PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای شما تویوتا محبوب تر است یا مزدا ؟

merikh_merikh
18-07-2009, 10:36
سلام.
دوستان این تاپیک را گذاشتم تا ببینم تویوتا بیشتر در دل مردم جا داره یا مزدا(این تاپیک ربطی به خرید ماشی نداره)فقط میخام ببینم کدوم شرکت بیشتر خودشو تو دل شما جا داده.
یا این طوریم میشه گفت که کدام یک تولیدات بهتری دارن؟

soheilnouri
18-07-2009, 14:18
به نظر من تویوتا......تویوتا در همه نوع ماشین از جمله سدان اس یو وی و هاچ بک و حتی وانت حرفای زیادی واسه گفتن داره.....از مزدا معتبر تر و بزرگتر هم هست از نظر تولید خودرو و اعتبار برند!

Hitman-Group
18-07-2009, 14:27
سلام
به نظر من هر دو خوبن
ولی از خصوصیات بارز مزدا اینه که خیلی محکمه
ولی تویو تا خیلی ظزیفه!

deicide
18-07-2009, 14:29
فكر ميكنم كه تويوتا با تنوع بيشتر محصولاتي كه داره حرفهاي بيشتري تو بازار ايران براي گفتن داشته.
تا نظر بقيه دوستان چي باشه.....

corey
18-07-2009, 16:36
بابا جان من برای هر سوالی تاپیک نزنین
اصلا این سوال با عرض پوزش خیلی مسخرست تویوتا بزرگ ترین خودروساز دنیا دارین با مزدا مقایسه می کنید؟؟؟؟؟؟؟
بی خیال

runner
18-07-2009, 17:12
من با مزدا بیشتر حال می کنم!!!

fade2amin
18-07-2009, 18:57
لی از خصوصیات بارز مزدا اینه که خیلی محکمه
ولی تویو تا خیلی ظزیفه!

اینجی حرفتو رو اصلا قبول ندارم، یه وقت جای دیگه نگو ...

mkhavari2000
18-07-2009, 19:51
تویوتا در همه مدل ها از مزدا بالاتره

M.etallic.A
18-07-2009, 20:10
کلی حساب کنی خوب این سوال جوابش خیلی واضحه معلومه تویوتا از همه جهت از مزدا سرتره. مخصوصا از لحاظ فروش...
اما اگه ماشین رو بخوای حساب کنی شاید بین ماشینهای هم رده تو بعضی از مدلها مزدا بهتر باشه...

Farshadd
18-07-2009, 23:31
سلام.
دوستان این تاپیک را گذاشتم تا ببینم تویوتا بیشتر در دل مردم جا داره یا مزدا(این تاپیک ربطی به خرید ماشی نداره)فقط میخام ببینم کدوم شرکت بیشتر خودشو تو دل شما جا داده.
یا این طوریم میشه گفت که کدام یک تولیدات بهتری دارن؟

این دو سوال که پر رنگ کردم چون با هم اومدن باعث بی هدف و به جایی نرسیدن تاپیک میشه.

اگه میخواستید محبوبیت کلی رو مقایسه کنید میشد تاپیک رو موجه بدونیم.

ولی اینکه کدوم یکی محصولات بهتری داره خوب حرف و سوال درستی نیست. محصولات در هر رنج باید با رقیبش مقایسه بشه. مقایسه کلی محصولات 2 کارخانه تقریبا اشتباهه ولی اگه هم بخواییم این کارو کنیم باید به تیراژ تولید و ثروتمند بودن کارخانه نگاه کنیم که در این زمینه تویوتا نه تنها نسبت به مزدا، بلکه در جهان اول یا جز اولین هاست. (از نظر تیراژ اولین و ثروت اول تا سوم)

بنابر این گزینه دوم سوالتون رو حذف میکنیم. ( به جای بستن تاپیک) و انتخاب رو به محبوبیت بسط میدیم.

:12:

4ve30n4
18-07-2009, 23:41
سلامم.. شک نکن تویوتا.. هم از لحاظ سابقه هم اعتبار جهانی هم طراحی های مختلف و بخش R & D بسیار بسیار آوانتگارد و آخر سر هم رتبه ی اول فروش جهانی خودرو.. از هر دیدی نگاه کنی تویوتا برتری مطلق داره.. کیفیت ساختش جای خود دارد

f_22
19-07-2009, 01:48
به نظر من مزدا .چون ماشینای اسپورتی میزنه ولی تویوتا برای پیرمردها خوبه...

MoHaMaD ZaNd
19-07-2009, 05:08
از نظر برند من صد در صد تويوتا رو انتخاب ميكنم ...

mahdistar
19-07-2009, 07:30
انتخاب رو به محبوبیت بسط میدیم
تـــویــــوتــــا

rami_hemi
19-07-2009, 08:00
به عنوان یه نظر سنجی خوبه
خب من مزدا میگم چون محصولاتش با نظرات من بیشتر هماهنگی

BLACK-BLACK
19-07-2009, 08:14
فكر ميكنم كه تويوتا با تنوع بيشتر محصولاتي كه داره حرفهاي بيشتري تو بازار ايران براي گفتن داشته.
تا نظر بقيه دوستان چي باشه.....

نه تنها ایران بلکه خیلی کشورهای دنیا مثل امریکا

بابا جان من برای هر سوالی تاپیک نزنین
اصلا این سوال با عرض پوزش خیلی مسخرست تویوتا بزرگ ترین خودروساز دنیا دارین با مزدا مقایسه می کنید؟؟؟؟؟؟؟
بی خیال

هر وقت با خودرو سازی سایپا مقایسه کردن اونوقت درسته ،مگه نه؟!

به عنوان یه نظر سنجی خوبه
خب من مزدا میگم چون محصولاتش با نظرات من بیشتر هماهنگی

منم به شخصه با اینکه تویوتا خیلی محبوب تره ولی من مزدا رو بیشتر دوست دارم .خصوصا به خاطر اسمش که از اهورا مزدای ما گرفته شده.

4ve30n4
19-07-2009, 10:29
سلامم..
من مزدا رو بیشتر دوست دارم .خصوصا به خاطر اسمش که از اهورا مزدای ما گرفته شده.
آخه اینم شد دلیل.. یکی از بیرون بیادش اینجا را ببینه والا میره جاهای دیگه به طنز میگیره حرفاتون را.. بابا انجمن خودرویه ناسلامتی..

tatu_lover1366
19-07-2009, 14:08
به نظر من که باجی به هم نمیدن
البته با مزدا بیشتر موافقم,تویوتا خیلی تولیدش بالاست هرجا و در هر مکانی و هر کشوری بالاخره یک تویوتا هم هستش(شده مثل پیکان واسه قشر کم درامد)
البته باید تویوتا هایلوکس رو جدا کرد چون تو کلاس خودش نظیر نداره
کاشکی سوالتون رو یکم جامع تر میپرسیدید که جوابای بهتری به این قضیه داده بشه

dr.vampire
24-07-2009, 23:55
فقط مزدا
البته فقط از بین همین دو !!!!