PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تازگیا لپ تاپم میره رو صفحه ابی...

hesamkowsar
19-07-2009, 01:20
سلام...
من تازگیا تا یکم با کامپیوترم کار میکنم میره رو صفحه ابی و ریستارت میشه...لپ تاپم سونی هست و 4 گیگ رم دارم...
یکی گفت احتمالآ رمم مشکل پیدا کرده.
چه مشگل دیگه ای میتونه داشته باشه؟
بعد از نصب انتیویروس nod 32 4 اینجوری میشه...نمیدونم ربطی داره یا نه....
میشه یه برنامه تست رم خوب معرفی کنید...شاید رممه:20:
مرسی

_ermia
19-07-2009, 11:52
شاید از نود هم باشه، چون یه زمانی برای منم همین مشکل با کاسپر پیش اومد. البنه بعد نصب دوبارش دیگه مشکل بر طرف شد.

برای تست رم دو تا لینک زیر امیدوارم مفید باشند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4ve30n4
19-07-2009, 13:09
سلام...
من تازگیا تا یکم با کامپیوترم کار میکنم میره رو صفحه ابی و ریستارت میشه...لپ تاپم سونی هست و 4 گیگ رم دارم...
یکی گفت احتمالآ رمم مشکل پیدا کرده.
چه مشگل دیگه ای میتونه داشته باشه؟
بعد از نصب انتیویروس nod 32 4 اینجوری میشه...نمیدونم ربطی داره یا نه....
میشه یه برنامه تست رم خوب معرفی کنید...شاید رممه:20:
مرسی
برنامه ی Mem Test را بگیر و قبل از لود ویندوز یعنی همون اول روشن شدن بذار تست رم بگیره..

Don Sylar
19-07-2009, 14:31
یک مدت من هم این مشکل را داشتم ، با آنتی ویروس نوترون.ولی مشکل از سیستم عاملم بود.آیا ویندوز جدیدی نصب کردید و این مشکل به وجود آمده؟آیا از ویندوزهای دستکاری شده استفاده کنید؟پردازنده شما چند بیتی است؟

nooha
19-07-2009, 15:30
دوست عزيز
ويندوزت ويستا هست يا xp

hesamkowsar
19-07-2009, 16:58
دوستان ویندوزم ویستا اریجینال لپ تاپ هست...راستی تست خود رم که ویستا داره و اول کامپیوتر میاد انجام دادم اما هیچ مشکلی رمم نداشت...پس سخت افزاریه...انتی ویروسمم به زور با دایل اپ اپ کردم دلم نمیاد پاک کنم دوبره نصب کنم...راهی دیگه هست؟
cpu هم 1.8 2 هسته ایه...4 گیگ رم...ممکنه یه ویروس باشه که nod نشناسه؟چون ازین قبیل ویروسا تو xp زیادن

Don Sylar
19-07-2009, 18:02
شاید بخواطر اینه که از آنتی ویروس درستی استفاده نمی کنی.چون آنتی ویروس های شرکت ای اس ای تی به دو سری 64 و 32 بیتی تقسیم می شه که احتمالا درست نصب نکردی

hesamkowsar
19-07-2009, 19:11
انتی ویروس نود 32 4 ورژن 32 بیتو نصب کردم...ویندوزم هم 32 بیت هست....وگرنه 64 بیت که رو 32 نصب نمیشه

Don Sylar
19-07-2009, 20:53
اگه می تونی یک ویندوز دیگه نصب کن یا اینکه یه یکی دو روز صبر کن ، من برم یک ذره بگردم ببینم چی گیرم میاد.

hesamkowsar
19-07-2009, 22:01
مرسی...اما میخوام ویندوز عوض نکنم...یه جورایی با بدبختی همه چیو اپ کردم...حالا اگه راهی نبود ویندوز میریزم...

