیمی و ...

s.j-rez
01-11-2011, 15:57
ممنون کپی خور شده دیگه نیاز به دانگل این چیزا نداره برای اجرای تمام بازی های قدیمی و ...
نه یه چند وقتیه که بازی های جدید اجرا نمیشدن ولی مثل این که یه جرقه خورده و میشه بازی های جدید هم اجرا کرد نمونشbf3وuncharted3

matrix_3s
01-11-2011, 16:24
یعنی الان میشه uncharted3 رو بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sonixax
01-11-2011, 17:23
سلام دوستان بنظرتون من بین پلی 3 و ایکس باکس 360 کدومشو بخرم بهتره یا پی اس پی ؟

شما از کنسول چی میخای ؟
PSP کنسول دستی هستش و کنسول خوبی هم هست بیشتر به درد بیرون و قطار و مترو و ... میخوره کاری که آیفون هم میتونه انجام بده .
Ps3 و 360 هم دو تا داستان جدا هستند نظر من رو میخواید اگر توانایی مالیش رو دارید هر دوتاش یا هر سه تاش رو بخرید ولی اگر توانایی مالی برای این کار ندارید اگر تا قبل از این کنسول نداشتید 360 براتون خوبه ولی اگر قبل از این کنسول داشتید و تجربه ی بازی با کنسول رو دارید به عنوان مالک Ps3 بخرید چونکه اون موقع 360 ممکنه نتونه راضیتون کنه .

Alex Fera
03-11-2011, 18:06

بله میشه بازی کرد،فقط انگار نمیشه چپتر 10 رو بازی کرد،باید بپری بری از چپتر 11 بازی کن............

MH_FashisT
03-11-2011, 20:23

بله میشه بازی کرد،فقط انگار نمیشه چپتر 10 رو بازی کرد،باید بپری بری از چپتر 11 بازی کن............

نه دیگه.کاملا بازی اجرا میشه بدون مشکل...
رفع مشکل فریز کردنشم
اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3mm3
04-11-2011, 10:53
آقا من ی کنسول می خوام که سی دی هاش همه جا گیر بیاد بازیم زیاد براش تولید بشهو چند سال ی بچه بتونه باش بازی کنه

CRIS Joon CR7
04-11-2011, 11:03
من سه چار روز پیش برنامه ضبط شده ی شبکه ی Euro Gamer رو دیدم یارو داشت فورزا چار بازی میکرد
بعد یدونه ازینا دست اون یکی یارو بود داشت باش بازی میکرد
بعد اون یارو اولی یخورده وراجی کرد و پاشد آمد پیش این یارو
بعد ازش پرسید این که دستته چیه گفت کلنگ از بیسیمه بعد گفت کینکت هم میخواد گفت نه و ..
حالا من ازینا میخوام از کجا میتونم بخرم تو رو خدا کمک کنید:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Bristol.JPG

pashangi
04-11-2011, 20:25
با سلام
آخرین قیمت XBOX slim 4gig چنده؟
یک جای مطمئن و خوب هم معرفی کنید :11:
آخرین آپدیت هم چیه؟

compund security
04-11-2011, 20:36
با سلام
آخرین قیمت XBOX slim 4gig چنده؟
یک جای مطمئن و خوب هم معرفی کنید :11:
آخرین آپدیت هم چیه؟

اول بگید تو کدوم شهر هستید
قیمتش حدود 395 هزار تومان هست:11:

pashangi
04-11-2011, 22:23

تهران بعدش قیمت که پایین تر از این حرف بود:18:

CRIS Joon CR7
04-11-2011, 23:05
داداش من چرا اذهان عمومی رو منحرف میکنی چار گیگ نهایتا 350
سریع عذرخواهی کن تا آمال مردم راحت بشه:31:

compund security
05-11-2011, 13:48
داداش من چرا اذهان عمومی رو منحرف میکنی چار گیگ نهایتا 350
سریع عذرخواهی کن تا آمال مردم راحت بشه:31:

من از یه فروشگاه مطمئن قیمت گرفتم گفت با گارانتی مطمئن که خودم برات عوض میکنم میشه 395 حالا دیگه من نمیدونم راست و دروغش با خودشه:27::20::13:

CRIS Joon CR7
05-11-2011, 15:20
گارانتی واسه محصولی که این همه دست توشه
چهل تومن پول اضافه واسه گارانتی مثل چسبوندن پوستر به دیوار با آب دهنه
داداش جون من تو توپخونه از 310 دیدم تا 360 تومن تازه فاصله ی مکانی این قیمتها نهایتا ده تا مغازه بود
بهترین کار اینه که بری از یه جای مطمئن و ارزون بخری پول زیاد آوردی برو لوازم جانبی بخر:27:
من خودم دلال 360 ام
از تهران سه روز پیش پنج تا چار گیگ اسلیم خریدم 344 :8:
اراک فروختمش 380 :21:
مغازه داره هم میده 410 :18:

A.N.A.P
05-11-2011, 15:37
دوستان اگه من PS3 خام بگیرم خودم میتونم کپی خورش کنم ؟ الان قیمت خام پلمپش چنده ؟

Alex Fera
05-11-2011, 19:09
دوستان اگه من PS3 خام بگیرم خودم میتونم کپی خورش کنم ؟ الان قیمت خام پلمپش چنده ؟

آره علی جان به راحتی میشه کپی خورش کرد............
قیمت هم بستگی به هارد داره.

THE WORLD_IS MINE
06-11-2011, 18:58
سلام
میخواستم بدونم تفاوت 4Gb , 250Gb xbox slim
زیاد مشهود میشه در اینده چون اختلاف قیمتشون 100 تومان هست که میتونم باهاش یه دسته بگیرم
در ضمن ایکس باکس که شبیه Play 3 نیست که بازی رو بخواد رو هارد بریزیم مگه نبیاید بریم از مغازه DvD بازی رو گرفت و تو دستگاه گذاشت دیگه هارد بالا اونوقت چه کاربردی داره؟؟

مرسی

sonixax
06-11-2011, 19:33
در ضمن ایکس باکس که شبیه Play 3 نیست که بازی رو بخواد رو هارد بریزیم مگه نبیاید بریم از مغازه DvD بازی رو گرفت و تو دستگاه گذاشت دیگه هارد بالا اونوقت چه کاربردی داره؟؟

مرسی

بازی های Xbox مثل کامپیوتر روی هاردش نصب میشند ، و این این کمک رو میکنه که بازی سریع تر اجرا بشه و کنسول کمتر داغ بشه - Ps3 هم دقیقا همین طوریه .

CRIS Joon CR7
08-11-2011, 16:44
یه پیشنهاد
میشه یه پست ترجیها تک پست که کسی بعدش پست نده
واسه راهنمایی خرید 360 بزارید
کامل و جامع
بعد یکی زحمت بکشه ماهی یه بار ادیت ش کنه
اونجوری دیگه بچه ها جواباشونو از تو اون در میارن و خیلی بهتره

compund security
08-11-2011, 22:49
نه کیف نمیده کیف میده همش اسپم بدی:31:

CRIS Joon CR7
08-11-2011, 23:28
نه کیف نمیده کیف میده همش اسپم بدی:31:
بیکار ... :18: :13: ... ... ... تو ... ... ... اینا فحشای زیر سه ساله :31:
اینطوری خیلی بهتره
کارمون سریع را میافته

یه پیشنهاد
میشه یه پست ترجیها تک پست که کسی بعدش پست نده
واسه راهنمایی خرید 360 بزارید
کامل و جامع
بعد یکی زحمت بکشه ماهی یه بار ادیت ش کنه
اونجوری دیگه بچه ها جواباشونو از تو اون در میارن و خیلی بهتره

hamed m2m
09-11-2011, 13:29
شما از کنسول چی میخای ؟
PSP کنسول دستی هستش و کنسول خوبی هم هست بیشتر به درد بیرون و قطار و مترو و ... میخوره کاری که آیفون هم میتونه انجام بده .

سلام
يعني چي كه آيفن هم ميتونه انجام بده
لطفا بيشتر توضيح بده دوست من:20:

compund security
10-11-2011, 14:26
بیکار ... :18: :13: ... ... ... تو ... ... ... اینا فحشای زیر سه ساله :31:
اینطوری خیلی بهتره
کارمون سریع را میافته

فحش میدییییییییییییی:13:
میخوای منم فحش بدم:20:
...........عجب فحش زشتی دادم:31:

فرشته‌ی مهربون
10-11-2011, 19:14
قیمت xbox 360 slim 4gb و کینکت چنده؟
و کلا بگید کی و از کجا بخرم به نفعممه؟
ممنون

CRIS Joon CR7
10-11-2011, 21:55
قیمت xbox 360 slim 4gb و کینکت چنده؟
و کلا بگید کی و از کجا بخرم به نفعممه؟
ممنون
الان وقت خوبیه قیمت هم تو رنج 340 تا 400
بسته به جا و مکانت
کینکت هم بین 210 تا 230

Alireza.M67
10-11-2011, 21:58
جهت اطلاع :
امروز واسه یکی یه Xbox 360 Slim 250 GB خریدیم ، کپی خور شده ، 430 تومن .

فرشته‌ی مهربون
11-11-2011, 13:37
الان وقت خوبیه قیمت هم تو رنج 340 تا 400
بسته به جا و مکانت
کینکت هم بین 210 تا 230
ممنون
من تهران هستم میتونید بگید اینجا از کجا بگیرم یا سفارش بدم بهتره؟

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 13:58
ممنون
من تهران هستم میتونید بگید اینجا از کجا بگیرم یا سفارش بدم بهتره؟
اونجا که بنداز بندازه توپخونه رو میگم
البته یکی رو با خودت ببر که خیلی نندازه:31:

sin_eshgh
11-11-2011, 16:25
دوستان من میخوام یه کنسول بگیرم تا 600 هم هزینه میکنم!!!!!لطف میکنید منو راهنمایی کنید!!!xbox360 یا pl3 ???

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 18:00
دوستان من میخوام یه کنسول بگیرم تا 600 هم هزینه میکنم!!!!!لطف میکنید منو راهنمایی کنید!!!xbox360 یا ps3 ???

اگه دو سال دیگه هم میتونی همین مقدار پول یا بیشتر واسه خرید کنسول خرج کنی و بازیهای انحصاری خیلی مد نظرت نیست پیشنهاد من XBOX 360 slim 250 gig +kinect
هستش که الان قیمتش خوبه
اگه بیشتر Indoor هستی همین XBOX 360 slim 250 gig +kinect و اگه نه بیشتر OUTdoor هستی بزار Ps Vita
بخر که احتمالا تو کریسمس عرضه بشه :8:

sin_eshgh
11-11-2011, 20:03
اگه دو سال دیگه هم میتونی همین مقدار پول یا بیشتر واسه خرید کنسول خرج کنی و بازیهای انحصاری خیلی مد نظرت نیست پیشنهاد من XBOX 360 slim 250 gig +kinect
هستش که الان قیمتش خوبه
اگه بیشتر Indoor هستی همین XBOX 360 slim 250 gig +kinect و اگه نه بیشتر OUTdoor هستی بزار Ps Vita
بخر که احتمالا تو کریسمس عرضه بشه :8:
XBOX 360 slim 250 gig +kinect چند برام در میاد؟؟البته در مشهد؟؟؟مرسی از راهنماییت!!!!:5:

CRIS Joon CR7
11-11-2011, 22:39
XBOX 360 slim 250 gig +kinect چند برام در میاد؟؟البته در مشهد؟؟؟مرسی از راهنماییت!!!!:5:
اول برو اونجا دکمه ی تشکر رو بزن :31:
حالا اگه میخوای در ادامه صحبت میکنیم :21:

sin_eshgh
12-11-2011, 00:04
اول برو اونجا دکمه ی تشکر رو بزن :31:
حالا اگه میخوای در ادامه صحبت میکنیم :21:
شیطون گفتم بهت مرسی از راهنماییت!!!!:31:
من هر چی گشتم دکمه تشکر رو پیدا نکردم والا بخدا:11:!!!!!
حالا ببین چه نازی هم میای ها.....
کاره ما رو راه بنداز؟؟؟؟
یه سوال دیگه این که بازی های پلی3 قشنگ تره یا ایکس باکس!!!!!

CRIS Joon CR7
12-11-2011, 00:45

شیطون گفتم بهت مرسی از راهنماییت!!!!:31:
من هر چی گشتم دکمه تشکر رو پیدا نکردم والا بخدا:11:!!!!!
حالا ببین چه نازی هم میای ها.....
کاره ما رو راه بنداز؟؟؟؟
یه سوال دیگه این که بازی های پلی3 قشنگ تره یا ایکس باکس!!!!!
تاپیک داره به چیز کشیده میشه ولی اینو بگمو تمام
من با آنچارتد 2 خیلی حال کردم ولی انحصاریای 360 رو به شخصه بیشتر دوست دارم
آنچارتد هم در طول حدودا 44 روز یه PS3 از دوستم امانت گرفتم بازیش کردم
توضیحات بیشتر خواستی پیام بده رو اسمم کلیک کن و .....

Hossein fard
12-11-2011, 05:07
Salam dostan
Man ye bundle gears of war 3 no daram tabdil shode
Gheymate paye 720,000
Baraye kharid be in adres mail bezanid va shomaratono bezarid tamas migiram
Hossein_jump360@yahoo.com
320G
Badane ghermeze baragh
PAL
LT PLUS 2
2dasteye makhsos
Be hamrahe game original gears3

فرشته‌ی مهربون
13-11-2011, 17:04
میخواستم ببینم من اگه اسفند یه xbox 360 slim 250 & kinect بگیرم تا کی برام کنسوله و بازی های روز بش میخوره
و این که بهتره بخرم یا صبر کنم بعدیا بیان.
ممنون

CRIS Joon CR7
13-11-2011, 18:48
میخواستم ببینم من اگه اسفند یه xbox 360 slim 250 & kinect بگیرم تا کی برام کنسوله و بازی های روز بش میخوره
ممنون
نمیشه حساب کرد ولی احتمالا تا 2013
حالا رو بچسب بعدا یه خاکی ... :31:

shahin_mp3
13-11-2011, 23:31
ممنون

كنسول و بخر حالشو ببر :31:

حالا تا بعدا :21:

CRIS Joon CR7
13-11-2011, 23:47
كنسول و بخر حالشو ببر :31:

حالا تا بعدا :21:
بابا منم خو همینو گفتم :18:
کلا همه عشق اسپم ان :31:

shahin_mp3
13-11-2011, 23:55
بابا منم خو همینو گفتم :18:
کلا همه عشق اسپم ان :31:

من خواستم دلايلشو هم بگم ديكه گفتم مختصر و مفيد كه ديگه بره كنسول و بخره و حالشو ببره :31:

A.N.A.P
14-11-2011, 21:34
دوستان قیمت 360 Slim 4G خام چنده ؟

CRIS Joon CR7
14-11-2011, 23:13
دوستان قیمت 360 Slim 4G خام چنده ؟
330 تا 380
البته به جات بستگی داره فکر کنم گرگان بودید همون 370 380:27:

salar_linux
17-11-2011, 14:46
سلام بچه من یه سیستم به روز دارم با رم 4 گیگ و گرافیک 1 گیگ ATI 5850 و همه بازی کامپیوتر روان اجرا می کنم

یه چند وقتی که تو فکر گرفتن یه کنسول هستم.اما نمی دونم ارزش گرفتن داره و می خواستم بپرسم تفاوت بازی تو کنسول با کامپیوتر خیلی زیاده؟ کاملترین و به روز ترین مدل xBOX360 کدوم که مشکل ساز و خراب نشه؟

mineworld
17-11-2011, 15:24
خواهشا ارزش قائل شید , جواب بدید !!!!

