PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ♥ James the cat / خپل

piremard
16-07-2009, 13:42
خب از کارتونهای مورد علاقه ی من در دهه 80-90 این بود . بسیار لذت بخشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصور چنین گربه و باغی فوق العادست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انی وی ، طرح کلی داستان :
مالک یک گربه ی خانگی از نژاد ایرانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از اثاث کشی اون رو اتفاقی جا می ذاره . گربه ی ناز پرورده مجبوره تو باغ گلهای همیشه بهار بزندگی ادامه بده . اون که تحمل سختی نداره . هر بار نقشه ای می کشه تا بقیه حیوونهای باغ و گلها براش کارهاش رو انجام بدن . رفقای باغ او شامل:
یک کنگرو استرالیایی
اژدهای صورتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خانم حلزون
آقا قورباغه
خرگوش خاکستری شل و پر شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.... هستند .

نیمچه یادداشت :
انصافا از اون کارتونهایی هست که چه از وجه گرافیک سده و مضمون و تن ملایم موسیقی ، اغلب کودکان آرام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخودش جلب می کنه . خپل هم نام ایرانی شده ی ! جیمز هست که نوعی توهین به ایران و گربه ایرانی هم محسوب می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثیم موسیقی اون رو از زیر گوش بدید :

نمی دونم این کارتون کی و در چه جدولی در تی.وی روی ایر می رفت . بهرحال این سریال دو فصل داره . اطلاعات بیشتر رو هم می تونید از اینجا یا با سرچ بگیرید در این تاپیک هم لطفا بگذارید تا دسته جمعی فیض ببریم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Morteza4SN
16-07-2009, 16:04
اوه ! خپل ... به پاي مخمل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ge.php%3Fid%3D63EB_49B8815A)كه نمي رسيد ولي خب !

بين دهه شصت و اوايل دهه هفتاد شمسي از تلويزيون خومون چند بار پخش شده

به ترتيب خپل ، كانگوورو ، خانم حلزون و اژدهاي صورتي رو در تصاوير زير مي بينيد :

.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بجز تيتراژش هيچ قسمتي يادم نمياد اينطوري سرپا وايسه :‌ ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خپل از خونه ي گوشه ي باغ گلها به شماره 104
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خرگوش خاكستري هم سابق بر اين يك مشت زن حرفه اي بوده ، جاي وصله پينه
روي بدنش گوياي همينه ، اسم اصليش هم Rocky the rabbit هست ! :31:

خانم لاوندر يك حلزون اِ وا خواهر ايرلندي است ، به همراه كلاه قرمز و آرايش .

جناب ليمويي (citron) قورباغه اي فرانسوي است ، خيلي به ليموشيرين تازه مي مونه .

Freda كانگوروي پر روويي كه همش اين ور اوون ور ميره ببينه چه اتفاقي افتاده

Maude هم يك اژدهاي صورتي است كه از رنگش هم ميشه فهميد چه جونوريه ، البته منظورم مظلوم بودنشه !

دوبله فارسيش هم صداي يه راوي زن بود كه جاي همه شخصيت ها حرف ميزد ،
احتمالا حس تنبلي به دوبلرها هم سرايت كرده بوده :27:

ديالوگ معروف جيمز اين بوده :

"My name's James, James The Cat....
I've had fame, money, and all that .... !
i!

حالا فكر كنيد خپل تووي دوبله چي ميگفت ؟!

© Morteza4SN

چند تا عكس با سايز بزرگتر :

Ar@m
16-07-2009, 19:32
حالا فكر كنيد خپل تووي دوبله چي ميگفت ؟!
هرچی می گفت ریتمیک نبود
یه چیزی مثل اسم من خپله من با دوستام توی این باغ زندگی می کنم و اینا

Morteza4SN
18-07-2009, 02:29
در مورد دوبله فارسي خپل من يه كم گشتم به شك افتادم ؛
يه جا خوندم كه دوبلر راوي « هوشنگ لطيف پور » بوده ، يه جا هم خانم « شوكت حجت » معرفي شده بود !

+ خب بعد از ديدن پست پاييني :

یادی از خپل در برنامه ی نقره چند هفته پیش
ايول من اين قسمتش رو نديده بودم ...
صداي راوي هم هوشنگ لطيف پور بود .

Alastoor
27-07-2009, 10:57
یادی از خپل در برنامه ی نقره چند هفته پیش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FLV | 4.8 MB

منبع ویدئو : pafa.ir

CAnZO
31-07-2009, 09:48
یه خپل فدیمی تر هم هست که اینو از روش ساختن.
من جز خاطرات جسته گریخته چیز ازش پیدا نکردم. مثلا دو تا کاراکتر دختر ظاهرا داشته یا تو یکی از قسمتها خطهای بدن زنبورو بارون میشوره.
اونو بیشتر با موزیکش میشناسن. یه تمی که حالت انتظار و تعلیق داشت.