PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xgl

m a j r i x
20-02-2006, 22:52
سلام
انگاری قضیه محیط دسکتاپ Xgl داره جدی میشه
سینا اگر میتونی video demo رو دانلود کن برای ما تعریف کن چه جوری ( امان از نداشتن ADSL ) از لینک زیر بگیرش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m a j r i x
22-02-2006, 18:43
اونارو رو دانلود کردم و دیدم باید بگم که محیط لینوکس همین جوریش هم از ویندوز خیلی قشنگ تر هستش این فیلم ها رو که نگاه کردم خیلی برام جالب و جدید بود اصلا تا حالا همچین چیزایی ندیده بودم حرکت دسکتاپ که به صورت مکعب بود و هر صفحه ی اون یه محیط خاص خودش رو داشت و میتونستی یه پنجره رو از یه دسکتاپ که مثلا در صفحه ی چپ مکعب بود به دسکتاپ دیگه که در طرف دیگه ی مکعب قرار داشت دراگ کنی که در این صورت دسکتاب به صورت سه بعدی میچرخید عکس دومی که در اون سایت بود مربوط به همینه
عکس اولی رو اگه دیده باشی یه پنجره توش بازه که یه حالت شفاف و شیشه مانند داره که میتونی محتویات پنجره ای که در پشتش قرار داره رو هم ببینی
اینو من تو ویندوز هم دیده بودم ولی جالب این بود که این خاصیت واسه موقعی که ریل پلیر داشت فیلم پخش میکرد هم وجود داشت و این خیلی یکی جالب وتمیز نشون میداد (تو ویندوز همچین امکانی تا حالا ندیدم)یه تغییر دیگه اینکه کوچک و بزرگ شدن پنجره های باز هم تغییر کرده بود و خیلی زیبا تر و جذابتر شده بود
یه فیلم هم در مورد ارنج کردن پنجره ها بود که میشد پنجره هارو کنارهم کنار داد
محتویات همه رو میتونستی با هم ببینی

این تما چیزایی بود که از اون فیلما فهمیدم ولی خود باید خودت ببینی تا متوجه شی چه میگم راستش من زیاد تو به تصویر کشیدن دیده هام مهارت ندارم
در اخر خیلی قشنگ بود منتظرم که خودش بیاد اونوقت بگی که چه جوری باید نصبش کرد

من این پست رو خیلی وقت پیش در تاپیکش داده بودم اما مثل اینکه مدیرای محترم اونو اضافی دونستن و حذفش کردن اینو نوشتم تا که وقت فکر نکنی که بی معرفتیم
موفق باشی
این جواب سینا بود ولی انگاری مجبور شده از طریق پیغام خصوصی ارسال کنه دستش درد نکنه

rootnt
22-02-2006, 21:37
بنظر خیلی جالب میاد
توی ubuntu می شه نصبش کرد
ولی فکر می کنم باید کارت گرافیک با کیفیتی داشته باشیم (همون چیزی که من ندارم) و باید درایور نصب باشه و 3d فعال باشه
majrix جان چرا خود سینا این پست رو ندادند؟

من این پست رو خیلی وقت پیش در تاپیکش داده بودم اما مثل اینکه مدیرای محترم اونو اضافی دونستن و حذفش کردن اینو نوشتم تا که وقت فکر نکنی که بی معرفتیم
شما کجا پست دادی؟ کدوم تاپیک؟ توی این انجمن؟ !؟

j0l6
12-03-2006, 14:13
سلام
راستش من قبلا جوابش رو تو همین تایپیک نوشتم ولی اگه پاک نشده احتمالا یادم رفته سند رو بزنم و نفهمیدم اخه این بروزر ما هم مثل مال شما تا دلت بخواد صفحات مختلف توش بازه و ما بین اونا در حرکتیم
به هر حال شرمنده دوستان