دوستان گل !

سلام ...

چند تا سوال خیلی مهم دارم . امیدوارم تا جایی که میتونید منو راهنمایی کنید . باور کنید سوالا خیلی مبهمه ولی سعی میکنم منظورم رو خلاصه برسونم .

راستش من تو این چند سال همش با pc میکردم . خوبم بود راضیم بودم . شاید تنها دلیلم واسه کنسول نخریدن نداشتن پولش بود . به هر حال ما شرایط رو گذروندیم تا اینکه تو این اواخر شرایط کلی عوض شد و اگه خدا بخواد قرار ما هم کنسولی شیم . اما قبل هر چیز باید بگم که ما ازوناش نیستم . یعنی چی ؟ یعنی این شاید اولین و اخرین کنسول من باشه . یعنی قرار نیست واسه مدتی یکی بگیرم بعد واسه تنوع برم یکی دیگه بگریم . نه ! پس خواهشا درک کنید که من باید با نهایت دقت بخرم چونکه اگه خوب انتخاب نشه دیگه باید برم بمیرم ... پس به خاطر داشته باشید یه بار واسه همیشه . در ضم در مرد کنسول تا دلت بخواد نمیدونم ! نکتش اینجاس " نمیدونم" خب ؟!

با این توضیحات قصدم اینه که xbox 360 بگیرم . ولی کلی سوال دارم که میخوام منت بذارید جواب بدید .

سوال اول : خودم فکر میکردم اصولا xbox سه طرح بیشتر نداره arcade , elite , slim . اما نمیدونم فرقشون چیه . قبلا تو سایت رسمی وقتی میرفتی تو انواع کنسول ها نوشته بود : ارکید با جزئیات سخت افزاری . بعد الیت با جزئیات سخت افزاری . اما امروز که نگاه کردم دیدم تو همون قسمت نوشته : استاندارد و مخصوص . خواهشا اول این قضیه رو مشخص کنید الان ایکس باکس چی داریم اونم به ترتیب خوبی !

سوال دوم : ایا الان خرید xbox کار درستیه ؟ منظورم اینه که الان خدای نکرده تو یه برهه زمانی نیستم که ماکروسافت بخواد چه میدونم چند سال دیگه خط تولیدشو قطع کنه یا مثلا تا چند سال اینده فقط واسش بازی بیاد یا همچین خطراتی ؟ میتونم با خیال راحت بگیرم ؟ تو pc که همچین مشکلاتی بود ..

سوال سوم : ایا حذف ارکید و الیت میتونه معنیش این باشه که دیگه تولید نمیشه ؟ اخه تو سایت دیجی کالا زده

ارکید : توقف تولید
الیت : توقف تولید

سوال چهارم : چه سایتی بزرگترین سایته در مورد کنسول ؟ از نظر به روزی قیمت ها و درستی اطلاعات و ... ؟

سوال پنجم : لطفا قیمت اون مدلها که قرار بود تو سوال اول تفکیک کنید رو مشخص کنید . نمیخوام سرم کلا بذارن همچین .

سوال شیشم : میدنم سخته در مورد مقایسه کوتاه صحبت کرد اما شما که خبر دارید سایت های بزرگ دنیا کارشناسا xbox رو بهتر میدونن یا پلی استیشن رو ؟ میتونیم یکی رو مطلقا بهتر بدونیم یا هر کدوم تو چیزی بهترن ؟ حالا روی هم رفته چی ؟

و اخرین سوال : میترسم این مغازه ای که میرم جنساش قدیدم باشه . لطفا بگید جدیدا چی اومده xbox جدید ؟ یعنی جدیدترین مدل بازار ایران ؟ چطور میتونم ببینم قدیمیه یا جدید ؟ راستی چینی و اصل داره یا نه ؟

میدونم زیاده سوالا ولی خدا شاهده تنها امیدم شماید . من تا شنبه وقت دارم . هر جا بلدم تو فروم میذارم به این امید که جواب بگیرم . خواهش میکنم ...

واقعا ممنونم :40::40::40::40::40::40::11::11::11::11::11::11:

A/|\IR
17-11-2011, 16:54
دوستان قیمت ps3 و xbax ؟ یا سایت هم برای فروشش بگید
ممنون!:11:

EngineeR EhsaN
17-11-2011, 18:56
امروز رفتم پاساژ ببینم اوضاع قیمت از چه قراره ..... قیمت Slim 4G رو 350 و Elite رو 400 میگفتم :21:
بنظرتون کدوم میصرفه بخریم؟ کینکت ارزش خرید داره؟

Alex Fera
17-11-2011, 20:37
425 تومن میتونی 250 گیگ بخری................

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 15:16
425 تومن میتونی 250 گیگ بخری................
از کجا از تهران درایو اصلی یا تعویضی؟

Alex Fera
18-11-2011, 20:13
از کجا از تهران درایو اصلی یا تعویضی؟

PM دادم بهت..........

arashpr9
19-11-2011, 11:31
خواهشا ارزش قائل شید , جواب بدید !!!!

دوستان گل !

سلام ...

چند تا سوال خیلی مهم دارم . امیدوارم تا جایی که میتونید منو راهنمایی کنید . باور کنید سوالا خیلی مبهمه ولی سعی میکنم منظورم رو خلاصه برسونم .

راستش من تو این چند سال همش با pc میکردم . خوبم بود راضیم بودم . شاید تنها دلیلم واسه کنسول نخریدن نداشتن پولش بود . به هر حال ما شرایط رو گذروندیم تا اینکه تو این اواخر شرایط کلی عوض شد و اگه خدا بخواد قرار ما هم کنسولی شیم . اما قبل هر چیز باید بگم که ما ازوناش نیستم . یعنی چی ؟ یعنی این شاید اولین و اخرین کنسول من باشه . یعنی قرار نیست واسه مدتی یکی بگیرم بعد واسه تنوع برم یکی دیگه بگریم . نه ! پس خواهشا درک کنید که من باید با نهایت دقت بخرم چونکه اگه خوب انتخاب نشه دیگه باید برم بمیرم ... پس به خاطر داشته باشید یه بار واسه همیشه . در ضم در مرد کنسول تا دلت بخواد نمیدونم ! نکتش اینجاس " نمیدونم" خب ؟!

با این توضیحات قصدم اینه که xbox 360 بگیرم . ولی کلی سوال دارم که میخوام منت بذارید جواب بدید .

سوال اول : خودم فکر میکردم اصولا xbox سه طرح بیشتر نداره arcade , elite , slim . اما نمیدونم فرقشون چیه . قبلا تو سایت رسمی وقتی میرفتی تو انواع کنسول ها نوشته بود : ارکید با جزئیات سخت افزاری . بعد الیت با جزئیات سخت افزاری . اما امروز که نگاه کردم دیدم تو همون قسمت نوشته : استاندارد و مخصوص . خواهشا اول این قضیه رو مشخص کنید الان ایکس باکس چی داریم اونم به ترتیب خوبی !

سوال دوم : ایا الان خرید xbox کار درستیه ؟ منظورم اینه که الان خدای نکرده تو یه برهه زمانی نیستم که ماکروسافت بخواد چه میدونم چند سال دیگه خط تولیدشو قطع کنه یا مثلا تا چند سال اینده فقط واسش بازی بیاد یا همچین خطراتی ؟ میتونم با خیال راحت بگیرم ؟ تو pc که همچین مشکلاتی بود ..

سوال سوم : ایا حذف ارکید و الیت میتونه معنیش این باشه که دیگه تولید نمیشه ؟ اخه تو سایت دیجی کالا زده

ارکید : توقف تولید
الیت : توقف تولید

سوال چهارم : چه سایتی بزرگترین سایته در مورد کنسول ؟ از نظر به روزی قیمت ها و درستی اطلاعات و ... ؟

سوال پنجم : لطفا قیمت اون مدلها که قرار بود تو سوال اول تفکیک کنید رو مشخص کنید . نمیخوام سرم کلا بذارن همچین .

سوال شیشم : میدنم سخته در مورد مقایسه کوتاه صحبت کرد اما شما که خبر دارید سایت های بزرگ دنیا کارشناسا xbox رو بهتر میدونن یا پلی استیشن رو ؟ میتونیم یکی رو مطلقا بهتر بدونیم یا هر کدوم تو چیزی بهترن ؟ حالا روی هم رفته چی ؟

و اخرین سوال : میترسم این مغازه ای که میرم جنساش قدیدم باشه . لطفا بگید جدیدا چی اومده xbox جدید ؟ یعنی جدیدترین مدل بازار ایران ؟ چطور میتونم ببینم قدیمیه یا جدید ؟ راستی چینی و اصل داره یا نه ؟

میدونم زیاده سوالا ولی خدا شاهده تنها امیدم شماید . من تا شنبه وقت دارم . هر جا بلدم تو فروم میذارم به این امید که جواب بگیرم . خواهش میکنم ...

واقعا ممنونم :40::40::40::40::40::40::11::11::11::11::11::11:

سلام
قبل از هر چیزی بگم که گرافیک کنسول اصلا به PC نمیرسه ( pc گرافیکش بالاتره )
1 - بله الان فقط اسلیم تولید میشه . خریدش عاقلانه تر از مدل های دیگه اش هستش
2 - یه شایعاتی هست که تا سال 2013 یا 2014 نسل بعدی کنسول ها میاد ولی اگه پول دستته بخر
3 - بله اون دو تا تولید نمیشن
4 - نمیدونم
5 - قیمت اسلیم 4 گیگ 390
250 گیگ هم 450
البنه شاید قیمت پایین تر هم گیرت بیاد
6 - اکس باکس یه چیزیش خوبه که میتونی بازی های کپی رو زودتر از همه پلتفرم ها بازی کنی حتی پی سی . اگه original بازی میکنی PS 3 بخر ولی اگه کپی X360
7 - همونطور که گفتم سری اسلیم ( slim ) اخرین مدلشه

واسه قیمت هم من اینجا قیمت میگیرم

adolf32
19-11-2011, 13:56
موقع خرید از کجا بفهمم که درایوش اصلیه یا تعویضیه ؟؟؟
اگه فروشنده معتبر و منصف تو توپخونه سراغ دارید پ خ کنید لطفا

CRIS Joon CR7
19-11-2011, 15:49
موقع خرید از کجا بفهمم که درایوش اصلیه یا تعویضیه ؟؟؟
اگه فروشنده معتبر و منصف تو توپخونه سراغ دارید پ خ کنید لطفا
آقا جواب اول دوستمون رو بگید:11:
ولی الان درایو تعویضی کم شده:27:

adolf32
20-11-2011, 19:13
آقا جواب اول دوستمون رو بگید:11:
ولی الان درایو تعویضی کم شده:27:
شما اگه میدونی بگو دیگه چرا به بقیه میگی

فرشته‌ی مهربون
21-11-2011, 18:34
آقا من بگم 4گیگ با کینکت یکی از فامیلام از کانادا بیاره نسبت به پولش(200ه.تومان ارزون تر) و هزینه ی گمرک(اگه میتونید بگید چند میشه) میارزه؟
اگه پول گمرکشم میدونید بگید.
ممنون

Assassins creed II
21-11-2011, 19:31
آقا من بگم 4گیگ با کینکت یکی از فامیلام از کانادا بیاره نسبت به پولش(200ه.تومان ارزون تر) و هزینه ی گمرک(اگه میتونید بگید چند میشه) میارزه؟
ممنون
عزیزمن چرا 4 گیگ ار کانادا بیاره من عندالله یه ادم با انصافی میشناسم که یک هقته پیش کنسول gears of war 3 از امریکا برای فروش اورده
خودمم دو ماه 12 روز پیش از امریکا کنسول gears of war 3 گرفتم که هزینه گمرگیش 1500 تومن شد
ولی واقعا ارزش داره دو ستگیره با هارد 320 گیگ تمام چیپست های بورد داخلش فرق داره یک عدد بازی اورجینال کلا با اسلیم 250 گیگ و 4 گیگ هم فرق داره

عکس ی هم میزارم ببین

فرشته‌ی مهربون
21-11-2011, 20:35
:18::18::18::18:وااااااااااقعا؟یع نی انقدر هزینه ی گمرکش کمه؟ یعنی انقدر می ارزه؟
پس بریم بهترشو بگیریم.وااااااقعا ممنون.
اگه صد تا دکمه ی تشکر بود همه اش رو میزدم.
راستی کنسول هم خیلی باحاله!

