PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید دوو سیلو

AmiRreZA_RAcEr
18-07-2009, 14:05
سلام !!‌دوباره اومدم کمکم کنید :31: دفه قبل که لطف کردید و 206 گرفت دوستم
حالا یه مورد جدید
آخه من نمیدونم دوستام فک کردن من چی بلدم که میان ازم میپرسن :27:
خوب
یدونه دوو سیلو خوب و تمیز با چه قیمتی میشه گیر آورد ؟!؟‌ به نظر شما خریدش میارزه یا میوفته تو خرج ؟ قطعات و ایناش گیر میاد ؟!‌ مصرفش چطوره ؟!؟‌ بعد دیگه چون تازه کاره رانندگی باهاش راحته و دید خوبی داره ؟!‌
:biggrin:
البته من خودم بهش گفتم سیلو بخر خیلی ماشین خوبیه و اینا !‌چون خوشم میاد خوشگله :15:

rami_hemi
18-07-2009, 15:02
دوست عزیز
خب اولا دوو سیلو تمیز بستگی به مدلش داره
الان از مدل 75 تا 82 بعضا هم 83 که به ندرت هستش پیدا میشه
تر تمیزش با توجه به مدلش میتونهاز 8 میلیون تا 13 میلیون باشه .

sourena
18-07-2009, 18:32
من ديروز يه سفيد مدل 82 برا يكي قولنامه كردم 10.800 خدا وكيلي خال روش نبود و فنيش هم سالم بود.
ماشين بسيار خوبيه و مصرفش هم زياد نيست ولي به نظر من آدم يه مقدار پولشو بيشتر كنه ميتونه يه لوگان بگيره!

milky way
18-07-2009, 19:16
بنظر منم ارزش نداره سراغش نرین بهتره الانم دیگه خیلی سخت بشه یه تمیزش رو پیدا کرد بازم اگر میشد یه تمیزش رو با قیمت خوب پیدا کرد خوب بود ولی بعیده به این راحتی پیدا بشه. اگر بتونین لوگان بگیرین خیلی بهتره.

AmiRreZA_RAcEr
18-07-2009, 22:12
لوگان مدل e0 با کولر خوبه. همینا که سپراشم سیاهه همش ؟!؟ اگه هموناس که بیخیال خیلی زشته سپراشون اصلا با سیلو قابل مقایسه نیست
قیمتش چقدره ؟!
البته بدنه لوگان میگن ضعیفه
قیافه هم که نداره

AmiRreZA_RAcEr
18-07-2009, 22:13
راسی چرا میگید لوگان ؟! مگه سیلو چشه ؟!؟‌

mkhavari2000
18-07-2009, 22:18
لوگان مدل e0 با کولر خوبه. همینا که سپراشم سیاهه همش ؟!؟ اگه هموناس که بیخیال خیلی زشته سپراشون اصلا با سیلو قابل مقایسه نیست
قیمتش چقدره ؟!
البته بدنه لوگان میگن ضعیفه
قیافه هم که نداره
e0 سپرش مشکی هست و e1 همرنگ بدنه
قیمت e0 کولر دار آزادش حدود11 تومن فکر میکنم باشه ثبت نامی هم که فعلا خبری نیست
رنگ خاکستری پرشین یا مشکی پیدا کنی سپرش معلوم نمیشه اما توی رنگ سفید ، آلبالویی و نقره ای تابلو هست

AmiRreZA_RAcEr
19-07-2009, 09:36
نه خیلی از قیافه لوگان بدش میاد بهتره بیخیالش بشیم :دی
لطفا یکم در مورد همون سیلو توضیح بدید که ببینیم ارزش خرید داره و یا همش خرابی یا مثلا لوازمش گیر میاد یا نه

rami_hemi
19-07-2009, 23:33
بنظر منم ارزش نداره سراغش نرین بهتره الانم دیگه خیلی سخت بشه یه تمیزش رو پیدا کرد بازم اگر میشد یه تمیزش رو با قیمت خوب پیدا کرد خوب بود ولی بعیده به این راحتی پیدا بشه. اگر بتونین لوگان بگیرین خیلی بهتره.
سیلو من برات تمیز حتی 75 هم میتونم پیدا کنم ماشینی نیست که مثل سمند 2 سال کار کنه کل بدنه لش بشه .
همونطور که سورنا گفت واقعا ماشین خوبی هستش خب یکی از مزیتهای دیگه اون صندوق بار بزرگش هستش.
لوگان هم انتخاب خوبی هستش و در مورد لوازم هم همه چی پیدا میشه حتی بدنه اگه هم بدنه نومیخوای خرجش رفت به یکی از جمهوری های همسایه شمالی خودمون هستش اونجا حتی توربو استاندارد این ماشین هم پیدا میشه .چراغهای مختلف و قطعات بدنه نسل فیس لیفت شده این ماشین.
به نظر من قدرت مناسب مصرف مناسب نرمی و کار کرد خوب.
لوگانه انتخاب خوبی هستش ولی نه با قیافه سیلو که واقعا طراحی خوبی داره.

AmiRreZA_RAcEr
20-07-2009, 02:35
در مورد سیلو ... :دی

rami_hemi
20-07-2009, 08:05
سیلو خب گفتم دیگه ماشین نرم واقعا راحت کم صدا مصرف خوب راه برو عالی(190 تا رو راحت تجربه کردیم)دیر به خرج می افته ولی یه چیزش به خرج افتاد تا بتونی درستش کنی خدا به دادت برسه ایمنی بهتری نسبت به هم قیمتهای خودش داره زیبایی رخ .امکانات مناسب موتور با قدرت مناسب .قطاعاتش کمی گرون میتونه باشه ولی اگه نمونه واقعا تمیزش رو پیدا کنی واقعا کم خرج هستش .میتونه انتخاب خوبی باشه.

AmiRreZA_RAcEr
20-07-2009, 19:05
ممنون
خدماتش چی ؟!؟! یعنی خراب بشه بدبختیه ؟!؟!
من یادمه اون اولا که تازه پراید اومده بود بابام یکی داشت یه بار یه چیز سادش یه شیلنگ بود نمیدونم مال کجا بود خراب شد واقعا بدبختی کشیدیم هیچکسیم بلد نبود درسش کنه

milky way
20-07-2009, 21:37
سیلو من برات تمیز حتی 75 هم میتونم پیدا کنم ماشینی نیست که مثل سمند 2 سال کار کنه کل بدنه لش بشه .
همونطور که سورنا گفت واقعا ماشین خوبی هستش خب یکی از مزیتهای دیگه اون صندوق بار بزرگش هستش.
لوگان هم انتخاب خوبی هستش و در مورد لوازم هم همه چی پیدا میشه حتی بدنه اگه هم بدنه نومیخوای خرجش رفت به یکی از جمهوری های همسایه شمالی خودمون هستش اونجا حتی توربو استاندارد این ماشین هم پیدا میشه .چراغهای مختلف و قطعات بدنه نسل فیس لیفت شده این ماشین.
به نظر من قدرت مناسب مصرف مناسب نرمی و کار کرد خوب.
لوگانه انتخاب خوبی هستش ولی نه با قیافه سیلو که واقعا طراحی خوبی داره.
نه بابا اونطوری هم که میگی نیست من خودم کلی با سیلو روندم یکی از دوستام از آخر دوران دبیرستان یکی داشت اتفاقاً چند وقت پیش فروختش 6-7 تومن. الان دیگه تمیزش خیلی سخت پیدا بشه مدل های قدیمی که میگی دیگه عمرشون رو کردن و اصلاً ارزش خرید ندارن مگه یه مدل 80 به بعد تمیز پیدا بشه که اونم الکی میخوان گرون بدن که اصلاً ارزش نداره.
من تجربه خودم رو از این ماشین بگم، ماشین نرمیه شاید زیادی نرم دیگه مثلاً فرمونش از نرمی زیاد دقت کمی داره همین دوستم یبار همینطور تصادف کرده بود باهاش فرمون رو پیچونده بود ماشین نپیچیده بود رفته بود رو جدول البته این تصادف کوچیکش بوده :31:، ترمزاش بدترین چیز این ماشین هستن نمیدونم برای همه مدل ها اینطوری بود یا نه ولی کلاً ترمز نداشت فکر میکنم برای همه مدل ها همینطوریه. کلاً سره ماشین یکم پائینه ترمزم که میکنی کلش میره پائین یبار همینطور دوستم ترمز کرده بود ترمزم که نداره ماشین با کله ماشین رفته بود زیر این وانت غولا :31: دره کاپوت جلو تا جلو شیشه جمع شده بود باتری و موتور اینا همچی ترکیده بود؛
کولر خوبی داره البته نسبت به پژوها با اینکه قدیمی هم شده ولی قطعاتش هنوز تو بازار راحت پیدا میشه خیلی گرونم نیستن همین دوستم همیشه ماشینش ماهی یبار حداقل تعمیرگاه بود :5:، از نظر قدرت موتور خیلی معمولیه از 405 اینا ضعیفتره موتورش و شتابش اینا هم نداره مخصوصاً الانم که دیگه اکثراً کهنه شدن، ولی تو سرعت بیفته میتونه تا تو سرعت بالا بره تا همین 180 -190 یبار تو اتوبان قم یادمه رفتیم البته سرپائینی چیزی بود فکر کنم ولی خودشو بکشه دیگه بیشتر از این نمیتونه بره.
کلاً اگر زیر 9-10 تومن تمیزش رو بشه خرید خوبه وگرنه اصلاً بیشتر ارزش نداره به نظر من 405 با این شرط که میشه با همین هزینه یه مدل جدیدتر رو خرید، ماشین بهتریه حتی سمند.

