PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیبورد

ساره38
16-07-2009, 21:52
سلام دوستان
ببخشید سوالم خیی مبتدیانه هستش ولی نیاز به کمک فوری فوری دارم سیم کیبوردم قطع شده بود الان کیبوردو باز کردم اما نمی دونم سیما رو به کدوم قسمت وصل کنم لطفا راهنایی کنید

mehdi1368
17-07-2009, 00:05
سلام دوستان
ببخشید سوالم خیی مبتدیانه هستش ولی نیاز به کمک فوری فوری دارم سیم کیبوردم قطع شده بود الان کیبوردو باز کردم اما نمی دونم سیما رو به کدوم قسمت وصل کنم لطفا راهنایی کنید

سلام
یکمی بیشتر توضیح بده؟ اسم و مدل کیبرد چیه؟ اگه یه عکسی از جایی که سیمها قطع شده بگیری خیلی کمک میکنه!
موفق باشید.

ساره38
17-07-2009, 07:12
ممنون دوست من اسم کیبوردTurbo - media هستش. و سیم از داخل کیبورد قطع شده. کیبورد رو باز کردم چهلر تا سیم قرمزو سبز و زرد و سفید داره یه صفحه سبز هستش (ببخشید اسمشو نمی دونم :41:)چند تا جایگاه داره که سیمو بهش لحیم کنم حالا نمی دون به کدوم قسمت وصلش کنم

ساره38
17-07-2009, 07:13
ممنون دوست من اسم کیبوردTurbo - media هستش. و سیم از داخل کیبورد قطع شده. کیبورد رو باز کردم چهلر تا سیم قرمزو سبز و زرد و سفید داره یه صفحه سبز هستش (ببخشید اسمشو نمی دونم :31::41:)چند تا جایگاه داره که سیمو بهش لحیم کنم حالا نمی دون به کدوم قسمت وصلش کنم

mehdi1368
17-07-2009, 15:44
ممنون دوست من اسم کیبوردTurbo - media هستش. و سیم از داخل کیبورد قطع شده. کیبورد رو باز کردم چهلر تا سیم قرمزو سبز و زرد و سفید داره یه صفحه سبز هستش (ببخشید اسمشو نمی دونم :31::41:)چند تا جایگاه داره که سیمو بهش لحیم کنم حالا نمی دون به کدوم قسمت وصلش کنم

دوست عزیز اینجوری نمیشه راهنمایی کرد حتما باید یه عکس از جایی که سیمها قطع شده بگیری!!!