فقط یه چیز دیگه.
با کینکت هم همینه؟
ممنون

matr!x_2008
21-11-2011, 21:00
چطوری از امریکا یا کانادا بخریم؟ حتما باید یه اشنا یا کسی رو داشته باشی که برات بیاره از اونور:5:

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 23:19
عزیزمن چرا 4 گیگ ار کانادا بیاره من عندالله یه ادم با انصافی میشناسم که یک هقته پیش کنسول gears of war 3 از امریکا برای فروش اورده
خودمم دو ماه 12 روز پیش از امریکا کنسول gears of war 3 گرفتم که هزینه گمرگیش 1500 تومن شد
ولی واقعا ارزش داره دو ستگیره با هارد 320 گیگ تمام چیپست های بورد داخلش فرق داره یک عدد بازی اورجینال کلا با اسلیم 250 گیگ و 4 گیگ هم فرق داره

عکس ی هم میزارم ببین

وای عجب چیزیه:18:
میگی برد و چیپست هاشم فرق میکنه?

arashpr9
21-11-2011, 23:34

نه عزیز همشون از Arcade تا Slim همش از یه سخت افزار و یه نوع چیپ استفاده میکنند ( فقط سخت افزار اسلیم ها یه کم از نظر اندازه کوچیکتر و کم مصرف ترند )
فقط بدیش اینه که شانسیه ( یعنی احتمال داره کپی خور نشه )

Assassins creed II
22-11-2011, 01:53
بله دوست من کلا بااسلیم فرق میکنه
دستگیرهاش سبکتر شده فن سیپیوش کلا با اسلیم فرق میکنه دیرتر داغ میکنه
از همته تر برق اداپتورش با 110 کارمیکنه و ایجوری عمر دستگاه بیشترمیشه

چطوری از امریکا یا کانادا بخریم؟ حتما باید یه اشنا یا کسی رو داشته باشی که برات بیاره از اونور:5:
دوستان عزیزی تو ایران هستند که خدمات ارسال و خرید از هرکجای دنیا رو براتون به راحتی انجام میدن
من تا کنسول رسید به پست شهرمون 21 روز طول برد که البته فراموش نشه امازون امریکا دیرفرستادش

:18::18::18::18:وااااااااااقعا؟یع نی انقدر هزینه ی گمرکش کمه؟ یعنی انقدر می ارزه؟

فقط یه چیز دیگه.
با کینکت هم همینه؟
ممنون
بله دوست عزیزکمه وقتی عزیزانی از اون ور اب محصولی براتون ارسال میکنند اگه روی کارتون محصول بنویسند جعبه هدیه گمرگ اداره پست از شما مقدار ناچیزی گمرگی میگیره اما وقتی روی کارتون محصول قیمت محصول به دلار نوشتن 399 دلار گمرگی که اداره پست زمان ترخیص کالا از شما میگیره 60 تا 50 تومن است
این چه حرفی وظیفه بود تا عنوان کنم نه فقط برای اینکه پوز بدم پست زدم اخه تو ایران عزیزانی هستند که مث من عشق داشتن این کنسول دارند
قابلت نداره
نه کینکت روش نیست کینکت باید جدا گانه سفارش بدید
کنیکت هم بخوای ازامریکا بیاری نهیتش 130 ت تا 140 ت تموم میشه

نه عزیز همشون از Arcade تا Slim همش از یه سخت افزار و یه نوع چیپ استفاده میکنند ( فقط سخت افزار اسلیم ها یه کم از نظر اندازه کوچیکتر و کم مصرف ترند )
دوست عزیزعکسی میزارم که بهتون ثابت بشه من اسلیم 250 گیگ دارم اگه خودم کپی خور میکنم هم مال خودمو هم مال کنسول جدیدمو کلا فرق داره
شما بایستی در این صورت این حرف بزنید که قطعاتشون شبیه هم هستند که یکی از کنسول های gears of war 3 داشته باشید
نه عزیزمال من به راحتی کپی خور شده الانم lt2 سرش زدم دارم حالش میبرم

Assassins creed II
22-11-2011, 02:08
اینم چندتا عکس ازکنسول CALL OF DUTY MW3

خدمت دوستان عزیز

Assassins creed II
22-11-2011, 02:14
بله دوست من کلا بااسلیم فرق میکنه
دستگیرهاش سبکتر شده فن سیپیوش کلا با اسلیم فرق میکنه دیرتر داغ میکنه
از همته تر برق اداپتورش با 110 کارمیکنه و ایجوری عمر دستگاه بیشترمیشه

دوستان عزیزی تو ایران هستند که خدمات ارسال و خرید از هرکجای دنیا رو براتون به راحتی انجام میدن
من تا کنسول رسید به پست شهرمون 21 روز طول برد که البته فراموش نشه امازون امریکا دیرفرستادش

فقط یه چیز دیگه.
با کینکت هم همینه؟
ممنون
بله دوست عزیزکمه وقتی عزیزانی از اون ور اب محصولی براتون ارسال میکنند اگه روی کارتون محصول بنویسند جعبه هدیه گمرگ اداره پست از شما مقدار ناچیزی گمرگی میگیره اما وقتی روی کارتون محصول قیمت محصول به دلار نوشتن 399 دلار گمرگی که اداره پست زمان ترخیص کالا از شما میگیره 60 تا 50 تومن است
این چه حرفی وظیفه بود تا عنوان کنم نه فقط برای اینکه پوز بدم پست زدم اخه تو ایران عزیزانی هستند که مث من عشق داشتن این کنسول دارند
قابلت نداره
نه کینکت روش نیست کینکت باید جدا گانه سفارش بدید
کنیکت هم بخوای ازامریکا بیاری نهیتش 130 ت تا 140 ت تموم میشه

دوست عزیزعکسی میزارم که بهتون ثابت بشه من اسلیم 250 گیگ دارم اگه خودم کپی خور میکنم هم مال خودمو هم مال کنسول جدیدمو کلا فرق داره
شما بایستی در این صورت این حرف بزنید که قطعاتشون شبیه هم هستند که یکی از کنسول های gears of war 3 داشته باشید

arashpr9
22-11-2011, 12:37

اینا بهشون میگن باندل . فقط کیس و دسته اش با عادی ها فرق داره . منظورم از کپی خور نشدنشون این بود که اکثر باندل ها یه مدل از هیتاچی دارن که هنوز ه-ک نشده و مال شما جزو اون دسته نیست .
واسه 110 ولت هم تعجبی نداره چون امریکا , کانادا و ژاپن و ... از 110 ولت استفاده میکنن و هیچ تاثیری روی کارایی کنسول نداره .
باندل های 360 رو باز نکردم ولی باندل های PS 3 رو دیدم مثل باندل Killzone3 با کنسول عادی اسلیمش هیچ فرقی نداشت
اگه واست هم مقدوره اختلافشون رو به صورت علمی واسم توضیح بده نه اینکه بگی رنگ این قرمزه ولی اون مشکیه پس با هم فرق دارن
اسلیم ها در کل دیر داغ میکنن اونایی که شما میگید زود داغ میشه درایواشون Spoof هستش

Assassins creed II
22-11-2011, 15:34
اینا بهشون میگن باندل . فقط کیس و دسته اش با عادی ها فرق داره . منظورم از کپی خور نشدنشون این بود که اکثر باندل ها یه مدل از هیتاچی دارن که هنوز ه-ک نشده و مال شما جزو اون دسته نیست .
واسه 110 ولت هم تعجبی نداره چون امریکا , کانادا و ژاپن و ... از 110 ولت استفاده میکنن و هیچ تاثیری روی کارایی کنسول نداره .
باندل های 360 رو باز نکردم ولی باندل های PS 3 رو دیدم مثل باندل Killzone3 با کنسول عادی اسلیمش هیچ فرقی نداشت
اگه واست هم مقدوره اختلافشون رو به صورت علمی واسم توضیح بده نه اینکه بگی رنگ این قرمزه ولی اون مشکیه پس با هم فرق دارن
اسلیم ها در کل دیر داغ میکنن اونایی که شما میگید زود داغ میشه درایواشون Spoof هستش

بله عزیزمن بهشون میگن باندل .. برام امکانش نیست دسته هاشو باز کنم چون خیلی عالی روش پلاستیک گرفتم حتی دستهاش هم با دسته های اسلیم از نظر برد از نظر جهتها و از نظر شوکها و کیت زیر هر دکمه با هم فرق دارند
بله عزیزمن درایور کنسول gears من لایتون و طوری که ماکروسافت گفته تمام این کنسولها فقط و فقط بااین درایو تولید میشن
بله عزیزمن اگه رشته الکترونیک خونده باشی بعد میفهمی هر چی ولتاژ برق زیاد به یک دستگاه برسه عمردستگاه پایین میاد تفاوت دیگرش این است که از الیاژهای استفاده میکنند که پاسخگوی برق 110 ولت باشه

کنسول سونی 500 گیگ برای یکی از دوستان سفارش دادم از امریکا که برق ورودیش 110 ولت است و از نظرقطعات سخت افزاری با مال من که از تهران 320 گیگ خریدم فرقی نداشت ولی متاسفانه مال بنده بازکرده بودند و تمام اخازهای 110 ولت دراورده و به جاش 220 ولت کار گذاشتن وخیلی هم اشغال لحیمش کرده بودند

برام که مقدور نیست جفت ایکس باکسامو باز کنم اگه توعکس نگاه کنی میبینی که 3 تا شون به زوری پلاستیک کردم والله اگه باز بود چندتا عکس از جفتشون مینداختم میزاشتم تو سایت ببینی
از نظر علمی هم مقایسه دوتا سخت افزار جفت کنسولهاهاست که بیشتر بشناسیشون
چرا اینقدر اسرار داری که هیچی فرقی با هم ندارند و من لزومی نداره دروغ بگم برد اصلی ایکس چرخ دنده جنگ 3 چیپستهاش چیپ ها قرار گیری هارد فیش های پشت ایکس باکس که روی برد وصل شدن میتونی به راحتی در بیاری اصلا لحیم نیستند و از همه مهمتر سیپیوش اگه تو اسلیم 250 گیگ ملاحضه کنید میبینید که بعد از 3 دقیقه روشن شدم فنو گرمای زیادی خارج میکنه
ولی تو اسلیم چرخ دنده جنگ 3 نیم ساعتم کار کنه زمانی که دست میکری روی فن سیپیوش گرما و داغی حس نمیکنی
ولی از نظر نرم افزاری یکی هستند

M A X I M U M
22-11-2011, 15:48
اینم چندتا عکس ازکنسول CALL OF DUTY MW3

خدمت دوستان عزیز

دوست عزيز آدرس اينترنتي داره اينجايي كه سفارش داديد و خريديد ؟
من بخوام بخرم چيكار كنم ؟

22-11-2011, 16:07
بله عزیزمن بهشون میگن باندل .. برام امکانش نیست دسته هاشو باز کنم چون خیلی عالی روش پلاستیک گرفتم حتی دستهاش هم با دسته های اسلیم از نظر برد از نظر جهتها و از نظر شوکها و کیت زیر هر دکمه با هم فرق دارند
بله عزیزمن درایور کنسول gears من لایتون و طوری که ماکروسافت گفته تمام این کنسولها فقط و فقط بااین درایو تولید میشن
بله عزیزمن اگه رشته الکترونیک خونده باشی بعد میفهمی هر چی ولتاژ برق زیاد به یک دستگاه برسه عمردستگاه پایین میاد تفاوت دیگرش این است که از الیاژهای استفاده میکنند که پاسخگوی برق 110 ولت باشه

کنسول سونی 500 گیگ برای یکی از دوستان سفارش دادم از امریکا که برق ورودیش 110 ولت است و از نظرقطعات سخت افزاری با مال من که از تهران 320 گیگ خریدم فرقی نداشت ولی متاسفانه مال بنده بازکرده بودند و تمام اخازهای 110 ولت دراورده و به جاش 220 ولت کار گذاشتن وخیلی هم اشغال لحیمش کرده بودند

برام که مقدور نیست جفت ایکس باکسامو باز کنم اگه توعکس نگاه کنی میبینی که 3 تا شون به زوری پلاستیک کردم والله اگه باز بود چندتا عکس از جفتشون مینداختم میزاشتم تو سایت ببینی
از نظر علمی هم مقایسه دوتا سخت افزار جفت کنسولهاهاست که بیشتر بشناسیشون
چرا اینقدر اسرار داری که هیچی فرقی با هم ندارند و من لزومی نداره دروغ بگم برد اصلی ایکس چرخ دنده جنگ 3 چیپستهاش چیپ ها قرار گیری هارد فیش های پشت ایکس باکس که روی برد وصل شدن میتونی به راحتی در بیاری اصلا لحیم نیستند و از همه مهمتر سیپیوش اگه تو اسلیم 250 گیگ ملاحضه کنید میبینید که بعد از 3 دقیقه روشن شدم فنو گرمای زیادی خارج میکنه
ولی تو اسلیم چرخ دنده جنگ 3 نیم ساعتم کار کنه زمانی که دست میکری روی فن سیپیوش گرما و داغی حس نمیکنی
ولی از نظر نرم افزاری یکی هستند

چرا چونه میزنی ، سخت افزار (سی پی یو ، جی پی یو ، رم) از اولین مدل 360 تا باندل MW3 یکسانه ، حتی اگه داخلش چیدمانش فرق داشته باشه دلیل نمیشه که سخت افزار تغییر کرده باشه...

فرشته‌ی مهربون
22-11-2011, 17:59
ب

منظورتون رو نمیفهمم یعنی الان من باید چیکار کنم؟(تا1500ت بگیرن)

Assassins creed II
22-11-2011, 20:33
منظورتون رو نمیفهمم یعنی الان من باید چیکار کنم؟(تا1500ت بگیرن)
گمرگ تو فرودگاه هست تو اداره پست هم هست
زمانی که محصولی از امریکا یا کشور خارجی سفارش میدی از کشتی یا فرودگاه برگه بروی محصول زده میشه که هزینه گمرگی اینقدر میشه و این برگه به وسیله اداره پست به بخش گمرگی پست و ترخیص کالا در اداره پست میدن
و بعد از رسیدن محصول به اداره پست کالای شما باز و مورد بررسی قرار میگیرد که اگر از نظر قوانین ایران مجاز باشه ترخیص میکنن اگه نباشه که نه
ولی تو گمرگ بین الملی ایران کالای شما به هیچ وجه باز نمیشه این دست پست که بهتون تحویل بده یا نده

حالا برطبق چه قانونی جنس من به وزن 6 کیلو 1500 ت برات توضیح میدم
خودتون که میدونید ایران ترحیم اقتصادی و به هیچ عنوان نمیشه از امریکا به ایران ارسال مستقیم داشت
جنسی که میخرن به دبی یا کشوارهای همسایه ایران که ایران با انها متحد است ارسال میکنن واگه شخص X مورد نظر روی محصول شما قیمت نهایی کالا رو ذکرکنه برفرض 400 دلار برسه به ایران گمرگ بین الملی ایران بر طبق قیمت دلار محصول شما معادل 60 هزارتومان گمرگی روی برگ ترخیص جنس مینویسه وبعد به اداره پست ارسال میکنه

واگر زمانی که کسی از اون ور اب یااز امریکا جنسی برای شما میخرن و بعد بفرستن خونه ی شخص X مورد نظر شخص X مورد نظر روی قبض پستی که سکونتش در یکی از کشورهای همسایه ایران زندگی میکنه ارسال کنن بنویسه به عنوان هدیه یا جعبه هدیه برسه به گمرگ بین الملی ایران برطبق وزن کالا تا تا 10 کیلو 1500ت میشه ولی از 10 کیلو به بالا تا 20 کیلو 3000ت میشه از 20 تا 30 کیلو 4500 ت به همین روال گمرگی میخوره

شما یادتون باشه که زمانی جنسی خرید میکنید و از دبی یا قطر یا امارات یا ترکیه و باقی کشورهایی همسایه و متحد ایران به ایران توسط شخص X مورد نظر ارسال میشه بهش بگید در قسمت توضیحات قبض پستی ارسال شده از دبی یا قطر یا امارات یا ترکیه و باقی کشورهایی همسایه و متحد ایران فقط یه کلام به خارجی بنویسند به عنوان هدیه یا جعبه هدیه واحتیاجی به کادو پیچ کردن نیست

موفق باشید
امری بود باکمال میل برطرف خواهم کرد

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

چرا چونه میزنی ، سخت افزار (سی پی یو ، جی پی یو ، رم) از اولین مدل 360 تا باندل MW3 یکسانه ، حتی اگه داخلش چیدمانش فرق داشته باشه دلیل نمیشه که سخت افزار تغییر کرده باشه...
باشه عزیزمن من تسلیم هر چی شما بگید
من هرچی میگم شما ساز خوشگلی مینوازید

فرشته‌ی مهربون
22-11-2011, 21:28
ممنون از حرفتون یه چیزایی دستگیرم شد. کلا فهمیدم چی گفتید اما حرف من این نبود.
حالا سوال :
پرسش اصلی من اینه که پست برام نمی فرسته بلکه یکی از فامیل هام در کانادا است و میخواد بیاد ایران بهش میگم میخره ودر کنار چمدونش به ایران میاره.
خب حالا میخوام بدونم اینجوری هم هدیه و ... لازمه چون قبضی نداره که روش قیمت بخوره، یه کالای خالی یه جعبه است با مشخصات محصول و تنها مرزی که باید بگذرونه فرودگاهه و بعدش خونه ی ما وتمام. همه چیزم از هدیه نوشتن تا باز شدن جعبه و ... براش امکان پذیره.
حالا این فرودگاه چیکار میکنه و من باید چیکار کنم پرسش من از شماست.:20:
خیلی ممنون

sonixax
22-11-2011, 21:59
ممنون

به صورت قانونی ۴۵% قیمت خرید بدون محاسبه ی مالیات . ولی اگر طرف آدم خوبی باشه شاید حال بده .

Assassins creed II
22-11-2011, 22:04
ممنون از حرفتون یه چیزایی دستگیرم شد. کلا فهمیدم چی گفتید اما حرف من این نبود.
حالا سوال :
پرسش اصلی من اینه که پست برام نمی فرسته بلکه یکی از فامیل هام در کانادا است و میخواد بیاد ایران بهش میگم میخره ودر کنار چمدونش به ایران میاره.
خب حالا میخوام بدونم اینجوری هم هدیه و ... لازمه چون قبضی نداره که روش قیمت بخوره، یه کالای خالی یه جعبه است با مشخصات محصول و تنها مرزی که باید بگذرونه فرودگاهه و بعدش خونه ی ما وتمام. همه چیزم از هدیه نوشتن تا باز شدن جعبه و ... براش امکان پذیره.
حالا این فرودگاه چیکار میکنه و من باید چیکار کنم پرسش من از شماست.:20:
خیلی ممنون
عزیزمن اینجوری هدیه حساب نمیشه و بایستی برطبق وزنش وقیمت محصول پول گمرگی بدی
یه پیشنهاد دارم اینم اینه که به فامیلتون بگو زمانی که از کانادا میاد از فروشنده کانادایی یه فاکتور بگیره با مهر وحتما حتما بنویسه روش جعبه هدیه یا به عنوان هدیه
واگه زمانی که فامیلتون به فرودگاه ایران رسید به بخش ترخیص کالا بگه یکی ازبستگانمون از ایران خرید کرده و این فاکتور به همراه محصول به ادرس من ارسال شده منم خواستم بیام ایران به پدرومادرم سربزنم باخودم اوردمش دیگه پستش نکردم به ایران
واگه پرسید قیمت محصول چقده بگه 50 دلار نگه 400 دلار که اگه فرشته هم از اسمون بیاد پایین جنس به هیچ وجه بهش نمیدن
توقانون گمرگی ایران به جز تجار هر شخصی دیگری از خارج از کشور محصولی راسفارش دهدکه قیمت ان بالای 80 دلار روی کارتون محصول نوشته باشد به هیچ عنوان جنس راتحویل نمیدهند
موفق باشی

فرشته‌ی مهربون
23-11-2011, 16:30
ممنون فهمیدم ولی باز چند تا سوال برام پیش اومد:
یکی این که فاکتور حتما لازمه؟ و مامور فرودگاه باهاش چیکار داره؟ مثلا اگر فاکتور نداشته باشه چی میگه؟
دو این که اگر فامیلم برای امتحان در جعبه رو باز کنه چی میشه؟ مثلا برای امتحان انوقت موضوع چه فرقی میکنه؟
سه اینکه قیمت رو روی جعبه ننوشته؟
و چهارم اگر بخوام مثل اونی که گفتی بخوام با پست از دبی بگیرم بهتر و سریع تره؟ و چه فروشگاه هایی هستند که میتونند؟ و اگه بهتره یا فرقی ندارن چه جوری از دبی یا یه کشور همسایه یه دیگه بگیرم ؟ و پولش رو چه جوری بدم؟و این که پولش چقدر میشه؟ و در کل دقیقا باید چیکار کنم تا راحت و بی دردسر برسه دستم؟
ممنون و ببخشید اگر زیاده.

Alex Fera
23-11-2011, 18:34
دوستان اینجا تاپیک راهنمایی برای خرید کنسول هستش...........
لطفا مباحث مربوط گمرک رو در جای مخصوص خودش اگه هم نداره تویه پروفایل و PM مطرح کنید................
مرسی از توجهتون...........

فرشته‌ی مهربون
23-11-2011, 20:10
او! ببخشید اگر کار اشتباهی انجام شده.:11: ولی مربوط به خرید و قیمت بوده دیگه! (این تاپیک نزدیکترین موضوع به موضوع من بود)
ولی بهر حال ببخشید.

m@jid2011
25-11-2011, 19:35
سلام بچه ها من ميخوام xbox 360 slim بخرم به نظر شما 4gb بگيرم يا 250 gb لطفا راهنماييم كنيد

rammmy
26-11-2011, 13:57
من روز پنجشنبه xbox slime 4g كرك شده رو خريدم 460 تومان..حتي تا 490 هم قيمت داشتم..3 ماه هم گارانتي مادربورد داره..!!!

CRIS Joon CR7
26-11-2011, 16:29
من روز پنجشنبه xbox slime 4g كرك شده رو خريدم 460 تومان..حتي تا 490 هم قيمت داشتم..3 ماه هم گارانتي مادربورد داره..!!!

سلام بچه ها من ميخوام xbox 360 slim بخرم به نظر شما 4gb بگيرم يا 250 gb لطفا راهنماييم كنيد
از کجا 460 ؟ اصفهان؟:18:
خب معلومه اگه پولت میرسه 250 بخر اگه نه همون چارگیگ بخر بعدا یه هارد براش بگیر:46:
سوالت هم یه چی در حد اسپم هست من مخالف شدید اسپم ام:27:

Assassins creed II
26-11-2011, 19:59
دوست عزیز4 گیگ اصلا نخر اگه بخری باید 110ت بدی هارد اورجینال ایکس باکس
همون 250 گیگ بخر خیلی هم به نفعت

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

خب معلومه اگه پولت میرسه 250 بخر اگه نه همون چارگیگ بخر بعدا یه هارد براش بگیر:46:
خو چه کاری میخوای 4 گیگ بخره 470 ت بعد یه هارد براش بگیره
هیچ فرقی نمیکنه 250 گیگ 570 ت 4 گیگ هم 470ت یه هارد براش بگیره 110ت تا 130ت براش 580ت تا 610 ت تموم میشه همون 250گیگ بخر خیلی هم به نفعت

Assassins creed II
26-11-2011, 21:13
دوستان در ضمن من یه فروشگاه معتبری که فقط در زمینه وارد کنسول کار میکنه میشناسم که کنسول 4گیگ به قیمت 350ت وکنسول 250 گیگ به قیمت 430ت میفروشه
مبنای کار این فروشگاه بر طبق سود کم فروش زیاد است
عکسی هم میزارم ببینید

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

اتفاقا خودم از این فروشگاه ps3 320 گیگ خریدم که حرف نداشت و کپی خور تحویلم دادم

porya_spy
26-11-2011, 21:45
دوستان در ضمن من یه فروشگاه معتبری که فقط در زمینه وارد کنسول کار میکنه میشناسم که کنسول 4گیگ به قیمت 350ت وکنسول 250 گیگ به قیمت 430ت میفروشه
عکسی هم میزارم ببینید

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

خوب داداش قربون دستت آدرس سایت رو هم میذاشتی دیگه :31::40:

EngineeR EhsaN
26-11-2011, 21:48

این قیمت نجومی مربوط به کجا میشه؟ من که یه هفته پیش پرسیدم 350 تومن بود که :31: این افزایش قیمت دلیلش چیه؟

rammmy
26-11-2011, 22:01
این قیمت نجومی مربوط به کجا میشه؟ من که یه هفته پیش پرسیدم 350 تومن بود که :31: این افزایش قیمت دلیلش چیه؟

دوست عزیز من ساکن اصفهان هستم...حتی در دی جی کالا قیمت زده 455 تومان..تا هفته پیش 420 زده بود..اما یکباره قیمتش بالا رفته..!!فکر کنم به خاطر گرون شدن دلاره..فروشنده میگفت گرون تر هم میشه!!

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

از مجتمع پارک خریدم...!!چطور مگه؟؟گرون خریدم؟؟

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

عکسی هم میزارم ببینید

دست عزیز..مطمن باش این ها تمومش بردش عوض شده و به همین خاطر ارزون میفروشن..من خودم توو جزیره کیش قیمت داشتم 330 تومان..ولی طرف اشنا بود و گفت اینها تمومش تعویض برد شده!!

CRIS Joon CR7
26-11-2011, 22:03
از مجتمع پارک خریدم...!!چطور مگه؟؟گرون خریدم؟؟
هیچی بابا نه خوب خریدی برو حال کن ولی من سه ساعت پیش rیمت گرفتم شهرمون 400 بود:27:
ولی خداییش چرا گرون شد؟:18:

Assassins creed II
27-11-2011, 02:38
خوب داداش قربون دستت آدرس سایت رو هم میذاشتی دیگه :31::40:
بیا داداش تقدیم به شما باخیال راحت بخر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 04:38 AM ---------- Previous post was at 04:34 AM ----------

دست عزیز..مطمن باش این ها تمومش بردش عوض شده و به همین خاطر ارزون میفروشن..من خودم توو جزیره کیش قیمت داشتم 330 تومان..ولی طرف اشنا بود و گفت اینها تمومش تعویض برد شده!!

نه عزیز من اینطوری فکر نکن شیطانم به شیطانیش همچین کاری که شما گفتید انجام نمیده
در ضمن اگه خواستی بخری بگو اورجینالش برات بفرسته که خودت کپی خور کنی
در ضمن تمام ایکس باکس ها که از اون ور اب میان همشون از پشت پلم هستند و مطمئن میشی که اصلا باز نشده
موفق باشی

Alex Fera
29-11-2011, 19:43
قیمت فروش امروز کنسول در تهران:
X360 Slim 4G : 440
X360 Slim 250 : 500

به دلیل گرون شدن ارز قیمت ها روز به روز داره میره بالا و فروشنده ها هم که دارن با این قیمت میفروشن دارن سر به سر جنس رو میفروشن و سود آنچنانی واسشون نداره............
اگه قصد خرید کنسول دارین سریعتر بخرین..................

EngineeR EhsaN
30-11-2011, 19:47
]احتمال داره قیمتش تا دو سه ماه آینده پایینتر بیاد؟

ANDROYD3
01-12-2011, 15:45
سلام

میشه یه نفر که هم ایکس باکس داره هم پی اس 3 مقایسشونو بزاره؟

ممنون

sajjadsa
01-12-2011, 20:45
اینم یه مقایسه خلاصه

امکان انجام بازی های روز: برنده ایکس باکس
بازی های انحصاری باحال: برنده پی اس 3
گرافیک عمومی بازی ها: برنده ایکس باکس
بازی های سه بعدی: برنده پی اس 3

جوابتو گرفتی؟!

kazemb
01-12-2011, 23:46
سلام دوستان
من قصد خرید یک ایکس باکس+کینکت رو دارم می خواستم راهنماییم کنید که ایکس باکس باندل کینکت بگیرم بهتره یا هرکدوم رو جدا بگیرم؟

s.j-rez
02-12-2011, 00:03
سلام دوستان
من قصد خرید یک ایکس باکس+کینکت رو دارم می خواستم راهنماییم کنید که ایکس باکس باندل کینکت بگیرم بهتره یا هرکدوم رو جدا بگیرم؟
من توصیه میکنم جدا بخری.باندل تو ایران کم گیر میاد+بیشتر باندل ها کپی خور کردنشون نسبتا مشکل تره.من توصیه میکنم جدا جدا بخری تو قیمت هم زیاد فرق نمیکنه

sonixax
02-12-2011, 03:36
سلام

ممنون

من همشونو دارم : Ps2,ps3,Xbox 360,psp,ipad,iphone,ipod touch,wii

به نظر من هیچ فرقی بین هیچ کدومشون نیست ، بستگی به خودت داره که از کنسول چی میخوای .

اگر بازی ارزون و کپی میخای 360 بخر ، ولی اگر آنلاین مفت و مجانی میخوای برو سراغ Ps3

s.j-rez
02-12-2011, 10:22
سلام

ممنون
ببین
x360تو ایران از هر لحاض بهتر جواب میده.
مثلا وضعیت کپی خورشون:x360همه بازی هارو اجرا میکنه بدون استثنا اماps3خیلی از بازی هارو هنوز اجرا نمیکنه و برای اینه اکثر بازی هارو اجرا کنید باید یه100تومن دیگه هم اضافه بر کنسول یه دانگل رو بخرید.

وضعیت بازی آنلاین:باx360اگه یه سری نکات امنیتی رو رعایت کنید به راحتی میتونید برید لایو و آنلاین بازی کنید بدون هبچ مشکلی.اماps3بعد کپی خور دیگه به هیچ وجه نمیتونید آنلاین بازی کنید.و اگه هم بخواید آنلاین بازی کنید باید کنسولتون کپی خور نباشه که در این صورت باید برید بازی اورجینال بخرید که خیلی خیلی گرون میشه.

kinect vs move:خوب کینکت بازم برتری داره چون اگه فقط یه کینکت بخرید میتونید چند نفره بازی کنید اما اگه بخواید باmoveهمین کارو کنید به اضای هر نفر یه موو و ناویگیشن باید بخرین که بازم گرون میشه.
البته بحث این دوتا کاملا سلیقه ای و تقریبا نمیشه مقایسشون کرد.

در آخر من توصیه میکنم بری بازی هایی که قابل اجرا روی هر دو کنسول هستن رو مقایسه کنی که با نظر خودم بازمx360پیروز میشه.
و بازم یه توصیه اینه که بدون تعصب به دو شرکن sonyوmicrosoftکنسول بگیری

ANDROYD3
02-12-2011, 13:11
من همشونو دارم : Ps2,ps3,Xbox 360,psp,ipad,iphone,ipod touch,wii

به نظر من هیچ فرقی بین هیچ کدومشون نیست ، بستگی به خودت داره که از کنسول چی میخوای .

اگر بازی ارزون و کپی میخای 360 بخر ، ولی اگر آنلاین مفت و مجانی میخوای برو سراغ Ps3

اینم یه مقایسه خلاصه

امکان انجام بازی های روز: برنده ایکس باکس
بازی های انحصاری باحال: برنده پی اس 3
گرافیک عمومی بازی ها: برنده ایکس باکس
بازی های سه بعدی: برنده پی اس 3

جوابتو گرفتی؟!

ببین
x360تو ایران از هر لحاض بهتر جواب میده.
مثلا وضعیت کپی خورشون:x360همه بازی هارو اجرا میکنه بدون استثنا اماps3خیلی از بازی هارو هنوز اجرا نمیکنه و برای اینه اکثر بازی هارو اجرا کنید باید یه100تومن دیگه هم اضافه بر کنسول یه دانگل رو بخرید.

وضعیت بازی آنلاین:باx360اگه یه سری نکات امنیتی رو رعایت کنید به راحتی میتونید برید لایو و آنلاین بازی کنید بدون هبچ مشکلی.اماps3بعد کپی خور دیگه به هیچ وجه نمیتونید آنلاین بازی کنید.و اگه هم بخواید آنلاین بازی کنید باید کنسولتون کپی خور نباشه که در این صورت باید برید بازی اورجینال بخرید که خیلی خیلی گرون میشه.

kinect vs move:خوب کینکت بازم برتری داره چون اگه فقط یه کینکت بخرید میتونید چند نفره بازی کنید اما اگه بخواید باmoveهمین کارو کنید به اضای هر نفر یه موو و ناویگیشن باید بخرین که بازم گرون میشه.
البته بحث این دوتا کاملا سلیقه ای و تقریبا نمیشه مقایسشون کرد.

در آخر من توصیه میکنم بری بازی هایی که قابل اجرا روی هر دو کنسول هستن رو مقایسه کنی که با نظر خودم بازمx360پیروز میشه.
و بازم یه توصیه اینه که بدون تعصب به دو شرکن sonyوmicrosoftکنسول بگیری

بدون تعصب که نمیشه چون از نظر نرم افزار ماکرو سافت خیلی سر هست
زیاد بازی نمی کنم ( تو کامپیوتر یه pes/nba/nfs بازی می کردم)
بهونم هم برای خریدن اینه که چون می خوایم یه 3d بگیریم بلو ری اش رو آک بفروشیم یه ps3 بگیریم که هم فیلم نشون بده هم بتونم بازی کنم
ولی برای xbox بهونه ندارم ولی خودم xbox رو ترجیح میدم
هالا اصلا ps3 میتونه سه بعدی نشون بده؟
قیمت بازی های کپی اش چنده

s.j-rez
02-12-2011, 13:57
بدون تعصب که نمیشه چون از نظر نرم افزار ماکرو سافت خیلی سر هست
زیاد بازی نمی کنم ( تو کامپیوتر یه pes/nba/nfs بازی می کردم)
بهونم هم برای خریدن اینه که چون می خوایم یه 3d بگیریم بلو ری اش رو آک بفروشیم یه ps3 بگیریم که هم فیلم نشون بده هم بتونم بازی کنم
ولی برای xbox بهونه ندارم ولی خودم xbox رو ترجیح میدم
هالا اصلا ps3 میتونه سه بعدی نشون بده؟
قیمت بازی های کپی اش چنده
بلهPS3میتونه 3Dنشون بده.
خوب قیمت بازی های کپی 3تا4تومنه و اینا.
بازی های اورجینال هماز20هست تا120.هرچی بازی جدید تر باشه گرون تر میشه

kazemb
02-12-2011, 14:42
من به احتمال زیاد تا چند روز آینده یک دستگاه ایکس باکس اسلیم 4گیگ بخرم، آیا نکته خاصی هست که باید هنگام خرید به اون توجه کنم؟ و اینکه آیا الان تمام کنسول های اسلیم کپی خور هستند یا نه؟
دوستان گرامی اگر فروشگاه خوب و معتبر و البته منصف می شناسید به من معرفی کنید.
و همینطور آیا فروشگاه اینترنتی معتبری می شناسید که بازی های ایکس باکس رو بخرم؟
خیلی ممنون از لطف و توجه شما

s.j-rez
02-12-2011, 14:51
من به احتمال زیاد تا چند روز آینده یک دستگاه ایکس باکس اسلیم 4گیگ بخرم، آیا نکته خاصی هست که باید هنگام خرید به اون توجه کنم؟ و اینکه آیا الان تمام کنسول های اسلیم کپی خور هستند یا نه؟
دوستان گرامی اگر فروشگاه خوب و معتبر و البته منصف می شناسید به من معرفی کنید.
و همینطور آیا فروشگاه اینترنتی معتبری می شناسید که بازی های ایکس باکس رو بخرم؟
خیلی ممنون از لطف و توجه شما
نکته خاصی نیست فقط اینه بپرس درایو اش عوض نشده باشه ریجن کنسولpalباشه و جلو خودت دستگاه رو تست بکنه.
بفرما این سایت یه فروشنده معتبر هستش:

تو همین سایت فروش بازی هم انجام میدن.دوستان زیاد تعریفشو میکنن.

MLunatic
02-12-2011, 17:43
سلام یک سوال داشتم؟

ps3 با هارد 40 چند قیمت می خوره؟

و rock band 2
cd original - guitar ba jazz

اینم قیمتشو لطف کنید بگید.

ps3 هم frimewaresh 3.6 شده :(

kazemb
02-12-2011, 20:44
نکته خاصی نیست فقط اینه بپرس درایو اش عوض نشده باشه ریجن کنسولpalباشه و جلو خودت دستگاه رو تست بکنه.
بفرما این سایت یه فروشنده معتبر هستش:

تو همین سایت فروش بازی هم انجام میدن.دوستان زیاد تعریفشو میکنن.

خیلی از شما ممنونم
واقعا شرمندم کردید

ANDROYD3
02-12-2011, 21:09
بلهPS3میتونه 3Dنشون بده.
خوب قیمت بازی های کپی 3تا4تومنه و اینا.
بازی های اورجینال هماز20هست تا120.هرچی بازی جدید تر باشه گرون تر میشه

بازی های کپی براش راحت گیر میاد؟
با یه فلش 8 میشه چند تابازی انتقال داد؟
وقتی یه بازی جدید میاد چند روز طول میکشه تا کپی بشه و بیاد؟
دست دومش چنده الان؟ نوش چطور ؟

چه امکانات ویژه ای داره ؟

ممنون

s.j-rez
02-12-2011, 21:20
بازی های کپی براش راحت گیر میاد؟
با یه فلش 8 میشه چند تابازی انتقال داد؟
وقتی یه بازی جدید میاد چند روز طول میکشه تا کپی بشه و بیاد؟
دست دومش چنده الان؟ نوش چطور ؟

چه امکانات ویژه ای داره ؟

ممنون
راحت گیر اومدنش میاد ولی اکثر بازی هارو نتونستن رو کپی خور اجرا کنن در واقع راهی نیست براش البته چند تا بازی جدیدfixشده و اجرا میشه ولی خوب همه بازی های جدید نه قابل اجرا نیست.
با 8گیگ....تقریبا هیچی.:دی بیشتر بازی هایps3حجم بیشتری دارن پس یه هارد اکسترنال خیلی لازمه مگر اینکه یه پات تو مفازه باشه و یه پات تو خونه هی بریزی رو فلش هی بریزی رو کنسول:دی
ببینید الان این کنسول چند ساله که کپی خور نشده.و اکثر بازی های جدید قابل اجرا نیست البته بازم میگم یه چند وقت اخیر چند تا بازی قابل اجرا شد و بازی های خوبی هم بودن ولی همه بازی هارو شامل نمیشه.
نوش قیمتش اینه:
مدل160گیگ 420تومن.
مدل320گیگ 480تومن.
قیمت دست دوم هم که خوب متفاوت میشه و نمیشه تایین کرد.
وقتی یه بازی جدید میاد ممکنه همون روز کپی خور بشه یا بره یه سال بعد که معمولا گزینه2صحیح است.
به نظر من اگه دنبال بازی های جدید و آنلاین هستی برو دنبالx360ولی خوب خودت گفتی که برای3dمیخوای و اینا در این صورتps3خوبه ولی در نظر بگیر که بازی های جدید هم در چه وضعی میاد و باید هارد اکسترنال بخری(البته برای هر بازی هم میتونی کنسولتو ببری ولی خوب دردسر داره و بعضی بازی ها روی هارد داخلی اجرا نمیشن)
راستی با دانگلtrue blueهم میشه خیلی از بازی های جدید رو پشتیبانی کرد اما نه همه بازی ها قیمت این دانگل هم توی ایران100تومنه:13:

ANDROYD3
02-12-2011, 21:29
راحت گیر اومدنش میاد ولی اکثر بازی هارو نتونستن رو کپی خور اجرا کنن در واقع راهی نیست براش البته چند تا بازی جدیدfixشده و اجرا میشه ولی خوب همه بازی های جدید نه قابل اجرا نیست.
با 8گیگ....تقریبا هیچی.:دی بیشتر بازی هایps3حجم بیشتری دارن پس یه هارد اکسترنال خیلی لازمه مگر اینکه یه پات تو مفازه باشه و یه پات تو خونه هی بریزی رو فلش هی بریزی رو کنسول:دی
ببینید الان این کنسول چند ساله که کپی خور نشده.و اکثر بازی های جدید قابل اجرا نیست البته بازم میگم یه چند وقت اخیر چند تا بازی قابل اجرا شد و بازی های خوبی هم بودن ولی همه بازی هارو شامل نمیشه.
نوش قیمتش اینه:
مدل160گیگ 420تومن.
مدل320گیگ 480تومن.
قیمت دست دوم هم که خوب متفاوت میشه و نمیشه تایین کرد.
وقتی یه بازی جدید میاد ممکنه همون روز کپی خور بشه یا بره یه سال بعد که معمولا گزینه2صحیح است.
به نظر من اگه دنبال بازی های جدید و آنلاین هستی برو دنبالx360ولی خوب خودت گفتی که برای3dمیخوای و اینا در این صورتps3خوبه ولی در نظر بگیر که بازی های جدید هم در چه وضعی میاد و باید هارد اکسترنال بخری(البته برای هر بازی هم میتونی کنسولتو ببری ولی خوب دردسر داره و بعضی بازی ها روی هارد داخلی اجرا نمیشن)
راستی با دانگلtrue blueهم میشه خیلی از بازی های جدید رو پشتیبانی کرد اما نه همه بازی ها قیمت این دانگل هم توی ایران100تومنه:13:

یعنی اگه همون بلو ری پلیر رو نگه دارم بهتره.
درسته؟
xbox دست دوم چنده؟

s.j-rez
02-12-2011, 21:42
یعنی اگه همون بلو ری پلیر رو نگه دارم بهتره.
درسته؟
xbox دست دوم چنده؟
به نظر من بله هیچ وقت یه کنسول نمیتونه یه پلیر بشه.ممکنه یخلی نزدیک به هم باشن ولی بازم پیلیر سر تر خواهد بود.
والاxboxهم دست دوم اش قیمتا خیلی متفاوته سالم باشه گرون تره خط و خش داشته باشه ارزون تر.
به طور کلی اگه کنسول از جعبش بیاد بیرون و تمیز باشه و به قول معروف با آکبند مو نزنه باید30%از قیمت حاضر همون مدل ارزون تر باشه.حالا اگه خرابی داشته باشه یا مثلا رنگش بپره با خط و خش داشته باشه ارزون تر.
قیمت روز کنسولxboxاینه با توجه به این باید کیس مربوط رو توافقط قیمت بزارید.(قیمت مال کنسول که کار نکرده هست ها!!!):

اسلیم4گیگ: 460تومن.
اسلیم250 گیگ:520تومن.
ابته مدل های قدیمی الایت و آرکید هم هست که به علت قدیمی بودن و الکی گرون بودنشون توصیه نمیکنم بخری شاید اگه دست دومشو بگیری از مدل دست اول اسلیم هم گرون تر بشه.کلا دور سری فت رو خط بکشی بهتره

ANDROYD3
03-12-2011, 21:50
به نظر من بله هیچ وقت یه کنسول نمیتونه یه پلیر بشه.ممکنه یخلی نزدیک به هم باشن ولی بازم پیلیر سر تر خواهد بود.
والاxboxهم دست دوم اش قیمتا خیلی متفاوته سالم باشه گرون تره خط و خش داشته باشه ارزون تر.
به طور کلی اگه کنسول از جعبش بیاد بیرون و تمیز باشه و به قول معروف با آکبند مو نزنه باید30%از قیمت حاضر همون مدل ارزون تر باشه.حالا اگه خرابی داشته باشه یا مثلا رنگش بپره با خط و خش داشته باشه ارزون تر.
قیمت روز کنسولxboxاینه با توجه به این باید کیس مربوط رو توافقط قیمت بزارید.(قیمت مال کنسول که کار نکرده هست ها!!!):

اسلیم4گیگ: 460تومن.
اسلیم250 گیگ:520تومن.
ابته مدل های قدیمی الایت و آرکید هم هست که به علت قدیمی بودن و الکی گرون بودنشون توصیه نمیکنم بخری شاید اگه دست دومشو بگیری از مدل دست اول اسلیم هم گرون تر بشه.کلا دور سری فت رو خط بکشی بهتره

بازی های ps2 چطورن؟
بازی های چدید براش میاد؟

یه سوال درمورد xbox : میشه سیو بازی رو جابجا کرد؟
یعنی مثلا save فول یک نفر دیگرو بریزی و بازی کنی؟

s.j-rez
03-12-2011, 21:58
بازی های ps2 چطورن؟
بازی های چدید براش میاد؟

یه سوال درمورد xbox : میشه سیو بازی رو جابجا کرد؟
یعنی مثلا save فول یک نفر دیگرو بریزی و بازی کنی؟
به نظرم اصلا دنبالps2نرو نه بازی جدید میاد براش .نه اینگه دیگه الان به دردت بخوره.الان دیگه به هیچ دردی نمیخوره بازیهاشم الان به درد نمیخوره.
بازی جدید هم براش نمیاد مگر بعضی از بازی های خیلی خیلی خیلی خاص.
بله باxboxبا استفاده از یه نرم افزار میشه سیو هارو انتقال داد و این کار با فلش انجام میشه. به راحتی
به نظرم تو بری دنبایxboxبهترین گزینه میتونه باشه

MLunatic
06-12-2011, 11:00
یکی نمی تونه یه قیمت حدودی بهم بگه؟

ali703
06-12-2011, 11:15
به نظرم اصلا دنبالps2نرو نه بازی جدید میاد براش .نه اینگه دیگه الان به دردت بخوره.الان دیگه به هیچ دردی نمیخوره بازیهاشم الان به درد نمیخوره.
بازی جدید هم براش نمیاد مگر بعضی از بازی های خیلی خیلی خیلی خاص.
بله باxboxبا استفاده از یه نرم افزار میشه سیو هارو انتقال داد و این کار با فلش انجام میشه. به راحتی
به نظرم تو بری دنبایxboxبهترین گزینه میتونه باشه
خدا پدر و مادرتو بیامرزه، راهنمایی کن تو این روزهای عزیز دعا کنیم برات، داداش کنسول ps3 چنده؟ یه دسته 2 شو بخرم چند در میاد و بدرد میخوره؟ یعنی کار میده؟

s.j-rez
06-12-2011, 12:44
خدا پدر و مادرتو بیامرزه، راهنمایی کن تو این روزهای عزیز دعا کنیم برات، داداش کنسول ps3 چنده؟ یه دسته 2 شو بخرم چند در میاد و بدرد میخوره؟ یعنی کار میده؟
مدل اسلیم120گیگ:420تومن
اسلیم320گیگ:500تومن
دست دو شم اگه کاملا تمیز باشه باید 30%از قیمت کنسول قعلی کم کنی میه قیمت دست2 کاملا سالم.
به نظرم اصلا دنبالps3نرو اگه چند صفحه قبل پستامو بخونی میفهمی دلیلشو.

------------------------------------------------

یکی نمی تونه یه قیمت حدودی بهم بگه؟
مرد مومن قیمت چی رو میخوای؟خوب باید بگی قیمت چی رو میخوای دیگه!!!!

MLunatic
06-12-2011, 16:31
------------------------------------------------

مرد مومن قیمت چی رو میخوای؟خوب باید بگی قیمت چی رو میخوای دیگه!!!!

خوب اگه خوب نگاه می کردی پستای قبلی پرسیدم :47:

M A X I M U M
07-12-2011, 00:38
بچه ها بعد از نصب CFW3.55 و کپی خور کردن PS3 بازم بازی های اورجینالو میشه انجام داد دیگه ؟
اگه آره من میخوام یه PS3 320 Slim بگیرم که بعنوان یه بلوری پلیر خوب میتونم ازش استفاده کنم
500 تومن خوبه فقط امیدوارم ارزون تر بشه اما گرون نشه

abbasgh66
07-12-2011, 01:01
بچه ها بعد از نصب CFW3.55 و کپی خور کردن PS3 بازم بازی های اورجینالو میشه انجام داد دیگه ؟
اگه آره من میخوام یه PS3 320 Slim بگیرم که بعنوان یه بلوری پلیر خوب میتونم ازش استفاده کنم

نه دیگه بازی های جدید به فریم ور های جدید هم نیاز دارن ... و فریم ور 3.55 فعلا برا کپی بازهاست ... البته یه خبرایی شده ... یهو دیدی یه مدت دیگه فریم ور جدید -- حک شد یهو هم دیدی نشد ...
و شما باید یا کپی کار باشی یا اوریج ... هردو نمیشه ...

Assassins creed II
07-12-2011, 03:42

اره عزیزمیتونی بازکنی تافریمر3.55 وقبل از اون میتونی با بازهای اورجینال بازی کنی
تابازی انچارتد3 که انچارتد 3 هم جز بازی هایی هست که احتیاج به فریمر 3.55 داره میتونی بازی کنی اما بعداز اون نه نمیشه زیرا وقتی بازی مثل assassins creed revoltion که احتیاج به فریمر 3.72 داره توی ps3 بزاری برای بازی پیغام میده که ابدیت کن و وقتی ابدیت کنی دیگه نمیتونی بازهای کپی خور بازی کنی
ودیگه نمیتونی فریمر3.55 بهش بزنی

M A X I M U M
07-12-2011, 04:30
عجب
فریموور CFW 3.72 نیومده ؟
کی میاد ؟

s.j-rez
07-12-2011, 08:19
عجب
فریموور CFW 3.72 نیومده ؟
کی میاد ؟
نه خیر نیومده هنوزم دارن روشش کار میکنن و یه خبرایی هست.
خبرای بعدی در این مورد رو خواهشا تو تاپیک خودش بررسی کن:

EngineeR EhsaN
07-12-2011, 16:17
اگه کنسولو از ترکیه یا آمریکا سفارش بدم یکی از آشناها بخره بعد پست کنه مشکل پیش نمیاد که؟ ( گمرک و کپی کردنش ) اون باندل هالووین خوبه برا خرید؟

s.j-rez
07-12-2011, 16:48
اگه کنسولو از ترکیه یا آمریکا سفارش بدم یکی از آشناها بخره بعد پست کنه مشکل پیش نمیاد که؟ ( گمرک و کپی کردنش ) اون باندل هالووین خوبه برا خرید؟
اینجا ازت گمرکی میگیرن.
تازه باید ریجن اش همpalباشه که آمریکاpalنیست و فکر کنم ترکیهpalباشه.
کپی کردنشم دو تا درایو جدید اومده و ممکنه که از اونها باشه پس نمیشه 100%گفت
از اینجا بخری بهتره با توجه به گمرگ و کپی خور و..

EngineeR EhsaN
07-12-2011, 17:28
اینجا ازت گمرکی میگیرن.
تازه باید ریجن اش همpalباشه که آمریکاpalنیست و فکر کنم ترکیهpalباشه.
کپی کردنشم دو تا درایو جدید اومده و ممکنه که از اونها باشه پس نمیشه 100%گفت
از اینجا بخری بهتره با توجه به گمرگ و کپی خور و..

خرید از اینجا با این وضع قیمت اصلا نمیصرفه :13: باید یه ماه صبر کنم اگه قیمتا پایین اومد که هیچ اگه نیومد مجبورم که سفارش بدم برام بیارن ، نمیشه خودم مستقیم از آمازون بخرم؟ واسطه‌ای چیزی؟

07-12-2011, 18:59
مطمئن باش پایین نمیاد...
یه سری سایت هایی هستن مثل ایران دلیور که این کارو میکنن ، ولی پول واسطه زیادی میگیرن...
از ترکیه بگیر... فقط باندل نگیر... کنسول معمولی بگیر... ضمنا بگو از نمایندگی و... نگیرن واست ، از جاهایی که کمتر فروش دارن و احتمال اینکه جنساشون قدیمی تر باشن بگیرن...

Alex Fera
07-12-2011, 23:37
مطمئن باش پایین نمیاد...
یه سری سایت هایی هستن مثل ایران دلیور که این کارو میکنن ، ولی پول واسطه زیادی میگیرن...
از ترکیه بگیر... فقط باندل نگیر... کنسول معمولی بگیر... ضمنا بگو از نمایندگی و... نگیرن واست ، از جاهایی که کمتر فروش دارن و احتمال اینکه جنساشون قدیمی تر باشن بگیرن...

کاملا موافقم............
قیمت ها روز به روز داره میره بالا...................
ایران دلیور سایت مطمئنی هستش،ولی خوب برای آووردن جنس خیلی پول میگیره.....................
از دبی بگیری بهتره.........
چون هم بیشتر کسانی که تویه کار کنسولن ایرانی هستن و هم بیشتر اوونجا کپی بازی میکنن،ما خودمون جنسامون رو میگیم همونور کپی میزنن میارن....................

نمایندگی رو هم موافقم،چون تویه نمایندگی ها جنس به روز هستش و ممکنه درایو کپی خور نباشه.................

MLunatic
08-12-2011, 10:50
سلام یک سوال داشتم؟

و rock band 2

Alex Fera
08-12-2011, 13:05
سلام یک سوال داشتم؟

و rock band 2

درود بر شما...............
اگه منظورتون سری فت 40 گیگ هستش،با حدود 300 تومن میتونید بگیرید...........
اسلیم هم 40 گیگ نداره................
اون وسایل رو هم رو هم با 350 میتونید پیدا کنید..............

3.6x هم هـک نشده،فقط تا 3.55...............

MLunatic
08-12-2011, 13:40
نه منظورم اینه می خوام بفروشم . دسته دوم دیگه

چند رد کنم خوبه؟

messi3
08-12-2011, 17:21
من مشخصاتی از psp go میخاستم مثل فرکانس GPU.Cpu و سایر مشخصات

Alex Fera
08-12-2011, 20:43
نه منظورم اینه می خوام بفروشم . دسته دوم دیگه

چند رد کنم خوبه؟

تا 250 بتونید رد کنید خیلی خوب رد کردید،ولی به مغازه دار تا 200 میتونی بفروشی..................

MLunatic
09-12-2011, 09:57
تا 250 بتونید رد کنید خیلی خوب رد کردید،ولی به مغازه دار تا 200 میتونی بفروشی..................

کلی؟ . همراه با rock band ؟

Alex Fera
09-12-2011, 12:06
کلی؟ . همراه با rock band ؟

Rock band Original,,,Guitar,,,Jazz=>250
Ps3 Fat=>200
اگه بتونید به استفاده کننده بفروشید............
اگه به مغازه دار بفروشید،کمتر برمیدارن..............

adolf32
09-12-2011, 16:01
دوستان من امروز میخوام یه ایکس باکس الایت کارکرده بگیرم دودسته با 5 بازی و کابل hdmi و باطری دسته 360 گفته بنظرتون بگیرم ؟؟
میگه دسگاه کلملا سالمه و تمیزه چجوری باید تستش کنم بفهمم تعمیری هست یا نه یا کلا مشکلی داره یا نه لطفا زود جواب بدین .
ممنون

s.j-rez
09-12-2011, 16:07
دوستان من امروز میخوام یه ایکس باکس الایت کارکرده بگیرم دودسته با 5 بازی و کابل hdmi و باطری دسته 360 گفته بنظرتون بگیرم ؟؟
میگه دسگاه کلملا سالمه و تمیزه چجوری باید تستش کنم بفهمم تعمیری هست یا نه یا کلا مشکلی داره یا نه لطفا زود جواب بدین .
ممنون
ببین اولا باید بردش جاسپر باشه که با روش زیر معلوم میشه.:

تو نکته چین ها به جاشون بنویس به اینگیلیسی بازیسنتر!!
بعد نباید از لایو بن شده باشه که با رفتن به لایو مشخص میشه بن شده یا نه.
بعد بازی کپی هم باید برات تست کنه.راستی اگه تونستی یکی دو ساعت محلت تست هم از طرف بگیر
اگه این مشخصات رو داره خوبه بگیری ولی باید قیمتش هم کم بگه

Reza31001
09-12-2011, 16:58
ممنون

به نظر من 100 دیگه بذار روش اسلیم بگیر
اینی که گفتی اگه سالم بشه و شرایطی که آقا ساجد گفت داشته باشه بازم قیمتش زیر 300 هست

خلاصه اگه سالم بود و ارزون تر داد ارزش داره وگرنه نه!

messi3
09-12-2011, 22:32
من مشخصاتی از psp go میخاستم مثل فرکانس GPU.Cpu و سایر مشخصات

اینم جواب بدید:19:

s.j-rez
09-12-2011, 22:54
اینم جواب بدید:19:
تمام مشخصات اینجا هستش:

alimirzaee38
12-12-2011, 22:38
سلام قیمت 3ds الان چنده؟

LiverBarca
12-12-2011, 22:56
s.j-rez جان رسمآ الوبسان کاربر مشاوره ی خرید کنسول!:دی
منم یه ps3 250 gig slim دارم که فریمورش 3.61 هست و الان 3 4 ماهی میشه همینطوری داره خاک میخوره!!!:دی
اینو کی بفروشم که پول بیشتری نصیبم بشه!!!:21::31:
نزدیک عید یا تیر ماه؟؟؟:27:

alimirzaee38
12-12-2011, 23:15
کسی نیست جواب مارو بده؟

s.j-rez
12-12-2011, 23:36
s.j-rez جان رسمآ الوبسان کاربر مشاوره ی خرید کنسول!:دی
منم یه ps3 250 gig slim دارم که فریمورش 3.61 هست و الان 3 4 ماهی میشه همینطوری داره خاک میخوره!!!:دی
اینو کی بفروشم که پول بیشتری نصیبم بشه!!!:21::31:
نزدیک عید یا تیر ماه؟؟؟:27:
به هن تورک دیارین نن بی فیشار اولار دا!!!
والا نگه دار بعد اینکه همه فریم ویر ها -- شدن بفروشش کلا چون کپی خور نیست پول زیادی دستتو نمیگیره صبر بکن تا کپی خور بشه
-----------------------------------------------------------

سلام قیمت 3ds الان چنده؟
والا چی کار داری بخری؟
کنسول خوبی از آب درنومده.
راستی قیمت ندارم و مطمین باش کسی که داره میزاره

Alex Fera
13-12-2011, 12:52
سلام قیمت 3ds الان چنده؟

350 $ همراه با R4 برای هـک....................

Amin4All
18-12-2011, 21:10
الان اسلیم 250 گیگ ایکس باکس چنده؟
از یکی از مغازه دار ها اتفاقی پرسیدم میداد 610 با گارانتی!

abbasgh66
19-12-2011, 00:17
عزیزان قیمت
PS3 160 gb
ps3 320 gb
رو لطف می کنید ...

arashpr9
19-12-2011, 13:07
الان اسلیم 250 گیگ ایکس باکس چنده؟
از یکی از مغازه دار ها اتفاقی پرسیدم میداد 610 با گارانتی!

نه 510 ( گارانتی هم فقط پول اضافه ازت میگیرن )

PS3 160 gb
ps3 320 gb

160 گیگ = 420
320 گیگ = 480

=CYBER=
31-12-2011, 17:10
دوستان عزیز قیمت xbox باندل کینکت دو مدل 4 و 250 گیگابایت رو می خواستم .

shab_2008
02-01-2012, 21:55
دوستان عزیز قیمت xbox باندل کینکت دو مدل 4 و 250 گیگابایت رو می خواستم .

سلام

4 گیگش حدود 680 هست و 250 گیگش هم حدودا 750 تومنه!

A.N.A.P
02-01-2012, 22:07
سلام

4 گیگش حدود 680 هست و 250 گیگش هم حدودا 750 تومنه!
ماشاالله ! به این میگن دلار ! اصلا کلاس دلار به اینه که ارزشش بالا باشه ! :31::2:

BursT
04-01-2012, 18:21
سلام دوستان.
چند وقتی هست مادرم!!! تصمیم به خرید Xbox و کینکت گرفته(برای بازی :31:)از اونجایی که در زمینه ی کنسول کاملا Noobم می خواستم ازتون کمک بگیرم.
چه مدل Xbox هایی وجود داره؟کدومشون رو بخرم؟قیمتشون در بازار ایران چه قدره؟و قیمت واقعیشون(به دلار)چه قدره؟
خلاصه یه جوری منو از این جهالت در زمینه ی کنسول نجات بدین.
پیشاپیش ممنونم

s.j-rez
04-01-2012, 19:08
سلام دوستان.
چند وقتی هست مادرم!!! تصمیم به خرید Xbox و کینکت گرفته(برای بازی :31:)از اونجایی که در زمینه ی کنسول کاملا Noobم می خواستم ازتون کمک بگیرم.
چه مدل Xbox هایی وجود داره؟کدومشون رو بخرم؟قیمتشون در بازار ایران چه قدره؟و قیمت واقعیشون(به دلار)چه قدره؟
خلاصه یه جوری منو از این جهالت در زمینه ی کنسول نجات بدین.
پیشاپیش ممنونم
برای اطلاع از مدل ها پست اول اینجارو بخون:
الان فقط اسلیم ها هست
اسلیم250گیگ:550تومن
اسلیم4گیگ:490تومن.
قیمت به دلار
اسلیم250گیگ:299دلار
اسلیم4گیگ:199دلار
البته باندل ها هم هستن که خوب به کارت نمیاد.
خوب اگه پول کافی هست مدل250گیگ بهتره.اگه نه4گیگ رو بگیرید بعدا ارتقا بدید

BursT
04-01-2012, 19:36
برای اطلاع از مدل ها پست اول اینجارو بخون:
الان فقط اسلیم ها هست
اسلیم250گیگ:550تومن
اسلیم4گیگ:490تومن.
قیمت به دلار
اسلیم250گیگ:299دلار
اسلیم4گیگ:199دلار
البته باندل ها هم هستن که خوب به کارت نمیاد.
خوب اگه پول کافی هست مدل250گیگ بهتره.اگه نه4گیگ رو بگیرید بعدا ارتقا بدید
خیلی ممنون از توضیحاتتون.
با توجه به اینکه می خوام kinect هم بخرم بهتر نیست باندل بخرم؟
مگه باندل غیر از اینه که xbox+kinect+تخفیف ویژه هست؟غیر از این فرقی با xbox عادی نداره؟

s.j-rez
04-01-2012, 19:45
خیلی ممنون از توضیحاتتون.
با توجه به اینکه می خوام kinect هم بخرم بهتر نیست باندل بخرم؟
مگه باندل غیر از اینه که xbox+kinect+تخفیف ویژه هست؟غیر از این فرقی با xbox عادی نداره؟
بله اینا درسته ولی اکثر این باندل ها درایوشون قابل کپی خور شدن نیست و مشکل اصلیشون اینه

BursT
04-01-2012, 20:13
بله اینا درسته ولی اکثر این باندل ها درایوشون قابل کپی خور شدن نیست و مشکل اصلیشون اینه
خیلی ممنون.در زمان خرید باید به چه چیزایی دقت کنم؟
بگم برام سریال خورش کنه؟
باهاش توی live آن شم نباید بن باشه؟

s.j-rez
04-01-2012, 20:16
خیلی ممنون.در زمان خرید باید به چه چیزایی دقت کنم؟
بگم برام سریال خورش کنه؟
باهاش توی live آن شم نباید بن باشه؟
ببینید برای اسلیم ها فعلاlt+3نیومده پس باید بگید یاlt+2کپی خورش کنه و داشبرد13604 و به پایین داشته باشه.
برای لایو فعلا باید تا اومدنLt+3صبر کنید و وقتی اومد بریزید.
نکته خاصی نیست فقط یه بازی کپی براتون تست کنه.

shahabprince
17-01-2012, 12:47
یکی از دوستام یه psp 3000 داره که خیلی تمیز نگه داشته من میخوام ازش بخرم.
فکر میکنم یه 2 سال هست که داره
به نظرتون چه قدر میرزه؟

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 19:26
به نظرتون چه قدر میرزه؟
بیشتر از 70 تومن هم نمی ارزه چون دیگه واقعا قدیمی شده:46:
میتونه کار یه MP4 پلیر خیلی عالی و mp3 پلیر خوب رو ایفا کنه البته عکس هم میشه ریخت روش ولی کلا خریدش کار عاقلانه ای نیست:11:
من که میخوام ویتا بخرم:46:

Alex Fera
17-01-2012, 20:38
به نظرتون چه قدر میرزه؟

اگه قاب و وسایلش تکمیل و سالم باشه حدود 110 تا 120 خوبه..............

بیشتر از 70 تومن هم نمی ارزه چون دیگه واقعا قدیمی شده

دوستان عزیز خواهش میکنم اگه اطلاعی از قیمت بازار ندارید نه وقت خودتون رو برای پست دادن هدر بدید نه مردم رو گمراه کنید

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 21:15
اگه قاب و وسایلش تکمیل و سالم باشه حدود 110 تا 120 خوبه..............

دوستان عزیز خواهش میکنم اگه اطلاعی از قیمت بازار ندارید نه وقت خودتون رو برای پست دادن هدر بدید نه مردم رو گمراه کنید
در اطلاعات ما که به شما نمیرسیم:27:
:40:محمد:40: جون اطلاعات دارم:11:

گفتم دیگه نمی ارزه خرید این کنسول
بیشتر منظورم این بود
بعدشم که گفتم 70 یعنی اینکه اگه واقعا قصد خرید داری بیشتر از این خرج نکن
ما نوکر شما هم هستیم:11::11::11:

shahabprince
17-01-2012, 22:20
میخواستم منتظر ps vita باشم ولی گویا تو ایران قیمتش سر به فلک میکشه
منتظر میمونم تا ببینم بعد از عرضه ی ps vita رو چه قیمتی ثابت میمونه
البته Cris Joon هم درست میگه خیلی psp قدیمی شده

arashpr9
17-01-2012, 22:30

البته تا حدود یه سال دیگه قیمت PSV نجومی میمونه و درست و حسابی ه_ک نمیشه

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 23:11
این Cris Joon اسم داره اسمش محسن هستش:27:
خوبه حالا یکی پیدا شد حرف مارو فهمید
من گفتم کار درستی نیست خرید این کنسول دستی و ویتا هم حالا حالا ها درست بشو نیست:41:

shab_2008
18-01-2012, 18:01
سلام

PSvita زمانی که در US و UK (حدودا 1 ماه دیگه ) هم عرضه بشه قیمتش کمتر میشه! البته باز هم در اون زمان باید دید نرخ روز دلار چند خواهد بود!

sonixax
18-01-2012, 18:26
سلام

PSvita زمانی که در US و UK (حدودا 1 ماه دیگه ) هم عرضه بشه قیمتش کمتر میشه! البته باز هم در اون زمان باید دید نرخ روز دلار چند خواهد بود!

ویتا ۲۴۹ یورو برای وایفای و ۲۹۹ یورو برای 3G قیمت گذاری شده و قراره با این قیمت در اروپا فروخته بشه .
با توجه به قیمت ۲۳۴۰ تومانی یورو - توی ایران میشه حدودای ۷۰۰ تومان :18:

shab_2008
18-01-2012, 18:46
ویتا ۲۴۹ یورو برای وایفای و ۲۹۹ یورو برای 3G قیمت گذاری شده و قراره با این قیمت در اروپا فروخته بشه .
با توجه به قیمت ۲۳۴۰ تومانی یورو - توی ایران میشه حدودای ۷۰۰ تومان :18:
سلام میلاد جون
میلاد جون کجایی !:31: الان دارن 1 میلیون و 200 بعضی فروشگاه ها میفروشن!!

sonixax
18-01-2012, 19:07
سلام میلاد جون

به به به ، عجب تجارتی میشه بخریم بفرستیم ایران :31: تازه چون صادراته ۱۹% مالیاتشم پس میگیرم :27:

Master Game
18-01-2012, 19:13
سلام دوستان ....

یه قیمت مشدی از xbox 360 تو تهران به من میدید البته همه مدلاش ؟ فتم بدید ممنون میشم ؟

دمتون گرم...

( آخه این ps3 کپی خور نشده جدیدا ...دانگلم که گرونه ..گفتیم یه xbox هم میل کنیم )

CRIS Joon CR7
19-01-2012, 00:24
سلام میلاد جون
پس چی میخوای همون 700 تومن بدن:31:
با هزار امید و آرزو عازم خانه اقوام شدیم تهران و دیدیم میگه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــله 1 میلیون و 300 :18::18::19:
گفت میبری بپیچم:31:
گفتم بپیچ ولی نمیبرم:31:
یه آدم خبره بگه کی میاد پایین:11:

arashpr9
19-01-2012, 11:26
سلام دوستان ....

یه قیمت مشدی از xbox 360 تو تهران به من میدید البته همه مدلاش ؟ فتم بدید ممنون میشم ؟

دمتون گرم...

( آخه این ps3 کپی خور نشده جدیدا ...دانگلم که گرونه ..گفتیم یه xbox هم میل کنیم )

اسلیم کپی ال تی ۲ 250gig ا ۵۳۵تومان

اسلیم کپی ال تی ۲ 4GIG ا ۴۹۰ تومان

اصلا دنبال فت نباش چون دیگه نوش پیدا نمیشه دست دوم تمیزش نزدیک 350 تا 400 تموم میشه

Master Game
19-01-2012, 23:45
اسلیم کپی ال تی ۲ 250gig ا ۵۳۵تومان

اسلیم کپی ال تی ۲ 4GIG ا ۴۹۰ تومان

اصلا دنبال فت نباش چون دیگه نوش پیدا نمیشه دست دوم تمیزش نزدیک 350 تا 400 تموم میشه

دستت درد نکنه ....:31:

The Dreadnaught
20-01-2012, 13:04
ویتا که هنوز عرضه نشده اینایی که دارن میفرشون از کجا آوردن ؟!

Amir rza
20-01-2012, 17:30
سلام به همه.
ببخشید میتونید بگید PS3 معمولی با اسلیم اون چه فرقی داره از نظر سخت افزاری؟
و قیمت این دو تا و این که کدوم بیشتر میارزند از نظر قیمت و کارایی؟
ممنون:11:

sonixax
20-01-2012, 18:01
سلام به همه.
ببخشید میتونید بگید PS3 معمولی با اسلیم اون چه فرقی داره از نظر سخت افزاری؟
و قیمت این دو تا و این که کدوم بیشتر میارزند از نظر قیمت و کارایی؟
ممنون:11:

مصرف برقش بیشتره و گنده تره ، همین .
معمولیش هم دیگه نوش پیدا نمیشه ، نگرد نیست .

Alex Fera
20-01-2012, 19:59
فت هست،تو بازار تهران به نام آک میفروشن ولی ریفر هستش،بیشترشون هم لنزشون خرابه.......[COLOR="Silver"]

fk_u
21-01-2012, 14:28
سلام
Psp slim 3000 الان نو بیدا میشه؟ چنده؟ از یک فروشگاه سونی تو تهران برسیدم گفت psp go 270 قیمت امروز
از go خوشم نمیاد ویتا که -- نششده و جریان قیمتش جدا هس. این 3000 ارزش خرید داره بازی هاش باحاله ؟

NAZISM
21-01-2012, 15:56
درود
میخواستم یه دستگاه ps3 اسلیم خریداری کنم, هنگام خرید باید به چه چیزایی توجه کنم
البته من دستگاه کپی خور شده میخوام اورجینال به کارم نمیاد

fk_u
21-01-2012, 17:08
درود
میخواستم یه دستگاه ps3 اسلیم خریداری کنم, هنگام خرید باید به چه چیزایی توجه کنم
البته من دستگاه کپی خور شده میخوام اورجینال به کارم نمیاد

سلام
بهتره از جای معتبر خرید کنید که خیالت راحت باشه . جای معتبر بگیری کلا بشرط کبی خور میفروشند ( خودتم بگو فرمویر 3.5 میخام ) فرمویر 3.5 -- شده بعد این دیگه نه هنوز نه.حتما هم یک هارد اکسترنال باید داشته باشی که هر بازی خاستی بخری روی این برات بریزند وگرنه باید کنسول ببری:41:
کنسول 160 گیگ خوبه

اگه تهران نیستی میتونی تلفنی خرید ککنی با تیباکس رات میفرستند معمولا تهران قیمتا بهتره.
خاستی شماره فروشگاه سونی برات تو private message بدم خودمم از همونا خریدم.
یک نکته ای هم هست که اگه تصمیمت رو سونی هست و بازی های انحصاری سونی که هیچی اگه دنبال بازی های روز هستی ایکس باکس بهتره
کلا تصمیم اخر خودت بگیر تجربه خودم خاستم بگم شاید بدردت خورد

NAZISM
21-01-2012, 19:51
سلام
بهتره از جای معتبر خرید کنید که خیالت راحت باشه . جای معتبر بگیری کلا بشرط کبی خور میفروشند ( خودتم بگو فرمویر 3.5 میخام ) فرمویر 3.5 -- شده بعد این دیگه نه هنوز نه.حتما هم یک هارد اکسترنال باید داشته باشی که هر بازی خاستی بخری روی این برات بریزند وگرنه باید کنسول ببری:41:
کنسول 160 گیگ خوبه

اگه تهران نیستی میتونی تلفنی خرید ککنی با تیباکس رات میفرستند معمولا تهران قیمتا بهتره.
خاستی شماره فروشگاه سونی برات تو private message بدم خودمم از همونا خریدم.
یک نکته ای هم هست که اگه تصمیمت رو سونی هست و بازی های انحصاری سونی که هیچی اگه دنبال بازی های روز هستی ایکس باکس بهتره
کلا تصمیم اخر خودت بگیر تجربه خودم خاستم بگم شاید بدردت خورد
درود بر شما
بسیار سپاسگذارم از زمانی که برایم گذاشته اید
گرامی
من ایکس باکس دارم
این هارد اکسترنال اجباریه؟مگه بازی ها رو تو دی وی دی رایت نمیکنن؟
اگر توانستید یه فروشگاه معتبر در همین زمینه فروش ps3 برایم تو نامه خصوصی کنید سپاسگذار میشم
پیشتر هم گفتم دنبال بازی اورجینال نیستم کپی باشند بهتره
پلی 3 رو بیشتر به خاطر همین بازی های انحصاریش میخوام بخرم عنوان هایی همچون خدای جنگ 3 و و و ....

پیشتر از راهنمایی شما سپاسگذارم:11:

s.j-rez
21-01-2012, 20:34
درود بر شما
گرامی
من ایکس باکس دارم
اگر توانستید یه فروشگاه معتبر در همین زمینه فروش ps3 برایم تو نامه خصوصی کنید سپاسگذار میشم
پلی 3 رو بیشتر به خاطر همین بازی های انحصاریش میخوام بخرم عنوان هایی همچون خدای جنگ 3 و و و ....

ببینید اگه هارد اکسترنال نخرید باید هر دفعه کنسول رو ببرید تا براتون بازی بریزه.
بهتره که هاردتونusb2باشه.
اگه هم نشد یه سری کارها باید کرد.
اونdvdها هم مستقیما اجرا نمیشه عموما بعد اینکه میخری باید همشونوbindکنی بریزی رو هارد.

fk_u
21-01-2012, 21:14
درود بر شما
گرامی
من ایکس باکس دارم

خواهش میکنم
فصله امتحانات ترمه نشد کامل توضیح بدم تا اونجایی که میدونم
خوبه هر دو کنسول داشته باشیم + وقت بازی :46:
اره هارد کار اسون میکنه موقع خرید هر بازی هارد میبری وزنم نداره راحت . usb 2 باشه همون طور که بچه ها گفتند. تو هارد بازی ها ارشیو میکنی خوبه دیگه یا تو هارد سیستمت.dvd اینا در جریان نیستم فکر کنم دردسر داره
1 ترا گرفتم 140 تو گرونی بازار.کنسولم 160 گیگ بسه حالا دوس داری قیمت مسله نیس براتون 320 گیگ بگیر.
بازی ها 2.5 گرفتم مثله اینکه تهران جدیدا گرون میدن 7 یا 8 تومن ...
از جایی که میگیری -- کنه بهتره 10 تومن میگیرن چندتا بازی هم میریزن تو هارد کنسول
-- کنید کنسول برای بازی کبی دیگه اورجینال نمیشه بازی کرد مگر اینکه قید کبی بزنید برگشت به کبی بعد ابدیت نیس فعلا هزینه downgrade و .. که تو ایرانم فکر کنم نیست اون کیت بیخیال این موضوع بشیم حالا:13:
یک چیزی هم یادم اومد برای اینکه بازی کبی اجرا کنید ( اکثر بازیا شایدم همه) باید یک بازی اورجینال داخل دستگاهت باشه که بشه بازی کبی کرد قفل امنیتیه دیگه دستگاه به اشتباه میندازه که بازی اورج داری .بازی اورج قدیم میتونی بخری اکبند 25 شایدم الان کمتر گیر بیاد میتونی هم موو بخری که یک بلو ری داخلش داره هم موو داری هم بلو ری :5:
تهران هستید؟
دیرتر تا امشب ادرس + تلفن فروشگاه سونی بهت میدم کارشون درسته شک نکن
هر شخصی خودش تصمیم میگیره چی درسته . چون خودمم چند ماه بیش تو شک بودم کجا بهتره یک دوستی 2 جا گفت که کارشون درسته و قیمت خوب میدن.
خوش باشید

pinky
21-01-2012, 21:19
من سامان هستم
به علت مشکلان مالی قصد فروش ایکس باکس ام دارم
پرمیوم ، 40 گیگ ، برد جاسبر ، با دو دسته و حدود 40 50 تا بازی
فوق العاده تمیز
می تونید بیاید باز دید کنید از دستگاه
قیمت 350-400
فوری...
09190751736
خوشقامت

s.j-rez
21-01-2012, 21:28
من سامان هستم
به علت مشکلان مالی قصد فروش ایکس باکس ام دارم
پرمیوم ، 40 گیگ ، برد جاسبر ، با دو دسته و حدود 40 50 تا بازی
فوق العاده تمیز
می تونید بیاید باز دید کنید از دستگاه
قیمت 350-400
فوری...
09190751736
خوشقامت
هر گونه خرید و فروش توی این فروم مجاز نیست عزیز.
----------------------------------------------------------------------------

خواهش میکنم
فصله امتحانات ترمه نشد کامل توضیح بدم تا اونجایی که میدونم
خوبه هر دو کنسول داشته باشیم + وقت بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره هارد کار اسون میکنه موقع خرید هر بازی هارد میبری وزنم نداره راحت . usb 2 باشه همون طور که بچه ها گفتند. تو هارد بازی ها ارشیو میکنی خوبه دیگه یا تو هارد سیستمت.dvd اینا در جریان نیستم فکر کنم دردسر داره
1 ترا گرفتم 140 تو گرونی بازار.کنسولم 160 گیگ بسه حالا دوس داری قیمت مسله نیس براتون 320 گیگ بگیر.
بازی ها 2.5 گرفتم مثله اینکه تهران جدیدا گرون میدن 7 یا 8 تومن ...
از جایی که میگیری -- کنه بهتره 10 تومن میگیرن چندتا بازی هم میریزن تو هارد کنسول
-- کنید کنسول برای بازی کبی دیگه اورجینال نمیشه بازی کرد مگر اینکه قید کبی بزنید برگشت به کبی بعد ابدیت نیس فعلا هزینه downgrade و .. که تو ایرانم فکر کنم نیست اون کیت بیخیال این موضوع بشیم حالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تهران هستید؟
دیرتر تا امشب ادرس + تلفن فروشگاه سونی بهت میدم کارشون درسته شک نکن

خوش باشید
صرفا جهت اطلاع دوستان تهران 3-4جا دارن.
ولی همونجور که گفتی هزینه و ... هم هست.
فکر نمیکنم بیارزه یه 10 تومن هم برای کپی خور کردن بده چون معمولا بیرونcfwهای خوبی نمیریزن و ...

fk_u
21-01-2012, 23:19
هر گونه خرید و فروش توی این فروم مجاز نیست عزیز.
----------------------------------------------------------------------------

صرفا جهت اطلاع دوستان تهران 3-4جا دارن.
ولی همونجور که گفتی هزینه و ... هم هست.
فکر نمیکنم بیارزه یه 10 تومن هم برای کپی خور کردن بده چون معمولا بیرونcfwهای خوبی نمیریزن و ...

برای من شما فرقی نداره بچه ها از کجا بخرند چون خودم از یک فروشگاه باحال خریدم از هر جهت راضی هستم
گفتم اگه دوستمون جایی سراغ نداره بگیم که راحت خرید کنه فکر نو نبودن و شک اینا نباشه.
اره اجباری نیس هر کی خودش تصمیم میگیره ولی جایی که زیاد کنسول میفروشه این کاره هست مطمعنا فایل کبی خور کردنش سالمه هم 4 5 تا بازی میریزن رو هارد کنسول در کل هزینه کبی خور رایگان میشه . ما که راضی بودیم. احتمال اینم هس برنامه های کبی خور کردن از نت بگیریم بعد ناقص دانلود بشه یا مشکل داشته باشه فایل که بد کبی خور بشه کنسول هنگ میکنه و ....

من چند تا بست دادم طولانیم شد گفتم یک راهنمایی کنم شاید بدرد بخوره
از اونجایی که بازار همه چیز گرون تر شده میشه بله به گفته دوستمون شاید کسی نخاد 10 اینا بده برای -- نرم افزاری کنسول
چون حوصله این کارا نداشتم گفتم خودشون -- کنند بچه ها میتونند تو همین فروم سوال کنند کسایی که حرفه ای هستند میگند چی کنند
فقط موقع خرید ببینید ورژن قابل -- باشه

compund security
23-01-2012, 14:47
دووستان سلاااام
یکی از رفقای رفقام:31: گفته میتونه برام اکس باکس با کینکت اسلیم با 2 تا دسته جور کنه بازی اورژینال کینکت هم گفت روش هست گفته 750 تومن به نظرتون قیمتش خوبه این 4 گیگ هست 250 گیگ رو 100 تومن گرون تر میگه چه کنم؟؟؟؟؟؟
راستی اکس باکس جدید کی میاد ارزش صبر داره؟
کینکت جدید هم میاد؟
با تشکر:11:

s.j-rez
23-01-2012, 15:13
دووستان سلاااام
یکی از رفقای رفقام:31: گفته میتونه برام اکس باکس با کینکت اسلیم با 2 تا دسته جور کنه بازی اورژینال کینکت هم گفت روش هست گفته 750 تومن به نظرتون قیمتش خوبه این 4 گیگ هست 250 گیگ رو 100 تومن گرون تر میگه چه کنم؟؟؟؟؟؟
کینکت جدید هم میاد؟
این قیمت دست دومشه؟اگه دست دوم که نه اصلا ارزش نداره.ولی خوب اگه تازه هست بله قیمتش خوبه.
از نسل بعدی کنسول ها خبری نیست و از گفتن شایعه ها پرهیز میکنم.
کینکت جدید هم کینکت برای ویندوز هست و نه برای کنسول ها و تغیرات جزیی داره و نمیشه گفت نسل بعدی و تا چند ماه دیگه میاد.

compund security
23-01-2012, 16:45
این قیمت دست دومشه؟اگه دست دوم که نه اصلا ارزش نداره.ولی خوب اگه تازه هست بله قیمتش خوبه.
از نسل بعدی کنسول ها خبری نیست و از گفتن شایعه ها پرهیز میکنم.
کینکت جدید هم کینکت برای ویندوز هست و نه برای کنسول ها و تغیرات جزیی داره و نمیشه گفت نسل بعدی و تا چند ماه دیگه میاد.

نه نو هستش پس من همین امشب میرم ازش بخرم با گارانتیش رو
راستی 250 گیگ خیلی به 4 گیگ ارجعیت داره؟

s.j-rez
23-01-2012, 18:11
نه نو هستش پس من همین امشب میرم ازش بخرم با گارانتیش رو
راستی 250 گیگ خیلی به 4 گیگ ارجعیت داره؟
تنها خوبی که داره اینه که هاردش بیشتره و اگه بازی ها رو توی هارد نصب کنی عمر کنسولت خیلی بیشتر میشهو250گیگ بهتره

fk_u
23-01-2012, 21:30
delete....
thanks

fk_u
23-01-2012, 21:42
دووستان سلاااام
کینکت جدید هم میاد؟
سلام
با وسایلی که میخای + 250 گیگ قیمتی که داری 850 تومنه که قیمتش فرقی با حداقل فروشگاهی که من میشناسم نداره.
ولی قیمت 4 گیگ +وسایل دیگه خوب گفته
الان 250 گیگ 555 4 گیگ 510 دسته اورج ( فقط مشکی هست ) 60 کینکت 235
با کینکت یک بازی اورجینال ادونچر هست از هرجا بخری باید باشه
هارد دار بخرید عالیه. بازی از هارد میخونه. ایکس باکس ضعفش درایوش هست هر چیزی زیاد کار کنه زودتر خراب میشه + صدای درایو که سمفونی میشه نمیشنوی ( به گفته کسایی که داشتند)
بهتره جلوی خودتون بلمبش باز کنند و -- کنند مطمعن باشی اکبند هست قیمتا که بالا رفته حداقل خیالت راحت بشه اک خریدی

hps2142
27-01-2012, 20:57
سلام دوستان . من یه ایکس باکس ارکید -جاسپر داشتم فروختمش !

میخواستم بدونم الان اخرین مدل 360 چیه ؟ + قیمت مدلهاش البته کینکت لازم ندارم ! (در ضمن فعلا کامل -- شده و میشه انلاین بازی کرد ؟)
و اینکه ps3 هنوزم -- شده باقی مونده ؟+قیمت 60 و 120 گیگ .. خیلی ممنون

arashpr9
27-01-2012, 21:20
سلام دوستان . من یه ایکس باکس ارکید -جاسپر داشتم فروختمش !

میخواستم بدونم الان اخرین مدل 360 چیه ؟ + قیمت مدلهاش البته کینکت لازم ندارم ! (در ضمن فعلا کامل -- شده و میشه انلاین بازی کرد ؟)
و اینکه ps3 هنوزم -- شده باقی مونده ؟+قیمت 60 و 120 گیگ .. خیلی ممنون

اخرین مدلش Slim هستش که با دو هارد 4 و 250 گیگ عرضه شده

اینم قیمتش تو بازار تهرون

قیمت امروز فروش تهران:
250 گیگ حدود 535
4 گیگ حدود 485

در مورد سوال دومتون باید بگم که LT 3 منشر شده و اگه درایوتون LT 3 داشته باشه براحتی میتونید هر بازی لایوی رو انجام بدید
+
PS 3 هم از هر نظر فوق العاده اس ولی یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که کامل ه_ک نشده و برای بازی کردن بازی های جدید باید یه دانگل که قیمتش 100 تومنه واسش تهیه کنید که اونم به صرفه نیست
60 و 80 گیگ یا سری فت ها کلا قدیمی شده و دیگه تولید نمیشه اما 120 و 320 از سری اسلیم تولید میشه که قمتشون به شرح زیره :

320 گیگ 560 تومن
120 گیگ 480 تومن

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 21:00
بچه ها شنیدم دلار اومده پایین میخواد بیاد حالا هر چی
قیمت ها چجور میشه؟
... مخصوصا ویتا

s.j-rez
28-01-2012, 21:08
بچه ها شنیدم دلار اومده پایین میخواد بیاد حالا هر چی
قیمت ها چجور میشه؟
... مخصوصا ویتا
شاید با انصافا یه خورده از قسمت کم کنن ولی خوب طبق معمول بهانه میارن و برای مدتی قیمت ها بالا میمونه و بعد میاد پایین.
ویتا هم چون اکثرا مسافرتی میاد و هنوز عمده نیومده اگه با انصاف باشه طرف قطعا باید ارزون کنه

Alex Fera
29-01-2012, 13:18
انتظار نداشته باشید با 200 تومن ارزونتر شدن دلار و کلا همه ارزها مغازه دارها و فروشنده ها 100 تومن قیمت دستگاه رو بیارن پایین..............
چون بالاخره اونا هم دستگاه هایی که الان میفروشن رو تویه گرونی خریدن و شاید با خرید دستگاه ارزونتر ارزونتر هم بفروشن،ولی تو تهران فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته....................

CRIS Joon CR7
29-01-2012, 14:10
انتظار نداشته باشید با 200 تومن ارزونتر شدن دلار و کلا همه ارزها مغازه دارها و فروشنده ها 100 تومن قیمت دستگاه رو بیارن پایین..............
چون بالاخره اونا هم دستگاه هایی که الان میفروشن رو تویه گرونی خریدن و شاید با خرید دستگاه ارزونتر ارزونتر هم بفروشن،ولی تو تهران فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته....................
درسته :46: وقت مونده تا تاثیر این کاهش قیمت رو رو قیمت کنسول ها و بقیه چیزا ببینیم:20:
ولی مطمئن هستم خیلی تاثیر میزاره

zadis
30-01-2012, 06:42
سلام یکی از دوستان ایکس باکسشو میخواد بغروشه میهوام بخرم
میگه mxic هست یعنی چی ؟؟؟؟؟؟