PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دامین رایگان با پسوند TV

chaparman
17-07-2009, 17:25
دومینی با پسوند CO.TV ! دومینی که پسوند آن به مراتب جالبتر از co.cc است . چون پسوند TV نشانگر سایت های تلویزیونی است که ثبت آن فقط با مجوز در ایران میسر است و با داشتن مجوز نیز هزینه سالانه آن بالا است ولی حالا سایتی پیدا شده که این دومین را رایگان در اختیار شما قرار می دهد ! با اینکه عبارت CO نیز به آن اضافه می شود این دلیل خوبی برای نپذیرفتن این دومین جدید نیست زیرا عبارت CO خلاصه شده کلمه "کمپانی است " و می دانیم اکثر شرکتهای بزرگ مایل هستند لفظ CO در دومین آنها دیده شود چنانچه دومینی با پسوند CO.IR نیز در سایت
nic.ir با هزینه سالانه بسیار بالا و فقط با مجوز به فروش می رسد
دومین با پسوند CO.TV از موراد زیر پشتیبانی می کند :
Manage DNS, Free MX service, Zone Records, URL Forwarding, Sitebuilder, Google Apps, Windows Live
که پشتیبانی از این تعداد قابلیت حتی در دومین های پولی نیز دیده نمی شود !
در بین قابلیت های فوق Sitebuilder بیشتر به چشم می خورد که بوسیله آن می توان به طراحی آنلاین سایت ایجاد شده روی دومین پرداخت . امکانیکه در دومین با پسوند co.cc نیز دیده نمی شود .

بنابراین ثبت دومین با پسوند CO.TV معقول به نظر می رسد . برای ثبت دومینی با این پسوند به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید . طریقه ثبت این دومین شبیه ثبت دومین با پسوند co.cc است و نیازی به تشریح آن نمی بینم هرچند اگر حین مراحل ثبت دقت کنید بسیار شبیه ثبت دومین ایرانی با پسوند IR است!
البته با این توضیح که شرکت ارائه دهنده این دومین شرکتی ترکیه ای است پس طبیعی است که زبان اصلی آن به زبان ترکی است و در اولین قدم باید زبان آن را از طریق منوی کرکره ای سایت به انگلیسی تغییر دهید . درضمن این سایت زمان ثبت نام آی پی شما را ردگیری می کند و در فرم ثبت نامی نام کشور ایران را نمایان خواهد کرد . در هر کنترل پانلی که می سازید فقط قادرید 3 دومین اضافه کنید پس برای ثبت دومین های بیشتر باید خارج شوید و کنترل پانلی جدید بسازید که توصیه می کنم زمان ایجاد کنترل پانل جدید آی پی خود را تغییر دهید چون ثبت دومین بیشتر از 3 مورد خلاف قوانین این سایت است و امکان بسته شدن کلیه اکانت های شما هست . روش تغییر آی پی به کرات در وبلاگ "چاپار" گفته شده ولی اگر باز موردی بود با من تماس بگیرید .

در انتها برای تاکید دوباره میگم : برای ثبت دومینی با این پسوند به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید

chaparman
22-07-2009, 14:00
چقدر استقبال شد از این پست من !

mehdi_08
22-07-2009, 17:40
چقدر استقبال شد از این پست من !
چون شما تاپیک رو در جای خودش نزدی
بیاد اینجا میزدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chaparman