PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلمه هایی که تا ابد نمیتوانید برای فولدرهای خود بذارید!!!!!!!

K A R I M I
21-02-2006, 04:22
سلام
ویندوز ایکس پی برای انتخاب نام فولدرهای شما ایجاد محدودیت کرده!
این ویندوز به شما اجازه نمیده که سه کلمه ی con/aux/nul رو برای نام پوشه هاتون (مون) بذاریم!
حتما میپرسید چرا؟
خوب خیلی واضحه!
ماباید به شرکت مایکروسافت رجوع کنیم و علت رو از مهندسان این شرکت بپرسیم.
شما چیزی جز جوابهای واهی دریافت نمیکنید!چون خودشون عین...تو گل گیر کردن!
(خیلی ببخشید که این ضرب المثل رو به کار بردم)

MaFia
21-02-2006, 05:18
با تشكر از موضوعي كه فرمودين
البته تنها اين 3 كلمه نيست
اينها رو هم اضافه كنيد
PRN, LPT1/2/3/4 COM1/2/3/4

=-=-=

con, aux and prn stand for 'console', 'auxiliary' and 'printer' and stand for output devices

Soso
21-02-2006, 05:26
چه جالب ! البته من که تا حالا از این کلمه ها استفاده نکرده ام و نخواهم کرد ( زیرا که نتوانم کرد )

masoud-lat
21-02-2006, 09:57
ها لا چه اسراريه از اينها استفاده كنيد

mehdi_7070
21-02-2006, 15:16
تا ابد كه نه !
به راحتي مي تونيد اون ها را به وسيله يه نرم افزاري مثل winiso تايپ كنيد !
البته براي رايت سي دي و ايميج هستش ها !

R.E.M
21-02-2006, 22:04
ويندوزه ديگه ،كاريش نميشه كرد.
شما هم تو ذوق عمو بيلي نزنيد ديگه !
راستي يه مشكلي هم توي برنامه ورد بود كه....جريانش چي بود ؟

Soshiant
21-02-2006, 22:18
البته ناگفته نماند روی هارد هم میشه این اسم هارو به زور گذاشت ولی بعدش ویندوز نمیتونه واردش بشه و حجمشو صفر میزنه حتی نمیتونه پاکش کنه
به این صورت که با برنامه Unlocker این کارو بکنید
البته با این ورژن اخریش نتونستم ولی بایکی از ورژن قبلی هاش میشود
در ضمن من فکر نمیکنم شانسی باشه دلیل اینکه خود ماکروسافت هم جواب شمارو نمیده میتونه دلیلش این باشه که نمیخان کسی دلیلشو بدونه یا شاید هم به دلیل تماس بیش از حد با ماکروسافت فرست ندارن که به همه جواب بدن

Erfaan
31-03-2006, 06:26
کاري نداره قفل کردن يه فايل يا فولدر که کسي ديگه نتونه هيچ کاريش بکنه ... نه حذف و نه تغير نام و نه کپي و نه انتقال

من خودم يه دفعه که با ويندوز ور ميرفتم يه همچين بلايي به سرم اومد که آخرش مجبور شدم اون درايو رو کلا فرمت کنم.

ميدونيد چيکار کردم!
از ترکيبهاي کليد alt استفاده کردم.

haha +ha+ alt+255 + alt +288 + alt+288 + alt+288 +alt+255 +alt+177 +alt+288 + hahaha

jvd
28-04-2006, 11:04
با سلام خدمت دوستان عزيز
فكر نمي كردم اين همه آدم سابقه دار تو اين سايت از يه اطلاعات خيلي معمولي بي خبرند
البته حق دارين چون شايد از رابطه داس با ويندوز اصلا خبر ندارين اين مواردي كه نمي شه تو ويندوز استفاده كرد شامل پسوند فايل ها هم مي شه كه همه دستوراتي تو داس هستند

MaFia
28-04-2006, 11:08
با سلام خدمت دوستان عزيز
فكر نمي كردم اين همه آدم سابقه دار تو اين سايت از يه اطلاعات خيلي معمولي بي خبرند
البته حق دارين چون شايد از رابطه داس با ويندوز اصلا خبر ندارين اين مواردي كه نمي شه تو ويندوز استفاده كرد شامل پسوند فايل ها هم مي شه كه همه دستوراتي تو داس هستند
دوست خوبم تاپيك آموزشي كه براي حرفه اي و غير حرفه اي نداره براي عموم كاربران هست
وگرنه تاپيك هايي هست تو قسمت آموزش كه بيسيك ترين موضوعات رو هم آموزش داده
كاربران دسته بندي شده هستند دوست نازنين و هر تاپيك بازديد و كاربر خودش رو داره