Don Sylar
20-07-2009, 16:34
دوست عزیز مشکل شما مربوط به هارد شما میباشد .
در مکانی از هارد شما نمیتواند آدرسی از آن را به دلیل خراب شدن فایل مربوطه بخواند لذا به این حالت میرود.
به شما پیشنهاد میکنم که نرم افزار خود را حذف و از آنتی ویروس دیگری مانند کسپر استفاده نمایید.

در صورتیکه این مشکل باقی ماند ویندوز خود را هم تعویض نمایید که به احتمال زیاد این مشکل حل میشود و در غیر اینصورت هارد خود را بایستی به یک متخصص تعمیرات لب تاپ برای هارد آن نشان دهید.

برای تست ram هم به شما نرم افزار ram booster را پیشنهاد میکنم .

hesamkowsar
20-07-2009, 19:13
مرسی...ولی فکر کنم نرم افزاری باشه...

_ermia
21-07-2009, 00:40
شما یه درایو خالی نداری که یه ویندوز روش نصب کنی؟ این طوری هم میتونی مطمئن بشی مشکل نرم افزاریه یا نه و هم اینکه ویندوز اصلیت و برنامه هات پاک نمیشن

برنامه Windows debugger رو هم تست کن، شاید کمکی کنه، یکی از دوستان تو یکی از تاپیک ها گذاشته بود:

متن صفحه خطا شامل کد خطا و نام سمبلیک آن می باشد:
مثل”۰×۰۰۰۰۰۰۱E, KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED”
همراه با چهار ارزش مربوط به خطا در پرانتزها که برای کمک به مهندسان نرم افزار قرار داده شده است تا آن ها بتوانند مشکل ایجاد شده را حل کنند.
بسته به کد خطا امکان دارد آدرس محلی که مشکل در آن رخ داده است، همراه با درایوری که در آن آدرس بارگذاری شده است نیز نمایش داده شود.
به صورت پیش فرض Windows زمانی که یک خطای صفحه آبی اتفاق می افتد، یک فایل memory dump را ایجاد خواهد کرد.
این فایل بعداً می تواند با استفاده از یک برنامه Kernel debugger برای یافتن اشکالات سیستم بررسی شود.

اگه مشکل نرم افزاری باشه، شاید این برنامه بگه مشکل کجاست.

مطلب دوستمون راجع به صفحه آبی:

برنامه Windows debugger :

موفق باشی

navaro
22-07-2009, 03:25
خیلی سادست!!!!
منم ویستا داشتم همین مشکلو داشت!!!
شما باید ویندوز رو up date کنید!!!!
من sp1 رو برای ویستا ریختم درست شد!!!!
البته این روش رو ماکروسافت بهم گفته بود!!!
موفق باشید!!!!

H@mid-Vista
24-07-2009, 17:16
دوستان ویندوزم ویستا اریجینال لپ تاپ هست...راستی تست خود رم که ویستا داره و اول کامپیوتر میاد انجام دادم اما هیچ مشکلی رمم نداشت...پس سخت افزاریه...انتی ویروسمم به زور با دایل اپ اپ کردم دلم نمیاد پاک کنم دوبره نصب کنم...راهی دیگه هست؟
cpu هم 1.8 2 هسته ایه...4 گیگ رم...ممکنه یه ویروس باشه که nod نشناسه؟چون ازین قبیل ویروسا تو xp زیادن

مرسی...ولی فکر کنم نرم افزاری باشه...

خیلی سادست!!!!
منم ویستا داشتم همین مشکلو داشت!!!
شما باید ویندوز رو up date کنید!!!!
من sp1 رو برای ویستا ریختم درست شد!!!!
البته این روش رو ماکروسافت بهم گفته بود!!!
موفق باشید!!!!

شما احتمالاگ يكي از مشكلات زير را دارين:
1-رم كه مي گين سالمه
2-يك درايور با ويستا سازگار نيست
3-يك برنامه كه در موقع شروع ويندوز مياد بالا و ناسازگاره و مشكل ساز ميشه

برين تو سيف مود و ببينين مشكل وجود داره و يا نه؟

ببينين كدوم برنامه هست كه با ويندوز بوت ميشه و باعث دردسر ميشه
:11: