PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SONY DCR-SX30E

nono-san2
15-07-2009, 22:13
سلام دوستان .من یه سونی DCR-SX30E دارم که میخواستم نظرتونو درموردش بدونم و آیا با خریدش ضرر نکردم و بدرد بخور هست؟.ممنونم .

optical zoom:60X digital zoom:2000X 4GB ram +memory stick 2.7 inch tuch screen oخیلی کوچیک و سبک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artara74
16-07-2009, 08:45
خيلي دوربينه خوبيه. فقط بگو چند گرفتي؟ اگه گرون داده باشه نمي ارزه.

seymour
16-07-2009, 14:12
سلام دوستان .من یه سونی DCR-SX30E دارم که میخواستم نظرتونو درموردش بدونم و آیا با خریدش ضرر نکردم و بدرد بخور هست؟.ممنونم .

optical zoom:60X digital zoom:2000X 4GB ram +memory stick 2.7 inch tuch screen oخیلی کوچیک و سبک

بعنوان یه دوربین واسه شروع خوبه ... حافظه اش مثلا باب میل من نیست و کمه ... جمع و جور بودن و زوم خوبش هم در مقابل پایین آوردن کیفیت بدست اومده ...

به نظر من واسه کارای خانوادگی که اولا قرار عمری بمونه و ثانیا حجم زیاد لازمه بعضاً شاید کم بیاره ... خانواده من سفر اخیرشون به شمال ، حدود 6 گیگ ضبط کردن (کیفیت خوب که بمونه) .. سفر 5 روزه

بهرحال حالا که دوربین رو داری ، خوب یا بد بودنش اولویت نداره .. مگه اینکه واقعا روی عوض کردنش فکر بکنی ... موفق باشی

artara74
16-07-2009, 20:17
مايشون مي تونن از مموري استفاده كنن. زومش ماشالا خيلي زياده. 60 برابر خوبه بابا. خوبيش اينه كه كوچيكه. من اينو تا حالا ديدم خوبه.