AmiRreZA_RAcEr
22-07-2009, 23:56
عجب این دوست شما هم تجربیات جالبی داشتن با این سیلو
نمیدونم والا دیگه باید یه جمع بندی بکنیم ببینیم بخره یا نه یا بجاش چی بخره ؟؟

rami_hemi
24-07-2009, 10:08
نه بابا اونطوری هم که میگی نیست من خودم کلی با سیلو روندم یکی از دوستام از آخر دوران دبیرستان یکی داشت اتفاقاً چند وقت پیش فروختش 6-7 تومن. الان دیگه تمیزش خیلی سخت پیدا بشه مدل های قدیمی که میگی دیگه عمرشون رو کردن و اصلاً ارزش خرید ندارن مگه یه مدل 80 به بعد تمیز پیدا بشه که اونم الکی میخوان گرون بدن که اصلاً ارزش نداره.
من تجربه خودم رو از این ماشین بگم، ماشین نرمیه شاید زیادی نرم دیگه مثلاً فرمونش از نرمی زیاد دقت کمی داره همین دوستم یبار همینطور تصادف کرده بود باهاش فرمون رو پیچونده بود ماشین نپیچیده بود رفته بود رو جدول البته این تصادف کوچیکش بوده :31:، ترمزاش بدترین چیز این ماشین هستن نمیدونم برای همه مدل ها اینطوری بود یا نه ولی کلاً ترمز نداشت فکر میکنم برای همه مدل ها همینطوریه. کلاً سره ماشین یکم پائینه ترمزم که میکنی کلش میره پائین یبار همینطور دوستم ترمز کرده بود ترمزم که نداره ماشین با کله ماشین رفته بود زیر این وانت غولا :31: دره کاپوت جلو تا جلو شیشه جمع شده بود باتری و موتور اینا همچی ترکیده بود؛
کولر خوبی داره البته نسبت به پژوها با اینکه قدیمی هم شده ولی قطعاتش هنوز تو بازار راحت پیدا میشه خیلی گرونم نیستن همین دوستم همیشه ماشینش ماهی یبار حداقل تعمیرگاه بود :5:، از نظر قدرت موتور خیلی معمولیه از 405 اینا ضعیفتره موتورش و شتابش اینا هم نداره مخصوصاً الانم که دیگه اکثراً کهنه شدن، ولی تو سرعت بیفته میتونه تا تو سرعت بالا بره تا همین 180 -190 یبار تو اتوبان قم یادمه رفتیم البته سرپائینی چیزی بود فکر کنم ولی خودشو بکشه دیگه بیشتر از این نمیتونه بره.
کلاً اگر زیر 9-10 تومن تمیزش رو بشه خرید خوبه وگرنه اصلاً بیشتر ارزش نداره به نظر من 405 با این شرط که میشه با همین هزینه یه مدل جدیدتر رو خرید، ماشین بهتریه حتی سمند.
والا اون نرمی فرمون که میگی ببین دوستت چه بلایی سرش آورده فرمان خلاصی داشته از خود ماشین نبوده
در مورد ترمزاش منم باهات موافقم بزرگترین ضعف این ماشین ولی من که ماشین خوبی ددم الان من توی تبریز کلی تر و تمیزش رو میتونم پیدا کنمالبته اینجا ماشین رو کلا خوب نگهداری میکنن.
یکی چیز دیگه بگم وقتی سرعت بی افته چیزی نمیفهمی دیگه مثل پژو یا سمند نیست که بالای 120 تا نعره بزنه یا بلرزه کاملا نرمه ما 190 تا رو پر کردهع بودیم نمیدونستیم

milky way
24-07-2009, 12:51
والا اون نرمی فرمون که میگی ببین دوستت چه بلایی سرش آورده فرمان خلاصی داشته از خود ماشین نبوده
در مورد ترمزاش منم باهات موافقم بزرگترین ضعف این ماشین ولی من که ماشین خوبی ددم الان من توی تبریز کلی تر و تمیزش رو میتونم پیدا کنمالبته اینجا ماشین رو کلا خوب نگهداری میکنن.
یکی چیز دیگه بگم وقتی سرعت بی افته چیزی نمیفهمی دیگه مثل پژو یا سمند نیست که بالای 120 تا نعره بزنه یا بلرزه کاملا نرمه ما 190 تا رو پر کردهع بودیم نمیدونستیم
کلا فرمون سیلو نرمه برای تو شهر و ترافیک خوبه ولی خوب دقت زیادی نداره در عوض. دنده عقبشم جالبه من خوشم میاد.