PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آفتاب پریدگی داشبورد

IOC
16-07-2009, 11:30
:19:سلام. یه راست می رم سر اصل مطلب ..ما یه 405مدل 87داریم که متاسفانه از همون اول دقت نکردیم ویه مشکلی داشت اونم اینکه چند جایی از داشبورد به نظر می رسه که رنگش پریده وخیلی هم به چشم می آید و اعصابمو خورد کرده ...حالا یکی لطفا به من بگه که می شه کلا داشبورد را با هزینه ی خودم عوض کنم یا اگر نمیشه اسپری یا پولیشی وجود داره که با اون درستش کنم..یا علی

IMPost
16-07-2009, 18:12
:19:سلام. یه راست می رم سر اصل مطلب ..ما یه 405مدل 87داریم که متاسفانه از همون اول دقت نکردیم ویه مشکلی داشت اونم اینکه چند جایی از داشبورد به نظر می رسه که رنگش پریده وخیلی هم به چشم می آید و اعصابمو خورد کرده ...حالا یکی لطفا به من بگه که می شه کلا داشبورد را با هزینه ی خودم عوض کنم یا اگر نمیشه اسپری یا پولیشی وجود داره که با اون درستش کنم..یا علی

سلام یه راس میرم سر اصل مطلب اگه بخوای کل داشبورد رو عوض کنی که الکی نیست داشبور که 80 90000
تومن نیست خیلی گرونه بعد اصلا نمیارزه من پرشیا دارم و یه اسپری داشبورد STP که زرد رنگه گرفتم
و همیشه به داشبورد میزنم و سعی کن هر وقت ماشینو میشوری اول خاک داشبورد رو بگیری بعد بزنی
و داشبوردت براق میشه فق یه روزنامه بگیر جلوی شیشه هر وقت اسپری میکنی که شیشه چرب نشه
این تنها راهه و 99.9 درصد جواب میده
موفق باشی یا حق