PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرشدن یک عکستوسط عکسهای دیگر!!!!

reza2kn
18-07-2009, 20:32
سلام به همه دوستان و استادان افتر افکت!:11:
آقایون من میخوام یه اینترویی بسازم برای شروع سایتم.:46:
بعد می خوام که نت های موسیقی بیان و لوگو یاس رو تشکیل بدن .:8:
برادرم گقت که باید لوگو یاس رو ماسک کنی.بعدش اونا بیان. هر جوری امتحان کردم نشد.:13:
حالا از دوستان میخوام بپرسم که میتونند کمک کنند به من یا آموزش در این زمینه میشناسن؟
یعنی درواقع فرض کنید یه آبجکت بزرگ (عکس لوگو یاس) هست می خوام اولش نباشه. و آبجکت های کوچیک (عکس نت های موسیقی) از بالا و پایین و چپ و راست بیان و اون عکس بزرگه رو تشکیل بدن. امیدوارم که منظورم رو خوب رسونده باشم.
و در آخر هم میخوام که فلشش کنم.میخواستم بدونم که اگه فلشش کنم حجمش خیلی زیاد نمیشه؟؟ کیفیت چجوری میشه؟؟؟ بعد داداشم فلش بلده و میتونه لود داینامیک بذاره برای اولش( با اکشن اسکریپت) ولی گفت باید این و اون لودینگ تو فایل باشن. به هر حال بگید که اصلا شدنی هست این کارکه من یه اینترو خفن با افتر درستش کنم و فلش کنم و بذارم یا نه؟ :27: :19:
ممنون:40::11:

reza2kn
21-07-2009, 18:23
هیشکی نبود جواب ما رو بده یعنی؟؟؟؟:41::41::41::41:
بابا اینجا که خفن ترین هنرمندا هستن که :19:

RedShot
31-07-2009, 19:33
سلام همشهری.

این دمویی که می گی را با چند روش می شود ساخت اما افتر قابل گفتن نیست.

یکی از روشهای اینه که از انیمیشن های نوشتاری استفاده کنی به این صورت که به جای فونت های نوشتنی یک فونت هست که تمام نتهای موسیقی حتی سکوتها و ... را داره اما الآن حضور رهن ندارم اسمشو بهت بگم این فونت همراه خود ویندوز نصب میشه و بوسیله اون تمام قسمت های لوگو را پر کن( با هر روشی که بلدی، مثلاً ماسک) بعد در پنجره Effects گزینه drop in by character را تایپ کن و پریست را روی لاین نوشته ها اعمال کن. باور کن گفتنش سخته شاید بتونی راحت تر از اینکه بهت گفتم خودت انجامش بدی. به نظر میاد اهل فن باشی. موفق باشی

اما در مورد سوال دوم:
* اگر بخوای حجمش زیاد نشه از فریم های کمتری استفاده کن ( معمولاً 12 یا 15 )
* از motion blur استفاده نکن ( به طور کل از فیلتر هایی که خود فلش نداره استفاده نکن)
* کیفیتش هم بستگی به خودت داره در پنجره ای که برای رندر باز می شود سوالاتی میپرسد که یکی از آنها کیفیت هست. با چند با خروجی گرفتن تنیجه مطلوب را به دست می آوری.

انشا اللّه که تونسته باشم کمکت کنم.

شاد و پیروز باشی:10:

RedShot
31-07-2009, 22:02
سلام همشهری.

این دمویی که می گی را با چند روش می شود ساخت اما افتر قابل گفتن نیست.

یکی از روشهای اینه که از انیمیشن های نوشتاری استفاده کنی به این صورت که به جای فونت های نوشتنی یک فونت هست که تمام نتهای موسیقی حتی سکوتها و ... را داره اما الآن حضور رهن ندارم اسمشو بهت بگم این فونت همراه خود ویندوز نصب میشه و بوسیله اون تمام قسمت های لوگو را پر کن( با هر روشی که بلدی، مثلاً ماسک) بعد در پنجره Effects گزینه drop in by character را تایپ کن و پریست را روی لاین نوشته ها اعمال کن. باور کن گفتنش سخته شاید بتونی راحت تر از اینکه بهت گفتم خودت انجامش بدی. به نظر میاد اهل فن باشی. موفق باشی

در مورد سوال دوم:
* اگر بخوای حجمش زیاد نشه از فریم های کمتری استفاده کن ( معمولاً 12 یا 15 )
* از motion blur استفاده نکن ( به طور کل از فیلتر هایی که خود فلش نداره استفاده نکن)
* کیفیتش هم بستگی به خودت داره در پنجره ای که برای رندر باز می شود سوالاتی میپرسد که یکی از آنها کیفیت هست. با چند با خروجی گرفتن تنیجه مطلوب را به دست می آوری.

انشا اللّه که تونسته باشم کمکت کنم.

شاد و پیروز باشی
:10: