PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای درست کردن اسلاد به همراه صدا

amirrasa kateb
15-07-2009, 23:16
من در حال درست کردن اسلاید برای کلاس زبانم (که پروجکتور داره) هستم و می خوام توش track های آموزش زبان بزارم اما با پاور پوینت نمی شه موسیقی رو عقب جلو کرد .
من با چه برنامه ای می تونم اسلاید هایی رو درست کنم که بشه موسیقی رو عقب و جلو برد؟
آیا نرم افزار های ساخت اتوران این قابلیت را دارن؟
با فلش می شه؟
مرسی

farshif
16-07-2009, 11:22
منظورتون رو متوجه نمیشم

اما با پاور پوینت نمی شه موسیقی رو عقب جلو کرد .
یعنی چی؟

jeremy28
16-07-2009, 12:09
سلام
یه نرم افزار حرفه ای واسه ساخت اسلاید هست به نام :
ProShow Producer 3.5.2266.CORE.iS

توش امکانات صداگذاری هم هست، فکر می کنم عقب و جلو بردن آهنگ یا صدا رو هم داره (البته مطمئن نیستم، چون خیلی وقت پیش ازش استفاده می کردم!)

ولی برای این کاری که شما می خواین، فکر کنم فلش بهترین گزینه اس!

amirrasa kateb
16-07-2009, 14:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو ببینید من می خوام این کارو بکنم اما توی پاور پوینت 2007 نمی شه (اگه میشه لطفا توضیح بدید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farshif
16-07-2009, 16:49
من اولش فکر میکردم شما میخواین رو پاورپوینت صدا بگذازین(نه به این شکل به این صورت که اسلاید ها پخش شه و همراش صدا روش پخش شه) این کار امکان پذیره. چیزی هم که شما میگید با این لینک که خودتون گذاشتین تو 2003 امکان پذیره و صددرصد تو 2007 هم میشه.ولی اگه امکانات بیشتری میخواین از فلش استفاده کنین

amirrasa kateb
16-07-2009, 20:11
من اولش فکر میکردم شما میخواین رو پاورپوینت صدا بگذازین(نه به این شکل به این صورت که اسلاید ها پخش شه و همراش صدا روش پخش شه) این کار امکان پذیره. چیزی هم که شما میگید با این لینک که خودتون گذاشتین تو 2003 امکان پذیره و صددرصد تو 2007 هم میشه.ولی اگه امکانات بیشتری میخواین از فلش استفاده کنین
من با نرم افزار flash music studio درست کردم اما می خوام فلش رو توی پاور پوینت بزارم اما هر کاری کردم نتونستم more control toolbar رو باز کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه چجوری می شه فعالش کرد؟ (تنظیماتش چیه؟)

gonbad city
21-07-2009, 00:13
دوست عزیز مشکل از اینجایه که آفیس فلش رو ساپورت نمی کنه برای راحت تر شدن کارت نرم افزار autoplay media studio رو بهت پیشنهاد می کنم می شه آهنگها رو هم عقب جلو کنی فلش رو هم ساپورت می کنه